Logo

Startovka závodu: Celostátní finále přeboru škol v orientačním běhu

Datum:
12.06.2024
Místo konání:
Brno
Pořadatel:
ZBM - SK Brno Žabovřesky
Mapa:
Rosnička 2024
Ředitel závodu:
Finstrle Luděk - R3
Hlavní rozhodčí:
Zháňalová Barbora - R3
Stavitel tratí:
Jordanov Alexandr - R3
Kategorie:
DIII/D7     DIV/D9     DV/DS     HIII/H7     HIV/H9     HV/HS     P    
Nahrávám data...

DIII/D7 1.37 km, 30 m, 13 kontrol, Start: Start2

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:00:00 00 Chaloupková Renata 0085002 4020792 ZŠ a MŠ Blažkova Brno
11:01:00 01 Horáčková Diana 0045003 2067922 ZŠ Závodu míru Pardubice
11:02:00 02 Mandincová Antonie 0225002 2067934 Gymnázium a Jazyková škola Zlín
11:03:00 03 Klusáčková Johana 0295001 8012875 ZŠ Chotěboř
11:04:00 04 Beránková Kamila 0085001 8107756 ZŠ a MŠ Blažkova Brno
11:05:00 05 Hrušková Linda 0285001 2064779 Gymnázium Písek
11:06:00 06 Čermáková Nela 0295004 2121754 ZŠ Chotěboř
11:07:00 07 Synáčková Kamila 0135004 4020777 Gymnázium Ústí nad Labem Jateční
11:08:00 08 Kolářová Barbora 0085003 4020793 ZŠ a MŠ Blažkova Brno
11:09:00 09 Šilberská Linda 0175003 2067957 Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
11:10:00 10 Holubová Kristýna 0285003 2039162 Gymnázium Písek
11:11:00 11 Kay Leila 0045002 232095 ZŠ Závodu míru Pardubice
11:12:00 12 Ryšánková Alice 0135002 4020783 Gymnázium Ústí nad Labem Jateční
11:13:00 13 Dibelkova Isabell 0105004 232097 ZŠ Ostrov
11:14:00 14 Prószkowska Laura 0205001 2067997 ZŠ a MŠ Gustawa Przeczka Třinec
11:15:00 15 Moščaková Martina 0155002 4020784 GOAH Hodonín
11:16:00 16 Vabroušková Věra 0225001 232046 Gymnázium a Jazyková škola Zlín
11:17:00 17 Struhařová Sára 0175002 2070833 Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
11:19:00 19 Anna Viktorie 0175005 8444330 Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
11:20:00 20 Mauritzová Anna 0205002 2214554 ZŠ a MŠ Gustawa Przeczka Třinec
11:21:00 21 Urbánková Lucie 0105001 8013924 ZŠ Ostrov
11:22:00 22 Wohanková Michaela 0165002 8047165 Krkonošské gymnázium a SOŠ Vrchlabí
11:23:00 23 Merhulíková Nella 0105005 232058 ZŠ Ostrov
11:24:00 24 Kaletová Aneta 0205003 232064 ZŠ a MŠ Gustawa Przeczka Třinec
11:25:00 25 Nina Topičová 0145005 1421912 Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně
11:26:00 26 Macháčková Lucie 0115004 8501571 Biskupské gymnázium Hradec Králové
11:27:00 27 Gojná Karolína 0275002 2103237 Gymnázium Dašická Pardubice
11:28:00 28 Kopecká Eliška 0035002 2771933 Gymnázium Šumperk
11:29:00 29 Klusáčková Dorota 0295002 8042140 ZŠ Chotěboř
11:30:00 30 Lada Prinzová 0145002 8116798 Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně
11:31:00 31 Rejšková Klára 0255002 8625714 ZŠ Kamenice
11:32:00 32 Korbelová Eliška 0115001 8162855 Biskupské gymnázium Hradec Králové
11:33:00 33 Žaludková Kateřina 0225004 2067993 Gymnázium a Jazyková škola Zlín
11:34:00 34 Taussigová Kristýna 0135003 4020778 Gymnázium Ústí nad Labem Jateční
11:35:00 35 Fišáková Leona 0145001 2082925 Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně
11:36:00 36 Stryková Johana 0275003 8013850 Gymnázium Dašická Pardubice
11:37:00 37 Hrušková Gabriela 0265002 8523848 Křesťanské gymnázium Praha Hostivař
11:38:00 38 Ceralová Anežka 0045001 2067982 ZŠ Závodu míru Pardubice
11:39:00 39 Korbelová Tereza 0115002 8420955 Biskupské gymnázium Hradec Králové
11:40:00 40 Vavřichová Amélie 0125002 2155197 Gymnazium Opatov
11:41:00 41 Svobodová Natálie 0175001 8508286 Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
11:43:00 43 Munzarová Monika 0275001 8013836 Gymnázium Dašická Pardubice
11:44:00 44 Šrytrová Amálie 0155001 4020782 GOAH Hodonín
11:45:00 45 Rakovcová Zuzana 0125001 52109 Gymnazium Opatov
11:46:00 46 Perničková Dita 0175004 2113058 Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
11:47:00 47 Kramářová Leontýna 0295003 2039094 ZŠ Chotěboř
11:48:00 48 Bradnová Lenka 0255004 2181952 ZŠ Kamenice
11:49:00 49 Hellmichová Kateřina 0105003 2094550 ZŠ Ostrov
11:50:00 50 Nina Cimická 0145004 2181943 Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně
11:51:00 51 Juhásová Markéta 0125003 443066 Gymnazium Opatov
11:52:00 52 Pavelková Eva 0035001 8510288 Gymnázium Šumperk
11:53:00 53 Neškudlová Anna 0255003 2152859 ZŠ Kamenice
11:54:00 54 Brabcová Rozalia 0295005 2039103 ZŠ Chotěboř
11:55:00 55 Mikulášová Laura 0035004 344197 Gymnázium Šumperk
11:56:00 56 Kvapilová Klára 0075001 8506612 Gymnázium Turnov
11:57:00 57 Fikejzová Ema 0285004 2039088 Gymnázium Písek
11:59:00 59 Anna Nykodymová 0145003 8076630 Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně
12:00:00 60 Nová Klára 0165001 8013842 Krkonošské gymnázium a SOŠ Vrchlabí
12:01:00 61 Berková Monika 0035005 232085 Gymnázium Šumperk
12:02:00 62 Besedová Magdaléna 0115003 8512654 Biskupské gymnázium Hradec Králové
12:04:00 64 Pokorná Elen 0255001 2420066 ZŠ Kamenice
12:05:00 65 Lukášová Aneta 0285002 2039132 Gymnázium Písek
12:06:00 66 Marušáková Kristýna 0225005 1111187 Gymnázium a Jazyková škola Zlín
12:07:00 67 Fichtlová Eva 0025004 2073424 Masarykovo gymnázium Plzeň
12:08:00 68 Smithová Laura 0165004 1396854 Krkonošské gymnázium a SOŠ Vrchlabí
12:09:00 69 Kubíčková Valerie 0035003 2221508 Gymnázium Šumperk
12:10:00 70 Súkupová Sára 0265001 8502687 Křesťanské gymnázium Praha Hostivař
12:11:00 71 Blažková Veronika 0025003 2073423 Masarykovo gymnázium Plzeň
12:12:00 72 Pažoutová Anna 0075003 2221512 Gymnázium Turnov
12:13:00 73 Svrčilová Zuzana 0105002 232080 ZŠ Ostrov
12:14:00 74 Portz Viktoria 0135001 4020809 Gymnázium Ústí nad Labem Jateční
12:15:00 75 Kubiasová Barbora 0025002 2260127 Masarykovo gymnázium Plzeň

