Kód závodu          : 3831
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 25.06.2017
Místo konání        : Chata Slovanka
Pořadatel           : TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Ředitel závodu      : Balogh Jan
Hlavní rozhodčí     : Posselt Martin - R2
Ředitel závodu      : Balogh Jan
Stavitel tratí      : Novotný Marek, Janeček Mirek, Novotný Dušan - R1
JURY                : Polák Jaroslav, Peterka Vojtěch, Kašková Kateřina
Klubová startovka: JEN (26)

D10 2.20 km, 8 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
2060292 Zabořilová Anna           JEN0951 C OB Jenišovice             14:09:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D10L 3.40 km, 6 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
2112773 Kůtková Tereza            JEN0752 C OB Jenišovice             14:10:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D14 2.60 km, 14 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
2103259 Menclová Anna             JEN0452 C OB Jenišovice             14:42:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D35 3.60 km, 17 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
2060294 Hoetzelová Zuzana         JEN7754 C OB Jenišovice             15:39:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D40 3.50 km, 16 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
   7775 Zabořilová Romana         JEN7457 C OB Jenišovice             14:07:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D60 3.00 km, 10 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
 411563 Kadečková Jana            JEN5651 C OB Jenišovice             14:17:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D65 2.70 km, 12 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
   7776 Richtrová Jaroslava       JEN5251 C OB Jenišovice             14:56:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H10 2.20 km, 8 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
2060293 Horáček Jakub             JEN0800 C OB Jenišovice             14:10:00
2103239 Horáček Dominik           JEN0804 C OB Jenišovice             15:22:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H10L 3.40 km, 6 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
2112774 Kůtek Matěj               JEN0902 C OB Jenišovice             15:12:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H12 2.30 km, 11 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
2060291 Hoetzel Hugo              JEN0503 B OB Jenišovice             14:41:00
2104596 Matouš Marek              JEN0602 C OB Jenišovice             15:02:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H14 2.50 km, 10 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
   7780 Zabořil Ondřej            JEN0401 B OB Jenišovice             14:01:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H16 3.50 km, 14 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
2108873 Mencl Jan                 JEN0201 C OB Jenišovice             15:05:00
2060290 Zabořil Vojtěch           JEN0101 B OB Jenišovice             15:26:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H21K 4.20 km, 20 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
2085627 Kadečka Adam              JEN9601 C OB Jenišovice             14:05:00
 411526 Hájek Jan                 JEN9703 C OB Jenišovice             14:23:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H35 4.40 km, 18 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
2085628 Kadečka Jakub             JEN7901 C OB Jenišovice             16:12:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H45 3.50 km, 13 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
   7781 Zabořil Michal            JEN7101 C OB Jenišovice             15:08:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H60 3.00 km, 12 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
 336709 Jedlička Miroslav         JEN5301 C OB Jenišovice             14:21:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H65 2.80 km, 12 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
 411580 Kadečka Jiří              JEN5002 C OB Jenišovice             14:19:00
   7778 Bárta Miroslav            JEN5201 C OB Jenišovice             14:31:00
   7777 Richtr Jiří               JEN5001 C OB Jenišovice             14:35:00
-------------------------------------------------------------------------------------

P 2.30 km, 10 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
 411599 Horáček Tomáš             JEN7700 C OB Jenišovice             14:00:00
 411613 Mencl Martin              JEN7301 C OB Jenišovice             14:00:00
   7789 Menclová Jana             JEN7556 C OB Jenišovice             14:00:00
-------------------------------------------------------------------------------------