Logo

Startovka závodu: Kwak Czech O-Tour 2024 - Plzeňsko - E4

Datum:
06.07.2024
Místo konání:
Dobříč, GPS: 49.8814N, 13.4616E
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Mapa:
Podle normy ISOM 2017-2, ekvidistance 5 m, stav červen 2024, autor: A. Hejna, mapa bude vytištěna laserem v Žaketu na vodovzdorném materiálu Blueback, rozměr A4. Měřítko 1 : 7 500 pro kategorie DH35-DH80, kromě H35A, 1 : 10 000 pro ostatní kategorie.
Ředitel závodu:
Anděl Robert
Hlavní rozhodčí:
Hájek Adam - R2
Stavitel tratí:
Staňková Marcela - R2
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14A     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D21E     D21A     D21B     D35A     D35B     D45A     D45B     D55A     D55B     D65A     D65B     D70     D75     D80     H10L     H10     H12     H14A     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H21E     H21A     H21B     H35A     H35B     H45A     H45B     H55A     H55B     H65A     H65B     H70     H75     H80     HDR     OPEN-L     OPEN-S     OPEN-M     T    
Nahrávám data...

D10 1.96 km, 45 m, 10 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
14:46:00 46 Parnahaj Marie Luiza NEK1550 0 C Nejdek Orienteering
14:48:00 48 Mikulová Laura ZVO1450 2127539 C OB SK Zvole
14:50:00 50 Vakant 0 Vakant
14:52:00 52 Kučerková Adéla STB1450 8500067 C TJ Stadion Nový Bor
14:54:00 54 Kubáková Laura PZR1550 9201757 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
14:56:00 56 Vošvrdová Eliška SJC1551 8512637 C Sportcentrum Jičín
14:58:00 58 Létalová Jana SFM1450 2035152 C O-RUNNAŘI Beskydy
15:00:00 60 Voleská Andrea KAM1456 2222807 C OK Kamenice
15:02:00 62 Voráčková Karolína OSN1456 8009 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
15:04:00 64 Křížková Amálie DOR1454 2126245 C OK Dobříš
15:06:00 66 Sedláková Anna SRK1550 8514566 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
15:08:00 68 Puchernová Adéla TAP1650 8510254 C KOB Tretra Praha
15:10:00 70 Bartošová Natálie VSP1450 8200095 C USK Praha
15:12:00 72 Lena Podgruszewska 1VP1450 8509226 HKS Azymut Mochy
15:14:00 74 Janováčová Tereza RBK1552 2181924 C SK Radioklub Blansko
15:16:00 76 Vakant 0 Vakant

D10L 3.01 km, 50 m, 8 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
14:09:00 09 Kubíčková Petra VIC1650 2073737 C OB Vizovice
14:11:00 11 Šuláková Karolína RBK1551 1413719 C SK Radioklub Blansko
14:13:00 13 Málková Antonie TAP1751 1418753 C KOB Tretra Praha
14:15:00 15 Töyrylä Roosa 1590002 8520191 Kymin Suunnistajat
14:17:00 17 Šperlová Marie ONO1650 8509233 C SKOB Ostrov
14:19:00 19 Hofhanzlová Magdaléna RUZ1650 2801042 C TJ Růžená
14:21:00 21 Kolínová Anita DKP1850 9007701 C Oddíl OB Kotlářka
14:23:00 23 Chodurová Nina SFM1452 2181312 C O-RUNNAŘI Beskydy
14:25:00 25 Haviarová Alžběta SKT1650 2161324 C Orientační běh Klatovy
14:27:00 27 Vakant 0 Vakant
14:29:00 29 Vakant 0 Vakant
14:31:00 31 Vakant 0 Vakant
14:33:00 33 Vakant 0 Vakant

D12 2.21 km, 50 m, 13 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
15:18:00 78 Haviarová Amálie SKT1250 2653490 C Orientační běh Klatovy
15:20:00 80 Chodúrová Elena TZL1351 8512663 C SKOB Zlín
15:22:00 82 Kutlvašrová Marta VRL1451 2001908 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:24:00 84 Kušičková Jolana HJL1252 2419956 B Sokol Horní Jelení
15:26:00 86 Létalová Eva SFM1250 8512679 C O-RUNNAŘI Beskydy
15:28:00 88 Marková Lucie ZBM1351 8501143 C SK Brno Žabovřesky
15:30:00 90 Fialová Kristýna OPI1253 8328667 B Orientační sporty Písek
15:32:00 92 Rosén Ella 1390002 8507903 Göteborg-Majorna OK
15:34:00 94 Smolíková Kateřina OPI1352 2064771 C Orientační sporty Písek
15:36:00 96 Benešová Marie MLA1250 1421918 B MLOK Mariánské Lázně
15:38:00 98 Dunlap Josalyn 0780003 1417958 Orienteering Louisville
15:40:00 100 Proxová Veronika RIC1350 8033237 C OB Říčany
15:42:00 102 Šperlová Kateřina ONO1352 8226318 B SKOB Ostrov
15:44:00 104 Košárková Aneta PGP1255 8656668 C SK Praga
15:46:00 106 Gregorová Vendula NEK1250 2146036 C Nejdek Orienteering
15:48:00 108 Juhkam Miina-Liisa 1110005 8636591 OK Kobras
15:50:00 110 Klose Kateřina SFM1251 8510287 C O-RUNNAŘI Beskydy
15:52:00 112 Voráčková Anežka OSN1260 8621390 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
15:54:00 114 Mikulová Stella ZVO1250 8680608 B OB SK Zvole
15:56:00 116 Kušičková Lucie HJL1251 8014454 B Sokol Horní Jelení
15:58:00 118 Štolbová Lenka KNC1250 7260002 C Sokol Kostelec n. Č. l.
16:00:00 120 Parnahaj Anna Lis NEK1351 0 C Nejdek Orienteering
16:02:00 122 Pompe Antonia 24D1250 8606443 SV Robotron Dresden
16:04:00 124 Nekvasilova Julie 1560003 2129196 Kotlářka
16:06:00 126 Sedláková Helena DKP1352 8044628 C Oddíl OB Kotlářka
16:08:00 128 Prokešová Ema SFM1253 2151443 C O-RUNNAŘI Beskydy
16:10:00 130 Šimánová Štěpánka LPM1254 2161962 C OK Lokomotiva Plzeň
16:12:00 132 Vakant 0 Vakant

D14A 2.53 km, 100 m, 14 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
14:01:00 01 Vaňátková Thea LTU1150 8054112 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
14:03:00 03 Kalábová Kateřina OPI1152 8013893 B Orientační sporty Písek
14:05:00 05 Broschová Alžběta RBK1151 8140939 B SK Radioklub Blansko
14:07:00 07 Narváez-Pattantyús Emma 1350002 8023025 OC München
14:09:00 09 Vaněčková Anna DKP1063 8026583 C Oddíl OB Kotlářka
14:11:00 11 Schwarzová Katarína Sofia LBE1153 8016303 C TJ Lokomotiva Beroun
14:13:00 13 Kurfürstová Marie FSP1050 8502714 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
14:15:00 15 Smolíková Adéla OPI1150 8226306 B Orientační sporty Písek
14:17:00 17 Iskhakova Veronika 0290004 8088691 Red Roos
14:19:00 19 Fryšová Zuzana DCH1151 8107735 B Radioelektronika Cheb
14:21:00 21 Gretter Marianna 0950002 8184220 Panda Valsugana A.S.D.
14:23:00 23 Jakubcová Karolína SJC1050 8112770 B Sportcentrum Jičín
14:25:00 25 Aamand Randi 0080004 8500477 Fredrikstad SK
14:27:00 27 Šolcová Elsa SJC1152 8047201 B Sportcentrum Jičín
14:29:00 29 Blehová Barbora DOR1151 8445332 B OK Dobříš
14:31:00 31 Tudorache Silvia Maria 1280002 8404340 OK Silva Campina
14:33:00 33 Košťáková Emma DOR1155 8501498 B OK Dobříš
14:35:00 35 Havlíčková Zuzana RIC1051 8016298 B OB Říčany
14:37:00 37 Kalinová Lisa SPC1158 8461111 B SPORTICUS team
14:39:00 39 Rinaldi Anna 0930010 8087771 Orienteering Pine A.S.D.
14:41:00 41 Čevelová Adéla RIC1150 8512666 B OB Říčany
14:43:00 43 Zulejka Molnar 0140002 8213613 Veszpremi Honved SE
14:45:00 45 Pellegrini Agnese 0930008 8111809 Orienteering Pine A.S.D.
14:47:00 47 Jágrová Zuzana RBK1051 8013953 B SK Radioklub Blansko
14:49:00 49 Vakant 0 Vakant
14:51:00 51 Vakant 0 Vakant

D14B 2.21 km, 50 m, 13 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
16:16:00 136 Jirousová Edita TAP1056 2113483 C KOB Tretra Praha
16:18:00 138 Hamáková Zuzana HJL1050 8444003 C Sokol Horní Jelení
16:20:00 140 Matyšková Kristýna KAM1054 2090864 C OK Kamenice
16:22:00 142 Nová Kristýna SKT1054 8482576 C Orientační běh Klatovy
16:24:00 144 Pobudová Marie SJH1050 8225500 C SOS Jindřichův Hradec
16:26:00 146 Ludvíková Eva SKT1051 8454044 C Orientační běh Klatovy
16:28:00 148 Smítalová Ester ZBM1056 8180510 C SK Brno Žabovřesky
16:30:00 150 Nová Tereza SKT1050 8064592 C Orientační běh Klatovy
16:32:00 152 Pajerová Laura HJL1151 8502731 C Sokol Horní Jelení
16:34:00 154 Pohlová Sandra TAP1151 2103246 C KOB Tretra Praha
16:36:00 156 Bašeová Jolana ZBM1051 2103690 B SK Brno Žabovřesky
16:38:00 158 Chotěnovská Nela HJL1153 8500022 B Sokol Horní Jelení

D16A 2.96 km, 120 m, 15 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
15:01:00 61 Hančová Karolína VRL0952 8014548 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:03:00 63 Šafránková Eliška ZTC0953 8003929 B Západočeské sportovní centrum OB
15:05:00 65 Čivrná Eliška VRL0851 8226375 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:07:00 67 Rosén Wilma 1390004 8080311 Göteborg-Majorna OK
15:09:00 69 Jelínková Eva PHK0953 8107726 B OK 99 Hradec Králové
15:11:00 71 Rotková Veronika ZBM0854 8076008 B SK Brno Žabovřesky
15:13:00 73 Sobotková Lada OPI0951 8226381 A Orientační sporty Písek
15:15:00 75 Aamand Sigrid 0080005 8044703 Fredrikstad SK
15:17:00 77 Jágrová Aneta RBK0951 8516957 A SK Radioklub Blansko
15:19:00 79 Pěkná Alžběta ROU0950 8662284 B SKOB Roudnice nad Labem
15:21:00 81 Seidlová Magdalena RIC0950 8061502 A OB Říčany
15:23:00 83 Fedrová Anežka RBK0853 8113507 A SK Radioklub Blansko
15:25:00 85 Vondrová Eliška FSP0850 7200315 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
15:27:00 87 Tomášková Matilda TUR0957 8656542 A OOB TJ Turnov
15:29:00 89 Hermannová Natálie MLA0851 8016037 B MLOK Mariánské Lázně
15:31:00 91 Strýčková Barbora PBM0852 8660375 A TJ Spartak 1. brněnská
15:33:00 93 Růžičková Žofie TZL0953 8508292 B SKOB Zlín
15:35:00 95 Mayerová Daniela ZTC0852 8116778 A Západočeské sportovní centrum OB
15:37:00 97 Anesin Viviana 0930009 8668124 Orienteering Pine A.S.D.
15:39:00 99 Pinkavová Eliška JPV0850 8113502 B Oddíl OS SK Prostějov
15:41:00 101 Joergensen Torun 0800001 8310941 Peninsula and Plains Orienteer
15:43:00 103 Pompe Greta 24D0950 8100709 SV Robotron Dresden
15:45:00 105 Kubíčková Lucie VIC0952 8063060 B OB Vizovice
15:47:00 107 Heizer Alíz 0260009 8422228 VHSE
15:49:00 109 Mikulová Tereza ZVO0851 8033261 B OB SK Zvole
15:51:00 111 Košťáková Anna DOR0957 7008092 C OK Dobříš
15:53:00 113 Ječmenová Veronika ONO0950 8016054 B SKOB Ostrov
15:55:00 115 Marková Eva ZBM0954 8517355 A SK Brno Žabovřesky
15:57:00 117 Kutlvašrová Pavla VRL0951 8454047 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:59:00 119 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 8028871 B OK Dobříš
16:01:00 121 Iskhakova Ariadna 0290003 8004849 Red Roos
16:03:00 123 Narváez-Pattantyús Írisz 1350003 8506843 OC München
16:05:00 125 Blahutová Lucie PGP0968 8500440 B SK Praga
16:07:00 127 Kamenická Tereza Ester OSN0888 8183102 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
16:09:00 129 Havlíčková Veronika RIC0853 8109375 C OB Říčany
16:11:00 131 Novotná Karolína TUR0853 8680596 A OOB TJ Turnov
16:13:00 133 Šimůnková Michaela TAP0851 8085108 A KOB Tretra Praha
16:15:00 135 d'Incau Alessia 1640002 8001438 US PRIMIERO
16:17:00 137 Vakant 0 Vakant
16:19:00 139 Vakant 0 Vakant

