Logo

Startovka závodu: Zlínská olympiáda škol v orientačním běhu 2023/24 - II. kolo

Datum:
12.10.2023
Místo konání:
ZŠ Okružní, Zlín
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Mapa:
U Trojáku, 1: 2500, vrstevnice pro 2,5 m
Ředitel závodu:
Slováček Rudolf
Hlavní rozhodčí:
Krejčíková Monika - R1
Stavitel tratí:
Hovorka Lukáš - R1
Kategorie:
I     II     III     IV     OPEN     V    
Nahrávám data...

I 0.70 km, 8 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
15:02:00 02 Taiblová Adéla, Poláchová Sára 0160006 0 Základní škola Okružní, Zlín
15:03:00 03 Teixeira Max, Trčka Matyáš, Staviař Jan 0050001 0 Základní škola Komenského II.
15:04:00 04 Kolderová Tereza, Pavlasová Anna 0120003 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín
15:05:00 05 Balajka Adam, Betík Tomáš 0160005 0 Základní škola Okružní, Zlín
15:06:00 06 Sternatová Viktorie, Křižka Ondřej 0170004 0 ZŠ Zlín, Křiby 4788
15:07:00 07 Krejčík Vít 0010003 0 ZŠ Emila Zátopka Zlín
15:08:00 08 Výsmek, Chvatík 0180001 0 Církevní základní škola Zlín
15:09:00 09 Gazdošová Valentina, Tomíčková Nikol 0110007 0 Základní škola Zlín, třída Svobody 868
15:10:00 10 Borýsek Matouš, Motyka Pavel 0120002 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín
15:11:00 11 Heger Štěpán, Vreba Vojtěch 0050002 0 Základní škola Komenského II.
15:12:00 12 Vilímková Andrea, Vašková Natálie, Světlíková Ella 0160007 0 Základní škola Okružní, Zlín
15:13:00 13 Drongová Sofie, Zámečníková Ema 0010002 0 ZŠ Emila Zátopka Zlín
15:14:00 14 Popelka 0180003 0 Církevní základní škola Zlín
15:15:00 15 Vítková Sofie Ella, Přikrylová Andrea 0030010 0 ZŠ Zlín Slovenská
15:16:00 16 Huťová Helena, Doležel Richard 0110001 0 Základní škola Zlín, třída Svobody 868
15:17:00 17 Brucháček Matěj 0030007 7209286 ZŠ Zlín Slovenská
15:18:00 18 Kaláč Lukáš 0170023 0 ZŠ Zlín, Křiby 4788
15:19:00 19 Kubalčíková Celestina, Burešová Natálie 0010001 0 ZŠ Emila Zátopka Zlín
15:20:00 20 Svobodová Jolana, Škamralová Aneta 0170006 0 ZŠ Zlín, Křiby 4788
15:21:00 21 Vavroušková Anna, Kývalová Pavlína 0030008 0 ZŠ Zlín Slovenská
15:22:00 22 Chadima, Dudr 0180004 0 Církevní základní škola Zlín
15:23:00 23 Zydroň Viktor, Vranka Ondra 0160009 0 Základní škola Okružní, Zlín
15:24:00 24 Nedbálková Alžběta 0120026 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín
15:25:00 25 Erlebachová Evelína, Tylová Anna 0110003 416264 Základní škola Zlín, třída Svobody 868
15:26:00 26 Fajgar Lukáš, Velčovský Vojtěch 0080001 0 ZŠ Komenského 78, Malenovice
15:27:00 27 Zydroň Vojta, Vorel Tom, Polák Lukáš 0160008 0 Základní škola Okružní, Zlín
15:28:00 28 Šimáková, Kučerová 0180002 0 Církevní základní škola Zlín
15:29:00 29 Bezručová Samanta , Hefková Aneta 0010006 0 ZŠ Emila Zátopka Zlín
15:30:00 30 Šoupalová Aneta, Pospíšilová Klára 0120006 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín
15:32:00 32 Šichnárková Anežka, Dostálková Elissa 0030002 0 ZŠ Zlín Slovenská
15:33:00 33 Franc Tobiáš Josef, Ingr Michal 0110005 0 Základní škola Zlín, třída Svobody 868
15:34:00 34 Zapletalová Veronika, Kubáníková Nikita 0030009 0 ZŠ Zlín Slovenská
