Logo

Startovka závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR v nočním OB

Datum:
13.04.2024
Místo konání:
Petřvald, městský sportovní areál
Pořadatel:
MOV - SKOB Ostrava
Mapa:
Ředitel závodu:
Juřeník Josef - R3
Hlavní rozhodčí:
Maceček Otakar - R1
Stavitel tratí:
Vavřík Tomáš - R1
JURY:
Kozáková Zdenka, Netuka Jan, Valík Luděk
Kategorie:
D16P     D16L     D18L     D18P     D20     D21     D35     D40     D45     D50     D55     D60     H16P     H16L     H18P     H18L     H20P     H20L     H21P     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H85    
Nahrávám data...

D16P 5.24 km, 170 m, 19 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
21:13:00 13 Kynčlová Anna JIL0852 8140914 A OK Jilemnice
21:17:00 17 Flossmannová Lucie VLI0852 8008268 A Slavia Liberec orienteering
21:21:00 21 Kawuloková Tereza TRI0956 8003651 B TJ TŽ Třinec
21:25:00 25 Strýčková Barbora PBM0852 8660375 A TJ Spartak 1. brněnská
21:29:00 29 Otrubová Karolína PLU0888 8061460 A TJ SOKOL Plumlov
21:33:00 33 Vondráčková Alžběta DKP0864 8226349 B Oddíl OB Kotlářka
21:37:00 37 Walaská Klára TRI0950 8030646 B TJ TŽ Třinec
21:41:00 41 Kamenická Tereza Ester OSN0888 8183102 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
21:45:00 45 Chrástová Barbora STH0851 8033224 A SK Studenec
21:49:00 49 Ryglová Adéla TBM0857 8033296 A KOS TJ Tesla Brno
21:53:00 53 Šimůnková Michaela TAP0851 8085108 B KOB Tretra Praha
21:57:00 57 Salabová Pavlína JIL0954 8482071 A OK Jilemnice
22:01:00 61 Kočová Klára ZBM0850 8660445 B SK Brno Žabovřesky
22:05:00 65 Čapková Markéta PHK0850 8013911 A OK 99 Hradec Králové
22:09:00 69 Stehlíková Tereza ZTC0951 8013914 A Západočeské sportovní centrum OB
22:13:00 73 Čechová Johana TBM0888 8180908 A KOS TJ Tesla Brno
22:17:00 77 Pinkavová Eliška JPV0850 8113502 B Oddíl OS SK Prostějov
22:21:00 81 Mullis Carolina DKP0951 8080812 A Oddíl OB Kotlářka
22:25:00 85 Cymorková Julie TRI0953 8004343 B TJ TŽ Třinec
22:29:00 89 Máchová Barbora BFM0952 8162843 B SKOB Frýdek - Místek
22:33:00 93 Jágrová Aneta RBK0951 8516957 A SK Radioklub Blansko
22:37:00 97 Soukupová Marie BOR0952 8518329 A OK Jiskra Nový Bor
22:41:00 101 Volkova Maja TRI0959 8071304 A TJ TŽ Třinec
22:45:00 105 Šamárková Amélie AOP1052 2419905 B Orientační Běh Opava
22:49:00 109 Stašková Sofie PBM0952 8007609 A TJ Spartak 1. brněnská
22:53:00 113 Seidlová Magdalena RIC0950 8061502 A OB Říčany
22:57:00 117 Janíková Anna ZBM0862 8648635 B SK Brno Žabovřesky
23:01:00 121 Gottwaldová Amálie STE0952 8006759 A SK SKI-OB Šternberk
23:05:00 125 Štěpová Barbora PGP0951 8005136 A SK Praga

D16L 5.24 km, 170 m, 19 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
21:11:00 11 Kubíčková Lucie VIC0952 8063060 B OB Vizovice
21:15:00 15 Hančová Karolína VRL0952 8014548 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
21:19:00 19 Ptáčková Julie TBM0980 8077877 A KOS TJ Tesla Brno
21:23:00 23 Kučerová Tereza ZBM0957 8047164 B SK Brno Žabovřesky
21:27:00 27 Tomanková Alice KSU0959 8680326 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
21:31:00 31 Fedrová Anežka RBK0853 8113507 A SK Radioklub Blansko
21:35:00 35 Vlčková Markéta VIC0951 8482070 A OB Vizovice
21:39:00 39 Lošťáková Ela PGP0957 8013933 A SK Praga
21:43:00 43 Řehořková Ema DKP0956 8502741 B Oddíl OB Kotlářka
21:47:00 47 Mayerová Daniela ZTC0852 8116778 A Západočeské sportovní centrum OB
21:51:00 51 Hubáčková Sabina LCE0851 8482100 B OOB TJ Slovan Luhačovice
21:55:00 55 Březinová Antonie CHA0851 8516430 B OK Chrastava
21:59:00 59 Šestáková Johana VLI0853 8119509 A Slavia Liberec orienteering
22:03:00 63 Havrdová Selina SJC0950 8071009 A Sportcentrum Jičín
22:07:00 67 Vyziblová Viktorie SJC0853 8226352 A Sportcentrum Jičín
22:11:00 71 Hanušová Markéta VRL0852 8033283 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
22:15:00 75 Rotková Veronika ZBM0854 8076008 B SK Brno Žabovřesky
22:19:00 79 Coufalová Rea ZBM0953 8076013 A SK Brno Žabovřesky
22:23:00 83 Burešová Eliška BFM0955 8035525 B SKOB Frýdek - Místek
22:27:00 87 Marková Eva ZBM0954 8517355 A SK Brno Žabovřesky
22:31:00 91 Hladíková Julie DKP0857 8116730 A Oddíl OB Kotlářka
22:35:00 95 Kutlvašrová Pavla VRL0951 8454047 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
22:39:00 99 Štěpánková Anna VIC0956 8680388 B OB Vizovice
22:43:00 103 Nemšovská Magdalena PGP0859 8515520 A SK Praga
22:47:00 107 Kočandrlová Natálie KSU0979 8522895 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
22:51:00 111 Malečková Pavlína VSP0855 8030637 A USK Praha
22:55:00 115 Jedličková Veronika SHK0850 8501048 B OK Slavia Hradec Králové
22:59:00 119 Vaňková Barbora DKP0958 8196045 B Oddíl OB Kotlářka
23:03:00 123 Sochorová Kristýna PHK0963 8461735 B OK 99 Hradec Králové
23:07:00 127 Ehlerová Anna VSP0854 8005141 B USK Praha