D16B 2.53 km, 100 m, 14 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
14:55:00 55 Kočandrlová Natálie KSU0979 8522895 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
14:57:00 57 Hamáková Adéla HJL0851 8016306 B Sokol Horní Jelení
14:59:00 59 Schwarzová Martina Justína LBE0951 8014483 C TJ Lokomotiva Beroun
15:01:00 61 Ryppelová Anna TAP0954 8034538 B KOB Tretra Praha
15:03:00 63 Dolečková Markéta 0480002 8511576 OK Koblížci
15:05:00 65 Čalounová Klára VLI0950 8514493 C Slavia Liberec orienteering
15:07:00 67 Kalinová Ella SPC0961 8014488 C SPORTICUS team

D18A 3.69 km, 170 m, 18 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
14:32:00 32 Holohlavská Ema JIL0652 8510268 B OK Jilemnice
14:34:00 34 Borg Lovisa 0730001 8012078 Södertälje Nykvarn Orientering
14:36:00 36 Kendrová Tereza PBM0652 8140928 B TJ Spartak 1. brněnská
14:38:00 38 Soltész Abigél 0490005 8198010 MOM Budapest
14:40:00 40 Gran Sigrid Schmitt 1140001 8210106 Halden SK
14:42:00 42 Pavlová Eliška MOV0650 8670472 A SKOB Ostrava
14:44:00 44 Krejčová Hana ROU0653 8662337 B SKOB Roudnice nad Labem
14:46:00 46 Kvášovská Ludmila LTU0753 8680392 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov
14:48:00 48 Jurčíková Nina TUR0759 8071310 B OOB TJ Turnov
14:50:00 50 Fuchsová Ema TBM0653 8667974 A KOS TJ Tesla Brno
14:52:00 52 Svennerud Marta 1430003 8379585 Karlskrona SOK
14:54:00 54 Craig Rebecca 1000003 8639409 Newcastle Orienteering Club
14:56:00 56 Běloušková Kateřina CTB0752 8003607 B SK OB Chotěboř
14:58:00 58 Hovorková Marie LDC0650 8008279 C KOB Děčín
15:00:00 60 Vakant 0 Vakant
15:02:00 62 Vakant 0 Vakant

D18B 2.96 km, 120 m, 15 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
16:23:00 143 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 8116689 C TJ Růžená
16:25:00 145 DE Clercq Mara 0390005 1409488 SC Team BE
16:27:00 147 Boglarka Molnar 0140003 8061214 Veszpremi Honved SE
16:29:00 149 Stoyanova Emanuela 1100002 8122582 Istros Ruse
16:31:00 151 Hiklová Eva ZBM0755 8003521 B SK Brno Žabovřesky

D21E 4.35 km, 190 m, 21 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
14:31:00 31 Pospíšilová Marie DKP8756 8080824 R Oddíl OB Kotlářka
14:33:00 33 Sjöberg Tove 1030003 8030623 OK Pan Kristianstad
14:35:00 35 Kodejšová Markéta VSP0458 8660543 A USK Praha
14:37:00 37 Hájková Kateřina KAM9488 8501531 C OK Kamenice
14:39:00 39 Krejčová Lucie PGP0455 8517325 R SK Praga
14:41:00 41 Hájková Eliška KAM9851 8404001 R OK Kamenice
14:43:00 43 Aschermannová Klára VSP0454 8149886 B USK Praha
14:45:00 45 Smutná Anna Marie DKP0359 8022662 R Oddíl OB Kotlářka
14:47:00 47 Zlámalová Nikola SJC9951 8523679 E Sportcentrum Jičín
14:49:00 49 Otero Cristina 0110003 8061455 Orientijote
14:51:00 51 Hobson Justine 0500003 8041810 Bushflyers ACT Canberra
14:53:00 53 Korpasová Tereza TBM9898 8656527 E KOS TJ Tesla Brno
14:55:00 55 Jeřábková Jitka TZL9453 8246428 C SKOB Zlín
14:57:00 57 Horčičková Vendula LCE9353 8644881 E OOB TJ Slovan Luhačovice
14:59:00 59 Hansson Audrey 0830003 8414414 Frölunda OL
15:01:00 61 Rollier Monika PHK8051 8680379 R OK 99 Hradec Králové
15:03:00 63 Corbett Niamh 0050004 8499984 CorkO
15:05:00 65 Hiklová Natalia ZBM8350 8520835 R SK Brno Žabovřesky
15:07:00 67 Korpasová Lucie TBM0151 8655372 C KOS TJ Tesla Brno
15:09:00 69 Odehnalová Tereza ZBM9757 8660420 R SK Brno Žabovřesky
15:11:00 71 Nechanická Klára TBM0055 8302000 R KOS TJ Tesla Brno
15:13:00 73 Picková Alena CTB9451 8660906 C SK OB Chotěboř
15:15:00 75 Hlaváčová Anežka TBM0199 8656742 C KOS TJ Tesla Brno
15:17:00 77 Havlová Adéla BOR9161 8660528 C OK Jiskra Nový Bor
15:19:00 79 Kavánková Iva TZL9753 8654917 E SKOB Zlín
15:21:00 81 Vakant 0 Vakant
15:25:00 85 Barrett Laura NERXXXX 8011569 xxx xxx
15:27:00 87 Vakant 0 Vakant
15:29:00 89 Vakant 0 Vakant

D21A 4.06 km, 180 m, 19 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
15:47:00 107 Kašparová Zuzana TZL9754 8518318 C SKOB Zlín
15:49:00 109 Šimšová Pavla PGP0557 8656743 R SK Praga
15:51:00 111 Nekvasilova Tereza 1560004 8518313 Kotlářka
15:53:00 113 Voltrová Hana ROZ9752 8656678 C OK Roztoky
15:55:00 115 Kalousková Marie DKP0151 8030301 C Oddíl OB Kotlářka
15:57:00 117 Bernatíková Hana SFM0251 8662702 C O-RUNNAŘI Beskydy
15:59:00 119 Mikayla Enderby 0370001 8636019 Newcastle Australia
16:01:00 121 Pangrácová Marie DKL9051 8028804 C KOB Kladno
16:03:00 123 TANAKA AKANE 0310001 2082917 ES KANTO C
16:05:00 125 Metelková Taťána PHK7250 8514677 C OK 99 Hradec Králové
16:07:00 127 Zdobinská Lucie JHB9160 8014477 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
16:09:00 129 Sanna Karin DKP0250 8240702 C Oddíl OB Kotlářka
16:11:00 131 Kožinová Anna PGP9350 8005121 C SK Praga
16:13:00 133 Johnová Lenka DOK7350 8501543 C OK Doksy
16:15:00 135 Zajícová Kateřina TAP9053 8660524 C KOB Tretra Praha
16:17:00 137 Szalontai Sára 0260010 2054404 VHSE
16:19:00 139 Fa'avae Jessie 0980002 8665521 Nelson, New Zealand
16:21:00 141 Voltrová Alena DKP9956 8181015 C Oddíl OB Kotlářka
16:23:00 143 Wik Maria Stromdal 1630001 8110071 freidig
16:25:00 145 Studničná Lenka FSP8650 8028805 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
16:27:00 147 Kosobudová Anna VTA0551 8670798 B SC vebr-sport
16:29:00 149 Žákovcová Magda KRL9651 8013942 C Kometa Kralovice
16:31:00 151 Zarina Ance 0460003 8220002 MONA OK
16:33:00 153 Zimmerová Kateřina KAM9850 8028869 C OK Kamenice
16:35:00 155 Kolínová Kristýna DKP8450 8450007 C Oddíl OB Kotlářka
16:37:00 157 Dlabajová Alena TUR8551 8035535 C OOB TJ Turnov
16:39:00 159 Pinkavová Hana JPV0551 8012877 B Oddíl OS SK Prostějov
16:41:00 161 Koubová Lenka ROU9554 8044551 C SKOB Roudnice nad Labem
16:43:00 163 Vakant 0 Vakant
16:45:00 165 Vakant 0 Vakant
16:47:00 167 Vakant 0 Vakant

D21B 3.62 km, 180 m, 17 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
16:09:00 129 Hauerlandová Natálie KUB9850 253367 C KUB Koala Uherský Brod
16:11:00 131 Veljačiková Markéta SCP6451 8506651 C OK Sparta Praha
16:13:00 133 Kovářová Eva SJC8759 8008759 C Sportcentrum Jičín
16:15:00 135 Muchová Barbora KVS8550 8007195 C SKOB Kobra Vsetín
16:17:00 137 Tihonová Hana TAP9052 8660593 C KOB Tretra Praha
16:19:00 139 Jirsová Anna KSH9751 8502669 C OB Kašperské Hory
16:21:00 141 Benešová Michaela SJH0651 8005147 B SOS Jindřichův Hradec
16:23:00 143 Bąkowska Dominika 0350001 8281192 Harpagan Gdańsk
16:25:00 145 Širicová Anna PBM0552 8445285 C TJ Spartak 1. brněnská
16:27:00 147 Urbánková Tereza SFM0250 8420954 C O-RUNNAŘI Beskydy
16:29:00 149 Linhartová Iva ZBM9051 8107766 C SK Brno Žabovřesky
16:31:00 151 Kotrčová Lenka LPU9359 8183166 C OK Lokomotiva Pardubice
16:33:00 153 Černá Kateřina TJP9850 53527 C TJ Sokol Troja
16:35:00 155 Vakant 0 Vakant
16:37:00 157 Vakant 0 Vakant

D35A 3.60 km, 170 m, 17 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
15:24:00 84 Dítková Jitka SKV7752 8400082 C TJ Slovan Karlovy Vary
15:26:00 86 Vaňková Saša LDC8550 8022673 C KOB Děčín
15:28:00 88 Málková Šárka CST8351 8051083 C OB Strakonice
15:30:00 90 Košťáková Petra DOR8151 8196035 C OK Dobříš
15:32:00 92 Straube Hanka 31D7350 8109731 SV Lengefeld
15:34:00 94 Mikulová Zuzana ZVO7951 8667989 C OB SK Zvole
15:36:00 96 Chromá Adéla TBM8870 8008870 C KOS TJ Tesla Brno
15:38:00 98 Králová Vanda PGP8755 8660507 C SK Praga
15:40:00 100 Kožíšková Hana MLA8350 8044631 C MLOK Mariánské Lázně
15:42:00 102 Hausmannová Klára EKP8651 8013880 C VŠTJ Ekonom Praha
15:44:00 104 Zeman Klára DCE7950 2113474 C KOB Dobřichovice
15:46:00 106 Placková Veronika MLA8250 8033229 C MLOK Mariánské Lázně
15:48:00 108 Rücklová Alena VCB8150 8501783 C OB České Budějovice
15:50:00 110 Pattantyús-Ábrahám Margit 1350001 8077543 OC München
15:52:00 112 Fryšová Tereza DCH7654 2144034 C Radioelektronika Cheb
15:54:00 114 Létalová Soňa SFM8252 2800304 C O-RUNNAŘI Beskydy
15:56:00 116 Bártová Petra RBK8252 8514473 C SK Radioklub Blansko
15:58:00 118 Přívozníková Pavla BZP8650 7203455 C Báječné ženy v orientačním běhu
16:00:00 120 Šťastná Lenka CTB8351 2082926 C SK OB Chotěboř
16:02:00 122 MERCIER Agnes 0810001 8035907 Tous Azimuts Douai
16:04:00 124 Proxová Lada RIC8350 8502459 C OB Říčany
16:06:00 126 Košíková Jitka VSP7799 8020233 C USK Praha
16:08:00 128 Voleská Alice KAM8050 8510907 C OK Kamenice
16:10:00 130 Tomášková Radka TUV7851 2120062 C SOK TJ Turnov
16:12:00 132 Ječmenová Věra ONO8050 8501137 C SKOB Ostrov
16:14:00 134 Trdá Lucie KPY8651 2111818 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
16:16:00 136 Wenderickx Nancy 0170002 8509397 Camper-O
16:18:00 138 Tichá Jana OPI8150 8044636 C Orientační sporty Písek
16:20:00 140 Aamand Astrid 0080002 8501816 Fredrikstad SK
16:22:00 142 Smítalová Jana ZBM8053 8111280 C SK Brno Žabovřesky
16:24:00 144 Ondráčková Dana KAM8952 8514484 C OK Kamenice
16:26:00 146 Kožíšková Jana EKP8750 2133907 C VŠTJ Ekonom Praha
16:28:00 148 Mikeszová Martina DKP8162 2118478 C Oddíl OB Kotlářka
16:30:00 150 Voráčková Lenka OSN8555 8620778 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
16:32:00 152 Vakant 0 Vakant
16:34:00 154 Vakant 0 Vakant
16:36:00 156 Vakant 0 Vakant

