Kód závodu          : 4331
Název               : Mistrovství oblasti ve sprintu
Datum               : 07.04.2018
Místo konání        : Rýmařov
Mapa                : Rýmařov, 1:4000
Pořadatel           : SSU - SK Severka Šumperk
Ředitel závodu      : Králová Zdenka - R3
Hlavní rozhodčí     : Krtička Luděk - R1
Ředitel závodu      : Králová Zdenka - R3
Stavitel tratí      : Poklop Martin - R1, Schuster Marek, Janošíkova Tereza
JURY                : Novotný Tomáš, Otrusina Jiří, Hlavová Hana

D10C 0.80 km, 15 m, 9 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
2061810 Otrubová Karolína         PLU0888 C TJ SOKOL Plumlov          11:12:00
2102715 Klapková Alžběta          PTE0852 C TJ Sokol Ptení            11:13:00
  52617 Tomanková Alice           KSU0959 C Klub vytrvalostních sport 11:14:00
2102680 Vrbová Marie              PTE0850 C TJ Sokol Ptení            11:15:00
2127853 Hýblová Eliška            JPV0952 C Oddíl OS SK Prostějov     11:16:00
  51309 Reichlová Pavla           KSU0888 C Klub vytrvalostních sport 11:17:00
2102684 Vavrdová Karolína         PTE0880 C TJ Sokol Ptení            11:19:00
  52619 Reichlová Lucie           KSU0850 C Klub vytrvalostních sport 11:21:00
 337901 Šimková Sára              NNN09     Neregistrovaní            11:22:00
 446412 Kočandrlová Natálie       KSU0979 C Klub vytrvalostních sport 11:23:00
 232251 Pachmannová Iva           AOP0852 C Orientační Běh Opava      11:24:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D12 1.20 km, 25 m, 11 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
2090865 Rozsívalová Adéla         KON0760 C KOB Konice                11:21:00
2069085 Dráčová Barbora           UOL0652 C SOB Olomouc               11:22:00
2112741 Přikrylová Ivana          JPV0653 C Oddíl OS SK Prostějov     11:23:00
2069072 Jílková Lenka             KON0666 B KOB Konice                11:24:00
2112722 Přikrylová Jana           JPV0652 C Oddíl OS SK Prostějov     11:25:00
2125332 Bartoňková Sára           3SX0650   ZŠ Těšetice               11:26:00
2069073 Jílková Pavla             KON0799 C KOB Konice                11:28:00
  53652 Stryková Karolína         KSU0656 C Klub vytrvalostních sport 11:29:00
   9132 Pazderníková Zdeňka       ASU0698 B Magnus Orienteering       11:30:00
2108918 Zatloukalová Julie        STE0650 B SK SKI-OB Šternberk       11:31:00
   4741 Šimková Aneta             NNN06     Neregistrovaní            11:32:00
  49438 Kovalčíková Alena         AOP0751 C Orientační Běh Opava      11:33:00
2108917 Kotrle Sylvia             STE0652 C SK SKI-OB Šternberk       11:34:00
7003005 Gallo Natálie             AOP0652 B Orientační Běh Opava      11:35:00
  52561 Matoušková Johana         STE0751 C SK SKI-OB Šternberk       11:37:00
 416509 Bartášková Karolína       ASU0799 C Magnus Orienteering       11:39:00
2108904 Burdová Helena            STE0653 B SK SKI-OB Šternberk       11:40:00
 301263 Kopecká Nela              UOL0650 B SOB Olomouc               11:41:00
2091596 Cetlová Karolína          AOP0752 C Orientační Běh Opava      11:43:00
2069082 Paulíčková Tereza         UOL0750 C SOB Olomouc               11:44:00
2108892 Fendrychová Klára         STE0750 C SK SKI-OB Šternberk       11:45:00
2111803 Šaňáková Marie            UOL0651 B SOB Olomouc               11:46:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D14 1.50 km, 10 m, 13 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
2019215 Otrubová Anna             PLU0577 B TJ SOKOL Plumlov          11:01:00
2035719 Neumannová Kristýna       STE0550 B SK SKI-OB Šternberk       11:02:00
 443076 Šánová Julie              KSU0494 B Klub vytrvalostních sport 11:03:00
1398997 Binarová Adéla            UOL0452 B SOB Olomouc               11:04:00
2121889 Grégrová Zuzana           3SX0551   ZŠ Těšetice               11:05:00
   8796 Kovalčíková Anna          AOP0453 B Orientační Běh Opava      11:06:00
 337910 Motyčková Marie           5RX0550   NNN                       11:07:00
2091591 Cetlová Magdaléna         AOP0552 B Orientační Běh Opava      11:08:00
 446447 Heclová Marie             KSU0454 C Klub vytrvalostních sport 11:09:00
2102549 Lubrichová Veronika       STE0451 B SK SKI-OB Šternberk       11:10:00
      0 Müllerová Marie           KSU0556   Klub vytrvalostních sport 11:11:00
 436929 Klechová Karolína         AOP0452 B Orientační Běh Opava      11:13:00
2035723 Lukašáková Sára           STE0450 A SK SKI-OB Šternberk       11:14:00
 406938 Vorlová Eva               ASU0499 B Magnus Orienteering       11:15:00
2020728 Smékalová Viktorie        UOL0450 B SOB Olomouc               11:16:00
2108903 Mikošková Marie           STE0552 C SK SKI-OB Šternberk       11:17:00
2087689 Janečková Adéla           PLU0452 C TJ SOKOL Plumlov          11:18:00