D18L 6.39 km, 210 m, 20 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
21:02:00 02 Mišeková Kateřina KAM0756 8226411 B OK Kamenice
21:06:00 06 Šmídová Terezie LPU0659 8520821 B OK Lokomotiva Pardubice
21:10:00 10 Škáchová Zuzana DKP0656 8080818 B Oddíl OB Kotlářka
21:14:00 14 Lipenská Barbora CHA0753 8445315 B OK Chrastava
21:18:00 18 Podlešáková Monika PHK0752 8515512 A OK 99 Hradec Králové
21:22:00 22 Procházková Doubravka PBM0651 8028875 A TJ Spartak 1. brněnská
21:26:00 26 Tomanová Eliška ZBM0658 8116744 A SK Brno Žabovřesky
21:30:00 30 Myšková Ema TBM0759 8477377 A KOS TJ Tesla Brno
21:34:00 34 Kaláčová Anna LPU0763 8506938 A OK Lokomotiva Pardubice
21:38:00 38 Cicvárková Klára JJN0751 2111784 B Team Jizerky
21:42:00 42 Havlová Tereza KAM0760 8510280 A OK Kamenice
21:46:00 46 Doušková Kateřina TBM0679 8123459 A KOS TJ Tesla Brno
21:50:00 50 Havrdová Sheila SJC0750 8101007 A Sportcentrum Jičín
21:54:00 54 Holasová Barbora AOP0651 8660378 A Orientační Běh Opava
21:58:00 58 Paulíčková Tereza UOL0750 8226374 A SOB Olomouc
22:02:00 62 Ballonová Lucie PHK0664 8196053 A OK 99 Hradec Králové
22:06:00 66 Gregorová Alice DKP0758 8076607 A Oddíl OB Kotlářka
22:10:00 70 Kožíšková Kateřina ZTC0652 8008298 A Západočeské sportovní centrum OB
22:14:00 74 Holohlavská Ema JIL0652 8510268 B OK Jilemnice
22:18:00 78 Houžvičková Daniela TUR0751 8014471 A OOB TJ Turnov
22:22:00 82 Kudrnáčová Marta KAM0754 8005429 A OK Kamenice
22:26:00 86 Hiklová Eva ZBM0755 8003521 B SK Brno Žabovřesky
22:30:00 90 Štěpová Kateřina PGP0657 8226324 A SK Praga
22:34:00 94 Matoušková Johana STE0751 8022633 A SK SKI-OB Šternberk
22:38:00 98 Lamačová Kateřina TUR0660 8014498 B OOB TJ Turnov
22:42:00 102 Lichtenbergová Zuzana VSP0754 8501397 A USK Praha
22:46:00 106 Zaoralová Eliška SSU0752 8482588 A SK Severka Šumperk
22:50:00 110 Housková Barbora DOR0655 8116682 A OK Dobříš
22:54:00 114 Haasová Klára LPU0655 8663174 A OK Lokomotiva Pardubice

D18P 6.39 km, 210 m, 20 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
21:04:00 04 Pavlová Eliška MOV0650 8670472 A SKOB Ostrava
21:08:00 08 Jílková Lenka UOL0654 8680425 A SOB Olomouc
21:12:00 12 Štětínská Tereza MOV0751 8670475 A SKOB Ostrava
21:16:00 16 Vilémová Eliška VLI0655 8517331 A Slavia Liberec orienteering
21:20:00 20 Kotková Adéla RIC0655 8445334 A OB Říčany
21:24:00 24 Fuchsová Ema TBM0653 8667974 A KOS TJ Tesla Brno
21:28:00 28 Kašparová Alžběta DOR0753 8116728 A OK Dobříš
21:32:00 32 Baldrianová Eva VSP0751 8660533 A USK Praha
21:36:00 36 Kovalčíková Alena AOP0751 8004292 A Orientační Běh Opava
21:40:00 40 Burdová Helena UOL0656 8516424 B SOB Olomouc
21:44:00 44 Malá Anežka JIL0751 8670769 A OK Jilemnice
21:48:00 48 Vítková Hana SJI0750 8226390 A OK Jihlava
21:52:00 52 Novotná Vendula PHK0777 8033203 A OK 99 Hradec Králové
21:56:00 56 Lamačová Barbora BOR0750 8421842 B OK Jiskra Nový Bor
22:00:00 60 Juřinová Adéla KSU0650 8510271 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
22:04:00 64 Pipková Karolína LPU0756 8663190 A OK Lokomotiva Pardubice
22:08:00 68 Lošťáková Sára PGP0660 8003639 A SK Praga
22:12:00 72 Čudková Kristýna MOV0654 8670474 B SKOB Ostrava
22:16:00 76 Doušková Hana TBM0659 8149311 A KOS TJ Tesla Brno
22:20:00 80 Gajdová Michaela VSP0752 8660527 B USK Praha
22:24:00 84 Rychlá Karolína AOP0757 8445307 A Orientační Běh Opava
22:28:00 88 Urbánková Eva ONO0650 8667973 B SKOB Ostrov
22:32:00 92 Jurčíková Nina TUR0759 8071305 B OOB TJ Turnov
22:36:00 96 Netuková Anežka SHK0750 8660536 A OK Slavia Hradec Králové
22:40:00 100 Oranyová Sylva SJI0751 8410786 A OK Jihlava
22:44:00 104 Švíglerová Kateřina LPU0752 8116716 A OK Lokomotiva Pardubice
22:48:00 108 Benešová Michaela SJH0651 8005147 B SOS Jindřichův Hradec
22:52:00 112 Škáchová Viktorie DKP0655 8080810 A Oddíl OB Kotlářka

