Logo

Startovka závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Klubová startovka

Datum:
28.05.2022
Místo konání:
Vizovice - Chrastěšov
Pořadatel:
VIC - OB Vizovice
Mapa:
Fajbrovka
Ředitel závodu:
Pšenčík Radomír
Hlavní rozhodčí:
Marek Martin - R3
Stavitel tratí:
Sadílek Martin
Kluby:
SPE     BBM     HLV     KVS     LCE     LOV     MOV     OTK     SKM     TZL     VIC     VPM     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:38:00 Pijáková Iveta SPE6251 8025010 D55C
10:39:00 Piják Jaroslav SPE5801 8025012 H55C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:09:00 Kunzová Ivana BBM7155 52346 C D45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:02:00 Brázdilová Kristýna HLV1154 416088 C D12C
10:46:00 Tvrdoň Samuel HLV1114 53832 C H12C
10:52:00 Peška Antonín HLV4801 2214545 C H65C
11:00:00 Boledovič Adam HLV1113 53830 C H12C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Spitzer Teodor KVS1700 51530 C HDR
10:03:00 Pavlicová Anna KVS7360 2116450 C D45C
10:11:00 Sedláčková Dagmar KVS7351 416092 C D45C
10:18:00 Trávníčková Jitka KVS5651 2021856 C D65C
10:19:00 Mikulčíková Irena KVS7750 2001910 C D45C
10:36:00 Furmánek Zdeněk KVS7400 8116816 C H45C
10:38:00 Muchová Barbora KVS8550 8007195 C D35C
10:42:00 Spitzer Jiří KVS1004 7867 C H12C
10:42:00 Hrbas Vladimír KVS5301 8670810 C H65C
10:47:00 Švestka Vítězslav KVS7301 8670745 C H35C
10:55:00 Pavlica Jiří KVS7501 2116484 C H35C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Bětíková Jana LCE1058 0 C HDR
01:00:00 Vlažný Viliam LCE1802 52707 C HDR
01:00:00 Hrbáčková Karla LCE8152 331031 C P
10:00:00 Hubáčková Sabina LCE0851 8482100 B D14C
10:01:00 Stacke Viktorie LCE1251 7053853 C D10C
10:01:00 Hubáčková Dagmar LCE6569 8670733 C D45C
10:01:00 Vlažný Jan LCE8901 8091018 C H21C
10:02:00 Michalica Štěpán LCE0904 2001917 C H14C
10:08:00 Slámová Julie LCE1051 2116500 B D12C
10:13:00 Slámová Emílie Inka LCE1253 51298 C D10C
10:16:00 Juríková Michaela LCE0853 253363 C D14C
10:17:00 Ferdusová Eva LCE6461 8063099 C D45C
10:21:00 Macka Matyáš LCE1313 331424 C H10C
10:25:00 Cahel Marek LCE8803 8662442 R H21C
10:29:00 Zapletal Martin LCE1202 0 C H10C
10:30:00 Hrbáček Tomáš LCE7702 1399000 C H45C
10:33:00 Plášek Martin LCE6118 8006760 C H55C
10:37:00 Matulík Vít LCE1201 0 C H10C
10:40:00 Cahlová Slávka LCE5451 416063 C D55C
10:40:00 Pešek Josef LCE1004 0 C H12C
10:48:00 Trubelík Štěpán LCE1003 0 C H12C
10:50:00 Pišová Adéla LCE0551 8662430 B D18C
10:56:00 Trčka Daniel LCE1101 0 C H12C
10:58:00 Vlažná Mirka LCE5852 8660397 C D55C
11:02:00 Stacke Jan LCE1001 8140944 B H12C
11:06:00 Macka Sebastián LCE1112 52694 C H12C
11:07:00 Sláma Šimon LCE0502 8670814 B H18C
11:08:00 Stacke Václav LCE0703 8662435 A H16C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:20:00 Žebrák Zbyněk LOV7101 232429 C H45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:13:00 Fousek Jan MOV9100 52945 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:16:00 Volencová Ivana OTK5250 8670735 C D65C
10:24:00 Riessler Otto OTK6800 433092 C H45C
10:27:00 Krajča Pavel OTK5700 53370 C H55C
10:30:00 Krajčová Věra OTK5850 53343 C D55C
