Logo

Event startlists: Kwak Czech O-Tour 2024 - Mirakulum - E1, WRE

Date:
2024/03/24
Place:
park Mirakulum, Milovice
Organiser:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Used map:
Director:
Picek Jan - R1
Referee:
Hájek Adam - R2
Course setter:
Nováková Eliška - R3
JURY:
Hovorka Lukáš, Bochenková Martina, Hanák Jan
Classes:
D10L     D10     D12     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D21E     D21A     D21B     D35A     D35B     D45A     D45B     D55A     D55B     D65A     D65B     D70     D75     D80     H10L     H10     H12     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H21E     H21A     H21B     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65A     H65B     H70     H75     H80     HDR     M21     OPEN-S     OPEN-M     OPEN-L     T     W21    
Loading data...

D10L 1.08 km, 10 m, 9 controls, Start: Start1

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
09:00:00 00 Janováčová Tereza RBK1552 2181924 C SK Radioklub Blansko
09:01:00 01 Preisslerová Karolína HAV1651 2023963 C OB Havířov
09:02:00 02 Janoušková Julie VPM1553 8514545 C KOS Slavia Plzeň
09:03:00 03 Brzoňová Ema CHA1551 2084447 C OK Chrastava
09:04:00 04 Macková Klára KAM1459 8514476 C OK Kamenice
09:05:00 05 Kubáková Laura PZR1550 9201757 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
09:06:00 06 Stryková Kamila LPU1651 2075644 C OK Lokomotiva Pardubice
09:07:00 07 Janoušková Eliška VPM1552 8510294 C KOS Slavia Plzeň
09:08:00 08 Jiřištová Aneta JIL1751 9059 C OK Jilemnice
09:09:00 09 Křížová Elen KAM1550 2090857 C OK Kamenice
09:10:00 10 Zíková Barbora SKT1651 2152974 C Orientační běh Klatovy
09:11:00 11 Jůzová Beáta KDZ1550 2000597 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
09:12:00 12 Bínová Eva KAM1650 2213799 C OK Kamenice
09:13:00 13 Voráčková Karolína OSN1456 8009 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
09:14:00 14 Šírlová Kamila CHA1450 2084431 C OK Chrastava
09:15:00 15 Škáchová Evelína DKP1552 7201769 C Oddíl OB Kotlářka
09:16:00 16 Jirků Tereza SJI1551 52192 C OK Jihlava
09:17:00 17 Krásná Isabela DKP1551 51787 C Oddíl OB Kotlářka
09:18:00 18 Stahoňová Zuzana CHA1552 2216272 C OK Chrastava
09:19:00 19 Lorencová Anna DOR1550 2112756 C OK Dobříš
09:20:00 20 Míková Martina DKP1752 2080948 C Oddíl OB Kotlářka
09:21:00 21 Neškudlová Kateřina KAM1450 1418764 C OK Kamenice
09:22:00 22 Lukavcová Zuzana SMR1850 7204493 SNS Smržovka
09:23:00 23 Kolínová Anita JIL1850 9007701 C OK Jilemnice
09:24:00 24 Podlipná Klára SJC1451 8029202 C Sportcentrum Jičín
09:25:00 25 Hynková Johanna ONO1750 301492 C SKOB Ostrov
09:26:00 26 Šabatková Pavla LPU1456 9323 C OK Lokomotiva Pardubice
09:27:00 27 Šperlová Marie ONO1650 8226372 C SKOB Ostrov
09:28:00 28 Manová Stela 0650001 8510159
09:29:00 29 Brzoňová Ela CHA1550 2084442 C OK Chrastava
09:30:00 30 Haviarová Alžběta SKT1650 8632927 C Orientační běh Klatovy
09:31:00 31 Pecánková Barbora TEP1451 49546 C Tempo Praha

D10 1.28 km, 10 m, 13 controls, Start: Start1

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
09:59:00 59 Litschmannová Barbora PGP1451 2219088 C SK Praga
10:00:00 60 Zofová Taťána JEN1450 8514509 C OB Jenišovice
10:01:00 61 Haisová Štěpánka DOR1453 2224532 C OK Dobříš
10:02:00 62 Svítilová Veronika PGP1550 8006334 C SK Praga
10:03:00 63 Tejkalová Zuzana KDZ1453 52714 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
10:04:00 64 Žemličková Viktorie LPU1451 8001451 C OK Lokomotiva Pardubice
10:05:00 65 Müller Ronja STB1453 2032226 C TJ Stadion Nový Bor
10:06:00 66 Hübnerová Johana TBM1551 2082923 C KOS TJ Tesla Brno
10:07:00 67 Hanslianová Julie PGP1552 2419961 C SK Praga
10:08:00 68 Zoubková Hana KAM1457 2219048 C OK Kamenice
10:09:00 69 Havlová Aneta TUR1458 1409083 C OOB TJ Turnov
10:10:00 70 Sedláková Anna SRK1550 7207339 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:11:00 71 Collis Helena DKP1450 41365 C Oddíl OB Kotlářka
10:12:00 72 Sankotová Sára KAM1458 8505174 C OK Kamenice
10:13:00 73 Seemann Eliška KDZ1451 434811 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
10:14:00 74 Pelikánová Jitka KAM1451 2214540 C OK Kamenice
10:15:00 75 Kvasničková Julie KDZ1452 2144095 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
10:16:00 76 Baumanová Anna Marie TJN1454 4408036 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:17:00 77 Kääriäinen Lotta 71D1551 1114833 USV TU Dresden
10:18:00 78 Veselá Alena ZVO1451 2451179 C OB SK Zvole
10:19:00 79 Křížková Amálie DOR1454 2126245 C OK Dobříš
10:20:00 80 Tihonová Magdalena PHK1450 8511560 C OK 99 Hradec Králové
10:21:00 81 Karafiátová Kamila BOR1451 4287 C OK Jiskra Nový Bor
10:22:00 82 Stuchlíková Andrea KDZ1454 2145898 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
10:23:00 83 Mikulová Laura ZVO1450 2127539 C OB SK Zvole
10:24:00 84 Puchernová Adéla TAP1650 8510254 C KOB Tretra Praha
10:25:00 85 Voleská Andrea KAM1456 2222807 C OK Kamenice
10:26:00 86 Kurfürstová Anna FSP1450 9690 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:27:00 87 Bartošová Natálie VSP1450 8200095 C USK Praha
10:28:00 88 Kučerková Adéla STB1450 8500067 C TJ Stadion Nový Bor
10:29:00 89 Vrabcová Olívie SCP1450 51558 C OK Sparta Praha
10:30:00 90 Veruňáková Žofie TAP1450 8013909 C KOB Tretra Praha
10:31:00 91 Grismajer Adele 71D7151 2066998 USV TU Dresden

D12 1.32 km, 10 m, 13 controls, Start: Start1

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
09:00:00 00 Spieszová Rebeka KDZ1350 2000576 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
09:01:00 01 Hezká Zuzana DOR1351 2125345 C OK Dobříš
09:02:00 02 Grismajer Selma 71D5050 2023172 USV TU Dresden
09:03:00 03 Dobyášová Kateřina KAM1252 2039186 C OK Kamenice
09:04:00 04 Gregorová Vendula NEK1250 2146036 C Nejdek Orienteering
09:05:00 05 Stryková Zuzana LPU1351 8501565 C OK Lokomotiva Pardubice
09:06:00 06 Haisová Anna DOR1252 2302098 C OK Dobříš
09:07:00 07 Kutková Sára TUR1351 8026626 B OOB TJ Turnov
09:08:00 08 Straková Nora LME1350 2020717 C SK Los Mělník
09:09:00 09 Vrdlovcová Stella JIL1252 2139492 C OK Jilemnice
09:10:00 10 Košárková Aneta PGP1255 8656668 C SK Praga
09:11:00 11 Roučková Tereza VIM1350 8006332 C Ski klub Šumava Vimperk
09:12:00 12 Bradnová Lenka KAM1253 2181952 C OK Kamenice
09:13:00 13 Proxová Veronika RIC1350 8033237 C OB Říčany
09:14:00 14 Kalousková Aneta JEN1350 7788 C OB Jenišovice
09:15:00 15 Havlová Tereza TUR1252 2224535 C OOB TJ Turnov
09:16:00 16 Kušičková Lucie HJL1251 8014454 C Sokol Horní Jelení
09:17:00 17 Horáčková Eliška VLI1450 500290 C Slavia Liberec orienteering
09:18:00 18 Leitnerová Marie VTA1252 8670760 B SC vebr-sport
09:19:00 19 Hynková Anna ONO1250 8008269 C SKOB Ostrov
09:20:00 20 Koblová Natálie DOR1354 2161699 C OK Dobříš
09:21:00 21 Ptáčková Lucie DKP1255 8501062 B Oddíl OB Kotlářka
09:22:00 22 Štěpánková Stela HJL1351 2148069 C Sokol Horní Jelení
09:23:00 23 Wallner Barbara SKT1351 8511315 C Orientační běh Klatovy
09:24:00 24 Šperlová Kateřina ONO1352 8226318 C SKOB Ostrov
09:25:00 25 Štolbová Lenka KNC1250 7260002 C Sokol Kostelec n. Č. l.
09:26:00 26 Haviarová Amálie SKT1250 8511252 C Orientační běh Klatovy
09:27:00 27 Nalezencová Tereza DOR1254 2111602 C OK Dobříš
09:28:00 28 Dohnalová Eliška ZBM1253 8019434 C SK Brno Žabovřesky
09:29:00 29 Narovcová Julie DLP1355 8509052 C OOB TJ Dukla Praha
09:30:00 30 Pávková Anna NEK1350 8154973 C Nejdek Orienteering
09:31:00 31 Petáková Alžběta DOR1353 2161678 C OK Dobříš
09:32:00 32 Fialová Kristýna OPI1253 8328667 B Orientační sporty Písek
09:33:00 33 Lorencová Kateřina DOR1251 8089 C OK Dobříš
09:34:00 34 Sedláková Helena DKP1352 8044628 C Oddíl OB Kotlářka
09:35:00 35 Macková Milena DLP1252 2155965 C OOB TJ Dukla Praha
09:36:00 36 Reichelová Šárka VSP1250 2148132 C USK Praha
09:37:00 37 Kolářová Zuzana LOU1250 8500031 B SK Moravan Louňovice
09:38:00 38 Krsová Anna VPM1251 8501590 C KOS Slavia Plzeň
09:39:00 39 Kušičková Jolana HJL1252 2419956 C Sokol Horní Jelení
09:40:00 40 Voráčková Anežka OSN1260 8621390 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
09:41:00 41 Odvodyová Nikola LPU1252 8014544 B OK Lokomotiva Pardubice
09:42:00 42 Kutlvašrová Marta VRL1451 2001908 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
09:43:00 43 Jedličková Alžběta VPM1351 1466 C KOS Slavia Plzeň
09:44:00 44 Dvořáková Šarlota DKP1360 2219068 C Oddíl OB Kotlářka
09:45:00 45 Rejšková Klára KAM1251 8625714 B OK Kamenice
09:46:00 46 Mrázová Lucie DKP1263 2219002 C Oddíl OB Kotlářka
09:47:00 47 Mikulová Stella ZVO1250 8680608 B OB SK Zvole
09:48:00 48 Benešová Marie MLA1250 1421918 B MLOK Mariánské Lázně
09:49:00 49 Sedláčková Adéla TAP1351 1078112 C KOB Tretra Praha
09:50:00 50 Pozdílková Kateřina PHK1251 8042139 B OK 99 Hradec Králové
09:51:00 51 Kazdová Rozárie SJC1350 8040713 C Sportcentrum Jičín
09:52:00 52 Schindlerová Beáta PGP1353 2152838 C SK Praga

D14A 2.04 km, 25 m, 20 controls, Start: Start1

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
09:00:00 00 Urbánková Lucie ONO1150 8013924 B SKOB Ostrov
09:01:00 01 Rodová Anežka VSP1152 8107742 B USK Praha
09:02:00 02 Šubrtová Barbora TAP1150 8051246 B KOB Tretra Praha
09:03:00 03 Krykorková Zuzana SJC1153 8076648 B Sportcentrum Jičín
09:04:00 04 Jirásková Viola VSP1151 8105234 C USK Praha
09:05:00 05 Vaněčková Anna DKP1063 8026583 C Oddíl OB Kotlářka
09:06:00 06 Zavadilová Adéla VSP1153 8183103 B USK Praha
09:07:00 07 Hlaváčková Lucie TAP1050 8328655 B KOB Tretra Praha
09:08:00 08 Beránková Julie VPM1051 8500499 B KOS Slavia Plzeň
09:09:00 09 Veselá Klára ZVO1156 2146230 B OB SK Zvole
09:10:00 10 Fodorová Natálie SAD1150 331259 C Sportovní akademie Dobříš
09:11:00 11 Čevelová Adéla RIC1150 8512666 B OB Říčany
09:12:00 12 Jirásková Mia VSP1150 8196033 C USK Praha
09:13:00 13 Vondráčková Jolana DKP1058 8330756 B Oddíl OB Kotlářka
09:14:00 14 Šolcová Elsa SJC1152 8047201 B Sportcentrum Jičín
09:15:00 15 Košťáková Emma DOR1155 8501498 B OK Dobříš
09:16:00 16 Kolářová Veronika LOU1050 8137518 B SK Moravan Louňovice
09:17:00 17 Mišeková Lucie KAM1050 8660577 B OK Kamenice
09:18:00 18 Magazu Sophia DOR1152 8016029 B OK Dobříš
09:19:00 19 Dlouhá Julie PGP1051 2099494 C SK Praga
09:20:00 20 Havlíčková Kateřina DOR1062 7500304 C OK Dobříš
09:21:00 21 Mrázková Berta PGP1155 8010800 B SK Praga
09:22:00 22 Fukátková Ludmila LPU1053 8030638 B OK Lokomotiva Pardubice
09:23:00 23 Broschová Alžběta RBK1151 8140939 B SK Radioklub Blansko
09:24:00 24 Hynková Marie ONO1050 8501779 C SKOB Ostrov
09:25:00 25 Kovaříková Anna KDZ1153 2000601 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
09:26:00 26 Havlíčková Zuzana RIC1051 8016298 B OB Říčany
09:27:00 27 Kurfürstová Marie FSP1050 8502714 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
09:28:00 28 Gregorová Magdalena DKP1158 2121756 C Oddíl OB Kotlářka
09:29:00 29 Blehová Barbora DOR1151 8445332 B OK Dobříš
09:30:00 30 Ehlerová Michaela VSP1050 8005127 B USK Praha
09:31:00 31 Kalinová Lisa SPC1158 8461111 B SPORTICUS team
09:32:00 32 Bolinová Evelína FSP1150 8511767 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
09:33:00 33 Neubauerová Magdaléna ZVO1052 8501406 B OB SK Zvole
09:34:00 34 Vodrážková Barbora VPM1050 8022340 B KOS Slavia Plzeň
09:35:00 35 Löhning Lisa 71D1150 8030811 USV TU Dresden
09:36:00 36 Munzarová Monika LPU1056 8013836 A OK Lokomotiva Pardubice
09:37:00 37 Šunková Sára LOU1051 8328653 B SK Moravan Louňovice
09:38:00 38 Jakubcová Karolína SJC1050 8112770 B Sportcentrum Jičín
09:39:00 39 Dvořáková Alžběta DKP1172 2219066 C Oddíl OB Kotlářka
09:40:00 40 Truhlářová Dora ZVO1053 8033268 C OB SK Zvole
09:41:00 41 Dobyášová Adéla KAM1051 8105238 B OK Kamenice
09:42:00 42 Andělová Viktorie VPM1155 8196066 B KOS Slavia Plzeň

