Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
30.09.2023
Místo konání:
Rudník, louka nad Terezínem
Pořadatel:
LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov
Mapa:
Pastvina, měřítko 1:10000, E = 5m, stav podzim 2023
Ředitel závodu:
Kvášovský Jakub - R3
Hlavní rozhodčí:
Lazák Tomáš - R3
Stavitel tratí:
Leštínský Tomáš - R3
JURY:
Randáková Helena, Sedlák Radek, Čihák Petr
Kluby:
001     002     003     004     005     006     007     008     009     010     011     012     014     015     016     017     018     019     020     030     ALB     CET     DOB     DOK     HJL     HOR     CHC     JIL     KOR     KUO     LIP     LPU     LTU     NPA     PEN     PHK     PPU     SHK     SJC     SNA     SRK     STH     TYN     VAM     VRL     VSP     ZAM     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:01:00 61 363 Merka Alex 0010001 8487117 H21C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:23:00 83 22 Bejrová Anita 0020001 7162015 D10N
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:46:00 46 396 Držmíšek Lukáš 0030001 2216268 H35D
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 560 Lazaridis Jannis 0040001 207816 P
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 558 Jedlinská Hana 0050002 9508 P
10:28:00 28 393 Jedlinský Radek 0050001 2212009 H35D
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:51:00 111 496 Vošlajer Robert 0060001 7207778 H55D
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 568 Hanousková Radka 0070001 2115012 P
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 564 Jolana Samlerová 0080002 2048552 P
10:00:00 00 569 Samlerová Darina 0080001 9300 P
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 579 Jireš František 0090002 301639 T
11:25:00 85 205 Zelenková Lenka 0090001 9920924 D55D
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 565 Neradová Klára 0100001 2212038 P
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 566 Borovičková Vendula 0110001 2115757 P
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 575 Jahoda Jiří 0120001 1428935 T
10:00:00 00 570 Markoš Martin 0120003 2419870 T
10:00:00 00 571 Sommer Jaroslav 0120002 2148176 T
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 557 Šolc Jakub 0140002 8047167 P
10:13:00 13 132 Dousková Jiřina 0140001 2221500 D35D
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:14:00 74 175 Klimovičová Darja 0150002 8509987 D45D
11:48:00 108 455 Kremzar Petr 0150001 8409877 H45D
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 550 Vošvrda Michal 0160002 0 P
10:00:00 00 549 Vošvrdová Šárka 0160001 2102077 P
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 528 Bilek ml. Tomáš 0170001 9948 HDR
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:26:00 86 444 Pouchlý Jan 0180001 2212741 H45D
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 525 Hrdinka Václav 0190001 2224515 HDR
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:16:00 16 391 Kronika Miroslav 0200001 1398999 H35D
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:03:00 03 197 Vakant Vakant VAKANT 1 D55C
10:39:00 39 263 Vakant Vakant VAKANT 1 H10N
11:15:00 75 20 Vakant Vakant VAKANT 1 D10N
11:18:00 78 424 Vakant Vakant VAKANT 1 H45C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:13:00 13 355 Kupka Jaroslav ALB7800 7213 C H21C
11:27:00 87 484 Černý Petr ALB6000 7224 C H55D
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:26:00 26 374 Pilgr Aleš CET8001 361914 C H35C
10:32:00 32 401 Šafář Miroslav CET7001 2219028 C H45C
10:33:00 33 137 Šafářová Ivana CET8051 2085582 C D35D
10:33:00 33 273 Šafář Jakub CET1103 8064594 B H12C
10:35:00 35 234 Šafář Jan CET1402 2213811 C H10C
10:40:00 40 508 Pilgr Bohuslav CET5101 2075656 C H65C
11:05:00 65 145 Prokešová Janet CET8352 361913 C D35D
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 544 Gregor Vilém DOB2100 7203321 C HDR
10:04:00 04 516 Stárek Jiří DOB5001 9818 C H65D
11:42:00 102 452 Dudášek Karel DOB7001 888649 C H45D
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:38:00 38 155 Hradecká Petra DOK6850 897368 C D45C
