Logo

Event startlists: Český pohár, WRE, žebříček A, mistrovství oblasti

Date:
2024/04/14
Place:
Petřvald, městský sportovní areál
Organiser:
MOV - SKOB Ostrava
Used map:
Director:
Juřeník Josef - R3
Referee:
Maceček Otakar - R1
Course setter:
Vavřík Tomáš - R1
JURY:
Kozáková Zdenka, Netuka Jan, Valík Luděk
Classes:
D10N     D10     D12     D14     D16     D16A     D18     D18A     D20     D20A     D21     D21A     D35     D45     D55     D65     H10N     H12     H14     H16     H16A     H18     H18A     H20     H20A     H21     H21A     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     M21E     P     W21E    
Loading data...

D10N 2.51 km, 40 m, 8 controls, Start: Start2

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
12:16:00 16 Tesařová Eva AOP1650 232620 C Orientační Běh Opava
12:18:00 18 Chodurová Nina SFM1452 2181312 C O-RUNNAŘI Beskydy

D10 2.34 km, 35 m, 8 controls, Start: Start2

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
12:02:00 02 Horáková Zuzana AOP1452 0 C Orientační Běh Opava
12:04:00 04 Létalová Jana SFM1450 2035152 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:06:00 06 Hudečková Vanda AOP1551 8144127 C Orientační Běh Opava
12:08:00 08 Żak Klara 0040002 428767
12:10:00 10 Tesařová Lucie AOP1451 331752 C Orientační Běh Opava

D12 2.85 km, 65 m, 12 controls, Start: Start2

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
12:54:00 54 Létalová Eva SFM1250 8512679 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:56:00 56 Swietoňová Eliška MOV1350 8047138 C SKOB Ostrava
12:58:00 58 Srovnalová Julie SIT1351 2221438 C OK SILESIA
13:00:00 60 Ligocká Alžběta SFM1252 2213795 C O-RUNNAŘI Beskydy
13:02:00 62 Vichrová Amálie TRI1156 2224506 C TJ TŽ Třinec
13:04:00 64 Klose Kateřina SFM1251 8510287 C O-RUNNAŘI Beskydy
13:06:00 66 Trummer Ewa TRI1254 2214546 C TJ TŽ Třinec
13:08:00 68 Prokešová Ema SFM1253 2151443 C O-RUNNAŘI Beskydy
13:10:00 70 Holušová Veronika AOP1250 8004293 C Orientační Běh Opava

D14 3.39 km, 105 m, 15 controls, Start: Start2

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
12:11:00 11 Bokišová Johana AOP1051 8144126 B Orientační Běh Opava
12:13:00 13 Horálková Gabriela MOV1150 8500479 C SKOB Ostrava
12:15:00 15 Tomanová Karolína SIT1053 2229815 C OK SILESIA
12:17:00 17 Kotůlková Dorota AOP1150 8196097 B Orientační Běh Opava
12:19:00 19 Juračáková Judita BFM1053 8501545 B SKOB Frýdek - Místek
12:21:00 21 Urbánková Klára MOV1053 8047136 C SKOB Ostrava
12:23:00 23 Laifertová Rút AOP1153 8107765 C Orientační Běh Opava
12:25:00 25 Chudíková Magdalena BFM1051 8482573 B SKOB Frýdek - Místek
12:27:00 27 Skupieńová Eliška SIT1151 8507928 B OK SILESIA
12:29:00 29 Šamárková Amélie AOP1052 8514544 B Orientační Běh Opava
12:31:00 31 Dzik Zofia 0040003 8618369
12:33:00 33 Burešová Sofie BFM1153 8420967 B SKOB Frýdek - Místek

D16 3.88 km, 125 m, 21 controls, Start: Start2

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
12:41:00 41 Kawuloková Tereza TRI0956 8003651 B TJ TŽ Třinec
12:43:00 43 Klöslová Sofie AOP0854 8044500 B Orientační Běh Opava
12:45:00 45 Pechlátová Klára MOV0956 2027246 C SKOB Ostrava
12:47:00 47 Cymorková Julie TRI0953 8004343 B TJ TŽ Třinec
12:49:00 49 Burešová Eliška BFM0955 8035525 B SKOB Frýdek - Místek
12:51:00 51 Švidrnochová Nela OOP0950 2060211 C TJ Opava
12:53:00 53 Labová Taťána TRI0955 2224480 C TJ TŽ Třinec
12:55:00 55 Máchová Barbora BFM0952 8162843 B SKOB Frýdek - Místek
12:57:00 57 Borunská Alžběta AOP0950 8648592 C Orientační Běh Opava
12:59:00 59 Walaská Klára TRI0950 8030646 B TJ TŽ Třinec
13:01:00 61 Byrtusová Klára SIT0851 8667954 B OK SILESIA

D16A 3.94 km, 120 m, 18 controls, Start: Start1

Start time Start time from 00 Start no. Name Reg. number SI Lic. Club
12:01:00 01 Vondráčková Alžběta DKP0864 8226349 B Oddíl OB Kotlářka
12:03:00 03 Rotková Veronika ZBM0854 8076008 B SK Brno Žabovřesky
12:05:00 05 Vondráčková Jolana DKP1058 8330756 B Oddíl OB Kotlářka
12:07:00 07 Hubáčková Sabina LCE0851 8482100 B OOB TJ Slovan Luhačovice
12:09:00 09 Jedličková Veronika SHK0850 8501048 B OK Slavia Hradec Králové
12:11:00 11 Řehořková Ema DKP0956 8502741 B Oddíl OB Kotlářka
12:13:00 13 Březinová Antonie CHA0851 8516430 B OK Chrastava
12:15:00 15 Vaňková Barbora DKP0958 8196045 B Oddíl OB Kotlářka
12:17:00 17 Ehlerová Anna VSP0854 8005141 B USK Praha
12:19:00 19 Kočová Klára ZBM0850 8660445 B SK Brno Žabovřesky
12:21:00 21 Šimůnková Michaela TAP0851 8085108 B KOB Tretra Praha
12:23:00 23 Sochorová Kristýna PHK0963 8461735 B OK 99 Hradec Králové
12:25:00 25 Kučerová Tereza ZBM0957 8047164 B SK Brno Žabovřesky
12:27:00 27 451 Nováková Anna Marie CTB0951 8648583 A SK OB Chotěboř
12:29:00 29 452 Mullis Carolina DKP0951 8080812 A Oddíl OB Kotlářka
12:31:00 31 453 Ptáčková Julie TBM0980 8077877 A KOS TJ Tesla Brno
12:33:00 33 454 Lepšová Lucie SRK0951 8663142 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:35:00 35 455 Chrástová Barbora STH0851 8033224 A SK Studenec
12:37:00 37 456 Štěpová Barbora PGP0951 8005136 A SK Praga
12:39:00 39 457 Havrdová Selina SJC0950 8071009 A Sportcentrum Jičín
12:41:00 41 458 Tomášková Matilda TUR0957 8656542 A OOB TJ Turnov
12:43:00 43 459 Jágrová Aneta RBK0951 8516957 A SK Radioklub Blansko
12:45:00 45 460 Hladíková Julie DKP0857 8116730 A Oddíl OB Kotlářka
12:47:00 47 461 Coufalová Rea ZBM0953 8076013 A SK Brno Žabovřesky
12:49:00 49 462 Hýblová Eliška JPV0952 8226380 A Oddíl OS SK Prostějov
12:51:00 51 463 Vlčková Markéta VIC0951 8482070 A OB Vizovice
12:53:00 53 464 Hanušová Markéta VRL0852 8033283 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:55:00 55 465 Šestáková Johana VLI0853 8119509 A Slavia Liberec orienteering
12:57:00 57 466 Mayerová Daniela ZTC0852 8116778 A Západočeské sportovní centrum OB
12:59:00 59 467 Zabořilová Anna TUR0951 8012867 A OOB TJ Turnov
13:01:00 61 468 Fedrová Anežka RBK0853 8113507 A SK Radioklub Blansko
13:03:00 63 469 Volkova Maja TRI0959 8071304 A TJ TŽ Třinec
13:05:00 65 470 Lošťáková Ela PGP0957 8013933 A SK Praga
13:07:00 67 471 Čapková Markéta PHK0850 8013911 A OK 99 Hradec Králové
13:09:00 69 472 Nemšovská Magdalena PGP0859 8515520 A SK Praga
13:11:00 71 473 Malečková Pavlína VSP0855 8030637 A USK Praha
13:13:00 73 474 Tomanková Alice KSU0959 8680326 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:15:00 75 475 Stehlíková Tereza ZTC0951 8013914 A Západočeské sportovní centrum OB
13:17:00 77 476 Flossmannová Lucie VLI0852 8008268 A Slavia Liberec orienteering
13:19:00 79 477 Soukupová Marie BOR0952 8518329 A OK Jiskra Nový Bor
13:21:00 81 478 Houžvičková Kateřina TUR0952 2106736 A OOB TJ Turnov
13:23:00 83 479 Strýčková Barbora PBM0852 8660375 A TJ Spartak 1. brněnská
13:25:00 85 480 Hančová Karolína VRL0952 8014548 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:27:00 87 481 Stašková Sofie PBM0952 8007609 A TJ Spartak 1. brněnská
13:29:00 89 482 Kamenická Tereza Ester OSN0888 8183102 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
13:31:00 91 483 Vyziblová Viktorie SJC0853 8226352 A Sportcentrum Jičín
13:33:00 93 484 Kučerová Kateřina VSP0950 8013954 A USK Praha
13:35:00 95 485 Kutlvašrová Pavla VRL0951 8454047 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:37:00 97 486 Otrubová Karolína PLU0888 8061460 A TJ SOKOL Plumlov
13:39:00 99 487 Mašláňová Ema TZL0955 8150409 A SKOB Zlín
13:41:00 101 488 Kynčlová Anna JIL0852 8140914 A OK Jilemnice
13:43:00 103 489 Marková Eva ZBM0954 8517355 A SK Brno Žabovřesky
13:45:00 105 490 Gottwaldová Amálie STE0952 8006759 A SK SKI-OB Šternberk
13:47:00 107 491 Kundratová Eva TZL0950 8209279 A SKOB Zlín
13:49:00 109 492 Ryglová Adéla TBM0857 8033296 A KOS TJ Tesla Brno
13:51:00 111 493 Salabová Pavlína JIL0954 8482071 A OK Jilemnice
13:53:00 113 494 Čechová Johana TBM0888 8180908 A KOS TJ Tesla Brno
13:55:00 115 495 Novotná Karolína TUR0853 8680596 A OOB TJ Turnov
13:57:00 117 496 Seidlová Magdalena RIC0950 8061502 A OB Říčany

