Logo

Startovka závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
28.05.2022
Místo konání:
Vizovice - Chrastěšov
Pořadatel:
VIC - OB Vizovice
Mapa:
Fajbrovka
Ředitel závodu:
Pšenčík Radomír
Hlavní rozhodčí:
Marek Martin - R3
Stavitel tratí:
Sadílek Martin
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H90C     HD10N     HDR     P     T    
Nahrávám data...

D10C 2.40 km, 75 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Stacke Viktorie LCE1251 7053853 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:03:00 Přibylová Ema TZL1350 889320 C SKOB Zlín
10:05:00 Vlčková Alžběta VIC1351 8051253 C OB Vizovice
10:07:00 Chodúrová Elena 54903 7209282 SKOB Zlín
10:09:00 Kořenová Helena TZL1250 8005209 C SKOB Zlín
10:11:00 Štěpánková Adéla VIC1250 8660374 C OB Vizovice
10:13:00 Slámová Emílie Inka LCE1253 51298 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:15:00 Svobodová Natálie TZL1251 7209290 C SKOB Zlín
10:17:00 Vakant 0

D12C 2.60 km, 75 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Marková Tatiana VIC1060 9200992 C OB Vizovice
10:02:00 Brázdilová Kristýna HLV1154 416088 C KČT - OB Holešov
10:04:00 Vakant 0
10:06:00 Kořenová Hana TZL1050 8454014 C SKOB Zlín
10:08:00 Slámová Julie LCE1051 2116500 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:10:00 Běhalová Alice SKM0954 51305 C KOB Směr Kroměříž
10:12:00 Vakant 0
10:14:00 Nešporová Viktorie Anna TZL1150 7200901 C SKOB Zlín

D14C 3.70 km, 140 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Hubáčková Sabina LCE0851 8482100 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:02:00 Marková Michaela VIC0850 2001970 C OB Vizovice
10:04:00 Vakant 0
10:06:00 Klimešová Hana TZL0956 2121121 C SKOB Zlín
10:08:00 Hanáková Ema SKM0952 436932 C KOB Směr Kroměříž
10:10:00 Kubíčková Lucie VIC0952 1400414 B OB Vizovice
10:12:00 Vakant 0
10:14:00 Kundratová Eva TZL0950 8209279 B SKOB Zlín
10:16:00 Juríková Michaela LCE0853 253363 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:18:00 Vlčková Markéta VIC0951 8482070 B OB Vizovice
10:20:00 Novosadová Klára TZL0952 8680336 C SKOB Zlín
10:22:00 Štěpánková Anna VIC0956 8680388 B OB Vizovice
10:24:00 Lázničková Alžběta TZL0858 8105227 B SKOB Zlín

D16C 4.70 km, 240 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:56:00 Kusáková Valentýna TZL0651 8680314 B SKOB Zlín
10:59:00 Vakant 0
11:02:00 Kovalčíková Nela TZL0757 8051263 C SKOB Zlín
11:05:00 Vakant 0

D18C 5.50 km, 230 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:50:00 Pišová Adéla LCE0551 8662430 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:53:00 Vakant 0

D21C 6.20 km, 260 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:46:00 Dittrichová Lucie SKM0551 8655378 A KOB Směr Kroměříž
10:49:00 Kavánková Iva TZL9753 8654917 R SKOB Zlín
10:52:00 Vakant 0
10:55:00 Batani Valentina TZL0551 8250121 A SKOB Zlín
10:58:00 Vakant 0
11:01:00 Pekárková Eva TZL7653 8663119 C SKOB Zlín

D35C 5.50 km, 230 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:38:00 Muchová Barbora KVS8550 8007195 C SKOB Kobra Vsetín
10:40:00 Vakant 0
10:42:00 Batani Hana TZL7351 8100202 C SKOB Zlín
10:44:00 Dittrichová Andrea SKM7750 8680321 C KOB Směr Kroměříž
10:46:00 Vakant 0
10:48:00 Kočová Eva TZL7550 8680338 C SKOB Zlín