D20 7.39 km, 215 m, 22 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
21:01:00 01 Krejčová Lucie PGP0455 8517325 R SK Praga
21:05:00 05 Koubová Hana DKP0558 8149896 A Oddíl OB Kotlářka
21:09:00 09 Plachá Zita SJI0550 8116810 A OK Jihlava
21:13:00 13 Hanušová Kateřina LPU0459 8670740 R OK Lokomotiva Pardubice
21:17:00 17 Bulířová Ema TAP0452 8107770 R KOB Tretra Praha
21:21:00 21 Bruková Petra TRI0450 8660369 A TJ TŽ Třinec
21:25:00 25 Novotná Michaela TUR0551 8013862 R OOB TJ Turnov
21:29:00 29 Štraitová Jolana ZTC0450 8670459 R Západočeské sportovní centrum OB
21:33:00 33 Matoušková Jana MOV0551 8670491 A SKOB Ostrava
21:37:00 37 Kubáková Nela LPU0458 8414138 A OK Lokomotiva Pardubice
21:41:00 41 Pračková Ema TAP0458 8004317 A KOB Tretra Praha
21:45:00 45 Binarová Adéla UOL0452 8662703 B SOB Olomouc
21:49:00 49 Pinkavová Hana JPV0551 8012877 B Oddíl OS SK Prostějov
21:53:00 53 Čápová Eliška SJI0451 8482108 A OK Jihlava
21:57:00 57 Dittrichová Lucie SKM0551 8655378 E KOB Směr Kroměříž
22:01:00 61 Finstrlová Julie ZBM0552 8660424 B SK Brno Žabovřesky
22:05:00 65 Matyášová Kristýna CHA0555 8116690 A OK Chrastava
22:09:00 69 Plachá Aneta JPV0555 8662307 B Oddíl OS SK Prostějov
22:13:00 73 Otrubová Anna PLU0577 8667550 B TJ SOKOL Plumlov
22:17:00 77 Tomášková Linda TAP0455 8162891 B KOB Tretra Praha
22:21:00 81 Malečková Hana VSP0553 8502727 A USK Praha
22:25:00 85 Richtrová Kamila ZTC0451 8629751 R Západočeské sportovní centrum OB
22:29:00 89 Gottsteinová Ema JIL0451 8670793 A OK Jilemnice
22:33:00 93 Rotková Markéta ZBM0455 8660409 R SK Brno Žabovřesky
22:37:00 97 Lubrichová Veronika PLU0453 8660567 B TJ SOKOL Plumlov
22:41:00 101 Mellanová Judita TUR0559 8660382 A OOB TJ Turnov
22:45:00 105 Šestáková Marie VLI0452 8667522 R Slavia Liberec orienteering
22:49:00 109 Novotná Barbora TUR0552 8026584 B OOB TJ Turnov
22:53:00 113 Aschermannová Klára VSP0454 8149886 B USK Praha
22:57:00 117 Dušková Tereza TBM0554 8414120 A KOS TJ Tesla Brno
23:01:00 121 Metelková Michaela PHK0550 8116745 R OK 99 Hradec Králové
23:05:00 125 Šimšová Pavla PGP0557 8656743 A SK Praga
23:09:00 129 Müllerová Marie KSU0565 8076633 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
23:13:00 133 Černá Ema TAP0457 8516925 E KOB Tretra Praha
23:17:00 137 Hudská Štěpánka TUR0450 8666872 B OOB TJ Turnov
23:21:00 141 Klechová Karolína AOP0452 8004330 A Orientační Běh Opava

D21 8.58 km, 310 m, 23 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
21:02:00 02 Hájková Kateřina KAM9488 8501531 C OK Kamenice
21:05:00 05 Korpasová Lucie TBM0151 8655372 C KOS TJ Tesla Brno
21:08:00 08 Dittrichová Michaela LCE0250 8656732 R OOB TJ Slovan Luhačovice
21:11:00 11 Peterová Jana LPU0057 8656599 E OK Lokomotiva Pardubice
21:14:00 14 Kozáková Zdenka TBM7952 8663149 E KOS TJ Tesla Brno
21:17:00 17 Voltrová Alena DKP9956 8181015 C Oddíl OB Kotlářka
21:20:00 20 Matušková Jana RBK9999 8662330 C SK Radioklub Blansko
21:23:00 23 Finstrlová Adéla ZBM9153 8644883 E SK Brno Žabovřesky
21:26:00 26 Kosová Tereza PHK0151 8514490 R OK 99 Hradec Králové
21:29:00 29 Hiršová Gabriela ZBM9651 8660421 R SK Brno Žabovřesky
21:32:00 32 Matějková Barbora TUR0156 8191119 E OOB TJ Turnov
21:35:00 35 Kosová Denisa PHK9150 8656691 E OK 99 Hradec Králové
21:38:00 38 Čechová Tereza KAM9852 8656609 E OK Kamenice
21:41:00 41 Zháňalová Barbora ZBM9354 8644886 R SK Brno Žabovřesky
21:44:00 44 Kubecová Kateřina STB9999 8044747 C TJ Stadion Nový Bor
21:47:00 47 Nechanická Klára TBM0055 8302000 R KOS TJ Tesla Brno
21:50:00 50 Karlová Anna KAM0360 8656606 E OK Kamenice
21:53:00 53 Hiklová Natalia ZBM8350 8660431 R SK Brno Žabovřesky
21:56:00 56 Kavánková Iva TZL9753 8654917 E SKOB Zlín
21:59:00 59 Zlámalová Nikola SJC9951 8107998 E Sportcentrum Jičín
22:02:00 62 Semrádová Jana CHC9951 8425544 R K.O.B. Choceň
22:05:00 65 Semíková Lucie KAM0250 8670788 E OK Kamenice
22:08:00 68 Horčičková Vendula LCE9353 8644881 E OOB TJ Slovan Luhačovice
22:11:00 71 Korpasová Tereza TBM9898 8656527 E KOS TJ Tesla Brno
22:14:00 74 Škáchová Magdalena DKP0156 8654888 R Oddíl OB Kotlářka
22:17:00 77 Chaloupská Barbora PHK9951 8644879 E OK 99 Hradec Králové
22:20:00 80 Urbánková Tereza SFM0250 8420954 C O-RUNNAŘI Beskydy
22:23:00 83 Thýnová Nikola SHK0051 8656672 C OK Slavia Hradec Králové
22:26:00 86 Miklušová Tamara TBM0258 8434822 R KOS TJ Tesla Brno
22:29:00 89 Holečková Petra SHK0250 8660572 R OK Slavia Hradec Králové
22:32:00 92 Barnatová Klára ZBM0352 8660403 R SK Brno Žabovřesky
22:35:00 95 Bednaříková Emma PBM0359 8656786 R TJ Spartak 1. brněnská
22:38:00 98 Macinská Jana AOP8666 8019944 C Orientační Běh Opava

D35 6.18 km, 210 m, 18 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
22:41:00 101 Plochová Dominika DKP8651 8080833 C Oddíl OB Kotlářka
22:46:00 106 Hepnerová Martina PHK8150 8656708 C OK 99 Hradec Králové
22:51:00 111 Hendrychová Zuzana ZBM8954 8660408 C SK Brno Žabovřesky
22:56:00 116 Králová Vanda PGP8755 8660507 C SK Praga
23:01:00 121 Rajnošek Tereza KSU8691 8180786 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk

D40 5.60 km, 200 m, 16 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
22:39:00 99 Červinková Jana BFM8052 2102862 C SKOB Frýdek - Místek
22:47:00 107 Létalová Soňa SFM8252 2800304 C O-RUNNAŘI Beskydy
22:55:00 115 Kašková Kateřina CHA7850 8670479 C OK Chrastava
23:03:00 123 Kozumplíková Alice RBK8151 8116776 C SK Radioklub Blansko