D14B 1.32 km, 10 m, 13 controls, Start: Start1

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
09:57:00 57 Kadlecová Jolana BBM1052 2001996 B BETA URSUS Rosice
09:58:00 58 Juhaszová Tereza NEK1151 8004735 C Nejdek Orienteering
09:59:00 59 Pohlová Sandra TAP1151 2103246 C KOB Tretra Praha
10:00:00 60 Pobudová Marie SJH1050 8225500 C SOS Jindřichův Hradec
10:01:00 61 Mastná Iveta 0250005 8667997
10:02:00 62 Taussigová Kristýna KUL1052 8133211 C KOB Ústí nad Labem
10:03:00 63 Tejkalová Aneta KDZ1052 8026625 B Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
10:04:00 64 Straková Kateřina CHA1052 2092428 C OK Chrastava
10:05:00 65 Kubešová Eliška VLI1152 8501562 B Slavia Liberec orienteering
10:06:00 66 Kalčíková Anděla 0560002 8511312
10:07:00 67 Wallner Katharina SKT1151 8510257 C Orientační běh Klatovy
10:08:00 68 Jalová Kristýna RBK1150 8508302 C SK Radioklub Blansko
10:09:00 69 Hezká Adéla DOR1053 2050499 C OK Dobříš
10:10:00 70 Stryková Johana LPU1151 8013850 C OK Lokomotiva Pardubice
10:11:00 71 Pokorná Elen KAM1151 2420066 C OK Kamenice
10:12:00 72 Kožnarová Monika SPC1152 2029161 C SPORTICUS team
10:13:00 73 Ryšánková Alice KUL1150 8226319 C KOB Ústí nad Labem
10:14:00 74 Pethsová Isabella KRN1051 8013976 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:15:00 75 Vedralová Eliška KAM1052 2080911 C OK Kamenice
10:16:00 76 Ludvíková Eva SKT1051 8454044 C Orientační běh Klatovy
10:17:00 77 Bláhová Klára HJL1150 8014453 C Sokol Horní Jelení
10:18:00 78 Neškudlová Anna KAM1152 2152859 C OK Kamenice
10:19:00 79 Vybíhalová Hana HJL1154 2039821 C Sokol Horní Jelení
10:20:00 80 Lacinová Zuzana DKP1055 2129251 C Oddíl OB Kotlářka
10:21:00 81 Brzobohatá Eliška KDZ1150 2144054 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
10:22:00 82 Kramářová Tereza 0250004 8514462
10:23:00 83 Nová Tereza SKT1050 8064592 C Orientační běh Klatovy
10:24:00 84 Chotěnovská Nela HJL1153 8500022 B Sokol Horní Jelení
10:25:00 85 Votrubcová Albína SKT1150 2451192 C Orientační běh Klatovy
10:26:00 86 Jonášová Štěpánka 0520002 2055018
10:27:00 87 Pajerová Laura HJL1151 8502731 C Sokol Horní Jelení
10:28:00 88 Zíková Klárka SKT1053 2302110 C Orientační běh Klatovy
10:29:00 89 Venclová Aneta ZAM1051 8445289 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:30:00 90 Brotánková Klára ROU1151 2144100 B SKOB Roudnice nad Labem
10:31:00 91 Jirousová Edita TAP1056 2113483 C KOB Tretra Praha
10:32:00 92 Portz Viktoria KUL1051 8133235 C KOB Ústí nad Labem
10:33:00 93 Hamáková Zuzana HJL1050 8444003 C Sokol Horní Jelení
10:34:00 94 Brumovská Markéta TAP1061 2771916 C KOB Tretra Praha
10:35:00 95 Abrahamová Kateřina DKP1176 8501497 C Oddíl OB Kotlářka
10:36:00 96 Nová Kristýna SKT1054 8482576 C Orientační běh Klatovy

D16A 2.51 km, 25 m, 19 controls, Start: Start1

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
11:07:00 127 Balejová Sofie KAM0951 8660541 C OK Kamenice
11:08:00 128 Štěpová Barbora PGP0951 8005136 A SK Praga
11:09:00 129 Pěkná Alžběta ROU0950 8662284 B SKOB Roudnice nad Labem
11:10:00 130 Vondráčková Alžběta DKP0864 8226349 B Oddíl OB Kotlářka
11:11:00 131 Lošťáková Ela PGP0957 8013933 A SK Praga
11:12:00 132 Baštová Justýna DOR0952 8007179 B OK Dobříš
11:13:00 133 Hančová Karolína VRL0952 9246 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:14:00 134 Polanecká Anežka SJC0952 8047148 B Sportcentrum Jičín
11:15:00 135 Sobotková Lada OPI0951 8226381 B Orientační sporty Písek
11:16:00 136 Košťáková Anna DOR0957 7008092 C OK Dobříš
11:17:00 137 Malečková Pavlína VSP0855 8030637 A USK Praha
11:18:00 138 Šunková Berta LOU0850 8032776 C SK Moravan Louňovice
11:19:00 139 Kutlvašrová Pavla VRL0951 8454047 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:20:00 140 Leitnerová Anna VTA0958 8670753 B SC vebr-sport
11:21:00 141 Šimková Anežka LME0950 8003648 C SK Los Mělník
11:22:00 142 Jirásková Laura VSP0952 8196090 C USK Praha
11:23:00 143 Kynčlová Anna JIL0852 8140914 A OK Jilemnice
11:24:00 144 Mullis Carolina DKP0951 8080812 A Oddíl OB Kotlářka
11:25:00 145 Kabátová Anna PGP0967 886298 C SK Praga
11:26:00 146 Šimůnková Michaela TAP0851 8085108 B KOB Tretra Praha
11:27:00 147 Havrdová Selina SJC0950 8071009 A Sportcentrum Jičín
11:28:00 148 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 8028871 B OK Dobříš
11:29:00 149 Nemšovská Magdalena VSP0853 8515520 A USK Praha
11:30:00 150 Mikulová Tereza ZVO0851 8033261 B OB SK Zvole
11:31:00 151 Mayerová Daniela ZTC0852 8116778 A Západočeské sportovní centrum OB
11:32:00 152 Macháčková Kateřina CHC0951 8006073 B K.O.B. Choceň
11:33:00 153 Kunášková Karolína VLI0851 8014518 B Slavia Liberec orienteering
11:34:00 154 Sobotová Kateřina ZTC0851 8013929 B Západočeské sportovní centrum OB
11:35:00 155 Fišerová Emma ZVO0956 8501618 C OB SK Zvole
11:36:00 156 Flossmannová Lucie VLI0852 8008268 A Slavia Liberec orienteering
11:37:00 157 Ptáčková Barbora DKP0954 8196046 B Oddíl OB Kotlářka
11:38:00 158 Novotná Karolína TUR0853 8680596 A OOB TJ Turnov
11:39:00 159 Březinová Antonie CHA0851 8516430 B OK Chrastava
11:40:00 160 Ehlerová Anna VSP0854 8005141 B USK Praha
11:41:00 161 Hermannová Natálie MLA0851 8016037 B MLOK Mariánské Lázně
11:42:00 162 Seidlová Magdalena RIC0950 8061502 A OB Říčany
11:43:00 163 Kučerová Kateřina VSP0950 8013954 A USK Praha
11:44:00 164 Kamenická Tereza Ester OSN0888 8183102 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:45:00 165 Janatová Violka TJN0956 8660508 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:46:00 166 Zabořilová Anna TUR0951 8012867 A OOB TJ Turnov
11:47:00 167 Čivrná Eliška VRL0851 8226375 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:48:00 168 Vlková Ema SJC0953 8511303 C Sportcentrum Jičín
11:49:00 169 Šafránková Eliška ZTC0953 8003929 B Západočeské sportovní centrum OB
11:50:00 170 Havlíčková Veronika RIC0853 8109375 C OB Říčany
11:51:00 171 Vaňková Barbora DKP0958 8196045 B Oddíl OB Kotlářka

D16B 2.04 km, 25 m, 20 controls, Start: Start1

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
09:46:00 46 Kuiper Simona Jana VSP0953 8044743 B USK Praha
09:47:00 47 Dušková Zuzana KUL0806 8226409 C KOB Ústí nad Labem
09:48:00 48 Válková Karolína TUR0961 2120061 C OOB TJ Turnov
09:49:00 49 Reichelová Helena VSP0856 2148067 C USK Praha
09:50:00 50 Housková Adéla DOR0851 2050490 C OK Dobříš
09:51:00 51 Hamáková Adéla HJL0851 8016306 B Sokol Horní Jelení
09:52:00 52 Kalinová Ella SPC0961 8014488 C SPORTICUS team
09:53:00 53 Kvapilová Alžběta KUL0953 8662304 C KOB Ústí nad Labem
09:54:00 54 Barsová Magdaléna VLI0955 8512711 B Slavia Liberec orienteering
09:55:00 55 Šlinská Amálie KUL0852 8500023 C KOB Ústí nad Labem
09:56:00 56 Čalounová Klára VLI0950 8514493 C Slavia Liberec orienteering
09:57:00 57 Pozdílková Zuzana PHK0952 8042144 B OK 99 Hradec Králové
09:58:00 58 Ryppelová Anna TAP0954 8034538 B KOB Tretra Praha
09:59:00 59 Kubešová Tereza VLI0954 8508191 B Slavia Liberec orienteering
10:00:00 60 Dolečková Markéta 0250001 8511576
10:01:00 61 Šitrová Štěpánka LPM0850 2088717 C OK Lokomotiva Plzeň
10:02:00 62 Matoušková Kateřina SPC0955 8502681 C SPORTICUS team
10:03:00 63 Hrdá Kristýna VLI0953 2801288 C Slavia Liberec orienteering
10:04:00 64 Štěpánková Emma TAP0953 8044585 C KOB Tretra Praha
10:05:00 65 Pokorná Sára KAM0952 8500062 C OK Kamenice
10:06:00 66 Kočandrlová Natálie KSU0979 8522895 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk

D18A 2.91 km, 30 m, 22 controls, Start: Start1

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
11:04:00 124 Gajdová Michaela VSP0752 8660527 B USK Praha
11:05:00 125 Housková Barbora DOR0655 8116682 A OK Dobříš
11:06:00 126 Hovorková Marie LDC0650 8008279 C KOB Děčín
11:07:00 127 Kašparová Alžběta DOR0753 8116728 A OK Dobříš
11:08:00 128 Štěpová Kateřina PGP0657 8226324 A SK Praga
11:09:00 129 Holohlavská Ema JIL0652 8510268 B OK Jilemnice
11:10:00 130 Anglettová Kateřina SLA0754 8107764 C SKOB Slaný
11:11:00 131 Pavlová Eliška MOV0650 8670472 A SKOB Ostrava
11:12:00 132 Havlová Tereza KAM0760 8510280 A OK Kamenice
11:13:00 133 Magazu Annabelle DOR0657 8033231 B OK Dobříš
11:14:00 134 Baldrianová Eva VSP0751 8660533 A USK Praha
11:15:00 135 Škáchová Zuzana DKP0656 8080818 B Oddíl OB Kotlářka
11:16:00 136 Rážová Aneta PHK0662 8454022 B OK 99 Hradec Králové
11:17:00 137 Lošťáková Sára PGP0660 8003639 A SK Praga
11:18:00 138 Rychlá Karolína AOP0757 8445307 A Orientační Běh Opava
11:19:00 139 Urbánková Eva ONO0650 8667973 B SKOB Ostrov
11:20:00 140 Mimrová Kateřina CHC0658 8206485 B K.O.B. Choceň
11:21:00 141 Žemlová Barbora KAM0751 8116775 B OK Kamenice
11:22:00 142 Běloušková Kateřina CTB0752 8003607 B SK OB Chotěboř
11:23:00 143 Krejčová Hana ROU0653 8662337 B SKOB Roudnice nad Labem
11:24:00 144 Brožková Elena SJC0751 8501583 C Sportcentrum Jičín
11:25:00 145 Kudrnáčová Marta KAM0754 8005429 A OK Kamenice
11:26:00 146 Měšťanová Tereza TAP0653 8208207 A KOB Tretra Praha
11:27:00 147 Gruntová Alena KUL0653 8482629 C KOB Ústí nad Labem
11:28:00 148 Mišeková Kateřina KAM0756 8226411 B OK Kamenice
11:29:00 149 Lipenská Barbora CHA0753 8445315 B OK Chrastava
11:30:00 150 Havrdová Sheila SJC0750 8101007 A Sportcentrum Jičín
11:31:00 151 Šilerová Petra DKP0760 8113509 B Oddíl OB Kotlářka
11:32:00 152 Kadlecová Barbora VPM0750 8026585 B KOS Slavia Plzeň

D18B 2.51 km, 25 m, 19 controls, Start: Start1

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
11:57:00 177 Náměstková Aneta EKP0756 8501130 C VŠTJ Ekonom Praha
11:58:00 178 Kutková Tereza JEN0752 8409896 B OB Jenišovice
11:59:00 179 Velátová Lucie OPI0750 8137514 C Orientační sporty Písek

D21E 3.12 km, 40 m, 23 controls, Start: Start1

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
09:33:00 33 Karochová Simona DKP8853 8282888 C Oddíl OB Kotlářka
09:34:00 34 Šimšová Pavla PGP0557 8656743 A SK Praga
09:35:00 35 Mrázková Romana SJC8351 8010200 C Sportcentrum Jičín
09:36:00 36 Jelínková Šárka PGP9153 8007177 C SK Praga
09:37:00 37 Červená Adéla SHK9755 8663209 C OK Slavia Hradec Králové
09:38:00 38 Linková Alena TUR9751 8670822 C OOB TJ Turnov
09:39:00 39 Hledíková Lucie CHT9652 8033202 C OOB SK Chrast
09:40:00 40 Baldrianová Barbora VSP7850 8501557 R USK Praha
09:41:00 41 Thýnová Nikola SHK0051 8656672 C OK Slavia Hradec Králové
09:42:00 42 Tomášková Linda TAP0455 8162891 B KOB Tretra Praha
09:43:00 43 Thořová Markéta TUR9952 8663148 C OOB TJ Turnov
09:44:00 44 Picková Alena CTB9451 8660906 C SK OB Chotěboř
09:45:00 45 Hrdličková Jana DKP8762 8107771 C Oddíl OB Kotlářka
09:46:00 46 Nieke Patricia TUR9552 8021495 C OOB TJ Turnov
09:47:00 47 Plochová Dominika DKP8651 8080833 C Oddíl OB Kotlářka
09:48:00 48 Šritrová Lenka TUR0250 8033269 C OOB TJ Turnov
09:49:00 49 Rollier Monika PHK8051 8680379 R OK 99 Hradec Králové
09:50:00 50 Kosobudová Kateřina TAP0258 8501585 C KOB Tretra Praha
09:51:00 51 Bogarová Adélka PGP9056 8663183 E SK Praga
09:52:00 52 Vítková Hana SJI0750 8226390 A OK Jihlava
09:53:00 53 Roškotová Lucie TUR9753 1403414 C OOB TJ Turnov
09:54:00 54 Janovská Kateřina PGP9850 8350120 C SK Praga
09:55:00 55 Matyášová Kristýna CHA0555 8116690 A OK Chrastava
09:56:00 56 Košárková Iva PGP8155 8656627 C SK Praga
09:57:00 57 Hájková Kateřina KAM9488 8501531 C OK Kamenice
09:58:00 58 Rufferová Iva TUR8354 8310220 C OOB TJ Turnov
09:59:00 59 Kubecová Magdalena STB0550 8033222 A TJ Stadion Nový Bor
10:00:00 60 Nádeníčková Pavla NEK0150 8660521 C Nejdek Orienteering
10:01:00 61 Bochenková Martina DKP8758 8656549 R Oddíl OB Kotlářka
10:02:00 62 Kleiberová Eliška CHC9952 8129952 C K.O.B. Choceň
10:03:00 63 Jeřábková Jitka TZL9453 8246428 C SKOB Zlín
10:04:00 64 Chrástová Tereza TUR0255 8680409 C OOB TJ Turnov
10:05:00 65 Fořtová Johana PGP9354 8226366 C SK Praga
10:06:00 66 Malečková Hana VSP0553 8502727 A USK Praha

