Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
24.09.2022
Místo konání:
Brno - Ořešín - Rakovec
Pořadatel:
TBM - KOS TJ Tesla Brno
Mapa:
Kněží hora 475, 1 : 10000, E=5m, stav 9/2022, hlavní kartograf Radovan Čech
Ředitel závodu:
Schwabová Kateřina
Hlavní rozhodčí:
Kozáková Zdenka - R1
Stavitel tratí:
Čech Radovan - R1
JURY:
Zelený Pavel, Toman Ondřej, Nechanický Pavel
Kategorie:
D10N     D10     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
Nahrávám data...

D10N 1.89 km, 70 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:06:00 Sychrová Markéta VBM1251 53311 C VSK Mendelu Brno
11:08:00 Rampula Monica PBM1252 1403435 TJ Spartak 1. brněnská
11:10:00 Sychrová Hana VBM1352 2116459 C VSK Mendelu Brno
11:12:00 Hübnerová Johana TBM1551 2082923 C KOS TJ Tesla Brno
11:14:00 Vernerová Johanka VBM1451 49679 C VSK Mendelu Brno
11:16:00 Kozáková Michaela TBM1552 515006 C KOS TJ Tesla Brno
11:18:00 Čechová Adéla VBM1351 209751 C VSK Mendelu Brno

D10 2.20 km, 80 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:34:00 Voráčková Anežka OSN1260 52142 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:36:00 Hubíková Nela TBM1261 232061 C KOS TJ Tesla Brno
10:38:00 Soběslavská Anna Marie PBM1351 8013974 C TJ Spartak 1. brněnská
10:40:00 Kozáková Zuzana TBM1352 9577 C KOS TJ Tesla Brno
10:42:00 Dohnalová Eliška ZBM1253 8019434 C SK Brno Žabovřesky
10:44:00 Redlichová Kateřina RBK1351 2026163 C SK Radioklub Blansko
10:46:00 Marková Lucie ZBM1351 2092361 C SK Brno Žabovřesky
10:48:00 Kroutilová Eliška TBM1361 8100041 C KOS TJ Tesla Brno
10:50:00 Lauermanová Eva SJI1353 8420964 C OK Jihlava
10:52:00 Daňková Viktorie SBK1353 219251 C KOB START Blansko
10:54:00 Šťastná Vendula TBM1384 8047177 C KOS TJ Tesla Brno
10:56:00 Šedivá Kristýna VBM1252 7207495 C VSK Mendelu Brno
10:58:00 Čeřovská Eliška KON1353 8116677 C KOB Konice

D12 2.21 km, 90 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:55:00 Robotková Tereza PBM1150 8488543 C TJ Spartak 1. brněnská
10:57:00 Schwabová Barbora TBM1188 8042134 B KOS TJ Tesla Brno
10:59:00 Veselá Martina RBK1052 2034000 C SK Radioklub Blansko
11:01:00 Eliášová Viktorie TBM1052 8088388 B KOS TJ Tesla Brno
11:03:00 Fučíková Ema VBM1151 49674 C VSK Mendelu Brno
11:05:00 Urválková Anna TBM1177 2127877 C KOS TJ Tesla Brno
11:07:00 Ramachová Michaela PBM1151 2181329 C TJ Spartak 1. brněnská
11:09:00 Bašeová Jolana ZBM1051 2103690 B SK Brno Žabovřesky
11:11:00 Malá Lucie TBM1165 8030635 C KOS TJ Tesla Brno
11:13:00 Luterová Laura PLU1051 8047160 B TJ SOKOL Plumlov
11:15:00 Hustá Magdalena TBM1157 2127859 C KOS TJ Tesla Brno
11:17:00 Chloupková Kristýna VBM1152 2116445 C VSK Mendelu Brno
11:19:00 Broschová Alžběta RBK1151 8140939 B SK Radioklub Blansko
11:21:00 La Carbonara Noemi TBM1156 8100053 C KOS TJ Tesla Brno
11:23:00 Jágrová Zuzana RBK1051 8013953 B SK Radioklub Blansko
11:25:00 Ryglová Beáta TBM1158 8482069 C KOS TJ Tesla Brno
11:27:00 Janíková Klára ZBM1057 8011043 B SK Brno Žabovřesky
11:29:00 Zhuchenko Anastasia TBM1152 887901 KOS TJ Tesla Brno
11:31:00 Beránková Kamila ZBM1152 8107756 B SK Brno Žabovřesky
11:33:00 Ptáčková Lucie TBM1372 8001372 C KOS TJ Tesla Brno
11:35:00 Králová Marie PBM1153 8410789 B TJ Spartak 1. brněnská
11:37:00 Šímová Julie TBM1055 8285915 C KOS TJ Tesla Brno

