Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
06.04.2024
Místo konání:
Telnice
Pořadatel:
LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice
Mapa:
Oprám
Ředitel závodu:
Kamírová Gabriela - R3
Hlavní rozhodčí:
Eiselt Jan - R2
Stavitel tratí:
Klein Martin - R3
JURY:
Nehasil Vladislav, Kašková Kateřina, Duda Miroslav
Kategorie:
D10     D10L     D12     D12D     D14     D16     D18     D20     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10L     H10     H12     H14     H14D     H16     H18     H20     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P     T    
Nahrávám data...

D10 1.29 km, 20 m, 7 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
13:54:00 24 Kučerková Adéla STB1450 8500067 C TJ Stadion Nový Bor
14:00:00 30 Nehasilová Anna BOR1450 7204511 C OK Jiskra Nový Bor
14:06:00 36 Müller Ronja STB1453 2032226 C TJ Stadion Nový Bor
14:12:00 42 Karafiátová Kamila BOR1451 4287 C OK Jiskra Nový Bor
14:18:00 48 Stadtherrová Leontýna JJN1460 2224619 C Team Jizerky
14:24:00 54 Seemann Eliška KDZ1451 434811 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem

D10L 2.12 km, 50 m, 8 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
13:32:00 02 Ehrlichová Tereza BOR1552 7207489 C OK Jiskra Nový Bor
13:35:00 05 Hanušová Eva STB1550 1417130 C TJ Stadion Nový Bor
13:38:00 08 Nováková Zuzana PGP1553 2127557 C SK Praga
13:41:00 11 Zahradníčková Julie BOR1550 4413 C OK Jiskra Nový Bor
13:44:00 14 Rakoušová Gabriela STB1452 52913 C TJ Stadion Nový Bor
13:47:00 17 Svobodová Patricie BOR1850 4431 C OK Jiskra Nový Bor
13:50:00 20 Kubištová Alžbeta 0050001 2217350 kubištovi

D12 1.52 km, 20 m, 9 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
13:42:00 12 Hanušová Lenka STB1350 2111714 C TJ Stadion Nový Bor
13:45:00 15 Heczková Emma VLI1252 8196060 B Slavia Liberec orienteering
13:48:00 18 Bábková Klára LDC1251 8501157 C KOB Děčín
13:51:00 21 Urbancová Tereza BOR1254 4439 C OK Jiskra Nový Bor
13:54:00 24 Průšková Veronika STB1352 682367 C TJ Stadion Nový Bor
13:57:00 27 Urbancová Adela BOR1253 4398 C OK Jiskra Nový Bor
14:00:00 30 Valtrová Tea JJN1352 8510282 C Team Jizerky
14:03:00 33 Mančalová Alena LIT1353 2143342 C KOB Litvínov
14:06:00 36 Maděrová Klára VLI1256 8509115 B Slavia Liberec orienteering
14:09:00 39 Hübnerová Olivie STB1351 8668135 C TJ Stadion Nový Bor
14:12:00 42 Horáčková Eliška VLI1450 500290 C Slavia Liberec orienteering

D12D 1.29 km, 20 m, 7 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
13:30:00 00 Zikmundová Adéla JJN1362 8409898 C Team Jizerky
13:36:00 06 Spieszová Rebeka KDZ1350 2000576 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem

D14 2.47 km, 45 m, 11 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
13:59:00 29 Kubešová Eliška VLI1152 8501562 B Slavia Liberec orienteering
14:02:00 32 Ryšavá Anežka JJN1054 8662738 B Team Jizerky
14:05:00 35 Válková Adéla BOR1154 8516958 C OK Jiskra Nový Bor
14:08:00 38 Ryšánková Alice KUL1150 8133211 C KOB Ústí nad Labem
14:11:00 41 Lischková Anežka BOR1057 8304121 B OK Jiskra Nový Bor
14:14:00 44 Dostrašilová Vendula JJN1151 8409881 B Team Jizerky
14:17:00 47 Taussigová Kristýna KUL1052 8226387 C KOB Ústí nad Labem
14:20:00 50 Ledabylová Eliška TUR1054 2419948 C OOB TJ Turnov
14:23:00 53 Oravcová Amálie JJN1153 2027224 B Team Jizerky
14:26:00 56 Portz Viktoria KUL1051 8133235 C KOB Ústí nad Labem
14:29:00 59 Michálková Ela BOR1152 8304120 B OK Jiskra Nový Bor
14:32:00 62 Jiráková Adéla JJN1052 8076042 B Team Jizerky
14:35:00 65 Pechová Marie Anna VLI1050 8015312 B Slavia Liberec orienteering
14:38:00 68 Ouzká Eliška BOR1051 8224455 B OK Jiskra Nový Bor
14:41:00 71 Tejkalová Aneta KDZ1052 8026625 B Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
14:44:00 74 Valtrová Ema JJN1152 8501575 B Team Jizerky
14:47:00 77 Urbanová Emma BOR1060 4410 C OK Jiskra Nový Bor
14:50:00 80 Rudolfová Elisabeth JJN1056 0 B Team Jizerky