DIV/D9 1.82 km, 75 m, 19 kontrol, Start: Start2

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:00:00 00 Beránková Julie 0085006 2111731 ZŠ a MŠ Blažkova Brno
11:01:00 01 Šimková Lucie 0165008 2116482 Krkonošské gymnázium a SOŠ Vrchlabí
11:02:00 02 Kopecká Zuzana 0285008 7300509 Gymnázium Písek
11:03:00 03 Rýznarová Berenika 0035007 2067936 Gymnázium Šumperk
11:04:00 04 Grusserová Diana 0115007 8013885 Biskupské gymnázium Hradec Králové
11:05:00 05 Cimická Anna 0145007 416174 Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně
11:07:00 07 Houžvičková Kateřina 0075006 8015289 Gymnázium Turnov
11:08:00 08 Jedličková Veronika 0115009 8501048 Biskupské gymnázium Hradec Králové
11:09:00 09 Roiková Natalie 0205006 2067985 ZŠ a MŠ Gustawa Przeczka Třinec
11:11:00 11 Pelouchová Aneta 0295010 2039113 ZŠ Chotěboř
11:12:00 12 Brhelová Beata 0225010 2068000 Gymnázium a Jazyková škola Zlín
11:13:00 13 Čivrná Eliška 0165009 8226375 Krkonošské gymnázium a SOŠ Vrchlabí
11:14:00 14 Pavlasová Karolína 0295009 2121768 ZŠ Chotěboř
11:16:00 16 Seidlová Štěpánka 0105009 232044 ZŠ Ostrov
11:17:00 17 Jagur Julie 0155006 4020787 GOAH Hodonín
11:18:00 18 Jelínková Eva 0115010 8107726 Biskupské gymnázium Hradec Králové
11:19:00 19 Fialová Rozálie 0295008 2039108 ZŠ Chotěboř
11:20:00 20 Zabořilová Anna 0075008 8012867 Gymnázium Turnov
11:21:00 21 Vlčková Markéta 0175006 8482070 Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
11:25:00 25 Kutlvašrová Pavla 0165007 8454047 Krkonošské gymnázium a SOŠ Vrchlabí
11:26:00 26 Sojková Kristýna 0125007 2152978 Gymnazium Opatov
11:27:00 27 Nováková Anna Marie 0295006 8648583 ZŠ Chotěboř
11:29:00 29 Jati Kristýna 0105006 232079 ZŠ Ostrov
11:30:00 30 Mňuková Nella 0155007 4020788 GOAH Hodonín
11:31:00 31 Holická Julie 0285006 2088168 Gymnázium Písek
11:32:00 32 Rybáková Lucie 0105010 2067954 ZŠ Ostrov
11:33:00 33 Slabá Veronika 0255008 2421357 ZŠ Kamenice
11:34:00 34 Malinová Barbora 0285009 2144058 Gymnázium Písek
11:35:00 35 Hurtová Alžběta 0145006 1421924 Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně
11:36:00 36 Petříčková Zita 0295007 8500058 ZŠ Chotěboř
11:37:00 37 Hrušová Lucie 0115008 8022692 Biskupské gymnázium Hradec Králové
11:39:00 39 Tomášková Matilda 0075007 8656542 Gymnázium Turnov
11:40:00 40 Naňková Zuzana 0265010 2144037 Křesťanské gymnázium Praha Hostivař
11:41:00 41 Plačková Noemi 0045007 232087 ZŠ Závodu míru Pardubice
11:43:00 43 Humhejová Barbora 0135006 4020804 Gymnázium Ústí nad Labem Jateční
11:45:00 45 Zitková Veronika 0275007 8663131 Gymnázium Dašická Pardubice
11:46:00 46 Besedová Barbora 0115006 8500483 Biskupské gymnázium Hradec Králové
11:47:00 47 Dobiášová Ester 0145008 301471 Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně
11:48:00 48 Balejová Sofie 0255007 8660541 ZŠ Kamenice
11:49:00 49 Hanušová Markéta 0165006 8033283 Krkonošské gymnázium a SOŠ Vrchlabí
11:50:00 50 Hrušková Tereza 0265007 8140916 Křesťanské gymnázium Praha Hostivař
11:51:00 51 Škodová Denisa 0125008 8076645 Gymnazium Opatov
11:52:00 52 Kvapilová Kristýna 0075009 8226312 Gymnázium Turnov
11:53:00 53 Bartalošová Ada 0265008 2085003 Křesťanské gymnázium Praha Hostivař
11:55:00 55 Bezdí Justýna 0275008 2067960 Gymnázium Dašická Pardubice
11:56:00 56 Zdvořáčková Adéla 0135007 4020805 Gymnázium Ústí nad Labem Jateční
11:57:00 57 Pokorná Sára 0255006 8500062 ZŠ Kamenice
11:58:00 58 Makešová Denisa 0035006 2073427 Gymnázium Šumperk
12:00:00 60 Fenclová Hana 0275006 8109335 Gymnázium Dašická Pardubice
12:02:00 62 Krčálová Adéla 0025006 2221517 Masarykovo gymnázium Plzeň
12:03:00 63 Žalůdková Adéla 0225006 2067927 Gymnázium a Jazyková škola Zlín
12:04:00 64 Mikolášková Tereza 0105007 2067953 ZŠ Ostrov
12:05:00 65 Andrýsková Nikola 0225007 232048 Gymnázium a Jazyková škola Zlín
12:06:00 66 Stehlíková Tereza 0025010 8013914 Masarykovo gymnázium Plzeň
12:07:00 67 Starostová Lucie 0265009 2151445 Křesťanské gymnázium Praha Hostivař
12:08:00 68 Kopecká Veronika 0035008 2653473 Gymnázium Šumperk
12:10:00 70 Heisová Agáta 0025007 2073435 Masarykovo gymnázium Plzeň
12:11:00 71 Kubíčková Lucie 0175007 8063060 Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
12:12:00 72 Smetanová Lucie 0025008 2073437 Masarykovo gymnázium Plzeň
12:13:00 73 Labská Kateřina 0125006 8520946 Gymnazium Opatov
12:15:00 75 Sobotková Lada 0285007 2064781 Gymnázium Písek
12:16:00 76 Průšová Adriana 0030016 2073426 Gymnázium Šumperk
12:18:00 78 Markéta Eva 0025009 2073430 Masarykovo gymnázium Plzeň
12:19:00 79 Syslova Eva Marketa 0020601 0 Masarykovo gymnázium Plzeň

