Logo

Startovka závodu: Kwak Czech O-Tour 2024 - Plzeňsko - E2

Datum:
04.07.2024
Místo konání:
Hůrky, GPS: 49.7364N, 13.6787E
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
VPM - KOS Slavia Plzeň
Mapa:
Podle normy ISOM 2017-2, měřítko 1 : 10 000, ekvidistance 5 m, stav červen 2024, autor: A. Hejna, J. Potštejnský, mapa bude vytištěna laserem v Žaketu na vodovzdorném materiálu Blueback.
Ředitel závodu:
Anděl Robert
Hlavní rozhodčí:
Hájek Adam - R2
Stavitel tratí:
Rauch Stanislav - R3
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D21E     D21A     D21B     D35A     D35B     D45A     D45B     D55A     D55B     D65A     D65B     D70     D75     D80     H10L     H10     H12     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H21E     H21A     H21B     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65A     H65B     H70     H75     H80     HDR     OPEN-S     OPEN-M     OPEN-L     T    
Nahrávám data...

D10L 3.21 km, 55 m, 6 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:06:00 06 Šperlová Marie ONO1650 8509233 C SKOB Ostrov
10:08:00 08 Vakant 0 Vakant
10:10:00 10 Pivcová Lucie MLA1650 2302092 C MLOK Mariánské Lázně
10:12:00 12 Kubíčková Petra VIC1650 2073737 C OB Vizovice
10:14:00 14 Töyrylä Roosa 1590002 8520191 Kymin Suunnistajat
10:16:00 16 Chodurová Nina SFM1452 2181312 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:18:00 18 Hofhanzlová Magdaléna RUZ1650 2801042 C TJ Růžená
10:20:00 20 Kolínová Anita DKP1850 9007701 C Oddíl OB Kotlářka
10:22:00 22 Šuláková Karolína RBK1551 1413719 C SK Radioklub Blansko
10:24:00 24 Vakant 0 Vakant
10:26:00 26 Vakant 0 Vakant
10:28:00 28 Vakant 0 Vakant

D10 2.33 km, 65 m, 7 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:05:00 05 Lena Podgruszewska 1VP1450 8509226 HKS Azymut Mochy
10:07:00 07 Voráčková Karolína OSN1456 8009 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:09:00 09 Létalová Jana SFM1450 2035152 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:11:00 11 Kučerková Adéla STB1450 8500067 C TJ Stadion Nový Bor
10:13:00 13 Bartošová Natálie VSP1450 8200095 C USK Praha
10:15:00 15 Vrabcová Olívie SCP1450 8520168 C OK Sparta Praha
10:17:00 17 Puchernová Adéla TAP1650 8510254 C KOB Tretra Praha
10:19:00 19 Sedláková Anna SRK1550 8514566 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:21:00 21 Kubáková Laura PZR1550 9201757 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:23:00 23 Voleská Andrea KAM1456 2222807 C OK Kamenice
10:25:00 25 Křížková Amálie DOR1454 2126245 C OK Dobříš
10:27:00 27 Vakant 0 Vakant
10:29:00 29 Svítilová Veronika PGP1550 8006334 C SK Praga
10:31:00 31 Vakant 0 Vakant
10:33:00 33 Janováčová Tereza RBK1552 2181924 C SK Radioklub Blansko

D12 2.77 km, 90 m, 9 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:30:00 30 Šperlová Kateřina ONO1352 8226318 B SKOB Ostrov
10:32:00 32 Prokešová Ema SFM1253 2151443 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:34:00 34 Fialová Kristýna OPI1253 8328667 B Orientační sporty Písek
10:36:00 36 Proxová Veronika RIC1350 8033237 C OB Říčany
10:38:00 38 Štolbová Lenka KNC1250 7260002 C Sokol Kostelec n. Č. l.
10:40:00 40 Chodúrová Elena TZL1351 8512663 C SKOB Zlín
10:42:00 42 Voráčková Anežka OSN1260 8621390 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:44:00 44 Košárková Aneta PGP1255 8656668 C SK Praga
10:46:00 46 Dunlap Josalyn 0780003 1417958 Orienteering Louisville
10:48:00 48 Kutlvašrová Marta VRL1451 2001908 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:50:00 50 Juhkam Miina-Liisa 1110005 8636591 OK Kobras
10:52:00 52 Kušičková Lucie HJL1251 8014454 B Sokol Horní Jelení
10:54:00 54 Egger Marie 0670002 8032562 Support Team Austria
10:56:00 56 Pompe Antonia 24D1250 8606443 SV Robotron Dresden
10:58:00 58 Létalová Eva SFM1250 8512679 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:00:00 60 Gregorová Vendula NEK1250 2146036 C Nejdek Orienteering
11:02:00 62 Kušičková Jolana HJL1252 2419956 B Sokol Horní Jelení
11:04:00 64 Marková Lucie ZBM1351 8501143 C SK Brno Žabovřesky
11:06:00 66 Benešová Marie MLA1250 1421918 B MLOK Mariánské Lázně
11:08:00 68 Rosén Ella 1390002 8507903 Göteborg-Majorna OK
11:10:00 70 Sedláková Helena DKP1352 8044628 C Oddíl OB Kotlářka
11:12:00 72 Klose Kateřina SFM1251 8510287 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:14:00 74 Šimánová Štěpánka LPM1254 2161962 C OK Lokomotiva Plzeň
11:16:00 76 Vakant 0 Vakant

D14A 3.82 km, 105 m, 11 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:36:00 36 Čevelová Adéla RIC1150 8512666 B OB Říčany
10:38:00 38 Rinaldi Anna 0930010 8087771 Orienteering Pine A.S.D.
10:40:00 40 Blehová Barbora DOR1151 8445332 B OK Dobříš
10:42:00 42 Iskhakova Veronika 0290004 8088691 Red Roos
10:44:00 44 Kurfürstová Marie FSP1050 8502714 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:46:00 46 Havlíčková Zuzana RIC1051 8016298 B OB Říčany
10:48:00 48 Šolcová Elsa SJC1152 8047201 B Sportcentrum Jičín
10:50:00 50 Fryšová Zuzana DCH1151 8107735 B Radioelektronika Cheb
10:52:00 52 Kalábová Kateřina OPI1152 8013893 B Orientační sporty Písek
10:54:00 54 Jakubcová Karolína SJC1050 8112770 B Sportcentrum Jičín
10:56:00 56 Tudorache Silvia Maria 1280002 8404340 OK Silva Campina
10:58:00 58 Pellegrini Agnese 0930008 8111809 Orienteering Pine A.S.D.
11:00:00 60 Vaněčková Anna DKP1063 8026583 C Oddíl OB Kotlářka
11:02:00 62 Schwarzová Katarína Sofia LBE1153 8016303 C TJ Lokomotiva Beroun
11:04:00 64 Broschová Alžběta RBK1151 8140939 B SK Radioklub Blansko
11:06:00 66 Zulejka Molnar 0140002 8213613 Veszpremi Honved SE
11:08:00 68 Aamand Randi 0080004 8500477 Fredrikstad SK
11:10:00 70 Košťáková Emma DOR1155 8501498 B OK Dobříš
11:12:00 72 Jágrová Zuzana RBK1051 8013953 B SK Radioklub Blansko
11:14:00 74 Vakant 0 Vakant
11:16:00 76 Vakant 0 Vakant

D14B 2.77 km, 90 m, 9 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:20:00 80 Hamáková Zuzana HJL1050 8444003 C Sokol Horní Jelení
11:22:00 82 Pohlová Sandra TAP1151 2103246 C KOB Tretra Praha
11:24:00 84 Bašeová Jolana ZBM1051 2103690 B SK Brno Žabovřesky
11:26:00 86 Gretter Marianna 0950003 8184220 Panda Valsugana A.S.D.
11:28:00 88 Pobudová Marie SJH1050 8225500 C SOS Jindřichův Hradec
11:30:00 90 Chotěnovská Nela HJL1153 8500022 B Sokol Horní Jelení
11:32:00 92 Jirousová Edita TAP1056 2113483 C KOB Tretra Praha
11:34:00 94 Pajerová Laura HJL1151 8502731 C Sokol Horní Jelení
11:36:00 96 Matyšková Kristýna KAM1054 2090864 C OK Kamenice
11:38:00 98 Smítalová Ester ZBM1056 8180510 C SK Brno Žabovřesky

D16A 4.67 km, 210 m, 13 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:03:00 03 Havlíčková Veronika RIC0853 8109375 C OB Říčany
10:05:00 05 Kamenická Tereza Ester OSN0888 8183102 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:07:00 07 Pompe Greta 24D0950 8100709 SV Robotron Dresden
10:09:00 09 Pinkavová Eliška JPV0850 8113502 B Oddíl OS SK Prostějov
10:11:00 11 Lošťáková Ela PGP0957 8013933 A SK Praga
10:13:00 13 Fedrová Anežka RBK0853 8113507 A SK Radioklub Blansko
10:15:00 15 Strýčková Barbora PBM0852 8660375 A TJ Spartak 1. brněnská
10:17:00 17 Šafránková Eliška ZTC0953 8003929 B Západočeské sportovní centrum OB
10:19:00 19 Anesin Viviana 0930009 8668124 Orienteering Pine A.S.D.
10:21:00 21 Pěkná Alžběta ROU0950 8662284 B SKOB Roudnice nad Labem
10:23:00 23 Sobotková Lada OPI0951 8226381 A Orientační sporty Písek
10:25:00 25 Kubíčková Lucie VIC0952 8063060 B OB Vizovice
10:27:00 27 Hančová Karolína VRL0952 8014548 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:29:00 29 Jágrová Aneta RBK0951 8516957 A SK Radioklub Blansko
10:31:00 31 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 8028871 B OK Dobříš
10:33:00 33 Mayerová Daniela ZTC0852 8116778 A Západočeské sportovní centrum OB
10:35:00 35 Ehlerová Anna VSP0854 8005141 B USK Praha
10:37:00 37 Rosén Wilma 1390004 8080311 Göteborg-Majorna OK
10:39:00 39 Joergensen Torun 0800001 8310941 Peninsula and Plains Orienteer
10:41:00 41 Iskhakova Ariadna 0290003 8004849 Red Roos
10:43:00 43 Čivrná Eliška VRL0851 8226375 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:45:00 45 Heizer Alíz 0260009 8422228 VHSE
10:47:00 47 Kutlvašrová Pavla VRL0951 8454047 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:49:00 49 Rotková Veronika ZBM0854 8076008 B SK Brno Žabovřesky
10:51:00 51 Seidlová Magdalena RIC0950 8061502 A OB Říčany
10:53:00 53 Marková Eva ZBM0954 8517355 A SK Brno Žabovřesky
10:55:00 55 Tomášková Matilda TUR0957 8656542 A OOB TJ Turnov
10:57:00 57 Vondrová Eliška FSP0850 7200315 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:59:00 59 Novotná Karolína TUR0853 8680596 A OOB TJ Turnov
11:01:00 61 Šimůnková Michaela TAP0851 8085108 A KOB Tretra Praha
11:03:00 63 Košťáková Anna DOR0957 7008092 C OK Dobříš
11:05:00 65 Mullis Carolina DKP0951 8080812 A Oddíl OB Kotlářka
11:07:00 67 d'Incau Alessia 1640002 8001438 US PRIMIERO
11:09:00 69 Hermannová Natálie MLA0851 8016037 B MLOK Mariánské Lázně
11:11:00 71 Růžičková Žofie TZL0953 8508292 B SKOB Zlín
11:13:00 73 Aamand Sigrid 0080005 8044703 Fredrikstad SK
11:15:00 75 Ječmenová Veronika ONO0950 8016054 B SKOB Ostrov
11:17:00 77 Vakant 0 Vakant
11:19:00 79 Vakant 0 Vakant

D16B 3.82 km, 105 m, 11 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:18:00 78 Kočandrlová Natálie KSU0979 8522895 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:20:00 80 Ryppelová Anna TAP0954 8034538 B KOB Tretra Praha
11:22:00 82 Schwarzová Martina Justína LBE0951 8014483 C TJ Lokomotiva Beroun
11:24:00 84 Dolečková Markéta 0480002 8511576 OK Koblížci
11:26:00 86 Hamáková Adéla HJL0851 8016306 B Sokol Horní Jelení
11:28:00 88 Pozdílková Zuzana PHK0952 8042144 B OK 99 Hradec Králové
11:30:00 90 Čalounová Klára VLI0950 8514493 C Slavia Liberec orienteering