D45C 4.00 km, 150 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Hubáčková Dagmar LCE6569 8670733 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:03:00 Pavlicová Anna KVS7360 2116450 C SKOB Kobra Vsetín
10:05:00 Nešporová Barbora TZL7652 218979 C SKOB Zlín
10:07:00 Vakant 0
10:09:00 Kunzová Ivana BBM7155 52346 C BETA URSUS Rosice
10:11:00 Sedláčková Dagmar KVS7351 416092 C SKOB Kobra Vsetín
10:13:00 Pěčková Monika SKM7350 2017677 C KOB Směr Kroměříž
10:15:00 Vakant 0
10:17:00 Ferdusová Eva LCE6461 8063099 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:19:00 Mikulčíková Irena KVS7750 2001910 C SKOB Kobra Vsetín
10:21:00 Kundratová Jana TZL7350 8660357 C SKOB Zlín

D55C 3.30 km, 125 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:26:00 Žaludková Miroslava TZL5954 53838 C SKOB Zlín
10:28:00 Vakant 0
10:30:00 Krajčová Věra OTK5850 53343 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:34:00 Lázničková Marcela TZL6751 9200524 C SKOB Zlín
10:36:00 Vakant 0
10:38:00 Pijáková Iveta SPE6251 8025010 KOB Sokol Pezinok
10:40:00 Cahlová Slávka LCE5451 416063 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:58:00 Vlažná Mirka LCE5852 8660397 C OOB TJ Slovan Luhačovice

D65C 2.90 km, 95 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:16:00 Volencová Ivana OTK5250 8670735 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:18:00 Trávníčková Jitka KVS5651 2021856 C SKOB Kobra Vsetín
10:20:00 Horynová Eva TZL5254 8662735 C SKOB Zlín
10:22:00 Vakant 0

H10C 2.40 km, 75 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:19:00 Brucháček Jan TZL1201 7209286 C SKOB Zlín
10:21:00 Macka Matyáš LCE1313 331424 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:23:00 Kaňka Jan TZL1202 2124754 C SKOB Zlín
10:25:00 Vakant 0
10:27:00 Šidla Dalibor TZL1200 7053367 C SKOB Zlín
10:29:00 Zapletal Martin LCE1202 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:31:00 Vintr Otakar TZL1300 53379 C SKOB Zlín
10:33:00 Vakant 0
10:35:00 Smola Štěpán TZL1414 8615 C SKOB Zlín
10:37:00 Matulík Vít LCE1201 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice

H12C 2.60 km, 95 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:34:00 Pěček Tobiáš SKM1100 8680301 C KOB Směr Kroměříž
10:36:00 Smola Jakub TZL1111 515174 C SKOB Zlín
10:38:00 Pechanec David 53614 2121127 SKOB Zlín
10:40:00 Pešek Josef LCE1004 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:42:00 Spitzer Jiří KVS1004 7867 C SKOB Kobra Vsetín
10:44:00 Jahudka Štěpán TZL1101 2113062 C SKOB Zlín
10:46:00 Tvrdoň Samuel HLV1114 53832 C KČT - OB Holešov
10:48:00 Trubelík Štěpán LCE1003 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:50:00 Dittrich Matouš SKM1000 8660358 B KOB Směr Kroměříž
10:52:00 Pekárek David TZL1000 8680313 B SKOB Zlín
10:54:00 Vakant 0
10:56:00 Trčka Daniel LCE1101 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:58:00 Přibyl František TZL1105 2091553 C SKOB Zlín
11:00:00 Boledovič Adam HLV1113 53830 C KČT - OB Holešov
11:02:00 Stacke Jan LCE1001 8140944 B OOB TJ Slovan Luhačovice
11:04:00 Lunga Viktor TZL1007 2113077 B SKOB Zlín
11:06:00 Macka Sebastián LCE1112 52694 C OOB TJ Slovan Luhačovice