DV/DS 2.07 km, 120 m, 19 kontrol, Start: Start2

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:00:00 00 Kománková Leontýna 0135013 4020789 Gymnázium Ústí nad Labem Jateční
11:01:00 01 Bruková Petra 0055012 8660369 Gymnázium Třinec
11:02:00 02 Derflová Eliška 0135011 4020772 Gymnázium Ústí nad Labem Jateční
11:03:00 03 Novotná Karolína 0075011 8680596 Gymnázium Turnov
11:04:00 04 Kašparová Alžběta 0315012 8116728 Gymnázium Dobříš
11:05:00 05 Smýkalová Eliška 0035014 2067336 Gymnázium Šumperk
11:07:00 07 Solařová Linda 0115011 8109378 Biskupské gymnázium Hradec Králové
11:08:00 08 Pekařová Nela 0215012 7207889 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor
11:09:00 09 Gruntová Alena 0135012 4020780 Gymnázium Ústí nad Labem Jateční
11:10:00 10 Novotná Míša 0075013 8013862 Gymnázium Turnov
11:11:00 11 Svobodová Julie 0195012 2221470 Gymnázium Na Vítezné pláni Praha
11:13:00 13 Knapová Kateřina 0095012 7210811 Gymnázium Žďár nad Sázavou
11:14:00 14 Hubáčková Sabina 0225012 8482100 Gymnázium a Jazyková škola Zlín
11:16:00 16 Škrabalová Kateřina 0225014 232047 Gymnázium a Jazyková škola Zlín
11:17:00 17 Čudková Kristina 0185013 8670474 Gymnázium Ostrava-Hrabůvka
11:18:00 18 Kusáková Valentina 0175012 8680314 Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
11:19:00 19 Kuglerová Adriana 0055014 2214536 Gymnázium Třinec
11:20:00 20 Doležalová Anna 0035015 232051 Gymnázium Šumperk
11:21:00 21 Švíglerová Kateřina 0275011 8116716 Gymnázium Dašická Pardubice
11:22:00 22 Perničková Karolína 0175013 2121122 Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
11:23:00 23 Kubíková Magdaléna 0305011 8183060 Gymnázium Mozartova Pardubice
11:24:00 24 Běloušková Kateřina 0235011 8003607 Gymnázium Chotěboř
11:25:00 25 Čečková Karolína 0115012 8414128 Biskupské gymnázium Hradec Králové
11:26:00 26 Dibelková Bára 0015002 2125372 Gymnázium Jihlava
11:28:00 28 Heliošová Eliška 0055013 2224503 Gymnázium Třinec
11:29:00 29 Kuhnová Alžběta 0305012 8054118 Gymnázium Mozartova Pardubice
11:30:00 30 Štieflerová Jana 0145011 1421911 Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně
11:32:00 32 Svobodová Kateřina 0095013 2121887 Gymnázium Žďár nad Sázavou
11:33:00 33 Flossmannová Lucie 0065011 8008268 Gymnázium F. X. Šaldy v Liberci
11:34:00 34 Richtrová Ema 0035013 8409876 Gymnázium Šumperk
11:35:00 35 Sedláčková Michaela 0225015 232082 Gymnázium a Jazyková škola Zlín
11:36:00 36 Zvolánková Alžběta 0235012 2039124 Gymnázium Chotěboř
11:37:00 37 Housková Adéla 0315013 2050490 Gymnázium Dobříš
11:39:00 39 Szekelyová Viky 0145013 1421928 Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně
11:40:00 40 Stavrinou Kristýna 0245011 8516423 Gymnázium Františka Martina Pelcla Rychnov nad Kněžnou
11:41:00 41 Pišová Adéla 0175011 8662430 Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
11:42:00 42 Plachá Zita 0215011 8522956 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor
11:43:00 43 Haasová Klára 0275013 8663174 Gymnázium Dašická Pardubice
11:44:00 44 Housková Barbora 0315014 8116682 Gymnázium Dobříš
11:45:00 45 Novotná Vendula 0115013 405952 Biskupské gymnázium Hradec Králové
11:46:00 46 Vozábalová Hana 0195011 8510279 Gymnázium Na Vítezné pláni Praha
11:47:00 47 Vojkůvková Hana 0185011 8445291 Gymnázium Ostrava-Hrabůvka
11:48:00 48 Vilémová Eliška 0065012 8517331 Gymnázium F. X. Šaldy v Liberci
11:49:00 49 Strnadová Eliška 0095014 2121893 Gymnázium Žďár nad Sázavou
11:50:00 50 Mazánková Alena 0035011 2061844 Gymnázium Šumperk
11:51:00 51 Bartalošová Anežka 0195013 8454048 Gymnázium Na Vítezné pláni Praha
11:52:00 52 Murinová Petra 0055015 2224491 Gymnázium Třinec
11:53:00 53 Riegerová Anežka 0145014 995855 Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně
11:54:00 54 Pechlátová Barbora 0185012 2027246 Gymnázium Ostrava-Hrabůvka
11:55:00 55 Bukáčková Šárka 0235013 8482641 Gymnázium Chotěboř
11:56:00 56 Lorencová Zdeňka 0145012 888609 Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně
11:57:00 57 Arnoštová Veronika 0315011 8516920 Gymnázium Dobříš
11:58:00 58 Vav Tereza 0035012 2653465 Gymnázium Šumperk
11:59:00 59 Pipková Karolína 0275012 8663190 Gymnázium Dašická Pardubice
12:01:00 61 Poulová Kristýna 0095015 2420044 Gymnázium Žďár nad Sázavou
12:02:00 62 Vítková Hana 0015001 8226390 Gymnázium Jihlava
12:03:00 63 Česká Karolína 0195014 232074 Gymnázium Na Vítezné pláni Praha
12:04:00 64 Gelnerová Anna 0025014 9102145 Masarykovo gymnázium Plzeň
12:05:00 65 Nožičková Lea 0305013 8013856 Gymnázium Mozartova Pardubice
12:06:00 66 Heczková Anna 0065013 8328656 Gymnázium F. X. Šaldy v Liberci
12:07:00 67 Szarzecová Eva 0055011 2224479 Gymnázium Třinec
12:08:00 68 Ballonová Lucie 0115014 8196053 Biskupské gymnázium Hradec Králové
12:09:00 69 Slavíková Klára 0025012 232072 Masarykovo gymnázium Plzeň
12:10:00 70 Sršňová Natálie 0245012 8409883 Gymnázium Františka Martina Pelcla Rychnov nad Kněžnou
12:11:00 71 Šmídová Terezie 0305014 8520821 Gymnázium Mozartova Pardubice
12:12:00 72 Matochová Adéla 0225011 8670800 Gymnázium a Jazyková škola Zlín
12:13:00 73 Riedlová Karolína 0025015 232073 Masarykovo gymnázium Plzeň
12:14:00 74 Baďurová Eliška 0095011 8033281 Gymnázium Žďár nad Sázavou
12:15:00 75 Kosobudová Anička 0215013 8670798 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor
12:16:00 76 Novotná Barbora 0075012 8026584 Gymnázium Turnov
12:17:00 77 Páníková Markéta 0025011 232094 Masarykovo gymnázium Plzeň
12:21:00 81 Uzlíková Daniela 0025013 2073439 Masarykovo gymnázium Plzeň

