Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
21.10.2023
Místo konání:
Areál bývalého koupaliště Poteplí (Malé Kyšice)
Pořadatel:
DKL - KOB Kladno
Mapa:
Žlábek 2023
Ředitel závodu:
Vinš Pavel - R2
Hlavní rozhodčí:
Cabrnoch Jiří - R1
Stavitel tratí:
Jirka Jiří
JURY:
Novák Miloš, Hanák Jan, Komersová Jana
Kluby:
001     002     003     004     005     006     007     008     009     010     011     012     013     014     015     016     017     019     020     021     022     023     025     024     CEP     DCE     DCH     DKL     DKP     DLP     DLT     DOB     DOK     DOR     DVP     EKP     FSP     HAV     HCE     JES     JHB     KAM     KNC     KPY     KRL     LBE     LIT     LOU     LPU     LTU     MFP     MKP     OAV     OKP     OPI     PDY     PGP     PHK     PLU     PTE     PVP     PZR     RIC     ROU     ROZ     SAD     SCP     SHK     SJC     SJI     SLA     SLP     SMR     SOB     SPC     SRK     STH     TAP     TEH     TJN     TJP     UVP     VSP     ZBP     ZVO    
Nahrávám data...
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:30:00 00 Anna 0010002 8630860 Z1
11:45:00 75 Hones Sepp 0010001 8116117 H65
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:30:00 00 Hurtová Magdaléna 0020001 51658 T1
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:30:00 00 Šíma Michal 0030001 2157323 T2
10:30:00 00 Šímovi L+R 0030002 0 Z1
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:30:00 00 Kadlec Jiří 0040001 2220666 T1
10:30:00 00 Kadlecová Jana 0040002 2152846 T1
10:30:00 00 Kadlec Daniel 0040003 2218995 TF
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:01:00 31 Holcman Vojtěch 0050001 0 H16
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:30:00 00 Sýkora Rudolf 0060001 2152971 T2
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:42:00 12 Stanovska Eva 0070001 232242 D35L
11:19:00 49 Stanovský Lukáš 0070002 8509059 H14
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:30:00 00 Doleželová Lišková Eva 0080002 7005179 T1
10:30:00 00 Doleželová Žofie 0080001 2219013 TF
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:01:00 31 Večerková Daniela 0090002 2039145 D45K
11:53:00 83 Večerka Daniel 0090001 7002605 H45K
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:30:00 00 Kupka Lukáš 0100002 0 T1
10:30:00 00 Belasová Kristýna 0100003 0 Z2
10:30:00 00 Měsícová Gabriela 0100001 0 Z2
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:30:00 00 Vobořilová Markéta 0110001 2039125 T1
10:30:00 00 Vaněk Tomáš 0110002 8667986 T2
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:30:00 00 Bílek Martin 0120001 515453 T1
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:30:00 00 Marvan Daniel 0130001 0 T2
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:30:00 00 Malá Martina 0140002 2148228 T1
10:30:00 00 Tučný Jan 0140001 2131195 T1
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:10:00 40 Řepková Ema 0150001 2148115 D10F
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:39:00 69 Nedas Jan 0160001 8580 H10F
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:30:00 00 Čermáková Lea 0170002 1066205 TF
10:52:00 22 Čermáková Emílie 0170001 7003028 D10
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:30:00 00 Durdová Miroslava 0190001 1000463 T1
10:30:00 00 Durdová Michaela 0190002 1459054 T1
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:30:00 00 Vaňková Klára 0200001 51842 T1
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:30:00 00 Linhart Václav 0210001 8226440 T1
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:30:00 00 Švejda Karel 0220001 2219022 T1
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:52:00 82 Koten Petr 0230001 2001999 H45L
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:30:00 00 Jirásková Alexandra 0250002 53576 TF
11:18:00 48 Jirásková Edita 0250001 53532 D10F
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:14:00 44 Gutak Mykhaylo 0240001 8071309 H45L
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:52:00 22 Pilařová Kateřina CEP8050 2800224 D35K
11:51:00 81 Pilař František CEP0900 7300820 H14
12:05:00 95 Pilař Jiří CEP1300 1413334 H10F
12:24:00 114 Pilař Marek CEP7700 2800223 H45L
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:39:00 09 Paul Josef DCE4401 301171 C H75
11:06:00 36 Pavlů Jaroslav DCE6100 2222796 C H55L
11:18:00 48 Procházka Antonín DCE5500 8303070 C H55L
11:37:00 67 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C H65
11:38:00 68 Procházková Miluše DCE5450 8303060 C D55L
11:42:00 72 Štrossová Jiřina DCE5650 7870 C D65
11:50:00 80 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C D65
12:01:00 91 Kándl Filip DCE7400 2113085 C H45K
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
12:18:00 108 Adámková Blanka DCH7852 8663150 C D45L
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:30:00 00 Kunc Kryštof DKL1210 0 TF
10:30:00 00 Valos Jan DKL1500 0 C TF
10:41:00 11 Homola Šimon DKL1001 2126358 C H14
10:42:00 12 Slejšková Klára DKL1353 410721 C D10
10:46:00 16 Lohová Dora DKL1352 2211652 C D10
11:03:00 33 Drašar Matouš DKL1301 2000590 C H10
11:05:00 35 Lohová Anna DKL1151 2224149 C D12
11:07:00 37 Komín Matyáš DKL0901 2121871 B H14
11:11:00 41 Hoffmann Vojtěch DKL1004 52227 C H14
11:11:00 41 Geisler Richard DKL0700 8519565 C H16
11:36:00 66 Lukavský Vít DKL1101 2127553 C H12
11:41:00 71 Zvěřina Ondřej DKL1003 8502685 C H14
11:54:00 84 Komín Kryštof DKL1201 9767 C H12
12:00:00 90 Chudoba Jiří DKL1102 2000552 C H12