D18 4.07 km, 135 m, 21 controls, Start: Start2

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
13:03:00 63 Holohlavská Ema JIL0652 8510268 B OK Jilemnice
13:05:00 65 Malá Karolína VRB0777 8482104 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
13:07:00 67 Burdová Helena UOL0656 8516424 B SOB Olomouc
13:09:00 69 Lamačová Barbora BOR0750 8421842 B OK Jiskra Nový Bor

D18A 4.76 km, 190 m, 24 controls, Start: Start1

Start time Start time from 00 Start no. Name Reg. number SI Lic. Club
12:02:00 02 Šmídová Terezie LPU0659 8520821 B OK Lokomotiva Pardubice
12:04:00 04 Mišeková Kateřina KAM0756 8226411 B OK Kamenice
12:06:00 06 Lamačová Kateřina TUR0660 8014498 B OOB TJ Turnov
12:08:00 08 Juřinová Adéla KSU0650 8510271 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:10:00 10 Hiklová Eva ZBM0755 8003521 B SK Brno Žabovřesky
12:12:00 12 Lipenská Barbora CHA0753 8445315 B OK Chrastava
12:14:00 14 Gajdová Michaela VSP0752 8660527 B USK Praha
12:16:00 16 Jurčíková Nina TUR0759 8071305 B OOB TJ Turnov
12:18:00 18 Benešová Michaela SJH0651 8005147 B SOS Jindřichův Hradec
12:20:00 20 Škáchová Zuzana DKP0656 8080818 B Oddíl OB Kotlářka
12:22:00 22 Urbánková Eva ONO0650 8667973 B SKOB Ostrov
12:24:00 24 351 Bambousková Julie PGP0662 8660590 A SK Praga
12:26:00 26 352 Oranyová Sylva SJI0751 8410786 A OK Jihlava
12:28:00 28 353 Kudrnáčová Marta KAM0754 8005429 A OK Kamenice
12:30:00 30 354 Švíglerová Kateřina LPU0752 8116716 A OK Lokomotiva Pardubice
12:32:00 32 355 Vilémová Eliška VLI0655 8517331 A Slavia Liberec orienteering
12:34:00 34 356 Matoušková Johana STE0751 8022633 A SK SKI-OB Šternberk
12:36:00 36 357 Podlešáková Monika PHK0752 8515512 A OK 99 Hradec Králové
12:38:00 38 358 Fuchsová Ema TBM0653 8667974 A KOS TJ Tesla Brno
12:40:00 40 359 Lošťáková Sára PGP0660 8003639 A SK Praga
12:42:00 42 360 Kaláčová Anna LPU0763 8506938 A OK Lokomotiva Pardubice
12:44:00 44 361 Zaoralová Eliška SSU0752 8482588 A SK Severka Šumperk
12:46:00 46 362 Kožíšková Kateřina ZTC0652 8008298 A Západočeské sportovní centrum OB
12:48:00 48 363 Doušková Hana TBM0659 8149311 A KOS TJ Tesla Brno
12:50:00 50 364 Lichtenbergová Zuzana VSP0754 8501397 A USK Praha
12:52:00 52 365 Kovalčíková Alena AOP0751 8004292 A Orientační Běh Opava
12:54:00 54 366 Baldrianová Eva VSP0751 8660533 A USK Praha
12:56:00 56 367 Pavlová Eliška MOV0650 8670472 A SKOB Ostrava
12:58:00 58 368 Vítková Hana SJI0750 8226390 A OK Jihlava
13:00:00 60 369 Měšťanová Tereza TAP0653 8208207 A KOB Tretra Praha
13:02:00 62 370 Procházková Doubravka PBM0651 8028875 A TJ Spartak 1. brněnská
13:04:00 64 371 Tomanová Eliška ZBM0658 8116744 A SK Brno Žabovřesky
13:06:00 66 372 Novotná Vendula PHK0777 8033203 A OK 99 Hradec Králové
13:08:00 68 373 Kašparová Alžběta DOR0753 8116728 A OK Dobříš
13:10:00 70 374 Rychlá Karolína AOP0757 8445307 A Orientační Běh Opava
13:12:00 72 375 Housková Barbora DOR0655 8116682 A OK Dobříš
13:14:00 74 376 Doušková Kateřina TBM0679 8123459 A KOS TJ Tesla Brno
13:16:00 76 377 Gregorová Alice DKP0758 8076607 A Oddíl OB Kotlářka
13:18:00 78 378 Myšková Ema TBM0759 8477377 A KOS TJ Tesla Brno
13:20:00 80 379 Havrdová Sheila SJC0750 8101007 A Sportcentrum Jičín
13:22:00 82 380 Štěpová Kateřina PGP0657 8226324 A SK Praga
13:24:00 84 381 Jílková Lenka UOL0654 8680425 A SOB Olomouc
13:26:00 86 382 Netuková Anežka SHK0750 8660536 A OK Slavia Hradec Králové
13:28:00 88 383 Paulíčková Tereza UOL0750 8226374 A SOB Olomouc
13:30:00 90 384 Ballonová Lucie PHK0664 8196053 A OK 99 Hradec Králové
13:32:00 92 385 Houžvičková Daniela TUR0751 8014471 A OOB TJ Turnov
13:34:00 94 386 Dobrovolná Anna TBM0758 8120028 A KOS TJ Tesla Brno
13:36:00 96 387 Škáchová Viktorie DKP0655 8080810 A Oddíl OB Kotlářka
13:38:00 98 388 Pipková Karolína LPU0756 8663190 A OK Lokomotiva Pardubice
13:40:00 100 389 Malá Anežka JIL0751 8670769 A OK Jilemnice
13:42:00 102 390 Heczková Anna VLI0652 8328656 A Slavia Liberec orienteering
13:44:00 104 391 Haasová Klára LPU0655 8663174 A OK Lokomotiva Pardubice
13:46:00 106 392 Holasová Barbora AOP0651 8660378 A Orientační Běh Opava
13:48:00 108 393 Štětínská Tereza MOV0751 8670475 A SKOB Ostrava
13:50:00 110 394 Havlová Tereza KAM0760 8510280 A OK Kamenice
13:52:00 112 395 Kotková Adéla RIC0655 8445334 A OB Říčany

D20 4.36 km, 140 m, 18 controls, Start: Start2

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
12:50:00 50 Plachá Aneta JPV0555 8662307 B Oddíl OS SK Prostějov
12:52:00 52 Müllerová Marie KSU0565 8076633 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk

D20A 5.06 km, 200 m, 23 controls, Start: Start1

Start time Start time from 00 Start no. Name Reg. number SI Lic. Club
12:24:00 24 Aschermannová Klára VSP0454 8149886 B USK Praha
12:26:00 26 Hudská Štěpánka TUR0450 8666872 B OOB TJ Turnov
12:28:00 28 Tomášková Linda TAP0455 8162891 B KOB Tretra Praha
12:30:00 30 Novotná Barbora TUR0552 8026584 B OOB TJ Turnov
12:32:00 32 Otrubová Anna PLU0577 8667550 B TJ SOKOL Plumlov
12:34:00 34 251 Plachá Zita SJI0550 8116810 A OK Jihlava
12:36:00 36 252 Metelková Michaela PHK0550 8116745 R OK 99 Hradec Králové
12:38:00 38 253 Bulířová Ema TAP0452 8107770 R KOB Tretra Praha
12:40:00 40 254 Hanušová Kateřina LPU0459 8670740 R OK Lokomotiva Pardubice
12:42:00 42 255 Černá Ema TAP0457 8516925 E KOB Tretra Praha
12:44:00 44 256 Krejčová Lucie PGP0455 8517325 R SK Praga
12:46:00 46 257 Matyášová Kristýna CHA0555 8116690 A OK Chrastava
12:48:00 48 258 Šestáková Marie VLI0452 8667522 R Slavia Liberec orienteering
12:50:00 50 259 Klechová Karolína AOP0452 8004330 A Orientační Běh Opava
12:52:00 52 260 Novotná Michaela TUR0551 8013862 R OOB TJ Turnov
12:54:00 54 261 Rotková Markéta ZBM0455 8660409 R SK Brno Žabovřesky
12:56:00 56 262 Srbová Michaela LPU0557 8660560 R OK Lokomotiva Pardubice
12:58:00 58 263 Štraitová Jolana ZTC0450 8670459 R Západočeské sportovní centrum OB
13:00:00 60 264 Malečková Hana VSP0553 8502727 A USK Praha
13:02:00 62 265 Mellanová Judita TUR0559 8660382 A OOB TJ Turnov
13:04:00 64 266 Šimšová Pavla PGP0557 8656743 A SK Praga
13:06:00 66 267 Čápová Eliška SJI0451 8482108 A OK Jihlava
13:08:00 68 268 Dušková Tereza TBM0554 8414120 A KOS TJ Tesla Brno
13:10:00 70 269 Gottsteinová Ema JIL0451 8670793 A OK Jilemnice
13:12:00 72 270 Dittrichová Lucie SKM0551 8655378 E KOB Směr Kroměříž
13:14:00 74 271 Koubová Hana DKP0558 8149896 A Oddíl OB Kotlářka
13:16:00 76 272 Kubáková Nela LPU0458 8414138 A OK Lokomotiva Pardubice
13:18:00 78 273 Bruková Petra TRI0450 8660369 A TJ TŽ Třinec
13:20:00 80 274 Matoušková Jana MOV0551 8670491 A SKOB Ostrava
13:22:00 82 275 Pračková Ema TAP0458 8004317 A KOB Tretra Praha
13:24:00 84 276 Batani Valentina TZL0551 8050121 A SKOB Zlín