D14 2.36 km, 90 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:12:00 Stašková Sofie PBM0952 8007609 B TJ Spartak 1. brněnská
11:14:00 Fedrová Anežka RBK0853 8113507 B SK Radioklub Blansko
11:16:00 Raabová Karolína 0140005 232052 Dánielovi-Zimovi-Raabovi
11:18:00 Peňázová Charlotte ZBM0860 8033247 B SK Brno Žabovřesky
11:20:00 Jágrová Aneta RBK0951 8516957 A SK Radioklub Blansko
11:22:00 Drápová Justýna OSN0990 8119491 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:24:00 Beránková Julie ZBM0956 2111731 C SK Brno Žabovřesky
11:26:00 Kamenická Tereza Ester OSN0888 8122027 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:28:00 Kutscherauerová Ella BBM0850 2127616 C BETA URSUS Rosice
11:30:00 Vrbková Adéla TBM0851 2127867 C KOS TJ Tesla Brno
11:32:00 Slavíková Anna PBM1156 1444010 C TJ Spartak 1. brněnská
11:36:00 Stratilová Barbora PBM0953 436988 C TJ Spartak 1. brněnská
11:38:00 Marková Eva ZBM0954 8517355 A SK Brno Žabovřesky
11:40:00 Vítková Kateřina PBM1152 8162910 C TJ Spartak 1. brněnská
11:42:00 Kučerová Tereza ZBM0957 2094514 C SK Brno Žabovřesky

D16 2.63 km, 100 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:47:00 Taslerová Martina ABM0757 2771358 C KOB ALFA Brno
11:49:00 Vrbková Marta RBK0651 2127554 B SK Radioklub Blansko
11:51:00 Otrubová Karolína PLU0888 8061460 A TJ SOKOL Plumlov
11:53:00 Dánielová Lenka 0140004 2109751 Dánielovi-Zimovi-Raabovi

D18 3.07 km, 110 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:49:00 Mikulová Klára TBM0553 2083386 B KOS TJ Tesla Brno
11:51:00 Vrbková Magdalena RBK0454 2260155 B SK Radioklub Blansko
11:53:00 Plachá Aneta JPV0555 8662307 B Oddíl OS SK Prostějov
11:55:00 Porubská Lenka TBM0451 8668997 C KOS TJ Tesla Brno

D21C 3.58 km, 130 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:33:00 Růžičková Zuzana VBM9353 361990 C VSK Mendelu Brno
10:35:00 Taslerová Tereza ABM0361 2081393 B KOB ALFA Brno
10:37:00 Matulová Lucie ADA8880 2042533 C OOB Spartak Adamov
10:39:00 Chloupková Barbora VBM8455 8034539 C VSK Mendelu Brno
10:41:00 Vlachová Kateřina KON9898 2120658 C KOB Konice
10:43:00 Fučíková Hana VBM7751 8477774 C VSK Mendelu Brno
10:45:00 Křížová Lenka TTR8551 515158 C OOB Třebíč
10:47:00 Vítková Lucie PTE9474 8656506 C TJ Sokol Ptení
10:49:00 Kociánová Lenka VBM8553 8063089 C VSK Mendelu Brno
10:51:00 Podešvová Vlasta ZBM9250 8482559 C SK Brno Žabovřesky

D21D 2.60 km, 90 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:35:00 Kopáčková Jana ZBM7951 8137513 C SK Brno Žabovřesky
10:37:00 Linhartová Iva 0200001 8107766 není
10:39:00 Palupčíková Nikola 0230001 2058521 Neregistroaní (Palupčíková)
10:41:00 Richterová Nataša ADA9651 253151 OOB Spartak Adamov
10:43:00 Prokšová Blanka CHA8350 4128 C OK Chrastava
10:45:00 Hubíková Lucie TBM8553 8648597 C KOS TJ Tesla Brno
10:47:00 Košíková Jana PBM8352 8014554 C TJ Spartak 1. brněnská
10:49:00 Nehybková Klára 0150001 53576 neregistrovaná

