Logo

Startovka závodu: Mistrovství ČR dorostu a juniorů na klasické trati, Český pohár

Datum:
24.02.2024
Místo konání:
Postalm
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
VLI - Slavia Liberec orienteering
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Kategorie:
D12     D14A     D17     D20     D21E     D21A     D45     H12     H14A     H17     H20     H21E     H35     H45     H55     H65    
Nahrávám data...

D12 2.57 km, 85 m, 7 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
13:35:00 35 Pospíšilová Eliška SZP1450 681612 C TJ Slovan Praha Zdravotník
13:41:00 41 Teringlová Veronika VCB1251 8007184 C OB České Budějovice

D14A 3.96 km, 145 m, 9 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
13:31:00 31 Urbánková Lucie ONO1150 8013924 C SKOB Ostrov
13:34:00 34 Ryglová Šárka TBM1160 8042122 C KOS TJ Tesla Brno

D17 7.30 km, 260 m, 11 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
13:30:00 30 Kovalčíková Alena AOP0751 8004292 C Orientační Běh Opava
13:33:00 33 Fišerová Markéta TZL0851 8680330 C SKOB Zlín
13:36:00 36 Lichtenbergová Zuzana VSP0754 8501397 B USK Praha
13:39:00 39 Rychlá Karolína AOP0757 8445307 B Orientační Běh Opava
13:42:00 42 Baldrianová Eva VSP0751 8660533 A USK Praha
13:45:00 45 Paulíčková Tereza UOL0750 8226374 A SOB Olomouc
13:48:00 48 Malečková Pavlína VSP0855 8030637 A USK Praha
13:51:00 51 Chrástová Barbora STH0851 8033224 A SK Studenec
13:54:00 54 Zakouřilová Klára VSP0850 8009888 A USK Praha

D20 9.55 km, 405 m, 16 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
13:30:00 30 Urbánková Eva ONO0650 8667973 C SKOB Ostrov
13:33:00 33 Lichtenbergová Tereza VSP0556 8501794 C USK Praha
13:36:00 36 Teringlová Vendula VCB0451 8116671 C OB České Budějovice
13:39:00 39 Malečková Hana VSP0553 8502727 A USK Praha
13:42:00 42 Pecková Tereza VLI0551 8667966 A Slavia Liberec orienteering
13:45:00 45 Kodejšová Markéta VSP0458 8660543 A USK Praha

D21E 9.55 km, 405 m, 16 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
13:32:00 32 Kolínová Kristýna DKP8450 8450007 A Oddíl OB Kotlářka

D21A 7.30 km, 260 m, 11 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
13:32:00 32 Pušová Bára STH0357 8013925 A SK Studenec

D45 7.30 km, 260 m, 11 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
13:37:00 37 Teringlová Martina VCB7851 8515516 C OB České Budějovice
13:43:00 43 Urbánková Jana ONO7851 8013408 C SKOB Ostrov
13:49:00 49 Průšová Markéta VSP7256 8660554 C USK Praha
13:55:00 55 Lesáková Věra TJN7152 8662715 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:01:00 61 Zakouřilová Helena VSP7453 8002888 C USK Praha
14:07:00 67 Termerová Jana LTU7850 2103288 OOB TJ Lokomotiva Trutnov

H12 2.57 km, 85 m, 7 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
13:47:00 47 Junek Kryštof STH1201 8680407 C SK Studenec
13:53:00 53 Kolín Jonáš JIL1500 8332000 C OK Jilemnice

H14A 3.96 km, 145 m, 9 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
13:40:00 40 Fišer Petr TZL1004 8660354 C SKOB Zlín
13:43:00 43 Mrkvica Jan ZLH1100 8516453 C OOB TJ Zlaté Hory
13:46:00 46 Junek Šimon STH1001 8680325 B SK Studenec