10:42:00 42 406 Hradecký Jaroslav DOK6300 8648566 C H45C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 567 Kaplanová Alena HJL7550 2148137 C P
10:08:00 08 26 Chotěnovská Nela HJL1153 8500022 B D12C
10:52:00 52 397 Mokrý Michal HJL7900 9316 C H35D
11:49:00 109 292 Mokrý Tadeáš HJL1100 8409860 C H12C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 555 Rückerová Věra HOR7450 2025353 C P
10:12:00 12 27 Saifrtová Bára HOR1251 2212035 B D12C
10:35:00 35 461 Vávra Martin HOR6302 8680322 C H55C
10:41:00 41 275 Čihák Matěj HOR1100 8025655 B H12C
10:48:00 48 409 Čihák Petr HOR6900 8409845 C H45C
11:00:00 60 168 Čiháková Olga HOR7651 2104603 C D45D
11:07:00 67 469 Vávra Radek HOR6301 2032106 C H55C
11:08:00 68 172 Saifrtová Jana HOR7551 2212043 C D45D
11:41:00 101 491 Rücker Petr HOR6500 2035741 C H55D
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:12:00 12 200 Semrádová Jitka CHC6651 2025344 C D55C
10:16:00 16 305 Matoušek Alex CHC0902 8200920 B H14C
10:17:00 17 54 Holingerová Alžběta CHC0953 8006072 B D14C
10:26:00 26 57 Komárková Veronika CHC0955 8131413 B D14C
10:30:00 30 335 Borovec Šimon CHC0701 8189888 B H16C
10:39:00 39 462 Křivda Ivan CHC6701 9200535 C H55C
10:44:00 44 510 Grundman Martin CHC5801 2060285 C H65C
10:45:00 45 117 Nimshausová Hana CHC8151 8110513 C D35C
10:46:00 46 159 Křivdová Lenka CHC7251 8655490 C D45C
10:47:00 47 464 Semrád Pavel CHC6602 8006602 C H55C
10:51:00 51 242 Šimek Jan CHC1301 2134304 C H10C
10:52:00 52 162 Chaloupková Lenka CHC6951 8116901 C D45C
11:04:00 64 321 Šimek Vojtěch CHC1002 8113489 B H14C
11:17:00 77 74 Macháčková Kateřina CHC0951 8006073 C D14C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 542 Jiřištová Aneta JIL1751 9059 C HDR
10:00:00 00 548 Spilková Marcela JIL8051 2144184 C P
10:02:00 02 370 Jiřišta Vladimír JIL8500 8107736 C H35C
10:06:00 06 331 Spilka Petr JIL0803 8144118 B H16C
10:08:00 08 100 Viková Vendula JIL8951 8889 C D21C
10:20:00 20 29 Spilková Magdaléna JIL1151 8144112 B D12C
10:22:00 22 522 Zlesák Zdeněk JIL4701 8420976 C H75C
10:31:00 31 310 Gottstein Matouš JIL0901 8670751 B H14C
10:32:00 32 152 Malá Věra JIL7752 9077 C D45C
10:36:00 36 506 Kynčl Stanislav JIL5401 9087 C H65C
10:37:00 37 235 Jiřišta Vladimír JIL1502 2139478 C H10C
10:37:00 37 359 Hrouda Matěj JIL9804 2035717 C H21C
10:43:00 43 219 Zlesáková Vlasta JIL5362 8285927 C D65C
10:44:00 44 158 Karlová Kateřina JIL7553 2096130 C D45C
10:47:00 47 221 Horynová Eva JIL5254 8662735 C D65C
10:47:00 47 265 Kostečka Antonín JIL1304 2139466 C H10N
10:49:00 49 361 Vik Martin JIL9206 500838 C H21C
10:53:00 53 243 Kubíček Jonáš JIL1301 2139481 C H10C
10:57:00 57 245 Kopecký Šimon JIL1302 426379 C H10C
11:00:00 60 431 Zlesák Ondřej JIL7601 9067 C H45D
11:05:00 65 230 Kynčlová Miroslava JIL5851 9089 C D65C
11:10:00 70 436 Kohout Pavel JIL7502 8107715 C H45D
11:11:00 71 19 Kopecká Inés JIL1552 2144156 C D10N
11:16:00 76 439 Gernert Alan JIL7001 49414 C H45D
11:16:00 76 176 Pitrmucová Šárka JIL7852 2127629 C D45D
11:20:00 80 178 Kynčlová Dagmar JIL7256 9074 C D45D
11:20:00 80 441 Janovský Petr JIL7202 2211474 C H45D
11:24:00 84 443 Spilka Petr JIL7801 2124761 C H45D
11:28:00 88 182 Janovská Věra JIL7258 2127634 C D45D
11:28:00 88 445 Třešňák Miloš JIL6902 2096118 C H45D
11:33:00 93 94 Holohlavská Ema JIL0652 8510268 C D18C
11:36:00 96 186 Jónová Markéta JIL7352 2134347 C D45D
11:41:00 101 88 Votočková Amelie JIL0750 8047184 C D16C
11:44:00 104 190 Třešňáková Blanka JIL7051 2096128 C D45D
11:45:00 105 493 Malý Evžen JIL6102 9070 C H55D
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 553 Krejčí Milan KOR7400 8410779 C P
10:00:00 00 561 Muzikář Jiří KOR9200 2051501 C P
10:00:00 00 572 Langr Jakub KOR0401 8014469 C T
10:00:00 00 580 Sedláčková Petra KOR7451 2106724 C T
10:04:00 04 347 Krejčí Martin KOR0600 8015320 C H18C
10:17:00 17 133 Hladká Petra KOR7950 8660542 C D35D
11:22:00 82 179 Langrová Lenka KOR7450 2061846 C D45D
11:26:00 86 181 Rybínová Iva KOR7551 2067247 C D45D
11:36:00 96 449 Vach Vladimír KOR6900 2106728 C H45D
