Logo

Startovka závodu: Velikonoce ve skalách - E2

Datum:
08.04.2023
Místo konání:
Kozly
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Mapa:
Pavlínino údolí 2023
Ředitel závodu:
Procházka Zdenko - R3
Hlavní rozhodčí:
Škácha Michal - R2
Stavitel tratí:
Škáchová Magdalena - R3
Kategorie:
B3     B5     D10F     D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21E     D21A     D21B     D35A     D35B     D40A     D40B     D45A     D45B     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10F     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21E     H21A     H21B     H35A     H40A     H40B     H45A     H45B     H50A     H50B     H55A     H55B     H60     H65     H70     H75     H80     H85     HDR     P     T3     T4     T6    
Nahrávám data...

B3 2.78 km, 65 m, 11 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:47:00 47 225 Kahle Nils 0170015 2759 MTV Seesen
10:53:00 53 224 Vakant 0 Vacant
10:59:00 59 226 Fritz Sarah 0530003 2034071 OLG Regensburg
11:05:00 65 222 Chwiejczak Dorota 0510004 8060874 orienteering.waw.pl
11:11:00 71 221 Schauzu Tim 0170014 2064479 MTV Seesen
11:17:00 77 220 Jobst Ivonne 0350001 8300875 Berliner Turnerschaft e.V.
11:23:00 83 213 Grisa Dominik SLA0900 2109683 C SKOB Slaný
11:29:00 89 216 Kutscherauerová Ella BBM0850 2127616 C BETA URSUS Rosice
11:35:00 95 207 Krejčová Eva SLA8250 2023810 C SKOB Slaný
11:41:00 101 214 Nedbalová Magdalena MFP1053 49639 C Matfyz Praha
11:47:00 107 211 Hrstková Eliška SLA1053 2109680 C SKOB Slaný
11:53:00 113 210 Nedbalová Klára MFP0850 232648 C Matfyz Praha
11:59:00 119 205 Matoušek Oliver SLA0803 2087720 C SKOB Slaný
12:05:00 125 206 Kutscherauerová Andrea BBM7550 2117692 C BETA URSUS Rosice
12:11:00 131 215 Moraweck Hannah 1VD1050 2801287 SG Zittau Süd
12:17:00 137 208 Šitrová Štěpánka LPM0850 2088717 C OK Lokomotiva Plzeň
12:23:00 143 212 Mahar Valerie SKV8653 8020223 C TJ Slovan Karlovy Vary
12:29:00 149 209 Grisa Filip SLA0801 2000602 C SKOB Slaný
12:35:00 155 204 Kalenská Pavla SUL0950 2112760 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem
12:41:00 161 217 Kyclová Jitka LBM7450 52029 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
12:47:00 167 219 Kurečková Dana ABM7650 232864 KOB ALFA Brno
12:53:00 173 201 Lischková Olga 0030003 1403426 NER- Lischčí smečka

B5 5.01 km, 130 m, 12 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:38:00 38 309 Julpe Hannes 0200003 445630 OLC Währing
10:43:00 43 308 Graumann Bernd 23D6100 8091061 ESV Lok Berlin-Schöneweide
10:48:00 48 305 Deilke Felix 0020021 1422888 OLV Uslar
10:53:00 53 303 Mattheus Lucca 0230004 347886 Westfalen
10:58:00 58 306 Gläser Kay-Olaf 23D5900 8056628 ESV Lok Berlin-Schöneweide
11:03:00 63 304 Vakant 0 Vacant
11:08:00 68 307 Dethloff Sebastian 48D7801 8120453 OL-Team Wehrsdorf
11:13:00 73 302 Vakant 0 Vacant
11:18:00 78 301 Svobodová Blanka SLA7454 8410800 C SKOB Slaný

D10F 1.58 km, 40 m, 6 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:04:00 04 502 Vakant 0 Vacant
10:10:00 10 509 Ramachová Anna PBM1350 7209368 C TJ Spartak 1. brněnská
10:16:00 16 511 Vakant 0 Vacant
10:22:00 22 516 Vakant 0 Vacant
10:28:00 28 519 Förster Katharina 48D1550 8300078 OL-Team Wehrsdorf
10:34:00 34 512 Vakant 0 Vacant
10:40:00 40 514 Vernerová Johanka VBM1451 49679 C VSK Mendelu Brno
10:46:00 46 515 Frank Raya 0320001 2051972 SV Hildesia Diekholzen
10:52:00 52 517 Vakant 0 Vacant
10:58:00 58 513 Vakant 0 Vacant
12:34:00 154 510 Trejbalová Johana DKL1354 410721 C KOB Kladno
12:40:00 160 501 Kořínková Marie STB1353 49985 C TJ Stadion Nový Bor
12:46:00 166 508 Trejbalová Jolana DKL1355 515065 C KOB Kladno
12:52:00 172 505 Hanušová Eva STB1550 1417130 C TJ Stadion Nový Bor
12:58:00 178 518 Rokůsková Lenka ROU1550 2212730 C SKOB Roudnice nad Labem
13:04:00 184 506 Collis Helena DKP1450 41365 C Oddíl OB Kotlářka
13:10:00 190 503 Vakant 0 Vacant
13:16:00 196 504 Mrázková Barbora DKP1451 51797 C Oddíl OB Kotlářka
13:22:00 202 507 Erbenová Marina STB1451 2111701 C TJ Stadion Nový Bor

D10 2.38 km, 40 m, 7 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:48:00 48 414 Lange Linda 0280002 8515510 IHW Alex 78 Berlin
10:54:00 54 418 Knaupová Anna 84D1450 8141225 MTV Braunschweig
11:00:00 60 407 Vacant 0 Vacant
11:06:00 66 415 Maier Emelie 0760002 8045114 OLV Baselland
11:12:00 72 405 Vacant 0 Vacant
11:18:00 78 409 Bader Tyra 18D1350 1984 Post SV Dresden
11:24:00 84 411 Kääriäinen Lotta 71D1551 1114833 USV TU Dresden
12:30:00 150 402 Hübnerová Olivie STB1351 52912 C TJ Stadion Nový Bor
12:36:00 156 401 Sedláková Helena DKP1352 8044628 C Oddíl OB Kotlářka
12:42:00 162 408 Müller Ronja STB1453 2032226 C TJ Stadion Nový Bor
12:48:00 168 403 Janečková Eliška DKP1453 8012873 C Oddíl OB Kotlářka
12:54:00 174 410 Průšková Veronika STB1352 682367 C TJ Stadion Nový Bor
13:00:00 180 416 Kurečková Zuzana TBM1377 2060216 C KOS TJ Tesla Brno
13:06:00 186 413 Lohová Dora DKL1352 2211652 C KOB Kladno
13:12:00 192 406 Kučerková Adéla STB1450 682506 C TJ Stadion Nový Bor
13:18:00 198 417 Vyhnálková Jana MOV1359 7500840 SKOB Ostrava
13:24:00 204 404 Hanušová Lenka STB1350 49987 C TJ Stadion Nový Bor

D12 2.45 km, 45 m, 9 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:07:00 07 622 Kolářová Zuzana LOU1250 8500031 C SK Moravan Louňovice
10:12:00 12 626 Adorjan Vera Lotte 0150005 9150573 Berliner Turnerschaft
10:17:00 17 625 Vakant 0 Vacant
10:22:00 22 624 Vakant 0 Vacant
11:07:00 67 627 Valenčíková Helena ZPV1250 7001405 C KOB ZPV Prostějov
11:32:00 92 618 Žilová Johana 206351 TJ Stadion Nový Bor
11:37:00 97 613 Mrázková Berta PGP1155 8010800 B SK Praga
11:42:00 102 612 Urbánková Lucie ONO1150 8013924 B SKOB Ostrov
11:47:00 107 615 Všetečková Stela PGP1253 2420038 C SK Praga
11:52:00 112 620 Ramachová Michaela PBM1151 2181329 C TJ Spartak 1. brněnská
11:57:00 117 611 Vlašímská Anna SKV1251 7204490 C TJ Slovan Karlovy Vary
12:02:00 122 616 Hynková Anna ONO1250 8008269 C SKOB Ostrov
12:07:00 127 614 Löhning Lisa 71D1150 8030811 USV TU Dresden
12:12:00 132 619 Pompe Antonia 24D1250 8606443 SV Robotron Dresden
12:17:00 137 608 Turková Klára ONO1152 7791777 C SKOB Ostrov
12:22:00 142 609 Pohlová Sandra TAP1151 2103246 C KOB Tretra Praha
12:27:00 147 610 Grismajer Selma 71D5050 2023172 USV TU Dresden
12:32:00 152 607 Brotánková Klára ROU1151 2144100 C SKOB Roudnice nad Labem
12:37:00 157 621 Broschová Alžběta RBK1151 8140939 B SK Radioklub Blansko
12:42:00 162 604 Kalinová Lisa SPC1158 8461111 B SPORTICUS team
12:47:00 167 601 Žandová Eliška STB1250 438625 C TJ Stadion Nový Bor
12:52:00 172 623 Jalová Kristýna RBK1150 980373 C SK Radioklub Blansko
12:57:00 177 617 Lohová Anna DKL1151 2224149 C KOB Kladno
13:02:00 182 603 Heczková Emma VLI1252 8196060 C Slavia Liberec orienteering
13:07:00 187 602 Tomešová Evelína DKP1168 8112161 C Oddíl OB Kotlářka
13:12:00 192 628 Mackanič Sára RBK1152 2211511 C SK Radioklub Blansko
13:17:00 197 605 Krausová Amálie DOK1251 2053503 C OK Doksy
13:22:00 202 606 Collis Emma DKP1251 8196034 C Oddíl OB Kotlářka

D14 3.54 km, 90 m, 10 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:04:00 04 722 Kolaříková Erika SKM0951 8680289 C KOB Směr Kroměříž
10:09:00 09 725 Vakant 0 Vacant
10:14:00 14 736 Förster Magdalena 48D1050 8300023 OL-Team Wehrsdorf
10:19:00 19 714 Kolářová Veronika LOU1050 8137518 B SK Moravan Louňovice
10:24:00 24 724 Bruns Stine 0550007 8502456 MTK Bad Harzburg
10:29:00 29 715 Venclová Aneta ZAM1051 8445289 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:34:00 34 719 Šunková Sára LOU1051 8328653 B SK Moravan Louňovice
10:39:00 39 717 Pobudová Marie SJH1050 443107 C SOS Jindřichův Hradec
10:44:00 44 718 Stamer Sania 0320004 8225221 SV Hildesia Diekholzen
10:49:00 49 720 Mousa Lamis 0020017 8001690 OLV Uslar
10:54:00 54 723 Frank Romy 0320002 8010510 SV Hildesia Diekholzen
10:59:00 59 713 Barsová Magdaléna VLI0955 7090004 C Slavia Liberec orienteering
11:19:00 79 705 Všetečková Dora PGP1060 2419930 C SK Praga
11:24:00 84 704 Ječmenová Veronika ONO0950 8016054 B SKOB Ostrov
11:29:00 89 712 Hill Daisy SLA0950 7210809 C SKOB Slaný
11:34:00 94 710 Sobotková Lada OPI0951 8226381 B Orientační sporty Písek
11:39:00 99 709 Pompe Greta 24D0950 8100709 SV Robotron Dresden
11:44:00 104 703 Blahutová Lucie MFP0950 405999 B Matfyz Praha
11:49:00 109 706 Hynková Marie ONO1050 301490 B SKOB Ostrov
11:54:00 114 708 Horst Katja 0070005 8011952 SC Königstein
11:59:00 119 711 Ryppelová Anna TAP0954 8034538 B KOB Tretra Praha
12:04:00 124 707 Lošťáková Ela PGP0957 8013933 A SK Praga
12:34:00 154 728 Veselá Martina RBK1052 2034000 B SK Radioklub Blansko
12:39:00 159 701 Pěkná Alžběta ROU0950 8662284 B SKOB Roudnice nad Labem
12:44:00 164 716 Burešová Eliška BFM0955 8035525 B SKOB Frýdek - Místek
12:49:00 169 721 Jágrová Zuzana RBK1051 8013953 B SK Radioklub Blansko
12:54:00 174 702 Kalinová Ella SPC0961 8014488 C SPORTICUS team
12:59:00 179 726 Jágrová Aneta RBK0951 8516957 A SK Radioklub Blansko
13:04:00 184 727 Borunská Alžběta AOP0950 8648592 C Orientační Běh Opava

D16 4.33 km, 200 m, 14 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:05:00 05 821 Rüberg Nele 0020016 1422872 OLV Uslar
10:10:00 10 810 Rinaldo Maddalena 0710014 8472007 Junior Team Trentino
10:15:00 15 819 Vakant 0 Vacant
10:20:00 20 820 Baath Fina 0050002 8018700 TSV Jetzendorf
10:25:00 25 813 Rigoni Lucia 0710013 8670975 Junior Team Trentino
10:30:00 30 806 Eeva Alonen 0380003 8300012 Suunta Jyväskylä
10:35:00 35 818 Segatta Elena 0710016 8170207 Junior Team Trentino
10:40:00 40 824 Körber Jette 0020015 8090700 OLV Uslar
10:45:00 45 808 Šunková Berta LOU0850 8032776 B SK Moravan Louňovice
10:50:00 50 807 Burgmair Juliane 0410003 8230107 OLG Regensburg
10:55:00 55 817 Weigert Anna 0310003 8420981 TV Jahn Wolfsburg
11:00:00 60 812 Ek Sonia 0480003 1080909 FK Göingarna
11:05:00 65 823 Prolingheuer Marika 0410004 8443321 TUS Karlsruhe-Rüppurr
11:10:00 70 825 Weigert Jule 0310004 8003671 TV Jahn Wolfsburg
11:15:00 75 811 Baath Lena 0410015 8201060 TSV Jetzendorf
11:20:00 80 809 Breckle Karla 0210002 8182122 Bovender SV
11:25:00 85 816 Kroupa Hana TTR0853 2143411 OOB Třebíč
12:25:00 145 826 Šujanová Berenika RBK0752 8004048 C SK Radioklub Blansko
12:30:00 150 804 Vakant 0 Vacant
12:35:00 155 805 Veselá Veronika RBK0852 8014571 B SK Radioklub Blansko
12:40:00 160 801 Krátká Linda ROU0851 8662285 B SKOB Roudnice nad Labem
12:45:00 165 802 Vejražková Anna KPY0750 8501151 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:50:00 170 822 Cetlová Karolína AOP9998 8016304 Orientační Běh Opava
12:55:00 175 803 Drašarová Magdaléna DKL0752 2000567 C KOB Kladno
13:00:00 180 814 Rychlá Karolína AOP0757 8445307 A Orientační Běh Opava
13:05:00 185 815 Fedrová Anežka RBK0853 8113507 B SK Radioklub Blansko

