Kód závodu          : 4387
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 02.06.2018
Místo konání        : Ondřejov, Astronomický ústav
Mapa                : Cirkumzenitál 1 : 10 000, E 5 m, ISOM2017
Pořadatel           : FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
Ředitel závodu      : Skripnik Ondřej
Hlavní rozhodčí     : Kurfürst Pavel - R1
Ředitel závodu      : Skripnik Ondřej
Stavitel tratí      : Nitsch Karel - R3
JURY                : Forstová Lenka, Matějů Luboš, Junek Petr

D10 2.02 km, 30 m, 8 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
  52891 Berná Klára               ODV0851 C TJ Aero Odolena Voda      11:03:00
2086451 Zákoucká Barbora          DKP0859 C Oddíl OB Kotlářka         11:07:00
2060265 Kindlová Anežka           RIC0850 C OB Říčany                 11:11:00
1417259 Černá Adéla               HCE0850 C TJ Hostivice              11:13:00
2084931 Žemlová Magdalena         KAM0950 C OK Kamenice               11:17:00
  51287 Chumová Adéla             SLP0950 C OOB Slavia Praha          11:19:00
2058512 Baštová Justýna           DOR0952 C OK Dobříš                 11:21:00
  53537 Pěkná Alžběta             ROU0950 C SKOB Roudnice nad Labem   11:23:00
  51637 Pokorná Ema               PGP0950 C SK Praga                  11:25:00
2096263 Michalská Kristýna        RIC0852 C OB Říčany                 11:27:00
2086452 Kváčová Anna              DKP1051 C Oddíl OB Kotlářka         11:29:00
2050490 Housková Adéla            DOR0851 C OK Dobříš                 11:31:00
2103732 Vondráčková Alžběta       DKP0864 C Oddíl OB Kotlářka         11:33:00
2073706 Nemšovská Magdalena       VSP0853 C USK Praha                 11:35:00
2104707 Hrdličková Anna           DOR0955 C OK Dobříš                 11:37:00
   4686 Honzáková Nelka           JHB0851 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod  11:39:00
2125374 Levrincová Klára          TAP0854 C KOB Tretra Praha          11:41:00
2111613 Hezká Tereza              DOR0855 C OK Dobříš                 11:43:00
2115716 Tumová Dominika           2PZ1050   Lipno team                11:45:00
2075697 Mullis Carolina           DKP0951 C Oddíl OB Kotlářka         11:47:00
2099509 Mikulová Tereza           ZVO0851 C OB SK Zvole               11:49:00
2118500 Pokorná Sára              KAM0952 C OK Kamenice               11:51:00
2102697 Píšová Tereza             PDY0850 C Běhej Poděbrady           11:53:00
7205024 Petriláková Amálie        DOR0953 C OK Dobříš                 11:55:00
 682648 Mišeková Lucie            KAM1050 C OK Kamenice               11:57:00
2113070 Bulířová Žofie            TAP0850 C KOB Tretra Praha          11:59:00
2109678 Václavíková Amálie        SLA0851 C SKOB Slaný                12:01:00
      0 Smutná Markéta            DLP0950 C OOB TJ Dukla Praha        12:03:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D10L 1.87 km, 30 m, 6 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
7210809 Hill Daisy                21G0950   Airienteers               12:26:00
  52893 Dudlová Hana              ODV0854 C TJ Aero Odolena Voda      12:28:00
 515154 Vítová Marianne           SPC1150 C SPORTICUS team            12:30:00
      0 Svobodová Adéla           ODV1150 C TJ Aero Odolena Voda      12:32:00
2085003 Bartalošová Ada           PGP1050 C SK Praga                  12:34:00
      0 Truncová Štěpánka         ODV1052 C TJ Aero Odolena Voda      12:36:00
2081382 Rodová Anežka             VSP1152 C USK Praha                 12:38:00
  52887 Svobodová Ema             ODV0951 C TJ Aero Odolena Voda      12:40:00
2111602 Magazu Sophia             DOR1152 C OK Dobříš                 12:42:00
      0 Truncová Zuzana           ODV1051 C TJ Aero Odolena Voda      12:44:00
2080988 Šubrtová Barbora          TAP1150 C KOB Tretra Praha          12:46:00
2127572 Ledinská Lucie            DKP1253 C Oddíl OB Kotlářka         12:48:00
2111611 Pecklová Laura            DOR1150 C OK Dobříš                 12:50:00
 405999 Blahutová Lucie           MFP0950 C Matfyz Praha              12:52:00
      0 Bulíčková Marie           NNN2305   Neregistrovaní            12:54:00
2116469 Šenková Barbora           FSP0952 C VSK ČVUT Fakulta Stavební 12:56:00
2127569 Blehová Barbora           DOR1151 C OK Dobříš                 12:58:00
      0 Bulíčková Klárka          NNN2306   Neregistrovaní            13:00:00
2050493 Neuerová Eliška           DOR1051 C OK Dobříš                 13:02:00
      0 Krátká Linda              ROU0851 C SKOB Roudnice nad Labem   13:04:00
2127561 Blehová Veronika          DOR0852 C OK Dobříš                 13:06:00
2086453 Lenská Tereza             DKP1054 C Oddíl OB Kotlářka         13:08:00
2050499 Hezká Adéla               DOR1053 C OK Dobříš                 13:10:00
2115714 Hánělová Lucie            ZVO0952 C OB SK Zvole               13:12:00
2099494 Dlouhá Julie              PGP1051 C SK Praga                  13:14:00
2095946 Vondráčková Jolana        DKP1058 C Oddíl OB Kotlářka         13:16:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D12 2.34 km, 40 m, 10 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
      0 Geffertová Agáta          FSP0753 C VSK ČVUT Fakulta Stavební 11:24:00
  52857 Vláčilová Anna            RIC0657 C OB Říčany                 11:26:00
2092410 Leinweberová Julie        FSP0755 C VSK ČVUT Fakulta Stavební 11:28:00
1417258 Brodská Kateřina          HCE0653 C TJ Hostivice              11:30:00
 410721 Pražanová Veronika        DKL0751 C KOB Kladno                11:32:00
9102086 Rážová Dorota             PGP0653 C SK Praga                  11:34:00
2096230 Michalská Sára            RIC0656 C OB Říčany                 11:36:00
  51639 Ptáčková Hana             PGP0750 C SK Praga                  11:38:00
2111604 Kašparová Alžběta         DOR0753 C OK Dobříš                 11:40:00
2096266 Priehodová Nela           PGP0655 B SK Praga                  11:42:00
7208098 Müllerová Hana            HCE0650 C TJ Hostivice              11:44:00
2069056 Hudosová Kristýna         RIC0750 C OB Říčany                 11:46:00
2080902 Kohoutová Zdeňka          DKL0651 B KOB Kladno                11:48:00
 682675 Mišeková Kateřina         KAM0756 C OK Kamenice               11:50:00
9201629 Kotenová Markéta          RIC0651 B OB Říčany                 11:52:00
2125370 Švejdová Karolína         ZVO0752 C OB SK Zvole               11:54:00
2049632 Kotková Adéla             RIC0655 B OB Říčany                 11:56:00