12:09:00 99 Chudobová Eliška DKL0850 2148141 C D16
12:39:00 129 Václavíková Stela DKL0852 2126368 C D16
12:43:00 133 Kadlecová Ludmila DKL0853 49647 C D16
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:30:00 00 Balga Jiří DKP7302 2134331 C T1
10:30:00 00 Johanovská Tereza DKP8659 889286 C D35K
10:30:00 00 Malačka Milan DKP6000 981822 C T2
10:30:00 00 Malačková Jana DKP6150 232646 C T2
10:30:00 00 Balga Daniel DKP1700 2029191 C TF
10:30:00 00 Rippelová Anita DKP1656 2224514 C TF
10:30:00 00 Sedláková Helena DKP1352 8044628 C D10
10:30:00 00 Balgová Aneta DKP1553 2039213 C Z1
10:31:00 01 Svoboda Filip DKP0719 2120069 C H16
10:32:00 02 Voltrová Alena DKP9956 8181015 C D21L
10:33:00 03 Collis Emma DKP1251 8196034 C D12
10:34:00 04 Večerková Ema DKP0657 2419952 C D18
10:34:00 04 Červená Lenka DKP8252 2213796 C D35K
10:34:00 04 Collis Blanka DKP8257 517704 C D35L
10:36:00 06 Výborná Barbora DKP1358 2086451 C D10
10:38:00 08 Linková Eugenie DKP5951 5300 C D60
10:38:00 08 Vondráčková Markéta DKP7856 2120867 C D35L
10:41:00 11 Snížková Žofie DKP1151 2103703 C D12
10:44:00 14 Karbanová Vendula DKP8350 51759 C D35L
10:45:00 15 Sedlák Václav DKP1105 8008297 B H14
10:47:00 17 Rippel Nikolas DKP1403 8066793 C H10
10:50:00 20 Svoboda Jiří DKP7504 7205040 C H45L
10:50:00 20 Janečková Markéta DKP8151 8033270 C D35L
10:50:00 20 Collis Helena DKP1450 41365 C D10
10:54:00 24 Hořejší Jana DKP9052 8947 C D21L
10:55:00 25 Míka Zbyněk DKP1301 8410799 C H10
10:56:00 26 Collis Mark DKP7703 8660454 C H45L
10:56:00 26 Havlíková Barbora DKP8551 2221458 C D35L
10:57:00 27 Čechová Jolana DKP1173 2219077 C D12
10:57:00 27 Junek Šimon DKP1011 7756777 B H14
10:59:00 29 Junek Matouš DKP0817 1302784 B H16
11:00:00 30 Šubrt Antonín DKP7100 8080834 C H45L
11:00:00 30 Szymanská Zuzana DKP0463 8014458 C D21L
11:00:00 30 Míková Šárka DKP8255 8022636 C D35L
11:03:00 33 Veljačik Jonáš DKP0818 8007188 B H16
11:04:00 34 Junek Kryštof DKP1212 2008986 C H12
11:04:00 34 Sanna Karin DKP0250 7200326 C D21L
11:04:00 34 Mikeszová Martina DKP8162 2118478 C D35L
11:06:00 36 Janečková Eliška DKP1453 8012873 C D10
11:08:00 38 Vítečková Kateřina DKP7251 7007201 C D35L
11:10:00 40 Janeček Tomáš DKP1206 8648577 B H12
11:11:00 41 Faltusová Julie DKP1260 2103710 C D12
11:11:00 41 Stehno Pavel DKP4900 8200026 C H70
11:12:00 42 Večerková Klára DKP1452 2181307 C D10
11:12:00 42 Blažková Kristina DKP8251 7300472 C D21L
11:13:00 43 Novák Adam DKP0924 8154985 B H14
11:14:00 44 Procházková Jana DKP8052 8042126 C D35L
11:15:00 45 Procházková Aneta DKP1153 8044653 B D12
11:16:00 46 Míková Martina DKP1752 2080948 C D10F
11:21:00 51 Míka Luboš DKP1101 8017720 B H14
11:23:00 53 Havlíková Zuzana DKP1167 8454037 C D12
11:23:00 53 Ptáčková Helena DKP7750 2419959 C D45K
11:25:00 55 Večerka Vojtěch DKP0813 2039161 B H16
11:31:00 61 Abrahamová Kateřina DKP1176 2086459 C D12
11:35:00 65 Tomešová Evelína DKP1168 2102071 B D12
11:36:00 66 Klusáková Jitka DKP5651 8660376 C D65
11:36:00 66 Fröhlich Martin DKP8207 8014440 C H21L
11:37:00 67 Melichar Šimon DKP0708 8154983 C H16
11:39:00 69 Dvořák Petr DKP8005 2219062 C H35L
11:41:00 71 Abraham Jan DKP1310 2086460 C H10F
11:41:00 71 Wichterle Daniel DKP0822 2075676 C H16
11:42:00 72 Maroušek Jan DKP7402 8667501 C H45L
11:42:00 72 Ptáčková Barbora DKP0954 8196046 B D14
11:43:00 73 Maroušková Julie DKP1256 2129223 B D12
11:44:00 74 Novák Přemysl DKP0107 2106739 C H21L
11:46:00 76 Vondráčková Jolana DKP1058 2095946 B D14
11:47:00 77 Ptáčková Lucie DKP1255 8501062 B D12
11:47:00 77 Míka Štěpán DKP1504 2419920 C H10F
11:47:00 77 Pejchar Matyáš DKP0922 8196050 C H14
11:48:00 78 Dudová Hana DKP5752 51756 C D65
11:48:00 78 Weiss Hugo DKP0725 8509048 B H21L
11:52:00 82 Ptáček Ondřej DKP1204 8196098 C H12
11:52:00 82 Vágner Libor DKP8802 8301188 C H21L
11:53:00 83 Faltus Jan DKP1507 2103743 C H10F
11:56:00 86 Balga Filip DKP1104 8516913 C H12
11:56:00 86 Hlavatá Pavla DKP7050 8014441 C D45L
11:57:00 87 Janeček Petr DKP7905 8226347 C H35L
11:57:00 87 Havlík Mikuláš DKP1411 2086454 C H10F
11:59:00 89 Čermák Josef DKP1019 2155969 C H14
12:01:00 91 Havlík Tomáš DKP8607 8047131 C H35L
12:02:00 92 Šíma Marek DKP1119 2157333 C H12
12:03:00 93 Melichar Max DKP1308 1000461 C H10F
12:07:00 97 Zemanová Eliška DKP0862 2127897 C D16
12:08:00 98 Víteček Jan DKP7201 8720322 C H45L
12:09:00 99 Bureš Josef DKP1409 2086463 C H10F
12:12:00 102 Klaška Pavel DKP9301 8080832 C H21L
12:16:00 106 Adámková Sára DKP1064 8025 C D14
12:19:00 109 Procházka Zdenko DKP4300 51800 C H80
12:22:00 112 Sedláček Patrik DKP0816 8080829 A H21L
12:28:00 118 Sedláček Jaroslav DKP0309 8080830 A H21L
12:31:00 121 Hořejší Jan DKP8209 2771943 C H35K
12:31:00 121 Mušková Amálie Anna DKP0759 8066788 B D16
12:34:00 124 Johanovský Tomáš DKP8500 8654893 C H21L
12:38:00 128 Tomeš Jaroslav DKP8109 8651714 C H21L
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:44:00 14 Sobotová Alžběta DLP0550 2125365 B D18
10:44:00 14 Šichová Jaroslava DLP8052 8076613 C D35K
10:48:00 18 Sobotová Jana DLP8250 2222850 C D35L
10:49:00 19 Šich Jan DLP1500 2181292 C H10
11:06:00 36 Nováková Ivana DLP8150 8063044 C D35L
11:21:00 51 Chabr Eduard DLP1501 2145626 C H10
11:41:00 71 John Vladimír DLP5500 8185555 C H65
11:56:00 86 Dostál Tomáš DLP7400 2131186 C H45L
12:12:00 102 Šindelka Antonín DLP7200 8004051 C H45L
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:30:00 00 Leníková Jana DLT6151 440490 C T1
10:30:00 00 Nosek Petr DLT6901 8107716 C T1
10:30:00 00 Nosek Martina DLT7251 8107725 C T1