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:26:00 26 149 Brožková Květa KUO7451 8680395 C D45C
10:58:00 58 414 Brožek Tomáš KUO6902 8680335 C H45C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:07:00 07 4 Sedláková Anna LIP1550 7207339 C D10C
11:08:00 68 435 Sedlák Radek LIP7500 8629812 C H45D
11:48:00 108 192 Sedláková Hana LIP7850 426328 C D45D
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 533 Hovorková Hedvika LPU2052 9338 C HDR
10:00:00 00 534 Hovorková Žofie LPU1752 2039122 C HDR
10:00:00 00 532 Kroupová Elen LPU1851 2075645 C HDR
10:00:00 00 530 Stohanzlová Vilma LPU1551 9281 C HDR
10:00:00 00 552 Havlová Hana LPU2424 9215 P
10:01:00 01 515 Lulay Miloš LPU5502 8003599 C H65D
10:01:00 01 1 Ševčíková Kristýna LPU1365 2102545 C D10C
10:02:00 02 98 Fiala Petra LPU9659 8654895 C D21C
10:06:00 06 44 Šedová Natálie LPU1260 2075641 C D12D
10:07:00 07 517 Vícha Vladimír LPU5801 8031405 C H65D
10:07:00 07 327 Bednář Filip LPU1011 2096132 C H14D
10:08:00 08 371 Šabatka Petr LPU8106 8000246 C H35C
10:09:00 09 131 Kadaňová Barbora LPU8253 8013926 C D35D
10:10:00 10 390 Kroupa Jan LPU8103 8017401 C H35D
10:11:00 11 6 Hovorková Nikol LPU1353 8505177 C D10C
10:13:00 13 519 Sáňka Bedřich LPU5102 8047128 C H65D
10:15:00 15 112 Kašparová Eva LPU7854 8013834 C D35C
10:16:00 16 28 Horáková Anna Marie LPU1256 8109317 C D12C
10:19:00 19 356 Šišma Vojtěch LPU0204 8663165 C H21C
10:21:00 21 11 Stryková Zuzana LPU1351 8501565 C D10C
10:22:00 22 307 Vaněk Ondřej LPU1014 8501576 C H14C
10:22:00 22 392 Goláň Oldřich LPU7417 8502692 C H35D
10:23:00 23 105 Udržalová Pavla LPU8552 8656526 C D21C
10:24:00 24 334 Hlavatý Jan LPU0713 8196084 B H16C
10:26:00 26 501 Knap Jan LPU5101 8116813 C H65C
10:27:00 27 14 Fenclová Zuzana LPU1454 887920 C D10C
10:28:00 28 31 Macháčková Eliška LPU1153 8013841 C D12C
10:28:00 28 309 Jirout Vilém LPU1012 8014516 B H14C
10:30:00 30 151 Demlová Jitka LPU6955 8230369 C D45C
10:30:00 30 400 Nekvapil Ondřej LPU7403 8035529 C H45C
10:31:00 31 460 Čermák Petr LPU6501 2144165 C H55C
10:34:00 34 153 Čermáková Renata LPU6553 8013832 C D45C
10:35:00 35 215 Lennerová Eva LPU5653 9279 C D65C
10:36:00 36 336 Goláň Antonín LPU0804 8656532 B H16C
10:37:00 37 138 Haasová Renata LPU7960 8014506 C D35D
10:39:00 39 217 Kellnerová Stanislava LPU4950 436429 C D65C
10:40:00 40 34 Kroupová Anna LPU1154 8013860 C D12C
10:40:00 40 313 Kadaně Matěj LPU1001 8501558 B H14C
10:40:00 40 395 Hovorka Pavel LPU7908 8482109 C H35D
10:44:00 44 407 Filičko Marek LPU7102 8582019 C H45C
10:45:00 45 140 Kroupová Kateřina LPU8154 8410803 C D35D
10:47:00 47 64 Fenclová Hana LPU1054 8109335 A D14C
10:48:00 48 160 Švíglerová Pavla LPU7658 8013872 C D45C
10:48:00 48 512 Štěrba Pavel LPU5408 2116196 C H65C
10:48:00 48 36 Stryková Johana LPU1151 8013850 C D12C
10:49:00 49 316 Držka Filip LPU0901 2102523 B H14C
10:53:00 53 224 Víchová Ladislava LPU5851 8014508 C D65C
10:53:00 53 66 Froschová Magdalena LPU1052 8014517 B D14C
10:55:00 55 244 Pýcha František LPU1305 8501049 C H10C
10:55:00 55 318 Maloch David LPU0905 8109427 B H14C
10:56:00 56 166 Krpatová Zuzana LPU7558 8042136 C D45D
10:57:00 57 279 Udržal Jakub LPU1100 8501146 B H12C
10:59:00 59 68 Munzarová Monika LPU1056 8013836 A D14C
11:01:00 61 247 Fukátko Václav LPU1302 8109313 C H10C
11:01:00 61 320 Kroupa Matyáš LPU0902 8109402 B H14C
11:02:00 62 416 Fencl Petr LPU6901 2102522 C H45C
11:03:00 63 468 Kološ Oldřich LPU6003 8047197 C H55C
11:05:00 65 249 Havel Ondřej LPU1404 301629 C H10C
11:06:00 66 418 Pipek Kamil LPU7310 8516912 C H45C
11:11:00 71 470 Jánek Ladislav LPU6103 8482633 C H55C
11:11:00 71 252 Udržal Lukáš LPU1303 8063092 C H10C
11:13:00 73 477 Cinkan Zdeněk LPU6201 9327 C H55D
11:14:00 74 73 Hovorková Elen LPU0954 8013852 B D14C
11:16:00 76 423 Valach Petr LPU6505 1400423 C H45C
11:17:00 77 255 Jirout Filip LPU1403 2148062 C H10C
11:19:00 79 472 Dvořák Luboš LPU6801 9232 C H55C
11:19:00 79 21 Stryková Kamila LPU1651 2075644 C D10N
11:20:00 80 75 Fukátková Ludmila LPU1053 8030638 C D14C
11:20:00 80 383 Fukátko Jan LPU8105 8636191 C H35C
11:22:00 82 426 Václavek Jan LPU7816 8461733 C H45C