  52122 Žemlová Barbora           KAM0751 C OK Kamenice               11:58:00
2113061 Herynková Klára           RIC0758 C OB Říčany                 12:00:00
2084937 Kudrnáčová Marta          KAM0754 C OK Kamenice               12:02:00
 515078 Havlová Tereza            KNC0750 C Sokol Kostelec n. Č. l.   12:04:00
 224355 Straková Denisa           SLA0750 C SKOB Slaný                12:06:00
2116468 Maříková Alžběta          FSP0650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební 12:08:00
2090870 Lampová Amálie            DKP0752 C Oddíl OB Kotlářka         12:10:00
2049638 Vosátková Julie           RIC0755 C OB Říčany                 12:12:00
2092374 Svobodová Adriana         FSP0653 C VSK ČVUT Fakulta Stavební 12:14:00
2049643 Stoklasová Eliška         RIC0756 C OB Říčany                 12:16:00
2080954 Neuerová Anna             DOR0656 C OK Dobříš                 12:18:00
2801011 Kohoutková Kateřina       DKP0756 C Oddíl OB Kotlářka         12:20:00
2125345 Fialová Kateřina          DOR0754 C OK Dobříš                 12:22:00
2085569 Nekovářová Lucie          RIC0757 C OB Říčany                 12:24:00
  51730 Gajdová Michaela          VSP0752 C USK Praha                 12:26:00
2085573 Grimmerová Valerie        RIC0754 C OB Říčany                 12:28:00
 301182 Sotonová Šárka            TAP0655 B KOB Tretra Praha          12:30:00
2073727 Koubková Tereza           DOR0651 C OK Dobříš                 12:32:00
 888639 Baldrianová Eva           VSP0751 B USK Praha                 12:34:00
2044895 Bambousková Julie         DOR0650 B OK Dobříš                 12:36:00
2073696 Polívková Beáta           RIC0652 C OB Říčany                 12:38:00
2044887 Vlašaná Karolína          DOR0751 C OK Dobříš                 12:40:00
2118496 Vavřinová Johana          HCE0751 C TJ Hostivice              12:42:00
2080957 Housková Barbora          DOR0655 B OK Dobříš                 12:44:00
2031369 Buková Hana               ROU0750 C SKOB Roudnice nad Labem   12:46:00
1421895 Kolencová Sára            HCE0651 C TJ Hostivice              12:48:00
2801009 Vejražková Anna           KPY0750 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.V 12:50:00
2067959 Malečková Pavlína         VSP0855 C USK Praha                 12:52:00
2060247 Černá Anežka              KPY0650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.V 12:54:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D14 2.81 km, 50 m, 10 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
   8666 Cincibusová Lenka         FSP0450 B VSK ČVUT Fakulta Stavební 11:26:00
 438647 Čechová Klára             SLA0552 C SKOB Slaný                11:28:00
2079493 Švecová Karolína          ZVO0557 B OB SK Zvole               11:30:00
2060260 Kotenová Barbora          RIC0452 C OB Říčany                 11:32:00
2120067 Píšová Zuzana             PDY0451 C Běhej Poděbrady           11:34:00
2088701 Víšková Veronika          KAM0452 B OK Kamenice               11:36:00
1470170 Pavlíčková Hana           KPY0450 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.V 11:38:00
2103292 Šantorová Eliška          ROZ0552 C OK Roztoky                11:40:00
2067230 Izáková Eva               EKP0651 B VŠTJ Ekonom Praha         11:42:00
2060246 Kovandová Kamila          KPY0550 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.V 11:44:00
  49805 Honzáková Lenka           JHB0551 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod  11:46:00
2044884 Vlašaná Michaela          DOR0452 C OK Dobříš                 11:48:00
2124804 Hudčeková Klára           SLP0550 C OOB Slavia Praha          11:50:00
2111746 Horáčková Michaela        DKP0551 B Oddíl OB Kotlářka         11:52:00
1421298 Holubářová Anna           KAM0460 C OK Kamenice               11:54:00
2087668 Řídká Tereza              KPY0451 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.V 11:56:00
   4641 Nekvasilová Tereza        DKP0459 B Oddíl OB Kotlářka         11:58:00
2088202 Bulířová Ema              TAP0452 A KOB Tretra Praha          12:00:00
2112752 Ripplová Emma             DKP0460 C Oddíl OB Kotlářka         12:02:00
7209445 Pračková Ema              RIC0451 B OB Říčany                 12:04:00
7209438 Matějková Julie           KAM0461 C OK Kamenice               12:06:00
 428269 Šimšová Pavla             MFP0551 B Matfyz Praha              12:08:00
2103294 Čapková Lucie             KAM0459 B OK Kamenice               12:10:00
2058501 Lorencová Jana            DOR0454 C OK Dobříš                 12:12:00
2049642 Vosátková Eliška          RIC0553 C OB Říčany                 12:14:00
2075615 Trešlová Veronika         KAM0457 C OK Kamenice               12:16:00
 443070 De Heij Laura             RIC0450 B OB Říčany                 12:18:00
2075612 Štěpánková Julie          KAM0458 C OK Kamenice               12:20:00
  51666 Ptáčková Veronika         PGP0551 B SK Praga                  12:22:00
2075621 Jedličková Kristýna       KAM0455 B OK Kamenice               12:24:00
2083385 Kramlová Barbora          ZVO0452 B OB SK Zvole               12:26:00
2051504 Pelantová Martina         RIC0550 B OB Říčany                 12:28:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D16 3.75 km, 80 m, 13 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
2092363 Hovorková Alžběta         ZVO0354 C OB SK Zvole               12:58:00
2125333 Chrzová Eliška            PGP0353 C SK Praga                  13:00:00
2083376 Kramlová Kateřina         ZVO0353 C OB SK Zvole               13:02:00
2126358 Rousová Lucie             DKL0251 C KOB Kladno                13:04:00
2079492 Švecová Anežka            ZVO0352 B OB SK Zvole               13:06:00
7205018 Petriláková Anežka        DOR0251 B OK Dobříš                 13:08:00
 442879 Hankovcová Helena         KAM0350 A OK Kamenice               13:10:00
2103705 Smutná Anna Marie         DKP0359 B Oddíl OB Kotlářka         13:12:00
1418760 Popová Veronika           TAP0253 B KOB Tretra Praha          13:14:00
2099498 Čermáková Klára           PGP0352 B SK Praga                  13:16:00
2088703 Chramostová Amálie        KAM0355 C OK Kamenice               13:18:00
2112755 Riegelová Kateřina        RIC0252 C OB Říčany                 13:20:00
1418759 Popová Jana               TAP0252 B KOB Tretra Praha          13:22:00
2084949 Mojžíšková Lucie          KAM0253 B OK Kamenice               13:24:00
 897371 Řadová Lucie              DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka         13:26:00