D21A 3.06 km, 25 m, 22 controls, Start: Start1

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
10:50:00 110 Kašparová Zuzana TZL9754 8518318 C SKOB Zlín
10:51:00 111 Nývltová Hana DKP8761 9622 C Oddíl OB Kotlářka
10:52:00 112 Kubáková Nela LPU0458 8414138 A OK Lokomotiva Pardubice
10:53:00 113 Sedláčková Petra ROZ7050 8226429 C OK Roztoky
10:54:00 114 Řadová Lucie DKP0251 9201760 C Oddíl OB Kotlářka
10:55:00 115 Koubová Lenka ROU9554 8044551 C SKOB Roudnice nad Labem
10:56:00 116 Švecová Anežka ZVO0352 8116827 C OB SK Zvole
10:57:00 117 Studničná Lenka FSP8650 8028805 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:58:00 118 Hermannová Anna TAP9251 8667510 C KOB Tretra Praha
10:59:00 119 Kolínová Kristýna DKP8450 8450007 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 120 Hošková Tereza TAP8971 8089710 C KOB Tretra Praha
11:01:00 121 Zimmerová Kateřina KAM9850 8028869 C OK Kamenice
11:02:00 122 Oranyová Sylva SJI0751 8410786 A OK Jihlava
11:03:00 123 Benešová Iva ZTC9696 7201819 C Západočeské sportovní centrum OB
11:04:00 124 Klein Franka 71D8900 8670957 USV TU Dresden
11:05:00 125 Hovorková Tereza ZVO0153 8648575 C OB SK Zvole
11:06:00 126 Beránková Šárka ZTC0551 8516419 B Západočeské sportovní centrum OB
11:07:00 127 Polanská Nelly PZR0152 8047137 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:08:00 128 Novotná Barbora TUR0552 8026584 B OOB TJ Turnov
11:09:00 129 Arnoštová Veronika VSP0450 8516920 A USK Praha
11:10:00 130 Kääriäinen Sophie 71D9052 7774833 USV TU Dresden
11:11:00 131 Vrábelová Hana PHK0454 8007192 B OK 99 Hradec Králové
11:12:00 132 Juklíčková Zuzana VLI8750 8505204 C Slavia Liberec orienteering
11:13:00 133 Kubíčková Jana PHK9999 8655422 C OK 99 Hradec Králové
11:14:00 134 Chvalová Věra ZTC9452 8656688 C Západočeské sportovní centrum OB
11:15:00 135 Švecová Karolína ZVO0557 8116789 B OB SK Zvole
11:16:00 136 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8007280 C Slavia Liberec orienteering
11:17:00 137 Riby Rose DOK0052 8107748 C OK Doksy
11:18:00 138 Linhartová Klára ZVO0556 8033297 A OB SK Zvole
11:19:00 139 Dlabajová Alena TUR8551 8035535 C OOB TJ Turnov
11:20:00 140 Balusková Ida OKP7350 8003634 C SK OK 24 Praha
11:21:00 141 Voltrová Hana ROZ9752 8656678 C OK Roztoky
11:22:00 142 Vejstrková Martina CHA9651 8506944 C OK Chrastava
11:23:00 143 Kroupová Lucie HCE8850 8000244 C TJ Hostivice
11:24:00 144 Kašková Kateřina CHA7850 8670479 C OK Chrastava
11:25:00 145 Tučková Lucie DKP8550 8510248 C Oddíl OB Kotlářka
11:26:00 146 Zdobinská Lucie JHB9160 8014477 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:27:00 147 Kosobudová Anna VTA0551 8670798 B SC vebr-sport
11:28:00 148 Sedláčková Linda ROZ0050 8516755 C OK Roztoky
11:29:00 149 Rambová Kamila DKP8655 8060505 C Oddíl OB Kotlářka
11:30:00 150 Feiglová Eliška CHA9150 8197 C OK Chrastava
11:31:00 151 Řada Hanka DKP9450 7945000 C Oddíl OB Kotlářka
11:32:00 152 Hradcová Zuzana CHA8852 995821 C OK Chrastava
11:33:00 153 Klíchová Jana SSU8151 8033234 C SK Severka Šumperk
11:34:00 154 Rychlá Pavlína KRN8559 8654885 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:35:00 155 Müllerová Eva PGP9657 8064449 C SK Praga
11:36:00 156 Kalousková Marie DKP0151 8030301 C Oddíl OB Kotlářka
11:37:00 157 Janatová Lucie TJN8154 8660535 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:38:00 158 Pavlová Martina LTP0151 8662324 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:39:00 159 Zajícová Kateřina TAP9053 8660524 C KOB Tretra Praha
11:40:00 160 Hladíková Alžběta 0470002 2124771
11:41:00 161 Baierová Hana TUR8989 8001989 C OOB TJ Turnov
11:42:00 162 Rickmeyer Tina STB8650 8028926 C TJ Stadion Nový Bor
11:43:00 163 Míková Šárka DKP8255 8022636 C Oddíl OB Kotlářka
11:44:00 164 Chrzová Eliška PGP0353 8226361 C SK Praga
11:45:00 165 Nedbalová Jana MFP8050 8501530 C Matfyz Praha
11:46:00 166 Sanna Karin DKP0250 8240702 C Oddíl OB Kotlářka
11:47:00 167 Lukavcová Ivana SMR8754 8656734 C SNS Smržovka
11:48:00 168 Mikulová Zuzana ZVO7951 8667989 C OB SK Zvole
11:49:00 169 Šimšová Jana MFP7651 8654889 C Matfyz Praha
11:50:00 170 Voltrová Alena DKP9956 8181015 C Oddíl OB Kotlářka
11:51:00 171 Odehnalová Klára ZBM9956 8660446 C SK Brno Žabovřesky
11:52:00 172 Vandělíková Marie ALB9050 8076035 C OOB Albrechtice nad Orlicí
11:53:00 173 Ježková Barbora CHA8850 8004126 C OK Chrastava
11:54:00 174 Kopcová Michaela VLI8456 8063086 C Slavia Liberec orienteering

D21B 2.32 km, 15 m, 16 controls, Start: Start1

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
11:16:00 136 Kadaníková Tereza LPU0552 2025374 C OK Lokomotiva Pardubice
11:17:00 137 Menclová Anna JEN0452 2103259 B OB Jenišovice
11:18:00 138 Müllerová Petra BZP9050 8113498 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:19:00 139 Kotrčová Lenka LPU9359 8183166 C OK Lokomotiva Pardubice
11:20:00 140 Kastnerová Lucie 0390003 7210306
11:21:00 141 Vágnerová Michaela SJC8754 8653299 C Sportcentrum Jičín
11:22:00 142 Jeřábková Ema BOR9957 1333177 C OK Jiskra Nový Bor
11:23:00 143 Benešová Michaela SJH0651 8005147 B SOS Jindřichův Hradec
11:24:00 144 Klimplová Zuzana LPU8151 7207503 C OK Lokomotiva Pardubice
11:25:00 145 Baštová Julie DOR0353 8033272 C OK Dobříš
11:26:00 146 Jirsová Anna KSH9751 8502669 C OB Kašperské Hory
11:27:00 147 Jeřábková Nina BOR0151 1333269 C OK Jiskra Nový Bor
11:28:00 148 Blahutová Martina MFP0550 8409873 B Matfyz Praha
11:29:00 149 Linhartová Iva ZBM9051 8107766 C SK Brno Žabovřesky
11:30:00 150 Nádeníčková Iva NEK0350 8660520 C Nejdek Orienteering
11:31:00 151 Kovářová Eva SJC8759 8008759 C Sportcentrum Jičín
11:32:00 152 Náměstková Radka EKP0353 8044749 C VŠTJ Ekonom Praha
11:33:00 153 Tihonová Hana TAP9052 8660593 C KOB Tretra Praha
11:34:00 154 Tulachová Anna VSP0554 8013965 B USK Praha
11:35:00 155 Kamererová Klára KAM9154 8660506 C OK Kamenice
11:36:00 156 Albrechtová Zuzana SMB0050 49997 C SKOB Mladá Boleslav
11:37:00 157 Cvrčková Helena TAP9151 7009151 C KOB Tretra Praha
11:38:00 158 Jiřištová Klára JIL9052 2122272 C OK Jilemnice
11:39:00 159 Náměstková Denisa EKP0154 8016074 C VŠTJ Ekonom Praha
11:40:00 160 Zayats Inna ZTC9353 236994 C Západočeské sportovní centrum OB
11:41:00 161 Kopecká Anna JIL0552 8680308 C OK Jilemnice
11:42:00 162 Muchová Barbora KVS8550 8007195 C SKOB Kobra Vsetín
11:43:00 163 Derflová Eliška KUL0550 8226415 C KOB Ústí nad Labem
11:44:00 164 Veljačiková Hana NNNXX16 8016313 Neregistrovaní

D35A 2.91 km, 30 m, 22 controls, Start: Start1

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
10:05:00 65 Nováková Ivana DLP8150 8063044 C OOB TJ Dukla Praha
10:06:00 66 Chabrová Tereza 0100003 8501491
10:07:00 67 Lankašová Barbora CHA8050 8109403 C OK Chrastava
10:08:00 68 Venclová Veronika ZAM8251 8003646 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:09:00 69 Voleská Alice KAM8050 8510907 C OK Kamenice
10:10:00 70 Hausmannová Klára EKP8651 8013880 C VŠTJ Ekonom Praha
10:11:00 71 Košíková Jitka VSP7799 8020233 C USK Praha
10:12:00 72 Pelikánová Lenka KAM8350 2181334 C OK Kamenice
10:13:00 73 Salgueiro Eva 0230002 53577
10:14:00 74 Kábrtová Oldřiška BOR8752 8510281 C OK Jiskra Nový Bor
10:15:00 75 Hanzlíčková Martina EKP8452 8028858 C VŠTJ Ekonom Praha
10:16:00 76 Tichá Jana OPI8150 8044636 C Orientační sporty Písek
10:17:00 77 Tihonová Martina PHK8651 8500046 C OK 99 Hradec Králové
10:18:00 78 Dítková Jitka SKV7752 8400082 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:19:00 79 Voráčková Lenka OSN8555 8620778 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:20:00 80 Přívozníková Pavla BZP8650 7203455 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:21:00 81 Grismajer Sonnhild 71D7051 8121181 USV TU Dresden
10:22:00 82 Slámová Michaela KAM8051 2148061 C OK Kamenice
10:23:00 83 Zeman Klára DCE7950 2113474 C KOB Dobřichovice
10:24:00 84 Bolinová Hana FSP8152 8228844 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:25:00 85 Matesová Kopecká Šárka DLP8350 8445295 C OOB TJ Dukla Praha
10:26:00 86 Haisová Stanislava DOR8051 2039822 C OK Dobříš
10:27:00 87 Šťastná Lenka CTB8351 2082926 C SK OB Chotěboř
10:28:00 88 Bártová Petra RBK8252 8514473 C SK Radioklub Blansko
10:29:00 89 Krásná Jitřenka DKP8254 8116737 C Oddíl OB Kotlářka
10:30:00 90 Kožíšková Hana MLA8350 8044631 C MLOK Mariánské Lázně
10:31:00 91 Černá Pavla VPM8250 2060381 C KOS Slavia Plzeň
10:32:00 92 Jelínková Zora PGP8851 8005130 C SK Praga
10:33:00 93 Šulcová Veronika CHA8650 9101701 C OK Chrastava
10:34:00 94 Engelhardt Katja 19D8450 8606482 SSV Planeta Radebeul
10:35:00 95 Puchernová Zuzana TAP8453 8190384 C KOB Tretra Praha
10:36:00 96 Vrabcová Romana SCP8250 2080934 C OK Sparta Praha
10:37:00 97 Voborská Jana PGP8454 9332 C SK Praga
10:38:00 98 Podlipná Veronika SJC8152 8172882 C Sportcentrum Jičín
10:39:00 99 Vrdlovcová Barbora JIL8150 8510156 C OK Jilemnice
10:40:00 100 Šichová Jaroslava DLP8052 8076613 C OOB TJ Dukla Praha
10:41:00 101 Pecharová Michaela TJP6550 301536 C TJ Sokol Troja
10:42:00 102 Horáčková Kateřina VLI8150 8076026 C Slavia Liberec orienteering
10:43:00 103 Hynková Jana ONO8650 8488887 C SKOB Ostrov
10:44:00 104 Košťáková Petra DOR8151 8196035 C OK Dobříš
10:45:00 105 Dobyášová Zuzana KAM8052 2039085 C OK Kamenice
10:46:00 106 Kazdová Lenka SJC8484 8293004 C Sportcentrum Jičín
10:47:00 107 Dlouhá Marta PGP7858 1886930 C SK Praga
10:48:00 108 Nimshausová Hana CHC8151 8110513 C K.O.B. Choceň
10:49:00 109 Lesová Markéta VPM8494 8013833 C KOS Slavia Plzeň
10:50:00 110 Trdá Lucie KPY8651 2111818 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:51:00 111 Straube Hanka 31D7350 8109731 SV Lengefeld
10:52:00 112 Proxová Lada RIC8350 8502459 C OB Říčany
10:53:00 113 Collis Blanka DKP8257 517704 C Oddíl OB Kotlářka
10:54:00 114 Hanslianová Barbora LCE8252 2088162 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:55:00 115 Placková Veronika MLA8250 8033229 C MLOK Mariánské Lázně
10:56:00 116 Chromá Adéla TBM8870 8008870 C KOS TJ Tesla Brno
10:57:00 117 Kroupa Diana TTR8156 1091203 C OOB Třebíč
10:58:00 118 Brzoňová Barbora CHA8451 2084437 C OK Chrastava

D35B 2.06 km, 20 m, 17 controls, Start: Start1

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
09:30:00 30 Kučerková Romana STB8196 8119540 C TJ Stadion Nový Bor
09:31:00 31 Makovská Lenka HJL8650 9145 C Sokol Horní Jelení
09:32:00 32 Janováčová Petra RBK8558 8003461 C SK Radioklub Blansko
09:33:00 33 Kalinová Markéta SPC8259 8629752 C SPORTICUS team
09:34:00 34 Kutková Hana JEN8050 2112773 C OB Jenišovice
09:35:00 35 Drhlíková Markéta VAM8250 2134332 C OB Vamberk
09:36:00 36 Bínová Jana KAM8650 2219019 C OK Kamenice
09:37:00 37 Stahoňová Jana CHA8450 2216263 C OK Chrastava
09:38:00 38 Litschmannová Lenka PGP8557 7003029 C SK Praga
09:39:00 39 Johanovská Tereza DKP8659 889286 C Oddíl OB Kotlářka
09:40:00 40 Randáková Eva KNC8450 52256 C Sokol Kostelec n. Č. l.
09:41:00 41 Doleželová Lišková Eva 0020001 7005179
09:42:00 42 Perlíková Pavla TAP8450 2115070 C KOB Tretra Praha
09:43:00 43 Sýkorová Daniela CHC8851 9549 C K.O.B. Choceň
09:44:00 44 Ludvíková Eliška SKT8050 8482580 C Orientační běh Klatovy
09:45:00 45 Dudová Irena HCE8250 8013859 C TJ Hostivice
09:46:00 46 Šperlová Zuzana ONO8751 8509233 C SKOB Ostrov
09:47:00 47 Pilátová Petra DKL8051 8196068 C KOB Kladno
09:48:00 48 Kvapilová Lenka TUV8151 7707 C SOK TJ Turnov
09:49:00 49 Žemličková Lenka LPU8660 8033255 C OK Lokomotiva Pardubice
09:50:00 50 Petriláková Petra DOR7656 8226435 C OK Dobříš
09:51:00 51 Odvodyová Šárka LPU8352 8352000 C OK Lokomotiva Pardubice
09:52:00 52 Jalová Martina RBK8355 232117 SK Radioklub Blansko
09:53:00 53 Klímová Michala STA8052 2224789 OK Střelka
09:54:00 54 Hrádková Petra HCE8251 8632951 C TJ Hostivice
09:55:00 55 Veselá Zuzana 0050001 2001984
09:56:00 56 Hájková Petra HJL8750 1425339 C Sokol Horní Jelení
09:57:00 57 Mahar Valerie SKV8653 8020223 C TJ Slovan Karlovy Vary
09:58:00 58 Neradová Eva LIT8951 8420929 C KOB Litvínov
09:59:00 59 Dohnalová Květa ZBM7954 2144067 C SK Brno Žabovřesky
10:00:00 60 Pokorná Kristýna EKP8351 52186 C VŠTJ Ekonom Praha
10:01:00 61 Švamberková Hana LPM8350 8511314 C OK Lokomotiva Plzeň
10:02:00 62 Mikanová Kateřina EKP8461 8632931 C VŠTJ Ekonom Praha
10:03:00 63 Běloušková Ilona CTB8053 436415 C SK OB Chotěboř
10:04:00 64 Kalousková Pavla JEN8451 8012882 C OB Jenišovice
10:05:00 65 Šubrtová Věra TAP8150 2080987 C KOB Tretra Praha
10:06:00 66 Hrádková Kateřina ROU8350 8507956 C SKOB Roudnice nad Labem
10:07:00 67 Dolečková Iva 0250002 8511568
10:08:00 68 Benešová Zuzana LIT8353 2151450 C KOB Litvínov
10:09:00 69 Brotánková Lenka ROU8152 2420003 C SKOB Roudnice nad Labem
10:10:00 70 Hrstková Marie SLA8150 8512713 C SKOB Slaný
10:11:00 71 Eliášková Hana LBM8051 8454043 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:12:00 72 Sedláčková Petra TAP8451 981850 C KOB Tretra Praha