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
12:12:00 102 Mácová Martina DOB7750 1400418 C D45L
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:47:00 77 Novák Daniel DOK8700 8656618 C H35L
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:30:00 00 Gregor Tahmina DOR7552 2127585 C T1
10:30:00 00 Kubeček Lukáš DOR8300 2090856 C T1
10:30:00 00 Bleha Stanislav DOR7503 8508188 C T2
10:30:00 00 Dostálová Anna DOR8250 2039814 C T2
10:30:00 00 Gregor Radovan DOR7404 2125353 C T2
10:30:00 00 Koma Vít DOR7702 2124789 C T2
10:30:00 00 Kubečková Eliška DOR1650 2044892 C TF
10:35:00 05 Španěl Filip DOR0704 2080956 B H18
10:39:00 09 Jiras Antonín DOR0701 8116815 A H18
10:43:00 13 Komová Barbora DOR1253 2420070 C D12
10:45:00 15 Hošek Ondřej DOR0606 2039783 C H18
10:47:00 17 Lorencová Kateřina DOR1251 8089 C D12
10:49:00 19 Kubeček Tomáš DOR0808 2125344 C H16
10:51:00 21 Jiras František DOR0900 8162879 B H14
10:52:00 22 Petriláková Petra DOR7656 8226435 C D35L
10:55:00 25 Fialová Kristýna DOR1250 8328667 C D12
10:58:00 28 Dostál Václav DOR1202 8857 C H12
10:59:00 29 Španěl Viktor DOR0901 2125356 C H14
11:00:00 30 Hrušková Tereza DOR1451 2125343 C D10
11:03:00 33 Baštová Jana DOR7452 2113394 C D45K
11:03:00 33 Hruška Marek DOR0604 8506935 B H18
11:05:00 35 Španěl Vít DOR1100 2125358 C H14
11:07:00 37 Blehová Barbora DOR1151 8445332 B D12
11:10:00 40 Hrušková Zuzana DOR1452 2058516 C D10
11:15:00 45 Magazu Lukas DOR0805 8663147 B H16
11:20:00 50 Lorencová Anna DOR1550 2112756 C D10F
11:22:00 52 Španěl Ondřej DOR7100 2058506 C H45L
11:26:00 56 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 C H55L
11:27:00 57 Koma Lukáš DOR0903 2104702 B H14
11:32:00 62 Baláš Jan DOR1113 2039827 C H12
11:35:00 65 Jiroušek Štěpán DOR1102 2151399 B H14
11:36:00 66 Magazu Radmila DOR7853 8012880 C D45L
11:37:00 67 Magazu Sophia DOR1152 8016029 B D12
11:39:00 69 Nentvich Lubomír DOR5800 8033232 C H65
11:39:00 69 Vaculovič Matěj DOR1004 8003628 B H14
11:40:00 70 Hruška Jan DOR7000 2125349 C H45L
11:43:00 73 Etrych Jonáš DOR0907 8016296 A H14
11:44:00 74 Nová Jana DOR7150 8663122 C D45L
11:49:00 79 Gregor Kevin DOR1001 2125357 B H14
11:52:00 82 Kopáčková Alena DOR6450 436940 C D55L
11:53:00 83 Hruška Tomáš DOR1002 2000603 B H14
11:57:00 87 Porsch Jan DOR0904 8137508 B H14
12:06:00 96 Etrych Matěj DOR1104 2135176 C H12
12:06:00 96 Hrušková Blanka DOR7555 2134295 C D45L
12:10:00 100 Jiras Jiří DOR6900 2120631 C H45L
12:14:00 104 Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 8654908 A H21L
12:18:00 108 Etrych Tomáš DOR7300 8044386 C H45L
12:25:00 115 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 8028871 B D16
12:30:00 120 Baštová Justýna DOR0952 8007179 B D14
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:30:00 00 Řeháková Jana DVP7351 2302097 C T1
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:30:00 00 Fantová Libuše EKP5650 51583 C D21K
10:30:00 00 Čermák Daniel EKP7510 8028876 C T1
10:30:00 00 Štembergová Lucie EKP8851 8014552 C T1
10:30:00 00 Štemberg David EKP1901 438648 C TF
10:30:00 00 Štemberg Petr EKP1600 2067963 C TF
10:36:00 06 Janečková Dagmar EKP6550 8515518 C D21K
10:40:00 10 Janečková Josefína EKP0351 8005430 C D21K
10:44:00 14 Fantová Kateřina EKP0256 8183070 C D21K
11:10:00 40 Fanta Miroslav EKP5800 51147 C H55L
11:12:00 42 Matoušek Petr EKP7503 443102 C H45L
11:14:00 44 Kořistka Libor EKP6300 51591 C H55L
11:42:00 72 Blaha Ondřej EKP7002 8667983 C H21L
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:30:00 00 Skripnik Jonatan FSP2000 2092388 C TF
10:33:00 03 Čadil Jan FSP4300 53267 C H75
10:38:00 08 Nožičková Petra FSP8054 2260156 C D35K
10:39:00 09 Brdičková Jana FSP1250 2090846 C D12
10:47:00 17 Skripnik Nikola FSP0600 8028832 A H18
10:48:00 18 Svobodová Adriana FSP0653 8183056 B D18
10:49:00 19 Hüblová Kateřina FSP7750 2000593 C D45K
10:51:00 21 Skripnik Matouš FSP0800 8028838 A H16
10:55:00 25 Bolina Eduard FSP0901 2140844 C H14
10:56:00 26 Kurfürstová Anna FSP1450 9690 C D10
11:02:00 32 Studničná Lenka FSP8650 8028805 C D21L
11:05:00 35 Brdička Tomáš FSP0710 2029174 C H16
11:07:00 37 Kurfürstová Magdalena FSP7852 207837 C D45K
11:09:00 39 Nožička Vojtěch FSP1302 2260154 C H10
11:12:00 42 Bolinová Hana FSP8152 8228844 C D35L
11:15:00 45 Geffertová Radka FSP7650 8878 C D45K
11:22:00 52 Cincibus Pavel FSP6605 8226358 C H55L
11:25:00 55 Skripnik Kilián FSP1300 8028833 C H10
11:29:00 59 Bartoň Theodor FSP1100 8026639 B H14
11:29:00 59 Vrba Matyáš FSP0706 8116787 B H16
11:33:00 63 Bolinová Evelína FSP1150 8511767 C D12
11:34:00 64 Vondra Jiří FSP7600 2092409 C H45L
11:34:00 64 Kurfürstová Marie FSP1050 1407430 B D14
11:38:00 68 Bartoň Jan FSP7000 7204999 C H45L
11:40:00 70 Fibír Tomáš FSP7901 8014524 C H21L
11:44:00 74 Cincibusová Ivana FSP6651 8116688 C D55L
11:49:00 79 Beneš Lukáš FSP1500 7000509 C H10F
11:58:00 88 Bartoňová Elena FSP0953 2029181 C D14
11:58:00 88 Fibírová Zuzana FSP7555 515067 C D45L
12:04:00 94 Geffertová Marta FSP1054 2092374 C D14
12:04:00 94 Beneš Tadeáš FSP1105 0 C H12
12:10:00 100 Hübl Hugo FSP1103 2000572 C H12
12:13:00 103 Fibírová Lucie FSP0777 8079930 B D16
12:14:00 104 Bartoňová Terezie FSP7550 2029180 C D45L
12:17:00 107 Leinweberová Julie FSP0755 8042141 B D16
12:23:00 113 Geffertová Agáta FSP0753 2029168 B D16
12:33:00 123 Hüblová Agáta FSP0853 2029179 C D16
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:12:00 42 Preisslerová Karolína HAV1651 2023963 D10F
