Logo

Startovka závodu: Krajský přebor škol - Ústecký kraj

Datum:
10.05.2023
Místo konání:
Ústí nad Labem
Pořadatel:
KUL - KOB Ústí nad Labem
Mapa:
Máj
Ředitel závodu:
Jareš Daniel - R3
Hlavní rozhodčí:
Linka Vladislav - R3
Stavitel tratí:
Bílý Jakub - R3
Kategorie:
D3     D5     D7     D9     DS     H3     H5     H7     H9     HS    
Nahrávám data...

D3 0.90 km, 20 m, 10 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
09:35:00 05 Šedivá Anežka 0120003 2144082 ZŠ Mírová Ústí nad Labem
09:43:00 13 Koszty Viktorie 0150006 420432 ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická
09:51:00 21 Nehasilová Anna 0040013 8655487 ZŠ Kamenická, Děčín
09:59:00 29 Canincová Monika 0120001 2144068 ZŠ Mírová Ústí nad Labem
10:07:00 37 Povejšilová Eliška 0150007 7207873 ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická
10:15:00 45 Jeníčková Sabina 0120002 2144077 ZŠ Mírová Ústí nad Labem
10:23:00 53 Kučerková Adéla 0010002 8500067 ZŠ a MŠ Litvínov, Podkrušnohorská 1589

D5 1.40 km, 40 m, 12 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
09:32:00 02 Synáčková Kamila 0150014 4641696 ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická
09:36:00 06 Vondrušová Elena 0130002 2140724 Základní škola, Teplice, U Nových lázní 1102,
09:40:00 10 Dvořáková Viktorie 0120005 2148081 ZŠ Mírová Ústí nad Labem
09:44:00 14 Laube Lucie 0150040 4641992 ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická
09:48:00 18 Dvořáková Viktoria 0130001 2140723 Základní škola, Teplice, U Nových lázní 1102,
09:52:00 22 Babková Klára 0090001 8501157 ZŠ Svět, Děčín
09:56:00 26 Ečerová Kateřina 0150017 4641701 ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická
10:00:00 30 Dušková Jasmína 0130003 2140725 Základní škola, Teplice, U Nových lázní 1102,
10:04:00 34 Varcholová Kateřina 0150016 4641700 ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická
10:08:00 38 Růžičková Tereza 0130004 2140726 Základní škola, Teplice, U Nových lázní 1102,
10:12:00 42 Kubová Lucie 0150013 4641695 ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická
10:16:00 46 Prejzová Eliana 0130005 2140727 Základní škola, Teplice, U Nových lázní 1102,
10:20:00 50 Trnková Natálie 0150015 4641697 ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická
10:24:00 54 Urbíková Leontýna 0120004 2148076 ZŠ Mírová Ústí nad Labem

