Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
08.05.2022
Místo konání:
Pořadatel:
AOV - OOB TJ Baník Ostrava
Mapa:
Bobrovnický les 2022, 1:10000, E 5m, mapoval Bohumil Háj
Ředitel závodu:
Hrubý Miroslav
Hlavní rozhodčí:
Vlach Oldřich - R3
Stavitel tratí:
Vlach Jiří - R3
JURY:
Argalášová Gabriela, Rychlý Pavel, Bernatík Lukáš
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H20C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HDR     P    
Nahrávám data...

D10N 2.90 km, 100 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:39:00 Ryšková Marie SFM1451 2219035 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:42:00 Dudová Nikol MOV1250 51372 C SKOB Ostrava
10:45:00 Srovnalová Julie SIT1351 2221438 C OK SILESIA
10:48:00 Létalová Jana SFM1450 2035152 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:51:00 Hudečková Adina OOP1450 232338 C TJ Opava

D10C 1.80 km, 75 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:02:00 Ligocká Alžběta SFM1252 2212740 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:05:00 Jurčková Sofie SIT1251 7200590 C OK SILESIA
11:08:00 Létalová Eva SFM1250 2151396 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:11:00 Klose Kateřina SFM1251 2127595 C O-RUNNAŘI Beskydy

D12C 2.00 km, 60 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:43:00 Hrubá Eliška AOV1050 361955 C OOB TJ Baník Ostrava
10:46:00 Urbanczyková Nela TRI1150 307455 C TJ TŽ Třinec
10:49:00 Vellechová Marie AOV1150 52961 C OOB TJ Baník Ostrava
10:52:00 Horáčková Karolína MOV1051 428235 C SKOB Ostrava
10:55:00 Mališová Ema BFM1152 410795 C SKOB Frýdek - Místek
10:58:00 Veselá Zuzana 0080001 52660 NNN-Veselí
11:01:00 Maršálková Sára TRI1152 8663 C TJ TŽ Třinec
11:04:00 Hudečková Stella OOP1150 49301 C TJ Opava
11:07:00 Lankoczová Soňa TRI1154 7862 C TJ TŽ Třinec
11:10:00 Mydlářová Viola BFM1057 49460 C SKOB Frýdek - Místek
11:13:00 Naumenko Soffia MOV1152 420459 C SKOB Ostrava
11:16:00 Řádková Zuzana TRI1151 8657 C TJ TŽ Třinec
11:19:00 Burešová Sofie BFM1153 2039168 C SKOB Frýdek - Místek
11:22:00 Kolarczyková Sofie TRI1052 49330 C TJ TŽ Třinec
11:25:00 Mecová Markéta BFM1056 428209 C SKOB Frýdek - Místek

D14C 2.20 km, 100 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 Burešová Eliška BFM0955 8035525 B SKOB Frýdek - Místek
11:06:00 Vellechová Eliška AOV0951 2103766 C OOB TJ Baník Ostrava
11:09:00 Ismahilova Mariia MOV0957 2112746 C SKOB Ostrava
11:15:00 Švidrnochová Nela OOP0950 2060211 C TJ Opava
11:18:00 Aleksieieva Kseniia MOV0855 2109761 C SKOB Ostrava
11:21:00 Walaská Klára TRI0950 8030646 B TJ TŽ Třinec
11:27:00 Cymorková Julie TRI0953 8004343 B TJ TŽ Třinec

D16C 2.80 km, 115 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Walicová Eva TRI0652 53215 C TJ TŽ Třinec
10:04:00 Čudková Kristýna MOV0654 8670474 B SKOB Ostrava
10:06:00 Sližová Lucie TRI0659 8022675 B TJ TŽ Třinec

D18C 3.30 km, 150 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:59:00 Procnerová Veronika MOV0450 2087705 B SKOB Ostrava
11:03:00 Haltofová Romana TRI0451 8670381 B TJ TŽ Třinec
11:05:00 Vojkůvková Hana MOV0552 8445291 B SKOB Ostrava
11:07:00 Rybková Vendula TRI0453 7002089 B TJ TŽ Třinec
11:09:00 Kolarczyková Eliška TRI0551 8033258 B TJ TŽ Třinec