2080901 Černá Ema                 ROU0451 A SKOB Roudnice nad Labem   13:28:00
 336741 Mišková Katka             DKL0252 C KOB Kladno                13:30:00
  49632 Fantová Kateřina          EKP0256 B VŠTJ Ekonom Praha         13:32:00
 515464 Novotná Marie             PGP0354 C SK Praga                  13:34:00
2059749 Buková Anežka             ROU0351 C SKOB Roudnice nad Labem   13:36:00
1418751 Tomaidesová Adéla Anna    PGP0255 B SK Praga                  13:38:00
 446355 Votavová Žofie            KNC0250 B Sokol Kostelec n. Č. l.   13:40:00
2084936 Mojžíšková Klára          KAM0356 B OK Kamenice               13:42:00
2113484 Ledinská Eliška           DKP0256 C Oddíl OB Kotlářka         13:44:00
2067977 Janečková Josefína        EKP0351 B VŠTJ Ekonom Praha         13:46:00
2083407 Selucká Alžběta           KAM0257 C OK Kamenice               13:48:00
2050483 Baštová Julie             DOR0353 C OK Dobříš                 13:50:00
7202884 Berounská Adéla           VSP0352 B USK Praha                 13:52:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D18 3.70 km, 110 m, 13 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
2019236 Vyhnálková Marie          RIC0151 A OB Říčany                 12:19:00
 428243 Šimšová Barbora           MFP0150 B Matfyz Praha              12:21:00
2042535 Geislerová Aneta          DKL0151 B KOB Kladno                12:23:00
2086464 Holzbachová Lucie         DKP0052 C Oddíl OB Kotlářka         12:25:00
7207774 Doubková Emma             PGP0154 B SK Praga                  12:27:00
1416362 Halamová Barbora          TAP0150 C KOB Tretra Praha          12:29:00
2031355 Šrámková Hana             RIC0051 A OB Říčany                 12:31:00
2035151 Vallová Kristýna          ZVO0152 C OB SK Zvole               12:33:00
2800315 Míchalová Šárka           KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.V 12:35:00
2800330 Hovorková Tereza          ZVO0153 B OB SK Zvole               12:37:00
  49640 Benešová Hana             DKL0050 C KOB Kladno                12:39:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D21K 3.70 km, 110 m, 13 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
2080987 Šubrtová Věra             TAP8150 C KOB Tretra Praha          13:15:00
9953699 Svobodná Tereza           DKP9350 C Oddíl OB Kotlářka         13:17:00
  52932 Kamererová Klára          KAM9154 C OK Kamenice               13:19:00
7211158 Nesterova Elena           5RX8950   NNN                       13:21:00
  53013 Němečková Hana            VSP9051 C USK Praha                 13:23:00
2025359 Šebková Jana              DKP9250 C Oddíl OB Kotlářka         13:25:00
1425341 Erbanová Petra            ROU8952 C SKOB Roudnice nad Labem   13:27:00
7009151 Sládková Helena           TAP9151 C KOB Tretra Praha          13:29:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D21L 4.71 km, 70 m, 14 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
8080825 Košťálová Petra           DKP8256 C Oddíl OB Kotlářka         11:25:00
2080958 Zelená Markéta            PGP5850 C SK Praga                  11:28:00
2095927 Tučková Lucie             DKP8550 C Oddíl OB Kotlářka         11:31:00
2084985 Bartalošová Jana          PGP8154 C SK Praga                  11:34:00
  53504 Krausová Barbora          TJP9150 C TJ Sokol Troja            11:37:00
7300087 Ježková Dominika          PGP9053 C SK Praga                  11:40:00
7202873 Kopecká Eliška            KNC9850 B Sokol Kostelec n. Č. l.   11:43:00
   9782 Horová Magda              VSP5450 C USK Praha                 11:46:00
 416010 Zajícová Kateřina         TAP9053 C KOB Tretra Praha          11:49:00
2088730 Krupová Tereza            BZP8751 C Báječné ženy v orientační 11:52:00
8660470 Mullis Kateřina           DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka         11:55:00
   9784 Baldrianová Barbora       VSP7850 C USK Praha                 11:58:00
7201193 Kettnerová Dana           KAM8952 C OK Kamenice               12:01:00
  53512 Krausová Martina          TJP9350 C TJ Sokol Troja            12:04:00
 301347 Kohlová Zuzana            KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.V 12:07:00
7209350 Zimmerová Kateřina        KAM9850 B OK Kamenice               12:10:00
7207340 Honzáková Jana            JHB7753 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod  12:13:00
8654900 Janovská Petra            PGP7355 C SK Praga                  12:16:00
1600872 Sheshikova Anastasia      KAM9853 B OK Kamenice               12:19:00
7210815 Procházková Zuzana        KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.V 12:22:00
 682683 Šimšová Jana              MFP7651 C Matfyz Praha              12:25:00
2095945 Margoldová Barbora        DKP8654 C Oddíl OB Kotlářka         12:28:00
8350120 Janovská Kateřina         PGP9850 R SK Praga                  12:31:00
  52114 Tloušťová Eva             SCP6950 C OK Sparta Praha           12:34:00
2092438 Znamenáčková Helena       TAP8153 C KOB Tretra Praha          12:37:00
2115067 Studničná Lenka           7QX8650   Neregistrovaní - Studničn 12:40:00
7207077 Plochová Dominika         DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka         12:43:00
  53615 Nesrovnalová Iveta        JHB8952 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod  12:46:00
2800345 Kudrnáčová Lucie          HCE8850 C TJ Hostivice              12:49:00
7779755 Šimůnková Gabriela        TAP9755 R KOB Tretra Praha          12:52:00
8271093 Aschermannová Petra       KAM9354 R OK Kamenice               12:55:00
8660593 Tihonová Hana             TAP9052 C KOB Tretra Praha          12:58:00
  51594 Janečková Dagmar          EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha         13:01:00
8181015 Voltrová Alena            ROZ9951 A OK Roztoky                13:04:00
7260013 Králová Vanda             BZP8750 C Báječné ženy v orientační 13:07:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D35 4.17 km, 90 m, 13 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
      0 Pařízková Ivana           CEP8250 C Čepíci                    11:20:00
  53567 Smolková Alena            PGP6450 C SK Praga                  11:23:00
 436427 Čechová Radka             SLA7550 C SKOB Slaný                11:26:00
2112725 Šilerová Eva              PDY8050 C Běhej Poděbrady           11:29:00
2129195 Rážová Milena             99Z7650   Lísteček                  11:32:00
