Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
23.04.2023
Místo konání:
Fotbalové hřiště Milíkov,
Pořadatel:
TRI - TJ TŽ Třinec
Mapa:
Kykula 1 : 10 000 E=5m, mapovali Rostislav Navrátil, Miroslav Bialožyt, stav březen 2023, ISOM 2017-2 formát A4, mapa vodovzdorně upravena
Ředitel závodu:
Bruková Jana - R3
Hlavní rozhodčí:
Prokop Lubomír - R2
Stavitel tratí:
Navrátil Rostislav - R3
JURY:
Svěchota Milan, Jakobi Zdeněk, Létalová Soňa
Kluby:
AOP     AOV     BFM     BOV     HAV     KRN     LPU     MOV     OOP     SFM     SIT     SOP     TRC     TRI     VAM     VSP     ZLH     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 Tesařová Eva AOP1650 232620 C HDR
10:00:00 00 Pometlová Jana AOP7551 7206538 C P
10:05:00 05 Tesař Jiří AOP6702 352349 C H45C
10:06:00 06 Kostka Evžen AOP5701 8014459 C H65C
10:07:00 07 Gallo Ondřej AOP0802 8648624 B H18C
10:14:00 14 Tesařová Lucie AOP1451 331752 C D10N
10:20:00 20 Bencúr Juraj AOP7700 8004329 C H21C
10:25:00 25 Klöslová Sofie AOP0854 8044500 B D16C
10:27:00 27 Kostková Jana AOP7151 8648553 C D45C
10:28:00 28 Kovalčík Tomáš AOP7301 8003660 C H21C
10:34:00 34 Kovalčík Petr AOP0901 8000245 A H16C
10:48:00 48 Sklenář Martin AOP9501 8648541 C H21C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:25:00 25 Mielec Jaromír AOV6901 515430 C H45C
10:29:00 29 Fukalová Radmila AOV7051 232136 C D45C
10:30:00 30 Vlach Jiří AOV7900 8667994 C H21C
10:44:00 44 Vellechová Radka AOV8050 2103790 C D35C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 Mutina Vlastimil BFM5701 2113057 C H65C
10:00:00 00 Najdek Jonáš BFM1501 2081377 C HDR
10:00:00 00 Freithová Kateřina BFM7751 206362 P
10:00:00 00 Freith Martin BFM6801 49467 P
10:03:00 03 Otta Kryštof BFM0608 2129253 C H18C
10:03:00 03 Řeháková Jana BFM7152 2113071 C D45C
10:09:00 09 Popieluchová Ivona BFM7453 2102855 C D45C
10:12:00 12 Svoboda Martin BFM6701 2113067 C H55C
10:12:00 12 Najdková Laura BFM1351 2087500 C D10N
10:16:00 16 Čablová Kristina BFM8751 9005140 C D21C
10:17:00 17 Chudík Michael BFM7103 2087516 C H45C
10:30:00 30 Chudíková Magdalena BFM1051 8482573 B D14C
10:33:00 33 Otta Jakub BFM7603 52377 C H45C
10:34:00 34 Zeman Ludvík BFM5301 2113053 C H70C
10:34:00 34 Červinková Jana BFM8052 2102862 C D35C
10:36:00 36 Bjolek Vojtěch BFM0901 428300 C H14C
10:36:00 36 Juračáková Judita BFM1053 8501545 B D14C
10:38:00 38 Freith Kvido BFM1601 2087507 C H10N
10:42:00 42 Bartozelová Anna BFM0957 410791 C D14C
10:43:00 43 Červinka Ondřej BFM0806 8420978 B H16C
10:44:00 44 Bjolek Michal BFM0305 8109360 C H21C
10:45:00 45 Otta Tobiáš BFM0903 2129255 C H14C
10:46:00 46 Chudíková Pavla BFM7851 2087514 C D35C