D35 3.07 km, 110 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 Otrubová Ivona PLU7677 8517317 C TJ SOKOL Plumlov
10:34:00 Matulová Iva ADA8451 2080946 C OOB Spartak Adamov
10:36:00 Soběslavská Vendula PBM8051 8461734 C TJ Spartak 1. brněnská
10:38:00 Voráčková Lenka OSN8555 590124 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:40:00 Chudíková Barbora SJI7850 8033211 C OK Jihlava
10:42:00 Vernerová Radka VBM8558 8154984 C VSK Mendelu Brno
10:44:00 Bartáková Petra SJI8151 8076038 C OK Jihlava
10:46:00 Smítalová Jana ZBM8053 1111280 C SK Brno Žabovřesky
10:48:00 Janíková Marie UBM7852 2126231 C MENISKOS Brno
10:50:00 Čechová Jitka VBM8353 8660539 C VSK Mendelu Brno
10:52:00 Šichová Radka ZBM8051 434829 C SK Brno Žabovřesky
10:54:00 Vrbková Anna RBK8080 2151436 C SK Radioklub Blansko
10:56:00 Daňková Veronika SBK8151 8007503 C KOB START Blansko
10:58:00 Kočová Lenka ZBM8160 815422 C SK Brno Žabovřesky
11:00:00 Eliášková Hana LBM8051 2113043 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:02:00 Dohnalová Květa ZBM7954 2144067 C SK Brno Žabovřesky
11:04:00 Plachá Andrea JPV7676 8516420 C Oddíl OS SK Prostějov
11:06:00 Otrubová Johana PLU7852 8516754 C TJ SOKOL Plumlov
11:08:00 Nechanická Daniela OSN7557 8656600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:12:00 Coufalová Martina ZBM7755 2067925 C SK Brno Žabovřesky
11:14:00 Trtílková Hana 0080001 2212711 Atrikasa team
11:16:00 Zimová Kristýna 0140001 2421370 Dánielovi-Zimovi-Raabovi
11:18:00 Čeřovská Adéla KON8755 8044627 C KOB Konice
11:20:00 Sladká Magdalena PBM8450 8226315 C TJ Spartak 1. brněnská
11:22:00 Finstrlová Alena ZBM7550 2087665 C SK Brno Žabovřesky
11:24:00 Bártová Petra RBK8252 2151397 C SK Radioklub Blansko
11:26:00 Dvořáková Hana ZBM8676 52165 C SK Brno Žabovřesky
11:28:00 Olga Králová 0090001 51831 TJ Tatran Kohoutovice
11:30:00 Ramachová Magda PBM8151 2181328 C TJ Spartak 1. brněnská
11:32:00 Poláčková Monika JPV7552 8648634 C Oddíl OS SK Prostějov
11:34:00 Sychrová Daniela VBM8458 2116456 C VSK Mendelu Brno

D45 2.56 km, 90 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:35:00 Cíchová Pavlína TTR7452 2092365 C OOB Třebíč
10:37:00 Kunzová Ivana BBM7155 52346 C BETA URSUS Rosice
10:39:00 Rajnohová Pavla UBM7654 515452 C MENISKOS Brno
10:41:00 Mynářová Jana ZBM7552 2151387 C SK Brno Žabovřesky
10:43:00 Fencíková Vladislava JHB6553 8013883 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:45:00 Hlavová Miroslava KON6389 8007713 C KOB Konice
10:47:00 Bašeová Magdalena 0070001 2092389 krpole
10:49:00 Kučerová Renata ZBM7654 2090859 C SK Brno Žabovřesky
10:51:00 Tachovská Kamila PBM7655 8162901 C TJ Spartak 1. brněnská
10:53:00 Tomanová Veronika LBM7751 8013372 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:55:00 Jágrová Vlasta SBK7789 8662315 C KOB START Blansko
10:57:00 Kutscherauerová Andrea BBM7550 2117692 C BETA URSUS Rosice
10:59:00 Beránková Šárka ZBM7356 2067240 C SK Brno Žabovřesky
11:01:00 Kyclová Jitka LBM7450 52029 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:03:00 Zehnulová Jana ZBM7371 682664 C SK Brno Žabovřesky
11:05:00 Tršová Daniela PBM7375 8013977 C TJ Spartak 1. brněnská
11:07:00 Richterová Nataša ADA7451 52715 C OOB Spartak Adamov
11:09:00 Zajíčková Lenka TBM7152 8667996 C KOS TJ Tesla Brno

