Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
06.04.2024
Místo konání:
Borohrádek
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
Hejdůšek, 1:10000, E = 5 m, stav jaro 2024, mapový klíč ISOM 2017-2
Ředitel závodu:
Stránský Dušan - R2
Hlavní rozhodčí:
Zitka Adam - R2
Stavitel tratí:
Fencl Jonáš - R3, Šípek Ondřej - R3
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     D70C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H75C     HDR     P     T    
Nahrávám data...

D10N 2.33 km, 15 m, 8 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:18:00 18 Stohanzlová Vilma LPU1551 2085645 C OK Lokomotiva Pardubice
10:21:00 21 Jiřištová Aneta JIL1751 9059 C OK Jilemnice
10:24:00 24 Šabatková Pavla LPU1456 9323 C OK Lokomotiva Pardubice
10:27:00 27 Vakant 0
10:30:00 30 Křížová Dorota LPU1453 7759073 C OK Lokomotiva Pardubice
10:33:00 33 Kolínová Anita JIL1850 9007701 C OK Jilemnice
10:36:00 36 Jiranová Veronika PHK1452 7209426 C OK 99 Hradec Králové
10:39:00 39 Hamerská Karin VAM1550 9672 C OB Vamberk
10:42:00 42 Solanská Barbora PHK1750 2212040 C OK 99 Hradec Králové
10:45:00 45 Chrástová Markéta STH1550 8460267 C SK Studenec
10:48:00 48 Kalibánová Bára SNA1651 9646 C TJ START Náchod
10:51:00 51 Krásná Isabela DKP1551 51787 C Oddíl OB Kotlářka
10:54:00 54 Vakant 0
10:57:00 57 Andršová Sára SRK1455 7260010 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:00:00 60 Šedová Hana LPU1653 2049560 C OK Lokomotiva Pardubice
11:03:00 63 Šimečková Denisa SRK1454 0 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.

D10C 2.03 km, 20 m, 10 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:02:00 02 Škorpíková Markéta LPU1450 2075605 C OK Lokomotiva Pardubice
10:05:00 05 Vakant 0
10:08:00 08 Melicharová Nina PHK1451 8511565 C OK 99 Hradec Králové
10:11:00 11 Milská Josefa SRK1451 2091532 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:14:00 14 Stryková Kamila LPU1651 2075644 C OK Lokomotiva Pardubice
10:17:00 17 Weinerová Eliška SHK1452 9140 C OK Slavia Hradec Králové
10:20:00 20 Cyrany Magdalena SJC1453 2115014 C Sportcentrum Jičín
10:23:00 23 Tihonová Magdalena PHK1450 8511560 C OK 99 Hradec Králové
10:26:00 26 Vošvrdová Eliška SJC1551 8512637 C Sportcentrum Jičín
10:29:00 29 Purmová Alžběta SRK1453 2091530 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:32:00 32 Mrázková Barbora DKP1451 7922111 C Oddíl OB Kotlářka
10:35:00 35 Sedláková Anna SRK1550 7207339 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:38:00 38 Pouchlá Sára SHK1451 2001987 C OK Slavia Hradec Králové
10:41:00 41 Fenclová Zuzana LPU1454 887920 C OK Lokomotiva Pardubice
10:44:00 44 Matrasová Marie CHT1451 8510260 C OOB SK Chrast
10:47:00 47 Slouková Ela LPU1461 2075619 C OK Lokomotiva Pardubice
10:50:00 50 Vakant 0
10:53:00 53 Dvořáková Marie LPU1452 2045243 C OK Lokomotiva Pardubice
10:56:00 56 Bejrová Anita VRL1552 7162015 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:59:00 59 Kubešová Sára LPU1459 2122242 C OK Lokomotiva Pardubice

D12C 2.60 km, 20 m, 18 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 00 Zvěřinová Nina LPU1253 8014549 B OK Lokomotiva Pardubice
10:02:00 02 Poláková Gabriela VRL1351 8013854 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:04:00 04 Korbelová Eliška PHK1253 8162855 B OK 99 Hradec Králové
10:06:00 06 Kramperová Zuzana VRL1255 2126274 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:08:00 08 Retková Adina LTU1350 2001944 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:10:00 10 Zajícová Zuzana VRL1355 8514481 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:12:00 12 Kuhnová Šárka LPU1356 8409887 C OK Lokomotiva Pardubice
10:14:00 14 Korbelová Tereza PHK1254 8420955 B OK 99 Hradec Králové
10:16:00 16 Vakant 0
10:18:00 18 Horáková Anna Marie LPU1256 8109317 B OK Lokomotiva Pardubice
10:20:00 20 Jedlinská Kateřina VAM1250 2212018 C OB Vamberk
10:22:00 22 Hovorková Nikol LPU1353 8505177 C OK Lokomotiva Pardubice
10:24:00 24 Kušičková Jolana HJL1252 2419956 C Sokol Horní Jelení
10:26:00 26 Hrušová Kateřina PHK1380 8511570 C OK 99 Hradec Králové
10:28:00 28 Špačková Kateřina JIL1354 331529 C OK Jilemnice
10:30:00 30 Johanisová Nikola PHK1354 2219034 C OK 99 Hradec Králové
10:32:00 32 Odvodyová Nikola LPU1252 8014544 B OK Lokomotiva Pardubice
10:34:00 34 Besedová Magdaléna PHK1252 8512654 C OK 99 Hradec Králové
10:36:00 36 Cyrany Anežka SJC1253 8512723 C Sportcentrum Jičín
10:38:00 38 Novotná Anna PHK1352 8511557 C OK 99 Hradec Králové
10:40:00 40 Saifrtová Bára HOR1251 8511561 B TJ Jiskra Hořice
10:42:00 42 Stryková Zuzana LPU1351 8501565 C OK Lokomotiva Pardubice
10:44:00 44 Kušičková Lucie HJL1251 8014454 C Sokol Horní Jelení
10:46:00 46 Horáčková Alžběta LPU1358 2214532 C OK Lokomotiva Pardubice
10:48:00 48 Kopecká Eliška PHK1250 8454017 B OK 99 Hradec Králové
10:50:00 50 Jakubská Lucie SHK1250 8500009 B OK Slavia Hradec Králové
10:52:00 52 Šedová Natálie LPU1260 8514485 C OK Lokomotiva Pardubice
10:54:00 54 Lukešová Hana SHK1351 2144088 C OK Slavia Hradec Králové
10:56:00 56 Holcová Barbora LPU1357 2122284 C OK Lokomotiva Pardubice
10:58:00 58 Kutlvašrová Marta VRL1451 2001908 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:00:00 60 Vrdlovcová Stella JIL1252 2139492 C OK Jilemnice
11:02:00 62 Hakenová Petra STH1251 8044626 C SK Studenec
11:04:00 64 Košťálová Gabriela SHK1353 8514440 C OK Slavia Hradec Králové
11:06:00 66 Křížová Magdalena LPU1257 8012570 C OK Lokomotiva Pardubice
11:08:00 68 Pozdílková Kateřina PHK1251 8042139 B OK 99 Hradec Králové
11:10:00 70 Kárníková Alžběta LPU1354 8063046 C OK Lokomotiva Pardubice
11:12:00 72 Jedličková Michaela SHK1350 8107722 C OK Slavia Hradec Králové
11:14:00 74 Vančurová Lenka TJN1354 425589 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:16:00 76 Pauerová Zita SRK1252 2144169 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:18:00 78 Hanousková Michaela SJC1351 8000334 C Sportcentrum Jičín

D12D 2.03 km, 20 m, 11 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:06:00 66 Čtvrtečková Natálie TYN1250 2122250 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:09:00 69 Kosinová Kateřina SHK1358 2218991 C OK Slavia Hradec Králové
11:12:00 72 Janková Klára CHC1351 232909 C K.O.B. Choceň
11:15:00 75 Vakant 0
11:18:00 78 Saturová Eliška VRL1254 2181281 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:21:00 81 Štěpánková Stela HJL1351 2081380 C Sokol Horní Jelení
11:24:00 84 Dvořáková Tereza CHT1353 0 C OOB SK Chrast
11:27:00 87 Červinková Michaela HJL1350 2420049 C Sokol Horní Jelení
11:30:00 90 Nymsová Marie Ema TYN1350 8514471 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:33:00 93 Šedová Soňa LPU1360 2081390 C OK Lokomotiva Pardubice
11:36:00 96 Zástěrová Karolína TYN1351 899158 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:39:00 99 Vakant 0
11:42:00 102 Hanslíková Anna SHK1356 2029128 C OK Slavia Hradec Králové
11:45:00 105 Vakant 0

D14C 4.24 km, 35 m, 14 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:04:00 64 Nová Klára VRL1053 8013842 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:06:00 66 Čapková Kateřina LTU1050 2143349 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:08:00 68 Krykorková Zuzana SJC1153 8076648 B Sportcentrum Jičín
11:10:00 70 Besedová Barbora PHK1051 8500483 B OK 99 Hradec Králové
11:12:00 72 Chotěnovská Nela HJL1153 8500022 B Sokol Horní Jelení
11:14:00 74 Hrušová Lucie PHK1050 8022692 B OK 99 Hradec Králové
11:16:00 76 Jakubcová Karolína SJC1050 8112770 B Sportcentrum Jičín
11:18:00 78 Fenclová Hana LPU1054 8109335 A OK Lokomotiva Pardubice
11:20:00 80 Vaňátková Thea LTU1150 8054112 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:22:00 82 Málková Karolína SHK1051 8501072 B OK Slavia Hradec Králové
11:24:00 84 Wohanková Michaela VRL1151 8047165 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:26:00 86 Maráková Sofie SNA1151 8501493 C TJ START Náchod
11:28:00 88 Stratilová Anna ZAM1052 416295 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:30:00 90 Vakant 0
11:32:00 92 Peterová Gabriela PHK1060 8482644 C OK 99 Hradec Králové
11:34:00 94 Lepšová Julie SRK1152 8409882 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:36:00 96 Stryková Johana LPU1151 8013850 C OK Lokomotiva Pardubice
11:38:00 98 Pajerová Laura HJL1151 8502731 C Sokol Horní Jelení
11:40:00 100 Fukátková Ludmila LPU1053 8030638 B OK Lokomotiva Pardubice
11:42:00 102 Spilková Magdaléna JIL1151 8144112 C OK Jilemnice
11:44:00 104 Munzarová Monika LPU1056 8013836 A OK Lokomotiva Pardubice
11:46:00 106 Jedličková Lucie SHK1050 8013848 B OK Slavia Hradec Králové
11:48:00 108 Kroupová Anna LPU1154 8013860 B OK Lokomotiva Pardubice
11:50:00 110 Vrbatová Barbora VRL1054 8410793 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:52:00 112 Hamáková Zuzana HJL1050 8444003 C Sokol Horní Jelení
11:54:00 114 Šolcová Elsa SJC1152 8047201 B Sportcentrum Jičín
11:56:00 116 Hepnerová Tereza PHK1155 8121537 B OK 99 Hradec Králové
11:58:00 118 Lukášová Aneta LPU1170 886271 C OK Lokomotiva Pardubice
12:00:00 120 Vakant 0
12:02:00 122 Buďárková Laura STH1051 8003458 B SK Studenec
12:04:00 124 Helmeczi Ema LPU1166 8501631 C OK Lokomotiva Pardubice
12:06:00 126 Horáková Eliška PHK1152 8501500 B OK 99 Hradec Králové
12:08:00 128 Macháčková Lucie SHK1155 8501571 A OK Slavia Hradec Králové
12:10:00 130 Vakant 0