11:25:00 85 367 Fiala Petr LPU8701 8662325 C H21C
11:27:00 87 23 Faltejsková Eliška LPU1368 2081386 C D10N
11:27:00 87 93 Haasová Klára LPU0655 8663174 A D18C
11:29:00 89 206 Smrčková Olga LPU6055 9301 C D55D
11:29:00 89 78 Macháčková Tereza LPU0951 8109392 B D14C
11:29:00 89 84 Kaplanová Viktorie LPU0864 8006737 B D16C
11:30:00 90 446 Vališ Jan LPU7104 8667967 C H45D
11:38:00 98 386 Hovorka Jan LPU7907 9337 C H35C
11:42:00 102 189 Valachová Jana LPU6654 253353 C D45D
11:45:00 105 210 Weisbauerová Blanka LPU6351 2049547 C D55D
11:46:00 106 454 Macháček Lubomír LPU7515 8014564 C H45D
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 531 Bolehovská Jana LTU1451 2127584 HDR
10:38:00 38 376 Procházka Martin LTU8101 9779 C H35C
10:54:00 54 163 Bolehovská Iva LTU7552 2092417 D45C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 529 Novák Tadeáš NPA1701 515421 C HDR
10:00:00 00 527 Nováková Julie NPA1950 682098 C HDR
10:05:00 05 99 Nováková Zuzana NPA9151 8116676 C D21C
10:15:00 15 201 Machová Iveta NPA6851 7207884 C D55C
10:24:00 24 148 Kutáčová Ivana NPA7852 2060300 C D45C
10:25:00 25 271 Pavelec Daniel NPA1101 8006751 B H12C
10:25:00 25 357 Choutka Matěj NPA0402 8482062 B H21C
10:32:00 32 504 Kalibán Jaroslav NPA5101 8680363 C H65C
10:49:00 49 222 Nováková Jana NPA5552 2060214 C D65C
10:57:00 57 226 Kalibánová Jiřina NPA5351 8006771 C D65C
11:01:00 61 228 Hušková Eva NPA5754 8409846 C D65C
11:20:00 80 425 Novák Zdeněk NPA7701 8047121 C H45C
11:21:00 81 92 Plecháčová Marie NPA0652 2122274 B D18C
11:24:00 84 427 Novák Jiří NPA7502 8063047 C H45C
11:27:00 87 124 Píšová Monika NPA8151 8454021 C D35C
11:32:00 92 385 Zikmund Zdeněk NPA6705 7003002 C H35C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:09:00 09 199 Kábrtová Iva PEN6350 8030630 C D55C
10:40:00 40 405 Erbert Ladislav PEN7700 8516415 C H45C
10:59:00 59 467 Vydra Pavel PEN6200 8051254 C H55C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 541 Černá Hedvika PHK1866 9351 C HDR
10:00:00 00 543 Grusser Jan PHK1717 2219001 C HDR
10:00:00 00 578 Čapková Petra PHK7850 2053587 C T
10:05:00 05 3 Tihonová Magdalena PHK1450 9088 C D10C
10:07:00 07 354 Novotný Radek PHK7402 8656595 C H21C
10:09:00 09 5 Novotná Anna PHK1352 2144152 C D10C
10:11:00 11 101 Vítková Lucie PHK8055 8006766 C D21C
10:14:00 14 372 Korbel Michal PHK7703 8226379 C H35C
10:17:00 17 9 Melicharová Nina PHK1451 224919 C D10C
10:20:00 20 55 Hrušová Lucie PHK1050 8022692 B D14C
10:23:00 23 12 Hrušová Kateřina PHK1380 434594 C D10C
10:23:00 23 259 Tihon Jan PHK1505 2078454 C H10N
10:24:00 24 500 Běhoun Pavel PHK5701 8660393 C H65C
10:25:00 25 308 Jelínek František PHK0900 8162886 A H14C
10:29:00 29 136 Pozdílková Alena PHK8053 2122267 C D35D
10:33:00 33 115 Tihonová Martina PHK8651 8500046 C D35C
10:35:00 35 262 Čapek Samuel PHK1600 53164 C H10N
10:36:00 36 154 Melicharová Zdeňka PHK7551 8028877 C D45C
10:36:00 36 33 Horáková Eliška PHK1152 8501500 B D12C
10:36:00 36 295 Liška Viktor PHK1111 2102525 C H12D
10:37:00 37 216 Jiranová Alena PHK5351 9371 C D65C
10:38:00 38 507 Dušátko Petr PHK5702 8047155 C H65C
10:40:00 40 156 Novotná Petra PHK6651 8670748 C D45C
10:41:00 41 237 Černý Matouš PHK1414 2219058 C H10C
10:43:00 43 314 Novotný Kryštof PHK1002 8656702 B H14C
10:44:00 44 35 Korbelová Eliška PHK1253 8162855 B D12C
10:44:00 44 63 Grusserová Diana PHK0999 8013885 B D14C
10:45:00 45 239 Vítek Michal PHK1402 8409841 C H10C
10:48:00 48 297 Volák Jiří PHK1204 2218992 C H12D
10:49:00 49 241 Liška Albert PHK1313 8005148 C H10C
10:50:00 50 410 Novotný Milan PHK6502 8663113 C H45C
10:50:00 50 65 Jelínková Eva PHK0953 8107726 B D14C
10:52:00 52 37 Korbelová Tereza PHK1254 8420955 B D12C
10:53:00 53 278 Chrtek Jan PHK1100 8051261 B H12C
10:54:00 54 412 Hruša Petr PHK7806 416203 C H45C
10:55:00 55 225 Běhounová Jiřina PHK5651 8648580 C D65C
10:57:00 57 119 Hrušová Dagmar PHK8050 232255 C D35C
10:58:00 58 167 Rychterová Kateřina PHK7752 9409 C D45D
10:59:00 59 246 Novotný Matouš PHK1515 886826 C H10C
11:00:00 60 39 Pozdílková Kateřina PHK1251 8042139 B D12C
11:02:00 62 432 Pompach Martin PHK7207 8116751 C H45D