D18A 6.54 km, 275 m, 18 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:55:00 115 Hovorková Marie LDC0650 8008279 C KOB Děčín
11:57:00 117 Svennerud Marta 1430003 8379585 Karlskrona SOK
11:59:00 119 Oranyová Sylva SJI0751 8410786 A OK Jihlava
12:01:00 121 Gran Sigrid Schmitt 1140001 8210106 Halden SK
12:03:00 123 Krejčová Hana ROU0653 8662337 B SKOB Roudnice nad Labem
12:05:00 125 Lošťáková Sára PGP0660 8003639 A SK Praga
12:07:00 127 Borg Lovisa 0730001 8012078 Södertälje Nykvarn Orientering
12:09:00 129 Holohlavská Ema JIL0652 8510268 B OK Jilemnice
12:11:00 131 Pavlová Eliška MOV0650 8670472 A SKOB Ostrava
12:13:00 133 Fuchsová Ema TBM0653 8667974 A KOS TJ Tesla Brno
12:15:00 135 Soltész Abigél 0490005 8198010 MOM Budapest
12:17:00 137 Kendrová Tereza PBM0652 8140928 B TJ Spartak 1. brněnská
12:19:00 139 Kvášovská Ludmila LTU0753 8680392 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:21:00 141 Běloušková Kateřina CTB0752 8003607 B SK OB Chotěboř
12:23:00 143 Jurčíková Nina TUR0759 8071310 B OOB TJ Turnov
12:25:00 145 Vakant 0 Vakant
12:27:00 147 Vakant 0 Vakant

D18B 4.67 km, 210 m, 13 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:27:00 87 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 8116689 C TJ Růžená
11:29:00 89 Boglarka Molnar 0140003 8061214 Veszpremi Honved SE
11:31:00 91 Hiklová Eva ZBM0755 8003521 B SK Brno Žabovřesky
11:33:00 93 DE Clercq Mara 0390005 1409488 SC Team BE
11:35:00 95 Stoyanova Emanuela 1100002 8122582 Istros Ruse

D21E 8.10 km, 305 m, 21 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:42:00 102 Picková Alena CTB9451 8660906 C SK OB Chotěboř
11:44:00 104 Jeřábková Jitka TZL9453 8246428 C SKOB Zlín
11:46:00 106 Aschermannová Klára VSP0454 8149886 B USK Praha
11:48:00 108 Hájková Kateřina KAM9488 8501531 C OK Kamenice
11:50:00 110 Hobson Justine 0500003 8041810 Bushflyers ACT Canberra
11:52:00 112 Špringlová Kamila TBM0050 8662300 C KOS TJ Tesla Brno
11:54:00 114 Smutná Anna Marie DKP0359 8022662 R Oddíl OB Kotlářka
11:56:00 116 Krejčová Lucie PGP0455 8517325 R SK Praga
11:58:00 118 Corbett Niamh 0050004 8499984 CorkO
12:00:00 120 Korpasová Tereza TBM9898 8656527 E KOS TJ Tesla Brno
12:02:00 122 Otero Cristina 0110003 8061455 Orientijote
12:04:00 124 Rollier Monika PHK8051 8680379 R OK 99 Hradec Králové
12:06:00 126 Hiklová Natalia ZBM8350 8520835 R SK Brno Žabovřesky
12:08:00 128 Hájková Eliška KAM9851 8404001 R OK Kamenice
12:10:00 130 Kodejšová Markéta VSP0458 8660543 A USK Praha
12:12:00 132 Kavánková Iva TZL9753 8654917 E SKOB Zlín
12:14:00 134 Baldrianová Barbora VSP7850 8501557 R USK Praha
12:16:00 136 Odehnalová Tereza ZBM9757 8660420 R SK Brno Žabovřesky
12:18:00 138 Sjöberg Tove 1030003 8030623 OK Pan Kristianstad
12:20:00 140 Korpasová Lucie TBM0151 8655372 C KOS TJ Tesla Brno
12:22:00 142 Tomanová Eliška ZBM0658 8116744 A SK Brno Žabovřesky
12:24:00 144 Vakant 0 Vakant
12:26:00 146 Barrett Laura NERXXXX 8011569 xxx xxx
12:28:00 148 Tamsin Moran 8008949 Neregistrovaní NNN
12:30:00 150 Vakant 0 Vakant
12:32:00 152 Vakant 0 Vakant

D21A 6.48 km, 270 m, 15 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:37:00 97 Kašparová Zuzana TZL9754 8518318 C SKOB Zlín
11:39:00 99 Chrzová Eliška PGP0353 8226361 C SK Praga
11:41:00 101 Szalontai Sára 0260010 2054404 VHSE
11:43:00 103 Sanna Karin DKP0250 8240702 C Oddíl OB Kotlářka
11:45:00 105 Metelková Taťána PHK7250 8514677 C OK 99 Hradec Králové
11:47:00 107 Kolínová Kristýna DKP8450 8450007 C Oddíl OB Kotlářka
11:49:00 109 Fa'avae Jessie 0980002 8665521 Nelson, New Zealand
11:51:00 111 Voltrová Alena DKP9956 8181015 C Oddíl OB Kotlářka
11:53:00 113 Šimšová Pavla PGP0557 8656743 R SK Praga
11:55:00 115 Zarina Ance 0460003 8220002 MONA OK
11:57:00 117 Koubová Lenka ROU9554 8044551 C SKOB Roudnice nad Labem
11:59:00 119 Pangrácová Marie DKL9051 8028804 C KOB Kladno
12:01:00 121 TANAKA AKANE 0310001 2082917 ES KANTO C
12:03:00 123 Mikayla Enderby 0370001 8636019 Newcastle Australia
12:05:00 125 Kalousková Marie DKP0151 8030301 C Oddíl OB Kotlářka
12:07:00 127 Studničná Lenka FSP8650 8028805 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:09:00 129 Dlabajová Alena TUR8551 8035535 C OOB TJ Turnov
12:11:00 131 Zdobinská Lucie JHB9160 8014477 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12:13:00 133 Wik Maria Stromdal 1630001 8110071 freidig
12:15:00 135 Johnová Lenka DOK7350 8501543 C OK Doksy
12:17:00 137 Kosobudová Anna VTA0551 8670798 B SC vebr-sport
12:19:00 139 Bernatíková Hana SFM0251 8662702 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:21:00 141 Pinkavová Hana JPV0551 8012877 B Oddíl OS SK Prostějov
12:23:00 143 Zajícová Kateřina TAP9053 8660524 C KOB Tretra Praha
12:25:00 145 Vakant 0 Vakant
12:27:00 147 Vakant 0 Vakant
12:29:00 149 Vakant 0 Vakant

D21B 4.11 km, 180 m, 13 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:15:00 75 Hauerlandová Natálie KUB9850 253367 C KUB Koala Uherský Brod
11:17:00 77 Linhartová Iva ZBM9051 8107766 C SK Brno Žabovřesky
11:19:00 79 Jirsová Anna KSH9751 8502669 C OB Kašperské Hory
11:21:00 81 Bąkowska Dominika 0350001 8281192 Harpagan Gdańsk
11:23:00 83 Širicová Anna PBM0552 8445285 C TJ Spartak 1. brněnská
11:25:00 85 Muchová Barbora KVS8550 8007195 C SKOB Kobra Vsetín
11:27:00 87 Tihonová Hana TAP9052 8660593 C KOB Tretra Praha
11:29:00 89 Kotrčová Lenka LPU9359 8183166 C OK Lokomotiva Pardubice
11:31:00 91 Černá Kateřina TJP9850 53527 C TJ Sokol Troja
11:33:00 93 Kovářová Eva SJC8759 8008759 C Sportcentrum Jičín
11:35:00 95 Benešová Michaela SJH0651 8005147 B SOS Jindřichův Hradec
11:37:00 97 Urbánková Tereza SFM0250 8420954 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:39:00 99 Vakant 0 Vakant
11:41:00 101 Vakant 0 Vakant

D35A 5.24 km, 195 m, 16 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:30:00 90 Vaňková Saša LDC8550 8022673 C KOB Děčín
11:32:00 92 Smítalová Jana ZBM8053 8111280 C SK Brno Žabovřesky
11:34:00 94 Wenderickx Nancy 0170002 8509397 Camper-O
11:36:00 96 Chromá Adéla TBM8870 8008870 C KOS TJ Tesla Brno
11:38:00 98 Voleská Alice KAM8050 8510907 C OK Kamenice
11:40:00 100 Fryšová Tereza DCH7654 2144034 C Radioelektronika Cheb
11:42:00 102 Létalová Soňa SFM8252 2800304 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:44:00 104 Bártová Petra RBK8252 8514473 C SK Radioklub Blansko
11:46:00 106 Kožíšková Hana MLA8350 8044631 C MLOK Mariánské Lázně
11:48:00 108 Dítková Jitka SKV7752 8400082 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:50:00 110 Košíková Jitka VSP7799 8020233 C USK Praha
11:52:00 112 Placková Veronika MLA8250 8033229 C MLOK Mariánské Lázně
11:54:00 114 Kábrtová Oldřiška BOR8752 8510281 C OK Jiskra Nový Bor
11:56:00 116 Kožíšková Jana EKP8750 2133907 C VŠTJ Ekonom Praha
11:58:00 118 Aamand Astrid 0080002 8501816 Fredrikstad SK
12:00:00 120 Hausmannová Klára EKP8651 8013880 C VŠTJ Ekonom Praha
12:02:00 122 Zeman Klára DCE7950 2113474 C KOB Dobřichovice
12:04:00 124 Šťastná Lenka CTB8351 2082926 C SK OB Chotěboř
12:06:00 126 Puchernová Zuzana TAP8453 8190384 C KOB Tretra Praha
12:08:00 128 Straube Hanka 31D7350 8109731 SV Lengefeld
12:10:00 130 Proxová Lada RIC8350 8502459 C OB Říčany
12:12:00 132 Králová Vanda PGP8755 8660507 C SK Praga
12:14:00 134 Ondráčková Dana KAM8952 8514484 C OK Kamenice
12:16:00 136 Voráčková Lenka OSN8555 8620778 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:18:00 138 Ječmenová Věra ONO8050 8501137 C SKOB Ostrov
12:20:00 140 Trdá Lucie KPY8651 2111818 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:22:00 142 Mikeszová Martina DKP8162 2118478 C Oddíl OB Kotlářka
12:24:00 144 Přívozníková Pavla BZP8650 7203455 C Báječné ženy v orientačním běhu
12:26:00 146 Tichá Jana OPI8150 8044636 C Orientační sporty Písek
12:28:00 148 Košťáková Petra DOR8151 8196035 C OK Dobříš
12:30:00 150 MERCIER Agnes 0810001 8035907 Tous Azimuts Douai
12:32:00 152 Vakant 0 Vakant
12:34:00 154 Vakant 0 Vakant
12:36:00 156 Vakant 0 Vakant

D35B 4.13 km, 130 m, 13 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:19:00 79 Dohnalová Květa ZBM7954 2144067 C SK Brno Žabovřesky
11:21:00 81 Kučerková Romana STB8196 8119540 C TJ Stadion Nový Bor
11:23:00 83 Dolečková Iva 0480001 8511568 OK Koblížci
11:25:00 85 Šperlová Zuzana ONO8751 8226372 C SKOB Ostrov
11:27:00 87 Janováčová Petra RBK8558 8003461 C SK Radioklub Blansko
11:29:00 89 Eliášková Hana LBM8051 8454043 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:31:00 91 Randáková Eva KNC8450 52264 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:33:00 93 Hrádková Kateřina ROU8350 8507956 C SKOB Roudnice nad Labem
11:35:00 95 Perlíková Pavla TAP8450 2115070 C KOB Tretra Praha
11:37:00 97 Hrstková Marie SLA8150 8512713 C SKOB Slaný
11:39:00 99 Kalinová Markéta SPC8259 8629752 C SPORTICUS team
11:41:00 101 Pilátová Petra DKL8051 8196068 C KOB Kladno
11:43:00 103 Dudová Irena HCE8250 8013859 C TJ Hostivice
11:45:00 105 Kučerová Berenika DCE8050 8140934 C KOB Dobřichovice
11:47:00 107 Běloušková Ilona CTB8053 436415 C SK OB Chotěboř
11:49:00 109 Švamberková Hana LPM8350 301721 C OK Lokomotiva Plzeň
11:51:00 111 Brucháčková Markéta TZL8152 8507946 C SKOB Zlín

