Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
14.05.2022
Místo konání:
Věžky
Pořadatel:
SKM - KOB Směr Kroměříž
Mapa:
Ředitel závodu:
Lachendro Jan
Hlavní rozhodčí:
Dittrich Pavel - R2
Stavitel tratí:
Rytíř Michal - R3
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D45C     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     H90C     HDR     P     T    

D10N 2.46 km, 90 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Kratochvílová Amálie HOB1651 8013898 C SK OB Horní Benešov
10:38:00 Profousová Stella KSU1262 2067337 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk

D10C 2.57 km, 50 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 Přibylová Ema TZL1350 889320 C SKOB Zlín
10:35:00 Michlová Barbora SSU1251 2001927 C SK Severka Šumperk
10:38:00 Čeřovská Eliška KON1353 8116677 C KOB Konice
10:41:00 Štychová Heda TZL1254 2211977 C SKOB Zlín
10:44:00 Otrubová Veronika PLU1277 1400409 C TJ SOKOL Plumlov
10:50:00 Krumlová Anežka TZL1252 7209282 C SKOB Zlín
10:53:00 Vlčková Alžběta VIC1351 7210090 C OB Vizovice
10:56:00 Svobodová Natálie TZL1251 7209290 C SKOB Zlín
10:59:00 Štěpánková Adéla VIC1250 8660374 C OB Vizovice
11:02:00 Chodúrová Elena TZL1351 7209282 C SKOB Zlín
11:08:00 Slámová Emílie Inka LCE1253 51298 C OOB TJ Slovan Luhačovice

D12C 3.10 km, 75 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Malasková Linda UOL1053 2151437 C SOB Olomouc
10:33:00 Běhalová Alice SKM0954 436932 C KOB Směr Kroměříž
10:36:00 Nešporová Viktorie Anna TZL1150 7200901 C SKOB Zlín
10:39:00 Rytířová Denisa SKM1150 7210864 C KOB Směr Kroměříž
10:42:00 Novotná Klára PLU1151 2061762 C TJ SOKOL Plumlov
10:45:00 Slámová Julie LCE1051 2116500 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:48:00 Jordánová Nelly KSU1050 8076623 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:51:00 Tichá Anna SSU1150 2121007 C SK Severka Šumperk
10:57:00 Poslušná Katka TZL1051 2121120 C SKOB Zlín
11:00:00 Brázdilová Kristýna HLV1154 416088 C KČT - OB Holešov
11:03:00 Myšáková Olga SKM1050 253379 C KOB Směr Kroměříž
11:06:00 Václavková Amálie KON1079 8013874 C KOB Konice
11:09:00 Kopecká Tereza UOL1050 8013869 B SOB Olomouc
11:12:00 Luterová Laura PLU1051 8047160 B TJ SOKOL Plumlov
11:15:00 Kočiříková Lucie KON1161 2126256 C KOB Konice
11:18:00 Kubíčková Magdalena UOL1150 8655430 C SOB Olomouc

D14C 3.93 km, 95 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:35:00 Růžičková Žofie TZL0953 2113089 C SKOB Zlín
10:38:00 Gottwaldová Anna JPV0950 8402009 C Oddíl OS SK Prostějov
10:41:00 Gottwaldová Amálie STE0952 8006759 B SK SKI-OB Šternberk
10:44:00 Lázničková Alžběta TZL0858 331753 B SKOB Zlín
10:47:00 Borunská Alžběta AOP0950 8648592 B Orientační Běh Opava
10:50:00 Hubáčková Sabina LCE0851 8482100 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:53:00 Héčová Kristýna TZL0957 2134311 C SKOB Zlín
10:56:00 Kubíčková Lucie VIC0952 1400414 B OB Vizovice
10:59:00 Burdová Hana STE0852 2112745 C SK SKI-OB Šternberk
11:02:00 Paulíčková Adela UOL0951 2118494 B SOB Olomouc
11:05:00 Holzerová Natálie SSU0850 2144036 C SK Severka Šumperk
11:08:00 Kolaříková Erika SKM0951 8680289 C KOB Směr Kroměříž
11:11:00 Burešová Eliška BFM0955 8035525 B SKOB Frýdek - Místek
11:17:00 Vavrdová Karolína PTE0880 8226431 B TJ Sokol Ptení
11:20:00 Reichlová Pavla KSU0888 8670787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:23:00 Kranzler Stella Marie SSU0950 52553 C SK Severka Šumperk
11:26:00 Hýblová Eliška JPV0952 8226380 B Oddíl OS SK Prostějov
11:29:00 Tomanková Alice KSU0959 8680326 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:32:00 Štěpánková Anna VIC0956 8680388 B OB Vizovice
11:35:00 Pinkavová Eliška JPV0850 8113502 B Oddíl OS SK Prostějov
11:38:00 Mašláňová Ema TZL0955 8150409 B SKOB Zlín
11:41:00 Pachmannová Iva AOP0852 8013944 B Orientační Běh Opava
11:44:00 Špaňhelová Jana VIC0888 8660381 C OB Vizovice
11:47:00 Řezníčková Klára TZL0959 8051256 B SKOB Zlín
11:50:00 Vlčková Markéta VIC0951 8482070 B OB Vizovice
11:53:00 Soldánová Pavlína JPV0999 8012881 C Oddíl OS SK Prostějov
11:59:00 Klöslová Sofie AOP0854 8030634 C Orientační Běh Opava