11:02:00 62 380 Tihon Michal PHK7905 8226369 C H35C
11:04:00 64 170 Kokrdová Věra PHK6450 2080919 C D45D
11:07:00 67 250 Hepner Martin PHK1501 8226320 C H10C
11:08:00 68 41 Hepnerová Tereza PHK1155 8121537 B D12C
11:10:00 70 420 Vrábel Petr PHK7604 8051264 C H45C
11:10:00 70 173 Korbelová Petra PHK7652 2419927 C D45D
11:14:00 74 438 Strnad Jiří PHK7105 436934 C H45D
11:14:00 74 382 Vítek Petr PHK7601 8007174 C H35C
11:15:00 75 471 Zamouřil Petr PHK6808 2126381 C H55C
11:15:00 75 254 Vrábel Ondřej PHK1500 8063063 C H10C
11:15:00 75 91 Rážová Aneta PHK0662 8454022 B D18C
11:17:00 77 479 Melichar Igor PHK6504 8028839 C H55D
11:17:00 77 284 Tatarnikov Ivan PHK1106 2017671 B H12C
11:20:00 80 107 Novotná Klára PHK9751 1398990 C D21D
11:21:00 81 481 Justa Jaromír PHK6101 995884 C H55D
11:21:00 81 123 Novotná Kateřina PHK8252 8656724 C D35C
11:22:00 82 442 Pozdílek Martin PHK7803 8047119 C H45D
11:23:00 83 473 Hlaváček Lubomír PHK6401 2059745 C H55C
11:23:00 83 76 Pozdílková Zuzana PHK0952 8042144 B D14C
11:25:00 85 483 Čermák Libor PHK5600 2181286 C H55D
11:25:00 85 286 Pompach Tobiáš PHK1201 8004053 B H12C
11:33:00 93 125 Lišková Kateřina PHK8151 2102552 C D35C
11:37:00 97 208 Justová Jana PHK6153 207818 C D55D
11:38:00 98 87 Čížková Alena PHK0857 1428939 C D16C
11:40:00 100 188 Vrábelová Petra PHK7755 51176 C D45D
11:45:00 105 96 Příkazská Zuzana PHK0654 8518314 B D18C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:51:00 51 465 Lederer Vladimír PPU6200 8500068 H55C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 581 Řadová Daniela SHK 0 HDR
10:00:00 00 547 Čížková Dana SHK7752 8008276 C P
10:01:00 01 122 Stulíková Barbora SHK8552 9161 C D35C
10:03:00 03 2 Pouchlá Sára SHK1451 2001987 C D10C
10:04:00 04 25 Jakubská Lucie SHK1250 8500009 B D12C
10:04:00 04 301 Leško Michal SHK1002 8510286 B H14C
10:06:00 06 198 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C D55C
10:07:00 07 348 Houžvička Filip SHK0504 8502690 C H18C
10:10:00 10 518 Šabatka Petr SHK5703 9115 C H65D
10:10:00 10 303 Kyrylyshyn Ihor SHK0910 8071970 B H14C
10:10:00 10 328 Toužil Lukáš SHK1000 2102542 B H14D
10:14:00 14 102 Thýnová Nikola SHK0051 8656672 C D21C
10:19:00 19 306 Zástava Marek SHK0908 8500002 C H14C
10:21:00 21 134 Šafářová Anna SHK8050 1700078 C D35D
10:21:00 21 270 Hanslík Jaroslav SHK1107 2222786 C H12C
10:29:00 29 15 Hanslíková Anna SHK1356 2029128 C D10C
10:29:00 29 272 Hrdinka Josef SHK1205 8509355 B H12C
10:29:00 29 58 Řadová Ráchel SHK0961 8107743 B D14C
10:30:00 30 503 Gazdačko Milan SHK5702 8409889 C H65C
10:31:00 31 261 Hrdinka Antonín SHK1401 2421363 C H10N
10:36:00 36 403 Jakubský Radek SHK7603 8013423 C H45C
10:38:00 38 61 Málková Karolína SHK1051 8501072 B D14C
10:41:00 41 218 Šabatková Zdeňka SHK5652 9112 C D65C
10:42:00 42 296 Komárek Jakub SHK1209 2073743 H12D
10:43:00 43 463 Číža Petr SHK5902 2102550 C H55C
10:43:00 43 360 Hepner David SHK7601 8655416 C H21C
10:46:00 46 408 Netuka Jan SHK7001 9126 C H45C
10:47:00 47 240 Toužil Jan SHK1300 2181333 C H10C
10:49:00 49 277 Mayer Antonín SHK1206 2219031 B H12C
10:49:00 49 141 Culková Dita SHK8151 2113082 C D35D
10:50:00 50 161 Jakubská Naděžda SHK7652 8022650 C D45C
10:52:00 52 317 Pouchlý Matěj SHK1009 8183190 B H14C
10:54:00 54 339 Šlambora Kryštof SHK0806 8063097 B H16C
10:55:00 55 466 Langr Jan SHK6701 9531 C H55C
10:55:00 55 362 Jakubský Adam SHK0406 8014452 B H21C
10:58:00 58 319 Sochor Jakub SHK0903 8022640 A H14C
10:59:00 59 227 Bláhová Luba SHK5852 9118 C D65C
11:01:00 61 144 Slavíková Jana SHK7352 420436 C D35D
11:01:00 61 280 Fiala Matyáš SHK1102 8042133 B H12C
11:02:00 62 169 Fialová Radmila SHK7653 232493 C D45D
11:03:00 63 120 Čížová Andrea SHK8251 8076029 C D35C
11:04:00 64 433 Dohnálek Pavel SHK7100 1400450 C H45D
11:06:00 66 171 Dohnálková Jana SHK7252 1400421 C D45D
11:07:00 67 18 Weinerová Eliška SHK1452 9140 C D10N
11:07:00 67 322 Jakubský David SHK0905 8014481 B H14C
11:09:00 69 282 Slavík František SHK1110 8162884 B H12C
11:13:00 73 253 Culek Tibor SHK1307 2222847 C H10C
11:18:00 78 343 Čečka Vojtěch SHK0804 2113080 C H16C