D16 3.11 km, 85 m, 12 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
13:30:00 00 Čupcová Viktorie BOR0957 8514495 B OK Jiskra Nový Bor
13:33:00 03 Pražáková Nella JJN0853 8662699 B Team Jizerky
13:36:00 06 Šlinská Amálie KUL0852 8482577 C KOB Ústí nad Labem
13:39:00 09 Soukupová Marie BOR0952 8518329 A OK Jiskra Nový Bor
13:42:00 12 Barsová Magdaléna VLI0955 8512711 B Slavia Liberec orienteering
13:45:00 15 Plachá Běla LDC0953 8204005 C KOB Děčín
13:48:00 18 Horáčková Natalie BOR0958 8512712 C OK Jiskra Nový Bor
13:51:00 21 Kubešová Tereza VLI0954 8508191 B Slavia Liberec orienteering

D18 3.58 km, 70 m, 14 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
13:30:00 00 Kocmanová Adéla BOR0752 8051249 B OK Jiskra Nový Bor
13:33:00 03 Nožičková Eva JJN0852 8680401 B Team Jizerky
13:36:00 06 Gruntová Alena KUL0653 8482629 C KOB Ústí nad Labem
13:39:00 09 Rejholcová Tereza BOR0751 8226406 C OK Jiskra Nový Bor
13:42:00 12 Cicvárková Klára JJN0751 2111784 B Team Jizerky
13:45:00 15 Háková Eliška TJN0654 8667977 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:48:00 18 Rejmanová Nikola BOR0656 8160172 B OK Jiskra Nový Bor
13:51:00 21 Baloghová Milena JJN0750 8228091 B Team Jizerky

D20 3.62 km, 100 m, 15 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
14:00:00 30 Skácelová Kateřina JJN0550 8107705 B Team Jizerky
14:06:00 36 Derflová Eliška KUL0550 8226415 C KOB Ústí nad Labem

D21L 4.75 km, 100 m, 19 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
14:15:00 45 Kopcová Michaela VLI8456 8063086 C Slavia Liberec orienteering
14:17:00 47 Ondráčková Veronika EKP7850 8719071 C VŠTJ Ekonom Praha
14:19:00 49 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8007280 C Slavia Liberec orienteering
14:21:00 51 Rickmeyer Tina STB8650 8028926 C TJ Stadion Nový Bor
14:23:00 53 Straube Hanka 31D7350 8109731 SV Lengefeld
14:25:00 55 Pavlíková Markéta DOK0053 8006747 C OK Doksy
14:27:00 57 Dlabajová Alena TUR8551 8035535 C OOB TJ Turnov
14:29:00 59 Dolejší Lenka DOK7450 8655448 C OK Doksy
14:31:00 61 Rýdlová Adéla JJN0151 8655484 C Team Jizerky
14:33:00 63 Kašková Kateřina CHA7850 8670479 C OK Chrastava
14:35:00 65 Skácelová Adéla JJN0454 8066769 A Team Jizerky
14:37:00 67 Kameníková Andrea BOR9751 2051536 C OK Jiskra Nový Bor
14:39:00 69 Rýdlová Magdaléna JJN0252 8662747 C Team Jizerky
14:41:00 71 Szenczi Kristýna VLI8650 8013918 C Slavia Liberec orienteering
14:43:00 73 Bialožytová Tereza PGP9055 8087800 C SK Praga
14:45:00 75 Kubecová Kateřina STB9999 8044747 C TJ Stadion Nový Bor