D45A 2.32 km, 15 m, 16 controls, Start: Start1

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
09:10:00 10 Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 8511567 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
09:11:00 11 Klein Dana 71D7350 8606457 USV TU Dresden
09:12:00 12 Scheuermann Katrin 19D7050 8606473 SSV Planeta Radebeul
09:13:00 13 Kučerová Marie VSP7551 2127526 C USK Praha
09:14:00 14 Havrdová Renata SJC7756 8113000 C Sportcentrum Jičín
09:15:00 15 Zabořilová Romana JEN7457 8033263 C OB Jenišovice
09:16:00 16 Bartůňková Lucie LOU7750 8509347 C SK Moravan Louňovice
09:17:00 17 Kamenická Lenka OSN6955 8648571 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
09:18:00 18 Straková Linda LME7950 8013864 C SK Los Mělník
09:19:00 19 Sotonová Jitka TAP7950 8044623 C KOB Tretra Praha
09:20:00 20 Foglarová Naďa DKP6553 8506842 C Oddíl OB Kotlářka
09:21:00 21 Šitrová Lucie LPM7857 2080976 C OK Lokomotiva Plzeň
09:22:00 22 Průšová Markéta VSP7256 8660554 C USK Praha
09:23:00 23 Lošťáková Ivana PGP7763 8014514 C SK Praga
09:24:00 24 Škáchová Petra DKP7054 8017712 C Oddíl OB Kotlářka
09:25:00 25 Sobotová Jana VPM7250 8022362 C KOS Slavia Plzeň
09:26:00 26 Bohuslavová Jana LPM7852 7207664 C OK Lokomotiva Plzeň
09:27:00 27 Janovská Petra PGP7355 8654900 C SK Praga
09:28:00 28 Vondráčková Markéta DKP7856 8460270 C Oddíl OB Kotlářka
09:29:00 29 Štěpová Dana PGP7456 2099486 C SK Praga
09:30:00 30 Kotásková Jana JES7451 237528 C OK Rakovník
09:31:00 31 Ehlerová Petra VSP7855 8047193 C USK Praha
09:32:00 32 Brandejsová Petra DKP7853 8113490 C Oddíl OB Kotlářka
09:33:00 33 Městková Lucie TEP7850 8410791 C Tempo Praha
09:34:00 34 Korpasová Ivana LBM7362 8013857 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
09:35:00 35 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 8005137 C SK Praga
09:36:00 36 Matyášová Jana CHA7652 8030636 C OK Chrastava
09:37:00 37 Kosová Michaela PHK6752 8660597 C OK 99 Hradec Králové
09:38:00 38 Žemlová Eva KAM7550 8033217 C OK Kamenice
09:39:00 39 Kožinová Jana PGP6651 8680353 C SK Praga
09:40:00 40 Pechová Iva LPM6151 8014556 C OK Lokomotiva Plzeň
09:41:00 41 Městková Kateřina VSP7650 8033206 C USK Praha
09:42:00 42 Vaněčková Petra TJP7950 8000318 C TJ Sokol Troja
09:43:00 43 Arnoštová Kateřina VSP7652 8226388 C USK Praha
09:44:00 44 Broschová Lucie RBK7451 8006757 C SK Radioklub Blansko
09:45:00 45 Blahutová Hanka MFP7953 51928 C Matfyz Praha
09:46:00 46 Čevelová Ivana RIC7853 2102678 C OB Říčany
09:47:00 47 Urbánková Jana ONO7851 8013408 C SKOB Ostrov
09:48:00 48 Dvorská Marie VLI7454 2058473 C Slavia Liberec orienteering
09:49:00 49 Šimerková Olga PGP7551 8648558 C SK Praga
09:50:00 50 Melišíková Radka TAP7152 8008273 C KOB Tretra Praha
09:51:00 51 Hradecká Petra DOK6850 897368 C OK Doksy
09:52:00 52 Vaňková Alice ROZ7950 2229813 C OK Roztoky
09:53:00 53 Malečková Iva VSP7559 2067949 C USK Praha
09:54:00 54 Žižková Markéta DOR7352 2104706 C OK Dobříš
09:55:00 55 Čivrná Karolína VRL7355 8107731 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
09:56:00 56 Gajdová Kristina VSP7752 8505712 C USK Praha
09:57:00 57 Termerová Jana LTU7850 2103288 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
09:58:00 58 Veselá Eva VCB7853 8013928 C OB České Budějovice
09:59:00 59 Březinová Michaela CHA7751 8445321 C OK Chrastava
10:00:00 60 Cíchová Pavlína TTR7452 2092365 C OOB Třebíč
10:01:00 61 Ryšavá Magdaléna PGP7650 8517318 C SK Praga
10:02:00 62 Hlaváčková Klára TAP7756 8105257 C KOB Tretra Praha
10:03:00 63 Jeřábková Tereza BOR7563 8160178 C OK Jiskra Nový Bor
10:04:00 64 Rejšková Alena KAM7750 8511571 C OK Kamenice
10:05:00 65 Šoupová Jana LPM6850 8670490 C OK Lokomotiva Plzeň
10:06:00 66 Waldhauserová Irena BOR7459 8226310 C OK Jiskra Nový Bor
10:07:00 67 Forstová Lenka MFP6850 2222801 C Matfyz Praha
10:08:00 68 Benešová Iva SJH7051 8660392 C SOS Jindřichův Hradec
10:09:00 69 Nová Jana DOR7150 8663122 C OK Dobříš
10:10:00 70 Bartošová Jana MLA7051 8656656 C MLOK Mariánské Lázně
10:11:00 71 Richterová Nataša ADA7451 52715 C OOB Spartak Adamov
10:12:00 72 Klinkerová Jitka ROZ6450 8517320 C OK Roztoky
10:13:00 73 Lipenská Eva CHA7951 8013858 C OK Chrastava
10:14:00 74 Petráňová Jana SCP7555 8014523 C OK Sparta Praha
10:15:00 75 Löhning Susanne 71D7850 8041178 USV TU Dresden
10:16:00 76 Riby Kateřina LTP7252 8445304 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:17:00 77 Žižková Jaroslava DOR7754 2104694 C OK Dobříš
10:18:00 78 Beranová Jana SJH7851 8013871 C SOS Jindřichův Hradec
10:19:00 79 Hulcová Pavla KSH7753 8502693 C OB Kašperské Hory
10:20:00 80 Vokušová Dana JJN7750 2104591 C Team Jizerky

D45B 1.81 km, 10 m, 13 controls, Start: Start1

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
09:00:00 00 Beránková Markéta VPM7452 9129 C KOS Slavia Plzeň
09:01:00 01 Havlová Eva KNC7851 8003637 C Sokol Kostelec n. Č. l.
09:02:00 02 Marholdová Martina ZVO7451 438635 C OB SK Zvole
09:03:00 03 Vrábelová Petra PHK7755 51176 C OK 99 Hradec Králové
09:04:00 04 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C TJ START Náchod
09:05:00 05 Brumovská Rhea TAP7251 2224524 C KOB Tretra Praha
09:06:00 06 Kynčlová Dagmar JIL7256 9074 C OK Jilemnice
09:07:00 07 Pokorná Kamila KAM7452 2118482 C OK Kamenice
09:08:00 08 Reichelová Monika VSP7755 2148243 C USK Praha
09:09:00 09 Čiháková Olga HOR7651 2104603 C TJ Jiskra Hořice
09:10:00 10 Krejčová Jana ROU7758 2127876 C SKOB Roudnice nad Labem
09:11:00 11 Ptáčková Helena DKP7750 2419969 C Oddíl OB Kotlářka
09:12:00 12 Náměstková Veronika SKT7351 8042138 C Orientační běh Klatovy
09:13:00 13 Bartáková Eva CHA7051 331779 C OK Chrastava
09:14:00 14 Klimešová Milena SKT7550 2152969 C Orientační běh Klatovy
09:15:00 15 Baštová Jana DOR7452 2113394 C OK Dobříš
09:16:00 16 Buková Jana ROU7150 2075666 C SKOB Roudnice nad Labem
09:17:00 17 Magazu Radmila DOR7853 8012880 C OK Dobříš
09:18:00 18 Sedláková Hana SRK7850 426328 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
09:19:00 19 Pavlová Libuše MOV7451 8004042 C SKOB Ostrava
09:20:00 20 Finco Dneboská Eva PVP7755 8107747 C VSK Přírodní vědy Praha
09:21:00 21 Smrčková Lucie JIL7151 2096123 C OK Jilemnice
09:22:00 22 Menclová Jana JEN7556 7789 C OB Jenišovice
09:23:00 23 Gibbonsová Jitka TUV7252 2126365 C SOK TJ Turnov
09:24:00 24 Beranová Jana SLA7551 515052 C SKOB Slaný
09:25:00 25 Humlíčková Jana UBM7351 8041173 C MENISKOS Brno
09:26:00 26 Lacinová Hanka DKP7952 2111754 C Oddíl OB Kotlářka
09:27:00 27 Bernatíková Šárka SFM7151 8501786 C O-RUNNAŘI Beskydy
09:28:00 28 Kubecová Jana STB7399 8119537 C TJ Stadion Nový Bor
09:29:00 29 Kadlecová Gabriela BBM7651 2120995 C BETA URSUS Rosice
09:30:00 30 Stryková Kateřina LPU7855 232606 C OK Lokomotiva Pardubice
09:31:00 31 Kurfürstová Magdalena FSP7852 207837 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
09:32:00 32 Housková Monika DOR7551 2044893 C OK Dobříš
09:33:00 33 Mišeková Martina KAM7851 2800344 C OK Kamenice
09:34:00 34 Jonášová Šárka SKT7450 2152975 C Orientační běh Klatovy
09:35:00 35 Soukupová Andrea NEK7851 2145642 C Nejdek Orienteering
09:36:00 36 Kleinová Petra LTP7553 8133231 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
09:37:00 37 Hančová Alice VRL7052 206480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
09:38:00 38 Jirsová Pavla KSH7251 8501799 C OB Kašperské Hory
09:39:00 39 Kadlecová Zuzana VPM7450 8514542 C KOS Slavia Plzeň
09:40:00 40 Davidová Jana ONO7852 8154978 C SKOB Ostrov
09:41:00 41 Čepičková Jana LPM7353 8044744 C OK Lokomotiva Plzeň
09:42:00 42 Šašková Hana LTP7552 897359 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
09:43:00 43 Klimplová Lenka LPU7951 1271279 C OK Lokomotiva Pardubice
09:44:00 44 Čelechovská Zora UBM7451 1410001 C MENISKOS Brno
09:45:00 45 Švestková Jana KUB7060 8506637 C KUB Koala Uherský Brod
09:46:00 46 Gregor Tahmina DOR7552 2127585 C OK Dobříš
09:47:00 47 Hankovcová Lenka KAM7053 682099 C OK Kamenice
09:48:00 48 Krausová Marcela LCV7351 253153 C TJ Lokomotiva Chomutov
09:49:00 49 Kosobudová Lenka VTA7351 7208099 C SC vebr-sport
09:50:00 50 Hradilová Katarína HCE7350 49153 C TJ Hostivice
09:51:00 51 Mikulčíková Irena KUB7750 8140920 C KUB Koala Uherský Brod
09:52:00 52 Svítilová Pavla PGP7764 8660503 C SK Praga
09:53:00 53 Kándlová Adéla DCE7550 2113044 C KOB Dobřichovice
09:54:00 54 Langrová Monika SHK7251 9802 C OK Slavia Hradec Králové
09:55:00 55 Jirousová Eva TAP7653 8632929 C KOB Tretra Praha
09:56:00 56 Válková Martina TUV7051 2120071 C SOK TJ Turnov
09:57:00 57 Šunková Karolína LOU7550 2143334 C SK Moravan Louňovice
09:58:00 58 Jírová Monika ROZ7350 1415713 C OK Roztoky
09:59:00 59 Cichrová Iveta TAP7752 8514641 C KOB Tretra Praha

D55A 2.06 km, 20 m, 17 controls, Start: Start1

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
10:17:00 77 Kudrnáčová Hana KAM6250 232268 C OK Kamenice
10:18:00 78 Kubínová Jana SKV6751 8109404 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:19:00 79 Jiřištová Hana JIL6052 9093 C OK Jilemnice
10:20:00 80 Voltrová Svatava ROZ6150 8013396 C OK Roztoky
10:21:00 81 Juckelandt Sabine 24D6350 8606442 SV Robotron Dresden
10:22:00 82 Léharová Iva LPU6152 8514488 C OK Lokomotiva Pardubice
10:23:00 83 Čechová Zuzana BZR6951 8149884 C Bratrstvo Ždárských vrchů
10:24:00 84 Fencíková Vladislava JHB6553 8013883 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:25:00 85 Demlová Jitka LPU6955 8230369 C OK Lokomotiva Pardubice
10:26:00 86 Woy Anja 71D6950 8290569 USV TU Dresden
10:27:00 87 Veljačiková Markéta SCP6451 8506651 C OK Sparta Praha
10:28:00 88 Hudečková Helena VTA6951 8655469 C SC vebr-sport
10:29:00 89 Pološčuková Monika SMB6551 7722 C SKOB Mladá Boleslav
10:30:00 90 Malačková Jana DKP6150 232646 C Oddíl OB Kotlářka
10:31:00 91 Eckardt Cornelia 71D6900 8190769 USV TU Dresden
10:32:00 92 Müllerová Zorka BZP6750 8162838 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:33:00 93 Tloušťová Eva SCP6950 52114 C OK Sparta Praha
10:34:00 94 Freyová Michaela KPY6050 301394 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:35:00 95 Řadová Jaromíra DKP6551 515168 C Oddíl OB Kotlářka
10:36:00 96 Zalabová Martina SJC6657 8213213 C Sportcentrum Jičín
10:37:00 97 Nováková Irena OKP6651 2133898 C SK OK 24 Praha
10:38:00 98 Kábrtová Iva PEN6350 8030630 C OK RECO Sport
10:39:00 99 Leideck Heike 71D6250 8130762 USV TU Dresden
10:40:00 100 Hrdličková Ludmila SLA6950 8033240 C SKOB Slaný
10:41:00 101 Kettnerová Lenka HCE6450 8501070 C TJ Hostivice
10:42:00 102 Baziková Lucie TJP6451 434807 C TJ Sokol Troja
10:43:00 103 Choutková Lenka SOB6350 2419963 C SOBSA
10:44:00 104 Štorková Simona JPV6556 8006556 C Oddíl OS SK Prostějov

D55B 1.68 km, 10 m, 13 controls, Start: Start1

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
11:29:00 149 Šimůnková Martina TAP6851 2152988 C KOB Tretra Praha
11:30:00 150 Švarcová Lenka JEN6451 8033291 C OB Jenišovice
11:31:00 151 Turinská Ivana TAP6850 232199 C KOB Tretra Praha
11:32:00 152 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C OK Slavia Hradec Králové
11:33:00 153 Burdová Simona LDC6851 7667667 C KOB Děčín
11:34:00 154 Linková Iva TUV6850 8061486 C SOK TJ Turnov
11:35:00 155 Kočibová Ivana TJN6354 8662700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.

