Logo

Startovka závodu: Zlínská olympiáda škol v orientačním běhu - II. kolo

Klubová startovka

Datum:
26.05.2022
Místo konání:
Zlín–Malenovice, základní škola tř. Svobody 868
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Mapa:
Ředitel závodu:
Slováček Rudolf
Hlavní rozhodčí:
Krejčíková Monika - R1
Stavitel tratí:
Hovorka Lukáš - R1
Kluby:
Nahrávám data...
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:35:00 35 Kundrata Vít TZL0700 8485648 B OPEN
15:42:00 42 Kundratová Eva TZL0950 8209279 B OPEN

Ostatní kluby

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
15:02 02 Jahudka Štěpán, Ondřejková Helena 0030011 2113062 Základní škola Zlín, Slovenská 3076 I
15:04 04 Prokopová Sofie, Hušková Elena 0030009 0 Základní škola Zlín, Slovenská 3076 I
15:14 14 Brucháček Jan 0030029 7209286 Základní škola Zlín, Slovenská 3076 I
15:20 20 Špendlíková Sára, Liškutínová Nelly 0030010 0 Základní škola Zlín, Slovenská 3076 I
15:26 26 Bodanský Miroslav, Procházka Matyáš 0030005 0 Základní škola Zlín, Slovenská 3076 I
15:29 29 Krejčiříková Elena, Klein Samuel 0030006 0 Základní škola Zlín, Slovenská 3076 I
15:29 29 Dvorský Ondřej 0030026 0 Základní škola Zlín, Slovenská 3076 OPEN
15:33 33 Gybas Jakub 0030016 0 Základní škola Zlín, Slovenská 3076 II
15:36 36 Graubner Mikuláš 0030014 2067256 Základní škola Zlín, Slovenská 3076 II
15:38 38 Mikláš Matěj 0030028 2126258 Základní škola Zlín, Slovenská 3076 OPEN
15:40 40 Kývala Tomáš 0030013 0 Základní škola Zlín, Slovenská 3076 II
15:43 43 Emler Filip 0030015 0 Základní škola Zlín, Slovenská 3076 II
15:45 45 Hegmonová Amálie, Minařík Josef 0030008 0 Základní škola Zlín, Slovenská 3076 I
15:46 46 Šichnárková Veronika 0030027 0 Základní škola Zlín, Slovenská 3076 OPEN
15:48 48 Babíček Robin, Svoboda Tomáš 0030007 0 Základní škola Zlín, Slovenská 3076 I
15:56 56 Slobodová Adriana, Emlerová Anna 0030003 0 Základní škola Zlín, Slovenská 3076 I
15:56 56 Měřínská Simona 0030022 0 Základní škola Zlín, Slovenská 3076 IV
15:58 58 Mořkovská Žofie 0030024 0 Základní škola Zlín, Slovenská 3076 IV
15:58 58 Bézová Natálie 0030025 0 Základní škola Zlín, Slovenská 3076 OPEN
16:03 63 Dušková Zuzana 0030020 0 Základní škola Zlín, Slovenská 3076 IV
16:06 66 Votánková Lucie 0030023 0 Základní škola Zlín, Slovenská 3076 IV
16:09 69 Štětkářová Adéla, Nášelová Julie 0030002 0 Základní škola Zlín, Slovenská 3076 I
16:09 69 Březinová Johana 0030021 0 Základní škola Zlín, Slovenská 3076 IV
16:13 73 Winkler Vojtěch, Trochta Štěpán 0030001 0 Základní škola Zlín, Slovenská 3076 I
16:13 73 Nováková Aneta 0030019 0 Základní škola Zlín, Slovenská 3076 IV
16:15 75 Hlaváček Matyáš, Ondřejka Lukáš 0030012 0 Základní škola Zlín, Slovenská 3076 I
16:21 81 Krupka David, Gabrhelíková Sofie 0030004 0 Základní škola Zlín, Slovenská 3076 I
15:05 05 Jurygáčková Petra, Sanytrák Jan 0080002 0 ZŠ Komenského 78, Zlín - Malenovice I
15:10 10 Odstrčil Jiří, Sušina Tobiáš 0080003 0 ZŠ Komenského 78, Zlín - Malenovice I
15:19 19 Kamarád Ladislav 0080009 0 ZŠ Komenského 78, Zlín - Malenovice III
15:27 27 Peštová Nicol, Janouš Adam 0080005 0 ZŠ Komenského 78, Zlín - Malenovice I
15:27 27 Šiška Filip 0080008 0 ZŠ Komenského 78, Zlín - Malenovice II