D35 3.62 km, 100 m, 15 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
14:24:00 54 Neradová Eva LIT8951 8420929 C KOB Litvínov
14:30:00 60 Seemann Anna KDZ8750 7778750 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
14:36:00 66 Nehasilová Zuzana BOR7150 8022672 C OK Jiskra Nový Bor

D40 3.65 km, 105 m, 15 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
13:30:00 00 Zítová Pavla LDC8151 8013440 C KOB Děčín
13:33:00 03 Zahradníčková Petra BOR8150 8542 C OK Jiskra Nový Bor
13:36:00 06 Štorcová Alena KUL8350 8500023 C KOB Ústí nad Labem
13:39:00 09 Spieszová Lucie KDZ8050 2000592 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem
13:42:00 12 Dubnová Kateřina LDC8250 7070681 C KOB Děčín
13:45:00 15 Bednářová Veronika BOR8052 8116769 C OK Jiskra Nový Bor
13:48:00 18 Kučerková Romana STB8196 8119540 C TJ Stadion Nový Bor
13:51:00 21 Šilhavá Kateřina LDC8252 8336 C KOB Děčín
13:54:00 24 Zenková Pavla BOR8450 8019407 C OK Jiskra Nový Bor
13:57:00 27 Horáčková Kateřina VLI8150 8076026 C Slavia Liberec orienteering
14:00:00 30 Bábková Zuzana LDC8150 8500456 C KOB Děčín
14:03:00 33 Hanušová Petra STB8297 8012885 C TJ Stadion Nový Bor
14:06:00 36 Ledabylová Dana TUR8355 2849688 C OOB TJ Turnov

D45 3.50 km, 100 m, 14 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
13:30:00 00 Karafiátová Lucie BOR7658 8160190 C OK Jiskra Nový Bor
13:32:00 02 Průšková Gabriela STB7650 2148077 C TJ Stadion Nový Bor
13:34:00 04 Skácelová Marie VLI7552 8663205 C Slavia Liberec orienteering
13:36:00 06 Patková Kateřina BOR7853 8304113 C OK Jiskra Nový Bor
13:38:00 08 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 8516251 C Slavia Liberec orienteering
13:40:00 10 Tučková Monika BOR7650 8421843 C OK Jiskra Nový Bor
13:42:00 12 Benešová Radka 0080001 8410767 VLI
13:44:00 14 Murswieková Kateřina BOR7951 8422 C OK Jiskra Nový Bor
13:46:00 16 Lipenská Eva CHA7951 8013858 C OK Chrastava
13:48:00 18 Kameníková Kateřina BOR7758 8441 C OK Jiskra Nový Bor
13:50:00 20 Vokušová Dana JJN7750 2104591 C Team Jizerky
13:52:00 22 Krtičková Michaela VLI7952 8897 C Slavia Liberec orienteering
13:54:00 24 Kuťková Petra STB7850 2111704 C TJ Stadion Nový Bor
13:56:00 26 Březinová Michaela CHA7751 8445321 C OK Chrastava
13:58:00 28 Plachá Kateřina LDC7751 8204004 C KOB Děčín
14:00:00 30 Matyášová Jana CHA7652 8030636 C OK Chrastava
14:02:00 32 Dejnožková Blanka TJN7651 2049610 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.

D50 3.08 km, 80 m, 14 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
13:31:00 01 Rejholcová Andrea BOR6951 8033288 C OK Jiskra Nový Bor
13:34:00 04 Úlehlová Monika TAP6950 8066753 C KOB Tretra Praha
13:37:00 07 Waldhauserová Irena BOR7459 8226310 C OK Jiskra Nový Bor
13:40:00 10 Pavlíková Pavla CHA6551 8008275 C OK Chrastava
13:43:00 13 Řehořová Lenka JJN7250 2073661 C Team Jizerky
13:46:00 16 Scheuermann Katrin 19D7050 8606473 SSV Planeta Radebeul
13:49:00 19 Mitisková Hana BOR7460 8107746 C OK Jiskra Nový Bor
13:52:00 22 Podrábská Marie VLI7451 8670761 C Slavia Liberec orienteering
13:55:00 25 Eichlerová Jana KAS7051 8113530 C KOB Kamenický Šenov