2080829 Pospíšilová Stella        STE0551 B SK SKI-OB Šternberk       11:19:00
 361953 Pachmannová Katka         AOP0551 B Orientační Běh Opava      11:20:00
2020729 Smékalová Karolína        UOL0451 A SOB Olomouc               11:21:00
7206550 Navrátilová Marie         ASU0599 B Magnus Orienteering       11:23:00
2112727 Slehová Eliška            UOL0453 C SOB Olomouc               11:25:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D16 1.90 km, 20 m, 16 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
7201771 Šneiderová Daniela        ASU0398 B Magnus Orienteering       11:30:00
2092435 Raclavská Lenka           UOL0252 B SOB Olomouc               11:31:00
8656710 Pachmannová Bára          AOP0351 B Orientační Běh Opava      11:33:00
2061817 Černochová Michaela       PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov          11:34:00
2124801 Bídová Markéta            UOL0352 C SOB Olomouc               11:35:00
7206537 Smolková Sabina           STE0250 B SK SKI-OB Šternberk       11:36:00
      0 Procházková Sára          UOL0353 C SOB Olomouc               11:37:00
1400409 Němečková Kateřina        PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov          11:38:00
2053557 Krčková Helena            AOP0251 C Orientační Běh Opava      11:39:00
2092434 Raclavská Zuzana          UOL0251 B SOB Olomouc               11:40:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D18 2.00 km, 20 m, 18 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
2035727 Konečná Adéla             UOL0050 C SOB Olomouc               11:26:00
 224900 Zatloukalová Hana         ZLH0150 C OOB TJ Zlaté Hory         11:28:00
 446425 Pšenčíková Adéla          KSU0050 B Klub vytrvalostních sport 11:29:00
1421909 Novotná Tereza            ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory         11:30:00
7203461 Skoupá Vendula            STE0152 B SK SKI-OB Šternberk       11:31:00
 231316 Lugrová Natalie           JPV0066 C Oddíl OS SK Prostějov     11:32:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D20 2.00 km, 30 m, 17 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
 331363 Novotná Klára             ZLH9851 A OOB TJ Zlaté Hory         11:01:00
1007538 Pilcová Sabina            JPV9898 B Oddíl OS SK Prostějov     11:02:00
   4724 Králiková Marie           2DC9850   AK Olomouc                11:03:00
2108866 Škrabalová Šárka          KON9888 B KOB Konice                11:04:00
2025342 Zatloukalová Romana       ZLH9950 B OOB TJ Zlaté Hory         11:05:00
2120658 Vlachová Kateřina         KON9898 C KOB Konice                11:06:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D21 2.00 km, 30 m, 17 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
2092401 Krejsová Lucie            UOL9161 C SOB Olomouc               11:09:00
8655379 Marková Ema               STE0252 A SK SKI-OB Šternberk       11:10:00
 515001 Hájková Eliška            KAM9851 A OK Kamenice               11:11:00
2092433 Raclavská Vlaďka          UOL0253 A SOB Olomouc               11:12:00
2073659 Křečková Jana             ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov         11:13:00
 515153 Dittrichová Petra         KON8787 C KOB Konice                11:14:00
2058483 Habigerová Radka          KSU9559 C Klub vytrvalostních sport 11:15:00
 515412 Křečková Lenka            ASU9271 C Magnus Orienteering       11:17:00
8629757 Kosová Denisa             PHK9150 E OK 99 Hradec Králové      11:19:00
  52416 Dittrichová Zuzana        KON9175 C KOB Konice                11:20:00
8656506 Vítková Lucie             PTE9474 C TJ Sokol Ptení            11:21:00
7260027 Pekárková Monika          RBK9252 C SK Radioklub Blansko      11:22:00
 980354 Horvátová Hana            ASU9797 C Magnus Orienteering       11:23:00
 515151 Mezníková Lucie           ZBM9150 C SK Žabovřesky Brno        11:24:00
8655383 Skyvová Kristýna          STE7054 C SK SKI-OB Šternberk       11:25:00
      0 Czaschová Emílie          SBR8750 C SKOB Bruntál              11:26:00
2032169 Kašparová Ivana           UOL6951 C SOB Olomouc               11:27:00
8635805 Hlavová Hana              KON8888 R KOB Konice                11:28:00
 416555 Oľhavová Hana             ASU9199 C Magnus Orienteering       11:29:00
9005227 Šimková Johanka           ZBM9350 R SK Žabovřesky Brno        11:31:00
2120659 Vlachová Eliška           KON9572 C KOB Konice                11:33:00
 995844 Přidalová Tereza          2DC9750   AK Olomouc                11:34:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D35 1.90 km, 30 m, 19 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
1418763 Benešová Petra            KON7575 C KOB Konice                11:47:00
1420235 Šaňáková Šárka            UOL7650 C SOB Olomouc               11:48:00
