Logo

Startovka závodu: Cena východních Čech - E2

Datum:
02.09.2023
Místo konání:
Nové Záboří
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
Mapa:
Studánka - Království
Ředitel závodu:
Černý Michal
Hlavní rozhodčí:
Šabatka Zdeněk - R1
Stavitel tratí:
Kubíček Radek - R1
JURY:
Schulhof Jan, Jedličková Zuzana, Juřeník Josef
Kategorie:
D10N     D10C     D12A     D12B     D14A     D14B     D16B     D18B     D21A     D21B     D35B     D35C     D40B     D40C     D45B     D45C     D50B     D50C     D55     D60     D65     D70     H10N     H10C     H12A     H12B     H14A     H14B     H16B     H18B     H21E     H21A     H21C     H35B     H40B     H40C     H45B     H45C     H50B     H50C     H55B     H55C     H60     H65     H70     H75     HDR     P     T    
Nahrávám data...

D10N 3.80 km, 35 m, 7 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:12:00 12 Sedláková Anna LIP1550 7207339 C SOS Mamuti z Lipovky
10:17:00 17 Kosinová Kateřina SHK1358 2218991 C OK Slavia Hradec Králové
10:22:00 22 Chrástová Markéta STH1550 9974 C SK Studenec
10:27:00 27 Kalousková Aneta JEN1350 7788 C OB Jenišovice

D10C 2.59 km, 30 m, 10 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:05:00 05 Škorpíková Markéta LPU1450 2075605 C OK Lokomotiva Pardubice
10:10:00 10 Hrušková Tereza DOR1451 2125343 C OK Dobříš
10:15:00 15 Dvořáková Marie LPU1452 2045243 C OK Lokomotiva Pardubice
10:20:00 20 Mayerová Anna SHK1450 8076036 C OK Slavia Hradec Králové
10:25:00 25 Novotná Anna PHK1352 2144152 C OK 99 Hradec Králové
10:30:00 30 Kuhnová Šárka LPU1356 8409887 C OK Lokomotiva Pardubice
10:35:00 35 Voleská Andrea KAM1456 2222807 C OK Kamenice
10:40:00 40 Jedličková Michaela SHK1350 8107722 C OK Slavia Hradec Králové
10:45:00 45 Nymsová Marie Ema TYN1350 9747 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:50:00 50 Hovorková Nikol LPU1353 8505177 C OK Lokomotiva Pardubice
10:55:00 55 Hakenová Kateřina STH1451 8133236 C SK Studenec
11:00:00 60 Košťálová Gabriela SHK1353 2143378 C OK Slavia Hradec Králové
11:05:00 65 Šímová Klaudie TBM1452 553446 C KOS TJ Tesla Brno
11:10:00 70 Fenclová Zuzana LPU1454 887920 C OK Lokomotiva Pardubice
11:15:00 75 Hrušková Zuzana DOR1452 2058516 C OK Dobříš
11:20:00 80 Lukešová Hana SHK1351 2144088 C OK Slavia Hradec Králové
11:25:00 85 Hrušová Kateřina PHK1380 434594 C OK 99 Hradec Králové
11:30:00 90 Ševčíková Kristýna LPU1365 2102545 C OK Lokomotiva Pardubice
11:35:00 95 Vyhnálková Jana 20001 7500840 JAFF
11:40:00 100 Hanslíková Anna SHK1356 2029128 C OK Slavia Hradec Králové
11:45:00 105 Retková Adina LTU1350 2001944 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:50:00 110 Kárníková Alžběta LPU1354 8063046 C OK Lokomotiva Pardubice
11:55:00 115 Sedláková Helena DKP1352 8044628 C Oddíl OB Kotlářka
12:00:00 120 Kutlvašrová Marta VRL1451 2001908 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:05:00 125 Melicharová Nina PHK1451 224919 C OK 99 Hradec Králové
12:10:00 130 Kubešová Sára LPU1459 2049516 C OK Lokomotiva Pardubice

D12A 3.80 km, 70 m, 12 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:24:00 24 Korbelová Eliška PHK1253 8226379 B OK 99 Hradec Králové
10:29:00 29 Ptáčková Lucie DKP1255 8501062 B Oddíl OB Kotlářka
10:34:00 34 Chotěnovská Nela HJL1153 8500022 B Sokol Horní Jelení
10:39:00 39 Hepnerová Tereza PHK1155 8121537 B OK 99 Hradec Králové
10:44:00 44 Růžičková Zuzana KSU1250 2051479 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:49:00 49 Kopecká Eliška PHK1250 8454017 B OK 99 Hradec Králové
10:54:00 54 Macháčková Lucie SHK1155 8501571 B OK Slavia Hradec Králové
10:59:00 59 Broschová Alžběta RBK1151 8140939 B SK Radioklub Blansko
11:04:00 64 Korbelová Tereza PHK1254 8420955 B OK 99 Hradec Králové
11:09:00 69 Odvodyová Nikola LPU1252 8014544 B OK Lokomotiva Pardubice
11:14:00 74 Kocúrová Barbora PBM1253 2067244 C TJ Spartak 1. brněnská
11:19:00 79 Vaňátková Thea LTU1150 8054112 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:24:00 84 Kušičková Lucie HJL1251 8014454 C Sokol Horní Jelení
11:29:00 89 Zitková Markéta LPU1251 8662351 C OK Lokomotiva Pardubice
11:34:00 94 Hakenová Petra STH1251 8044626 C SK Studenec
11:39:00 99 Šolcová Elsa SJC1152 8047201 B Sportcentrum Jičín
11:44:00 104 Polubentseva Darja 11U1150 7204631 Kyiv Region O-team
11:49:00 109 Ryglová Beáta TBM1158 8482069 B KOS TJ Tesla Brno
11:54:00 114 Kvapilová Simona PHK1150 8501651 B OK 99 Hradec Králové
11:59:00 119 Kroupová Anna LPU1154 8013860 C OK Lokomotiva Pardubice
12:04:00 124 Fialová Kristýna DOR1250 8328667 C OK Dobříš
12:09:00 129 Jakubská Lucie SHK1250 8500009 B OK Slavia Hradec Králové
12:14:00 134 Mackanič Sára RBK1152 2211511 C SK Radioklub Blansko
12:19:00 139 Krykorková Zuzana SJC1153 8076648 B Sportcentrum Jičín

D12B 3.12 km, 40 m, 9 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:04:00 04 Saturová Eliška VRL1254 2181281 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:09:00 09 Košárková Aneta PGP1255 8656668 C SK Praga
10:14:00 14 Besedová Magdaléna PHK1252 232884 C OK 99 Hradec Králové
10:19:00 19 Schmidtová Eva VRL1251 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:24:00 24 Kušičková Jolana HJL1252 2419956 C Sokol Horní Jelení
10:29:00 29 Pozdílková Kateřina PHK1251 8042139 B OK 99 Hradec Králové
10:34:00 34 Švorcová Karolína HJL1250 2420049 C Sokol Horní Jelení

D14A 4.30 km, 70 m, 12 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:01:00 01 Besedová Barbora PHK1051 8500483 B OK 99 Hradec Králové
10:04:00 04 Vrbatová Barbora VRL1054 8410793 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:07:00 07 Kvapilová Markéta PHK0950 8137511 B OK 99 Hradec Králové
10:10:00 10 Málková Karolína SHK1051 8501072 B OK Slavia Hradec Králové
10:13:00 13 Kozlová Alisa 11U0951 7204648 Kyiv Region O-team
10:16:00 16 Jakubcová Karolína SJC1050 8112770 B Sportcentrum Jičín
10:19:00 19 Munzarová Monika LPU1056 8013836 B OK Lokomotiva Pardubice
10:22:00 22 Grusserová Diana PHK0999 8013885 B OK 99 Hradec Králové
10:25:00 25 Nová Klára VRL1053 8013842 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:28:00 28 Řadová Ráchel SHK0961 8107743 B OK Slavia Hradec Králové
10:31:00 31 Mukvych Khrystyna 11U1050 7204622 Kyiv Region O-team
10:34:00 34 Jágrová Aneta RBK0951 8516957 A SK Radioklub Blansko
10:37:00 37 Hovorková Elen LPU0954 8013852 B OK Lokomotiva Pardubice
10:40:00 40 Pozdílková Zuzana PHK0952 8042144 B OK 99 Hradec Králové
10:43:00 43 Buďárková Laura STH1051 8003458 B SK Studenec
10:46:00 46 Bohdanecká Antonie SHK0960 8014570 C OK Slavia Hradec Králové
10:49:00 49 Lukienko Julia 11U0950 7204641 Kyiv Region O-team
10:52:00 52 Havrdová Selina SJC0950 8071009 A Sportcentrum Jičín
10:55:00 55 Zitková Veronika LPU1051 8663131 B OK Lokomotiva Pardubice
10:58:00 58 Hrušová Lucie PHK1050 8022692 B OK 99 Hradec Králové
11:01:00 61 Hančová Karolína VRL0952 8014548 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:04:00 64 Sochorová Kristýna SHK0953 8461735 B OK Slavia Hradec Králové
11:07:00 67 Kubíčková Lucie VIC0952 8063060 B OB Vizovice
11:10:00 70 Vaculovičová Alžběta DOR0956 8006772 C OK Dobříš
11:13:00 73 Macková Gita LPU0961 8109409 B OK Lokomotiva Pardubice
11:16:00 76 Jelínková Eva PHK0953 8107726 B OK 99 Hradec Králové
11:19:00 79 Šimková Lucie STH0951 2116482 B SK Studenec
11:22:00 82 Volkova Maja TRI0959 8071304 B TJ TŽ Třinec
11:25:00 85 Miščuk Anastasia 11U0952 7204649 Kyiv Region O-team
11:28:00 88 Jágrová Zuzana RBK1051 8013953 B SK Radioklub Blansko
11:31:00 91 Fenclová Hana LPU1054 8109335 A OK Lokomotiva Pardubice
11:34:00 94 Linderová Ema PHK1059 9463 C OK 99 Hradec Králové
11:37:00 97 Kutlvašrová Pavla VRL0951 8454047 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:40:00 100 Jedličková Lucie SHK1050 8013848 B OK Slavia Hradec Králové
11:43:00 103 Ptáčková Barbora DKP0954 8196046 B Oddíl OB Kotlářka
11:46:00 106 Netopilová Simona VAM0950 8063083 B OB Vamberk
11:49:00 109 Kočandrlová Natálie KSU0979 446412 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:52:00 112 Záveská Eliška VRL0955 2211449 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