15:35:00 35 Poslušná Lenka 0080005 0 ZŠ Komenského 78, Malenovice
15:36:00 36 Řehák Šimon, Koláček František 0110008 0 Základní škola Zlín, třída Svobody 868
15:37:00 37 Veselá Nora, Andrášiová Eliška 0030012 0 ZŠ Zlín Slovenská
15:38:00 38 Plášilová Lucie, Skopová Adéla 0170007 0 ZŠ Zlín, Křiby 4788
15:39:00 39 Joklíková Bianka,Fuksová Natálie, Sečkárová Zuzana 0120004 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín
15:40:00 40 Janota Vít, Holubář Oldřich 0030005 0 ZŠ Zlín Slovenská
15:41:00 41 Kouřilová Bětka, Šímová Tereza 0160004 0 Základní škola Okružní, Zlín
15:42:00 42 Zámečník Tobiáš, Šimíček Jáchym 0030003 0 ZŠ Zlín Slovenská
15:43:00 43 Stavjaník Bruno 0110018 0 Základní škola Zlín, třída Svobody 868
15:44:00 44 Myslík Maxmilián, Macůrek Vít 0170002 0 ZŠ Zlín, Křiby 4788
15:45:00 45 Dubský František, Czókoly Nikolas 0160002 0 Základní škola Okružní, Zlín
15:46:00 46 Bartoš Kryštof, Rynd Jonáš 0080002 0 ZŠ Komenského 78, Malenovice
15:47:00 47 Filipová Amálie, Kůrová Nela 0030006 0 ZŠ Zlín Slovenská
15:48:00 48 Špicová Adéla, Zlámalová Laura 0170003 0 ZŠ Zlín, Křiby 4788
15:49:00 49 Jakubíček Filip, Tomšů Elena 0030011 0 ZŠ Zlín Slovenská
15:50:00 50 Elsaidová Maya, Albrechtová Barbora 0160001 0 Základní škola Okružní, Zlín
15:51:00 51 Kavač Karolina, Opálková Ella 0030004 0 ZŠ Zlín Slovenská
15:52:00 52 Stodůlka Aleš 0080003 0 ZŠ Komenského 78, Malenovice
15:53:00 53 Novotný Tomáš, Vaculík Tomáš 0110006 0 Základní škola Zlín, třída Svobody 868
15:54:00 54 Tomeček Karel 0170001 0 ZŠ Zlín, Křiby 4788
15:55:00 55 Lattenbergová Anna, Vykoukalová Daniela 0120001 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín
15:56:00 56 Machala, Popelka 0180005 0 Církevní základní škola Zlín
15:57:00 57 Stodůlková Magda, Kamarádová Marie 0080004 0 ZŠ Komenského 78, Malenovice
15:58:00 58 Vintrová Matylda, Juřík Štěpán 0110002 0 Základní škola Zlín, třída Svobody 868
15:59:00 59 Vlčková Vanesa, Horáková Sofie 0170005 0 ZŠ Zlín, Křiby 4788
16:00:00 60 Borák Petr, Skřivánek Dominik 0120005 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín
16:01:00 61 Štachová Nikol, Vrbová Blanka 0050003 0 Základní škola Komenského II.
16:02:00 62 Tesárek Tomáš, Fišerová Beata 0110004 0 Základní škola Zlín, třída Svobody 868
16:03:00 63 Mokrejš Jan, Gazda Vít 0160003 0 Základní škola Okružní, Zlín
16:04:00 64 Lišková Ella, Mrkva Mikuláš 0030001 0 ZŠ Zlín Slovenská
16:05:00 65 Pekařík Tomáš, Hefka Dominik 0010007 0 ZŠ Emila Zátopka Zlín
16:06:00 66 Ingr David, Zuzaňák Tomáš 0110009 0 Základní škola Zlín, třída Svobody 868

II 1.07 km, 9 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
15:02:00 02 Richtej Tomáš 0170024 0 ZŠ Zlín, Křiby 4788
15:03:00 03 Zapletal Martin 0030014 2771350 ZŠ Zlín Slovenská
15:04:00 04 Peterka Kryštof 0170008 0 ZŠ Zlín, Křiby 4788
15:05:00 05 Janík Prokop 0030018 0 ZŠ Zlín Slovenská
15:06:00 06 Búbela Antonín 0080006 0 ZŠ Komenského 78, Malenovice
15:07:00 07 Gresl Adam 0010010 0 ZŠ Emila Zátopka Zlín
15:08:00 08 Tuna David 0050006 0 Základní škola Komenského II.