HIII/H7 1.56 km, 55 m, 16 kontrol, Start: Start2

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:01:00 01 Slováček Rostislav 0080001 4020794 ZŠ a MŠ Blažkova Brno
11:02:00 02 Chalupa Mikuláš 0100004 2067924 ZŠ Ostrov
11:03:00 03 Novák Tobiáš 0290001 8003661 ZŠ Chotěboř
11:04:00 04 Janda Josef 0250002 2771967 ZŠ Kamenice
11:05:00 05 Kalivoda Adam 0140001 1421927 Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně
11:06:00 06 Laža Šimon 0100002 2067943 ZŠ Ostrov
11:07:00 07 Manojlovič Michal 0080003 4020796 ZŠ a MŠ Blažkova Brno
11:08:00 08 Šedý Matěj 0130003 4020779 Gymnázium Ústí nad Labem Jateční
11:09:00 09 Kouba Jan 0280002 2039216 Gymnázium Písek
11:10:00 10 Skalka Jaroslav 0140003 1421921 Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně
11:11:00 11 Starý Oliver 0080002 4020795 ZŠ a MŠ Blažkova Brno
11:12:00 12 Paukert Adam 0160004 2158544 Krkonošské gymnázium a SOŠ Vrchlabí
11:13:00 13 Bleha Filip 0100003 232099 ZŠ Ostrov
11:14:00 14 Lukeš Josef 0110005 8022334 Biskupské gymnázium Hradec Králové
11:15:00 15 Herzán Marek 0270002 232043 Gymnázium Dašická Pardubice
11:16:00 16 Homolka Antonín 0070003 2222826 Gymnázium Turnov
11:17:00 17 Černohorský Valentýn 0260003 2049635 Křesťanské gymnázium Praha Hostivař
11:18:00 18 Kovalčík Lukáš 0170005 8508283 Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
11:19:00 19 Střelka Matyáš 0070002 8508288 Gymnázium Turnov
11:20:00 20 Kaválek Jan 0100005 232052 ZŠ Ostrov
11:21:00 21 Řehák Prokop 0260002 2420053 Křesťanské gymnázium Praha Hostivař
11:22:00 22 Novák Vojtěch 0160003 8511574 Krkonošské gymnázium a SOŠ Vrchlabí
11:23:00 23 Nutil Jaromír 0220004 232060 Gymnázium a Jazyková škola Zlín
11:24:00 24 Kovařík Tadeáš 0290005 2082930 ZŠ Chotěboř
11:25:00 25 Pospíšil Jaroslav 0030005 232065 Gymnázium Šumperk
11:26:00 26 Flaška Filip 0040005 232011 ZŠ Závodu míru Pardubice
11:27:00 27 Ženšák Tomáš 0130002 4020775 Gymnázium Ústí nad Labem Jateční
11:28:00 28 Pilmajer Filip 0140004 515060 Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně
11:29:00 29 Černý Dominik 0260001 2151452 Křesťanské gymnázium Praha Hostivař
11:30:00 30 Fiala Matyáš 0110004 8042133 Biskupské gymnázium Hradec Králové
11:31:00 31 Pysarev Rodion 0120003 2019240 Gymnazium Opatov
11:32:00 32 Čermák Kryštof 0290004 2039090 ZŠ Chotěboř
11:33:00 33 Groll Matěj 0120002 2211654 Gymnazium Opatov
11:35:00 35 Pechanec David 0170002 2121127 Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
11:36:00 36 Kárník Štěpán 0270001 8109417 Gymnázium Dašická Pardubice
11:37:00 37 Lukáš Beníček 0220005 2067983 Gymnázium a Jazyková škola Zlín
11:38:00 38 Plaček Jiří 0170001 2211989 Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
11:39:00 39 Pospíšil Tomáš 0030001 8512642 Gymnázium Šumperk