D55 2.91 km, 50 m, 14 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
13:31:00 01 Pokorná Hana JJN6951 2073666 C Team Jizerky
13:34:00 04 Burdová Simona LDC6851 7667667 C KOB Děčín
13:37:00 07 Nožičková Renata JJN6950 2070806 C Team Jizerky
13:40:00 10 Fürstová Katka LLI6950 8107774 C LOK-o Liberec
13:43:00 13 Koucká Ivana EKP6850 515195 C VŠTJ Ekonom Praha
13:46:00 16 Vlčková Jindra LDC6451 8347 C KOB Děčín
13:49:00 19 Halířová Eva BOR6654 8028822 C OK Jiskra Nový Bor

D60 2.75 km, 80 m, 13 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
14:23:00 53 Šípová Soňa BOR6150 8028851 C OK Jiskra Nový Bor
14:29:00 59 Stibalová Věra LDC6051 8509063 C KOB Děčín
14:35:00 65 Večeřová Ivana TJN6052 2027204 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.

D65 2.42 km, 50 m, 11 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
13:40:00 10 Lusková Olga CHA5650 8170 C OK Chrastava
13:46:00 16 Šaffková Zuzana CHA5150 8022660 C OK Chrastava

D70 1.93 km, 40 m, 10 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
13:30:00 00 Horáčková Stanislava VLI4950 2080918 C Slavia Liberec orienteering
13:36:00 06 Neradová Alena LIT5051 8144113 C KOB Litvínov
13:42:00 12 Pachnerová Jaroslava VLI5152 8448441 C Slavia Liberec orienteering
13:48:00 18 Karmazínová Ivana VLI5150 8113523 C Slavia Liberec orienteering

D75 1.63 km, 40 m, 9 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
13:31:00 01 Křtěnská Leontina BOR4650 8549 C OK Jiskra Nový Bor
13:37:00 07 Kašková Eva CHA4650 887906 C OK Chrastava
13:43:00 13 Pospíšilová Jana LDC4451 232341 C KOB Děčín

H10L 2.12 km, 50 m, 8 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
13:31:00 01 Čech Antonín BOR1601 232182 C OK Jiskra Nový Bor
13:34:00 04 Peteráč Jindřich VLI1502 2032117 C Slavia Liberec orienteering
13:37:00 07 Štorc Adam KUL1400 8226409 C KOB Ústí nad Labem
13:40:00 10 Ondráček Viktor PGP1504 2120066 C SK Praga
13:43:00 13 Kolaja Jaromír VLI1501 8627111 C Slavia Liberec orienteering
13:46:00 16 Patka Jonáš BOR1600 8304114 C OK Jiskra Nový Bor
13:49:00 19 Pavlík Eliáš LIT1717 8501553 C KOB Litvínov
13:52:00 22 Rejman Adam BOR1500 2067682 C OK Jiskra Nový Bor

H10 1.33 km, 20 m, 8 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
13:37:00 07 Zachar Daniel BOR1400 4402 C OK Jiskra Nový Bor
13:43:00 13 Pavlík Přemek LIT1414 8196037 C KOB Litvínov
13:49:00 19 Fanta Lukáš TJN1600 2219093 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:55:00 25 Čech Jan BOR1403 416195 C OK Jiskra Nový Bor
14:01:00 31 Matějů Emil VLI1500 515173 C Slavia Liberec orienteering
14:07:00 37 Rudolf Matyáš JJN1411 2224568 C Team Jizerky

H12 1.70 km, 45 m, 8 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
13:31:00 01 Fanta Michal TJN1304 8454033 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:34:00 04 Matějů Josef VLI1300 8133261 C Slavia Liberec orienteering
13:37:00 07 Klein David LTP1200 8107758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
13:40:00 10 Ledabyl Václav TUR1217 2216259 C OOB TJ Turnov
13:43:00 13 Válek Štěpán BOR1301 4414 C OK Jiskra Nový Bor
13:46:00 16 Kolaja Bedřich VLI1301 8629817 C Slavia Liberec orienteering
13:49:00 19 Jirák Tomáš JJN1205 8482578 C Team Jizerky
13:52:00 22 Matějů Eda VLI1200 8196044 B Slavia Liberec orienteering
13:55:00 25 Karafiát Dominik BOR1306 4379 C OK Jiskra Nový Bor
13:58:00 28 Novák Matyáš LTP1201 7200344 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:01:00 31 Zahradníček Filip BOR1202 4404 C OK Jiskra Nový Bor
14:04:00 34 Votava Vojtěch VLI1201 8517319 A Slavia Liberec orienteering
14:07:00 37 Javůrek Tomáš LDC1200 347864 C KOB Děčín
14:10:00 40 Štolba Marek JJN1207 0 C Team Jizerky
14:13:00 43 Fedorčák Viktor BOR1204 4372 C OK Jiskra Nový Bor
14:16:00 46 Kubišta Vavro VLI1208 2080902 C Slavia Liberec orienteering
14:19:00 49 Zít Václav LDC1300 8162865 C KOB Děčín