10:56:00 Šidla Antonín OTK4601 433083 C H65C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Hrouzek Aleš SKM18XX 253379 HDR
01:00:00 Hrouzek David SKM1400 53811 C HDR
01:00:00 Pěčková Natálie SKM1550 52199 C HDR
10:08:00 Hanáková Ema SKM0952 436932 C D14C
10:10:00 Běhalová Alice SKM0954 51305 C D12C
10:13:00 Pěčková Monika SKM7350 2017677 C D45C
10:29:00 Moser Zdeněk SKM6200 1962624 C H55C
10:34:00 Pěček Tobiáš SKM1100 8680301 C H12C
10:43:00 Pěček Vítězslav SKM7104 8670802 C H35C
10:44:00 Dittrichová Andrea SKM7750 8680321 C D35C
10:46:00 Dittrichová Lucie SKM0551 8655378 A D21C
10:50:00 Dittrich Matouš SKM1000 8660358 B H12C
10:51:00 Pěček Martin SKM7301 253369 C H35C
10:57:00 Dittrich Pavel SKM7501 8680419 C H35C
11:01:00 Vlček Roman SKM7000 8670823 C H35C
11:20:00 Pěček Jakub SKM0700 8660395 A H16C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Nečasová Julie TZL2151 53318 HDR
01:00:00 Vintrová Matylda TZL1551 53341 C HDR
01:00:00 Krejčík Vít TZL1515 416043 C HDR
10:00:00 Pernička Martin TZL0800 8240800 A H14C
10:03:00 Přibylová Ema TZL1350 889320 C D10C
10:03:00 Valla Stanislav TZL3125 53321 C H90C
10:04:00 Pavlík Adam TZL0810 8662733 B H14C
10:04:00 Nečas Tomáš TZL8801 8107727 C H21C
10:05:00 Nešporová Barbora TZL7652 218979 C D45C
10:06:00 Kořenová Hana TZL1050 8454014 C D12C
10:06:00 Klimešová Hana TZL0956 2121121 C D14C
10:06:00 Ambrož Kryštof 34508 2113096 H14C
10:07:00 Chodúrová Elena 54903 7209282 D10C
10:08:00 Kusák Alexander TZL0900 8594 C H14C
10:09:00 Kořenová Helena TZL1250 8005209 C D10C
10:10:00 Čuda Ondřej 45741 8648628 H14C
10:10:00 Novotný Jiří TZL8001 8662744 C H21C
10:12:00 Jahudka Tomáš TZL0815 8680386 B H14C
10:14:00 Nešporová Viktorie Anna TZL1150 7200901 C D12C
10:14:00 Kundratová Eva TZL0950 8209279 B D14C
10:14:00 Linhart Adam TZL0814 8109339 C H14C
10:15:00 Svobodová Natálie TZL1251 7209290 C D10C
10:16:00 Linhart Jakub TZL0813 8660391 B H14C
10:16:00 Slováček Tomáš TZL8002 8662694 C H21C
10:18:00 Hozík Štěpán TZL0806 8648637 A H14C
10:19:00 Brucháček Jan TZL1201 7209286 C H10C
10:20:00 Novosadová Klára TZL0952 8680336 C D14C
10:20:00 Horynová Eva TZL5254 8662735 C D65C
10:21:00 Kundratová Jana TZL7350 8660357 C D45C
10:22:00 Smola Michal TZL8131 8667971 R H21C
10:22:00 Vintr Radek TZL7701 8680410 C H45C
10:23:00 Kaňka Jan TZL1202 2124754 C H10C
10:24:00 Lázničková Alžběta TZL0858 8105227 B D14C
10:25:00 Štípek Rostislav TZL5702 8051260 C H55C
10:26:00 Žaludková Miroslava TZL5954 53838 C D55C
10:27:00 Šidla Dalibor TZL1200 7053367 C H10C
10:28:00 Šidla Jan TZL6808 8053367 C H21C
10:28:00 Černoch Karel TZL6835 8003592 C H45C
10:28:00 Svoboda Šimon TZL1400 53337 C HD10N
10:31:00 Vintr Otakar TZL1300 53379 C H10C
10:31:00 Slováček Rudolf TZL5402 8014457 C H55C
10:34:00 Lázničková Marcela TZL6751 9200524 C D55C
10:34:00 Pekárek Evžen TZL7007 8660398 C H21C
10:34:00 Láznička Libor TZL6701 331193 C H45C
10:35:00 Smola Štěpán TZL1414 8615 C H10C
10:36:00 Smola Jakub TZL1111 515174 C H12C
10:37:00 Zbranek Roman TZL8808 8422248 R H21C
10:37:00 Jelínek Vít TZL5102 8662674 C H55C
10:38:00 Pechanec David 53614 2121127 H12C
10:40:00 Mikel David TZL9703 8662440 C H21C
10:42:00 Batani Hana TZL7351 8100202 C D35C