D21 4.36 km, 140 m, 18 controls, Start: Start2

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
12:01:00 01 Dzik Justyna 0040004 428768
12:03:00 03 Urbánková Tereza SFM0250 8420954 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:05:00 05 Smolková Lucie SOP9052 0 C OOB TJ Slezan Opava
12:07:00 07 Szombara Klaudia 0070001 2077791
12:09:00 09 Muchová Barbora KVS8550 8007195 C SKOB Kobra Vsetín

D21A 5.16 km, 200 m, 22 controls, Start: Start1

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
12:00:00 00 Bídová Markéta PBM0352 8660531 R TJ Spartak 1. brněnská
12:02:00 02 Hájková Kateřina KAM9488 8501531 C OK Kamenice
12:04:00 04 Hendrychová Zuzana ZBM8954 8660408 C SK Brno Žabovřesky
12:06:00 06 Voltrová Alena DKP9956 8181015 C Oddíl OB Kotlářka
12:08:00 08 Poláková Tereza TBM9983 8648576 C KOS TJ Tesla Brno
12:10:00 10 Ligocká Kateřina SFM8450 2212740 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:12:00 12 Košárková Iva PGP8155 8656627 C SK Praga
12:14:00 14 Procházková Štěpánka LPU9460 8015315 C OK Lokomotiva Pardubice
12:16:00 16 Voltrová Svatava ROZ6150 8013396 C OK Roztoky
12:18:00 18 Jelínková Adéla LPU0254 8013867 C OK Lokomotiva Pardubice
12:20:00 20 Kašková Kateřina CHA7850 8670479 C OK Chrastava
12:22:00 22 Nevěřilová Kateřina LCE0254 8662434 C OOB TJ Slovan Luhačovice

D35 4.04 km, 145 m, 18 controls, Start: Start2

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
13:38:00 98 Králová Vanda PGP8755 8660507 C SK Praga
13:40:00 100 Vellechová Radka AOV8050 2103790 C OOB TJ Baník Ostrava
13:42:00 102 Kozumplíková Alice RBK8151 8116776 C SK Radioklub Blansko
13:44:00 104 Létalová Soňa SFM8252 2800304 C O-RUNNAŘI Beskydy
13:46:00 106 Poláčková Monika JPV7552 8648634 C Oddíl OS SK Prostějov
13:48:00 108 Heczková Bohdana VLI7750 8328670 C Slavia Liberec orienteering
13:50:00 110 Šklíbová Jana SRK7651 8663139 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
13:52:00 112 Vondráčková Markéta DKP7856 8460270 C Oddíl OB Kotlářka
13:54:00 114 Peterková Petra SOP8854 2152852 C OOB TJ Slezan Opava
13:56:00 116 Křižáková Kateřina HAV8550 1420857 C OB Havířov
13:58:00 118 Strohalmova Klára KRN8282 8188838 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
14:00:00 120 Červinková Jana BFM8052 2102862 C SKOB Frýdek - Místek
14:02:00 122 Kawuloková Zdeňka SIT8451 8044681 C OK SILESIA

D45 3.92 km, 125 m, 18 controls, Start: Start2

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
12:01:00 01 Kundratová Jana TZL7350 8660357 C SKOB Zlín
12:03:00 03 Valíková Petra AOP7351 8656684 C Orientační Běh Opava
12:05:00 05 Chudíková Pavla BFM7851 2087514 C SKOB Frýdek - Místek
12:07:00 07 Peňázová Hana VRB7878 8662338 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
12:09:00 09 Švidrnochová Hana OOP7751 8656605 C TJ Opava
12:11:00 11 Biolik Agnieszka CHC7751 8197778 C K.O.B. Choceň
12:13:00 13 Kostková Jana AOP7151 8648553 C Orientační Běh Opava
12:15:00 15 Kaděrová Barbora HAV7051 1425330 C OB Havířov
12:17:00 17 Gajdová Kristina VSP7752 8505712 C USK Praha
12:19:00 19 Pometlová Jana AOP7551 7206538 C Orientační Běh Opava
12:21:00 21 Myslivcová Kateřina TRI7850 2224500 C TJ TŽ Třinec
12:23:00 23 Leciánová Vanda OOP7453 8162846 C TJ Opava
12:25:00 25 Hýblová Iveta JPV7474 8501548 C Oddíl OS SK Prostějov
12:27:00 27 Svačinková Jitka TVR7750 8137512 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
12:29:00 29 Ehlerová Petra VSP7855 8047193 C USK Praha
12:31:00 31 Palarčíková Kateřina SFM7850 2148135 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:33:00 33 Fukalová Radmila AOV7051 232136 C OOB TJ Baník Ostrava
12:35:00 35 Davidová Petra SFM7651 2125376 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:37:00 37 Kamenická Lenka OSN6955 8648571 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:39:00 39 Podrábská Marie VLI7451 8670761 C Slavia Liberec orienteering
12:41:00 41 Urbánková Šárka SFM7650 2143390 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:43:00 43 Burešová Petra BFM7855 8510276 C SKOB Frýdek - Místek
12:45:00 45 Krhutová Martina TRI7450 2224484 C TJ TŽ Třinec
12:47:00 47 Matoušková Jana STE7951 8006732 C SK SKI-OB Šternberk
12:49:00 49 Pachmannová Hana AOP7252 8012874 C Orientační Běh Opava
12:51:00 51 Řeháková Jana BFM7152 8121171 C SKOB Frýdek - Místek
12:53:00 53 Mišeková Martina KAM7851 8107712 C OK Kamenice
12:55:00 55 Furuczová Jelka ZAK7150 8000989 OK Netopýr Zákupy
12:57:00 57 Mikulčíková Irena KUB7750 8140920 C KUB Koala Uherský Brod
12:59:00 59 Máchová Markéta BFM7753 2102872 C SKOB Frýdek - Místek
13:01:00 61 Bruková Jana TRI7150 7207881 C TJ TŽ Třinec
13:03:00 63 Havrdová Renata SJC7756 8113000 C Sportcentrum Jičín
13:05:00 65 Bernatíková Šárka SFM7151 8501786 C O-RUNNAŘI Beskydy
13:07:00 67 Marszalek Maria 8631695
13:09:00 69 Klose Petra SFM7351 49482 C O-RUNNAŘI Beskydy
13:11:00 71 Králová Gabriela HAV7152 8501546 C OB Havířov
13:13:00 73 Slavíková Lenka TVR7350 8154988 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
13:15:00 75 Sedlářová Pavla AOP7052 2096150 C Orientační Běh Opava
13:17:00 77 Broschová Lucie RBK7451 8006757 C SK Radioklub Blansko
13:19:00 79 Kuncová Jana VRB7850 8409853 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem

D55 2.82 km, 75 m, 14 controls, Start: Start2

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
12:02:00 02 Argalášová Gabriela TRI6850 8660461 C TJ TŽ Třinec
12:04:00 04 Vričanová Sylva HAV6751 8034543 C OB Havířov
12:06:00 06 Miturová Radka MLA6552 8656680 C MLOK Mariánské Lázně
12:08:00 08 Kocurová Sylva SFM6650 2157320 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:10:00 10 Górnicka-Antonowicz Anna STE6851 8240668 C SK SKI-OB Šternberk
12:12:00 12 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C OK Slavia Hradec Králové
12:14:00 14 Glabazňová Jana AOP6151 515423 C Orientační Běh Opava
12:16:00 16 Denysenko Tamara TRI6150 8510194 C TJ TŽ Třinec
12:18:00 18 Wysocka Jolanta 24P5650 8086619 Slask O-Team
12:20:00 20 Hrabicová Iva OOP6150 8005139 C TJ Opava
12:22:00 22 Bialožytová Pavla TRI6350 2214550 C TJ TŽ Třinec
12:24:00 24 Cywinska-Byrczek Katarzyna 1DP6350 1369369 Indywidualnie
12:26:00 26 Sochorová Hana HAV6250 8113529 C OB Havířov
12:28:00 28 Štorková Simona JPV6556 8006556 C Oddíl OS SK Prostějov