D35B 3.15 km, 140 m, 17 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
14:00:00 00 Dolečková Iva 0480001 8511568 OK Koblížci
14:02:00 02 Dohnalová Květa ZBM7954 2144067 C SK Brno Žabovřesky
14:04:00 04 Kučerová Berenika DCE8050 8140934 C KOB Dobřichovice
14:06:00 06 Ludvíková Eliška SKT8050 8482580 C Orientační běh Klatovy
14:08:00 08 Šperlová Zuzana ONO8751 8226372 C SKOB Ostrov
14:10:00 10 Hrádková Kateřina ROU8350 8507956 C SKOB Roudnice nad Labem
14:12:00 12 Jelínková Zuzana PHK7452 8119518 C OK 99 Hradec Králové
14:14:00 14 Šubrtová Věra TAP8150 8523680 C KOB Tretra Praha
14:16:00 16 Janováčová Petra RBK8558 8003461 C SK Radioklub Blansko
14:18:00 18 Brucháčková Markéta TZL8152 8507946 C SKOB Zlín
14:20:00 20 Smolíková Lenka OPI8051 2088174 C Orientační sporty Písek
14:22:00 22 Perlíková Pavla TAP8450 2115070 C KOB Tretra Praha
14:24:00 24 Randáková Eva KNC8450 52264 C Sokol Kostelec n. Č. l.
14:26:00 26 Dudová Irena HCE8250 8013859 C TJ Hostivice
14:28:00 28 Pilátová Petra DKL8051 8196068 C KOB Kladno
14:30:00 30 Kučerková Romana STB8196 8119540 C TJ Stadion Nový Bor
14:32:00 32 Běloušková Ilona CTB8053 436415 C SK OB Chotěboř
14:34:00 34 Kalinová Markéta SPC8259 8629752 C SPORTICUS team
14:36:00 36 Eliášková Hana LBM8051 8454043 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
14:38:00 38 Hrstková Marie SLA8150 8512713 C SKOB Slaný
14:40:00 40 Švamberková Hana LPM8350 301721 C OK Lokomotiva Plzeň

D45A 3.40 km, 145 m, 18 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
14:01:00 01 Asterová Jana SLA7451 8648627 C SKOB Slaný
14:03:00 03 Šejnová Magdalena PGP7053 2129235 C SK Praga
14:05:00 05 Nylund-Ek Marika 1060002 8021071 Nyköpings Ok
14:07:00 07 Adenstedt Ingrid 0220001 8180670 Orienteering Klosterneuburg
14:09:00 09 Tryner Pauline 0760001 8199072 South Yorkshire Orienteers
14:11:00 11 Kotásková Jana JES7451 237528 C OK Rakovník
14:13:00 13 Desrumaux Marie NNNXXX2 8170577 Neregistrovaní
14:15:00 15 Key Natasha 1620001 8473308 Melbourne Forest Racers
14:17:00 17 De Bie Ellen 0390002 800038 SC Team BE
14:19:00 19 De Grande Angelique 0090001 8000675 Omega
14:21:00 21 Bialeková Martina LBE7350 8200027 C TJ Lokomotiva Beroun
14:23:00 23 Pecharová Michaela TJP6550 301536 C TJ Sokol Troja
14:25:00 25 Eglin Irene 0890002 8060675 bussola ok
14:27:00 27 Adams Jenni 0800003 8290870 Peninsula and Plains Orienteer
14:29:00 29 Klose Petra SFM7351 49482 C O-RUNNAŘI Beskydy
14:31:00 31 Hůlová Martina ROZ8450 2226468 C OK Roztoky
14:33:00 33 Nová Jana DOR7150 8663122 C OK Dobříš
14:35:00 35 Korpasová Ivana LBM7362 8013857 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
14:37:00 37 Vokušová Dana JJN7750 2104591 C Team Jizerky
14:39:00 39 Rollins Sarah 0420001 8140776 Southern Navigators
14:41:00 41 Słońska Bogusława 1150002 8229154 WKS Wawel
14:43:00 43 Kerekes Andrea 0660002 2126674 Veszprémi Tájfutó Club
14:45:00 45 Gray Meredith 0430002 8503538 Ugly Gully Orienteers
14:47:00 47 Balusková Ida OKP7350 8003634 C SK OK 24 Praha
14:49:00 49 Fletcher Val 0970003 8501795 PAPO
14:51:00 51 Craig Martina 1000002 8670355 Newcastle Orienteering Club
14:53:00 53 Průšová Markéta VSP7256 8660554 C USK Praha
14:55:00 55 Hulcová Pavla KSH7753 8502693 C OB Kašperské Hory
14:57:00 57 Beranová Jana SJH7851 8013871 C SOS Jindřichův Hradec
14:59:00 59 Stormer Lucie 1450001 767789 FOSSUM IF
15:01:00 61 OCallaghan Helen 0320004 8041236 Bush 'n' Beach Orienteering C
15:03:00 63 Leonard Alexis 0720001 8011974 Orienteering USA
15:05:00 65 Čivrná Karolína VRL7355 8107731 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:07:00 67 Knoll Caroline 1550002 8010972 Bielefelder TG
15:09:00 69 Vasiloi Nadejda 0690001 8523344 OPA Montigny
15:11:00 71 Šimšová Jana MFP7651 8654889 C Matfyz Praha
15:13:00 73 Grisenti Alessia 0930004 8009143 Orienteering Pine A.S.D.
15:15:00 75 Iskhakova Marina 0290001 8670914 Red Roos
15:17:00 77 Janovská Petra PGP7355 8654900 C SK Praga
15:19:00 79 Škvorová Zuzana KAM7350 52273 C OK Kamenice
15:21:00 81 Benešová Iva SJH7051 8660392 C SOS Jindřichův Hradec
15:23:00 83 Chubb Lisa 0970002 8064356 PAPO
15:25:00 85 Diethelm Gabriela 1650001 8719066 OLG Chur
15:27:00 87 Stewart Sarah 0400001 8446622 Auckland Orienteering Club
15:29:00 89 Čevelová Ivana RIC7853 2102678 C OB Říčany
15:31:00 91 Strýčková Monika ADA7454 2073658 C OOB Spartak Adamov
15:33:00 93 Veselá Eva VCB7853 8013928 C OB České Budějovice
15:35:00 95 Barkholt Susanne 1030001 8414141 OK Pan Kristianstad
15:37:00 97 Pompe Katja 24D7650 8200876 SV Robotron Dresden
15:39:00 99 Šafránková Martina LPM7753 2000609 C OK Lokomotiva Plzeň
15:41:00 101 Guttekova Kristina 1580001 1011108 Altair Belgium
15:43:00 103 Hlaváčková Klára TAP7756 8105257 C KOB Tretra Praha
15:45:00 105 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 8005137 C SK Praga
15:47:00 107 Matyášová Jana CHA7652 8030636 C OK Chrastava
15:49:00 109 Kožinová Jana PGP6651 8680353 C SK Praga
15:51:00 111 Vaněčková Petra TJP7950 8000318 C TJ Sokol Troja
15:53:00 113 Svennerud Marie 1430001 1429409 Karlskrona SOK
15:55:00 115 Blahutová Hanka MFP7953 51928 C Matfyz Praha
15:57:00 117 Václavková Petra ZBM7553 2771966 C SK Brno Žabovřesky
15:59:00 119 Taksdal Aud Hognestad 1540001 7210958 Ganddal IL
16:01:00 121 Júlia Juhász 1180001 8051267 Alpokalja Szabadidősport és Kö
16:03:00 123 Magyari Orsolya 1370001 8240079 Tipo
16:05:00 125 Rosén Charlotta 1390001 448720 Göteborg-Majorna OK
16:07:00 127 Deschepper Ellen 0390004 8208881 SC Team BE
16:09:00 129 Petriláková Petra DOR7656 8226435 C OK Dobříš
16:11:00 131 Broschová Lucie RBK7451 8006757 C SK Radioklub Blansko
16:13:00 133 Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 8511567 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:15:00 135 Kamenická Lenka OSN6955 8648571 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
16:17:00 137 Fa'avae Jodie 0980001 8666142 Nelson, New Zealand
16:19:00 139 Vakant 0 Vakant
16:21:00 141 Šimánková Lenka LPM7953 301713 C OK Lokomotiva Plzeň
16:23:00 143 Vakant 0 Vakant
16:25:00 145 Pieters Emily NNNXX10 8081272 Neregistrovaní

D45B 2.50 km, 75 m, 13 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
15:15:00 75 Brumovská Rhea TAP7251 2224524 C KOB Tretra Praha
15:17:00 77 Švestková Jana KUB7060 8506637 C KUB Koala Uherský Brod
15:19:00 79 Davidová Petra SFM7651 2125376 C O-RUNNAŘI Beskydy
15:21:00 81 Mikulčíková Irena KUB7750 8140920 C KUB Koala Uherský Brod
15:23:00 83 Svítilová Pavla PGP7764 8660503 C SK Praga
15:25:00 85 Soukupová Andrea NEK7851 2145642 C Nejdek Orienteering
15:27:00 87 Bernatíková Šárka SFM7151 8501786 C O-RUNNAŘI Beskydy
15:29:00 89 Kleinová Petra LTP7553 8133231 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
15:31:00 91 Šedivá Jana 1460001 301439 neregistovaná
15:33:00 93 Hančová Alice VRL7052 206480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:35:00 95 Mazzarese Jana SJI7854 2102555 C OK Jihlava
15:37:00 97 Brossaud Petra VCB7450 8522569 C OB České Budějovice
15:39:00 99 Náměstková Veronika SKT7351 8042138 C Orientační běh Klatovy
15:41:00 101 Gregorová Lenka SJH7853 2096216 C SOS Jindřichův Hradec
15:43:00 103 Vítková Lenka SJI7852 8107734 C OK Jihlava
15:45:00 105 Měrková Dagmar 0100002 8487113 QOC - Quantico Orienteering Cl
15:47:00 107 Pavlová Libuše MOV7451 8004042 C SKOB Ostrava
15:49:00 109 Vakant 0 Vakant
15:51:00 111 Hlaváčová Šárka TBM7258 49656 C KOS TJ Tesla Brno
15:53:00 113 Grisová Kateřina SLA7850 2109679 C SKOB Slaný
15:55:00 115 Kalábová Vendula OPI7950 2419909 C Orientační sporty Písek
15:57:00 117 Hofhanzlová Hana RUZ7951 2801046 C TJ Růžená
15:59:00 119 Motyčková Zuzana TAP7753 2127583 C KOB Tretra Praha
16:01:00 121 Douchová Jaroslava SNA7155 8512632 C TJ START Náchod
16:03:00 123 O'Donnell Heather 1220001 8001547 Yarra Valley Orienteering Club
16:05:00 125 Kosobudová Lenka VTA7351 7208099 C SC vebr-sport
16:07:00 127 Jirsová Pavla KSH7251 8501799 C OB Kašperské Hory
16:09:00 129 Čermáková Lucie PHK7150 2103266 C OK 99 Hradec Králové
16:11:00 131 Kurfürstová Magdalena FSP7852 207837 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
16:13:00 133 Beranová Jana SLA7551 515052 C SKOB Slaný
16:15:00 135 Finco Dneboská Eva PVP7755 8107747 C VSK Přírodní vědy Praha
16:17:00 137 Novotná Hedvika TUR7454 2095942 C OOB TJ Turnov
16:19:00 139 Kubíčková Eva VIC7950 2126305 C OB Vizovice
16:21:00 141 Řehořová Lenka JJN7250 2073661 C Team Jizerky
16:23:00 143 Fuchsová Marcela TBM7260 8221278 C KOS TJ Tesla Brno
16:25:00 145 Jirousová Eva TAP7653 442878 C KOB Tretra Praha
16:27:00 147 Mellanová Veronika TUV7251 8522869 C SOK TJ Turnov
16:29:00 149 Richterová Nataša ADA7451 52715 C OOB Spartak Adamov
16:31:00 151 Krausová Marcela LCV7351 253153 C TJ Lokomotiva Chomutov
16:33:00 153 Kolaříková Marie SOB7850 8196075 C SOBSA
16:35:00 155 Marholdová Martina ZVO7451 438635 C OB SK Zvole
16:37:00 157 Peňázová Iva 0190001 446349 Brno
16:39:00 159 Cichrová Iveta TAP7752 8514641 C KOB Tretra Praha
16:41:00 161 Káňová Hana SFM7652 2260146 C O-RUNNAŘI Beskydy
16:43:00 163 Sedláková Hana SRK7850 7207339 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
16:45:00 165 Heuer Adrienn 0140001 8000723 Veszpremi Honved SE
16:47:00 167 Pinkavová Helena JPV7767 8420960 C Oddíl OS SK Prostějov