D45A 4.94 km, 170 m, 15 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:01:00 01 Pecharová Michaela TJP6550 301536 C TJ Sokol Troja
10:03:00 03 Janovská Petra PGP7355 8654900 C SK Praga
10:05:00 05 Deschepper Ellen 0390004 8208881 SC Team BE
10:07:00 07 Kerekes Andrea 0660002 2126674 Veszprémi Tájfutó Club
10:09:00 09 Key Natasha 1620001 8473308 Melbourne Forest Racers
10:11:00 11 Barkholt Susanne 1030001 8414141 OK Pan Kristianstad
10:13:00 13 Taksdal Aud Hognestad 1540001 7210958 Ganddal IL
10:15:00 15 Václavková Petra ZBM7553 2771966 C SK Brno Žabovřesky
10:17:00 17 Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 8511567 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:19:00 19 Júlia Juhász 1180001 8051267 Alpokalja Szabadidősport és Kö
10:21:00 21 Fletcher Val 0970003 8501795 PAPO
10:23:00 23 Tryner Pauline 0760001 8199072 South Yorkshire Orienteers
10:25:00 25 Veselá Eva VCB7853 8013928 C OB České Budějovice
10:27:00 27 Adenstedt Ingrid 0220001 8180670 Orienteering Klosterneuburg
10:29:00 29 Nylund-Ek Marika 1060002 8021071 Nyköpings Ok
10:31:00 31 Hlaváčková Klára TAP7756 8105257 C KOB Tretra Praha
10:33:00 33 McNamara Elanor 1130001 7151075 AYROC
10:35:00 35 Desrumaux Marie NNNXXX2 8170577 Neregistrovaní
10:37:00 37 Petriláková Petra DOR7656 8226435 C OK Dobříš
10:39:00 39 Čivrná Karolína VRL7355 8107731 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:41:00 41 Beranová Jana SJH7851 8013871 C SOS Jindřichův Hradec
10:43:00 43 Rosén Charlotta 1390001 448720 Göteborg-Majorna OK
10:45:00 45 Svennerud Marie 1430001 1429409 Karlskrona SOK
10:47:00 47 Kamenická Lenka OSN6955 8648571 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:49:00 49 Nová Jana DOR7150 8663122 C OK Dobříš
10:51:00 51 Šejnová Magdalena PGP7053 2129235 C SK Praga
10:53:00 53 Adams Jenni 0800003 8290870 Peninsula and Plains Orienteer
10:55:00 55 De Bie Ellen 0390002 800038 SC Team BE
10:57:00 57 Gray Meredith 0430002 8503538 Ugly Gully Orienteers
10:59:00 59 Leonard Alexis 0720001 8011974 Orienteering USA
11:01:00 61 Eglin Irene 0890002 8060675 bussola ok
11:03:00 63 Ehlerová Petra VSP7855 8047193 C USK Praha
11:05:00 65 Šimšová Jana MFP7651 8654889 C Matfyz Praha
11:07:00 67 Šafránková Martina LPM7753 2000609 C OK Lokomotiva Plzeň
11:09:00 69 Broschová Lucie RBK7451 8006757 C SK Radioklub Blansko
11:11:00 71 Strýčková Monika ADA7454 2073658 C OOB Spartak Adamov
11:13:00 73 Matyášová Jana CHA7652 8030636 C OK Chrastava
11:15:00 75 Diethelm Gabriela 1650001 8719066 OLG Chur
11:17:00 77 Vasiloi Nadejda 0690001 8523344 OPA Montigny
11:19:00 79 Magyari Orsolya 1370001 8240079 Tipo
11:21:00 81 Kotásková Jana JES7451 237528 C OK Rakovník
11:23:00 83 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 8005137 C SK Praga
11:25:00 85 Korpasová Ivana LBM7362 8013857 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:27:00 87 Benešová Iva SJH7051 8660392 C SOS Jindřichův Hradec
11:29:00 89 Hulcová Pavla KSH7753 8502693 C OB Kašperské Hory
11:31:00 91 Chubb Lisa 0970002 8064356 PAPO
11:33:00 93 OCallaghan Helen 0320004 8041236 Bush 'n' Beach Orienteering C
11:35:00 95 Vokušová Dana JJN7750 2104591 C Team Jizerky
11:37:00 97 Kožinová Jana PGP6651 8680353 C SK Praga
11:39:00 99 Vaněčková Petra TJP7950 8000318 C TJ Sokol Troja
11:41:00 101 De Grande Angelique 0090001 8000675 Omega
11:43:00 103 Fa'avae Jodie 0980001 8666142 Nelson, New Zealand
11:45:00 105 Pompe Katja 24D7650 8200876 SV Robotron Dresden
11:47:00 107 Iskhakova Marina 0290001 8670914 Red Roos
11:49:00 109 Bialeková Martina LBE7350 8200027 C TJ Lokomotiva Beroun
11:51:00 111 Asterová Jana SLA7451 8648627 C SKOB Slaný
11:53:00 113 Grisenti Alessia 0930004 8009143 Orienteering Pine A.S.D.
11:55:00 115 Klose Petra SFM7351 49482 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:57:00 117 Rollins Sarah 0420001 8140776 Southern Navigators
11:59:00 119 Słońska Bogusława 1150002 8229154 WKS Wawel
12:01:00 121 Čevelová Ivana RIC7853 2102678 C OB Říčany
12:03:00 123 Knoll Caroline 1550002 8010972 Bielefelder TG
12:05:00 125 Průšová Markéta VSP7256 8660554 C USK Praha
12:09:00 129 Vakant 0 Vakant
12:11:00 131 Vakant 0 Vakant
12:13:00 133 Šimánková Lenka LPM7953 301713 C OK Lokomotiva Plzeň

D45B 3.17 km, 85 m, 12 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:08:00 68 Švestková Jana KUB7060 8506637 C KUB Koala Uherský Brod
11:10:00 70 Hlaváčová Šárka TBM7258 49656 C KOS TJ Tesla Brno
11:12:00 72 Tobler-Egger Gabriele 0670003 8100024 Support Team Austria
11:14:00 74 Vítková Lenka SJI7852 8107734 C OK Jihlava
11:16:00 76 Jirousová Eva TAP7653 442878 C KOB Tretra Praha
11:18:00 78 Pavlová Libuše MOV7451 8004042 C SKOB Ostrava
11:20:00 80 Hančová Alice VRL7052 206480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:22:00 82 Kalábová Vendula OPI7950 2419909 C Orientační sporty Písek
11:24:00 84 Brossaud Petra VCB7450 8522569 C OB České Budějovice
11:26:00 86 Novotná Hedvika TUR7454 2095942 C OOB TJ Turnov
11:28:00 88 Kosobudová Lenka VTA7351 7208099 C SC vebr-sport
11:30:00 90 Peňázová Iva 0190001 446349 Brno
11:32:00 92 Vakant 0 Vakant
11:34:00 94 Hofhanzlová Hana RUZ7951 2801046 C TJ Růžená
11:36:00 96 Čermáková Lucie PHK7150 2103266 C OK 99 Hradec Králové
11:38:00 98 Finco Dneboská Eva PVP7755 8107747 C VSK Přírodní vědy Praha
11:40:00 100 Heuer Adrienn 0140001 8000723 Veszpremi Honved SE
11:42:00 102 Mazzarese Jana SJI7854 2102555 C OK Jihlava
11:44:00 104 O'Donnell Heather 1220001 8001547 Yarra Valley Orienteering Club
11:46:00 106 Brumovská Rhea TAP7251 2224524 C KOB Tretra Praha
11:48:00 108 Fuchsová Marcela TBM7260 8221278 C KOS TJ Tesla Brno
11:50:00 110 Káňová Hana SFM7652 2260146 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:52:00 112 Kurfürstová Magdalena FSP7852 207837 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:54:00 114 Třešňáková Blanka JIL7051 53225 C OK Jilemnice
11:56:00 116 Motyčková Zuzana TAP7753 2127583 C KOB Tretra Praha
11:58:00 118 Kubíčková Eva VIC7950 2126305 C OB Vizovice
12:00:00 120 Soukupová Andrea NEK7851 2145642 C Nejdek Orienteering
12:02:00 122 Sedláková Hana SRK7850 7207339 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:04:00 124 Kolaříková Marie SOB7850 8196075 C SOBSA
12:06:00 126 Svítilová Pavla PGP7764 8660503 C SK Praga
12:08:00 128 Kleinová Petra LTP7553 8133231 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:10:00 130 Pinkavová Helena JPV7767 8420960 C Oddíl OS SK Prostějov
12:12:00 132 Gregorová Lenka SJH7853 2096216 C SOS Jindřichův Hradec
12:14:00 134 Řehořová Lenka JJN7250 2073661 C Team Jizerky
12:16:00 136 Richterová Nataša ADA7451 52715 C OOB Spartak Adamov
12:18:00 138 Mikulčíková Irena KUB7750 8140920 C KUB Koala Uherský Brod
12:20:00 140 Bernatíková Šárka SFM7151 8501786 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:22:00 142 Douchová Jaroslava SNA7155 8512632 C TJ START Náchod
12:24:00 144 Cichrová Iveta TAP7752 8514641 C KOB Tretra Praha
12:26:00 146 Stewart Sarah 0400002 8446622 Auckland Orienteering Club
12:28:00 148 Jirsová Pavla KSH7251 8501799 C OB Kašperské Hory

D55A 4.13 km, 130 m, 13 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:03:00 03 Kamarytová Martina NEK6650 1421920 C Nejdek Orienteering
10:05:00 05 Tichá Jana SJH6451 8482089 C SOS Jindřichův Hradec
10:07:00 07 Tloušťová Eva SCP6950 52114 C OK Sparta Praha
10:09:00 09 Hobson Jo 0500002 8142580 Bushflyers ACT Canberra
10:11:00 11 Borg Katarina 0730002 9200685 Södertälje Nykvarn Orientering
10:13:00 13 Kettnerová Lenka HCE6450 8501070 C TJ Hostivice
10:15:00 15 Verbraken Linda 0170003 8643047 Camper-O
10:17:00 17 Smolková Romana TAP6951 2099515 C KOB Tretra Praha
10:19:00 19 Sihver Wiebke 18D6850 8130668 Post SV Dresden
10:21:00 21 Kábrtová Iva PEN6350 8030630 C OK RECO Sport
10:23:00 23 Léharová Iva LPU6152 8514488 C OK Lokomotiva Pardubice
10:25:00 25 Wurzelová Dana OSN6654 8006654 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:27:00 27 Jennifer Enderby 0370002 8004836 Newcastle Australia
10:29:00 29 Kohlová Alena KPY6051 53182 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:33:00 33 Cseresnyés Ágnes 0260006 8440115 VHSE
10:35:00 35 Čechová Zuzana BZR6951 8149884 C Bratrstvo Ždárských vrchů
10:37:00 37 Malačková Jana DKP6150 232646 C Oddíl OB Kotlářka
10:39:00 39 Toth Agnes 0940003 8112967 MAFC Budapest
10:41:00 41 Merat Catherine 0410001 7020166 O'JURA
10:43:00 43 Hudečková Helena VTA6951 8655469 C SC vebr-sport
10:45:00 45 Voltrová Svatava ROZ6150 8013396 C OK Roztoky
10:47:00 47 Doogan Kim 0210001 8504259 Dontgetlost
10:49:00 49 Štorková Simona JPV6556 8006556 C Oddíl OS SK Prostějov
10:51:00 51 Bratt Cecilia 0700002 993541 OK Orion
10:53:00 53 Fencíková Vladislava JHB6553 8013883 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:55:00 55 Hrdličková Ludmila SLA6950 8033240 C SKOB Slaný
10:57:00 57 Németh Zsoltné 0260001 8220968 VHSE
10:59:00 59 Müllerová Zorka BZP6750 8162838 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:01:00 61 Gomersall Lesley 0150001 8413996 Grampian Orienteers
11:03:00 63 Juckelandt Sabine 24D6350 8606442 SV Robotron Dresden
11:05:00 65 Novotná Ivana PHK6354 219240 C OK 99 Hradec Králové
11:07:00 67 Shingler Paula 0060002 8080563 Big Foot Orienteers
11:09:00 69 Vakant 0 Vakant
11:11:00 71 Vakant 0 Vakant