11:40:00 40 Maláník Vojtěch 0150002 4020786 GOAH Hodonín
11:41:00 41 Zika Marek 0030003 410345 Gymnázium Šumperk
11:42:00 42 Kolín Jan 0040001 410336 ZŠ Závodu míru Pardubice
11:43:00 43 Matějec Jonáš 0160005 2224138 Krkonošské gymnázium a SOŠ Vrchlabí
11:44:00 44 Oupor Michael 0280001 2039111 Gymnázium Písek
11:45:00 45 Slavík František 0110003 8162884 Biskupské gymnázium Hradec Králové
11:46:00 46 Balada Jakub 0290002 2039071 ZŠ Chotěboř
11:47:00 47 Malát Jaroslav 0150001 4020785 GOAH Hodonín
11:48:00 48 Szymeczek Michal 0200002 49327 ZŠ a MŠ Gustawa Przeczka Třinec
11:49:00 49 Sláma Marek 0250001 8501176 ZŠ Kamenice
11:50:00 50 Stuchlík Matouš 0270003 2067984 Gymnázium Dašická Pardubice
11:51:00 51 Machač Samuel Tomáš 0100001 2067947 ZŠ Ostrov
11:52:00 52 Brzek Matěj 0290003 2039087 ZŠ Chotěboř
11:53:00 53 Richard Šulc 0130004 4020803 Gymnázium Ústí nad Labem Jateční
11:54:00 54 Červený Matyáš 0040003 232088 ZŠ Závodu míru Pardubice
11:55:00 55 Šatínský Jan 0110002 8510258 Biskupské gymnázium Hradec Králové
11:56:00 56 Louda Štěpán 0070001 2151401 Gymnázium Turnov
11:57:00 57 Maroszczyk Witold 0200003 8119474 ZŠ a MŠ Gustawa Przeczka Třinec
11:58:00 58 Szöke Jakub 0120004 2067959 Gymnazium Opatov
11:59:00 59 Holý Jan 0220001 2211991 Gymnázium a Jazyková škola Zlín
12:01:00 61 Munčinský Tadeáš 0130001 4020776 Gymnázium Ústí nad Labem Jateční
12:02:00 62 Smýkal Lukáš 0030002 995815 Gymnázium Šumperk
12:03:00 63 Chrtek Jan 0110001 8051261 Biskupské gymnázium Hradec Králové
12:04:00 64 Mokrosz Tomasz 0200001 8183137 ZŠ a MŠ Gustawa Przeczka Třinec
12:05:00 65 Placek Nikolas 0140002 8514683 Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně
12:06:00 66 Černý Mikuláš 0020003 52520 Masarykovo gymnázium Plzeň
12:07:00 67 Domin Ondřej 0040004 8014491 ZŠ Závodu míru Pardubice
12:08:00 68 Bartko David 0070004 2073436 Gymnázium Turnov
12:09:00 69 Krejčí Mikuláš 0220002 2653457 Gymnázium a Jazyková škola Zlín
12:10:00 70 Pexa Vojtěch 0020002 2221507 Masarykovo gymnázium Plzeň
12:11:00 71 Kutlvašr Vladimír 0160002 8047122 Krkonošské gymnázium a SOŠ Vrchlabí
12:12:00 72 Jahůdka Štěpán 0170003 8047183 Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
12:13:00 73 Matuš Jaroslav 0030004 2049564 Gymnázium Šumperk
12:14:00 74 Cepek Vojtěch 0020004 2260348 Masarykovo gymnázium Plzeň
12:15:00 75 Janout Petr 0280004 2064780 Gymnázium Písek
12:16:00 76 Teplý Martin 0160001 2152962 Krkonošské gymnázium a SOŠ Vrchlabí
12:17:00 77 Poddaný Patrik 0120001 2067268 Gymnazium Opatov
12:18:00 78 Liška Ondřej 0020001 2260136 Masarykovo gymnázium Plzeň
12:19:00 79 Spurný Erik 0040002 2221519 ZŠ Závodu míru Pardubice
12:22:00 82 Hora Adam 0020010 2073440 Masarykovo gymnázium Plzeň

