Logo

Startovka závodu: Přebor škol Ústeckého kraje

Klubová startovka

Datum:
18.05.2022
Místo konání:
Duchcov
Pořadatel:
LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice
Mapa:
Zámecká zahrada Duchcov
Ředitel závodu:
Žejdlík Michal - R2
Hlavní rozhodčí:
Eiselt Miloš - R3
Stavitel tratí:
Eiselt Jan - R2
Kluby:
BOR     LDC     RUM     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Nehasil David BOR7713 8655487 C Učitelé
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Zítová Pavla LDC8151 8013440 C Učitelé
10:00:00 Stibal Ivan LDC5701 8337 C Učitelé
10:00:00 Stibalová Věra LDC6051 8344 C Učitelé
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Babický Tomáš RUM5001 8444519 C Učitelé

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
10:20 Račkovič Lukáš 0010005 2086845 ZŠ Hrob H7
10:30 Filip Mikuláš 0010006 2086846 ZŠ Hrob H7
10:34 Tichý Lukáš 0010010 2086848 ZŠ Hrob H9
10:44 Flesar Jan 0010002 4641711 ZŠ Hrob H5
10:53 Zemanová Nela 0010008 2086843 ZŠ Hrob D9
10:55 Krejčová Dagmar 0010004 2086841 ZŠ Hrob D7
10:58 Kuchařík Tomáš 0010009 2086847 ZŠ Hrob H9
11:05 Otcová Adéla 0010007 2086842 ZŠ Hrob D9
11:06 Ptáčková Maria 0010001 4641710 ZŠ Hrob D5
10:00 Žejdlíková Jitka 0020001 7200340 ZŠ Bystřany Učitelé
10:04 Vršata Daniel 0020008 420429 ZŠ Bystřany H7
10:04 Herink Ondřej 0020018 232914 ZŠ Bystřany H9
10:07 Víchová Anežka 0020002 7205009 ZŠ Bystřany D7
10:07 Freimanová Viktorie 0020012 7207873 ZŠ Bystřany D9
10:15 Morávková Alena 0020006 434575 ZŠ Bystřany D7
10:29 Kopčová Viktorie 0020004 7200323 ZŠ Bystřany D7
10:30 Štěpánek Jan 0020017 232917 ZŠ Bystřany H9
10:39 Zindulková Karolína 0020014 420432 ZŠ Bystřany D9
10:44 Palangari Viktor 0020016 7200332 ZŠ Bystřany H9
10:48 Kažimír Šimon 0020007 7202864 ZŠ Bystřany H7
10:54 Alinče Radek 0020010 420447 ZŠ Bystřany H7
10:54 Jelínek Josef 0020019 52925 ZŠ Bystřany H9
11:02 Hadraba Filip 0020015 7202886 ZŠ Bystřany H9
11:03 Duchečková Marcela 0020003 7200331 ZŠ Bystřany D7
11:09 Vymazalová Veronika 0020013 51331 ZŠ Bystřany D9
11:23 Šádková Kateřina 0020020 2067680 ZŠ Bystřany D9
10:03 Jiráková Eliška 0030013 682083 Gymnázium Teplice D9
10:04 Žejdlíková Eliška 0030001 8226439 Gymnázium Teplice DS
10:08 Cingl Vojtěch 0030009 682092 Gymnázium Teplice H9
10:08 Šašek Jan 0030003 52918 Gymnázium Teplice HS
10:14 Mžyk Josef 0030019 2067660 Gymnázium Teplice H7
10:16 Lammel František 0030011 682112 Gymnázium Teplice H9
10:21 Jelínková Anna 0030020 7202578 Gymnázium Teplice D7
10:21 Slíva Ondřej 0030006 886252 Gymnázium Teplice HS
10:22 Král Matěj 0030018 2067659 Gymnázium Teplice H7