10:48:00 48 Máchová Barbora BFM0952 2087506 C D14C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:32:00 32 Sikora Miroslav BOV4802 8051255 C H70C
10:38:00 38 Dvořák Vlastimil BOV4901 2113502 C H70C
10:41:00 41 Sikorová Marie BOV4852 8051250 C D65C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 Krutina Vít HAV1201 336728 HDR
10:00:00 00 Martináková Radmila HAV7150 336725 P
10:13:00 13 Kaděrová Barbora HAV7051 1425330 C D45C
10:13:00 13 Lužný Ladislav HAV6000 8660919 C H45C
10:19:00 19 Jakobi Zdeněk HAV5701 8113528 C H45C
10:24:00 24 Sochorová Hana HAV6250 8113529 C D55C
10:25:00 25 Králová Gabriela HAV7152 2121892 C D45C
10:27:00 27 Sochor Tomáš HAV6301 515436 C H45C
10:28:00 28 Vričanová Sylva HAV6751 8034543 C D55C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 Hrouzová Helena KRN1650 2151410 C HDR
10:08:00 08 Olekšová Natálie KRN0652 8022346 C D18C
10:20:00 20 Hrouza Jan KRN8100 8654914 C H35C
10:22:00 22 Hrouza Jan KRN1300 2211633 C H10C
10:30:00 30 Jiříčková Bětka KRN8383 8654901 C D35C
10:34:00 34 Rychlý Jakub KRN1500 8654881 C H10N
10:42:00 42 Rychlý Pavel KRN8505 8414134 C H21C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:28:00 28 Fukátko Václav LPU1302 8109313 C H10C
10:40:00 40 Fukátko Jan LPU8105 8636191 C H35C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 Chylík Pavol MOV4901 52984 C P
10:00:00 00 Pavlíčková Lenka MOV7151 428276 C P
10:00:00 00 Vojkůvková Hana MOV0552 8445291 B D18C
10:01:00 01 Kohoutek Milan MOV6300 2111804 C H45C
10:02:00 02 Pavlíček Jaromír MOV6000 8105236 C H55C
10:09:00 09 Řepka Michal MOV0504 436424 C H18C
10:09:00 09 Pavlíček Daniel MOV7100 52775 C H45C
10:11:00 11 Pavlová Libuše MOV7451 8004042 C D45C
10:15:00 15 Řepka Miroslav MOV7500 2421355 C H45C
10:16:00 16 Horálek Jaroslav MOV8003 51318 C H35C
10:19:00 19 Vojkůvková Jarmila MOV7152 436420 C D45C
10:20:00 20 Szwedová Emilie MOV1353 8047134 C D10N
10:21:00 21 Lukeš Matěj MOV1007 2219099 C H14C
10:21:00 21 Lukeš Jakub MOV7800 2125379 C H45C
10:22:00 22 Dudová Nikol MOV1250 8047135 C D12C
10:28:00 28 Horálková Gabriela MOV1150 8500479 B D12C
10:30:00 30 Menzel František MOV1003 428276 B H14C
10:30:00 30 Vávra Jiří MOV4102 52773 C H70C
10:35:00 35 Svěchota Milan MOV7202 8014553 C H45C
10:55:00 55 Menzel Antonín MOV0700 8670494 B H16C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:04:00 04 Sýkora Jiří OOP5400 8863 C H65C
10:16:00 16 Ryšavý Jiří OOP5803 2049558 C H55C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:01:00 01 Létalová Eva SFM1250 2151396 C D12C
10:02:00 02 Davidová Tereza SFM0252 2121755 C D21C
10:03:00 03 David Vladimír SFM7401 2800312 C H45C
10:05:00 05 Klose Petra SFM7351 49482 C D45C
10:06:00 06 Létalová Jana SFM1450 2035152 C D10C
10:08:00 08 Bernatíková Hana SFM0251 8662702 C D21C