15:09:00 09 Krejčiřík Pavel 0170009 0 ZŠ Zlín, Křiby 4788
15:10:00 10 Synek Vadim 0110013 0 Základní škola Zlín, třída Svobody 868
15:12:00 12 Červenák Lukáš 0170010 2156620 ZŠ Zlín, Křiby 4788
15:13:00 13 Brucháček Jan 0030019 8680364 ZŠ Zlín Slovenská
15:14:00 14 Zámečník Lukáš 0050007 0 Základní škola Komenského II.
15:15:00 15 Horák Filip 0160013 0 Základní škola Okružní, Zlín
15:16:00 16 Novák Oliver 0030013 0 ZŠ Zlín Slovenská
15:17:00 17 Hefka Sebastián 0160011 0 Základní škola Okružní, Zlín
15:18:00 18 Roček Jan 0030017 0 ZŠ Zlín Slovenská
15:19:00 19 Fišer Jeremiáš 0120010 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín
15:20:00 20 Gresl Hynek 0160012 0 Základní škola Okružní, Zlín
15:21:00 21 Urík Matyáš 0110011 0 Základní škola Zlín, třída Svobody 868
15:22:00 22 Minařík Petr 0160015 0 Základní škola Okružní, Zlín
15:23:00 23 Novotný Tomáš 0030016 0 ZŠ Zlín Slovenská
15:24:00 24 Hynčica Michal 0160010 0 Základní škola Okružní, Zlín
15:25:00 25 Orel Kryštof 0120009 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín
15:26:00 26 Trčka David 0010008 0 ZŠ Emila Zátopka Zlín
15:27:00 27 Krajča David 0170013 0 ZŠ Zlín, Křiby 4788
15:28:00 28 Vaculík Luděk 0030015 0 ZŠ Zlín Slovenská
15:29:00 29 Norek Ondřej 0110012 0 Základní škola Zlín, třída Svobody 868
15:30:00 30 Staněk Matyáš 0050008 0 Základní škola Komenského II.
15:31:00 31 Morys Ondra 0160014 0 Základní škola Okružní, Zlín
15:32:00 32 Sýkora Teo 0170015 0 ZŠ Zlín, Křiby 4788
15:33:00 33 Maliňák Šimon 0030020 0 ZŠ Zlín Slovenská
15:34:00 34 Svoboda Jan 0170014 0 ZŠ Zlín, Křiby 4788
15:35:00 35 Vintr Otakar 0110010 0 Základní škola Zlín, třída Svobody 868
15:36:00 36 Bielik Michael 0050004 0 Základní škola Komenského II.
15:37:00 37 Huťka Tomáš 0010009 0 ZŠ Emila Zátopka Zlín
15:38:00 38 Špico Jan 0170012 0 ZŠ Zlín, Křiby 4788
15:39:00 39 Štípek Marián 0050005 0 Základní škola Komenského II.

III 1.34 km, 12 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
15:00:00 00 Pospíšil Václav 0170025 0 ZŠ Zlín, Křiby 4788
15:01:00 01 Podéšť Lukáš 0160034 0 Základní škola Okružní, Zlín
15:02:00 02 Šamánek Matyas 0050010 0 Základní škola Komenského II.
15:03:00 03 Škarka Paul 0160038 0 Základní škola Okružní, Zlín
15:04:00 04 Svoboda Tomáš 0030021 0 ZŠ Zlín Slovenská
15:05:00 05 Dvořák Sebastián 0160041 0 Základní škola Okružní, Zlín
15:06:00 06 Novotný Jiří 0050009 0 Základní škola Komenského II.