D55 2.24 km, 90 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:43:00 Kuchařová Ada TBM5855 7202887 C KOS TJ Tesla Brno
11:45:00 Wurzelová Dana OSN6654 8006654 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:47:00 Smičková Eva KON5887 8454012 C KOB Konice
11:49:00 Jalová Marie RBK5761 49601 C SK Radioklub Blansko
11:51:00 Bravená Alexandra VBM6155 682079 C VSK Mendelu Brno

D65 2.21 km, 80 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:27:00 Podhorská Věra SJI5252 1000506 C OK Jihlava
11:29:00 Stará Pavla BOV4251 9576 C TJ Baník Ostrava OKD
11:31:00 Salajková Věra LBM5558 8063069 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:33:00 Potěšilová Vladimíra VBM5655 53238 C VSK Mendelu Brno
11:35:00 Tomanová Jana LBM4955 52055 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:37:00 Kabáthová Jitka ZBM5582 8076009 C SK Brno Žabovřesky

H10N 1.95 km, 70 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:24:00 Papež Marek ZBM1502 2213816 C SK Brno Žabovřesky
11:26:00 Slavík Martin PBM1406 2152855 TJ Spartak 1. brněnská
11:28:00 Bárta Vítězslav 0180001 2152928 RBK
11:30:00 Stehlík Šimon ABM1301 8087 C KOB ALFA Brno
11:32:00 Báňa Patrik PBM1401 2073431 C TJ Spartak 1. brněnská
11:34:00 Prošek Filip SJI1401 888644 C OK Jihlava
11:36:00 Eschler Martin UBM1402 2049601 C MENISKOS Brno
11:38:00 Trávníček Alex BBM1201 2117696 C BETA URSUS Rosice
11:40:00 Lauerman Jan SJI1515 2103711 C OK Jihlava
11:42:00 Meissner Otto ZBM1501 2181913 C SK Brno Žabovřesky
11:44:00 Hubík Hugo TBM1503 232063 C KOS TJ Tesla Brno

H10 2.31 km, 80 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:39:00 Šíma Filip TBM1213 8025571 C KOS TJ Tesla Brno
11:41:00 Redlich Jan 0250001 232058 RBK Blansko
11:43:00 Vítek Vojtěch PBM1310 8162892 C TJ Spartak 1. brněnská
11:45:00 Svirák Timotej TBM1411 2124790 C KOS TJ Tesla Brno
11:47:00 Chloupek Filip VBM1301 2116496 C VSK Mendelu Brno
11:49:00 Janča Ondřej TBM1304 899170 C KOS TJ Tesla Brno
11:51:00 Hubík Hubert PLU1300 8009528 C TJ SOKOL Plumlov
11:53:00 Vaculín Vilém TBM1305 1450163 C KOS TJ Tesla Brno
11:55:00 Janík Jan UBM1301 2039202 C MENISKOS Brno

H12 2.54 km, 80 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:13:00 Eliášek Jakub LBM1101 8454043 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:15:00 Hustý Matyáš TBM1029 2127895 C KOS TJ Tesla Brno
11:17:00 Čeřovský Filip KON1010 8008300 B KOB Konice
11:19:00 Hübner Václav TBM1112 2118463 C KOS TJ Tesla Brno
11:21:00 Báňa Martin PBM1102 2127521 C TJ Spartak 1. brněnská
11:23:00 Kozák Vojtěch TBM1101 53103 B KOS TJ Tesla Brno
11:25:00 Bárta Ladislav RBK1101 2151418 B SK Radioklub Blansko
11:27:00 Svirák Samuel TBM1125 2111765 C KOS TJ Tesla Brno
11:29:00 Wandrol Šimon ABM1002 420418 C KOB ALFA Brno
11:31:00 Skřivanek František TBM1108 7210862 C KOS TJ Tesla Brno
11:33:00 Šicha Matěj ZBM1002 2127531 C SK Brno Žabovřesky
11:35:00 Verner Jan TBM1114 2083371 B KOS TJ Tesla Brno
11:37:00 Svoboda Adam PBM1001 2127524 B TJ Spartak 1. brněnská
11:39:00 Kubáň Patrik TBM1001 8119519 B KOS TJ Tesla Brno
11:41:00 Věžník Roman TTR1111 2115150 C OOB Třebíč