H14 2.56 km, 40 m, 13 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
13:54:00 24 Kubišta Anton VLI1103 2211674 B Slavia Liberec orienteering
13:57:00 27 Beneš Max 0080002 8501669 VLI
14:00:00 30 Kmínek Jan DOK1100 8113496 B OK Doksy
14:03:00 33 Dostrašil Martin JJN1003 2001903 C Team Jizerky
14:06:00 36 Pavlík Tobiáš LIT1111 8196048 C KOB Litvínov
14:09:00 39 Tkáč Jakub JJN1001 2027207 C Team Jizerky
14:12:00 42 Kocman Lukáš BOR1102 8006755 B OK Jiskra Nový Bor
14:15:00 45 Ondráček Lubor EKP1111 2045231 C VŠTJ Ekonom Praha
14:18:00 48 Plachý Erik LDC1103 8204009 C KOB Děčín
14:21:00 51 Lamač Vítek BOR1100 8421841 A OK Jiskra Nový Bor
14:24:00 54 Lánský Šimon JJN1105 8063052 B Team Jizerky
14:27:00 57 Krtička Jáchym VLI1006 2420039 C Slavia Liberec orienteering
14:30:00 60 Janata Matěj TJN1111 8013463 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:33:00 63 Horáček Jáchym VLI1111 8003621 B Slavia Liberec orienteering
14:36:00 66 Zurynek Tomáš TJN1107 8445308 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:39:00 69 Vyskočil Ondřej LDC1101 2000607 C KOB Děčín
14:42:00 72 Urban Adam BOR1009 4658 C OK Jiskra Nový Bor
14:45:00 75 Kmínek Ondřej DOK1000 8113494 B OK Doksy
14:48:00 78 Nehasil František BOR1101 7131415 C OK Jiskra Nový Bor

H14D 1.70 km, 45 m, 8 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
14:31:00 61 Ceban Pavel BOR1110 4443 C OK Jiskra Nový Bor

H16 3.58 km, 70 m, 14 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
14:03:00 33 Patka Marek BOR0902 8304112 A OK Jiskra Nový Bor
14:06:00 36 Maděra Jakub VLI0906 8119579 B Slavia Liberec orienteering
14:09:00 39 Hrůzek Ondřej BOR0809 8304117 B OK Jiskra Nový Bor
14:12:00 42 Rotsch Jakub KUL0902 8500073 C KOB Ústí nad Labem
14:15:00 45 Vakula Vít BOR0908 4360 C OK Jiskra Nový Bor
14:18:00 48 Cabalka Antonín KUL0800 8076027 C KOB Ústí nad Labem
14:21:00 51 Murswiek Jan BOR0901 7208072 B OK Jiskra Nový Bor
14:24:00 54 Skácel Jan VLI0901 8076629 B Slavia Liberec orienteering
14:27:00 57 Mitiska Matěj BOR0905 8482575 B OK Jiskra Nový Bor

H18 3.72 km, 90 m, 15 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
13:49:00 19 Mišičko Vojtěch 0030001 8660594 Tisáci
13:53:00 23 Baco Ondřej LDC0700 2000589 C KOB Děčín
13:57:00 27 Studničný Adam BOR0701 8511573 B OK Jiskra Nový Bor
14:01:00 31 Fuchs Samuel KUL0704 8226351 C KOB Ústí nad Labem
14:05:00 35 Patka Kryštof BOR0702 8304111 B OK Jiskra Nový Bor
14:09:00 39 Dejnožka Martin TJN0600 8662693 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:13:00 43 Meier David VLI0606 8004347 B Slavia Liberec orienteering
14:17:00 47 Hübner Ondřej STB0700 8668141 C TJ Stadion Nový Bor
14:21:00 51 Zeman Jakub BOR0704 8042120 B OK Jiskra Nový Bor
14:25:00 55 Balej Martin KUL0603 8662371 C KOB Ústí nad Labem
14:29:00 59 Heczko Erik VLI0804 8116802 A Slavia Liberec orienteering
14:33:00 63 Ryšánek Vojtěch KUL0701 8144119 C KOB Ústí nad Labem