15:35 35 Rychlá Simona, Lubínková Veronika 0080006 0 ZŠ Komenského 78, Zlín - Malenovice I
15:39 39 Štychová Heda, Chmela Jan 0080001 2211977 ZŠ Komenského 78, Zlín - Malenovice I
15:45 45 Péček Libor 0080014 0 ZŠ Komenského 78, Zlín - Malenovice II
15:54 54 Perůtková Monika 0080010 0 ZŠ Komenského 78, Zlín - Malenovice IV
15:57 57 Fajgarová Tereza 0080015 0 ZŠ Komenského 78, Zlín - Malenovice IV
16:02 62 Mynářová Ilona 0080016 0 ZŠ Komenského 78, Zlín - Malenovice IV
16:11 71 Hrubý David, Střílka Matěj 0080007 0 ZŠ Komenského 78, Zlín - Malenovice I
16:12 72 Šilberská Linda 0080011 0 ZŠ Komenského 78, Zlín - Malenovice IV
16:15 75 Vabroušková Věra 0080012 0 ZŠ Komenského 78, Zlín - Malenovice IV
16:17 77 Kalíková Karolína 0080017 0 ZŠ Komenského 78, Zlín - Malenovice IV
16:20 80 Rafajová Johana, Divoký Patrik 0080013 0 ZŠ Komenského 78, Zlín - Malenovice I
16:23 83 Ševčík Hugo, Sedláček Vít 0080004 0 ZŠ Komenského 78, Zlín - Malenovice I
15:05 05 Prucek Jakub 0120018 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín III
15:10 10 Farda Stanislav 0120017 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín III
15:11 11 Nedbálková Magdaléna, Mikešová Julie 0120005 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín I
15:15 15 Lukeštíková Ema 0120016 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín V
15:19 19 Dostálková Agáta 0120015 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín V
15:19 19 Fišer Jeremiáš, Orel Kryštof 0120002 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín I
15:21 21 Strik Jakub, Svačinová Natálie 0120003 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín I
15:27 27 Petroš Patrik 0120028 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín OPEN
15:30 30 Žák Jakub 0120019 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín II
15:30 30 Jedková Lucie 0120026 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín OPEN
15:31 31 Zelenková Linda, Krejčiříková Nikol 0120006 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín I
15:33 33 Dlabaja Nikolas 0120037 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín OPEN
15:36 36 Varga Jakub 0120035 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín OPEN
15:39 39 Kurtanská Nikola 0120029 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín OPEN
15:41 41 Zelenka Alan 0120036 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín OPEN
15:42 42 Řehoříková Julie, Návojová Kateřina, Sáblíková Denisa 0120007 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín I
15:43 43 Gabriel Majer 0120027 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín OPEN
15:45 45 Balajka Martin 0120030 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín OPEN
15:47 47 Dalecká Stella 0120023 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín OPEN
15:48 48 Horáček Jakub 0120020 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín II
15:49 49 Janečková Tereza 0120024 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín OPEN
15:51 51 Minařík Petr 0120021 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín OPEN
15:53 53 Nguyen Thi Thu Trang, Majerová Dorothy Ellen 0120004 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín I