D45 4.79 km, 155 m, 14 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
22:36:00 96 Biolik Agnieszka CHC7751 8197778 C K.O.B. Choceň
22:42:00 102 Máchová Markéta BFM7753 2102872 C SKOB Frýdek - Místek
22:48:00 108 Gajdová Kristina VSP7752 8505712 C USK Praha
22:54:00 114 Lubrichová Eva STE7556 8670771 C SK SKI-OB Šternberk
23:00:00 120 Havrdová Renata SJC7756 8113000 C Sportcentrum Jičín
23:06:00 126 Matoušková Jana STE7951 8006732 C SK SKI-OB Šternberk
23:12:00 132 Arnoštová Kateřina VSP7652 8226388 C USK Praha
23:18:00 138 Burešová Petra BFM7855 8510276 C SKOB Frýdek - Místek

D50 4.33 km, 135 m, 14 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
21:42:00 42 Kundratová Jana TZL7350 8660357 C SKOB Zlín
21:47:00 47 Furuczová Jelka ZAK7150 8000989 OK Netopýr Zákupy
21:52:00 52 Broschová Lucie RBK7451 8006757 C SK Radioklub Blansko
21:57:00 57 Kamenická Lenka OSN6955 8648571 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
22:02:00 62 Kostková Jana AOP7151 8648553 C Orientační Běh Opava
22:07:00 67 Podrábská Marie VLI7451 8670761 C Slavia Liberec orienteering
22:12:00 72 Bernatíková Šárka SFM7151 8501786 C O-RUNNAŘI Beskydy

D55 3.99 km, 110 m, 13 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
21:19:00 19 Górnicka-Antonowicz Anna STE6851 8240668 C SK SKI-OB Šternberk
21:24:00 24 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C OK Slavia Hradec Králové

D60 3.59 km, 85 m, 9 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
21:01:00 01 Glabazňová Jana AOP6151 515423 C Orientační Běh Opava
21:06:00 06 Voltrová Svatava ROZ6150 8013396 C OK Roztoky

H16P 7.18 km, 270 m, 19 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
21:06:00 06 Kubeček Antonín SNA0803 8022684 A TJ START Náchod
21:10:00 10 Blažek Vojtěch SJH1003 8014562 A SOS Jindřichův Hradec
21:14:00 14 Sochor Jakub PHK0906 8022640 A OK 99 Hradec Králové
21:18:00 18 Metelka Tomáš PHK0801 8226302 A OK 99 Hradec Králové
21:22:00 22 Slaný David AOP0907 8047242 B Orientační Běh Opava
21:26:00 26 Čečka Matěj SHK0901 8005119 A OK Slavia Hradec Králové
21:30:00 30 Malý Matyáš TBM0910 8680332 B KOS TJ Tesla Brno
21:34:00 34 Bruk Tomáš TRI0900 8003598 B TJ TŽ Třinec
21:38:00 38 Brandejs Štěpán DKP0807 8080813 A Oddíl OB Kotlářka
21:42:00 42 Bruk Lukáš TRI0901 8515524 B TJ TŽ Třinec
21:46:00 46 Pernička Martin TZL0800 8240800 A SKOB Zlín
21:50:00 50 Pešek Jáchym TUR0902 8013901 B OOB TJ Turnov
21:54:00 54 Heczko Erik VLI0804 8116802 A Slavia Liberec orienteering
21:58:00 58 Skripnik Matouš FSP0800 8028838 A VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
22:02:00 62 Šimerka Ondřej PGP0800 8648593 B SK Praga
22:06:00 66 Jelínek František PHK0900 8162886 A OK 99 Hradec Králové
22:10:00 70 Prášil Adam SJI0901 8033299 A OK Jihlava
22:14:00 74 Mrkvica Václav ZLH0800 8116831 B OOB TJ Zlaté Hory
22:18:00 78 Macháček Tomáš SHK0811 8076023 A OK Slavia Hradec Králové
22:22:00 82 Máčala Antonín STE0811 8047199 B SK SKI-OB Šternberk
22:26:00 86 Patka Marek BOR0902 8304112 A OK Jiskra Nový Bor
22:30:00 90 Mokrosz Mateusz TRI0902 8014500 A TJ TŽ Třinec
22:34:00 94 Novotný Vít PHK0901 8017734 A OK 99 Hradec Králové
22:38:00 98 Holas Štěpán AOP0900 8004331 A Orientační Běh Opava
22:42:00 102 Jiřík Martin TBM0829 53228 B KOS TJ Tesla Brno
22:46:00 106 Frosch Vítek LPU0801 8003519 B OK Lokomotiva Pardubice
22:50:00 110 Žemlík Eduard TUR0909 8680592 A OOB TJ Turnov
22:54:00 114 Linhart Jakub TZL0813 8660391 A SKOB Zlín
22:58:00 118 Slováček Ondřej TZL0902 8090714 A SKOB Zlín

H16L 7.18 km, 270 m, 19 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
21:04:00 04 Bulička Martin ZBM0807 8162909 A SK Brno Žabovřesky
21:08:00 08 Jakubský David PHK0905 8014481 B OK 99 Hradec Králové
21:12:00 12 Pekárek David TZL1000 8680313 A SKOB Zlín
21:16:00 16 Goláň František LPU0803 8663151 A OK Lokomotiva Pardubice
21:20:00 20 Štěpánek Ondřej TBM0809 8208112 A KOS TJ Tesla Brno
21:24:00 24 Hájek Štěpán TBM0804 8008044 A KOS TJ Tesla Brno
21:28:00 28 Machar Eda DKP0803 8080822 B Oddíl OB Kotlářka
21:32:00 32 Čihák Jakub HOR0901 8014569 A TJ Jiskra Hořice
21:36:00 36 Hozík Štěpán TZL0806 8648637 B SKOB Zlín
21:40:00 40 Jahudka Tomáš TZL0815 8510291 B SKOB Zlín
21:44:00 44 Zápotocký Jiří PGP0808 8648622 A SK Praga
21:48:00 48 Florian Radek ZBM0905 8107776 B SK Brno Žabovřesky
21:52:00 52 Hrůzek Ondřej BOR0809 8304117 B OK Jiskra Nový Bor
21:56:00 56 Etrych Jonáš DOR0907 8016296 A OK Dobříš
22:00:00 60 Kovalčík Petr AOP0901 8000245 A Orientační Běh Opava
22:04:00 64 Denemarek Max PBM0800 8080127 B TJ Spartak 1. brněnská
22:08:00 68 Gajda Petr VSP0903 8028811 A USK Praha
22:12:00 72 Hofhanzl Antonín RUZ0902 8116806 A TJ Růžená
22:16:00 76 Doušek Vilém TBM0904 8058058 B KOS TJ Tesla Brno
22:20:00 80 Dittrich Matouš SKM1000 8660358 A KOB Směr Kroměříž
22:24:00 84 Kvášovský Filip LTU0902 8028803 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov
22:28:00 88 Toman Matěj ZBM0919 8003624 B SK Brno Žabovřesky
22:32:00 92 Červinka Ondřej BFM0806 8420978 B SKOB Frýdek - Místek
22:36:00 96 Pavlík Adam TZL0810 8662733 B SKOB Zlín
22:40:00 100 Zřídkaveselý Martin PBM0808 8482114 B TJ Spartak 1. brněnská
22:44:00 104 Matoušek Jan STE0909 8022645 B SK SKI-OB Šternberk
22:48:00 108 Sedláček Patrik DKP0816 8080829 A Oddíl OB Kotlářka
22:52:00 112 Šebelka Matěj VLI0805 8149871 A Slavia Liberec orienteering
22:56:00 116 Škorpil Marek HOR0900 8064484 A TJ Jiskra Hořice
23:00:00 120 Gallo Ondřej AOP0802 8648624 C Orientační Běh Opava