H20 4.68 km, 100 m, 17 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
13:30:00 00 Jelínek Šimon BOR0510 8160188 B OK Jiskra Nový Bor

H21L 5.29 km, 145 m, 23 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
13:59:00 29 Szenczi Gabriel VLI8700 8028809 C Slavia Liberec orienteering
14:01:00 31 Flašar Jan PGP8610 8008610 R SK Praga
14:03:00 33 Dragowski Kuba TUR9003 8628698 R OOB TJ Turnov
14:05:00 35 Navrátil Boris KAM9203 8656539 C OK Kamenice
14:07:00 37 Grundmann Jan LPU9410 8654891 R OK Lokomotiva Pardubice
14:09:00 39 Bialožyt Marek PGP0311 2099502 C SK Praga
14:11:00 41 Macek Jiří LIT8401 8445317 C KOB Litvínov
14:13:00 43 Ondráček Radim EKP7414 8087414 C VŠTJ Ekonom Praha
14:15:00 45 Novák Lukáš 0020001 54454 AC SAKÉ KATEŘINKY
14:17:00 47 Landovský Tomáš PGP9103 8071491 C SK Praga
14:19:00 49 Dlabaja Tomas TUR8303 8013405 C OOB TJ Turnov
14:21:00 51 Buzek Martin PGP8401 8005129 C SK Praga
14:23:00 53 Lužnický Jiří LIT8501 8241085 C KOB Litvínov
14:25:00 55 Scheuermann Erik 19D9900 8606412 SSV Planeta Radebeul
14:27:00 57 Pokorný Ondřej PGP7506 8090130 C SK Praga
14:29:00 59 Rašek Filip 0100001 8026659 OBA1
14:31:00 61 Tůma Martin LIT8204 8520403 C KOB Litvínov
14:33:00 63 Bogar Kryštof BOR9402 8054115 C OK Jiskra Nový Bor
14:35:00 65 Henych Petr VLI6001 8220800 C Slavia Liberec orienteering
14:37:00 67 Nerad Jaroslav LIT9001 8183140 C KOB Litvínov
14:39:00 69 Laciga Radek PGP8202 8162899 C SK Praga
14:41:00 71 Pavlovec Dan BOR0001 8655456 C OK Jiskra Nový Bor
14:43:00 73 Ptáček Jiří SRK9002 8026658 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
14:45:00 75 Matějů Michal VLI7702 8116764 C Slavia Liberec orienteering
14:47:00 77 Janata Martin TJN8306 8303050 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:49:00 79 Šálek Jan LDC8502 8042124 C KOB Děčín
14:51:00 81 Kopec Tomáš VLI8203 8047169 C Slavia Liberec orienteering

H21K 4.09 km, 125 m, 18 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
13:32:00 02 Tejkal Jan ADA8110 2103784 C OOB Spartak Adamov
13:38:00 08 Urbaník Robert VLI7002 8662745 Slavia Liberec orienteering
13:44:00 14 Dejnožka Vojtěch TJN0300 8659419 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:50:00 20 Bláha David SRK9510 8015306 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.

H35 4.68 km, 100 m, 17 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
13:48:00 18 Nehasil David BOR7713 8655487 C OK Jiskra Nový Bor
13:54:00 24 Krtička Jan PLU7931 2067929 C TJ SOKOL Plumlov
14:00:00 30 Nehasil Vladislav BOR7101 8019930 C OK Jiskra Nový Bor