H14C 4.70 km, 240 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Pernička Martin TZL0800 8240800 A SKOB Zlín
10:02:00 Michalica Štěpán LCE0904 2001917 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:04:00 Pavlík Adam TZL0810 8662733 B SKOB Zlín
10:06:00 Ambrož Kryštof 34508 2113096 SKOB Zlín
10:08:00 Kusák Alexander TZL0900 8594 C SKOB Zlín
10:10:00 Čuda Ondřej 45741 8648628 SKOB Zlín
10:12:00 Jahudka Tomáš TZL0815 8680386 B SKOB Zlín
10:14:00 Linhart Adam TZL0814 8109339 C SKOB Zlín
10:16:00 Linhart Jakub TZL0813 8660391 B SKOB Zlín
10:18:00 Hozík Štěpán TZL0806 8648637 A SKOB Zlín

H16C 5.50 km, 230 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:08:00 Stacke Václav LCE0703 8662435 A OOB TJ Slovan Luhačovice
11:11:00 Pernička Václav TZL0602 8170602 A SKOB Zlín
11:14:00 Vakant 0
11:17:00 Strakoš Ondřej TZL0601 8000119 B SKOB Zlín
11:20:00 Pěček Jakub SKM0700 8660395 A KOB Směr Kroměříž
11:23:00 Kundrata Vít TZL0700 8485648 B SKOB Zlín
11:26:00 Vakant 0
11:29:00 Valla Jakub TZL0710 8047116 B SKOB Zlín
11:32:00 Václavík Vojtěch TZL0711 8051258 B SKOB Zlín
11:35:00 Kužela Michal TZL0713 8454010 C SKOB Zlín

H18C 6.20 km, 260 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:04:00 Vakant 0
11:07:00 Sláma Šimon LCE0502 8670814 B OOB TJ Slovan Luhačovice

H21C 9.00 km, 290 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Vlažný Jan LCE8901 8091018 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:04:00 Nečas Tomáš TZL8801 8107727 C SKOB Zlín
10:07:00 Vakant 0
10:10:00 Novotný Jiří TZL8001 8662744 C SKOB Zlín
10:13:00 Fousek Jan MOV9100 52945 C SKOB Ostrava
10:16:00 Slováček Tomáš TZL8002 8662694 C SKOB Zlín
10:19:00 Vakant 0
10:22:00 Smola Michal TZL8131 8667971 R SKOB Zlín
10:25:00 Cahel Marek LCE8803 8662442 R OOB TJ Slovan Luhačovice
10:28:00 Šidla Jan TZL6808 8053367 C SKOB Zlín
10:31:00 Vakant 0
10:34:00 Pekárek Evžen TZL7007 8660398 C SKOB Zlín
10:37:00 Zbranek Roman TZL8808 8422248 R SKOB Zlín
10:40:00 Mikel David TZL9703 8662440 C SKOB Zlín
10:43:00 Pekárek Tobias TZL0502 8663152 A SKOB Zlín

H35C 6.80 km, 250 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:39:00 Jirka Jakub VPM7905 8252429 C KOS Slavia Plzeň
10:41:00 Vakant 0
10:43:00 Pěček Vítězslav SKM7104 8670802 C KOB Směr Kroměříž
10:45:00 Přibyl Martin TZL76XX 2211984 SKOB Zlín
10:47:00 Švestka Vítězslav KVS7301 8670745 C SKOB Kobra Vsetín
10:49:00 Schäfer Michal 6029 8680285 SKOB Zlín
10:51:00 Pěček Martin SKM7301 253369 C KOB Směr Kroměříž
10:53:00 Svoboda Petr TZL7937 2181299 C SKOB Zlín
10:55:00 Pavlica Jiří KVS7501 2116484 C SKOB Kobra Vsetín
10:57:00 Dittrich Pavel SKM7501 8680419 C KOB Směr Kroměříž
10:59:00 Kusák Ivan TZL6502 7211007 C SKOB Zlín
11:01:00 Vlček Roman SKM7000 8670823 C KOB Směr Kroměříž
11:03:00 Novosad Pavel TZL7401 8482094 C SKOB Zlín

H45C 5.50 km, 230 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:20:00 Žebrák Zbyněk LOV7101 232429 C lepus.cz
10:22:00 Vintr Radek TZL7701 8680410 C SKOB Zlín
10:24:00 Riessler Otto OTK6800 433092 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:26:00 Vakant 0
10:28:00 Černoch Karel TZL6835 8003592 C SKOB Zlín
10:30:00 Hrbáček Tomáš LCE7702 1399000 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:32:00 Vakant 0
10:34:00 Láznička Libor TZL6701 331193 C SKOB Zlín
10:36:00 Furmánek Zdeněk KVS7400 8116816 C SKOB Kobra Vsetín