H18P 9.19 km, 320 m, 24 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
21:31:00 31 Brosch Ondřej RBK0606 8660437 A SK Radioklub Blansko
21:35:00 35 Vlček Tomáš VIC0713 8663111 A OB Vizovice
21:39:00 39 Koča Vojtěch ZBM0602 8005438 B SK Brno Žabovřesky
21:43:00 43 Komenda Jakub PBM0712 8410766 B TJ Spartak 1. brněnská
21:47:00 47 Hanuš Filip VRL0604 8116669 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
21:51:00 51 Volkov Maksym TRI0708 8071316 B TJ TŽ Třinec
21:55:00 55 Patka Kryštof BOR0702 8304111 B OK Jiskra Nový Bor
21:59:00 59 Veselý Václav TUR0601 2126367 B OOB TJ Turnov
22:03:00 63 Syrový Tomáš TUR0618 8400090 B OOB TJ Turnov
22:07:00 67 Hyxa Jan VLI0702 8022656 A Slavia Liberec orienteering
22:11:00 71 Svoboda Antonín ZTC0601 8651736 A Západočeské sportovní centrum OB
22:15:00 75 Jiras Antonín DOR0701 8116815 A OK Dobříš
22:19:00 79 Mudrák Daniel TBM0629 8663145 B KOS TJ Tesla Brno
22:23:00 83 Skripnik Nikola FSP0600 8028832 A VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
22:27:00 87 Štábl Patrik KSU0606 8670783 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
22:31:00 91 Jordán Alexandr KSU0626 8680281 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
22:35:00 95 Čech Radan TBM0611 8663178 B KOS TJ Tesla Brno
22:39:00 99 Třešňák Matěj JIL0701 8670765 A OK Jilemnice
22:43:00 103 Urbánek Tomáš ZBM0604 8670828 A SK Brno Žabovřesky
22:47:00 107 Blažek Cyril SJH0701 8662336 B SOS Jindřichův Hradec
22:51:00 111 Čihák Jan HOR0601 8670737 A TJ Jiskra Hořice
22:55:00 115 Hlavatý Jan LPU0713 8196084 B OK Lokomotiva Pardubice
22:59:00 119 Janeček Jáchym UOL0700 8113535 A SOB Olomouc
23:03:00 123 Kurka Antonín SHK0700 8042125 A OK Slavia Hradec Králové
23:07:00 127 Buďárek Šimon STH0703 8162893 B SK Studenec
23:11:00 131 Tomášek Prokop TUR0711 8226402 A OOB TJ Turnov
23:15:00 135 Srb Vladimír LPU0714 8667506 A OK Lokomotiva Pardubice
23:19:00 139 Ptáček Jonáš TBM0717 8070717 A KOS TJ Tesla Brno

H18L 9.19 km, 320 m, 24 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
21:29:00 29 Ticháček Jakub SJC0704 8190207 A Sportcentrum Jičín
21:33:00 33 Svoboda Filip DKP0719 2120069 C Oddíl OB Kotlářka
21:37:00 37 Maciejewski Bartłomiej STE0600 8092006 A SK SKI-OB Šternberk
21:41:00 41 Meduna Filip ONO0603 8028820 A SKOB Ostrov
21:45:00 45 Podrábský Ctibor VLI0700 8663117 A Slavia Liberec orienteering
21:49:00 49 Kadaně Marek LPU0703 8109319 A OK Lokomotiva Pardubice
21:53:00 53 Vojvodík Eduard MOV0600 8670493 B SKOB Ostrava
21:57:00 57 Šmelík Daniel LCE0704 8662739 A OOB TJ Slovan Luhačovice
22:01:00 61 Marek Filip ZBM0706 8660413 A SK Brno Žabovřesky
22:05:00 65 Štěpánek Jan TBM0607 8660548 A KOS TJ Tesla Brno
22:09:00 69 Schwab Filip TBM0710 8000710 A KOS TJ Tesla Brno
22:13:00 73 Donda Jakub ONO0700 8656617 A SKOB Ostrov
22:17:00 77 Drahoňovský Tomáš TUR0701 8667957 A OOB TJ Turnov
22:21:00 81 Miča Jan KSU0701 8482572 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
22:25:00 85 Menzel Antonín MOV0700 8670494 B SKOB Ostrava
22:29:00 89 Vaníček Jan SJC0705 8051111 A Sportcentrum Jičín
22:33:00 93 Studničný Adam BOR0701 8511573 B OK Jiskra Nový Bor
22:37:00 97 Weiss Hugo DKP0725 8509048 B Oddíl OB Kotlářka
22:41:00 101 Štichhauer Adam LPU0603 8663189 B OK Lokomotiva Pardubice
22:45:00 105 Račanský Jiří TBM0706 8004271 A KOS TJ Tesla Brno
22:49:00 109 Flos Tomáš LPU0633 8109314 B OK Lokomotiva Pardubice
22:53:00 113 Pěček Jakub SKM0700 8660395 A KOB Směr Kroměříž
22:57:00 117 Kosák Eliáš PGP0704 8140934 A SK Praga
23:01:00 121 Kopecký Matyáš SJC0702 8654570 A Sportcentrum Jičín
23:05:00 125 Prášil Jakub SJI0702 8014531 B OK Jihlava
23:09:00 129 Huleja Martin TZL0604 8000604 B SKOB Zlín
23:13:00 133 Beran František SLA0700 8075984 B SKOB Slaný
23:17:00 137 Stehlík Jakub ZTC0700 8013478 A Západočeské sportovní centrum OB
23:21:00 141 Miklas Ondřej VLI0701 8063050 B Slavia Liberec orienteering