15:53 53 Kučerová Abigail 0120025 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín OPEN
15:55 55 Lutonský Michal, Vozdek David 0120008 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín I
15:55 55 Lettangová Alena 0120033 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín OPEN
15:57 57 Máselníková Tereza 0120022 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín OPEN
15:59 59 Kozmínová Kateřina 0120014 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín IV
15:59 59 Mikeš Vojtěch 0120034 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín OPEN
16:01 61 Dvořák Tomáš 0120032 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín OPEN
16:03 63 Ludvová Natálie 0120031 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín OPEN
16:04 64 Svačinová Denisa 0120011 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín IV
16:07 67 Hajtrová Mia 0120009 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín IV
16:11 71 Konrády Sofie 0120013 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín IV
16:18 78 Žalůdková Kateřina 0120012 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín IV
16:21 81 Orlová Jolana 0120010 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín IV
16:22 82 Sukop Tomáš, Farda Martin 0120001 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín I
15:17 17 Fišer Petr 0070007 0 Základní škola Zlín, Kvítková 4338 III
15:23 23 Kaňka Jan, Tomšů Tobiáš 0070001 0 Základní škola Zlín, Kvítková 4338 I
15:37 37 Pechanec David, Julina Adam 0070002 0 Základní škola Zlín, Kvítková 4338 I
15:39 39 Slovák Petr 0070005 0 Základní škola Zlín, Kvítková 4338 II
15:42 42 Gonzalez Daniel 0070006 0 Základní škola Zlín, Kvítková 4338 II
15:46 46 Stanická Anežka, Drhová Nela 0070013 0 Základní škola Zlín, Kvítková 4338 I
15:55 55 Kalaicidisová Nela 0070010 0 Základní škola Zlín, Kvítková 4338 IV
16:00 60 Marušáková Kristýna 0070012 0 Základní škola Zlín, Kvítková 4338 IV
16:07 67 Pavelec Martin 0070004 0 Základní škola Zlín, Kvítková 4338 I
16:10 70 Olšaníková Alice 0070008 0 Základní škola Zlín, Kvítková 4338 IV
16:14 74 Zajíček Jonáš, Vyskočilová Marie 0070003 0 Základní škola Zlín, Kvítková 4338 I
16:14 74 Polášková Sofia 0070009 0 Základní škola Zlín, Kvítková 4338 IV
16:20 80 Habáňová Adéla 0070011 0 Základní škola Zlín, Kvítková 4338 IV
15:03 03 Růžička Hubert 0010007 0 Základní škola Emila Zátopka Zlín III
15:03 03 Žaludková Tereza 0010020 0 Základní škola Emila Zátopka Zlín V
15:07 07 Solař Jan 0010019 0 Základní škola Emila Zátopka Zlín III
15:07 07 Linderová Ella 0010021 0 Základní škola Emila Zátopka Zlín V
15:13 13 Hustý Matěj 0010023 0 Základní škola Emila Zátopka Zlín III
15:18 18 Trčková Emma 0010022 0 Základní škola Emila Zátopka Zlín V
15:22 22 Lhotová Jitka, Halsbgut Karolína 0010014 0 Základní škola Emila Zátopka Zlín I
15:24 24 Baďura Filip 0010009 0 Základní škola Emila Zátopka Zlín II
15:25 25 Zavřel Erik, Skácel Jáchym 0010015 0 Základní škola Emila Zátopka Zlín I
15:25 25 Řezníčková Klára 0010024 8051256 Základní škola Emila Zátopka Zlín OPEN
15:26 26 Vala Sebastian 0010005 0 Základní škola Emila Zátopka Zlín II