D18 4.54 km, 190 m, 16 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:03:00 03 913 Fritz Marlene 0410010 8442448 OL Team Filder
10:08:00 08 924 Młynarczyk Kaja 66P0650 8071021 UKS Azymut Pabianice
10:13:00 13 923 Fritz Julia 0410009 8248428 OL Team Filder
10:18:00 18 919 Adenstedt Emily 0220002 8100016 Orienteering Klosterneuburg
10:23:00 23 925 Kästner Anne 0410007 8140206 TV Oberbexbach
10:28:00 28 920 Vakant 0 Vacant
10:33:00 33 917 Rigoni Alessia 0710012 8516180 Junior Team Trentino
10:38:00 38 928 Roßner Jule 0410012 8606407 OK Leipzig
10:48:00 48 915 Pompe Lone 0410013 8240405 SV Robotron Dresden
10:53:00 53 926 Simion Elena 0710018 8517580 Junior Team Trentino
10:58:00 58 918 Kollenbach Louisa 0120003 8111105 Ski-Club Helsa
11:03:00 63 929 Gobber Giulia 0710011 8670978 Junior Team Trentino
11:08:00 68 906 Kulová Laura ONO0552 8004351 B SKOB Ostrov
11:13:00 73 907 Lošťáková Sára PGP0660 8003639 A SK Praga
11:18:00 78 908 Pekárková Bára ONO0655 8022619 C SKOB Ostrov
11:23:00 83 911 Zemková Pavlína SLA0551 8660529 C SKOB Slaný
11:28:00 88 910 Holíková Simona ONO0553 8154979 B SKOB Ostrov
11:33:00 93 922 Vakant 0 Vacant
11:38:00 98 912 Urbánková Eva ONO0650 8667973 A SKOB Ostrov
11:43:00 103 909 Štemberová Barbora TJN0650 8662736 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:33:00 153 905 Balcarová Marie VLI0658 8016312 B Slavia Liberec orienteering
12:38:00 158 916 Palátová Renáta ABM0655 2054645 C KOB ALFA Brno
12:43:00 163 921 Gallo Natálie AOP0652 8501053 A Orientační Běh Opava
12:48:00 168 903 Vilémová Eliška VLI0655 8517331 A Slavia Liberec orienteering
12:53:00 173 927 Matoušková Jana MOV0551 8670491 A SKOB Ostrava
12:58:00 178 914 Cetlová Magdaléna AOP0552 8000238 A Orientační Běh Opava
13:03:00 183 902 Hovorková Marie LDC0650 8008279 C KOB Děčín
13:08:00 188 901 Heczková Anna VLI0652 8328656 B Slavia Liberec orienteering
13:13:00 193 904 Krejčová Hana ROU0653 8662337 B SKOB Roudnice nad Labem

D20 4.89 km, 225 m, 17 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:02:00 02 1011 Richterová Julie ADA0351 49285 C OOB Spartak Adamov
10:07:00 07 1016 Gambini Giulia 0440018 8022606 Italian Orienteering Federatio
10:12:00 12 1022 Hintz Lilly 0170007 1417163 MTV Seesen
10:17:00 17 1008 Riz Nicole 0440009 8001390 Italian Orienteering Federatio
10:22:00 22 1021 Vakant 0 Vacant
10:27:00 27 1010 Haupt Carlotta 0550001 8161203 MTK Bad Harzburg
10:32:00 32 1009 Caspari Emma 0410008 8040927 OL Team Lippe
10:37:00 37 1019 Castilho Marcao Anna 0320006 8012004 SV Hildesia Diekholzen
10:42:00 42 1014 Gaio Rachele 0440017 8001389 Italian Orienteering Federatio
10:47:00 47 1017 Simion Ester 0710019 8519780 Junior Team Trentino
10:52:00 52 1018 Cignini Stella 0440016 8477474 Italian Orienteering Federatio
10:57:00 57 1007 Krempińska Julia 66P7602 8640908 UKS Azymut Pabianice
11:02:00 62 1015 Klose Lena-Maria 0170009 8517470 MTV Seesen
11:07:00 67 1013 Vakant 0 Vacant
11:12:00 72 1020 Kankaanpää Tinka 0210006 8182121 Bovender SV
11:17:00 77 1012 Bernsdorf Carolin 0170002 8180403 MTV Seesen
12:22:00 142 1005 Klein Franka 71D8900 8670957 USV TU Dresden
12:27:00 147 1002 Krejčová Lucie PGP0455 8517325 A SK Praga
12:32:00 152 1001 Kubecová Magdalena STB0550 8033222 A TJ Stadion Nový Bor
12:37:00 157 1004 Pilátová Amálie DKL0450 2115077 C KOB Kladno

D21E 7.39 km, 260 m, 28 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 00 119 Vacant 0 Vacant
10:05:00 05 111 Hennseler Meike 0170006 8230500 MTV Seesen
10:10:00 10 116 Rothaug Sabine 0360001 8001910 OSC Kassel
10:15:00 15 113 Vakant 0 Vacant
10:20:00 20 120 Lucchetta Jessica 0440007 8211297 Italian Orienteering Federatio
10:25:00 25 109 Palumbo Martina 0710008 8130396 Junior Team Trentino
10:30:00 30 117 Mazan Aleksandra 3WP9550 8650884 KOS BnO Szczecin
10:35:00 35 118 Odehnalová Tereza ZBM9757 8660420 R SK Brno Žabovřesky
10:40:00 40 110 Pradel Anna 0440008 8303071 Italian Orienteering Federatio
10:45:00 45 106 Linke Katharina 0170010 8000115 MTV Seesen
10:50:00 50 115 Vakant 0 Vacant
10:55:00 55 107 Dalfollo Debora 0710002 8290702 Junior Team Trentino
11:00:00 60 112 Vakant 0 Vacant
11:05:00 65 114 Hiklová Natalia ZBM8350 8660431 R SK Brno Žabovřesky
11:15:00 75 103 Cych Agnieszka PHK9966 8650821 C OK 99 Hradec Králové
11:20:00 80 104 Baldrianová Barbora VSP7850 2102777 C USK Praha
11:25:00 85 105 Starke Paula 71D9650 8606496 USV TU Dresden
12:30:00 150 102 Nieke Patricia TUR9552 8021495 R OOB TJ Turnov
12:35:00 155 108 Miklušová Tamara TBM0258 8434822 R KOS TJ Tesla Brno
12:40:00 160 101 Trilča Mara LDC8750 8670955 C KOB Děčín

D21A 6.49 km, 155 m, 17 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:01:00 01 1131 Ježková Barbora CHA8850 8004126 C OK Chrastava
10:06:00 06 1100 Kubátová Jana CHA9152 8137507 C OK Chrastava
10:11:00 11 1130 Miśkiewicz Martyna 1CP8950 8660530 UKS Siódemka Rumia
10:16:00 16 1126 Herashchenko Dianora 0260003 8061995 OC Munich
10:21:00 21 1129 Górska Kinga 23P8952 8081989 OK!Sport Warszawa
10:26:00 26 1121 Blohm Mareike 0020023 8259000 OLV Uslar
10:31:00 31 1114 Důrková Pavla SHK9352 8014486 C OK Slavia Hradec Králové
10:36:00 36 1125 Hollmann Inga 0230005 2537 Westfalen
10:41:00 41 1123 Parkhomenko Oleksandra 8110889 OLV Landshut
10:46:00 46 1124 Zürcher Rahel 0600002 8131997 OL Regio Burgdorf
10:51:00 51 1127 Menn Natalie 0230006 7202646 Westfalen
11:26:00 86 1120 Müllerová Eva PGP9657 8064449 C SK Praga
11:31:00 91 1119 Nedbalová Jana MFP8050 2067234 C Matfyz Praha
11:36:00 96 1111 Kaufmann Hanne 71D0352 8606467 USV TU Dresden
11:41:00 101 1117 Vacant 36601 0 Vacant
11:46:00 106 1113 Leonhardt Charlotte 71D0150 8030401 USV TU Dresden
11:51:00 111 1110 Zdobinská Lucie JHB9160 8014477 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:56:00 116 1133 Mikulová Zuzana ZVO7951 8557989 C OB SK Zvole
12:01:00 121 1109 Rollier Monika PHK8051 8680379 C OK 99 Hradec Králové
12:06:00 126 1115 Jirásková Kateřina TJP8850 8501139 C TJ Sokol Troja
12:11:00 131 1128 Buchholz Pia 8222111 MTK Bad Harzburg
12:16:00 136 1118 Kretzschmar Corinna 71D9350 8052893 USV TU Dresden
12:21:00 141 1116 Voltrová Hana ROZ9752 8656678 C OK Roztoky
12:41:00 161 1101 Koubová Lenka ROU9554 8044551 C SKOB Roudnice nad Labem
12:46:00 166 1104 Dolejší Kateřina DOK0156 8006733 C OK Doksy
12:51:00 171 1112 Pangrácová Marie DKL9051 8028804 C KOB Kladno
12:56:00 176 1106 Dolejší Lenka DOK7450 8655448 C OK Doksy
13:01:00 181 1102 Kubecová Kateřina STB9999 8044747 C TJ Stadion Nový Bor
13:06:00 186 1108 Johnová Lenka DOK7350 8662323 C OK Doksy
13:11:00 191 1122 Matušková Jana RBK9999 8662330 C SK Radioklub Blansko
13:16:00 196 1103 Míchalová Šárka KPY0050 8410806 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:21:00 201 1105 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C Slavia Liberec orienteering
13:26:00 206 1132 Kořínková Zuzana TUR9253 8680584 C OOB TJ Turnov

D21B 4.93 km, 180 m, 17 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:03:00 03 1215 Rychlá Pavlína KRN8559 8654885 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:13:00 13 1222 Stamer Solia 0550004 8005328 MTK Bad Harzburg
10:18:00 18 1225 Calvet Sofia 0200004 8255355 OLC Währing
10:23:00 23 1221 Meisel Jordan 0020011 8391999 OLV Uslar
10:53:00 53 1219 Drągowska Maria 23P9550 8628699 OK!Sport Warszawa
10:58:00 58 1216 Vakant 0 Vacant
11:03:00 63 1220 Mesiarkinová Kamila ZBM8282 7200319 C SK Brno Žabovřesky
11:08:00 68 1214 Vakant 0 Vacant
11:13:00 73 1217 Vilz Leonie 0020022 2800934 OLV Uslar
11:18:00 78 1206 Černá Kateřina TJP9850 53527 C TJ Sokol Troja
11:23:00 83 1205 Hynková Eliška ONO9650 8445325 C SKOB Ostrov
11:28:00 88 1210 Sedláčková Linda ROZ0050 8516755 C OK Roztoky
11:33:00 93 1207 Zeman Klára DCE7950 2113474 C KOB Dobřichovice
11:38:00 98 1209 Kääriäinen Sophie 71D9052 7774833 USV TU Dresden
11:43:00 103 1224 Humlíčková Martina UBM0151 8030501 C MENISKOS Brno
11:48:00 108 1212 Hejtmánková Kateřina PDY8450 8328651 C Běhej Poděbrady
12:33:00 153 1202 Lepšíková Eva SJC8765 8112522 C Sportcentrum Jičín
12:38:00 158 1203 Macharová Michaela BOR9450 8521 C OK Jiskra Nový Bor
12:43:00 163 1226 Linková Alena TUR9751 8670822 C OOB TJ Turnov
12:48:00 168 1204 Horychová Zuzana DKL0150 515197 C KOB Kladno
12:53:00 173 1201 Šritrová Lenka TUR0250 8033269 C OOB TJ Turnov
12:58:00 178 1208 Geislerová Aneta DKL0151 2042535 C KOB Kladno
13:03:00 183 1223 Plášková Anna ABM0152 2056310 C KOB ALFA Brno
13:08:00 188 1211 Benešová Hana DKL0050 8113516 C KOB Kladno
13:13:00 193 1218 Malá Lenka SVS9050 2129212 C Orientklub Vsetín

D35A 4.66 km, 90 m, 16 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:02:00 02 1311 Straube Hanka 31D7350 7770777 SV Lengefeld
10:07:00 07 1310 Vernerová Radka VBM8558 8154984 C VSK Mendelu Brno
10:12:00 12 1312 Vakant 0 Vacant
10:17:00 17 1316 Vakant 0 Vacant
10:22:00 22 1313 Vakant 0 Vacant
10:27:00 27 1315 Machowska-Krupa Weronika 2DP8650 8101686 WKS Śląsk Wrocław
10:32:00 32 1314 Pabich Maria 66P7606 8033071 UKS Azymut Pabianice
11:17:00 77 1307 Furuczová Jelka ZAK7150 8000989 C OK Netopýr Zákupy
11:22:00 82 1305 Bader Anne 18D8451 8404290 Post SV Dresden
11:27:00 87 1306 Moraweck Karolin 1VD8650 411433 SG Zittau Süd
11:32:00 92 1308 Pecharová Michaela TJP6550 301536 C TJ Sokol Troja
12:32:00 152 1303 Mrázková Romana SJC8351 8010200 C Sportcentrum Jičín
12:37:00 157 1302 Vaňková Saša LDC8550 8022673 C KOB Děčín
12:42:00 162 1301 Tomešová Daniela SJC8451 8008010 C Sportcentrum Jičín
12:47:00 167 1304 Rickmeyer Tina STB8650 8028926 C TJ Stadion Nový Bor
12:52:00 172 1309 Ptáčková Veronika TBM7374 2083378 C KOS TJ Tesla Brno

D35B 3.68 km, 90 m, 11 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 00 1406 Leena Alonen 0380002 8400097 Suunta Jyväskylä
10:05:00 05 1408 Daruk Agnieszka 23P8751 8007747 OK!Sport Warszawa
10:10:00 10 1407 Cicvárková Lucie ZBM7651 2067937 C SK Brno Žabovřesky
10:15:00 15 1409 Puternicka Joanna 21P8750 9870922 Orientop Wrocław
10:20:00 20 1410 Vakant 0 Vacant
12:15:00 135 1403 Hrstková Marie SLA8150 2148214 C SKOB Slaný
12:20:00 140 1402 Hynková Jana ONO8650 8488887 C SKOB Ostrov
12:25:00 145 1405 Kraemer Jitka 18D8750 8230987 Post SV Dresden
12:30:00 150 1401 Hrádková Kateřina ROU8350 2143344 C SKOB Roudnice nad Labem

D40A 3.91 km, 90 m, 16 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:36:00 36 1511 Śliwczyńska Ilona 53P7850 8121278 Team 360°
10:41:00 41 1513 Vakant 0 Vacant
10:46:00 46 1510 Badia Nuria 0090003 8008041 OC München
10:51:00 51 1509 Vakant 0 Vacant
10:56:00 56 1512 Valenčíková Irena ZPV7950 8226360 C KOB ZPV Prostějov
11:36:00 96 1505 Svobodová Jitka VSP7450 8648547 C USK Praha
11:41:00 101 1504 Grismajer Sonnhild 71D7051 8121181 USV TU Dresden
11:46:00 106 1506 Dítková Jitka SKV7752 8400082 C TJ Slovan Karlovy Vary
12:31:00 151 1507 Lohová Monika DKL8052 8008263 C KOB Kladno
12:36:00 156 1502 Hanušová Petra STB8297 8012885 C TJ Stadion Nový Bor
12:41:00 161 1508 Červinková Jana BFM8052 2102862 C SKOB Frýdek - Místek
12:46:00 166 1503 Janečková Markéta DKP8151 8033270 C Oddíl OB Kotlářka
12:51:00 171 1501 Synková Petra DOK7950 8113500 C OK Doksy