D55A 3.15 km, 140 m, 17 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
14:44:00 44 Tloušťová Eva SCP6950 52114 C OK Sparta Praha
14:46:00 46 Hobson Jo 0500002 8142580 Bushflyers ACT Canberra
14:48:00 48 Juckelandt Sabine 24D6350 8606442 SV Robotron Dresden
14:50:00 50 Merat Catherine 0410001 7020166 O'JURA
14:52:00 52 Doogan Kim 0210001 8504259 Dontgetlost
14:54:00 54 Kamarytová Martina NEK6650 1421920 C Nejdek Orienteering
14:56:00 56 Shingler Paula 0060002 8080563 Big Foot Orienteers
14:58:00 58 Kohlová Alena KPY6051 53182 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
15:00:00 60 Hudečková Helena VTA6951 8655469 C SC vebr-sport
15:02:00 62 Malačková Jana DKP6150 232646 C Oddíl OB Kotlářka
15:04:00 64 Čechová Zuzana BZR6951 8149884 C Bratrstvo Ždárských vrchů
15:06:00 66 Fencíková Vladislava JHB6553 8013883 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
15:08:00 68 Voltrová Svatava ROZ6150 8013396 C OK Roztoky
15:10:00 70 Gomersall Lesley 0150001 8413996 Grampian Orienteers
15:12:00 72 Hrdličková Ludmila SLA6950 8033240 C SKOB Slaný
15:14:00 74 Málková Věra CST6550 8033691 C OB Strakonice
15:16:00 76 Toth Agnes 0940003 8112967 MAFC Budapest
15:18:00 78 Choutková Lenka SOB6350 2419963 C SOBSA
15:20:00 80 Verbraken Linda 0170003 8643047 Camper-O
15:22:00 82 Borg Katarina 0730002 9200685 Södertälje Nykvarn Orientering
15:24:00 84 Cseresnyés Ágnes 0260006 8440115 VHSE
15:26:00 86 Smolková Romana TAP6951 2099515 C KOB Tretra Praha
15:28:00 88 Bratt Cecilia 0700002 993541 OK Orion
15:30:00 90 Kábrtová Iva PEN6350 8030630 C OK RECO Sport
15:32:00 92 Hájková Soňa NERXXXX 515001 Neregistrovaní NNN
15:34:00 94 Németh Zsoltné 0260001 8220968 VHSE
15:36:00 96 Tichá Jana SJH6451 8482089 C SOS Jindřichův Hradec
15:38:00 98 Müllerová Zorka BZP6750 8162838 C Báječné ženy v orientačním běhu
15:40:00 100 Novotná Ivana PHK6354 219240 C OK 99 Hradec Králové
15:42:00 102 Jennifer Enderby 0370002 8004836 Newcastle Australia
15:44:00 104 Léharová Iva LPU6152 8514488 C OK Lokomotiva Pardubice
15:46:00 106 Sihver Wiebke 18D6850 8130668 Post SV Dresden
15:48:00 108 Kettnerová Lenka HCE6450 8501070 C TJ Hostivice
15:50:00 110 Wurzelová Dana OSN6654 8006654 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
15:52:00 112 Nováková Irena OKP6651 2133898 C SK OK 24 Praha
15:54:00 114 Štorková Simona JPV6556 8006556 C Oddíl OS SK Prostějov
15:56:00 116 Vakant 0 Vakant
15:58:00 118 Vakant 0 Vakant

D55B 2.04 km, 70 m, 11 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
15:31:00 91 Šimůnková Martina TAP6851 2152988 C KOB Tretra Praha
15:33:00 93 Kašparová Irena SLA6852 336731 C SKOB Slaný
15:35:00 95 Chmelařová Blanka 0740001 8885 Xyz
15:37:00 97 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C OK Slavia Hradec Králové
15:39:00 99 Schuessler Ariane 1020002 8333558 Gundelfinger Turnerschaft
15:41:00 101 Vakant 0 Vakant
15:43:00 103 Švarcová Lenka JEN6451 8033291 C OB Jenišovice
15:45:00 105 Burdová Simona LDC6851 7667667 C KOB Děčín

D65A 2.50 km, 75 m, 13 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
14:04:00 04 Vanreusel Jen 0170005 8004112 Camper-O
14:10:00 10 Dudová Hana DKP5752 8512509 C Oddíl OB Kotlářka
14:16:00 16 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C KOB Dobřichovice
14:22:00 22 Rančáková Stáňa DKL5950 8013873 C KOB Kladno
14:28:00 28 Soanjärvi Tuija 0240001 7209765 KonnU
14:34:00 34 Klara Nyakas 0940004 8150583 MAFC Budapest
14:40:00 40 Sládková Eva TEH5751 8663158 C Sokol Tehov
14:46:00 46 Gabrielová Šárka ONO5950 2085653 C SKOB Ostrov
14:52:00 52 Mrázková Ivana DKP5650 8080100 C Oddíl OB Kotlářka
14:58:00 58 Deane Elizabeth 0050002 51089 CorkO
15:04:00 64 Štrossová Jiřina DCE5650 7870 C KOB Dobřichovice
15:10:00 70 Vakant 0 Vakant
15:16:00 76 Vakant 0 Vakant

D65B 2.25 km, 55 m, 11 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
14:56:00 56 Nagy Zsuzsanna 0260003 2088257 VHSE
15:02:00 62 Jalová Marie RBK5761 8511566 C SK Radioklub Blansko
15:08:00 68 Salajková Věra LBM5558 8063069 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
15:14:00 74 Chodurová Milena SFM5750 2125335 C O-RUNNAŘI Beskydy
15:20:00 80 Stoyanova Margarita 1100001 8208266 Istros Ruse
15:26:00 86 Hrušková Zdeňka OSN5950 590124 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
15:32:00 92 Vakant 0 Vakant

D70 2.21 km, 65 m, 12 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
14:02:00 02 Šumberová Zuzana VLI5351 9201066 C Slavia Liberec orienteering
14:08:00 08 Neradová Alena LIT5051 8144113 C KOB Litvínov
14:14:00 14 Dohnalová Dana VSP5050 8680418 C USK Praha
14:20:00 20 Pachnerová Jaroslava VLI5152 8448441 C Slavia Liberec orienteering
14:26:00 26 Procházková Miluše DCE5450 8303060 C KOB Dobřichovice
14:32:00 32 Karmazínová Ivana VLI5150 8113523 C Slavia Liberec orienteering
14:38:00 38 Turri Luisella 0960002 8220752 Trento Orienteering A.S.D:
14:44:00 44 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C OK Sparta Praha
14:50:00 50 Vakant 0 Vakant

D75 2.04 km, 70 m, 11 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
14:53:00 53 Bogdálková Věra LBM4858 426499 TJ Lokomotiva Ingstav Brno
14:59:00 59 Zenkerová Miluše LCV4550 253150 C TJ Lokomotiva Chomutov
15:05:00 65 Tomanová Jana LBM4955 8178888 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
15:11:00 71 Horáková Magdalena NEK4950 301414 C Nejdek Orienteering
15:17:00 77 Vakant 0 Vakant

D80 1.92 km, 45 m, 9 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
14:24:00 24 Haňkovská Jana PGP4050 8063085 C SK Praga
14:30:00 30 Vakant 0 Vakant

H10L 3.01 km, 50 m, 8 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
14:35:00 35 Gregor Šimon RUZ1600 2088726 C TJ Růžená
14:37:00 37 Paseka Matěj 0060021 2181295 Family Point
14:39:00 39 Voráček Jan OSN1701 52130 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
14:41:00 41 Švamberk Jan LPM1500 2161652 C OK Lokomotiva Plzeň
14:43:00 43 Kozel Kryštof ABM1501 2260173 C KOB ALFA Brno
14:45:00 45 Kolařík Jakub SOB1500 8510910 C SOBSA
14:47:00 47 Strýček Matěj ADA1701 2073676 C OOB Spartak Adamov
14:49:00 49 Semotam Antonín 0060009 2011879 Family Point
14:51:00 51 Rinaldi Filippo 0960001 1411418 Trento Orienteering A.S.D:
14:53:00 53 Mašek Ondřej DKP1600 201538 C Oddíl OB Kotlářka
14:55:00 55 Vakant 0 Vakant
14:57:00 57 Pachner Ota CHA1400 8116804 C OK Chrastava

H10 1.96 km, 45 m, 10 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
14:08:00 08 Seidl Kryštof RIC1407 51610 C OB Říčany
14:10:00 10 Kolín Jonáš JIL1500 8332000 C OK Jilemnice
14:12:00 12 Matějů Emil VLI1500 515173 C Slavia Liberec orienteering
14:14:00 14 Mazzarese Aiden SJI1502 8500458 C OK Jihlava
14:16:00 16 Vakant 0 Vakant
14:18:00 18 Vakant 0 Vakant
14:20:00 20 Vach Štěpán PGP1502 2145629 C SK Praga
14:22:00 22 Jalový Kryštof RBK1401 8512644 C SK Radioklub Blansko
14:24:00 24 Kubíček Ota VIC1401 53138 C OB Vizovice
14:26:00 26 Chromý Filip TBM1616 888602 C KOS TJ Tesla Brno
14:28:00 28 Kalina Oskar SPC1502 8109400 C SPORTICUS team
14:30:00 30 Rollier Alexei PGP1505 8005907 C SK Praga
14:32:00 32 Havlíček Kristián RIC1402 2420001 C OB Říčany
14:34:00 34 Bárta Vítězslav RBK1501 2151418 C SK Radioklub Blansko
14:36:00 36 Fiala Matěj LPM1401 2157326 C OK Lokomotiva Plzeň
14:38:00 38 Vakant 0 Vakant
14:40:00 40 Šimana Jiří LPM1602 2161896 C OK Lokomotiva Plzeň
14:42:00 42 Mackerle Jonáš VCB1500 2152881 C OB České Budějovice

H12 2.54 km, 60 m, 12 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
14:19:00 19 Matějů Josef VLI1300 8133261 B Slavia Liberec orienteering
14:21:00 21 Hansson Dexter 0830002 8021337 Frölunda OL
14:23:00 23 Placek Nikolas MLA1200 888609 B MLOK Mariánské Lázně
14:25:00 25 Bergman Svante 1530001 8130224 OK Skogsfalken
14:27:00 27 Aamand Haakon 0080003 8501834 Fredrikstad SK
14:29:00 29 Košťák Hubert DOR1305 7008105 C OK Dobříš
14:31:00 31 Hulec Karel KSH1301 2073726 C OB Kašperské Hory
14:33:00 33 Kolařík Jiří SOB1300 8502697 C SOBSA
14:35:00 35 Běloušek Matěj CTB1202 8004049 B SK OB Chotěboř
14:37:00 37 Klein David LTP1200 8107758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:39:00 39 Brucháček Jan TZL1201 8680364 B SKOB Zlín
14:41:00 41 Čevela Marek RIC1300 8520848 C OB Říčany
14:43:00 43 Janováč Marek RBK1302 8162876 C SK Radioklub Blansko
14:45:00 45 Svennerud Hjalmar 1430002 7120422 Karlskrona SOK
14:47:00 47 Matějů Eda VLI1200 8196044 B Slavia Liberec orienteering
14:49:00 49 Bárta Zbyněk RBK1301 2152928 C SK Radioklub Blansko
14:51:00 51 Šťastný Vilém CTB1301 8136477 B SK OB Chotěboř
14:53:00 53 Vach Matyáš PGP1301 2218993 C SK Praga
14:55:00 55 Vošvrda Václav SJC1203 8202261 B Sportcentrum Jičín
14:57:00 57 Vakant 0 Vakant

H14A 3.08 km, 90 m, 14 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
15:39:00 99 Bárta Ladislav RBK1101 8500016 B SK Radioklub Blansko
15:41:00 101 Lange Marius 71D1100 8234313 USV TU Dresden
15:43:00 103 Vakant 0 Vakant
15:45:00 105 Létal Hynek SFM1001 8500018 C O-RUNNAŘI Beskydy
15:47:00 107 Blažek Vojtěch SJH1003 8014562 A SOS Jindřichův Hradec
15:49:00 109 Hikl Martin ZBM1104 8006761 B SK Brno Žabovřesky
15:51:00 111 Beran Antonín SJH1101 8501563 B SOS Jindřichův Hradec
15:53:00 113 Pospíšil Tomáš SSU1006 8512642 C SK Severka Šumperk
15:55:00 115 Míchal Jakub SJH1001 8022661 A SOS Jindřichův Hradec
15:57:00 117 Kutlvašr Vladimír VRL1002 8047122 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:59:00 119 Pachnik Antoni 19P1000 8070410 UKS "Orientpark.pl" Iwiny
16:01:00 121 Prox Jan RIC1003 8226428 B OB Říčany
16:03:00 123 Minařík František ZTC1103 8007194 B Západočeské sportovní centrum OB
16:05:00 125 Seidl Marek RIC1100 888643 C OB Říčany
16:07:00 127 Hrádek Vojtěch ROU1000 8512733 C SKOB Roudnice nad Labem
16:09:00 129 Sedlák Václav DKP1105 8008297 B Oddíl OB Kotlářka
16:11:00 131 Husz Vendel 1180006 2092464 Alpokalja Szabadidősport és Kö
16:13:00 133 Brossaud Thomas VCB1101 8524079 C OB České Budějovice
16:15:00 135 Voleský Viktor KAM1103 8501496 B OK Kamenice
16:17:00 137 Klose Albert SFM1000 8017399 C O-RUNNAŘI Beskydy
16:19:00 139 Tuzcuogullari Bogaç Rüzgar 1200002 8510201 Balikesir GSK
16:21:00 141 Beneš Jan MLA1000 8196039 B MLOK Mariánské Lázně
16:23:00 143 Jansen Nathan 0090002 8310934 Omega
16:25:00 145 Dunlap Nate 0780002 8520097 Orienteering Louisville
16:27:00 147 Hagwall Melker 0680002 2155909 Järla Orientering
16:29:00 149 Šťastný Antonín CTB1101 8003650 B SK OB Chotěboř
16:31:00 151 Vakant 0 Vakant
16:33:00 153 Vakant 0 Vakant