10:22 Zaoral Petr 0030010 2067661 Gymnázium Teplice H9
10:25 Jonášová Eva 0030015 2067656 Gymnázium Teplice D9
10:27 Moučková Michaela 0030025 682114 Gymnázium Teplice DS
10:32 Kolenatý Vojtěch 0030017 2067658 Gymnázium Teplice H7
10:37 Šponarová Magdaléna 0030023 2067652 Gymnázium Teplice D7
10:41 Sokolová Emma 0030021 2067650 Gymnázium Teplice D7
10:47 Novotná Eliška 0030014 2067655 Gymnázium Teplice D9
10:49 Kraus Jakub 0030008 232918 Gymnázium Teplice HS
10:50 Kulich Daniel 0030016 2067657 Gymnázium Teplice H7
11:01 Šimek Vojtěch 0030004 8662368 Gymnázium Teplice HS
11:03 Sedlecká Markéta 0030012 2067654 Gymnázium Teplice D9
11:09 Matějková Karolína 0030022 2067651 Gymnázium Teplice D7
11:21 Vybulková Jaroslava 0030024 2067653 Gymnázium Teplice D7
11:22 Jelínek Václav 0030007 7208229 Gymnázium Teplice H9
11:26 Šašek Jakub 0030005 8028824 Gymnázium Teplice H9
10:17 Davidová Kateřina 0040002 2000588 ZŠ Dr. M. Tyrše, Děčín D7
11:17 Linhartová Emma 0040001 435212 ZŠ Dr. M. Tyrše, Děčín D7
10:06 Lincová Nora 0050001 2000589 ZŠ Komenského nám., Děčín D5
11:22 Koutská Michaela 0050002 347916 ZŠ Komenského nám., Děčín D5
10:23 Leginová Tereza 0060002 2000582 ZŠ Březová, Děčín D7
10:26 Leginová Lucie 0060001 336784 ZŠ Březová, Děčín D5
11:15 Burdová Adéla 0070001 2000596 ZŠ Nativity, Děčín D7
11:14 Bábková Klára 0080001 2000585 ZŠ Svět, Děčín D5
10:36 Javůrek Tomáš 0090001 347864 ZŠ Na Pěšině, Děčín H5
10:42 Zítová Kateřina 0100001 1420237 ZŠ Na Stráni, Děčín D5
10:17 Bajcurová Veronika 0110001 2000607 Gymnázium Děčín D9
10:12 Semirád Vít 0120002 7131415 ZŠ Kamenická, Děčín H5
10:28 Nehasil František 0120001 8655486 ZŠ Kamenická, Děčín H5
10:39 Hovorková Marie 0130001 8008279 Gymnázium T. G. Masaryka Litvínov DS
10:00 Sádovský Jaroslav 0140031 8121535 ZŠ Maršovská, Teplice Učitelé
10:00 Hušek Ondřej 0140010 4641989 ZŠ Maršovská, Teplice H5
10:00 Šredl Radek 0140018 2086871 ZŠ Maršovská, Teplice H7
10:00 Diviš Vladimír 0140032 8410765 ZŠ Maršovská, Teplice Učitelé
10:01 Bittmerová Lucie 0140024 2086862 ZŠ Maršovská, Teplice D9
10:05 Žvachtová Anežka 0140015 2086858 ZŠ Maršovská, Teplice D7
10:06 Buka Ondřej 0140026 2086874 ZŠ Maršovská, Teplice H9
10:10 Vávrová Stella 0140005 4641718 ZŠ Maršovská, Teplice D5
10:12 Wild Erik 0140029 2086877 ZŠ Maršovská, Teplice H9
10:16 Rainer Adam 0140006 4641719 ZŠ Maršovská, Teplice H5
10:18 Adámek Adam 0140020 2086873 ZŠ Maršovská, Teplice H7
10:22 Smirnová Viktorie 0140001 4641712 ZŠ Maršovská, Teplice D5
10:29 Neužilová Nikola 0140023 2086861 ZŠ Maršovská, Teplice D9
10:30 Sedláčková Kristýna 0140003 4641716 ZŠ Maršovská, Teplice D5