11:19:00 79 256 Stránský Filip SHK1302 331703 C H10C
11:19:00 79 366 Šabatka Jan SHK9001 8136028 C H21C
11:26:00 86 77 Sochorová Kristýna SHK0953 8461735 B D14C
11:26:00 86 384 Weiner Jakub SHK7911 8663208 C H35C
11:31:00 91 486 Filip Aleš SHK5501 8006742 C H55D
11:33:00 93 207 Divecká Růžena SHK6753 9157 C D55D
11:33:00 93 288 Šatínský Jan SHK1103 2148180 C H12C
11:35:00 95 86 Hlavsová Tereza SHK0857 2144078 B D16C
11:37:00 97 489 Novotný Pavel SHK6104 7203333 C H55D
11:38:00 98 450 Rémiš Jaromír SHK7200 8454032 C H45D
11:43:00 103 492 Širůček Jaromír SHK6200 2085650 C H55D
11:46:00 106 191 Langrová Monika SHK7251 9802 C D45D
11:49:00 109 495 Divecký Josef SHK6102 9120 C H55D
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:07:00 07 302 Ticháček Jáchym SJC1004 8250110 B H14C
10:13:00 13 7 Vošvrdová Eliška SJC1551 2082905 C D10C
10:24:00 24 30 Cyrany Anežka SJC1253 4336 C D12C
10:25:00 25 13 Cyrany Magdalena SJC1453 2115014 C D10C
10:25:00 25 523 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C H75C
10:25:00 25 135 Kučerová Petra SJC7950 0 C D35D
10:28:00 28 524 Bílek Vratislav SJC4801 8518819 C H75C
10:32:00 32 32 Krykorková Zuzana SJC1153 8076648 B D12C
10:32:00 32 375 Šnokhous Jan SJC8002 8357666 C H35C
10:33:00 33 17 Hanousková Michaela SJC1351 8000334 C D10C
10:34:00 34 311 Hanousek Jan SJC1005 8519812 B H14C
10:34:00 34 394 Hanousek Václav SJC8008 8482063 C H35D
10:39:00 39 236 Jakubec Jan SJC1503 2112770 C H10C
10:41:00 41 62 Jakubcová Karolína SJC1050 8112770 B D14C
10:42:00 42 337 Pleva Stanislav SJC0805 8654389 C H16C
10:43:00 43 238 Ticháček Jonáš SJC1302 8150313 C H10C
10:44:00 44 377 Jakubec Petr SJC8106 8115757 C H35C
10:45:00 45 276 Vošvrda Václav SJC1203 8202261 B H12C
10:56:00 56 413 Pleva Stanislav SJC7601 8654390 C H45C
10:56:00 56 38 Šolcová Elsa SJC1152 8047201 B D12C
10:57:00 57 143 Posoldová Eva SJC7957 8033285 C D35D
11:00:00 60 340 Pešek Ondřej SJC0802 8226384 B H16C
11:02:00 62 69 Polanecká Anežka SJC0952 8047148 C D14C
11:03:00 63 229 Bienová Věra SJC5752 8000438 C D65C
11:05:00 65 281 Posolda Lukáš SJC1100 8226418 B H12C
11:13:00 73 283 Řehák Jan SJC1103 8063059 C H12C
11:15:00 75 478 Řehák Pavel SJC6001 8008020 C H55D
11:24:00 84 180 Pešková Renata SJC7550 8230510 C D45D
11:32:00 92 447 Bílek Tomáš SJC7307 8515100 C H45D
11:44:00 104 89 Brožková Elena SJC0751 8501583 C D16C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:01:00 01 353 Fišer Jan SNA9302 8107744 C H21C
10:12:00 12 332 Doucha Tomáš SNA0801 8019416 B H16C
10:46:00 46 511 Langr Stanislav SNA5403 8064492 C H65C
10:51:00 51 223 Langrová Eva SNA5351 8144128 C D65C
11:18:00 78 440 Ptáček Miloš SNA7001 8107772 C H45D
11:19:00 79 480 Zákravský Zdeněk SNA5702 8016314 C H55D
11:32:00 92 184 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C D45D
11:33:00 93 487 Klimeš Jiří SNA6101 2211450 C H55D
11:41:00 101 290 Jirout Jáchym SNA1201 2124797 C H12C
11:47:00 107 494 Imlauf Martin SNA6301 9629 C H55D
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 539 Dan Votroubek SRK1515 2039811 HDR
10:00:00 00 538 Krunčíková Anna SRK1752 682691 C HDR
10:00:00 00 563 Krunčíková Kateřina SRK8751 682628 C P
10:00:00 00 562 Votroubek Jan SRK8201 9201759 C P
10:00:00 00 576 Pohl Zdeněk SRK5301 8501582 C T
10:00:00 00 577 Vítek Zdeněk SRK4701 9799 C T
10:01:00 01 346 Stavrinou David SRK0506 8680305 C H18C
10:02:00 02 49 Lepšová Lucie SRK0951 8663142 A D14C
10:04:00 04 326 Šíma Antonín SRK1001 2214507 B H14D
10:09:00 09 111 Šklíbová Jana SRK7651 8663139 C D35C
10:10:00 10 349 Sedláček David SRK0508 8014561 C H18C
10:31:00 31 213 Dusílková Marie SRK5752 2091518 C D65C
10:56:00 56 379 Krmaš Václav SRK8001 8008111 C H35C
11:04:00 64 40 Lepšová Julie SRK1152 8409882 B D12C
11:08:00 68 381 Krunčík Pavel SRK8501 8054120 C H35C
11:12:00 72 342 Šeps Miroslav SRK0801 8516923 C H16C
11:13:00 73 365 Locker Daniel SRK0200 2222794 C H21C
11:14:00 74 422 Locker Martin SRK7001 8410782 C H45C
11:18:00 78 177 Lockerová Milena SRK7251 2151449 C D45D
11:21:00 81 285 Klabzuba Jan SRK1207 2027216 B H12C