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:30:00 00 Duda Jaroslav HCE1600 1407428 C TF
10:30:00 00 Pinkr Lukáš HCE1700 2421379 C TF
10:36:00 06 Kučerová Barbora HCE8650 8285920 C D35K
10:37:00 07 Kučera Martin HCE1400 2021835 C H10
10:56:00 26 Kudrnáč Martin HCE5901 301371 C H60
10:56:00 26 Dudová Irena HCE8250 8013859 C D35K
11:19:00 49 Pinkr Jan HCE1300 2220663 C H10
11:20:00 50 Müller Jan HCE6800 7208085 C H55L
11:31:00 61 Mackovič Adam HCE0700 8196081 C H16
11:33:00 63 Müller Karel HCE1000 8680602 C H14
11:34:00 64 Pinkr Josef HCE1200 1417247 C H12
11:50:00 80 Kettnerová Lenka HCE6450 8501070 C D55L
12:03:00 93 Strnad Pavel HCE7100 1417262 C H45K
12:12:00 102 Kučera Jakub HCE1101 2148139 C H12
12:17:00 107 Pinkr Josef HCE8200 1421894 C H35K
12:25:00 115 Kučera Tomáš HCE8100 1417246 C H35K
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:30:00 00 Špatenková Petra JES8050 8162897 C Z2
10:30:00 00 Špatenka Šťepán JES7800 8162831 C T2
11:28:00 58 Špatenka Ondřej JES1100 8162863 C H12
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:58:00 28 Honzáková Jana JHB7753 7207340 C D21L
11:57:00 87 Hrstka Vladislav JHB5702 7209360 C H65
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:30:00 00 Bínová Jana KAM8650 2219019 C T1
10:30:00 00 Mordačík Michal KAM7803 8410805 C T1
10:30:00 00 Pelikánová Lenka KAM8350 2181334 C T1
10:30:00 00 Zavadil Pavel KAM6401 8501069 C T1
10:30:00 00 Čížik Marek KAM7501 8154982 C T1
10:30:00 00 Pelikán Tomáš KAM8200 2420069 C T2
10:30:00 00 Bínová Eva KAM1650 2213799 C TF
10:36:00 06 Voleská Alice KAM8050 2051530 C D35L
10:40:00 10 Albrechtová Eva KAM7850 8648602 C D21L
10:43:00 13 Neškudla Jan KAM1005 8226404 B H14
10:44:00 14 Mordačíková Adéla KAM1555 2157335 C D10
10:46:00 16 Fuchsová Aneta KAM8551 2152837 C D35L
10:49:00 19 Mordačíková Eva KAM1156 8042116 C D12
10:49:00 19 Zavadil Adam KAM0901 8004883 B H14
10:50:00 20 Slámová Michaela KAM8051 2148061 C D35K
10:52:00 22 Sankot Jakub KAM1207 8502719 C H12
10:52:00 22 Zimmerová Kateřina KAM9850 8028869 C D21L
10:53:00 23 Himmelová Marie KAM6952 51681 C D45K
10:54:00 24 Neškudlová Kateřina KAM1450 1418764 C D10
10:57:00 27 Jíra Filip KAM0506 8663163 B H18
10:58:00 28 Sankotová Sára KAM1458 8505174 C D10
11:01:00 31 Neškudlová Anna KAM1152 2152859 C D12
11:06:00 36 Bína Richard KAM1205 8501047 C H12
11:08:00 38 Pelikánová Jitka KAM1451 2214540 C D10
11:08:00 38 Albrechtová Iveta KAM9950 8660456 C D21L
11:09:00 39 Sláma Kryštof KAM1000 8501052 B H14
11:14:00 44 Pelikán Vít KAM1203 2148226 B H12
11:17:00 47 Albrecht Jiří KAM1700 515490 C H10
11:18:00 48 Voleská Andrea KAM1456 2222807 C D10
11:22:00 52 Holeček Jakub KAM1208 2102864 C H12
11:28:00 58 Křížová Elen KAM1550 2090857 C D10F
11:41:00 71 Konopásková Emílie KAM1255 0 C D12
11:42:00 72 Voleský Viktor KAM1103 8501496 C H12
11:44:00 74 Vedralová Eliška KAM1052 2080911 C D14
11:45:00 75 Neškudla Jan KAM8000 8105248 C H35L
11:48:00 78 Sláma Marek KAM1201 8501176 C H12
11:51:00 81 Fuchsová Barbora KAM1153 8502749 C D12
11:55:00 85 Sankot Jaroslav KAM8100 8501587 C H35L
11:56:00 86 Voleský Leoš KAM7900 2049553 C H21L
11:58:00 88 Čížik Matyáš KAM1102 8410790 C H12
12:02:00 92 Němeček Jan KAM9300 8648633 C H21L
12:07:00 97 Segev Aaron KAM1500 2088714 C H10F
12:18:00 108 Balejová Sofie KAM0951 8660541 B D14
12:24:00 114 Kettner Vojtěch KAM9601 8644887 R H21L
12:35:00 125 Žemlová Barbora KAM0751 8116775 B D16
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:30:00 00 Havlíčková Jindřiška KNC6150 8662276 C D60
10:30:00 00 Lindová Miroslava KNC7750 7200327 C T1
10:42:00 12 Kopecká Eliška KNC9850 8445297 C D21K
10:44:00 14 Kohoutová Pavla KNC6251 515055 C D60
11:13:00 43 Štolbová Lenka KNC1250 7260002 C D12
11:38:00 68 Komersová Jana KNC6550 8226399 C D45L
11:54:00 84 Šilerová Zdena KNC5750 2023962 C D65
12:01:00 91 Vacek Vladimír KNC9300 8667542 C H21K
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:30:00 00 Míchalová Šárka KPY0050 8410806 C D21L
10:30:00 00 Galuška Radovan KPY0903 52678 T1
10:30:00 00 Galuška Jáchym KPY0601 2091563 T1
10:30:00 00 Míchalová Marcela KPY6850 8501528 C T1
10:30:00 00 Nedas Dušan KPY7701 7210815 C T1
10:30:00 00 Žák David KPY8001 2421374 C T1
10:32:00 02 Nedasová Zuzana KPY8650 8107703 C D35L
10:35:00 05 Duda František KPY4600 2103786 C H75
10:46:00 16 Freyová Michaela KPY6050 301394 C D60
10:47:00 17 Kuptík Jonáš KPY1000 2060247 C H14
10:51:00 21 Bozděch Tobiáš KPY0504 8119573 C H18
11:01:00 31 Valenta Martin KPY0507 8328664 C H18
11:08:00 38 Dobeš Václav KPY5701 301374 C H55L
11:16:00 46 Kohl Jiří KPY6201 301391 C H55L
11:17:00 47 Varhaníková Halka KPY7550 2087668 C D45K
11:18:00 48 Galuška Viktor KPY1200 53731 C H12
11:30:00 60 Hendrych Lukáš KPY1100 2213770 C H12
11:35:00 65 Pavlíček Lubomír KPY7800 8119424 C H35L
11:40:00 70 Trdá Iva KPY5850 2059735 C D65
11:49:00 79 Galuška Ondřej KPY7700 2060245 C H45K
12:27:00 117 Vejražková Anna KPY0750 8501151 C D16
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
12:30:00 120 Kříž Dušan KRL7800 2801021 C H45L
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:30:00 00 Rambousková Julie LBE1351 2151395 C Z2
10:30:00 00 Beran Pavel LBE7902 2224516 C T1
10:30:00 00 Kalinová Tereza LBE9150 52316 C T1
10:37:00 07 Kapoun Jáchym LBE1002 2212712 C H14
10:43:00 13 Hůla Tomáš LBE0602 7300274 B H18
10:51:00 21 Uhlířová Eliška LBE1150 331238 C D12
10:54:00 24 Hůla Pavel LBE7300 8667504 C H45L
10:57:00 27 Baxa Daniel LBE1400 2220675 C H10
11:01:00 31 Kofroň Jan LBE1000 8236 C H14
11:08:00 38 Uhlíř Patrik LBE7000 331179 C H45L