2109752 Přikrylová Jitka          JPV7979 C Oddíl OS SK Prostějov     11:49:00
2092436 Čecháčková Šárka          UOL7350 C SOB Olomouc               11:50:00
7204970 Gallo Martina             AOP7951 C Orientační Běh Opava      11:51:00
2112743 Lubrichová Eva            STE7556 C SK SKI-OB Šternberk       11:52:00
 301698 Navrátilová Helena        ASU7799 C Magnus Orienteering       11:53:00
 446436 Stryková Vlasta           KSU7667 C Klub vytrvalostních sport 11:54:00
2045207 Smékalová Jana            UOL7850 C SOB Olomouc               11:55:00
2085601 Pattermanová Ivana        KSU7551 C Klub vytrvalostních sport 11:57:00
 433095 Christodoulou Iva         ASU7599 C Magnus Orienteering       11:58:00
  52258 Mlčková Jana              KSU7383 C Klub vytrvalostních sport 11:59:00
  49386 Librová Lucie             AOP8050 C Orientační Běh Opava      12:00:00
2109754 Poláčková Monika          JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov     12:01:00
  51197 Kovalčíková Eva           AOP7852 C Orientační Běh Opava      12:02:00
      0 Vodičková Tereza          UOL7550 C SOB Olomouc               12:03:00
 995816 Otrubová Johana           PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov          12:04:00
2075650 Holubová Eva              SBR8051   SKOB Bruntál              12:05:00
  52405 Tomášková Radka           CEL7451 C TJ Sokol Čelechovice na H 12:06:00
7201755 Šneiderová Lucie          ASU7498 C Magnus Orienteering       12:08:00
2058462 Tomanková Martina         KSU7552 C Klub vytrvalostních sport 12:09:00
2118505 Krčková Lenka             AOP7751 C Orientační Běh Opava      12:10:00
2025355 Matoušková Jana           STE7951 C SK SKI-OB Šternberk       12:11:00
 980374 Valíková Petra            AOP7351 C Orientační Běh Opava      12:12:00
 887939 Otrubová Ivona            PLU7677 C TJ SOKOL Plumlov          12:13:00
2085577 Chmelářová Radka          JPV7650 C Oddíl OS SK Prostějov     12:15:00
2035158 Němečková Věra            PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov          12:16:00
2069071 Jílková Hana              KON8080 C KOB Konice                12:17:00
 443087 Heclová Jana              KSU7550 C Klub vytrvalostních sport 12:18:00
 352319 Siatková Silvie           ZLH7451 C OOB TJ Zlaté Hory         12:19:00
2067330 Reichlová Jiřina          KSU7499 C Klub vytrvalostních sport 12:20:00
2092369 Good Ludmila              SBR8050 C SKOB Bruntál              12:21:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D45 1.80 km, 20 m, 16 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
  52417 Hlavová Miroslava         KON6389 C KOB Konice                11:00:00
2096150 Sedlářová Pavla           AOP7052 C Orientační Běh Opava      11:01:00
2032185 Ženčáková Marie           47C6850   ASPV OA Šumperk           11:02:00
  52560 Strachotová Eva           ASU6099 C Magnus Orienteering       11:03:00
  52514 Neumannová Kamila         STE6751 C SK SKI-OB Šternberk       11:04:00
2027233 Švancárová Helena         KSU7252 C Klub vytrvalostních sport 11:06:00
 515423 Glabazňová Jana           AOP6151 C Orientační Běh Opava      11:07:00
  52412 Smičková Eva              KON5887 C KOB Konice                11:08:00
 443106 Pšenčíková Eva            KSU6950 C Klub vytrvalostních sport 11:10:00
2113042 Mikošková Iveta           STE7150 C SK SKI-OB Šternberk       11:11:00
  52476 Šimková Hana              UOL6653 C SOB Olomouc               11:12:00
 421852 Slavíčková Katka          OOL6955 C SK Haná orienteering      11:14:00
  52427 Jirková Renata            ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov         11:15:00
  52420 Dittrichová Lenka         KON6285 C KOB Konice                11:16:00
 361929 Novotná Jitka             ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory         11:17:00
 433098 Felklová Jarmila          47C6050   ASPV OA Šumperk           11:18:00
   8810 Hadačová Gabriela         AOP6751 C Orientační Běh Opava      11:19:00
 361997 Jeřábková Jana            UOL6954 C SOB Olomouc               11:20:00
 361977 Pachmannová Hana          AOP7252 C Orientační Běh Opava      11:21:00
  52582 Křečková Petra            ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov         11:22:00
2102820 Roubalíková Iva           3SX6450   ZŠ Těšetice               11:23:00
 352324 Kotrlová Gita             UOL6953 C SOB Olomouc               11:24:00
2075676 Štorková Simona           JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov     11:25:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D55 1.70 km, 20 m, 13 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
  52445 Künstlerová Milada        UOL5651 C SOB Olomouc               11:21:00
  51915 Czaschová Irena           SBR6150 C SKOB Bruntál              11:22:00