10:38 Spoustová Lucie 0140002 4641715 ZŠ Maršovská, Teplice D5
10:40 Nykl Matyáš 0140007 4641720 ZŠ Maršovská, Teplice H5
10:40 Pospíšil Marek 0140019 2086950 ZŠ Maršovská, Teplice H7
10:43 Dašková Kristýna 0140013 2086856 ZŠ Maršovská, Teplice D7
10:45 Křípalová Darina 0140025 2086863 ZŠ Maršovská, Teplice D9
10:46 Kotálová Helena 0140004 4641717 ZŠ Maršovská, Teplice D5
10:48 Bennour Lukáš 0140028 2086876 ZŠ Maršovská, Teplice H9
10:51 Kuncová Linda 0140021 2086859 ZŠ Maršovská, Teplice D9
10:55 Kotálová Barbora 0140022 2086860 ZŠ Maršovská, Teplice D9
10:56 Andrt Adam 0140017 2086870 ZŠ Maršovská, Teplice H7
11:01 Šabartová Eliška 0140012 2086855 ZŠ Maršovská, Teplice D7
11:04 Koutek Richard 0140008 4641986 ZŠ Maršovská, Teplice H5
11:04 Čáp Tomáš 0140016 2086869 ZŠ Maršovská, Teplice H7
11:11 Kneifová Sofie 0140011 2086854 ZŠ Maršovská, Teplice D7
11:12 Šmigelský Martin 0140009 4641988 ZŠ Maršovská, Teplice H5
11:20 Ayuobi Mathias 0140027 2086875 ZŠ Maršovská, Teplice H9
11:23 Vopravilová Natálie 0140014 2086857 ZŠ Maršovská, Teplice D7
11:24 Tvrdík David 0140030 2086878 ZŠ Maršovská, Teplice H9
10:01 Katonová Alžběta 0150006 2067626 ZŠ Plynárenská, Teplice D7
10:02 Lakatošová Barbora 0150002 4641991 ZŠ Plynárenská, Teplice D5
10:02 Čikali Dominik 0150025 2067645 ZŠ Plynárenská, Teplice H9
10:04 Strnad Dominik Bohumil 0150018 4616533 ZŠ Plynárenská, Teplice H5
10:06 Zahoskin Nikita 0150020 2067640 ZŠ Plynárenská, Teplice H7
10:09 Janatková Tereza 0150008 2067628 ZŠ Plynárenská, Teplice D7
10:12 Ohorilko Dmytro 0150022 2067642 ZŠ Plynárenská, Teplice H7
10:16 Nepraš Jakub 0150024 2067644 ZŠ Plynárenská, Teplice H7
10:18 Stehnejová Eliška 0150005 4641994 ZŠ Plynárenská, Teplice D5
10:20 Duc Thang Luong 0150016 4616531 ZŠ Plynárenská, Teplice H5
10:23 Pomikáčková Kamila 0150011 2067631 ZŠ Plynárenská, Teplice D9
10:26 Bafčari Dennis 0150023 2067643 ZŠ Plynárenská, Teplice H7
10:27 Olijnyk Arina 0150009 2067629 ZŠ Plynárenská, Teplice D7
10:34 Sandu Alexandra 0150001 4641990 ZŠ Plynárenská, Teplice D5
10:35 Ohorilko Diana 0150007 2067627 ZŠ Plynárenská, Teplice D7
10:40 Petrenko Artem 0150028 2067648 ZŠ Plynárenská, Teplice H9
10:44 Špivák Josef 0150021 2067641 ZŠ Plynárenská, Teplice H7
10:50 Suichymez Mariia 0150004 4641993 ZŠ Plynárenská, Teplice D5
10:52 Dordiai Mykola 0150015 4641995 ZŠ Plynárenská, Teplice H5
10:58 Katanová Sophie Aranka 0150003 4641992 ZŠ Plynárenská, Teplice D5
10:59 Orenko Valeriia 0150014 2067634 ZŠ Plynárenská, Teplice D9
11:00 Loboda Danylo 0150029 2067649 ZŠ Plynárenská, Teplice H9
11:06 Al-Dhabbi Yunes 0150026 2067646 ZŠ Plynárenská, Teplice H9