D55B 2.23 km, 45 m, 9 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:19:00 19 Kašparová Irena SLA6852 336731 C SKOB Slaný
10:21:00 21 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C OK Slavia Hradec Králové
10:23:00 23 Chmelařová Blanka 0740001 8885 Xyz
10:25:00 25 Šimůnková Martina TAP6851 2152988 C KOB Tretra Praha
10:27:00 27 Schuessler Ariane 1020002 8333558 Gundelfinger Turnerschaft
10:29:00 29 Vakant 0 Vakant
10:31:00 31 Švarcová Lenka JEN6451 8033291 C OB Jenišovice
10:33:00 33 Burdová Simona LDC6851 7667667 C KOB Děčín

D65A 3.17 km, 85 m, 12 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:02:00 02 Deane Elizabeth 0050002 51089 CorkO
10:06:00 06 Jahnová Helena SCP5550 8113525 C OK Sparta Praha
10:10:00 10 Rančáková Stáňa DKL5950 8013873 C KOB Kladno
10:14:00 14 Roach Maggie 0820002 8160257 Luxembourg OC
10:18:00 18 Klara Nyakas 0940004 8150583 MAFC Budapest
10:22:00 22 Soanjärvi Tuija 0240001 7209765 KonnU
10:26:00 26 Trdá Iva KPY5850 2059735 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:30:00 30 Štrossová Jiřina DCE5650 7870 C KOB Dobřichovice
10:34:00 34 Gabrielová Šárka ONO5950 2085653 C SKOB Ostrov
10:38:00 38 Dudová Hana DKP5752 8512509 C Oddíl OB Kotlářka
10:42:00 42 Kabáthová Jitka ZBM5582 8076009 C SK Brno Žabovřesky
10:46:00 46 Mrázková Ivana DKP5650 8080100 C Oddíl OB Kotlářka
10:50:00 50 Vanreusel Jen 0170005 8004112 Camper-O
10:54:00 54 Sládková Eva TEH5751 8663158 C Sokol Tehov
10:58:00 58 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C KOB Dobřichovice
11:02:00 62 Vakant 0 Vakant
11:06:00 66 Vakant 0 Vakant

D65B 2.26 km, 50 m, 9 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:43:00 43 Jalová Marie RBK5761 8511566 C SK Radioklub Blansko
10:47:00 47 Stoyanova Margarita 1100001 8208266 Istros Ruse
10:51:00 51 Nagy Zsuzsanna 0260003 2088257 VHSE
10:55:00 55 Hrušková Zdeňka OSN5950 590124 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:59:00 59 Salajková Věra LBM5558 8063069 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:03:00 63 Chodurová Milena SFM5750 2125335 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:07:00 67 Beranová Vlasta UVP5450 8111134 C Slovan Praha
11:11:00 71 Vakant 0 Vakant

D70 2.78 km, 65 m, 11 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:10:00 70 Dohnalová Dana VSP5050 8680418 C USK Praha
11:14:00 74 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C OK Sparta Praha
11:18:00 78 Pachnerová Jaroslava VLI5152 8448441 C Slavia Liberec orienteering
11:22:00 82 Neradová Alena LIT5051 8144113 C KOB Litvínov
11:26:00 86 Šumberová Zuzana VLI5351 9201066 C Slavia Liberec orienteering
11:30:00 90 Procházková Miluše DCE5450 8303060 C KOB Dobřichovice
11:34:00 94 Karmazínová Ivana VLI5150 8113523 C Slavia Liberec orienteering
11:38:00 98 Turri Luisella 0960002 8220752 Trento Orienteering A.S.D:
11:42:00 102 Vakant 0 Vakant

D75 2.23 km, 45 m, 9 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:03:00 03 Bogdálková Věra LBM4858 426499 TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:07:00 07 Horáková Magdalena NEK4950 301414 C Nejdek Orienteering
10:11:00 11 Tomanová Jana LBM4955 8178888 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:15:00 15 Vakant 0 Vakant

D80 1.78 km, 30 m, 7 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:04:00 04 Haňkovská Jana PGP4050 8063085 C SK Praga
10:08:00 08 Vakant 0 Vakant

H10L 3.21 km, 55 m, 6 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:30:00 30 Kozel Kryštof ABM1501 2260173 C KOB ALFA Brno
10:32:00 32 Mašek Ondřej DKP1600 201538 C Oddíl OB Kotlářka
10:34:00 34 Švamberk Jan LPM1500 2161652 C OK Lokomotiva Plzeň
10:36:00 36 Gregor Šimon RUZ1600 2088726 C TJ Růžená
10:38:00 38 Paseka Matěj 0060021 2181295 Family Point
10:40:00 40 Voráček Jan OSN1701 52130 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:42:00 42 Rinaldi Filippo 0960001 1411418 Trento Orienteering A.S.D:
10:44:00 44 Semotam Antonín 0060009 2011879 Family Point
10:46:00 46 Kolařík Jakub SOB1500 8510910 C SOBSA
10:48:00 48 Šilhavý Matěj LPM1600 51151 C OK Lokomotiva Plzeň
10:50:00 50 Strýček Matěj ADA1701 2073676 C OOB Spartak Adamov
10:52:00 52 Pachner Ota CHA1400 8116804 C OK Chrastava
10:54:00 54 Vakant 0 Vakant

H10 2.33 km, 65 m, 7 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:35:00 35 Rollier Alexei PGP1505 8005907 C SK Praga
10:37:00 37 Seidl Kryštof RIC1407 51610 C OB Říčany
10:39:00 39 Vrabec Adrian SCP1500 8520906 C OK Sparta Praha
10:41:00 41 Havlíček Kristián RIC1402 2420001 C OB Říčany
10:43:00 43 Vach Štěpán PGP1502 2145629 C SK Praga
10:45:00 45 Vakant 0 Vakant
10:47:00 47 Matějů Emil VLI1500 515173 C Slavia Liberec orienteering
10:49:00 49 Bárta Vítězslav RBK1501 2151418 C SK Radioklub Blansko
10:51:00 51 Mackerle Jonáš VCB1500 2152881 C OB České Budějovice
10:53:00 53 Baldrian František VSP1600 8506630 C USK Praha
10:55:00 55 Mazzarese Aiden SJI1502 8500458 C OK Jihlava
10:57:00 57 Kubíček Ota VIC1401 53138 C OB Vizovice
10:59:00 59 Fiala Matěj LPM1401 2157326 C OK Lokomotiva Plzeň
11:01:00 61 Kolín Jonáš JIL1500 8332000 C OK Jilemnice
11:03:00 63 Jalový Kryštof RBK1401 8512644 C SK Radioklub Blansko
11:05:00 65 Chromý Filip TBM1616 888602 C KOS TJ Tesla Brno
11:07:00 67 Vakant 0 Vakant
11:09:00 69 Šimana Jiří LPM1602 2161896 C OK Lokomotiva Plzeň
11:11:00 71 Vakant 0 Vakant

H12 3.32 km, 105 m, 12 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:34:00 94 Brucháček Jan TZL1201 8680364 B SKOB Zlín
11:36:00 96 Janováč Marek RBK1302 8162876 C SK Radioklub Blansko
11:38:00 98 Běloušek Matěj CTB1202 8004049 B SK OB Chotěboř
11:40:00 100 Bárta Zbyněk RBK1301 2152928 C SK Radioklub Blansko
11:42:00 102 Matějů Josef VLI1300 8133261 B Slavia Liberec orienteering
11:44:00 104 Hulec Karel KSH1301 2073726 C OB Kašperské Hory
11:46:00 106 Fiala Jakub LPM1202 8509189 B OK Lokomotiva Plzeň
11:48:00 108 Matějů Eda VLI1200 8196044 B Slavia Liberec orienteering
11:50:00 110 Kolařík Jiří SOB1300 8502697 C SOBSA
11:52:00 112 Košťák Hubert DOR1305 7008105 C OK Dobříš
11:54:00 114 Svennerud Hjalmar 1430002 7120422 Karlskrona SOK
11:56:00 116 Vach Matyáš PGP1301 2218993 C SK Praga
11:58:00 118 Pucherna Štěpán TAP1400 8509353 C KOB Tretra Praha
12:00:00 120 Placek Nikolas MLA1200 888609 B MLOK Mariánské Lázně
12:02:00 122 Aamand Haakon 0080003 8501834 Fredrikstad SK
12:04:00 124 Klein David LTP1200 8107758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:06:00 126 Šťastný Vilém CTB1301 8136477 B SK OB Chotěboř
12:08:00 128 Kropáček Antonín 1340001 301467 SK Ore Montes
12:10:00 130 Čevela Marek RIC1300 8520848 C OB Říčany
12:12:00 132 Bergman Svante 1530001 8130224 OK Skogsfalken
12:14:00 134 Komín Kryštof DKL1201 9767 C KOB Kladno
12:18:00 138 Vakant 0 Vakant

H14A 4.48 km, 155 m, 13 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:21:00 81 Jansen Nathan 0090002 8310934 Omega
11:23:00 83 Pospíšil Tomáš SSU1006 8512642 C SK Severka Šumperk
11:25:00 85 Míchal Jakub SJH1001 8022661 A SOS Jindřichův Hradec
11:27:00 87 Hikl Martin ZBM1104 8006761 B SK Brno Žabovřesky
11:29:00 89 Dunlap Nate 0780002 8520097 Orienteering Louisville
11:31:00 91 Kutlvašr Vladimír VRL1002 8047122 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:33:00 93 Seidl Marek RIC1100 888643 C OB Říčany
11:35:00 95 Hrádek Vojtěch ROU1000 8512733 C SKOB Roudnice nad Labem
11:37:00 97 Minařík František ZTC1103 8007194 B Západočeské sportovní centrum OB
11:39:00 99 Sedlák Václav DKP1105 8008297 B Oddíl OB Kotlářka
11:41:00 101 Bárta Ladislav RBK1101 8500016 B SK Radioklub Blansko
11:43:00 103 Blažek Vojtěch SJH1003 8014562 A SOS Jindřichův Hradec
11:45:00 105 Beneš Jan MLA1000 8196039 B MLOK Mariánské Lázně
11:47:00 107 Souhrada Štěpán ROU1002 8501506 C SKOB Roudnice nad Labem
11:49:00 109 Brossaud Thomas VCB1101 8524079 C OB České Budějovice
11:51:00 111 Husz Vendel 1180006 2092464 Alpokalja Szabadidősport és Kö
11:53:00 113 Létal Hynek SFM1001 8500018 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:55:00 115 Beran Antonín SJH1101 8501563 B SOS Jindřichův Hradec
11:57:00 117 Klose Albert SFM1000 8017399 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:59:00 119 Prox Jan RIC1003 8226428 B OB Říčany
12:01:00 121 Šťastný Antonín CTB1101 8003650 B SK OB Chotěboř
12:03:00 123 Lange Marius 71D1100 8234313 USV TU Dresden
12:05:00 125 Voleský Viktor KAM1103 8501496 B OK Kamenice
12:07:00 127 Pachnik Antoni 19P1000 8070410 UKS "Orientpark.pl" Iwiny
12:09:00 129 Tuzcuogullari Bogaç Rüzgar 1200002 8510201 Balikesir GSK
12:11:00 131 Vakant 0 Vakant
12:13:00 133 Vakant 0 Vakant

H14B 3.32 km, 105 m, 12 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:20:00 140 Eliášek Jakub LBM1101 8510290 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
12:22:00 142 Šmahel Tadeáš OPI1000 2116198 C Orientační sporty Písek
12:24:00 144 Mokrý Tadeáš HJL1100 8409860 C Sokol Horní Jelení
12:26:00 146 Molnár Borisz 0260007 2015003 VHSE
12:28:00 148 Basetlík Petr 1340002 8505191 SK Ore Montes
12:30:00 150 Kaláb Jakub OPI1102 8077483 B Orientační sporty Písek
12:32:00 152 Hulec František KSH1101 2073725 C OB Kašperské Hory
12:34:00 154 Mazzarese David SJI1100 8047195 B OK Jihlava
12:36:00 156 Müller Karel HCE1000 8680602 C TJ Hostivice
12:38:00 158 Kučerka Radek STB1101 8500047 B TJ Stadion Nový Bor