D65A 1.81 km, 10 m, 13 controls, Start: Start1

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
11:15:00 135 Svobodná Eva DKP5851 301365 C Oddíl OB Kotlářka
11:16:00 136 Cabrnochová Hana DKL5550 53520 C KOB Kladno
11:17:00 137 Dudová Hana DKP5752 8512509 C Oddíl OB Kotlářka
11:18:00 138 Sládková Eva TEH5751 8663158 C Sokol Tehov
11:19:00 139 Neumann Petra CHA5851 8222298 C OK Chrastava
11:20:00 140 Jelínková Radana PGP5851 301361 C SK Praga
11:21:00 141 Beranová Vlasta UVP5450 8111134 C Slovan Praha
11:22:00 142 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C KOB Dobřichovice
11:23:00 143 Víchová Ladislava LPU5851 8014508 C OK Lokomotiva Pardubice
11:24:00 144 Zelená Markéta PGP5850 8680329 C SK Praga
11:25:00 145 Rančáková Stáňa DKL5950 8013873 C KOB Kladno
11:26:00 146 Novotná Jiřina LPU5654 8047142 C OK Lokomotiva Pardubice

D65B 1.56 km, 10 m, 12 controls, Start: Start1

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
09:30:00 30 Hausmannová Irena 0180001 2079491
09:31:00 31 Holfeld Konstanze 0040001 2371
09:32:00 32 Salajková Věra LBM5558 8063069 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
09:33:00 33 Jalová Marie RBK5761 8511566 C SK Radioklub Blansko
09:34:00 34 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C OK Sparta Praha

D70 1.56 km, 10 m, 13 controls, Start: Start1

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
09:09:00 09 Ševčíková Alena CHA5351 8008272 C OK Chrastava
09:10:00 10 Dohnalová Dana VSP5050 8680418 C USK Praha
09:11:00 11 Šaffková Zuzana CHA5150 8022660 C OK Chrastava
09:12:00 12 Pachnerová Jaroslava VLI5152 8448441 C Slavia Liberec orienteering
09:13:00 13 Horová Magda VSP5450 7009782 C USK Praha
09:14:00 14 Neradová Alena LIT5051 8144113 C KOB Litvínov
09:15:00 15 Karmazínová Ivana VLI5150 8113523 C Slavia Liberec orienteering
09:16:00 16 Omová Jana TUR5150 2025351 C OOB TJ Turnov

D75 1.68 km, 10 m, 13 controls, Start: Start1

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
11:39:00 159 Tomanová Jana LBM4955 8178888 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:40:00 160 Horáková Magdalena NEK4950 301414 C Nejdek Orienteering

D80 1.68 km, 10 m, 13 controls, Start: Start1

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
11:44:00 164 Haňkovská Jana PGP4050 8063085 C SK Praga

H10L 1.08 km, 10 m, 9 controls, Start: Start1

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
09:35:00 35 Mašek Ondřej DKP1600 201538 C Oddíl OB Kotlářka
09:36:00 36 Vrabec Adrian SCP1500 51571 C OK Sparta Praha
09:37:00 37 Švamberk Jan LPM1500 2161652 C OK Lokomotiva Plzeň
09:38:00 38 Kolaja Jaromír VLI1501 2067313 C Slavia Liberec orienteering
09:39:00 39 Lukavec Tomáš SMR1700 7204495 SNS Smržovka
09:40:00 40 Klíma Albert STA1501 8004043 C OK Střelka
09:41:00 41 Pachner Ota CHA1400 7500077 C OK Chrastava
09:42:00 42 Spáčil Kryštof SAD1401 51747 C Sportovní akademie Dobříš
09:43:00 43 Rauch David VPM1515 887625 C KOS Slavia Plzeň
09:44:00 44 Jaroš Lukáš SAD1400 839547 C Sportovní akademie Dobříš
09:45:00 45 Lankaš Vojtěch CHA1500 8173 C OK Chrastava
09:46:00 46 Salgueiro Antonio 0230001 515029
09:47:00 47 Bouchal Vít VPM1616 995860 C KOS Slavia Plzeň
09:48:00 48 Maroušek Erik 0010002 2226440
09:49:00 49 Šoljak Jiří TAP1601 8510175 C KOB Tretra Praha
09:50:00 50 Beneš Lukáš FSP1500 7000509 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
09:51:00 51 Voráček Jan OSN1701 52130 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
09:52:00 52 Šimek Přemysl LME1400 2118504 C SK Los Mělník
09:53:00 53 Macek Martin KAM1703 8514527 C OK Kamenice
09:54:00 54 Šich Jan DLP1500 2181292 C OOB TJ Dukla Praha
09:55:00 55 Schindler Tadeáš PGP1600 2219055 C SK Praga

H10 1.28 km, 10 m, 13 controls, Start: Start1

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
10:37:00 97 Kazda Matěj SJC1515 8300115 C Sportcentrum Jičín
10:38:00 98 Pucherna Štěpán TAP1400 8509353 C KOB Tretra Praha
10:39:00 99 Havlíček Kristián RIC1402 2420001 C OB Říčany
10:40:00 100 Tůma Jáchym TUR1508 2219038 C OOB TJ Turnov
10:41:00 101 Vrábel Ondřej PHK1500 8063063 C OK 99 Hradec Králové
10:42:00 102 Palas Tomáš SJC1501 500267 C Sportcentrum Jičín
10:43:00 103 Brotánek Jan ROU1401 8502671 C SKOB Roudnice nad Labem
10:44:00 104 Kolín Jonáš JIL1500 8332000 C OK Jilemnice
10:45:00 105 Veselý Hubert PGP1402 2302109 C SK Praga
10:46:00 106 Kalina Oskar SPC1502 8109400 C SPORTICUS team
10:47:00 107 Šimonek Albert 0480001 8511310
10:48:00 108 Bárta Vítězslav RBK1501 2151418 C SK Radioklub Blansko
10:49:00 109 Šedivý Marek PGP1400 1406172 C SK Praga
10:50:00 110 Rychlý Jakub KRN1500 8503919 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:51:00 111 Kroupa Otto TTR1402 2230 C OOB Třebíč
10:52:00 112 Odvody Vilém LPU1502 8663126 C OK Lokomotiva Pardubice
10:53:00 113 Seidl Kryštof RIC1407 51610 C OB Říčany
10:54:00 114 Tománek Jan DOR1400 2151405 C OK Dobříš
10:55:00 115 Cerha Albert KDZ1400 2144102 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
10:56:00 116 Rollier Alexei PGP1505 8005907 C SK Praga
10:57:00 117 Fanta Lukáš TJN1600 2219093 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:58:00 118 Makovský Jonáš HJL1400 2126356 C Sokol Horní Jelení
10:59:00 119 Rauch Jonáš VPM1500 52376 C KOS Slavia Plzeň
11:00:00 120 Tihon Jan PHK1505 2078454 C OK 99 Hradec Králové
11:01:00 121 Vach Štěpán PGP1502 2145629 C SK Praga
11:02:00 122 Jakubec Jan SJC1503 2112770 C Sportcentrum Jičín
11:03:00 123 Drbohlav Marek TUR1409 8514523 C OOB TJ Turnov
11:04:00 124 Baldrian František VSP1600 8506630 C USK Praha
11:05:00 125 Doležel Václav PGP1503 2152839 C SK Praga
11:06:00 126 Chromý Filip TBM1616 888602 C KOS TJ Tesla Brno
11:07:00 127 Asanaliev Artur TAP1503 7151177 C KOB Tretra Praha
11:08:00 128 Jalový Kryštof RBK1401 8512644 C SK Radioklub Blansko
11:09:00 129 Votava Jan VLI1400 8501152 C Slavia Liberec orienteering
11:10:00 130 Mokrý Daniel HJL1401 2081380 C Sokol Horní Jelení
11:11:00 131 Jiřišta Vladimír JIL1502 2139478 C OK Jilemnice
11:12:00 132 Hýbl Šimon TAP1401 8196088 C KOB Tretra Praha
11:13:00 133 Skalka Jindřich VSP1500 8511751 C USK Praha
11:14:00 134 Chabr Eduard DLP1501 2145626 C OOB TJ Dukla Praha

H12 1.45 km, 10 m, 13 controls, Start: Start1

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
10:41:00 101 Pecánek Matěj TEP1300 51647 C Tempo Praha
10:42:00 102 Arnošt Daniel SAD1200 434596 C Sportovní akademie Dobříš
10:43:00 103 Karafiát Dominik BOR1306 4379 C OK Jiskra Nový Bor
10:44:00 104 Bárta Zbyněk RBK1301 2152928 C SK Radioklub Blansko
10:45:00 105 Mišek Michal KAM1300 2088709 C OK Kamenice
10:46:00 106 Dostál Václav DOR1202 8857 B OK Dobříš
10:47:00 107 Běloušek Matěj CTB1202 8004049 B SK OB Chotěboř
10:48:00 108 Kääriäinen Otto 71D1200 1142009 USV TU Dresden
10:49:00 109 Sankot Jakub KAM1207 8502719 B OK Kamenice
10:50:00 110 Rauch Tobiáš VPM1300 8507967 B KOS Slavia Plzeň
10:51:00 111 Mrázek Emil SJC1300 8010900 C Sportcentrum Jičín
10:52:00 112 Abraham Jan DKP1310 8509050 C Oddíl OB Kotlářka
10:53:00 113 Sláma Marek KAM1201 8501176 B OK Kamenice
10:54:00 114 Smutný Martin DLP1300 2141938 C OOB TJ Dukla Praha
10:55:00 115 Šrůta David BOR1305 4408 C OK Jiskra Nový Bor
10:56:00 116 Fukátko Václav LPU1302 8109313 C OK Lokomotiva Pardubice
10:57:00 117 Kratochvíl Matyáš DLP1303 2214502 C OOB TJ Dukla Praha
10:58:00 118 Bína Richard KAM1205 8501047 B OK Kamenice
10:59:00 119 Šunka Hubert LOU1200 8328680 C SK Moravan Louňovice
11:00:00 120 Šída Ondřej KDZ1202 2144030 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
11:01:00 121 Petráň Lukáš TAP1200 8501054 C KOB Tretra Praha
11:02:00 122 Kolaja Bedřich VLI1301 8629817 C Slavia Liberec orienteering
11:03:00 123 Fanta Michal TJN1304 8454033 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:04:00 124 Prior Jiří SAD1201 53162 C Sportovní akademie Dobříš
11:05:00 125 Čevela Marek RIC1300 8520848 C OB Říčany
11:06:00 126 Klein David LTP1200 8107758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:07:00 127 Peths Sebastian KRN1200 8113533 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:08:00 128 Ptáček Ondřej DKP1204 8196098 B Oddíl OB Kotlářka
11:09:00 129 Podlipný Filip SJC1202 8056400 C Sportcentrum Jičín
11:10:00 130 Holeček Jakub KAM1208 2102864 C OK Kamenice
11:11:00 131 Červinka Dominik HJL1202 8409851 C Sokol Horní Jelení
11:12:00 132 Míka Zbyněk DKP1301 8410799 C Oddíl OB Kotlářka
11:13:00 133 Doležel Adam PGP1202 8514443 B SK Praga
11:14:00 134 Klíma Matouš STA1303 8047292 C OK Střelka
11:15:00 135 Ludvík Petr SKT1300 8063093 C Orientační běh Klatovy
11:16:00 136 Spáčil Zdeněk SAD1202 51648 C Sportovní akademie Dobříš
11:17:00 137 Janda Vit 0450002 2029204
11:18:00 138 Veselý Vilém PGP1201 2220678 C SK Praga
11:19:00 139 Košťák Hubert DOR1305 7008105 C OK Dobříš
11:20:00 140 Gono Jakub HCE1301 8511307 C TJ Hostivice
11:21:00 141 Šťastný Vilém CTB1301 8136477 C SK OB Chotěboř
11:22:00 142 Merhaut Jakub CHA1203 8632930 C OK Chrastava
11:23:00 143 Placek Nikolas MLA1200 8514683 B MLOK Mariánské Lázně
11:24:00 144 Janováč Marek RBK1302 8162876 C SK Radioklub Blansko
11:25:00 145 Fodor Patrik SAD1300 981821 C Sportovní akademie Dobříš
11:26:00 146 Bláha Štěpán HJL1300 9103 C Sokol Horní Jelení
11:27:00 147 Stahoň Jakub CHA1301 2216273 C OK Chrastava
11:28:00 148 Škop Bedřich ZVO1201 8512680 C OB SK Zvole
11:29:00 149 Vach Matyáš PGP1301 2218993 C SK Praga
11:30:00 150 Pelikán Vít KAM1203 8512715 B OK Kamenice
11:31:00 151 Ledabyl Václav TUR1217 2216259 C OOB TJ Turnov
11:32:00 152 Komín Kryštof DKL1201 9767 C KOB Kladno
11:33:00 153 Hulec Karel KSH1301 2073726 C OB Kašperské Hory
11:34:00 154 Lankaš Antonín CHA1200 8167 C OK Chrastava
11:35:00 155 Soukup Ondřej NEK1201 8013491 B Nejdek Orienteering
11:36:00 156 Červenka Vojtěch SAD1301 682358 C Sportovní akademie Dobříš
11:37:00 157 Jůza Bruno KDZ1200 2000600 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
11:38:00 158 Brzoň Matouš CHA1202 2084439 C OK Chrastava

H14A 2.32 km, 25 m, 22 controls, Start: Start1

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
10:09:00 69 Machar Dan DKP1002 8080823 B Oddíl OB Kotlářka
10:10:00 70 Horáček Jáchym VLI1111 8003621 B Slavia Liberec orienteering
10:11:00 71 Klein Aiko 71D1001 2068141 USV TU Dresden
10:12:00 72 Neškudla Jan KAM1005 8226404 C OK Kamenice
10:13:00 73 Zápotocký Tomáš SLA1200 8461732 B SKOB Slaný
10:14:00 74 Ticháček Jáchym SJC1004 8250110 C Sportcentrum Jičín
10:15:00 75 Beneš Jan MLA1000 8196039 B MLOK Mariánské Lázně
10:16:00 76 Kvasnička Jakub KDZ1100 2144081 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
10:17:00 77 Čihák Matěj HOR1100 8025655 B TJ Jiskra Hořice
10:18:00 78 Gregor Kevin DOR1001 2125357 B OK Dobříš
10:19:00 79 Beneš Tadeáš FSP1105 52215 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:20:00 80 Baláš Jan DOR1113 2039827 C OK Dobříš
10:21:00 81 Haag Benjamin 71D1002 2036274 USV TU Dresden
10:22:00 82 Červenka Daniel SAD1101 52690 C Sportovní akademie Dobříš
10:23:00 83 Bednařík Vojtěch TAP1104 8003642 C KOB Tretra Praha
10:24:00 84 Šťastný Antonín CTB1101 8003650 B SK OB Chotěboř
10:25:00 85 Míka Luboš DKP1101 8017720 B Oddíl OB Kotlářka
10:26:00 86 Baldrian Josef VSP1100 8670452 B USK Praha
10:27:00 87 Jetel Václav DOR1105 2039792 B OK Dobříš
10:28:00 88 Minařík František ZTC1103 8007194 B Západočeské sportovní centrum OB
10:29:00 89 Prox Jan RIC1003 8226428 B OB Říčany
10:30:00 90 Míchal Jakub SJH1001 8022661 A SOS Jindřichův Hradec
10:31:00 91 Jiroušek Štěpán DOR1102 2151399 B OK Dobříš
10:32:00 92 Brandejs Hynek DKP1005 8632937 C Oddíl OB Kotlářka
10:33:00 93 Vaněk Lukáš ROZ1101 8154992 B OK Roztoky
10:34:00 94 Etrych Matěj DOR1104 8514558 B OK Dobříš
10:35:00 95 Bašus Ondřej KAM1004 8007178 B OK Kamenice
10:36:00 96 Sedlák Václav DKP1105 8008297 B Oddíl OB Kotlářka
10:37:00 97 Pospíšil Tomáš SSU1006 8512642 C SK Severka Šumperk
10:38:00 98 Černý Viktor VPM1003 8512709 C KOS Slavia Plzeň
10:39:00 99 Brzoň Šimon VLI1105 2084434 C Slavia Liberec orienteering
10:40:00 100 Voleský Viktor KAM1103 8501496 B OK Kamenice
10:41:00 101 Hrádek Vojtěch ROU1000 8512733 C SKOB Roudnice nad Labem
10:42:00 102 Kutlvašr Vladimír VRL1002 8047122 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:43:00 103 Kašpar Adam DOR1101 8514494 B OK Dobříš
10:44:00 104 Rejšek Čeněk KAM1002 8488600 B OK Kamenice
10:45:00 105 Lange Marius 71D1100 8234313 USV TU Dresden
10:46:00 106 Sláma Kryštof KAM1000 8501052 B OK Kamenice
10:47:00 107 Janata Matěj TJN1111 8013463 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:48:00 108 Seidl Marek RIC1100 888643 C OB Říčany
10:49:00 109 Beránek Šimon VPM1000 8516916 C KOS Slavia Plzeň
10:50:00 110 Votava Vojtěch VLI1201 8517319 A Slavia Liberec orienteering
10:51:00 111 Bárta Ladislav RBK1101 8500016 B SK Radioklub Blansko
10:52:00 112 Beran Antonín SJH1101 8501563 B SOS Jindřichův Hradec
10:53:00 113 Křenek Jan VPM1101 8000358 C KOS Slavia Plzeň
10:54:00 114 Hanák Kryštof SLA1100 9201329 C SKOB Slaný
10:55:00 115 Souhrada Štěpán ROU1002 8501506 C SKOB Roudnice nad Labem
10:56:00 116 Jedlička Josef VPM1102 8501061 B KOS Slavia Plzeň
10:57:00 117 Čížik Matyáš KAM1102 8410790 B OK Kamenice
10:58:00 118 Kroupa Vít TTR1001 8090710 C OOB Třebíč