15:26 26 Prusenovská Nikola 0010026 0 Základní škola Emila Zátopka Zlín OPEN
15:28 28 Holý Jan 0010003 0 Základní škola Emila Zátopka Zlín II
15:31 31 Gistr Jan 0010004 0 Základní škola Emila Zátopka Zlín II
15:34 34 Juran Vojtěch 0010002 0 Základní škola Emila Zátopka Zlín II
15:37 37 Čala Viktor 0010010 0 Základní škola Emila Zátopka Zlín II
15:46 46 Šmigura Matyáš 0010008 0 Základní škola Emila Zátopka Zlín II
15:49 49 Mašláň Prokop 0010001 0 Základní škola Emila Zátopka Zlín II
15:51 51 Kubeša Jan 0010006 0 Základní škola Emila Zátopka Zlín II
15:52 52 Holub Tobiáš, Plšek Vojta 0010017 0 Základní škola Emila Zátopka Zlín I
16:00 60 Balíčková Tereza, Freundová Alina 0010011 0 Základní škola Emila Zátopka Zlín I
16:05 65 Mašláňová Ema 0010025 8150409 Základní škola Emila Zátopka Zlín OPEN
15:02 02 Ljubová Karolína 0170026 0 17. ZŠ Zlín V
15:05 05 Kovaříková Natálie 0170025 0 17. ZŠ Zlín V
15:07 07 Plášil Marek 0170001 0 17. ZŠ Zlín I
15:08 08 Bobalík Vojta 0170024 0 17. ZŠ Zlín III
15:08 08 Dovicová Anna 0170030 0 17. ZŠ Zlín V
15:09 09 Le Hai Tuong Minh 0170011 0 17. ZŠ Zlín I
15:11 11 Čechová Zuzana 0170028 0 17. ZŠ Zlín V
15:11 11 Dalajka Jakub 0170023 0 17. ZŠ Zlín III
15:12 12 Stašková Viktorie, Svobodová Linda 0170012 0 17. ZŠ Zlín I
15:14 14 Božoňová Eliška 0170027 0 17. ZŠ Zlín V
15:16 16 Kudlička Martin, Papežík Jan 0170008 0 17. ZŠ Zlín I
15:16 16 Bělík Tomáš 0170022 0 17. ZŠ Zlín III
15:17 17 Šímová Natálie 0170029 0 17. ZŠ Zlín V
15:20 20 Křižková Anna 0170031 0 17. ZŠ Zlín V
15:24 24 Klíčová Ema 0170010 0 17. ZŠ Zlín I
15:28 28 Hodulík Jakub 0170041 0 17. ZŠ Zlín OPEN
15:30 30 Chaloupková Natálie 0170009 0 17. ZŠ Zlín I
15:31 31 Matulíková Natálie 0170035 0 17. ZŠ Zlín OPEN
15:32 32 Krystýn Adam, Luha Adrian 0170004 0 17. ZŠ Zlín I
15:34 34 Gavalcová Tereza 0170032 0 17. ZŠ Zlín OPEN
15:36 36 Horák Tomáš 0170005 0 17. ZŠ Zlín I
15:37 37 Machala Max 0170042 0 17. ZŠ Zlín OPEN
15:38 38 Dovica Marek 0170002 0 17. ZŠ Zlín I
15:38 38 Mička Gabriel Felix 0170021 0 17. ZŠ Zlín II
15:40 40 Soukup Erik 0170019 0 17. ZŠ Zlín I
15:40 40 Šlemendová Barbora 0170038 0 17. ZŠ Zlín OPEN
15:44 44 Zasadilová Radka, Zubíčková Ema 0170013 0 17. ZŠ Zlín I
15:44 44 Brablcová Natálie 0170036 0 17. ZŠ Zlín OPEN
15:47 47 Sehnal Lukáš, Pospíšil Václav 0170015 0 17. ZŠ Zlín I
15:50 50 Šústal Matyáš 0170020 0 17. ZŠ Zlín I
15:52 52 Zetíková Natali 0170040 0 17. ZŠ Zlín OPEN
15:54 54 Vašek Tomáš 0170017 0 17. ZŠ Zlín I
15:54 54 Koudelková Johana 0170039 0 17. ZŠ Zlín OPEN
15:56 56 Vitmanová Karolína 0170034 0 17. ZŠ Zlín OPEN
16:00 60 Kunetová Eliška 0170033 0 17. ZŠ Zlín OPEN
16:02 62 Šimoníková Markéta 0170037 0 17. ZŠ Zlín OPEN
16:03 63 Horňák Michal 0170003 0 17. ZŠ Zlín I
16:05 65 Kopp Matyáš, Javora Martin 0170007 0 17. ZŠ Zlín I
16:08 68 Slováková Monika, Neubauerová Nela 0170014 0 17. ZŠ Zlín I
16:12 72 Válek Adam 0170016 0 17. ZŠ Zlín I
16:16 76 Matulík Matyáš 0170018 0 17. ZŠ Zlín I
16:18 78 Kovaříková Tereza, Křenková Alena 0170006 0 17. ZŠ Zlín I
15:02 02 Novák Matyáš 0160031 0 ZŠ Okružní 4685 III
15:03 03 Marečková Natálie, Hrbáčková Nikola 0160003 0 ZŠ Okružní 4685 I