D14D 3.10 km, 25 m, 14 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:01:00 01 Matějková Eliška SNA1153 2419981 C TJ START Náchod
10:05:00 05 Prchalová Magdaléna ZAM1053 2058527 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:09:00 09 Kurfürstová Marie FSP1050 8502714 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:13:00 13 Vakant 0
10:17:00 17 Vybíhalová Hana HJL1154 2039821 C Sokol Horní Jelení
10:21:00 21 Vakant 0
10:25:00 25 Venclová Aneta ZAM1051 8445289 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:29:00 29 Bílková Lenka PHK1154 2212006 C OK 99 Hradec Králové
10:33:00 33 Vakant 0
10:37:00 37 Urbancová Sofie STH1154 2144166 C SK Studenec

D16C 5.15 km, 50 m, 14 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:01:00 01 Hlavsová Tereza SHK0857 2144078 B OK Slavia Hradec Králové
10:03:00 03 Lepšová Lucie SRK0951 8663142 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:05:00 05 Řadová Ráchel SHK0961 8107743 C OK Slavia Hradec Králové
10:07:00 07 Laštovková Jana VRL0855 2134347 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:09:00 09 Vakant 0
10:11:00 11 Balcarová Olga SNA0851 8076019 C TJ START Náchod
10:13:00 13 Kunartová Dominika PHK0888 8482084 B OK 99 Hradec Králové
10:15:00 15 Renská Adéla SNA0951 2148124 C TJ START Náchod
10:17:00 17 Kaplanová Viktorie LPU0864 8006737 B OK Lokomotiva Pardubice
10:19:00 19 Polanecká Anežka SJC0952 8047148 B Sportcentrum Jičín
10:21:00 21 Hamáková Adéla HJL0851 8016306 B Sokol Horní Jelení
10:23:00 23 Kopecká Cecilie ZAM0951 8512668 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:25:00 25 Šimková Lucie STH0951 2116482 B SK Studenec
10:27:00 27 Jelínková Eva PHK0953 8107726 B OK 99 Hradec Králové
10:29:00 29 Bohdanecká Antonie SHK0960 8014570 C OK Slavia Hradec Králové
10:31:00 31 Macháčková Kateřina CHC0951 8006073 B K.O.B. Choceň
10:33:00 33 Lapáčková Šárka SHK0954 2126271 C OK Slavia Hradec Králové
10:35:00 35 Holingerová Alžběta CHC0953 8006072 B K.O.B. Choceň
10:37:00 37 Vltavská Eliška SJC0850 8000336 B Sportcentrum Jičín
10:39:00 39 Sochorová Kristýna PHK0963 8461735 B OK 99 Hradec Králové
10:41:00 41 Jindrová Ema PDY0953 2159920 C Běhej Poděbrady
10:43:00 43 Vakant 0
10:45:00 45 Netopilová Simona VAM0950 8063083 B OB Vamberk
10:47:00 47 Hovorková Elen LPU0954 8013852 B OK Lokomotiva Pardubice
10:49:00 49 Vlková Ema SJC0953 8063061 C Sportcentrum Jičín
10:51:00 51 Kutlvašrová Pavla VRL0951 8454047 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:53:00 53 Pozdílková Zuzana PHK0952 8042144 B OK 99 Hradec Králové
10:55:00 55 Čivrná Eliška VRL0851 8226375 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:57:00 57 Nimshausová Helena CHC0854 2025343 C K.O.B. Choceň
10:59:00 59 Dominová Julie LPU0857 8663171 B OK Lokomotiva Pardubice

D18C 6.47 km, 50 m, 19 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:40:00 40 Brožková Elena SJC0751 8501583 C Sportcentrum Jičín
10:44:00 44 Sršňová Natálie VAM0751 1700083 C OB Vamberk
10:48:00 48 Mimrová Kateřina CHC0658 8206485 B K.O.B. Choceň
10:52:00 52 Vakant 0
10:56:00 56 Čečková Karolína SHK0650 8414128 B OK Slavia Hradec Králové
11:00:00 60 Hamáčková Táňa STH0754 8512649 B SK Studenec
11:04:00 64 Stavrinou Kristýna SRK0751 8516423 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:08:00 68 Šumpíková Barbora SHK0759 8500471 B OK Slavia Hradec Králové
11:12:00 72 Šafrová Lenka CHC0654 8512724 C K.O.B. Choceň
11:16:00 76 Netuková Anežka SHK0750 8660536 A OK Slavia Hradec Králové
11:20:00 80 Votočková Amelie JIL0750 8047184 C OK Jilemnice
11:24:00 84 Kaláčová Anna LPU0763 8506938 A OK Lokomotiva Pardubice
11:28:00 88 Plecháčová Marie NPA0652 2122274 B SK LOB Nová Paka
11:32:00 92 Vakant 0
11:36:00 96 Kvášovská Ludmila LTU0753 8680392 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:40:00 100 Šmídová Terezie LPU0659 8520821 B OK Lokomotiva Pardubice

D21C 8.18 km, 50 m, 22 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:14:00 14 Pilíková Veronika CET8152 436953 C TJ Loko Česká Třebová
10:16:00 16 Procházková Štěpánka LPU9460 8015315 C OK Lokomotiva Pardubice
10:18:00 18 Škodová Šárka LTU8951 410778 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:20:00 20 Nováková Zuzana NPA9151 8116676 R SK LOB Nová Paka
10:22:00 22 Holohlavská Ema JIL0652 8510268 B OK Jilemnice
10:24:00 24 Barnetová Veronika ZAM9951 8116790 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:26:00 26 Kovářová Anna CET7552 8663199 C TJ Loko Česká Třebová
10:28:00 28 Fenclová Marta LPU7667 8651740 R OK Lokomotiva Pardubice
10:30:00 30 Vakant 0
10:32:00 32 Rückerová Šárka HOR0050 8013831 C TJ Jiskra Hořice
10:34:00 34 Vakant 0
10:36:00 36 Studničná Lenka FSP8650 8028805 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:38:00 38 Vandělíková Marie ALB9050 8076035 C OOB Albrechtice nad Orlicí
10:40:00 40 Wohanková Gabriela VRL7652 8033284 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:42:00 42 Chaloupková Kateřina CHC0051 8320290 C K.O.B. Choceň
10:44:00 44 Vrábelová Hana PHK0454 8007192 B OK 99 Hradec Králové
10:46:00 46 Thýnová Nikola SHK0051 8656672 C OK Slavia Hradec Králové
10:48:00 48 Jelínková Michaela CTB0851 2121764 C SK OB Chotěboř
10:50:00 50 Pušová Bára STH0357 8013925 C SK Studenec
10:52:00 52 Horáková Veronika PHK0353 8514502 C OK 99 Hradec Králové
10:54:00 54 Semrádová Jana CHC9951 8425544 R K.O.B. Choceň
10:56:00 56 Kopecká Martina PHK0555 8512650 B OK 99 Hradec Králové
10:58:00 58 Jedličková Zuzana SHK8150 8656667 R OK Slavia Hradec Králové
11:00:00 60 Metelková Taťána PHK7250 8514677 C OK 99 Hradec Králové
11:02:00 62 Vávrová Vanda HOR0350 8680365 C TJ Jiskra Hořice
11:04:00 64 Matoušová Kateřina VRL9955 8420963 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:06:00 66 Kulhavá Šárka LPU9357 8014525 C OK Lokomotiva Pardubice
11:08:00 68 Chrástová Magdaléna STH0551 8656541 B SK Studenec
11:10:00 70 Vakant 0
11:12:00 72 Doležalová Libuše SNA8851 8047149 C TJ START Náchod
11:14:00 74 Krásná Jitřenka DKP8254 8116737 C Oddíl OB Kotlářka
11:16:00 76 Jirčáková Martina LCE8951 8662427 R OOB TJ Slovan Luhačovice

D21D 5.76 km, 40 m, 21 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:12:00 72 Ďoubalíková Anna CHT9651 207805 C OOB SK Chrast
11:15:00 75 Hanlová Nikola SRK0553 2027231 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:18:00 78 Vakant 0
11:21:00 81 Lipovská Markéta SRK9851 8501401 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:24:00 84 Kamenická Karolína PHK9155 553445 C OK 99 Hradec Králové
11:27:00 87 Hladíková Alžběta LPU9456 2124771 C OK Lokomotiva Pardubice
11:30:00 90 Langrová Anna SHK9753 331166 C OK Slavia Hradec Králové
11:33:00 93 Besedová Katka PHK0351 8648619 C OK 99 Hradec Králové
11:36:00 96 Výchová Veronika SRK0557 8014445 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:39:00 99 Weberová Zuzana PHK6961 9462 C OK 99 Hradec Králové
11:42:00 102 Strachotová Pavlína JJN9350 8005131 C Team Jizerky
11:45:00 105 Vakant 0
11:48:00 108 Nymsová Marie TYN8651 682669 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:51:00 111 Vakant 0

D35C 6.83 km, 50 m, 17 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:01:00 01 Čížová Andrea SHK8251 8076029 C OK Slavia Hradec Králové
10:03:00 03 Jelínková Hana CTB8152 899173 C SK OB Chotěboř
10:05:00 05 Benešová Lucie SJC8951 8030189 C Sportcentrum Jičín
10:07:00 07 Hepnerová Martina PHK8150 8656708 C OK 99 Hradec Králové
10:09:00 09 Vakant 0
10:11:00 11 Tihonová Martina PHK8651 8500046 C OK 99 Hradec Králové
10:13:00 13 Stulíková Barbora SHK8552 9161 C OK Slavia Hradec Králové
10:15:00 15 Hrušová Dagmar PHK8050 232255 C OK 99 Hradec Králové
10:17:00 17 Hejtmánková Kateřina PDY8450 8328651 C Běhej Poděbrady
10:19:00 19 Petrová Daniela LPU8454 8400365 C OK Lokomotiva Pardubice
10:21:00 21 Vrbatová Petra VRL8552 8410781 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:23:00 23 Palasová Petra SJC8658 8008016 C Sportcentrum Jičín
10:25:00 25 Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 8511567 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:27:00 27 Novotná Kateřina PHK8252 8656724 C OK 99 Hradec Králové
10:29:00 29 Schmidtová Jana VRL7553 2060275 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:31:00 31 Špačková Michaela JIL8452 2035791 C OK Jilemnice
10:33:00 33 Sršňová Kateřina VAM8150 9600 C OB Vamberk
10:35:00 35 Vakant 0
10:37:00 37 Renská Lenka SNA8053 2148070 C TJ START Náchod
10:39:00 39 Šklíbová Jana SRK7651 8663139 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:41:00 41 Nimshausová Hana CHC8151 8110513 C K.O.B. Choceň
10:43:00 43 Vakant 0