15:07:00 07 Krajča Matyáš 0160039 0 Základní škola Okružní, Zlín
15:08:00 08 Válek Adam 0170026 0 ZŠ Zlín, Křiby 4788
15:09:00 09 Rulf Lukáš 0160036 0 Základní škola Okružní, Zlín
15:10:00 10 Dedík Filip 0160044 0 Základní škola Okružní, Zlín
15:11:00 11 Šťastný Matěj 0160035 0 Základní škola Okružní, Zlín
15:12:00 12 Panuška Filip 0160040 0 Základní škola Okružní, Zlín
15:13:00 13 Odložilík Gabriel 0160043 0 Základní škola Okružní, Zlín
15:14:00 14 Košulič Erik 0160037 0 Základní škola Okružní, Zlín
15:15:00 15 Štípek Tomáš 0160042 0 Základní škola Okružní, Zlín
15:16:00 16 Šústal Matyáš 0170021 0 ZŠ Zlín, Křiby 4788
15:17:00 17 Kučera Jáchym 0180025 0 Církevní základní škola Zlín
16:13:00 73 Šidla Dalibor 0070001 8250121 Základní škola Kvítková

IV 0.99 km, 9 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
15:42:00 42 Beňová Liliana 0160021 0 Základní škola Okružní, Zlín
15:43:00 43 Tesárková Karolína 0110014 0 Základní škola Zlín, třída Svobody 868
15:44:00 44 Chodúrová Elena 0200001 7209282 Základní škola Jinotaj Zlín
15:45:00 45 Klinkovská Marie 0160026 0 Základní škola Okružní, Zlín
15:46:00 46 Vavrušová Gabriela 0170016 0 ZŠ Zlín, Křiby 4788
15:47:00 47 Lišková Emma 0030024 0 ZŠ Zlín Slovenská
15:48:00 48 Žídková Kristýna 0160018 0 Základní škola Okružní, Zlín
15:49:00 49 Neradilová Anežka 0170019 0 ZŠ Zlín, Křiby 4788
15:50:00 50 Šintálová 0180008 0 Církevní základní škola Zlín
15:51:00 51 Grycmanová Ellen 0160019 0 Základní škola Okružní, Zlín
15:53:00 53 Vlčková Alžběta 0220001 7210090 ZŠ Vizovice
15:54:00 54 Slezáková Viktorie 0160016 0 Základní škola Okružní, Zlín
15:55:00 55 Michalíková Diana 0120008 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín
15:56:00 56 Lapková Hana 0110015 0 Základní škola Zlín, třída Svobody 868
15:57:00 57 Koutná Klaudie 0160024 0 Základní škola Okružní, Zlín
15:58:00 58 Gabrhelíková Sofie 0030023 0 ZŠ Zlín Slovenská
15:59:00 59 Ženatíková Nella 0080008 0 ZŠ Komenského 78, Malenovice
16:00:00 60 Pálková Bětka 0160029 0 Základní škola Okružní, Zlín
16:01:00 61 Nováková Natálie 0170011 0 ZŠ Zlín, Křiby 4788
16:02:00 62 Nášelová Julie 0030025 0 ZŠ Zlín Slovenská
16:03:00 63 Horáková Lucie 0160020 0 Základní škola Okružní, Zlín
16:04:00 64 Mechlová Klára 0170017 0 ZŠ Zlín, Křiby 4788
16:05:00 65 Emlerová Anna 0030022 0 ZŠ Zlín Slovenská
16:06:00 66 Holá Šárka 0160022 0 Základní škola Okružní, Zlín
16:08:00 68 Janulíková Nela 0160025 0 Základní škola Okružní, Zlín
16:09:00 69 Hamdi Sofie 0050012 0 Základní škola Komenského II.
16:10:00 70 Marečková Natálie 0160028 0 Základní škola Okružní, Zlín
16:11:00 71 Polepilová Anabel 0120007 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín
16:12:00 72 Hrbáčková Nikol 0160023 0 Základní škola Okružní, Zlín
16:13:00 73 Rafajová Johana 0080007 0 ZŠ Komenského 78, Malenovice
16:14:00 74 Kozelská Sofie 0160027 0 Základní škola Okružní, Zlín
16:15:00 75 Štětkářová Adéla 0030026 0 ZŠ Zlín Slovenská
16:16:00 76 Taiblová Diana 0160017 0 Základní škola Okružní, Zlín
16:17:00 77 Pešková Tereza 0050011 0 Základní škola Komenského II.