D7 1.70 km, 60 m, 13 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
09:31:00 01 Smutná Adina 0120006 2148082 ZŠ Mírová Ústí nad Labem
09:35:00 05 Cermanová Marijana 0150025 4641709 ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická
09:39:00 09 Vokřálová Tereza 0160006 4616533 ZŠ a MŠ SNP 6, Ústí nad Labem
09:43:00 13 Jelínková Anna 0100017 7202578 Gymnázium Teplice
09:47:00 17 Bryndová Lucie 0150027 4641711 ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická
09:51:00 21 Capoušková Eliška 0020005 2111712 ZŠ a MŠ Březová, Děčín
09:55:00 25 Sokolová Emma 0100002 7200340 Gymnázium Teplice
09:59:00 29 Zítová Kateřina 0110001 1420237 Gymnázium Děčín
10:03:00 33 Vrzalová Terezie 0150024 4641708 ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická
10:07:00 37 Růžičková Aneta 0170008 4616541 ZŠ Anežky České
10:11:00 41 Šponarová Magdaléna 0100024 232494 Gymnázium Teplice
10:15:00 45 Studená Jindřiška 0110002 347916 Gymnázium Děčín
10:19:00 49 Straková Julie 0170009 4616542 ZŠ Anežky České
10:23:00 53 Bílková Denisa 0160004 4616531 ZŠ a MŠ SNP 6, Ústí nad Labem
10:27:00 57 Taussigová Kristýna 0140027 8482629 Gymnázium Jateční
10:31:00 61 Leginová Lucie 0020001 1418765 ZŠ a MŠ Březová, Děčín
10:35:00 65 Čmejlová Klára 0140028 2181923 Gymnázium Jateční
10:39:00 69 Bílá Štěpánka 0120009 2148091 ZŠ Mírová Ústí nad Labem
10:43:00 73 Van de Belt Tereza 0130012 2151426 Základní škola, Teplice, U Nových lázní 1102,
10:47:00 77 Stará Nina 0150026 4641710 ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická
10:51:00 81 Luzumová Kristýna 0160005 4616532 ZŠ a MŠ SNP 6, Ústí nad Labem
10:55:00 85 Málková Barbora 0130011 2151419 Základní škola, Teplice, U Nových lázní 1102,
10:59:00 89 Ryšánková Alice 0140025 8660594 Gymnázium Jateční
11:03:00 93 Ortová Martina 0020007 2111714 ZŠ a MŠ Březová, Děčín
11:07:00 97 Vybulková Jaroslava 0100020 7200332 Gymnázium Teplice
11:11:00 101 Neumanová Barbora 0120008 2148085 ZŠ Mírová Ústí nad Labem
11:15:00 105 Lerchová Adéla 0170010 4616543 ZŠ Anežky České
11:19:00 109 Plachá Běla 0110003 420429 Gymnázium Děčín
11:23:00 113 Šturcová Adéla 0150023 4641707 ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická
11:27:00 117 Stejskalová Barbora 0120007 2148084 ZŠ Mírová Ústí nad Labem
11:31:00 121 Portz Viktoria 0140026 8133235 Gymnázium Jateční
11:35:00 125 Holá Kateřina 0120010 2148098 ZŠ Mírová Ústí nad Labem
11:39:00 129 Doová Linda 0020006 2111713 ZŠ a MŠ Březová, Děčín

D9 2.40 km, 70 m, 19 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
09:32:00 02 Leginová Tereza 0020013 2111727 ZŠ a MŠ Březová, Děčín
09:36:00 06 Nováková Barbora 0140020 2000561 Gymnázium Jateční
09:40:00 10 Červíková Marie 0150033 4641719 ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická
09:44:00 14 Vosátková Karla 0100012 8121535 Gymnázium Teplice
09:48:00 18 Moravcová Anežka 0040004 2451295 ZŠ Kamenická, Děčín
09:52:00 22 Kománková Leontýna 0150036 4641988 ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická
09:56:00 26 Cidlinová Veronika 0170004 4616537 ZŠ Anežky České
10:00:00 30 Jiráková Eliška 0100026 232917 Gymnázium Teplice
10:04:00 34 Burdová Adéla 0080001 2000596 ZŠ Nativity, Děčín
10:08:00 38 Sedlecká Markéta 0100005 2151453 Gymnázium Teplice
10:12:00 42 Čtvrtníková Nicol 0020015 2111729 ZŠ a MŠ Březová, Děčín
10:16:00 46 Novotná Eliška 0100018 897367 Gymnázium Teplice
10:20:00 50 Komárkova Adéla 0150037 2141901 ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická
10:24:00 54 Šuberová Barbora 0040003 2451299 ZŠ Kamenická, Děčín
10:28:00 58 Šlinská Amálie 0150035 8017377 ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická
10:32:00 62 Tůmová Justýna 0120012 51383 ZŠ Mírová Ústí nad Labem
10:36:00 66 Eisenhammerová Marie 0140018 2000553 Gymnázium Jateční
10:40:00 70 Grusová Tereza 0170003 4616536 ZŠ Anežky České
10:44:00 74 Fenglová Klára 0040002 2451307 ZŠ Kamenická, Děčín
10:48:00 78 Tatarlová Petra 0140019 2000554 Gymnázium Jateční
10:52:00 82 Marková Alena 0040005 2451309 ZŠ Kamenická, Děčín
10:56:00 86 Soldánová Natálie 0120013 515023 ZŠ Mírová Ústí nad Labem
11:00:00 90 Doová Anna 0020014 2111728 ZŠ a MŠ Březová, Děčín
11:04:00 94 Kolomiyets Sandra 0130015 2151434 Základní škola, Teplice, U Nových lázní 1102,
11:08:00 98 Kopecká Adéla 0040001 2451313 ZŠ Kamenická, Děčín
11:12:00 102 Zdvořáčková Adéla 0140016 2000548 Gymnázium Jateční
11:16:00 106 Matušová Jana 0150034 4641720 ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická
11:20:00 110 Votavová Vendula 0140017 2000549 Gymnázium Jateční
11:24:00 114 Hrubcová Kateřina 0120011 2148105 ZŠ Mírová Ústí nad Labem
11:28:00 118 Drbalová Lucie 0170005 4616538 ZŠ Anežky České