11:24:00 84 108 Lipovská Markéta SRK9851 8501401 C D21D
11:29:00 89 287 Votroubek Jan SRK1206 8133200 C H12C
11:32:00 92 85 Stavrinou Kristýna SRK0751 8516423 B D16C
11:37:00 97 289 Mrklovský Jan SRK1209 2222815 C H12C
11:39:00 99 95 Výchová Veronika SRK0557 8014445 B D18C
11:41:00 101 209 Remešová Alena SRK6150 7249 C D55D
11:45:00 105 291 Jičínský Antonín SRK1101 2134346 C H12C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 535 Haken Václav STH1601 8501136 C HDR
10:00:00 00 536 Puš Kryštof STH1801 2124785 C HDR
10:00:00 00 540 Tauchman Matěj STH1304 2144173 C HDR
10:00:00 00 546 Buďárková Eva STH7851 2144163 C P
10:00:00 00 559 Hakenová Dana STH8251 8501569 C P
10:00:00 00 545 Tauchman Vít STH8103 9934 C P
10:00:00 00 574 Buďárek Robert STH7802 2124778 C T
10:01:00 01 129 Nováková Jana STH8352 2122248 C D35D
10:14:00 14 53 Nováková Věra STH1055 2008988 C D14C
10:17:00 17 103 Pušová Bára STH0357 8013925 B D21C
10:19:00 19 10 Hakenová Kateřina STH1451 8133236 C D10C
10:37:00 37 274 Urbanec Patrik STH1101 2144164 C H12C
10:41:00 41 139 Vejrová Iva STH8852 8656522 C D35D
10:43:00 43 264 Novák Karel STH1402 2134356 C H10N
10:54:00 54 298 Jiřík Marek STH1108 2144172 C H12D
10:55:00 55 267 Drápal Štěpán STH1501 8063074 C H10N
10:58:00 58 398 Haken Adam STH8102 8445287 C H35D
11:03:00 63 248 Novák František STH1303 2001975 C H10C
11:11:00 71 72 Buďárková Laura STH1051 8003458 B D14C
11:44:00 104 453 Hanuš Karel STH6701 8047127 C H45D
11:50:00 110 456 Puš Roman STH7501 8670476 C H45D
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 551 Mlatečková Tereza TYN9750 9160 P
10:42:00 42 157 Šišmová Hana TYN6850 7209364 C D45C
10:52:00 52 411 Adamovský Michal TYN7200 8013397 C H45C
11:06:00 66 434 Šišma Pavel TYN6901 7210242 C H45D
11:07:00 67 364 Mlateček Jiří TYN9501 2106878 H21C
11:12:00 72 174 Kašparová Eva TYN7452 2111703 C D45D
11:12:00 72 437 Kašpar Václav TYN7001 2111719 C H45D
11:34:00 94 448 Gottwald Ondřej TYN7800 2156638 C H45D
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:03:00 03 110 Sršňová Kateřina VAM8150 9600 C D35C
10:04:00 04 389 Sršeň Tomáš VAM8001 1420849 C H35D
10:05:00 05 130 Kodytková Iva VAM7751 9677 C D35D
10:18:00 18 46 Jedlinská Kateřina VAM1250 2212018 C D12D
10:20:00 20 373 Hladký Viktor VAM8201 8667969 C H35C
10:28:00 28 502 Tupec Jiří VAM5801 2126289 C H65C
11:00:00 60 415 Netopil Libor VAM7401 8061483 C H45C
11:06:00 66 341 Jedlinský Martin VAM0800 2211500 C H16C
11:08:00 68 71 Netopilová Simona VAM0950 9478 B D14C
11:12:00 72 421 Koblic Jan VAM7601 2032163 C H45C
11:21:00 81 204 Veverková Yveta VAM6452 9678 C D55D
11:23:00 83 82 Sršňová Natálie VAM0751 1700083 C D16C
11:26:00 86 428 Vandas Luděk VAM6601 8261111 C H45C
11:35:00 95 488 Rykala Karel VAM6401 9671 C H55D
11:38:00 98 187 Mikysková Ilona VAM7550 51469 C D45D
11:40:00 100 451 Mikyska Alan VAM7149 9684 C H45D
11:50:00 110 193 Rykalová Jitka VAM7251 7210243 C D45D
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 537 Novák Tomáš VRL7902 51598 C HDR
10:00:00 00 526 Vrbatová Kristýna VRL1851 8957 C HDR
10:00:00 00 556 Vrbatová Dana VRL7653 2126232 C P
10:00:00 00 573 Hanč Jaroslav VRL6702 7201198 C T
10:01:00 01 300 Novák Vojtěch VRL1003 8511574 C H14C
10:01:00 01 325 Červinka Vojtěch VRL0903 2124762 C H14D
10:05:00 05 50 Záveská Eliška VRL0955 2211449 C D14C
10:11:00 11 52 Kutlvašrová Pavla VRL0951 8454047 A D14C
10:12:00 12 45 Schmidtová Eva VRL1251 2096245 C D12D
10:13:00 13 304 Matějec Jonáš VRL1004 2224138 C H14C
10:15:00 15 8 Kutlvašrová Marta VRL1451 2001908 C D10C
10:19:00 19 352 Čivrný Jan VRL0501 8656604 C H18C
10:20:00 20 104 Matoušová Kateřina VRL9955 8420963 C D21C
10:23:00 23 56 Movchanskaya Sofia VRL0958 2124777 C D14C
10:24:00 24 47 Kramperová Zuzana VRL1255 2126274 C D12D
10:27:00 27 260 Leštínský Vojtěch VRL1616 9201758 C H10N
10:27:00 27 114 Vrbatová Petra VRL8552 8410781 C D35C
10:28:00 28 150 Záveská Ladislava VRL7655 2102800 C D45C
10:31:00 31 358 Procinger Jakub VRL0305 8004345 C H21C
10:32:00 32 59 Vrbatová Barbora VRL1054 8410793 B D14C
10:34:00 34 402 Buchar Marcel VRL7408 9005 C H45C