OPEN 1.34 km, 12 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
15:35:00 35 Mašláň Prokop 0010005 0 ZŠ Emila Zátopka Zlín
15:36:00 36 Bobál Jonáš 0120012 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín
15:37:00 37 Václavík Marek 0050016 0 Základní škola Komenského II.
15:38:00 38 Brázdová Beáta 0160046 0 Základní škola Okružní, Zlín
15:39:00 39 Svačinová Denisa 0120013 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín
15:40:00 40 Růžička Hubert 0010004 0 ZŠ Emila Zátopka Zlín
15:41:00 41 Kubálková Nela 0160050 0 Základní škola Okružní, Zlín
15:42:00 42 Orlová Jolana 0120015 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín
15:43:00 43 Mička Gabriel 0170022 8508295 ZŠ Zlín, Křiby 4788
15:44:00 44 Vlčková Markéta VIC0951 8482070 A OB Vizovice
15:45:00 45 Vrzalová Vendula 0120020 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín
15:46:00 46 Lovecký Václav 0030029 0 ZŠ Zlín Slovenská
15:47:00 47 Socha Tomáš 0110017 0 Základní škola Zlín, třída Svobody 868
15:48:00 48 Vrubelová Markéta 0120019 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín
15:50:00 50 Rosík Ondřej 0110016 0 Základní škola Zlín, třída Svobody 868
15:51:00 51 Lettangova Alena 0120022 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín
15:52:00 52 Nešporová Viktorie Anna TZL1150 7200901 B SKOB Zlín
15:54:00 54 Hajtrová Mia 0120014 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín
15:55:00 55 Emler Filip 0030030 0 ZŠ Zlín Slovenská
15:57:00 57 Lutonský Patrik 0120016 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín
15:58:00 58 Svoboda Vít 0050018 0 Základní škola Komenského II.
15:59:00 59 Vega Corina Carmen 0120017 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín
16:00:00 60 Vranková Adéla 0160051 0 Základní škola Okružní, Zlín
16:01:00 61 Hezucký Tomáš 0120021 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín
16:02:00 62 Kundratová Eva 0050017 0 Základní škola Komenského II.
16:03:00 63 Zelenka Alan 0120025 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín
16:04:00 64 Kusák Alexandr 0160045 0 Základní škola Okružní, Zlín
16:05:00 65 Šimek Daniel 0120024 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín
16:06:00 66 Jakuba Matyáš 0160048 0 Základní škola Okružní, Zlín
16:07:00 67 Skácelíková Lilien 0120018 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín
16:08:00 68 Exel Tomáš 0160049 0 Základní škola Okružní, Zlín
16:09:00 69 Forman Martin 0120023 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín
16:10:00 70 Valentová Nela 0160047 0 Základní škola Okružní, Zlín

V 1.30 km, 11 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
15:21:00 21 Jaroňková Barbora 0160033 0 Základní škola Okružní, Zlín
15:22:00 22 Rožnovská Adéla 0050015 0 Základní škola Komenského II.
15:23:00 23 Nedbálková Magdalena 0120011 0 ZŠ Mikoláše Alše Zlín
15:24:00 24 Ropová Anna 0160030 0 Základní škola Okružní, Zlín
15:25:00 25 Chalupová Viktorie 0050014 0 Základní škola Komenského II.
15:26:00 26 Janáčková Tina 0030028 0 ZŠ Zlín Slovenská
15:27:00 27 Slezáková Dorota 0160032 0 Základní škola Okružní, Zlín
15:28:00 28 Popelková Markéta 0030027 0 ZŠ Zlín Slovenská
15:29:00 29 Neprašová Tereza 0160031 0 Základní škola Okružní, Zlín
15:30:00 30 Janečková Vanesa 0050013 0 Základní škola Komenského II.