11:07 Katonová Valerie 0150013 2067633 ZŠ Plynárenská, Teplice D9
11:08 Mazhara Marko 0150017 4616532 ZŠ Plynárenská, Teplice H5
11:15 Balážová Sabina 0150012 2067632 ZŠ Plynárenská, Teplice D9
11:16 Horváth Miroslav 0150019 4616534 ZŠ Plynárenská, Teplice H5
10:00 Klein Martin 0160001 8662293 Podkrušnohorské gymnázium, Most HS
10:17 Kóňa Jan 0160003 8107758 Podkrušnohorské gymnázium, Most HS
10:19 Babjáková Nela 0160004 2067639 Podkrušnohorské gymnázium, Most DS
10:31 Hubáčková Karla 0160009 2067636 Podkrušnohorské gymnázium, Most DS
10:33 Tichý Jaroslav 0160005 2067635 Podkrušnohorské gymnázium, Most HS
10:45 Elexa Pavel 0160008 2082919 Podkrušnohorské gymnázium, Most HS
10:47 Křížová Libuše 0160006 2067638 Podkrušnohorské gymnázium, Most DS
10:55 Burdová Tereza 0160007 7210117 Podkrušnohorské gymnázium, Most DS
10:57 Hošek Vojtěch 0160002 8109394 Podkrušnohorské gymnázium, Most HS
10:25 Carska Patrik 0170002 8662286 SPŠ Ústí nad Labem HS
10:37 Werner Ondřej 0170003 8226319 SPŠ Ústí nad Labem HS
10:53 Radla Vojtěch 0170004 8226415 SPŠ Ústí nad Labem HS
11:05 Jareš Ondřej 0170001 8076027 SPŠ Ústí nad Labem HS
10:08 Musil Lukáš 0180017 2067665 Gymnázium Ústí nad Labem H7
10:23 Pirklová Michaela 0180004 8660594 Gymnázium Ústí nad Labem DS
10:29 Hrubec Lukáš 0180002 2086821 Gymnázium Ústí nad Labem HS
10:32 Fuchs Samuel 0180010 2086823 Gymnázium Ústí nad Labem H9
10:33 Schleiferová Aneta 0180013 2086825 Gymnázium Ústí nad Labem D9
10:35 Gruntová Alena 0180006 1417131 Gymnázium Ústí nad Labem DS
10:37 Tatarlová Kateřina 0180014 1416365 Gymnázium Ústí nad Labem D9
10:41 Votava Matěj Vojtěch 0180001 8662304 Gymnázium Ústí nad Labem HS
10:43 Derflová Eliška 0180005 8226387 Gymnázium Ústí nad Labem DS
10:51 Kubecová Magdaléna 0180007 2019212 Gymnázium Ústí nad Labem DS
10:52 Ryšánek Vojtěch 0180008 8662371 Gymnázium Ústí nad Labem H9
10:53 Lukšíková Nela 0180019 2067679 Gymnázium Ústí nad Labem D7
10:56 Antoško Martin 0180009 2086824 Gymnázium Ústí nad Labem H9
10:58 Kryl Štěpán 0180016 2067664 Gymnázium Ústí nad Labem H7
11:08 Háma Jan 0180015 8226409 Gymnázium Ústí nad Labem H7
11:09 Mužíček Martin 0180003 2107022 Gymnázium Ústí nad Labem HS
11:14 Balej Martin 0180012 8226351 Gymnázium Ústí nad Labem H9
11:18 Cimpl Matyáš 0180011 2086822 Gymnázium Ústí nad Labem H9
11:19 Zdvořáčková Adéla 0180018 2067678 Gymnázium Ústí nad Labem D7
10:03 Volečková Eliška 0190005 2067677 ZŠ Buzulucká, Teplice D7
10:26 Špalek Jan 0190012 2088702 ZŠ Buzulucká, Teplice H9
10:34 Zelenka Eliáš 0190008 2067666 ZŠ Buzulucká, Teplice H7
