Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
24.09.2022
Místo konání:
Rekreačně sportovní areál Vodník
Pořadatel:
VIM - Ski klub Šumava Vimperk
Mapa:
Vodník
Ředitel závodu:
Hudeček Karel
Hlavní rozhodčí:
Roučková Romana - R3
Stavitel tratí:
Pecka Jan
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     DF     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     HF     P     T    
Nahrávám data...

D10 2.20 km, 90 m, 5 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:02:00 Fialová Kristýna DOR1250 8328667 C OK Dobříš
11:04:00 Roučková Tereza VIM1350 2151421 C Ski klub Šumava Vimperk
11:06:00 Smolíková Kateřina OPI1352 2064771 C Orientační sporty Písek
11:08:00 Jungvirtová Tereza KRE1251 428717 C OOB TJ Sokol Křemže

D12 2.10 km, 80 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:24:00 Nechvátalová Eva VCB1060 8005208 OB České Budějovice
11:26:00 Tarešová Sofie DKP1165 1409093 C Oddíl OB Kotlářka
11:28:00 Jelínková Mariana VCB1051 426364 B OB České Budějovice
11:30:00 Smolíková Adéla OPI1150 2091537 B Orientační sporty Písek

D14 2.30 km, 90 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:32:00 Rybáková Ella VTA0951 2221504 C SC vebr-sport
11:34:00 Velátová Tereza OPI0953 8162877 C Orientační sporty Písek
11:36:00 Chumová Adéla SLP0950 51287 C OOB Slavia Praha
11:38:00 Legátová Alice VTA0952 7210236 B SC vebr-sport
11:40:00 Jungvirtová Markéta KRE0952 8077470 C OOB TJ Sokol Křemže
11:44:00 Novotná Barbora VTA0957 2221503 B SC vebr-sport
11:46:00 Jarošová Linda VCB0950 8013897 B OB České Budějovice

D16 2.60 km, 110 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:47:00 Čerklová Eva KRE0751 8516427 B OOB TJ Sokol Křemže
11:49:00 Velátová Lucie OPI0750 8137514 B Orientační sporty Písek
11:51:00 Hendrychová Veronika KRE0650 8516927 B OOB TJ Sokol Křemže

D18 2.80 km, 115 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:52:00 Zábranská Iva VCB0553 2118441 C OB České Budějovice

D20 3.10 km, 180 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:50:00 Rudová Magdaléna VTA0254 7208074 B SC vebr-sport

D21 3.90 km, 210 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:11:00 Hulcová Pavla KSH7753 8676 C OB Kašperské Hory
11:13:00 Míková Lenka VCB7653 8237724 C OB České Budějovice
11:15:00 Šafaříková Lucie OPI0350 439103 A Orientační sporty Písek
11:17:00 Veselá Eva VCB7853 8013928 C OB České Budějovice
11:19:00 Počtová Klára OPI0453 8014535 A Orientační sporty Písek
11:23:00 Gottfriedová Adéla VCB9755 426398 C OB České Budějovice
11:27:00 Votíková Monika VCB7254 426341 C OB České Budějovice
11:29:00 Jirsová Anna KSH9751 416184 OB Kašperské Hory
11:31:00 Kovářová Julie VCB8854 8445288 C OB České Budějovice
11:33:00 Chumová Jana SLP7451 51354 C OOB Slavia Praha
11:35:00 Teringlová Martina VCB7851 8515516 C OB České Budějovice
11:37:00 Černá Hana EKP8459 7207027 C VŠTJ Ekonom Praha
11:39:00 Svobodová Jitka VSP7450 8648547 C USK Praha

D35 3.10 km, 180 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Městková Lucie TEP7850 8410791 C Tempo Praha
11:02:00 Hrodková Markéta OPI7850 2039227 C Orientační sporty Písek
11:04:00 Málková Šárka CST8351 8051083 C OB Strakonice
11:06:00 Smolíková Lenka OPI8051 2088174 C Orientační sporty Písek
11:08:00 Jelínková Petra VCB7854 52113 C OB České Budějovice
11:10:00 Karbanová Vendula DKP8350 2087694 C Oddíl OB Kotlářka
11:12:00 Koubová Klára OPI8252 2064783 C Orientační sporty Písek
11:14:00 Rybáková Radka VTA7951 2221514 C SC vebr-sport
11:16:00 Tichá Jana 0010002 2125359 WILD ANIMALS
11:18:00 Zábranská Alena VCB7953 2118442 OB České Budějovice