H17 8.14 km, 330 m, 14 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
13:30:00 30 Turek Jakub SKV0801 8114119 C TJ Slovan Karlovy Vary
13:33:00 33 Termer Štěpán VSP0807 8404070 C USK Praha
13:36:00 36 Vodrážka Štěpán VPM0802 8022383 B KOS Slavia Plzeň
13:39:00 39 Prinz Mikuláš MLA0901 8656644 B MLOK Mariánské Lázně
13:42:00 42 Junek Matouš STH0801 8670826 B SK Studenec
13:45:00 45 Teringl Vojtěch VCB0702 8022634 B OB České Budějovice
13:48:00 48 Petruš Ondřej MLA0701 8502723 B MLOK Mariánské Lázně
13:51:00 51 Štrait Vilém VSP0701 8061443 A USK Praha
13:54:00 54 Hofhanzl Antonín SJI0906 8116806 A OK Jihlava
13:57:00 57 Lesák Marek TJN0811 8482115 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:00:00 60 Šubrt Jáchym VSP0808 8080819 A USK Praha
14:03:00 63 Buďárek Šimon STH0703 8162893 A SK Studenec
14:06:00 66 Mrkvica Václav ZLH0800 8116831 A OOB TJ Zlaté Hory
14:09:00 69 Kovalčík Petr AOP0901 8000245 A Orientační Běh Opava

H20 10.48 km, 435 m, 17 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
13:31:00 31 Kuchař Ondřej VSP0607 8667961 B USK Praha
13:34:00 34 Svoboda Antonín VPM0601 8651736 A KOS Slavia Plzeň
13:37:00 37 Elleder David Daniel VSP0609 8116696 A USK Praha
13:40:00 40 Zurynek Jan TJN0605 8662746 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:43:00 43 Zakouřil Matyáš VSP0400 8004888 A USK Praha

H21E 10.48 km, 435 m, 17 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
13:40:00 40 Kolín Jan JIL7701 8007701 A OK Jilemnice
13:46:00 46 Průša Michal VSP7310 8667547 E USK Praha
13:52:00 52 Venhoda Milan SJI7104 8028816 E OK Jihlava
13:58:00 58 Kovalčík Tomáš AOP7301 8003660 E Orientační Běh Opava
14:04:00 64 Rygl Miroslav TBM7205 8230672 E KOS TJ Tesla Brno

H35 10.48 km, 435 m, 17 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
13:46:00 46 Paulíček Michal UOL7701 8670456 SOB Olomouc
13:49:00 49 Mrkvica Petr ZLH7800 8663166 C OOB TJ Zlaté Hory

H45 8.14 km, 330 m, 14 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
13:49:00 49 Chrást Tomáš STH7401 8670473 C SK Studenec
13:52:00 52 Fišer Petr GIG7502 8662302 C GIGANT Orienteering
13:55:00 55 Puš Roman STH7501 8670476 C SK Studenec
13:58:00 58 Petruš Marek MLA7500 8502744 C MLOK Mariánské Lázně
14:01:00 61 Hofhanzl Abrahám SJI7300 8654910 C OK Jihlava
14:04:00 64 Junek Petr STH7801 8660910 C SK Studenec
14:07:00 67 Zakouřil Václav VSP7401 8006888 C USK Praha

H55 7.30 km, 260 m, 11 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
13:44:00 44 Urbánek Lumír ONO6701 8013394 C SKOB Ostrov
13:50:00 50 Pecka Jan EKP6800 8659399 C VŠTJ Ekonom Praha
13:56:00 56 Kopáček Miroslav CHT6049 8656509 OOB SK Chrast
14:02:00 62 Maleček Vít PGP6801 8226422 C SK Praga
14:08:00 68 Teringl Radek VCB6502 8028835 C OB České Budějovice

H65 5.91 km, 215 m, 11 kontrol

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
13:59:00 59 Škoda Přemek VLI5301 8111113 C Slavia Liberec orienteering