H14B 2.54 km, 60 m, 12 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
15:03:00 63 Haviar Antonín SKT1100 2156614 C Orientační běh Klatovy
15:05:00 65 Kučerka Radek STB1101 8500047 B TJ Stadion Nový Bor
15:07:00 67 Mazzarese David SJI1100 8047195 B OK Jihlava
15:09:00 69 Mokrý Tadeáš HJL1100 8409860 C Sokol Horní Jelení
15:11:00 71 Hulec František KSH1101 2073725 C OB Kašperské Hory
15:13:00 73 Müller Karel HCE1000 8680602 C TJ Hostivice
15:15:00 75 Kaláb Jakub OPI1102 8077483 B Orientační sporty Písek
15:17:00 77 Molnár Borisz 0260007 2015003 VHSE
15:19:00 79 Eliášek Jakub LBM1101 8510290 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno

H16A 3.88 km, 140 m, 17 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
14:26:00 26 Minařík Josef ZTC0903 8226414 B Západočeské sportovní centrum OB
14:28:00 28 Forst Albert MFP0901 2079501 C Matfyz Praha
14:30:00 30 Florian Radek ZBM0905 8107776 B SK Brno Žabovřesky
14:32:00 32 Moser Alessandro 1640001 8082661 US PRIMIERO
14:34:00 34 Héra Szilárd 1180004 8076604 Alpokalja Szabadidősport és Kö
14:36:00 36 Juhkam Karl-Mattias 1110004 8665482 OK Kobras
14:38:00 38 Jansen Thomas 0090003 8003985 Omega
14:40:00 40 Polgár Bátor 1180005 8088897 Alpokalja Szabadidősport és Kö
14:42:00 42 Oksvold Walter 0790003 8113370 OK Kare
14:44:00 44 Metelka Tomáš PHK0801 8226302 A OK 99 Hradec Králové
14:46:00 46 Kvášovský Filip LTU0902 8028803 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov
14:48:00 48 Létal Jonáš SFM0901 8022666 B O-RUNNAŘI Beskydy
14:50:00 50 Molnár Iván 0260008 8011544 VHSE
14:52:00 52 Tejkl Štěpán TAP0807 8090146 B KOB Tretra Praha
14:54:00 54 Jelínek František PHK0900 8162886 A OK 99 Hradec Králové
14:56:00 56 Prášil Adam SJI0901 8033299 A OK Jihlava
14:58:00 58 Placek Tomas MLA0902 8014515 B MLOK Mariánské Lázně
15:00:00 60 Doucha Tomáš SNA0801 8019416 B TJ START Náchod
15:02:00 62 Hansson Jarvis 0830004 8371337 Frölunda OL
15:04:00 64 Hofhanzl Antonín RUZ0902 8116806 A TJ Růžená
15:06:00 66 Guttek Maxmilian 1580002 1011105 Altair Belgium
15:08:00 68 Parkan Tomáš SJH0803 8663132 B SOS Jindřichův Hradec
15:10:00 70 Švestka Patrik KUB0810 2088173 C KUB Koala Uherský Brod
15:12:00 72 Nagel Maximilian 0110002 8651902 OLG Murten
15:14:00 74 Šubrt Ondřej TAP0801 8006740 B KOB Tretra Praha
15:16:00 76 Václavek Petr ZBM0916 8501529 B SK Brno Žabovřesky
15:18:00 78 Jirkovský Lukáš ONO0904 8109327 B SKOB Ostrov
15:20:00 80 Vakant 0 Vakant
15:22:00 82 Eliášek Patrik ZBM0814 8454004 B SK Brno Žabovřesky

H16B 3.08 km, 90 m, 14 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
15:15:00 75 Kiss Ágoston 1410002 8280815 Gödöllői Kirchhofer József Spo
15:17:00 77 Prášil Šimon TTR0901 8107762 B OOB Třebíč
15:19:00 79 Vakant 0 Vakant
15:21:00 81 Cichra Patrik TAP0903 8007172 B KOB Tretra Praha
15:23:00 83 Kapoun Matěj LBE0801 2212725 C TJ Lokomotiva Beroun
15:25:00 85 Vaněček Jan DKP0824 8670805 C Oddíl OB Kotlářka
15:27:00 87 Zavadil Adam KAM0901 8004883 B OK Kamenice
15:29:00 89 Komín Matyáš DKL0901 2121871 B KOB Kladno

H18A 4.11 km, 180 m, 20 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
16:04:00 124 Jandera Kryštof PGP0700 8662280 C SK Praga
16:06:00 126 Oksvold William 0790002 8300273 OK Kare
16:08:00 128 Hůla Tomáš PGP0611 8524140 B SK Praga
16:10:00 130 Votava Matěj KUL0601 8512695 B KOB Ústí nad Labem
16:12:00 132 Woolford Alex 0320003 8041231 Bush 'n' Beach Orienteering C
16:14:00 134 VEROVE Vianney 0810002 8065907 Tous Azimuts Douai
16:16:00 136 Héra Olivér 1180003 8005867 Alpokalja Szabadidősport és Kö
16:18:00 138 Prášil Jakub SJI0702 8014531 B OK Jihlava
16:20:00 140 Juhkam Markus 1110003 8054103 OK Kobras
16:22:00 142 Jareš Ondřej KUL0600 8660594 B KOB Ústí nad Labem
16:24:00 144 Blažek Cyril SJH0701 8662336 B SOS Jindřichův Hradec
16:26:00 146 Tuzcuogullari Altar Ilgaz 1200001 8122606 Balikesir GSK
16:28:00 148 Atting Edvin 0160002 8070318 Linkopings OK
16:30:00 150 Nekvasil Jakub 1560002 2129219 Kotlářka
16:32:00 152 Brosch Ondřej RBK0606 8660437 R SK Radioklub Blansko
16:34:00 154 Vakant 0 Vakant
16:36:00 156 Vakant 0 Vakant

H18B 3.88 km, 140 m, 17 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
14:08:00 08 Mackovič Adam HCE0700 8196081 C TJ Hostivice
14:10:00 10 Pohl Lukáš TAP0703 2060250 C KOB Tretra Praha
14:12:00 12 Radoslavov Alex 1100004 8208255 Istros Ruse
14:14:00 14 Santuari Davide 0930006 8030079 Orienteering Pine A.S.D.
14:16:00 16 Atanasov Alexander 1100003 8655654 Istros Ruse
14:18:00 18 Brumovský Štěpán TAP0706 8032753 B KOB Tretra Praha
14:20:00 20 Svoboda Filip DKP0719 2120069 C Oddíl OB Kotlářka
14:22:00 22 Jirous Erik TAP0705 8007181 B KOB Tretra Praha

H21E 5.81 km, 250 m, 24 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
14:01:00 01 Marek Vojtěch ZBM0410 8660439 A SK Brno Žabovřesky
14:03:00 03 Prášil Marek SJI7313 8116817 R OK Jihlava
14:05:00 05 Buk Michal ROU9601 8662301 C SKOB Roudnice nad Labem
14:07:00 07 Čtrnáct František PGP0401 8670467 A SK Praga
14:09:00 09 Klein Marek 71D0102 8606484 USV TU Dresden
14:11:00 11 Červák Jan LCE8001 8016297 C OOB TJ Slovan Luhačovice
14:13:00 13 Dlabaja Tomas TUR8303 8013405 C OOB TJ Turnov
14:15:00 15 Rodríguez Maikel 0110004 8655222 Orientijote
14:17:00 17 Szalay Levente 1180002 8122499 Alpokalja Szabadidősport és Kö
14:19:00 19 Miavecz Balázs 0490003 8301996 MOM Budapest
14:21:00 21 Bailey Jim 1290001 8270503 BOK
14:23:00 23 Seidl Miroslav RIC7407 8033245 C OB Říčany
14:25:00 25 Woolford Jamie 0320001 8041242 Bush 'n' Beach Orienteering C
14:27:00 27 Fousek Jan MOV9100 8502740 C SKOB Ostrava
14:29:00 29 Kisvölcsey Ákos 0490001 8280272 MOM Budapest
14:31:00 31 Škvor Martin KAM6700 7040267 C OK Kamenice
14:33:00 33 Netuka Vojtěch SHK9701 8656727 C OK Slavia Hradec Králové
14:35:00 35 Corbett Cillin 0050003 8321238 CorkO
14:37:00 37 Nagy Josef TJN0006 8656507 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:39:00 39 TANAKA MOTONARI 0300001 8506464 KEIYO orienteering club
14:41:00 41 Borg David 0730003 8012055 Södertälje Nykvarn Orientering
14:43:00 43 Rapotz David 1500001 8003505 Naturfreunde Villach
14:45:00 45 Rusý Tomáš KAM9301 8660571 C OK Kamenice
14:47:00 47 Stormer Emil 1450003 960115 FOSSUM IF
14:49:00 49 Bílý Jakub DOK0104 8113497 C OK Doksy
14:51:00 51 Stormer Leif 1450002 2133203 FOSSUM IF
14:53:00 53 Petrilák Matouš Nathaniel DKP0416 8654908 A Oddíl OB Kotlářka
14:55:00 55 Mikel David TZL9703 8662440 C SKOB Zlín
14:57:00 57 Škvor Ota KAM9900 8680382 R OK Kamenice
14:59:00 59 Horvát Petr TBM9437 8644873 E KOS TJ Tesla Brno
15:01:00 61 Dragoev Ivaylo 1520001 8655577 NSA Sofia
15:03:00 63 Gönczi Péter 1360001 8131221 TIPO TKE
15:05:00 65 Penck Ethan 0360001 8008028 Southern Arrows
15:07:00 67 Havlíček Jan RIC7902 8667980 C OB Říčany
15:09:00 69 Štorek David JPV0202 8663202 C Oddíl OS SK Prostějov
15:11:00 71 Janovský Tomáš PGP6401 8667530 C SK Praga
15:13:00 73 Vítek Matěj SJI0500 8116794 A OK Jihlava
15:15:00 75 Yokoe Akihiro 0330001 8151210 Kobe University Orienteering C
15:17:00 77 HALTZ Louis 0810005 8159018 Tous Azimuts Douai
15:19:00 79 Kohl Ondřej KPY8600 8500064 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
15:21:00 81 Currie Duncan 1480001 8117874 Garingal Orienteers
15:23:00 83 Gray Ryan 0430001 8064426 Ugly Gully Orienteers
15:25:00 85 Prášil Tomáš TTR0501 8666871 R OOB Třebíč
15:27:00 87 Björk Arvid 1030002 8030205 OK Pan Kristianstad
15:29:00 89 Pecka Marek EKP9000 8003623 C VŠTJ Ekonom Praha
15:31:00 91 Čech Petr SJI0001 8656540 C OK Jihlava
15:33:00 93 Rollier Baptiste PHK8200 8270982 E OK 99 Hradec Králové
15:35:00 95 Kašpar Michal TZL9308 8663198 C SKOB Zlín
15:37:00 97 Kamenický Jeroným TUR9549 8651708 R OOB TJ Turnov
15:39:00 99 Vítek Jaroslav SJI7201 8028815 C OK Jihlava
15:41:00 101 Kostka Jiří AOP0201 8012870 E Orientační Běh Opava
15:43:00 103 Vakant 0 Vakant
15:45:00 105 Vakant 0 Vakant
15:49:00 109 Vakant 0 Vakant
15:51:00 111 Vakant 0 Vakant
15:53:00 113 Vakant 0 Vakant
15:55:00 115 Pospíšil Ondřej DKP8717 8667544 C Oddíl OB Kotlářka
15:57:00 117 Vakant 0 Vakant