D35D 5.10 km, 40 m, 19 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:41:00 41 Knedlíková Zuzana SNA8052 2122269 C TJ START Náchod
10:43:00 43 Drhlíková Markéta VAM8250 2134332 C OB Vamberk
10:45:00 45 Bohdanecká Barbora SHK7950 8003669 C OK Slavia Hradec Králové
10:47:00 47 Šafářová Ivana CET8051 2085582 C TJ Loko Česká Třebová
10:49:00 49 Kučerová Petra SJC7950 0 C Sportcentrum Jičín
10:51:00 51 Jindrová Klára PDY8051 2219009 C Běhej Poděbrady
10:53:00 53 Kmentová Lenka ZAM8552 8033289 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:55:00 55 Jiroutová Eva SNA8051 2144091 C TJ START Náchod
10:57:00 57 Spilková Marcela JIL8051 2144184 C OK Jilemnice
10:59:00 59 Brožová Jana LTU8250 8047150 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:01:00 61 Kroupová Kateřina LPU8154 8410803 C OK Lokomotiva Pardubice
11:03:00 63 Nováková Jana STH8352 2122248 C SK Studenec
11:05:00 65 Kokaislová Eva LPU7956 9296 C OK Lokomotiva Pardubice
11:07:00 67 Martincová Kristýna CHT8551 63591 C OOB SK Chrast
11:09:00 69 Pozdílková Alena PHK8053 8514478 C OK 99 Hradec Králové
11:11:00 71 Vrdlovcová Barbora JIL8150 2096111 C OK Jilemnice
11:13:00 73 Říhová Kateřina LPU8060 428295 C OK Lokomotiva Pardubice
11:15:00 75 Culková Dita SHK8151 2113082 C OK Slavia Hradec Králové
11:17:00 77 Vakant 0
11:19:00 79 Kodytková Iva VAM7751 8508280 C OB Vamberk
11:21:00 81 Jelínková Zuzana PHK7452 8119518 C OK 99 Hradec Králové
11:23:00 83 Posoldová Eva SJC7957 8033285 C Sportcentrum Jičín
11:25:00 85 Venclová Veronika ZAM8251 8003646 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:27:00 87 Klimplová Lenka LPU7951 1271279 C OK Lokomotiva Pardubice
11:29:00 89 Vejrová Iva STH8852 8656522 C SK Studenec
11:31:00 91 Šumpíková Kateřina SHK8154 2039160 C OK Slavia Hradec Králové
11:33:00 93 Holingerová Eva CHC8052 2141906 C K.O.B. Choceň
11:35:00 95 Dousková Jiřina 160002 2221500 Čeřovka Jičín
11:37:00 97 Hakenová Dana STH8251 8501569 C SK Studenec
11:39:00 99 Poláková Lucie VRL8254 2096239 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:41:00 101 Vakant 0
11:43:00 103 Štěpánová Dita DOB7956 7226 C KOB Dobruška
11:45:00 105 Píšová Monika NPA8151 8454021 C SK LOB Nová Paka
11:47:00 107 Hladká Petra KOR7950 8660542 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:49:00 109 Makovská Lenka HJL8650 9145 C Sokol Horní Jelení
11:51:00 111 Vakant 0
11:53:00 113 Slavíková Jana SHK7352 420436 C OK Slavia Hradec Králové
11:55:00 115 Vakant 0
11:57:00 117 Lišková Kateřina PHK8151 8508297 C OK 99 Hradec Králové
11:59:00 119 Sýkorová Daniela CHC8851 9549 C K.O.B. Choceň

D45C 5.67 km, 50 m, 18 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:48:00 48 Zemánková Eva SRK7452 2144177 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:50:00 50 Samková Renáta PHK7456 8409844 C OK 99 Hradec Králové
10:52:00 52 Držková Markéta LPU7670 2073755 C OK Lokomotiva Pardubice
10:54:00 54 Podlešáková Markéta PHK7851 2127884 C OK 99 Hradec Králové
10:56:00 56 Křivdová Lenka CHC7251 8655490 C K.O.B. Choceň
10:58:00 58 Besedová Petra PHK7654 8501086 C OK 99 Hradec Králové
11:00:00 60 Kolaříková Marie SOB7850 8196075 C SOBSA
11:02:00 62 Demlová Jitka LPU6955 8230369 C OK Lokomotiva Pardubice
11:04:00 64 Šišmová Hana TYN6850 8514496 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:06:00 66 Macháčková Markéta XHK7650 8109324 C MTBO Hradec Králové
11:08:00 68 Čivrná Karolína VRL7355 8107731 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:10:00 70 Bolehovská Iva LTU7552 2092417 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:12:00 72 Malá Věra JIL7752 9077 C OK Jilemnice
11:14:00 74 Ďoubalíková Veronika CHT7351 9361 C OOB SK Chrast
11:16:00 76 Stodůlková Lenka LTU6752 8047168 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:18:00 78 Šlesingerová Jitka KUO7851 887161 C KOB Ústí nad Orlicí
11:20:00 80 Karlová Kateřina JIL7553 2096130 C OK Jilemnice
11:22:00 82 Komárková Lucie LTU7851 8662725 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:24:00 84 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C OK Jilemnice
11:26:00 86 Melicharová Zdeňka PHK7551 8028877 C OK 99 Hradec Králové
11:28:00 88 Smutná Jana VAM6251 7210067 C OB Vamberk
11:30:00 90 Jakubská Naděžda SHK7652 8022650 C OK Slavia Hradec Králové
11:32:00 92 Pipková Táňa LPU7156 8117156 C OK Lokomotiva Pardubice
11:34:00 94 Krpatová Zuzana LPU7558 8042136 C OK Lokomotiva Pardubice
11:36:00 96 Vakant 0
11:38:00 98 Brožková Květa KUO7451 8680395 C KOB Ústí nad Orlicí
11:40:00 100 Hradecká Petra DOK6850 897368 C OK Doksy
11:42:00 102 Suchá Eva SHK7851 8656671 C OK Slavia Hradec Králové
11:44:00 104 Zurynková Jana EKP7053 8660595 C VŠTJ Ekonom Praha
11:46:00 106 Kunartová Lenka PHK7852 2059756 C OK 99 Hradec Králové
11:48:00 108 Kubečková Terezie SNA7652 995872 C TJ START Náchod
11:50:00 110 Vandasová Markéta VAM7250 8508298 C OB Vamberk
11:52:00 112 Vakant 0
11:54:00 114 Houžvičková Kateřina SHK7951 9136 C OK Slavia Hradec Králové
11:56:00 116 Čapková Eva LTU7852 9201756 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:58:00 118 Ježková Dana SNA7850 1401856 C TJ START Náchod

D45D 3.94 km, 35 m, 12 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:40:00 40 Procingerová Inka VRL7053 2082910 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:42:00 42 Raková Miroslava SHK7250 2060232 C OK Slavia Hradec Králové
10:44:00 44 Langrová Lenka KOR7450 2061846 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:46:00 46 Rückerová Věra HOR7450 2025353 C TJ Jiskra Hořice
10:48:00 48 Štreglová Andrea VRL7552 8075000 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:50:00 50 Boháčová Alena KUN7450 9021 C OB Kunvald
10:52:00 52 Horáčková Helena 190001 2144115 Horac
10:54:00 54 Třešňáková Blanka JIL7051 53225 C OK Jilemnice
10:56:00 56 Stará Petra VRL7354 2025354 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:58:00 58 Vrábelová Petra PHK7755 51176 C OK 99 Hradec Králové
11:00:00 60 Saifrtová Jana HOR7551 2212043 C TJ Jiskra Hořice
11:02:00 62 Filipová Ivana SRK7373 8410772 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:04:00 64 Rybínová Iva KOR7551 2067247 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:06:00 66 Smith Lucie VRL7353 2096241 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:08:00 68 Smisitelová Markéta KOR7452 2134281 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
11:10:00 70 Dohnálková Jana SHK7252 1400421 C OK Slavia Hradec Králové
11:12:00 72 Korbelová Petra PHK7652 2419927 C OK 99 Hradec Králové
11:14:00 74 Lukešová Klára SHK7850 8454025 C OK Slavia Hradec Králové
11:16:00 76 Sadílková Michaela LTU7650 2001928 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:18:00 78 Rykalová Jitka VAM7251 7210243 C OB Vamberk
11:20:00 80 Langrová Monika SHK7251 9802 C OK Slavia Hradec Králové
11:22:00 82 Vakant 0
11:24:00 84 Mrázková Jana DKP7857 8206 C Oddíl OB Kotlářka
11:26:00 86 Janovská Věra JIL7258 2127634 C OK Jilemnice
11:28:00 88 Kašparová Eva TYN7452 2111703 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:30:00 90 Čermáková Lucie PHK7150 2103266 C OK 99 Hradec Králové
11:32:00 92 Vakant 0
11:34:00 94 Fenclová Markéta LPU7155 8409842 C OK Lokomotiva Pardubice
11:36:00 96 Fialová Radmila SHK7653 232493 C OK Slavia Hradec Králové
11:38:00 98 Junková Kateřina STH7351 7204984 C SK Studenec
11:40:00 100 Čiháková Olga HOR7651 2104603 C TJ Jiskra Hořice
11:42:00 102 Sedláková Hana SRK7850 426328 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:44:00 104 Mudruňková Romana VAM7752 2109696 C OB Vamberk
11:46:00 106 Loukotová Andrea HOR7350 8006743 C TJ Jiskra Hořice
11:48:00 108 Vakant 0
11:50:00 110 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C TJ START Náchod
11:52:00 112 Vrabcová Lucie 240001 2017674 PHK edu
11:54:00 114 Kutáčová Ivana NPA7852 2060300 C SK LOB Nová Paka

D55C 4.17 km, 35 m, 14 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 00 Jiřištová Hana JIL6052 9093 C OK Jilemnice
10:02:00 02 Mutinská Zdeňka KUO6499 8482088 C KOB Ústí nad Orlicí
10:04:00 04 Semrádová Jitka CHC6651 8166708 C K.O.B. Choceň
10:06:00 06 Vakant 0
10:08:00 08 Machová Iveta NPA6851 7207884 C SK LOB Nová Paka
10:10:00 10 Vakant 0
10:12:00 12 Klapalová Jana VAM6451 1416361 C OB Vamberk
10:14:00 14 Müllerová Zorka BZP6750 8162838 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:16:00 16 Hindráková Martina LTU6451 8667964 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:18:00 18 Kulhavá Jarmila SRK6751 2045240 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:20:00 20 Bartoňová Iva SHK6151 7203454 C OK Slavia Hradec Králové
10:22:00 22 Kábrtová Iva PEN6350 8030630 C OK RECO Sport
10:24:00 24 Benešová Iva SJC6151 886513 C Sportcentrum Jičín
10:26:00 26 Léharová Iva LPU6152 8514488 C OK Lokomotiva Pardubice
10:28:00 28 Vakant 0
10:30:00 30 Chmelařová Marie SHK6352 9122 C OK Slavia Hradec Králové
10:32:00 32 Nožková Dagmar ZAM6251 2092408 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:34:00 34 Bendáková Jitka LTU6951 2085652 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:36:00 36 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 C OK Slavia Hradec Králové
10:38:00 38 Valachová Jana LPU6654 253353 C OK Lokomotiva Pardubice

D55D 2.82 km, 15 m, 11 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:01:00 01 Francová Julínková Dana LPU6555 8512706 C OK Lokomotiva Pardubice
10:04:00 04 Vondráčková Zdeňka SNA6251 9608 C TJ START Náchod
10:07:00 07 Smrčková Olga LPU6055 9301 C OK Lokomotiva Pardubice
10:10:00 10 Vakant 0
10:13:00 13 Mertlíková Hana VRL6251 8501517 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:16:00 16 Hausvaterová Marcela SHK6152 219201 C OK Slavia Hradec Králové
10:19:00 19 Justová Jana PHK6153 207818 C OK 99 Hradec Králové
10:22:00 22 Egrtová Jitka SHK6354 331561 C OK Slavia Hradec Králové
10:25:00 25 Dusílková Marie SRK5752 2091518 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:28:00 28 Veverková Yveta VAM6452 9678 C OB Vamberk
10:31:00 31 Doležalová Ivana TYN6451 995808 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:34:00 34 Vakant 0
10:37:00 37 Zelenková Lenka 30001 9920924 Zelenkovi
10:40:00 40 Vakant 0
10:43:00 43 Remešová Alena SRK6150 7249 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:46:00 46 Kološová Jana LPU6653 9346 C OK Lokomotiva Pardubice
10:49:00 49 Kavalírová Zuzana PHK6950 2035720 C OK 99 Hradec Králové
10:52:00 52 Macháčková Jana SHK6450 7211287 C OK Slavia Hradec Králové