D40B 3.01 km, 95 m, 13 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:04:00 04 1601 Málková Šárka CST8351 8051083 C OB Strakonice
10:09:00 09 1619 Kroupa Diana TTR8156 1091203 C OOB Třebíč
10:14:00 14 1621 Weigert Claudia 0310002 2800510 TV Jahn Wolfsburg
10:44:00 44 1617 Vakant 0 Vacant
10:49:00 49 1624 Zbroja-Nowak Justyna 0190002 8000829 KS Hades Poznan
10:54:00 54 1620 Vakant 0 Vacant
10:59:00 59 1625 Ek Elena 0480002 1980316 FK Göingarna
11:04:00 64 1626 Cherniavsky Inessa 0260002 7204579 OC Munich
11:09:00 69 1622 Ernst-Liebing Saskia 0210003 1000522 Bovender SV
11:14:00 74 1627 Hladká Petra KOR7950 8660542 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:19:00 79 1623 Frank Nicole 0320003 8110882 SV Hildesia Diekholzen
11:59:00 119 1612 Pavlíková Jitka LIT8352 8445296 C KOB Litvínov
12:04:00 124 1614 Ječmenová Věra ONO8050 8501137 C SKOB Ostrov
12:09:00 129 1615 Turková Martina SKV7852 2118939 C TJ Slovan Karlovy Vary
12:14:00 134 1613 Šitrová Lucie LPM7857 2080976 C OK Lokomotiva Plzeň
12:19:00 139 1609 Ramachová Magda PBM8151 2181328 C TJ Spartak 1. brněnská
12:24:00 144 1611 Hrzinová Hana ONO8350 8140940 C SKOB Ostrov
12:29:00 149 1610 Blahutová Hanka MFP7953 51928 C Matfyz Praha
12:34:00 154 1603 Brotánková Lenka ROU8152 2420003 C SKOB Roudnice nad Labem
12:39:00 159 1602 Tichá Jana 0790002 8044636 NER - Wild Animals
12:44:00 164 1607 Bazinková Blanka ROU8151 8660505 C SKOB Roudnice nad Labem
12:49:00 169 1608 Pilátová Petra DKL8051 8196068 C KOB Kladno
12:54:00 174 1604 Kalinová Markéta SPC8259 8629752 C SPORTICUS team
12:59:00 179 1618 Kovalčíková Eva AOP7852 2085619 C Orientační Běh Opava
13:04:00 184 1606 Kučerková Romana STB8196 682355 C TJ Stadion Nový Bor
13:09:00 189 1616 Gallo Martina AOP9999 0 Orientační Běh Opava
13:14:00 194 1605 Láčíková Sabina 0730001 2051488 NER - Láčiková

D45A 3.82 km, 90 m, 12 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:04:00 04 1703 Městková Lucie TEP7850 8410791 C Tempo Praha
10:09:00 09 1722 Stamer Esther 0550005 8197595 MTK Bad Harzburg
10:14:00 14 1730 Wöhrer Sandra 0310006 8280175 TV Jahn Wolfsburg
10:19:00 19 1737 Sztranek Iwona 66P7610 2043890 UKS Azymut Pabianice
10:24:00 24 1708 Vacant 0 Vacant
10:29:00 29 1733 Knaupová Ivana 84D7850 8090278 MTV Braunschweig
10:34:00 34 1721 Míková Lenka VCB7653 8237724 C OB České Budějovice
10:39:00 39 1723 Bartůňková Lucie LOU7750 2143389 C SK Moravan Louňovice
10:44:00 44 1729 Vacant 0 Vacant
10:49:00 49 1725 Tiitinen Katja 0020013 8259175 OLV Uslar
10:54:00 54 1739 Jirková Renata ZPV6553 8047130 C KOB ZPV Prostějov
10:59:00 59 1734 Shmakova Alina 1QD7760 8516435 SV IHW Alex 78 Berlin
11:04:00 64 1727 Konc Katarzyna 66P7601 8071027 UKS Azymut Pabianice
11:09:00 69 1724 Eglin Irene 0540005 8060675 Ulus Reisewelt
11:14:00 74 1718 Milánová Jindřiška TBM7475 8651737 C KOS TJ Tesla Brno
11:19:00 79 1736 Kärger Luise 0460002 8060604 TUS Karlsruhe-Rüppurr
11:24:00 84 1738 Veselá Eva VCB7853 8013928 C OB České Budějovice
11:29:00 89 1711 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 2102806 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:34:00 94 1715 Kožinová Jana PGP6651 8680353 C SK Praga
11:39:00 99 1720 Malečková Iva VSP7559 2067949 C USK Praha
11:44:00 104 1709 Lošťáková Ivana PGP7763 8014514 C SK Praga
11:49:00 109 1714 Gajdová Kristina VSP7752 2115689 C USK Praha
11:54:00 114 1710 Šimšová Jana MFP7651 8654889 C Matfyz Praha
11:59:00 119 1713 Šejnová Magdalena PGP7053 2129235 C SK Praga
12:04:00 124 1719 Urbánková Jana ONO7851 8013408 C SKOB Ostrov
12:09:00 129 1717 Pompe Katja 24D7650 8200876 SV Robotron Dresden
12:14:00 134 1716 Melicharová Zdeňka PHK7551 8028877 C OK 99 Hradec Králové
12:19:00 139 1712 Horst Brit 0070001 8663317 SC Königstein
12:34:00 154 1726 Schwabová Kateřina TBM7371 8001411 C KOS TJ Tesla Brno
12:39:00 159 1704 Karafiátová Lucie BOR7658 8160190 C OK Jiskra Nový Bor
12:44:00 164 1731 Burešová Petra BFM7855 2039172 C SKOB Frýdek - Místek
12:49:00 169 1701 Nehasilová Zuzana LDC7150 8022672 C KOB Děčín
12:54:00 174 1735 Mulíčková Eva ABM7469 52041 C KOB ALFA Brno
12:59:00 179 1705 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 8516251 C Slavia Liberec orienteering
13:04:00 184 1728 Broschová Lucie RBK7451 8006757 C SK Radioklub Blansko
13:09:00 189 1702 Hradecká Petra DOK6850 897368 C OK Doksy
13:14:00 194 1707 Podrábská Marie VLI7451 8670761 C Slavia Liberec orienteering
13:19:00 199 1732 Grycová Petra TBM7467 8115113 C KOS TJ Tesla Brno
13:24:00 204 1706 Waldhauserová Irena BOR7459 8226310 C OK Jiskra Nový Bor

D45B 3.48 km, 110 m, 11 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:04:00 04 1825 Maier Lucie 0760001 8666155 OLV Baselland
10:09:00 09 1821 Sedláčková Petra KOR7451 2106724 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:14:00 14 1826 Richterová Nataša ADA7451 52715 C OOB Spartak Adamov
10:19:00 19 1824 Vidmuchová Martina JPV7171 8013828 C Oddíl OS SK Prostějov
10:24:00 24 1830 Castilio Marcao Sandra 8010738 SV Hildesia Diekholzen
10:29:00 29 1823 Vakant 0 Vacant
10:34:00 34 1834 Šunková Karolína LOU7550 2143334 C SK Moravan Louňovice
10:39:00 39 1831 Jágrová Vlasta SBK7789 8662315 C KOB START Blansko
11:04:00 64 1838 Marholdová Martina ZVO7451 438635 C OB SK Zvole
11:09:00 69 1817 Grisová Kateřina SLA7850 2109679 C SKOB Slaný
11:14:00 74 1810 Sobotková Lenka OPI7401 2091538 C Orientační sporty Písek
11:19:00 79 1811 Vlašímská Tereza SKV7551 7204502 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:24:00 84 1818 Humlíčková Jana UBM7351 8041173 C MENISKOS Brno
11:29:00 89 1812 Junková Kateřina STH7351 7204984 C SK Studenec
11:34:00 94 1819 Krausová Marcela LCV7351 253153 C TJ Lokomotiva Chomutov
11:39:00 99 1837 Janderová Markéta SOB7750 8662356 C SOBSA
11:44:00 104 1813 Jírová Monika ROZ7350 1415713 C OK Roztoky
11:49:00 109 1809 Davidová Jana ONO7852 8154978 C SKOB Ostrov
11:54:00 114 1820 Beranová Jana SLA7551 515052 C SKOB Slaný
11:59:00 119 1815 Čelechovská Zora UBM7451 1410001 C MENISKOS Brno
12:04:00 124 1808 Zemková Helena SLA7450 8028831 C SKOB Slaný
12:09:00 129 1807 Dobiášová Hana ROU7451 2099485 C SKOB Roudnice nad Labem
12:14:00 134 1802 Kazdová Jana SJC7752 2115001 C Sportcentrum Jičín
12:19:00 139 1829 Tomanová Veronika LBM7751 8013372 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
12:24:00 144 1814 Krpatová Zuzana LPU7558 8042136 C OK Lokomotiva Pardubice
12:29:00 149 1827 Korpasová Ivana LBM7362 8013857 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
12:34:00 154 1832 Řeháková Jana BFM7152 2113071 C SKOB Frýdek - Místek
12:39:00 159 1804 Zámečníková Jitka 0100001 8047213 NER - Zámečníci
12:44:00 164 1805 Hellerová Alena ROU7850 53537 C SKOB Roudnice nad Labem
12:49:00 169 1828 Šujanová Kateřina RBK7851 2127529 C SK Radioklub Blansko
12:54:00 174 1836 Otrusinová Helena ABM7054 7209784 C KOB ALFA Brno
12:59:00 179 1835 Mikulčíková Irena KUB7750 8140920 C KUB Koala Uherský Brod
13:04:00 184 1839 Kmínková Michala DOK7850 2053501 C OK Doksy
13:09:00 189 1822 Radová Martina ABM7451 8010 C KOB ALFA Brno
13:14:00 194 1816 Drašarová Dana DKL7750 2039819 C KOB Kladno
13:19:00 199 1833 Pannová Vendula MOV7752 8226371 C SKOB Ostrava
13:24:00 204 1801 Hejcmanová Pavla ROU7450 2001925 C SKOB Roudnice nad Labem

D50 3.50 km, 110 m, 13 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:01:00 01 1938 Vakant 0 Vacant
10:05:00 05 1936 Adenstedt Ingrid 0220001 8180670 Orienteering Klosterneuburg
10:09:00 09 1949 Štorková Simona JPV6556 8006556 C Oddíl OS SK Prostějov
10:13:00 13 1928 Näslund Yvonne 0720002 1670410 Skogslöparna
10:17:00 17 1945 Vrubelová Jana TZL7352 7210876 C SKOB Zlín
10:21:00 21 1944 Mičíková Lada SKM7250 8680394 C KOB Směr Kroměříž
10:25:00 25 1927 Nadera Agata 0800002 8160375 CX80 Polska
10:29:00 29 1952 Kastner Barbara 0060002 8105105 Naturfreunde Wien - Orienteeri
10:33:00 33 1925 Calvet Christine 0200002 8020470 OLC Währing
10:37:00 37 1947 Sieglová Dagmar MFP7050 8660371 C Matfyz Praha
10:41:00 41 1940 Drese Evi 0020002 8090270 OLV Uslar
10:45:00 45 1926 Miklušová Dagmar 0580002 8123457 Rapid Bratislava
10:49:00 49 1951 Kubald Katrin 0010002 8150269 Kaulsdorfer OLV Berlin 1
10:53:00 53 1934 Lüthi Mirjam 0540007 8653021 Ulus Reisewelt
10:57:00 57 1930 Napp Silke 0310010 611971 TV Jahn Wolfsburg
11:01:00 61 1931 Trykozko Urszula 0510003 8072469 orienteering.waw.pl
11:05:00 65 1941 Kraetz Kerstin 0310012 2801430 TV Jahn Wolfsburg
11:09:00 69 1932 von Gaza Anke 0020005 8649288 OLV Uslar
11:13:00 73 1937 Šišmová Hana TYN6850 7209364 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:17:00 77 1929 Zschaeckel Daniela 1QD7250 8220972 SV IHW Alex 78 Berlin
11:21:00 81 1948 Karásková Marcela ZPV6970 2092440 C KOB ZPV Prostějov
11:25:00 85 1942 Gruenberger Christine 0220006 8060983 Orienteering Klosterneuburg
11:29:00 89 1922 Kolářová Michaela SLA7351 981813 C SKOB Slaný
11:33:00 93 1916 Hančová Alice VRL7052 206480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:37:00 97 1956 Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 7911 C USK Praha
11:41:00 101 1914 Hrdličková Ludmila SLA6950 8033240 C SKOB Slaný
11:45:00 105 1912 Petýrková Pavlína BZP7351 2113516 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:49:00 109 1921 Kunzová Ivana BBM7155 52346 C BETA URSUS Rosice
11:53:00 113 1918 Melišíková Radka TAP7152 8008273 C KOB Tretra Praha
11:57:00 117 1911 Komersová Jana KNC6550 8226399 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:01:00 121 1910 Janečková Veronika SOB7151 53017 C SOBSA
12:05:00 125 1924 Myslivcová Lenka SHK7051 515465 C OK Slavia Hradec Králové
12:09:00 129 1913 Úlehlová Monika TAP6950 8066753 C KOB Tretra Praha
12:13:00 133 1917 Forstová Lenka MFP6850 2222801 C Matfyz Praha
12:17:00 137 1915 Fencíková Vladislava JHB6553 8013883 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12:21:00 141 1923 Průšová Markéta VSP7256 8660554 C USK Praha
12:25:00 145 1919 Eckardt Cornelia 71D6900 8190769 USV TU Dresden
12:29:00 149 1909 Eichlerová Jana KAS7051 8113530 C KOB Kamenický Šenov
12:33:00 153 1905 Válková Martina TUV7051 2120071 C SOK TJ Turnov
12:37:00 157 1939 Hlaváčová Šárka TBM7258 49656 C KOS TJ Tesla Brno
12:41:00 161 1903 Riby Kateřina LTP7252 8445304 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:45:00 165 1933 Doušková Vlasta TBM7060 2067215 C KOS TJ Tesla Brno
12:49:00 169 1950 Obrátilová Naďa ABM6654 2152964 C KOB ALFA Brno
12:53:00 173 1946 Fuchsová Marcela TBM7260 8221278 C KOS TJ Tesla Brno
12:57:00 177 1908 Pavlíková Pavla CHA6551 436447 C OK Chrastava
13:01:00 181 1935 Miková Iva TBM7071 53270 C KOS TJ Tesla Brno
13:05:00 185 1920 Benešová Jaroslava DKL7050 8667528 C KOB Kladno
13:09:00 189 1906 Gorčicová Ivana CHA6550 8144114 C OK Chrastava
13:13:00 193 1902 Varhaníčková Jana 0740001 2222787 NER - Varhaníčková
13:17:00 197 1955 Kubecová Jana STB7399 8119537 C TJ Stadion Nový Bor
13:21:00 201 1943 Zajíčková Lenka TBM7152 8667996 C KOS TJ Tesla Brno
13:25:00 205 1901 Kamírová Gabriela LTP7351 8445326 C OOB TJ Lokomotiva Teplice