H20P 10.95 km, 360 m, 27 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
21:06:00 06 Krpata Michal LPU0403 8656545 A OK Lokomotiva Pardubice
21:10:00 10 Kabát Martin PGP0408 8667514 R SK Praga
21:14:00 14 Podworski Kacper STE0505 8181204 C SK SKI-OB Šternberk
21:18:00 18 Janas Adam PGP0404 8667507 B SK Praga
21:22:00 22 Prášil Tomáš TTR0501 8666871 A OOB Třebíč
21:26:00 26 Čtrnáct František PGP0401 8670467 A SK Praga
21:30:00 30 Bumbálek Štěpán CHA0401 2049590 B OK Chrastava
21:34:00 34 Nouza Michal SJH0505 8004613 A SOS Jindřichův Hradec
21:38:00 38 Tatarnikov Mykhailo PHK0405 8003652 C OK 99 Hradec Králové
21:42:00 42 Donda Jiří ONO0403 8032771 E SKOB Ostrov
21:46:00 46 Beneš Jindřich SSU0400 8660477 A SK Severka Šumperk
21:50:00 50 Pekárek Tomáš LPU0515 8014532 A OK Lokomotiva Pardubice
21:54:00 54 Marek Vojtěch ZBM0410 8660439 A SK Brno Žabovřesky
21:58:00 58 Doušek Tomáš TBM0401 8222007 A KOS TJ Tesla Brno
22:02:00 62 Bolehovský Daniel VSP0508 8170805 E USK Praha
22:06:00 66 Nemšovský Filip VSP0500 8005427 A USK Praha
22:10:00 70 Petrilák Matouš Nathaniel DKP0416 8654908 A Oddíl OB Kotlářka
22:14:00 74 Pekárek Tobias TZL0502 8663152 A SKOB Zlín
22:18:00 78 Otruba František PLU0501 8667537 A TJ SOKOL Plumlov
22:22:00 82 Němec David ZTC0504 8648544 A Západočeské sportovní centrum OB
22:26:00 86 Podolský Petr SHK0507 8014546 A OK Slavia Hradec Králové
22:30:00 90 Gajda Martin KAM0405 8656715 E OK Kamenice

H20L 10.95 km, 360 m, 27 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
21:04:00 04 Bukovác Filip PBM0501 8116740 A TJ Spartak 1. brněnská
21:08:00 08 Bláha Adam KSU0525 8680331 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
21:12:00 12 Zádrapa Marian Petr MOV0503 8670495 B SKOB Ostrava
21:16:00 16 Stehlík Šimon ZTC0501 8670487 A Západočeské sportovní centrum OB
21:20:00 20 Byrtus Jakub SIT0502 8663128 A OK SILESIA
21:24:00 24 Haas Filip LPU0401 8656543 R OK Lokomotiva Pardubice
21:28:00 28 Jelínek Šimon BOR0510 8160188 B OK Jiskra Nový Bor
21:32:00 32 Dohnálek Tomáš SHK0403 8656645 R OK Slavia Hradec Králové
21:36:00 36 Zřídkaveselý Adam PBM0505 8660411 A TJ Spartak 1. brněnská
21:40:00 40 Waldhauser Štěpán TUR0409 8667503 A OOB TJ Turnov
21:44:00 44 Průša Dominik VSP0406 8667982 R USK Praha
21:48:00 48 Salaba Dan JIL0404 8680328 A OK Jilemnice
21:52:00 52 Gryc Ondřej TBM0406 8180018 A KOS TJ Tesla Brno
21:56:00 56 Bednařík Vilém PBM0509 8670461 A TJ Spartak 1. brněnská
22:00:00 60 Sláma Šimon LCE0502 8670814 A OOB TJ Slovan Luhačovice
22:04:00 64 Jelínek Filip LPU0514 8020220 A OK Lokomotiva Pardubice
22:08:00 68 Strýček Jan PBM0503 8028870 R TJ Spartak 1. brněnská
22:12:00 72 Kubeček Josef SNA0402 8107749 A TJ START Náchod
22:16:00 76 Kasza Tomáš PBM0512 8116805 A TJ Spartak 1. brněnská
22:20:00 80 Valenta Ondřej JIL0401 8226326 A OK Jilemnice
22:24:00 84 Štábl Adam KSU0401 8662429 R Klub vytrvalostních sportů Šumperk
22:28:00 88 Klapetek Václav AOP0503 8162833 B Orientační Běh Opava
22:32:00 92 Pokorný Jan JJN0400 8659408 A Team Jizerky

H21P 12.24 km, 460 m, 31 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
21:08:00 08 Illner Vojtěch DKP9600 8648562 R Oddíl OB Kotlářka
21:12:00 12 Vandas Daniel PHK9805 8656624 E OK 99 Hradec Králové
21:16:00 16 Sháněl Jan CHC9402 8199402 C K.O.B. Choceň
21:20:00 20 Hadač Filip AOP9301 8656686 R Orientační Běh Opava
21:24:00 24 Kozák Osvald TBM8201 8201000 E KOS TJ Tesla Brno
21:28:00 28 Hubáček Jonáš LCE9501 8629756 E OOB TJ Slovan Luhačovice
21:32:00 32 Graf Miroslav ZBM8723 7062461 C SK Brno Žabovřesky
21:36:00 36 Rusý Tomáš KAM9301 8660571 C OK Kamenice
21:40:00 40 Škácha Vít DKP0310 8654883 C Oddíl OB Kotlářka
21:44:00 44 Kettner Vojtěch KAM9601 8644887 C OK Kamenice
21:48:00 48 Gottstein Jonáš JIL0107 8660463 C OK Jilemnice
21:52:00 52 Čech Vít KAM0311 8004316 R OK Kamenice
21:56:00 56 Deml Tomáš LPU9502 9201627 C OK Lokomotiva Pardubice
22:00:00 60 Prášil Marek SJI7313 8116817 R OK Jihlava
22:04:00 64 Navrátil Boris KAM9203 8656539 C OK Kamenice
22:08:00 68 Heczko Stanislav STH0107 2001978 C SK Studenec
22:12:00 72 Chaloupka Josef UOL9801 2090849 C SOB Olomouc
22:16:00 76 Valík Adam AOP0301 8648578 R Orientační Běh Opava
22:20:00 80 Roháč Martin LCE0308 8017132 R OOB TJ Slovan Luhačovice
22:24:00 84 Sklenář Martin AOP9501 8648541 C Orientační Běh Opava
22:28:00 88 Janovský Tomáš PGP0101 8656739 E SK Praga
22:32:00 92 Malačka Milan DKP0210 8080811 R Oddíl OB Kotlářka
22:36:00 96 Škrabánek Matěj SJI9203 8026655 C OK Jihlava
22:40:00 100 Čech Petr SJI0001 8656540 C OK Jihlava
22:44:00 104 Pompura Daniel TBM0108 8100023 E KOS TJ Tesla Brno
22:48:00 108 Glonek Jakub KAM9602 8656521 E OK Kamenice
22:52:00 112 Tomanek Daniel KSU7410 8662343 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
22:56:00 116 Panovec Kryštof LCE0011 8662750 C OOB TJ Slovan Luhačovice
23:00:00 120 Rajnošek Zdeněk KSU8506 8230285 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
23:04:00 124 Mikel David TZL9703 8662440 C SKOB Zlín
23:08:00 128 Horvát Petr TBM9437 8644873 E KOS TJ Tesla Brno
23:12:00 132 Novák Adam LPU0320 8109307 C OK Lokomotiva Pardubice