D16C 4.72 km, 135 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:45:00 Dráčová Barbora UOL0652 8226373 B SOB Olomouc
10:49:00 Balvanová Vendula JPV0750 8303132 C Oddíl OS SK Prostějov
10:53:00 Cetlová Karolína AOP0752 8016304 B Orientační Běh Opava
10:57:00 Smýkalová Eliška KSU0676 2067336 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:01:00 Jílková Lenka UOL0654 8680425 B SOB Olomouc
11:05:00 Richtrová Ema SSU0753 2001914 C SK Severka Šumperk
11:09:00 Poslušná Jitka TZL0752 2121125 C SKOB Zlín
11:13:00 Rozsívalová Adéla KON0760 2090865 B KOB Konice
11:21:00 Přikrylová Ivana JPV0653 8013964 B Oddíl OS SK Prostějov
11:25:00 Stryková Karolína KSU0656 8076584 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:29:00 Přikrylová Jana JPV0652 8013963 B Oddíl OS SK Prostějov
11:33:00 Benešová Anežka KON0757 1000509 B KOB Konice
11:37:00 Matoušková Johana STE0751 8022633 B SK SKI-OB Šternberk
11:41:00 Juřinová Adéla KSU0650 2058487 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:45:00 Kusáková Valentýna TZL0651 8680314 B SKOB Zlín
11:49:00 Zaoralová Eliška SSU0752 2001924 B SK Severka Šumperk
11:57:00 Kopecká Nela UOL0650 8013868 C SOB Olomouc

D18C 5.38 km, 180 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:28:00 Šánová Julie KSU0494 8107739 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:32:00 Janečková Adéla PLU0452 8517451 B TJ SOKOL Plumlov
11:36:00 Plachá Aneta JPV0555 8662307 B Oddíl OS SK Prostějov
11:40:00 Pišová Adéla LCE0551 8662430 B OOB TJ Slovan Luhačovice
11:44:00 Müllerová Marie KSU0565 8076633 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:48:00 Otrubová Anna PLU0577 8667550 B TJ SOKOL Plumlov
11:52:00 Lubrichová Veronika STE0451 8660567 B SK SKI-OB Šternberk

D21C 7.46 km, 235 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:41:00 Slováčková Věra TZL8181 2084933 C SKOB Zlín
10:47:00 Lučanová Marta LPU7957 8014507 C OK Lokomotiva Pardubice
10:53:00 Mašláňová Hana TZL7979 8482079 C SKOB Zlín
11:05:00 Muchová Barbora KVS8550 8007195 C SKOB Kobra Vsetín
11:11:00 Pekárková Eva TZL7653 8663119 C SKOB Zlín
11:23:00 Batani Hana TZL7351 8100202 C SKOB Zlín

D21D 5.42 km, 170 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Vaňková Martina KVS8950 8107768 C SKOB Kobra Vsetín
10:42:00 Mrázková Veronika KVS9551 8670766 C SKOB Kobra Vsetín

D35C 5.61 km, 190 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Přikrylová Jitka JPV7979 2109752 C Oddíl OS SK Prostějov
10:33:00 Kovalčíková Eva AOP7852 2085619 C Orientační Běh Opava
10:35:00 Rozsívalová Petra KON8063 2112772 C KOB Konice
10:37:00 Otrubová Věra PLU7777 2035158 C TJ SOKOL Plumlov
10:39:00 Librová Lucie AOP8050 49386 C Orientační Běh Opava
10:41:00 Sekaninová Jitka ASU7750 2080969 C Magnus Orienteering
10:43:00 Matoušková Jana STE7951 8006732 C SK SKI-OB Šternberk
10:45:00 Linhartová Martina GIG7750 8033241 C GIGANT Orienteering
10:47:00 Kočová Eva TZL7550 8680338 C SKOB Zlín
10:49:00 Jílková Hana UOL8050 8116765 C SOB Olomouc
10:51:00 Jiříčková Bětka KRN8383 8654901 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:53:00 Jirková Renata ZPV6553 8047130 C KOB ZPV Prostějov
10:55:00 Honnerová Blanka TZL8052 8052217 C SKOB Zlín
10:59:00 Hubáčková Renata LCE8151 2088219 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:01:00 Luterová Kristýna PLU7878 2419928 C TJ SOKOL Plumlov
11:03:00 Čeřovská Adéla KON8755 52722 C KOB Konice
11:05:00 Paulíčková Barbara UOL7851 2116467 C SOB Olomouc
11:07:00 Chromčáková Jitka JZL7850 53802 C TJ Jižní svahy Zlín
11:09:00 Burešová Petra BFM7855 2039172 C SKOB Frýdek - Místek
11:11:00 Kubíčková Eva UOL7752 2419904 C SOB Olomouc
11:13:00 Holasová Šárka AOP7853 8648596 C Orientační Běh Opava
11:15:00 Hubíková Iva PLU8350 7208232 C TJ SOKOL Plumlov
11:17:00 Marková Eva STE7550 2080963 C SK SKI-OB Šternberk
11:19:00 Bartoňová Eva UOL7051 682350 C SOB Olomouc
11:21:00 Plachá Andrea JPV7676 8516420 C Oddíl OS SK Prostějov
11:23:00 Kurfürstová Irena TZL8053 53129 C SKOB Zlín
11:27:00 Janošíková Lenka UOL7651 301554 C SOB Olomouc