D65C 3.65 km, 30 m, 16 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:01:00 01 Šabatková Zdeňka SHK5652 9112 C OK Slavia Hradec Králové
10:03:00 03 Svobodová Hana SMB5951 7705 C SKOB Mladá Boleslav
10:05:00 05 Bláhová Luba SHK5852 9118 C OK Slavia Hradec Králové
10:07:00 07 Nováková Jana NPA5552 2060214 C SK LOB Nová Paka
10:09:00 09 Fejlková Alice SHK5351 9107 C OK Slavia Hradec Králové
10:11:00 11 Vakant 0
10:13:00 13 Zvěřinová Darina SNA5952 51443 C TJ START Náchod
10:15:00 15 Víchová Ladislava LPU5851 8014508 C OK Lokomotiva Pardubice
10:17:00 17 Bienová Věra SJC5752 8000438 C Sportcentrum Jičín
10:19:00 19 Panchártková Jitka PHK5951 253368 C OK 99 Hradec Králové
10:21:00 21 Langrová Eva SNA5351 8144128 C TJ START Náchod
10:23:00 23 Jiranová Alena PHK5351 9371 C OK 99 Hradec Králové
10:25:00 25 Hušková Eva NPA5754 8409846 C SK LOB Nová Paka
10:27:00 27 Běhounová Jiřina PHK5651 8648580 C OK 99 Hradec Králové
10:29:00 29 Hepnerová Dagmar SHK5451 9108 C OK Slavia Hradec Králové
10:31:00 31 Vakant 0
10:33:00 33 Gazdačková Jana SHK5851 9117 C OK Slavia Hradec Králové
10:35:00 35 Šedivá Miroslava EKP5750 8026620 C VŠTJ Ekonom Praha
10:37:00 37 Novotná Jiřina LPU5654 8047142 C OK Lokomotiva Pardubice
10:39:00 39 Nýdrlová Eva VRL5451 8954 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

D70C 3.29 km, 30 m, 14 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 00 Kubíková Květoslava LPU4752 8471811 C OK Lokomotiva Pardubice
10:03:00 03 Vakant 0
10:06:00 06 Kalibánová Jiřina NPA5351 8006771 C SK LOB Nová Paka
10:09:00 09 Vakant 0
10:12:00 12 Zlesáková Vlasta JIL5362 8285927 C OK Jilemnice
10:15:00 15 Martincová Helena ZAM5051 9033 C OB T.J. Sokol Žamberk

H10N 2.34 km, 15 m, 15 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 00 Leštínský Vojtěch VRL1616 9201758 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:02:00 02 Drhlík Antonín SRK1601 9518 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:04:00 04 Haken Václav STH1601 8501136 C SK Studenec
10:06:00 06 Čapek Samuel PHK1600 53164 C OK 99 Hradec Králové
10:08:00 08 Vakant 0
10:10:00 10 Pýcha Jan LPU1604 2091559 C OK Lokomotiva Pardubice
10:12:00 12 Parma Ondřej SRK1502 2222828 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:14:00 14 Gregor Matyáš DOB1501 7203321 C KOB Dobruška
10:16:00 16 Kříž Prokop LPU1602 8165222 C OK Lokomotiva Pardubice
10:18:00 18 Šedivý Marek PGP1400 1406172 C SK Praga
10:20:00 20 Klícha Kryštof SRK1602 2222839 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:22:00 22 Vakant 0
10:24:00 24 Zahradník Eduard SJC1504 8102799 Sportcentrum Jičín
10:26:00 26 Sokolář Vojtěch SNA1601 2113361 C TJ START Náchod
10:28:00 28 Tejnora František SHK1503 331576 C OK Slavia Hradec Králové
10:30:00 30 Novák Karel STH1402 2134356 C SK Studenec
10:32:00 32 Komárek Josef CHC1501 9554 C K.O.B. Choceň
10:34:00 34 Koudela Adam HJL1402 2039825 C Sokol Horní Jelení

H10C 2.04 km, 20 m, 10 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:45:00 45 Šafář Jan CET1402 2213811 C TJ Loko Česká Třebová
10:47:00 47 Hauschwitz Radim JIL1503 426352 C OK Jilemnice
10:49:00 49 Zvěřina Radim LPU1501 8500041 C OK Lokomotiva Pardubice
10:51:00 51 Votoček Martin JIL1504 2133886 C OK Jilemnice
10:53:00 53 Odvody Vilém LPU1502 8509053 C OK Lokomotiva Pardubice
10:55:00 55 Wohanka Metoděj VRL1601 8409892 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:57:00 57 Lučan Jakub LPU1401 515134 C OK Lokomotiva Pardubice
10:59:00 59 Brož Martin PHK1400 2152882 C OK 99 Hradec Králové
11:01:00 61 Teplý Lukáš VRL1401 2220674 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:03:00 63 Tihon Jan PHK1505 2078454 C OK 99 Hradec Králové
11:05:00 65 Pauer Libor SRK1402 2144160 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:07:00 67 Vrábel Ondřej PHK1500 8063063 C OK 99 Hradec Králové
11:09:00 69 Zollmann Filip HOR1600 2212045 C TJ Jiskra Hořice
11:11:00 71 Solánský Ondřej PHK1403 2212002 C OK 99 Hradec Králové
11:13:00 73 Martinec Otakar CHT1502 2221501 C OOB SK Chrast
11:15:00 75 Novotný Matouš PHK1515 8511603 C OK 99 Hradec Králové
11:17:00 77 Marek Lukáš LPU1407 2081386 C OK Lokomotiva Pardubice
11:19:00 79 Vítek Michal PHK1402 8409841 C OK 99 Hradec Králové
11:21:00 81 Drápal Štěpán STH1501 8063074 C SK Studenec
11:23:00 83 Klícha Jindřich SRK1406 2222832 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:25:00 85 Kosina Vít CHT1403 0 C OOB SK Chrast
11:27:00 87 Havel Ondřej LPU1404 2217335 C OK Lokomotiva Pardubice
11:29:00 89 Jiřišta Vladimír JIL1502 2139478 C OK Jilemnice
11:31:00 91 Jirout Filip LPU1403 2148062 C OK Lokomotiva Pardubice
11:33:00 93 Palas Tomáš SJC1501 8091115 C Sportcentrum Jičín
11:35:00 95 Kolín Jonáš JIL1500 8332000 C OK Jilemnice
11:37:00 97 Janovec Karel SRK1404 2222821 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:39:00 99 Matras Štěpán CHT1402 8511657 C OOB SK Chrast
11:41:00 101 Makovský Jonáš HJL1400 9103 C Sokol Horní Jelení
11:43:00 103 Vakant 0
11:45:00 105 Jakubec Jan SJC1503 2112770 C Sportcentrum Jičín
11:47:00 107 Kučera Šimon LPU1406 2070814 C OK Lokomotiva Pardubice
11:49:00 109 Hepner Martin PHK1501 8226320 C OK 99 Hradec Králové
11:51:00 111 Hrdinka Antonín SHK1401 2421363 C OK Slavia Hradec Králové

H12C 3.59 km, 30 m, 15 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:36:00 36 Kakos Martin LPU1304 835307 C OK Lokomotiva Pardubice
10:38:00 38 Mrázek Václav DKP1202 8209 C Oddíl OB Kotlářka
10:40:00 40 Udržal Lukáš LPU1303 8063092 C OK Lokomotiva Pardubice
10:42:00 42 Komárek Jakub SHK1209 2073743 C OK Slavia Hradec Králové
10:44:00 44 Vakant 0
10:46:00 46 Holata Vojtěch PDY1303 8500448 B Běhej Poděbrady
10:48:00 48 Sedlák Antonín VRL1304 8162882 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:50:00 50 Vošvrda Václav SJC1203 8202261 B Sportcentrum Jičín
10:52:00 52 Macháček Jakub SHK1202 8076589 B OK Slavia Hradec Králové
10:54:00 54 Štučka Štěpán VRL1303 8514483 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:56:00 56 Fukátko Václav LPU1302 8109313 C OK Lokomotiva Pardubice
10:58:00 58 Kolařík Jiří SOB1300 8502697 C SOBSA
11:00:00 60 Wohanka Antonín VRL1201 8026573 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:02:00 62 Martinec Eduard CHT1202 2102866 C OOB SK Chrast
11:04:00 64 Vlk Vojtěch SRK1202 2134367 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:06:00 66 Kostečka Antonín JIL1304 2139466 C OK Jilemnice
11:08:00 68 Votroubek Jan SRK1206 8133200 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:10:00 70 Zollmann David HOR1200 2211446 C TJ Jiskra Hořice
11:12:00 72 Teplý Martin VRL1202 2152962 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:14:00 74 Jirout Jáchym SNA1201 2124797 C TJ START Náchod
11:16:00 76 Kutnar Vladimír VRL1307 2126237 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:18:00 78 Kopecký Šimon JIL1302 8511577 C OK Jilemnice
11:20:00 80 Wohanka Jakub VRL1301 8987 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:22:00 82 Kubíček Jonáš JIL1301 2139481 C OK Jilemnice
11:24:00 84 Toman Jonáš VRL1305 2126233 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:26:00 86 Klabzuba Jan SRK1207 2027216 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:28:00 88 Vrbata Alan VRL1203 8137516 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:30:00 90 Vakant 0
11:32:00 92 Liška Albert PHK1313 8005148 C OK 99 Hradec Králové
11:34:00 94 Vakant 0
11:36:00 96 Šimek Jan CHC1301 8512667 C K.O.B. Choceň
11:38:00 98 Sýkora Jan SRK1204 2134327 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:40:00 100 Pýcha František LPU1305 8501049 C OK Lokomotiva Pardubice
11:42:00 102 Pompach Tobiáš PHK1201 8004053 B OK 99 Hradec Králové
11:44:00 104 Valdman Hynek JIL1303 426353 C OK Jilemnice
11:46:00 106 Volák Jiří PHK1204 8512728 C OK 99 Hradec Králové
11:48:00 108 Binar Vít STE1201 8512693 C SK SKI-OB Šternberk
11:50:00 110 Hrdinka Josef SHK1205 8509355 B OK Slavia Hradec Králové

H12D 2.36 km, 20 m, 12 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 00 Potštejnský Vít SRK1306 2211638 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:02:00 02 Satur Jakub VRL1204 2260355 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:04:00 04 Plůcha Petr STH1203 2144158 C SK Studenec
10:06:00 06 Balcar Denis ZAM1201 2053566 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:08:00 08 Vágner Matouš LPU1214 2122241 C OK Lokomotiva Pardubice
10:10:00 10 Dvořák Vít ZAM1301 2075624 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:12:00 12 Jelínek David LPU1213 2049546 C OK Lokomotiva Pardubice
10:14:00 14 Nymsa Matyáš TYN1300 8520834 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:16:00 16 Tauchman Matěj STH1304 2144173 C SK Studenec
10:18:00 18 Culek Tibor SHK1307 2222847 C OK Slavia Hradec Králové
10:20:00 20 Hanč Jan VRL1306 2229850 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:22:00 22 Samek Viktor LPU1307 2112731 C OK Lokomotiva Pardubice
10:24:00 24 Novák František STH1303 2001975 C SK Studenec
10:26:00 26 Vakant 0
10:28:00 28 Balcar Štěpán 300001 2158500 Balcar
10:30:00 30 Kokaisl Filip LPU1210 9660 C OK Lokomotiva Pardubice
10:32:00 32 Spejchal Tomáš SRK1208 2144157 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:34:00 34 Dostál Tomáš ZAM1302 2053567 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:36:00 36 Červinka Dominik HJL1202 8409851 C Sokol Horní Jelení
10:38:00 38 Zářecký Štěpán ZAM1204 426310 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:40:00 40 Šimák Marek SHK1208 8514555 C OK Slavia Hradec Králové
10:42:00 42 Ophoff Alex STH1204 2008997 C SK Studenec
10:44:00 44 Vohradský Dominik LPU1309 2122265 C OK Lokomotiva Pardubice
10:46:00 46 Stránský Filip SHK1302 331703 C OK Slavia Hradec Králové