10:43:00 Pekárek Tobias TZL0502 8663152 A H21C
10:44:00 Jahudka Štěpán TZL1101 2113062 C H12C
10:44:00 Jelínek Petr TZL4902 8662705 C H65C
10:45:00 Přibyl Martin TZL76XX 2211984 H35C
10:48:00 Kočová Eva TZL7550 8680338 C D35C
10:49:00 Kavánková Iva TZL9753 8654917 R D21C
10:49:00 Schäfer Michal 6029 8680285 H35C
10:52:00 Pekárek David TZL1000 8680313 B H12C
10:53:00 Svoboda Petr TZL7937 2181299 C H35C
10:55:00 Batani Valentina TZL0551 8250121 A D21C
10:56:00 Kusáková Valentýna TZL0651 8680314 B D16C
10:58:00 Přibyl František TZL1105 2091553 C H12C
10:59:00 Kusák Ivan TZL6502 7211007 C H35C
11:01:00 Pekárková Eva TZL7653 8663119 C D21C
11:02:00 Kovalčíková Nela TZL0757 8051263 C D16C
11:03:00 Novosad Pavel TZL7401 8482094 C H35C
11:04:00 Lunga Viktor TZL1007 2113077 B H12C
11:11:00 Pernička Václav TZL0602 8170602 A H16C
11:17:00 Strakoš Ondřej TZL0601 8000119 B H16C
11:23:00 Kundrata Vít TZL0700 8485648 B H16C
11:29:00 Valla Jakub TZL0710 8047116 B H16C
11:32:00 Václavík Vojtěch TZL0711 8051258 B H16C
11:35:00 Kužela Michal TZL0713 8454010 C H16C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Starosta Adam VIC1905 0 C HDR
01:00:00 Starostová Ema VIC1560 515037 C HDR
01:00:00 Starostová Marie VIC1760 0 C HDR
01:00:00 Kubíčková Petra VIC1650 2073737 C HDR
10:00:00 Marková Tatiana VIC1060 9200992 C D12C
10:02:00 Marková Michaela VIC0850 2001970 C D14C
10:05:00 Vlčková Alžběta VIC1351 8051253 C D10C
10:10:00 Kubíčková Lucie VIC0952 1400414 B D14C
10:11:00 Štěpánková Adéla VIC1250 8660374 C D10C
10:18:00 Vlčková Markéta VIC0951 8482070 B D14C
10:22:00 Štěpánková Anna VIC0956 8680388 B D14C
10:24:00 Kubíček Ota VIC1401 53138 C HD10N
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Jirková Petra VPM8450 8416122 C P
10:39:00 Jirka Jakub VPM7905 8252429 C H35C

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
10:01 Vakant 0 H90C
10:04 Vakant 0 D12C
10:04 Vakant 0 D14C
10:07 Vakant 0 D45C
10:07 Vakant 0 H21C
10:12 Vakant 0 D12C
10:12 Vakant 0 D14C
10:15 Vakant 0 D45C
10:17 Vakant 0 D10C
10:19 Vakant 0 H21C
10:22 Vakant 0 D65C
10:23 Vakant 0 H55C
10:25 Vakant 0 H10C
10:26 Vakant 0 H45C
10:26 Vakant 0 HD10N
10:28 Vakant 0 D55C
10:30 Vakant 0 HD10N
10:31 Vakant 0 H21C
10:32 Vakant 0 H45C
10:32 Vakant 0 HD10N
10:33 Vakant 0 H10C
10:35 Vakant 0 H55C
10:36 Vakant 0 D55C
10:40 Vakant 0 D35C
10:41 Vakant 0 H35C
10:43 Vakant 0 T
10:46 Vakant 0 D35C
10:46 Vakant 0 H65C
10:47 Vakant 0 T
10:51 Vakant 0 T
10:52 Vakant 0 D21C
10:53 Vakant 0 D18C
10:54 Vakant 0 H12C
10:54 Vakant 0 H65C
10:55 Vakant 0 T
10:58 Vakant 0 D21C
10:59 Vakant 0 D16C
10:59 Vakant 0 T
11:04 Vakant 0 H18C
11:05 Vakant 0 D16C
11:14 Vakant 0 H16C
11:26 Vakant 0 H16C
10:50 Lužný Josef 10001 8012869 SK Orfeus Trnava H65C
10:41 Kovář Pavel 20001 0 Neevidovaný T
10:48 Válek Jaroslav 30001 426340 Drop H65C
01:00 Pokluda Filip 40002 2148239 FreeRun Zlín HDR
10:49 Pokluda Ondřej 40001 8116684 FreeRun Zlín T
01:00 Kořenová Jana 60001 2800231 nemám klub P
01:00 Perničková Lenka 70001 7207038 OK Malenovice P
10:53 Kadlček Václav 80001 8008266 neregistrovaný - kadlček T
10:45 Jasenský Oldřich 90001 0 Amatéři T
10:57 Šanda Zbyněk 90002 0 Amatéři T