10:10:00 10 Klose Kateřina SFM1251 2127595 C D12C
10:16:00 16 Prokešová Ema SFM1253 2151443 C D12C
10:17:00 17 Davidová Petra SFM7651 2125376 C D45C
10:18:00 18 Chodurová Nina SFM1452 2181312 C D10N
10:21:00 21 Bernatíková Šárka SFM7151 49487 C D45C
10:26:00 26 Prokeš Marek SFM8400 2224158 C H35C
10:31:00 31 Bernatík Aleš SFM7201 8648610 C H45C
10:38:00 38 Bernatík Lukáš SFM9801 8014473 C H21C
10:38:00 38 Létalová Soňa SFM8252 2800304 C D35C
10:42:00 42 Klose Albert SFM1000 8017399 B H14C
10:48:00 48 Potyka Marek SFM0900 2151416 C H14C
10:57:00 57 Létal Jonáš SFM0901 8022666 B H14C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 Szotkowská Kristýna SIT1551 8025615 C HDR
10:00:00 00 Szotkowski Artur SIT1801 0 C HDR
10:00:00 00 Kawuloková Zdeňka SIT8451 8044681 C P
10:00:00 00 Kluzová Michaela SIT0551 2771955 C P
10:00:00 00 Srovnalová Julie SIT1351 2221438 C D10C
10:07:00 07 Skupieňová Eliška SIT1151 2771913 B D12C
10:19:00 19 Byrtusová Klára SIT0851 8667954 B D16C
10:25:00 25 Jurčková Sofie SIT1251 2771964 C D12C
10:32:00 32 Maroszczyk Marek SIT8501 8119454 C H35C
10:37:00 37 Maroszczyk Witold SIT1202 8119474 C H12C
10:42:00 42 Kawulok Marek SIT8001 8003610 C H35C
10:46:00 46 Kluz Vojtěch SIT1204 2229815 C H10N
10:52:00 52 Kawulok Matyáš SIT1201 8445328 B H12C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 Peterková Gabriela SOP1951 980372 C HDR
10:00:00 00 Peterek Antonín SOP1601 2420050 C HDR
10:10:00 10 Vašek Rudolf SOP5702 434592 C H55C
10:18:00 18 Peterek Vít SOP8600 8501798 C H35C
10:36:00 36 Lichý Ondřej SOP8802 49304 C H35C
10:48:00 48 Peterková Petra SOP8854 2152852 C D35C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 Niedoba Jan TRC6200 8787 C H55C
10:06:00 06 Szturc Radek TRC6800 8785 C H55C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 Hochmuth Martin TRI1301 49356 HDR
10:00:00 00 Volkov Stanyslav TRI1500 502260 C HDR
10:00:00 00 Kubiczková Kateřina TRI8850 416126 C HDR
10:00:00 00 Walaski Vítek TRI1400 2113099 C HDR
10:00:00 00 Sližová Kateřina TRI1650 416125 C HDR
10:00:00 00 Kowalczyk Marek TRI8201 53176 C P
10:00:00 00 Navrátilová Adéla TRI0250 8061463 C D21C
10:01:00 01 Ryška Matěj TRI0604 8667990 B H18C
10:04:00 04 Sližová Lucie TRI0659 8022675 B D18C
10:10:00 10 Haltof Ewa TRI9450 8660544 C D21C
10:13:00 13 Czerneková Adéla TRI0854 49365 C D16C
10:14:00 14 Argalášová Kateřina TRI9750 8660373 C D21C
10:18:00 18 Bruk Tomáš TRI0900 8003598 B H14C
10:18:00 18 Bruková Petra TRI0450 8660369 A D21C
10:20:00 20 Denysenko Tamara TRI6150 8012045 C D55C
10:22:00 22 Mrózek Pawel TRI0401 8002604 B H21C
10:24:00 24 Volkov Vladyslav TRI1005 8071292 C H14C
10:26:00 26 Tuharský Erik TRI0100 8028879 C H21C
10:27:00 27 Cymorková Julie TRI0953 8004343 B D14C