D55 3.33 km, 90 m, 10 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:02:00 02 2020 Rihko-Struckmann Liisa 84D6450 8195640 MTV Braunschweig
10:12:00 12 2021 Krákorová Iva 2211447 NER - Krákorová
10:17:00 17 2025 Dersch-Kollenbach Brigitte 0120001 7672404 Ski-Club Helsa
10:22:00 22 2024 Körber Susanne 0020014 8121168 OLV Uslar
10:27:00 27 2031 Hennseler Iris 0170005 2043616 MTV Seesen
10:32:00 32 2022 Wolowczyk Mariola 4HP6800 8000847 UNTS Warszawa
10:37:00 37 2026 Von Schoultz Annika 84D6451 1008133 MTV Braunschweig
10:42:00 42 2027 Zürcher Judith 0600003 8030768 OL Regio Burgdorf
10:47:00 47 2028 Palme Guni 0220008 8024868 Orienteering Klosterneuburg
10:52:00 52 2029 Leonhardt Annette 1QD6750 8210167 SV IHW Alex 78 Berlin
10:57:00 57 2032 Stodůlková Lenka LTU6752 8047168 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:17:00 77 2018 Choutková Lenka SOB6350 2419963 C SOBSA
11:22:00 82 2011 Švarcová Lenka JEN6451 8033291 C OB Jenišovice
11:27:00 87 2017 Hrstková Dana SJI6051 8656651 C OK Jihlava
11:32:00 92 2014 Petrová Martina TAP6852 232196 C KOB Tretra Praha
11:37:00 97 2008 Sihver Wiebke 18D6850 8130668 Post SV Dresden
11:42:00 102 2009 Ansorge Silke 24D8850 8070170 SV Robotron Dresden
11:47:00 107 2019 Smolková Alena OKP6452 8200022 C SK OK 24 Praha
11:52:00 112 2012 Rossberg Cornelia 29D0000 1399061 USG Chemnitz
11:57:00 117 2013 Mutinská Zdeňka KUO6499 8482088 C KOB Ústí nad Orlicí
12:02:00 122 2015 Kučerová Vladimíra CHT6460 49857 C OOB SK Chrast
12:07:00 127 2016 Pechová Iva LPM6151 8014556 C OK Lokomotiva Plzeň
12:12:00 132 2010 Miturová Radka MLA6552 8656680 C MLOK Mariánské Lázně
12:32:00 152 2002 Pávková Jana BOR6550 8063081 C OK Jiskra Nový Bor
12:37:00 157 2003 Míchalová Marcela KPY6850 8501528 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:42:00 162 2006 Kavanová Radka 0140001 1403428 NER - Kavanovy a Dostál
12:47:00 167 2030 Málková Věra CST6550 8033691 C OB Strakonice
12:57:00 177 2007 Pološčuková Monika SMB6551 7722 C SKOB Mladá Boleslav
13:02:00 182 2005 Slezáčková Věra KAS6550 8033243 C KOB Kamenický Šenov
13:07:00 187 2001 Linková Iva TUV6850 8061486 C SOK TJ Turnov
13:12:00 192 2004 Halířová Eva BOR6654 8028822 C OK Jiskra Nový Bor

D60 2.72 km, 80 m, 13 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:45:00 45 2121 Bravená Alexandra VBM6155 682079 C VSK Mendelu Brno
10:50:00 50 2119 Vakant 0 Vacant
10:55:00 55 2120 Graumann Heidi 23D6301 8201263 ESV Lok Berlin-Schöneweide
11:00:00 60 2123 Lamy Christine 0390002 7005135 COCS73
11:05:00 65 2122 Vakant 0 Vacant
11:10:00 70 2124 Drągowska Marzena 23P6250 8033242 OK!Sport Warszawa
11:15:00 75 2108 Voltrová Svatava ROZ6150 8013396 C OK Roztoky
11:20:00 80 2116 Juckelandt Sabine 24D6350 8606442 SV Robotron Dresden
11:25:00 85 2111 Leideck Heike 71D6250 8130762 USV TU Dresden
11:30:00 90 2115 Sládková Eva TEH5751 8663158 C Sokol Tehov
11:35:00 95 2113 Tihonová Jindra TAP6253 232161 C KOB Tretra Praha
11:40:00 100 2114 Kretzschmar Ute 71D5950 8019923 USV TU Dresden
11:45:00 105 2110 Vacant 0 Vacant
11:50:00 110 2109 Buhler Birgit 71D6150 8231161 USV TU Dresden
11:55:00 115 2117 Kábrtová Iva PEN6350 8030630 C OK RECO Sport
12:30:00 150 2107 Léharová Iva LPU6152 2109765 C OK Lokomotiva Pardubice
12:35:00 155 2106 Kapounová Jitka DOK6050 886261 C OK Doksy
12:40:00 160 2104 Benešová Iva SJC6151 886513 C Sportcentrum Jičín
12:45:00 165 2103 Nováková Pavla DOK5950 8113493 C OK Doksy
12:50:00 170 2102 Kubátová Ivana BOR6152 2126287 C OK Jiskra Nový Bor
13:00:00 180 2105 Kohlová Alena KPY6051 53182 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.

D65 2.56 km, 65 m, 9 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 00 2217 Jenei Margit 22H5450 4660121 Hegyisport Szentendre Egy.
10:05:00 05 2205 Böhmová Eva TJN5450 232515 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:10:00 10 2227 Vakant 0 Vacant
10:15:00 15 2226 Wróblewska Bogna 23P5950 8638442 OK!Sport Warszawa
10:20:00 20 2223 Moosberger Esther 0540010 8333322 Ulus Reisewelt
10:25:00 25 2221 Jenővári Gabriella 22H5750 8383380 Hegyisport Szentendre Egy.
10:30:00 30 2229 Lukavcová Lenka TJN5452 8008289 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:35:00 35 2222 Finke Heidrun 0020008 8090957 OLV Uslar
10:40:00 40 2220 Speh-Rothaug Petra 0360002 8660600 OSC Kassel
10:45:00 45 2218 Vakant 0 Vacant
10:50:00 50 2225 Wysocka Jolanta 24P5650 8086619 Slask O-Team
10:55:00 55 2219 Jalová Marie RBK5761 49601 C SK Radioklub Blansko
11:50:00 110 2208 Štrossová Jiřina DCE5650 7870 C KOB Dobřichovice
11:55:00 115 2211 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C OK Sparta Praha
12:00:00 120 2212 Beranová Vlasta UVP5450 8111134 C Slovan Praha
12:05:00 125 2207 Holfeld Konstanze 0500001 2371 USV TU Dresden 1
12:10:00 130 2206 Jahnová Helena SCP5550 8113525 C OK Sparta Praha
12:15:00 135 2209 Kujanová Martina BZP5850 7001902 C Báječné ženy v orientačním běhu
12:20:00 140 2204 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C KOB Dobřichovice
12:25:00 145 2203 Zelená Markéta PGP5850 8680329 C SK Praga
12:30:00 150 2216 Eremiášová Jana TBM5451 52361 C KOS TJ Tesla Brno
12:35:00 155 2224 Salajková Věra LBM5558 8063069 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
12:40:00 160 2201 Lusková Olga CHA5650 8170 C OK Chrastava
12:45:00 165 2215 Vacant 0 Vacant
12:50:00 170 2202 Trdá Iva KPY5850 2059735 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:55:00 175 2228 Malá Jitka KAS5451 682674 C KOB Kamenický Šenov
13:00:00 180 2213 Novotná Jiřina LPU5654 8047142 C OK Lokomotiva Pardubice

D70 2.46 km, 65 m, 9 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:01:00 01 2310 Vakant 0 Vacant
10:06:00 06 2312 Vakant 0 Vacant
11:16:00 76 2308 Lucke Helga 18D5050 1950112 Post SV Dresden
11:21:00 81 2309 Dohnalová Dana VSP5050 8680418 C USK Praha
12:31:00 151 2301 Horáčková Stanislava VLI4950 2080918 C Slavia Liberec orienteering
12:36:00 156 2304 Tvrdková Eva TUR5151 303959 C OOB TJ Turnov
12:41:00 161 2302 Úlehlová Ivana BOR5150 8063090 C OK Jiskra Nový Bor
12:46:00 166 2307 Šumberová Zuzana VLI5351 9201066 C Slavia Liberec orienteering
12:51:00 171 2311 Procházková Helena TBM5351 8301247 C KOS TJ Tesla Brno
12:56:00 176 2303 Karmazínová Ivana VLI5150 8113523 C Slavia Liberec orienteering
13:01:00 181 2306 Šaffková Zuzana CHA5150 8022660 C OK Chrastava
13:06:00 186 2305 Pachnerová Jaroslava VLI5152 8448441 C Slavia Liberec orienteering

D75 2.29 km, 65 m, 9 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:02:00 62 2407 Suchánková Libuše SOP4851 8003656 C OOB TJ Slezan Opava
11:07:00 67 2405 Eglin Annamarie 0540003 2048016 Ulus Reisewelt
11:12:00 72 2406 Haenelt Beatrix 0400002 8629990 OL Team Filder
11:17:00 77 2403 Zenkerová Miluše LCV4550 253150 C TJ Lokomotiva Chomutov
12:32:00 152 2401 Kašková Eva CHA4650 887906 C OK Chrastava
12:37:00 157 2402 Štrojsová Jaroslava KAS4350 682607 C KOB Kamenický Šenov
12:42:00 162 2408 Krausová Marie LLI4451 51214 C LOK-o Liberec
12:47:00 167 2404 Kubíková Květoslava LPU4752 8471811 C OK Lokomotiva Pardubice

H10F 1.58 km, 40 m, 6 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:08:00 08 2602 Pecánek Matěj TEP1300 51647 C Tempo Praha
10:14:00 14 2620 Vakant 0 Vacant
10:16:00 16 2613 Jalový Kryštof RBK1401 52015 C SK Radioklub Blansko
10:26:00 26 2621 Vakant 0 Vacant
10:32:00 32 2617 Vakant 0 Vacant
10:44:00 44 2616 Bruns Yesper 1601951 MTK Bad Harzburg
10:50:00 50 2622 Vakant 0 Vacant
10:56:00 56 2614 von Gaza Robin 0020020 2015808 OLV Uslar
11:02:00 62 2615 Míka Tomáš VCB1403 2115728 C OB České Budějovice
11:08:00 68 2612 Richter Liam 23D1300 2262 ESV Lok Berlin-Schöneweide
11:14:00 74 2611 Kovriha Makar 31D1400 2045288 SV Lengefeld
11:20:00 80 2608 Rollier Alexei PHK1502 8005907 C OK 99 Hradec Králové
11:26:00 86 2606 Beneš Lukáš ONO1500 8682 C SKOB Ostrov
11:32:00 92 2610 Pospíšil Jakub TJP1303 2152843 C TJ Sokol Troja
11:38:00 98 2607 Baldrian František VSP1600 2075606 C USK Praha
12:32:00 152 2605 Konečný Antonín STB1400 52914 C TJ Stadion Nový Bor
12:44:00 164 2604 Maršík Ladislav DOK1400 2053506 C OK Doksy
12:50:00 170 2601 Žanda Josef STB1500 2111709 C TJ Stadion Nový Bor

H10 2.38 km, 40 m, 7 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:33:00 33 2514 Fanta Michal TJN1304 4408040 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:39:00 39 2519 Vacant 0 Vacant
10:45:00 45 2517 Kroupa Otto TTR1402 2230 C OOB Třebíč
10:51:00 51 2515 Glier Matyáš OSN1313 8183127 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:57:00 57 2516 Cicvárek Lukáš ZBM1305 2051489 C SK Brno Žabovřesky
11:03:00 63 2518 Liebing Espen 0210004 1000521 Bovender SV
11:09:00 69 2520 Vacant 0 Vacant
11:15:00 75 2512 Pavlík Přemek LIT1414 8196037 C KOB Litvínov
11:21:00 81 2513 Holata Vojtěch PDY1303 8500448 C Běhej Poděbrady
11:27:00 87 2510 Kazda Albert PGP1405 2114994 C SK Praga
12:33:00 153 2506 Tomeš Maxmilián SJC1400 8141006 C Sportcentrum Jičín
12:39:00 159 2504 Votava Jan VLI1400 8501152 C Slavia Liberec orienteering
12:45:00 165 2505 Míka Zbyněk DKP1301 8410799 C Oddíl OB Kotlářka
12:51:00 171 2511 Drašar Matouš DKL1301 2000590 C KOB Kladno
12:57:00 177 2501 Stránský Jakub DOK1300 7008101 C OK Doksy
13:03:00 183 2503 Mrázek Emil SJC1300 8010900 C Sportcentrum Jičín
13:09:00 189 2507 Kalina Oskar SPC1502 2057920 C SPORTICUS team
13:15:00 195 2508 Kolaja Bedřich VLI1301 1398538 C Slavia Liberec orienteering
13:21:00 201 2502 Brotánek Jan ROU1401 2181327 C SKOB Roudnice nad Labem

H12 2.46 km, 45 m, 10 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:19:00 19 2721 Vakant 0 Vacant
10:25:00 25 2730 Hikl Martin ZBM1104 8006761 B SK Brno Žabovřesky
10:31:00 31 2731 Bruns Erik 0550010 8040512 MTK Bad Harzburg
10:43:00 43 2726 Minařík František VCB1103 8007194 B OB České Budějovice
10:49:00 49 2736 Förster Johann 48D1100 8300015 OL-Team Wehrsdorf
10:55:00 55 2723 Freudenfeld Constantin 0160002 1201156 TSV Worpswede
11:01:00 61 2729 Šunka Hubert LOU1200 8328680 C SK Moravan Louňovice
11:07:00 67 2725 Valenčík Martin ZPV1200 7210921 C KOB ZPV Prostějov
11:13:00 73 2724 Brauer Levi 0320010 8110138 SV Hildesia Diekholzen
11:19:00 79 2714 Kazda František PGP1207 2020719 C SK Praga
11:25:00 85 2718 Pavlík Tobiáš LIT1111 8196048 C KOB Litvínov
11:31:00 91 2717 Kääriäinen Otto 71D1200 1142009 USV TU Dresden
11:37:00 97 2716 Šmídl Matěj LIT1202 8113 C KOB Litvínov
11:43:00 103 2712 Bader Gustav 18D1100 8421240 Post SV Dresden
11:49:00 109 2720 Zápotocký Tomáš SLA1200 8461732 C SKOB Slaný
11:55:00 115 2719 Trávníček Alex BBM1201 2117696 C BETA URSUS Rosice
12:01:00 121 2711 Kunst Miroslav SLA1101 425546 C SKOB Slaný
12:07:00 127 2704 Mrázek Václav DKP1202 8209 C Oddíl OB Kotlářka
12:13:00 133 2727 Vyhnálek František MOV1110 7500844 SKOB Ostrava
12:19:00 139 2710 Kmínek Jan DOK1100 8113496 B OK Doksy
12:25:00 145 2709 Konečný Tadeáš STB1201 52907 C TJ Stadion Nový Bor
12:31:00 151 2728 Binar Vít STE1201 2049585 C SK SKI-OB Šternberk
12:37:00 157 2702 Růžička Václav DOK1201 2115697 C OK Doksy
12:43:00 163 2701 Kučerka Radek STB1101 1417127 C TJ Stadion Nový Bor
12:49:00 169 2715 Lukavský Vít DKL1101 2127553 C KOB Kladno
12:55:00 175 2707 Tecl Zdeněk STB1202 49986 C TJ Stadion Nový Bor
13:01:00 181 2705 Kubišta Anton VLI1103 2211674 C Slavia Liberec orienteering
13:07:00 187 2703 Erben Vojtěch STB1100 2121897 C TJ Stadion Nový Bor
13:13:00 193 2706 Dvořák Daniel DOK1200 2115699 C OK Doksy