H14B 1.45 km, 10 m, 13 controls, Start: Start1

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
11:43:00 163 Eliášek Jakub LBM1101 8510290 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:44:00 164 Haviar Antonín SKT1100 8511254 C Orientační běh Klatovy
11:45:00 165 Šabatka Filip LPU1107 9269 C OK Lokomotiva Pardubice
11:46:00 166 Mokrý Tadeáš HJL1100 8409860 C Sokol Horní Jelení
11:47:00 167 Müller Karel HCE1000 8680602 C TJ Hostivice
11:48:00 168 Roučka Tomáš VIM1100 8500052 C Ski klub Šumava Vimperk
11:49:00 169 Černý Antonín ONO1001 8119462 B SKOB Ostrov
11:50:00 170 Homolka Vojtěch SAD1102 361921 C Sportovní akademie Dobříš
11:51:00 171 Hulec František KSH1101 2073725 C OB Kašperské Hory
11:52:00 172 Široký Jakub BBM1000 2224623 C BETA URSUS Rosice
11:53:00 173 Heřmánek Adam KDZ1000 2144093 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
11:54:00 174 Klíma Štěpán STA1003 8008304 C OK Střelka
11:55:00 175 Etrych Tobiáš DOR1103 2148206 C OK Dobříš
11:56:00 176 Hübner Václav TBM1112 2118463 B KOS TJ Tesla Brno
11:57:00 177 Pysarev Rodion ZVO1104 2031364 C OB SK Zvole
11:58:00 178 Kučerka Radek STB1101 8500047 B TJ Stadion Nový Bor

H16A 2.95 km, 30 m, 18 controls, Start: Start1

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
09:30:00 30 Machar Eda DKP0803 8080822 B Oddíl OB Kotlářka
09:31:00 31 Magazu Lukas DOR0805 8663147 B OK Dobříš
09:32:00 32 Zavadil Matěj VSP0904 8026650 B USK Praha
09:33:00 33 Kutek Matěj TUR0908 8003260 A OOB TJ Turnov
09:34:00 34 Etrych Jonáš DOR0907 8016296 A OK Dobříš
09:35:00 35 Tejkl Štěpán TAP0807 8090146 B KOB Tretra Praha
09:36:00 36 Linhart Jakub ZVO0802 2115685 B OB SK Zvole
09:37:00 37 Kučera Jakub VSP0900 8042137 A USK Praha
09:38:00 38 Žemlík Eduard TUR0909 8680592 A OOB TJ Turnov
09:39:00 39 Rod Matyáš VSP0803 8066787 B USK Praha
09:40:00 40 Rotsch Jakub KUL0902 8226387 C KOB Ústí nad Labem
09:41:00 41 Čihák Jakub HOR0901 8014569 A TJ Jiskra Hořice
09:42:00 42 Placek Tomas MLA0902 8014515 B MLOK Mariánské Lázně
09:43:00 43 Termer Štěpán VSP0807 8404070 B USK Praha
09:44:00 44 Patka Marek BOR0902 8304112 A OK Jiskra Nový Bor
09:45:00 45 Anděl Robin VPM0901 8109411 A KOS Slavia Plzeň
09:46:00 46 Doucha Tomáš SNA0801 8019416 B TJ START Náchod
09:47:00 47 Kříž Matěj KAM0900 8002892 B OK Kamenice
09:48:00 48 Engel Adam DKP0910 8047223 A Oddíl OB Kotlářka
09:49:00 49 Šubrt Ondřej TAP0801 8006740 B KOB Tretra Praha
09:50:00 50 Brandejs Štěpán DKP0807 8080813 A Oddíl OB Kotlářka
09:51:00 51 Gajda Petr VSP0903 8028811 A USK Praha
09:52:00 52 Minařík Josef ZTC0903 8226414 B Západočeské sportovní centrum OB
09:53:00 53 Kolář David ZVO0805 8667541 B OB SK Zvole
09:54:00 54 Šimerka Ondřej PGP0800 8648593 B SK Praga
09:55:00 55 Bolina Eduard FSP0901 2140844 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
09:56:00 56 Kalousek Dominik JEN0901 8680290 C OB Jenišovice
09:57:00 57 Novák Adam DKP0924 8154985 B Oddíl OB Kotlářka
09:58:00 58 Šnejdar Martin PGP0806 8076039 B SK Praga
09:59:00 59 Prášil Adam SJI0901 8033299 A OK Jihlava
10:00:00 60 Komín Matyáš DKL0901 2121871 B KOB Kladno

H16B 2.32 km, 25 m, 22 controls, Start: Start1

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
11:02:00 122 Švestka Patrik KUB0810 2088173 C KUB Koala Uherský Brod
11:03:00 123 Bílek Vojtěch 0490002 8517313
11:04:00 124 Forst Albert MFP0901 2079501 C Matfyz Praha
11:05:00 125 Cichra Patrik TAP0903 8007172 B KOB Tretra Praha
11:06:00 126 Zavadil Adam KAM0901 8004883 B OK Kamenice
11:07:00 127 Prášil Šimon TTR0901 8107762 B OOB Třebíč
11:08:00 128 Kadaník Petr LPU0802 9820 C OK Lokomotiva Pardubice
11:09:00 129 Vaněček Jan DKP0824 8670805 C Oddíl OB Kotlářka
11:10:00 130 Janda Marin 0450003 7001904
11:11:00 131 Hradil Michal HCE0900 1417257 C TJ Hostivice
11:12:00 132 Eliášek Patrik ZBM0814 8454004 B SK Brno Žabovřesky

H18A 3.24 km, 35 m, 21 controls, Start: Start1

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
10:44:00 104 Machar Matěj DKP0604 8080821 C Oddíl OB Kotlářka
10:45:00 105 Ryšánek Vojtěch KUL0701 8285923 C KOB Ústí nad Labem
10:46:00 106 Sadil Martin MFP0702 8107729 C Matfyz Praha
10:47:00 107 Březina Karel CHA0605 8518330 B OK Chrastava
10:48:00 108 Balej Martin KUL0603 8662371 C KOB Ústí nad Labem
10:49:00 109 Čihák Jan HOR0601 8670737 A TJ Jiskra Hořice
10:50:00 110 Lacina Jan DKP0717 8183145 B Oddíl OB Kotlářka
10:51:00 111 Drahoňovský Tomáš TUR0701 8667957 A OOB TJ Turnov
10:52:00 112 Borovec Šimon CHC0701 8189888 B K.O.B. Choceň
10:53:00 113 Šebelka Matěj VLI0805 8149871 A Slavia Liberec orienteering
10:54:00 114 Vrábel Štěpán PHK0705 8006764 B OK 99 Hradec Králové
10:55:00 115 Žižka Přemysl DOR0706 8332266 B OK Dobříš
10:56:00 116 Brosch Ondřej RBK0606 8660437 A SK Radioklub Blansko
10:57:00 117 Vojvodík Eduard MOV0600 8670493 B SKOB Ostrava
10:58:00 118 Votava Matěj KUL0601 8512695 B KOB Ústí nad Labem
10:59:00 119 Prášil Jakub SJI0702 8014531 B OK Jihlava
11:00:00 120 Hlaváček Vojtěch TAP0700 8014443 B KOB Tretra Praha
11:01:00 121 Kopecký Matyáš DKP0613 8017713 B Oddíl OB Kotlářka
11:02:00 122 Jareš Ondřej KUL0600 8660594 C KOB Ústí nad Labem
11:03:00 123 Jandera Kryštof PGP0700 8662280 C SK Praga
11:04:00 124 Ticháček Jakub SJC0704 8190207 A Sportcentrum Jičín
11:05:00 125 Beran František SLA0700 8075984 B SKOB Slaný
11:06:00 126 Kosák Eliáš PGP0704 8140934 A SK Praga
11:07:00 127 Patka Kryštof BOR0702 8304111 B OK Jiskra Nový Bor

H18B 2.95 km, 30 m, 18 controls, Start: Start1

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
11:16:00 136 Jirous Erik TAP0705 8007181 C KOB Tretra Praha
11:17:00 137 Beneš Josef MLA0702 8033219 C MLOK Mariánské Lázně
11:18:00 138 Strnad Jakub DLP0703 515033 C OOB TJ Dukla Praha
11:19:00 139 Svoboda Filip DKP0719 2120069 C Oddíl OB Kotlářka
11:20:00 140 Pohl Lukáš TAP0703 2060250 C KOB Tretra Praha
11:21:00 141 Riby Philip LTP0702 8662288 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:22:00 142 Mackovič Adam HCE0700 8196081 C TJ Hostivice
11:23:00 143 Brumovský Štěpán TAP0706 8032753 B KOB Tretra Praha
11:24:00 144 Hradil Martin HCE0600 1398989 C TJ Hostivice
11:25:00 145 Matouš Marek JEN0602 2104596 C OB Jenišovice

H21E 3.73 km, 50 m, 28 controls, Start: Start1

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
09:45:00 45 Palas Jan SJC8507 8008014 C Sportcentrum Jičín
09:46:00 46 Karvánek Matouš BOR9006 8210813 C OK Jiskra Nový Bor
09:47:00 47 Šedivý Jan PGP8409 8644492 C SK Praga
09:48:00 48 Bogar František BOR8904 8116722 C OK Jiskra Nový Bor
09:49:00 49 Janata Martin TJN8306 8303050 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
09:50:00 50 Červák Jan LCE8001 8016297 C OOB TJ Slovan Luhačovice
09:51:00 51 Čtrnáct František PGP0401 8670467 A SK Praga
09:52:00 52 Zabořil Vojtěch TUR0110 8680598 C OOB TJ Turnov
09:53:00 53 Polášek Jan Ferdinand DKP8811 8518311 C Oddíl OB Kotlářka
09:54:00 54 Bílý Jakub DOK0104 8113497 C OK Doksy
09:55:00 55 Choutka Matěj NPA0402 8482062 B SK LOB Nová Paka
09:56:00 56 Mikel David TZL9703 8662440 C SKOB Zlín
09:57:00 57 Sobotka Radim OPI0300 8226333 C Orientační sporty Písek
09:58:00 58 Bialožyt Marek PGP0311 8629759 C SK Praga
09:59:00 59 Zátka Josef PVP0100 8047285 C VSK Přírodní vědy Praha
10:00:00 60 Marek Vojtěch ZBM0410 8660439 A SK Brno Žabovřesky
10:01:00 61 Hradec Pavel CHA8801 8183193 C OK Chrastava
10:02:00 62 Malačka Milan DKP0210 8080811 R Oddíl OB Kotlářka
10:03:00 63 Hledík Jakub CHT9501 8667987 C OOB SK Chrast
10:04:00 64 Matoušek Martin SPC7604 8109323 C SPORTICUS team
10:05:00 65 Dohnálek Tomáš SHK0403 8656645 R OK Slavia Hradec Králové
10:06:00 66 Janovský Tomáš PGP6401 8667530 C SK Praga
10:07:00 67 Vítek Jaroslav SJI7201 8028815 C OK Jihlava
10:08:00 68 Baier Martin TUR7603 8007603 C OOB TJ Turnov
10:09:00 69 Pustai David TJN9301 8076658 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:10:00 70 Košárek Pavel PGP7107 8656666 C SK Praga
10:11:00 71 Netuka Vojtěch SHK9701 8656727 C OK Slavia Hradec Králové
10:12:00 72 Buk Michal ROU9601 8662301 C SKOB Roudnice nad Labem
10:13:00 73 Prášil Marek SJI7313 8116817 R OK Jihlava
10:14:00 74 Zápotocký Jiří PGP0808 8648622 A SK Praga
10:15:00 75 Thoř Tomáš TUR9904 8430131 C OOB TJ Turnov
10:16:00 76 Šafka Sebastian KAM0101 8221133 C OK Kamenice
10:17:00 77 Pecka Marek EKP9000 8003623 C VŠTJ Ekonom Praha
10:18:00 78 Fousek Jan MOV9100 8502740 C SKOB Ostrava
10:19:00 79 Hübner Jan CTB7902 8200032 C SK OB Chotěboř
10:20:00 80 Illner Vojtěch DKP9600 8648562 R Oddíl OB Kotlářka
10:21:00 81 Štorek David JPV0202 8663202 C Oddíl OS SK Prostějov
10:22:00 82 Janda Martin DOB8002 8662322 C KOB Dobruška
10:23:00 83 Kolín Jan DKP7701 8007701 C Oddíl OB Kotlářka
10:24:00 84 Buk Petr ROU0001 8516425 C SKOB Roudnice nad Labem
10:25:00 85 Seidl Miroslav RIC7407 8033245 C OB Říčany
10:26:00 86 Sedláček Patrik DKP0816 8080829 A Oddíl OB Kotlářka
10:27:00 87 Glončák Peter LCE7901 8670774 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:28:00 88 Fröhlich Martin DKP8207 8014440 C Oddíl OB Kotlářka
10:29:00 89 Žemlík Pavel TUR7135 8505181 C OOB TJ Turnov
10:30:00 90 Sedláček Jaroslav DKP0309 8080830 C Oddíl OB Kotlářka
10:31:00 91 Hrouda Matěj JIL9804 2035717 C OK Jilemnice
10:32:00 92 Čech Petr SJI0001 8656540 C OK Jihlava
10:33:00 93 Fajfer Filip NPA0401 8680282 B SK LOB Nová Paka
10:34:00 94 Waldhauser Štěpán TUR0409 8667503 A OOB TJ Turnov
10:35:00 95 Zlámal David SJC9603 8053542 C Sportcentrum Jičín
10:36:00 96 Kalina Miroslav SPC8211 8033200 C SPORTICUS team
10:37:00 97 Sháněl Jan CHC9402 8199402 C K.O.B. Choceň
10:38:00 98 Urbánek Tomáš ZBM0604 8670828 A SK Brno Žabovřesky
10:39:00 99 Pova Ondřej ZTC9300 9995599 C Západočeské sportovní centrum OB
10:40:00 100 Dlabaja Tomas TUR8303 8013405 C OOB TJ Turnov
10:41:00 101 Pospíšil Ondřej DKP8717 8667544 C Oddíl OB Kotlářka
10:42:00 102 Měšťan Ondřej TAP0100 8201203 C KOB Tretra Praha
10:43:00 103 Kafka Miloš LPU8608 8517452 C OK Lokomotiva Pardubice
10:44:00 104 Žaloudek Petr JJN8304 8309000 C Team Jizerky
10:45:00 105 Váňa Martin TUR8401 8403030 C OOB TJ Turnov
10:46:00 106 Rychlý Pavel KRN8505 8414134 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
10:47:00 107 Bouchal Jiří VPM8449 8663206 C KOS Slavia Plzeň
10:48:00 108 Rollier Baptiste PHK8200 8270982 E OK 99 Hradec Králové
10:49:00 109 Mencl Jan TUR0201 8461739 C OOB TJ Turnov
10:50:00 110 Melišík Jan TAP0502 8660513 A KOB Tretra Praha
10:51:00 111 Fodor Petr TUR8103 8680583 C OOB TJ Turnov
10:52:00 112 Kašpar Michal TZL9308 8663198 C SKOB Zlín
10:53:00 113 Drahoňovský Aleš TUR7201 8656594 C OOB TJ Turnov
10:54:00 114 Mielec Jaromír AOP9701 8008123 C Orientační Běh Opava
10:55:00 115 Šákr Vít BOR9301 8270693 C OK Jiskra Nový Bor
10:56:00 116 Mareš Albert DKP0308 8226408 C Oddíl OB Kotlářka
10:57:00 117 Melišík Martin TAP0200 8654905 C KOB Tretra Praha
10:58:00 118 Losman Petr PHK7901 8656658 R OK 99 Hradec Králové
10:59:00 119 Petrilák Matouš Nathaniel DKP0416 8654908 A Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 120 Chupek Jakub TUR9911 8655373 E OOB TJ Turnov
11:01:00 121 Johanovský Tomáš DKP8500 8654893 C Oddíl OB Kotlářka