H14 2.99 km, 90 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:40:00 Mikula Marek TBM0902 410254 B KOS TJ Tesla Brno
11:42:00 Eliášek Patrik LBM0801 8454004 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:44:00 Kožnárek Pavel PLU0902 2061817 B TJ SOKOL Plumlov
11:46:00 Svirák Benjamin TBM0915 2111764 B KOS TJ Tesla Brno
11:48:00 Toman Matěj LBM0909 8003624 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:50:00 Dohnal František ZBM0811 232852 B SK Brno Žabovřesky
11:54:00 Svoboda Jakub PBM0901 2111747 C TJ Spartak 1. brněnská
11:56:00 Kroutil Tadeáš TBM0928 8117119 B KOS TJ Tesla Brno
11:58:00 Lutera Oliver PLU1001 8085198 B TJ SOKOL Plumlov

H16 3.36 km, 120 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:40:00 Chmelík Robert 2115672
11:42:00 Kroutil Jošt TBM0712 8188288 B KOS TJ Tesla Brno
11:44:00 Zima Vojtěch 0140002 2112753 Dánielovi-Zimovi-Raabovi
11:46:00 Pazdziora Tomáš PBM0701 2151423 C TJ Spartak 1. brněnská
11:48:00 Marek Filip ZBM0706 8660413 B SK Brno Žabovřesky
11:50:00 Dvořák David RBK0702 2134306 C SK Radioklub Blansko
11:52:00 Richter Rudolf ADA0601 52668 C OOB Spartak Adamov
11:54:00 Mudrák Daniel TBM0629 8663145 A KOS TJ Tesla Brno
11:56:00 Prášil Jakub SJI0702 8014531 B OK Jihlava
11:58:00 Eliáš Vojtěch TBM0604 8100047 B KOS TJ Tesla Brno

H18 4.06 km, 150 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:42:00 Chmelík Albert 2085641
11:44:00 Cícha Václav TTR0401 2092373 B OOB Třebíč
11:46:00 Zelený Vladan ZBM0405 2051518 C SK Brno Žabovřesky
11:48:00 Kycl Michal LBM0500 52047 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:50:00 Karásek Antonín PLU0503 8061467 C TJ SOKOL Plumlov
11:52:00 Dvořák Michael RBK0406 2111740 C SK Radioklub Blansko

H21C 5.08 km, 190 m, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:34:00 Ptáček Patrik BBM9800 980376 C BETA URSUS Rosice
10:36:00 Sychra Tomáš VBM8305 8030631 C VSK Mendelu Brno
10:38:00 Ptáček Pavel BBM9600 7207026 C BETA URSUS Rosice
10:40:00 Cícha Matěj TTR0102 8109391 C OOB Třebíč
10:42:00 Nekula Tomáš MBM7900 2260175 C O-mikron
10:44:00 Kořan Pavel VBM7401 8116734 C VSK Mendelu Brno
10:46:00 Otrusina Jan ABM9210 8063095 C KOB ALFA Brno
10:48:00 Chloupek Tomáš VBM8404 8121534 C VSK Mendelu Brno
10:50:00 Rajnoha David TBM0003 8334332 C KOS TJ Tesla Brno
10:52:00 Kycl Lukáš LBM0300 52026 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:54:00 Píro Matěj TTR8802 1988888 C OOB Třebíč
10:56:00 Graf Miroslav 0020001 232043 Zkratka Lößem
10:58:00 Prášil Adam SJI0901 8033299 B OK Jihlava
11:00:00 Otrusina Jiří JPV8201 8662320 C Oddíl OS SK Prostějov
11:02:00 Prášil Aleš SJI7415 8015316 C OK Jihlava
11:04:00 Stejskal Ondřej UBM8805 515445 C MENISKOS Brno
11:06:00 Lauerman Jan SJI7419 8662358 C OK Jihlava
11:08:00 Skřivanek Marcel JPV7713 8005132 C Oddíl OS SK Prostějov
11:10:00 Henek Vladan VBM8002 2011839 C VSK Mendelu Brno
11:12:00 Hübner Jan CTB7902 8200032 C SK OB Chotěboř
11:14:00 Verner Tomáš VBM8204 8003668 C VSK Mendelu Brno
11:16:00 Dressler Jan SBK7911 2045244 C KOB START Blansko
11:18:00 Špičák František PLU8009 52410 C TJ SOKOL Plumlov
11:20:00 Mokrý Ondřej ABM9410 8409848 C KOB ALFA Brno
11:22:00 Kožoušek Adam ZBM8512 8660423 C SK Brno Žabovřesky
11:24:00 Kunz Martin BBM7101 553435 C BETA URSUS Rosice
11:26:00 Macháček Petr ZBM0112 8016058 C SK Brno Žabovřesky
11:28:00 Perknovský Radim JPV8235 8235111 C Oddíl OS SK Prostějov
11:30:00 Matula Petr ADA8202 2042531 C OOB Spartak Adamov
11:32:00 Kopáček Jan CHT8510 8028864 C OOB SK Chrast
11:36:00 Kozák Osvald TBM8201 8201000 E KOS TJ Tesla Brno