H14 3.21 km, 80 m, 10 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:16:00 16 2821 Vakant 0 Vacant
10:21:00 21 2823 Míka Ondřej VCB1003 8064522 B OB České Budějovice
10:26:00 26 2824 Vakant 0 Vacant
10:31:00 31 2818 Minařík Josef VCB0903 8226414 B OB České Budějovice
10:36:00 36 2822 Finn Ostendorff 0180002 8010732 TSVWorpswede
10:41:00 41 2816 Liebing Leif 0210005 8182201 Bovender SV
10:46:00 46 2817 Doetsch Julian 0240001 8303081 OLV Steinberg
10:51:00 51 2820 Badia Gil 0090004 8288822 OC München
10:56:00 56 2825 Kroupa Vít TTR1001 2244 C OOB Třebíč
11:01:00 61 2815 Prolingheuer Emil 0460003 8233455 TUS Karlsruhe-Rüppurr
11:06:00 66 2826 Pułczyński Jeremi 58P8200 8636993 Team 360
11:11:00 71 2819 Veikko Alonen 0380004 8300018 Suunta Jyväskylä
11:16:00 76 2812 Škorpil Marek HOR0900 8064484 B TJ Jiskra Hořice
11:21:00 81 2813 Křížek Vilém MAS1000 301515 C OOB Aš
11:26:00 86 2808 Kapoun Jáchym LBE1002 2224534 C TJ Lokomotiva Beroun
11:31:00 91 2809 Forst Albert MFP0901 2079501 C Matfyz Praha
11:36:00 96 2804 Cichra Patrik TAP0903 8007172 C KOB Tretra Praha
11:41:00 101 2805 Široký Jakub BBM1000 2224623 C BETA URSUS Rosice
11:46:00 106 2810 Černý Antonín ONO1001 8119462 B SKOB Ostrov
12:31:00 151 2803 Kmínek Ondřej DOK1000 8113494 B OK Doksy
12:36:00 156 2806 Pilát Jaromír DKL0900 2124767 B KOB Kladno
12:41:00 161 2814 Kovalčík Petr AOP0901 8000245 A Orientační Běh Opava
12:46:00 166 2811 Drašar Jakub DKL0903 2000595 C KOB Kladno
12:51:00 171 2801 Hrádek Vojtěch ROU1000 8662370 B SKOB Roudnice nad Labem
12:56:00 176 2802 Votava Vojtěch VLI1201 8517319 B Slavia Liberec orienteering

H16 4.86 km, 180 m, 16 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:10:00 10 2926 Krempiński Franek 66P7603 8505414 UKS Azymut Pabianice
10:15:00 15 2924 Scalzotto Francesco 8419423 Junior Team Trentino
10:25:00 25 2921 Furucz Jonatán 27S0800 8100009 TJ Slávia Farmaceut Bratislava
10:30:00 30 2920 Světnický Antonín SPR0800 8014451 A SK SKI - SPORT Praděd
10:35:00 35 2923 Gurtmann Johannes 0340001 8011218 TG 1860 Münden
10:40:00 40 2929 Schweizer Maik 0170011 1050302 MTV Seesen
10:45:00 45 2917 Hay Jack 0090002 8102007 OC München
10:50:00 50 2925 Möhring Hannes 0310014 8234304 TV Jahn Wolfsburg
10:55:00 55 2908 Štembera Vít TJN0801 8662690 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:00:00 60 2928 Cicvárek Martin ZBM0801 2067254 C SK Brno Žabovřesky
11:05:00 65 2922 Kumbier Lionel 0410016 8118208 Berliner Turnerschaft
11:10:00 70 2927 Urzua Erik 0310008 8060690 TV Jahn Wolfsburg
11:15:00 75 2914 Mála Matyáš MAS0800 2026162 C OOB Aš
11:20:00 80 2911 Kule Oliver ONO0701 7201205 B SKOB Ostrov
11:25:00 85 2912 Křížek Ivo MAS0801 301726 C OOB Aš
11:30:00 90 2932 Jandera Kryštof PGP0700 8662280 C SK Praga
11:35:00 95 2910 Turek Jakub ZTC0801 8114119 B Západočeské sportovní centrum OB
11:40:00 100 2916 Donda Jakub ONO0700 8656617 B SKOB Ostrov
11:45:00 105 2909 Beran František SLA0700 8075984 B SKOB Slaný
11:50:00 110 2907 Maglia Šimon ONO0702 8022369 B SKOB Ostrov
11:55:00 115 2915 Kapoun Matěj LBE0801 2151378 C TJ Lokomotiva Beroun
12:00:00 120 6677 Podrábský Ctibor VLI0700 8663117 A Slavia Liberec orienteering
12:30:00 150 2903 Sadil Martin 0780002 8107729 NER - Šeberov
12:35:00 155 2904 Riby Philip LTP0702 8662288 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:40:00 160 2918 Červinka Ondřej BFM0806 8420978 B SKOB Frýdek - Místek
12:45:00 165 2905 Heczko Erik VLI0804 8116802 A Slavia Liberec orienteering
12:50:00 170 2919 Gallo Ondřej AOP0802 8648624 B Orientační Běh Opava
12:55:00 175 2902 Šebelka Matěj VLI0805 8149871 A Slavia Liberec orienteering
13:00:00 180 2901 Bazinek Lukáš ROU0802 8660353 C SKOB Roudnice nad Labem

H18 6.16 km, 185 m, 22 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 00 3016 Aaron Niazi 0180003 8114668 TSVWorpswede
10:05:00 05 3021 Buchberger Till 0170004 8050103 MTV Seesen
10:10:00 10 3009 Schulze Sven-Guido 0310015 8003877 TV Jahn Wolfsburg
10:15:00 15 3022 Sztranek Maciej 66P7609 8071025 UKS Azymut Pabianice
10:20:00 20 3013 Vakant 0 Vacant
10:25:00 25 3017 Baath Ole 0410006 8130206 TSV Jetzendorf
10:30:00 30 3025 Borinato Gabriele 0710004 8010706 Junior Team Trentino
10:35:00 35 3018 Vacant 0 Vacant
10:40:00 40 3019 Knaup Jonas 84D0600 8060724 MTV Braunschweig
10:45:00 45 3011 Urzua Marco 0310007 8128812 TV Jahn Wolfsburg
10:50:00 50 3023 Vakant 0 Vacant
10:55:00 55 3015 Lehner Severin 0530004 8118866 OLG Regensburg
11:00:00 60 3014 Łącki Jakub 66P0600 8106111 UKS Azymut Pabianice
11:15:00 75 3004 Meduna Filip ONO0603 8028820 A SKOB Ostrov
11:20:00 80 3005 Jíra Filip KAM0506 8663163 B OK Kamenice
11:25:00 85 3002 Myslík Vojtěch ONO0602 8667289 B SKOB Ostrov
11:30:00 90 3003 Hůla Tomáš LBE0602 7300274 B TJ Lokomotiva Beroun
11:35:00 95 3028 Marhold Václav ZVO0501 2051483 C OB SK Zvole
11:40:00 100 3006 Ječmen Matyáš ONO0600 8061404 B SKOB Ostrov
11:45:00 105 3008 Václavík Martin SLA0601 8109398 B SKOB Slaný
12:30:00 150 3001 Heller Jiří ROU0501 8662349 B SKOB Roudnice nad Labem
12:35:00 155 3007 Pilát Bořivoj DKL0500 8680587 B KOB Kladno
12:40:00 160 3010 Kycl Michal LBM0500 52047 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
12:45:00 165 3012 Brosch Ondřej RBK0606 8660437 A SK Radioklub Blansko
12:50:00 170 3020 Sedláček David SRK0508 8014561 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:55:00 175 3024 Kycl Ondřej LBM0501 52082 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno

H20 7.16 km, 230 m, 22 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:07:00 07 3114 Bedin Alessandro 0440010 8202013 Italian Orienteering Federatio
10:12:00 12 3105 Vakant 0 Vacant
10:17:00 17 3122 De Biasi Lorenzo 0440011 8060937 Italian Orienteering Federatio
10:22:00 22 3121 Sztranek Jan 66P7611 8002653 UKS Azymut Pabianice
10:27:00 27 3118 Di Stefano Marco An 0440012 8010946 Italian Orienteering Federatio
10:32:00 32 3120 Lange Jonas 0280003 8629608 IHW Alex 78 Berlin
10:37:00 37 3112 Grisenti Leonardo 0440013 8419425 Italian Orienteering Federatio
10:42:00 42 3113 Wandelt Julius 0170013 8040114 MTV Seesen
10:47:00 47 3116 Pellegrino Tecco Edoardo 0440014 8013476 Italian Orienteering Federatio
10:52:00 52 3125 Pobuda Vojtěch SJH0302 8515514 B SOS Jindřichův Hradec
10:57:00 57 3124 Polojaz Goran 0440015 8515539 Italian Orienteering Federatio
11:02:00 62 3111 Stamer Konrad 0410005 8202003 Preetzer TSV
11:07:00 67 3106 Kožina Štěpán PGP0300 8656580 A SK Praga
11:12:00 72 3115 De Bona Davide 0710005 8001391 Junior Team Trentino
11:17:00 77 3108 Čtrnáct František PGP0401 8670467 A SK Praga
11:22:00 82 3103 Vakant 0 Vacant
11:27:00 87 3110 Koliáš Štěpán PGP0610 8076030 A SK Praga
11:32:00 92 3109 Milota Břetislav MLA0300 8116801 C MLOK Mariánské Lázně
11:37:00 97 3104 Janas Adam PGP0404 8667507 B SK Praga
11:42:00 102 3107 Sobotka Radim OPI0300 8226333 B Orientační sporty Písek
11:47:00 107 3102 Kabát Martin PGP0408 8667514 A SK Praga
12:32:00 152 3117 Rada Štěpán ABM0404 8028817 B KOB ALFA Brno
12:37:00 157 3101 Hnízdil Matěj KAS0301 8116704 B KOB Kamenický Šenov
12:42:00 162 3119 Palát Tomáš ABM0307 332962 C KOB ALFA Brno

H21E 9.09 km, 315 m, 27 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:02:00 02 60 Kořínek Jindřich TUR8406 8656588 C OOB TJ Turnov
10:06:00 06 41 Inderst Sebastian 0440004 8266666 Italian Orienteering Federatio
10:10:00 10 52 Weinig Peter 0090001 1971255 OC München
10:14:00 14 43 Debertolis Mattia 0440003 8040896 Italian Orienteering Federatio
10:18:00 18 29 Jankowiak Paweł 1DP8900 8640247 Indywidualnie
10:22:00 22 48 Kollenbach Leon 0120004 8113007 Ski-Club Helsa
10:26:00 26 26 Mariani Francesco 0440006 8001721 Italian Orienteering Federatio
10:30:00 30 39 Ulbrich Fabian 0020012 8030397 OLV Uslar
10:34:00 34 47 Hennseler Ole 0170016 8060698 MTV Seesen
10:38:00 38 32 Olejnik Michał 0520001 8032096 WKS Grunwald Poznań
10:42:00 42 35 Lilje Kilian 0180001 8171995 TSVWorpswede
10:46:00 46 38 Bettega Damiano 0440005 8517382 Italian Orienteering Federatio
10:50:00 50 37 Reichenbach Anselm 0410011 9896448 NTNUI
10:54:00 54 23 Vakant 0 Vacant
10:58:00 58 33 Bruns Matti 0550008 8632153 MTK Bad Harzburg
11:02:00 62 34 Mazan Bartłomiej 3WP9200 8100192 KOS BnO Szczecin
11:06:00 66 28 Tait Samuele 0440002 8201097 Italian Orienteering Federatio
11:10:00 70 40 Gaio Aaron 0710001 8170688 Junior Team Trentino
11:14:00 74 36 Sklenář Martin AOP9501 8648541 C Orientační Běh Opava
11:18:00 78 42 Pezze Giacomo 0710007 8231096 Junior Team Trentino
11:22:00 82 46 Topp Jan Felix 0330001 8120294 TSV Worpwede
11:26:00 86 49 Libardoni Luca 0710003 8517390 Junior Team Trentino
11:30:00 90 25 Vakant 0 Vacant
11:34:00 94 50 Struckmann Magnus 84D9600 8100596 MTV Braunschweig
11:38:00 98 44 Wolowczyk Krzysztof 4HP9500 8640915 UNTS Warszawa
11:42:00 102 31 Graumann Leo 23D9600 8299609 ESV Lok Berlin-Schöneweide
11:46:00 106 30 Ogdowski Bartlomiej 1CP0000 8650887 UKS Siódemka Rumia
11:50:00 110 53 Schliebener Jan 0020009 8101095 OLV Uslar
11:54:00 114 45 Niewiedziała Robert 1CP9300 8516905 UKS Siódemka Rumia
11:58:00 118 22 Zelenin Anatoly 71D9300 8210593 USV TU Dresden
12:02:00 122 13 Müller Philipp 18D8800 8606488 Post SV Dresden
12:06:00 126 24 Leideck Karsten 71D8600 8060305 USV TU Dresden
12:10:00 130 18 Pompe Marek 24D0300 8211203 SV Robotron Dresden
12:14:00 134 16 Kundisch Wieland 71D8500 8606454 USV TU Dresden
12:18:00 138 14 Důrek Milan SHK9100 8663191 C OK Slavia Hradec Králové
12:22:00 142 20 Knitsch Sebastian 71D9001 8080390 USV TU Dresden
12:26:00 146 19 Döllgast Moritz 18D9500 8180295 Post SV Dresden
12:30:00 150 15 Rollier Baptiste PHK8200 8270982 E OK 99 Hradec Králové
12:34:00 154 12 Klein Marek 71D0102 8606484 USV TU Dresden
12:38:00 158 27 Stamer Nilas 8011214 MTK Bad Harzburg
12:42:00 162 17 Kretzschmar Matthias 18D9001 8606439 Post SV Dresden
12:46:00 166 10 Grätsch Markus TUR9603 8606455 OOB TJ Turnov
12:50:00 170 4 Heczko Robert VLI7801 8044622 C Slavia Liberec orienteering
12:54:00 174 21 Procházka David LPU9113 8656511 E OK Lokomotiva Pardubice
12:58:00 178 61 Henych Petr VLI6001 8220800 C Slavia Liberec orienteering
13:02:00 182 5 Peterka Vojtěch LLI7502 8656591 C LOK-o Liberec
13:06:00 186 1 Najman Jaroslav BOR7909 1601939 C OK Jiskra Nový Bor
13:10:00 190 2 Kohl Ondřej KPY8600 8500064 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:14:00 194 9 Fürst Matouš DOK9602 8651739 C OK Doksy
13:18:00 198 3 Buk Michal ROU9601 8662301 C SKOB Roudnice nad Labem
13:22:00 202 8 Dragowski Kuba TUR9003 8628698 R OOB TJ Turnov
13:26:00 206 51 Kubát Pavel PHK9101 8644491 E OK 99 Hradec Králové