H21A 5.08 km, 200 m, 22 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
14:38:00 38 Šidík Petr MOV9200 8509069 C SKOB Ostrava
14:40:00 40 Kotyk Vojtěch LTU0502 8085196 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
14:42:00 42 Vágner Libor DKP8802 8301188 C Oddíl OB Kotlářka
14:44:00 44 Strakoš Matěj SFM9901 2800317 C O-RUNNAŘI Beskydy
14:46:00 46 Zarinš Marcis 0460002 8180011 MONA OK
14:48:00 48 Mikan Albert EKP8606 8654890 C VŠTJ Ekonom Praha
14:50:00 50 Hrádek Tomáš ROU8301 8063062 C SKOB Roudnice nad Labem
14:52:00 52 Janas Adam PGP0404 8667507 B SK Praga
14:54:00 54 Tomeš Jaroslav DKP8109 8651714 C Oddíl OB Kotlářka
14:56:00 56 Kándl Matěj PGP0508 8512726 B SK Praga
14:58:00 58 Gomersall Jack 0050001 8506948 IMP22499 Grampian Orienteers
15:00:00 60 Piłkowski Tadeusz 0010001 8653083 Team 360 Warszawa
15:02:00 62 Kovář Miroslav SJC8104 8008104 C Sportcentrum Jičín
15:04:00 64 Zajíc Vítězslav TAP8610 8482650 C KOB Tretra Praha
15:06:00 66 Voleský Leoš KAM7900 2049553 C OK Kamenice
15:08:00 68 Karvánek Matouš BOR9006 8210813 C OK Jiskra Nový Bor
15:10:00 70 Bravený Vít ZBM9102 8137510 C SK Brno Žabovřesky
15:12:00 72 Hejna Martin TAP8101 8022652 C KOB Tretra Praha
15:14:00 74 Němeček Jan KAM9300 8648633 C OK Kamenice
15:16:00 76 Vlach Martin PGP8605 8140912 C SK Praga
15:18:00 78 Holusek Jiří JPV0123 8445294 C Oddíl OS SK Prostějov
15:20:00 80 Janoch Samuel Jan MLA0502 8656638 A MLOK Mariánské Lázně
15:22:00 82 Graf Miroslav ZBM8723 7062461 C SK Brno Žabovřesky
15:24:00 84 Györgyi Péter 0490004 8645185 MOM Budapest
15:26:00 86 Klein Martin LTP0404 8662293 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
15:28:00 88 Nejman Stanislav TUR9500 8107754 C OOB TJ Turnov
15:30:00 90 Klaška Pavel DKP9301 8080832 C Oddíl OB Kotlářka
15:32:00 92 Kielb Karol 24D0200 8606486 SV Robotron Dresden
15:34:00 94 Bernatík Lukáš SFM9801 8014473 C O-RUNNAŘI Beskydy
15:36:00 96 Kolář Matyáš PGP0304 8654897 C SK Praga
15:38:00 98 Kolín Jan DKP7701 8007701 C Oddíl OB Kotlářka
15:40:00 100 Kožina Štěpán PGP0300 8656580 C SK Praga
15:42:00 102 Novák Přemysl DKP0107 8510277 C Oddíl OB Kotlářka
15:44:00 104 Dvořák Jakub MOV9500 8520951 C SKOB Ostrava
15:46:00 106 Borák Michal EKP8304 8016307 C VŠTJ Ekonom Praha
15:48:00 108 Samek Jakub VSP8800 1418767 C USK Praha
15:50:00 110 Vakant 11613 0 Vakant
15:52:00 112 Key Jensen 1620002 8117887 Melbourne Forest Racers
15:54:00 114 Sobotka Radim OPI0300 8226333 C Orientační sporty Písek
15:56:00 116 Vakant 0 Vakant
15:58:00 118 Vakant 0 Vakant
16:00:00 120 Buk Petr ROU0001 8516425 C SKOB Roudnice nad Labem

H21B 4.04 km, 135 m, 18 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
16:02:00 122 Jelínek Tomáš ZBM9607 0 C SK Brno Žabovřesky
16:04:00 124 Kalina Miroslav SPC8211 8033200 C SPORTICUS team
16:06:00 126 Pobuda Vojtěch SJH0302 8515514 C SOS Jindřichův Hradec
16:08:00 128 Jurčík Tomáš 1240002 7210250 Slávia Žilinská Univerzita Odd
16:10:00 130 Procházka Tomáš LPU9110 981815 C OK Lokomotiva Pardubice
16:12:00 132 Hulec Jakub KSH8401 8019433 C OB Kašperské Hory
16:14:00 134 Žákovec Jan KRL9505 8012868 C Kometa Kralovice
16:16:00 136 Karlík Jan TBM8809 8557333 C KOS TJ Tesla Brno
16:18:00 138 Kielb Stefan 0380001 7777779 XVR Zurundelej
16:20:00 140 Smolka Ondřej TJP9401 8501148 C TJ Sokol Troja
16:22:00 142 Nykl Jan TAP9001 8505179 C KOB Tretra Praha
16:24:00 144 Mašata Roman PHK7107 8648595 C OK 99 Hradec Králové
16:26:00 146 Blahuta Marek MFP7301 8409873 C Matfyz Praha
16:28:00 148 Kavan Tomáš TBM8603 8410802 C KOS TJ Tesla Brno
16:30:00 150 Vakant 0 Vakant
16:32:00 152 Vakant 0 Vakant

H35A 4.62 km, 180 m, 21 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
14:58:00 58 Kočandrle Jaroslav KSU7700 8522894 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
15:00:00 60 Žitný Tomáš SMB6401 8509350 C SKOB Mladá Boleslav
15:02:00 62 Průša Michal VSP7310 8667547 C USK Praha
15:04:00 64 Sedykh Ilya 1260001 8519862 m.SVOBODA
15:06:00 66 Šimon Jakub LBE8801 8648573 C TJ Lokomotiva Beroun
15:08:00 68 Košťák Vojtěch DOR8003 1078109 C OK Dobříš
15:10:00 70 Černý Martin TAP8902 8662303 C KOB Tretra Praha
15:12:00 72 Jurák Adam ZBM8404 8076015 C SK Brno Žabovřesky
15:14:00 74 Petržilka Ondřej 0070001 8520963 Komise pro legalizaci integrac
15:16:00 76 Bialožyt Michal ZBM8707 995883 C SK Brno Žabovřesky
15:18:00 78 Šabatka Petr LPU8106 8000246 C OK Lokomotiva Pardubice
15:20:00 80 Smítal Rostislav ZBM7903 8520945 C SK Brno Žabovřesky
15:22:00 82 Vaněček Jan TJP8000 8004120 C TJ Sokol Troja
15:24:00 84 Šperl Milan ONO8000 8670803 C SKOB Ostrov
15:26:00 86 Štěpán Petr LDC7301 8022688 C KOB Děčín
15:28:00 88 Brosch Petr RBK7111 8482111 C SK Radioklub Blansko
15:30:00 90 Klíma Kamil DKL8201 8667960 C KOB Kladno
15:32:00 92 Chromý Adam TBM8841 8008841 C KOS TJ Tesla Brno
15:34:00 94 Szymanský Filip DKP8208 8509055 C Oddíl OB Kotlářka
15:36:00 96 Placek Petr MLA8000 8109418 C MLOK Mariánské Lázně
15:38:00 98 Šálek Jan LDC8502 8042124 C KOB Děčín
15:40:00 100 Lužnický Jiří LIT8501 8241085 C KOB Litvínov
15:42:00 102 Klomínský Václav KPY8700 8162824 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
15:44:00 104 Bartoš Marián VSP8201 8660511 C USK Praha
15:46:00 106 Richter Friedmar 71D8100 8113139 USV TU Dresden
15:48:00 108 Fiala Jan OPI7803 8008278 C Orientační sporty Písek
15:50:00 110 Dubec Pavel SCP8003 8648599 C OK Sparta Praha
15:52:00 112 Běloušek Pavel CTB7602 2118480 C SK OB Chotěboř
15:54:00 114 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C SOBSA
15:56:00 116 Eiselt Jan LTP8801 8662282 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
15:58:00 118 Palaščak Ján DKP8505 8501492 C Oddíl OB Kotlářka
16:00:00 120 Hikl Tomáš ZBM8100 8660441 C SK Brno Žabovřesky
16:02:00 122 Vakant 0 Vakant
16:04:00 124 Málek Martin CST8902 8130389 C OB Strakonice
16:06:00 126 Vakant 0 Vakant
16:08:00 128 Vakant 0 Vakant
16:12:00 132 Vakant 0 Vakant
16:14:00 134 Vakant 0 Vakant

H35B 3.76 km, 140 m, 18 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
15:59:00 119 Kozel Jiří ABM8101 2260169 C KOB ALFA Brno
16:01:00 121 Šubrt Evžen TAP8000 301472 C KOB Tretra Praha
16:03:00 123 Semotam Zbyněk 0060012 2011876 Family Point
16:05:00 125 Šulák Ondřej RBK8001 8520829 C SK Radioklub Blansko
16:07:00 127 Vach Ondřej PGP8507 8388008 C SK Praga
16:09:00 129 Paseka Tomáš 0060019 2260171 Family Point
16:11:00 131 Haviar Stanislav SKT8600 2161321 C Orientační běh Klatovy
16:13:00 133 Dunlap Ryan 0780001 8169696 Orienteering Louisville
16:15:00 135 Bleha Stanislav DOR7503 8508188 C OK Dobříš
16:17:00 137 Kučerka Jan LIT8002 8026646 C KOB Litvínov
16:19:00 139 Polách David ZBM8003 2144039 C SK Brno Žabovřesky
16:21:00 141 NEKULA TOMÁŠ MBM7900 2260175 C O-mikron
16:23:00 143 Dohnal Pavel ZBM8005 8502747 C SK Brno Žabovřesky
16:25:00 145 Bárta Ladislav RBK7802 2229812 C SK Radioklub Blansko
16:27:00 147 Vaňátko Jakub LTU8100 8047129 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:29:00 149 Krakovič Jan 0470001 2127900 Krakeni

H45A 4.31 km, 190 m, 21 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
14:00:00 00 Aster Vladimír SLA6500 8009527 C SKOB Slaný
14:02:00 02 Lange Stephan 71D7400 8411230 USV TU Dresden
14:04:00 04 Rode Gerrit 0120001 8019929 SC Helsa
14:06:00 06 Šťastný Karel CTB7901 8162828 C SK OB Chotěboř
14:08:00 08 Beneš Jan SJH7001 8651725 C SOS Jindřichův Hradec
14:10:00 10 Zosel Andrew 0860002 8505388 Cascade Orienteering
14:12:00 12 Hill Richard SLA7602 1150693 C SKOB Slaný
14:14:00 14 Pachner Pavel CHA7501 8210075 C OK Chrastava
14:16:00 16 White Glen 1220002 8001594 Yarra Valley Orienteering Club
14:18:00 18 Stepanenko Sergiy PGP7902 8522888 C SK Praga
14:20:00 20 Kubíček Petr VIC7801 8409859 C OB Vizovice
14:22:00 22 Střelba Ondřej PGP7510 8303009 C SK Praga
14:24:00 24 De Clercq Bob 0390003 8518901 SC Team BE
14:26:00 26 Sobotka Petr OPI7300 8033287 C Orientační sporty Písek
14:28:00 28 Jurkiewicz Patrik SCP7800 8500054 C OK Sparta Praha
14:30:00 30 Blažek Zdeněk SJH7601 8003631 C SOS Jindřichův Hradec
14:32:00 32 Gregor Petr RUZ7500 8648570 C TJ Růžená
14:34:00 34 Mackovič Dušan HCE7801 1413898 C TJ Hostivice
14:36:00 36 Hrstka Pavel SLA7501 8107759 C SKOB Slaný
14:38:00 38 Mareš Alexander NEK7300 2067346 C Nejdek Orienteering
14:40:00 40 Kalsztein Karol 0350002 8081074 Harpagan Gdańsk
14:42:00 42 Oksvold Anders 0790001 8400488 OK Kare
14:44:00 44 Prášil Aleš SJI7415 8015316 C OK Jihlava
14:46:00 46 Rosén Herman 1390003 426106 Göteborg-Majorna OK
14:48:00 48 Prox Jakub RIC7406 8506965 C OB Říčany
14:50:00 50 Beneš Marek MLA7601 8116729 C MLOK Mariánské Lázně
14:52:00 52 Doucha Jiří SNA7105 8655470 C TJ START Náchod
14:54:00 54 Drbal Jan PGP7101 8670478 C SK Praga
14:56:00 56 De Smul olivier 0390001 8281070 SC Team BE
14:58:00 58 Nussbaumer Rico 1650002 8663303 OLG Chur
15:00:00 60 Rinaldi Andrea 0960003 8312017 Trento Orienteering A.S.D:
15:02:00 62 Pohl Zdeněk TAP7606 8662334 C KOB Tretra Praha
15:04:00 64 Jansen Kim 0090004 8000688 Omega
15:06:00 66 Matyáš Libor CHA7603 8003522 C OK Chrastava
15:08:00 68 Bednařík Radek LCE7125 8680375 C OOB TJ Slovan Luhačovice
15:10:00 70 Švestka Vítězslav KUB7301 8670745 C KUB Koala Uherský Brod
15:12:00 72 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 8654910 C TJ Růžená
15:14:00 74 Ječmen Vladimír ONO7900 8154994 C SKOB Ostrov
15:16:00 76 Kosobud Dušan VTA7201 7208073 C SC vebr-sport
15:18:00 78 Pavlíček Lubomír KPY7800 8119424 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
15:20:00 80 Jandera Tomáš SOB7300 8005128 C SOBSA
15:22:00 82 Fryš Zdeněk DCH7503 2121895 C Radioelektronika Cheb
15:24:00 84 Zoltan Molnar 0140004 8181815 Veszpremi Honved SE
15:26:00 86 Dítko Jan SKV7301 8109364 C TJ Slovan Karlovy Vary
15:28:00 88 Iskhakov Fedor 0290002 8667631 Red Roos
15:30:00 90 Kapoun Luděk LBE7400 7008099 C TJ Lokomotiva Beroun
15:32:00 92 Ivanov Ivaylo 1160001 8321111 Begun
15:34:00 94 Aamand Nils Albert 0080001 8501854 Fredrikstad SK
15:36:00 96 Kutlvašr Ruda VRL7601 2017664 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:38:00 98 Brucháček Rudolf TZL7404 8512685 C SKOB Zlín
15:40:00 100 Pompe Tilo 24D7901 8027022 SV Robotron Dresden
15:42:00 102 Deferme Gunther 0170001 8509373 Camper-O
15:44:00 104 Gray Brenton 0430003 8183138 Ugly Gully Orienteers
15:46:00 106 Podivínský Tomáš SCP7201 8663133 C OK Sparta Praha
15:48:00 108 Eglin Michael 0890001 8270573 bussola ok
15:50:00 110 Komín David PGP7405 8116739 C SK Praga
15:52:00 112 Rotek Pavel ZBM7704 8107755 C SK Brno Žabovřesky
15:54:00 114 Pete Tryner 0760002 8310374 South Yorkshire Orienteers
15:56:00 116 Novotný Tomáš TUR7405 8410762 C OOB TJ Turnov
15:58:00 118 Veljačik Pavel SCP6200 8000236 C OK Sparta Praha
16:00:00 120 Pilát Miroslav DKL7900 8011573 C KOB Kladno
16:02:00 122 Šimša Jaromír MFP7100 8109414 C Matfyz Praha
16:04:00 124 Nekvasil Michal 1560001 4641 Kotlářka
16:06:00 126 Hansson Marcus 0830001 8011337 Frölunda OL
16:08:00 128 Travnicek Jan PLU7501 8660365 C TJ SOKOL Plumlov
16:10:00 130 Kurfürst Pavel FSP7400 8022689 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
16:12:00 132 Grisa Petr SLA7600 2109693 C SKOB Slaný
16:14:00 134 Joergensen Carsten 0800002 8066766 Peninsula and Plains Orienteer
16:16:00 136 Beran Jaroslav SLA7601 2109694 C SKOB Slaný
16:18:00 138 Svennerud Marcus 1430004 7700918 Karlskrona SOK
16:20:00 140 Tomášek Ondřej TUV7001 2120075 C SOK TJ Turnov
16:22:00 142 Dvořák Pavel LPM7805 2042509 C OK Lokomotiva Plzeň
16:24:00 144 Morrison Garry 0120002 681791 RACO
16:26:00 146 Knoll Thies 1550001 8300974 Bielefelder TG
16:28:00 148 Soukup Michal NEK7400 8501505 C Nejdek Orienteering
16:30:00 150 Santuari Alessandro 0930003 8217966 Orienteering Pine A.S.D.
16:32:00 152 Hudelaitis Oleksandr SKV7303 8162916 C TJ Slovan Karlovy Vary
16:34:00 154 Gretter Alessandro 0950001 8338334 Panda Valsugana A.S.D.
16:36:00 156 Gran Kyrre 0250001 7211416 Fet o-lag
16:38:00 158 Bernatík Aleš SFM7201 8648610 C O-RUNNAŘI Beskydy
16:40:00 160 Baldrian Petr PGP7203 8140933 C SK Praga
16:42:00 162 Vondra Jiří FSP7600 8680616 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha

H45B 3.33 km, 135 m, 17 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
14:43:00 43 Jirous Jiří TAP7201 442867 C KOB Tretra Praha
14:45:00 45 Mackerle Adam VCB7700 2118448 C OB České Budějovice
14:47:00 47 Zíma Martin ODV7706 2216223 C TJ Aero Odolena Voda
14:49:00 49 Buchholz Brett 0640001 8511920 Cascade Orienteering Club
14:51:00 51 Bílek Tomáš SJC7307 8515100 C Sportcentrum Jičín
14:53:00 53 Ludvík Jan SKT7700 8482617 C Orientační běh Klatovy
14:55:00 55 Tejkl Jiří TAP7702 8226377 C KOB Tretra Praha
14:57:00 57 Dvořák Radim KUL7501 8524028 C KOB Ústí nad Labem
14:59:00 59 Mokrý Michal HJL7900 2080970 C Sokol Horní Jelení
15:01:00 61 Nový Luboš SKT7901 8064494 C Orientační běh Klatovy
15:03:00 63 Furmánek Zdeněk KVS7400 8116816 C SKOB Kobra Vsetín
15:05:00 65 Hobson Andrew 0500001 8052350 Bushflyers ACT Canberra
15:07:00 67 Pudełek Paweł 1050001 8003253 LKS Górzanka Nawojowa Góra
15:09:00 69 Damien Enderby 0370003 8117870 Newcastle Australia
15:11:00 71 David Vladimír SFM7401 2800312 C O-RUNNAŘI Beskydy
15:13:00 73 Pinkava Roman JPV7606 8009531 C Oddíl OS SK Prostějov
15:15:00 75 Brumovský Martin TAP7202 2229843 C KOB Tretra Praha
15:17:00 77 Urbánek Martin SFM7400 2143366 C O-RUNNAŘI Beskydy
15:19:00 79 Wilfert Otakar KUL7500 8524023 C KOB Ústí nad Labem
15:21:00 81 Ptáček Miloš SNA7001 8107772 C TJ START Náchod
15:23:00 83 Janováč Dušan RBK7804 8500482 C SK Radioklub Blansko
15:25:00 85 Vakant 0 Vakant
15:27:00 87 Pobuda Michal SJH7403 443107 C SOS Jindřichův Hradec
15:29:00 89 Sedlák Radek SRK7503 8629812 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
15:31:00 91 Fuchs Jan TBM7101 8300041 C KOS TJ Tesla Brno
15:33:00 93 Čaloun Michal VLI6801 2109695 C Slavia Liberec orienteering
15:35:00 95 Kušička Josef HJL7600 8285930 C Sokol Horní Jelení
15:37:00 97 Krejčí Ladislav ROU7301 8508190 C SKOB Roudnice nad Labem
15:39:00 99 Paweł Podgruszewski 1VP7801 8500591 HKS Azymut Mochy
15:41:00 101 Adamovský Michal TYN7200 8013397 C OOB SK Týniště nad Orlicí
15:43:00 103 Tudorache Mihai 1280001 8177778 OK Silva Campina
15:45:00 105 Svoboda Jiří DKP7504 8069069 C Oddíl OB Kotlářka
15:47:00 107 Odehnal Luděk ADA7400 8237726 C OOB Spartak Adamov
15:49:00 109 Kvášovský Jakub LTU7802 8680297 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
15:51:00 111 Hinterholzinger Petr KUL6702 8524021 C KOB Ústí nad Labem
15:53:00 113 Oujeský Tomáš ADA7433 9101103 C OOB Spartak Adamov
15:55:00 115 Cichra Pavel TAP7401 8509066 C KOB Tretra Praha
15:57:00 117 Řehoř Jiří TJN7004 2059729 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:59:00 119 Klein Aleš LTP7601 8109394 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
16:01:00 121 Molnár Péter 0660001 45190 Veszprémi Tájfutó Club
16:03:00 123 Vakant 0 Vakant
16:05:00 125 Trhlík Tomáš PLU7407 8071274 C TJ SOKOL Plumlov
16:07:00 127 Vakant 0 Vakant

H55A 3.57 km, 150 m, 18 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
14:18:00 18 Pasničenko Viktor PGP6004 8116705 C SK Praga
14:20:00 20 Forst Libor MFP6301 1418752 C Matfyz Praha
14:22:00 22 Málek Martin CST6501 8246117 C OB Strakonice
14:24:00 24 Schuessler Thomas 1020001 8647669 Gundelfinger Turnerschaft
14:26:00 26 Siegl Roman MFP6700 8648567 C Matfyz Praha
14:28:00 28 Zarinš Atis 0460001 7111700 MONA OK
14:30:00 30 Weiler Zsolt 0940001 8460220 MAFC Budapest
14:32:00 32 Egei Tamás 0260005 8636776 VHSE
14:34:00 34 Čepička Ladislav LPM6701 8500026 C OK Lokomotiva Plzeň
14:36:00 36 Sova Petr KSH6501 8501089 C OB Kašperské Hory
14:38:00 38 Kamenický Radan OSN6004 8122027 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
14:40:00 40 Maceček Otakar MOV6102 8008264 C SKOB Ostrava
14:42:00 42 Voborník Petr CTB6601 8414102 C SK OB Chotěboř
14:44:00 44 Kožina Petr PGP6000 8670455 C SK Praga
14:46:00 46 Novák Ivo OKP6200 8014533 C SK OK 24 Praha
14:48:00 48 Słoński Marek 1150001 8172888 WKS Wawel
14:50:00 50 Parkan Jiří SJH6801 8656643 C SOS Jindřichův Hradec
14:52:00 52 Légére Pascal NNNXXX1 8030461 Neregistrovaní
14:54:00 54 Tichý Martin SJH6401 8514718 C SOS Jindřichův Hradec
14:56:00 56 Palahniuk Oleksandr 0900002 8008867 Azymut(Ukraine)
14:58:00 58 DELENNE Pierre 1300001 8130710 ACA Aix en Provence
15:00:00 60 Craig Stephen 1000001 8668721 Newcastle Orienteering Club
15:02:00 62 Hošek Ladislav SCP6001 8676001 C OK Sparta Praha
15:04:00 64 Kobayashi Taketo 0840001 2126380 ES Kanto Club
15:06:00 66 Müller Robert OAV6900 8113498 C Orienteering Adventure
15:08:00 68 Corbett Brian 0050005 7005056 CorkO
15:10:00 70 Wurzel Břetislav OSN6005 8006005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
15:12:00 72 Vydra Ivan CHA6600 8028878 C OK Chrastava
15:14:00 74 Hansen Jens Jorgen 0080006 8307008 HAGI-DK
15:16:00 76 Hovorka Ladislav LDC6802 8017400 C KOB Děčín
15:18:00 78 Hillebrand Stephan 0930002 8500780 Orienteering Pine A.S.D.
15:20:00 80 Mezník Vladimír LBE6400 52971 C TJ Lokomotiva Beroun
15:22:00 82 Bílý Petr DOK6800 8502726 C OK Doksy
15:24:00 84 Goossens Dirk 0170004 8625757 Camper-O
15:26:00 86 Mella Bjorn 1470001 301441 Newcastle Orienteering Club, A
15:28:00 88 Müller Jan HCE6800 7208085 C TJ Hostivice
15:30:00 90 Taksdal Oddvar 1540002 7210943 Ganddal IL
15:32:00 92 Nagel Siegfried 0110001 8653147 OLG Murten
15:34:00 94 Shingler Mark 0060001 8040162 Big Foot Orienteers
15:36:00 96 Fedel Andrea 0930001 8047325 Orienteering Pine A.S.D.
15:38:00 98 Pettersen Vidar 1250001 8023019 Larvik OK
15:40:00 100 Jurčík Peter 1240001 2012284 Slávia Žilinská Univerzita Odd
15:42:00 102 Bratt Niklas 0700003 8123666 OK Orion
15:44:00 104 Ek Per 1060001 8186868 Nyköpings Ok
15:46:00 106 Gutak Mykhaylo 0900001 8071309 Azymut(Ukraine)
15:48:00 108 Frei Thomas 0990001 8667811 OLG Zürich
15:50:00 110 LOTERIE Jean-François 0810003 8259075 Tous Azimuts Douai
15:52:00 112 Hunt Jonathan 0970001 8632963 PAPO
15:54:00 114 Jozsef Varga 0940002 8090560 MAFC Budapest
15:56:00 116 Atting Johan 0160001 8196666 Linkopings OK
15:58:00 118 Merat Laurent 0410002 8251063 O'JURA
16:00:00 120 Jánek Ladislav LPU6103 8482633 C OK Lokomotiva Pardubice
16:02:00 122 Iversen Atle 1600001 7208396 BUL Tromso
16:04:00 124 Hlaváč Jiří TBM6116 2059757 C KOS TJ Tesla Brno
16:06:00 126 Švarc Jiří JEN6201 8656556 C OB Jenišovice
16:08:00 128 Le Helloco Yann 0690002 8488585 OPA Montigny
16:10:00 130 Kettner Pavel HCE5900 515105 C TJ Hostivice
16:12:00 132 Novák Libor OKP6504 8028825 C SK OK 24 Praha
16:14:00 134 Myklebost Jon 1230001 8071680 Sandnes IL
16:16:00 136 Gomersall Sam 0150002 8413995 Grampian Orienteers
16:18:00 138 Betlach Miroslav DKP6300 49818 C Oddíl OB Kotlářka
16:20:00 140 Hartvich Otto OPI6900 8013426 C Orientační sporty Písek
16:22:00 142 Hagwall Henrik 0680001 2063825 Järla Orientering
16:24:00 144 TAELEMANS Philippe 0810004 8205907 Tous Azimuts Douai
16:26:00 146 Pachnik Dariusz 19P6900 8170969 UKS "Orientpark.pl" Iwiny
16:30:00 150 Němeček Jan VSP6201 8028885 C USK Praha
16:32:00 152 Hájek Tomáš ZVO6401 515007 C OB SK Zvole
16:34:00 154 Bartoš Luděk MLA6701 8656657 C MLOK Mariánské Lázně