H14C 5.49 km, 50 m, 26 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:11:00 11 Bohdanecký František SHK1104 8003635 B OK Slavia Hradec Králové
10:13:00 13 Domin Ondřej LPU1103 8014491 C OK Lokomotiva Pardubice
10:15:00 15 Lukeš Josef SHK1005 8022334 B OK Slavia Hradec Králové
10:17:00 17 Macek Dan LPU1104 8109424 B OK Lokomotiva Pardubice
10:19:00 19 Kunart Lukáš PHK1010 8482087 B OK 99 Hradec Králové
10:21:00 21 Retka Jakub LTU1000 2057577 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:23:00 23 Pouchlý Matěj SHK1009 8183190 B OK Slavia Hradec Králové
10:25:00 25 Vakant 0
10:27:00 27 Ticháček Jáchym SJC1004 8250110 C Sportcentrum Jičín
10:29:00 29 Paukert Adam VRL1104 2158544 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:31:00 31 Lučan Ondřej LPU1101 8109426 B OK Lokomotiva Pardubice
10:33:00 33 Tatarnikov Ivan PHK1106 8003640 B OK 99 Hradec Králové
10:35:00 35 Slavík František SHK1110 8162884 B OK Slavia Hradec Králové
10:37:00 37 Kárník Štěpán LPU1002 8109417 B OK Lokomotiva Pardubice
10:39:00 39 Košťál Antonín SHK1004 8511176 C OK Slavia Hradec Králové
10:41:00 41 Kutlvašr Vladimír VRL1002 8047122 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:43:00 43 Juška Vojtěch LPU1003 8014487 B OK Lokomotiva Pardubice
10:45:00 45 Matějec Jonáš VRL1004 2224138 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:47:00 47 Fiala Matyáš SHK1102 8042133 B OK Slavia Hradec Králové
10:49:00 49 Vejvoda Martin SJC1102 8514554 C Sportcentrum Jičín
10:51:00 51 Kozel Lukáš LPU1010 2096140 C OK Lokomotiva Pardubice
10:53:00 53 Saifrt Matěj HOR1000 8508291 C TJ Jiskra Hořice
10:55:00 55 Pavelec Daniel NPA1101 8006751 B SK LOB Nová Paka
10:57:00 57 Šatínský Jan SHK1103 8510258 C OK Slavia Hradec Králové
10:59:00 59 Hanousek Jan SJC1005 8519812 C Sportcentrum Jičín
11:01:00 61 Šafář Jakub CET1103 8064594 B TJ Loko Česká Třebová
11:03:00 63 Novotný Kryštof PHK1002 8656702 B OK 99 Hradec Králové
11:05:00 65 Bednář Filip LPU1011 2096132 C OK Lokomotiva Pardubice
11:07:00 67 Vakant 0
11:09:00 69 Šimek Vojtěch CHC1002 8113489 B K.O.B. Choceň
11:11:00 71 Šíma Antonín SRK1001 2214507 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:13:00 73 Polák Vlastimil VRL1001 8454321 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:15:00 75 Čihák Matěj HOR1100 8025655 B TJ Jiskra Hořice
11:17:00 77 Chrtek Jan PHK1100 8051261 B OK 99 Hradec Králové
11:19:00 79 Posolda Lukáš SJC1100 8226418 B Sportcentrum Jičín
11:21:00 81 Novák Vojtěch VRL1003 8511574 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:23:00 83 Šumpík Filip SHK1109 8162911 B OK Slavia Hradec Králové
11:25:00 85 Mokrý Tadeáš HJL1100 8409860 C Sokol Horní Jelení
11:27:00 87 Andrle Tomáš SHK1111 2213818 C OK Slavia Hradec Králové
11:29:00 89 Řehák Jan SJC1103 8063059 C Sportcentrum Jičín
11:31:00 91 Leško Michal SHK1002 8510286 B OK Slavia Hradec Králové
11:33:00 93 Vaněk Ondřej LPU1014 8501576 C OK Lokomotiva Pardubice
11:35:00 95 Vakant 0
11:37:00 97 Kadaně Matěj LPU1001 8501558 B OK Lokomotiva Pardubice
11:39:00 99 Hanslík Jaroslav SHK1107 2152874 C OK Slavia Hradec Králové
11:41:00 101 Jirout Vilém LPU1012 8014516 B OK Lokomotiva Pardubice

H14D 3.80 km, 30 m, 16 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:49:00 49 Hauschwitz Roman JIL1102 425563 C OK Jilemnice
10:51:00 51 Potštejnský Vojtěch SRK1102 2224797 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:53:00 53 Jiřík Marek STH1108 2144172 C SK Studenec
10:55:00 55 Brož Jiří LTU1101 8514519 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:57:00 57 Špinar František VRL1005 2653435 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:59:00 59 Vakant 0
11:01:00 61 Červený Matyáš LPU1110 2082906 C OK Lokomotiva Pardubice
11:03:00 63 Liška Viktor PHK1111 8511604 C OK 99 Hradec Králové
11:05:00 65 Kouba Jonáš SRK1004 2017682 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:07:00 67 Adamů Matěj LPU0912 2049514 C OK Lokomotiva Pardubice
11:09:00 69 Munzar Tomáš PDY1003 2216237 C Běhej Poděbrady
11:11:00 71 Ločárek Daniel LPU1111 2075617 C OK Lokomotiva Pardubice
11:13:00 73 Vakant 0
11:15:00 75 Šimek Oldřich STH1104 2134336 C SK Studenec
11:17:00 77 Jičínský Antonín SRK1101 2134346 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:19:00 79 Urbanec Patrik STH1101 2144164 C SK Studenec
11:21:00 81 Luňáček Filip SHK1118 0 C OK Slavia Hradec Králové
11:23:00 83 Jindra Jáchym PDY1105 2181938 C Běhej Poděbrady
11:25:00 85 Šabatka Filip LPU1107 9269 C OK Lokomotiva Pardubice
11:27:00 87 Stejskal Petr ZAM1103 2053564 C OB T.J. Sokol Žamberk

H16C 6.82 km, 50 m, 20 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 00 Vít Petr KOR0805 2181291 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:02:00 02 Vakant 0
10:04:00 04 Lasík Martin LTU0803 8047153 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:06:00 06 Jakubský David PHK0905 8014481 B OK 99 Hradec Králové
10:08:00 08 Gottstein Matouš JIL0901 8670751 B OK Jilemnice
10:10:00 10 Šlambora Kryštof SHK0806 8063097 B OK Slavia Hradec Králové
10:12:00 12 Maloch David LPU0905 8109427 B OK Lokomotiva Pardubice
10:14:00 14 Rémiš Štěpán SHK0802 8410778 B OK Slavia Hradec Králové
10:16:00 16 Doucha Tomáš SNA0801 8019416 B TJ START Náchod
10:18:00 18 Lučan Matěj LPU0903 8109396 B OK Lokomotiva Pardubice
10:20:00 20 Šeps Miroslav SRK0801 8516923 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:22:00 22 Spilka Petr JIL0803 8144118 B OK Jilemnice
10:24:00 24 Zástava Marek SHK0908 8500002 C OK Slavia Hradec Králové
10:26:00 26 Čapek Karel LTU0801 8047154 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:28:00 28 Jedlinský Martin VAM0800 2211500 C OB Vamberk
10:30:00 30 Sochor Jakub PHK0906 8022640 A OK 99 Hradec Králové
10:32:00 32 Čihák Jakub HOR0901 8014569 A TJ Jiskra Hořice
10:34:00 34 Kroupa Matyáš LPU0902 8109402 B OK Lokomotiva Pardubice
10:36:00 36 Čečka Vojtěch SHK0804 2113080 C OK Slavia Hradec Králové
10:38:00 38 Brož Jindřich LTU0903 8514491 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:40:00 40 Červinka Vojtěch VRL0903 2124762 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:42:00 42 Kyrylyshyn Ihor SHK0910 8071970 B OK Slavia Hradec Králové
10:44:00 44 Renský Matěj SNA0903 2148119 C TJ START Náchod
10:46:00 46 Stejskal Pavel ZAM0903 436955 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:48:00 48 Držka Filip LPU0901 2102523 B OK Lokomotiva Pardubice
10:50:00 50 Matoušek Alex CHC0902 8200920 B K.O.B. Choceň
10:52:00 52 Jelínek František PHK0900 8162886 A OK 99 Hradec Králové
10:54:00 54 Rémiš Šimon SHK0801 8410769 B OK Slavia Hradec Králové
10:56:00 56 Kvášovský Filip LTU0902 8028803 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:58:00 58 Kubeček Antonín SNA0803 8022684 A TJ START Náchod
11:00:00 60 Erben Hynek VRL0801 2124799 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:02:00 62 Škorpil Marek HOR0900 8064484 A TJ Jiskra Hořice

H18C 8.20 km, 60 m, 22 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 00 Vakant 0
10:04:00 04 Horák Filip PHK0701 8514540 B OK 99 Hradec Králové
10:08:00 08 Vakant 0
10:12:00 12 Borovec Šimon CHC0701 8189888 B K.O.B. Choceň