H21A 7.11 km, 275 m, 26 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:03:00 03 3222 Slodowski Veit 0410014 8151687 USV Jena
10:08:00 08 3220 Näslund Emanuel 0720003 1998060 Skogslöparna
10:13:00 13 3237 Michalak Kacper 4HP0100 8655941 UNTS Warszawa
10:18:00 18 3218 Prunsche Christoph 0230002 8647299 Westfalen
10:23:00 23 3231 Lehner Quirin 0530002 8222238 OLG Regensburg
10:28:00 28 3230 Jalový Milan RBK8347 8667513 C SK Radioklub Blansko
10:33:00 33 3203 Lehner Korbian 0530001 8112255 OLG Regensburg
10:38:00 38 3221 Rychlý Pavel KRN8505 8414134 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:43:00 43 3202 Karvánek Matouš BOR9006 8210813 C OK Jiskra Nový Bor
10:48:00 48 3232 Koch Jannis 0230003 9981709 Westfalen
10:53:00 53 3239 Lubasch Mischa 0600001 8170397 OL Regio Burgdorf
10:58:00 58 3233 Zschaeckel Robin 1QD9700 973101 SV IHW Alex 78 Berlin
11:03:00 63 3227 Wandelt Aaron 0170012 8200402 MTV Seesen
11:08:00 68 3234 Vakant 0 Vacant
11:13:00 73 3219 Žaloudík Jiří KRN8600 8630865 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:18:00 78 3236 Šrubař Michal ZBM8607 8002099 C SK Brno Žabovřesky
11:23:00 83 3238 Janischowsky Lukas 0690005 8050297 SpVgg Hainsacker
11:28:00 88 3211 Francke Michal TJN8600 8501577 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:33:00 93 3223 Kleine Till 0230001 500935 Westfalen
11:38:00 98 3217 Janischowsky Daniel 0690004 8170695 SpVgg Hainsacker
11:43:00 103 3216 Dalfollo Alessio 0710010 8030598 Junior Team Trentino
11:48:00 108 3235 Piłkowski Tadeusz 53P9000 8653083 Team 360°
11:53:00 113 3229 Klose Jan 0170008 8270102 MTV Seesen
11:58:00 118 3209 Buhler Stefan 71D9100 8070791 USV TU Dresden
12:03:00 123 3208 Stupal František JHB8603 8501566 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12:08:00 128 3210 Zátka Josef PVP0100 8047285 C VSK Přírodní vědy Praha
12:13:00 133 3214 Janda Ondřej KAM0113 8663176 C OK Kamenice
12:33:00 153 3226 Kovalčík Tomáš AOP7301 8003660 C Orientační Běh Opava
12:38:00 158 3205 Zabořil Vojtěch TUR0110 8680598 C OOB TJ Turnov
12:43:00 163 3206 Matoušek Martin SPC7604 8109323 C SPORTICUS team
12:48:00 168 3224 Kala Matěj 8183074 NER - Kala
12:53:00 173 3212 Klíma Kamil DKL8201 8667960 C KOB Kladno
12:58:00 178 3201 Szenczi Gabriel VLI8700 8028809 C Slavia Liberec orienteering
13:03:00 183 3215 Léhar Adam LPU9114 8022693 C OK Lokomotiva Pardubice
13:08:00 188 3225 Kavan Tomáš TBM8603 8410802 C KOS TJ Tesla Brno
13:13:00 193 3213 Srb Vladimír LPU7818 8667505 C OK Lokomotiva Pardubice
13:18:00 198 3228 Vacant 0 Vacant
13:23:00 203 3204 Ježek Lukáš CHA8604 8001212 C OK Chrastava

H21B 6.12 km, 190 m, 18 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:07:00 07 3322 Suchomel Vít MBM8448 7200320 C O-mikron
10:12:00 12 3330 Drese Felix 0020019 8060498 OLV Uslar
10:17:00 17 3304 Kalina Miroslav SPC8211 8033200 C SPORTICUS team
10:22:00 22 3320 Bugár Gergely 22H9200 8111103 Hegyisport Szentendre Egy.
10:27:00 27 3350 Vacant 0 Vacant
10:32:00 32 3324 Eberwien Jakob 0020018 8101090 OLV Uslar
10:37:00 37 3327 Raus Stefano 0440001 8001724 Italian Orienteering Federatio
10:42:00 42 3334 Šmaus Jan TJN9700 8662721 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:47:00 47 3328 Wolowczyk Michal 4HP9700 8229188 UNTS Warszawa
10:52:00 52 3331 Debiasi Dennis 0710009 8005285 Junior Team Trentino
10:57:00 57 3302 Vakant 0 Vacant
11:02:00 62 3325 Kovriha Dmytro 31D9100 2045294 SV Lengefeld
11:07:00 67 3318 Kvapilová Zuzana PHK7853 2122290 C OK 99 Hradec Králové
11:12:00 72 3308 Mižúr Šimon LME9443 8071319 SK Los Mělník
11:17:00 77 3312 Macek Jiří LIT8401 8445317 C KOB Litvínov
11:22:00 82 3336 Marhold Přemysl ZVO0301 2023809 B OB SK Zvole
11:27:00 87 3314 Smolka Ondřej TJP9401 8501148 C TJ Sokol Troja
11:32:00 92 3333 Jíra Tomáš KAM9802 8662741 C OK Kamenice
11:37:00 97 3335 Marhold Ondřej ZVO0101 2023808 C OB SK Zvole
11:42:00 102 3316 Nerad Jaroslav LIT9001 8183140 C KOB Litvínov
11:47:00 107 3313 Bořánek Petr VSP7000 8648561 C USK Praha
12:02:00 122 3301 Kubec Michal DOK0103 7200371 C OK Doksy
12:07:00 127 3321 Kycl Lukáš LBM0300 52026 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
12:12:00 132 3306 Riby Thomas LTP0202 8662326 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:17:00 137 3305 Meduna Jakub DOK0000 888634 C OK Doksy
12:22:00 142 3326 Theiner Lukáš ABM9610 438046 C KOB ALFA Brno
12:27:00 147 3310 Petr Josef VLI6300 8662714 C Slavia Liberec orienteering
12:32:00 152 3311 Synek Antonín DOK0001 8657097 C OK Doksy
12:37:00 157 3323 Karlík Jan TBM8809 8557333 C KOS TJ Tesla Brno
12:42:00 162 3307 Synek Petr DOK0200 8657096 C OK Doksy
12:47:00 167 3315 Moravec Marek LPU8811 1000262 C OK Lokomotiva Pardubice
12:52:00 172 3309 Francke Jan DOK8400 8660370 C OK Doksy
13:02:00 182 3303 Synek Antonín DOK7800 8113499 C OK Doksy
13:07:00 187 3317 Beneš Jan DKL9800 8008306 C KOB Kladno
13:12:00 192 3329 Málek Martin CST8902 8130389 C OB Strakonice
13:17:00 197 3319 Malý Jakub SVS9100 2129248 C Orientklub Vsetín

H35A 6.45 km, 195 m, 23 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:03:00 03 3411 Fiala Jakub SLA8500 2148075 C SKOB Slaný
10:08:00 08 3434 Graumann Bodo 23D8800 8071088 ESV Lok Berlin-Schöneweide
10:13:00 13 3439 Schmutterer Stefan 0370001 2366 Schmutterer Familie
10:18:00 18 3435 Šutera Josef CET7901 8502670 C TJ Loko Česká Třebová
10:28:00 28 3438 Mikluš Marián 0580001 8000029 Rapid Bratislava
10:33:00 33 3431 Wieszaczewski Jacek 21P8500 852702 Orientop Wrocław
10:38:00 38 3430 Łubis Michał 66P8501 8026570 UKS Azymut Pabianice
10:43:00 43 3428 Lamy Christoph 0390001 7170385 OLV Potsdam
10:48:00 48 3432 Verner Tomáš VBM8204 8003668 C VSK Mendelu Brno
10:53:00 53 3414 Travnicek Jan PLU7501 8660365 C TJ SOKOL Plumlov
11:08:00 68 3429 Krampla Tomáš UOL6601 8454046 C SOB Olomouc
11:13:00 73 3420 Furucz Dušan ZAK7100 8007101 C OK Netopýr Zákupy
11:18:00 78 3421 Kääriäinen Tomi 71D8401 8606449 USV TU Dresden
11:23:00 83 3437 Brosch Petr RBK7111 8482111 C SK Radioklub Blansko
11:28:00 88 3413 Richter Friedmar 71D8100 8113139 USV TU Dresden
11:33:00 93 3425 Dubec Pavel SCP8003 8648599 C OK Sparta Praha
11:38:00 98 3418 Kolář Tomáš SLA7103 8654898 C SKOB Slaný
11:43:00 103 3415 Kraemer Peter 18D8400 8041828 Post SV Dresden
11:48:00 108 3426 Kovář Jindřich MAS6800 8667511 C OOB Aš
11:53:00 113 3422 Moraweck Sebastian 1VD8300 411439 SG Zittau Süd
11:58:00 118 3417 Jurkiewicz Patrik SCP7800 8500054 C OK Sparta Praha
12:03:00 123 3427 Mašata Roman PHK7107 8648595 C OK 99 Hradec Králové
12:08:00 128 3412 Tůma Martin LIT8204 7205004 C KOB Litvínov
12:13:00 133 3409 Hanák Jan SLA8002 8660460 C SKOB Slaný
12:18:00 138 3410 Lužnický Jiří LIT8501 8241085 C KOB Litvínov
12:23:00 143 3424 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C SOBSA
12:33:00 153 3416 Trejbal Lukáš DKL8501 336741 C KOB Kladno
12:38:00 158 3402 Štěpán Petr LDC7301 8022688 C KOB Děčín
12:43:00 163 3408 Žitný Tomáš SMB6401 49971 C SKOB Mladá Boleslav
12:48:00 168 3436 Palát Petr ABM7415 8090147 C KOB ALFA Brno
12:53:00 173 3407 Všetečka Michal 0750001 899164 NER - Tigi-Shu
12:58:00 178 3403 Pavlíček Lubomír KPY7800 8119424 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:03:00 183 3401 Hrádek Tomáš ROU8301 8063062 C SKOB Roudnice nad Labem
13:08:00 188 3405 Koldinský Jan KPY8506 8116797 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:13:00 193 3419 Šabatka Petr LPU8106 8000246 C OK Lokomotiva Pardubice
13:18:00 198 3406 Kazda Jiří SJC8006 8055001 C Sportcentrum Jičín
13:23:00 203 3404 Neumann Josef TUR8407 8606459 C OOB TJ Turnov

H40A 4.75 km, 190 m, 15 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:02:00 02 3518 Drągowski Piotr 23P8200 8426644 OK!Sport Warszawa
10:07:00 07 3520 Hladký Viktor VAM8201 8667969 C OB Vamberk
10:12:00 12 3514 Haenelt Stephan 0400001 8637584 OL Team Filder
10:17:00 17 3522 Pabich Tomasz 66P8200 8649635 UKS Azymut Pabianice
10:22:00 22 3523 Alonen Matti 0380001 8400073 Suunta Jyväskylä
10:27:00 27 3519 Valenčík Radim ZPV7901 8517455 C KOB ZPV Prostějov
10:32:00 32 3513 Vakant 0 Vacant
10:37:00 37 3521 Thorsten Weigert 0310001 361258 TV Jahn Wolfsburg
10:42:00 42 3515 Purvys Virginijus 0300001 8000783 OK Klajunas
10:47:00 47 3516 Vakant 0 Vacant
11:17:00 77 3509 Ječmen Vladimír ONO7900 8154994 C SKOB Ostrov
11:22:00 82 3508 Bader Leif 18D8201 8211110 Post SV Dresden
11:27:00 87 3512 Dunaev Anatolii 0070004 8302070 SC Königstein
11:32:00 92 3506 Vakant 0 Vacant
11:37:00 97 3510 Průša Michal VSP7310 8667547 C USK Praha
11:42:00 102 3507 Badura Václav SKV8101 8010150 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:47:00 107 3505 Pekárek Martin ONO7203 8482582 C SKOB Ostrov
11:52:00 112 3511 Turek Jan SKV7302 8420980 C TJ Slovan Karlovy Vary
12:32:00 152 3503 Hašek Jakub 0560001 53812 NER - Haškovi
12:37:00 157 3504 Pilát Miroslav DKL7900 8011573 C KOB Kladno
12:42:00 162 3502 Kolaja Jan VLI8100 8627111 C Slavia Liberec orienteering
12:47:00 167 3524 Mulíček Ondřej ABM7405 7000511 C KOB ALFA Brno
12:52:00 172 3517 Borunský Tomáš AOP7402 8004294 C Orientační Běh Opava
12:57:00 177 3501 Janeček Petr DKP7905 8226347 C Oddíl OB Kotlářka

H40B 4.46 km, 150 m, 15 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:01:00 01 3603 Lepšík Petr SJC8203 8178320 C Sportcentrum Jičín
10:06:00 06 3615 Ek David 0480001 800430 FK Göingarna
10:16:00 16 3611 Vakant 0 Vacant
10:21:00 21 3613 Cicvárek Ivo ZBM7504 2051515 C SK Brno Žabovřesky
10:26:00 26 3616 Ufimtsev Ivan 31D7800 2077188 SV Lengefeld
10:31:00 31 3614 Vakant 0 Vacant
10:36:00 36 3612 Kroupa Václav TTR8003 303960 OOB Třebíč
11:26:00 86 3609 Holata Radek PDY8103 2067966 C Běhej Poděbrady
11:31:00 91 3608 Kučerka Jan LIT8002 8026646 C KOB Litvínov
11:36:00 96 3606 Šitra Vladimír LPM7904 2103744 C OK Lokomotiva Plzeň
11:41:00 101 3607 Ramach Filip PBM8001 2181323 C TJ Spartak 1. brněnská
12:36:00 156 3605 Jedlička Michal DKL8000 8226368 C KOB Kladno
12:41:00 161 3602 Fiala Jan 0790001 8008278 NER - Wild Animals
12:46:00 166 3601 Peteráč Zdeněk VLI7802 8109351 C Slavia Liberec orienteering
12:51:00 171 3604 Podhrázský Zbyšek 0620001 8003593 NER - Podhrázský

H45A 4.84 km, 180 m, 16 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:01:00 01 3723 Freudenfeld Christoph 0160001 8100974 TSV Worpswede
10:06:00 06 3725 Krempiński Piotr 66P7600 8002652 UKS Azymut Pabianice
10:11:00 11 3750 Pospíšil Radek TJP7802 2111675 C TJ Sokol Troja
10:16:00 16 3734 Šunka Jan LOU7600 8162908 C SK Moravan Louňovice
10:21:00 21 3733 Sandri Eddy 0710006 8112336 Junior Team Trentino
10:26:00 26 3724 Lauri Pekka 0570001 8190765 Keravan Urheilijat
10:31:00 31 3726 Kolář David LOU7700 2143398 C SK Moravan Louňovice
10:36:00 36 3736 Knaup Jan 84D7700 8011177 MTV Braunschweig
10:41:00 41 3728 Sjölund Stefan 0720005 8007461 Skogslöparna
10:46:00 46 3727 Urzua Paulo 0310005 8114643 TV Jahn Wolfsburg
10:51:00 51 3732 Nadera Dariusz 0800001 8195856 CX80 Polska
10:56:00 56 3731 Bruns Eike 0550011 8150275 MTK Bad Harzburg
11:01:00 61 3729 Schön André 8234311 OL-Team Wehrsdorf
11:16:00 76 3721 Poborský Petr EKP7500 8414107 C VŠTJ Ekonom Praha
11:21:00 81 3716 Kouřimský Jan SLA7200 8107710 C SKOB Slaný
11:26:00 86 3717 Horst Ingo 0070002 8625789 SC Königstein
11:31:00 91 3713 Vlašímský Robert SKV7201 8303079 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:36:00 96 3715 Löhning Michael 71D7300 8300373 USV TU Dresden
11:41:00 101 3720 Pohl Zdeněk TAP7606 8662334 C KOB Tretra Praha
11:46:00 106 3714 Kabát Jan PGP6901 8140922 C SK Praga
11:51:00 111 3719 Hill Richard SLA7602 1150693 C SKOB Slaný
11:56:00 116 3722 Ševčík Petr ONO7200 8662290 C SKOB Ostrov
12:01:00 121 3718 Křížek Filip MAS7800 8660453 C OOB Aš
12:21:00 141 3701 Šrůta Milan BOR7703 8160185 C OK Jiskra Nový Bor
12:26:00 146 3702 Nehasil Vladislav LDC7101 8019930 C KOB Děčín
12:31:00 151 3730 Přinda Lukáš VLI7701 8006731 C Slavia Liberec orienteering
12:36:00 156 3705 Černý Michal ROU7505 8105251 C SKOB Roudnice nad Labem
12:41:00 161 3711 Kmínek Jan DOK7801 2053502 C OK Doksy
12:46:00 166 3712 Pachner Pavel CHA7501 8210075 C OK Chrastava
12:51:00 171 3704 Vejražka Jiří KPY7400 2801249 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:56:00 176 3706 Sadil Milan 0780001 232350 NER - Šeberov
13:01:00 181 3707 Tomeš Petr SJC7531 8008015 C Sportcentrum Jičín
13:06:00 186 3709 Vilém Stanislav VLI7703 8518320 C Slavia Liberec orienteering
13:11:00 191 3703 Vácha Tomáš BOR7409 8160174 C OK Jiskra Nový Bor
13:16:00 196 3735 Veselý Martin RBK7502 751114 C SK Radioklub Blansko
13:21:00 201 3708 Kalenský Pavel SUL7600 8128 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem

H45B 3.91 km, 125 m, 17 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:04:00 04 3801 Jadviščok Ladislav UOL7700 2075671 C SOB Olomouc
10:09:00 09 3825 Glier Jan OSN7701 8107719 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:14:00 14 3826 Liebing Daniel 0210008 1000519 Bovender SV
10:19:00 19 3822 Frank Marcel 0320008 8010578 SV Hildesia Diekholzen
10:24:00 24 3831 Štembera Jan TJN7513 8655375 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:29:00 29 3821 Vakant 0 Vacant
10:34:00 34 3823 Jágr Jaroslav SBK7549 8133233 C KOB START Blansko
10:39:00 39 3827 Binar Robert OOL7501 8116829 C SK Haná orienteering
10:44:00 44 3829 Karásek Martin ZPV7301 2070849 C KOB ZPV Prostějov
10:49:00 49 3807 Krausz Milan FSP6700 682118 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:24:00 84 3812 Hrstka Pavel SLA7501 8107759 C SKOB Slaný
11:29:00 89 3813 Sobotka Petr OPI7300 2088168 C Orientační sporty Písek
11:34:00 94 3806 Zápotocký Luboš SLA7500 7300545 C SKOB Slaný
11:39:00 99 3810 Robotka Jan PBM7800 7209359 C TJ Spartak 1. brněnská
11:44:00 104 3816 Grisa Petr SLA7600 2109693 C SKOB Slaný
11:49:00 109 3817 Dvořák Miloš BBM7300 2112721 C BETA URSUS Rosice
11:54:00 114 3809 Kapoun Luděk LBE7400 7008099 C TJ Lokomotiva Beroun
11:59:00 119 3811 Dvořák Pavel LPM7805 2042509 C OK Lokomotiva Plzeň
12:04:00 124 3808 Beran Jaroslav SLA7601 2109694 C SKOB Slaný
12:34:00 154 3802 Simr Pavel ROU7504 2031351 C SKOB Roudnice nad Labem
12:39:00 159 3805 Erben Jiří STB7700 51819 C TJ Stadion Nový Bor
12:44:00 164 3814 Nekvapil Ondřej LPU7403 8035529 C OK Lokomotiva Pardubice
12:49:00 169 3820 Kurečka Robert ABM7210 8648589 C KOB ALFA Brno
12:54:00 174 3818 Mackanič Štefan RBK7601 2213789 C SK Radioklub Blansko
12:59:00 179 3828 Toman Ondřej LBM7517 8109428 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
13:04:00 184 3815 Lukavský Jiří DKL7800 8660907 C KOB Kladno
13:09:00 189 3819 Sixta Martin MOV7601 52777 C SKOB Ostrava
13:14:00 194 3804 Krejčí Ladislav ROU7301 2127852 C SKOB Roudnice nad Labem

H50A 4.33 km, 175 m, 16 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 00 3951 Marszałek Marcin 23P7000 1970244 OK!Sport Warszawa
10:04:00 04 3935 Hillebrandt Oliver 8101027 OLV Uslar
10:08:00 08 3939 Sztranek Paweł 66P7612 1407621 UKS Azymut Pabianice
10:12:00 12 3942 Bleidorn Stefan 0080004 8241268 OLV Ost
10:16:00 16 3949 Michalak Tomasz 4HP6900 8180169 UNTS Warszawa
10:20:00 20 3937 Krasuski Marcin 0510001 8060972 orienteering.waw.pl
10:24:00 24 3932 Zürcher Bernhard 0600004 8230271 OL Regio Burgdorf
10:28:00 28 3936 Błachut Igor 53P7300 8030173 Team 360°
10:32:00 32 3934 Tornai Szabolcs 25H7100 8434004 Szabi SE
10:36:00 36 3954 Lange Udo 0280001 8151271 IHW Alex 78 Berlin
10:40:00 40 3938 Cherniavsky Sergey 0260001 8303014 OC Munich
10:44:00 44 3933 Kankaanpää Pasi 0210007 8028929 Bovender SV
10:48:00 48 3948 Eglin Michael 0540004 8270573 Ulus Reisewelt
10:52:00 52 3940 Kastner Boris 0060001 8247247 Naturfreunde Wien - Orienteeri
10:56:00 56 3943 Krasuski Bartłomiej 0510002 8040670 orienteering.waw.pl
11:00:00 60 3946 Stamer Joachim 0550006 8124720 MTK Bad Harzburg
11:04:00 64 3927 Dalos Attila 0250001 8061445 MAFC
11:08:00 68 3950 Nowak Remigiusz 0190001 8000833 KS Hades Poznan
11:12:00 72 3930 Jobst Henry 13D7000 8251070 Kaulsdorfer OLV Berlin
11:16:00 76 3952 Röhner Uw 0080006 8662646 OLV Ost
11:20:00 80 3953 Prolingheuer Markus 0460001 8260672 TUS Karlsruhe-Rüppurr
11:24:00 84 3945 Hennseler Martin 0170001 8030271 MTV Seesen
11:28:00 88 3944 Vakant 0 Vacant
11:32:00 92 3928 Napp Christoph 0310009 7300441 TV Jahn Wolfsburg
11:36:00 96 3929 Adorjan Peter 0150001 8018024 Berliner Turnerschaft
11:40:00 100 3941 Struckmann Jens 84D6600 8270866 MTV Braunschweig
11:44:00 104 3926 Breckle Rolf 0210001 8182125 Bovender SV
11:48:00 108 3917 Cupák Jiří VRL7201 8332334 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:52:00 112 3913 Hůla Pavel LBE7300 8667504 C TJ Lokomotiva Beroun
11:56:00 116 3914 Myslivec Tomáš SHK7002 9127 C OK Slavia Hradec Králové
12:00:00 120 3918 Bílý Milan JES7001 8648598 C OK Rakovník
12:04:00 124 3919 Jandera Tomáš SOB7300 8005128 C SOBSA
12:08:00 128 3915 Humlíček René UBM7101 8231271 C MENISKOS Brno
12:12:00 132 3916 Baldrian Petr PGP7203 8140933 C SK Praga
12:16:00 136 3924 Černý Jan ONO7101 8410794 C SKOB Ostrov
12:20:00 140 3922 Šimša Jaromír MFP7100 8109414 C Matfyz Praha
12:24:00 144 3921 Lenk Andreas 71D7301 8606461 USV TU Dresden
12:28:00 148 3925 Pompe Tilo 24D7901 8027022 SV Robotron Dresden
12:32:00 152 3920 Rajnoha Miroslav UBM7104 515472 C MENISKOS Brno
12:36:00 156 3923 Dítko Jan SKV7301 8109364 C TJ Slovan Karlovy Vary
12:40:00 160 3907 Vydra Ivan CHA6600 8028878 C OK Chrastava
12:44:00 164 3908 Hnízdil Jan KAS7100 8517454 C KOB Kamenický Šenov
12:48:00 168 3909 Waldhauser Martin BOR7106 8160182 C OK Jiskra Nový Bor
12:52:00 172 3904 Zaydlar Michal JLI7100 8107753 C OB Jizerky
12:56:00 176 3906 Eichler Petr KAS6900 8113517 C KOB Kamenický Šenov
13:00:00 180 3910 Průšek Petr STB7000 8119534 C TJ Stadion Nový Bor
13:04:00 184 3911 Machara Martin BOR6900 8149895 C OK Jiskra Nový Bor
13:08:00 188 3947 Sedlář Petr TBM7319 7201210 C KOS TJ Tesla Brno
13:12:00 192 3905 Zámečník Pavel 0100002 2801012 NER - Zámečníci
13:16:00 196 3931 Gryc Tomáš TBM6903 8100027 C KOS TJ Tesla Brno
13:20:00 200 3912 Šemelík Petr DKL6901 8033265 C KOB Kladno
13:24:00 204 3903 Müller Rico STB6400 8020222 C TJ Stadion Nový Bor
13:28:00 208 3902 Vakant 0 Vacant

H50B 3.71 km, 137 m, 11 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:01:00 01 4014 Stefan Wedlich 48D7100 8022395 OL-Team Wehrsdorf
10:06:00 06 4013 Lüthi Markus 0540006 8653071 Ulus Reisewelt
10:11:00 11 4012 Pataki Gabor 8150091 PVS
10:16:00 16 4011 Vach Vladimír KOR6900 2106728 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:21:00 21 4020 Kraetz Ingo 0310013 2801174 TV Jahn Wolfsburg
10:26:00 26 4016 Vakant 0 Vacant
10:31:00 31 4019 Šišma Pavel TYN6901 7210242 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:16:00 76 4009 Kunz Martin BBM7101 553435 C BETA URSUS Rosice
11:21:00 81 4008 Hynek Petr ONO7000 8063088 C SKOB Ostrov
11:26:00 86 4006 Janeček Ondřej SOB7001 53095 C SOBSA
11:31:00 91 4010 Zemko Zdeněk SLA7300 8014550 C SKOB Slaný
11:36:00 96 4005 Žebrák Zbyněk LOV7101 232429 C lepus.cz
11:41:00 101 4007 Blahuta Marek MFP7301 897349 C Matfyz Praha
12:31:00 151 4024 Honzík Tomáš VLI7000 8008283 C Slavia Liberec orienteering
12:36:00 156 4017 Fuchs Jan TBM7101 8300041 C KOS TJ Tesla Brno
12:41:00 161 4018 Švestka Vítězslav KUB7301 8670745 C KUB Koala Uherský Brod
12:46:00 166 4002 Řezáč Pavel VLI6900 8680609 C Slavia Liberec orienteering
12:51:00 171 4004 Mrva Pavel KAS6000 8501060 C KOB Kamenický Šenov
12:56:00 176 4021 Kycl Miroslav LBM7100 8004046 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
13:01:00 181 4003 Bílek Tomáš SJC7307 8515100 C Sportcentrum Jičín
13:06:00 186 4015 Matuška Pavel RBK7001 8116742 C SK Radioklub Blansko
13:11:00 191 4001 Jeřábek Petr BOR7105 8160177 C OK Jiskra Nový Bor

H55A 3.97 km, 140 m, 13 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:02:00 02 4134 Reisenberger Roland 0220007 8005468 Orienteering Klosterneuburg
10:07:00 07 4133 Štorek Petr JPV6505 8515515 C Oddíl OS SK Prostějov
10:12:00 12 4126 Olisauskas Raimondas 0700001 8001465 Berliner TSC
10:17:00 17 4140 Vrubel Karel TZL6401 8007255 C SKOB Zlín
10:22:00 22 4132 Baath Veikko 0050001 8290664 TSV Jetzendorf
10:27:00 27 4138 Sklenář Josef SBR6601 8656690 C SKOB Bruntál
10:32:00 32 4110 Cych Piotr 8091968 Slask Wroclaw
10:37:00 37 4141 Vakant 0 Vacant
10:42:00 42 4131 Urbaniak Krzysztof 58P6700 8640904 Team 360
10:47:00 47 4123 Vogl Roland 16D6800 8077022 SV Mietraching
10:52:00 52 4139 Bruns Thilo 0550009 503352 MTK Bad Harzburg
10:57:00 57 4135 Navrátil Václav KON6427 8461738 C KOB Konice
11:02:00 62 4122 Göschl Erich 0200001 8100566 OLC Währing
11:07:00 67 4129 Gruenberger Martin 0220005 8102066 Orienteering Klosterneuburg
11:12:00 72 4125 Janischowsky Klemens 0690001 8488888 SpVgg Hainsacker
11:17:00 77 4121 Adenstedt Nikolaus 0220003 8091965 Orienteering Klosterneuburg
11:22:00 82 4120 Kollenbach Peter 0120002 8449448 Ski-Club Helsa
11:27:00 87 4130 Röhl Stefan 0080005 8667613 OLV Ost
11:32:00 92 4127 Näslund Torgny 0720001 8241270 Skogslöparna
11:37:00 97 4137 Buchberger Christian 0170003 2064478 MTV Seesen
11:42:00 102 4124 Zschaeckel Raik 1QD6700 8081067 SV IHW Alex 78 Berlin
11:47:00 107 4128 Demmig Sven 0010001 8200466 Kaulsdorfer OLV Berlin 1
11:52:00 112 4118 Siegl Roman MFP6700 8648567 C Matfyz Praha
11:57:00 117 4112 Mutinský Viktor KUO6501 8670813 C KOB Ústí nad Orlicí
12:02:00 122 4115 Urbánek Lumír ONO6701 8013394 C SKOB Ostrov
12:07:00 127 4111 Gossel Heiko 71D6500 8151265 USV TU Dresden
12:12:00 132 4117 Rossberg Veit 29D6500 1399062 USG Chemnitz
12:17:00 137 4119 Drechsel Michael 71D6504 8139381 USV TU Dresden
12:22:00 142 4113 Knitsch Wolfram 57D6500 8260965 Post-SV Chemnitz
12:27:00 147 4109 Lubs Alexander 71D6700 8200267 USV TU Dresden
12:32:00 152 4108 Šritr Martin TUV6802 8061476 C SOK TJ Turnov
12:37:00 157 4105 Bruner Luboš LTP6501 8445302 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:42:00 162 4116 Valach Petr LPU6505 1400423 C OK Lokomotiva Pardubice
12:47:00 167 4101 Bílý Petr DOK6800 51279 C OK Doksy
12:52:00 172 4107 Fürst Aleš LLI6801 8657098 C LOK-o Liberec
12:57:00 177 4106 Dobeš Václav KPY5701 301374 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:02:00 182 4104 Fiala Petr RUM6500 8018030 C ZOOB Rumburk
13:07:00 187 4103 Gorčica Pavel CHA6200 8224334 C OK Chrastava
13:12:00 192 4136 Gryc Jan TBM6709 53233 C KOS TJ Tesla Brno
13:17:00 197 4102 Málek Martin CST6501 8246117 C OB Strakonice

H55B 3.26 km, 115 m, 12 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:03:00 03 4212 Levý Tomáš ZAM6801 331587 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:08:00 08 4210 Vakant 0 Vacant
10:13:00 13 4211 Vakant 0 Vacant
10:18:00 18 4213 Jordanov Nikolaj VBM6501 8680303 C VSK Mendelu Brno
10:23:00 23 4203 Karvánek Petr BOR6600 8160187 C OK Jiskra Nový Bor
11:18:00 78 4206 Hanč Jaroslav VRL6702 7201198 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:23:00 83 4209 Rothkegel Thomas 18D6700 8002326 Post SV Dresden
11:28:00 88 4207 Melichar Igor PHK6504 8028839 C OK 99 Hradec Králové
12:43:00 163 4202 Hovorka Ladislav LDC6802 8017400 C KOB Děčín
12:48:00 168 4208 Beneš Jan DKL6600 8116714 C KOB Kladno
12:53:00 173 4205 Kubec Pavel STB6601 8119538 C TJ Stadion Nový Bor
12:58:00 178 4214 Procházka Radek LPU6504 2060272 C OK Lokomotiva Pardubice
13:03:00 183 4201 Doškář Boris BOR6400 8160181 C OK Jiskra Nový Bor