H16A 6.92 km, 335 m, 16 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:33:00 33 Toman Matěj ZBM0919 8003624 B SK Brno Žabovřesky
10:35:00 35 Parkan Tomáš SJH0803 8663132 B SOS Jindřichův Hradec
10:37:00 37 Létal Jonáš SFM0901 8022666 B O-RUNNAŘI Beskydy
10:39:00 39 Moser Alessandro 1640001 8082661 US PRIMIERO
10:41:00 41 Molnár Iván 0260008 8011544 VHSE
10:43:00 43 Prášil Adam SJI0901 8033299 A OK Jihlava
10:45:00 45 Héra Szilárd 1180004 8076604 Alpokalja Szabadidősport és Kö
10:47:00 47 Juhkam Karl-Mattias 1110004 8665482 OK Kobras
10:49:00 49 Hofhanzl Antonín RUZ0902 8116806 A TJ Růžená
10:51:00 51 Placek Tomas MLA0902 8014515 B MLOK Mariánské Lázně
10:53:00 53 Šubrt Ondřej TAP0801 8006740 B KOB Tretra Praha
10:55:00 55 Jirkovský Lukáš ONO0904 8109327 B SKOB Ostrov
10:57:00 57 Minařík Josef ZTC0903 8226414 B Západočeské sportovní centrum OB
10:59:00 59 Forst Albert MFP0901 2079501 C Matfyz Praha
11:01:00 61 Jansen Thomas 0090003 8003985 Omega
11:03:00 63 Polgár Bátor 1180005 8088897 Alpokalja Szabadidősport és Kö
11:05:00 65 Tejkl Štěpán TAP0807 8090146 B KOB Tretra Praha
11:07:00 67 Václavek Petr ZBM0916 8501529 B SK Brno Žabovřesky
11:09:00 69 Švestka Patrik KUB0810 2088173 C KUB Koala Uherský Brod
11:11:00 71 Doucha Tomáš SNA0801 8019416 B TJ START Náchod
11:13:00 73 Florian Radek ZBM0905 8107776 B SK Brno Žabovřesky
11:15:00 75 Kvášovský Filip LTU0902 8028803 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:17:00 77 Nagel Maximilian 0110002 8651902 OLG Murten
11:19:00 79 Metelka Tomáš PHK0801 8226302 A OK 99 Hradec Králové
11:21:00 81 Vakant 0 Vakant
11:23:00 83 Eliášek Patrik ZBM0814 8454004 B SK Brno Žabovřesky

H16B 4.48 km, 155 m, 13 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:15:00 135 Komín Matyáš DKL0901 2121871 B KOB Kladno
12:17:00 137 Vaněček Jan DKP0824 8670805 C Oddíl OB Kotlářka
12:19:00 139 Prášil Šimon TTR0901 8107762 B OOB Třebíč
12:21:00 141 Zavadil Adam KAM0901 8004883 B OK Kamenice
12:23:00 143 Cichra Patrik TAP0903 8007172 B KOB Tretra Praha
12:25:00 145 Kapoun Matěj LBE0801 2212725 C TJ Lokomotiva Beroun
12:27:00 147 Vakant 0 Vakant

H18A 9.09 km, 380 m, 20 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:01:00 121 Votava Matěj KUL0601 8512695 B KOB Ústí nad Labem
12:03:00 123 Jandera Kryštof PGP0700 8662280 C SK Praga
12:05:00 125 Brosch Ondřej RBK0606 8660437 R SK Radioklub Blansko
12:07:00 127 VEROVE Vianney 0810002 8065907 Tous Azimuts Douai
12:09:00 129 Třešňák Matěj JIL0701 8670765 A OK Jilemnice
12:11:00 131 Juhkam Markus 1110003 8054103 OK Kobras
12:13:00 133 Prášil Jakub SJI0702 8014531 B OK Jihlava
12:15:00 135 Blažek Cyril SJH0701 8662336 B SOS Jindřichův Hradec
12:17:00 137 Hůla Tomáš PGP0611 8524140 B SK Praga
12:19:00 139 Atting Edvin 0160002 8070318 Linkopings OK
12:21:00 141 Héra Olivér 1180003 8005867 Alpokalja Szabadidősport és Kö
12:23:00 143 Jareš Ondřej KUL0600 8660594 B KOB Ústí nad Labem
12:25:00 145 Sobotka Ivo OPI0600 2064781 C Orientační sporty Písek
12:27:00 147 Woolford Alex 0320003 8041231 Bush 'n' Beach Orienteering C
12:29:00 149 Tuzcuogullari Altar Ilgaz 1200001 8122606 Balikesir GSK
12:31:00 151 Vakant 0 Vakant
12:33:00 153 Vakant 0 Vakant

H18B 6.92 km, 335 m, 16 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:31:00 91 Pohl Lukáš TAP0703 2060250 C KOB Tretra Praha
11:33:00 93 Radoslavov Alex 1100004 8208255 Istros Ruse
11:35:00 95 Mackovič Adam HCE0700 8196081 C TJ Hostivice
11:37:00 97 Jirous Erik TAP0705 8007181 B KOB Tretra Praha
11:39:00 99 Santuari Davide 0930006 8030079 Orienteering Pine A.S.D.
11:41:00 101 Brumovský Štěpán TAP0706 8032753 B KOB Tretra Praha
11:43:00 103 Svoboda Filip DKP0719 2120069 C Oddíl OB Kotlářka
11:45:00 105 Atanasov Alexander 1100003 8655654 Istros Ruse

H21E 12.24 km, 635 m, 26 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:01:00 01 Rollier Baptiste PHK8200 8270982 E OK 99 Hradec Králové
10:03:00 03 Horčička Vít TBM9919 8656558 C KOS TJ Tesla Brno
10:05:00 05 Fousek Jan MOV9100 8502740 C SKOB Ostrava
10:07:00 07 HALTZ Louis 0810005 8159018 Tous Azimuts Douai
10:09:00 09 Klein Marek 71D0102 8606484 USV TU Dresden
10:11:00 11 Buk Michal ROU9601 8662301 C SKOB Roudnice nad Labem
10:13:00 13 Szalay Levente 1180002 8122499 Alpokalja Szabadidősport és Kö
10:15:00 15 Vítek Jaroslav SJI7201 8028815 C OK Jihlava
10:17:00 17 Rodríguez Maikel 0110004 8655222 Orientijote
10:19:00 19 Yokoe Akihiro 0330001 8151210 Kobe University Orienteering C
10:21:00 21 Kohl Ondřej KPY8600 8500064 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:23:00 23 Kamenický Jeroným TUR9549 8651708 R OOB TJ Turnov
10:25:00 25 Mikel David TZL9703 8662440 C SKOB Zlín
10:27:00 27 Penck Ethan 0360001 8008028 Southern Arrows
10:29:00 29 Kostka Jiří AOP0201 8012870 E Orientační Běh Opava
10:31:00 31 Kamenický Matěj LPU9036 8137666 R OK Lokomotiva Pardubice
10:33:00 33 Červák Jan LCE8001 8016297 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:35:00 35 Prášil Marek SJI7313 8116817 R OK Jihlava
10:37:00 37 TANAKA MOTONARI 0300001 8506464 KEIYO orienteering club
10:39:00 39 Vakant 0 Vakant
10:41:00 41 Bailey Jim 1290001 8270503 BOK
10:43:00 43 Miavecz Balázs 0490003 8301996 MOM Budapest
10:45:00 45 Gönczi Péter 1360001 8131221 TIPO TKE
10:47:00 47 Pecka Marek EKP9000 8003623 C VŠTJ Ekonom Praha
10:49:00 49 Gloersen Mathias 1310003 9434014 OL Tonsberg, Norway
10:51:00 51 Woolford Jamie 0320001 8041242 Bush 'n' Beach Orienteering C
10:53:00 53 Čtrnáct František PGP0401 8670467 A SK Praga
10:55:00 55 Wolf Daniel TUR9100 8086808 R OOB TJ Turnov
10:57:00 57 Corbett Cillin 0050003 8321238 CorkO
10:59:00 59 Vítek Matěj SJI0500 8116794 A OK Jihlava
11:01:00 61 Petrilák Matouš Nathaniel DKP0416 8654908 A Oddíl OB Kotlářka
11:03:00 63 Štorek David JPV0202 8663202 C Oddíl OS SK Prostějov
11:05:00 65 Bílý Jakub DOK0104 8113497 C OK Doksy
11:07:00 67 Mielec Radomír AOV0301 8660459 C OOB TJ Baník Ostrava
11:09:00 69 Currie Duncan 1480001 8117874 Garingal Orienteers
11:11:00 71 Marek Vojtěch ZBM0410 8660439 A SK Brno Žabovřesky
11:13:00 73 Čech Petr SJI0001 8656540 C OK Jihlava
11:15:00 75 Havlíček Jan RIC7902 8667980 C OB Říčany
11:17:00 77 Orany Vojtěch SJI0401 8116725 R OK Jihlava
11:19:00 79 Janovský Tomáš PGP6401 8667530 C SK Praga
11:21:00 81 Gray Ryan 0430001 8064426 Ugly Gully Orienteers
11:23:00 83 Prášil Tomáš TTR0501 8666871 R OOB Třebíč
11:25:00 85 Seidl Miroslav RIC7407 8033245 C OB Říčany
11:27:00 87 Björk Arvid 1030002 8030205 OK Pan Kristianstad
11:29:00 89 Dragoev Ivaylo 1520001 8655577 NSA Sofia
11:31:00 91 Kašpar Michal TZL9308 8663198 C SKOB Zlín
11:33:00 93 Vakant 0 Vakant
11:35:00 95 Bray Tom 8008155 Neregistrovaní NNN
11:37:00 97 Vakant 0 Vakant
11:39:00 99 Vakant 0 Vakant
11:41:00 101 Vakant 0 Vakant
11:43:00 103 Vakant 0 Vakant

H21A 9.35 km, 390 m, 24 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:02:00 02 Györgyi Péter 0490004 8645185 MOM Budapest
10:04:00 04 Novák Přemysl DKP0107 8510277 C Oddíl OB Kotlářka
10:06:00 06 Kovář Miroslav SJC8104 8008104 C Sportcentrum Jičín
10:08:00 08 Kožina Štěpán PGP0300 8656580 C SK Praga
10:10:00 10 Sobotka Radim OPI0300 8226333 C Orientační sporty Písek
10:12:00 12 Holusek Jiří JPV0123 8445294 C Oddíl OS SK Prostějov
10:14:00 14 Dvořák Jakub MOV9500 8520951 C SKOB Ostrava
10:16:00 16 Graf Miroslav ZBM8723 7062461 C SK Brno Žabovřesky
10:18:00 18 Klein Martin LTP0404 8662293 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:20:00 20 Piłkowski Tadeusz 0010001 8653083 Team 360 Warszawa
10:22:00 22 Šidík Petr MOV9200 8509069 C SKOB Ostrava
10:24:00 24 Janoch Samuel Jan MLA0502 8656638 A MLOK Mariánské Lázně
10:26:00 26 Vágner Libor DKP8802 8301188 C Oddíl OB Kotlářka
10:28:00 28 Bernatík Lukáš SFM9801 8014473 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:30:00 30 Borák Michal EKP8304 8016307 C VŠTJ Ekonom Praha
10:32:00 32 Bravený Vít ZBM9102 8137510 C SK Brno Žabovřesky
10:34:00 34 Hejna Martin TAP8101 8022652 C KOB Tretra Praha
10:36:00 36 Janas Adam PGP0404 8667507 B SK Praga
10:38:00 38 Voleský Leoš KAM7900 2049553 C OK Kamenice
10:40:00 40 Karvánek Matouš BOR9006 8210813 C OK Jiskra Nový Bor
10:42:00 42 Strakoš Matěj SFM9901 2800317 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:44:00 44 Kolář Matyáš PGP0304 8654897 C SK Praga
10:46:00 46 Gomersall Jack 0050001 8506948 IMP22499 Grampian Orienteers
10:48:00 48 Samek Jakub VSP8800 1418767 C USK Praha
10:50:00 50 Kotyk Vojtěch LTU0502 8085196 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:52:00 52 Klaška Pavel DKP9301 8080832 C Oddíl OB Kotlářka
10:54:00 54 Vlach Martin PGP8605 8140912 C SK Praga
10:56:00 56 Němeček Jan KAM9300 8648633 C OK Kamenice
10:58:00 58 Hrádek Tomáš ROU8301 8063062 C SKOB Roudnice nad Labem
11:00:00 60 Mikan Albert EKP8606 8654890 C VŠTJ Ekonom Praha
11:02:00 62 Nejman Stanislav TUR9500 8107754 C OOB TJ Turnov
11:04:00 64 Zajíc Vítězslav TAP8610 8482650 C KOB Tretra Praha
11:06:00 66 Key Jensen 1620002 8117887 Melbourne Forest Racers
11:08:00 68 Zarinš Marcis 0460002 8180011 MONA OK
11:10:00 70 Vakant 11613 0 Vakant
11:12:00 72 Tomeš Jaroslav DKP8109 8651714 C Oddíl OB Kotlářka
11:14:00 74 Kándl Matěj PGP0508 8512726 B SK Praga
11:16:00 76 Kisvölcsey Ákos 0490002 8280272 MOM Budapest
11:18:00 78 Kielb Karol 24D0200 8606486 SV Robotron Dresden
11:20:00 80 Vakant 0 Vakant
11:22:00 82 Vakant 0 Vakant
11:24:00 84 Buk Petr ROU0001 8516425 C SKOB Roudnice nad Labem