D65 2.44 km, 35 m, 10 controls, Start: Start2

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
13:25:00 85 Strohalmová Milena KRN5651 8119376 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
13:27:00 87 Chodurová Milena SFM5750 2125335 C O-RUNNAŘI Beskydy
13:29:00 89 Suchánková Libuše SOP4851 8003656 C OOB TJ Slezan Opava

H10N 2.51 km, 40 m, 8 controls, Start: Start2

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
12:35:00 35 Walaski Vítek TRI1400 2113099 C TJ TŽ Třinec
12:37:00 37 Ligocký Ondřej SFM1401 2152842 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:39:00 39 Peterek Antonín SOP1601 8030648 C OOB TJ Slezan Opava

H12 2.98 km, 60 m, 15 controls, Start: Start2

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
12:20:00 20 Strohalm Petr AOP1203 0 C Orientační Běh Opava
12:22:00 22 Kowalczyk Jáchym TRI1203 8501572 B TJ TŽ Třinec
12:24:00 24 Panna Matyáš MOV1300 2075664 C SKOB Ostrava
12:26:00 26 Podmol Ondřej AOP1300 8648542 B Orientační Běh Opava
12:28:00 28 Staněk Alexandr MOV1302 428276 C SKOB Ostrava
12:30:00 30 Kawulok Matyáš SIT1201 8445328 B OK SILESIA
12:32:00 32 Rinka Vojtěch AOP1202 0 B Orientační Běh Opava
12:34:00 34 Mokrosz Tomasz TRI1200 8183137 B TJ TŽ Třinec
12:36:00 36 Fuják Adam HAV1200 1426051 C OB Havířov
12:38:00 38 Kotůlek Vít AOP1301 8514543 C Orientační Běh Opava
12:40:00 40 Myslivec Lukáš TRI1201 8501877 B TJ TŽ Třinec
12:42:00 42 Bokiš Matěj AOP1303 0 C Orientační Běh Opava
12:44:00 44 Zielina Tomasz TRI1204 2214535 C TJ TŽ Třinec
12:46:00 46 Strouhal Matěj AOP1305 2224517 C Orientační Běh Opava
12:48:00 48 Maroszczyk Witold SIT1202 8119474 C OK SILESIA

H14 3.91 km, 125 m, 19 controls, Start: Start2

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
12:30:00 30 Létal Hynek SFM1001 8500018 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:32:00 32 Menzel František MOV1003 8670492 B SKOB Ostrava
12:34:00 34 Malý David VRB1100 8512648 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
12:36:00 36 Zielina Jakub TRI1004 2224505 C TJ TŽ Třinec
12:38:00 38 Lettovský Jan MOV1006 428262 C SKOB Ostrava
12:40:00 40 Novák Tobiáš CTB1103 8003661 A SK OB Chotěboř
12:42:00 42 Marszalek Dawid 8631667
12:44:00 44 Peňáz Jan VRB1111 8047126 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
12:46:00 46 Špiller Vojtěch AOP1003 0 C Orientační Běh Opava
12:48:00 48 Berger Tomáš MOV1002 1400415 B SKOB Ostrava
12:50:00 50 Klose Albert SFM1000 8017399 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:52:00 52 Lukeš Matěj MOV1007 2219099 C SKOB Ostrava

H16 4.14 km, 95 m, 19 controls, Start: Start2

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
13:31:00 91 Bruk Lukáš TRI0901 8515524 B TJ TŽ Třinec
13:33:00 93 Červinka Ondřej BFM0806 8420978 B SKOB Frýdek - Místek
13:35:00 95 Paulus Michal TRI0906 8512640 B TJ TŽ Třinec
13:37:00 97 Slaný David AOP0907 8047242 B Orientační Běh Opava
13:39:00 99 Vojkovský Václav TRI0800 2224494 B TJ TŽ Třinec
13:41:00 101 Jiřík Martin TBM0829 53244 B KOS TJ Tesla Brno
13:43:00 103 Walach Ondřej TRI0803 2214533 C TJ TŽ Třinec
13:45:00 105 Létal Jonáš SFM0901 8022666 B O-RUNNAŘI Beskydy
13:47:00 107 Bruk Tomáš TRI0900 8003598 B TJ TŽ Třinec
13:49:00 109 Otta Tobiáš BFM0903 2129255 B SKOB Frýdek - Místek

H16A 4.68 km, 160 m, 22 controls, Start: Start1

Start time Start time from 00 Start no. Name Reg. number SI Lic. Club
12:32:00 32 Doušek Vilém TBM0904 8058058 B KOS TJ Tesla Brno
12:34:00 34 Denemarek Max PBM0800 8080127 B TJ Spartak 1. brněnská
12:36:00 36 Máčala Antonín STE0811 8047199 B SK SKI-OB Šternberk
12:38:00 38 Patka Marek BOR0902 8304112 A OK Jiskra Nový Bor
12:40:00 40 Machar Eda DKP0803 8080822 B Oddíl OB Kotlářka
12:42:00 42 Blažek Vojtěch SJH1003 8014562 A SOS Jindřichův Hradec
12:44:00 44 Šimerka Ondřej PGP0800 8648593 B SK Praga
12:46:00 46 Frosch Vítek LPU0801 8003519 B OK Lokomotiva Pardubice
12:48:00 48 Malý Matyáš TBM0910 8680332 B KOS TJ Tesla Brno
12:50:00 50 Zřídkaveselý Martin PBM0808 8482114 B TJ Spartak 1. brněnská
12:52:00 52 Jakubský David PHK0905 8014481 B OK 99 Hradec Králové
12:54:00 54 Pešek Jáchym TUR0902 8013901 B OOB TJ Turnov
12:56:00 56 Mrkvica Václav ZLH0800 8116831 B OOB TJ Zlaté Hory
12:58:00 58 Matoušek Jan STE0909 8022645 B SK SKI-OB Šternberk
13:00:00 60 Pavlík Adam TZL0810 8662733 B SKOB Zlín
13:02:00 62 401 Hofhanzl Antonín RUZ0902 8116806 A TJ Růžená
13:04:00 64 402 Kovalčík Petr AOP0901 8000245 A Orientační Běh Opava
13:06:00 66 403 Metelka Tomáš PHK0801 8226302 A OK 99 Hradec Králové
13:08:00 68 404 Škorpil Marek HOR0900 8064484 A TJ Jiskra Hořice
13:10:00 70 405 Jelínek František PHK0900 8162886 A OK 99 Hradec Králové
13:12:00 72 406 Etrych Jonáš DOR0907 8016296 A OK Dobříš
13:14:00 74 407 Kučera Jakub VSP0900 8042137 A USK Praha
13:16:00 76 408 Macháček Tomáš SHK0811 8076023 A OK Slavia Hradec Králové
13:18:00 78 409 Skripnik Matouš FSP0800 8028838 A VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:20:00 80 410 Slováček Ondřej TZL0902 8090714 A SKOB Zlín
13:22:00 82 411 Sochor Jakub PHK0906 8022640 A OK 99 Hradec Králové
13:24:00 84 412 Hájek Štěpán TBM0804 8008044 A KOS TJ Tesla Brno
13:26:00 86 413 Bulička Martin ZBM0807 8162909 A SK Brno Žabovřesky
13:28:00 88 414 Goláň František LPU0803 8663151 A OK Lokomotiva Pardubice
13:30:00 90 415 Heczko Erik VLI0804 8116802 A Slavia Liberec orienteering
13:32:00 92 416 Žemlík Eduard TUR0909 8680592 A OOB TJ Turnov
13:34:00 94 417 Čečka Matěj SHK0901 8005119 A OK Slavia Hradec Králové
13:36:00 96 418 Linhart Jakub TZL0813 8660391 A SKOB Zlín
13:38:00 98 419 Štěpánek Ondřej TBM0809 8208112 A KOS TJ Tesla Brno
13:40:00 100 420 Pernička Martin TZL0800 8240800 A SKOB Zlín
13:42:00 102 421 Kubeček Antonín SNA0803 8022684 A TJ START Náchod
13:44:00 104 422 Brandejs Štěpán DKP0807 8080813 A Oddíl OB Kotlářka
13:46:00 106 423 Mokrosz Mateusz TRI0902 8014500 A TJ TŽ Třinec
13:48:00 108 424 Sedláček Patrik DKP0816 8080829 A Oddíl OB Kotlářka
13:50:00 110 425 Zápotocký Jiří PGP0808 8648622 A SK Praga
13:52:00 112 426 Šebelka Matěj VLI0805 8149871 A Slavia Liberec orienteering
13:54:00 114 427 Prášil Adam SJI0901 8033299 A OK Jihlava
13:56:00 116 428 Lamač František TUR0901 8014470 A OOB TJ Turnov
13:58:00 118 429 Kvášovský Filip LTU0902 8028803 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov
14:00:00 120 430 Novotný Vít PHK0901 8017734 A OK 99 Hradec Králové
14:02:00 122 431 Gajda Petr VSP0903 8028811 A USK Praha
14:04:00 124 432 Kutek Matěj TUR0908 8003260 A OOB TJ Turnov
14:06:00 126 433 Čihák Jakub HOR0901 8014569 A TJ Jiskra Hořice
14:08:00 128 434 Holas Štěpán AOP0900 8004331 A Orientační Běh Opava