H21D 3.72 km, 130 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:02:00 Růžička Tomáš VBM8406 2420037 VSK Mendelu Brno
11:04:00 Rajnoha Tomáš UBM0303 2049608 B MENISKOS Brno
11:06:00 Ramach Filip PBM8001 2181323 C TJ Spartak 1. brněnská

H35 4.27 km, 170 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:34:00 Ženka Ondřej 0190001 7209355 neregistrovaní
10:36:00 Papež Zdeněk ZBM8502 2212747 C SK Brno Žabovřesky
10:38:00 Vaculín Petr 0240001 416206 špinavá bota
10:40:00 Dvořáček Jan TTR7701 52240 C OOB Třebíč
10:42:00 Kyncl Tomáš ZBM7201 8076566 C SK Brno Žabovřesky
10:44:00 Eschler Radek UBM7904 2049609 C MENISKOS Brno
10:46:00 Coufal Svatoš ZBM6700 1396843 C SK Brno Žabovřesky
10:48:00 Sladký Marek PBM8604 52034 C TJ Spartak 1. brněnská
10:50:00 Brosch Petr RBK7111 8482111 C SK Radioklub Blansko
10:52:00 Zelený Pavel ZBM7302 8660434 C SK Brno Žabovřesky
10:54:00 Rudolf Tomáš PBM8402 2419966 C TJ Spartak 1. brněnská
10:56:00 Dohnal Pavel ZBM8005 2039117 C SK Brno Žabovřesky
10:58:00 Svirák Pavel TBM7806 2135173 KOS TJ Tesla Brno
11:00:00 Beránek Miroslav ZBM7705 2111737 C SK Brno Žabovřesky
11:02:00 Redlich Tomáš MAS8200 9097 C OOB Aš
11:04:00 Jurák Adam ZBM8404 8076015 C SK Brno Žabovřesky
11:06:00 Račanský Jan TBM7907 8100030 C KOS TJ Tesla Brno
11:08:00 Hubík Hubert PLU8201 8670809 C TJ SOKOL Plumlov
11:10:00 Polách David ZBM8003 2144039 C SK Brno Žabovřesky
11:12:00 Daněk Roman SBK7541 8008112 C KOB START Blansko
11:14:00 Janováč Dušan ZBM7804 2181920 C SK Brno Žabovřesky
11:16:00 Trtílek František 0080002 2212710 Atrikasa team
11:18:00 Rotek Pavel ZBM7704 8107755 C SK Brno Žabovřesky
11:22:00 Dvořák Martin ZBM8425 52011 C SK Brno Žabovřesky
11:24:00 Šťastný Jan 0120001 9005227 _
11:26:00 Smítal Rostislav ZBM7903 1260179 C SK Brno Žabovřesky
11:28:00 Lasota Marek 0060001 2087636 Lasota - neregistrovaní
11:30:00 Stehlík Ondřej 0110002 2133066 S-team
11:32:00 Prošek Michal SJI7823 8028823 C OK Jihlava
11:34:00 Bárta Ladislav RBK7802 2229812 C SK Radioklub Blansko