H40 3.64 km, 80 m, 16 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
14:12:00 42 Pavlík Bronislav LIT8201 2221444 C KOB Litvínov
14:15:00 45 Peteráč Zdeněk VLI7802 8109351 C Slavia Liberec orienteering
14:18:00 48 Duda Miroslav ROU8009 8631583 C SKOB Roudnice nad Labem
14:21:00 51 Duben Jiří LDC8101 515463 C KOB Děčín
14:24:00 54 Hromádka Miroslav SUL6000 8138 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem
14:27:00 57 Kolaja Jan VLI8100 8103290 C Slavia Liberec orienteering
14:30:00 60 Kučerka Jan LIT8002 8026646 C KOB Litvínov
14:33:00 63 Bernášek Jiří STB8101 8033290 C TJ Stadion Nový Bor

H45 3.65 km, 105 m, 15 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
14:18:00 48 Kubeša Vladimír VLI7507 8660479 C Slavia Liberec orienteering
14:20:00 50 Ledabyl Zbyněk TUR7700 2224518 C OOB TJ Turnov
14:22:00 52 Bradáč Stanislav LLI7201 8656748 C LOK-o Liberec
14:24:00 54 Čech Jan FSP7900 8660502 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
14:26:00 56 Kocman Jindřich BOR7612 8304115 C OK Jiskra Nový Bor
14:28:00 58 Matyáš Libor CHA7603 8003522 C OK Chrastava
14:30:00 60 Patka Miroslav BOR7715 8304110 C OK Jiskra Nový Bor
14:32:00 62 Kmínek Jan DOK7801 2053502 C OK Doksy
14:34:00 64 Koudelka Tomáš BOR7513 8224477 C OK Jiskra Nový Bor
14:36:00 66 Plachý Jiří LDC7900 8204001 C KOB Děčín
14:38:00 68 Wilfert Otakar KUL7500 8226319 C KOB Ústí nad Labem
14:40:00 70 Březina Jan CHA7604 8008267 C OK Chrastava
14:42:00 72 Synek Antonín DOK7800 8113499 C OK Doksy
14:44:00 74 Karafiát Filip BOR7900 8514526 C OK Jiskra Nový Bor

H50 3.50 km, 100 m, 14 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
14:10:00 40 Rejman Josef BOR7415 8160173 C OK Jiskra Nový Bor
14:12:00 42 Krausz Milan FSP6700 682118 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
14:14:00 44 Studničný Jaroslav BOR7004 8412 C OK Jiskra Nový Bor
14:16:00 46 Průšek Petr STB7000 8119534 C TJ Stadion Nový Bor
14:18:00 48 Lange Stephan 71D7400 8411230 USV TU Dresden
14:20:00 50 Waldhauser Martin BOR7106 8160182 C OK Jiskra Nový Bor
14:22:00 52 Fürst Aleš LLI6801 8657098 C LOK-o Liberec
14:24:00 54 Ulman Aleš TJN7201 8063045 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:26:00 56 Vácha Tomáš BOR7409 8160174 C OK Jiskra Nový Bor
14:28:00 58 Novotný Dušan TJN7002 8662701 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:30:00 60 Gálus Igor LDC7302 8443448 C KOB Děčín
14:32:00 62 Schindler Jiří TJN6301 8454015 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:34:00 64 Maškarinec Petr VLI7303 2088185 C Slavia Liberec orienteering
14:36:00 66 Zurynek Jan EKP7003 8445316 C VŠTJ Ekonom Praha

H55 3.08 km, 80 m, 14 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
14:07:00 37 Eichler Petr KAS6900 8113517 C KOB Kamenický Šenov
14:13:00 43 Beránek Petr BOR6701 8402 C OK Jiskra Nový Bor
14:19:00 49 Kos Michal PHK6803 2073747 C OK 99 Hradec Králové
14:25:00 55 Hovorka Ladislav LDC6802 8017400 C KOB Děčín
14:31:00 61 Müller Rico STB6400 8020222 C TJ Stadion Nový Bor
14:37:00 67 Scheuermann Jürgen 19D6901 8606469 SSV Planeta Radebeul
14:43:00 73 Šritr Martin TUV6802 8061476 C SOK TJ Turnov

H60 2.91 km, 50 m, 14 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
14:01:00 31 Pavlovec Petr BOR6303 8520846 C OK Jiskra Nový Bor
14:07:00 37 Leibiger Jens 18D5900 8191059 Post SV Dresden
14:13:00 43 Krejčí Jaroslav BOR6302 8660925 C OK Jiskra Nový Bor
14:19:00 49 Vlček Petr LDC6401 8501964 C KOB Děčín