2059758 Janošíková Jaroslava      UOL5858 C SOB Olomouc               11:23:00
      0 Honkyšová Eva             JPV6350 C Oddíl OS SK Prostějov     11:24:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D65 1.40 km, 20 m, 13 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
  52599 Čadilová Alena            ASU5050 C Magnus Orienteering       11:10:00
  52763 Novotná Ludmila           ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory         11:11:00
  52557 Štáblová Jitka            ASU5350 C Magnus Orienteering       11:12:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H10C 0.80 km, 15 m, 9 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
  49430 Kovalčík Petr             AOP0901 C Orientační Běh Opava      11:27:00
2113097 Kubíček Vavřinec          UOL0801 C SOB Olomouc               11:28:00
2051491 Petřivalský Nil           OOL0800 C SK Haná orienteering      11:29:00
  53668 Štábl Vít                 KSU1100 C Klub vytrvalostních sport 11:30:00
  53278 Gallo Ondřej              AOP0802 C Orientační Běh Opava      11:31:00
 224904 Matoušek Jan              STE0909 C SK SKI-OB Šternberk       11:32:00
 416040 Holub Ivan                SBR0800 C SKOB Bruntál              11:33:00
2106723 Tomášek Josef             STE0808 C SK SKI-OB Šternberk       11:35:00
   4690 Pánek Antonín             SSU0901 C SK Severka Šumperk        11:36:00
2108898 Světnický Antonín         STE0800 C SK SKI-OB Šternberk       11:37:00
 307338 Cetl Jan                  AOP0902 C Orientační Běh Opava      11:38:00
 251023 Mrkvica Václav            ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory         11:39:00
      0 Marek Vít                 KSU0828   Klub vytrvalostních sport 11:40:00
2112769 Mikoška Jan               STE0807 C SK SKI-OB Šternberk       11:41:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H12 1.20 km, 25 m, 11 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
   4728 Sekanina Ondřej           NNN07     Neregistrovaní            11:01:00
2056276 Jordán Alexandr           KSU0626 B Klub vytrvalostních sport 11:02:00
 337915 Motyčka Jan               9BC0700   NNN                       11:03:00
 446437 Štábl Patrik              KSU0606 B Klub vytrvalostních sport 11:04:00
  53003 Šneider Kvido             ASU0749 C Magnus Orienteering       11:06:00
      0 Janeček Jáchym            UOL0700 C SOB Olomouc               11:07:00
  53670 Ondráček Viktor           KSU0600 C Klub vytrvalostních sport 11:09:00
   4687 Plachý Šimon              SSU0600 C SK Severka Šumperk        11:10:00
  53654 Mlček Vincenc             KSU0700 C Klub vytrvalostních sport 11:11:00
7206535 Navrátil Pavel            ASU0747 C Magnus Orienteering       11:12:00
2073738 Šána Robert               KSU0616 B Klub vytrvalostních sport 11:13:00
   4688 Pánek Ondřej              SSU0702 C SK Severka Šumperk        11:14:00
 426313 Macek Vojtěch             ASU0748 C Magnus Orienteering       11:15:00
 682687 Soldán Robin              PLU0600 C TJ SOKOL Plumlov          11:16:00
2125324 Navrátil Adam             3SX0601   ZŠ Těšetice               11:17:00
 428264 Borunský Matěj            AOP0600 B Orientační Běh Opava      11:18:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H14 1.80 km, 20 m, 16 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
2088729 Čecháček Adam             UOL0402 C SOB Olomouc               11:33:00
2061762 Černoch Martin            PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov          11:34:00
2108908 Poláček Tomáš             JPV0520 C Oddíl OS SK Prostějov     11:35:00
2082903 Šperlich Jan              KSU0403 B Klub vytrvalostních sport 11:36:00
2045229 Holub Mikuláš             SBR0500 C SKOB Bruntál              11:37:00
 301567 Tomášek Adam              CEL0400 B TJ Sokol Čelechovice na H 11:38:00
2075670 Štorek Jan                JPV0505 B Oddíl OS SK Prostějov     11:39:00
1418768 Beneš Jindřich            KON0404 B KOB Konice                11:40:00
2124798 Karásek Antonín           PLU0503 C TJ SOKOL Plumlov          11:41:00
2073730 Bláha Adam                KSU0525 B Klub vytrvalostních sport 11:42:00
2051506 Otruba František          PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov          11:43:00
2035728 Janků Martin              STE0404 C SK SKI-OB Šternberk       11:44:00
   9132 Greschner Adam            ASU0547 C Magnus Orienteering       11:45:00
  49316 Tomanek Lukáš             KSU0502 B Klub vytrvalostních sport 11:46:00
 421860 Petřivalský Arnau         OOL0501 C SK Haná orienteering      11:47:00
2115721 Náhončík Jakub            UOL0400 C SOB Olomouc               11:48:00
8636188 Antonowicz Jan            STE0503 C SK SKI-OB Šternberk       11:49:00
2058480 Štábl Adam                KSU0401 A Klub vytrvalostních sport 11:50:00
 416716 Bartášek Tomáš            ASU0447 C Magnus Orienteering       11:51:00
2102553 Kobylka David             ASU0546 C Magnus Orienteering       11:53:00
2075674 Vlach Timik               SBR0501 C SKOB Bruntál              11:55:00
  53112 Štoudek Martin            ASU0448 B Magnus Orienteering       11:56:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H16 2.00 km, 20 m, 17 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
2124774 Karásek František         PLU0301 C TJ SOKOL Plumlov          11:55:00
2108865 Poláček Lukáš             JPV0306 C Oddíl OS SK Prostějov     11:56:00
 421859 Petřivalský Bernat        OOL0203 C SK Haná orienteering      11:57:00
 442865 Patterman Prokop          KSU0333 B Klub vytrvalostních sport 11:58:00
 206496 Jirka Matyáš              ZPV0201 C KOB ZPV Prostějov         11:59:00
 229473 Stryk Štěpán              KSU0306 B Klub vytrvalostních sport 12:00:00
2108907 Doseděl Štěpán            STE0206 C SK SKI-OB Šternberk       12:01:00
   4692 Skala Vít                 SSU0302 C SK Severka Šumperk        12:02:00
2075675 Štorek David              JPV0202 C Oddíl OS SK Prostějov     12:03:00
2058486 Hecl František            KSU0201 A Klub vytrvalostních sport 12:04:00
2088178 Dostál František          UOL0201 B SOB Olomouc               12:05:00
2020722 Novotný Erik              ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory         12:06:00
2113074 Rajman Filip              UOL0301 B SOB Olomouc               12:07:00
1407427 Seidenglanz Jáchym        SSU0202 B SK Severka Šumperk        12:08:00
2087634 Novák Rostislav           PLU0300 C TJ SOKOL Plumlov          12:09:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H18 2.20 km, 30 m, 22 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
2056268 Kroul Josef               KSU0044 B Klub vytrvalostních sport 11:05:00
7207780 Kaprál Jan                SSU0000 B SK Severka Šumperk        11:07:00
 337907 Chmelář Jan               37C0100   Bez registrace            11:08:00
  52729 Šimek Štěpán              UOL0104 B SOB Olomouc               11:09:00
7208224 Holusek Jiří              JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov     11:10:00
2060295 Poštulka Lukáš            STE0104 B SK SKI-OB Šternberk       11:11:00
2056308 Šafář Martin              KSU0105 A Klub vytrvalostních sport 11:12:00
2027241 Neumann David             STE0101 B SK SKI-OB Šternberk       11:13:00
  53649 Babišta Antonín           KSU0111 B Klub vytrvalostních sport 11:14:00
 301562 Tomášek Ondřej            CEL0100 C TJ Sokol Čelechovice na H 11:16:00
2067336 Grulich Ondřej            KSU0049 C Klub vytrvalostních sport 11:17:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H20 2.70 km, 30 m, 26 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
1400425 Vostál Dominik            UOL9901 B SOB Olomouc               11:35:00
2056305 Ondráček Radek            KSU9933 B Klub vytrvalostních sport 11:36:00
 439212 Honkyš Jan                JPV9912 C Oddíl OS SK Prostějov     11:37:00
1418762 Beneš Miroslav            KON9915 B KOB Konice                11:38:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H21 2.70 km, 30 m, 26 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
 433096 Karásek Michal            ZPV7900 C KOB ZPV Prostějov         11:40:00
7201826 Oľhava Rastislav          ASU8949 C Magnus Orienteering       11:41:00
2069090 Kašpar Petr               JPV9915 C Oddíl OS SK Prostějov     11:42:00
1012269 Trávníček Jan             PLU7501 C TJ SOKOL Plumlov          11:43:00
2108900 Tomášek Tomáš             STE8000 C SK SKI-OB Šternberk       11:44:00
8656693 Vystavěl Ondřej           JPV9807 R Oddíl OS SK Prostějov     11:45:00
 995892 Otruba Marek              PLU7417 C TJ SOKOL Plumlov          11:46:00
2060296 Poštulka Tomáš            STE9700 C SK SKI-OB Šternberk       11:47:00
 500268 Zapletal Martin           37C8500   Bez registrace            11:48:00
8656374 Václavek Tomáš            STE5809 C SK SKI-OB Šternberk       11:49:00
 682621 Hrazdil Jiří              ZBM8418 C SK Žabovřesky Brno        11:50:00
  52503 Fendrych Michal           STE7607 C SK SKI-OB Šternberk       11:51:00
8656684 Valík Adam                AOP0301 A Orientační Běh Opava      11:52:00
8656386 Hepnar Luboš              STE6307 C SK SKI-OB Šternberk       11:53:00
7001234 Novotný Tomáš             ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory         11:54:00
2056285 Jílek Ondřej              KSU9908 A Klub vytrvalostních sport 11:55:00
2025356 Matoušek Jiří             STE7504 C SK SKI-OB Šternberk       11:56:00
1602629 Otrusina Jiří             JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov     11:57:00
2083412 Procházka Josef           KON7219 C KOB Konice                11:59:00
 337913 Martinek Ondřej           2DC9700   AK Olomouc                12:00:00
8656687 Světnický František       STE0204 A SK SKI-OB Šternberk       12:02:00
8644873 Horvát Petr               ASU9447 E Magnus Orienteering       12:03:00
1602630 Fajkus Radim              JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov     12:04:00
8655382 Doležal Matyáš            STE0208 A SK SKI-OB Šternberk       12:05:00
   4727 Morávek Radek             2DC94     AK Olomouc                12:06:00
8655381 Svoboda Radek             STE0207 A SK SKI-OB Šternberk       12:07:00
8645930 Zimmermann Jakub          KON8911 C KOB Konice                12:08:00
 337911 Teplý Jiří                2DC9400   AK Olomouc                12:09:00
2058482 Jílek Jakub               KSU9202 C Klub vytrvalostních sport 12:10:00
1625050 Glonek Jakub              AOP9602 R Orientační Běh Opava      12:11:00
2080935 Matoušek Matěj            KSU0005 A Klub vytrvalostních sport 12:12:00
  52475 Perknovský Radim          JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov     12:13:00
1931332 Zdráhal Tomáš             OOL8801 C SK Haná orienteering      12:14:00
2020730 Soldán Vladimír           JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov     12:15:00
  52744 Špičák František          CEL5628 C TJ Sokol Čelechovice na H 12:16:00
2080826 Janků Marek               STE7102 C SK SKI-OB Šternberk       12:17:00
 428234 Rýdel Jiří                1VZ9200   ranovačka                 12:18:00
8655385 Skyva Petr                STE6501 C SK SKI-OB Šternberk       12:19:00
  51123 Doležel Ondřej            STE9202 C SK SKI-OB Šternberk       12:21:00
7207858 Mazal Zdeněk              VBM8103 C VSK Mendelu Brno          12:22:00
8655377 Jirka Mikuláš             STE0000 A SK SKI-OB Šternberk       12:23:00
8656577 Kostka Jiří               AOP0201 A Orientační Běh Opava      12:24:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H35 2.30 km, 30 m, 19 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
2088163 Kočandrle Jaroslav        KSU7700 C Klub vytrvalostních sport 11:30:00
2085619 Kovalčík Tomáš            AOP7301 C Orientační Běh Opava      11:31:00
2020741 Horký Jan                 UOL7100 C SOB Olomouc               11:32:00
2102771 Přikryl Jiří              JPV7404 C Oddíl OS SK Prostějov     11:33:00
2075671 Jadviščok Ladislav        UOL7700 C SOB Olomouc               11:34:00
2115730 Možný Stanislav           PVP7700 C VSS Přírodověda Praha     11:35:00
7758623 Mrkvica Petr              ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory         11:36:00
2058461 Matoušek Milan            KSU6701 C Klub vytrvalostních sport 11:37:00
2113078 Chmelář Jan               JPV7501 C Oddíl OS SK Prostějov     11:38:00
 682655 Borunský Tomáš            AOP7402 C Orientační Běh Opava      11:39:00
2049564 Marek Antonín             STE7501 C SK SKI-OB Šternberk       11:40:00
  52843 Hubáček Ondřej            JPV8303 C Oddíl OS SK Prostějov     11:41:00
   8276 Neumann Jaroslav          STE5902 C SK SKI-OB Šternberk       11:42:00
2060274 Ženčák Jaroslav           47C6100   ASPV OA Šumperk           11:43:00
 886296 Hecl Miloš                KSU7601 C Klub vytrvalostních sport 11:44:00
 337902 Motyčka Michal            9BC7401   NNN                       11:45:00
 886282 Smékal David              UOL7503 C SOB Olomouc               11:46:00
2027234 Smolka Martin             STE7100 C SK SKI-OB Šternberk       11:47:00
 436448 Hálek Jan                 UOL7000 C SOB Olomouc               11:48:00
7203338 Navrátil Martin           ASU7449 C Magnus Orienteering       11:49:00
7203322 Valík Luděk               AOP7101 C Orientační Běh Opava      11:50:00
 446432 Štábl Roman               KSU7501 C Klub vytrvalostních sport 11:51:00
 446440 Videcký Jan               KSU7504 C Klub vytrvalostních sport 11:53:00
  52462 Tomášek Petr              STE8001 C SK SKI-OB Šternberk       11:54:00
 337908 Koblížek Filip            NNN8100   Neregistrovaní            11:55:00
  52595 Hodač Karel               JPV7927 C Oddíl OS SK Prostějov     11:56:00
2118486 Burda Tomáš               STE7600 C SK SKI-OB Šternberk       11:57:00
7203335 Greschner Luboš           ASU7848 C Magnus Orienteering       11:58:00
8629813 Cveček Martin             PVP7400 C VSS Přírodověda Praha     11:59:00
2112777 Huňka Karel               KON6919 C KOB Konice                12:00:00
2118494 Paulíček Michal           UOL7701 C SOB Olomouc               12:01:00
2102537 Novák Jan                 STE7900 C SK SKI-OB Šternberk       12:02:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H45 1.90 km, 30 m, 19 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
  51471 Šneider Miroslav          ASU7101 C Magnus Orienteering       11:10:00
 426375 Světnický Alexandr        OOL6300 C SK Haná orienteering      11:11:00
2087712 Raclavský Vladislav       UOL6600 C SOB Olomouc               11:12:00
1004660 Petřivalský Marek         STE6907 C SK SKI-OB Šternberk       11:13:00
 515079 Kotrle Miroslav           UOL7005 C SOB Olomouc               11:14:00
7200586 Sklenář Josef             SBR6601 C SKOB Bruntál              11:15:00
2080967 Zatloukal Radek           STE7000 C SK SKI-OB Šternberk       11:16:00
2121898 Holusek Milan             JPV6909 C Oddíl OS SK Prostějov     11:17:00
 342524 Konečný Jiří              OOL6303 C SK Haná orienteering      11:18:00
2112735 Poláček Luboš             JPV7214 C Oddíl OS SK Prostějov     11:19:00
 682679 Hadač Miroslav            AOP6501 C Orientační Běh Opava      11:20:00
 420422 Zatloukal Tomáš           ZLH6701 C OOB TJ Zlaté Hory         11:21:00
 446410 Patterman Pavel           KSU7337 C Klub vytrvalostních sport 11:22:00
2127873 Hýbl Dušan                JPV7202 C Oddíl OS SK Prostějov     11:23:00
 253130 Krček Martin              AOP7302 C Orientační Běh Opava      11:24:00
1417263 Navrátil Václav           KON6427 C KOB Konice                11:25:00
  51913 Vodička Luděk             SBR5501 C SKOB Bruntál              11:26:00
2080962 Poštulka Zdenek           STE6600 C SK SKI-OB Šternberk       11:27:00
2075678 Štorek Petr               JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov     11:28:00
2112775 Mikoška Eman              STE7103 C SK SKI-OB Šternberk       11:29:00
  52478 Pernica Jiří              UOL6501 C SOB Olomouc               11:30:00
  52409 Hubáček Martin            CEL7015 C TJ Sokol Čelechovice na H 11:32:00
  52406 Tomášek Jiří              CEL6426 C TJ Sokol Čelechovice na H 11:34:00
  52656 Macek Karel               ASU7102 C Magnus Orienteering       11:35:00
2011817 Šimek Roman               UOL6503 C SOB Olomouc               11:36:00
 504405 Antonowicz Jerzy          STE6800 C SK SKI-OB Šternberk       11:37:00
7300185 Vrána Jan                 UOL7300 C SOB Olomouc               11:38:00
 920658 Pavlík Radek              ASU6849 C Magnus Orienteering       11:39:00
 433100 Grepl Ladislav            KON6111 C KOB Konice                11:40:00
      0 Cetl Vladimír             AOP6602 C Orientační Běh Opava      11:41:00
   8828 Vítek Zbyněk              PTE6622 C TJ Sokol Ptení            11:42:00
2073426 Silnoušek Jiří            STE7200 C SK SKI-OB Šternberk       11:43:00
2102813 Roubalík Radovan          3SX6400   ZŠ Těšetice               11:44:00
2069100 Kašpar Jaroslav           KSU7004 C Klub vytrvalostních sport 11:45:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H55 1.60 km, 20 m, 16 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
  52425 Poklop Lubomír            UOL5601 C SOB Olomouc               11:41:00
  52556 Strachota Jaroslav        ASU5600 C Magnus Orienteering       11:42:00
   8904 Komínek Jaroslav          KON5713 C KOB Konice                11:43:00
  52530 Zdráhal Tomáš             OOL5301 C SK Haná orienteering      11:44:00
 307337 Višňa Milan               OOL5904 C SK Haná orienteering      11:46:00
9998666 Chmelař Miroslav          JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov     11:47:00
  52531 Albert František          OOL5804 C SK Haná orienteering      11:48:00
  52589 Felkl Luděk               47C6000   ASPV OA Šumperk           11:49:00
  52473 Bednář Jan                UOL5402 C SOB Olomouc               11:50:00
2049563 Doseděl Emil              STE6100 C SK SKI-OB Šternberk       11:51:00
 895219 Zdráhal Robert            OOL5707 C SK Haná orienteering      11:52:00
 682075 Janošík Zdeněk            UOL5600 C SOB Olomouc               11:53:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H65 1.50 km, 20 m, 13 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
  52517 Sklenář Antonín           STE4801 C SK SKI-OB Šternberk       11:50:00
1400440 Pilc Oldřich              OOL5100 C SK Haná orienteering      11:51:00
  52440 Jadviščok Ladislav        UOL5101 C SOB Olomouc               11:52:00
  52616 Komárek Jaromír           KSU4900 C Klub vytrvalostních sport 11:53:00
  51917 Toman Stanislav           SBR4801 C SKOB Bruntál              11:54:00
  52762 Novotný Stanisl           ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory         11:55:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H70 1.40 km, 10 m, 12 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
2020740 Horký Jan                 UOL4600 C SOB Olomouc               11:27:00
 352323 Gottfried Jan             UOL4602 C SOB Olomouc               11:29:00
  52869 Kroupa Jaroslav           ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov         11:30:00
  51904 Blažek Václav             SBR4701 C SKOB Bruntál              11:31:00
-------------------------------------------------------------------------------------

HD10N 0.60 km, 10 m, 8 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
2102715 Vrba Antonín              PTE1001 C TJ Sokol Ptení            11:01:00
2090866 Rozsíval Martin           KON1022 C KOB Konice                11:03:00
2102717 Bábková Amálie            PTE1051 C TJ Sokol Ptení            11:05:00
  52290 Borunská Alžběta          AOP0950 C Orientační Běh Opava      11:06:00
2102861 Tomášková Anna            STE1051 C SK SKI-OB Šternberk       11:07:00
      0 Liber Václav              AOP1000 C Orientační Běh Opava      11:08:00
      0 Chmelář Filip             JPV0900 C Oddíl OS SK Prostějov     11:10:00
2122246 Kučerová Klaudie          STE0853 C SK SKI-OB Šternberk       11:11:00
2112745 Burdová Hana              STE0852 C SK SKI-OB Šternberk       11:13:00
-------------------------------------------------------------------------------------

HDR 0.60 km, 10 m, 8 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
   4726 Petřivalská Anežka + Eliš OOL       SK Haná orienteering      11:00:00
2111615 Tichá Anna                SSU1150 C SK Severka Šumperk        11:00:00
 337903 Motyčka Michal            9BC0701   NNN                       11:00:00
 337909 Zetková Anna              5RX0950   NNN                       11:00:00
      0 Vittorio Martin           3SX0800   ZŠ Těšetice               11:00:00
2125334 Halabicová Adéla          3SX0550   ZŠ Těšetice               11:00:00
 420402 Kopecká Tereza            UOL1050 C SOB Olomouc               11:00:00
 232959 Tomášková Lucie           STE1350 C SK SKI-OB Šternberk       11:00:00
      0 Holubová Pavlína          SBR0350   SKOB Bruntál              11:00:00
 247250 Mrkvica Jan               ZLH1100 C OOB TJ Zlaté Hory         11:00:00
      0 Macek Václav              ASU1249 C Magnus Orienteering       11:00:00
 337904 Zifčákovi Kamila, Jůlie,  4HC       PSÍ TÝM                   11:00:00
      0 Slehová Martina           UOL0653 C SOB Olomouc               11:00:00
      0 Valachová Markéta         UOL0752 C SOB Olomouc               11:00:00
 442849 Tomášek Matěj             STE1202   SK SKI-OB Šternberk       11:00:00
2073656 Marek Martin              STE1100 C SK SKI-OB Šternberk       11:00:00
2122263 Kotrle David              STE1101 C SK SKI-OB Šternberk       11:00:00
2113056 Kubíčková Magdalena       UOL1150 C SOB Olomouc               11:00:00
-------------------------------------------------------------------------------------

P 1.60 km, 20 m, 13 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
      0 Liber Vlastimil           AOP6402 C Orientační Běh Opava      11:00:00
   4736 Šimková Eva               NNNXX     Neregistrovaní            11:00:00
2102683 Bartošová Dana            PTE7650 C TJ Sokol Ptení            11:00:00
2102681 Mikšíková Kateřina        PTE7375 C TJ Sokol Ptení            11:00:00
      0 Lavrenčík Petr            3SX7800   ZŠ Těšetice               11:00:00
      0 Lavrenčík Filip           3SX1500   ZŠ Těšetice               11:00:00
2125314 Schaffer Matěj            3SX0501   ZŠ Těšetice               11:00:00
  52467 Šubrt Zdeněk              UOL4201 C SOB Olomouc               11:00:00
2060240 Pinkrtonová Štěpánka      NNN9999   Neregistrovaní            11:00:00
 416715 Musilová Jana             ASU7798 C Magnus Orienteering       11:00:00
2088187 Čecháček Petr             UOL6800 C SOB Olomouc               11:00:00
2112772 Rozsívalová Petra         KON8063 C KOB Konice                11:00:00
2109764 Pavel Dráč                8VX7200   Klub                      11:00:00
 416038 Sovišová Eva              SBR5251   SKOB Bruntál              11:00:00
 337906 Vackovi Marcela, Martin,  4HC1      PSÍ TÝM                   11:00:00
 337905 Kobylka Roman             ASU6749 C Magnus Orienteering       11:00:00
  52718 Havelka Jan               KON0222 C KOB Konice                11:00:00
2112742 Zifčáková Miroslava       4HC8751   PSÍ TÝM                   11:00:00
2113084 Zifčák Robin              4HC7900   PSÍ TÝM                   11:00:00
2027230 Smolková Dagmar           STE6451 C SK SKI-OB Šternberk       11:00:00
2080842 Poštulková Milada         STE6850 C SK SKI-OB Šternberk       11:00:00
2102551 Pospíšilová Lucie         STE7551 C SK SKI-OB Šternberk       11:00:00
2060297 Dosedělová Klára          STE9751 C SK SKI-OB Šternberk       11:00:00
      0 Cetlová Helena            AOP7550 C Orientační Běh Opava      11:00:00
   8826 Vítková Miroslava         PTE6952 C TJ Sokol Ptení            11:00:00
-------------------------------------------------------------------------------------