1413899 Černá Petra               HCE7751 C TJ Hostivice              11:35:00
   9943 Vláčilová Kateřina        JPV7757 C Oddíl OS SK Prostějov     11:38:00
  51739 Boumová Irena             KSH7756 C OB Kašperské Hory         11:41:00
 361968 Izáková Ivana             EKP7453 C VŠTJ Ekonom Praha         11:44:00
 434801 Petříčková Zuzana         MKP8251 C SK GORDIC Praha Kačerov   11:47:00
2085603 Kotková Lenka             RIC7352 C OB Říčany                 11:50:00
2045320 Lorencová Marcela         DOR7752 C OK Dobříš                 11:53:00
 301536 Pecharová Michaela        TJP6550 C TJ Sokol Troja            11:56:00
2070890 Bártíková Irena           VSP7461 C USK Praha                 11:59:00
2103763 Zámečníková Jitka         3VX7450   Zámečníci                 12:02:00
 428270 Rožková Petra             RIC7575 C OB Říčany                 12:05:00
2082932 Havlíčková Kateřina       DOR7650 C OK Dobříš                 12:08:00
2045228 Pračková Zita             RIC7850 C OB Říčany                 12:11:00
2800224 Pilařová Kateřina         CEP8050 C Čepíci                    12:14:00
2096252 Stoklasová Kamila         RIC7852 C OB Říčany                 12:17:00
2084947 Žemlová Eva               KAM7550 C OK Kamenice               12:20:00
2113394 Baštová Jana              DOR7452 C OK Dobříš                 12:23:00
 438604 Havlová Eva               KNC7851 C Sokol Kostelec n. Č. l.   12:26:00
2800318 Grimmerová Mariana        RIC8051 C OB Říčany                 12:29:00
  51555 Ptáčková Kateřina         PGP7350 C SK Praga                  12:32:00
      0 Sotonová Jitka            TAP7950 C KOB Tretra Praha          12:35:00
2081373 Hellerová Alena           ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem   12:38:00
2103714 Izdná Petra               DKP8051 C Oddíl OB Kotlářka         12:41:00
2085586 Ryšavá Magdalena          PGP7650 C SK Praga                  12:44:00
2104697 Neuerová Kateřina         DOR7852 C OK Dobříš                 12:47:00
2800344 Mišeková Martina          KAM7851 C OK Kamenice               12:50:00
1886930 Dlouhá Marta              BZP7851 C Báječné ženy v orientační 12:53:00
2800313 Křížová Lenka             KRL7951 C Kometa Kralovice          12:56:00
1417125 Svítilová Pavla           BZP7750 C Báječné ženy v orientační 12:59:00
 426333 Rydlová Jana              VIC7752 C OB Vizovice               13:02:00
 889279 Vyhnálková Eva            RIC7552 C OB Říčany                 13:05:00
2112761 Málková Šárka             8FX8350   TJ Kobylisy               13:08:00
2049650 Krumlovská Barbora        RIC8050 C OB Říčany                 13:11:00
 307344 Paulíny Monika            TAP8151 C KOB Tretra Praha          13:14:00
9200991 Hánělová Katarina         ZVO7351 C OB SK Zvole               13:17:00
  51928 Blahutová Hanka           MFP7953 C Matfyz Praha              13:20:00
2067949 Malečková Iva             PGP7559 C SK Praga                  13:23:00
 888635 Geislerová Dita           DKL7550 C KOB Kladno                13:26:00
 899177 Pokorná Magdaléna         PGP7562 C SK Praga                  13:29:00
2075613 Rejšková Alena            KAM7750 C OK Kamenice               13:32:00
 442858 Asterová Jana             SLA7451 C SKOB Slaný                13:35:00
2092419 Petriláková Petra         DOR7656 C OK Dobříš                 13:38:00
  51354 Chumová Jana              SLP7451 C OOB Slavia Praha          13:41:00
2056283 Hudosová Gabriela         RIC7299 C OB Říčany                 13:44:00
      0 Mouralová Magdalena       NNN2309   Neregistrovaní            13:47:00
      0 Vondráčková Markéta       DKP7856 C Oddíl OB Kotlářka         13:50:00
7210932 Šimerková Olga            PGP7551 C SK Praga                  13:53:00
  51708 Kopecká Magdaléna         KPY8250 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.V 13:56:00
2099485 Dobiášová Hana            ROU7451 C SKOB Roudnice nad Labem   13:59:00
  51394 Kubelková Šárka           NNN2314   Neregistrovaní            14:02:00
 981843 Darmovzalová Lenka        PGP7951 C SK Praga                  14:05:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D45 3.03 km, 70 m, 13 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
2079501 Forstová Lenka            MFP6850 C Matfyz Praha              11:58:00
  51398 Sládková Eva              TEH5751 C Sokol Tehov               12:01:00
 897353 Kohoutová Zdeňka          DKL7251 C KOB Kladno                12:04:00
   8579 Straková Jana             SLA7251 C SKOB Slaný                12:07:00
  51364 Klofáčová Romana          SLP6951 C OOB Slavia Praha          12:10:00
 232398 Hlubučková Šárka          KAM6851 C OK Kamenice               12:13:00
2800339 Kučerová Michaela         RIC7253 C OB Říčany                 12:16:00
  52095 Doležalová Vlasta         PGP5550 C SK Praga                  12:19:00
  52265 Komersová Jana            KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l.   12:22:00
 336731 Kašparová Irena           SLA6852 C SKOB Slaný                12:25:00
8222227 Kavková Dana              SCP6150 C OK Sparta Praha           12:28:00
 682670 Míchalová Marcela         KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.V 12:31:00
2092376 Úlehlová Monika           TAP6950 C KOB Tretra Praha          12:34:00
 301394 Freyová Michaela          KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.V 12:37:00
 232357 Ždimerová Monika          LME6950 C SK Los Mělník             12:40:00
2035141 Šrámková Iva              RIC7251 C OB Říčany                 12:43:00
   8558 Klusáková Jitka           DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka         12:46:00
2058515 Pavlíčková Lenka          DOR7251 C OK Dobříš                 12:49:00
2081352 Melišíková Radka          TAP7152 C KOB Tretra Praha          12:52:00
  49892 Dudová Hana               DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka         12:55:00
 442851 Šimůnková Martina         TAP6851 C KOB Tretra Praha          12:58:00
 253812 Hlavatá Pavla             45X7050   PAT Praha                 13:01:00
  53525 Červinková Jitka          OKP6451 C SK OK 24 Praha            13:04:00
2073694 Kotenová Klára            RIC7252 C OB Říčany                 13:07:00
 232646 Malačková Jana            DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka         13:10:00
 436940 Kopáčková Alena           DOR6450 C OK Dobříš                 13:13:00
2083418 Bártová Pavla             ZVO7152 C OB SK Zvole               13:16:00