D21C 3.70 km, 185 m, 20 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 Bruková Petra TRI0450 8660369 A TJ TŽ Třinec
11:05:00 Válková Zuzana SOP8852 49388 C OOB TJ Slezan Opava
11:07:00 Argalášová Kateřina TRI9750 8660373 C TJ TŽ Třinec
11:09:00 Čablová Kristina BFM8751 9005140 C SKOB Frýdek - Místek
11:11:00 Bernatíková Hana SIT0252 8662702 B OK SILESIA
11:13:00 Procházková Marie SOP9551 8667516 C OOB TJ Slezan Opava
11:15:00 Sedláčková Ivana TRC 8754 SKOB BETA Třinec
11:17:00 Svačinková Kateřina TVR9850 436926 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
11:21:00 Navrátilová Adéla TRI0250 307295 B TJ TŽ Třinec
11:23:00 Poláková Tereza SOP9951 8648576 C OOB TJ Slezan Opava
11:25:00 Urbánková Tereza SFM0250 2143388 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:27:00 Rychlá Pavlína KRN8559 8654885 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:29:00 Poláková Lenka SOP0151 8656721 C OOB TJ Slezan Opava
11:31:00 Matoušková Jana MOV0551 8670491 A SKOB Ostrava
11:33:00 Novotná Klára ZLH9851 8410810 C OOB TJ Zlaté Hory

D35C 3.20 km, 160 m, 23 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:20:00 Rýznarová Olga BFM7853 2032327 C SKOB Frýdek - Místek
10:22:00 Ligocká Kateřina SFM8450 2219030 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:24:00 Masny Anna MOV8250 428759 C SKOB Ostrava
10:26:00 Švidrnochová Hana OOP7751 7210910 C TJ Opava
10:28:00 Veselá Jana 0080003 53814 NNN-Veselí
10:30:00 Urbánková Šárka SFM7650 2143390 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:32:00 Horáčková Vladimíra MOV7750 8651342 C SKOB Ostrava
10:34:00 Palarčíková Kateřina SFM7850 2148135 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:36:00 Kireeva Olesia MOV8053 2125380 C SKOB Ostrava
10:38:00 Hrabalová Eva BFM8051 2087510 C SKOB Frýdek - Místek
10:40:00 Kawuloková Zdeňka SIT8451 7200588 C OK SILESIA
10:42:00 Jiříčková Bětka KRN8383 8654901 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:44:00 Brychlecová Eva MOV8551 7210801 C SKOB Ostrava
10:46:00 Gruchalová Lucie 0050001 9102566 Nereg.
10:48:00 Klose Petra SFM7351 49482 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:50:00 Burešová Petra BFM7855 2039172 C SKOB Frýdek - Místek
10:52:00 Juřeníková Hana MOV8052 420413 C SKOB Ostrava
10:54:00 Kašparová Šárka AOP7251 7522295 C Orientační Běh Opava
10:56:00 Růžičková Klára BFM7854 7300142 C SKOB Frýdek - Místek

D45C 3.00 km, 140 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:45:00 Procnerová Eva BFM7551 2087508 C SKOB Frýdek - Místek
10:48:00 Krhutová Martina TRI7450 8651 C TJ TŽ Třinec
10:51:00 Davidová Petra SFM7651 2125376 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:54:00 Vričanová Sylva HAV6751 8034543 C OB Havířov
10:57:00 Kociánová Eva OOP6750 8680428 C TJ Opava
11:00:00 Hendrychová Marcela HOB7051 301304 C SK OB Horní Benešov
11:03:00 Svačinková Jitka TVR7750 436921 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
11:06:00 Řeháková Jana BFM7152 2113071 C SKOB Frýdek - Místek
11:09:00 Králová Gabriela HAV7152 2121892 C OB Havířov
11:12:00 Argalášová Gabriela TRI6850 8660461 C TJ TŽ Třinec
11:15:00 Hájková Jitka SOP7150 515407 C OOB TJ Slezan Opava
11:18:00 Pannová Vendula MOV7752 8226371 C SKOB Ostrava
11:21:00 Bernatíková Šárka SFM7151 49487 C O-RUNNAŘI Beskydy