H21C 11.71 km, 90 m, 25 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:43:00 43 Vandělík Michal ALB8501 8012039 C OOB Albrechtice nad Orlicí
10:45:00 45 Lučan Vladimír LPU7710 8508306 C OK Lokomotiva Pardubice
10:47:00 47 Losman Petr PHK7901 8656658 R OK 99 Hradec Králové
10:49:00 49 Kotyk Vojtěch LTU0502 8085196 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:51:00 51 Balcar Jiří SNA0301 8022679 C TJ START Náchod
10:53:00 53 Šabatka Jan SHK9001 8136028 C OK Slavia Hradec Králové
10:55:00 55 Dvořáček Radek VAM9401 8509332 C OB Vamberk
10:57:00 57 Gebrt Jan SHK9801 8656729 C OK Slavia Hradec Králové
10:59:00 59 Kolín Jan DKP7701 8007701 C Oddíl OB Kotlářka
11:01:00 61 Mlateček Jiří TYN9501 8508294 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:03:00 63 Kupka Jaroslav ALB7800 7213 C OOB Albrechtice nad Orlicí
11:05:00 65 Krejsa Jan CHT8701 8509062 C OOB SK Chrast
11:07:00 67 Jelínek Jaromír CTB7702 899166 C SK OB Chotěboř
11:09:00 69 Kubelka Tomáš LPU9307 8656587 E OK Lokomotiva Pardubice
11:11:00 71 Moravec Jan ZAM0205 8629818 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:13:00 73 Mielec Jaromír AOP9701 8008123 C Orientační Běh Opava
11:15:00 75 Mühlbach Aleš STH0104 8109420 C SK Studenec
11:17:00 77 Vakant 0
11:19:00 79 Choutka Matěj NPA0402 8482062 B SK LOB Nová Paka
11:21:00 81 Lazák Jan LTU0500 8662729 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:23:00 83 Novák Stanislav NPA0404 8109325 B SK LOB Nová Paka
11:25:00 85 Dutkowski Mikolaj CHC9201 8010192 C K.O.B. Choceň
11:27:00 87 Udržal Tomáš LPU8002 8656530 R OK Lokomotiva Pardubice
11:29:00 89 Nimshaus Viktor CHC0502 8012872 B K.O.B. Choceň
11:31:00 91 Tichý Radomír SHK0000 8670465 C OK Slavia Hradec Králové
11:33:00 93 Morávek Martin SRK0503 8663144 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:35:00 95 Sháněl Jan CHC9402 8199402 C K.O.B. Choceň
11:37:00 97 Doucha Martin SNA0501 8076025 B TJ START Náchod
11:39:00 99 Podolský Petr SHK0507 8014546 A OK Slavia Hradec Králové
11:41:00 101 Hrouda Martin FSP7612 8680607 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:43:00 103 Weiner Jakub SHK7911 8663208 C OK Slavia Hradec Králové
11:45:00 105 Kadeřávek Petr PHK7605 9399 C OK 99 Hradec Králové
11:47:00 107 Hepner David SHK7601 8655416 C OK Slavia Hradec Králové
11:49:00 109 Palas Jan SJC8507 8008014 C Sportcentrum Jičín
11:51:00 111 Houžvička Filip SHK0504 8502690 B OK Slavia Hradec Králové
11:53:00 113 Procházka David LPU9113 8656511 R OK Lokomotiva Pardubice

H21D 6.71 km, 50 m, 17 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:03:00 03 Kuhn Vojtěch LPU0404 8031407 C OK Lokomotiva Pardubice
10:07:00 07 Vakant 0
10:11:00 11 Kovář Radim CET0501 8512705 C TJ Loko Česká Třebová
10:15:00 15 Vakant 0
10:19:00 19 Nitsch Karel FSP7611 8914 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:23:00 23 Vakant 0
10:27:00 27 Heczko Stanislav STH0107 8510267 C SK Studenec
10:31:00 31 Kamenický Jakub PHK9104 8520942 C OK 99 Hradec Králové
10:35:00 35 Rak Tomáš SHK0400 7207030 C OK Slavia Hradec Králové
10:39:00 39 Kučera Kryšpín PHK9900 2075657 C OK 99 Hradec Králové

H35C 8.20 km, 60 m, 23 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:18:00 78 Šnokhous Jan SJC8002 8357666 C Sportcentrum Jičín
11:20:00 80 Vakant 0
11:22:00 82 Kummer Lukáš PHK7805 8502711 C OK 99 Hradec Králové
11:24:00 84 Bolech Filip CHT8603 49634 C OOB SK Chrast
11:26:00 86 Vítek Petr PHK7601 8007174 C OK 99 Hradec Králové
11:28:00 88 Wohanka Pavel VRL7501 8330550 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:30:00 90 Filip Libor SRK7101 8137519 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:32:00 92 Drhlík Petr VAM8301 8501556 C OB Vamberk
11:34:00 94 Martinec Petr CHT8502 52168 C OOB SK Chrast
11:36:00 96 Bartoň Zdeněk NPA8301 8047200 C SK LOB Nová Paka
11:38:00 98 Korbel Michal PHK7703 8226379 C OK 99 Hradec Králové
11:40:00 100 Vakant 0
11:42:00 102 Šabatka Petr LPU8106 8000246 C OK Lokomotiva Pardubice
11:44:00 104 Šklíba Jan SRK7501 8515523 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:46:00 106 Krmaš Václav SRK8001 8008111 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:48:00 108 Bláha Jan HJL8200 8226314 C Sokol Horní Jelení
11:50:00 110 Souček Tomáš SHK8200 8662339 C OK Slavia Hradec Králové
11:52:00 112 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C SOBSA
11:54:00 114 Hladký Viktor VAM8201 8109384 C OB Vamberk
11:56:00 116 Jakubec Petr SJC8106 8115757 C Sportcentrum Jičín
11:58:00 118 Brož Michal LTU8000 8006739 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:00:00 120 Wohanka Petr VRL7305 8087305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:02:00 122 Beneš Jan SJC8703 8290987 C Sportcentrum Jičín
12:04:00 124 Koblížek Kamil KUO8001 8667546 C KOB Ústí nad Orlicí
12:06:00 126 Matras Tomáš CHT8001 8047209 C OOB SK Chrast
12:08:00 128 Škoda Jáchym LTU8700 1420240 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov

H35D 5.76 km, 40 m, 20 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:01:00 01 Sýkora Bohumil CHC8601 9563 C K.O.B. Choceň
10:03:00 03 Haken Adam STH8102 8445287 C SK Studenec
10:05:00 05 Lžíčař Martin DOB8803 8180410 C KOB Dobruška
10:07:00 07 Souček Karel SHK6601 553452 C OK Slavia Hradec Králové
10:09:00 09 Hanousek Martin CTB7910 8003608 C SK OB Chotěboř
10:11:00 11 Nachtigall Petr LPU8210 2102526 C OK Lokomotiva Pardubice
10:13:00 13 Vakant 0
10:15:00 15 Kuhn Jiří LPU7718 2049548 C OK Lokomotiva Pardubice
10:17:00 17 Kremzar Petr 90002 8409877 OŘJ Vamberk
10:19:00 19 Vakant 0
10:21:00 21 Jirčák Ondřej SRK8805 8075981 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:23:00 23 Vakant 0
10:25:00 25 Andrš Petr ZAM8401 8226348 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:27:00 27 Hamerský David 90001 8508277 OŘJ Vamberk
10:29:00 29 Kronika Miroslav PEN7100 1398999 C OK RECO Sport
10:31:00 31 Műller Kamil TYN7500 8516254 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:33:00 33 Procházka Martin LTU8101 2108882 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:35:00 35 Nymsa Zdeněk TYN8502 8015302 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:37:00 37 Vaňátko Jakub LTU8100 8047129 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:39:00 39 Balek Jan SNA8301 2211961 C TJ START Náchod
10:41:00 41 Tauchman Vít STH8103 9934 C SK Studenec
10:43:00 43 Zahradník Jakub SJC8604 8207701 C Sportcentrum Jičín
10:45:00 45 Kokaisl Tomáš LPU7820 8513606 C OK Lokomotiva Pardubice
10:47:00 47 Hanousek Václav SJC8008 8482063 C Sportcentrum Jičín

H45C 7.40 km, 50 m, 26 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 00 Zikmund Zdeněk NPA6705 7003002 C SK LOB Nová Paka
10:02:00 02 Sokolář Zdeněk SNA7201 8014538 C TJ START Náchod
10:04:00 04 Pleva Stanislav SJC7601 8654390 C Sportcentrum Jičín
10:06:00 06 Pilgr Luděk CET7601 2075655 C TJ Loko Česká Třebová
10:08:00 08 Leštínský Tomáš OAV7801 2027232 C Orienteering Adventure
10:10:00 10 Pozdílek Martin PHK7803 8047119 C OK 99 Hradec Králové
10:12:00 12 Macháček Jiří XHK7601 8109421 C MTBO Hradec Králové
10:14:00 14 Polák Vlastimil VRL7702 7702000 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:16:00 16 Vrábel Petr PHK7604 8051264 C OK 99 Hradec Králové
10:18:00 18 Brožek Tomáš KUO6902 8680335 C KOB Ústí nad Orlicí
10:20:00 20 Adamovský Michal TYN7200 8013397 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:22:00 22 Chrást Tomáš STH7401 8670473 C SK Studenec
10:24:00 24 Kurfürst Pavel FSP7400 8022689 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:26:00 26 Macek Pavel LPU7517 8003594 C OK Lokomotiva Pardubice
10:28:00 28 Vrbata Alan VRL7802 8648606 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:30:00 30 Čečka Jiří SHK7600 8109416 C OK Slavia Hradec Králové
10:32:00 32 Titz Pavel 250003 1398992 Jantaři II
10:34:00 34 Vakant 0
10:36:00 36 Kušička Josef HJL7600 8285930 C Sokol Horní Jelení
10:38:00 38 Doucha Jiří SNA7105 8655470 C TJ START Náchod
10:40:00 40 Držka Štěpán LPU7604 7209354 C OK Lokomotiva Pardubice
10:42:00 42 Novák Jiří NPA7502 8063047 C SK LOB Nová Paka
10:44:00 44 Czagan Jan LPU7106 8226345 C OK Lokomotiva Pardubice
10:46:00 46 Kunart Tomáš PHK7205 8482086 C OK 99 Hradec Králové
10:48:00 48 Erbert Ladislav PEN7700 8516415 C OK RECO Sport
10:50:00 50 Karkoš Petr 250001 7209433 Jantaři II
10:52:00 52 Borovec Alexandr CHC7606 9550 C K.O.B. Choceň
10:54:00 54 Vandas Luděk VAM6601 8261111 C OB Vamberk
10:56:00 56 Matoušek Josef PHK7900 8026589 C OK 99 Hradec Králové
10:58:00 58 Jakubský Radek SHK7603 8013423 C OK Slavia Hradec Králové
11:00:00 60 Kříž Libor LPU7804 8007804 C OK Lokomotiva Pardubice
11:02:00 62 Falta Radim KUO7802 8017736 C KOB Ústí nad Orlicí
11:04:00 64 Volák Pavel SNA7002 8505212 C TJ START Náchod
11:06:00 66 Kárník Jan LPU7811 8051262 C OK Lokomotiva Pardubice
11:08:00 68 Šubrt Antonín DKP7100 8080834 C Oddíl OB Kotlářka
11:10:00 70 Netuka Jan SHK7001 9126 C OK Slavia Hradec Králové
11:12:00 72 Hruša Petr PHK7806 416203 C OK 99 Hradec Králové
11:14:00 74 Budík MIlan 250004 8514492 Jantaři II
11:16:00 76 Lazák Jan LTU6900 8662675 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:18:00 78 Budík Radek 250002 52505 Jantaři II
11:20:00 80 Holinger Jiří CHC7707 8201177 C K.O.B. Choceň
11:22:00 82 Saifrt Tomáš HOR7600 2212056 C TJ Jiskra Hořice
11:24:00 84 Vakant 0
11:26:00 86 Šafr Jiří CHC7706 9564 C K.O.B. Choceň
11:28:00 88 Kutlvašr Ruda VRL7601 2017664 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:30:00 90 Podlešák Marek PHK7802 2088213 C OK 99 Hradec Králové
11:32:00 92 Šafář Miroslav CET7001 2219028 C TJ Loko Česká Třebová
11:34:00 94 Netopil Libor VAM7401 8061483 C OB Vamberk
11:36:00 96 Binar Robert OOL7501 8116829 C SK Haná orienteering
11:38:00 98 Jánek Ladislav LPU6103 8482633 C OK Lokomotiva Pardubice