HIV/H9 1.89 km, 75 m, 18 kontrol, Start: Start2

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:00:00 00 Ryszkowski Ondřej 0030009 8063071 Gymnázium Šumperk
11:03:00 03 Klusáček Mikuláš 0290006 8003597 ZŠ Chotěboř
11:04:00 04 Sláma Kryštof 0250006 8501052 ZŠ Kamenice
11:05:00 05 Lučan Matěj 0040006 8109396 ZŠ Závodu míru Pardubice
11:06:00 06 Držka Filip 0270007 8524253 Gymnázium Dašická Pardubice
11:07:00 07 Musil Lukáš 0130009 4020774 Gymnázium Ústí nad Labem Jateční
11:08:00 08 Pešek Jáchym 0070007 8013901 Gymnázium Turnov
11:09:00 09 Šurýn Vojtěch 0150006 4020790 GOAH Hodonín
11:10:00 10 Kroutil Ondřej 0270008 2181325 Gymnázium Dašická Pardubice
11:11:00 11 Jurák Marek 0120006 2224798 Gymnazium Opatov
11:12:00 12 Přibyl Martin 0220006 2067231 Gymnázium a Jazyková škola Zlín
11:13:00 13 Jirásek Rostislav 0290008 8026651 ZŠ Chotěboř
11:14:00 14 Sasko Jan 0140009 1421916 Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně
11:16:00 16 Brablc Šimon 0140010 1421923 Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně
11:17:00 17 Šemlík Eduard 0070006 8680592 Gymnázium Turnov
11:18:00 18 Pilař František 0260007 7300820 Křesťanské gymnázium Praha Hostivař
11:19:00 19 Jelínek František 0110006 8162886 Biskupské gymnázium Hradec Králové
11:20:00 20 Čižnár Milan 0100010 232053 ZŠ Ostrov
11:21:00 21 Medek Šimon 0280008 2080837 Gymnázium Písek
11:22:00 22 Borah Lukas 0220007 2211990 Gymnázium a Jazyková škola Zlín
11:23:00 23 Kryl Štěpán 0130007 4020807 Gymnázium Ústí nad Labem Jateční
11:24:00 24 Rada Dominik 0100009 232063 ZŠ Ostrov
11:25:00 25 Chmelař David 0260006 2106731 Křesťanské gymnázium Praha Hostivař
11:26:00 26 Chlapovič Adam 0100007 232068 ZŠ Ostrov
11:27:00 27 Kozel Lukáš 0270006 2096140 Gymnázium Dašická Pardubice
11:28:00 28 Richtr František 0030007 8514564 Gymnázium Šumperk
11:29:00 29 Metelka Tomáš 0110007 8226302 Biskupské gymnázium Hradec Králové
11:30:00 30 Ficek Eduard 0030006 2653482 Gymnázium Šumperk
11:31:00 31 Macháček Tomáš 0110008 8076023 Biskupské gymnázium Hradec Králové
11:33:00 33 John Martin 0160007 2139476 Krkonošské gymnázium a SOŠ Vrchlabí
11:34:00 34 Černý Antonín 0100006 8119462 ZŠ Ostrov
11:36:00 36 Pešek Michal 0130010 4020773 Gymnázium Ústí nad Labem Jateční
11:37:00 37 Průša František 0120007 2218999 Gymnazium Opatov
11:38:00 38 Heiser Matěj 0030010 8409866 Gymnázium Šumperk
11:39:00 39 Lapka Tomáš 0170006 2067971 Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
11:40:00 40 Michalica Štěpán 0220010 8508289 Gymnázium a Jazyková škola Zlín
11:41:00 41 Háma Jan 0130006 4020802 Gymnázium Ústí nad Labem Jateční
11:42:00 42 Mokrosz Mateusz 0200006 8014500 ZŠ a MŠ Gustawa Przeczka Třinec
11:43:00 43 Čečka Matěj 0110010 8005119 Biskupské gymnázium Hradec Králové
11:44:00 44 Šubín Filip 0170007 53853 Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
11:45:00 45 Kovář Josef 0280006 2091538 Gymnázium Písek
11:46:00 46 Kettner Matyáš 0160008 2126276 Krkonošské gymnázium a SOŠ Vrchlabí
11:48:00 48 Rulf Tomáš 0220008 2067941 Gymnázium a Jazyková škola Zlín
11:49:00 49 Červinka Vojtěch 0160006 8523701 Krkonošské gymnázium a SOŠ Vrchlabí
11:50:00 50 John Eduard 0070008 232078 Gymnázium Turnov
11:51:00 51 Postránský Adam 0140008 1421918 Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně
11:52:00 52 Mála Václav 0130008 4020808 Gymnázium Ústí nad Labem Jateční
11:53:00 53 Hudík Martin 0290009 2081396 ZŠ Chotěboř
11:55:00 55 Prinz Mikuláš 0140006 8656644 Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně
11:56:00 56 Pokorný Lukáš 0290007 2039075 ZŠ Chotěboř
11:58:00 58 Szostek Jakub 0030008 2653449 Gymnázium Šumperk
11:59:00 59 Váně Šimon 0280009 2039129 Gymnázium Písek
12:00:00 60 Pouchlý Matěj 0110009 8183190 Biskupské gymnázium Hradec Králové
12:01:00 61 Guriliov Jaroslav 0250007 2148166 ZŠ Kamenice
12:02:00 62 Zielina Jakub 0200007 2224505 ZŠ a MŠ Gustawa Przeczka Třinec
12:03:00 63 Hanek Adam 0100008 232083 ZŠ Ostrov
12:04:00 64 Jun Rostislav 0290010 2081397 ZŠ Chotěboř
12:05:00 65 Irša Martin 0150007 4020791 GOAH Hodonín
12:06:00 66 Placek Tomas 0140007 8014515 Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně
12:07:00 67 Flaška Daniel 0040007 2221516 ZŠ Závodu míru Pardubice
12:08:00 68 Němec František 0020006 8022664 Masarykovo gymnázium Plzeň
12:12:00 72 Suchý Jaromír 0020008 2073438 Masarykovo gymnázium Plzeň
12:16:00 76 Karnold Jakub 0020009 2221518 Masarykovo gymnázium Plzeň
12:20:00 80 Polanka Václav 0020007 2073433 Masarykovo gymnázium Plzeň