10:30:00 30 Volkov Alexander TRI8002 8071296 C H35C
10:31:00 31 Walach Ondřej TRI0803 7862 C H16C
10:32:00 32 Sliž Rostislav TRI0302 8662309 B H21C
10:33:00 33 Kolarczyková Sofie TRI1052 2224501 C D14C
10:34:00 34 Myslivec Lukáš TRI1201 8501877 C H12C
10:34:00 34 Volkov Oleg TRI8700 7200270 C H35C
10:38:00 38 Kaluža Luboš TRI8200 8014496 C H35C
10:39:00 39 Volkova Maja TRI0959 8071304 C D14C
10:40:00 40 Tuharský Tobiáš TRI0701 8113518 C H16C
10:40:00 40 Kostkan Tomáš TRI9500 2060276 C H21C
10:43:00 43 Kowalczyk Jáchym TRI1203 49396 C H12C
10:45:00 45 Walaská Klára TRI0950 8030646 B D14C
10:46:00 46 Raszka Filip TRI0703 49384 C H16C
10:46:00 46 Kantor Ondřej TRI9103 8656669 C H21C
10:51:00 51 Kawuloková Tereza TRI0956 8003651 B D14C
10:52:00 52 Vojkovský Václav TRI0800 8660 C H16C
10:54:00 54 Bruk Lukáš TRI0901 8515524 B H14C
10:54:00 54 Pilchová Tara TRI1050 49322 C D14C
10:55:00 55 Zielina Tomasz TRI1204 49319 C H12C
10:58:00 58 Volkov Maksym TRI0708 8071316 C H16C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 Klapal Jan VAM9000 515142 C HDR
10:40:00 40 Klapalová Michaela VAM8450 981834 C D35C
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:00:00 00 Šunda Marek VSP9200 8162902 C P
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
10:23:00 23 Novotný Tomáš ZLH7001 8518353 C H45C

Ostatní kluby

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
10:24 24 Niezgoda Przemyslaw 0010001 2096599 BaraniokTeam H35C
10:42 42 Kesely Lenka 0020001 2146227 Závada team D35C
10:29 29 Polakovič Peter 0030001 8071291 Slávia ŽU Žilina H45C
10:00 00 Jurgová Martina 0040002 2087707 Krutě Kruté Krůty P
10:24 24 Jurga Václav 0040001 2800296 Krutě Kruté Krůty H21C
10:00 00 Valášková Kateřina 0050002 0 Valášci válej P
10:00 00 Valášek Ján 0050001 0 Valášci válej P
10:00 00 Wartiaková Petra 0060004 45321 Farmaceut Bratislava HDR
10:00 00 Wartiak Jakub 0060003 418914 Farmaceut Bratislava HDR
10:04 04 Wartiaková Marta 0060001 8100925 Farmaceut Bratislava D21C
10:22 22 Wartiak Peter 0060002 8038111 Farmaceut Bratislava H35C
10:44 44 Vandlíček Peter 0070001 8071298 Slavia ZU Zilina H35C
10:36 36 Sporysz Mateusz 0080001 7208249 BSRS H21C
10:00 00 Lasota Mikolaj 0090003 2221257 Lasota HDR
10:00 00 Lasota Joanna 0090002 2771954 Lasota HDR
10:07 07 Lasota Tomasz 0090001 2181311 Lasota H45C
10:00 00 Frniak Teo 0100001 0 VZV-Slávia ŽU Žilinská univerzita HDR
10:01 01 Durcová Alena 0100002 1152125 VZV-Slávia ŽU Žilinská univerzita D45C
10:33 33 Paulus Michal 0100003 1423323 VZV-Slávia ŽU Žilinská univerzita H14C
10:37 37 Polonyiova Darina 0100004 8482083 VZV-Slávia ŽU Žilinská univerzita D65C
10:00 00 Lukešová Kateřina 0110001 0 NER- neregistrovaní P