H45D 6.01 km, 40 m, 18 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:20:00 20 Zemánek Miroslav SRK7401 2027222 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:22:00 22 Zlesák Ondřej JIL7601 9067 C OK Jilemnice
10:24:00 24 Kakos Tomáš LPU7819 7210076 C OK Lokomotiva Pardubice
10:26:00 26 Kvášovský Jakub LTU7802 8680297 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:28:00 28 Stohanzl Jan LPU7600 2103261 C OK Lokomotiva Pardubice
10:30:00 30 Slovák Miroslav SHK7704 9101117 C OK Slavia Hradec Králové
10:32:00 32 Mikyska Alan VAM7149 9684 C OB Vamberk
10:34:00 34 Vakant 0
10:36:00 36 Mokrý Michal HJL7900 2080970 C Sokol Horní Jelení
10:38:00 38 Rémiš Jaromír SHK7200 8454032 C OK Slavia Hradec Králové
10:40:00 40 Janovský Petr JIL7202 2211474 C OK Jilemnice
10:42:00 42 Gottwald Ondřej TYN7800 2156638 C OOB SK Týniště nad Orlicí
10:44:00 44 Spilka Petr JIL7801 2124761 C OK Jilemnice
10:46:00 46 Klíž Michal 120001 8183091 ROB
10:48:00 48 Vach Vladimír KOR6900 8514674 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:50:00 50 Vališ Jan LPU7104 8667967 C OK Lokomotiva Pardubice
10:52:00 52 Čapek Karel LTU7803 420417 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:54:00 54 Šimek Oldřich STH7101 2116485 C SK Studenec
10:56:00 56 Sedlák Radek SRK7503 8629812 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:58:00 58 Pouchlý Jan SHK7700 2212741 C OK Slavia Hradec Králové
11:00:00 60 Vakant 0
11:02:00 62 Pompach Martin PHK7207 8116751 C OK 99 Hradec Králové
11:04:00 64 Věříš Jan LPU7103 8113506 C OK Lokomotiva Pardubice
11:06:00 66 Vacek Jiří CET7701 8144130 C TJ Loko Česká Třebová
11:08:00 68 Macháček Milan CHC7701 9545 C K.O.B. Choceň
11:10:00 70 Ptáček Miloš SNA7001 8107772 C TJ START Náchod
11:12:00 72 Dohnálek Pavel SHK7100 1400450 C OK Slavia Hradec Králové
11:14:00 74 Šeps Jiří SRK7504 2027209 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:16:00 76 Melichar Igor PHK6504 8028839 C OK 99 Hradec Králové
11:18:00 78 Šišma Pavel TYN6901 7210242 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:20:00 80 Vakant 0
11:22:00 82 Puš Roman STH7501 8670476 C SK Studenec
11:24:00 84 Šimek Jiří CHC7901 8109554 C K.O.B. Choceň
11:26:00 86 Hanl Vratislav SRK7402 2027249 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:28:00 88 Ločárek Pavel LPU7721 2125366 C OK Lokomotiva Pardubice
11:30:00 90 Šumpík Michal SHK7400 2039174 C OK Slavia Hradec Králové
11:32:00 92 Dudášek Karel DOB7001 888649 C KOB Dobruška
11:34:00 94 Horáček Josef LPU7509 9326 C OK Lokomotiva Pardubice
11:36:00 96 Vých Luboš SRK7300 2095976 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:38:00 98 Buchar Marcel VRL7408 9005 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:40:00 100 Kašpar Václav TYN7001 2111719 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:42:00 102 Kubík Ondřej LPU7404 8028828 C OK Lokomotiva Pardubice
11:44:00 104 Strnad Jiří PHK7105 436952 C OK 99 Hradec Králové
11:46:00 106 Bílek Tomáš SJC7307 8515100 C Sportcentrum Jičín

H55C 5.75 km, 30 m, 16 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:57:00 57 Valach Petr LPU6505 1400423 C OK Lokomotiva Pardubice
10:59:00 59 Světnický Alexandr OOL6300 8008282 C SK Haná orienteering
11:01:00 61 Chmelař Pavel SHK6402 8154971 C OK Slavia Hradec Králové
11:03:00 63 Procházka Tomáš LPU6503 9270 C OK Lokomotiva Pardubice
11:05:00 65 Kovačič Marek OSN6600 8670817 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:07:00 67 Metelka Pavel PHK6800 8006770 C OK 99 Hradec Králové
11:09:00 69 Vávra Radek HOR6301 2032106 C TJ Jiskra Hořice
11:11:00 71 Bendák Petr LTU6500 8662683 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:13:00 73 Košťál Pavel XHK6401 8014478 C MTBO Hradec Králové
11:15:00 75 Beseda Pavel PHK6910 2126272 C OK 99 Hradec Králové
11:17:00 77 Kalousek Jiří DKP6901 8105246 C Oddíl OB Kotlářka
11:19:00 79 Ježek Jiří PHK6201 9839 C OK 99 Hradec Králové
11:21:00 81 Mlateček Jiří TYN6701 9858 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:23:00 83 Killar Marek LTU6801 301646 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:25:00 85 Šedivý Jiří EKP5500 8662327 C VŠTJ Ekonom Praha
11:27:00 87 Novotný Miroslav LPU5905 2108909 C OK Lokomotiva Pardubice
11:29:00 89 Hradecký Jaroslav DOK6300 8648566 C OK Doksy
11:31:00 91 Müller Robert OAV6900 7000809 C Orienteering Adventure
11:33:00 93 Betlach Miroslav DKP6300 49818 C Oddíl OB Kotlářka
11:35:00 95 Starý Pavel VRL6301 8409863 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
11:37:00 97 Hlaváček Lubomír PHK6401 8511588 C OK 99 Hradec Králové
11:39:00 99 Vlastník Zdeněk JIL6901 2060259 C OK Jilemnice
11:41:00 101 Fencl Jiří LPU6301 8454031 C OK Lokomotiva Pardubice
11:43:00 103 Langr Jan SHK6701 9531 C OK Slavia Hradec Králové
11:45:00 105 Růžička Ivan PHK6702 8162835 C OK 99 Hradec Králové
11:47:00 107 Vakant 0
11:49:00 109 Jakeš Josef TYN6501 8501554 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:51:00 111 Mutinský Viktor KUO6501 8670813 C KOB Ústí nad Orlicí
11:53:00 113 Semrád Pavel CHC6602 8006602 C K.O.B. Choceň
11:55:00 115 Vávra Martin HOR6302 8680322 C TJ Jiskra Hořice
11:57:00 117 Vakant 0
11:59:00 119 Půlpán Roman CHC6501 8370079 C K.O.B. Choceň
12:01:00 121 Vakant 0
12:03:00 123 Čihák Petr HOR6900 8409845 C TJ Jiskra Hořice

H55D 4.32 km, 30 m, 12 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:01:00 61 Ďoubalík Petr CHT6002 336716 C OOB SK Chrast
11:03:00 63 Justa Jaromír PHK6101 995884 C OK 99 Hradec Králové
11:05:00 65 Imlauf Martin SNA6301 9629 C TJ START Náchod
11:07:00 67 Černý Petr ALB6000 7224 C OOB Albrechtice nad Orlicí
11:09:00 69 Andrš Milan ZAM5801 2085624 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:11:00 71 Kohout Josef SHK6902 2017669 C OK Slavia Hradec Králové
11:13:00 73 Rücker Petr HOR6500 2035741 C TJ Jiskra Hořice
11:15:00 75 Vakant 0
11:17:00 77 Horák Jan HOR6000 2102540 C TJ Jiskra Hořice
11:19:00 79 Širůček Jaromír SHK6200 2085650 C OK Slavia Hradec Králové
11:21:00 81 Kološ Oldřich LPU6003 8047197 C OK Lokomotiva Pardubice
11:23:00 83 Vakant 0
11:25:00 85 Třešňák Miloš JIL6902 2096118 C OK Jilemnice
11:27:00 87 Novotný Pavel SHK6104 7203333 C OK Slavia Hradec Králové
11:29:00 89 Lux Zdeněk KUN6201 8506947 C OB Kunvald
11:31:00 91 Král Martin JIL6101 9071 C OK Jilemnice
11:33:00 93 Vychopeň Tomáš BRU6800 8137509 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov
11:35:00 95 Vakant 0
11:37:00 97 Hynek Petr SNA6302 1459067 C TJ START Náchod
11:39:00 99 Malý Evžen JIL6102 9070 C OK Jilemnice
11:41:00 101 Dvořák Vladimír LPU6004 2075604 C OK Lokomotiva Pardubice
11:43:00 103 Rykala Karel VAM6401 9671 C OB Vamberk
11:45:00 105 Hnyk Petr SNA5701 416261 C TJ START Náchod
11:47:00 107 Vošlajer Robert 40001 7207778 Dlouhá Ves - Rychnov nad Kněžnou
11:49:00 109 Řehák Pavel SJC6001 8008020 C Sportcentrum Jičín
11:51:00 111 Zákravský Zdeněk SNA5702 8016314 C TJ START Náchod
11:53:00 113 Levý Tomáš ZAM6801 331587 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:55:00 115 Novák Pavel SNA6901 2124794 C TJ START Náchod
11:57:00 117 Čermák Libor PHK5600 2181286 C OK 99 Hradec Králové
11:59:00 119 Klimeš Jiří SNA6101 2211450 C TJ START Náchod

H65C 5.21 km, 40 m, 15 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:01:00 01 Běhoun Pavel PHK5701 8660393 C OK 99 Hradec Králové
10:03:00 03 Erlebach Josef JIL5201 8516412 C OK Jilemnice
10:05:00 05 Kalibán Jaroslav NPA5101 8680363 C SK LOB Nová Paka
10:07:00 07 Knap Jan LPU5101 8116813 C OK Lokomotiva Pardubice
10:09:00 09 Vondrouš Jaroslav PHK5201 9453 C OK 99 Hradec Králové
10:11:00 11 Tupec Jiří VAM5801 2126289 C OB Vamberk
10:13:00 13 Knobloch Jindřich VRL4901 8004901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:15:00 15 Beneš Josef SJC5801 9907 C Sportcentrum Jičín
10:17:00 17 Štěrba Pavel LPU5408 2116196 C OK Lokomotiva Pardubice
10:19:00 19 Kynčl Stanislav JIL5401 9087 C OK Jilemnice
10:21:00 21 Hanč Pavel VRL5601 8996 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:23:00 23 Pohl Zdeněk SRK5301 8501582 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:25:00 25 Vakant 0
10:27:00 27 Svoboda Slavomír SMB5801 7260024 C SKOB Mladá Boleslav
10:29:00 29 Kalibán Pavel SNA5649 2122255 C TJ START Náchod
10:31:00 31 Trejtnar Pavel KUN5801 9028 C OB Kunvald
10:33:00 33 Mrštík Václav CHT5001 8656516 C OOB SK Chrast
10:35:00 35 Dušátko Petr PHK5702 8047155 C OK 99 Hradec Králové
10:37:00 37 Vakant 0
10:39:00 39 Pilgr Bohuslav CET5101 2075656 C TJ Loko Česká Třebová
10:41:00 41 Gazdačko Milan SHK5702 8409889 C OK Slavia Hradec Králové
10:43:00 43 Štěpán Pavel PHK5901 9403 C OK 99 Hradec Králové
10:45:00 45 Fikejs Vladimír ZAM5702 232634 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:47:00 47 Farář Jaroslav VRL5002 8064524 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:49:00 49 Číža Petr SHK5902 8511590 C OK Slavia Hradec Králové
10:51:00 51 Langr Stanislav SNA5403 8064492 C TJ START Náchod
10:53:00 53 Škorpil Martin HOR5700 8670484 C TJ Jiskra Hořice
10:55:00 55 Valter Petr KBP4500 2222824 C KBP Praha