 515168 Řadová Jaromíra           DKP6551 C Oddíl OB Kotlářka         13:19:00
2059753 Buková Zdeňka             ROU7051 C SKOB Roudnice nad Labem   13:22:00
1954721 Procházková Miluše        DCE5450 C KOB Dobřichovice          13:25:00
2113516 Petýrková Pavlína         BZP7351 C Báječné ženy v orientační 13:28:00
 331208 Buková Jana               ROU7150 C SKOB Roudnice nad Labem   13:31:00
7202877 Kettnerová Lenka          HCE6450 C TJ Hostivice              13:34:00
2800294 Halamová Anna             TAP7350 C KOB Tretra Praha          13:37:00
 446359 Bláhová Kateřina          SJP7350 C KČT Slavoj Praha          13:40:00
 253105 Votavová Renata           KNC6452 C Sokol Kostelec n. Č. l.   13:43:00
 301365 Svobodná Eva              DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka         13:46:00
 224894 Hrdličková Ludmila        SLA6950 C SKOB Slaný                13:49:00
2045313 Nová Jana                 DOR7150 C OK Dobříš                 13:52:00
  51583 Fantová Libuše            EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha         13:55:00
7300179 Voltrová Svatava          ROZ6150 C OK Roztoky                13:58:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D55 2.63 km, 70 m, 12 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
 301647 Kujanová Martina          BZP5850 C Báječné ženy v orientační 12:59:00
   7868 Mrázová Pavla             DCE5550 C KOB Dobřichovice          13:02:00
 232268 Kudrnáčová Hana           KAM6250 C OK Kamenice               13:05:00
2023962 Šilerová Zdena            KNC5750 C Sokol Kostelec n. Č. l.   13:08:00
  53005 Tichovská Jitka           PGP6153 C SK Praga                  13:11:00
 682101 Jahnová Helena            SCP5550 C OK Sparta Praha           13:14:00
 232190 Soukupová Michaela        VSP5850 C USK Praha                 13:17:00
 336750 Zavadilová Naďa           SCP5450 C OK Sparta Praha           13:20:00
 301361 Jelínková Radana          PGP5851 C SK Praga                  13:23:00
 515055 Kohoutová Pavla           KNC6251 C Sokol Kostelec n. Č. l.   13:26:00
   7870 Štrossová Jiřina          DCE5650 C KOB Dobřichovice          13:29:00
  53520 Cabrnochová Hana          DKL5550 C KOB Kladno                13:32:00
  51289 Wolkerová Dagmar          TJP5250 C TJ Sokol Troja            13:35:00
  51660 Ježková Regina            PGP6352 C SK Praga                  13:38:00
 232161 Tihonová Jindra           TAP6253 C KOB Tretra Praha          13:41:00
 232184 Hrabánková Ilona          PGP6250 C SK Praga                  13:44:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D65 2.34 km, 60 m, 10 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
 219220 Lohrová Jarmila           SCP4650 C OK Sparta Praha           12:31:00
  53540 Ryšavá Lubomíra           TJP4750 C TJ Sokol Troja            12:34:00
  51799 Stehnová Hana             DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka         12:37:00
  49837 Jůzková Jaroslava         SCP5250 C OK Sparta Praha           12:40:00
  51698 Haňkovská Jana            PGP4050 C SK Praga                  12:43:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H10 2.19 km, 40 m, 7 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
2115710 Tuma Jonáš                2PZ0800   Lipno team                11:25:00
2050495 Matys Ondřej              DOR0803 C OK Dobříš                 11:29:00
2133918 Kantůrek Tomáš            DLP0902 C OOB TJ Dukla Praha        11:31:00
2125350 Horáček Martin            DKP0802 C Oddíl OB Kotlářka         11:33:00
2111761 Peckl Kryštof             DOR0806 C OK Dobříš                 11:35:00
2102547 Šimek Matouš              KAM0800 C OK Kamenice               11:37:00
2125344 Kubeček Tomáš             DOR0808 C OK Dobříš                 11:39:00
2085632 Šubrt Ondřej              TAP0801 C KOB Tretra Praha          11:41:00
2060266 Kubát Lukáš               RIC0804 C OB Říčany                 11:43:00
2050498 Vojkůvka Matěj            DOR0804 C OK Dobříš                 11:45:00
1417257 Hradil Michal             HCE0900 C TJ Hostivice              11:47:00
      0 Vaníček Ondřej            DLP0903 C OOB TJ Dukla Praha        11:49:00
2102804 Machar Dan                DKP1002 C Oddíl OB Kotlářka         11:51:00
2104694 Magazu Lukas              DOR0805 C OK Dobříš                 11:53:00
2075606 Baldrian Josef            VSP1100 C USK Praha                 11:55:00
2801019 Šimerka Ondřej            PGP0800 C SK Praga                  11:57:00
2129183 Zavadil Matěj             VSP0904 C USK Praha                 11:59:00
2113420 Priehoda Erik             PGP0803 C SK Praga                  12:01:00
2067940 Jedlička Aleš             VSP0800 C USK Praha                 12:03:00
2115704 Pačes František           KNC0801 C Sokol Kostelec n. Č. l.   12:05:00
2113391 Ševčík Kristián           KAM0803 C OK Kamenice               12:07:00
  52283 Gajda Petr                VSP0903 C USK Praha                 12:09:00
2129218 Hylmar Vojtěch            KAM0802 C OK Kamenice               12:11:00
2049634 Lazar David               RIC1001 C OB Říčany                 12:13:00
 232957 Nitsch Ondřej             FSP1000 C VSK ČVUT Fakulta Stavební 12:15:00
2075699 Rod Matyáš                VSP0803 C USK Praha                 12:17:00
2102708 Pavlík Vojtěch            PDY0801 C Běhej Poděbrady           12:19:00
      0 Sotona Filip              1WC0900   Rychlí šneci              12:21:00
1302784 Junek Matouš              STH0801 C SK Studenec               12:23:00
2084986 Havlák Štěpán             ROU0801 C SKOB Roudnice nad Labem   12:25:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H10L 1.87 km, 30 m, 6 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
 428268 Koukal Jan                ODV1001 C TJ Aero Odolena Voda      11:00:00
2116478 Sláma Kryštof             KAM1000 C OK Kamenice               11:04:00
      0 Piškule František         ODV1003 C TJ Aero Odolena Voda      11:06:00
 428285 Berný Jáchym              ODV1000 C TJ Aero Odolena Voda      11:08:00
2125315 Tučný Kryštof             PGP0804 C SK Praga                  11:12:00
2109682 Grisa Filip               SLA0801 C SKOB Slaný                11:16:00
2113498 Darmovzal Šimon           PGP1001 C SK Praga                  11:20:00
2045317 Vojkůvka Filip            DOR0902 C OK Dobříš                 11:22:00
2118478 Sedlák Václav             DKP1105 C Oddíl OB Kotlářka         11:24:00