15:06 06 Panuška Filip, Podéšť Lukáš 0160012 0 ZŠ Okružní 4685 I
15:06 06 Potočný Matěj 0160028 0 ZŠ Okružní 4685 III
15:06 06 Marečková Sofie 0160038 0 ZŠ Okružní 4685 V
15:08 08 Morys Ondřej, Seyfrt Matyás 0160007 0 ZŠ Okružní 4685 I
15:09 09 Čížek Adam 0160027 0 ZŠ Okružní 4685 III
15:09 09 Menšová Natálie 0160039 0 ZŠ Okružní 4685 V
15:12 12 Žáková Darina 0160037 0 ZŠ Okružní 4685 V
15:12 12 Minařík Lukáš 0160030 0 ZŠ Okružní 4685 III
15:13 13 Bittnerová Karolína, Horáková Lucie 0160001 0 ZŠ Okružní 4685 I
15:15 15 Horák Filip, Hefka Sebastián 0160002 0 ZŠ Okružní 4685 I
15:15 15 Kurtin Daniel 0160026 0 ZŠ Okružní 4685 III
15:17 17 Taiblová Diana, Žídková Kristýna 0160005 0 ZŠ Okružní 4685 I
15:18 18 Halbsgut Max 0160029 0 ZŠ Okružní 4685 III
15:21 21 Kocmanová Natálie 0160036 0 ZŠ Okružní 4685 V
15:25 25 Matula Tobiáš 0160025 0 ZŠ Okružní 4685 II
15:28 28 Jindrová Denisa, Nucuvá Marie 0160011 0 ZŠ Okružní 4685 I
15:29 29 Struhař Jan 0160021 0 ZŠ Okružní 4685 II
15:32 32 Jakuba Matyáš 0160019 0 ZŠ Okružní 4685 II
15:32 32 Država Max 0160043 0 ZŠ Okružní 4685 OPEN
15:34 34 Pacholíková Tereza, Slezáková Dorota, Jaroňková Bára 0160017 0 ZŠ Okružní 4685 I
15:35 35 Januška Dominik 0160020 0 ZŠ Okružní 4685 II
15:41 41 Janulíková Nela, Koutná Klaudie 0160004 0 ZŠ Okružní 4685 I
15:41 41 Ševčík Jan 0160022 0 ZŠ Okružní 4685 II
15:43 43 Neprašová Tereza, Rejdíková Kristina 0160010 0 ZŠ Okružní 4685 I
15:44 44 Mlýnek Ondřej 0160018 0 ZŠ Okružní 4685 II
15:47 47 Matula Matyáš 0160024 0 ZŠ Okružní 4685 II
15:48 48 Langrová Tereza 0160041 0 ZŠ Okružní 4685 OPEN
15:49 49 Junásková Hana, Ropová Anna 0160016 0 ZŠ Okružní 4685 I
15:50 50 Paszetenko René 0160023 0 ZŠ Okružní 4685 II
15:50 50 Kusák Alexander 0160042 0 ZŠ Okružní 4685 OPEN
15:57 57 Michálek Matyáš, Krajča Matyáš 0160013 0 ZŠ Okružní 4685 I
15:59 59 Máčilová Adéla, Mášová Michaela 0160006 0 ZŠ Okružní 4685 I
16:01 61 Štípek Tomáš, Rulf Lukáš 0160014 0 ZŠ Okružní 4685 I
16:01 61 Seifertová Veronika 0160035 0 ZŠ Okružní 4685 IV
16:04 64 Jahůdková Amelie, Masnicová Eliška 0160009 0 ZŠ Okružní 4685 I
16:04 64 Maňáková Denisa 0160040 0 ZŠ Okružní 4685 OPEN
16:08 68 Holubářová Anna 0160033 0 ZŠ Okružní 4685 IV
16:16 76 Ševčíková Patricie 0160032 0 ZŠ Okružní 4685 IV
16:17 77 Palková Hana, Slezáková Viktorie 0160008 0 ZŠ Okružní 4685 I
16:19 79 Jungwirt Patrik, Janča Filip 0160015 0 ZŠ Okružní 4685 I
16:19 79 Brázdová Beáta 0160034 0 ZŠ Okružní 4685 IV
15:04 04 Lupačová Monika 0110006 0 Základní škola Zlín, tř. Svobody 868 V
15:10 10 Bukovjanová Karolína 0110005 0 Základní škola Zlín, tř. Svobody 868 V
15:16 16 Ondíková Alice 0110007 0 Základní škola Zlín, tř. Svobody 868 V
15:18 18 Tesárková Karolína, Vintr Otakar 0110001 53379 Základní škola Zlín, tř. Svobody 868 I
15:20 20 Hrabal Petr 0110008 0 Základní škola Zlín, tř. Svobody 868 III
15:33 33 Nešporová Viktorie Anna 0110002 8611 Základní škola Zlín, tř. Svobody 868 I
16:05 65 Struhařová Sára 0110003 0 Základní škola Zlín, tř. Svobody 868 IV
16:22 82 Šimková Vanda 0110004 0 Základní škola Zlín, tř. Svobody 868 IV
15:13 13 Poslušná Katka 0220001 2121120 Gymnázium Otrokovice V
15:51 51 Chodúrová Elena 0200001 7209282 Základní škola Jinotaj I