H60 3.26 km, 105 m, 11 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 00 4338 Vakant 0 Vacant
10:05:00 05 4327 Drese Werner 0020001 8271061 OLV Uslar
10:10:00 10 4331 Helander Rolf 0590003 8201945 Suunnistusmatkat
10:15:00 15 4329 Schliebener Stephan 0020010 8260959 OLV Uslar
10:20:00 20 4335 Jeřábek Luboš JPV6112 8006112 C Oddíl OS SK Prostějov
10:25:00 25 4336 Wettstein Rolf 0640001 8646152 OL Zimmerberg
10:30:00 30 4333 von Gaza Horst 0020004 8650399 OLV Uslar
10:35:00 35 4340 Grepl Ladislav KON6111 8660471 C KOB Konice
10:40:00 40 4330 Světnický Alexandr OOL6300 8008282 C SK Haná orienteering
10:45:00 45 4339 Aeschlimann Ulu 0540008 8638588 Ulus Reisewelt
10:50:00 50 4311 Šmaus Ivan TJN6249 8680333 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:55:00 55 4332 Wolowczyk Marek 4HP6300 8000836 UNTS Warszawa
11:00:00 60 4302 Hošek Ladislav SCP6001 8676001 C OK Sparta Praha
11:05:00 65 4334 Palicka Miroslav 75S5900 8667993 KOB Čingov Spišská Nová Ves
11:10:00 70 4316 Pěnička Libor TJN6000 2060231 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:15:00 75 4326 Weiler Zsolt 0420001 8640220 MAFC Budapest HUN
11:20:00 80 4337 Drągowski Robert 23P5900 8116717 OK!Sport Warszawa
11:25:00 85 4324 Billroth Georg 0220004 8335336 Orienteering Klosterneuburg
11:30:00 90 4307 Vakant 0 Vacant
11:35:00 95 4323 Buhler Gerhard-Michael 71D6200 8170662 USV TU Dresden
11:40:00 100 4309 Kopecký Zdeněk SJI6002 52360 C OK Jihlava
11:45:00 105 4308 Tihon Jaroslav TAP6102 515440 C KOB Tretra Praha
11:50:00 110 4314 Švarc Jiří JEN6201 8656556 C OB Jenišovice
11:55:00 115 4321 Leibiger Jens 18D5900 8191059 Post SV Dresden
12:00:00 120 4310 Kretzschmar Frank 71D5900 8662450 USV TU Dresden
12:05:00 125 4319 Ansorge Ronald 24D5900 7040959 SV Robotron Dresden
12:10:00 130 4313 Nieke Hagen 71D6300 8170663 USV TU Dresden
12:15:00 135 4322 Vydra Pavel PEN6200 8051254 C OK RECO Sport
12:20:00 140 4317 Pavlů Jaroslav DCE6100 2222796 C KOB Dobřichovice
12:25:00 145 4301 Dikoš Pavel BOR6003 8160176 C OK Jiskra Nový Bor
12:30:00 150 4315 Kožina Petr PGP6000 8670455 C SK Praga
12:35:00 155 4305 Krejčí Jaroslav BOR6302 8660925 C OK Jiskra Nový Bor
12:40:00 160 4306 Hradecký Jaroslav DOK6300 8648566 C OK Doksy
12:45:00 165 4328 Peřinka Jan AOP6301 8648546 C Orientační Běh Opava
12:50:00 170 4312 Novotný Miroslav LPU5905 2108909 C OK Lokomotiva Pardubice
12:55:00 175 4325 Korpas Jaroslav LBM6113 8007191 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
13:00:00 180 4304 Buráň Zdeněk 0290001 2127637 NER - BzB - Buráňovi
13:05:00 185 4320 Urválek Jiří TBM6107 53296 C KOS TJ Tesla Brno

H65 3.08 km, 105 m, 11 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:01:00 01 4432 Vakant 0 Vacant
10:06:00 06 4435 Niemi Kari-Veli 0590002 7207154 Suunnistusmatkat
10:11:00 11 4422 Horák Petr TJN5602 8680309 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:16:00 16 4436 Jalový Jaroslav RBK5719 8812 C SK Radioklub Blansko
10:21:00 21 4433 Wróblewski Tadeusz 23P5800 8636527 OK!Sport Warszawa
10:26:00 26 4409 Francke Karel TJN5606 2124775 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:31:00 31 4427 Strandberg Lennart 0720004 8469496 Skogslöparna
10:36:00 36 4428 Routsi Jyrki 0590001 8668950 Suunnistusmatkat
10:41:00 41 4434 Mumme Jörg 0020007 8048484 OLV Uslar
10:46:00 46 4430 Kohler Hans 0540001 7206767 Ulus Reisewelt
11:16:00 76 4424 Jahn Pavel SCP5500 7207870 C OK Sparta Praha
11:21:00 81 4412 Juckelandt Wolf-Gerold 24D5500 8606441 SV Robotron Dresden
11:26:00 86 4425 Šomvársky Ján TAP5500 232173 C KOB Tretra Praha
11:31:00 91 4410 Pilař Karel MAS5501 8667502 C OOB Aš
11:36:00 96 4406 Fiala Zdeněk TAP5501 7209455 C KOB Tretra Praha
11:41:00 101 4408 Schmutterer Peter 71D5800 2358 USV TU Dresden
11:46:00 106 4414 Hrstka Vladislav JHB5702 52357 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:51:00 111 4418 Procházka Antonín DCE5500 8303070 C KOB Dobřichovice
11:56:00 116 4407 Holfeld Andreas 0500002 1210167 USV TU Dresden 1
12:01:00 121 4419 Chotětický Jan MAS5400 7887 C OOB Aš
12:06:00 126 4413 Pech Jiří LPM5402 2067253 C OK Lokomotiva Plzeň
12:11:00 131 4420 Milota Josef MLA5801 8656692 C MLOK Mariánské Lázně
12:16:00 136 4416 Kraemer Werner 18D5800 8629988 Post SV Dresden
12:21:00 141 4415 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C KOB Dobřichovice
12:26:00 146 4417 Škorpil Martin HOR5700 8670484 C TJ Jiskra Hořice
12:31:00 151 4423 Hejtmánek Vladimír TAP5802 682651 C KOB Tretra Praha
12:36:00 156 4411 Kundisch Diethard 71D5401 8644833 USV TU Dresden
12:41:00 161 4405 Kaška Rudolf CHA5500 8004724 C OK Chrastava
12:46:00 166 4429 Muchl Vladimír CST5601 8648613 C OB Strakonice
12:51:00 171 4421 Jirka Jiří DKL5501 8014450 C KOB Kladno
12:56:00 176 4402 Beneš Josef SJC5801 9907 C Sportcentrum Jičín
13:01:00 181 4401 Pavlík Milan CHA5400 51231 C OK Chrastava
13:06:00 186 4431 Mutina Vlastimil BFM5701 2113057 C SKOB Frýdek - Místek
13:11:00 191 4404 Novák Tom DOK5500 886255 C OK Doksy
13:16:00 196 4426 Vakant 0 Vacant
13:21:00 201 4403 Konopáč Jiří TUR5803 8220 C OOB TJ Turnov

H70 2.73 km, 90 m, 11 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:03:00 03 4501 Jadviščok Ladislav UOL5101 52440 C SOB Olomouc
10:08:00 08 4520 Ziesche Juergen 0080001 8277288 OLV Ost
10:13:00 13 4528 Lukavec Miloslav TJN4901 8656720 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:18:00 18 4524 Bugár József 22H5300 8447500 Hegyisport Szentendre Egy.
10:23:00 23 4527 Genderjahn Ludwig 0080002 8022400 OLV Ost
10:28:00 28 4522 Wysocki Andrzej 24P5100 8222893 Slask O-Team
10:33:00 33 4521 Borák Stanislav EKP5212 8028861 C VŠTJ Ekonom Praha
10:38:00 38 4526 Molnar Gabor 22H5000 8044135 Hegyisport Szentendre Egy.
10:43:00 43 4523 Vakant 0 Vacant
10:48:00 48 4514 Böhm Karel TJN5101 8680370 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:53:00 53 4525 Frenzel Michael 0080003 8003213 OLV Ost
11:23:00 83 4512 Tonn Konrad 19D5300 8606453 SSV Planeta Radebeul
11:28:00 88 4513 Hořínek Jaroslav VSP5000 8045137 C USK Praha
11:33:00 93 4517 Robotka Libor PBM5303 8719038 C TJ Spartak 1. brněnská
11:38:00 98 4516 Přeček Zdeněk SCP5200 8632855 C OK Sparta Praha
11:43:00 103 4515 Ptáček Ladislav BBM5300 2113090 C BETA URSUS Rosice
12:33:00 153 4504 Škoda Přemek VLI5301 8111113 C Slavia Liberec orienteering
12:38:00 158 4511 Švihovský Jaroslav BOR5003 8533 C OK Jiskra Nový Bor
12:43:00 163 4508 Karmazín Petr VLI4901 8004352 C Slavia Liberec orienteering
12:48:00 168 4507 Rančák Josef BOR5004 8719003 C OK Jiskra Nový Bor
12:53:00 173 4510 Horáček Miroslav VLI5000 2080998 C Slavia Liberec orienteering
12:58:00 178 4509 Babický Tomáš RUM5001 8444519 C ZOOB Rumburk
13:03:00 183 4518 Přinda Oldřich VLI5101 8659398 C Slavia Liberec orienteering
13:08:00 188 4503 Ševčík Milan CHA5003 8022378 C OK Chrastava
13:13:00 193 4519 Juřeník Josef MOV5201 52774 C SKOB Ostrava
13:18:00 198 4502 Hickethier Manfred VLI5201 8606435 C Slavia Liberec orienteering
13:23:00 203 4505 Provazník Jiří TUR5102 8660468 C OOB TJ Turnov

H75 2.34 km, 95 m, 11 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:04:00 04 4603 Kříž Pavel PZR4800 2023807 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:09:00 09 4617 Moosberger Max 0540009 8222233 Ulus Reisewelt
10:14:00 14 4614 Vakant 0 Vacant
10:19:00 19 4618 Vakant 0 Vacant
10:24:00 24 4611 Tonka Leopold 0040002 8020447 ASKÖ Salzburg-Henndorf
10:29:00 29 4612 Dokoupil Vladimír VBM4806 8656614 C VSK Mendelu Brno
10:34:00 34 4615 Böhm Eduard 0040001 8130948 ASKÖ Salzburg-Henndorf
10:39:00 39 4613 Skácel Jaroslav KON4617 341715 C KOB Konice
10:44:00 44 4616 Jirásek Jaroslav DCH4701 7890 C Radioelektronika Cheb
11:19:00 79 4610 Conrad Helmut 71D4000 7501901 USV TU Dresden
11:24:00 84 4608 Buriánek Jaromír SCP4700 8028840 C OK Sparta Praha
11:29:00 89 4606 Müller Rainer 71D4500 2222222 USV TU Dresden
11:34:00 94 4609 Fišák Jan MLA4401 8009525 C MLOK Mariánské Lázně
11:39:00 99 4604 Zelený Vladimír PGP4800 8663188 C SK Praga
11:44:00 104 4607 Nosál Stanislav LBE4600 8022665 C TJ Lokomotiva Beroun
11:49:00 109 4605 Pospíšil Jaromír PZR4417 8656611 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
12:34:00 154 4601 Pospíšil Jiří TUV4701 8323 C SOK TJ Turnov
12:39:00 159 4619 Hrobař Rudolf SRK4702 8013968 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:44:00 164 4620 Kraus Jan LLI4501 51213 C LOK-o Liberec
12:49:00 169 4602 Nejezchleba Jiří KAS4600 682613 C KOB Kamenický Šenov

H80 2.08 km, 65 m, 8 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:04:00 04 4702 Eglin Peter 0540002 9101464 Ulus Reisewelt
10:09:00 09 4701 Němec Vladimír SLA4202 8100015 C SKOB Slaný

H85 2.03 km, 50 m, 9 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 00 4803 Vakant 0 Vacant
12:30:00 150 4802 Křtěnský Jaroslav BOR3600 2090839 C OK Jiskra Nový Bor
12:35:00 155 4801 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín

HDR 1.58 km, 40 m, 6 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
00:00:00 -600 4954 Förster Luise 48D1551 8300075 OL-Team Wehrsdorf
00:00:00 -600 4929 Dethloff Jonathan 48D1101 2224628 OL-Team Wehrsdorf
00:00:00 -600 4921 Matoušková Johana SLA1352 2075658 C SKOB Slaný
00:00:00 -600 4930 Rychlý Jakub KRN1500 8654881 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
00:00:00 -600 4955 Rokůsková Jade ROU1750 2212728 C SKOB Roudnice nad Labem
00:00:00 -600 4928 Mazan Kacper 3WP1600 8260715 KOS BnO Szczecin
00:00:00 -600 4915 Pavlík Eliáš LIT1717 2221444 C KOB Litvínov
00:00:00 -600 4914 Šmídl Vítek LIT1801 8119 C KOB Litvínov
00:00:00 -600 4902 Hašek Matěj 0560002 53815 NER - Haškovi
00:00:00 -600 4926 Herrmann Ragnar 48D1500 8030715 OL-Team Wehrsdorf
00:00:00 -600 4918 Pecánková Barbora TEP1451 49546 C Tempo Praha
00:00:00 -600 4944 Bielikova Sofiia 502539 OLV Landshut
00:00:00 -600 4946 Lamy Emil 7005124 OLV Potsdam
00:00:00 -600 4948 Purkrábek Tomáš 2061778 SKOB Mladá Boleslav
00:00:00 -600 4943 Vakant 0 Vacant
00:00:00 -600 456 Rokůsková Hanae ROU1951 2212729 C SKOB Roudnice nad Labem
00:00:00 -600 4922 Ramachová Kateřina PBM1651 52027 C TJ Spartak 1. brněnská
00:00:00 -600 4920 Srbová Julie LPU1852 2059730 C OK Lokomotiva Pardubice
00:00:00 -600 4957 Kmínek Štěpán DOK1700 7008108 C OK Doksy
00:00:00 -600 4903 Štěpánová Emma 0680003 2095944 NER - Štěpánovi
00:00:00 -600 4923 Hynková Johanna ONO1750 301492 C SKOB Ostrov
00:00:00 -600 4931 Breckle Marten 0210009 9192504 Bovender SV
00:00:00 -600 4908 Anděrová Valérie DOK1552 2056237 C OK Doksy
00:00:00 -600 4910 Kamenár Štěpán DOK1500 2115698 C OK Doksy
00:00:00 -600 4911 Maršíková Šárka DOK1250 2115696 C OK Doksy
00:00:00 -600 4907 Lischka Vojtěch 0030002 1403427 NER- Lischčí smečka
00:00:00 -600 4933 Málková Antonie CST1751 1418753 C OB Strakonice
00:00:00 -600 4934 Vernerová Zita VBM1651 53211 C VSK Mendelu Brno
00:00:00 -600 4925 Hill Lucy SLA1550 2039807 C SKOB Slaný
00:00:00 -600 4932 Krupa Łukasz 2DP9000 8120690 WKS Śląsk Wrocław
00:00:00 -600 4937 Žaloudíková Klára KRN1850 2106875 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
00:00:00 -600 4938 Žaloudík Vojtěch KRN2000 53534 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
00:00:00 -600 4916 Holatová Veronika PDY1551 2115740 C Běhej Poděbrady
00:00:00 -600 4927 Kroupa Marie TTR1951