2085578 Michalský Ondřej          RIC1002   OB Říčany                 11:26:00
2095959 Dvořák Patrik             DKP0905 C Oddíl OB Kotlářka         11:28:00
 232725 Paulíny Jakub             TAP0902 C KOB Tretra Praha          11:30:00
      0 Rejšek Čeněk              KAM1002 C OK Kamenice               11:32:00
1413896 Kuttelwascher Marek       HCE0901 C TJ Hostivice              11:34:00
1407425 van Dongen Tim            DKP1000 C Oddíl OB Kotlářka         11:36:00
2116192 Gabriel Štěpán            ZVO0803   OB SK Zvole               11:38:00
2090857 Kříž Matěj                KAM0900 C OK Kamenice               11:40:00
 410247 Brodský Matěj             HCE1100 C TJ Hostivice              11:42:00
  53535 Švejda Jáchym             ZVO0902 C OB SK Zvole               11:44:00
2125357 Gregor Kevin              DOR1001 C OK Dobříš                 11:46:00
 232490 Müller Karel              HCE1000 C TJ Hostivice              11:50:00
2103750 Karych Alexander          DKP0812 C Oddíl OB Kotlářka         11:52:00
2127588 Prox Jan                  2HC1000   NNN Px                    11:54:00
1421906 Kolenec Jan               HCE0800 C TJ Hostivice              11:56:00
2090855 Krutský Vavřinec          FSP0902 C VSK ČVUT Fakulta Stavební 11:58:00
 410727 Forst Albert              MFP0901 C Matfyz Praha              12:00:00
2104698 Szárszoi Antonín          DOR1000 C OK Dobříš                 12:02:00
1413334 Pilař František           CEP0900 C Čepíci                    12:04:00
 515003 Vít Damien                SPC1300 C SPORTICUS team            12:06:00
7756777 Junek Šimon               STH1001 C SK Studenec               12:08:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H12 2.46 km, 40 m, 9 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
      0 Lukeš Josef               1EC-000   Outdoor PRG               11:11:00
 428273 Abdalla Adam              ODV0601 C TJ Aero Odolena Voda      11:13:00
2113041 Kohoutek Tomáš            RIC0603 C OB Říčany                 11:15:00
 428228 Dudl Vojtěch              ODV0600 C TJ Aero Odolena Voda      11:17:00
7300279 Jandera Kryštof           PGP0700 C SK Praga                  11:19:00
1398989 Hradil Martin             HCE0600 C TJ Hostivice              11:21:00
2106879 Geleta Šimon              ZVO0602 C OB SK Zvole               11:23:00
2102794 Machar Eda                DKP0803 C Oddíl OB Kotlářka         11:25:00
2103774 Šantora Marek             ROZ0702 C OK Roztoky                11:27:00
2092382 Svoboda Fabián            FSP0708 C VSK ČVUT Fakulta Stavební 11:29:00
2103736 Šubrt Jáchym              DKP0800 C Oddíl OB Kotlářka         11:31:00
7003010 Meier David               VSP0606 B USK Praha                 11:33:00
2800931 Skripnik Matouš           FSP0800 C VSK ČVUT Fakulta Stavební 11:35:00
      0 Vaníček Petr              DLP0700 C OOB TJ Dukla Praha        11:37:00
2103723 Bulíř Jáchym              TAP0602 B KOB Tretra Praha          11:39:00
 446360 Víteček Šimon             DKP0801 C Oddíl OB Kotlářka         11:41:00
2104691 Žižka Přemysl             DOR0706 C OK Dobříš                 11:43:00
2129223 Maroušek Dominik          DKP0716 C Oddíl OB Kotlářka         11:45:00
2080952 Havlíček Martin           DOR0601 C OK Dobříš                 11:47:00
 438614 Fortelka Jiří             KNC0702 C Sokol Kostelec n. Č. l.   11:49:00
2129245 Beran František           SLA0700 C SKOB Slaný                11:51:00
7202858 Lazar Tomáš               RIC0704 C OB Říčany                 11:53:00
  51438 Heller Jakub              ROU0702 C SKOB Roudnice nad Labem   11:55:00
  51421 Bláha Šimon               SJP0700 C KČT Slavoj Praha          11:57:00
2099522 Václavík Martin           SLA0601 C SKOB Slaný                11:59:00
2086463 Nekvasil Jakub            DKP0607 C Oddíl OB Kotlářka         12:01:00
2092354 Göth Mikuláš              PGP0602 C SK Praga                  12:03:00
      0 Kuchař Ondřej             TAP0609 C KOB Tretra Praha          12:05:00
2104706 Dragoun Matěj             DOR0603 C OK Dobříš                 12:07:00
2084939 Rejšek Václav             KAM0700 C OK Kamenice               12:09:00
2044885 Lorenc Vašek              DOR0702 B OK Dobříš                 12:11:00
2092396 Skripnik Nikola           FSP0600 B VSK ČVUT Fakulta Stavební 12:13:00
2080956 Španěl Filip              DOR0704 C OK Dobříš                 12:15:00
2086455 Dolák Jakub               DKP0707 C Oddíl OB Kotlářka         12:17:00
1417260 Kuttelwascher Adam        HCE0601 C TJ Hostivice              12:19:00
1420233 Motyčka Filip             TAP0704 C KOB Tretra Praha          12:21:00
  51793 Machar Matěj              DKP0604 B Oddíl OB Kotlářka         12:23:00
2073698 Krumlovský Vojtěch        RIC0703 C OB Říčany                 12:25:00
2086457 Salinger Jakub            DKP0715 C Oddíl OB Kotlářka         12:27:00
2090846 Klepetko Adam             FSP0601 C VSK ČVUT Fakulta Stavební 12:29:00
2086456 Ransdorf Vít              DKP0710 C Oddíl OB Kotlářka         12:31:00
2019225 Hovorka Jan               ZVO0604   OB SK Zvole               12:33:00
2087643 Ledinský Matěj            DKP0602 C Oddíl OB Kotlářka         12:35:00
2083401 Bárta Viktor              ZVO0601 B OB SK Zvole               12:37:00
2092388 Günter Vincent            FSP0701 C VSK ČVUT Fakulta Stavební 12:39:00
2073690 Kubát Matyáš              RIC0601 C OB Říčany                 12:41:00
2060250 Pohl Lukáš                TAP0703 C KOB Tretra Praha          12:43:00
7210315 Vaníček Viktor            JES0602 C OK Rakovník               12:45:00
2073695 Tolar Ondřej              RIC0701 C OB Říčany                 12:47:00
2086454 Krogman Tadeáš            DKP0609 C Oddíl OB Kotlářka         12:49:00
9201323 Pop Jonáš                 TAP0600 C KOB Tretra Praha          12:51:00
2090852 Vrba Matyáš               FSP0706 C VSK ČVUT Fakulta Stavební 12:53:00
2103707 Svítil Patrik             PGP0706 C SK Praga                  12:55:00
2103755 Lorenc Tadeáš             45X0600   PAT Praha                 12:57:00
2103722 Daněk Jan                 DKP0713 C Oddíl OB Kotlářka         12:59:00
2075658 Zápotocký Jiří            SLA0800 B SKOB Slaný                13:01:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H14 2.86 km, 50 m, 10 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
2115679 Kačer Jakub               ZVO0400 C OB SK Zvole               11:25:00