H55B 2.45 km, 90 m, 14 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
14:37:00 37 Vydra Pavel PEN6200 8051254 C OK RECO Sport
14:39:00 39 Hudeček Jaroslav KTA6501 416339 C SK Kotnov Tábor
14:41:00 41 Picek Jan TJN6500 416839 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:43:00 43 Hanč Jaroslav VRL6702 7201198 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
14:45:00 45 Pavlíček Jaromír MOV6000 8105236 C SKOB Ostrava
14:47:00 47 Korpas Jaroslav LBM6113 8007191 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
14:49:00 49 Metelka Pavel PHK6800 2058529 C OK 99 Hradec Králové
14:51:00 51 Mellan Martin TUV6304 411583 C SOK TJ Turnov
14:53:00 53 Németh Zsolt 0260002 8161165 VHSE
14:55:00 55 Sanna Roberto DKP6703 8180967 C Oddíl OB Kotlářka
14:57:00 57 Vakant 0 Vakant
14:59:00 59 Štorek Petr JPV6505 8515515 C Oddíl OS SK Prostějov
15:01:00 61 Rothkegel Thomas 18D6700 8002326 Post SV Dresden
15:03:00 63 Chmelař Miroslav JPV6217 8488884 C Oddíl OS SK Prostějov
15:05:00 65 Jirsa Adam KSH6301 2116454 C OB Kašperské Hory
15:07:00 67 Adenstedt Nikolaus 0220002 8091965 Orienteering Klosterneuburg
15:09:00 69 Čivrný Pavel VRL6306 8076637 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
15:11:00 71 Budzak Vasyl 0900003 720323 Azymut(Ukraine)
15:13:00 73 Švestka Jiří KUB6810 2088198 C KUB Koala Uherský Brod

H65A 3.33 km, 135 m, 17 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
14:36:00 36 Vokuš Zdeněk JJN5601 2148156 C Team Jizerky
14:42:00 42 Čermák Libor PHK5600 2162973 C OK 99 Hradec Králové
14:48:00 48 Chotětický Jan MAS5400 7887 C OOB Aš
14:54:00 54 Horák Petr TJN5602 8680309 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
15:00:00 60 Laitinen Hannu 0230001 7207964 VetkU
15:06:00 66 Minchev Ivan MFP5700 8116819 C Matfyz Praha
15:12:00 72 Procházka Antonín DCE5500 8303070 C KOB Dobřichovice
15:18:00 78 Juckelandt Wolf-Gerold 24D5500 8606441 SV Robotron Dresden
15:24:00 84 Hruška Jiří OSN5501 550310 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
15:30:00 90 Muchl Vladimír CST5601 8648613 C OB Strakonice
15:36:00 96 Vandijck Jackie 0170006 8004110 Camper-O
15:42:00 102 Leibiger Jens 18D5900 8191059 Post SV Dresden
15:48:00 108 Allé Paul 0850001 8402080 SCAPA Nancy
15:54:00 114 Zeman Jaroslav SJI5901 8648620 C OK Jihlava
16:00:00 120 Vakant 0 Vakant
16:06:00 126 Vakant 0 Vakant

H65B 2.71 km, 90 m, 14 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
15:19:00 79 Gonzo Savio Raffaello 0930005 8503598 Orienteering Pine A.S.D.
15:25:00 85 Štípek Rostislav TZL5702 8051260 C SKOB Zlín
15:31:00 91 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C OK Lokomotiva Pardubice
15:37:00 97 Vakant 0 Vakant
15:43:00 103 Hauerland Jaroslav KUB5501 53398 C KUB Koala Uherský Brod

H70 3.04 km, 125 m, 16 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
14:01:00 01 Štěpánek Jiří LBM5401 8047112 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
14:07:00 07 Kotecký Roman PGP4900 8040749 C SK Praga
14:13:00 13 Karmazín Petr VLI4901 8004352 C Slavia Liberec orienteering
14:19:00 19 Vakant 0 Vakant
14:25:00 25 Peterka František TJP4900 8861 C TJ Sokol Troja
14:31:00 31 Korbély Tibor 0260004 8516977 VHSE
14:37:00 37 Hanzl Vlastimil VBM5329 8226365 C VSK Mendelu Brno
14:43:00 43 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C KOB Dobřichovice
14:49:00 49 Škoda Přemek VLI5301 8111113 C Slavia Liberec orienteering
14:55:00 55 Chotětický Václav DKL5202 2221510 C KOB Kladno
15:01:00 61 Buriánek Jaromír SCP4700 8028840 C OK Sparta Praha
15:07:00 67 Slováček Rudolf TZL5402 8014457 C SKOB Zlín
15:13:00 73 Vakant 0 Vakant

H75 2.45 km, 90 m, 14 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
14:03:00 03 Procházka Aleš DKP4700 8266333 C Oddíl OB Kotlářka
14:09:00 09 Pachner Jan VLI4600 8507965 C Slavia Liberec orienteering
14:15:00 15 Vakant 0 Vakant

H80 2.12 km, 75 m, 12 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
14:05:00 05 Sklenář Jan MLA4201 8116748 C MLOK Mariánské Lázně
14:11:00 11 Procházka Zdenko DKP4300 8051800 C Oddíl OB Kotlářka
14:17:00 17 Folprecht Eduard TUR4301 51815 C OOB TJ Turnov
14:23:00 23 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín
14:29:00 29 Fišák Jan MLA4401 8009525 C MLOK Mariánské Lázně
14:35:00 35 Vakant 0 Vakant

HDR 3.01 km, 50 m, 8 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Dvořáková Barbora NERXXXX 7201206 Neregistrovaní NNN
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Kozel Jonáš 0060004 2082949 Family Point
14:00:00 00 Vondrová Aneta FSP1950 51865 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
14:00:00 00 Marešová Laura TAP1652 2120636 C KOB Tretra Praha
14:00:00 00 Šulák Oskar 0060007 2302095 Family Point
14:00:00 00 Krakovič Jáchym 0470004 2082943 Krakeni
14:00:00 00 Krakovič Jakub 0470003 2082942 Krakeni
14:00:00 00 Rollier Eva PHK1851 515494 C OK 99 Hradec Králové
14:00:00 00 Červák Lukáš BZP1900 7205564 C Báječné ženy v orientačním běhu
14:00:00 00 Málková Berenika CST1950 2112761 C OB Strakonice
14:00:00 00 Sadílková Markéta 0070001 2134305 Saďouři
14:00:00 00 Finco Veronica Grace PVP1150 301137 C VSK Přírodní vědy Praha
14:00:00 00 Chromá Klára TBM1991 2419959 C KOS TJ Tesla Brno
14:00:00 00 Bartoš Martin VSP1700 8100098 C USK Praha
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Parnahaj Roberta NEK8450 0 C Nejdek Orienteering
14:00:00 00 Havlová Aneta LDC1750 7434894 C KOB Děčín
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Randák Vojtěch KNC2100 52254 C Sokol Kostelec n. Č. l.
14:00:00 00 Nekula Ondřej MBM1600 301446 C O-mikron
14:00:00 00 Šrámek Dan 0060015 2011872 Family Point
14:00:00 00 Semotam Vítek 0060010 2011878 Family Point
14:00:00 00 Paseková Mia 0060022 2011870 Family Point
14:00:00 00 Bílek Tomáš ml. 0520001 9948 Vojice
14:00:00 00 Doleček Martin 0480003 2159919 OK Koblížci
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant

OPEN-L 3.61 km, 160 m, 18 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Dvořák Petr NERXXXX 7203327 Neregistrovaní NNN
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Juhkam Margus 1110001 8636915 OK Kobras
14:00:00 00 Chodúr Miroslav 0770001 7209282 Zlín
14:00:00 00 Halbrštát Tomáš 1330001 301468 Sportovní klub neslyšících Hra
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Jandík Lukáš 0070002 8522914 Komise pro legalizaci integrac
14:00:00 00 Palo-Juhkam Kadri 1110002 8636583 OK Kobras
14:00:00 00 Žáčková Jana 0040002 237541 IMP23981 Tempo makers
14:00:00 00 Pavlas Martin CTB0604 2113412 C SK OB Chotěboř
14:00:00 00 Šolc Jakub 0180001 8047167 Čeřovka Jičín
14:00:00 00 Kolařík Ladislav SOB7800 8512719 C SOBSA
14:00:00 00 Zosel Renea 0860001 7500108 Cascade Orienteering
14:00:00 00 Rosenbaum Ondřej JES0001 237524 C OK Rakovník
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant

OPEN-S 2.50 km, 70 m, 14 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Rapotz Brigitte 1500002 8030974 Naturfreunde Villach
14:00:00 00 Novotný Jakub CST8903 8520931 OB Strakonice
14:00:00 00 Švamberk Filip 0910002 2161652 Dolnoběláci
14:00:00 00 Duník Tomáš 1610002 301476 Duníkovi
14:00:00 00 Duník Adam 1610001 2126377 Duníkovi
14:00:00 00 Ivana Chodúrová 0770002 2451186 Zlín
14:00:00 00 Švamberková Markéta 0910001 301489 Dolnoběláci
14:00:00 00 Kleinová Linda LTP0850 0 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:00:00 00 Prouzová Zuzana DKP6250 8501532 C Oddíl OB Kotlářka
14:00:00 00 Žáčková Jana 0040001 8162875 Tempo makers
14:00:00 00 Marková Marta ZBM7851 9201067 C SK Brno Žabovřesky
14:00:00 00 Hübener Anne 71D7250 2065060 USV TU Dresden
14:00:00 00 Strýček Jiří ADA6701 2087717 C OOB Spartak Adamov
14:00:00 00 Kuschová Radka 1610003 301475 Duníkovi
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Kovaříková Marcela 0 Neregistrovaní NNN
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant

OPEN-M 3.26 km, 140 m, 16 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Horacek Tomas NNNXXX6 301459 Neregistrovaní
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Gomez Veronica NNNXXX5 301442 Neregistrovaní
14:00:00 00 Vošvrdová Šárka 0030003 2082905 Kbelnice u Jičína
14:00:00 00 Bílková Zdenka 0020001 8080200 Vojice
14:00:00 00 Vondra Tomáš FSP0500 2102774 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
14:00:00 00 Dousková Jiřina 0180002 2221500 Čeřovka Jičín
14:00:00 00 Vošvrda Michal 0030004 2102077 Kbelnice u Jičína
14:00:00 00 Kozlová Slávka 0060003 2214523 Family Point
14:00:00 00 Soukupová Michaela VSP5850 2134274 C USK Praha
14:00:00 00 Soukup Václav VSP5600 232045 C USK Praha
14:00:00 00 Matyšek Stanislav PLU7612 515147 C TJ SOKOL Plumlov
14:00:00 00 Sadílková Martina 0070002 2134272 Saďouři
14:00:00 00 Horáková Petra 0050001 2148253 SKP Rapid Praha
14:00:00 00 Létal Jiří SFM8202 49449 C O-RUNNAŘI Beskydy
14:00:00 00 Malá Martina 0030002 2148228 OB Tučňáci
14:00:00 00 Prokeš Marek SFM8400 2224158 C O-RUNNAŘI Beskydy
14:00:00 00 Jeřábek Jaromír SJI0002 2075680 C OK Jihlava
14:00:00 00 Ryppelová Monika TAP7850 2081357 C KOB Tretra Praha
14:00:00 00 Pospíšilová Karla SSU8052 2653479 C SK Severka Šumperk
14:00:00 00 Davidová Tereza SFM0252 2121755 C O-RUNNAŘI Beskydy
14:00:00 00 Čtrnáct Jiří PGP7603 231948 C SK Praga
14:00:00 00 Bravená Kožinová Zuzana PGP9650 8140909 C SK Praga
14:00:00 00 Míchalová Zuzana SJH8252 8420953 C SOS Jindřichův Hradec
14:00:00 00 Ukolova Anastasia 1260002 8502748 m.SVOBODA
14:00:00 00 Istenič Maja 1510001 2127789 COF4
14:00:00 00 Horacek Rados NNNXXX4 301461 Neregistrovaní
14:00:00 00 Töyrylä Salla 1590003 7210028 Kymin Suunnistajat
14:00:00 00 Töyrylä Mikko 1590001 8500583 Kymin Suunnistajat
14:00:00 00 Eržen Valentin 1510002 1000555 COF4
14:00:00 00 Marek Aleš 0710001 2181935 Markovi
14:00:00 00 Semotamová Martina 0060011 2011877 Family Point
14:00:00 00 Šuláková Martina 0060008 2082945 Family Point
14:00:00 00 Krakovičová Iva 0470002 2082941 Krakeni
14:00:00 00 Lange Julian 71D0800 2133057 USV TU Dresden
14:00:00 00 Novotná Pavla 1070001 219238 OK99
14:00:00 00 Haková Magda PGP7651 2051544 C SK Praga
14:00:00 00 Paseková Tereza 0060020 2214521 Family Point
14:00:00 00 Oksvold Anna 0790004 9400400 OK Kare

T 4.30 km, 200 m, 20 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Matějů Kateřina 0130001 336789 Lib
14:00:00 00 Rázek Filip 0750001 51686 Juliette a Filip
14:00:00 00 Milhaud Juliette 0750002 1420218 Juliette a Filip
14:00:00 00 Kolář Jiří 1570001 301477 Ztracenci Hustopeče
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 00 Vakant 0 Vakant