10:35 Dvořáková Hana 0190003 2086830 ZŠ Buzulucká, Teplice D9
10:36 Hlisník Jan 0190011 2088718 ZŠ Buzulucká, Teplice H9
10:39 Žilinská Nikola 0190006 2067630 ZŠ Buzulucká, Teplice D7
10:42 Háněl Kryštof 0190014 2088720 ZŠ Buzulucká, Teplice H9
10:45 Rožcová Veronika 0190007 2067647 ZŠ Buzulucká, Teplice D7
10:46 Riby Philip Benjamin 0190010 8662288 ZŠ Buzulucká, Teplice H9
10:57 Wasylková Kateřina 0190002 2086831 ZŠ Buzulucká, Teplice D9
10:59 Moučková Libuše 0190004 2067676 ZŠ Buzulucká, Teplice D7
11:00 Švarc Jakub 0190009 2067667 ZŠ Buzulucká, Teplice H7
11:08 Svoboda Daniel 0190013 2088704 ZŠ Buzulucká, Teplice H9
11:19 Rožcová Eliška 0190001 2087635 ZŠ Buzulucká, Teplice D9
10:05 Kindlová Jiřina 0200010 2086834 ZŠ Metelkovo nám., Teplice D9
10:10 Hanzlík Prokop 0200007 2086829 ZŠ Metelkovo nám., Teplice H7
10:10 Head Jonáš Neil 0200015 2086839 ZŠ Metelkovo nám., Teplice H9
10:13 Beránková Eliška 0200004 420408 ZŠ Metelkovo nám., Teplice D7
10:14 Moj Matyáš 0200016 2086844 ZŠ Metelkovo nám., Teplice H9
10:28 Vancl Tomáš 0200005 2086827 ZŠ Metelkovo nám., Teplice H7
10:31 Gaislerová Hana 0200003 342046 ZŠ Metelkovo nám., Teplice D7
10:31 Nedvědová Nikola 0200012 2086836 ZŠ Metelkovo nám., Teplice D9
10:38 Kotz Mikuláš 0200014 2086838 ZŠ Metelkovo nám., Teplice H9
10:42 Smrž Patrik 0200008 2086832 ZŠ Metelkovo nám., Teplice H7
10:46 Vagel Oliver 0200006 2086828 ZŠ Metelkovo nám., Teplice H7
10:47 Kučerová Johana 0200002 2067675 ZŠ Metelkovo nám., Teplice D7
11:05 Kučerová Nela 0200001 2067674 ZŠ Metelkovo nám., Teplice D7
11:10 Bartoš Štěpán 0200013 2086837 ZŠ Metelkovo nám., Teplice H9
11:17 Petříčková Denisa 0200011 2086835 ZŠ Metelkovo nám., Teplice D9
11:21 Kindlová Liliana 0200009 2086833 ZŠ Metelkovo nám., Teplice D9
10:00 Čapek Luboš 0210009 8662345 ZŠ Osek Učitelé
10:00 Šimandl Marcel 0210008 2086852 ZŠ Osek H9
10:19 Fuchsová Eliška 0210004 8662332 ZŠ Osek D9
10:20 Račkovič Štefan 0210007 2086851 ZŠ Osek H9
10:36 Skoupý Matěj 0210003 2086826 ZŠ Osek H7
10:51 Kollerová Daniela 0210002 2067673 ZŠ Osek D7
11:04 Ignatěnko Tomáš 0210006 2086850 ZŠ Osek H9
11:13 Sedláková Alena 0210001 2067672 ZŠ Osek D7
11:16 Hokr Vít 0210005 2086849 ZŠ Osek H9
10:01 Boček Martin 0220001 4641701 ZŠ A. Sochora, Duchcov H3
10:03 Valentová Kristýna 0220006 4641692 ZŠ A. Sochora, Duchcov D3
10:05 Urban Ondřej 0220002 4641702 ZŠ A. Sochora, Duchcov H3
10:07 Šípová Laura 0220005 4641691 ZŠ A. Sochora, Duchcov D3
10:08 Škramlík Antonín 0220012 4641705 ZŠ A. Sochora, Duchcov H5
10:09 Belčáková Kateřina 0220024 2086868 ZŠ A. Sochora, Duchcov D9
10:09 Kocman Jan 0220003 4641703 ZŠ A. Sochora, Duchcov H3