11:13:00 43 Kapoun Matěj LBE0801 2212725 C H16
11:16:00 46 Baxová Irena LBE7951 2148217 C D35L
11:20:00 50 Žufníčková Pavla LBE8152 981803 C D35L
11:21:00 51 Králová Helena LBE1250 2220665 C D12
11:23:00 53 Beran Matouš LBE1301 2099525 C H10
11:29:00 59 Králová Žofie LBE1152 8064587 C D12
11:35:00 65 Baxa David LBE0800 8045205 B H16
11:36:00 66 Marek Jan LBE6100 897390 C H45L
11:52:00 82 Uhlířová Lada LBE7450 218788 C D45L
11:55:00 85 Rambousková Eliška LBE1154 2151394 C D12
12:00:00 90 Mezník Vladimír LBE6400 52971 C H21L
12:01:00 91 Král Jaroslav LBE1500 1451524 C H10F
12:22:00 112 Kapoun Luděk LBE7400 7008099 C H45L
12:29:00 119 Kofroň Jan LBE8001 1459072 C H35K
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
12:05:00 95 Lužnický Jiří LIT8501 7205016 C H35L
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:30:00 00 Brabec Tomáš LOU8400 8109333 C T1
10:30:00 00 Smolíková Tereza LOU9150 2067243 C T1
10:53:00 23 Brabec Diviš LOU1500 2146229 C H10
10:57:00 27 Šunková Karolína LOU7550 2143334 C D45K
11:03:00 33 Kolářová Zuzana LOU1250 8500031 C D12
11:08:00 38 Šunka Hubert LOU1200 8328680 C H12
11:26:00 56 Kolář David LOU7700 2143398 C H45L
12:19:00 109 Šunková Berta LOU0850 8032776 B D16
12:22:00 112 Bartůňková Lucie LOU7750 8509347 C D45L
12:34:00 124 Šunková Sára LOU1051 8328653 B D14
12:40:00 130 Kolářová Veronika LOU1050 8137518 B D14
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:36:00 06 Kubáková Nela LPU0458 8414138 A D21L
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:30:00 00 Skalka Michal LTU6700 2103290 C T2
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:32:00 02 Pangrácová Anna MFP0650 218784 C D18
10:40:00 10 Blahutová Martina MFP0550 53611 C D18
10:43:00 13 Sadil Martin MFP0702 8107729 C H16
11:06:00 36 Gemperle František MFP7102 8680580 C H45L
11:06:00 36 Pecoldová Pavlína MFP8450 8066680 C D21L
11:16:00 46 Pangrác Ondřej MFP7603 232253 C H45L
11:18:00 48 Nedbalová Jana MFP8050 8501530 C D35L
11:40:00 70 Blahutová Lucie MFP0950 405999 B D14
11:46:00 76 Dvořáček Dan MFP7903 8008081 C H21L
12:03:00 93 Blahuta Marek MFP7301 897349 C H21K
12:04:00 94 Sadil Milan MFP7500 8358888 C H45L
12:20:00 110 Pangrácová Jana MFP7653 448940 C D45L
12:22:00 112 Pangrácová Eva MFP1051 2103268 C D14
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:30:00 00 Čermáková Hana MKP7651 2260121 Z2
10:30:00 00 Bernášek Vojtěch MKP1403 2155967 TF
10:30:00 00 Bernášková Kristýna MKP1251 2216254 TF
10:32:00 02 Bernášková Jana MKP8550 2155959 D35K
11:31:00 61 Koč Lumír MKP5401 336747 C H65
11:44:00 74 Čermák Jan MKP1104 2260167 C H12
11:53:00 83 Koč Zdeněk MKP4700 51706 C H65
12:21:00 111 Burgr Richard MKP8402 336744 C H35K
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:19:00 49 Šimková Markéta OAV7755 2045245 D45K
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:40:00 10 Šámalová Hana OKP6151 502090 C D60
11:04:00 34 Valenta Jan OKP6501 52102 C H55L
11:28:00 58 Novák Libor OKP6504 8028825 C H55L
11:32:00 62 Valentová Helena OKP6550 52099 C D45L
11:46:00 76 Balusková Ida OKP7350 8003634 C D45L
11:48:00 78 Novák Ivo OKP6200 8014533 C H45L
11:51:00 81 Šámal Václav OKP5600 436401 C H65
11:54:00 84 Nováková Irena OKP6651 2133898 C D55L
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:30:00 00 Fiala Jan OPI7803 8008278 T2
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:35:00 05 Cháma Ondřej PDY0902 8009524 B H14
10:59:00 29 Volejník Ondřej PDY0601 2181930 C H18
11:18:00 48 Cháma Jan PDY7501 2260343 C H45L
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:30:00 00 Vozábalová Hana PGP0654 2106747 B D18
10:30:00 00 Haková Magda PGP7651 2051544 C T1
10:30:00 00 Litschmannová Lenka PGP8557 7003029 C T1
10:30:00 00 Voborská Jana PGP8454 9332 C T1
10:30:00 00 Svobodová Marie PGP1650 2220658 C TF
10:30:00 00 Benešová Ema PGP1750 2099508 C Z1
10:30:00 00 Gondeková Romana PGP7356 0 C Z2
10:31:00 01 Doležel Václav PGP1503 2152839 C H10
10:31:00 01 Černý Jakub PGP0906 2221455 C H14
10:32:00 02 Řeháková Ludmila PGP0454 8003663 B D21K
10:33:00 03 Tučný Kryštof PGP0804 2302100 B H16
10:34:00 04 Havelíková Kateřina PGP9256 8667999 C D21L
10:34:00 04 Svítilová Veronika PGP1550 8006334 C D10
10:35:00 05 Hrušková Gabriela PGP1150 2125327 B D12
10:36:00 06 Hrabánková Ilona PGP6250 8013881 C D60
10:38:00 08 Mikulášová Helena PGP9353 8140929 C D21L
10:38:00 08 Litschmannová Barbora PGP1451 2219088 C D10
10:39:00 09 Čížek Vojtěch PGP1404 2152972 C H10
10:39:00 09 Zyma Petr PGP0807 2113491 B H16
10:40:00 10 Králová Vanda PGP8755 8660507 C D35L
10:41:00 11 Kándl Matěj PGP0508 2102710 B H18
10:42:00 12 Ježková Regina PGP6352 8005133 C D60
10:42:00 12 Dlouhá Marta PGP7858 1886930 C D35K
10:46:00 16 Dvořáková Veronika PGP0659 2143358 B D18
10:50:00 20 Doležel Adam PGP1202 7500849 C H12
10:51:00 21 Kazda Albert PGP1405 2114994 C H10
10:53:00 23 Šimerka Ondřej PGP0800 8648593 B H16
10:54:00 24 Hurta Vladimír PGP6305 8409893 C H60
10:54:00 24 Súkupová Hana PGP8156 2224777 C D35K
10:56:00 26 Černý Dominik PGP1104 2151452 C H12
11:00:00 30 Řehák Prokop PGP1203 2420053 C H12
11:06:00 36 Tichovský Martin PGP6100 8680347 C H60
11:10:00 40 Bartalošová Jana PGP8154 2084985 C D21L
11:11:00 41 Řepková Jana PGP7762 2126398 C D45K
11:12:00 42 Benda Daniel PGP1100 7207866 C H12
11:13:00 43 Kolský Alexander PGP5000 2073709 C H70
11:16:00 46 Gondeková Marie PGP1356 2302094 C D10
11:17:00 47 Haňkovská Jana PGP4050 8063085 C D75
11:17:00 47 Súkupová Anita PGP1352 2419862 C D12