H18 4.65 km, 155 m, 25 controls, Start: Start2

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
13:21:00 81 Patka Kryštof BOR0702 8304111 B OK Jiskra Nový Bor
13:23:00 83 Svoboda Filip DKP0719 2120069 C Oddíl OB Kotlářka
13:25:00 85 Volkov Maksym TRI0708 8071316 B TJ TŽ Třinec
13:27:00 87 Komenda Jakub PBM0712 8410766 B TJ Spartak 1. brněnská
13:29:00 89 Prášil Jakub SJI0702 8014531 B OK Jihlava
13:31:00 91 Hrůzek Ondřej BOR0809 8304117 B OK Jiskra Nový Bor
13:33:00 93 Otta Kryštof BFM0608 2129253 B SKOB Frýdek - Místek
13:35:00 95 Novák Matyáš CTB0601 8226396 B SK OB Chotěboř
13:37:00 97 Studničný Adam BOR0701 8511573 B OK Jiskra Nový Bor

H18A 5.14 km, 190 m, 24 controls, Start: Start1

Start time Start time from 00 Start no. Name Reg. number SI Lic. Club
12:32:00 32 Hlavatý Jan LPU0713 8196084 B OK Lokomotiva Pardubice
12:34:00 34 Čech Radan TBM0611 8663178 B KOS TJ Tesla Brno
12:36:00 36 Miča Jan KSU0701 8482572 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:38:00 38 Syrový Tomáš TUR0618 8400090 B OOB TJ Turnov
12:40:00 40 Weiss Hugo DKP0725 8509048 B Oddíl OB Kotlářka
12:42:00 42 Huleja Martin TZL0604 8000604 B SKOB Zlín
12:44:00 44 Blažek Cyril SJH0701 8662336 B SOS Jindřichův Hradec
12:46:00 46 Koča Vojtěch ZBM0602 8005438 B SK Brno Žabovřesky
12:48:00 48 Maciejewski Bartłomiej STE0600 8092006 A SK SKI-OB Šternberk
12:50:00 50 Miklas Ondřej VLI0701 8063050 B Slavia Liberec orienteering
12:52:00 52 Flos Tomáš LPU0633 8109314 B OK Lokomotiva Pardubice
12:54:00 54 Buďárek Šimon STH0703 8162893 B SK Studenec
12:56:00 56 Mudrák Daniel TBM0629 8663145 B KOS TJ Tesla Brno
12:58:00 58 Beran František SLA0700 8075984 B SKOB Slaný
13:00:00 60 301 Skripnik Nikola FSP0600 8028832 A VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:02:00 62 302 Kadaně Marek LPU0703 8109319 A OK Lokomotiva Pardubice
13:04:00 64 303 Brosch Ondřej RBK0606 8660437 A SK Radioklub Blansko
13:06:00 66 304 Jordán Alexandr KSU0626 8680281 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:08:00 68 305 Pěček Jakub SKM0700 8660395 A KOB Směr Kroměříž
13:10:00 70 306 Marek Filip ZBM0706 8660413 A SK Brno Žabovřesky
13:12:00 72 307 Ticháček Jakub SJC0704 8190207 A Sportcentrum Jičín
13:14:00 74 308 Svoboda Antonín ZTC0601 8651736 A Západočeské sportovní centrum OB
13:16:00 76 309 Šmelík Daniel LCE0704 8662739 A OOB TJ Slovan Luhačovice
13:18:00 78 310 Tomášek Prokop TUR0711 8226402 A OOB TJ Turnov
13:20:00 80 311 Hanuš Filip VRL0604 8116669 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:22:00 82 312 Janeček Jáchym UOL0700 8113535 A SOB Olomouc
13:24:00 84 313 Stehlík Jakub ZTC0700 8013478 A Západočeské sportovní centrum OB
13:26:00 86 314 Drahoňovský Tomáš TUR0701 8667957 A OOB TJ Turnov
13:28:00 88 315 Kopecký Matyáš SJC0702 8654570 A Sportcentrum Jičín
13:30:00 90 316 Kosák Eliáš PGP0704 8140934 A SK Praga
13:32:00 92 317 Schwab Filip TBM0710 8000710 A KOS TJ Tesla Brno
13:34:00 94 318 Jiras Antonín DOR0701 8116815 A OK Dobříš
13:36:00 96 319 Srb Vladimír LPU0714 8667506 A OK Lokomotiva Pardubice
13:38:00 98 320 Kurka Antonín SHK0700 8042125 A OK Slavia Hradec Králové
13:40:00 100 321 Meduna Filip ONO0603 8028820 A SKOB Ostrov
13:42:00 102 322 Štěpánek Jan TBM0607 8660548 A KOS TJ Tesla Brno
13:44:00 104 323 Podrábský Ctibor VLI0700 8663117 A Slavia Liberec orienteering
13:46:00 106 324 Ptáček Jonáš TBM0717 8070717 A KOS TJ Tesla Brno
13:48:00 108 325 Čihák Jan HOR0601 8670737 A TJ Jiskra Hořice
13:50:00 110 326 Třešňák Matěj JIL0701 8670765 A OK Jilemnice
13:52:00 112 327 Vlček Tomáš VIC0713 8663111 A OB Vizovice
13:54:00 114 328 Hyxa Jan VLI0702 8022656 A Slavia Liberec orienteering
13:56:00 116 329 Donda Jakub ONO0700 8656617 A SKOB Ostrov
13:58:00 118 330 Vaníček Jan SJC0705 8051111 A Sportcentrum Jičín
14:00:00 120 331 Urbánek Tomáš ZBM0604 8670828 A SK Brno Žabovřesky
14:02:00 122 332 Račanský Jiří TBM0706 8004271 A KOS TJ Tesla Brno
14:04:00 124 333 Štábl Patrik KSU0606 8670783 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk

H20 4.79 km, 180 m, 25 controls, Start: Start1

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
13:27:00 87 Klösel Samuel AOP0504 8237738 B Orientační Běh Opava
13:29:00 89 Jelínek Šimon BOR0510 8160188 B OK Jiskra Nový Bor
13:31:00 91 Slavík Ondřej TVR0500 8137517 B TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
13:33:00 93 Klapetek Václav AOP0503 8162833 B Orientační Běh Opava
13:35:00 95 Bumbálek Štěpán CHA0401 2049590 B OK Chrastava

H20A 5.45 km, 200 m, 24 controls, Start: Start1

Start time Start time from 00 Start no. Name Reg. number SI Lic. Club
12:03:00 03 Bláha Adam KSU0525 8680331 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:05:00 05 Černý Matouš TAP0501 8014512 B KOB Tretra Praha
12:07:00 07 Tatarnikov Mykhailo PHK0405 8003652 C OK 99 Hradec Králové
12:09:00 09 Janas Adam PGP0404 8667507 B SK Praga
12:11:00 11 Pokorný Jan JJN0400 8659408 A Team Jizerky
12:13:00 13 Podworski Kacper STE0505 8181204 C SK SKI-OB Šternberk
12:15:00 15 Černý Antonín TAP0402 8116720 B KOB Tretra Praha
12:17:00 17 201 Štábl Adam KSU0401 8662429 R Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:19:00 19 202 Krpata Michal LPU0403 8656545 A OK Lokomotiva Pardubice
12:21:00 21 203 Sláma Šimon LCE0502 8670814 A OOB TJ Slovan Luhačovice
12:23:00 23 204 Pekárek Tomáš LPU0515 8014532 A OK Lokomotiva Pardubice
12:25:00 25 205 Dohnálek Tomáš SHK0403 8656645 R OK Slavia Hradec Králové
12:27:00 27 206 Pekárek Tobias TZL0502 8663152 A SKOB Zlín
12:29:00 29 207 Nouza Michal SJH0505 8004613 A SOS Jindřichův Hradec
12:31:00 31 208 Beneš Jindřich SSU0400 8660477 A SK Severka Šumperk
12:33:00 33 209 Waldhauser Štěpán TUR0409 8667503 A OOB TJ Turnov
12:35:00 35 210 Kabát Martin PGP0408 8667514 R SK Praga
12:37:00 37 211 Racek Josef ZBM0400 8663130 A SK Brno Žabovřesky
12:39:00 39 212 Strýček Jan PBM0503 8028870 R TJ Spartak 1. brněnská
12:41:00 41 213 Němec David ZTC0504 8648544 A Západočeské sportovní centrum OB
12:43:00 43 214 Jelínek Filip LPU0514 8020220 A OK Lokomotiva Pardubice
12:45:00 45 215 Bednařík Vilém PBM0509 8670461 A TJ Spartak 1. brněnská
12:47:00 47 216 Kubeček Josef SNA0402 8107749 A TJ START Náchod
12:49:00 49 217 Otruba František PLU0501 8667537 A TJ SOKOL Plumlov
12:51:00 51 218 Nemšovský Filip VSP0500 8005427 A USK Praha
12:53:00 53 219 Doušek Tomáš TBM0401 8222007 A KOS TJ Tesla Brno
12:55:00 55 220 Orany Vojtěch SJI0401 8116725 R OK Jihlava
12:57:00 57 221 Gryc Ondřej TBM0406 8180018 A KOS TJ Tesla Brno
12:59:00 59 222 Valenta Ondřej JIL0401 8226326 A OK Jilemnice
13:01:00 61 223 Melišík Jan TAP0502 8660513 A KOB Tretra Praha
13:03:00 63 224 Stehlík Šimon ZTC0501 8670487 A Západočeské sportovní centrum OB
13:05:00 65 225 Smolka Jakub TAP0500 8033221 A KOB Tretra Praha
13:07:00 67 226 Byrtus Jakub SIT0502 8663128 A OK SILESIA
13:09:00 69 227 Petrilák Matouš Nathaniel DKP0416 8654908 A Oddíl OB Kotlářka
13:11:00 71 228 Průša Dominik VSP0406 8667982 R USK Praha
13:13:00 73 229 Zřídkaveselý Adam PBM0505 8660411 A TJ Spartak 1. brněnská
13:15:00 75 230 Gajda Martin KAM0405 8656715 E OK Kamenice
13:17:00 77 231 Bukovác Filip PBM0501 8116740 A TJ Spartak 1. brněnská
13:19:00 79 232 Vítek Matěj SJI0500 8116794 A OK Jihlava
13:21:00 81 233 Prášil Tomáš TTR0501 8666871 A OOB Třebíč
13:23:00 83 234 Kasza Tomáš PBM0512 8116805 A TJ Spartak 1. brněnská
13:25:00 85 235 Bolehovský Daniel VSP0508 8170805 E USK Praha
13:27:00 87 236 Haas Filip LPU0401 8656543 R OK Lokomotiva Pardubice
13:29:00 89 237 Štorek Jan JPV0505 8440505 A Oddíl OS SK Prostějov
13:31:00 91 238 Marek Vojtěch ZBM0410 8660439 A SK Brno Žabovřesky
13:33:00 93 239 Salaba Dan JIL0404 8680328 A OK Jilemnice
13:35:00 95 240 Donda Jiří ONO0403 8032771 E SKOB Ostrov
13:37:00 97 241 Čtrnáct František PGP0401 8670467 A SK Praga