H45 3.29 km, 120 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:55:00 Zvarik Tomáš ZBM7702 7726244 C SK Brno Žabovřesky
10:57:00 Podivínský Tomáš SCP7201 8663133 C OK Sparta Praha
10:59:00 Veselý Martin RBK7502 751114 C SK Radioklub Blansko
11:01:00 Cícha Radek TTR7503 2092381 C OOB Třebíč
11:03:00 Tasler David ABM7105 2116480 C KOB ALFA Brno
11:05:00 Trš Lubomír PBM7302 8008296 C TJ Spartak 1. brněnská
11:07:00 Kycl Miroslav LBM7100 8004046 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:09:00 Kučera Viktor ZBM7608 1400413 C SK Brno Žabovřesky
11:11:00 Matuška Pavel RBK7001 8116742 C SK Radioklub Blansko
11:13:00 Rajnoha Miroslav UBM7104 515472 C MENISKOS Brno
11:15:00 Jágr Jaroslav SBK7549 410339 C KOB START Blansko
11:17:00 Nechanický Pavel OSN7209 8656601 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:19:00 Pazdziora Jan 0100001 2151413 Taky Brno
11:21:00 Plachý Martin JPV6515 8663138 C Oddíl OS SK Prostějov
11:23:00 Sobotka Petr PZR7008 8022351 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:25:00 Mynář Martin ZBM7403 52463 C SK Brno Žabovřesky
11:27:00 Navrátil Václav KON6427 8461738 C KOB Konice
11:29:00 Fiala Jan ZBM7205 8636192 C SK Brno Žabovřesky
11:31:00 Toman Ondřej LBM7517 8109428 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:33:00 Lička Lukáš VBM7301 7204512 C VSK Mendelu Brno
11:35:00 Grepl Ladislav KON6111 8660471 C KOB Konice
11:37:00 Wurzel Břetislav OSN6005 8006005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:39:00 Dvořák Miloš BBM7300 2127611 C BETA URSUS Rosice
11:41:00 Rygl Jaroslav TBM7044 8667970 C KOS TJ Tesla Brno

H55 3.25 km, 120 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:33:00 Pospíšil Jaromír PZR4417 8656611 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:35:00 Chmelík Aleš VBM4732 8014465 C VSK Mendelu Brno
10:37:00 Minařík Luboš TBM5711 53235 C KOS TJ Tesla Brno
10:39:00 Jalový Jaroslav RBK5719 8812 C SK Radioklub Blansko
10:41:00 Zabloudil Pavel TBM5003 8050030 C KOS TJ Tesla Brno
10:45:00 Koudelný Jiří TTR5401 52251 C OOB Třebíč
10:47:00 Vítek Zbyněk PTE6622 8226430 C TJ Sokol Ptení
10:49:00 Robotka Libor PBM5303 8719038 C TJ Spartak 1. brněnská
10:51:00 Hruška Tomáš ZBM6401 49393 C SK Brno Žabovřesky
10:53:00 Kamenický Radan OSN6004 9601003 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:55:00 Buráň Zdeněk 0210001 2127637 NER - BzB - Buráňovi
10:57:00 Cigoš Pavel TBM5622 8482621 C KOS TJ Tesla Brno
10:59:00 Štěpánek Jiří LBM5401 8047112 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno

H65 2.53 km, 110 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 Novák Miroslav SBK5400 8007006 C KOB START Blansko
11:05:00 Věžník Antonín ADA5505 51368 C OOB Spartak Adamov
11:07:00 Šnyrch František ABM4902 52521 C KOB ALFA Brno
11:09:00 Henek Milan RBK5307 52078 C SK Radioklub Blansko
11:11:00 Dokoupil Vladimír VBM4806 8656614 C VSK Mendelu Brno
11:13:00 Truhlář Karel ADA5111 2032151 C OOB Spartak Adamov
11:15:00 Dufek Jan TBM4231 8409867 C KOS TJ Tesla Brno
11:17:00 Potěšil Václav VBM5613 53237 C VSK Mendelu Brno
11:21:00 Bauer Emil VBM4410 2087637 C VSK Mendelu Brno