DS 3.10 km, 80 m, 24 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:37:00 67 Derflová Eliška 0140006 8226387 Gymnázium Jateční
10:41:00 71 Gulyásová Nelly 0030006 7202886 SPŠ Reslova, Ústí nad Labem
10:45:00 75 Slavíková Klára 0110008 682083 Gymnázium Děčín
10:49:00 79 Syroťuková Kristýna 0030007 7205009 SPŠ Reslova, Ústí nad Labem
10:53:00 83 Schleiferová Aneta 0140008 2151455 Gymnázium Jateční
10:57:00 87 Pykalová Eliška 0100011 8662298 Gymnázium Teplice
11:01:00 91 Stejskalová Pavlína 0030008 8500023 SPŠ Reslova, Ústí nad Labem
11:05:00 95 Synáčková Barbora 0140009 2181911 Gymnázium Jateční
11:09:00 99 Kindlová Liliana 0100006 8226439 Gymnázium Teplice
11:13:00 103 Šourová Anna 0110007 436962 Gymnázium Děčín
11:17:00 107 Gruntová Alena 0140010 2181912 Gymnázium Jateční
11:21:00 111 Žejdlíková Eliška 0100009 8420968 Gymnázium Teplice
11:25:00 115 Bajcurová Veronika 0110006 2000607 Gymnázium Děčín
11:29:00 119 Kubecová Magdalena 0140007 20192212 Gymnázium Jateční
11:33:00 123 Ludvíková Alice 0110009 682092 Gymnázium Děčín
11:37:00 127 Rožcová Eliška 0100003 8285926 Gymnázium Teplice

H3 0.90 km, 20 m, 10 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
09:31:00 01 Jeřábek Adam 0150002 52925 ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická
09:39:00 09 Malý Jakub 0120016 1909093 ZŠ Mírová Ústí nad Labem
09:47:00 17 Hejčl Jakub 0150003 232914 ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická
09:55:00 25 Šebík Pet 0120014 682680 ZŠ Mírová Ústí nad Labem
10:03:00 33 Vrba Jan 0150004 420447 ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická
10:11:00 41 Kubálek František 0120015 682685 ZŠ Mírová Ústí nad Labem
10:19:00 49 Bouchacha Adam 0150005 420408 ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická
10:27:00 57 Bartl Jan 0040014 7204511 ZŠ Kamenická, Děčín
10:35:00 65 Alinče Michal 0150001 51331 ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická
10:43:00 73 Zít Václav 0070001 2111720 ZŠ Na Stráni
10:51:00 81 Válek Antonín 0150038 4641990 ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická

H5 1.50 km, 40 m, 13 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
09:30:00 00 Ahmadie Ryan 0130009 2151379 Základní škola, Teplice, U Nových lázní 1102,
09:34:00 04 Polák Marek 0150009 4641691 ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická
09:38:00 08 Brůna Oliver 0130006 2140728 Základní škola, Teplice, U Nových lázní 1102,
09:42:00 12 Sochocky Jakub 0150011 4641693 ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická
09:46:00 16 Hadraba Matěj 0130007 2140729 Základní škola, Teplice, U Nových lázní 1102,
09:50:00 20 Nehasil František 0040011 8655486 ZŠ Kamenická, Děčín
09:54:00 24 Absolon Karel 0120019 2140713 ZŠ Mírová Ústí nad Labem
09:58:00 28 Erik Plachý 0050001 2000585 ZŠ Vojanova, Děčín
10:02:00 32 Riedel Šimon 0130010 2151383 Základní škola, Teplice, U Nových lázní 1102,
10:06:00 36 Přibyl Ondřej 0150010 4641692 ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická
10:10:00 40 Huml Tobiáš 0120018 2140712 ZŠ Mírová Ústí nad Labem
10:14:00 44 Javůrek Tomáš 0060001 347864 ZŠ Bynov, Děčín
10:18:00 48 Morávek Ondřej 0120020 2140714 ZŠ Mírová Ústí nad Labem
10:22:00 52 Bureš Matěj 0150008 7207880 ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická
10:26:00 56 Semirád Vít 0040012 7131415 ZŠ Kamenická, Děčín
10:30:00 60 Klein David 0180001 8107758 ZŠ Svážná
10:34:00 64 Jaromír Myšík 0130008 2140730 Základní škola, Teplice, U Nových lázní 1102,
10:38:00 68 Tůma Tomáš 0150012 4641694 ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická
10:42:00 72 Jalovecký Adam 0120017 2140711 ZŠ Mírová Ústí nad Labem

H7 1.90 km, 60 m, 18 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
09:33:00 03 Stibor Ondřej 0140021 2000562 Gymnázium Jateční
09:37:00 07 Vyskočil Ondřej 0110013 886252 Gymnázium Děčín
09:41:00 11 Ečer Ondřej 0150021 4641705 ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická
09:45:00 15 Drobúl Jan 0020008 2111715 ZŠ a MŠ Březová, Děčín
09:49:00 19 Gallert Petr 0120024 2140719 ZŠ Mírová Ústí nad Labem
09:53:00 23 Belák Garik 0170006 4616539 ZŠ Anežky České
09:57:00 27 Vlačiha Václav 0140022 2000564 Gymnázium Jateční
10:01:00 31 Zajíček Vít 0130014 2151432 Základní škola, Teplice, U Nových lázní 1102,
10:05:00 35 Kučerka Radek 0010001 8500047 ZŠ a MŠ Litvínov, Podkrušnohorská 1589
10:09:00 39 Kiml Antonín 0120023 2140717 ZŠ Mírová Ústí nad Labem
10:13:00 43 Přenosil Adam 0150020 4641704 ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická
10:17:00 47 Los Antonín 0140029 2771499 Gymnázium Jateční
10:21:00 51 Staněk Ondřej 0120021 2140715 ZŠ Mírová Ústí nad Labem
10:25:00 55 Wolf Samuel 0150019 4641703 ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická
10:29:00 59 Loučka Tomáš 0140023 8482577 Gymnázium Jateční
10:33:00 63 Havlat Matyáš 0160002 4641994 ZŠ a MŠ SNP 6, Ústí nad Labem
10:37:00 67 Zamrazil Alex 0150018 4641702 ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická
10:41:00 71 Bacura Tomáš 0110012 682114 Gymnázium Děčín
10:45:00 75 Kulich Daniel 0100021 7200336 Gymnázium Teplice
10:49:00 79 Bašník Denis 0170007 4616540 ZŠ Anežky České
10:53:00 83 Volner Samuel 0020002 2111702 ZŠ a MŠ Březová, Děčín
10:57:00 87 Kolenatý Vojtěch 0100015 897351 Gymnázium Teplice
11:01:00 91 Jindřich Tomáš 0160001 8662286 ZŠ a MŠ SNP 6, Ústí nad Labem
11:05:00 95 Hlad Ondřej 0150022 4641706 ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická
11:09:00 99 Král Matěj 0100013 7208204 Gymnázium Teplice
11:13:00 103 Sládeček Tomáš 0020009 2111717 ZŠ a MŠ Březová, Děčín
11:17:00 107 Novák Martin 0130013 2151431 Základní škola, Teplice, U Nových lázní 1102,
11:21:00 111 Tesař David 0020004 2111708 ZŠ a MŠ Březová, Děčín
11:25:00 115 Mžyk Josef 0100019 7200323 Gymnázium Teplice
11:29:00 119 Šulc Richard 0140024 2151442 Gymnázium Jateční
11:33:00 123 Šerc Adam 0120022 2140716 ZŠ Mírová Ústí nad Labem
11:37:00 127 Rotsch Jakub 0160003 8226319 ZŠ a MŠ SNP 6, Ústí nad Labem
11:41:00 131 Miškovský Vojtěch 0020003 2111704 ZŠ a MŠ Březová, Děčín

H9 2.60 km, 70 m, 21 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
09:30:00 00 Háma Jan 0140011 8500073 Gymnázium Jateční
09:34:00 04 Doležal Jan 0020016 2144066 ZŠ a MŠ Březová, Děčín
09:38:00 08 Vaněk Jan 0170002 4616535 ZŠ Anežky České
09:42:00 12 Šuma Marek 0150029 4641715 ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická
09:46:00 16 Peremský Jan 0100027 342046 Gymnázium Teplice
09:50:00 20 Mála Václav 0140014 2181954 Gymnázium Jateční
09:54:00 24 Baco Ondřej 0110004 2000589 Gymnázium Děčín
09:58:00 28 Kryl Štěpán 0140012 2181927 Gymnázium Jateční
10:02:00 32 Šafařík Jiří 0040007 2451292 ZŠ Kamenická, Děčín
10:06:00 36 Přenosil Marek 0150030 8116703 ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická
10:10:00 40 Konáš Kryštof 0040009 2451301 ZŠ Kamenická, Děčín
10:14:00 44 Kiml Jan 0120026 2140721 ZŠ Mírová Ústí nad Labem
10:18:00 48 Miškovský Jan 0020010 2111721 ZŠ a MŠ Březová, Děčín
10:22:00 52 Sebránek Prokop 0100022 7200344 Gymnázium Teplice
10:26:00 56 Pešek Michal 0140015 2181960 Gymnázium Jateční
10:30:00 60 Prokeš David 0150032 4641718 ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická
10:34:00 64 Kunc Vít 0170001 4616534 ZŠ Anežky České
10:38:00 68 Lammel František 0100007 8410765 Gymnázium Teplice
10:42:00 72 Kuric Matyáš 0040006 2451308 ZŠ Kamenická, Děčín
10:46:00 76 Rangl Matěj 0020012 2111726 ZŠ a MŠ Březová, Děčín
10:50:00 80 Doležal Matyáš 0040010 2451294 ZŠ Kamenická, Děčín
10:54:00 84 Hrabě Václav 0110014 434575 Gymnázium Děčín
10:58:00 88 Jelínek Václav 0100016 7208229 Gymnázium Teplice
11:02:00 92 Veselý Lukáš 0150031 4641717 ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická
11:06:00 96 Musil Lukáš 0140013 2181941 Gymnázium Jateční
11:10:00 100 Šustr Matěj 0150039 4641991 ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická
11:14:00 104 Jaroš Milan 0020011 2111724 ZŠ a MŠ Březová, Děčín
11:18:00 108 Zajíc Jakub 0120025 2140720 ZŠ Mírová Ústí nad Labem
11:22:00 112 Novotný Mikuláš 0110005 420454 Gymnázium Děčín
11:26:00 116 Ridzák Lukáš 0040008 2451310 ZŠ Kamenická, Děčín
11:30:00 120 Cingl Vojtěch 0100023 7202864 Gymnázium Teplice
11:34:00 124 Králíček Jan 0120027 2140722 ZŠ Mírová Ústí nad Labem
11:38:00 128 Nepovolný Jakub 0150028 4641712 ZŠ Ústí nad Labem, Stříbrnická
11:42:00 132 Šašek Jakub 0100025 8028824 Gymnázium Teplice

HS 3.50 km, 90 m, 26 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:35:00 65 Mužíček Martin 0140003 2107022 Gymnázium Jateční
10:39:00 69 Volf Daniel 0110011 682112 Gymnázium Děčín
10:43:00 73 Ryšánek Vojtěch 0140004 8662371 Gymnázium Jateční
10:47:00 77 Slíva Ondřej 0100008 8285933 Gymnázium Teplice
10:51:00 81 Jareš Ondřej 0030002 8076027 SPŠ Reslova, Ústí nad Labem
10:55:00 85 Riby Philip 0100010 8662288 Gymnázium Teplice
10:59:00 89 Mareček Pavel 0030005 8133211 SPŠ Reslova, Ústí nad Labem
11:03:00 93 Špalek Jan 0100014 7209365 Gymnázium Teplice
11:07:00 97 Werner Ondřej 0030004 8226409 SPŠ Reslova, Ústí nad Labem
11:11:00 101 Slášek Lukáš 0110010 682100 Gymnázium Děčín
11:15:00 105 Votava Matěj 0140001 8226351 Gymnázium Jateční
11:19:00 109 Radla Vojtěch 0030001 8226415 SPŠ Reslova, Ústí nad Labem
11:23:00 113 Šoltész Vojtěch 0100004 8028821 Gymnázium Teplice
11:27:00 117 Balej Martin 0140002 8144119 Gymnázium Jateční
11:31:00 121 Carska Patrik 0030003 8662304 SPŠ Reslova, Ústí nad Labem
11:35:00 125 Šimek Vojtěch 0100001 8662368 Gymnázium Teplice
11:39:00 129 Fuchs Samuel 0140005 8285923 Gymnázium Jateční