H21 4.81 km, 180 m, 25 controls, Start: Start1

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
12:01:00 01 Malý Tomáš VRB0414 8662353 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
12:03:00 03 Dvořák Petr 7203327
12:05:00 05 Raška Martin 0030001 2021830
12:07:00 07 Mielec Radomír AOV0301 8660459 C OOB TJ Baník Ostrava
12:09:00 09 Marszalek Patryk 8631676
12:11:00 11 Novák Pavel AOV9801 2161629 C OOB TJ Baník Ostrava
12:13:00 13 Vébr Tomáš HAV0200 515058 OB Havířov
12:15:00 15 Chlebek Pavel TRI8701 2224496 C TJ TŽ Třinec

H21A 5.63 km, 200 m, 24 controls, Start: Start1

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
12:01:00 01 Peňáz Vojtěch VRB0303 8508301 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
12:03:00 03 Tomeš Jaroslav DKP8109 8651714 C Oddíl OB Kotlářka
12:05:00 05 Horyna Roman LCE7602 8662439 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:07:00 07 Čepička Ladislav ZTC0303 8648588 R Západočeské sportovní centrum OB
12:09:00 09 Filipek Sebastian TRI0002 8655466 C TJ TŽ Třinec
12:11:00 11 Čech Petr SJI0001 8656540 C OK Jihlava
12:13:00 13 Skorupa Piotr 0010001 8657175
12:15:00 15 Bialožyt Marek PGP0311 8629759 C SK Praga
12:17:00 17 Martynek Petr TRI0304 8042121 C TJ TŽ Třinec
12:19:00 19 Janda Martin DOB8002 8662322 C KOB Dobruška
12:21:00 21 Hadač Miroslav AOP6501 8509044 C Orientační Běh Opava
12:23:00 23 Peňáz Radek VRB0313 8662362 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
12:25:00 25 Valík Luděk AOP7101 8004332 C Orientační Běh Opava
12:27:00 27 Cahel Marek LCE8803 8662442 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:29:00 29 Gilík Marek SOP9904 8022629 C OOB TJ Slezan Opava
12:31:00 31 Šesták Marek VLI7403 8004275 C Slavia Liberec orienteering
12:33:00 33 Žemlík Pavel TUR7135 8505181 C OOB TJ Turnov
12:35:00 35 Kadeřávek Petr PHK7605 9399 C OK 99 Hradec Králové
12:37:00 37 Macek Ondřej LPU0209 8656535 C OK Lokomotiva Pardubice
12:39:00 39 Štorek David JPV0202 8663202 C Oddíl OS SK Prostějov
12:41:00 41 Henek Michal RBK8605 8116695 C SK Radioklub Blansko
12:43:00 43 Vítek Jaroslav SJI7201 8028815 C OK Jihlava
12:45:00 45 Valík Adam AOP0301 8648578 R Orientační Běh Opava
12:47:00 47 Pavlovec Jan BOR9503 8116796 C OK Jiskra Nový Bor
12:49:00 49 Hrouda Matěj JIL9804 2035717 C OK Jilemnice
12:51:00 51 Šurgan Štefan TUR7900 8680573 C OOB TJ Turnov
12:53:00 53 Tichý Radomír SHK0000 8670465 C OK Slavia Hradec Králové
12:55:00 55 Deml Tomáš LPU9502 8221295 C OK Lokomotiva Pardubice
12:57:00 57 Goldschmidt Tobiáš TBM0005 8200031 C KOS TJ Tesla Brno
12:59:00 59 Vydra Ivan CHA6600 8028878 C OK Chrastava
13:01:00 61 Hirš Otakar ZBM9801 8656722 R SK Brno Žabovřesky
13:03:00 63 Mielec Jaromír AOP9701 8008123 C Orientační Běh Opava
13:05:00 65 Mikel David TZL9703 8662440 C SKOB Zlín
13:07:00 67 Škrabánek Matěj SJI9203 8026655 C OK Jihlava
13:09:00 69 Henych Petr VLI6001 8220800 C Slavia Liberec orienteering
13:11:00 71 Košárek Pavel PGP7107 8656666 C SK Praga
13:13:00 73 Jedlička Michal SHK7309 8024748 C OK Slavia Hradec Králové
13:15:00 75 Bencúr Juraj AOP7700 8004329 C Orientační Běh Opava
13:17:00 77 Mareš Albert DKP0308 8226408 C Oddíl OB Kotlářka
13:19:00 79 Najman Jaroslav BOR7909 8514568 C OK Jiskra Nový Bor
13:21:00 81 Novák Adam LPU0320 8109307 C OK Lokomotiva Pardubice
13:23:00 83 Jordanov Alexandr ZBM9503 8660419 C SK Brno Žabovřesky
13:25:00 85 Smola Michal TZL8131 8667971 C SKOB Zlín
13:27:00 87 Hájek Adam KAM9202 8499979 C OK Kamenice
13:29:00 89 Slováček Tomáš TZL8002 8662694 C SKOB Zlín
13:31:00 91 Venhoda Matěj SJI0301 8109370 C OK Jihlava
13:33:00 93 Škácha Vít DKP0310 8654883 C Oddíl OB Kotlářka
13:35:00 95 Glončák Peter LCE7901 8670774 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:37:00 97 Graf Miroslav ZBM8723 7062461 C SK Brno Žabovřesky
13:39:00 99 Tomanek Daniel KSU7410 8662343 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:41:00 101 Kašpar Michal TZL9308 8663198 C SKOB Zlín
13:43:00 103 Holas Tomáš AOP7802 8648545 C Orientační Běh Opava
13:45:00 105 Sháněl Jan CHC9402 8199402 C K.O.B. Choceň
13:47:00 107 Jurák Adam ZBM8404 8076015 C SK Brno Žabovřesky
13:49:00 109 Vlach Jiří AOV7900 8667994 C OOB TJ Baník Ostrava
13:51:00 111 Vlášek Jakub TAP9702 8009702 C KOB Tretra Praha
13:53:00 113 Kovalčík Tomáš AOP7301 8003660 C Orientační Běh Opava
13:55:00 115 Srb Vladimír LPU7818 8667505 R OK Lokomotiva Pardubice
13:57:00 117 Heczko Stanislav STH0107 2001978 C SK Studenec
13:59:00 119 Gottstein Jonáš JIL0107 8660463 C OK Jilemnice
14:01:00 121 Janovský Tomáš PGP6401 8667530 C SK Praga
14:03:00 123 Zelinka Jiří MBM8740 8656681 C O-mikron
14:05:00 125 Rýdel Jiří KAM9200 8170892 C OK Kamenice
14:07:00 127 Měšťan Ondřej TAP0100 8201203 C KOB Tretra Praha
14:09:00 129 Prášil Aleš SJI7415 8015316 C OK Jihlava
14:11:00 131 Svoboda Radek TUR0202 8022671 C OOB TJ Turnov
14:13:00 133 Kuriak Jakub SFM9300 9858585 C O-RUNNAŘI Beskydy

H35 4.65 km, 155 m, 22 controls, Start: Start2

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
13:12:00 72 Czudek Tomasz TRI8600 8501586 C TJ TŽ Třinec
13:14:00 74 Niezgoda Przemysław 27P7800 8522586 BaraniokTeam
13:16:00 76 Borunský Tomáš AOP7402 8004294 C Orientační Běh Opava
13:18:00 78 Otruba Karel PLU7917 2035148 C TJ SOKOL Plumlov
13:20:00 80 Mončka David 0020006 2219071
13:22:00 82 Walaski Antonín TRI8006 2102570 C TJ TŽ Třinec
13:24:00 84 Travnicek Jan PLU7501 8660365 C TJ SOKOL Plumlov
13:26:00 86 Peterek Vít SOP8600 8501798 C OOB TJ Slezan Opava
13:28:00 88 Kowalczyk Marek TRI8201 53176 C TJ TŽ Třinec
13:30:00 90 Svoboda Petr TZL7937 8511600 C SKOB Zlín
13:32:00 92 Prokeš Marek SFM8400 2224158 C O-RUNNAŘI Beskydy
13:34:00 94 Maroszczyk Marek SIT8501 8119454 C OK SILESIA
13:36:00 96 Šklíba Jan SRK7501 8515523 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
13:38:00 98 Šatánek Martin SFM8201 8520958 C O-RUNNAŘI Beskydy
13:40:00 100 Paulíček Michal UOL7701 8670456 C SOB Olomouc
13:42:00 102 Kawulok Marek SIT8001 8003610 C OK SILESIA
13:44:00 104 Smolka Ondřej SOP8612 8632140 C OOB TJ Slezan Opava
13:46:00 106 Volkov Alexander TRI8002 8071296 C TJ TŽ Třinec