D55C 2.80 km, 120 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:36:00 Rokoszová Jaroslava MOV6351 51373 C SKOB Ostrava
10:39:00 Kramlová Karin OOP6250 51171 C TJ Opava

D65C 2.10 km, 70 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:29:00 Sikorová Marie BOV4852 2092387 C TJ Baník Ostrava OKD

H10N 2.90 km, 100 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:17:00 Kluz Vojtěch SIT1204 2229815 C OK SILESIA
10:20:00 Procner Viktor BFM1301 49468 C SKOB Frýdek - Místek
10:23:00 Maroszczyk Witold SIT1202 8119474 C OK SILESIA
10:26:00 Rychlý Jakub KRN1500 8654881 C KOS TJ Lokomotiva Krnov

H10C 1.80 km, 75 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:35:00 Hrabal Václav BFM1202 49456 C SKOB Frýdek - Místek
10:38:00 Panna Matyáš MOV1300 2075664 C SKOB Ostrava
10:41:00 Václavík Jakub BFM1201 49461 C SKOB Frýdek - Místek
10:44:00 Myslivec Lukáš TRI1201 49371 C TJ TŽ Třinec
10:47:00 Hrouza Jan KRN1300 2211633 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:50:00 Mokrosz Tomasz TRI1200 8183137 C TJ TŽ Třinec

H12C 2.00 km, 60 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 Ryška Vojtěch SFM1101 2219014 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:07:00 Masny Przemyslaw MOV1005 338910 C SKOB Ostrava
10:10:00 Kawulok Matyáš SIT1201 8445328 C OK SILESIA
10:13:00 Lettovský Jan MOV1006 428262 C SKOB Ostrava
10:16:00 Kubien Tomáš TRI1002 8659 C TJ TŽ Třinec
10:19:00 Berger Tomáš MOV1002 1400415 C SKOB Ostrava
10:22:00 Létal Hynek SFM1001 2061826 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:25:00 Lukeš Matěj MOV1007 52780 C SKOB Ostrava
10:31:00 Hrabal František BFM1001 2087497 C SKOB Frýdek - Místek

H14C 2.30 km, 95 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:35:00 Rýznar Petr BFM0902 2087698 C SKOB Frýdek - Místek
10:38:00 Bruk Tomáš TRI0900 8003598 B TJ TŽ Třinec
10:41:00 Václavík Šimon BFM0803 2102853 C SKOB Frýdek - Místek
10:44:00 Kostka Artur MOV0901 428258 C SKOB Ostrava
10:47:00 Vojkovský Václav TRI0800 8660 C TJ TŽ Třinec
10:50:00 Masny Tadeusz MOV0802 1416219 C SKOB Ostrava
10:53:00 Bruk Lukáš TRI0901 8515524 B TJ TŽ Třinec
10:56:00 Velička Viktor MOV0904 2222818 C SKOB Ostrava
10:59:00 Bjolek Vojtěch BFM0901 428300 C SKOB Frýdek - Místek
11:02:00 Görlich Tomáš 0080002 53825 NNN-Veselí
11:05:00 Walach Ondřej TRI0803 49341 C TJ TŽ Třinec
11:08:00 Mihalka Alexandr MOV0902 2222830 C SKOB Ostrava

H16C 3.30 km, 150 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:39:00 Komenda Jakub PBM0712 2051534 B TJ Spartak 1. brněnská
10:41:00 Rýznar Vojtěch BFM0704 2087509 C SKOB Frýdek - Místek
10:43:00 Ryška Matěj TRI0604 8667990 B TJ TŽ Třinec
10:45:00 Vojvodík Eduard MOV0600 8670493 B SKOB Ostrava
10:47:00 Vlach Antonín AOV0700 53888 C OOB TJ Baník Ostrava
10:49:00 Krupa Jan TRI0706 8116762 B TJ TŽ Třinec
10:51:00 Mališ Eduard BFM0703 2129247 C SKOB Frýdek - Místek

H18C 4.30 km, 215 m, 22 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:25:00 Řepka Michal MOV0504 436424 B SKOB Ostrava
10:27:00 Merta František BFM0507 2129246 C SKOB Frýdek - Místek
10:29:00 Zádrapa Marian Petr MOV0503 8670495 B SKOB Ostrava