H65 2.75 km, 80 m, 13 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
13:50:00 20 Vokuš Zdeněk JJN5601 2148156 C Team Jizerky
13:53:00 23 Holpuch Jiří LDC5702 8005436 C KOB Děčín
13:56:00 26 Pavlík Milan CHA5400 7208096 C OK Chrastava
13:59:00 29 Horák Petr TJN5602 8680309 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:02:00 32 Kaška Rudolf CHA5500 8004724 C OK Chrastava
14:05:00 35 Stibal Ivan LDC5701 8505192 C KOB Děčín
14:08:00 38 Novák Tom DOK5500 886255 C OK Doksy
14:11:00 41 Průcha Miloslav BOR5800 7203711 C OK Jiskra Nový Bor

H70 2.42 km, 50 m, 11 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
14:04:00 34 Hones Sepp 26A5400 8116117 HSV Ried
14:10:00 40 Pospíšil Jaromír LDC5301 7410753 C KOB Děčín
14:16:00 46 Hickethier Manfred 19D 8606435 SSV Planeta Radebeul
14:22:00 52 Horáček Miroslav VLI5000 2080998 C Slavia Liberec orienteering
14:28:00 58 Babický Tomáš RUM5001 8444519 C ZOOB Rumburk

H75 1.93 km, 40 m, 10 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
14:06:00 36 Ježek Ladislav VLI4900 8516753 C Slavia Liberec orienteering
14:12:00 42 Smetana Radim CHA4700 8113504 C OK Chrastava
14:18:00 48 Pachner Jan VLI4600 8507965 C Slavia Liberec orienteering

HDR 2.11 km, 50 m, 8 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
13:30:00 00 Cuc Albert 0090002 0 Moldavská šatlava
13:30:00 00 Cuc Vilém 0090003 0 Moldavská šatlava
13:30:00 00 Cucová Laia 0090004 0 Moldavská šatlava
13:30:00 00 Erlitz Matyáš LCE1801 52698 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:30:00 00 Erlitzová Sára LCE1851 52675 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:30:00 00 Havlová Aneta LDC1750 7434894 C KOB Děčín
13:30:00 00 Karafiátová Klára BOR1750 2134251 C OK Jiskra Nový Bor
13:30:00 00 Kmínek Štěpán DOK1700 7008108 C OK Doksy
13:30:00 00 Kubištová Gréta 0050002 2159922 kubištovi
13:30:00 00 Müller Ellen STB1850 445644 C TJ Stadion Nový Bor
13:30:00 00 Spieszová Johanka KDZ1651 2144108 C Klub dobré zprávy Lysá nad Labem

P 2.02 km, 40 m, 10 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
13:30:00 00 Benešová Zuzana LIT8353 2151450 C KOB Litvínov
13:30:00 00 Čechová Jana FSP8353 8476 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:30:00 00 Fanta Radek TJN8100 2219015 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:30:00 00 Hübener Anne 71D7250 2065060 USV TU Dresden
13:30:00 00 Kocmanová Kateřina BOR8050 1459071 C OK Jiskra Nový Bor
13:30:00 00 Lischková Lenka BOR8451 4652 C OK Jiskra Nový Bor
13:30:00 00 Mančalová Eva LIT8051 2143369 KOB Litvínov
13:30:00 00 Mančalová Adéla LIT1051 2143339 C KOB Litvínov
13:30:00 00 Maškarincová Hana VLI7553 2088151 C Slavia Liberec orienteering
13:30:00 00 Maturová Jana JJN8250 2149222 C Team Jizerky
13:30:00 00 Vála Petr 0070001 2082937 Válovi
13:30:00 00 Válová Michaela 0070002 2121885 Válovi
13:30:00 00 Zikmundová Michaela JJN7754 2212046 C Team Jizerky

T 3.46 km, 90 m, 16 kontrol, Start: Start1

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
13:30:00 00 Cuc Michal 0090001 0 Moldavská šatlava
13:30:00 00 Kufel Agata TUR8857 8407270 C OOB TJ Turnov
13:30:00 00 Maškarinec Štěpán VLI0304 2088197 C Slavia Liberec orienteering
13:30:00 00 Nováková Jana 0060001 8133 Doksy
13:30:00 00 Válek Ondřej 0040001 1420239 Aktivit
13:30:00 00 Votava David 0010001 8500014 DSVJ