H65D 3.65 km, 30 m, 17 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:02:00 62 Stárek Jiří DOB5001 9818 C KOB Dobruška
11:05:00 65 Vakant 0
11:08:00 68 Novák Karel NPA5001 2060215 C SK LOB Nová Paka
11:11:00 71 Junek Petr STH5501 9200530 C SK Studenec
11:14:00 74 Šabatka Petr SHK5703 9115 C OK Slavia Hradec Králové
11:17:00 77 Šroler Zdeněk KUN5201 8502694 C OB Kunvald
11:20:00 80 Kulhavý Josef SRK5701 681857 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:23:00 83 Vakant 0
11:26:00 86 Tůma Miloš DOB5600 7243 C KOB Dobruška
11:29:00 89 Fejlek Vojtěch SHK5202 9104 C OK Slavia Hradec Králové
11:32:00 92 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C OK Lokomotiva Pardubice
11:35:00 95 Vlček Josef TYN5602 8008271 C OOB SK Týniště nad Orlicí
11:38:00 98 Vícha Vladimír LPU5801 8031405 C OK Lokomotiva Pardubice
11:41:00 101 Doležal Petr TYN5401 8137515 C OOB SK Týniště nad Orlicí

H75C 3.29 km, 30 m, 15 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:55:00 55 Hrobař Rudolf SRK4702 8013968 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:58:00 58 Šponar Josef ZAM4701 9038 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:01:00 61 Sokolář Zdeněk SNA4501 8410783 C TJ START Náchod
11:04:00 64 Vakant 0
11:07:00 67 Jirásek Josef LTU4600 7202875 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:10:00 70 Vítek Zdeněk SRK4701 9799 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:13:00 73 Bílek Vratislav SJC4801 8518819 C Sportcentrum Jičín
11:16:00 76 Vakant 0
11:19:00 79 Vávra Jaroslav LPU4601 9258 C OK Lokomotiva Pardubice
11:22:00 82 Tobiška Václav ZAM4401 9039 C OB T.J. Sokol Žamberk
11:25:00 85 Procházka Jiří LTU4802 9779 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:28:00 88 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín

HDR 2.33 km, 15 m, 10 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 00 Kokaislová Aneta LPU1556 2059754 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 00 Kubíková Aneta 110001 9247 LPU
10:00:00 00 Milský Antonín SRK1701 2222835 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 00 Válková Barbora STH1651 2001921 C SK Studenec
10:00:00 00 Beneš Eda SJC1712 2102079 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 00 Kroupová Elen LPU1851 2075645 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 00 Stejskalová Eliška 210003 2113051 Stejskalovi
10:00:00 00 Vybíhalová Eliška HJL1451 2420047 C Sokol Horní Jelení
10:00:00 00 Šklíbová Emma PHK1661 1413977 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 00 Tihonová Ester PHK1855 2096126 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 00 Drhlík Jakub VAM1400 0 C OB Vamberk
10:00:00 00 Kolařík Jakub SOB1500 8510910 C SOBSA
10:00:00 00 Bolehovská Jana LTU1451 2135155 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:00:00 00 Potštejnský Jiří SRK1603 2224153 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 00 Sedlák Jiří VRL1701 2151440 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 00 Brožová Jolana PHK1751 2213803 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 00 Horáček Josef LPU1601 2099483 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 00 Zajačik Josef 70001 2126356 HJL
10:00:00 00 Nováková Julie NPA1950 682098 C SK LOB Nová Paka
10:00:00 00 Puš Kryštof STH1801 2124785 C SK Studenec
10:00:00 00 Dvořáková Lucie CHT1652 0 C OOB SK Chrast
10:00:00 00 Nachtigall Lukáš LPU1705 515162 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 00 Cholasta Marek SHK1403 2212708 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 00 Lžíčař Marek DOB2112 2216256 C KOB Dobruška
10:00:00 00 Nachtigall Marek LPU1704 2049515 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 00 Dmejchal Martin PHK1408 4146 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 00 Vacek Martin CET1505 2159886 C TJ Loko Česká Třebová
10:00:00 00 Vančura Martin TJN1700 0 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:00:00 00 Škoda Matěj LTU1701 0 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:00:00 00 Šmehzeb Maxmilián PHK2020 981820 OK 99 Hradec Králové
10:00:00 00 Mádr Mikuláš 70002 1425339 HJL
10:00:00 00 Makovský Mikuláš 330001 9316 HJL nereg.
10:00:00 00 Bilek ml. Tomáš 130002 9948 Vojice
10:00:00 00 Sokolářová Pavlína SNA1951 0 C TJ START Náchod
10:00:00 00 Kubíček Radek PHK1701 2158501 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 00 Amélie Šestáková 340001 9160 TYN nereg.
10:00:00 00 Novák Tadeáš NPA1701 515421 C SK LOB Nová Paka
10:00:00 00 Palasová Tina SJC1777 500267 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 00 Jiran Tomáš XHK1600 888650 MTBO Hradec Králové
10:00:00 00 Klapal Tomáš VAM1600 52074 C OB Vamberk
10:00:00 00 Hrdinka Václav SHK1701 2224515 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 00 Meloun Václav LPU1703 888601 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 00 Štantejský Václav CET1504 2159902 C TJ Loko Česká Třebová
10:00:00 00 Lžíčařová Valerie DOB1888 9122436 C KOB Dobruška
10:00:00 00 Zitková Veronika LPU1051 8663131 B OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 00 Gregor Vilém DOB2100 7221 C KOB Dobruška
10:00:00 00 Cholasta Vilém SHK1602 2025341 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 00 Pilgr Vladimír CET1401 339546 C TJ Loko Česká Třebová
10:00:00 00 Matějka Vojtěch SNA1701 2113064 C TJ START Náchod
10:00:00 00 Dan Votroubek SRK1515 2039811 SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 00 Holcová Zora LPU1853 2075618 C OK Lokomotiva Pardubice

P 3.37 km, 20 m, 11 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 00 Koudela Adam 70003 2159913 HJL
10:00:00 00 Kaplanová Alena HJL7550 2148137 C Sokol Horní Jelení
10:00:00 00 Klíchová Alena SRK9099 2144179 SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 00 Kosinová Alena SHK7654 2155993 C OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 00 Nachtigallová Alena LPU8155 1398998 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 00 Pilgrová Alexandra CET0951 361913 C TJ Loko Česká Třebová
10:00:00 00 Strnadová Anežka 240004 4337 PHK edu
10:00:00 00 Vlk Daniel SRK9949 0 SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 00 Tejnora David 20001 9128 Klub
10:00:00 00 Smisitelová Elena KOR0551 2109768 OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 00 Munzarová Eliška PDY0853 2102798 C Běhej Poděbrady
10:00:00 00 Říhová Eliška SRK0952 2091524 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 00 Vrabcová Eliška 240003 336753 PHK edu
10:00:00 00 Vítová Eva KOR6950 2181287 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 00 Vošlajerová Eva 40003 301141 Dlouhá Ves - Rychnov nad Kněžnou
10:00:00 00 Tomáš Fikeis 190002 8500013 Horac
10:00:00 00 Havlová Hana 220001 301629 Neregistrovaný
10:00:00 00 Lhotská Hana ZAM4651 2056289 OB T.J. Sokol Žamberk
10:00:00 00 Lasíková Ivana LTU7551 2001923 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:00:00 00 Lžíčařová Iveta DOB9090 7230 C KOB Dobruška
10:00:00 00 Langr Jakub KOR0401 8014469 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 00 Šolc Jakub 160001 8047167 Čeřovka Jičín
10:00:00 00 Kučera Jan PHK0100 336757 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 00 Bendová Jana 320001 0 Jana Bendová
10:00:00 00 Šedová Jana LPU8259 2096143 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 00 Tejnorová Jitka 50001 9845 Klub1
10:00:00 00 Komárek Josef CHC8001 2025366 C K.O.B. Choceň
10:00:00 00 Válková Kateřina STH9451 2001957 C SK Studenec
10:00:00 00 Neradová Klára 150001 2212038 Chýnice
10:00:00 00 Schröterová Ladislava 80001 2148145 SHK
10:00:00 00 Věříšová Lenka LPU7761 2129221 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 00 Filipová Lucie SRK0351 2027245 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 00 Stejskalová Lucie 210002 2124749 Stejskalovi
10:00:00 00 Tomášová Majda SRK6753 2080850 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 00 Žabčík Marek LPU8005 2653436 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 00 Štantejská Markéta CET7651 2035730 C TJ Loko Česká Třebová
10:00:00 00 Štantejská Markéta CET0752 2056307 C TJ Loko Česká Třebová
10:00:00 00 Tučková Markéta HOR8750 0 C TJ Jiskra Hořice
10:00:00 00 Balcar Michal 300002 2158546 Balcar
10:00:00 00 Vejvoda Michal 180001 4743 Jičín
10:00:00 00 Vošvrda Michal 200002 2082905 Kbelnice u Jičína
10:00:00 00 Krejčí Milan KOR7400 8410779 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 00 Třasák Milan LPU5206 9257 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 00 Nováková Miloslava ZAM6051 7210085 C OB T.J. Sokol Žamberk
10:00:00 00 Beran Pavel 40002 0 Dlouhá Ves - Rychnov nad Kněžnou
10:00:00 00 Podolský Petr 230001 0 petr
10:00:00 00 Hájková Petra HJL8750 2148069 C Sokol Horní Jelení
10:00:00 00 Jahoda Radim 280004 8162859
10:00:00 00 Hanousková Radka 270001 2115012 Jičín002
10:00:00 00 Vohradská Renata 350001 0 LPU nereg.
10:00:00 00 Vošvrdová Šárka 200001 2102077 Kbelnice u Jičína
10:00:00 00 Vrabec Tobiáš 240002 436934 PHK edu
10:00:00 00 Klícha Tomáš SRK8401 2161662 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 00 Volák Tomáš 170001 2218992 neregistován
10:00:00 00 Rybínová Vendula KOR0651 2067229 OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 00 Bílková Zdenka 130003 2114991 Vojice

T 6.44 km, 50 m, 18 kontrol, Start: Start 1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
10:00:00 00 Sedláček David SRK0508 8014561 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 00 Jireš Frantisek 30002 301639 Zelenkovi
10:00:00 00 Votroubek Jan SRK8201 9201759 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 00 Sommer Jaroslav 280001 2148176
10:00:00 00 Jahoda Jiří 280002 1428935
10:00:00 00 Retka Jiří LTU8200 2116474 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:00:00 00 Růžičková Kamila PHK7153 8445323 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 00 Kolařík Ladislav SOB7800 8512719 C SOBSA
10:00:00 00 Hrobařová Lenka ASU7751 9482 C Magnus Orienteering
10:00:00 00 Choutková Lenka SOB6350 2419963 C SOBSA
10:00:00 00 Masák Lukáš 280003 1409085
10:00:00 00 Válek Lukáš KOR8249 1409087 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 00 Krejčí Martin KOR0600 8015320 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 00 Vančura Martin ASU8049 51234 C Magnus Orienteering
10:00:00 00 Valachová Martina LPU9054 410785 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 00 Čapek Miroslav PHK7603 2053586 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 00 Munzar Petr 290002 2125322 OBR
10:00:00 00 Munzar Petr 290001 2801445 OBR
10:00:00 00 Stejskal Petr 210001 2113073 Stejskalovi
10:00:00 00 Sedláčková Petra KOR7451 2106724 C OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:00:00 00 Jedlinský Radek 60001 2212009 RHJ
10:00:00 00 Buďárek Robert STH7802 2124778 C SK Studenec
10:00:00 00 Tillmannová Stanislava 140001 8619907 GTC Čáslav
10:00:00 00 Černíková Tereza ALB9999 7216 OOB Albrechtice nad Orlicí
10:00:00 00 Přibyl Václav LPU9009 253352 C OK Lokomotiva Pardubice