HV/HS 2.37 km, 135 m, 20 kontrol, Start: Start2

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:00:00 00 Hlavatý Jan 0270012 8196084 Gymnázium Dašická Pardubice
11:01:00 01 Šána Robert 0030012 8670827 Gymnázium Šumperk
11:02:00 02 Jiroušek Dominik 0240011 8670741 Gymnázium Františka Martina Pelcla Rychnov nad Kněžnou
11:03:00 03 Linhart Jakub 0170012 8660391 Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
11:04:00 04 Mengler Vojtěch 0210011 8670785 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor
11:05:00 05 Fuchs Samuel 0130015 4020781 Gymnázium Ústí nad Labem Jateční
11:06:00 06 Heřmánek Petr 0070014 8680593 Gymnázium Turnov
11:07:00 07 Munzar Jakub 0300013 7210209 Gymnázium Mozartova Pardubice
11:08:00 08 Orany Vojtěch 0010003 8116725 Gymnázium Jihlava
11:11:00 11 Bimka Tadeáš 0180013 2103778 Gymnázium Ostrava-Hrabůvka
11:12:00 12 Zuczek Tadeaš 0050013 2214557 Gymnázium Třinec
11:13:00 13 Jahůdka Tomáš 0170015 8510291 Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
11:14:00 14 Šperlich Jan 0030011 8680405 Gymnázium Šumperk
11:15:00 15 Herman František 0180012 2067996 Gymnázium Ostrava-Hrabůvka
11:16:00 16 Janoch Mikuláš 0140012 2085576 Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně
11:17:00 17 Šulc Matěj 0190012 232049 Gymnázium Na Vítezné pláni Praha
11:18:00 18 Drahoňovský Tomáš 0070013 8667957 Gymnázium Turnov
11:19:00 19 Štábl Patrik 0030014 8670783 Gymnázium Šumperk
11:20:00 20 Vlček Tomáš 0220011 8663111 Gymnázium a Jazyková škola Zlín
11:21:00 21 Ehrlich Jakub 0190015 232055 Gymnázium Na Vítezné pláni Praha
11:22:00 22 Španihel Vlastimil 0050015 2224481 Gymnázium Třinec
11:23:00 23 Stoček Martin 0300012 232061 Gymnázium Mozartova Pardubice
11:24:00 24 Wierer Jan 0210014 2116465 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor
11:25:00 25 Pekárek Tobias 0170013 8663152 Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
11:26:00 26 Cabalka Antonín 0130013 4020760 Gymnázium Ústí nad Labem Jateční
11:27:00 27 Herman Ondřej 0140014 8656612 Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně
11:28:00 28 Hoetzel Hugo 0070015 8680581 Gymnázium Turnov
11:29:00 29 Janda Jakub 0310015 8662308 Gymnázium Dobříš
11:30:00 30 Valehrach Radek 0230012 2113412 Gymnázium Chotěboř
11:31:00 31 Šimon Eduard 0090014 8501056 Gymnázium Žďár nad Sázavou
11:32:00 32 Novisedlák Patrik 0210012 8047166 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor
11:33:00 33 Španěl Filip 0310014 8509342 Gymnázium Dobříš
11:34:00 34 Vítek Matěj 0010001 8116794 Gymnázium Jihlava
11:35:00 35 Chalupa Jakub 0090015 2420042 Gymnázium Žďár nad Sázavou
11:36:00 36 Štichhauer Adam 0270013 8663189 Gymnázium Dašická Pardubice
11:37:00 37 Šebelka Matěj 0060012 8149871 Gymnázium F. X. Šaldy v Liberci
11:38:00 38 Snížek Ondřej 0310012 8116788 Gymnázium Dobříš
11:39:00 39 Štrait Vilém 0190014 8061443 Gymnázium Na Vítezné pláni Praha
11:40:00 40 Svoboda Jan 0210013 7207619 Gymnázium Pierra de Coubertina Tábor
11:41:00 41 Janoch Samuel 0140011 8656638 Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně
11:42:00 42 Podrábský Ctibor 0060011 8663117 Gymnázium F. X. Šaldy v Liberci