10:34:00 34 505 Knobloch Jindřich VRL4901 8004901 C H65C
10:37:00 37 312 Špinar František VRL1005 206476 C H14C
10:38:00 38 404 Vrbata Michal VRL7507 2060233 C H45C
10:39:00 39 116 Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 8511567 C D35C
10:42:00 42 509 Farář Jaroslav VRL5002 8064524 C H65C
10:45:00 45 220 Nýdrlová Eva VRL5451 8954 C D65C
10:46:00 46 315 Kutlvašr Vladimír VRL1002 8047122 A H14C
10:48:00 48 338 Kubát Vojtěch VRL0701 8680327 C H16C
10:51:00 51 118 Schmidtová Jana VRL7553 2060275 C D35C
10:56:00 56 67 Hančová Karolína VRL0952 8014548 A D14C
11:04:00 64 417 Kutlvašr Ruda VRL7601 2017664 C H45C
11:05:00 65 70 Nováková Dita VRL0957 2001972 C D14C
11:08:00 68 419 Vrbata Alan VRL7802 8648606 C H45C
11:09:00 69 121 Randáková Helena VRL7452 8518812 C D35C
11:12:00 72 42 Nováková Kateřina VRL1253 2126278 C D12C
11:26:00 86 83 Čivrná Eliška VRL0851 8226375 B D16C
11:27:00 87 474 Čivrný Pavel VRL6306 8076637 C H55C
11:29:00 89 485 Mertlík Jiří VRL6102 2134279 C H55D
11:30:00 90 183 Procingerová Inka VRL7053 2082910 C D45D
11:34:00 94 185 Havlík Poláková Pavlína VRL7851 1409092 C D45D
11:49:00 109 211 Mertlíková Hana VRL6251 8962 C D55D
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:18:00 18 333 Termer Štěpán VSP0807 8404070 B H16C
11:09:00 69 251 Skalka Jindřich VSP1500 2113047 C H10C
Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 554 Nováková Miloslava ZAM6051 7210085 C P
10:08:00 08 51 Kopecká Cecilie ZAM0951 2053564 C D14C
10:21:00 21 113 Venclová Veronika ZAM8251 8003646 C D35C
10:33:00 33 214 Martincová Helena ZAM5051 9033 C D65C
10:35:00 35 60 Venclová Aneta ZAM1051 8445289 C D14C
10:50:00 50 378 Andrš Petr ZAM8401 8226348 C H35C
10:51:00 51 266 Dvořák Vít ZAM1301 2075624 C H10N
10:53:00 53 142 Kmentová Lenka ZAM8552 8033289 C D35D
11:23:00 83 482 Levý Tomáš ZAM6801 331587 C H55D
11:39:00 99 490 Andrš Milan ZAM5801 2085624 C H55D

Ostatní kluby

Čas startu Čas startu od 00 Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
10:13 13 329 Vakant 0 Vakant H14D
10:13 13 350 Vakant 0 Vakant H18C
10:16 16 520 Vakant 0 Vakant H65D
10:16 16 330 Vakant 0 Vakant H14D
10:16 16 351 Vakant 0 Vakant H18C
10:18 18 202 Vakant 0 Vakant D55C
10:19 19 521 Vakant 0 Vakant H65D
10:21 21 203 Vakant 0 Vakant D55C
10:26 26 106 Vakant 0 Vakant D21C
10:30 30 48 Vakant 0 Vakant D12D
10:31 31 16 Vakant 0 Vakant D10C
10:50 50 513 Vakant 0 Vakant H65C
10:52 52 514 Vakant 0 Vakant H65C
10:56 56 164 Vakant 0 Vakant D45C
10:58 58 165 Vakant 0 Vakant D45C
10:59 59 268 Vakant 0 Vakant H10N
11:00 60 299 Vakant 0 Vakant H12D
11:03 63 269 Vakant 0 Vakant H10N
11:04 64 399 Vakant 0 Vakant H35D
11:07 67 231 Vakant 0 Vakant D65C
11:09 69 146 Vakant 0 Vakant D35D
11:09 69 232 Vakant 0 Vakant D65C
11:10 70 323 Vakant 0 Vakant H14C
11:11 71 233 Vakant 0 Vakant D65C
11:13 73 147 Vakant 0 Vakant D35D
11:13 73 324 Vakant 0 Vakant H14C
11:16 76 43 Vakant 0 Vakant D12C
11:21 81 257 Vakant 0 Vakant H10C
11:23 83 258 Vakant 0 Vakant H10C
11:24 84 344 Vakant 0 Vakant H16C
11:28 88 429 Vakant 0 Vakant H45C
11:28 88 109 Vakant 0 Vakant D21D
11:30 90 430 Vakant 0 Vakant H45C
11:30 90 345 Vakant 0 Vakant H16C
11:31 91 475 Vakant 0 Vakant H55C
11:31 91 24 Vakant 0 Vakant D10N
11:31 91 368 Vakant 0 Vakant H21C
11:32 92 79 Vakant 0 Vakant D14C
11:35 95 476 Vakant 0 Vakant H55C
11:35 95 80 Vakant 0 Vakant D14C
11:37 97 369 Vakant 0 Vakant H21C
11:38 98 81 Vakant 0 Vakant D14C
11:39 99 126 Vakant 0 Vakant D35C
11:44 104 387 Vakant 0 Vakant H35C
11:45 105 127 Vakant 0 Vakant D35C
11:47 107 90 Vakant 0 Vakant D16C
11:50 110 388 Vakant 0 Vakant H35C
11:51 111 97 Vakant 0 Vakant D18C
11:51 111 128 Vakant 0 Vakant D35C
11:52 112 194 Vakant 0 Vakant D45D
11:52 112 457 Vakant 0 Vakant H45D
11:53 113 212 Vakant 0 Vakant D55D
11:53 113 497 Vakant 0 Vakant H55D
11:53 113 293 Vakant 0 Vakant H12C
11:54 114 195 Vakant 0 Vakant D45D
11:54 114 458 Vakant 0 Vakant H45D
11:55 115 498 Vakant 0 Vakant H55D
11:56 116 196 Vakant 0 Vakant D45D
11:56 116 459 Vakant 0 Vakant H45D
11:57 117 499 Vakant 0 Vakant H55D
11:57 117 294 Vakant 0 Vakant H12C