D45 2.90 km, 155 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:30:00 Zámečníková Jitka 0050001 8047213 Zámečníci
11:32:00 Jirsová Pavla KSH7251 2116454 C OB Kašperské Hory
11:34:00 Gottfriedová Marcela VCB7055 426392 C OB České Budějovice
11:36:00 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C KOB Dobřichovice
11:38:00 Bečvářová Ladislava OPI7250 2039217 C Orientační sporty Písek
11:42:00 Velátová Jana OPI7350 1000464 C Orientační sporty Písek
11:44:00 Brossaud Petra VCB7450 426368 C OB České Budějovice
11:46:00 Legátová Ivana VTA7551 2221509 C SC vebr-sport
11:48:00 Nováková Alena KRE7450 8445298 C OOB TJ Sokol Křemže
11:52:00 Pelcová Pavla CST7454 7749 C OB Strakonice

D55 2.80 km, 115 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:43:00 Pokorná Eva TCB5751 52184 C SK Technik České Budějovice
11:45:00 Hejzlarová Vladimíra VCB5651 53725 C OB České Budějovice
11:47:00 Málková Věra CST6550 8033691 C OB Strakonice
11:49:00 Kovářová Alena LTP6151 7205026 C OOB TJ Lokomotiva Teplice

DF 2.80 km, 110 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Petržílková Nela 0030005 2212731 Beroun3
11:00:00 Vojtová Anna 0070006 0 Skiklub Šumava

H10 2.20 km, 90 m, 5 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:15:00 Hulec Karel KSH1301 2073726 C OB Kašperské Hory
11:17:00 Kouba Mikuláš OPI1202 2039158 C Orientační sporty Písek
11:19:00 Karban Štěpán DKP1313 8119529 C Oddíl OB Kotlářka
11:21:00 Velát Filip OPI1203 2064780 C Orientační sporty Písek

H12 2.30 km, 85 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Roučka Tomáš VIM1100 2224796 C Ski klub Šumava Vimperk
11:03:00 Míka Ondřej VCB1003 8064522 B OB České Budějovice
11:05:00 Hulec František KSH1101 2073725 C OB Kašperské Hory
11:07:00 Minařík František VCB1103 8007194 B OB České Budějovice
11:09:00 Vinš Vojtěch OPT1000 0 C Orientační sporty Prachatice
11:11:00 Janošík Ivan VCB1002 8519562 B OB České Budějovice
11:13:00 Karban Ondřej DKP1100 8116800 C Oddíl OB Kotlářka
11:15:00 Brossaud Thomas VCB1101 426355 C OB České Budějovice
11:17:00 Šmahel Tadeáš OPI1000 2116198 B Orientační sporty Písek

H14 2.30 km, 90 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:10:00 Vačkář Štěpán KRE0801 8077476 C OOB TJ Sokol Křemže
11:12:00 Minařík Josef VCB0903 8226414 B OB České Budějovice
11:14:00 Troják Šimon KRE0900 8077482 B OOB TJ Sokol Křemže
11:16:00 Jelínek Šimon VCB0804 426362 C OB České Budějovice
11:18:00 Fiala Ondřej KRE0800 8077472 B OOB TJ Sokol Křemže
11:22:00 Jaroš Jáchym VCB0800 8121536 B OB České Budějovice

H16 2.90 km, 155 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Nechvátal Adam VCB0610 8454005 OB České Budějovice
11:03:00 Hrdlička Šimon OPI0601 8014482 B Orientační sporty Písek
11:05:00 Pelc Tadeáš CST0601 8109353 C OB Strakonice
11:07:00 Mertlík Matyáš Jan OPT0700 0 Orientační sporty Prachatice

H18 3.30 km, 150 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:29:00 Pelc Matyáš CST0401 8109386 B OB Strakonice
11:31:00 Velát Vojtěch OPI0400 8226416 B Orientační sporty Písek

H21 5.00 km, 235 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Paták Martin KSH8600 0 OB Kašperské Hory
11:03:00 Černý Ondřej EKP8511 8045215 C VŠTJ Ekonom Praha
11:05:00 Pelc Václav CST6702 2027924 C OB Strakonice
11:07:00 Sova Petr KSH6501 416181 C OB Kašperské Hory
11:09:00 Málek Martin CST8902 8130389 C OB Strakonice
11:13:00 Hrodek Ondřej Otto OPI0701 8077477 B Orientační sporty Písek
11:15:00 Brossaud Yan VCB0000 426359 C OB České Budějovice
11:17:00 Šafařík Ivo OPI7402 8004272 C Orientační sporty Písek
11:19:00 Málek Martin CST6501 8246117 C OB Strakonice
11:21:00 Chum Jaroslav SLP6601 51613 C OOB Slavia Praha
11:25:00 Hulec Filip PCB9401 8001109 C SKP České Budějovice
11:27:00 Vaněk Adam OPI0100 8226386 C Orientační sporty Písek
11:29:00 Janošík Radek VCB7402 416301 C OB České Budějovice
11:31:00 Klimeš Petr OPI7700 682673 C Orientační sporty Písek
11:35:00 Bořánek Petr VSP7000 8648561 C USK Praha