D14B 3.42 km, 50 m, 9 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:43:00 43 Šímová Julie TBM1055 8285915 C KOS TJ Tesla Brno
10:48:00 48 Nováková Věra STH1055 2008988 C SK Studenec
10:53:00 53 Čapková Kateřina LTU1050 2143349 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:03:00 63 Pavelková Eva KSU1099 446448 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:08:00 68 Jirousová Edita TAP1056 2113483 C KOB Tretra Praha
11:13:00 73 Hamáková Zuzana HJL1050 2148107 C Sokol Horní Jelení
11:18:00 78 Růžičková Magda PHK0951 2080949 C OK 99 Hradec Králové
11:23:00 83 Nováková Dita VRL0957 2001972 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

D16B 5.52 km, 140 m, 14 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:02:00 02 Vyziblová Viktorie SJC0853 8226352 A Sportcentrum Jičín
10:05:00 05 Chrástová Barbora STH0851 8033224 A SK Studenec
10:08:00 08 Berná Klára ODV0851 8044490 B TJ Aero Odolena Voda
10:11:00 11 Netuková Anežka SHK0750 8660536 A OK Slavia Hradec Králové
10:14:00 14 Fedrová Anežka RBK0853 8113507 A SK Radioklub Blansko
10:17:00 17 Linderová Anna PHK0852 8506898 C OK 99 Hradec Králové
10:20:00 20 Kaláčová Anna LPU0763 8506938 B OK Lokomotiva Pardubice
10:23:00 23 Solařová Linda SHK0758 8109378 B OK Slavia Hradec Králové
10:26:00 26 Havrdová Sheila SJC0750 8101007 A Sportcentrum Jičín
10:29:00 29 Kynčlová Anna JIL0852 8140914 A OK Jilemnice
10:32:00 32 Syblíková Rozálie ODV0856 8196067 C TJ Aero Odolena Voda
10:35:00 35 Šumpíková Barbora SHK0759 8500471 B OK Slavia Hradec Králové
10:38:00 38 Šujanová Berenika RBK0752 8004048 C SK Radioklub Blansko
10:41:00 41 Novotná Vendula PHK0777 8033203 A OK 99 Hradec Králové
10:44:00 44 Čivrná Eliška VRL0851 8226375 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:47:00 47 Hlavsová Tereza SHK0857 2144078 B OK Slavia Hradec Králové
10:50:00 50 Jelínková Michaela CTB0851 2121764 C SK OB Chotěboř
10:53:00 53 Hamáčková Táňa STH0754 2008994 B SK Studenec
10:56:00 56 Kaplanová Viktorie LPU0864 8006737 B OK Lokomotiva Pardubice
10:59:00 59 Strejčková Klára SHK0861 8454016 C OK Slavia Hradec Králové
11:05:00 65 Čapková Markéta PHK0850 8013911 A OK 99 Hradec Králové
11:08:00 68 Gajdová Michaela VSP0752 8660527 B USK Praha
11:11:00 71 Selixová Anežka SHK0852 2126384 C OK Slavia Hradec Králové
11:14:00 74 Hamáková Adéla HJL0851 8016306 B Sokol Horní Jelení
11:17:00 77 Ryglová Adéla TBM0857 8033296 A KOS TJ Tesla Brno
11:20:00 80 Hanušová Markéta VRL0852 8033283 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:23:00 83 Selixová Mariana SHK0752 2181284 B OK Slavia Hradec Králové
11:26:00 86 Kvášovská Ludmila LTU0753 8680392 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:29:00 89 Podlešáková Monika PHK0752 8515512 A OK 99 Hradec Králové
11:32:00 92 Švíglerová Kateřina LPU0752 8116716 A OK Lokomotiva Pardubice
11:35:00 95 Jedličková Veronika SHK0850 8501048 B OK Slavia Hradec Králové
11:38:00 98 Housková Adéla DOR0851 2050490 C OK Dobříš
11:41:00 101 Dudlová Hana ODV0854 8418099 C TJ Aero Odolena Voda
11:44:00 104 Balcarová Olga SNA0851 8076019 B TJ START Náchod

D18B 6.87 km, 180 m, 13 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:12:00 72 Kubíková Magdaléna LPU0566 8183060 B OK Lokomotiva Pardubice
11:15:00 75 Dostálová Barbora VRL0553 1400428 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:18:00 78 Kadaníková Tereza LPU0552 2025374 C OK Lokomotiva Pardubice
11:21:00 81 Morávková Zuzana SRK0551 8517323 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:24:00 84 Košková Martina SHK0652 8113524 B OK Slavia Hradec Králové
11:27:00 87 Dvořáková Kateřina LPU0656 8109315 B OK Lokomotiva Pardubice
11:30:00 90 Chrástová Magdaléna STH0551 8656541 B SK Studenec
11:33:00 93 Holohlavská Ema JIL0652 2096121 C OK Jilemnice
11:36:00 96 Mrskočová Markéta LPU0553 8654902 C OK Lokomotiva Pardubice
11:39:00 99 Čečková Karolína SHK0650 8414128 A OK Slavia Hradec Králové

D21A 8.11 km, 225 m, 23 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:38:00 38 Lepšíková Eva SJC8765 8112522 C Sportcentrum Jičín
10:43:00 43 Andrlová Lea SHK0463 8409854 A OK Slavia Hradec Králové
10:48:00 48 Bochenková Martina DKP8758 8656549 C Oddíl OB Kotlářka
10:58:00 58 Habigerová Radka KSU9559 8662732 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:03:00 63 Benešová Lucie SJC8951 8030189 C Sportcentrum Jičín
11:08:00 68 Zabořilová Romana JEN7457 8033263 C OB Jenišovice
11:13:00 73 Balcarová Jana PHK8753 8116686 C OK 99 Hradec Králové
11:18:00 78 Fenclová Marta LPU7667 8651740 C OK Lokomotiva Pardubice
11:23:00 83 Chrástová Tereza TUR0255 8680409 C OOB TJ Turnov
11:28:00 88 Metelková Michaela PHK0550 8116745 R OK 99 Hradec Králové
11:33:00 93 Zatloukalová Romana ZLH9950 8517356 C OOB TJ Zlaté Hory
11:38:00 98 Klacková Štěpánka SJC0253 8242002 C Sportcentrum Jičín
11:43:00 103 Košárková Iva PGP8155 2082714 C SK Praga
11:48:00 108 Jedličková Zuzana SHK8150 8656667 R OK Slavia Hradec Králové
12:03:00 123 Rollier Monika PHK8051 8680379 C OK 99 Hradec Králové
12:08:00 128 Turczerová Hana KSU9393 8670790 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:13:00 133 Rückerová Šárka HOR0050 8013831 C TJ Jiskra Hořice
12:18:00 138 Metelková Taťána PHK7250 434591 C OK 99 Hradec Králové

D21B 6.38 km, 160 m, 15 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:02:00 02 Seitler Andrea ASU9250 8501580 C Magnus Orienteering
10:08:00 08 Zatloukalová Hana ZLH0150 224900 C OOB TJ Zlaté Hory
10:14:00 14 Janečková Dagmar EKP6550 8515518 C VŠTJ Ekonom Praha
10:20:00 20 Kašparová Šárka AOP7251 7522295 C Orientační Běh Opava
10:26:00 26 Šánová Julie KSU0494 8107739 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:32:00 32 Ďoubalíková Marie CHT0153 339541 C OOB SK Chrast
10:38:00 38 Škorpíková Barbora LPU0060 8109302 C OK Lokomotiva Pardubice
10:44:00 44 Viková Vendula JIL8951 8889 C OK Jilemnice
10:50:00 50 Hořejší Jana DKP9052 8947 C Oddíl OB Kotlářka
10:56:00 56 Müllerová Petra BZP9050 8113498 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:02:00 62 Dubská Veronika 290001 500261 XYZ
11:08:00 68 Navrátilová Adéla TRI0250 8061463 C TJ TŽ Třinec
11:14:00 74 Karbusická Alžběta 300001 428297 Janovka
11:20:00 80 Ďoubalíková Anna CHT9651 207805 C OOB SK Chrast
11:26:00 86 Mrózková Vendula LPU9056 7200905 C OK Lokomotiva Pardubice