H21B 6.77 km, 290 m, 18 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:09:00 129 Kalina Miroslav SPC8211 8033200 C SPORTICUS team
12:11:00 131 Smolka Ondřej TJP9401 8501148 C TJ Sokol Troja
12:13:00 133 Pobuda Vojtěch SJH0302 8515514 C SOS Jindřichův Hradec
12:15:00 135 Nykl Jan TAP9001 8505179 C KOB Tretra Praha
12:17:00 137 Jurčík Tomáš 1240002 7210250 Slávia Žilinská Univerzita Odd
12:19:00 139 Procházka Tomáš LPU9110 981815 C OK Lokomotiva Pardubice
12:21:00 141 Jelínek Tomáš ZBM9607 0 C SK Brno Žabovřesky
12:23:00 143 Kielb Stefan 0380001 7777779 XVR Zurundelej
12:25:00 145 Hulec Jakub KSH8401 8019433 C OB Kašperské Hory
12:27:00 147 Karlík Jan TBM8809 8557333 C KOS TJ Tesla Brno
12:29:00 149 Mašata Roman PHK7107 8648595 C OK 99 Hradec Králové
12:31:00 151 Kavan Tomáš TBM8603 8410802 C KOS TJ Tesla Brno
12:33:00 153 Vakant 0 Vakant
12:35:00 155 Vakant 0 Vakant

H35A 9.08 km, 380 m, 20 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:04:00 04 Šálek Jan LDC8502 8042124 C KOB Děčín
10:06:00 06 Jurák Adam ZBM8404 8076015 C SK Brno Žabovřesky
10:08:00 08 Žitný Tomáš SMB6401 8509350 C SKOB Mladá Boleslav
10:10:00 10 Smítal Rostislav ZBM7903 8520945 C SK Brno Žabovřesky
10:12:00 12 Tam Wing Chung 1120001 8518827 Pro-Active Orienteering Club
10:14:00 14 Chromý Adam TBM8841 8008841 C KOS TJ Tesla Brno
10:16:00 16 Placek Petr MLA8000 8109418 C MLOK Mariánské Lázně
10:18:00 18 Vrabec Ondřej SCP8303 8007185 C OK Sparta Praha
10:20:00 20 Petržilka Ondřej 0070001 8520963 Komise pro legalizaci integrac
10:22:00 22 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C SOBSA
10:24:00 24 Šmahel Lukáš OPT7800 2103772 C Orientační sporty Prachatice
10:26:00 26 Lužnický Jiří LIT8501 8241085 C KOB Litvínov
10:28:00 28 Šperl Milan ONO8000 8670803 C SKOB Ostrov
10:30:00 30 Fiala Jan OPI7803 8008278 C Orientační sporty Písek
10:32:00 32 Palaščak Ján DKP8505 8501492 C Oddíl OB Kotlářka
10:34:00 34 Průša Michal VSP7310 8667547 C USK Praha
10:36:00 36 Šimon Jakub LBE8801 8648573 C TJ Lokomotiva Beroun
10:38:00 38 Bialožyt Michal ZBM8707 995883 C SK Brno Žabovřesky
10:40:00 40 Černý Martin TAP8902 8662303 C KOB Tretra Praha
10:42:00 42 Vaněček Jan TJP8000 8004120 C TJ Sokol Troja
10:44:00 44 Klomínský Václav KPY8700 8162824 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:46:00 46 Klíma Kamil DKL8201 8667960 C KOB Kladno
10:48:00 48 Šabatka Petr LPU8106 8000246 C OK Lokomotiva Pardubice
10:50:00 50 Běloušek Pavel CTB7602 2118480 C SK OB Chotěboř
10:52:00 52 Dvořák Petr DKP8005 8501075 C Oddíl OB Kotlářka
10:54:00 54 Košťák Vojtěch DOR8003 1078109 C OK Dobříš
10:56:00 56 Hikl Tomáš ZBM8100 8660441 C SK Brno Žabovřesky
10:58:00 58 Szymanský Filip DKP8208 8509055 C Oddíl OB Kotlářka
11:00:00 60 Richter Friedmar 71D8100 8113139 USV TU Dresden
11:02:00 62 Brosch Petr RBK7111 8482111 C SK Radioklub Blansko
11:04:00 64 Bartoš Marián VSP8201 8660511 C USK Praha
11:06:00 66 Kočandrle Jaroslav KSU7700 8522894 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:08:00 68 Štěpán Petr LDC7301 8022688 C KOB Děčín
11:10:00 70 Vakant 0 Vakant
11:12:00 72 Vakant 0 Vakant
11:14:00 74 Vakant 0 Vakant
11:16:00 76 Larotella Roberto NNNXX11 8147759 Neregistrovaní
11:18:00 78 Vakant 0 Vakant
11:20:00 80 Vakant 0 Vakant

H35B 6.30 km, 245 m, 15 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
12:07:00 127 Paseka Tomáš 0060019 2260171 Family Point
12:09:00 129 Polách David ZBM8003 2144039 C SK Brno Žabovřesky
12:11:00 131 Bleha Stanislav DOR7503 8508188 C OK Dobříš
12:13:00 133 Kozel Jiří ABM8101 2260169 C KOB ALFA Brno
12:15:00 135 Bárta Ladislav RBK7802 2229812 C SK Radioklub Blansko
12:17:00 137 Dohnal Pavel ZBM8005 8502747 C SK Brno Žabovřesky
12:19:00 139 Kelnar Martin ODV8600 8031409 C TJ Aero Odolena Voda
12:21:00 141 Hrabec Roman 0060017 2260176 Family Point
12:23:00 143 Vach Ondřej PGP8507 8388008 C SK Praga
12:25:00 145 Šulák Ondřej RBK8001 8520829 C SK Radioklub Blansko
12:27:00 147 Kučerka Jan LIT8002 8026646 C KOB Litvínov
12:29:00 149 Krakovič Jan 0470001 2127900 Krakeni
12:31:00 151 Kábrt Filip BOR7901 7209434 C OK Jiskra Nový Bor
12:33:00 153 NEKULA TOMÁŠ MBM7900 2260175 C O-mikron
12:35:00 155 Dunlap Ryan 0780001 8169696 Orienteering Louisville

H45A 6.96 km, 295 m, 18 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 00 Gray Brenton 0430003 8183138 Ugly Gully Orienteers
10:02:00 02 Egger Jürgen 0670001 8400840 Support Team Austria
10:04:00 04 Kabát Jan PGP6901 8140922 C SK Praga
10:06:00 06 Svennerud Marcus 1430004 7700918 Karlskrona SOK
10:08:00 08 Gretter Alessandro 0950001 8338334 Panda Valsugana A.S.D.
10:10:00 10 Rosén Herman 1390003 426106 Göteborg-Majorna OK
10:12:00 12 Boudný Jan SCP7417 8116774 C OK Sparta Praha
10:14:00 14 Novotný Tomáš TUR7405 8410762 C OOB TJ Turnov
10:16:00 16 Rotek Pavel ZBM7704 8107755 C SK Brno Žabovřesky
10:18:00 18 Hill Richard SLA7602 1150693 C SKOB Slaný
10:20:00 20 Gran Kyrre 0250001 7211416 Fet o-lag
10:22:00 22 Pavlíček Lubomír KPY7800 8119424 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:24:00 24 Fryš Zdeněk DCH7503 2121895 C Radioelektronika Cheb
10:26:00 26 Gregor Petr RUZ7500 8648570 C TJ Růžená
10:28:00 28 Střelba Ondřej PGP7510 8303009 C SK Praga
10:30:00 30 Soukup Michal NEK7400 8501505 C Nejdek Orienteering
10:32:00 32 Baldrian Petr PGP7203 8140933 C SK Praga
10:34:00 34 Iskhakov Fedor 0290002 8667631 Red Roos
10:36:00 36 Komín David PGP7405 8116739 C SK Praga
10:38:00 38 Hrstka Pavel SLA7501 8107759 C SKOB Slaný
10:40:00 40 Bernatík Aleš SFM7201 8648610 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:42:00 42 Pete Tryner 0760002 8310374 South Yorkshire Orienteers
10:44:00 44 Doucha Jiří SNA7105 8655470 C TJ START Náchod
10:46:00 46 Rode Gerrit 0120001 8019929 SC Helsa
10:48:00 48 Travnicek Jan PLU7501 8660365 C TJ SOKOL Plumlov
10:50:00 50 De Clercq Bob 0390003 8518901 SC Team BE
10:52:00 52 Knoll Thies 1550001 8300974 Bielefelder TG
10:54:00 54 Mackovič Dušan HCE7801 1413898 C TJ Hostivice
10:56:00 56 Zosel Andrew 0860002 8505388 Cascade Orienteering
10:58:00 58 Deferme Gunther 0170001 8509373 Camper-O
11:00:00 60 Pilát Miroslav DKL7900 8011573 C KOB Kladno
11:02:00 62 Prášil Aleš SJI7415 8015316 C OK Jihlava
11:04:00 64 Eglin Michael 0890001 8270573 bussola ok
11:06:00 66 Dvořák Pavel LPM7805 2042509 C OK Lokomotiva Plzeň
11:08:00 68 Švestka Vítězslav KUB7301 8670745 C KUB Koala Uherský Brod
11:10:00 70 Matyáš Libor CHA7603 8003522 C OK Chrastava
11:12:00 72 Beneš Marek MLA7601 8116729 C MLOK Mariánské Lázně
11:14:00 74 Prox Jakub RIC7406 8506965 C OB Říčany
11:16:00 76 Beran Jaroslav SLA7601 2109694 C SKOB Slaný
11:18:00 78 Mareš Alexander NEK7300 2067346 C Nejdek Orienteering
11:20:00 80 Jandera Tomáš SOB7300 8005128 C SOBSA
11:22:00 82 Pohl Zdeněk TAP7606 8662334 C KOB Tretra Praha
11:24:00 84 Joergensen Carsten 0800002 8066766 Peninsula and Plains Orienteer
11:26:00 86 Pompe Tilo 24D7901 8027022 SV Robotron Dresden
11:28:00 88 Ivanov Ivaylo 1160001 8321111 Begun
11:30:00 90 Beneš Jan SJH7001 8651725 C SOS Jindřichův Hradec
11:32:00 92 Kalsztein Karol 0350002 8081074 Harpagan Gdańsk
11:34:00 94 Santuari Alessandro 0930003 8217966 Orienteering Pine A.S.D.
11:36:00 96 Kosobud Dušan VTA7201 7208073 C SC vebr-sport
11:38:00 98 Brucháček Rudolf TZL7404 8512685 C SKOB Zlín
11:40:00 100 Kutlvašr Ruda VRL7601 2017664 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:42:00 102 Tomandl Jan 1170001 8454050 NER - HoRa
11:44:00 104 Pachner Pavel CHA7501 8210075 C OK Chrastava
11:46:00 106 Kubíček Petr VIC7801 8409859 C OB Vizovice
11:48:00 108 Dítko Jan SKV7301 8109364 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:50:00 110 Veljačik Pavel SCP6200 8000236 C OK Sparta Praha
11:52:00 112 Jansen Kim 0090004 8000688 Omega
11:54:00 114 Pivec Lukáš MLA7600 8116735 C MLOK Mariánské Lázně
11:56:00 116 Aster Vladimír SLA6500 8009527 C SKOB Slaný
11:58:00 118 Orany Tomáš SJI7311 8006309 C OK Jihlava
12:00:00 120 Bednařík Radek LCE7125 8680375 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:02:00 122 Nussbaumer Rico 1650002 8663303 OLG Chur
12:04:00 124 Hudelaitis Oleksandr SKV7303 8162916 C TJ Slovan Karlovy Vary
12:06:00 126 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 8654910 C TJ Růžená
12:08:00 128 Rinaldi Andrea 0960003 8312017 Trento Orienteering A.S.D:
12:10:00 130 Aamand Nils Albert 0080001 8501854 Fredrikstad SK
12:12:00 132 Kurfürst Pavel FSP7400 8022689 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:14:00 134 Mosland Morten 1420001 8190572 Oppsal Orientering
12:16:00 136 Šimša Jaromír MFP7100 8109414 C Matfyz Praha
12:18:00 138 Vondra Jiří FSP7600 8680616 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:20:00 140 Kapoun Luděk LBE7400 7008099 C TJ Lokomotiva Beroun
12:22:00 142 Sobotka Petr OPI7300 8033287 C Orientační sporty Písek
12:24:00 144 Ječmen Vladimír ONO7900 8154994 C SKOB Ostrov
12:26:00 146 Lange Stephan 71D7400 8411230 USV TU Dresden
12:28:00 148 Podivínský Tomáš SCP7201 8663133 C OK Sparta Praha
12:30:00 150 Blažek Zdeněk SJH7601 8003631 C SOS Jindřichův Hradec
12:32:00 152 Zoltan Molnar 0140004 8181815 Veszpremi Honved SE
12:34:00 154 Šťastný Karel CTB7901 8162828 C SK OB Chotěboř
12:36:00 156 De Smul olivier 0390001 8281070 SC Team BE
12:38:00 158 Morrison Garry 0120002 681791 RACO
12:40:00 160 White Glen 1220002 8001594 Yarra Valley Orienteering Club