D45C 4.57 km, 140 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:50:00 Škrabalová Eva KON7676 8076649 C KOB Konice
10:52:00 Gottwaldová Hana JPV7551 8040975 C Oddíl OS SK Prostějov
10:54:00 Vrubelová Jana TZL7352 7210876 C SKOB Zlín
10:56:00 Mikošková Iveta STE7150 2113042 C SK SKI-OB Šternberk
10:58:00 Balvanová Martina JPV7777 8066792 C Oddíl OS SK Prostějov
11:00:00 Sedláčková Jana HLV7060 2260118 C KČT - OB Holešov
11:02:00 Mikulčíková Irena KVS7750 2001910 C SKOB Kobra Vsetín
11:04:00 Pinkavová Helena JPV7767 2000550 C Oddíl OS SK Prostějov
11:06:00 Sedláčková Dagmar KVS7351 416092 C SKOB Kobra Vsetín
11:08:00 Nešporová Barbora TZL7652 218979 C SKOB Zlín
11:10:00 Slavíčková Katka OOL6955 421853 C SK Haná orienteering
11:12:00 Kopecká Jitka UOL7750 2069081 C SOB Olomouc
11:14:00 Hájová Jana TZL6051 7210880 C SKOB Zlín
11:16:00 Lubrichová Eva STE7556 8670771 C SK SKI-OB Šternberk
11:18:00 Pavlicová Anna KVS7360 2116450 C SKOB Kobra Vsetín
11:20:00 Poklopová Ivana UOL6451 52451 C SOB Olomouc
11:24:00 Ostřanská Iveta SSU6591 8061435 C SK Severka Šumperk
11:26:00 Hýblová Iveta JPV7474 2127879 C Oddíl OS SK Prostějov
11:28:00 Kundratová Jana TZL7350 8660357 C SKOB Zlín
11:30:00 Šimková Hana UOL6653 2011817 C SOB Olomouc
11:32:00 Fajkusová Jitka JPV6773 8006773 C Oddíl OS SK Prostějov
11:34:00 Zbraňková Magda STE7352 2096137 C SK SKI-OB Šternberk
11:36:00 Sedlářová Pavla AOP7052 2096150 C Orientační Běh Opava
11:38:00 Janků Kateřina KVS7450 8482074 C SKOB Kobra Vsetín
11:40:00 Benešová Petra KON7575 1418763 C KOB Konice
11:42:00 Kotrlová Gita UOL6953 352324 C SOB Olomouc
11:44:00 Vidmuchová Martina JPV7171 8013828 C Oddíl OS SK Prostějov
11:46:00 Pachmannová Hana AOP7252 8012874 C Orientační Běh Opava
11:48:00 Poláčková Monika JPV7552 8648634 C Oddíl OS SK Prostějov
11:50:00 Janků Renata STE7251 52502 C SK SKI-OB Šternberk
11:52:00 Sadílková Lenka VIC7055 416050 C OB Vizovice
11:54:00 Hubáčková Dagmar LCE6569 8670733 C OOB TJ Slovan Luhačovice

D55C 4.15 km, 130 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Koláriková Irena TZL6351 7209283 C SKOB Zlín
10:34:00 Maliňáková Eva KVS6551 887151 C SKOB Kobra Vsetín
10:38:00 Strachotová Eva ASU6099 8482076 C Magnus Orienteering
10:42:00 Žaludková Miroslava TZL5954 53838 C SKOB Zlín
10:46:00 Vlažná Mirka LCE5852 8660397 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:50:00 Honkyšová Eva JPV6350 52746 C Oddíl OS SK Prostějov
10:54:00 Lázničková Marcela TZL6751 9200524 C SKOB Zlín
10:58:00 Krajčová Věra OTK5850 53343 C OOB TJ Jiskra Otrokovice

D65C 3.68 km, 90 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 Künstlerová Milada UOL5651 52445 C SOB Olomouc
10:36:00 Trávníčková Jitka KVS5651 2021856 C SKOB Kobra Vsetín
10:40:00 Chromčáková Ivana JZL5450 2070845 C TJ Jižní svahy Zlín
10:44:00 Jelínková Dagmar TZL5757 7209285 C SKOB Zlín
10:48:00 Stackeová Anna LCE5551 8660387 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:56:00 Volencová Ivana OTK5250 8670735 C OOB TJ Jiskra Otrokovice

H10N 2.46 km, 90 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:05:00 Gottwald Petr JPV1400 0 C Oddíl OS SK Prostějov
11:09:00 Tempír Jáchym UOL1300 2214509 C SOB Olomouc
11:13:00 Kaňka Jan TZL1202 2124754 C SKOB Zlín
11:17:00 Kaňok Jakub UOL1202 0 C SOB Olomouc
11:25:00 Lučan Jakub LPU1401 515134 C OK Lokomotiva Pardubice
11:29:00 Smola Štěpán TZL1414 8615 C SKOB Zlín
11:33:00 Hubík Radan PLU1500 682687 C TJ SOKOL Plumlov
11:37:00 Kubíček Ota VIC1401 53138 C OB Vizovice