D35B 6.37 km, 155 m, 19 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
01:00:00 -28227360 Palasová Petra SJC8658 8008016 C Sportcentrum Jičín
11:05:00 65 Králová Vanda PGP8755 8660507 C SK Praga
11:10:00 70 Marciniak Maria 76P8550 0 Biały Szkwał
11:15:00 75 Lučanová Marta LPU7957 8014507 C OK Lokomotiva Pardubice
11:20:00 80 Čížová Andrea SHK8251 8076029 C OK Slavia Hradec Králové
11:25:00 85 Vrbatová Petra VRL8552 8410781 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:30:00 90 Kalousková Pavla JEN8451 8012882 C OB Jenišovice
11:35:00 95 Rajnošek Tereza KSU8691 8180786 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:40:00 100 Šklíbová Jana SRK7651 8663139 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:45:00 105 Novotná Jitka SHK8553 2212738 C OK Slavia Hradec Králové
11:50:00 110 Randáková Helena VRL7452 8518812 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:55:00 115 Bukovacová Alena PBM7454 8515557 C TJ Spartak 1. brněnská

D35C 4.77 km, 110 m, 13 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:23:00 83 Jelínková Zuzana PHK7452 8119518 C OK 99 Hradec Králové
11:28:00 88 Nymsová Marie TYN8651 682669 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:33:00 93 Šilerová Eva PDY8050 8660526 C Běhej Poděbrady
11:38:00 98 Vejrová Iva STH8852 8656522 C SK Studenec
11:43:00 103 Stoszková Jana AOP8850 52986 C Orientační Běh Opava

D40B 6.17 km, 150 m, 18 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:02:00 02 Podlipná Veronika SJC8152 8172882 C Sportcentrum Jičín
10:07:00 07 Nováková Ivana DLP8150 8063044 C OOB TJ Dukla Praha
10:12:00 12 Culková Dita SHK8151 2113082 C OK Slavia Hradec Králové
10:17:00 17 Voleská Alice KAM8050 2051530 C OK Kamenice
10:22:00 22 Novotná Kateřina PHK8252 8656724 C OK 99 Hradec Králové
10:32:00 32 Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 8511567 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:42:00 42 Polubentseva Svitlana 11U8350 1429022 Kyiv Region O-team
10:47:00 47 Jelínková Hana CTB8152 899173 C SK OB Chotěboř
10:52:00 52 Havrdová Renata SJC7756 8113000 C Sportcentrum Jičín
10:57:00 57 Šichová Jaroslava DLP8052 8076613 C OOB TJ Dukla Praha
11:02:00 62 Mikeszová Martina DKP8162 2118478 C Oddíl OB Kotlářka
11:07:00 67 Fialová Jana DOR8050 2125348 C OK Dobříš
11:12:00 72 Hrušová Dagmar PHK8050 232255 C OK 99 Hradec Králové
11:17:00 77 Straková Linda LME7950 8013864 C SK Los Mělník
11:22:00 82 Schmidtová Jana VRL7553 8975 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:27:00 87 Málková Šárka CST8351 8051083 C OB Strakonice
11:32:00 92 Smětáková Ivana HLV8153 8501087 C KČT - OB Holešov
11:37:00 97 Forstová Veronika PZR8181 8119527 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

D40C 4.64 km, 105 m, 11 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 00 Brožová Jana LTU8250 8047150 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:05:00 05 Kokaislová Eva LPU7956 9296 C OK Lokomotiva Pardubice
10:10:00 10 Drhlíková Markéta VAM8250 2134332 C OB Vamberk
10:15:00 15 Hladká Petra KOR7950 8660542 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:20:00 20 Haasová Renata LPU7960 8014506 C OK Lokomotiva Pardubice
10:25:00 25 Pozdílková Alena PHK8053 2122267 C OK 99 Hradec Králové
10:30:00 30 Čapková Eva LTU7852 9201756 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:35:00 35 Rybínová Iva KOR7551 2067247 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:40:00 40 Kroupová Kateřina LPU8154 8410803 C OK Lokomotiva Pardubice
10:45:00 45 Nováková Jana STH8352 2122248 C SK Studenec

D45B 5.20 km, 140 m, 16 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 00 Termerová Jana LTU7850 2103288 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:03:00 03 Mrskočová Dana LPU7356 8033225 C OK Lokomotiva Pardubice
10:06:00 06 Broschová Lucie RBK7451 8006757 C SK Radioklub Blansko
10:09:00 09 Hrušková Blanka DOR7555 2134295 C OK Dobříš
10:12:00 12 Kvapilová Zuzana PHK7853 8501065 C OK 99 Hradec Králové
10:18:00 18 Berná Markéta ODV7651 8501552 C TJ Aero Odolena Voda
10:21:00 21 Kolaříková Marie SOB7850 8196075 C SOBSA
10:24:00 24 Nová Martina VRL7656 8500015 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:27:00 27 Ďoubalíková Veronika CHT7351 9361 C OOB SK Chrast
10:33:00 33 Biolik Agnieszka CHC7751 8197778 C K.O.B. Choceň
10:36:00 36 Žižková Jaroslava DOR7754 2104694 C OK Dobříš
10:39:00 39 Kubečková Terezie LIP7650 995872 C SOS Mamuti z Lipovky
10:42:00 42 Pračková Zita RIC7850 2045228 C OB Říčany
10:45:00 45 Junková Petra STH7451 8330759 C SK Studenec
10:48:00 48 Čečková Martina SHK7753 8660534 C OK Slavia Hradec Králové
10:51:00 51 Kutáčová Ivana NPA7852 2060300 C SK LOB Nová Paka
11:54:00 114 Dudlová Jana ODV7751 2135182 C TJ Aero Odolena Voda
11:57:00 117 Janovská Petra PGP7355 8654900 C SK Praga

D45C 4.48 km, 90 m, 10 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:11:00 71 Ptáčková Helena DKP7750 2419969 C Oddíl OB Kotlářka
11:16:00 76 Kameníková Kateřina BOR7758 8441 C OK Jiskra Nový Bor
11:21:00 81 Havlík Poláková Pavlína VRL7851 1409092 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:26:00 86 Vörösová Markéta LPU7868 9271 C OK Lokomotiva Pardubice
11:31:00 91 Čiháková Olga HOR7651 2104603 C TJ Jiskra Hořice
11:36:00 96 Sadílková Michaela LTU7650 2001928 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:41:00 101 Jágrová Vlasta SBK7789 8662315 C KOB START Blansko
11:46:00 106 Šujanová Kateřina RBK7851 2127529 C SK Radioklub Blansko
11:51:00 111 Jirasová Jana DOR7450 2080951 C OK Dobříš
11:56:00 116 Krpatová Zuzana LPU7558 8042136 C OK Lokomotiva Pardubice
12:01:00 121 Kašparová Eva TYN7452 2111703 C OOB SK Týniště nad Orlicí
12:06:00 126 Richterová Nataša ADA7451 52715 C OOB Spartak Adamov
12:11:00 131 Záveská Ladislava VRL7655 2102800 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:16:00 136 Housková Monika DOR7551 2044893 C OK Dobříš
12:21:00 141 Smith Lucie VRL7353 2096241 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

D50B 4.63 km, 80 m, 12 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:01:00 01 Hiršová Marcela TBM7079 8648605 C KOS TJ Tesla Brno
10:07:00 07 Bendáková Jitka LTU6951 2085652 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:13:00 13 Kostková Jana AOP7151 8648553 C Orientační Běh Opava
10:19:00 19 Loukotová Andrea HOR7350 8006743 C TJ Jiskra Hořice
10:25:00 25 Zurynková Jana EKP7053 8660592 C VŠTJ Ekonom Praha
10:31:00 31 Růžičková Kamila PHK7153 8445323 C OK 99 Hradec Králové
10:37:00 37 Křivdová Lenka 60002 8655490 HZS KHK
10:43:00 43 Krčová Martina KSU7272 8680374 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:49:00 49 Slavíková Lenka TVR7350 8154988 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem

D50C 3.60 km, 55 m, 11 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:35:00 35 Suková Renata PZR7352 53196 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:40:00 40 Kynčlová Dagmar JIL7256 9074 C OK Jilemnice
10:45:00 45 Junková Kateřina STH7351 7204984 C SK Studenec
10:50:00 50 Zatloukalová Eva ZLH7051 2027210 C OOB TJ Zlaté Hory
10:55:00 55 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C TJ START Náchod
11:00:00 60 Hanušová Zdena SJC7253 8092929 C Sportcentrum Jičín
11:05:00 65 Poláčková Bohuslava PZR7070 2052393 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:10:00 70 Jónová Markéta JIL7352 2134347 C OK Jilemnice
11:20:00 80 Brabencová Alena SOB7150 8502678 C SOBSA
11:25:00 85 Procingerová Inka VRL7053 2082910 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:30:00 90 Brumovská Rhea TAP7251 2224524 C KOB Tretra Praha
11:35:00 95 Vaňátková Bendová Monika LTU7352 2001938 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:40:00 100 Janovská Věra JIL7258 2127634 C OK Jilemnice

D55 4.21 km, 80 m, 11 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:24:00 84 Klapalová Jana VAM6451 1416361 C OB Vamberk
11:29:00 89 Zalabová Martina SJC6657 8213213 C Sportcentrum Jičín
11:34:00 94 Sládková Eva TEH5751 8663158 C Sokol Tehov
11:39:00 99 Stodůlková Lenka LTU6752 8047168 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:44:00 104 Komersová Jana KNC6550 8226399 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:49:00 109 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C OK Slavia Hradec Králové
11:54:00 114 Švarcová Lenka JEN6451 8033291 C OB Jenišovice
11:59:00 119 Gebauerová Jana SSU6450 2001926 C SK Severka Šumperk