H45 4.04 km, 145 m, 18 controls, Start: Start2

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
12:00:00 00 Finstrle Luděk ZBM7902 8660402 C SK Brno Žabovřesky
12:02:00 02 Vébr Radek HAV7103 8648625 OB Havířov
12:04:00 04 Furucz Dušan ZAK7100 8007101 OK Netopýr Zákupy
12:06:00 06 Klech Richard VRB7201 8662299 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
12:08:00 08 Otta Jakub BFM7603 8501538 C SKOB Frýdek - Místek
12:10:00 10 Švestka Vítězslav KUB7301 8670745 C KUB Koala Uherský Brod
12:12:00 12 Bobek Robert SFM7300 2143388 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:14:00 14 Chudík Michael BFM7103 2087516 C SKOB Frýdek - Místek
12:16:00 16 Novák Pavel CTB7001 8648548 C SK OB Chotěboř
12:18:00 18 Zřídkaveselý Libor PBM7207 8660433 C TJ Spartak 1. brněnská
12:20:00 20 Orany Tomáš SJI7311 8006309 C OK Jihlava
12:22:00 22 Matoušek Jiří STE7504 8006748 C SK SKI-OB Šternberk
12:24:00 24 Urbánek Martin SFM7400 2143366 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:26:00 26 Vilém Stanislav VLI7703 8518320 C Slavia Liberec orienteering
12:28:00 28 Slavík Tomáš TVR6800 8004044 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
12:30:00 30 Biolik Grzegorz CHC7608 8210276 C K.O.B. Choceň
12:32:00 32 Beneš Jan SJH7001 8651725 C SOS Jindřichův Hradec
12:34:00 34 Kouba Otakar SJC7100 8076606 C Sportcentrum Jičín
12:36:00 36 Chrást Tomáš STH7401 8670473 C SK Studenec
12:38:00 38 Návrat Lumír 0020005 0
12:40:00 40 Porada Robert HAV7200 8136034 C OB Havířov
12:42:00 42 Kučera Jan VSP7302 8196070 C USK Praha
12:44:00 44 Svoboda Jiří DKP7504 8069069 C Oddíl OB Kotlářka
12:46:00 46 Fabiánek Radovan 0020001 52780
12:48:00 48 Komenda Kamil PBM7201 8516931 C TJ Spartak 1. brněnská
12:50:00 50 Blažek Zdeněk SJH7601 8003631 C SOS Jindřichův Hradec
12:52:00 52 Lasota Tomasz 0050001 2181311
12:54:00 54 Furmánek Zdeněk KVS7400 8116816 C SKOB Kobra Vsetín
12:56:00 56 Střelba Ondřej PGP7510 8303009 C SK Praga
12:58:00 58 Dzik Mirosław 0040001 8003267
13:00:00 60 Badarycz Piotr HAV7500 8237793 C OB Havířov
13:02:00 62 Mielec Jaromír AOV6901 8415431 C OOB TJ Baník Ostrava
13:04:00 64 Bernatík Aleš SFM7201 8648610 C O-RUNNAŘI Beskydy
13:06:00 66 Peňáz Radek VRB7606 8047203 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
13:08:00 68 Mikluš Marián 0060001 8000029
13:10:00 70 Patka Miroslav BOR7715 8304110 C OK Jiskra Nový Bor
13:12:00 72 Tesař Jiří AOP6702 352349 C Orientační Běh Opava
13:14:00 74 Sochor Tomáš HAV6301 515436 C OB Havířov
13:16:00 76 Myslivec Jiří TRI7801 2224499 C TJ TŽ Třinec
13:18:00 78 Byrtus Petr SIT7702 8237667 C OK SILESIA
13:20:00 80 Hanuš Vladimír VRL7508 8030640 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:22:00 82 Poláček Luboš JPV7214 2112735 C Oddíl OS SK Prostějov
13:24:00 84 Stanny Kuba 3GP7900 8136030 InO SCI
13:26:00 86 Marszalek Waldemar 8631705
13:28:00 88 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 8654910 C TJ Růžená
13:30:00 90 David Vladimír SFM7401 2800312 C O-RUNNAŘI Beskydy
13:32:00 92 Netuka Jan SHK7001 9126 C OK Slavia Hradec Králové

H55 3.92 km, 125 m, 18 controls, Start: Start2

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
13:27:00 87 Kamenický Radan OSN6004 8122027 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
13:29:00 89 Wojarski Krzysztof 2KP6000 8024910 Bielsko-Biala O-Team
13:31:00 91 Sklenář Josef SBR6601 8656690 C SKOB Bruntál
13:33:00 93 Ryšavý Jiří OOP5803 2049558 C TJ Opava
13:35:00 95 Jakobi Zdeněk HAV5701 8113528 C OB Havířov
13:37:00 97 Vašek Rudolf SOP5702 434592 C OOB TJ Slezan Opava
13:39:00 99 Fanta Miroslav EKP5800 8414109 C VŠTJ Ekonom Praha
13:41:00 101 Bačo Lubomír SOP6201 7210885 C OOB TJ Slezan Opava
13:43:00 103 Šmelík Juraj LCE6603 8662438 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:45:00 105 Lecián Oldřich OOP6100 8007175 C TJ Opava
13:47:00 107 Forystek Józef 0080001 8066318
13:49:00 109 Polewski Dariusz 2AP6100 8024911 Jedynka Zdzieszowice
13:51:00 111 Chmelař Miroslav JPV6217 8488884 C Oddíl OS SK Prostějov

H65 2.82 km, 75 m, 14 controls, Start: Start2

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
12:54:00 54 Moravec Stanislav SOP5801 8648582 C OOB TJ Slezan Opava
12:56:00 56 Zeman Ludvík BFM5301 2113053 C SKOB Frýdek - Místek
12:58:00 58 Strohalm Petr KRN5601 8099954 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
13:00:00 60 Ševčík Břetislav OOP5001 8680346 C TJ Opava
13:02:00 62 Wysocki Andrzej 24P5100 8222893 Slask O-Team
13:04:00 64 Pospíšil Karel TVR5000 2001952 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
13:06:00 66 Rychlý Miloš OOP5302 8196095 C TJ Opava
13:08:00 68 Mutina Vlastimil BFM5701 2113057 C SKOB Frýdek - Místek
13:10:00 70 Jurčák Karel SOP5101 8656584 C OOB TJ Slezan Opava

H75 2.44 km, 35 m, 10 controls, Start: Start2

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
12:02:00 02 Sikora Miroslav BOV4802 8051255 C TJ Baník Ostrava OKD
12:04:00 04 Nosek Jiří OOP4401 52766 C TJ Opava
12:06:00 06 Vlach Oldřich BOV4403 8051251 C TJ Baník Ostrava OKD
12:08:00 08 Novotný Stanislav ZLH4800 8518356 C OOB TJ Zlaté Hory
12:10:00 10 Ptáček Jiří BOV4401 8006768 C TJ Baník Ostrava OKD
12:12:00 12 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín
12:14:00 14 Dvořák Vlastimil BOV4901 2113502 C TJ Baník Ostrava OKD

HDR 2.42 km, 40 m, 9 controls, Start: Start2

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
12:00:00 00 Bartusková Agáta MOV1550 8047135 C SKOB Ostrava
12:00:00 00 Buček Tomáš MOV1502 2112746 C SKOB Ostrava
12:00:00 00 Bučková Eva MOV8550 2125380 C SKOB Ostrava
12:00:00 00 Kuběna Martin MOV1200 420459 C SKOB Ostrava
12:00:00 00 Ligocký Metoděj SFM1700 2219030 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:00:00 00 Maroszczyk Tadeusz SIT1901 0 C OK SILESIA
12:00:00 00 Matyášková Amálie AOP1851 0 C Orientační Běh Opava
12:00:00 00 Mončková Lucie 0020007 2302107
12:00:00 00 Panna Marek MOV1601 2080824 C SKOB Ostrava
12:00:00 00 Peterková Gabriela SOP1951 8063073 C OOB TJ Slezan Opava
12:00:00 00 Skripnik Jonatan FSP2000 2092388 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:00:00 00 Smolka Filip SOP1702 8047146 C OOB TJ Slezan Opava
12:00:00 00 Sochor Oliver HAV2100 1421893 C OB Havířov
12:00:00 00 Szuscik Šimon SIT1203 2771964 C OK SILESIA