11:18:00 48 Tomášková Linda PGP0961 2212003 C D14
11:20:00 50 Schindlerová Beáta PGP1353 2152838 C D10
11:20:00 50 Kabát Jan PGP6901 8140922 C H45L
11:21:00 51 Kubátová Milada PGP4750 2067222 C D75
11:22:00 52 Tomášková Ines PGP0960 2212049 C D14
11:24:00 54 Kazda František PGP1207 8515818 C H12
11:25:00 55 Beneš Miroslav PGP8108 7203451 C H35L
11:26:00 56 Kabátová Anna PGP0967 886298 C D14
11:28:00 58 Baldrian Petr PGP7203 8140933 C H45L
11:29:00 59 Doležel Jiří PGP8005 8502742 C H35L
11:30:00 60 Řepková Anna PGP1052 2134299 A D14
11:33:00 63 Dvořák Josef PGP8006 682615 C H35L
11:33:00 63 Luhan Jakub PGP0809 8501781 C H16
11:34:00 64 Šedivý Jan PGP8409 8644492 R H21L
11:35:00 65 Schindler Tadeáš PGP1600 2219055 C H10F
11:36:00 66 Tichovská Hana PGP6652 8005134 C D55L
11:36:00 66 Škodová Denisa PGP1058 8076645 B D14
11:38:00 68 Pokorný Ondřej PGP7506 682686 C H21L
11:39:00 69 Šnejdar Martin PGP0806 8076039 B H16
11:40:00 70 Bartoš Michal PGP1105 8508285 C H12
11:40:00 70 Ptáčková Kateřina PGP7350 8149889 C D45L
11:42:00 72 Zelená Markéta PGP5850 2080958 C D55L
11:45:00 75 Vyskočil Jan PGP1306 2152847 C H10F
11:48:00 78 Labská Kateřina PGP0963 2224798 B D14
11:48:00 78 Šimerková Olga PGP7551 8648558 C D45L
11:55:00 85 Gondek Jan PGP1601 2219094 C H10F
11:58:00 88 Zápotocký Jiří PGP0808 8648622 A H21L
11:59:00 89 Šedivý Marek PGP1400 1406172 C H10F
12:00:00 90 Buganová Petra PGP1053 8119419 C D14
12:02:00 92 Kondrát Martin PGP6501 8004312 C H45L
12:03:00 93 Bartaloš Tomáš PGP8010 2084951 C H35L
12:05:00 95 Šnejdar Ondřej PGP7712 2001953 C H45K
12:05:00 95 Tesař Pavel PGP7708 51709 C H21K
12:06:00 96 Svatý Jakub PGP7610 8648611 C H45L
12:06:00 96 Svatá Lucie PGP0952 8076032 C D14
12:08:00 98 Tesař Jonáš PGP1103 0 C H12
12:08:00 98 Janovský Tomáš PGP6401 8667530 C H21L
12:14:00 104 Súkupová Sára PGP1151 2144052 B D14
12:15:00 105 Suchý Karel PGP4300 51640 C H80
12:16:00 106 Střelba Ondřej PGP7510 8303009 C H45L
12:18:00 108 Janas Petr PGP7106 8151151 C H21L
12:19:00 109 Súkup Jaroslav PGP7900 8105281 C H35K
12:30:00 120 Charousek Matěj PGP0207 8140918 C H21L
12:32:00 122 Hrušková Tereza PGP0953 8140916 A D14
12:38:00 128 Komín David PGP7405 8116739 C H45L
12:38:00 128 Dlouhá Julie PGP1051 2099494 C D14
12:41:00 131 Honzáková Nela PGP0858 7210807 B D16
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:45:00 15 Rollier Alexei PHK1502 0 C H10
10:48:00 18 Rollier Monika PHK8051 8680379 C D21L
12:04:00 94 Rollier Baptiste PHK8200 8270982 E H21L
12:20:00 110 Tatarnikov Michal PHK0405 8003652 C H21L
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:52:00 82 Matyšková Kristýna PLU1050 2090864 C D14
11:57:00 87 Matyšek Stanislav PLU7612 515147 C H45K
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:37:00 67 Klváček Aleš PTE8527 8107763 C H35L
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:59:00 29 Finco Dneboská Eva PVP7755 8107747 C D45K
12:26:00 116 Zátka Josef PVP0100 8047285 C H21L
12:40:00 130 Havelík Jaroslav PVP9000 1403421 C H21L
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:42:00 12 Polanská Nelly PZR0152 8047137 C D21L
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:30:00 00 Kindl Jiří RIC7901 2049633 C T1
10:30:00 00 Proxová Lada RIC8350 8502459 C D35L
10:30:00 00 Silovská Adéla RIC1650 2212750 C TF
10:32:00 02 Proxová Veronika RIC1350 8033237 C D10
10:33:00 03 Čevela Marek RIC1300 2039997 C H10
10:36:00 06 Volná Hana RIC0555 2148201 C D18
10:37:00 07 Volný Ondřej RIC0807 2148148 C H16
10:40:00 10 Seidlová Barbora RIC7955 7207365 C D35K
10:52:00 22 Prox Jakub RIC7406 8506965 C H45L
11:01:00 31 Pračka Michal RIC1400 426373 C H10
11:02:00 32 Martinez Galicia Pablo RIC1204 2113061 C H12
11:05:00 35 Seidl Kryštof RIC1407 51610 C H10
11:07:00 37 Marván Jakub RIC0712 2211492 H16
11:14:00 44 Silovská Natálie RIC1452 2148223 C D10F
11:15:00 45 Marván David RIC1006 2069070 H14
11:16:00 46 Seidl Marek RIC1100 888643 C H12
11:28:00 58 Havlíčková Zuzana RIC1051 8016298 B D14
11:30:00 60 Vyhnálková Eva RIC7552 8660561 C D45L
11:32:00 62 Pračka Tomáš RIC7302 8116718 C H45L
11:43:00 73 Silovský Tomáš RIC8001 8667534 C H35L
11:46:00 76 Herynek Petr RIC7305 8004274 C H45L
11:49:00 79 Čevelová Adéla RIC1150 2146028 B D12
11:54:00 84 Herynková Irena RIC7750 2131184 C D45L
11:56:00 86 Herynková Lucie RIC0952 8033238 C D14
12:02:00 92 Seidlová Magdalena RIC0950 8061502 A D14
12:04:00 94 Pračková Zita RIC7850 2045228 C D45L
12:05:00 95 Herynková Klára RIC0758 8033253 C D16
12:10:00 100 Čevelová Ivana RIC7853 2102678 C D45L
12:34:00 124 Končický Lukáš RIC7501 2127565 C H45L
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:30:00 00 Pohořalá Karolína ROU6850 2023951 C T1
10:30:00 00 Pohořalý Hugo ROU0103 2023957 C T2
10:30:00 00 Dobiáš Jaromír ROU1101 2099506 C TF
10:30:00 00 Dobiáš Jaromír ROU6802 2099487 C Z2
10:30:00 00 Dobiášová Jitka ROU0350 2099529 C Z2
10:50:00 20 Koubová Lenka ROU9554 8044551 C D21L
10:51:00 21 Dobiášová Hana ROU7451 2099485 C D45K
10:58:00 28 Hrádková Kateřina ROU8350 8507956 C D35K
11:04:00 34 Buk Miloslav ROU6202 8501520 C H60
11:10:00 40 Bazinková Blanka ROU8151 8660505 C D35L
11:17:00 47 Bazinek Lukáš ROU0802 8660353 C H16
11:21:00 51 Hejcman Jaroslav ROU0704 2300216 C H16
11:45:00 75 Hrádek Vojtěch ROU1000 8662370 B H14
11:50:00 80 Černý Michal ROU7505 8105251 C H45L
11:50:00 80 Hejcmanová Pavla ROU7450 2001925 C D45L
11:53:00 83 Hrádek Tomáš ROU8301 8063062 C H35L
11:54:00 84 Buk Michal ROU9601 8662301 C H21L