D60 3.84 km, 75 m, 14 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 00 Benešová Iva SJC6151 886513 C Sportcentrum Jičín
10:05:00 05 Sochorová Hana HAV6250 8113529 C OB Havířov
10:10:00 10 Hanušová Jitka LTU6352 8680397 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:15:00 15 Svobodová Hana SMB5951 7705 C SKOB Mladá Boleslav
10:20:00 20 Kábrtová Iva PEN6350 8030630 C OK RECO Sport
10:25:00 25 Vondráčková Zdeňka SNA6251 9608 C TJ START Náchod
10:30:00 30 Mertlíková Hana VRL6251 8962 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:35:00 35 Mádlová Iva SHK6351 9121 C OK Slavia Hradec Králové

D65 3.62 km, 65 m, 10 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:25:00 25 Rosecká Alena PZR5654 7205030 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:30:00 30 Víchová Ladislava LPU5851 8014508 C OK Lokomotiva Pardubice
10:35:00 35 Šabatková Zdeňka SHK5652 9112 C OK Slavia Hradec Králové
10:40:00 40 Nýdrlová Eva VRL5451 8954 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:45:00 45 Jalová Marie RBK5761 49601 C SK Radioklub Blansko
10:50:00 50 Hušková Eva NPA5754 8409846 C SK LOB Nová Paka
10:55:00 55 Šilerová Zdena KNC5750 2023962 C Sokol Kostelec n. Č. l.

D70 2.90 km, 45 m, 9 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 00 Zlesáková Vlasta JIL5362 8285927 C OK Jilemnice
10:05:00 05 Kalibánová Jiřina NPA5351 8006771 C SK LOB Nová Paka
10:10:00 10 Horynová Eva JIL5254 8662735 C OK Jilemnice

H10N 3.80 km, 35 m, 8 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:14:00 14 Čech Antonín BOR1601 232182 C OK Jiskra Nový Bor
10:19:00 19 Toužil Jan SHK1300 2181333 C OK Slavia Hradec Králové
10:24:00 24 Skalka Jindřich VSP1500 2113047 C USK Praha
10:29:00 29 Leštínský Vojtěch VRL1616 9201758 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:34:00 34 Pražák Tobiáš SHK1402 0 C OK Slavia Hradec Králové
10:39:00 39 Drápal Štěpán STH1501 2124785 C SK Studenec
10:44:00 44 Mokrý Daniel HJL1401 2081380 C Sokol Horní Jelení
10:49:00 49 Hrdinka Antonín SHK1401 2421363 C OK Slavia Hradec Králové
10:54:00 54 Klapal Tomáš VAM1600 52074 C OB Vamberk

H10C 2.87 km, 50 m, 11 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:01:00 01 Havel Ondřej LPU1404 301629 C OK Lokomotiva Pardubice
10:06:00 06 Rollier Alexei PHK1502 8005907 C OK 99 Hradec Králové
10:11:00 11 Kolařík Jiří SOB1300 8502697 C SOBSA
10:16:00 16 Lučan Jakub LPU1401 515134 C OK Lokomotiva Pardubice
10:21:00 21 Culek Tibor SHK1307 2222847 C OK Slavia Hradec Králové
10:26:00 26 Liška Albert PHK1313 8005148 C OK 99 Hradec Králové
10:31:00 31 Zachar Daniel BOR1400 4402 C OK Jiskra Nový Bor
10:36:00 36 Palas Tomáš SJC1501 500267 C Sportcentrum Jičín
10:41:00 41 Odvody Vilém LPU1502 828384 C OK Lokomotiva Pardubice
10:46:00 46 Stránský Filip SHK1302 331703 C OK Slavia Hradec Králové
10:51:00 51 Nymsa Matyáš TYN1300 9746 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:56:00 56 Čech Jan BOR1403 416195 C OK Jiskra Nový Bor
11:01:00 61 Pračka Michal RIC1400 426373 C OB Říčany
11:06:00 66 Samek Viktor LPU1307 2112731 C OK Lokomotiva Pardubice
11:11:00 71 Kubíček Ota VIC1401 53138 C OB Vizovice
11:16:00 76 Novotný Matouš PHK1515 886826 C OK 99 Hradec Králové

H12A 4.05 km, 85 m, 13 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:04:00 04 Macháček Jakub SHK1202 8076589 B OK Slavia Hradec Králové
10:09:00 09 Voleský Viktor KAM1103 2102864 C OK Kamenice
10:14:00 14 Andrle Tomáš SHK1111 2213818 C OK Slavia Hradec Králové
10:19:00 19 Vrbata Alan VRL1203 8137516 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:24:00 24 Šumpík Filip SHK1109 8162911 B OK Slavia Hradec Králové
10:29:00 29 Tatarnikov Ivan PHK1106 2017671 B OK 99 Hradec Králové
10:34:00 34 Lučan Ondřej LPU1101 8109426 B OK Lokomotiva Pardubice
10:39:00 39 Mayer Antonín SHK1206 2219031 B OK Slavia Hradec Králové
10:44:00 44 Junek Kryštof DKP1212 8680407 C Oddíl OB Kotlářka
10:49:00 49 Španěl Vít DOR1100 2125358 C OK Dobříš
10:54:00 54 Slavík František SHK1110 8162884 B OK Slavia Hradec Králové
10:59:00 59 Pompach Tobiáš PHK1201 8004053 B OK 99 Hradec Králové
11:04:00 64 Čihák Matěj HOR1100 8025655 B TJ Jiskra Hořice
11:09:00 69 Hrdinka Josef SHK1205 2181914 B OK Slavia Hradec Králové
11:14:00 74 Šíma Filip TBM1213 8025571 C KOS TJ Tesla Brno
11:19:00 79 Nachtigall Jakub LPU1209 8133207 B OK Lokomotiva Pardubice
11:24:00 84 Bohdanecký František SHK1104 8003635 B OK Slavia Hradec Králové
11:29:00 89 Brož Jiří LTU1101 8047206 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:34:00 94 Štábl Vít KSU1100 8183194 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:39:00 99 Fiala Matyáš SHK1102 8042133 B OK Slavia Hradec Králové
11:44:00 104 Mokrý Tadeáš HJL1100 8409860 C Sokol Horní Jelení
11:49:00 109 Forst Matouš PZR1100 8680414 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:54:00 114 Hanslík Jaroslav SHK1107 2152874 C OK Slavia Hradec Králové
11:59:00 119 Ptáček Ondřej DKP1204 8196098 C Oddíl OB Kotlářka
12:04:00 124 Strejček František SHK1116 2087631 C OK Slavia Hradec Králové
12:09:00 129 Macek Dan LPU1104 8109424 B OK Lokomotiva Pardubice
12:14:00 134 Etrych Matěj DOR1104 2135176 C OK Dobříš
12:19:00 139 Šatínský Jan SHK1103 2148180 C OK Slavia Hradec Králové
12:24:00 144 Etrych Tobiáš DOR1103 2148206 C OK Dobříš

H12B 3.26 km, 55 m, 13 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:02:00 02 Šimek Oldřich STH1104 2134336 C SK Studenec
10:07:00 07 Hedrich Jan SSU1101 224899 C SK Severka Šumperk
10:12:00 12 Podlipný Filip SJC1202 8056400 C Sportcentrum Jičín
10:17:00 17 Vyhnálek František 20002 7500844 JAFF
10:22:00 22 Satur Jakub VRL1204 2260355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:27:00 27 Pavelec Daniel NPA1101 8006751 B SK LOB Nová Paka
10:32:00 32 Jiřík Marek STH1108 2144172 C SK Studenec
10:37:00 37 Doležal Vojtěch Lubomír PZR1101 2145537 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:42:00 42 Kokaisl Filip LPU1210 9660 C OK Lokomotiva Pardubice
10:47:00 47 Liška Viktor PHK1111 2102525 C OK 99 Hradec Králové
10:52:00 52 Paukert Adam VRL1104 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:57:00 57 Šiler Štěpán PDY1101 8009522 C Běhej Poděbrady
11:02:00 62 Šimák Marek SHK1208 2111662 C OK Slavia Hradec Králové