H20C 5.30 km, 255 m, 24 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Sliž Rostislav TRI0302 8662309 B TJ TŽ Třinec

H21C 5.30 km, 255 m, 24 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:14:00 Šidík Petr MOV9200 253128 C SKOB Ostrava
10:16:00 Hrouza Jan KRN8100 8654914 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:18:00 Bjolek Michal BFM0305 8109360 B SKOB Frýdek - Místek
10:20:00 Cienciala Jan TRI9801 8033256 C TJ TŽ Třinec
10:22:00 Byrtus Jakub SIT0502 8663128 A OK SILESIA
10:26:00 Staněk Ondřej HAV0002 1426069 C OB Havířov
10:28:00 Zavřel Michal KRN6804 52643 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:30:00 Junek Vladimír TJP8400 2075695 C TJ Sokol Troja
10:32:00 Lichý Ondřej SOP8802 49304 C OOB TJ Slezan Opava
10:34:00 Horyna Roman LCE7602 8662439 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:38:00 Procházka Jakub SOP9903 7207864 C OOB TJ Slezan Opava
10:40:00 Kostkan Tomáš TRI9500 2060276 C TJ TŽ Třinec
10:42:00 Strakoš Matěj SFM9901 2800317 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:44:00 Bialožyt Marek TRI0301 8011036 A TJ TŽ Třinec
10:46:00 Konůpka Petr BFM8902 49469 C SKOB Frýdek - Místek
10:50:00 Vojvodík Martin MOV7400 7000317 C SKOB Ostrava
10:52:00 Sklenář Martin AOP9501 7200365 R Orientační Běh Opava
10:54:00 Rychlý Pavel KRN8505 8414134 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:56:00 Martynek Petr TRI0304 8042121 B TJ TŽ Třinec
10:58:00 Vavřík Tomáš MOV0004 8663153 C SKOB Ostrava
11:02:00 Sedláček Tomáš TRI8601 995882 C TJ TŽ Třinec
11:04:00 Bernatík Lukáš SFM9801 8014473 C O-RUNNAŘI Beskydy

H35C 4.60 km, 225 m, 21 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:10:00 Hrabal Zdeněk BFM7801 2087499 C SKOB Frýdek - Místek
11:12:00 Ryška Filip SFM8300 2224147 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:14:00 Myslivec Jiří TRI7801 52292 C TJ TŽ Třinec
11:16:00 Koťátko Aleš SFM8303 2023814 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:18:00 Maroszczyk Marek SIT8501 8119454 C OK SILESIA
11:20:00 Kostka Petr MOV8200 2027244 C SKOB Ostrava
11:22:00 Kawulok Marek SIT8001 8003610 C OK SILESIA
11:24:00 Jirka Jakub VPM7905 8252429 C KOS Slavia Plzeň

H45C 3.70 km, 185 m, 20 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Komenda Kamil PBM7201 8516931 C TJ Spartak 1. brněnská
10:05:00 Mastela Rafal HAV7300 2032312 C OB Havířov
10:07:00 Bernatík Aleš SFM7201 8648610 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:09:00 Masny Krzysztof MOV7600 8003915 C SKOB Ostrava
10:11:00 Kohoutek Milan MOV6300 2111804 C SKOB Ostrava
10:13:00 Rýc-Bednář René MOV7001 2143379 C SKOB Ostrava
10:15:00 Jakobi Zdeněk HAV5701 1421900 C OB Havířov
10:17:00 Velička Aleš MOV7300 8012886 C SKOB Ostrava
10:21:00 Slavík Tomáš TVR6800 436923 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
10:23:00 Svěchota Milan MOV7202 8014553 C SKOB Ostrava
10:25:00 Lasota Tomasz 0020001 2181311 Lasota - Neregistrovaný
10:27:00 Brychlec Lukáš MOV7501 7207617 C SKOB Ostrava
10:29:00 Tesař Jiří AOP6702 352349 C Orientační Běh Opava
10:31:00 David Vladimír SFM7401 2800312 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:33:00 Kunath Pavel MOV7200 1417132 C SKOB Ostrava
10:35:00 Peřinka Jan AOP6301 8648546 C Orientační Běh Opava
10:39:00 Holec Honza MOV6701 8003657 C SKOB Ostrava
10:41:00 Szturc Radek TRC6800 8785 C SKOB BETA Třinec
10:43:00 Blažević Roman LOV7301 7200335 C lepus.cz
10:45:00 Lužný Ladislav HAV6000 8660919 C OB Havířov
10:47:00 Kulíšek Tomáš HOB7101 51936 C SK OB Horní Benešov
10:49:00 Sklenář Josef SBR6601 8656690 C SKOB Bruntál
10:51:00 Sliž Eduard TRI7601 8003662 C TJ TŽ Třinec
10:53:00 Novotný Tomáš ZLH7001 8518353 C OOB TJ Zlaté Hory
10:57:00 Slavíček Pavel SOP7201 438642 C OOB TJ Slezan Opava