H35 3.60 km, 195 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Mareš Ladislav MIL7202 8695 C Tesil Milevsko
11:02:00 Fiala Jan 0010001 8008278 WILD ANIMALS
11:04:00 Muchl Vladimír CST5601 8648613 C OB Strakonice
11:06:00 Majer Vítek PCB8301 2073713 C SKP České Budějovice
11:08:00 Blažek Vojtěch OPI8700 8226313 C Orientační sporty Písek
11:10:00 Šmahel Lukáš OPT7800 2103772 C Orientační sporty Prachatice
11:12:00 Zábranský Zdeněk VCB7803 2118443 C OB České Budějovice
11:14:00 Vaněk Petr ZBP7302 8414135 C OOB SK Zbraslav
11:16:00 Pešta Jiří MIL7201 49858 C Tesil Milevsko
11:18:00 Hickethier Manfred VLI5201 8606435 C Slavia Liberec orienteering
11:20:00 Procházka Antonín DCE5500 8303070 C KOB Dobřichovice
11:24:00 Hořínek Jaroslav VSP5000 8045137 C USK Praha

H45 3.30 km, 150 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:36:00 Hendrych František KRE7301 7207867 C OOB TJ Sokol Křemže
11:38:00 Velát Josef OPI7302 8226393 C Orientační sporty Písek
11:42:00 Jaroš Jakub VCB7100 8107730 C OB České Budějovice
11:44:00 Novák Milan KRE7300 8116675 C OOB TJ Sokol Křemže
11:46:00 Hejzlar Josef VCB5601 8077486 C OB České Budějovice
11:48:00 Zámečník Pavel 0050002 2801012 Zámečníci
11:50:00 Ruda Petr VTA7301 7208092 C SC vebr-sport
11:52:00 Hartvich Otto OPI6900 8013426 C Orientační sporty Písek

H55 3.10 km, 145 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:29:00 Jirsa Adam KSH6301 8675 OB Kašperské Hory
11:31:00 Hrdlička Pavel OPI6500 8022348 C Orientační sporty Písek
11:33:00 Janošík Lubomír KSH5901 2080909 C OB Kašperské Hory
11:35:00 Blabla Zdeněk PCB5901 8660458 C SKP České Budějovice

H65 2.60 km, 110 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:19:00 Rychtecký Josef VCB4801 8648557 C OB České Budějovice
11:21:00 Šafařík Bedřich OPI4600 443103 C Orientační sporty Písek
11:23:00 Fiala Miloš KSH4801 8674 C OB Kašperské Hory

H75 2.00 km, 100 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:35:00 Bouček Václav OCB4101 51410 C OC České Budějovice

HDR 2.80 km, 110 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Heřmanová Laura KRE1650 2148185 C OOB TJ Sokol Křemže
11:00:00 Kohout Filip 0080001 0 Tj Tatran Železná Ruda
11:00:00 Kohout Lukáš 0080002 0 Tj Tatran Železná Ruda
11:00:00 Mackerle Jonáš VCB1500 2152881 C OB České Budějovice
11:00:00 Maun Michal KSH1201 51155 C OB Kašperské Hory
11:00:00 Maunová Kateřina KSH1451 51156 C OB Kašperské Hory
11:00:00 Málková Antonie CST1751 1418753 C OB Strakonice
11:00:00 Paták Antonín KSH1701 0 OB Kašperské Hory
11:00:00 Pecánek Matěj TEP1300 51647 C Tempo Praha
11:00:00 Pecánková Barbora TEP1451 49546 C Tempo Praha
11:00:00 Samková Adéla 0070001 0 Skiklub Šumava
11:00:00 Vojtová Julie 0070005 0 Skiklub Šumava
11:00:00 Říhová Valentýna CST1951 2133920 OB Strakonice

HF 2.80 km, 110 m, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Míka Tomáš VCB1403 2115728 C OB České Budějovice
11:00:00 Paták Josef KSH1501 0 OB Kašperské Hory
11:00:00 Samek Štěpán 0070002 0 Skiklub Šumava
11:00:00 Samek Šimon 0070003 0 Skiklub Šumava

P 2.20 km, 90 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Hejlová Markéta 0030003 2152870 Beroun3
11:00:00 Jarošová Irena VCB7551 2127643 C OB České Budějovice
11:00:00 Nechvátalová Vladimíra VCB7960 8454045 OB České Budějovice
11:00:00 Neradová Klára 0020001 2212038 Chýnice
11:00:00 Petržílka Michal 0030001 2421367 Beroun3
11:00:00 Petržílková Nela 0030002 2212731 Beroun3
11:00:00 Samková Barbora 0070004 0 Skiklub Šumava
11:00:00 Slabá Daniela 0060002 2212707 Šneci

T 3.30 km, 150 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Satorie Martin 0040001 2120664 StillAliveCZ
11:00:00 Tareš Jiří 0060001 1078115 Šneci