      0 Lukeš František           1EC-001   Outdoor PRG               11:27:00
9102085 Ráž Miloslav              PGP0406 C SK Praga                  11:29:00
9005138 Jíra Filip                ROZ0500 B OK Roztoky                11:31:00
2044888 Nový Jáchym               DOR0502 C OK Dobříš                 11:33:00
2086527 Dlouhý Aleš               PGP0502 B SK Praga                  11:35:00
2081357 Melišík Jan               TAP0502 B KOB Tretra Praha          11:37:00
2084972 Bartaloš Matyáš           PGP0503 B SK Praga                  11:39:00
2096261 Mucha Ondřej              RIC0400 C OB Říčany                 11:41:00
7207629 Černý Antonín             TAP0402 B KOB Tretra Praha          11:43:00
2051516 Kohoutek Vojtěch          DKP0503 C Oddíl OB Kotlářka         11:45:00
2115755 Pavlík Mojmír             PDY0403 C Běhej Poděbrady           11:47:00
2099497 Milota Jakub              KAM0503 B OK Kamenice               11:49:00
2801247 Vejražka David            KPY0401 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.V 11:51:00
8662289 Tůma Šimon                TAP0400 B KOB Tretra Praha          11:53:00
2102777 Baldrian Tomáš            VSP0405 B USK Praha                 11:55:00
2091547 Žebrák Adam               KPY0505 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.V 11:57:00
2061767 Hřivna Ondřej             PGP0505 C SK Praga                  11:59:00
2069064 Hudos Václav              RIC0503 C OB Říčany                 12:01:00
7207616 Černý Matouš              TAP0501 B KOB Tretra Praha          12:03:00
2060269 Rožek Vojtěch             RIC0501 C OB Říčany                 12:05:00
 515401 Slejška Jorik             KPY0506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.V 12:07:00
      0 Vlasaný Jan               RIC0512 C OB Říčany                 12:09:00
 446330 Brachtl Šimon             ZVO0401   OB SK Zvole               12:11:00
2035710 Nemšovský Filip           VSP0500 B USK Praha                 12:13:00
 301533 Jelínek Tomáš             ZVO0502 C OB SK Zvole               12:15:00
2085606 Heller Jiří               ROU0501 B SKOB Roudnice nad Labem   12:17:00
 886289 Šubrt Vojtěch             DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka         12:19:00
7204994 Petrilák Matouš           DOR0409 B OK Dobříš                 12:21:00
2075622 Jedlička Jakub            KAM0404 B OK Kamenice               12:23:00
 443090 Janas Adam                PGP0404 B SK Praga                  12:25:00
      0 Kuchař Matěj              TAP0405 C KOB Tretra Praha          12:27:00
2073699 Krumlovský Tomáš          RIC0507 C OB Říčany                 12:29:00
2092402 Sork Dominik              TAP0504 B KOB Tretra Praha          12:31:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H16 3.78 km, 100 m, 15 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
7210914 Sedláček Jaroslav         DKP0309 B Oddíl OB Kotlářka         13:13:00
8662292 Hřivna Jakub              PGP0305 A SK Praga                  13:15:00
 439143 Hrdlička Jan              SLA0200 C SKOB Slaný                13:17:00
 436446 Hankovec Hugo             KAM0201 A OK Kamenice               13:19:00
2099511 Kabát Martin              PGP0408 B SK Praga                  13:21:00
2069069 Rejnek Lukáš              RIC0203 C OB Říčany                 13:23:00
2050486 Ouška Filip               DOR0304 C OK Dobříš                 13:25:00
2031371 Šrámek Jaromír            RIC0303 B OB Říčany                 13:27:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H18 4.44 km, 100 m, 12 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
2085002 Čech Richard              SLA0001 C SKOB Slaný                12:47:00
2096270 Pethö Alex                RIC0100 B OB Říčany                 12:49:00
8221133 Šafka Sebastian           KAM0101 A OK Kamenice               12:51:00
 682699 Melichna Matěj            DKL0102 B KOB Kladno                12:53:00
 218851 Forst Antonín             PGP0106 B SK Praga                  12:55:00
2106739 Novák Přemysl             DKP0107 B Oddíl OB Kotlářka         12:57:00
 887903 Brachtl Adam              ZVO0102 C OB SK Zvole               12:59:00
2031368 Buk Ondřej                ROU0102 B SKOB Roudnice nad Labem   13:01:00
7207779 Šťastný Petr              TAP0106 C KOB Tretra Praha          13:03:00
2069066 Pecháček Vít              RIC0101 C OB Říčany                 13:05:00
8322332 Klaška Martin             DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka         13:07:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H21K 4.44 km, 100 m, 12 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
  49648 Beneš Jan                 DKL9800 C KOB Kladno                13:35:00
2117431 Vrátný Ondřej             94Z8500   Alc Praha                 13:37:00
   8580 Grabmüller Radek          KPY8300 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.V 13:39:00
 682700 Hopanyuk Anatoliy         DKP7900 C Oddíl OB Kotlářka         13:41:00
2085631 Šubrt Evžen               TAP8000 C KOB Tretra Praha          13:43:00
2112747 Málek Martin              8FX8900   TJ Kobylisy               13:45:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H21L 5.51 km, 120 m, 20 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
2067260 Škrabálek Jan             KYL7000 C SK SP Kylešovice          11:09:00
  52281 Píchal Jan                VSP5202 C USK Praha                 11:15:00
2060237 Lounek Jakub              PDY8200 C Běhej Poděbrady           11:18:00
 897349 Blahuta Marek             MFP7301 C Matfyz Praha              11:21:00
      0 Brabec Tomáš              NNN2316   Neregistrovaní            11:24:00
7205016 Lužnický Jiří             69X8500   HO Humanita               11:27:00
2050492 Houska Jindřich           DOR7601 C OK Dobříš                 11:30:00
2092426 Michalský Richard         RIC7703 C OB Říčany                 11:36:00
8654907 Šimša Martin              PGP0309 A SK Praga                  11:39:00
8002400 Červinka Jan              OKP8901 C SK OK 24 Praha            11:42:00
2060249 Janas Petr                PGP0200 B SK Praga                  11:45:00
7205004 Tůma Martin               69X8200   HO Humanita               11:48:00
7201200 Janas Petr                PGP7106 C SK Praga                  11:51:00
 442853 Lohr Ivo                  SCP6801 C OK Sparta Praha           11:54:00
7203451 Beneš Miroslav            PGP8108 C SK Praga                  11:57:00
2045316 Bambousek Martin          DOR7302 C OK Dobříš                 12:00:00