H45B 4.28 km, 145 m, 13 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:39:00 39 Furmánek Zdeněk KVS7400 8116816 C SKOB Kobra Vsetín
10:41:00 41 Pudełek Paweł 1050001 8003253 LKS Górzanka Nawojowa Góra
10:43:00 43 Tudorache Mihai 1280001 8177778 OK Silva Campina
10:45:00 45 Řehoř Jiří TJN7004 2059729 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:47:00 47 Ptáček Miloš SNA7001 8107772 C TJ START Náchod
10:49:00 49 Trhlík Tomáš PLU7407 8071274 C TJ SOKOL Plumlov
10:51:00 51 Mackerle Adam VCB7700 2118448 C OB České Budějovice
10:53:00 53 Adamovský Michal TYN7200 8013397 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:55:00 55 Klein Aleš LTP7601 8109394 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:57:00 57 Hinterholzinger Petr KUL6702 8524021 C KOB Ústí nad Labem
10:59:00 59 Bílek Tomáš SJC7307 8515100 C Sportcentrum Jičín
11:01:00 61 Krejčí Ladislav ROU7301 8508190 C SKOB Roudnice nad Labem
11:03:00 63 Wilfert Otakar KUL7500 8524023 C KOB Ústí nad Labem
11:05:00 65 Paweł Podgruszewski 1VP7801 8500591 HKS Azymut Mochy
11:07:00 67 Čaloun Michal VLI6801 2109695 C Slavia Liberec orienteering
11:09:00 69 Pobuda Michal SJH7403 443107 C SOS Jindřichův Hradec
11:11:00 71 Vakant 0 Vakant
11:13:00 73 Molnár Péter 0660001 45190 Veszprémi Tájfutó Club
11:15:00 75 Třešňák Miloš JIL6902 2096118 C OK Jilemnice
11:17:00 77 Dvořák Radim KUL7501 8524028 C KOB Ústí nad Labem
11:19:00 79 Pozdílek Martin PHK7803 8047119 C OK 99 Hradec Králové
11:21:00 81 Fuchs Jan TBM7101 8300041 C KOS TJ Tesla Brno
11:23:00 83 Sedlák Radek SRK7503 8629812 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:25:00 85 Mokrý Michal HJL7900 2080970 C Sokol Horní Jelení
11:27:00 87 Oujeský Tomáš ADA7433 9101103 C OOB Spartak Adamov
11:29:00 89 Kvášovský Jakub LTU7802 8680297 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:31:00 91 Jirous Jiří TAP7201 442867 C KOB Tretra Praha
11:33:00 93 Odehnal Luděk ADA7400 8237726 C OOB Spartak Adamov
11:35:00 95 Svoboda Jiří DKP7504 8069069 C Oddíl OB Kotlářka
11:37:00 97 Buchholz Brett 0640001 8511920 Cascade Orienteering Club
11:39:00 99 Brumovský Martin TAP7202 2229843 C KOB Tretra Praha
11:41:00 101 Finlayson Ian 1040001 2068566 NEOC
11:43:00 103 Urbánek Martin SFM7400 2143366 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:45:00 105 Hobson Andrew 0500001 8052350 Bushflyers ACT Canberra
11:47:00 107 Damien Enderby 0370003 8117870 Newcastle Australia
11:49:00 109 Kušička Josef HJL7600 8285930 C Sokol Horní Jelení
11:51:00 111 Tejkl Jiří TAP7702 8226377 C KOB Tretra Praha
11:53:00 113 Pinkava Roman JPV7606 8009531 C Oddíl OS SK Prostějov
11:55:00 115 Cichra Pavel TAP7401 8509066 C KOB Tretra Praha
11:57:00 117 Janováč Dušan RBK7804 8500482 C SK Radioklub Blansko
11:59:00 119 Vakant 0 Vakant
12:01:00 121 Vakant 0 Vakant

H55A 5.16 km, 225 m, 14 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:02:00 02 Hillebrand Stephan 0930002 8500780 Orienteering Pine A.S.D.
10:04:00 04 Atting Johan 0160001 8196666 Linkopings OK
10:06:00 06 Hunt Jonathan 0970001 8632963 PAPO
10:08:00 08 Merat Laurent 0410002 8251063 O'JURA
10:10:00 10 Mella Bjorn 1470001 301441 Newcastle Orienteering Club, A
10:12:00 12 Hošek Ladislav SCP6001 8676001 C OK Sparta Praha
10:14:00 14 Słoński Marek 1150001 8172888 WKS Wawel
10:16:00 16 DELENNE Pierre 1300001 8130710 ACA Aix en Provence
10:18:00 18 Jurčík Peter 1240001 2012284 Slávia Žilinská Univerzita Odd
10:20:00 20 Pettersen Vidar 1250001 8023019 Larvik OK
10:22:00 22 Egei Tamás 0260005 8636776 VHSE
10:24:00 24 Bílý Petr DOK6800 8502726 C OK Doksy
10:26:00 26 Pachnik Dariusz 19P6900 8170969 UKS "Orientpark.pl" Iwiny
10:28:00 28 Kettner Pavel HCE5900 515105 C TJ Hostivice
10:30:00 30 Gloersen Gloer 1310001 7031065 OL Tonsberg, Norway
10:32:00 32 Nagel Siegfried 0110001 8653147 OLG Murten
10:34:00 34 Goossens Dirk 0170004 8625757 Camper-O
10:36:00 36 Čepička Ladislav LPM6701 8500026 C OK Lokomotiva Plzeň
10:38:00 38 Taksdal Oddvar 1540002 7210943 Ganddal IL
10:40:00 40 Kobayashi Taketo 0840001 2126380 ES Kanto Club
10:42:00 42 Zarinš Atis 0460001 7111700 MONA OK
10:44:00 44 Hartvich Otto OPI6900 8013426 C Orientační sporty Písek
10:46:00 46 Zavadil Vladimír VSP6710 8183149 C USK Praha
10:48:00 48 Betlach Miroslav DKP6300 49818 C Oddíl OB Kotlářka
10:50:00 50 Kamenický Radan OSN6004 8122027 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:52:00 52 Tichý Martin SJH6401 8514718 C SOS Jindřichův Hradec
10:54:00 54 Iversen Atle 1600001 7208396 BUL Tromso
10:56:00 56 Mezník Vladimír LBE6400 52971 C TJ Lokomotiva Beroun
10:58:00 58 Hlaváč Jiří TBM6116 2059757 C KOS TJ Tesla Brno
11:00:00 60 Schuessler Thomas 1020001 8647669 Gundelfinger Turnerschaft
11:02:00 62 Maceček Otakar MOV6102 8008264 C SKOB Ostrava
11:04:00 64 Siegl Roman MFP6700 8648567 C Matfyz Praha
11:06:00 66 Shingler Mark 0060001 8040162 Big Foot Orienteers
11:08:00 68 Gutak Mykhaylo 0900001 8071309 Azymut(Ukraine)
11:10:00 70 Kožina Petr PGP6000 8670455 C SK Praga
11:12:00 72 Myklebost Jon 1230001 8071680 Sandnes IL
11:14:00 74 Le Helloco Yann 0690002 8488585 OPA Montigny
11:16:00 76 Palahniuk Oleksandr 0900002 8008867 Azymut(Ukraine)
11:18:00 78 Ek Per 1060001 8186868 Nyköpings Ok
11:20:00 80 Frei Thomas 0990001 8667811 OLG Zürich
11:22:00 82 Gomersall Sam 0150002 8413995 Grampian Orienteers
11:24:00 84 Weiler Zsolt 0940001 8460220 MAFC Budapest
11:26:00 86 Sova Petr KSH6501 8501089 C OB Kašperské Hory
11:28:00 88 Légére Pascal NNNXXX1 8030461 Neregistrovaní
11:30:00 90 Fedel Andrea 0930001 8047325 Orienteering Pine A.S.D.
11:32:00 92 Bartoš Luděk MLA6701 8656657 C MLOK Mariánské Lázně
11:34:00 94 Vydra Ivan CHA6600 8028878 C OK Chrastava
11:36:00 96 Hovorka Ladislav LDC6802 8017400 C KOB Děčín
11:38:00 98 Jánek Ladislav LPU6103 8482633 C OK Lokomotiva Pardubice
11:40:00 100 LOTERIE Jean-François 0810003 8259075 Tous Azimuts Douai
11:42:00 102 Voborník Petr CTB6601 8414102 C SK OB Chotěboř
11:44:00 104 Parkan Jiří SJH6801 8656643 C SOS Jindřichův Hradec
11:46:00 106 Jozsef Varga 0940002 8090560 MAFC Budapest
11:48:00 108 Hansen Jens Jorgen 0080006 8307008 HAGI-DK
11:50:00 110 Müller Robert OAV6900 8113498 C Orienteering Adventure
11:52:00 112 TAELEMANS Philippe 0810004 8205907 Tous Azimuts Douai
11:54:00 114 Forst Libor MFP6301 1418752 C Matfyz Praha
11:56:00 116 Bratt Niklas 0700003 8123666 OK Orion
11:58:00 118 Corbett Brian 0050005 7005056 CorkO
12:00:00 120 Wurzel Břetislav OSN6005 8006005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:02:00 122 Müller Jan HCE6800 7208085 C TJ Hostivice
12:04:00 124 Taylor Paul 8040865 Neregistrovaní NNN
12:06:00 126 Němeček Jan VSP6201 8028885 C USK Praha
12:10:00 130 Švarc Jiří JEN6201 8656556 C OB Jenišovice