H10C 2.57 km, 50 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:19:00 Šidla Dalibor TZL1200 8053367 C SKOB Zlín
11:22:00 Zapletal Martin LCE1202 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:25:00 Liber Tomáš AOP1302 2127594 C Orientační Běh Opava
11:28:00 Honner Martin TZL1302 8033257 C SKOB Zlín
11:31:00 Macka Matyáš LCE1313 331424 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:37:00 Hubík Hubert PLU1300 2124774 C TJ SOKOL Plumlov
11:40:00 Brucháček Jan TZL1201 7209286 C SKOB Zlín
11:43:00 Hrouza Jan KRN1300 2211633 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:46:00 Binar Vít STE1201 2049585 C SK SKI-OB Šternberk
11:49:00 Macek Václav ASU1249 886264 C Magnus Orienteering
11:55:00 Vintr Otakar TZL1300 53379 C SKOB Zlín

H12C 3.06 km, 75 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:43:00 Černoch Jakub SKM1002 8933 B KOB Směr Kroměříž
10:45:00 Trubelík Štěpán LCE1003 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:47:00 Honner Tomáš TZL1001 8662687 C SKOB Zlín
10:49:00 Ryszkowski Ondřej SSU1001 2001992 B SK Severka Šumperk
10:51:00 Jordán Dominik KSU1000 2103281 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:53:00 Mašláň Prokop TZL1005 8050910 B SKOB Zlín
10:55:00 Čeřovský Filip KON1010 8008300 B KOB Konice
10:57:00 Mička Gabriel Felix TZL1008 0 C SKOB Zlín
10:59:00 Mrkvica Jan ZLH1100 8516453 C OOB TJ Zlaté Hory
11:01:00 Rozsíval Martin KON1022 2090866 C KOB Konice
11:03:00 Marek Martin STE1100 2073656 C SK SKI-OB Šternberk
11:05:00 Tempír Lukáš UOL1001 2214531 C SOB Olomouc
11:07:00 Smola Jakub TZL1111 515174 C SKOB Zlín
11:09:00 Boledovič Adam HLV1113 53830 C KČT - OB Holešov
11:11:00 Koč Juraj TZL1006 8660396 C SKOB Zlín
11:13:00 Stacke Jan LCE1001 8140944 B OOB TJ Slovan Luhačovice
11:15:00 Fišer Petr TZL1004 8660354 B SKOB Zlín
11:17:00 Dittrich Matouš SKM1000 8660358 B KOB Směr Kroměříž
11:21:00 Profous Štěpán KSU1030 2056285 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:23:00 Lunga Viktor TZL1007 2113077 B SKOB Zlín
11:25:00 Lutera Oliver PLU1001 8085198 B TJ SOKOL Plumlov
11:27:00 Jahudka Štěpán TZL1101 2113062 C SKOB Zlín
11:29:00 Sedláček Matěj HLV1000 53834 C KČT - OB Holešov
11:31:00 Přibyl František TZL1105 2091553 C SKOB Zlín
11:33:00 Prachař Jáchym SSU1003 2771347 C SK Severka Šumperk
11:35:00 Škoda František LCE1113 9201376 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:37:00 Plachý Matyáš JPV1010 2115705 C Oddíl OS SK Prostějov
11:39:00 Liber Václav AOP1000 8680606 C Orientační Běh Opava
11:41:00 Tvrdoň Samuel HLV1114 53832 C KČT - OB Holešov
11:43:00 Malaník Viktor TZL1100 2134321 C SKOB Zlín
11:45:00 Lučan Ondřej LPU1101 8109426 C OK Lokomotiva Pardubice
11:47:00 Pěček Tobiáš SKM1100 8680301 C KOB Směr Kroměříž
11:49:00 Václavek Alois KON1132 8014559 C KOB Konice
11:51:00 Hubáček Marián LCE1111 8680393 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:53:00 Pekárek David TZL1000 8680313 B SKOB Zlín
11:55:00 Macka Sebastián LCE1112 52694 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:59:00 Kratochvíl David HOB1101 8014494 C SK OB Horní Benešov

H14C 4.37 km, 100 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:50:00 Fanta Maxmilian UOL0902 2214499 C SOB Olomouc
10:52:00 Kubeš David PLU0800 52484 C TJ SOKOL Plumlov
10:54:00 Linhart Jakub TZL0813 8660391 B SKOB Zlín
10:56:00 Kubíček Vavřinec UOL0801 2113097 C SOB Olomouc
10:58:00 Gallo Ondřej AOP0802 8648624 A Orientační Běh Opava
11:00:00 Kropáček Matěj STE0810 2143386 C SK SKI-OB Šternberk
11:02:00 Jahudka Tomáš TZL0815 8680386 B SKOB Zlín
11:04:00 Mrkvica Václav ZLH0800 8116831 B OOB TJ Zlaté Hory
11:06:00 Linhart Adam TZL0814 8109339 C SKOB Zlín
11:08:00 Světnický Antonín STE0800 8014451 B SK SKI-OB Šternberk
11:10:00 Lipenský Matouš KON0830 2229811 C KOB Konice
11:12:00 Holas Štěpán AOP0900 8004331 B Orientační Běh Opava
11:14:00 Novotný Jakub PLU0804 7005170 C TJ SOKOL Plumlov
11:16:00 Matoušek Jan STE0909 8022645 B SK SKI-OB Šternberk
11:18:00 Frélich Matyáš PLU0901 2124798 C TJ SOKOL Plumlov
11:20:00 Kusák Alexander TZL0900 8594 C SKOB Zlín
11:24:00 Juřina Marek KSU0828 51309 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:26:00 Brázdil Lukáš HLV0905 416084 C KČT - OB Holešov
11:28:00 Rose Ondřej SKM0900 8482072 C KOB Směr Kroměříž
11:30:00 Kovalčík Petr AOP0901 8000245 B Orientační Běh Opava
11:32:00 Kočiřík Antonín KON0818 2126251 C KOB Konice
11:34:00 Čuda Ondřej TZL0816 8648628 B SKOB Zlín
11:36:00 Marek Vít KSU0838 2058483 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:38:00 Mikoška Jan STE0807 2112769 C SK SKI-OB Šternberk
11:40:00 Ambrož Kryštof TZL0803 2113096 C SKOB Zlín
11:42:00 Kožnárek Pavel PLU0902 2061817 B TJ SOKOL Plumlov
11:44:00 Čech Viktor AOP0801 8004291 B Orientační Běh Opava
11:46:00 Kubáček Vlastimil TZL0907 7752223 C SKOB Zlín
11:48:00 Lučan Matěj LPU0903 8109396 C OK Lokomotiva Pardubice
11:50:00 Pavlík Adam TZL0810 8662733 B SKOB Zlín
11:52:00 Máčala Antonín STE0811 8047199 C SK SKI-OB Šternberk
11:54:00 Hozík Štěpán TZL0806 8648637 A SKOB Zlín
11:58:00 Jurčík Jan KSU0848 442855 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk

H16C 6.09 km, 190 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:21:00 Strakoš Ondřej TZL0601 8000119 B SKOB Zlín
11:23:00 Jordán Alexandr KSU0626 8680281 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:25:00 Navrátil Pavel ASU0747 7206535 B Magnus Orienteering
11:27:00 Honner Jaroslav TZL0701 7207358 C SKOB Zlín
11:29:00 Janeček Jáchym UOL0700 8113535 B SOB Olomouc
11:31:00 Špaňhel Petr VIC0610 8482101 B OB Vizovice
11:33:00 Petrla Michal TZL0708 53886 C SKOB Zlín
11:35:00 Štábl Patrik KSU0606 8670783 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:37:00 Veselý Štěpán VIC0712 8482099 B OB Vizovice
11:41:00 Václavík Vojtěch TZL0711 8051258 B SKOB Zlín
11:43:00 Šána Robert KSU0616 8670827 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:45:00 Plachý Ondřej JPV0707 8662279 B Oddíl OS SK Prostějov
11:47:00 Kundrata Vít TZL0700 8485648 B SKOB Zlín
11:49:00 Macek Vojtěch ASU0748 426313 B Magnus Orienteering
11:51:00 Kužela Michal TZL0713 8454010 C SKOB Zlín
11:53:00 Novotný David UOL0603 2214528 C SOB Olomouc
11:55:00 Novotný Miloš TZL0702 7210410 C SKOB Zlín
11:57:00 Robenek Jiří UOL0701 2148147 C SOB Olomouc

H18C 6.82 km, 190 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:54:00 Klösel Samuel AOP0504 8237738 B Orientační Běh Opava
10:59:00 Šperlich Jan KSU0403 8680405 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:04:00 Hejtmánek Štěpán SSU0505 2001950 C SK Severka Šumperk
11:09:00 Graubner Tadeáš TZL0407 2067944 B SKOB Zlín
11:14:00 Klapetek Václav AOP0503 51190 C Orientační Běh Opava
11:19:00 Bláha Adam KSU0525 8680331 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:24:00 Beneš Jindřich KON0404 8660477 B KOB Konice

H21C 9.68 km, 320 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:13:00 Fendrych Michal STE7607 8116678 C SK SKI-OB Šternberk
11:17:00 Holusek Jiří JPV0123 7208224 C Oddíl OS SK Prostějov
11:21:00 Lučan Vladimír LPU7710 515170 C OK Lokomotiva Pardubice
11:25:00 Václavek Tomáš STE5809 8655374 C SK SKI-OB Šternberk
11:33:00 Holas Tomáš AOP7802 8648545 C Orientační Běh Opava
11:37:00 Smola Michal TZL8131 8667971 R SKOB Zlín
11:41:00 Pudel Jarda STE7505 8116758 C SK SKI-OB Šternberk
11:45:00 Kovalčík Tomáš AOP7301 8003660 C Orientační Běh Opava
11:53:00 Seidenglanz Jáchym SSU0202 1407427 C SK Severka Šumperk

H21D 6.92 km, 200 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:41:00 Honkyš Jan JPV9912 439212 C Oddíl OS SK Prostějov
10:49:00 Sadílek Jan VIC9601 53126 C OB Vizovice

H35C 8.18 km, 275 m, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:38:00 Miča Petr KSU7909 886296 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:40:00 Mrkvica Petr ZLH7800 8663166 C OOB TJ Zlaté Hory
10:42:00 Zbíral Robert UOL8000 8516911 C SOB Olomouc
10:44:00 Kusák Ivan TZL6502 7211007 C SKOB Zlín
10:46:00 Hrouza Jan KRN8100 8654914 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:48:00 Pavlica Jiří KVS7501 2116484 C SKOB Kobra Vsetín
10:50:00 Přibyl Martin 0060001 0 Zlín
10:52:00 Borunský Tomáš AOP7402 8004294 C Orientační Běh Opava
10:54:00 Krampla Tomáš UOL6601 8454046 C SOB Olomouc
10:56:00 Honner Jaroslav TZL7803 8109412 C SKOB Zlín
10:58:00 Marek Antonín STE7501 8028819 C SK SKI-OB Šternberk
11:00:00 Zicha Jiří LCE7708 8140919 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:02:00 Švestka Vítězslav KVS7301 8670745 C SKOB Kobra Vsetín
11:04:00 Novotný Marek TZL7301 1417261 C SKOB Zlín
11:06:00 Paulíček Michal UOL7701 8670456 C SOB Olomouc
11:10:00 Pavlas Radek TZL8503 8466648 C SKOB Zlín
11:12:00 Tempir Tomas 0030001 0 neregistrovani
11:14:00 Hubáček Ondřej JPV8303 8109329 C Oddíl OS SK Prostějov
11:16:00 Kopecký David UOL7800 8461740 C SOB Olomouc
11:18:00 Kubíček Petr VIC7801 8051252 C OB Vizovice
11:20:00 Sláma Lumír LCE8103 2091534 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:22:00 Pekárek Evžen TZL7007 8660398 C SKOB Zlín
11:24:00 Hubík Hubert PLU8201 8670809 C TJ SOKOL Plumlov
11:26:00 Slováček Tomáš TZL8002 8662694 C SKOB Zlín
11:28:00 Novotný Michal PLU7901 8445306 C TJ SOKOL Plumlov
11:30:00 Matoušek Jiří STE7504 8006748 C SK SKI-OB Šternberk
11:32:00 Stoszek Jakub AOP8300 2090837 C Orientační Běh Opava
11:34:00 Greschner Luboš ASU7848 8107738 C Magnus Orienteering
11:36:00 Sadílek Martin VIC6901 8123400 C OB Vizovice
11:38:00 Mašláň Jakub TZL7801 8670811 C SKOB Zlín
11:42:00 Kratochvíl Karel HOB7001 8003614 C SK OB Horní Benešov

H45C 5.72 km, 175 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Jeřábek Luboš JPV6112 8006112 C Oddíl OS SK Prostějov
10:32:00 Jadviščok Ladislav UOL7700 2075671 C SOB Olomouc
10:34:00 Pavelka Martin KSU7503 2073731 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:36:00 Kubíček Jiří UOL6500 8107752 C SOB Olomouc
10:38:00 Přikryl Jiří JPV7404 2102771 C Oddíl OS SK Prostějov
10:40:00 Malaska Lukáš UOL7504 2224157 C SOB Olomouc
10:42:00 Poláček Luboš JPV7214 2112735 C Oddíl OS SK Prostějov
10:44:00 Tomeček Ladislav HLV7137 331485 C KČT - OB Holešov
10:46:00 Škrabal Milan KON7521 2125331 C KOB Konice
10:48:00 Holusek Milan JPV6909 2121898 C Oddíl OS SK Prostějov
10:50:00 Škoda František LCE7439 9201374 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:52:00 Šimek Roman UOL6503 8005432 C SOB Olomouc
10:54:00 Furmánek Zdeněk KVS7400 8116816 C SKOB Kobra Vsetín
10:56:00 Vrubel Karel TZL6401 8007255 C SKOB Zlín
10:58:00 Mikoška Eman STE7103 2112775 C SK SKI-OB Šternberk
11:00:00 Tesař Jiří AOP6702 352349 C Orientační Běh Opava
11:02:00 Matoušek Milan KSU6701 2058461 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:04:00 Kulíšek Tomáš HOB7101 51936 C SK OB Horní Benešov
11:06:00 Riessler Otto OTK6800 433092 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
11:08:00 Černoch Karel TZL6835 8003592 C SKOB Zlín
11:10:00 Tomášek Jiří CEL6426 7210922 C TJ Sokol Čelechovice na Hané
11:12:00 Grepl Ladislav KON6111 8660471 C KOB Konice
11:16:00 Otruba Marek PLU7417 8003659 C TJ SOKOL Plumlov
11:18:00 Peřinka Jan AOP6301 8648546 C Orientační Běh Opava
11:20:00 Láznička Libor TZL6701 331193 C SKOB Zlín
11:22:00 Sedláček Jaroslav HLV6404 7200377 C KČT - OB Holešov
11:24:00 Navrátil Martin ASU7449 7203338 C Magnus Orienteering
11:26:00 Burda Tomáš STE7600 2108904 C SK SKI-OB Šternberk
11:28:00 Pavlík Radek ASU6849 8666874 C Magnus Orienteering
11:30:00 Müller Libor OTK7201 8660384 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
11:32:00 Kropáček Ivo STE7603 0 C SK SKI-OB Šternberk
11:34:00 Kotrle Miroslav UOL7005 515079 C SOB Olomouc
11:36:00 Šrámek Jaromír KSU5801 8680320 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:38:00 Silnoušek Jiří STE7200 8047120 C SK SKI-OB Šternberk
11:40:00 Podhajský Jaroslav SKMXXXX 8937 KOB Směr Kroměříž
11:42:00 Kroutil Milan HLV7421 331687 C KČT - OB Holešov
11:44:00 Kunz Petr OTK6910 52344 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
11:46:00 Pinkava Roman JPV7606 2000579 C Oddíl OS SK Prostějov
11:48:00 Čech Tomáš AOP7001 8656547 C Orientační Běh Opava
11:50:00 Macek Karel ASU7102 51882 C Magnus Orienteering
11:52:00 Vintr Radek TZL7701 8680410 C SKOB Zlín
11:54:00 Hýbl Dušan JPV7202 2127873 C Oddíl OS SK Prostějov
11:56:00 Navrátil Václav KON6427 8461738 C KOB Konice
11:58:00 Gentric Marc STE6901 8013403 C SK SKI-OB Šternberk

H55C 5.10 km, 140 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Bednář Jan UOL5402 52473 C SOB Olomouc
10:33:00 Kaloč Vítězslav KVS5904 2021853 C SKOB Kobra Vsetín
10:35:00 Zdráhal Robert OOL5707 8451957 C SK Haná orienteering
10:37:00 Jelínek Vít TZL5102 8662674 C SKOB Zlín
10:39:00 Višňa Milan OOL5904 8028829 C SK Haná orienteering
10:41:00 Janků Josef KVS6200 8680377 C SKOB Kobra Vsetín
10:43:00 Chmelař Miroslav JPV6217 8488884 C Oddíl OS SK Prostějov
10:45:00 Kubeš Jaromír PLU6219 52500 C TJ SOKOL Plumlov
10:47:00 Světnický Alexandr OOL6300 8008282 C SK Haná orienteering
10:49:00 Sklenář Miroslav AOP6302 8004335 C Orientační Běh Opava
10:51:00 Vodička Luděk SBR5501 8014529 C SKOB Bruntál
10:55:00 Zdráhal Tomáš OOL5301 8271053 C SK Haná orienteering
10:57:00 Raclavský Vladislav UOL6600 2092433 C SOB Olomouc
10:59:00 Jakobi Zdeněk HAV5701 8113528 C OB Havířov
11:01:00 Krajča Pavel OTK5700 53370 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
11:03:00 Slováček Rudolf TZL5402 8014457 C SKOB Zlín
11:05:00 Liber Vlastimil AOP6402 2127600 C Orientační Běh Opava
11:07:00 Vašek Rudolf SOP5702 434592 C OOB TJ Slezan Opava
11:09:00 Zatloukal Tomáš ZLH6701 8517353 C OOB TJ Zlaté Hory
11:11:00 Plášek Martin LCE6118 8006760 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:13:00 Zítka Jiří SBR6201 51907 C SKOB Bruntál
11:15:00 Štípek Rostislav TZL5702 8051260 C SKOB Zlín
11:19:00 Křeček Miroslav ZPV6213 8660478 C KOB ZPV Prostějov

H65C 4.19 km, 120 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Navrátil Antonín UOL5301 52448 C SOB Olomouc
10:34:00 Žárský Jan SKM4902 0 KOB Směr Kroměříž
10:38:00 Strachota Jaroslav ASU5600 8005138 C Magnus Orienteering
10:42:00 Polínek Jaroslav OTK5300 2067305 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:46:00 Volný Jiří SOP5601 301232 C OOB TJ Slezan Opava
10:50:00 Lužný Josef 0040001 8012869 SK Orfeus Trnava

H70C 3.79 km, 100 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:33:00 Jadviščok Ladislav UOL5101 52440 C SOB Olomouc
10:35:00 Ostřanský Josef SSU4302 8061472 C SK Severka Šumperk
10:37:00 Gottfried Jan UOL4602 352323 C SOB Olomouc
10:39:00 Mrkvica Miroslav ZLH4600 64865 C OOB TJ Zlaté Hory
10:41:00 Jurčák Karel SOP5101 8656584 C OOB TJ Slezan Opava
10:43:00 Chromčák František JZL5201 53801 C TJ Jižní svahy Zlín
10:45:00 Toman Stanislav SBR4801 8445312 C SKOB Bruntál
10:47:00 Kroupa Jaroslav ZPV4012 52869 C KOB ZPV Prostějov
10:49:00 Komárek Jaromír KSU4900 2102554 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:53:00 Šidla Antonín OTK4601 433083 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:55:00 Láznička Alois TZL3613 8680310 C SKOB Zlín
10:57:00 Peška Antonín HLV4801 2214545 C KČT - OB Holešov
10:59:00 Janošík Antonín UOL5201 2092418 C SOB Olomouc
11:01:00 Skácel Jaroslav KON4617 341715 C KOB Konice
11:03:00 Pospíšil Karel TVR5000 2001952 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
11:05:00 Dvořák Vlastimil BOV4901 2113502 C TJ Baník Ostrava OKD
11:07:00 Novotný Stanislav ZLH4800 8518356 C OOB TJ Zlaté Hory
11:11:00 Pilc Oldřich SPR5100 8135135 C SK SKI - SPORT Praděd

H90C 2.50 km, 70 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Valla Stanislav TZL3125 53321 C SKOB Zlín