H55C 4.00 km, 150 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:23:00 Vakant 0
10:25:00 Štípek Rostislav TZL5702 8051260 C SKOB Zlín
10:27:00 Krajča Pavel OTK5700 53370 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:29:00 Moser Zdeněk SKM6200 1962624 C KOB Směr Kroměříž
10:31:00 Slováček Rudolf TZL5402 8014457 C SKOB Zlín
10:33:00 Plášek Martin LCE6118 8006760 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:35:00 Vakant 0
10:37:00 Jelínek Vít TZL5102 8662674 C SKOB Zlín
10:39:00 Piják Jaroslav SPE5801 8025012 KOB Sokol Pezinok

H65C 3.30 km, 125 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:42:00 Hrbas Vladimír KVS5301 8670810 C SKOB Kobra Vsetín
10:44:00 Jelínek Petr TZL4902 8662705 C SKOB Zlín
10:46:00 Vakant 0
10:48:00 Válek Jaroslav 30001 426340 Drop
10:50:00 Lužný Josef 10001 8012869 SK Orfeus Trnava
10:52:00 Peška Antonín HLV4801 2214545 C KČT - OB Holešov
10:54:00 Vakant 0
10:56:00 Šidla Antonín OTK4601 433083 C OOB TJ Jiskra Otrokovice

H90C 1.90 km, 5 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Vakant 0
10:03:00 Valla Stanislav TZL3125 53321 C SKOB Zlín

HD10N 2.40 km, 140 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:24:00 Kubíček Ota VIC1401 53138 C OB Vizovice
10:26:00 Vakant 0
10:28:00 Svoboda Šimon TZL1400 53337 C SKOB Zlín
10:30:00 Vakant 0
10:32:00 Vakant 0

HDR 2.40 km, 100 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
01:00:00 Starosta Adam VIC1905 0 C OB Vizovice
01:00:00 Hrouzek Aleš SKM18XX 253379 KOB Směr Kroměříž
01:00:00 Hrouzek David SKM1400 53811 C KOB Směr Kroměříž
01:00:00 Starostová Ema VIC1560 515037 C OB Vizovice
01:00:00 Pokluda Filip 40002 2148239 FreeRun Zlín
01:00:00 Bětíková Jana LCE1058 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
01:00:00 Nečasová Julie TZL2151 53318 SKOB Zlín
01:00:00 Starostová Marie VIC1760 0 C OB Vizovice
01:00:00 Vintrová Matylda TZL1551 53341 C SKOB Zlín
01:00:00 Pěčková Natálie SKM1550 52199 C KOB Směr Kroměříž
01:00:00 Kubíčková Petra VIC1650 2073737 C OB Vizovice
01:00:00 Spitzer Teodor KVS1700 51530 C SKOB Kobra Vsetín
01:00:00 Vlažný Viliam LCE1802 52707 C OOB TJ Slovan Luhačovice
01:00:00 Krejčík Vít TZL1515 416043 C SKOB Zlín

P 3.70 km, 140 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
01:00:00 Kořenová Jana 60001 2800231 nemám klub
01:00:00 Hrbáčková Karla LCE8152 331031 C OOB TJ Slovan Luhačovice
01:00:00 Perničková Lenka 70001 7207038 OK Malenovice
01:00:00 Jirková Petra VPM8450 8416122 C KOS Slavia Plzeň

T 4.00 km, 150 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:41:00 Kovář Pavel 20001 0 Neevidovaný
10:43:00 Vakant 0
10:45:00 Jasenský Oldřich 90001 0 Amatéři
10:47:00 Vakant 0
10:49:00 Pokluda Ondřej 40001 8116684 FreeRun Zlín
10:51:00 Vakant 0
10:53:00 Kadlček Václav 80001 8008266 neregistrovaný - kadlček
10:55:00 Vakant 0
10:57:00 Šanda Zbyněk 90002 0 Amatéři
10:59:00 Vakant 0