HDR 2.01 km, 70 m, 5 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Brabcová Ema 0270003 52054 Brabici
10:30:00 Brabcová Tina 0270002 845424 Brabici
10:30:00 Brabec Lukáš 0270001 520540 Brabici
10:30:00 Burdilák Robin ADA1501 4015 C OOB Spartak Adamov
10:30:00 Drašarová Sofie 0260002 2102719 N/A
10:30:00 Eschlerová Lenka UBM1751 2049606 C MENISKOS Brno
10:30:00 Herzingerová Linda PLU1599 887939 C TJ SOKOL Plumlov
10:30:00 Horák Matěj 0230002 232057 Neregistroaní (Palupčíková)
10:30:00 Hubík Albert TBM1808 2035154 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Jonáš Král 0090002 232048 TJ Tatran Kohoutovice
10:30:00 Kocourek Filip 0050002 232047 ZBM
10:30:00 Kocourek Vít ZBM1405 2212743 C SK Brno Žabovřesky
10:30:00 Kozel Daniel VBM1603 53312 VSK Mendelu Brno
10:30:00 Malinský Štěpán SBK1601 0 C KOB START Blansko
10:30:00 Marek Daniel ZBM1701 2181935 C SK Brno Žabovřesky
10:30:00 Marková Zuzana ZBM1751 2115674 C SK Brno Žabovřesky
10:30:00 Matulová Markéta ADA1551 0 C OOB Spartak Adamov
10:30:00 Oliva Adam VBM2001 232064 VSK Mendelu Brno
10:30:00 Prošková Andrea SJI1650 51774 C OK Jihlava
10:30:00 Prudík Jan VBM1303 330657 C VSK Mendelu Brno
10:30:00 Raabová Žofie 0140006 232053 Dánielovi-Zimovi-Raabovi
10:30:00 Rajnošek Jan 0220001 52965 RAJ
10:30:00 Rajnošek Léna 0220002 232056 RAJ
10:30:00 Ramachová Kateřina PBM1651 52027 C TJ Spartak 1. brněnská
10:30:00 Račanská Josefína TBM1651 2127860 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Růžková Amálie PBM1650 1403423 C TJ Spartak 1. brněnská
10:30:00 Stehlik Jakub 0110001 416904 S-team
10:30:00 Stejček Tomáš TBM1900 53272 KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Sychra Jakub VBM1601 2116498 C VSK Mendelu Brno
10:30:00 Tejkal Václav ADA1401 49867 C OOB Spartak Adamov
10:30:00 Tejkal Jindřich ADA1601 2419965 C OOB Spartak Adamov
10:30:00 Trtílková Markéta 0080003 2212720 Atrikasa team
10:30:00 Vaculín Robin TBM1511 2127880 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Vernerová Zita VBM1651 53211 C VSK Mendelu Brno
10:30:00 Viki Thea 0080004 2212724 Atrikasa team
10:30:00 Voráček Jan OSN1701 52130 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:30:00 Voráčková Karolína OSN1456 8009 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:30:00 Wandrolová Justina ABM1452 232060 C KOB ALFA Brno
10:30:00 Zima Ondřej 0140003 232051 Dánielovi-Zimovi-Raabovi
10:30:00 Zvarik Kryštof ZBM 232065 SK Brno Žabovřesky
10:30:00 Ženková Sára 0190003 232055 neregistrovaní
10:30:00 Ženková Tereza 0190002 7207875 neregistrovaní

P 2.89 km, 90 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Buráňová Hana 0210003 2108870 NER - BzB - Buráňovi
10:30:00 Drašar Martin 0260001 2102691 N/A
10:30:00 Dvořáková Martina RBK7253 2111812 C SK Radioklub Blansko
10:30:00 Fráňa Pavel 2060222
10:30:00 Hlava Miroslav KON6515 8005125 C KOB Konice
10:30:00 Hustá Helena TBM7961 7204507 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Janča Jakub 0030001 232044 Sám za sebe
10:30:00 Jančová Petra 0040001 436405 nereg
10:30:00 Katolický Radim 0130002 232049 Vranov
10:30:00 Katolický Tomáš 0130001 2421377 Vranov
10:30:00 Kocourek Jiří 0050001 232046 ZBM
10:30:00 Kolařík Sebastián SBK1111 0 C KOB START Blansko
10:30:00 Kolařík Zdeněk SBK5406 49683 C KOB START Blansko
10:30:00 Lasota Jakub 0060002 2067241 Lasota - neregistrovaní
10:30:00 Lenka Šabatová 0160001 2115684 Závodni
10:30:00 Mikula Martin 0170001 2127857 -
10:30:00 Peřinková Irena BBM6550 331257 C BETA URSUS Rosice
10:30:00 Pátek Richard PBM7609 7700077 C TJ Spartak 1. brněnská
10:30:00 Raabová Tereza 0140007 232054 Dánielovi-Zimovi-Raabovi
10:30:00 Robotková Naďa PBM7950 2214544 C TJ Spartak 1. brněnská
10:30:00 Rohlík Petr KVS6402 426339 C SKOB Kobra Vsetín
10:30:00 Rébl Miroslav LBM8701 52050 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:30:00 Slavíková Jana PBM8256 2213782 TJ Spartak 1. brněnská
10:30:00 Stašková Petra PBM8255 49692 C TJ Spartak 1. brněnská
10:30:00 Strejčková Klára TBM0880 8515529 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Tlustoš David 0280001 232059 Nejsem ještě v klubu
10:30:00 Vaculínová Hana TBM8354 8183130 C KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Vítková Barbora PBM7952 101 C TJ Spartak 1. brněnská
10:30:00 Štěpánková Petra LBM8651 2121006 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno