Kód závodu          : 3882
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 21.10.2017
Místo konání        : Prochody (Újezd u Chocně)
Mapa                : 1:10000, E=5 m
Pořadatel           : CHC - K.O.B. Choceň
Ředitel závodu      : Pátek Michal - R3
Hlavní rozhodčí     : Pešek Ondřej - R2
Ředitel závodu      : Pátek Michal - R3
Stavitel tratí      : Sháněl Jan - R2
Klubová startovka

ALB - OOB Albrechtice nad Orlicí (4)
-------------------------------------------------------------------------------------
D35D       Černá Petra               ALB7450 C    7220 10:25:00
H21C       Kadečka Petr              ALB8400 C    7208 10:46:00
H55C       Černý Petr                ALB6000 C    7224 10:59:00
H21C       Kupka Jaroslav            ALB7800 C    7213 11:00:00
-------------------------------------------------------------------------------------

BRU - Ulita-HOBRA Orienteering Broumov (19)
-------------------------------------------------------------------------------------
HDR        Jansová Lenka             BRU1050 C  425505 10:00:00
P          Mádle Miroslav            BRU7600 C 2032374 10:00:00
P          Švábová Michaela          BRU6851 C 2011794 10:00:00
T          Krejcarová Anežka         BRU9950 C  425515 10:00:00
T          Hejtmánková Ivana         BRU7250 C  425527 10:00:00
T          Vychopen Tomáš            BRU6801    425510 10:00:00
H35C       Kolář Zdeněk              BRU7101 C  425502 10:16:00
D14C       Krejcarová Bára           BRU0351 C 2032373 10:23:00
H35C       Rusin Jan                 BRU7601 C 2032383 10:26:00
H14C       Mádle Kryštof             BRU0400 C 2011798 10:30:00
D35D       Mádlová Denisa            BRU7550 C  425507 10:31:00
H45D       Frömmel Miroslav          BRU6902 C 2033633 10:33:00
H45D       Ptáček Miloš              BRU7000 C 2032371 10:37:00
H45D       Šváb Pavel                BRU6701 C  425509 10:49:00
D45D       Kolářová Andrea           BRU7151 C  425506 11:14:00
D45D       Frömmelová Dana           BRU7251 C  887923 11:20:00
H18C       Jansa Radek               BRU0002 C 2032372 11:34:00
D45C       Rusinová Alena            BRU7152 C 2032384 11:36:00
H18C       Kolář Adam                BRU0104 C  425513 11:52:00
-------------------------------------------------------------------------------------

BZP - Báječné ženy v orientačním běhu (1)
-------------------------------------------------------------------------------------
D45C       Müllerová Zorka           BZP6750 C  981805 11:40:00
-------------------------------------------------------------------------------------

CET - TJ Loko Česká Třebová (12)
-------------------------------------------------------------------------------------
HDR        Šafář Jakub               CET1103 C    9725 10:00:00
D35D       Šafářová Ivana            CET8051 C    9724 10:03:00
D35C       Kovářová Anna             CET7552 C  339546 10:09:00
H45D       Záveský Richard           CET6301 C  232860 10:21:00
H35D       Kadrman Jiří              CET7301 C 2801039 10:47:00
D16C       Kovářová Jana             CET0251 B 1398986 10:52:00
H12C       Kadrman Jakub             CET0502 C    9723 10:54:00
H21C       Záveský Marek             CET9001 C  331131 10:56:00
H65C       Pilgr Bohuslav            CET5101 C 2075656 11:10:00
D10C       Hájková Lucie             CET0751 C  361913 11:18:00
H55C       Čípa Jiří                 CET5002 C 2085582 11:19:00
H35D       Śafář Miroslav            CET7001 C  232633 11:57:00
-------------------------------------------------------------------------------------

CTB - SK OB Chotěboř (1)
-------------------------------------------------------------------------------------
H21D       Hanousek Martin           CTB7910 C    4678 11:39:00
-------------------------------------------------------------------------------------

DKP - Oddíl OB Kotlářka (2)
-------------------------------------------------------------------------------------
D55C       Dlasková Anna             DKP5350 C   51795 10:39:00
H45C       Betlach Miroslav          DKP6300 C   49818 11:15:00
-------------------------------------------------------------------------------------

DOB - KOB Dobruška (8)
-------------------------------------------------------------------------------------
D35C       Štěpánová Dita            DOB7956 C    7226 10:05:00
H45D       Dudášek Karel             DOB7001 C  888649 10:27:00
D35C       Stolinová Lenka           DOB8158 C    7233 10:37:00
H55C       Tůma Miloš                DOB5600 C    7243 10:47:00
H21C       Janda Martin              DOB8002 C  920696 11:02:00
H55C       Tichý Boris               DOB5500 C    7227 11:21:00
D45D       Remešová Alena            DOB6150 C    7249 11:22:00
D21C       Záveská Anna              DOB8851 C   49612 11:29:00
-------------------------------------------------------------------------------------

HOR - TJ Jiskra Hořice (11)
-------------------------------------------------------------------------------------
D35D       Loukotová Andrea          HOR7350 C   52892 10:05:00
D14C       Vávrová Vanda             HOR0350 B 2108890 10:07:00
H35C       Kolář Viktor              HOR7300 C 2049537 10:14:00
H14C       Holman Antonín            HOR0405 C 2103297 10:26:00
H45D       Rücker Petr               HOR6500 C 2035741 10:39:00
H45D       Čihák Petr                HOR6900 C 2113495 10:47:00
H12C       Čihák Jan                 HOR0601 C 2104603 10:48:00
H14C       Tobolka Jiří              HOR0403 C       0 10:58:00
H35D       Vojtěch Libor             HOR7303 C    9010 11:13:00
H14C       Schneidewind Richard      HOR0404 C 2102540 11:20:00
H45C       Vávra Radek               HOR6301 C 2032106 11:35:00
-------------------------------------------------------------------------------------

CHC - K.O.B. Choceň (8)
-------------------------------------------------------------------------------------
HDR        Macháček Vít              CHC1201 C    9545 10:00:00
HDR        Macháčková Kateřina       CHC0951 C    9544 10:00:00
H14C       Toborek Jakub             CHC03     8030803 11:22:00
H21C       Krawczyński Mikołaj       CHC0001 A 7203698 11:52:00
H21C       Majasow Kostiantyn        CHC83      502257 11:56:00
D18C       Ciesiółka Katarzyna       CHC00     9201008 12:00:00
H18C       Czapliński Jakub          CHC0003 C 1401455 12:00:00
H21C       Sobczyński Kalikst        CHC7101 C 9595959 12:00:00
-------------------------------------------------------------------------------------

CHT - OOB SK Chrast (9)
-------------------------------------------------------------------------------------
HDR        Besedová Magdaléna        CHT1251 C  232884 10:00:00
HDR        Martinec Eduard           CHT1202 C       0 10:00:00
P          Kašparová Lucie           CHT96       53141 10:00:00
T          Martinec Petr             CHT8502 C   52168 10:00:00
T          Martincová Kristýna       CHT8551 C   63591 10:00:00
H21C       Krejsa Jan                CHT8701 C   53155 10:54:00
D35C       Krejsová Martina          CHT8152 C   52175 10:55:00
H45D       Beseda Pavel              CHT6910 C   51777 10:59:00
H21C       Hledík Jakub              CHT9501 C 7207628 11:50:00
-------------------------------------------------------------------------------------

JIL - OK Jilemnice (37)
-------------------------------------------------------------------------------------
D55C       Zlesáková Vlasta          JIL5362 C 2096111 10:01:00
H45D       Třešňák Miloš             JIL6902 C 2096118 10:09:00
H14D       Valenta Ondřej            JIL0401 C 2035789 10:09:00
D14C       Karlová Anna              JIL0352 A 2078470 10:17:00
D14D       Adámková Klára            JIL0452 C  426353 10:17:00
H16C       Gottstein Jonáš           JIL0107 A 2078455 10:18:00
H12C       Stach Ondřej              JIL0602         0 10:20:00
D14D       Janovská Vendula          JIL0453 C  426352 10:25:00
D35C       Vlastníková Lucie         JIL7554 C 2060258 10:29:00
H16C       Ježek Jakub               JIL0104 A 2035716 10:30:00
H10C       Třešňák Matěj             JIL0701 C 2096128 10:31:00
D35D       Ježková Romana            JIL7552 C 2075623 10:35:00
H21C       Černý Martin              JIL8703 C 2078469 10:40:00
H16C       Vlastník Matouš           JIL0201 B 2073749 10:42:00
H55C       Král Martin               JIL6101 C    9071 10:45:00
H70C       Zlesák Zdeněk             JIL4701 C    9066 10:50:00
H35D       Zlesák Ondřej             JIL7601 C    9067 10:51:00
D14C       Kadavá Pavlína            JIL0355 C  425528 10:51:00
H21C       Černý Vojtěch             JIL9006 C    9091 10:52:00
H55C       Kynčl Stanislav           JIL5401 C    9087 10:53:00
D16C       Pitrmucová Antonie        JIL0251 C 2078456 10:56:00
H10C       Matěásko Marek            JIL0702 C  425574 10:57:00
D14C       Houdová Adéla             JIL0356 C  426349 11:03:00
D12C       Pitrmucová Lucie          JIL0651 B  426343 11:06:00
D14C       Kynčlová Jiřina           JIL0354 C 2078453 11:09:00
H55C       Erlebach Josef            JIL5201 C    9774 11:09:00
H35D       Pitrmuc Jan               JIL7703 C 2075603 11:15:00
D12C       Kopecká Anna              JIL0552 C  425535 11:20:00
D14C       Gottsteinová Ema          JIL0451 B 2078459 11:21:00
D12C       Matěásková Šárka          JIL0551 B 2078451 11:26:00
D45D       Třešňáková Blanka         JIL7051 C  426380 11:30:00
H45C       Vlastník Zdeněk           JIL6901 C 2060259 11:39:00
H18C       Ježek Vít                 JIL9903 C  425529 11:40:00
H21C       Hrouda Matěj              JIL9804 A 2035717 11:42:00
H55D       Karel Miloš               JIL6004 C  682091 11:46:00
H35D       Matěásko Dušan            JIL7605         0 11:47:00
H18C       Vlastník Šimon            JIL9904 B 2060257 11:56:00
-------------------------------------------------------------------------------------

KOR - OB DDM Kostelec nad Orlicí (26)
-------------------------------------------------------------------------------------
P          Hammová Dita              KOR7050 C 2087632 10:00:00
P          Smisitelová Markéta       KOR7452 C 2061852 10:00:00
P          Tichý Pavel               KOR6801   2083388 10:00:00
H12C       Krejčí Martin             KOR0600 B 2095970 10:02:00
H45D       Vach Vladimír             KOR6900 C 2106728 10:11:00
H14D       Hladký Filip              KOR0300 C 2051521 10:15:00
H14D       Müller Matěj              KOR0302 C 2083389 10:21:00
D35D       Sedláčková Petra          KOR7451 C 2106724 10:23:00
H16C       Tichý Ondřej              KOR0200   2011867 10:26:00
H10C       Marek Bořivoj             KOR0701 C 2051501 10:35:00
D12C       Výchová Veronika          KOR0550 B 2095955 10:40:00
H10N       Vanický Viktor            KOR0803 C 2112778 10:42:00
H12D       Sedláček David            KOR0502 C 2106740 10:43:00
D12C       Hammová Linda             KOR0650 B 7207778 10:44:00
D35D       Tichá Kateřina            KOR7550 C 2087670 10:47:00
D16C       Zářecká Linda             KOR0250 C 2095939 10:48:00
D12C       Smisitelová Elena         KOR0551 C 2109768 10:52:00
D35D       Müllerová Marie           KOR7650 C 2112729 10:59:00
H35D       Hladký Tomáš              KOR7600 C 2060298 11:03:00
H10C       Hladký Matěj              KOR0700 C 2060299 11:09:00
H10C       Hladký Radovan            KOR0900 C 2087655 11:13:00
D35D       Hladká Petra              KOR7950 C 7003046 11:17:00
D35D       Rybínová Iva              KOR7551 C 2067247 11:21:00
H35D       Marek Robert              KOR7700 C 2051472 11:27:00
D12C       Rybínová Vendula          KOR0651 C 2067229 11:30:00
H35D       Vých Luboš                KOR7300 C 2095976 11:53:00
-------------------------------------------------------------------------------------

KUN - TJ Sokol Kunvald (3)
-------------------------------------------------------------------------------------
D35D       Boháčová Alena            KUN7450 C    9027 10:09:00
H45D       Lux Zdeněk                KUN6201 C 7208208 10:41:00
H55C       Šroler Zdeněk             KUN5201 C 7208201 11:23:00
-------------------------------------------------------------------------------------

KUO - KOB Ústí nad Orlicí (20)
-------------------------------------------------------------------------------------
HDR        Musilová Johana           KUO0899 C  681880 10:00:00
H14D       Kovařík Ondřej            KUO0303   2103752 10:03:00
H16C       Koditek Jonáš             KUO0101 B 2051522 10:04:00
H35C       Koblížek Kamil            KUO8001 C  980350 10:10:00
H14D       Pávek Ondřej              KUO0301 C 2085585 10:12:00
D16C       Brožková Lucie            KUO0151 B 2087714 10:28:00
H45D       Holubář David             KUO7101 C 2060252 10:35:00
D35D       Brožková Květa            KUO7451 C  887160 10:45:00
H16C       Kroutil Jan               KUO0202 C 2102858 10:46:00
D12D       Šlesingerová Sára         KUO0551 C 2085581 10:56:00
H14C       Ráček Jan                 KUO0302 C 2085625 11:00:00
D12C       Holubářová Viktorie       KUO0599 B 2085600 11:12:00
D14C       Brožková Tereza           KUO0451 B 2087684 11:15:00
H21C       Paukert Lukáš             KUO9801 A  980351 11:24:00
H45C       Mutinský Viktor           KUO6501 C   51752 11:29:00
H18C       Urban Michal              KUO0001 C 2035149 11:44:00
D45C       Mutinská Zdeňka           KUO6499 C   51751 11:46:00
H21C       Štěpánek Milan            KUO8301 C   52322 11:46:00
D18C       Nováková Markéta          KUO0099 C 2075693 11:54:00
H45C       Brožek Tomáš              KUO6902 C  920653 11:55:00
-------------------------------------------------------------------------------------

LIP - SOS Mamuti z Lipovky (2)
-------------------------------------------------------------------------------------
HDR        Sedláková Anna            LIP1550 C 8629812 10:00:00
H21C       Sedlák Radek              LIP7500 C 7207339 10:28:00
-------------------------------------------------------------------------------------

LPU - OK Lokomotiva Pardubice (176)
-------------------------------------------------------------------------------------
H16C       Růžička Radek             LPU0201 C  320291 10:00:00
HDR        Kubíková Adéla            LPU1090   2103277 10:00:00
HDR        Munzar Petr               LPU1045   2102521 10:00:00
HDR        Munzarová Monika          LPU1099    436951 10:00:00
HDR        Dvořáková Marie           LPU1452 C 2045243 10:00:00
HDR        Hovorková Nikol           LPU1353 C 7209796 10:00:00
HDR        Kárníková Alžběta         LPU1354 C  920672 10:00:00
HDR        Kay Leila                 LPU1155 C 2103249 10:00:00
HDR        Kroupová Anna             LPU1154 C 2075642 10:00:00
HDR        Kuhnová Šárka             LPU1356 C 2070814 10:00:00
HDR        Macek Dan                 LPU1104 C 2102523 10:00:00
HDR        Macková Gita              LPU0961 C 2102524 10:00:00
HDR        Macháčková Eliška         LPU1153 C 2090838 10:00:00
HDR        Stohanzlová Vilma         LPU1551 C    9281 10:00:00
HDR        Zvěřinová Nina            LPU1253 C  515126 10:00:00
P          Munzar Martin             LPU2223   2104618 10:00:00
P          Růžková Kamila            LPU7560 C 2108897 10:00:00
P          Šípek Jaroslav            LPU7422 C 2049521 10:00:00
P          Šípková Petra             LPU8058 C 2049514 10:00:00
P          Stará Marta               LPU7557 C    9348 10:00:00
T          Dvořáček Pavel            LPU7608   2112738 10:00:00
D14D       Cibulková Veronika        LPU0355 C 2032160 10:01:00
D35C       Petrásová Simona          LPU7556 C 2096144 10:03:00
D55C       Víchová Ladislava         LPU5851 C  888601 10:03:00
H35C       Belej Jiří                LPU7421 C 2045236 10:04:00
H12C       Štichhauer Adam           LPU0603 B 2035729 10:06:00
H14D       Pinke Tomáš               LPU0311 C 2085651 10:06:00
D35D       Kárníková Kamila          LPU8153 C 2118499 10:07:00
D21D       Marešová Kristýna         LPU9155 C  405957 10:08:00
D14C       Fejfarová Tereza          LPU0360 A 7210100 10:09:00
D14D       Zajícová Radomíra         LPU0453 C 2085592 10:09:00
D10C       Nožičková Lea             LPU0753 C    9314 10:09:00
D55C       Klimplová Alena           LPU5551 C 1006614 10:11:00
H35C       Kuhn Jiří                 LPU7718 C 2049548 10:12:00
H16C       Vališ Jan                 LPU0210 C 2091559 10:12:00
D35C       Švíglerová Pavla          LPU7658 C  889272 10:13:00
D35D       Dvořáková Zuzana          LPU7559 C 2108891 10:13:00
H12C       Šípek Ondřej              LPU0505 B 2045219 10:14:00
H14C       Štichhauer Daniel         LPU0405 B 9102564 10:16:00
H14D       Kuhn Vojtěch              LPU0404 C 2049547 10:18:00
D14C       Kološová Veronika         LPU0351 B  436939 10:19:00
H35C       Pipek Kamil               LPU7310 C 2049532 10:20:00
D35D       Vodičková Lenka           LPU7357 C 2049524 10:21:00
D10C       Tichá Alexandra           LPU0757 C 2075616 10:21:00
H12C       Stohanzl Patrik           LPU0510 B 2085645 10:22:00
H16C       Šišma Vojtěch             LPU0204 B 7208077 10:22:00
D35C       Mrskočová Dana            LPU7356 C 2049512 10:23:00
D16C       Kubíčková Iva             LPU0157 B 2091564 10:24:00
D12D       Losmanová Natálie         LPU0565 C 2096132 10:26:00
H12C       Vališ Vojtěch             LPU0512 B 2091545 10:26:00
D21D       Klimplová Zuzana          LPU8151 C 7207503 10:26:00
H35C       Václavek Jan              LPU7816 C 2025376 10:28:00
D55C       Lennerová Eva             LPU5653 C    9279 10:29:00
D14C       Petrásová Hana            LPU0380 A 2096143 10:29:00
D35D       Valachová Jana            LPU6654 C  253353 10:29:00
H21C       Jurica Jan                LPU9611 C 1400447 10:30:00
D10N       Nožičková Ema             LPU0953 C    9313 10:31:00
D12D       Kubíková Magdaléna        LPU0566 C 2103253 10:32:00
D55C       Novotná Jiřina            LPU5654 C    9290 10:33:00
D14C       Vodičková Johana          LPU0354 B 2025372 10:33:00
D35C       Waňková Dita              LPU7158 C  331619 10:33:00
H14C       Waněk Hubert              LPU0309 A 7200595 10:34:00
H70C       Málek Josef               LPU3901 C  416268 10:34:00
D16C       Brancuská Lenka           LPU0159 C 2049518 10:36:00
H16C       Pipek Ondřej              LPU0203 A 7200907 10:36:00
D12C       Cachová Mirka             LPU0555 C 2085617 10:36:00
D14D       Tučková Anna              LPU0455 C    9310 10:37:00
D35D       Tichá Elena               LPU8258 C  232605 10:37:00
H35C       Froš Štěpán               LPU7309 C 2049533 10:38:00
H10N       Cach Jan                  LPU0805 C 2088214 10:38:00
H12C       Sádovský Jáchym           LPU0508 C 2032174 10:38:00
H14C       Novák Adam                LPU0320 B 2096140 10:38:00
H21C       Hovorka Lukáš             LPU9001 C  981816 10:38:00
D35C       Haasová Renata            LPU7960 C  410784 10:39:00
D10C       Růžková Markéta           LPU0758 C 2075646 10:39:00
D10N       Kudláčková Veronika       LPU0860 C 2081384 10:40:00
D12D       Kuhnová Alžběta           LPU0652 C 2045220 10:41:00
H55C       Knap Jan                  LPU5101 C   51105 10:41:00
D35D       Kroupová Kateřina         LPU8154 C 2075645 10:41:00
H10N       Kárník Štěpán             LPU1002 C 2049542 10:44:00
D14C       Stohanzlová Kristýna      LPU0356 C 2085635 10:45:00
D10C       Zitková Andrea            LPU0751 C 2049541 10:45:00
H14C       Haas Filip                LPU0401 A 2070815 10:46:00
H70C       Vávra Jaroslav            LPU4601 C    9258 10:46:00
H12D       Munzar Jakub              LPU0606 C 72010209 10:47:00
H35C       Vodička Oldřich           LPU7715 C 2025371 10:48:00
H21C       Držka Štěpán              LPU7604 C 7209354 10:48:00
D12C       Petrásová Michaela        LPU0680 B 2096149 10:48:00
H10C       Kadaně Marek              LPU0703 C 2025377 10:49:00
D14C       Bártová Adéla             LPU0353 B 7207036 10:49:00
D35D       Štichhauerová Kateřina    LPU7468 C 2070813 10:49:00
D10N       Hovorková Elen            LPU0954 C 2103243 10:49:00
H10N       Kadaně Matěj              LPU1001 C    9212 10:50:00
H14C       Dvořáček Filip            LPU0420 C 2113098 10:50:00
H12D       Flos Tomáš                LPU0633 C 2103270 10:51:00
H55C       Mrštík Václav             LPU5002 C    9215 10:51:00
H35C       Fukátko Jan               LPU8105 C    9282 10:52:00
H10C       Schejbal Filip            LPU0711 C 2103276 10:53:00
H45D       Cibulka Radek             LPU7107 C 2049557 10:53:00
D10C       Švíglerová Kateřina       LPU0752 C 2081386 10:54:00
H55C       Novotný Miroslav          LPU5905 C 2108909 10:55:00
H10N       Šípek Daniel              LPU0806 C 2075641 10:56:00
D12C       Dvořáková Kateřina        LPU0656 B 2070812 10:56:00
H35D       Kroupa Jan                LPU8103 C 2070819 10:57:00
H70C       Čepelka Petr              LPU4701 C    9334 10:58:00
H21C       Vávra Jaroslav            LPU7308 C 7203457 10:58:00
D14C       Pušová Bára               LPU0357 A 7208094 10:59:00
H10N       Juška Vojtěch             LPU1003 C 2082906 11:00:00
H35D       Nekvapil Ondřej           LPU7403 C  253351 11:01:00
H12D       Dvořák Vojtěch            LPU0506 C 2075618 11:01:00
H55C       Kološ Oldřich             LPU6003 C    9899 11:01:00
D10N       Froschová Magdaléna       LPU1052 C    9271 11:01:00
D12C       Kay Nathalie              LPU0559 C 2070810 11:02:00
D35D       Kašparová Eva             LPU7854 C 2059754 11:03:00
D10C       Pipková Karolína          LPU0756 C 2075619 11:03:00
D45D       Weisbauerová Blanka       LPU6351 C    9251 11:04:00
H21C       Záveský Filip             LPU9306 C 7207493 11:04:00
H14C       Juška Jiří                LPU0304 C 2045238 11:06:00
H12D       Hostinský Matěj           LPU0604 C    9233 11:09:00
H10C       Držka Filip               LPU0901 C    9324 11:11:00
D35D       Krpatová Zuzana           LPU7558 C 2035734 11:13:00
H21C       Haas Karel                LPU7304 C    9294 11:14:00
D10C       Stará Magdalena           LPU0755 C  224865 11:15:00
H14C       Krpata Michal             LPU0403 A 9201683 11:16:00
D45D       Kološová Jana             LPU6653 C    9346 11:16:00
H55C       Farář Václav              LPU5201 C    9260 11:17:00
D12C       Holcová Nikola            LPU0660 C 2085568 11:18:00
D14C       Pinke Veronika            LPU0361 C 2085649 11:19:00
H45C       Dvořák Luboš              LPU6801 C    9232 11:19:00
D35D       Kadaňová Barbora          LPU8253 C    9868 11:19:00
H35D       Macháček Lubomír          LPU7515 C 2108901 11:21:00
D10C       Macháčková Tereza         LPU0951 C 2035743 11:21:00
D12C       Kadaníková Tereza         LPU0552 C 2025374 11:22:00
H55D       Sáňka Bedřich             LPU5102 C 2032164 11:22:00
H21C       Rusin Jan                 LPU0008 A 2032380 11:22:00
H45C       Roudný Václav             LPU6102 C 7209277 11:25:00
H21C       Macl Jan                  LPU9102 C    9867 11:26:00
H10C       Kroupa Matyáš             LPU0902 C 2070816 11:27:00
D21C       Waňková Martina           LPU9959 A 9102570 11:27:00
D12C       Haasová Klára             LPU0655 B 2070811 11:28:00
D65C       Kubíková Květa            LPU4752 C    9247 11:28:00
D45D       Žáková Marcela            LPU7053 C  425554 11:28:00
D18C       Škorpíková Barbora        LPU0060 C 2049516 11:30:00
H21C       Míča Tomáš                LPU9707 B 2032186 11:30:00
H10C       Schejbal Matyáš           LPU0710 C 2108905 11:31:00
H45C       Kober Michal              LPU6702 C    9335 11:31:00
H55D       Klimpl Petr               LPU5401 C  301633 11:31:00
D12C       Vošahlíková Ema           LPU0663 B 2102545 11:32:00
D45C       Čermáková Renata          LPU6553 C 9652405 11:32:00
D21C       Zvěřinová Martina         LPU8357 E 7202878 11:33:00
H21C       Novotný Vojtěch           LPU9702 C    9308 11:34:00
D18C       Barnetová Veronika        LPU9952 B 2082907 11:36:00
H18C       Roudný Václav             LPU0001 A 7207061 11:36:00
D65C       Kellnerová Stanislava     LPU4950 C  436429 11:37:00
H45C       Brancuský Zdeněk          LPU6803 C 2075640 11:37:00
H21C       Roudný Martin             LPU0002 A 7202872 11:38:00
H55D       Dvořák Vladimír           LPU6004 C 2075604 11:40:00
H45C       Věříš Jan                 LPU7103 C  682602 11:41:00
D18C       Filipová Tereza           LPU0050 A 2091516 11:42:00
H18C       Fencl Jonáš               LPU9902 A 2070827 11:42:00
D45D       Roudná Eva                LPU6554 C   51183 11:42:00
D21C       Fenclová Marta            LPU7667 E  301173 11:43:00
H35D       Stohanzl Jan              LPU7600 C 2103261 11:45:00
H45C       Fencl Petr                LPU6901 C    9230 11:45:00
D45C       Koberová Lenka            LPU6954 C    9336 11:48:00
H45C       Vališ Jan                 LPU7104 C 2091562 11:49:00
D21C       Knapová Iva               LPU6052 C    9316 11:49:00
H55D       Hostinský Jiří            LPU5501 C    9255 11:49:00
H35D       Kárník Jan                LPU7811 C 9201841 11:51:00
H21D       Kutílek Jakub             LPU8609 C 2079499 11:51:00
D45C       Pipková Táňa              LPU7156 C 2049550 11:54:00
H35D       Hovorka Pavel             LPU7908 C    9338 11:55:00
D21C       Chládková Simona          LPU9658 R  434574 11:55:00
H55D       Vícha Vladimír            LPU5801 C 7207852 11:55:00
H45C       Valach Petr               LPU6505 C  253352 11:59:00
D21C       Peterová Jana             LPU0057 A  897364 11:59:00
-------------------------------------------------------------------------------------

LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov (31)
-------------------------------------------------------------------------------------
P          Suková Jana               LTUbbbb         0 10:00:00
T          Skalka Michal             LTU6700 C 2103290 10:00:00
D14C       Licková Štěpánka          LTU0452 B 2057583 10:05:00
H14C       Šedivka Pavel             LTU0401 B 2057587 10:10:00
D21D       Andělová Ivana            LTU8550   2057592 10:11:00
H45D       Hanuš Pavel               LTU6501 C 2085618 10:13:00
H12C       Lazák Jan                 LTU0500 B 2057590 10:16:00
H16C       Zamastil Michal           LTU0203 C 2057576 10:20:00
D35D       Licková Dana              LTU7350 C 2057595 10:27:00
H10C       Hanák Matěj               LTU0701 C 2103287 10:29:00
H10N       Suk Marek                 LTU0900    416289 10:36:00
D14C       Suková Majka              LTU0450 C 2057591 10:39:00
D35D       Termerová Jana            LTU7850 C 2103288 10:39:00
H10C       Kutáček Ondřej            LTU0700 C 2103289 10:47:00
H14C       Šitina Tomáš              LTU0300 B 2057588 10:56:00
H10C       Termer Štěpán             LTU0800 C  425571 11:03:00
H12D       Potůček Oto               LTU0501    405972 11:03:00
H14C       Pirožek Vojtěch           LTU0400 B 2057589 11:04:00
D14C       Hošková Kateřina          LTU0451 B 2057578 11:05:00
D45D       Hanušová Jitka            LTU6352 C 2085638 11:08:00
H10C       Vondra Matěj              LTU0702 C 2057580 11:17:00
H65C       Procházka Jiří            LTU4802 C    9778 11:19:00
H45C       Bendák Petr               LTU6500 C 2085654 11:23:00
H55D       Krejčí Jaroslav           LTU5801 C    9775 11:25:00
D45C       Hindráková Martina        LTU6451 C 7201808 11:28:00
H65C       Rejmont Milan             LTU4801 C    9777 11:31:00
H18C       Hašek Patrik              LTU0000 C 2057579 11:32:00
D65C       Kutáčková Stanislava      LTU4751 C 2058517 11:34:00
H45C       Lazák Jan                 LTU6900 C 2057593 11:43:00
D45C       Lazáková Šárka            LTU6952 C 2057594 11:44:00
H18C       Šitina Jakub              LTU0001 C 2057577 11:50:00
-------------------------------------------------------------------------------------

NPA - SK LOB Nová Paka (11)
-------------------------------------------------------------------------------------
D16C       Nováková Světlana         NPA0151 B 2122276 10:04:00
H14C       Typlt Tomáš               NPA0406 B 7207895 10:12:00
H14C       Fajfer Filip              NPA0401 B 2122275 10:18:00
D55C       Kalibánová Jiřina         NPA5351 C 2060217 10:19:00
D55C       Hušková Eva               NPA5754 C 7203468 10:27:00
H12C       Pavelec Matěj             NPA0501 B 2122282 10:32:00
H10C       Pavelec Michal            NPA0801 C 2122281 10:45:00
H55C       Kalibán Jaroslav          NPA5101 C 2059741 11:03:00
H14C       Choutka Matěj             NPA0402 B 2122280 11:10:00
H14C       Novák Stanislav           NPA0404 B 2122278 11:14:00
D45D       Machová Iveta             NPA6851 C 7207884 11:46:00
-------------------------------------------------------------------------------------

OOL - SK Haná orienteering (1)
-------------------------------------------------------------------------------------
H35C       Binar Robert              OOL7501 C  681853 10:54:00
-------------------------------------------------------------------------------------

OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě (5)
-------------------------------------------------------------------------------------
H21C       Kamenický Radan           OSN6004 C 9601003 10:36:00
D35C       Kamenická Lenka           OSN6955 C 9690219 10:49:00
D10C       Kamenická Tereza Ester    OSN0888 C 7208071 11:06:00
H21C       Kamenický Jeroným         OSN9549 C  551995 11:06:00
H21C       Kamenický Tobiáš          OSN9339 C 9930517 11:44:00
-------------------------------------------------------------------------------------

PEN - OK RECO Sport (1)
-------------------------------------------------------------------------------------
D45D       Kábrtová Iva              PEN6350 C 2113055 11:36:00
-------------------------------------------------------------------------------------

PHK - OK 99 Hradec Králové (104)
-------------------------------------------------------------------------------------
H12C       Pompach Lukáš             PHK0500 B 2035735 10:00:00
HDR        Hrůšová Lucie             PHK1050 C  416203 10:00:00
HDR        Kvapilová Simona          PHK1150 C 7209658 10:00:00
HDR        Kopecká Eliška            PHK1250 C       0 10:00:00
HDR        Kopecký Matěj             PHK1001 C       0 10:00:00
T          Čapková Petra             PHK7850 C 2053587 10:00:00
D35C       Besedová Petra            PHK7654 C 1417264 10:01:00
H16C       Poláček Radim             PHK0201 C    9967 10:02:00
D21D       Balcarová Mirka           PHK9151 C   49696 10:05:00
D55C       Panchártková Jitka        PHK5951 C  253368 10:07:00
H35C       Zídek Jan                 PHK7303 C 2102685 10:08:00
H16C       Bárta Šimon               PHK0202 B    9428 10:08:00
D35C       Kunartová Lenka           PHK7852 C    9408 10:11:00
D55C       Jiranová Alena            PHK5351 C    9371 10:13:00
D35D       Říhová Kateřina           PHK8052 C  428295 10:15:00
D21D       Koutná Hana               PHK9651 C  410799 10:17:00
D10N       Jedličková Jana           PHK0754 C 2115066 10:19:00
H14C       Neumann Matěj             PHK0400 B 2073740 10:20:00
D55C       Běhounová Jiřina          PHK5651 C 2102552 10:21:00
D14C       Besedová Katka            PHK0351 C  336788 10:21:00
D21D       Koutná Kateřina           PHK9351 C  410800 10:23:00
D10C       Kunartová Dominika        PHK0888 C 2035704 10:24:00
D14C       Horáková Veronika         PHK0353 B 2087682 10:25:00
D35C       Chvátilová Pavlína        PHK7450 C    9430 10:25:00
H12C       Čermák Martin             PHK0502 B 2080972 10:28:00
H14C       Kokrda Vojtěch            PHK0402 C 2078476 10:28:00
D10N       Besedová Barborka         PHK1051 C 1410002 10:28:00
D12D       Rážová Aneta              PHK0662 C 2120068 10:29:00
H70C       Vykysalý František        PHK3002 C    9455 10:30:00
D35C       Kubečková Zdena           PHK7551 C 1413332 10:31:00
H10N       Kunart Lukáš              PHK1010 C 2059756 10:32:00
D14D       Vrábelová Hana            PHK0454 C   51176 10:33:00
D10C       Jelínková Eva             PHK0953 C 2113479 10:33:00
D12C       Příkazská Zuzana          PHK0654 B 2073718 10:34:00
D14C       Čapková Anna              PHK0451 B   53164 10:35:00
D10N       Horáková Karolína         PHK0750 C       0 10:37:00
D12C       Rychterová Lucie          PHK0557 B 2102557 10:38:00
H10C       Vrábel Štěpán             PHK0705 C    9387 10:39:00
H35C       Podlešák Marek            PHK7802 C 2088213 10:40:00
H12C       Severa Lukáš              PHK0603 C 2112750 10:40:00
D35C       Kopecká Marcela           PHK6852 C    9494 10:41:00
H70C       Novotný Petr              PHK3802 C    9422 10:42:00
D10C       Novotná Vendula           PHK0777 C  405952 10:42:00
D14C       Metelková Michaela        PHK0550 B 2056274 10:43:00
D35D       Koutná Alena              PHK7052 C  232635 10:43:00
H12C       Málek David               PHK0504 B 7260020 10:44:00
H12D       Bělohlávek Michal         PHK0604 C       0 10:45:00
D10N       Čičáková Dominika         PHK0756 C       0 10:46:00
D35C       Novotná Martina           PHK8255 C  416264 10:47:00
D10C       Podlešáková Monika        PHK0752 C 2085583 10:48:00
D12C       Neumannová Alžběta        PHK0650 B 2056296 10:50:00
D12D       Chrtková Anežka           PHK0658 C 2104607 10:53:00
H12D       Kokrda Adam               PHK0503 C 2078477 10:53:00
H70C       Mikulecký Jan             PHK3801 C 9005137 10:54:00
H10C       Horák Filip               PHK0701 C 2088727 10:55:00
D10N       Pozdílková Zuzana         PHK0952 C    9351 10:55:00
H55C       Dušátko Petr              PHK5702 C 2112740 10:57:00
D45D       Čermáková Lucie           PHK7150 C 2103266 11:00:00
D12C       Kopecká Martina           PHK0555 B    9423 11:00:00
D35D       Rychterová Kateřina       PHK7752 C    9409 11:01:00
D10N       Kvapilová Markéta         PHK0950 C 7209356 11:04:00
H55C       Běhoun Pavel              PHK5701 C 2102525 11:05:00
H12D       Kučera Tomáš              PHK0605 C       0 11:07:00
H21C       Šabatka Zdeněk            PHK8900 C    9189 11:08:00
H35D       Příkazský Jakub           PHK8000 C 2091536 11:09:00
D45D       Kavalírová Zuzana         PHK6950 C 2035720 11:10:00
D12C       Kučerová Amálie Evelína   PHK0651 C  336757 11:10:00
D14C       Chvátilová Johana         PHK0450 B  362000 11:11:00
H14C       Chaloupský Jakub          PHK0302 A  682336 11:12:00
H10C       Příkazský Josef           PHK0800 C 2080949 11:15:00
D14C       Zamouřilová Anežka        PHK0354 C 2102586 11:17:00
H35D       Koutný Pavel              PHK7108 C   51102 11:19:00
H10C       Jelínek František         PHK0900 C 2113356 11:19:00
D21C       Vítková Lucie             PHK8055 C    9448 11:21:00
H35D       Kadaník Libor             PHK7204 C 2025375 11:23:00
H10C       Metelka Tomáš             PHK0801 C  331689 11:23:00
D10C       Málková Michaela          PHK0853 C 2070847 11:24:00
H45C       Chvátil Jiří              PHK7200 C  336717 11:27:00
D18C       Hlaváčková Petra          PHK0052 C    9369 11:27:00
H35D       Melichar Igor             PHK6504 C 1413331 11:29:00
H10C       Novotný Vít               PHK0901 C 2060279 11:29:00
H21C       Losman Petr               PHK7901 R  553446 11:32:00
H45C       Růžička Ivan              PHK6702 C  336760 11:33:00
H65C       Vondrouš Jaroslav         PHK5201 C    9453 11:34:00
D45D       Maňáková Silvie           PHK7151 C  224872 11:34:00
H10C       Zídek Filip               PHK0706 C 2102704 11:35:00
D21C       Azebová Nina              PHK8855 C  981820 11:35:00
H55D       Čermák Libor              PHK5600 C 2088189 11:37:00
H18C       Metelka Ondřej            PHK0101 A 2058465 11:38:00
D45C       Hlaváčková Renata         PHK7060 C  301191 11:38:00
H35D       Pozdílek Martin           PHK7803 C 2113082 11:39:00
D21C       Šádková Lucie             PHK9654 C  224885 11:39:00
D45D       Weberová Zuzana           PHK6961 C    9462 11:40:00
H21D       Janeček Tomáš             PHK9205 C 7207613 11:42:00
H35D       Čapek Miroslav            PHK7603 C 2053586 11:43:00
D45D       Justová Jana              PHK6153 C  207818 11:44:00
D45C       Novotná Ivana             PHK6354 C  219239 11:50:00
D21C       Balcarová Jana            PHK8852 C    9355 11:51:00
H55D       Souček Pavel              PHK5503 C 7202881 11:52:00
D45D       Lamichová Iva             PHK6353 C    9438 11:52:00
D18C       Vandasová Adéla           PHK0255 A 8623000 11:57:00
D45C       Azebová Martina           PHK6757 C   49890 11:58:00
H21C       Vandas Daniel             PHK9805 E 9110998 11:58:00
D45D       Kokrdová Věra             PHK6450 C 2080919 12:04:00
-------------------------------------------------------------------------------------

SHK - OK Slavia Hradec Králové (79)
-------------------------------------------------------------------------------------
HDR        Čížková Alena             SHK0851 C       0 10:00:00
HDR        Kočí Antonín              SHK9999         0 10:00:00
P          Lapáčková Soňa            SHK7651 C 2120644 10:00:00
P          Lapáček Jiří              SHK6600 C 2120620 10:00:00
T          Filip Filip               SHK9000 C    9192 10:00:00
T          Prokeš Tomáš              SHK7503 C 7204995 10:00:00
H45D       Vychodil Tomáš            SHK6301 C   51182 10:01:00
H35C       Bláha Jan                 SHK8215 C    9145 10:02:00
H45D       Funda Michal              SHK6403 C  410744 10:05:00
D55C       Filipová Dagmar           SHK5651 C    9111 10:05:00
H35C       Svoboda Ondřej            SHK7605 C 9101116 10:06:00
H14C       Fábera David              SHK0305 A 2088201 10:08:00
D55C       Bláhová Luba              SHK5852 C    9118 10:09:00
D14C       Suchá Simona              SHK0351 B 2049543 10:11:00
D35D       Kodytková Karolína        SHK7750 C 2070825 10:11:00
D10C       Netuková Anežka           SHK0750 C   51405 10:12:00
H14C       Kodytek Adam              SHK0402 B 2073745 10:14:00
D16C       Raková Petra              SHK0251 B 2049526 10:16:00
D55C       Svobodová Eva             SHK5853 C  301696 10:17:00
H45D       Svoboda Miloslav          SHK5901 C    9158 10:17:00
H35C       Slovák Miroslav           SHK7704 C 9101117 10:18:00
D21D       Jirásková Barbora         SHK9050 C 2053561 10:20:00
D14D       Brožíková Barbora         SHK0358 C 2104585 10:21:00
D35C       Kroniková Jana            SHK7350 C 2049540 10:21:00
D55C       Vychodilová Jiřina        SHK5951 C    9897 10:25:00
H45D       Širůček Jaromír           SHK6200 C 2085650 10:25:00
D14D       Maršounová Jana           SHK0454 C 2116489 10:29:00
H35C       Čečka Jiří                SHK7600 C    7756 10:30:00
D10C       Machková Berenika         SHK0751 C 2090854 10:30:00
D16C       Navrátilová Anna          SHK0253 C    9136 10:32:00
H14C       Dohnálek Tomáš            SHK0403 B 1400421 10:32:00
H16C       Porkert Jan               SHK0100 B 7207030 10:32:00
H35C       Hausvater Karel           SHK5801 C  301648 10:34:00
H12C       Kurka Jaroslav            SHK0501 C 2082901 10:34:00
D55C       Šabatková Zdena           SHK5652 C    9112 10:35:00
H16C       Langr Jan                 SHK0101 B   51179 10:38:00
D16C       Kodytková Denisa          SHK0252 A 2058528 10:40:00
H14C       Rak Tomáš                 SHK0400 B 2049527 10:42:00
H21C       Jirásek Michal            SHK8901 C 7777400 10:42:00
H45D       Dohnálek Pavel            SHK7100 C 1400450 10:43:00
D35C       Čečková Martina           SHK7753 C 9201377 10:43:00
H10N       Čečka Matěj               SHK0901 C 2113079 10:46:00
D12C       Čečková Karolína          SHK0650 C  331315 10:46:00
H14C       Černík Adam               SHK0404 B 2073723 10:48:00
H45D       Rémiš Jaromír             SHK7200 C 2103291 10:51:00
H35D       Suchý Petr                SHK7800 C 2069098 10:53:00
H10N       Čečka Vojtěch             SHK08     2113080 10:54:00
D14C       Morávková Barbora         SHK0352 C 2082908 10:55:00
H45D       Novotný Pavel             SHK6104 C 7203333 10:55:00
H12D       Kočí Miroslav             SHK0601 C 2088152 10:57:00
D10N       Lapáčková Šárka           SHK0954 C 2111661 10:58:00
H10C       Kurka Antonín             SHK0700 C 2082904 10:59:00
D12D       Morávková Alžběta         SHK0653 C   51488 11:02:00
D45D       Hausvaterová Marcela      SHK6152 C  219201 11:06:00
H10C       Rémiš Šimon               SHK0801 C 2122288 11:07:00
D14C       Thýnová Martina           SHK0350 A 7206547 11:07:00
H55C       Holeček Petr              SHK5900 C 2049556 11:07:00
D35D       Krunčíková Iva            SHK7751 C  682611 11:07:00
H14C       Kolář Šimon               SHK0405 B 7200597 11:08:00
D45D       Egrtová Jitka             SHK6354 C  331561 11:12:00
H21C       Šabatka Jan               SHK9001 C    9193 11:12:00
H14C       Tichý Lubomír             SHK0303 B 7206348 11:18:00
D12C       Košková Martina           SHK0652 C 2091529 11:24:00
H10C       Rémiš Štěpán              SHK0802 C 2122266 11:25:00
D10C       Lapáčková Anna            SHK0854 C 2120662 11:27:00
H55D       Šabatka Petr              SHK5703 C    9115 11:28:00
H21C       Souček Tomáš              SHK8200 C 7203456 11:28:00
D45C       Chmelařová Marie          SHK6352 C    9122 11:30:00
D45D       Fundová Hana              SHK6752 C  410739 11:32:00
D45C       Netuková Hana             SHK7052 C  219217 11:34:00
D45C       Thýnová Ivana             SHK6651 C 2017663 11:42:00
D21C       Fundová Eliška            SHK9351 C  995884 11:45:00
H18C       Tichý Radomír             SHK0000 A 7300181 11:48:00
H21C       Remeš Petr                SHK9403 C 7207364 11:48:00
H45C       Langr Jan                 SHK6701 C    9531 11:51:00
D45D       Dohnálková Jana           SHK7252 C   51131 11:56:00
H45C       Kohout Josef              SHK6902 C 2017669 11:57:00
D21C       Thýnová Nikola            SHK0051 A 2032191 11:57:00
D45D       Holečková Zdeňka          SHK6950 C    9442 12:00:00
-------------------------------------------------------------------------------------

SJC - Sportcentrum Jičín (42)
-------------------------------------------------------------------------------------
D16C       Janků Anna                SJC0252 A 7719774 10:00:00
HDR        Zahradník Václav          SJC1200 C 2102799 10:00:00
T          Jakubec Petr              SJC8049   2115757 10:00:00
T          Zahradník Jakub           SJC8604 C 7207701 10:00:00
D16C       Klacková Štěpánka         SJC0253 A 2082909 10:08:00
H45D       Řehák Pavel               SJC6001 C    9916 10:15:00
D10C       Havrdová Sheila           SJC0750 C 2102075 10:15:00
D10N       Šnokhousová Johanka       SJC0851 C    4288 10:16:00
D16C       Matějková Barbora         SJC0156 A 2075653 10:20:00
H14C       Vitvar Radim              SJC0404 B 2080982 10:22:00
D10N       Voborská Valerie          SJC0852 C 2115013 10:25:00
D14C       Růžičková Eliška          SJC0452 C 2102073 10:31:00
H10C       Karásek Šimon             SJC0804 C 2103299 10:33:00
H10N       Ticháček Jáchym           SJC1004 C    9914 10:34:00
H21C       Zlámal David              SJC9603 C 2053542 10:34:00
D10N       Jakubcová Karolína        SJC1050 C 2112770 10:34:00
H12C       Janků Štěpán              SJC0501 B 2056294 10:36:00
H12C       Dlabola Jakub             SJC0602 C 2102080 10:42:00
H10C       Haken Miroslav            SJC0703 C 2115003 10:43:00
D10N       Vltavská Eliška           SJC0850 C 2114998 10:43:00
H14C       Tesař Zdeněk              SJC0401 B 2053544 10:44:00
D35C       Ticháčková Magdalena      SJC7962 C    9940 10:45:00
H35C       Tesař Zdeněk              SJC7401 C 2053543 10:46:00
H12C       Vlach František           SJC0603 C 2114992 10:50:00
H10C       Vaníček Jan               SJC0705 C 2115000 10:51:00
D10N       Landovská Anna            SJC0951         0 10:52:00
D14C       Kosinová Kristýna         SJC0453 B 2115012 10:53:00
D35C       Havrdová Renata           SJC7756 C    9977 10:53:00
D35D       Janků Radka               SJC7353 C 2056264 10:53:00
H14C       Filsak Rafael             SJC0301 C 2102081 10:54:00
H10N       Vlach Antonín             SJC0903 C 2115011 10:58:00
D12C       Malínská Nela             SJC0650 B 2114997 10:58:00
H14C       Růžička Jan               SJC0406 B 2102074 11:02:00
D10N       Havrdová Selina           SJC0950 C 2102076 11:07:00
D12C       Gurinová Gabriela         SJC0557 C 2102084 11:14:00
H10C       Švorc Petr                SJC0700 C 2114991 11:21:00
D21C       Vejražková Róza           SJC0151 A 2056270 11:23:00
H10C       Ticháček Jakub            SJC0704 C    9951 11:33:00
H10C       Kopecký Matyáš            SJC0702 C    8225 11:37:00
D21C       Zlámalová Nikola          SJC9951 A 2056287 11:37:00
D45D       Bienová Věra              SJC5752 C    9918 11:50:00
H18C       Karásek Matěj             SJC0001 C 2025365 11:58:00
-------------------------------------------------------------------------------------

SNA - TJ START Náchod (19)
-------------------------------------------------------------------------------------
HDR        Jirout Vilém              SNA1001 C 2124797 10:00:00
HDR        Jirout Jáchym             SNA1201 C    9621 10:00:00
P          Molingerová Pavlína       SNA7951 C    9619 10:00:00
T          Sokolář Zdeněk            SNA7201 C 2113361 10:00:00
H45D       Zákravský Zdeněk          SNA5702 C  232953 10:03:00
H45D       Langr Stanislav           SNA5403 C    9633 10:07:00
D55C       Langrová Eva              SNA5351 C    9612 10:15:00
D35C       Ježková Dana              SNA7850 C 1401856 10:17:00
H12C       Doucha Martin             SNA0501 B    9636 10:18:00
H45D       Hnyk Petr                 SNA5701 C  416261 10:19:00
H14D       Molinger Matěj            SNA0401 C    9624 10:24:00
H45D       Molinger Luděk            SNA7249 C    9645 10:29:00
D12D       Molingerová Adéla         SNA0651     49874 10:35:00
D55C       Zvěřinová Darina          SNA5952 C   51443 10:37:00
H70C       Sokolář Zdeněk            SNA4501 C    9610 10:38:00
H21C       Doucha Jiří               SNA7105 C    9626 10:50:00
H10C       Doucha Tomáš              SNA0801 C    9616 11:01:00
H45D       Imlauf Martin             SNA6301 C    9629 11:01:00
D45D       Douchová Jaroslava        SNA7155 C    9606 11:54:00
-------------------------------------------------------------------------------------

SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn. (46)
-------------------------------------------------------------------------------------
P          Ehlová Iva                SRK3951 C    9539 10:00:00
P          Tomášová Petra            SRK0099    301107 10:00:00
P          Tomášová Majda            SRK8099    301116 10:00:00
T          Pokorný Jan               SRK6401 C  438611 10:00:00
T          Vítek Zdeněk              SRK4701 C    9799 10:00:00
H12C       Šeps Daniel               SRK0504 B 2027229 10:04:00
D14D       Filipová Lucie            SRK0351 C 2027245 10:05:00
D35C       Kulhavá Jarmila           SRK6751 C 2045240 10:07:00
H12C       Jiroušek Dominik          SRK0602 B 2091551 10:08:00
H16C       Paleček Ondřej            SRK0103 B 7209449 10:10:00
H12C       Stavrinou David           SRK0506 B 2027238 10:12:00
D35C       Šklíbová Jana             SRK7651 C 7204991 10:15:00
H16C       Locker Daniel             SRK0200 B  405991 10:16:00
D10C       Stavrinou Kristýna        SRK0751 C    9523 10:18:00
D35C       Filipová Ivana            SRK7373 C 2096120 10:19:00
D55C       Dusílková Marie           SRK5752 C 2091518 10:23:00
H35C       Šklíba Jan                SRK7501 C 7204489 10:24:00
H12C       Morávek Martin            SRK0503 B  425589 10:30:00
H16C       Zemánek Mikuláš           SRK0201 B    9496 10:34:00
H14C       Flegl Martin              SRK0300 A 2091541 10:36:00
D12D       Hanlová Nikola            SRK0553 C 2027231 10:44:00
H35C       Filip Libor               SRK7101 C 2080850 10:44:00
H21C       Locker Tomáš              SRK9802 A 2017682 10:44:00
H12C       Šimerda Václav            SRK0605 B 2025360 10:46:00
H10N       Šíma Antonín              SRK1001 C 2080830 10:48:00
D12C       Morávková Zuzana          SRK0551 B  425542 10:54:00
H45D       Šabata Milan              SRK6901 C  425579 10:57:00
D10C       Hanlová Kristýna          SRK0752 C 2027235 10:57:00
D45D       Lockerová Milena          SRK7251 C    9801 11:02:00
H10C       Šeps Miroslav             SRK0801 C    9794 11:05:00
H35D       Stavrinou Marios          SRK7901 C 2027228 11:07:00
D12C       Tomášová Anna             SRK0554 B 2027214 11:08:00
H35D       Zemánek Miroslav          SRK7401 C 2027222 11:11:00
H12D       Zemánek Adam              SRK0502 C  425553 11:11:00
H55C       Pohl Zdeněk               SRK5301 C    9533 11:11:00
D12C       Cejpková Karolína         SRK0552 B 2025350 11:16:00
H45C       Hrobař Rudolf             SRK4702 C    9798 11:17:00
H65C       Stárek Jiří               SRK5002 C    9818 11:22:00
D18C       Šklíbová Veronika         SRK0153 A 7203465 11:24:00
D21C       Peremská Dana             SRK9351 C    9536 11:25:00
H35D       Šeps Jiří                 SRK7504 C       0 11:33:00
H35D       Hanl Vratislav            SRK7402 C 2027249 11:37:00
H45C       Kulhavý Josef             SRK5701 C  681857 11:47:00
D45D       Peremská Dana             SRK6351 C    9535 11:48:00
D45C       Kosová Michaela           SRK6752 C 7207351 11:56:00
D45D       Šabatová Jana             SRK6853 C  301130 11:58:00
-------------------------------------------------------------------------------------

STE - SK SKI-OB Šternberk (1)
-------------------------------------------------------------------------------------
HDR        Binar Vít                 STE1201 C  440232 10:00:00
-------------------------------------------------------------------------------------

STH - SK Studenec (17)
-------------------------------------------------------------------------------------
D14C       Bergerová Veronika        STH0355 C 2008991 10:13:00
D35D       Hrnčířová Lenka           STH7251 C  410775 10:17:00
D12C       Chrástová Magdaléna       STH0551 B 7204976 10:32:00
H10C       Buďárek Šimon             STH0703 C    9044 10:37:00
D16C       Hamáčková Eliška          STH0153 C  331022 10:44:00
H12D       Planík Martin             STH0601 C  303928 10:55:00
H35C       Chrást Tomáš              STH7401 C 7203467 10:56:00
D35D       Junková Kateřina          STH7351 C 7204984 10:57:00
D10C       Bulušková Barbora         STH0750 C    9043 11:00:00
D14C       Hrnčířová Ivana           STH0351 B 7207502 11:01:00
H12D       Horáček Dominik           STH0600 C  330520 11:05:00
D10C       Chrástová Barbora         STH0851 C    9050 11:09:00
D35D       Linková Eva               STH7753 C  253377 11:15:00
H35D       Puš Roman                 STH7501 C 2032180 11:41:00
D18C       Hrnčířová Magda           STH0051 B 7204974 11:45:00
D18C       Kejmarová Jana            STH0152 A   51108 11:51:00
H55D       Junek Petr                STH5501 C 9200530 11:58:00
-------------------------------------------------------------------------------------

TYN - OOB SK Týniště nad Orlicí (13)
-------------------------------------------------------------------------------------
HDR        Nymsa Matyáš              TYN1300 C    9746 10:00:00
HDR        Nymsová Marie Ema         TYN1350 C  995808 10:00:00
H35C       Műller Kamil              TYN7500 C 2049538 10:32:00
D35D       Kašparová Eva             TYN7452 C 2111703 10:33:00
H35D       Kašpar Václav             TYN7001 C 2111719 10:49:00
D35D       Šišmová Hana              TYN6850 C 7209364 11:09:00
H45C       Jakeš Josef               TYN6501 C  995825 11:21:00
H35D       Daněk Petr                TYN7900 C 2111605 11:25:00
H35D       Adamovský Michal          TYN7200 C    9852 11:31:00
H55D       Doležal Petr              TYN5401 C  995880 11:34:00
H35D       Šišma Pavel               TYN6901 C   49698 11:35:00
H55D       Beňo Miroslav             TYN5301 C    9731 11:43:00
H21D       Nymsa Zdeněk              TYN8502 C  682669 11:45:00
-------------------------------------------------------------------------------------

UOL - SOB Olomouc (2)
-------------------------------------------------------------------------------------
D35D       Binarová Jitka            UOL7751 C 2049585 10:01:00
D14C       Binarová Adéla            UOL0452 B 1398997 11:23:00
-------------------------------------------------------------------------------------

VAM - OB Vamberk (20)
-------------------------------------------------------------------------------------
T          Smutná Jana               VAM6251 C    9676 10:00:00
H35C       Sršeň Tomáš               VAM8001 C    9590 10:00:00
D14D       Adamovská Kateřina        VAM0350 C  438605 10:13:00
D35D       Mikysková Ilona           VAM7550 C   51469 10:19:00
H35C       Vandas Luděk              VAM6601 C 9111166 10:22:00
D21D       Kodytková Iva             VAM7751 C    9677 10:29:00
H45D       Mikyska Alan              VAM7149 C    9684 10:31:00
D35C       Vandasová Markéta         VAM7250 C 2053570 10:35:00
H35C       Netopil Libor             VAM7401 C 1700083 10:36:00
D12D       Mudruňková Barbora Nikol  VAM0555 C    9586 10:38:00
H35C       Hladký Viktor             VAM8201 C 7003026 10:42:00
D12C       Mikysková Adéla           VAM0550 C   51468 10:42:00
H55C       Tupec Jiří                VAM5801 C    9581 10:43:00
D35D       Rykalová Jitka            VAM7251 C    9680 10:55:00
D35D       Mudruňková Romana         VAM7752 C 2109696 11:23:00
D45D       Veverková Yveta           VAM6452 C    9678 11:26:00
H21C       Veverka Tomáš             VAM8401 C    9669 11:40:00
D21C       Smutná Pavla              VAM8651 C    9674 11:41:00
D45C       Klapalová Jana            VAM6451 C 1416361 11:52:00
D45D       Kulová Jana               VAM6550 C  416317 12:02:00
-------------------------------------------------------------------------------------

VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí (41)
-------------------------------------------------------------------------------------
H14D       Hájek Matěj               VRL0402 C 2087702 10:00:00
HDR        Kutlvašrová Marta         VRL1451      8975 10:00:00
H12C       Hanuš Filip               VRL0604 B 2078481 10:10:00
D16C       Randáková Alžběta         VRL0252 C 7208078 10:12:00
D14C       Randáková Adéla           VRL0452 A 7207062 10:15:00
D10N       Hančová Karolína          VRL0952 C    9246 10:22:00
H14C       Procinger Jakub           VRL0305 B 2088183 10:24:00
D14C       Knobová Agáta             VRL0453 B 2053583 10:27:00
D35C       Kutlvašrová Vladimíra     VRL7752 C 2060275 10:27:00
D10C       Hanušová Markéta          VRL0852 C 2085588 10:27:00
H16C       Procinger Jan             VRL0102 C 2082910 10:28:00
H10N       Kutlvašr Vladimír         VRL1002 C 2075628 10:30:00
D55C       Nýdrlová Eva              VRL5451 C    8954 10:31:00
D14C       Pilná Natálie             VRL0351 A 2096240 10:37:00
H16C       Dostál Jakub              VRL0104 B 7206528 10:40:00
D14C       Matoušová Gabriela        VRL0352 C 2035739 10:41:00
H16C       Mejsnar Jaroslav          VRL0202 C 7260006 10:44:00
H45D       Hájek Tibor               VRL7202 C 2075627 10:45:00
D14C       Hanušová Kateřina         VRL0455 B 2078482 10:47:00
D12D       Dostálová Barbora         VRL0553 C 2096245 10:50:00
H35C       Kutlvašr Ruda             VRL7601 C 2017664 10:50:00
D35C       Čivrná Karolína           VRL7355 C  886273 10:51:00
D10C       Čivrná Eliška             VRL0851 C 2045230 10:51:00
H12C       Čivrný Jan                VRL0501 B  232649 10:52:00
H35D       Hanuš Vladimír            VRL7508 C 2078480 10:55:00
D14C       Messnerová Lucie          VRL0456 C  425599 10:57:00
D12D       Hájková Marie             VRL0651 C 2092425 10:59:00
H35D       Dostál Dalibor            VRL7308 C 1413338 10:59:00
D35D       Hájková Eva               VRL7454 C 2096244 11:05:00
D35D       Hanušová Monika           VRL7654 C 2080989 11:11:00
D10C       Kutlvašrová Pavla         VRL0951 C 2096243 11:12:00
D14C       Suková Tereza             VRL0454 B 2078488 11:13:00
H45C       Čivrný Pavel              VRL6306 C  995887 11:13:00
H55C       Hanč Pavel                VRL5601 C    8996 11:13:00
H65C       Štregl Tomáš              VRL5001 C    9001 11:16:00
D45D       Hančová Hana              VRL5652 C    8980 11:24:00
D35D       Hančová Alice             VRL7052 C  206480 11:25:00
H65C       Farář Jaroslav            VRL5002 C 2096242 11:28:00
H18C       Jiran Miloš               VRL9904 C 7209353 11:30:00
H21C       Hrdinka Daniel            VRL9701 C 2085616 11:36:00
D21C       Randáková Helena          VRL7452 C  515185 11:47:00
-------------------------------------------------------------------------------------

XCR - MTB Chrudim (1)
-------------------------------------------------------------------------------------
H21C       Karkoš Petr               XCR7300 C       0 10:32:00
-------------------------------------------------------------------------------------

XHK - MTBO Racing team Hradec Králové (1)
-------------------------------------------------------------------------------------
H21C       Chmelař Lukáš             XHK9100   7003041 11:18:00
-------------------------------------------------------------------------------------

ZAM - OB TJ Sokol Žamberk (44)
-------------------------------------------------------------------------------------
HDR        Fajfr Aleš                ZAM0901    426310 10:00:00
HDR        Svejštil Martin           ZAM1001      9593 10:00:00
HDR        Novák Michal              ZAM1101      9592 10:00:00
HDR        Čiháková V.               ZAM1157   2053564 10:00:00
HDR        Čiháková Z.               ZAM0956     53569 10:00:00
P          Dušková Renata            ZAM7351    436957 10:00:00
D21D       Šiffelová Lenka           ZAM8452 C 2103234 10:02:00
H16C       Pachel Jakub              ZAM0202 C    9284 10:06:00
D21D       Chládková Eva             ZAM7051 C 2053562 10:14:00
H16C       Krsek Šimon               ZAM0204 C 2075607 10:14:00
H12C       Hiller Vojtěch            ZAM0501 C    9029 10:24:00
H16C       Moravec Jan               ZAM0205 C 8629818 10:24:00
D21D       Kmentová Lenka            ZAM8552 C 2108886 10:32:00
D10C       Chlupáčová Anežka         ZAM0751 C   52799 10:36:00
H10N       Pachel Jiří               ZAM0801 C 2053566 10:40:00
H14C       Kunt Stanislav            ZAM0401 C 2102818 10:40:00
H12D       Hylmar Zdeněk             ZAM0504      9036 10:41:00
D12D       Hylmarová Zuzana          ZAM0553 C  416295 10:47:00
H12D       Fajfr Marek               ZAM0602 C 1398978 10:49:00
H55C       Andrš Milan               ZAM5801 C 2085624 10:49:00
H10N       Kunt Martin               ZAM0701 C 2102873 10:52:00
H14C       Kaška Jan                 ZAM0301 C 2096135 10:52:00
H12D       Lesák Lukáš               ZAM0502 C  426332 10:59:00
D12C       Hovadová Iveta            ZAM0552 B  416281 11:04:00
H21C       Lesák Jakub               ZAM9603 C 7210071 11:10:00
H65C       Šponar Josef              ZAM4701 C    9038 11:13:00
H55C       Chládek Josef             ZAM5901 C 2060235 11:15:00
H35D       Lesák František           ZAM7501 C    9040 11:17:00
D45D       Nožková Dagmar            ZAM6251 C 2092408 11:18:00
H21C       Dušek Martin              ZAM9602   2053567 11:20:00
H65C       Tobiška Václav            ZAM4401 C    9039 11:25:00
D65C       Martincová Helena         ZAM5051 C    9033 11:31:00
D21C       Skalická Karolína         ZAM9652 C 1400431 11:31:00
D18C       Boková Ivana              ZAM9952 C 7210086 11:33:00
D45D       Kalousová Dana            ZAM5951 C    9032 11:38:00
D18C       Procházková Tereza        ZAM0054 C 2058527 11:39:00
D65C       Lhotská Hana              ZAM4651 C 2056289 11:40:00
H18C       Sourada Tomáš             ZAM9902 C 1400449 11:46:00
D18C       Knápková Adéla            ZAM9953 C  436955 11:48:00
H21D       Andrš Petr                ZAM8401 C 2083373 11:48:00
H35D       Kunt Stanislav            ZAM7401 C 1421292 11:49:00
D21C       Venclová Veronika         ZAM8251 C 2053565 11:53:00
H18C       Friml Dominik             ZAM9901 C 2058526 11:54:00
H21C       Lauterbach David          ZAM9801 A 2085646 11:54:00
-------------------------------------------------------------------------------------

ZLH - OOB TJ Zlaté Hory (3)
-------------------------------------------------------------------------------------
H10C       Moskva Vojtěch            ZLH0802 C  416097 10:41:00
D35D       Moskvová Jitka            ZLH7551 C  361979 10:51:00
H21C       Moskva Roman              ZLH7501 C 7506161 11:16:00
-------------------------------------------------------------------------------------