H55C 3.10 km, 130 m, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Ryšavý Jiří OOP5803 2049558 C TJ Opava
10:03:00 Moravec Stanislav SOP5801 8648582 C OOB TJ Slezan Opava
10:05:00 Niedoba Jan TRC6200 8787 C SKOB BETA Třinec
10:07:00 Vašek Rudolf SOP5702 434592 C OOB TJ Slezan Opava
10:09:00 Argaláš Jaroslav TRI6202 8662684 C TJ TŽ Třinec
10:11:00 Bačo Lubomír SOP6201 7210885 C OOB TJ Slezan Opava
10:13:00 Hostaš Jindřich MOV5901 53000 C SKOB Ostrava
10:15:00 Višňa Milan OOL5904 8028829 C SK Haná orienteering
10:17:00 Pilc Oldřich SPR5100 8135135 C SK SKI - SPORT Praděd
10:19:00 Pavlíček Jaromír MOV6000 52996 C SKOB Ostrava

H65C 2.80 km, 120 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Slivečka Jaromír MOV5601 352301 C SKOB Ostrava
10:06:00 Korbel Jaromír OOP5300 232530 C TJ Opava
10:09:00 Pospíšil Václav SOP5701 49391 C OOB TJ Slezan Opava
10:12:00 Krmášek Bohdan AOP5301 7207625 C Orientační Běh Opava
10:15:00 Volný Jiří SOP5601 301232 C OOB TJ Slezan Opava
10:18:00 Mutina Vlastimil BFM5701 2113057 C SKOB Frýdek - Místek
10:21:00 Sýkora Jiří OOP5400 8863 C TJ Opava
10:24:00 Zeman Ludvík BFM5301 2113053 C SKOB Frýdek - Místek
10:27:00 Juřeník Josef MOV5201 52774 C SKOB Ostrava

H70C 2.10 km, 70 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Klech Josef HOB4701 8482107 C SK OB Horní Benešov
10:03:00 Beneš Karel HAV4201 1421901 C OB Havířov
10:05:00 Kašpar Josef HOB4601 51937 C SK OB Horní Benešov
10:07:00 Sukeník Mojmír KRN5202 9987654 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:09:00 Vávra Jiří MOV4102 52773 C SKOB Ostrava
10:11:00 Sikora Miroslav BOV4802 2102807 C TJ Baník Ostrava OKD
10:13:00 Pospíšil Karel TVR5000 2001952 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
10:15:00 Chylík Pavol MOV4901 52984 C SKOB Ostrava
10:17:00 Novotný Stanislav ZLH4800 8518356 C OOB TJ Zlaté Hory
10:19:00 Jurčák Karel SOP5101 8656584 C OOB TJ Slezan Opava
10:21:00 Ševčík Břetislav OOP5001 8680346 C TJ Opava