M21E 6.46 km, 240 m, 28 controls, Start: Start1

Start time Start time from 00 Start no. Name Reg. number SI Lic. Club
12:02:00 02 1 Tokár Radim ZTC0300 8660914 R Západočeské sportovní centrum OB
12:04:00 04 2 Rychlý Pavel KRN8505 8414134 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
12:06:00 06 3 Panovec Kryštof LCE0011 8662750 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:08:00 08 4 Heczko Robert VLI7801 8044622 C Slavia Liberec orienteering
12:10:00 10 5 Udržal Tomáš LPU8002 8656530 R OK Lokomotiva Pardubice
12:12:00 12 6 Jurczyk Tomasz 51P9400 8006547 UKS Sparta Czyżowice
12:14:00 14 7 Kettner Vojtěch KAM9601 8644887 C OK Kamenice
12:16:00 16 8 Hovorka Lukáš LPU9001 8402048 C OK Lokomotiva Pardubice
12:18:00 18 9 Malačka Milan DKP0210 8080811 R Oddíl OB Kotlářka
12:20:00 20 10 Veselý Jakub PGP9503 8662310 R SK Praga
12:22:00 22 11 Illner Vojtěch DKP9600 8648562 R Oddíl OB Kotlářka
12:24:00 24 12 Sklenář Martin AOP9501 8648541 C Orientační Běh Opava
12:26:00 26 13 Richtr Lukáš ZTC0204 8656696 E Západočeské sportovní centrum OB
12:28:00 28 14 Škvor Ota KAM9900 8680382 R OK Kamenice
12:30:00 30 15 Coufal Jáchym ZBM0200 8660432 E SK Brno Žabovřesky
12:32:00 32 16 Rusý Tomáš KAM9301 8660571 C OK Kamenice
12:34:00 34 17 Švadlena Michal CHC0101 8656615 R K.O.B. Choceň
12:36:00 36 18 Bořil Jan TBM9700 8515513 R KOS TJ Tesla Brno
12:38:00 38 19 Melecký Martin SSU9001 8680373 R SK Severka Šumperk
12:40:00 40 20 Horčička Vít TBM9919 8656558 C KOS TJ Tesla Brno
12:42:00 42 21 Prášil Marek SJI7313 8116817 R OK Jihlava
12:44:00 44 22 Chloupek Adam LCE9300 8660447 R OOB TJ Slovan Luhačovice
12:46:00 46 23 Kamenický Jeroným TUR9549 8651708 R OOB TJ Turnov
12:48:00 48 24 Poklop Martin SSU8802 8660591 R SK Severka Šumperk
12:50:00 50 25 Mokrý Stanislav ZBM9202 8660442 R SK Brno Žabovřesky
12:52:00 52 26 Hadač Filip AOP9301 8656686 R Orientační Běh Opava
12:54:00 54 27 Procházka David LPU9113 8656511 R OK Lokomotiva Pardubice
12:56:00 56 28 Kozák Osvald TBM8201 8201000 E KOS TJ Tesla Brno
12:58:00 58 29 Kostka Jiří AOP0201 8012870 C Orientační Běh Opava
13:00:00 60 30 Čech Vít KAM0311 8004316 R OK Kamenice
13:02:00 62 31 Horvát Petr TBM9437 8644873 E KOS TJ Tesla Brno
13:04:00 64 32 Roháč Martin LCE0308 8017132 R OOB TJ Slovan Luhačovice
13:06:00 66 33 Janovský Tomáš PGP0101 8656739 E SK Praga
13:08:00 68 34 Metelka Ondřej PHK0101 8656640 E OK 99 Hradec Králové
13:10:00 70 35 Pryjma Fryderyk 8001065
13:12:00 72 36 Chupek Jakub TUR9911 8655373 E OOB TJ Turnov
13:14:00 74 37 Lima Tomas KAM0114 8501519 R OK Kamenice
13:16:00 76 38 Pompura Daniel TBM0108 8100023 E KOS TJ Tesla Brno
13:18:00 78 39 Glonek Jakub KAM9602 8656521 E OK Kamenice
13:20:00 80 40 Vandas Daniel PHK9805 8656624 E OK 99 Hradec Králové
13:22:00 82 41 Hubáček Jonáš LCE9501 8629756 E OOB TJ Slovan Luhačovice
13:24:00 84 42 Král Vojtěch SSU8841 8063501 E SK Severka Šumperk
13:26:00 86 43 Nykodým Miloš ZBM9005 8656728 E SK Brno Žabovřesky

P 2.70 km, 45 m, 11 controls, Start: Start2

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
12:00:00 00 Cymorek Petr TRI7000 53180 C TJ TŽ Třinec
12:00:00 00 Cymorková Kateřina TRI7152 2073677 C TJ TŽ Třinec
12:00:00 00 Davidová Tereza SFM0252 2121755 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:00:00 00 Dvořáková Barbora 7201206
12:00:00 00 Kotůlek Jan AOP7801 232166 C Orientační Běh Opava
12:00:00 00 Kuriaková Zuzana SFM8352 9454545 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:00:00 00 Labudík Milan TVR6200 206457 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem
12:00:00 00 Lukeš Filip AOP1205 0 C Orientační Běh Opava
12:00:00 00 Malý Karel VRB7500 2067390 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
12:00:00 00 Návrat Michal 0020004 0
12:00:00 00 Návratová Linda 0020003 0
12:00:00 00 Řepecká Lenka 0020002 232406
12:00:00 00 Urbancová Iva SFM6550 2216277 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:00:00 00 Zielina Marek TRI8001 2214556 C TJ TŽ Třinec

W21E 5.28 km, 215 m, 23 controls, Start: Start1

Start time Start time from 00 Start no. Name Reg. number SI Lic. Club
12:03:00 03 101 Šklíbová Veronika SRK0153 8659387 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:05:00 05 102 Zháňalová Barbora ZBM9354 8644886 R SK Brno Žabovřesky
12:07:00 07 103 Holečková Petra SHK0250 8660572 R OK Slavia Hradec Králové
12:09:00 09 104 Plochová Dominika DKP8651 8080833 C Oddíl OB Kotlářka
12:11:00 11 105 Matušková Jana RBK9999 8662330 C SK Radioklub Blansko
12:13:00 13 106 Kašparová Zuzana TZL9754 8518318 C SKOB Zlín
12:15:00 15 107 Richtrová Kamila ZTC0451 8629751 R Západočeské sportovní centrum OB
12:17:00 17 108 Bednaříková Emma PBM0359 8656786 R TJ Spartak 1. brněnská
12:19:00 19 109 Chaloupská Barbora PHK9951 8644879 E OK 99 Hradec Králové
12:21:00 21 110 Hlaváčová Anežka TBM0199 8656742 C KOS TJ Tesla Brno
12:23:00 23 111 Barnatová Klára ZBM0352 8660403 R SK Brno Žabovřesky
12:25:00 25 112 Špringlová Kamila TBM0050 8662300 C KOS TJ Tesla Brno
12:27:00 27 113 Macinská Jana AOP8666 8019944 C Orientační Běh Opava
12:29:00 29 114 Grycová Kateřina TBM0058 8409879 C KOS TJ Tesla Brno
12:31:00 31 115 Thýnová Nikola SHK0051 8656672 C OK Slavia Hradec Králové
12:33:00 33 116 Sklenářová Radka LCE9250 8660599 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:35:00 35 117 Jeřábková Jitka TZL9453 8246428 C SKOB Zlín
12:37:00 37 118 Korpasová Lucie TBM0151 8655372 C KOS TJ Tesla Brno
12:39:00 39 119 Kavánková Iva TZL9753 8654917 E SKOB Zlín
12:41:00 41 120 Smolková Barbora TAP0356 8654912 E KOB Tretra Praha
12:43:00 43 121 Semíková Lucie KAM0250 8670788 E OK Kamenice
12:45:00 45 122 Šimůnková Gabriela TAP9755 8119755 R KOB Tretra Praha
12:47:00 47 123 Škáchová Magdalena DKP0156 8654888 R Oddíl OB Kotlářka
12:49:00 49 124 Pavlíková Markéta DOK0053 8006747 C OK Doksy
12:51:00 51 125 Nechanická Klára TBM0055 8302000 R KOS TJ Tesla Brno
12:53:00 53 126 Zlámalová Nikola SJC9951 8107998 E Sportcentrum Jičín
12:55:00 55 127 Korpasová Tereza TBM9898 8656527 E KOS TJ Tesla Brno
12:57:00 57 128 Semrádová Jana CHC9951 8425544 R K.O.B. Choceň
12:59:00 59 129 Kozáková Zdenka TBM7952 8663149 E KOS TJ Tesla Brno
13:01:00 61 130 Hájková Eliška KAM9851 8404001 R OK Kamenice
13:03:00 63 131 Miklušová Tamara TBM0258 8434822 R KOS TJ Tesla Brno
13:05:00 65 132 Finstrlová Adéla ZBM9153 8644883 E SK Brno Žabovřesky
13:07:00 67 133 Kosová Tereza PHK0151 8514490 R OK 99 Hradec Králové
13:09:00 69 134 Hiršová Gabriela ZBM9651 8660421 R SK Brno Žabovřesky
13:11:00 71 135 Pekařová Jana TUR0252 8107724 E OOB TJ Turnov
13:13:00 73 136 Dittrichová Michaela LCE0250 8656732 R OOB TJ Slovan Luhačovice
13:15:00 75 137 Karlová Anna KAM0360 8656606 E OK Kamenice
13:17:00 77 138 Matějková Barbora TUR0156 8191119 E OOB TJ Turnov
13:19:00 79 139 Peterová Jana LPU0057 8656599 E OK Lokomotiva Pardubice
13:21:00 81 140 Čechová Tereza KAM9852 8656609 E OK Kamenice
13:23:00 83 141 Kosová Denisa PHK9150 8656691 E OK 99 Hradec Králové
13:25:00 85 142 Horčičková Vendula LCE9353 8644881 E OOB TJ Slovan Luhačovice