HDR 2.33 km, 90 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Bednář Richard UOL1400 301556 C SOB Olomouc
10:30:00 Griga Richard PLU1303 52482 C TJ SOKOL Plumlov
10:30:00 Grigová Valerie PLU1152 52488 TJ SOKOL Plumlov
10:30:00 Horáčková Alžběta (LPU1358) 0090001 2214532 LPU
10:30:00 Hrouzek Aleš SKM18XX 331683 KOB Směr Kroměříž
10:30:00 Hrouzek David SKM12XX 53811 KOB Směr Kroměříž
10:30:00 Hrouzová Helena KRN1650 2151410 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:30:00 Kindl Oskar UOL1401 2181315 C SOB Olomouc
10:30:00 Kropáček Šimon STE1400 2143381 C SK SKI-OB Šternberk
10:30:00 Kubíčková Petra VIC1650 2073737 C OB Vizovice
10:30:00 Mrkvica Vít ZLH1600 8516456 C OOB TJ Zlaté Hory
10:30:00 Paulíčková Veronika UOL1450 2069082 C SOB Olomouc
10:30:00 Pěčková Natálie SKM1550 52199 C KOB Směr Kroměříž
10:30:00 Pokluda Filip 0050002 2148239 FreeRun Zlín
10:30:00 Spitzer Teodor KVS1700 51530 C SKOB Kobra Vsetín
10:30:00 Stoszek Daniel AOP1500 52939 C Orientační Běh Opava
10:30:00 Stoszková Michaela AOP1751 52986 C Orientační Běh Opava
10:30:00 Svoboda Šimon TZL1400 53337 C SKOB Zlín
10:30:00 Šaňáková Anna UOL1351 2124801 C SOB Olomouc
10:30:00 Tempir Vilem 0030003 2214509 neregistrovani
10:30:00 Tesařová Eva AOP1650 232620 C Orientační Běh Opava
10:30:00 Tesařová Lucie AOP1451 331752 C Orientační Běh Opava
10:30:00 Vintrová Matylda TZL1551 53341 C SKOB Zlín
10:30:00 Vlažný Viliam LCE1802 52707 C OOB TJ Slovan Luhačovice

P 3.08 km, 80 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Beňovský Jiří KVS6801 53371 C SKOB Kobra Vsetín
10:30:00 Fantová Lenka 0010001 0 :-)
10:30:00 Glonková Martina STE7450 0 C SK SKI-OB Šternberk
10:30:00 Griga Petr PLU7400 681869 C TJ SOKOL Plumlov
10:30:00 Grigová Marie PLU7651 896972 TJ SOKOL Plumlov
10:30:00 Hanousková Michaela KON7474 0 C KOB Konice
10:30:00 Chmelařová Blankaařová Blanka 0070001 8885 Péčkaři
10:30:00 Christodoulou Iva ASU7599 433095 C Magnus Orienteering
10:30:00 Kastner Vilém STE0703 2221506 C SK SKI-OB Šternberk
10:30:00 Kindl Miroslav UOL7902 0 C SOB Olomouc
10:30:00 Kubíčková Eva VIC7950 2126305 C OB Vizovice
10:30:00 KUTA ALENA 0030002 0 neregistrovani
10:30:00 Lazar Jan 0020001 0 Sokol Malá Skála
10:30:00 Lazarová Saša 0020002 0 Sokol Malá Skála
10:30:00 Mrkvicová Radka ZLH7851 7758623 C OOB TJ Zlaté Hory
10:30:00 Myšák Miroslav SKM7XXX 51305 KOB Směr Kroměříž
10:30:00 Pavelková Eva 0080001 446448 SPK
10:30:00 Pelikán Daniel JPV6800 8008290 C Oddíl OS SK Prostějov
10:30:00 Pokluda Ondřej 0050001 8183068 FreeRun Zlín
10:30:00 Pokludová Kateřina 0050003 8116684 FreeRun Zlín
10:30:00 Polišenská Ludmila HLV7250 53829 C KČT - OB Holešov
10:30:00 Pometlová Jana AOP7551 7206538 C Orientační Běh Opava
10:30:00 Prachař Dušan SSU7801 2001958 C SK Severka Šumperk
10:30:00 Profous Kamil KSU7200 2104587 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:30:00 Ryszkowská Marie SSU8050 2771344 C SK Severka Šumperk
10:30:00 Sekanina Ondřej ASU0745 2102553 C Magnus Orienteering
10:30:00 Sekanina Marek ASU1010 920687 C Magnus Orienteering
10:30:00 Šaňáková Šárka UOL7650 1420235 C SOB Olomouc
10:30:00 Václavková Lenka KON8155 2020742 C KOB Konice
10:30:00 Vrána Jan UOL7300 7300185 C SOB Olomouc
10:30:00 Vránová Helena UOL7652 9201328 C SOB Olomouc
10:30:00 Wiedermann Jaroslav SKM4905 8670732 C KOB Směr Kroměříž
10:30:00 Zafiu-Marinescu Daniel-Bogdan STE8400 0 C SK SKI-OB Šternberk
10:30:00 Zahradníková Jana SKM77XX 0 KOB Směr Kroměříž
10:30:00 Zatloukalová Eva ZLH7051 2027210 C OOB TJ Zlaté Hory

T 6.15 km, 190 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Baťková Zuzana TZL8151 8585 C SKOB Zlín