HDR 2.90 km, 100 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Swietoňová Eliška MOV1350 232406 C SKOB Ostrava
10:00:00 Bedrunková Julie MOV1352 420438 C SKOB Ostrava
10:00:00 Brychlec Jan MOV1600 2025346 C SKOB Ostrava
10:00:00 Harazim Adam 0070002 53002 přátelé SKOB Ostrava
10:00:00 Hrouzová Helena KRN1650 2151410 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:00:00 Kostka Mikuláš MOV1400 0 C SKOB Ostrava
10:00:00 Koťátko Albert SFM1701 2031348 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:00:00 Krejčí Vilém SFM2101 2061800 O-RUNNAŘI Beskydy
10:00:00 Krutina Vít HAV1201 336728 OB Havířov
10:00:00 Lopushenko Kira MOV1153 2125379 C SKOB Ostrava
10:00:00 Meca Vitězslav BFM1203 428271 SKOB Frýdek - Místek
10:00:00 Mikešková Anna BFM1252 426342 SKOB Frýdek - Místek
10:00:00 Mydlářová Nikol BFM1253 49496 SKOB Frýdek - Místek
10:00:00 Panna Marek MOV1601 2080824 C SKOB Ostrava
10:00:00 Ryšková Barbora SFM8550 2213805 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:00:00 Sližová Kateřina TRI1650 416125 C TJ TŽ Třinec
10:00:00 Tesařová Lucie AOP1451 331752 C Orientační Běh Opava
10:00:00 Tesařová Eva AOP1650 232620 C Orientační Běh Opava
10:00:00 Tošenovská Ema SFM 2151416 O-RUNNAŘI Beskydy
10:00:00 Válka Jan SOP1701 0 C OOB TJ Slezan Opava
10:00:00 Veličková Valérie MOV1750 2222827 C SKOB Ostrava
10:00:00 Walachová Adéla TRI1750 49356 TJ TŽ Třinec
10:00:00 Walaski Vítek TRI1400 2113099 C TJ TŽ Třinec

P 2.20 km, 90 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Bijoková Drábková Helena 0060001 52958 Klimkovice
10:00:00 Bruková Jana TRI7150 7207881 C TJ TŽ Třinec
10:00:00 Görlich Lukáš 0080004 361955 NNN-Veselí
10:00:00 Harazim Tomáš 0070001 53001 přátelé SKOB Ostrava
10:00:00 Hendrych Jiří HOB6701 301309 C SK OB Horní Benešov
10:00:00 Hendrych Vlastimil HOB5601 231950 C SK OB Horní Benešov
10:00:00 Hendrych Jan HOB9301 4755 C SK OB Horní Benešov
10:00:00 Hendrych Jaromír HOB6001 301316 C SK OB Horní Benešov
10:00:00 Hendrychová Pavla HOB6251 301312 C SK OB Horní Benešov
10:00:00 Jirková Petra VPM8450 8416122 C KOS Slavia Plzeň
10:00:00 Kavcová Lucie 0040001 2126362 email AOV
10:00:00 Kolarczyk Kamil TRI7402 7210919 TJ TŽ Třinec
10:00:00 Kraml František OOP5500 52763 C TJ Opava
10:00:00 Krumpholcová Jarmila HOB5655 301308 C SK OB Horní Benešov
10:00:00 Labudík Milan TVR6200 206457 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
10:00:00 Ledabylová Alena HOB5551 4684 C SK OB Horní Benešov
10:00:00 Mališová Bohumila BFM8053 49457 SKOB Frýdek - Místek
10:00:00 Mecová Jana BFM7952 428272 SKOB Frýdek - Místek
10:00:00 Mikešková Veronika BFM7951 426344 SKOB Frýdek - Místek
10:00:00 Myslivcová Kateřina TRI7850 49355 C TJ TŽ Třinec
10:00:00 Pometlová Jana AOP7551 7206538 C Orientační Běh Opava
10:00:00 Řepka Miroslav 0010001 52955 neregistrovaný
10:00:00 Sklenářová Dita SBR7750 8648636 C SKOB Bruntál
10:00:00 Slavík Ondřej TVR0500 232194 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
10:00:00 Suchánková Libuše SOP4851 8003656 C OOB TJ Slezan Opava
10:00:00 Svačinková Berenika TVR0450 2067394 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
10:00:00 Švidrnochová Eliška OOP0451 8656605 C TJ Opava
10:00:00 Tumelová Xenie BFM5951 49492 SKOB Frýdek - Místek
10:00:00 Václavíková Kateřina BFM7754 49454 SKOB Frýdek - Místek
10:00:00 Vidlička Ondřej 0030001 52956 Vidla
10:00:00 Vojkůvková Jarmila MOV7152 436420 C SKOB Ostrava
10:00:00 Walicová Jana TRI7651 416128 C TJ TŽ Třinec