H14A 5.62 km, 155 m, 15 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 00 Leško Michal SHK1002 8510286 B OK Slavia Hradec Králové
10:03:00 03 Maloch David LPU0905 8109427 B OK Lokomotiva Pardubice
10:06:00 06 Toužil Lukáš SHK1000 2102542 B OK Slavia Hradec Králové
10:09:00 09 Novák Adam DKP0924 8154985 B Oddíl OB Kotlářka
10:12:00 12 Lučan Matěj LPU0903 8109396 C OK Lokomotiva Pardubice
10:15:00 15 Košťál Antonín SHK1004 2148060 C OK Slavia Hradec Králové
10:18:00 18 Brož Jindřich LTU0903 8006754 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:21:00 21 Pavlov Andrij 11U0900 7200285 Kyiv Region O-team
10:24:00 24 Novotný Kryštof PHK1002 8656702 B OK 99 Hradec Králové
10:27:00 27 Kadaně Matěj LPU1001 8501558 B OK Lokomotiva Pardubice
10:30:00 30 Pouchlý Matěj SHK1009 8183190 B OK Slavia Hradec Králové
10:33:00 33 Sedlák Václav DKP1105 8008297 B Oddíl OB Kotlářka
10:36:00 36 Bevz Andrii 11U0901 7200292 Kyiv Region O-team
10:39:00 39 Jelínek František PHK0900 8162886 B OK 99 Hradec Králové
10:42:00 42 Kárník Štěpán LPU1002 8109417 B OK Lokomotiva Pardubice
10:45:00 45 Jakubský David SHK0905 8014481 B OK Slavia Hradec Králové
10:48:00 48 Růžička Matěj KTI0900 8076548 C Klub orientačních sportů Tišnov
10:51:00 51 Chudynov Roman 11U.000 7200283 Kyiv Region O-team
10:54:00 54 Kopecký Matěj PHK1001 8409899 B OK 99 Hradec Králové
10:57:00 57 Kalousek Dominik JEN0901 8680290 C OB Jenišovice
11:00:00 60 Lukeš Josef SHK1005 8454025 B OK Slavia Hradec Králové
11:03:00 63 Míka Luboš DKP1101 8017720 B Oddíl OB Kotlářka
11:06:00 66 Vaculovič Matěj DOR1004 8003628 B OK Dobříš
11:09:00 69 Bukovác Lukáš PBM1007 8515555 B TJ Spartak 1. brněnská
11:12:00 72 Jirout Vilém LPU1012 8014516 B OK Lokomotiva Pardubice
11:15:00 75 Kyrylyshyn Ihor SHK0910 8071970 B OK Slavia Hradec Králové
11:18:00 78 Kvášovský Filip LTU0902 8028803 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:21:00 81 Nepleakh Volodymyr 11U0902 7204621 Kyiv Region O-team
11:24:00 84 Kunart Lukáš PHK1010 8482087 B OK 99 Hradec Králové
11:27:00 87 Cháma Ondřej PDY0902 8009524 B Běhej Poděbrady
11:30:00 90 Sochor Jakub SHK0903 8022640 B OK Slavia Hradec Králové
11:33:00 93 Junek Šimon DKP1011 8680325 B Oddíl OB Kotlářka
11:36:00 96 Čihák Jakub HOR0901 8014569 B TJ Jiskra Hořice
11:39:00 99 Kocúr Boris PBM1003 2126240 B TJ Spartak 1. brněnská
11:42:00 102 Kroupa Matyáš LPU0902 8109402 B OK Lokomotiva Pardubice
11:45:00 105 Čečka Matěj SHK0901 8005119 A OK Slavia Hradec Králové
11:48:00 108 Malý Matyáš TBM0910 8680332 B KOS TJ Tesla Brno
11:51:00 111 Gajda Petr VSP0903 8028811 B USK Praha
11:54:00 114 Kutlvašr Vladimír VRL1002 8047122 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:57:00 117 Etrych Jonáš DOR0907 8016296 B OK Dobříš
12:00:00 120 Červinka Vojtěch VRL0903 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

H14B 4.33 km, 65 m, 13 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:03:00 03 Španěl Viktor DOR0901 2125356 C OK Dobříš
10:08:00 08 Berný Jáchym ODV1000 8107769 C TJ Aero Odolena Voda
10:13:00 13 Matějec Jonáš VRL1004 2224138 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:18:00 18 Hruška Tomáš DOR1002 2000603 B OK Dobříš
10:23:00 23 Březina Ondřej SHK0909 2213786 C OK Slavia Hradec Králové
10:28:00 28 Retka Jakub LTU1000 2057577 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:33:00 33 Jiras František DOR0900 8162879 B OK Dobříš
10:38:00 38 Houdek Jakub ODV1006 8196063 C TJ Aero Odolena Voda
10:43:00 43 Severa Matyáš PHK1004 2029217 C OK 99 Hradec Králové

H16B 7.90 km, 180 m, 19 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:04:00 04 Šlambora Kryštof SHK0806 8063097 B OK Slavia Hradec Králové
10:09:00 09 Třešňák Matěj JIL0701 8670765 B OK Jilemnice
10:14:00 14 Termer Štěpán VSP0807 8404070 B USK Praha
10:19:00 19 Kadaně Marek LPU0703 8109319 B OK Lokomotiva Pardubice
10:24:00 24 Macháček Tomáš SHK0811 8076023 A OK Slavia Hradec Králové
10:29:00 29 Španěl Filip DOR0704 2080956 B OK Dobříš
10:34:00 34 Pleva Stanislav SJC0805 8654389 C Sportcentrum Jičín
10:39:00 39 Srb Vladimír LPU0714 8667506 A OK Lokomotiva Pardubice
10:44:00 44 Čečka Vojtěch SHK0804 2113080 C OK Slavia Hradec Králové
10:49:00 49 Kubeček Antonín SNA0803 8022684 A TJ START Náchod
10:54:00 54 Koloděznyj Arsenij 11U0801 7204611 Kyiv Region O-team
10:59:00 59 Kadaník Petr LPU0802 9820 C OK Lokomotiva Pardubice
11:04:00 64 Rémiš Šimon SHK0801 8410769 B OK Slavia Hradec Králové
11:09:00 69 Denemarek Max PBM0800 8080127 B TJ Spartak 1. brněnská
11:14:00 74 Čapek Karel LTU0801 8047154 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:19:00 79 Hlavatý Jan LPU0713 8196084 B OK Lokomotiva Pardubice
11:24:00 84 Rémiš Štěpán SHK0802 8410778 B OK Slavia Hradec Králové
11:29:00 89 Volkov Maksym TRI0708 8071316 B TJ TŽ Třinec
11:34:00 94 Šimon Eduard PZR0800 8501056 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:39:00 99 Frosch Vítek LPU0801 8003519 A OK Lokomotiva Pardubice
11:44:00 104 Beneda Vojtěch SHK0703 8183072 B OK Slavia Hradec Králové
11:49:00 109 Žižka Přemysl DOR0706 8332266 B OK Dobříš
11:54:00 114 Vaníček Jan SJC0705 8051111 A Sportcentrum Jičín
11:59:00 119 Goláň František LPU0803 8663151 A OK Lokomotiva Pardubice
12:04:00 124 Buďárek Šimon STH0703 8162893 B SK Studenec
12:09:00 129 Doucha Tomáš SNA0801 8019416 B TJ START Náchod
12:14:00 134 Teremecký Oleksandr 11U0800 7200289 Kyiv Region O-team
12:19:00 139 Goláň Antonín LPU0804 8656532 B OK Lokomotiva Pardubice
12:24:00 144 Hedrich Miroslav SSU0705 2001959 C SK Severka Šumperk

H18B 8.71 km, 230 m, 20 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:15:00 15 Sedláček David SRK0508 8014561 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:20:00 20 Flos Tomáš LPU0633 8109314 B OK Lokomotiva Pardubice
10:25:00 25 Houžvička Filip SHK0504 8502690 C OK Slavia Hradec Králové
10:30:00 30 Jiras Antonín DOR0701 8116815 A OK Dobříš
10:35:00 35 Čivrný Jan VRL0501 8656604 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:40:00 40 Jordán Alexandr KSU0626 8680281 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:45:00 45 Vališ Vojtěch LPU0512 8109312 B OK Lokomotiva Pardubice
10:50:00 50 Novák Marek SHK0505 2134322 C OK Slavia Hradec Králové
10:55:00 55 Hruška Marek DOR0604 8506935 B OK Dobříš
11:00:00 60 Hanuš Filip VRL0604 8116669 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:05:00 65 Bukovác Filip PBM0501 8116740 A TJ Spartak 1. brněnská
11:10:00 70 Kotyk Vojtěch LTU0502 8085196 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:15:00 75 Morávek Martin SRK0503 8663144 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:25:00 85 Doucha Martin SNA0501 8076025 B TJ START Náchod
11:30:00 90 Brosch Ondřej RBK0606 8660437 A SK Radioklub Blansko
11:35:00 95 Drach Ivan 11U0600 8501659 Kyiv Region O-team
11:40:00 100 Čihák Jan HOR0601 8670737 A TJ Jiskra Hořice
11:45:00 105 Jelínek Jaromír CTB0603 2081398 C SK OB Chotěboř
11:50:00 110 Štábl Patrik KSU0606 8670783 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:00:00 120 Podolský Petr SHK0507 8014546 B OK Slavia Hradec Králové
12:05:00 125 Jiras Jan DOR0505 8162873 B OK Dobříš
12:10:00 130 Kubát Vojtěch VRL0701 8680327 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:15:00 135 Kasza Tomáš PBM0512 8116805 A TJ Spartak 1. brněnská
12:20:00 140 Lazák Jan LTU0500 8662729 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:25:00 145 Kurka Jaroslav SHK0501 8113527 B OK Slavia Hradec Králové

H21E 12.34 km, 305 m, 26 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:14:00 14 Fišer Jan SNA9302 8107744 C TJ START Náchod
10:19:00 19 Kostka Jiří AOP0201 8012870 R Orientační Běh Opava
10:24:00 24 Kubeček Josef SNA0402 8107749 B TJ START Náchod
10:29:00 29 Jílek Ondřej KSU9908 8662437 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:34:00 34 Palas Jan SJC8507 8008014 C Sportcentrum Jičín
10:39:00 39 Procházka David LPU9113 8656511 E OK Lokomotiva Pardubice
10:44:00 44 Valenta Ondřej JIL0401 8226326 A OK Jilemnice
10:49:00 49 Gedeon Dominik KSU9900 8016299 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:54:00 54 Seitler Milan ASU9148 8119436 C Magnus Orienteering
10:59:00 59 Schulhof Jan TUR8900 8014489 R OOB TJ Turnov
11:04:00 64 Fousek Jan MOV9100 8502740 C SKOB Ostrava
11:09:00 69 Tomanek Daniel KSU7410 8662343 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:14:00 74 Beneš Jan SJC8703 8290987 C Sportcentrum Jičín
11:19:00 79 Rajnošek Zdeněk KSU8506 8230285 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:24:00 84 Horyna Roman LCE7602 8662439 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:29:00 89 Hecl František KSU0201 8662428 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:34:00 94 Bolehovský Michal VSP0202 8414097 C USK Praha
11:39:00 99 Lučan Vladimír LPU7710 515170 C OK Lokomotiva Pardubice
11:44:00 104 Balcar Jiří SNA0301 8022679 A TJ START Náchod
11:49:00 109 Jílek Jakub KSU9202 8162862 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:54:00 114 Holas Štěpán SJC8702 8040808 C Sportcentrum Jičín