H21L 12.24 km, 460 m, 31 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
21:06:00 06 Henych Petr VLI6001 8220800 C Slavia Liberec orienteering
21:10:00 10 Venhoda Matěj SJI0301 8109370 C OK Jihlava
21:14:00 14 Martynek Petr TRI0304 8042121 C TJ TŽ Třinec
21:18:00 18 Najman Jaroslav BOR7909 8514568 C OK Jiskra Nový Bor
21:22:00 22 Jurczyk Tomasz 51P9400 8006547 UKS Sparta Czyżowice
21:26:00 26 Bialožyt Marek PGP0311 8629759 C SK Praga
21:30:00 30 Tichý Radomír SHK0000 8670465 C OK Slavia Hradec Králové
21:34:00 34 Pavlovec Jan BOR9503 8116796 C OK Jiskra Nový Bor
21:38:00 38 Poklop Martin SSU8802 8660591 R SK Severka Šumperk
21:42:00 42 Čepička Ladislav ZTC0303 8648588 R Západočeské sportovní centrum OB
21:46:00 46 Tokár Radim ZTC0300 8660914 R Západočeské sportovní centrum OB
21:50:00 50 Švadlena Michal CHC0101 8656615 R K.O.B. Choceň
21:54:00 54 Melecký Martin SSU9001 8680373 R SK Severka Šumperk
21:58:00 58 Král Vojtěch SSU8841 8063501 E SK Severka Šumperk
22:02:00 62 Smola Michal TZL8131 8667971 C SKOB Zlín
22:06:00 66 Nykodým Miloš ZBM9005 8656728 E SK Brno Žabovřesky
22:10:00 70 Coufal Jáchym ZBM0200 8660432 E SK Brno Žabovřesky
22:14:00 74 Mielec Radomír AOV0301 8660459 C OOB TJ Baník Ostrava
22:18:00 78 Chupek Jakub TUR9911 8655373 E OOB TJ Turnov
22:22:00 82 Veselý Jakub PGP9503 8662310 R SK Praga
22:26:00 86 Hirš Otakar ZBM9801 8656722 R SK Brno Žabovřesky
22:30:00 90 Udržal Tomáš LPU8002 8656530 R OK Lokomotiva Pardubice
22:34:00 94 Štorek David JPV0202 8663202 C Oddíl OS SK Prostějov
22:38:00 98 Metelka Ondřej PHK0101 8656640 E OK 99 Hradec Králové
22:42:00 102 Macek Ondřej LPU0209 8656535 C OK Lokomotiva Pardubice
22:46:00 106 Hrouda Matěj JIL9804 2035717 C OK Jilemnice
22:50:00 110 Kostka Jiří AOP0201 8012870 C Orientační Běh Opava
22:54:00 114 Škvor Ota KAM9900 8680382 R OK Kamenice
22:58:00 118 Richtr Lukáš ZTC0204 8656696 E Západočeské sportovní centrum OB
23:02:00 122 Lima Tomas KAM0114 8501519 R OK Kamenice
23:06:00 126 Mielec Jaromír AOP9701 8008123 C Orientační Běh Opava
23:10:00 130 Zelinka Jiří MBM8740 8656681 C O-mikron
23:14:00 134 Mareš Albert DKP0308 8226408 C Oddíl OB Kotlářka

H35 9.83 km, 320 m, 23 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
23:02:00 122 Kočandrle Jaroslav KSU7700 8522894 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
23:07:00 127 Janda Martin DOB8002 8662322 C KOB Dobruška
23:12:00 132 Czudek Tomasz TRI8600 8501586 C TJ TŽ Třinec
23:17:00 137 Rychlý Pavel KRN8505 8414134 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
23:22:00 142 Henek Michal RBK8605 8116695 C SK Radioklub Blansko

H40 8.03 km, 270 m, 21 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
22:34:00 94 Slováček Tomáš TZL8002 8662694 C SKOB Zlín
22:38:00 98 Šatánek Martin SFM8201 8520958 C O-RUNNAŘI Beskydy
22:42:00 102 Paulíček Michal UOL7701 8670456 C SOB Olomouc
22:46:00 106 Šurgan Štefan TUR7900 8680573 C OOB TJ Turnov
22:50:00 110 Jurák Adam ZBM8404 8076015 C SK Brno Žabovřesky
22:54:00 114 Tomeš Jaroslav DKP8109 8651714 C Oddíl OB Kotlářka
22:58:00 118 Hubík Hubert PLU8201 8670809 C TJ SOKOL Plumlov
23:02:00 122 Hubáček Ondřej JPV8303 8109329 C Oddíl OS SK Prostějov
23:06:00 126 Walaski Antonín TRI8006 2102570 C TJ TŽ Třinec
23:10:00 130 Kostka Evžen AOP8102 2224521 C Orientační Běh Opava
23:14:00 134 Kawulok Marek SIT8001 8003610 C OK SILESIA

