Kód závodu          : 3826
Název               : Mistrovství oblasti na klasické trati
Datum               : 24.06.2017
Místo konání        : Sentice, louka nad obcí
Mapa                : Sentice, stav květen 2016, měřítko 1:10000
Pořadatel           : VBM - VSK Mendelu Brno
Ředitel závodu      : Čech Viktor
Hlavní rozhodčí     : Chmelík Aleš - R2
Ředitel závodu      : Čech Viktor
Stavitel tratí      : Mazal Zdeněk - R1
JURY                : Fiala Jan, Kozáková Zdenka, Kheil Radim
Klubová startovka: SJI (45)

D10N 1.60 km, 60 m, 5 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
2099513 Coufalová Júlia           SJI0950 C OK Jihlava                10:45:00
 433091 Novotná Nicol             SJI0953 C OK Jihlava                10:57:00
2096133 Novotná Julie             SJI0951 C OK Jihlava                11:06:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D21 5.60 km, 195 m, 18 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
7205966 Foltýnová Eva             SJI0051 A OK Jihlava                10:48:00
 439123 Nechutová Aneta           SJI9950 A OK Jihlava                11:24:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D21D 3.60 km, 120 m, 14 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
   8703 Novotná Petra             SJI8350 C OK Jihlava                10:54:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D45 3.70 km, 170 m, 13 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
 301282 Šaterová Monika           SJI6551 C OK Jihlava                11:35:00
2080979 Foltýnová Lenka           SJI6751 C OK Jihlava                12:08:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H10 2.40 km, 60 m, 8 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
 253125 Frýba Matyáš              SJI0700 C OK Jihlava                10:38:00
  52969 Prášil Jakub              SJI0702 C OK Jihlava                10:59:00
2087645 Coufal Petr               SJI0703 C OK Jihlava                11:08:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H10N 1.60 km, 65 m, 6 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
2088159 Prášil Adam               SJI0901 C OK Jihlava                11:56:00
    125 Jirků Ondřej              SJI0904 C OK Jihlava                12:05:00
2103300 Venhoda Lukáš             SJI0801 C OK Jihlava                12:11:00
2113416 Dočkal Matouš             SJI0900 C OK Jihlava                12:17:00
    124 Černý Petr                SJI0905 C OK Jihlava                12:23:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H12 3.10 km, 80 m, 9 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
  52966 Jirků František           SJI0600 C OK Jihlava                10:37:00
2059733 Srb Vladimír              SJI0701 C OK Jihlava                11:10:00
    141 Venhauer Vojtěch          SJI0505 C OK Jihlava                11:19:00
2080939 Novotný Jakub             SJI0504 C OK Jihlava                11:37:00
2080831 Hendrych Vít              SJI0601 B OK Jihlava                12:10:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H14 3.80 km, 140 m, 12 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
  51770 Venhoda Matěj             SJI0301 B OK Jihlava                10:39:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H16 4.70 km, 145 m, 12 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
2080961 Tkáč Juraj                SJI0200 B OK Jihlava                10:38:00
2061788 Záboj Petr                SJI0101 B OK Jihlava                10:44:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H18 7.20 km, 210 m, 21 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
2075680 Čech Petr                 SJI0001 A OK Jihlava                12:07:00
2045309 Šenkýř Matěj              SJI9902 A OK Jihlava                12:13:00
7200364 Kafka Matěj               SJI9903 A OK Jihlava                12:19:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H21 9.60 km, 325 m, 29 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
2073707 Kadlec Jan                SJI8306 C OK Jihlava                11:09:00
 219260 Foltýn Tomáš              SJI9801 B OK Jihlava                11:24:00
7206548 Venhoda Milan             SJI7104 C OK Jihlava                11:33:00
2059730 Srb Vladimír              SJI7801 C OK Jihlava                11:45:00
 682090 Koumar František          SJI9501 C OK Jihlava                11:51:00
 500580 Prášil Marek              SJI7313 R OK Jihlava                12:27:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H35 7.50 km, 220 m, 23 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
  52152 Prášil Aleš               SJI7415 C OK Jihlava                10:46:00
  51775 Hendrych Martin           SJI7828 C OK Jihlava                11:07:00
   8709 Izdný Pavel               SJI7613 C OK Jihlava                11:34:00
 889294 Orany Tomáš               SJI7311 C OK Jihlava                11:49:00
2080936 Novotný Jakub             SJI7700 C OK Jihlava                12:25:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H45 5.70 km, 210 m, 18 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
7003047 Kaňák Petr                SJI6115 C OK Jihlava                11:19:00
  52360 Kopecký Zdeněk            SJI6002 C OK Jihlava                11:31:00
  52337 Zeman Jaroslav            SJI5901 C OK Jihlava                11:46:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H55 4.10 km, 125 m, 15 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
2044881 Šenkýř Vladimír           SJI6000 C OK Jihlava                11:35:00
-------------------------------------------------------------------------------------

HDR 1.60 km, 55 m, 5 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
    140 Szablaturová Nela         SJI0952 C OK Jihlava                10:30:00
    142 Zhorela Ondřej Jakub      SJI0804 C OK Jihlava                10:30:00
-------------------------------------------------------------------------------------

P 3.00 km, 75 m, 10 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
 301207 Kaňáková Petra            SJI8751 C OK Jihlava                10:30:00
-------------------------------------------------------------------------------------