12:20:00 110 Pěkná Alžběta ROU0950 8662284 B D14
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:33:00 03 Vaněk Lukáš ROZ1101 8154992 B H14
10:37:00 07 Jirásek Šimon ROZ0602 7949 C H18
10:45:00 15 Svoboda František ROZ0700 416137 C H16
10:46:00 16 Sedláčková Linda ROZ0050 8516755 C D21L
10:56:00 26 Sedláčková Petra ROZ7050 8226429 C D21L
11:04:00 34 Sýkorová Viktorie ROZ1451 2212716 C D10
11:24:00 54 Sedláček Jaroslav ROZ6801 51894 C H55L
11:25:00 55 Sýkorová Žofie ROZ1252 2213813 C D12
11:34:00 64 Voltrová Svatava ROZ6150 7300179 C D45L
11:59:00 89 Svoboda Ondřej ROZ7100 2102709 C H45K
12:10:00 100 Vaňková Barbora ROZ0959 8196045 B D14
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:26:00 56 Arnošt Daniel SAD1200 434596 C H12
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:30:00 00 Rakovec Miloš SCP4500 8014467 C Z2
10:31:00 01 Libusová Anežka SCP1251 8044741 C D12
10:31:00 01 Veljačiková Markéta SCP6451 8506651 C D55K
10:37:00 07 Valášek Josef SCP4501 2084946 C H75
10:41:00 11 Novák Miloš SCP4600 52299 C H75
10:46:00 16 Vrabcová Romana SCP8250 2080934 C D35K
10:48:00 18 Vrabcová Olívie SCP1450 51558 C D10
10:53:00 23 Rakovcová Zuzana SCP1150 52109 C D12
11:00:00 30 Vrabec Martin SCP6100 2125364 C H60
11:33:00 63 Buriánek Jaromír SCP4700 7206545 C H65
11:37:00 67 Rakovec Pavel SCP1501 1700085 C H10F
11:41:00 71 Jurkiewicz Patrik SCP7800 8500054 C H35L
11:42:00 72 Petráňová Jana SCP7555 8014523 C D45L
11:43:00 73 Vrabec Adrian SCP1500 51571 C H10F
11:44:00 74 Jůzková Jaroslava SCP5250 49837 C D65
11:44:00 74 Veljačik Pavel SCP6200 8000236 C H45L
11:47:00 77 Přeček Zdeněk SCP5200 9101101 C H65
11:51:00 81 Vrabec Ondřej SCP8303 1420800 C H35L
11:51:00 81 Petráň Jiří SCP7501 301359 C H45K
11:58:00 88 Šístek Daniel SCP7507 8666866 C H45L
12:01:00 91 Pucherna Marek SCP0900 7003041 C H14
12:02:00 92 Tloušťová Eva SCP6950 52114 C D45L
12:08:00 98 Puchernová Veronika SCP7455 7410123 C D45L
12:23:00 113 Libus Jan SCP7900 8505195 C H35K
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
12:10:00 100 Netuka Vojtěch SHK9701 1396847 C H21L
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:41:00 11 Tomeš Maxmilián SJC1400 2102072 C H10
10:54:00 24 Tomešová Daniela SJC8451 981842 C D35L
11:31:00 61 Kazda Jiří SJC8006 8055001 C H35L
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:46:00 76 Hrstková Dana SJI6051 8656651 C D55L
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:30:00 00 Matoušková Johana SLA1352 2075658 C TF
10:34:00 04 Uhlířová Ludmila SLA9851 8162898 C D21K
10:47:00 17 Matoušek Oliver SLA0803 2087720 C H16
10:49:00 19 Beran František SLA0700 8075984 B H18
10:53:00 23 Václavík Martin SLA0601 8109398 B H18
10:55:00 25 Raymond-Bertrandová Jana SLA7353 2109689 C D45K
10:58:00 28 Hrstka Pavel SLA7501 8107759 C H45L
10:58:00 28 Hrstková Marie SLA8150 2148214 C D35L
11:04:00 34 Beran Jaroslav SLA7601 2109694 C H45L
11:05:00 35 Beranová Jana SLA7551 515052 C D45K
11:09:00 39 Hrdličková Ludmila SLA6950 8033240 C D45K
11:38:00 68 Zápotocký Tomáš SLA1200 8461732 B H12
11:45:00 75 Václavíková Anna SLA1151 2109686 C D12
11:59:00 89 Hanák Jan SLA8002 8660460 C H35L
12:00:00 90 Kouřimský Jan SLA7200 8107710 C H45L
12:13:00 103 Zábranský Emil SLA4200 420425 C H80
12:17:00 107 Němec Vladimír SLA4202 8162900 C H80
12:26:00 116 Zápotocký Luboš SLA7500 7300545 C H45L
12:36:00 126 Doubek Petr SLA7000 8648574 C H45L
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:32:00 02 Chloupková Jana SLP5951 51546 C D60
11:19:00 49 Zmeková Míla SLP4451 51550 C D75
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:30:00 00 Lukavcová Zuzana SMR1850 7204493 C TF
10:30:00 00 Lukavec Tomáš SMR1700 7204495 C TF
10:46:00 16 Lukavcová Ivana SMR8754 8656734 C D21K
12:27:00 117 Lukavec Petr SMR7800 8656718 C H35K
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:42:00 12 Drahoňovská Barbora SOB0551 53098 C D18
11:32:00 62 Drahoňovský Roman SOB6700 53099 C H55K
11:54:00 84 Drahoňovská Lucie SOB0950 53097 C D14
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:30:00 00 Bednaříková Jana SPC8353 8660532 C T1
10:30:00 00 Bednařík Jan SPC8112 8670468 C T2
11:28:00 58 Mědílková Iva SPC7160 7204522 C D45L
11:50:00 80 Matoušek Martin SPC7604 2109758 C H21L
12:16:00 106 Štěňha Martin SPC7608 7003036 C H21L
12:20:00 110 Lebeda Dušan SPC7312 8500036 C H45L
12:26:00 116 Matoušková Kateřina SPC0955 2148068 C D14
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:30:00 00 Bláha David SRK9510 8015306 C T1
12:06:00 96 Ptáček Jiří SRK9002 8026658 C H21L
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:54:00 84 Junek Petr STH7801 9090 C H45L
12:00:00 90 Junková Petra STH7451 220254 C D45L
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:30:00 00 Cichra Pavel TAP7401 2127555 C T1
10:30:00 00 Cichrová Iveta TAP7752 8003629 C T1
10:30:00 00 Macůrek Ondřej TAP1111 2081352 C T1
10:30:00 00 Pompachová Alexandra TAP7754 2133911 C T1
10:30:00 00 Puchernová Zuzana TAP8453 8190384 C T1
10:30:00 00 Matysková Eliška TAP1651 0 C Z1
10:30:00 00 Prokšová Eliška TAP1653 0 C Z1
10:30:00 00 Šoljak Jiří TAP1601 0 C Z1
10:35:00 05 Pucherna Štěpán TAP1400 8509353 C H10
10:35:00 05 Brumovský Štěpán TAP0706 8032753 C H16
10:39:00 09 Kamenický Pavel TAP0909 2134256 C H14
10:41:00 11 Smiggels Adam TAP0708 2217349 C H16
10:43:00 13 Hora Karel TAP1302 2181931 C H10
10:48:00 18 Ellederová Zdenka TAP7755 2800343 C D35K
10:50:00 20 Pompachová Karolína TAP0652 8033259 C D18
10:53:00 23 Elleder Jan TAP1010 8014503 B H14