H21A 10.75 km, 295 m, 29 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:34:00 34 Zikmund Zdeněk NPA6705 7003002 C SK LOB Nová Paka
10:39:00 39 Retek David LTU0402 8004736 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:44:00 44 Choutka Matěj NPA0402 8482062 B SK LOB Nová Paka
10:49:00 49 Krpata Michal LPU0403 8656545 A OK Lokomotiva Pardubice
10:54:00 54 Zlámal David SJC9603 8053542 C Sportcentrum Jičín
10:59:00 59 Krajcar Ivo SKM9501 8501499 C KOB Směr Kroměříž
11:04:00 64 Novák Stanislav NPA0404 8109325 B SK LOB Nová Paka
11:09:00 69 Procinger Jan VRL0102 8028873 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:14:00 74 Košárek Pavel PGP7107 8656666 C SK Praga
11:19:00 79 Novák Adam LPU0320 8109307 B OK Lokomotiva Pardubice
11:24:00 84 Voleský Leoš KAM7900 2049553 C OK Kamenice
11:29:00 89 Tatarnikov Michal PHK0405 8003652 C OK 99 Hradec Králové
11:34:00 94 Fajfer Filip NPA0401 8680282 A SK LOB Nová Paka
11:39:00 99 Hepner David SHK7601 8655416 C OK Slavia Hradec Králové
11:44:00 104 Šitina Tomáš LTU0300 8662708 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:49:00 109 Šišma Vojtěch LPU0204 8663165 C OK Lokomotiva Pardubice
11:54:00 114 Bukovac Maroš PBM7605 8518355 C TJ Spartak 1. brněnská
11:59:00 119 Dvorský Petr SKM9601 425530 C KOB Směr Kroměříž
12:04:00 124 Haas Filip LPU0401 8656543 R OK Lokomotiva Pardubice
12:09:00 129 Janů Zdeněk KSU9045 8662682 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:14:00 134 Šabata Milan OAV9904 7205561 C Orienteering Adventure
12:19:00 139 Šrámek Ondřej KSU9909 8662436 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk

H21C 7.83 km, 205 m, 17 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:20:00 80 Andrš Petr ZAM8401 8226348 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:25:00 85 Šidík Petr MOV9200 253128 C SKOB Ostrava
11:30:00 90 Jirous Erik TAP0705 8007181 C KOB Tretra Praha
11:35:00 95 Nitsch Karel FSP7611 8914 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:40:00 100 Slavík Ondřej TVR0500 232194 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
11:45:00 105 Plšek Matěj 70002 232021 Orientační klub dobré pohody Babice nad Svitavou
11:50:00 110 Matoušek Matěj KSU0005 8662433 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:55:00 115 Pirožek Vojtěch LTU0400 8662734 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:00:00 120 Merka Alex 30001 8487117 Quantico Orienteering Club (QOC)
12:05:00 125 Jirous Jiří TAP7201 442867 C KOB Tretra Praha
12:10:00 130 Kuhn Vojtěch LPU0404 8031407 C OK Lokomotiva Pardubice
12:15:00 135 Slavík Tomáš TVR6800 8004044 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
12:20:00 140 Plšek Jakub 70001 2155992 Orientační klub dobré pohody Babice nad Svitavou
12:25:00 145 Heczko Stanislav STH0107 2001978 C SK Studenec
12:30:00 150 Turczer Petr KSU7945 8660457 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk

H35B 9.74 km, 290 m, 21 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 00 Brosch Petr RBK7111 8482111 C SK Radioklub Blansko
10:05:00 05 Bencúr Juraj AOP7700 8004329 C Orientační Běh Opava
10:10:00 10 Šklíba Jan SRK7501 8515523 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:15:00 15 Souček Tomáš SHK8200 8662339 C OK Slavia Hradec Králové
10:20:00 20 Marcinak Tomasz 76P8600 0 Biały Szkwał
10:25:00 25 Jelínek Jaromír CTB7702 899166 C SK OB Chotěboř
10:30:00 30 Kočandrle Jaroslav KSU7700 2088163 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:35:00 35 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C SOBSA
10:40:00 40 Klapal Michal VAM8802 9670 C OB Vamberk
10:45:00 45 Hanzl Tomáš SJC8205 8205000 C Sportcentrum Jičín
10:50:00 50 Nymsa Zdeněk TYN8502 8015302 C OOB SK Týniště nad Orlicí

H40B 8.74 km, 235 m, 22 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:47:00 47 Denemarek Ivo BBM7901 8200379 C BETA URSUS Rosice
10:52:00 52 Lepšík Petr SJC8203 8178320 C Sportcentrum Jičín
10:57:00 57 Gajda Jan VSP6801 8505183 C USK Praha
11:02:00 62 Hladký Viktor VAM8201 8667969 C OB Vamberk
11:07:00 67 Houska Jindřich DOR7601 8663146 C OK Dobříš
11:12:00 72 Culek Jan 320001 420437 SHK-Culek
11:17:00 77 Rigó Marek ODR7101 8670763 C SKOB Odry
11:22:00 82 Čech Jan FSP7900 8660502 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:27:00 87 Preininger Luděk DOB8001 7237 C KOB Dobruška
11:32:00 92 Kubíček Petr VIC7801 8409859 C OB Vizovice

H40C 6.71 km, 115 m, 19 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:06:00 66 Nachtigall Petr LPU8210 2102526 C OK Lokomotiva Pardubice
11:11:00 71 Procházka Martin LTU8101 0 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:16:00 76 Peloušek Jiří 340001 0 OB Brandýs
11:21:00 81 Kokaisl Tomáš LPU7820 2059754 C OK Lokomotiva Pardubice
11:26:00 86 Johanis Viktor 130002 2219036 doprovod_OK99
11:31:00 91 Haken Adam STH8102 8445287 C SK Studenec
11:36:00 96 Ježek Vladimír LPU7311 8073223 C OK Lokomotiva Pardubice
11:41:00 101 Vaňátko Jakub LTU8100 8047129 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:46:00 106 Hanousek Martin CTB7910 8003608 C SK OB Chotěboř
11:51:00 111 Kuhn Jiří LPU7718 2049548 C OK Lokomotiva Pardubice
11:56:00 116 Kalousek Zdeněk JEN8200 8042128 C OB Jenišovice
12:01:00 121 Stoszek Jakub AOP8300 2090837 C Orientační Běh Opava
12:06:00 126 Kroupa Jan LPU8103 8017401 C OK Lokomotiva Pardubice
12:11:00 131 Volkov Alexander TRI8002 8071296 C TJ TŽ Třinec
12:16:00 136 Dneboský František 80001 7200582 OK Vršovice
12:21:00 141 Hořejší Jan DKP8209 2771943 C Oddíl OB Kotlářka

H45B 7.46 km, 210 m, 22 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:01:00 01 Václavek Jan LPU7816 8461733 C OK Lokomotiva Pardubice
10:06:00 06 Vrbata Alan VRL7802 8648606 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:11:00 11 Novák Jiří NPA7502 8063047 C SK LOB Nová Paka
10:16:00 16 Toužil Karel SHK7602 9134 C OK Slavia Hradec Králové
10:21:00 21 Belej Jiří LPU7421 9102564 C OK Lokomotiva Pardubice
10:26:00 26 Štábl Roman KSU7501 897363 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:31:00 31 Mackanič Štefan RBK7601 2213789 C SK Radioklub Blansko
10:36:00 36 Junek Petr STH7801 8660910 C SK Studenec
10:41:00 41 Střelba Ondřej PGP7510 8303009 C SK Praga
10:46:00 46 Netopil Libor VAM7401 8061483 C OB Vamberk
10:51:00 51 Jakubský Radek SHK7603 8013423 C OK Slavia Hradec Králové
10:56:00 56 Pavlíček Lubomír KPY7800 8119424 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:01:00 61 Hecl Miloš KSU7601 8670773 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:06:00 66 Berný Jan ODV7702 8501408 C TJ Aero Odolena Voda
11:11:00 71 Erbert Ladislav PEN7700 8516415 C OK RECO Sport
11:16:00 76 Kutlvašr Ruda VRL7601 2017664 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:26:00 86 Pleva Stanislav SJC7601 8654390 C Sportcentrum Jičín
11:31:00 91 Jágr Jaroslav SBK7549 8133233 C KOB START Blansko
11:36:00 96 Matoušek Milan KSU6701 2058461 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:41:00 101 Klíž Michal DLP7500 8183091 C OOB TJ Dukla Praha
11:46:00 106 Chrást Tomáš STH7401 8670473 C SK Studenec
11:51:00 111 Leštínský Tomáš OAV7801 2027232 C Orienteering Adventure
11:56:00 116 Hruša Petr PHK7806 416203 C OK 99 Hradec Králové
12:01:00 121 Čečka Jiří SHK7600 8109416 C OK Slavia Hradec Králové
12:06:00 126 Filičko Marek LPU7102 8582019 C OK Lokomotiva Pardubice
12:11:00 131 Pavelka Martin KSU7503 2073731 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:16:00 136 Dudl Jan ODV7703 2134286 C TJ Aero Odolena Voda
12:21:00 141 Grusser Jan PHK7505 2129249 C OK 99 Hradec Králové
12:26:00 146 Buchar Marcel VRL7408 9005 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:31:00 151 Etrych Tomáš DOR7300 8044386 C OK Dobříš