H45 7.64 km, 260 m, 21 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
22:17:00 77 Blažek Zdeněk SJH7601 8003631 C SOS Jindřichův Hradec
22:20:00 80 Zajíc Josef LOV7601 8013973 C lepus.cz
22:23:00 83 Finstrle Luděk ZBM7902 8660402 C SK Brno Žabovřesky
22:26:00 86 Vilém Stanislav VLI7703 8518320 C Slavia Liberec orienteering
22:29:00 89 Horyna Roman LCE7602 8662439 C OOB TJ Slovan Luhačovice
22:32:00 92 Matoušek Jiří STE7504 8006748 C SK SKI-OB Šternberk
22:35:00 95 Svoboda Petr TZL7937 8511600 C SKOB Zlín
22:38:00 98 Holas Tomáš AOP7802 8648545 C Orientační Běh Opava
22:41:00 101 Bochňák Zbyněk LOV7600 8013937 C lepus.cz
22:44:00 104 Binar Robert OOL7501 8116829 C SK Haná orienteering
22:47:00 107 Urbánek Martin SFM7400 2143366 C O-RUNNAŘI Beskydy
22:50:00 110 Myslivec Jiří TRI7801 2224499 C TJ TŽ Třinec
22:53:00 113 Blažević Roman LOV7301 7200335 C lepus.cz
22:56:00 116 Vlach Jiří AOV7900 8667994 C OOB TJ Baník Ostrava
22:59:00 119 Otta Jakub BFM7603 8501538 C SKOB Frýdek - Místek
23:02:00 122 Glončák Peter LCE7901 8670774 C OOB TJ Slovan Luhačovice
23:05:00 125 Svoboda Jiří DKP7504 8069069 C Oddíl OB Kotlářka
23:08:00 128 Krtička Luděk SSU7847 8409884 C SK Severka Šumperk
23:11:00 131 Badarycz Piotr HAV7500 8237793 C OB Havířov
23:14:00 134 Střelba Ondřej PGP7510 8303009 C SK Praga
23:17:00 137 Srb Vladimír LPU7818 8667505 R OK Lokomotiva Pardubice
23:20:00 140 Biolik Grzegorz CHC7608 8210276 C K.O.B. Choceň

H50 6.24 km, 185 m, 19 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
21:57:00 57 Janovský Tomáš PGP6401 8667530 C SK Praga
22:00:00 60 Žemlík Pavel TUR7135 8505181 C OOB TJ Turnov
22:03:00 63 Jedlička Michal SHK7309 8024748 C OK Slavia Hradec Králové
22:06:00 66 Vébr Radek HAV7103 8648625 OB Havířov
22:09:00 69 Beneš Jan SJH7001 8651725 C SOS Jindřichův Hradec
22:12:00 72 Mikluš Marián 0060001 8000029 Rapid Bratislava
22:15:00 75 Arnošt Kamil VSP7301 8007180 C USK Praha
22:18:00 78 Bernatík Aleš SFM7201 8648610 C O-RUNNAŘI Beskydy
22:21:00 81 Komenda Kamil PBM7201 8516931 C TJ Spartak 1. brněnská
22:24:00 84 Pernička Petr TZL7336 8104170 C SKOB Zlín
22:27:00 87 Dzik Mirosław 0040001 8003267 Górzanka Nawojowa Góra
22:30:00 90 Kovalčík Tomáš AOP7301 8003660 C Orientační Běh Opava
22:33:00 93 Prášil Aleš SJI7415 8015316 C OK Jihlava
22:36:00 96 Furucz Dušan ZAK7100 8007101 OK Netopýr Zákupy
22:39:00 99 Chrást Tomáš STH7401 8670473 C SK Studenec
22:42:00 102 Netuka Jan SHK7001 9126 C OK Slavia Hradec Králové
22:45:00 105 Kouba Otakar SJC7100 8076606 C Sportcentrum Jičín
22:48:00 108 Šesták Marek VLI7403 8004275 C Slavia Liberec orienteering
22:51:00 111 Fabiánek Radovan 0020001 52780 MOV - NEREGISTROVANÍ
22:54:00 114 Novotný Tomáš ZLH7001 8518353 C OOB TJ Zlaté Hory
22:57:00 117 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 8654910 C TJ Růžená
23:00:00 120 Porada Robert HAV7200 8136034 C OB Havířov
23:03:00 123 Valík Luděk AOP7101 8004332 C Orientační Běh Opava

H55 5.85 km, 190 m, 17 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
21:01:00 01 Coufal Svatoš ZBM6700 8107775 C SK Brno Žabovřesky
21:05:00 05 Hadač Miroslav AOP6501 8509044 C Orientační Běh Opava
21:09:00 09 Svoboda Martin BFM6701 8501842 C SKOB Frýdek - Místek
21:13:00 13 Šimek Roman UOL6503 8005432 C SOB Olomouc
21:17:00 17 Tesař Jiří AOP6702 352349 C Orientační Běh Opava
21:21:00 21 Pataki Gabor 0020002 8150091 MOV - NEREGISTROVANÍ
21:25:00 25 Forystek Józef 0080001 8066318 WKS Wawel
21:29:00 29 Vébr Jiří VTA6901 8636195 C SC vebr-sport
21:33:00 33 Mielec Jaromír AOV6901 8415431 C OOB TJ Baník Ostrava
21:37:00 37 Sklenář Josef SBR6601 8656690 C SKOB Bruntál
21:41:00 41 Schuster Martin AOP6502 8662321 C Orientační Běh Opava
21:45:00 45 Vydra Ivan CHA6600 8028878 C OK Chrastava
21:49:00 49 Langr Jan SHK6701 9531 C OK Slavia Hradec Králové
21:53:00 53 Šmelík Juraj LCE6603 8662438 C OOB TJ Slovan Luhačovice

H60 5.08 km, 150 m, 15 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
21:02:00 02 Sochor Tomáš HAV6301 515436 C OB Havířov
21:10:00 10 Wojarski Krzysztof 2KP6000 8024910 Bielsko-Biala O-Team
21:18:00 18 Lecián Oldřich OOP6100 8007175 C TJ Opava
21:26:00 26 Lužný Ladislav HAV6000 8660919 C OB Havířov
21:34:00 34 Kamenický Radan OSN6004 8122027 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě

H65 4.53 km, 135 m, 17 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
21:05:00 05 Kostka Evžen AOP5701 8014459 C Orientační Běh Opava
21:10:00 10 Fanta Miroslav EKP5800 8414109 C VŠTJ Ekonom Praha
21:15:00 15 Jakobi Zdeněk HAV5701 8113528 C OB Havířov

H70 3.79 km, 90 m, 11 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
21:21:00 21 Zeman Ludvík BFM5301 2113053 C SKOB Frýdek - Místek
21:26:00 26 Škoda Přemek VLI5301 8111113 C Slavia Liberec orienteering

H75 3.53 km, 80 m, 11 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
21:08:00 08 Toman Stanislav SBR4801 8445312 C SKOB Bruntál

H85 1.86 km, 45 m, 7 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
21:03:00 03 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín