Logo

Startovka závodu: Zlínská olympiáda škol v orientačním běhu 2023/24 - I. kolo

Klubová startovka

Datum:
21.09.2023
Místo konání:
ZŠ Slovenská, Zlín
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Mapa:
Lazy - Kamenná 1:2500, e=2,5 m
Ředitel závodu:
Slováček Rudolf
Hlavní rozhodčí:
Krejčíková Monika - R1
Stavitel tratí:
Hovorka Lukáš - R1
Kluby:
001     003     005     007     008     011     012     016     017     020     022     TZL     VIC    
Nahrávám data...
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:04:00 04 Shulha Ksenia, Shtepa Liubov 0010007 0 I
15:07:00 07 Bezručová Samanta 0010010 0 I
15:15:00 15 Burešová Natálie, Kubalčíková Celestina 0010003 0 I
15:17:00 17 Kubeša Jan 0010001 0 OPEN
15:18:00 18 Gresl Adam 0010005 0 II
15:19:00 19 Krejčík Vítek 0010004 0 I
15:28:00 28 Pekařík Tomáš 0010008 0 I
15:31:00 31 Sporek Jáchym 0010006 0 II
15:34:00 34 Zelenková Lilien, Drongová Sofie 0010009 0 I
15:41:00 41 Mašláň Prokop 0010002 0 OPEN
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:02:00 02 Zámečník Tobiáš, Šimíček Jáchym 0030004 0 I
15:04:00 04 Roček Jan 0030021 0 II
15:05:00 05 Švehlíková Marie, Kývalová Pavlína 0030009 0 I
15:06:00 06 Zapletal Martin 0030018 2771350 II
15:08:00 08 Brucháček Matěj 0030008 7209286 I
15:08:00 08 Brucháček Jan 0030023 8680366 II
15:11:00 11 Hansová Nela, Hansová Aneta 0030006 0 I
15:13:00 13 Tiurin Daniil 0030022 0 II
15:14:00 14 Charousová Sabina, Andrášiová Eliška 0030013 0 I
15:15:00 15 Novák Oliver 0030017 0 II
15:17:00 17 Jakubíček Filip, Karola Kristian 0030012 0 I
15:20:00 20 Janota Vít, Holubář Oldřich 0030016 0 I
15:21:00 21 Měřínská Simona 0030036 0 OPEN
15:22:00 22 Vajdík Lukáš 0030019 0 II
15:23:00 23 Pšenčík Jan, Chaplyhin Vsevolod 0030003 0 I
15:24:00 24 Emler Filip 0030034 0 OPEN
15:26:00 26 Parma Ondřej, Nádeníček Jáchym 0030015 0 I
15:27:00 27 Maliňák Šimon 0030024 0 II
15:27:00 27 Zicha Ondřej 0030038 0 OPEN
15:29:00 29 Kavač Karolina, Blinova Marharyta 0030005 0 I
15:30:00 30 Mořkovská Žofie 0030035 0 OPEN
15:32:00 32 Šichnárková Anežka, Dostálková Elissa 0030002 0 I
15:33:00 33 Zicha Lukáš 0030037 0 OPEN
15:34:00 34 Novotný Tomáš 0030020 0 II
15:35:00 35 Pokorný David, Skoupil Filip 0030014 4966911 I
15:36:00 36 Lovecký Václav 0030033 0 OPEN
15:38:00 38 Vítková Sofie Ella, Přikrylová Andrea 0030011 0 I
15:40:00 40 Štětkářová Adéla 0030032 0 IV
15:41:00 41 Konečná Beáta, Holík Václav 0030007 0 I
15:42:00 42 Idertsogt Michidmaa 0030025 0 IV
15:44:00 44 Gybas Patrik, Mrkva Mikuláš 0030001 0 I
15:46:00 46 Zapletalová Veronika, Kubáníková Nikita 0030010 0 I
15:47:00 47 Čecháková Valerie 0030029 0 IV
15:47:00 47 Mikuláš Graubner 0030039 2067256 OPEN
15:50:00 50 Vallová Dorota 0030026 2211980 IV
15:52:00 52 Emlerová Anna 0030028 0 IV
16:00:00 60 Tománková Ludmila 0030027 0 IV
16:03:00 63 Slobodová Adriana 0030030 0 IV
16:06:00 66 Nášelová Julie 0030031 0 IV
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:01:00 01 Tuna David 0050005 0 II
15:01:00 01 Rožnovská Adéla 0050015 0 V
15:03:00 03 Štípek Marián 0050004 0 II
15:03:00 03 Janečková Vanesa 0050011 0 V
15:05:00 05 Chalupová Viktorie 0050013 0 V
15:07:00 07 Veselá Klára 0050014 0 V
15:09:00 09 Koňaříková Gabriela 0050012 0 V
15:14:00 14 Staněk Matyáš 0050001 0 II
15:19:00 19 Bielik Michael 0050003 0 II
15:23:00 23 Peprníček Max 0050002 0 II
15:37:00 37 Hamdi Sofie 0050010 0 IV
15:37:00 37 Kundratová Eva 0050017 0 OPEN
15:49:00 49 Václavík Marek 0050016 0 OPEN
15:56:00 56 Šamánek Matyas 0050008 0 III
15:56:00 56 Pešková Tereza 0050009 0 IV
15:59:00 59 Novotný Jiří 0050007 0 III
16:01:00 61 Spružina Jan 0050006 0 III
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:30:00 30 Růžička Bořek 0070002 52341 I
15:57:00 57 Šidla Dalibor 0070001 0 III
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:04:00 04 Makovičková Nikol 0080012 0 V
15:10:00 10 Mráčková Hana 0080011 0 V
15:12:00 12 Rynd Jonáš, Bartoš Kryštof 0080001 0 I
15:16:00 16 Vykoukal Leonard 0080006 0 II
15:29:00 29 Jurča Matouš 0080005 0 II
15:33:00 33 Búbela Antonín 0080004 0 II
15:36:00 36 Stodůlka Aleš 0080003 0 I
15:38:00 38 Štychová Heda 0080009 2211977 IV
15:39:00 39 Fajgar Lukáš, Velčovský Vojtěch 0080002 0 I
15:58:00 58 Hais Ondřej 0080007 0 III
16:02:00 62 Ženatíková Nella 0080008 0 IV
16:09:00 69 Rafajová Johana 0080010 0 IV
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:22:00 22 Tesárek Tomáš, Doležel Richard 0110002 0 I
15:22:00 22 Socha Tomáš 0110008 0 OPEN
15:24:00 24 Urík Matyáš 0110005 0 II
15:30:00 30 Synek Vadim 0110006 0 II
15:31:00 31 Rosík Ondřej 0110009 0 OPEN
15:40:00 40 Huťová Helena, Erlebachová Evelína 0110003 0 I
15:43:00 43 Meisl Ondřej, Macharáček Jakub 0110001 0 I
15:43:00 43 Oravtzová Thea 0110007 0 OPEN
15:48:00 48 Tesárková Karolína 0110004 0 IV
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:02:00 02 Nebálková Magdaléna 0120022 0 V
15:09:00 09 Lutonský Michal 0120001 0 II
15:18:00 18 Lettangová Alena 0120017 0 OPEN
15:20:00 20 Hajtrová Mia 0120023 0 OPEN
15:21:00 21 Orel Kryštof 0120002 0 II
15:23:00 23 Vrubelová Kateřina 0120012 0 OPEN
15:26:00 26 Skácelíková Lilien 0120010 0 OPEN
15:29:00 29 Vega Corina Carmen 0120011 0 OPEN
15:32:00 32 Miklová Amálie 0120021 0 OPEN
15:35:00 35 Orlová Jolana 0120008 0 OPEN
15:38:00 38 Hezucký Tomáš 0120015 0 OPEN
15:40:00 40 Vrzalová Vendula 0120014 0 OPEN
15:42:00 42 Dvořák Tomáš 0120018 0 OPEN
15:44:00 44 Michalíková Diana 0120007 0 IV
15:44:00 44 Kotas Robin 0120019 0 OPEN
15:46:00 46 Vrubelová Markéta 0120013 0 OPEN
15:48:00 48 Kurtanský Viktor 0120016 0 OPEN
15:50:00 50 Svačinová Denisa 0120009 0 OPEN
15:52:00 52 Vlková Theodora 0120020 0 OPEN
15:57:00 57 Plitoc Jonela 0120004 0 IV
15:59:00 59 Navrátilová Ema 0120003 0 IV
16:04:00 64 Návojová Eliška 0120006 0 IV
16:08:00 68 Krejčiříková Nikol 0120005 0 IV
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:03:00 03 Zydroň Viktor, Vranka Ondra, Polách Lukáš 0160009 0 I
15:05:00 05 Hynčica Michal 0160010 0 II
15:06:00 06 Elsaidová Maya, Albrechtová Barbora 0160001 0 I
15:06:00 06 Jaroňková Barbora 0160025 0 V
15:08:00 08 Ropová Anna 0160024 0 V
15:10:00 10 Taiblová Adéla, Poláchová Sára 0160006 0 I
15:11:00 11 Hefka Sebastián 0160011 0 II
15:21:00 21 Janálová Sophie, Czókoly Nikolas 0160002 0 I
15:24:00 24 Balajka Adam, Holínek David 0160005 0 I
15:25:00 25 Horák Filip 0160012 0 II
15:27:00 27 Vilímková Andrea, Vašková Natálie 0160007 0 I
15:28:00 28 Minařík Petr 0160013 0 II
15:31:00 31 Kouřilová Bětka, Šímová Tereza 0160004 0 I
15:33:00 33 Zydroň Vojta, Vorel Tom 0160008 0 I
15:37:00 37 Mokrejš Jan, Gazda Vít 0160003 0 I
15:39:00 39 Koutná Klaudie 0160020 0 IV
15:45:00 45 Janulíková Nela 0160021 0 IV
15:45:00 45 Klásek Tomáš 0160027 0 OPEN
15:49:00 49 Grycmanová Ellen 0160017 0 IV
15:51:00 51 Slezáková Viktorie 0160015 0 IV
15:53:00 53 Horáková Lucie 0160018 0 IV
15:53:00 53 Kusák Alexandr 0160026 0 OPEN
15:55:00 55 Hrbáčková Nikol 0160019 0 IV
16:00:00 60 Odložilík Gabriel 0160014 0 III
16:01:00 61 Taiblová Diana 0160016 0 IV
16:05:00 65 Marečková Natálie 0160022 0 IV
16:10:00 70 Pálková Bětka 0160023 0 IV
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:02:00 02 Sýkora Teo 0170016 0 II
15:07:00 07 Krajča David 0170014 0 II
15:09:00 09 Medřický Václav, Slovenčík Robin 0170007 0 I
15:10:00 10 Červenák Lukáš 0170011 0 II
15:12:00 12 Svoboda Jan 0170015 0 II
15:13:00 13 Myslík Maxmilián, Slavíková Nikola 0170008 0 I
15:16:00 16 Špicová Adéla, Zlámalová Laura 0170003 0 I
15:17:00 17 Špico Jan 0170013 0 II
15:18:00 18 Kubín František 0170001 0 I
15:19:00 19 Šústal Matyáš 0170022 0 OPEN
15:20:00 20 Peterka Kryštof 0170009 0 II
15:25:00 25 Březovják Matyáš, Macůrek Vít 0170002 0 I
15:25:00 25 Mička Gabriel 0170023 8508295 OPEN
15:26:00 26 Nováková Natálie 0170012 0 II
15:28:00 28 Kučerová Michaela 0170024 0 OPEN
15:32:00 32 Krejčiřík Pavel 0170010 0 II
15:39:00 39 Stašková Viktorie 0170021 0 OPEN
15:41:00 41 Neradilová Anežka 0170020 0 IV
15:42:00 42 Kaláč Lukáš, Tomeček Karel 0170006 0 I
15:43:00 43 Mechlová Klára 0170018 0 IV
15:45:00 45 Chyshkala Kyrylo 0170005 0 I
15:47:00 47 Sternatová Viktorie 0170004 0 I
15:58:00 58 Nevařilová Alice 0170019 0 IV
16:07:00 67 Vavrušová Gabriela 0170017 0 IV
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:54:00 54 Chodúrová Elena 0200001 7209282 IV
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:46:00 46 Vlčková Alžběta 0220001 7210090 IV
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:34:00 34 Nešporová Viktorie Anna TZL1150 7200901 B OPEN
Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:51:00 51 Vlčková Markéta VIC0951 8482070 A OPEN