H45C 5.89 km, 160 m, 16 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:23:00 23 Műller Kamil TYN7500 8516254 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:28:00 28 Kvapil Ondřej PHK7804 8663194 C OK 99 Hradec Králové
10:33:00 33 Zlesák Ondřej JIL7601 9067 C OK Jilemnice
10:38:00 38 Kašpar Václav TYN7001 2111719 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:43:00 43 Čapek Karel LTU7803 420417 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:48:00 48 Goláň Oldřich LPU7417 8502692 C OK Lokomotiva Pardubice
10:53:00 53 Sixta Martin MOV7601 52777 C SKOB Ostrava
10:58:00 58 Sedlák Radek LIP7500 8629812 C SOS Mamuti z Lipovky
11:03:00 63 Růžička Lukáš KSU7849 8226438 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:08:00 68 Kušička Josef HJL7600 8285930 C Sokol Horní Jelení
11:13:00 73 Vaculovič Radim DOR7505 8119443 C OK Dobříš
11:18:00 78 Kremzar Petr 260001 8409877 OŘJ Vamberk
11:23:00 83 Macek Pavel LPU7517 8003594 C OK Lokomotiva Pardubice
11:28:00 88 Cháma Jan PDY7501 2260343 C Běhej Poděbrady
11:33:00 93 Pecka Lukáš HLV7707 2111811 C KČT - OB Holešov
11:38:00 98 Puš Roman STH7501 8670476 C SK Studenec
11:43:00 103 Ptáček Miloš SNA7001 8107772 C TJ START Náchod
11:48:00 108 Kunt Stanislav ZAM7401 1421292 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:53:00 113 Nekvapil Ondřej LPU7403 8035529 C OK Lokomotiva Pardubice

H50B 6.86 km, 180 m, 18 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:46:00 46 Vávra Jaroslav LPU7308 7203457 C OK Lokomotiva Pardubice
10:51:00 51 Strejček Petr TBM7228 8515529 C KOS TJ Tesla Brno
10:56:00 56 Pračka Tomáš RIC7302 8116718 C OB Říčany
11:01:00 61 Jiras Jiří DOR6900 2120631 C OK Dobříš
11:06:00 66 Strnad Jiří PHK7105 436934 C OK 99 Hradec Králové
11:11:00 71 Doucha Jiří SNA7105 8655470 C TJ START Náchod
11:16:00 76 Rygl Jaroslav TBM7044 8667970 C KOS TJ Tesla Brno
11:21:00 81 Lazák Jan LTU6900 8662675 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:26:00 86 Španěl Ondřej DOR7100 2058506 C OK Dobříš
11:36:00 96 Fencl Petr LPU6901 2102522 C OK Lokomotiva Pardubice
11:41:00 101 Navrátil Rostislav TRI6601 8482090 C TJ TŽ Třinec
11:46:00 106 Kolář Viktor SHK7300 8662691 C OK Slavia Hradec Králové
11:51:00 111 Hruška Jan DOR7000 2125349 C OK Dobříš
11:56:00 116 Čihák Petr HOR6900 8409845 C TJ Jiskra Hořice
12:01:00 121 Janovský Tomáš PGP6401 8667530 C SK Praga

H50C 5.27 km, 130 m, 16 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:01:00 01 Zabořil Michal JEN7101 8226405 C OB Jenišovice
10:06:00 06 Jonáš Radek ZVO6901 515107 C OB SK Zvole
10:11:00 11 Ptáček Josef DKP7204 2420028 C Oddíl OB Kotlářka
10:16:00 16 Vaněk Petr ZBP7302 8414135 C OOB SK Zbraslav
10:21:00 21 Bílek Tomáš SJC7307 8515100 C Sportcentrum Jičín
10:26:00 26 Dostál Dalibor VRL7308 7206528 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:31:00 31 Vališ Jan LPU7104 8667967 C OK Lokomotiva Pardubice
10:36:00 36 Šimek Oldřich STH7101 2116485 C SK Studenec
10:41:00 41 Brumovský Martin TAP7202 2229843 C KOB Tretra Praha
10:46:00 46 Hanč Jaroslav VRL6702 7201198 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:51:00 51 Vach Vladimír KOR6900 2106728 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:56:00 56 Janovský Petr JIL7202 2211474 C OK Jilemnice

H55B 6.76 km, 180 m, 18 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:03:00 03 Čivrný Pavel VRL6306 8076637 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:08:00 08 Křivda Ivan 60001 9200535 HZS KHK
10:13:00 13 Florian Michal TBM6733 8410774 C KOS TJ Tesla Brno
10:18:00 18 Květoň Vladimír KSU6800 2090700 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:23:00 23 Růžička Ivan PHK6702 8162835 C OK 99 Hradec Králové

H55C 4.68 km, 130 m, 14 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:01:00 61 Zatloukal Tomáš ZLH6701 8517353 C OOB TJ Zlaté Hory
11:07:00 67 Pleskač Jiří LTU6400 9632 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:13:00 73 Černý Petr ALB6000 7224 C OOB Albrechtice nad Orlicí
11:19:00 79 Suk Marek PZR6701 410394 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:25:00 85 Holec Honza MOV6701 8003657 C SKOB Ostrava
11:31:00 91 Rücker Petr HOR6500 2035741 C TJ Jiskra Hořice
11:37:00 97 Hanuš Pavel LTU6501 8680288 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:43:00 103 Vošlajer Robert 160001 7207778 Dlouhá Ves - Rychnov nad Kněžnou
11:49:00 109 Hanuš Karel STH6701 8047127 C SK Studenec
11:55:00 115 Rykala Karel VAM6401 9671 C OB Vamberk
12:01:00 121 Vyhnálek František 20004 7500847 JAFF
12:07:00 127 Držmíšek Lukáš 230001 0 SK Sruby

H60 5.34 km, 140 m, 16 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:42:00 42 Sochor Tomáš HAV6301 515436 C OB Havířov
10:47:00 47 Koucký Roman EKP6301 2035738 C VŠTJ Ekonom Praha
10:52:00 52 Ženčák Jaroslav 110001 8030639 ASPV OA
10:57:00 57 Imlauf Martin SNA6301 9629 C TJ START Náchod
11:02:00 62 Vávra Martin HOR6302 8680322 C TJ Jiskra Hořice
11:07:00 67 Andrš Milan ZAM5801 2085624 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:12:00 72 Šimek Miroslav LME6300 8116719 C SK Los Mělník
11:17:00 77 Jánek Ladislav LPU6103 8482633 C OK Lokomotiva Pardubice
11:22:00 82 Petráček Aleš SJI6301 53631 C OK Jihlava
11:27:00 87 Svoboda Slavomír SMB5801 7260024 C SKOB Mladá Boleslav
11:32:00 92 Mertlík Jiří VRL6102 2134279 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:37:00 97 Číža Petr SHK5902 2102550 C OK Slavia Hradec Králové
11:42:00 102 Skryja Bořivoj PZR6106 232492 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:47:00 107 Klimeš Jiří SNA6101 2211450 C TJ START Náchod
11:52:00 112 Vávra Radek HOR6301 2032106 C TJ Jiskra Hořice
11:57:00 117 Malý Evžen JIL6102 9070 C OK Jilemnice
12:02:00 122 Pavlíček Jaromír MOV6000 8105236 C SKOB Ostrava
12:07:00 127 Dvořák Vladimír LPU6004 2075604 C OK Lokomotiva Pardubice
12:12:00 132 Švarc Jiří JEN6201 8656556 C OB Jenišovice
12:17:00 137 Ďoubalík Petr CHT6002 336716 C OOB SK Chrast
12:22:00 142 Vydra Pavel PEN6200 8051254 C OK RECO Sport

H65 5.13 km, 115 m, 17 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:02:00 02 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C OK Lokomotiva Pardubice
10:07:00 07 Zákravský Zdeněk SNA5702 8016314 C TJ START Náchod
10:12:00 12 Hanč Pavel VRL5601 8996 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:17:00 17 Běhoun Pavel PHK5701 8660393 C OK 99 Hradec Králové
10:22:00 22 Konopáč Jiří TUR5803 8220 C OOB TJ Turnov
10:27:00 27 Kostka Evžen AOP5701 8014459 C Orientační Běh Opava
10:32:00 32 Kosiński Leszek 76P5500 0 Biały Szkwał
10:37:00 37 Kynčl Stanislav JIL5401 9087 C OK Jilemnice
10:42:00 42 Vlček Josef TYN5602 8008271 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:47:00 47 Lulay Miloš LPU5502 8003599 C OK Lokomotiva Pardubice
10:52:00 52 Kalibán Pavel SNA5649 2122255 C TJ START Náchod
10:57:00 57 Forst Vlastimil PZR5603 8162866 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:02:00 62 Dušátko Petr PHK5702 8047155 C OK 99 Hradec Králové
11:07:00 67 Janů Zdeněk KSU5749 8663112 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:12:00 72 Šabatka Petr SHK5703 9115 C OK Slavia Hradec Králové
11:17:00 77 Jalový Jaroslav RBK5719 8812 C SK Radioklub Blansko
11:22:00 82 Beneš Josef SJC5801 9907 C Sportcentrum Jičín
11:27:00 87 Doležal Petr TYN5401 8137515 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:32:00 92 Souček Pavel PHK5503 7202881 C OK 99 Hradec Králové

H70 4.55 km, 90 m, 11 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:01:00 01 Farář Jaroslav VRL5002 8064524 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:06:00 06 Pospíšil Karel TVR5000 2001952 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
10:11:00 11 Knap Jan LPU5101 8116813 C OK Lokomotiva Pardubice
10:16:00 16 Kotecký Roman PGP4900 8040749 C SK Praga
10:21:00 21 Knobloch Jindřich VRL4901 8004901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:26:00 26 Kalibán Jaroslav NPA5101 8680363 C SK LOB Nová Paka
10:31:00 31 Juřeník Josef MOV5201 52774 C SKOB Ostrava
10:36:00 36 Třasák Milan LPU5206 9257 C OK Lokomotiva Pardubice
10:41:00 41 Erlebach Josef JIL5201 8516412 C OK Jilemnice
11:46:00 106 Mrštík Václav CHT5001 8656516 C OOB SK Chrast

H75 3.77 km, 65 m, 12 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:22:00 22 Jirásek Josef LTU4600 7202875 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:27:00 27 Zlesák Zdeněk JIL4701 8420976 C OK Jilemnice
10:32:00 32 Weber Petr PHK3901 9460 C OK 99 Hradec Králové
10:37:00 37 Procházka Jiří LTU4802 9779 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:42:00 42 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín

HDR 3.80 km, 35 m, 11 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 00 Dušek Adam 220001 0
10:00:00 00 Dušková Aneta 220003 0
10:00:00 00 Kokaislová Aneta LPU1556 0 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 00 Málková Antonie CST1751 1418753 C OB Strakonice
10:00:00 00 Kalibánová Bára SNA1651 9646 C TJ START Náchod
10:00:00 00 Peloušková Barbora 340002 0 OB Brandýs
10:00:00 00 Málková Berenika CST1950 2112761 C OB Strakonice
10:00:00 00 Marciniak Dorota 76P1850 0 Biały Szkwał
10:00:00 00 Drhlík Jakub VAM1400 9518 C OB Vamberk
10:00:00 00 Kolařík Jakub SOB1500 7993 C SOBSA
10:00:00 00 Grusser Jan PHK1717 2219001 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 00 Novák Karel STH1402 2134356 C SK Studenec
10:00:00 00 Zástěrová Karolína TYN1351 995828 OOB SK Týniště nad Orlicí
10:00:00 00 Dušková Klára 220002 0
10:00:00 00 Nachtigall Lukáš LPU2441 515162 OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 00 Sedláková Magdalena DKP1853 2118492 C Oddíl OB Kotlářka
10:00:00 00 Nachtigall Marek LPU2440 2049515 OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 00 Šafránková Markéta 280002 8970 VRL
10:00:00 00 Preininger Matěj DOB1500 7239 C KOB Dobruška
10:00:00 00 Stoszkova Michaela 180002 52939 Jistebnik
10:00:00 00 Bilek ml. Tomáš 40001 9948 Vojice
10:00:00 00 Čtvrtečková Natálie TYN1250 2122250 OOB SK Týniště nad Orlicí
10:00:00 00 Svobodová Patricie BOR1850 4431 C OK Jiskra Nový Bor
10:00:00 00 Vaněk Petr ZBP1200 2219072 C OOB SK Zbraslav
10:00:00 00 Kubíčková Petra VIC1650 2073737 C OB Vizovice
10:00:00 00 Lepšíková Ronja SJC1750 8508 Sportcentrum Jičín
10:00:00 00 Novák Tadeáš NPA1701 515421 C SK LOB Nová Paka
10:00:00 00 Marciniak Tadeusz 76P1500 0 Biały Szkwał
10:00:00 00 Palasová Tina SJC1777 9956 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 00 Strejček Tomáš TBM1810 0 KOS TJ Tesla Brno
10:00:00 00 Haken Václav STH1601 8501136 C SK Studenec
10:00:00 00 Forstová Viola PZR1551 7210889 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:00:00 00 Havel Vojtěch LPU2049 9215 OK Lokomotiva Pardubice

P 2.82 km, 45 m, 11 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 00 Weberová Adéla PHK0155 207832 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 00 Brabencová Anna SOB0450 887945 C SOBSA
10:00:00 00 Vyhnálková Anna 20003 7500851 JAFF
10:00:00 00 Hanzlová Barbora 270001 9965 SJC neregistrovaní
10:00:00 00 Emil Biolik 250001 981644 Biolik
10:00:00 00 Hakenová Dana STH8251 8501569 C SK Studenec
10:00:00 00 Kazdová Dana 80002 51349 OK Vršovice
10:00:00 00 Buďárková Eva STH7851 2144163 C SK Studenec
10:00:00 00 Jireš František 350002 301639 Zelenková Lenka
10:00:00 00 Biolik Grzegorz CHC7608 8210276 C K.O.B. Choceň
10:00:00 00 Kosińska Halina 76P5501 2152876 Biały Szkwał
10:00:00 00 Havlová Hana LPU8360 2217335 OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 00 Horáčková Helena 100004 2144115 Horac
10:00:00 00 Johanisová Helena 130001 2151415 doprovod_OK99
10:00:00 00 Dušek Jan 220004 0
10:00:00 00 Čechová Jana FSP8353 8476 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:00:00 00 Dušková Jana 220005 0
10:00:00 00 Hušková Jana 50002 2213808 Run4fun
10:00:00 00 Hušek Jaroslav 50001 2212714 Run4fun
10:00:00 00 Muzikář Jiří KOR9200 2051501 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 00 Vinš Jiří 270003 0 SJC neregistrovaní
10:00:00 00 Haas Karel LPU7304 8014526 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 00 Dostálová Kateřina VRL7254 1413338 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 00 Haasová Klára LPU0655 8663174 A OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 00 Kolařík Ladislav SOB7800 7992 C SOBSA
10:00:00 00 Kmentová Lenka ZAM8552 8033289 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:00:00 00 Švorcová Lenka HJL8550 2148069 C Sokol Horní Jelení
10:00:00 00 Zelenková Lenka 350001 9920924 Zelenková Lenka
10:00:00 00 Severa Lukáš PHK0603 2112750 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 00 Murínová Magdaléna KSU9950 0 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:00:00 00 Káňová Marcela 10001 7500845 ZOB
10:00:00 00 Žabčík Marek LPU9940 0 OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 00 Bucharová Marie VRL0954 2214513 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 00 Krejčí Martin KOR0600 8015320 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 00 Mokrý Michal HJL7900 9316 C Sokol Horní Jelení
10:00:00 00 Krejčí Milan KOR7400 8410779 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 00 Labudík Milan TVR6200 206457 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
10:00:00 00 Babková Miroslava 27S8500 2067259 TJ Slávia Farmaceut Bratislava
10:00:00 00 Junek Petr STH5501 9200530 C SK Studenec
10:00:00 00 mádle petr SHK6101 0 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 00 Hanzlová Tereza 270002 9964 SJC neregistrovaní
10:00:00 00 Fikeis Tomáš 100003 8500013 Horac
10:00:00 00 Rückerová Věra HOR7450 2025353 C TJ Jiskra Hořice
10:00:00 00 Bieliková Veronika KSU9951 446409 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:00:00 00 Pfaffová Veronika 120001 7203456 NER
10:00:00 00 Fikeisová Vlaďka 100002 0 Horac
10:00:00 00 Veverková Yveta VAM6452 9678 C OB Vamberk
10:00:00 00 Weberová Zuzana PHK6961 9462 C OK 99 Hradec Králové

T 8.28 km, 185 m, 20 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 00 Káňová Adéla MOV0453 7500838 C SKOB Ostrava
10:00:00 00 Kubíčková Eva VIC7950 2126305 C OB Vizovice
10:00:00 00 Czagan Jan LPU7106 8226345 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 00 Dressler Jan SBK7911 2045244 C KOB START Blansko
10:00:00 00 Věříš Jan LPU7103 8113506 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 00 Sommer Jaroslav 90002 2148176 NER - (j)Elita
10:00:00 00 Jahoda Jiří 90001 1428935 NER - (j)Elita
10:00:00 00 Retka Jiří LTU8200 2116474 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:00:00 00 Choutková Lenka SOB6350 2419963 C SOBSA
10:00:00 00 Věříšová Lenka LPU7761 2129221 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 00 Morávek Martin SHK7701 7207351 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 00 Skalka Michal LTU6700 2103290 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:00:00 00 Kubát Miroslav VRL6701 8977 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 00 Bendák Petr LTU6500 8662683 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:00:00 00 Sedláčková Petra KOR7451 2106724 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 00 Buďárek Robert STH7802 2124778 C SK Studenec
10:00:00 00 Vavrova Veronika 330001 8226346 Veronika Vavrova
10:00:00 00 Švagr Zdeněk 170001 9741 SK Týniště nad Orlicí
10:00:00 00 Šafránková Zuzana 280001 2211969 VRL