10:54:00 24 Sedlář Prokop TAP1106 8076650 C H12
10:55:00 25 Sedlář Lumír TAP0810 8226359 C H16
10:59:00 29 Frabša Jan TAP1308 2222808 C H10
11:02:00 32 Pompach Petr TAP7801 9102143 C H45L
11:02:00 32 Hejtmánek Vladimír TAP5802 682651 C H60
11:03:00 33 Cichra Patrik TAP0903 8007172 B H14
11:07:00 37 Stuchlík Antonín TAP1307 8506949 C H10
11:10:00 40 Jakubský Ondřej TAP7700 7701 C H45L
11:13:00 43 Jakubský Filip TAP1304 2120646 C H10
11:17:00 47 Pazák Eduard TAP0913 2419970 C H14
11:19:00 49 Šubrtová Barbora TAP1150 2080988 B D12
11:19:00 49 Šubrt Ondřej TAP0801 2085632 B H16
11:20:00 50 Pompachová Natálie TAP0952 8226392 C D14
11:20:00 50 Jakubský Pavel TAP1109 2120625 B H12
11:21:00 51 Brumovská Rhea TAP7251 2224524 C D45K
11:22:00 52 Bednaříková Eva TAP1550 8660566 C D10F
11:24:00 54 Benák Rostislav TAP7400 8663179 C H45L
11:24:00 54 Benáková Natálie TAP0956 8226397 C D14
11:24:00 54 Jakubská Jitka TAP8152 2124803 C D35L
11:25:00 55 Bednařík Vojtěch TAP1104 8003642 C H14
11:25:00 55 Černá Jana TAP7250 2102563 C D45K
11:27:00 57 Tejkl Štěpán TAP0807 8090146 B H16
11:30:00 60 Černý Daniel TAP7200 2103742 C H45L
11:31:00 61 Doleček David TAP1107 2181933 C H14
11:32:00 62 Černý Antonín TAP0402 7207629 B H21L
11:33:00 63 Stuchlík Eduard TAP1600 8512671 C H10F
11:35:00 65 Fiala Zdeněk TAP5501 7209455 C H65
11:46:00 76 Petráň Lukáš TAP1200 8501054 C H12
11:49:00 79 Kamenický Jan TAP7900 8680588 C H35L
11:51:00 81 Suchý Prokop TAP1502 2145900 C H10F
11:55:00 85 Hrdý Kryštof TAP0912 2148203 C H14
12:09:00 99 Brumovský Martin TAP7202 2229843 C H45K
12:11:00 101 Šimůnková Michaela TAP0851 2152857 A D16
12:24:00 114 Volešová Edita TAP0960 2131193 C D14
12:28:00 118 Ryppelová Anna TAP0954 8034538 B D14
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:48:00 78 Sládková Eva TEH5751 51398 C D55L
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
12:32:00 122 Skvortcov Yurii TJN0411 8409868 A H21L
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:31:00 01 Ryšavý Vít TJP4700 51332 C H75
11:02:00 32 Pecharová Michaela TJP6550 301536 C D35L
11:55:00 85 Cedrych Karel TJP5500 53523 C H65
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
11:52:00 82 Beranová Vlasta UVP5450 7917 C D65
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:30:00 00 Reichelová Monika VSP7755 2148243 C T1
10:30:00 00 Reichel Vít VSP7030 2148162 C T2
10:34:00 04 Lacigová Ivana VSP5950 8116699 C D60
10:37:00 07 Reichelová Šárka VSP1250 2148132 C D12
10:38:00 08 Tulachová Anna VSP0554 8013965 B D18
10:38:00 08 Arnoštová Veronika VSP0450 8516920 A D21K
10:44:00 14 Baldrianová Barbora VSP7850 8501557 C D21L
10:59:00 29 Öner Eda VSP1154 8445327 B D12
11:09:00 39 Jirásková Mia VSP1150 8196033 C D12
11:11:00 41 Skalka Jindřich VSP1500 8511751 C H10
11:15:00 45 Baldrian František VSP1600 8506630 C H10
11:23:00 53 Zavadil Matěj VSP0904 8026650 B H14
11:27:00 57 Ehler Tomáš VSP8102 339016 C H35L
11:27:00 57 Mrázová Lucie VSP1251 2219002 C D12
11:38:00 68 Soukupová Michaela VSP5850 2134274 C D65
11:38:00 68 Jirásková Laura VSP0952 8196090 C D14
11:39:00 69 Jirásková Viola VSP1151 8105234 C D12
11:43:00 73 Soukup Václav VSP5600 232045 C H65
11:46:00 76 Dohnalová Dana VSP5050 8680418 C D65
11:49:00 79 Hořínek Jaroslav VSP5000 8045137 C H65
11:50:00 80 Baldrian Josef VSP1100 8670452 B H12
11:57:00 87 Zavadilová Adéla VSP1153 8183103 B D12
12:12:00 102 Ehlerová Michaela VSP1050 8005127 B D14
12:14:00 104 Jirásek Milan VSP7403 8116685 C H45L
12:16:00 106 Arnoštová Kateřina VSP7652 8226388 C D45L
12:21:00 111 Reichelová Helena VSP0856 2148067 C D16
12:23:00 113 Průša Michal VSP7310 8667547 C H35L
12:28:00 118 Rod Jan VSP7423 8196080 C H45L
12:29:00 119 Ehlerová Anna VSP0854 8005141 B D16
12:32:00 122 Zavadil Vladimír VSP6710 8183149 C H45L
12:36:00 126 Rodová Anežka VSP1152 8107742 B D14
12:36:00 126 Bořánek Petr VSP7000 8648561 C H21L
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:30:00 00 Dvořáková Thea ZBP1551 2111807 TF
11:22:00 52 Zoubková Jana ZBP8050 53592 C D35L
11:55:00 85 Dvořák Miroslav ZBP7601 53581 C H45K
12:07:00 97 Vaněk Petr ZBP7302 8414135 C H45K
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:30:00 00 Michalíková Jana ZVO8051 2222799 C T1
10:30:00 00 Perkner Radim ZVO8001 2115681 C T1
10:30:00 00 Teyssler Petr ZVO7404 8502725 C T1
10:30:00 00 Švejdová Martina ZVO7453 2148129 C T1
10:30:00 00 Kolář Jan ZVO7901 8471111 C T2
10:30:00 00 Mikulová Zuzana ZVO7951 8667989 C T2
10:30:00 00 Teyssler David ZVO0609 2801477 C T2
10:40:00 10 Veselá Alena ZVO1451 2451179 C D10
10:45:00 15 Mikulová Stella ZVO1250 8680608 B D12
10:55:00 25 Perkner Vít ZVO0603 2099526 C H18
10:57:00 27 Kolář David ZVO0805 8667541 B H16
10:58:00 28 Strejc Jaroslav ZVO6101 515124 C H60
11:02:00 32 Michalíková Stela ZVO1352 2214519 C D10
11:09:00 39 Neubauer René ZVO0704 2019229 C H16
11:12:00 42 Polan Miroslav ZVO6802 2152933 C H55L
11:13:00 43 Polanová Pavla ZVO7152 2083418 C D45K
11:14:00 44 Mikulová Laura ZVO1450 2127539 C D10
11:23:00 53 Linhart Jakub ZVO0802 2115685 B H16
11:32:00 62 Michalíková Alžběta ZVO0953 8033262 B D14
11:37:00 67 Švejda Jáchym ZVO0902 2212737 C H14
11:40:00 70 Zimmerová Lenka ZVO6451 428220 C D55L
11:50:00 80 Michalíková Klára ZVO0954 8033280 B D14
11:53:00 83 Veselá Klára ZVO1156 2146230 C D12
12:08:00 98 Neubauerová Magdaléna ZVO1052 8501406 B D14
12:15:00 105 Švejdová Karolína ZVO0752 2125341 B D16
12:33:00 123 Michalík Bohumil ZVO8002 2419954 C H35K
12:37:00 127 Mikulová Tereza ZVO0851 8033261 B D16