H55B 3.23 km, 85 m, 11 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:35:00 35 Korpas Jaroslav LBM6113 8007191 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:37:00 37 Hanč Jaroslav VRL6702 7201198 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:39:00 39 Budzak Vasyl 0900003 720323 Azymut(Ukraine)
10:41:00 41 Vydra Pavel PEN6200 8051254 C OK RECO Sport
10:43:00 43 Štorek Petr JPV6505 8515515 C Oddíl OS SK Prostějov
10:45:00 45 Čivrný Pavel VRL6306 8076637 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:47:00 47 Picek Jan TJN6500 416839 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:49:00 49 Vakant 0 Vakant
10:51:00 51 Adenstedt Nikolaus 0220002 8091965 Orienteering Klosterneuburg
10:53:00 53 Jirsa Adam KSH6301 2116454 C OB Kašperské Hory
10:55:00 55 Wiedenfeld Frank 19D0001 8606479 SSV Planeta Radebeul
10:57:00 57 Rothkegel Thomas 18D6700 8002326 Post SV Dresden
10:59:00 59 Hudeček Jaroslav KTA6501 416339 C SK Kotnov Tábor
11:01:00 61 Švestka Jiří KUB6810 2088198 C KUB Koala Uherský Brod
11:03:00 63 Metelka Pavel PHK6800 2058529 C OK 99 Hradec Králové
11:05:00 65 Németh Zsolt 0260002 8161165 VHSE
11:07:00 67 Chmelař Miroslav JPV6217 8488884 C Oddíl OS SK Prostějov
11:09:00 69 Pavlíček Jaromír MOV6000 8105236 C SKOB Ostrava

H65A 4.28 km, 145 m, 13 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:32:00 92 Vokuš Zdeněk JJN5601 2148156 C Team Jizerky
11:36:00 96 Hruška Jiří OSN5501 550310 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:40:00 100 Muchl Vladimír CST5601 8648613 C OB Strakonice
11:44:00 104 Procházka Antonín DCE5500 8303070 C KOB Dobřichovice
11:48:00 108 Zeman Jaroslav SJI5901 8648620 C OK Jihlava
11:52:00 112 Horák Petr TJN5602 8680309 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:56:00 116 Roach David 0820001 8020556 Luxembourg OC
12:00:00 120 Minchev Ivan MFP5700 8116819 C Matfyz Praha
12:04:00 124 Vandijck Jackie 0170006 8004110 Camper-O
12:08:00 128 Laitinen Hannu 0230001 7207964 VetkU
12:12:00 132 Jahn Pavel SCP5500 8520888 C OK Sparta Praha
12:16:00 136 Chotětický Jan MAS5400 7887 C OOB Aš
12:20:00 140 Juckelandt Wolf-Gerold 24D5500 8606441 SV Robotron Dresden
12:24:00 144 Leibiger Jens 18D5900 8191059 Post SV Dresden
12:28:00 148 Allé Paul 0850001 8402080 SCAPA Nancy
12:32:00 152 Čermák Libor PHK5600 2162973 C OK 99 Hradec Králové
12:36:00 156 Vakant 0 Vakant
12:40:00 160 Vakant 0 Vakant

H65B 2.95 km, 80 m, 11 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:27:00 27 Hauerland Jaroslav KUB5501 53398 C KUB Koala Uherský Brod
10:31:00 31 Štípek Rostislav TZL5702 8051260 C SKOB Zlín
10:35:00 35 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C OK Lokomotiva Pardubice
10:39:00 39 Vakant 0 Vakant

H70 4.28 km, 130 m, 14 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:21:00 21 Kotecký Roman PGP4900 8040749 C SK Praga
10:25:00 25 Chotětický Václav DKL5202 2221510 C KOB Kladno
10:29:00 29 Štěpánek Jiří LBM5401 8047112 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
10:33:00 33 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C KOB Dobřichovice
10:37:00 37 Hanzl Vlastimil VBM5329 8226365 C VSK Mendelu Brno
10:41:00 41 Buriánek Jaromír SCP4700 8028840 C OK Sparta Praha
10:45:00 45 Škoda Přemek VLI5301 8111113 C Slavia Liberec orienteering
10:49:00 49 Korbély Tibor 0260004 8516977 VHSE
10:53:00 53 Karmazín Petr VLI4901 8004352 C Slavia Liberec orienteering
10:57:00 57 Valter Petr KBP4500 2222824 C KBP Praha
11:01:00 61 Vakant 0 Vakant
11:05:00 65 Slováček Rudolf TZL5402 8014457 C SKOB Zlín
11:09:00 69 Peterka František TJP4900 8861 C TJ Sokol Troja
11:13:00 73 Vakant 0 Vakant

H75 3.23 km, 85 m, 11 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:20:00 20 Procházka Aleš DKP4700 8266333 C Oddíl OB Kotlářka
10:24:00 24 Pachner Jan VLI4600 8507965 C Slavia Liberec orienteering
10:28:00 28 Vakant 0 Vakant

H80 1.96 km, 30 m, 8 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:44:00 44 Sklenář Jan MLA4201 8116748 C MLOK Mariánské Lázně
10:48:00 48 Procházka Zdenko DKP4300 8051800 C Oddíl OB Kotlářka
10:52:00 52 Fišák Jan MLA4401 8009525 C MLOK Mariánské Lázně
10:56:00 56 Folprecht Eduard TUR4301 51815 C OOB TJ Turnov
11:00:00 60 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín
11:04:00 64 Vakant 0 Vakant

HDR 3.21 km, 55 m, 6 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Dvořáková Barbora NERXXXX 7201206 Neregistrovaní NNN
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Krakovič Jakub 0470003 2082942 Krakeni
10:00:00 00 Kozel Jonáš 0060004 2082949 Family Point
10:00:00 00 Vondrová Aneta FSP1950 51865 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:00:00 00 Semotam Vítek 0060010 2011878 Family Point
10:00:00 00 Šulák Oskar 0060007 2302095 Family Point
10:00:00 00 Krakovič Jáchym 0470004 2082943 Krakeni
10:00:00 00 Marešová Laura TAP1652 2120636 C KOB Tretra Praha
10:00:00 00 Bartoš Martin VSP1700 8100098 C USK Praha
10:00:00 00 Červák Lukáš BZP1900 7205564 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:00:00 00 Sadílková Markéta 0070001 2134305 Saďouři
10:00:00 00 Rollier Eva PHK1851 515494 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 00 Finco Veronica Grace PVP1150 301137 C VSK Přírodní vědy Praha
10:00:00 00 Chromá Klára TBM1991 2419959 C KOS TJ Tesla Brno
10:00:00 00 Hrabec František 0060014 2011873 Family Point
10:00:00 00 Randák Vojtěch KNC2100 52254 C Sokol Kostelec n. Č. l.
10:00:00 00 Šilhavá Rozárie LPM1850 236983 C OK Lokomotiva Plzeň
10:00:00 00 Paseková Mia 0060022 2011870 Family Point
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Bílek Tomáš ml. 0520001 9948 Vojice
10:00:00 00 Nekula Ondřej MBM1600 301446 C O-mikron
10:00:00 00 Hrabcová Jolana 0060016 301447 Family Point
10:00:00 00 Šrámek Dan 0060015 2011872 Family Point
10:00:00 00 Šlajchrt Matěj JES1800 0 C OK Rakovník
10:00:00 00 Šlajchrtová Klára JES1950 0 C OK Rakovník
10:00:00 00 Doleček Martin 0480003 2159919 OK Koblížci

OPEN-S 2.50 km, 75 m, 9 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Ivana Chodúrová 0770002 2451186 Zlín
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vanická Lucie 0870001 331203 Kösseine Dew
10:00:00 00 Žáčková Jana 0040001 8162875 Tempo makers
10:00:00 00 Prouzová Zuzana DKP6250 8501532 C Oddíl OB Kotlářka
10:00:00 00 Kleinová Linda LTP0850 0 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:00:00 00 Strýček Jiří ADA6701 2087717 C OOB Spartak Adamov
10:00:00 00 Marková Marta ZBM7851 9201067 C SK Brno Žabovřesky
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Kovaříková Marcela 0 Neregistrovaní NNN
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant

OPEN-M 3.52 km, 85 m, 12 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 00 Všetička Pavel 1270002 301473 Jaja´s team
10:00:00 00 Šimůnková Jana 1270001 2159884 Jaja´s team
10:00:00 00 Töyrylä Salla 1590003 7210028 Kymin Suunnistajat
10:00:00 00 Töyrylä Mikko 1590001 8500583 Kymin Suunnistajat
10:00:00 00 Eržen Valentin 1510002 1000555 COF4
10:00:00 00 Istenič Maja 1510001 2127789 COF4
10:00:00 00 Novotná Pavla 1070001 219238 OK99
10:00:00 00 Šlajchrtová Terezka JES8651 301662 C OK Rakovník
10:00:00 00 Hrabcová Dana 0060018 2260161 Family Point
10:00:00 00 Semotam Zbyněk 0060013 2011875 Family Point
10:00:00 00 Semotamová Martina 0060011 2011877 Family Point
10:00:00 00 Haková Magda PGP7651 2051544 C SK Praga
10:00:00 00 Marek Aleš 0710001 2181935 Markovi
10:00:00 00 Kohout Josef SHK6902 2017669 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 00 Šlajchrt Martin JES8500 410780 C OK Rakovník
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Hájková Soňa NERXXXX 515001 Neregistrovaní NNN
10:00:00 00 Soukup Václav VSP5600 232045 C USK Praha
10:00:00 00 Matyšek Stanislav PLU7612 515147 C TJ SOKOL Plumlov
10:00:00 00 Bílková Zdenka 0020001 8080200 Vojice
10:00:00 00 Vondra Tomáš FSP0500 2102774 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:00:00 00 Krakovičová Iva 0470002 2082941 Krakeni
10:00:00 00 Kozlová Slávka 0060003 2214523 Family Point
10:00:00 00 Wiederlechner Roman 0340001 2082950 KRVL
10:00:00 00 Soukupová Michaela VSP5850 2134274 C USK Praha
10:00:00 00 Dousková Jiřina 0180002 2221500 Čeřovka Jičín
10:00:00 00 Prokeš Marek SFM8400 2224158 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:00:00 00 Sadílková Martina 0070002 2134272 Saďouři
10:00:00 00 Horáková Petra 0050001 2148253 SKP Rapid Praha
10:00:00 00 Létal Jiří SFM8202 49449 C O-RUNNAŘI Beskydy
10:00:00 00 Pozdílková Alena PHK8053 8514478 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 00 Jeřábek Jaromír SJI0002 2075680 C OK Jihlava
10:00:00 00 Ryppelová Monika TAP7850 2081357 C KOB Tretra Praha
10:00:00 00 Pospíšilová Karla SSU8052 2653479 C SK Severka Šumperk
10:00:00 00 Šuláková Martina 0060008 2082945 Family Point
10:00:00 00 Bravená Kožinová Zuzana PGP9650 8140909 C SK Praga
10:00:00 00 Míchalová Zuzana SJH8252 8420953 C SOS Jindřichův Hradec

OPEN-L 5.45 km, 195 m, 13 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Dvořák Petr NERXXXX 7203327 Neregistrovaní NNN
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Kalinová Tereza LBE9150 52316 C TJ Lokomotiva Beroun
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Bergman Isak 1530002 820900 OK Skogsfalken
10:00:00 00 Jonášová Karolína 1080001 2055018 Orienťák Tanvald
10:00:00 00 Halbrštát Tomáš 1330001 301468 Sportovní klub neslyšících Hra
10:00:00 00 Palo-Juhkam Kadri 1110002 8636583 OK Kobras
10:00:00 00 Juhkam Margus 1110001 8636915 OK Kobras
10:00:00 00 Chodúr Miroslav 0770001 7209282 Zlín
10:00:00 00 Ouřada Jiří 1010001 301481 -
10:00:00 00 Žáčková Jana 0040002 237541 IMP23981 Tempo makers
10:00:00 00 Pavlas Martin CTB0604 2113412 C SK OB Chotěboř
10:00:00 00 Šolc Jakub 0180001 8047167 Čeřovka Jičín
10:00:00 00 Zosel Renea 0860001 7500108 Cascade Orienteering
10:00:00 00 Pešír Roman 0650001 7412075 Akademie volnočasových a vzděl
10:00:00 00 Rosenbaum Ondřej JES0001 237524 C OK Rakovník
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Čechová Anna LBE9250 301549 C TJ Lokomotiva Beroun
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Jandík Lukáš 0070002 8522914 Komise pro legalizaci integrac
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant

T 7.16 km, 290 m, 17 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Matějů Kateřina 0130001 336789 Lib
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 00 Vakant 0 Vakant