11:43:00 43 Petruš Ondřej 0140013 8502723 Gymnázium a obchodní akademie Mariánské Lázně
11:44:00 44 Huleja Martin 0170011 8000604 Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
11:45:00 45 Zídek Filip 0110012 2124787 Biskupské gymnázium Hradec Králové
11:46:00 46 Tomášek Prokop 0070011 8226402 Gymnázium Turnov
11:48:00 48 Pavlas Martin 0230011 8004049 Gymnázium Chotěboř
11:49:00 49 Plavec Oskar 0190013 410329 Gymnázium Na Vítezné pláni Praha
11:50:00 50 Veselý Václav 0070012 8501623 Gymnázium Turnov
11:51:00 51 Ryška Matěj 0050011 8667990 Gymnázium Třinec
11:52:00 52 Votava Vojtěch Matěj 0130011 8512695 Gymnázium Ústí nad Labem Jateční
11:53:00 53 Snížek Martin 0310011 8116738 Gymnázium Dobříš
11:54:00 54 Ryšánek Vojtěch 0130014 4020762 Gymnázium Ústí nad Labem Jateční
11:55:00 55 Rumpík Matyáš 0190011 232059 Gymnázium Na Vítezné pláni Praha
11:56:00 56 Waldhauser Štěpán 0060014 8667503 Gymnázium F. X. Šaldy v Liberci
11:57:00 57 Venhauer Vojtěch 0010004 8501847 Gymnázium Jihlava
11:58:00 58 Čečka Vojtěch 0110013 2113080 Biskupské gymnázium Hradec Králové
12:00:00 60 Vojkovský Václav 0050012 2224494 Gymnázium Třinec
12:01:00 61 Forman Ondřej 0090012 2420002 Gymnázium Žďár nad Sázavou
12:02:00 62 Srb Vladimír 0010002 8667506 Gymnázium Jihlava
12:03:00 63 Hozík Štěpán 0220013 8648637 Gymnázium a Jazyková škola Zlín
12:04:00 64 Čaloud Tomáš 0010005 8660560 Gymnázium Jihlava
12:05:00 65 Bedrna Matěj 0090013 7210246 Gymnázium Žďár nad Sázavou
12:06:00 66 Pavlík Adam 0220012 8662733 Gymnázium a Jazyková škola Zlín
12:07:00 67 Miklas Ondra 0060013 8063050 Gymnázium F. X. Šaldy v Liberci
12:08:00 68 Macek Štěpán 0300014 232069 Gymnázium Mozartova Pardubice
12:09:00 69 Balej Martin 0130012 4020761 Gymnázium Ústí nad Labem Jateční
12:11:00 71 Horák Filip 0110011 8514540 Biskupské gymnázium Hradec Králové
12:12:00 72 Knap Jakub 0090011 8024756 Gymnázium Žďár nad Sázavou
12:13:00 73 Ondřej Čuda 0220014 8648628 Gymnázium a Jazyková škola Zlín
12:14:00 74 Stehlík Šimon 0020011 8670487 Masarykovo gymnázium Plzeň
12:15:00 75 Vít Kundrata 0220015 8485648 Gymnázium a Jazyková škola Zlín
12:16:00 76 Šimerda Václav 0240012 8518323 Gymnázium Františka Martina Pelcla Rychnov nad Kněžnou
12:18:00 78 Sýkora Vojtěch 0020013 232100 Masarykovo gymnázium Plzeň
12:19:00 79 Klec Jakub 0300011 2051492 Gymnázium Mozartova Pardubice
12:20:00 80 Pátek Tomáš 0230015 53172 Gymnázium Chotěboř
12:21:00 81 Honner Jaroslav 0170014 2211988 Gymnázium Zlín - Lesní čtvrť
12:23:00 83 Paloncý Jan 0030013 8680351 Gymnázium Šumperk
12:24:00 84 Hubáček Daniel 0050014 2214539 Gymnázium Třinec
12:25:00 85 Haas Filip 0270011 8656543 Gymnázium Dašická Pardubice
12:26:00 86 Němec David 0020012 8648544 Masarykovo gymnázium Plzeň
12:27:00 87 Rákoš Odřej 0150099 4020799 GOAH Hodonín

P 2.35 km, 125 m, 19 kontrol, Start: Start2

Čas startu Čas startu od 00 Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Klub
11:00:00 00 Brucháček Rudolf 8512685
11:00:00 00 Jemelíková Lada 232076
11:00:00 00 Kříž Pavel 0090090 2023807 Gymnázium Žďár nad Sázavou
11:00:00 00 Páníková Eva 8501593
11:00:00 00 Pekárek Tomáš 8014532
11:00:00 00 Pokorná Kamila 2118482