H21A 3.32 km, 25 m, 22 controls, Start: Start1

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
10:39:00 99 Hanslian David LCE7835 995852 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:40:00 100 Vandělík Michal ALB8501 8012039 C OOB Albrechtice nad Orlicí
10:41:00 101 Vlach Martin PGP8605 8140912 C SK Praga
10:42:00 102 Tomeš Jaroslav DKP8109 8651714 C Oddíl OB Kotlářka
10:43:00 103 Jíra Filip KAM0506 8663163 B OK Kamenice
10:44:00 104 Ježek Lukáš CHA8604 8001212 C OK Chrastava
10:45:00 105 Kopec Tomáš VLI8203 8047169 C Slavia Liberec orienteering
10:46:00 106 Velát Vojtěch OPI0400 8226416 B Orientační sporty Písek
10:47:00 107 Klein Martin LTP0404 8662293 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:48:00 108 Bulička Martin ZBM0807 8162909 A SK Brno Žabovřesky
10:49:00 109 Novák Stanislav NPA0404 8109325 B SK LOB Nová Paka
10:50:00 110 Juklíček Jakub VLI8802 8505176 C Slavia Liberec orienteering
10:51:00 111 Merka Alex 0030001 8487117
10:52:00 112 Sobota Ondřej ZTC0502 8014568 B Západočeské sportovní centrum OB
10:53:00 113 Klapetek Václav AOP0503 8162833 B Orientační Běh Opava
10:54:00 114 Bumbálek Štěpán CHA0401 2049590 B OK Chrastava
10:55:00 115 Šmaus Jan TJN9700 8662721 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:56:00 116 Buk Jindřich ROU9303 8662316 C SKOB Roudnice nad Labem
10:57:00 117 Strakoš Matěj SFM9901 2800317 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:58:00 118 Kolaja Jan VLI8100 8627111 C Slavia Liberec orienteering
10:59:00 119 Šafář Matěj MFP0206 8501594 C Matfyz Praha
11:00:00 120 Voleský Leoš KAM7900 2049553 C OK Kamenice
11:01:00 121 Nimshaus Viktor CHC0502 8012872 B K.O.B. Choceň
11:02:00 122 Vlášek Jakub TAP9702 8009702 C KOB Tretra Praha
11:03:00 123 Havlíček Jan RIC7902 8667980 C OB Říčany
11:04:00 124 Šafka Daniel KAM9105 8189818 C OK Kamenice
11:05:00 125 Petr Jan TJN8200 8282288 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:06:00 126 Pirkl Jakub CHC0503 8205420 B K.O.B. Choceň
11:07:00 127 Lowitzky Andrew 0600001 8511253
11:08:00 128 Sabol Josef CTB9902 8482648 C SK OB Chotěboř
11:09:00 129 Graf Miroslav ZBM8723 7062461 C SK Brno Žabovřesky
11:10:00 130 Nemšovský Filip VSP0500 8005427 A USK Praha
11:11:00 131 Cícha Matěj TTR0102 8109391 C OOB Třebíč
11:12:00 132 Klein Marek 71D0102 8606484 USV TU Dresden
11:13:00 133 Léhar Adam LPU9114 8022693 C OK Lokomotiva Pardubice
11:14:00 134 Semerád Jan DKP9404 8014522 C Oddíl OB Kotlářka
11:15:00 135 Šašek Jakub LTP0801 8028824 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:16:00 136 Janas Petr PGP7106 8151151 C SK Praga
11:17:00 137 Hladik Jiri 0470001 2141918
11:18:00 138 Gomersall Jack 0660001 8506948
11:19:00 139 Hanák Jan SLA8002 8660460 C SKOB Slaný
11:20:00 140 Kándl Matěj PGP0508 8512726 B SK Praga
11:21:00 141 Hejna Martin TAP8101 8022652 C KOB Tretra Praha
11:22:00 142 Řada Jakub DKP9401 515144 C Oddíl OB Kotlářka
11:23:00 143 Löhning Jakob 71D0500 8220405 USV TU Dresden
11:24:00 144 Kovář Miroslav SJC8104 8008104 C Sportcentrum Jičín
11:25:00 145 Kavan Tomáš TBM8603 8410802 C KOS TJ Tesla Brno
11:26:00 146 Kolář Jan ZVO7901 8471111 C OB SK Zvole
11:27:00 147 Vejstrk Daniel CHA9105 2049588 C OK Chrastava
11:28:00 148 Newiak Nick NEK0101 8109361 C Nejdek Orienteering
11:29:00 149 Nývlt Martin DKP8200 8656536 C Oddíl OB Kotlářka
11:30:00 150 Němeček Jan KAM9300 8648633 C OK Kamenice
11:31:00 151 Ramba Jiří DKP8606 8636190 C Oddíl OB Kotlářka
11:32:00 152 Deml Tomáš LPU9502 8221295 C OK Lokomotiva Pardubice
11:33:00 153 Vágner Libor DKP8802 8301188 C Oddíl OB Kotlářka
11:34:00 154 Mikan Albert EKP8606 8654890 C VŠTJ Ekonom Praha
11:35:00 155 Klaška Pavel DKP9301 8080832 C Oddíl OB Kotlářka
11:36:00 156 Typlt Tomáš NPA0406 8680412 C SK LOB Nová Paka
11:37:00 157 Němeček Jan VSP6201 8028885 C USK Praha
11:38:00 158 Novotný Marek TJN9901 8680399 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:39:00 159 Rašek Filip 0390002 8026659
11:40:00 160 Houska Jindřich DOR7601 8663146 C OK Dobříš
11:41:00 161 Kočíb Jan TJN9303 8445330 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:42:00 162 Hulec Filip PCB9401 8001109 C SKP České Budějovice
11:43:00 163 Weiss Hugo DKP0725 8509048 B Oddíl OB Kotlářka
11:44:00 164 Ptáček Jiří 0390001 8026658
11:45:00 165 Šidík Petr MOV9200 8509069 C SKOB Ostrava
11:46:00 166 Jíra Tomáš KAM9802 8662741 C OK Kamenice
11:47:00 167 Škácha Vít DKP0310 8654883 C Oddíl OB Kotlářka
11:48:00 168 Cícha Václav TTR0401 2092373 B OOB Třebíč
11:49:00 169 Zednicek Václav 0210001 8632939
11:50:00 170 Novák Přemysl DKP0107 8510277 C Oddíl OB Kotlářka
11:51:00 171 Neumann Josef TUR8407 8606459 C OOB TJ Turnov
11:52:00 172 Zajíc Vítězslav TAP8610 8482650 C KOB Tretra Praha
11:53:00 173 Doucha Martin SNA0501 8076025 B TJ START Náchod

H21B 2.68 km, 20 m, 17 controls, Start: Start1

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
09:16:00 16 Hinterholzinger Petr KUL6702 8500073 C KOB Ústí nad Labem
09:17:00 17 Čivrný Jan VRL0501 8656604 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
09:18:00 18 Riby Thomas LTP0202 8662326 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
09:19:00 19 Blahuta Marek MFP7301 897349 C Matfyz Praha
09:20:00 20 Petr Josef VLI6300 8662714 C Slavia Liberec orienteering
09:21:00 21 Nykl Jan TAP9001 8505179 C KOB Tretra Praha
09:22:00 22 Čtrnáct Šimon PGP0001 2121096 C SK Praga
09:23:00 23 Procházka Tomáš LPU9110 981815 C OK Lokomotiva Pardubice
09:24:00 24 Peths Jan KRN8101 8116812 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
09:25:00 25 Vaňátko Ondřej ZTC9542 8066723 C Západočeské sportovní centrum OB
09:26:00 26 Jelínek Tomáš ZBM9607 8502668 C SK Brno Žabovřesky
09:27:00 27 Marhold Václav ZVO0501 2051483 C OB SK Zvole
09:28:00 28 Jareš Daniel KUL6900 8076027 C KOB Ústí nad Labem
09:29:00 29 Marhold Ondřej ZVO0101 2023808 C OB SK Zvole
09:30:00 30 Karlík Jan TBM8809 8557333 C KOS TJ Tesla Brno
09:31:00 31 Pobuda Vojtěch SJH0302 8515514 C SOS Jindřichův Hradec
09:32:00 32 Kubec Pavel STB6601 8119538 C TJ Stadion Nový Bor
09:33:00 33 Marhold Přemysl ZVO0301 2023809 C OB SK Zvole
09:34:00 34 Havel Michal LDC8901 1413339 C KOB Děčín
09:35:00 35 Votava Jan KUL7601 8514516 C KOB Ústí nad Labem
09:36:00 36 Hulha Lukáš LTP9405 682116 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
09:37:00 37 Švestka Jakub KUB0310 8502673 C KUB Koala Uherský Brod
09:38:00 38 Kuc Radim SCP0400 9540001 C OK Sparta Praha
09:39:00 39 Hulec Jakub KSH8401 8019433 C OB Kašperské Hory

H35A 3.24 km, 35 m, 21 controls, Start: Start1

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
09:39:00 39 Popule Tomáš LPM8803 8033218 C OK Lokomotiva Plzeň
09:40:00 40 Bláha Jan HJL8200 8226314 C Sokol Horní Jelení
09:41:00 41 Tesař Daniel VPM8203 434814 C KOS Slavia Plzeň
09:42:00 42 Richter Friedmar 71D8100 8113139 USV TU Dresden
09:43:00 43 Tůma Martin LIT8204 7205004 C KOB Litvínov
09:44:00 44 Chromý Adam TBM8841 8008841 C KOS TJ Tesla Brno
09:45:00 45 Vrabec Ondřej SCP8303 8007185 C OK Sparta Praha
09:46:00 46 Havel Tomáš TUR7904 8216 C OOB TJ Turnov
09:47:00 47 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C SOBSA
09:48:00 48 Průša Michal VSP7310 8667547 C USK Praha
09:49:00 49 Hrádek Tomáš ROU8301 8063062 C SKOB Roudnice nad Labem
09:50:00 50 Petržilka Ondřej 0670001 8520963
09:51:00 51 Doležel Jiří PGP8005 8502742 C SK Praga
09:52:00 52 Vaněček Jan TJP8000 8004120 C TJ Sokol Troja
09:53:00 53 Dvořák Petr DKP8005 8501075 C Oddíl OB Kotlářka
09:54:00 54 Kazda Ondřej SJC8202 8043029 C Sportcentrum Jičín
09:55:00 55 Drhlík Petr VAM8301 8501556 C OB Vamberk
09:56:00 56 Fukátko Jan LPU8105 8636191 C OK Lokomotiva Pardubice
09:57:00 57 Pelikán Tomáš KAM8200 8514556 C OK Kamenice
09:58:00 58 Hegner Lukáš LPM8104 8660467 C OK Lokomotiva Plzeň
09:59:00 59 Brosch Petr RBK7111 8482111 C SK Radioklub Blansko
10:00:00 60 Smutný Jan DLP8000 8502707 C OOB TJ Dukla Praha
10:01:00 61 Maroušek Vít 0010001 8520826
10:02:00 62 Šperl Milan ONO8000 8670803 C SKOB Ostrov
10:03:00 63 Jalový Milan RBK8347 8667513 C SK Radioklub Blansko
10:04:00 64 Běloušek Pavel CTB7602 2118480 C SK OB Chotěboř
10:05:00 65 Anděl Robert VPM8001 8028884 C KOS Slavia Plzeň
10:06:00 66 Jiřišta Vladimír JIL8500 8107736 C OK Jilemnice
10:07:00 67 Tuček Michal DKP8202 8107706 C Oddíl OB Kotlářka
10:08:00 68 Neškudla Jan KAM8000 8105248 C OK Kamenice
10:09:00 69 Jurák Adam ZBM8404 8076015 C SK Brno Žabovřesky
10:10:00 70 Roessler Karsten 19D8000 8662454 SSV Planeta Radebeul
10:11:00 71 Rauch Stanislav VPM8201 8410796 C KOS Slavia Plzeň
10:12:00 72 Sankot Jaroslav KAM8100 8501587 C OK Kamenice
10:13:00 73 Šabatka Petr LPU8106 8000246 C OK Lokomotiva Pardubice
10:14:00 74 Košťák Vojtěch DOR8003 1078109 C OK Dobříš
10:15:00 75 Palaščak Ján DKP8505 8501492 C Oddíl OB Kotlářka
10:16:00 76 Odvody Zdeněk LPU8206 8206000 C OK Lokomotiva Pardubice
10:17:00 77 Fiala Jan OPI7803 8008278 C Orientační sporty Písek
10:18:00 78 Kočandrle Jaroslav KSU7700 8522894 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:19:00 79 Voráček Michal OSN8000 8620015 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:20:00 80 Lužnický Jiří LIT8501 8241085 C KOB Litvínov
10:21:00 81 Bartoš Marián VSP8201 8660511 C USK Praha
10:22:00 82 Mašata Roman PHK7107 8648595 C OK 99 Hradec Králové
10:23:00 83 Badura Václav SKV8101 8010150 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:24:00 84 Bílek Ondřej 0490001 8516418
10:25:00 85 Šimon Jakub LBE8801 8648573 C TJ Lokomotiva Beroun
10:26:00 86 Rauch Tomáš VPM8501 8015292 C KOS Slavia Plzeň
10:27:00 87 Kříž Dušan KRL7800 2801021 C Kometa Kralovice
10:28:00 88 Andrš Jiří VAM8601 8026572 C OB Vamberk
10:29:00 89 Brzoň Jiří CHA8200 8508139 C OK Chrastava
10:30:00 90 Jakubec Petr SJC8106 8115757 C Sportcentrum Jičín
10:31:00 91 Szymanský Filip DKP8208 8509055 C Oddíl OB Kotlářka
10:32:00 92 Šubrt Evžen TAP8000 8511306 C KOB Tretra Praha
10:33:00 93 Kääriäinen Tomi 71D8401 8606449 USV TU Dresden
10:34:00 94 Jirků Roman SJI8309 8501780 C OK Jihlava
10:35:00 95 Leideck Karsten 71D8600 1986035 USV TU Dresden
10:36:00 96 Klomínský Václav KPY8700 8162824 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:37:00 97 Placek Petr MLA8000 8109418 C MLOK Mariánské Lázně
10:38:00 98 Bialožyt Michal ZBM8707 995883 C SK Brno Žabovřesky

H35B 2.52 km, 30 m, 23 controls, Start: Start1

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
10:58:00 118 Podhrázský Zbyšek NNNXX14 8003593 Neregistrovaní
10:59:00 119 Zof Jan JEN8100 2001956 C OB Jenišovice
11:00:00 120 Chmelík Petr DOR8100 8154972 C OK Dobříš
11:01:00 121 Bednařík Jan SPC8112 8670468 C SPORTICUS team
11:02:00 122 Žemlička Jan LPU8303 8116799 C OK Lokomotiva Pardubice
11:03:00 123 Koťátko Aleš SFM8303 2023814 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:04:00 124 Jiřišta Lubomír JIL8802 51117 C OK Jilemnice
11:05:00 125 Kučerka Jan LIT8002 8026646 C KOB Litvínov
11:06:00 126 Vach Ondřej PGP8507 2220664 C SK Praga
11:07:00 127 Kroupa Václav TTR80XX 2143411 OOB Třebíč
11:08:00 128 Kalousek Zdeněk JEN8200 8042128 C OB Jenišovice
11:09:00 129 Schindler Václav PGP8110 2152913 C SK Praga
11:10:00 130 Sýkora Bohumil CHC8601 9563 C K.O.B. Choceň
11:11:00 131 Stepanenko Sergiy PGP7902 8522888 C SK Praga
11:12:00 132 Špacír Jan UOL8805 500587 C SOB Olomouc
11:13:00 133 Dohnal Pavel ZBM8005 8502747 C SK Brno Žabovřesky
11:14:00 134 Bárta Ladislav RBK7802 2229812 C SK Radioklub Blansko
11:15:00 135 Haviar Stanislav SKT8600 8511309 C Orientační běh Klatovy
11:16:00 136 Bleha Stanislav DOR7503 8508188 C OK Dobříš

H45A 2.93 km, 25 m, 24 controls, Start: Start1

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
10:24:00 84 Pachner Pavel CHA7501 8210075 C OK Chrastava
10:25:00 85 Mates Jan DLP7700 2419964 C OOB TJ Dukla Praha
10:26:00 86 Bohuslav Václav LPM7206 8670454 C OK Lokomotiva Plzeň
10:27:00 87 Nemšovský Petr PGP7602 8005116 C SK Praga
10:28:00 88 Jirásek Milan VSP7403 8116685 C USK Praha
10:29:00 89 Pohl Zdeněk TAP7606 8662334 C KOB Tretra Praha
10:30:00 90 Humlíček René UBM7101 8231271 C MENISKOS Brno
10:31:00 91 Šťastný Karel CTB7901 8162828 C SK OB Chotěboř
10:32:00 92 Collis Mark DKP7703 8660454 C Oddíl OB Kotlářka
10:33:00 93 Cícha Radek TTR7503 2092381 C OOB Třebíč
10:34:00 94 Kolář David LOU7700 2143398 C SK Moravan Louňovice
10:35:00 95 Kos Michal PHK6803 8017398 C OK 99 Hradec Králové
10:36:00 96 Vojvodík Martin MOV7400 8014474 C SKOB Ostrava
10:37:00 97 Šrůta Milan BOR7703 8160185 C OK Jiskra Nový Bor
10:38:00 98 Sadil Milan MFP7500 8358888 C Matfyz Praha
10:39:00 99 Angletta Daniel SLA7401 8445324 C SKOB Slaný
10:40:00 100 Gutak Mykhaylo 0360001 8071309
10:41:00 101 Dobyáš Petr KAM7802 8162878 C OK Kamenice
10:42:00 102 Kutlvašr Ruda VRL7601 2017664 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:43:00 103 Komín David PGP7405 8116739 C SK Praga
10:44:00 104 Löhning Michael 71D7300 8300373 USV TU Dresden
10:45:00 105 Pávek Jiří NEK7700 8013492 C Nejdek Orienteering
10:46:00 106 Pilát Miroslav DKL7900 8011573 C KOB Kladno
10:47:00 107 Svěchota Milan MOV7202 8014553 C SKOB Ostrava
10:48:00 108 Kučera Jan VSP7302 8196070 C USK Praha
10:49:00 109 Koudelka Tomáš BOR7513 8224477 C OK Jiskra Nový Bor
10:50:00 110 Arnošt Kamil VSP7301 8007180 C USK Praha
10:51:00 111 Velát Josef OPI7302 8226393 C Orientační sporty Písek
10:52:00 112 Baldrian Petr PGP7203 8140933 C SK Praga
10:53:00 113 Černý Jan ONO7101 8410794 C SKOB Ostrov
10:54:00 114 Kurfürst Pavel FSP7400 8022689 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:55:00 115 Švec Karel ZVO7601 8500443 C OB SK Zvole
10:56:00 116 Zápotocký Luboš SLA7500 8501567 C SKOB Slaný
10:57:00 117 Švestka Vítězslav KUB7301 8670745 C KUB Koala Uherský Brod
10:58:00 118 Zabořil Michal JEN7101 8226405 C OB Jenišovice
10:59:00 119 Matyáš Libor CHA7603 8003522 C OK Chrastava
11:00:00 120 Lacina Martin DKP7502 8501145 C Oddíl OB Kotlářka
11:01:00 121 Hrstka Pavel SLA7501 8107759 C SKOB Slaný
11:02:00 122 Bernatík Aleš SFM7201 8648610 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:03:00 123 Škácha Michal DKP7103 8039980 C Oddíl OB Kotlářka
11:04:00 124 Mareš Alexander NEK7300 2067346 C Nejdek Orienteering
11:05:00 125 Tihon Michal PHK7905 8226369 C OK 99 Hradec Králové
11:06:00 126 Beran Jaroslav SLA7601 2109694 C SKOB Slaný
11:07:00 127 Kosobud Dušan VTA7201 7208073 C SC vebr-sport
11:08:00 128 Severýn Otto VLI7402 8116759 C Slavia Liberec orienteering
11:09:00 129 Doucha Jiří SNA7105 8655470 C TJ START Náchod
11:10:00 130 Dvořák Pavel LPM7805 2042509 C OK Lokomotiva Plzeň
11:11:00 131 Jedlička Jiří VPM7602 1490 C KOS Slavia Plzeň
11:12:00 132 Gemperle František MFP7102 8680580 C Matfyz Praha
11:13:00 133 Novotný Dušan TJN7002 8662701 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:14:00 134 Orany Tomáš SJI7311 8006309 C OK Jihlava
11:15:00 135 Les Martin VPM7906 8028813 C KOS Slavia Plzeň
11:16:00 136 Šmehlík Ondřej NNNXXX9 8682038 Neregistrovaní
11:17:00 137 Bašus Petr KAM7400 8226400 C OK Kamenice
11:18:00 138 Kabát Jan PGP6901 8140922 C SK Praga
11:19:00 139 Červenka Daniel SAD7500 2302330 C Sportovní akademie Dobříš
11:20:00 140 Hýbl Lukáš PGP7504 8116702 C SK Praga
11:21:00 141 Jandera Tomáš SOB7300 8005128 C SOBSA
11:22:00 142 Dítko Jan SKV7301 8109364 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:23:00 143 Prox Jakub RIC7406 8506965 C OB Říčany
11:24:00 144 Žemla Tomáš KAM7105 8090129 C OK Kamenice
11:25:00 145 Beneš Jan SJH7001 8651725 C SOS Jindřichův Hradec
11:26:00 146 Vondráček Martin DKP7704 8047162 C Oddíl OB Kotlářka
11:27:00 147 Lange Stephan 71D7400 8411230 USV TU Dresden
11:28:00 148 Bednařík Radek LCE7125 8680375 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:29:00 149 Karafiát Filip BOR7900 2134251 C OK Jiskra Nový Bor
11:30:00 150 Klíma David STA7902 8501559 C OK Střelka
11:31:00 151 Etrych Tomáš DOR7300 8044386 C OK Dobříš
11:32:00 152 Šimša Jaromír MFP7100 8109414 C Matfyz Praha
11:33:00 153 Beneš Tomáš FSP7903 8509985 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:34:00 154 Rod Jan VSP7423 8196080 C USK Praha
11:35:00 155 Beneš Marek MLA7601 8116729 C MLOK Mariánské Lázně
11:36:00 156 Soukup Michal NEK7400 8501505 C Nejdek Orienteering
11:37:00 157 Mackovič Dušan HCE7801 1413898 C TJ Hostivice
11:38:00 158 Cupák Jiří VRL7201 8332334 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:39:00 159 Šindelka Antonín DLP7200 8004051 C OOB TJ Dukla Praha
11:40:00 160 Prášil Aleš SJI7415 8015316 C OK Jihlava
11:41:00 161 Pucherna Jan TAP7701 8151177 C KOB Tretra Praha
11:42:00 162 Švadlena Pavel CHC7502 8007502 C K.O.B. Choceň
11:43:00 163 Waldhauser Martin BOR7106 8160182 C OK Jiskra Nový Bor
11:44:00 164 Šunka Jan LOU7600 8162908 C SK Moravan Louňovice
11:45:00 165 Šitra Vladimír LPM7904 8509354 C OK Lokomotiva Plzeň
11:46:00 166 Pavlíček Lubomír KPY7800 8119424 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:47:00 167 Rejman Josef BOR7415 8160173 C OK Jiskra Nový Bor

H45B 2.19 km, 25 m, 15 controls, Start: Start1

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
09:50:00 50 Hynek Petr ONO7000 8063088 C SKOB Ostrov
09:51:00 51 Macháček Milan CHC7701 9545 C K.O.B. Choceň
09:52:00 52 Brumovský Martin TAP7202 2229843 C KOB Tretra Praha
09:53:00 53 Lipenský Robert CHA7201 2095964 C OK Chrastava
09:54:00 54 Sedlák Radek SRK7503 8629812 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
09:55:00 55 Reichel Vít VSP7030 2148162 C USK Praha
09:56:00 56 Pobuda Michal SJH7403 443107 C SOS Jindřichův Hradec
09:57:00 57 Mencl Martin JEN7301 8508187 C OB Jenišovice
09:58:00 58 Tejkl Jiří TAP7702 8226377 C KOB Tretra Praha
09:59:00 59 Hezký Vítězslav DOR7504 2127571 C OK Dobříš
10:00:00 60 Cichra Pavel TAP7401 8509066 C KOB Tretra Praha
10:01:00 61 Šnejdar Ondřej PGP7712 2001953 C SK Praga
10:02:00 62 Adamovský Michal TYN7200 8013397 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:03:00 63 Kušička Josef HJL7600 8285930 C Sokol Horní Jelení
10:04:00 64 Jedlička Adam KAM7700 8414092 C OK Kamenice
10:05:00 65 Kožnar Pavel SPC7712 2029138 C SPORTICUS team
10:06:00 66 Klusáček Radim BOR7710 8028866 C OK Jiskra Nový Bor
10:07:00 67 Chramosta Tomáš KAM7601 8226410 C OK Kamenice
10:08:00 68 Kubeša Vladimír VLI7507 8660479 C Slavia Liberec orienteering
10:09:00 69 Nový Luboš SKT7901 8064494 C Orientační běh Klatovy
10:10:00 70 Husárek Radovan TUV7101 2148102 C SOK TJ Turnov
10:11:00 71 Havel Josef KNC7800 420401 C Sokol Kostelec n. Č. l.
10:12:00 72 Kvapil Petr TUV7402 8076586 C SOK TJ Turnov
10:13:00 73 Furmánek Zdeněk KVS7400 8116816 C SKOB Kobra Vsetín
10:14:00 74 Bílek Tomáš SJC7307 8515100 C Sportcentrum Jičín
10:15:00 75 Kándl Filip DCE7400 2113085 C KOB Dobřichovice
10:16:00 76 Honzík Tomáš VLI7000 8008283 C Slavia Liberec orienteering
10:17:00 77 Valenta Jan ROZ6600 2129252 C OK Roztoky
10:18:00 78 Jirous Jiří TAP7201 442867 C KOB Tretra Praha
10:19:00 79 Březina Jan CHA7604 8008267 C OK Chrastava
10:20:00 80 Patka Miroslav BOR7715 8304110 C OK Jiskra Nový Bor
10:21:00 81 Vrábel Petr PHK7604 8051264 C OK 99 Hradec Králové
10:22:00 82 Jeřábek Petr BOR7105 8160177 C OK Jiskra Nový Bor
10:23:00 83 Kouba Otakar SJC7100 8076606 C Sportcentrum Jičín
10:24:00 84 Ptáček Josef DKP7204 2420028 C Oddíl OB Kotlářka
10:25:00 85 Mišek Michal KAM7202 2800300 C OK Kamenice
10:26:00 86 Čaloun Michal VLI6801 2109695 C Slavia Liberec orienteering
10:27:00 87 Balej Jiří KAM7201 8680586 C OK Kamenice
10:28:00 88 Mokrý Michal HJL7900 2080970 C Sokol Horní Jelení
10:29:00 89 Kutek Pavel JEN7701 8071630 C OB Jenišovice
10:30:00 90 Gregor Radovan DOR7404 2125353 C OK Dobříš
10:31:00 91 Šašek Jan LTP7308 8420971 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:32:00 92 Široký Roman 0320001 1409088
10:33:00 93 Janda Petr 0450001 7210112
10:34:00 94 Svoboda Jiří DKP7504 8069069 C Oddíl OB Kotlářka
10:35:00 95 Krejčí Ladislav ROU7301 8508190 C SKOB Roudnice nad Labem
10:36:00 96 Pozdílek Martin PHK7803 8047119 C OK 99 Hradec Králové
10:37:00 97 Sedláček Milan PGP7408 8196041 C SK Praga
10:38:00 98 Klein Aleš LTP7601 8109394 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:39:00 99 Janováč Dušan RBK7804 8500482 C SK Radioklub Blansko
10:40:00 100 Ptáček Miloš SNA7001 8107772 C TJ START Náchod
10:41:00 101 Kadaník Libor PHK7204 8500059 C OK 99 Hradec Králové

H55A 2.52 km, 30 m, 23 controls, Start: Start1

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
10:03:00 63 Vrabec Martin SCP6100 2125364 C OK Sparta Praha
10:04:00 64 Betlach Miroslav DKP6300 49818 C Oddíl OB Kotlářka
10:05:00 65 Šoupa Karel LPM6900 8670489 C OK Lokomotiva Plzeň
10:06:00 66 Půlpán Roman CHC6501 8370079 C K.O.B. Choceň
10:07:00 67 Šimek Miroslav LME6300 8116719 C SK Los Mělník
10:08:00 68 Kožina Petr PGP6000 8670455 C SK Praga
10:09:00 69 Gossel Heiko 71D6500 8151265 USV TU Dresden
10:10:00 70 Forst Libor MFP6301 1418752 C Matfyz Praha
10:11:00 71 Čihák Petr HOR6900 8409845 C TJ Jiskra Hořice
10:12:00 72 Novák Libor OKP6504 8028825 C SK OK 24 Praha
10:13:00 73 Bruner Luboš LTP6501 8445302 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:14:00 74 Pasničenko Viktor PGP6004 8116705 C SK Praga
10:15:00 75 Šritr Martin TUV6802 8061476 C SOK TJ Turnov
10:16:00 76 Veljačik Pavel SCP6200 8000236 C OK Sparta Praha
10:17:00 77 Sova Petr KSH6501 8501089 C OB Kašperské Hory
10:18:00 78 Kettner Pavel HCE5900 515105 C TJ Hostivice
10:19:00 79 Kamenický Radan OSN6004 8122027 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:20:00 80 Žucha Jiří TJN6603 8226303 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:21:00 81 Nieke Hagen 71D6300 8170663 USV TU Dresden
10:22:00 82 Bílý Petr DOK6800 8502726 C OK Doksy
10:23:00 83 Zavadil Vladimír VSP6710 8183149 C USK Praha
10:24:00 84 Kohl Jiří KPY6201 301391 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:25:00 85 Mättig Torsten 71D6503 8606468 USV TU Dresden
10:26:00 86 Řada Richard DKP6701 7202892 C Oddíl OB Kotlářka
10:27:00 87 Bazika Miroslav TJP6401 2157339 C TJ Sokol Troja
10:28:00 88 Hovorka Ladislav LDC6802 8017400 C KOB Děčín
10:29:00 89 Müller Rico STB6400 8020222 C TJ Stadion Nový Bor
10:30:00 90 Müller Robert OAV6900 7000809 C Orienteering Adventure
10:31:00 91 Langr Jan SHK6701 9531 C OK Slavia Hradec Králové
10:32:00 92 Wolfram Frank 1VD6800 8161618 SG Zittau Süd
10:33:00 93 Kalousek Jiří DKP6901 8105246 C Oddíl OB Kotlářka
10:34:00 94 Lubs Alexander 71D6700 8200267 USV TU Dresden
10:35:00 95 Bartoš Luděk MLA6701 8656657 C MLOK Mariánské Lázně
10:36:00 96 Sedláček Jaroslav ROZ6801 2000574 C OK Roztoky
10:37:00 97 Čivrný Pavel VRL6306 8076637 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:38:00 98 Maceček Otakar MOV6102 8008264 C SKOB Ostrava
10:39:00 99 Kudrass Peter 1VD6600 8140166 SG Zittau Süd
10:40:00 100 Mayer Tomáš KSH6900 8061462 C OB Kašperské Hory
10:41:00 101 Vydra Ivan CHA6600 8028878 C OK Chrastava
10:42:00 102 Čepička Ladislav LPM6701 8500026 C OK Lokomotiva Plzeň
10:43:00 103 Scheuermann Jürgen 19D6901 8606469 SSV Planeta Radebeul
10:44:00 104 Mezník Vladimír LBE6400 52971 C TJ Lokomotiva Beroun
10:45:00 105 Pavel Petr LTP6806 7200337 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:46:00 106 Hradecký Jaroslav DOK6300 8648566 C OK Doksy
10:47:00 107 Jánek Ladislav LPU6103 8482633 C OK Lokomotiva Pardubice
10:48:00 108 Skalka Michal LTU6700 2103290 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:49:00 109 Švarc Jiří JEN6201 8656556 C OB Jenišovice
10:50:00 110 Beránek Petr BOR6701 8402 C OK Jiskra Nový Bor
10:51:00 111 Hempel Klaus 71D6100 2008968 USV TU Dresden
10:52:00 112 Müller Jan HCE6800 7208085 C TJ Hostivice
10:53:00 113 Voborník Petr CTB6601 8414102 C SK OB Chotěboř
10:54:00 114 Urbánek Lumír ONO6701 8013394 C SKOB Ostrov

H55B 1.80 km, 20 m, 15 controls, Start: Start1

Start time Start time from 00 Name Reg. number SI Lic. Club
10:59:00 119 Jirsa Adam KSH6301 2116454 C OB Kašperské Hory
11:00:00 120 Pavlíček Jaromír MOV6000 8105236 C SKOB Ostrava
11:01:00 121 Korpas Jaroslav LBM6113 8007191 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:02:00 122 Levý Tomáš ZAM6801 331587 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:03:00 123 Švestka Jiří KUB6810 2088198 C KUB Koala Uherský Brod
11:04:00 124 Kubíček Radek PHK6501 8682025 C OK 99 Hradec Králové
11:05:00 125 Hanč Jaroslav VRL6702 7201198 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:06:00 126 Safka Jan 0500002 51278
11:07:00 127 Vydra Pavel PEN6200 8051254 C OK RECO Sport
11:08:00 128 Hulha Karel LTP6001 682080 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:09:00 129 Picek Jan TJN6500 416839 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:10:00 130 Mareš Hynek JEN6101 8042132 C OB Jenišovice
11:11:00 131 Buk Miloslav ROU6202 8501520 C SKOB Roudnice nad Labem