10:13 Bartošová Nela 0220028 2067622 ZŠ A. Sochora, Duchcov D9
10:13 Severa Vojtěch 0220004 4641704 ZŠ A. Sochora, Duchcov H3
10:14 Horáková Ella 0220010 4641697 ZŠ A. Sochora, Duchcov D5
10:18 Bugoš Ivan 0220033 2086867 ZŠ A. Sochora, Duchcov H9
10:21 Aberlová Nikola 0220027 2067621 ZŠ A. Sochora, Duchcov D9
10:24 Jílek Jan 0220015 4641708 ZŠ A. Sochora, Duchcov H5
10:24 Yakubiuk Oleksandr 0220022 2067662 ZŠ A. Sochora, Duchcov H7
10:24 Kovalčík Martin 0220032 2086866 ZŠ A. Sochora, Duchcov H9
10:25 Čímová Simona 0220019 2067671 ZŠ A. Sochora, Duchcov D7
10:28 Čondl Matěj 0220029 2086853 ZŠ A. Sochora, Duchcov H9
10:32 Takáč Matěj Petr 0220014 4641707 ZŠ A. Sochora, Duchcov H5
10:38 Veselý Jakub 0220021 2067637 ZŠ A. Sochora, Duchcov H7
10:43 Bártová Markéta 0220026 2086880 ZŠ A. Sochora, Duchcov D9
10:48 Slavík Pavel 0220013 4641706 ZŠ A. Sochora, Duchcov H5
10:50 Vinohradský Tadeáš 0220031 2086865 ZŠ A. Sochora, Duchcov H9
10:52 Berenreiter Rudolf 0220023 2067663 ZŠ A. Sochora, Duchcov H7
10:54 Žoltáková Karolína 0220007 4641693 ZŠ A. Sochora, Duchcov D5
10:56 Januš Václav 0220016 4641709 ZŠ A. Sochora, Duchcov H5
11:02 Tonková Natálie 0220008 4641694 ZŠ A. Sochora, Duchcov D5
11:02 Bartuněk Jiří 0220020 2086840 ZŠ A. Sochora, Duchcov H7
11:07 Bočková Adéla 0220017 2067670 ZŠ A. Sochora, Duchcov D7
11:10 Štorková Sofie 0220009 4641695 ZŠ A. Sochora, Duchcov D5
11:11 Dvořáková Jana 0220025 2086879 ZŠ A. Sochora, Duchcov D9
11:12 Slavík Petr 0220030 2086864 ZŠ A. Sochora, Duchcov H9
11:18 Vágnerová Anežka 0220011 4641700 ZŠ A. Sochora, Duchcov D5
10:02 Rotsch Jakub 0230002 897351 ZŠ SNP, Ústí nad Labem H7
11:06 Jindřich Tomáš 0230001 887611 ZŠ SNP, Ústí nad Labem H7
10:11 Vrzalová Terezie 0240003 897367 ZŠ Stříbrnická, Ústí nad Labem D7
10:11 Komárková Adéla 0240010 2067625 ZŠ Stříbrnická, Ústí nad Labem D9
10:19 Cermanová Marijana 0240004 8028821 ZŠ Stříbrnická, Ústí nad Labem D7
10:33 Červíková Marie 0240002 2067669 ZŠ Stříbrnická, Ústí nad Labem D7
10:41 Pečenková Lucie 0240008 2067623 ZŠ Stříbrnická, Ústí nad Labem D9
10:49 Matušová Jana 0240005 8662298 ZŠ Stříbrnická, Ústí nad Labem D7
10:49 Šlinská Amálie 0240006 2141901 ZŠ Stříbrnická, Ústí nad Labem D9
10:57 Berger Martina 0240001 2067668 ZŠ Stříbrnická, Ústí nad Labem D7
11:13 Kománková Leontýna 0240009 2067624 ZŠ Stříbrnická, Ústí nad Labem D9
11:00 Kučerka Radek 0250001 1417127 ZŠ Podkrušnohorská, Litvínov H5
10:15 Nováková Viktorie 0260001 2801013 Gymnázium Rumburk D9
10:27 Semerádová Štěpánka 0260003 4616540 Gymnázium Rumburk D9
11:01 Forferová Kristýna 0260002 4617985 Gymnázium Rumburk D9