1700077 Klaška Pavel              DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka         12:03:00
1111550 Rožek David               RIC7403 C OB Říčany                 12:06:00
9005139 Jíra Tomáš                KAM9802 A OK Kamenice               12:09:00
8654905 Melišík Martin            TAP0200 A KOB Tretra Praha          12:12:00
8071491 Landovský Tomáš           PGP9103 C SK Praga                  12:15:00
 515469 Zajíc Vítězslav           TAP8610 C KOB Tretra Praha          12:18:00
 515076 Kučera Petr               MFP7602 C Matfyz Praha              12:21:00
8655405 Ransdorf Jakub            TAP9805 B KOB Tretra Praha          12:24:00
 682331 Přibík Martin             PGP7406 C SK Praga                  12:27:00
1207404 Nývlt Petr                DKP8004 C Oddíl OB Kotlářka         12:30:00
      0 Bitala Martin             NNN2318   Neregistrovaní            12:33:00
 232143 Cikhardt Jakub            TAP8706 C KOB Tretra Praha          12:36:00
  51706 Koč Zdeněk                MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov   12:39:00
 682623 Matějů Luboš              PGP7601 C SK Praga                  12:42:00
   4630 Nesrovnal Jaroslav        71X8300   Hoši Planá                12:45:00
      0 Hárovník Jaromír          NNN2317   Neregistrovaní            12:48:00
   8516 Klusáček Radim            BOR7710 C OK Jiskra Nový Bor        12:51:00
 887637 Černý Martin              TAP8902 C KOB Tretra Praha          12:54:00
8636798 Janovský Tomáš            PGP0101 A SK Praga                  12:57:00
2125336 Urbánek Jan               DKP8801 C Oddíl OB Kotlářka         13:00:00
 682686 Pokorný Ondřej            PGP7506 C SK Praga                  13:03:00
2019240 Hájek Adam                KAM9202 C OK Kamenice               13:06:00
2042532 Borák Michal              EKP8304 C VŠTJ Ekonom Praha         13:09:00
8632139 Janovský Tomáš            PGP6401 C SK Praga                  13:12:00
2075666 Buk Petr                  ROU0001 B SKOB Roudnice nad Labem   13:15:00
 886265 Procházka Jan             PGP8206 C SK Praga                  13:18:00
1418767 Samek Jakub               VSP8800 C USK Praha                 13:21:00
 232739 Křemen Štěpán             KAM9804 C OK Kamenice               13:24:00
 232093 Líbal Jakub               ROU9202 C SKOB Roudnice nad Labem   13:27:00
 301370 Kohl Ondřej               KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.V 13:30:00
8644887 Kettner Vojtěch           KAM9601 E OK Kamenice               13:33:00
2069067 Pecháček Libor            RIC7600 C OB Říčany                 13:36:00
  49839 Axmann Šimon              DKP8700 C Oddíl OB Kotlářka         13:39:00
8655377 Jirka Mikuláš             STE0000 A SK SKI-OB Šternberk       13:42:00
  52898 Šedivý Ondřej             KNC9103 C Sokol Kostelec n. Č. l.   13:45:00
  52282 Němeček Jan               KAM9300 C OK Kamenice               13:48:00
2075669 Buk Michal                ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem   13:51:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H35 4.58 km, 70 m, 13 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
7205005 Šunka Jan                 LOU7600 C SK Moravan Louňovice      11:23:00
2800223 Pilař Marek               CEP7700 C Čepíci                    11:26:00
      0 Lukeš Zdeněk              1EC7400   Outdoor PRG               11:29:00
2075620 Jedlička Adam             KAM7700 C OK Kamenice               11:32:00
2092351 Švec Karel                ZVO7601 C OB SK Zvole               11:35:00
2084951 Bartaloš Tomáš            PGP8010 C SK Praga                  11:38:00
2085613 Černý Michal              ROU7505 C SKOB Roudnice nad Labem   11:41:00
2088220 Rod Jan                   VSP7423 C USK Praha                 11:44:00
8631583 Duda Miroslav             ROU8009 C SKOB Roudnice nad Labem   11:47:00
2801021 Kříž Dušan                KRL7800 C Kometa Kralovice          11:50:00
      0 Kváča Vladimír            5RX7700   NNN                       11:53:00
2069060 Pelant Michal             RIC7400 C OB Říčany                 11:56:00
2129219 Nekvasil Michal           DKP7501 C Oddíl OB Kotlářka         11:59:00
2125359 Fiala Jan                 DOR7802 C OK Dobříš                 12:02:00
7201753 Honzák Tomáš              JHB7702 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod  12:05:00
2115748 Pavlík Mojmír             PDY8102 C Běhej Poděbrady           12:08:00
2090867 Lampa David               DKP7702 C Oddíl OB Kotlářka         12:11:00
7260018 Kautský Jiří              9BC8200   NNN                       12:14:00
2102773 Kaplan Daniel             PDY7700 C Běhej Poděbrady           12:17:00
  51596 Lebeda Dušan              SPC7312 C SPORTICUS team            12:20:00
1955315 Procházka Antonín         DCE5500 C KOB Dobřichovice          12:23:00
2112766 Nekovář Ondřej            RIC7405 C OB Říčany                 12:26:00
7003028 Čermák Daniel             EKP7510 C VŠTJ Ekonom Praha         12:29:00
  51690 Petříček Martin           MKP8000 C SK GORDIC Praha Kačerov   12:32:00
8660907 Lukavský Jiří             DKL7800 C KOB Kladno                12:35:00
  41365 Collis Mark               DKP7703 C Oddíl OB Kotlářka         12:38:00
      0 Smutný Jan                DLP8000 C OOB TJ Dukla Praha        12:41:00
8662334 Pohl Zdeněk               TAP7606 C KOB Tretra Praha          12:44:00
1406141 Šístek Daniel             SCP7507 C OK Sparta Praha           12:47:00
2073693 Polívka Petr              RIC7401 C OB Říčany                 12:50:00
2084945 Žemla Tomáš               KAM7105 C OK Kamenice               12:53:00
7201813 Hřivna Štěpán             PGP7507 C SK Praga                  12:56:00
 443102 Matoušek Petr             EKP7503 C VŠTJ Ekonom Praha         12:59:00
2801249 Vejražka Jiří             KPY7400 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.V 13:02:00
   8808 Vaníček Petr              JES7500   OK Rakovník               13:05:00
1700081 Doležal Martin            PGP8100 C SK Praga                  13:08:00
 886298 Kabát Jan                 EKP6912 C VŠTJ Ekonom Praha         13:11:00
 331503 Heller Jiří               ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem   13:14:00
 886822 Benc Jiří                 TAP8002 C KOB Tretra Praha          13:17:00
7260025 Dubec Pavel               SCP8003 C OK Sparta Praha           13:20:00
 899152 Nemšovský Petr            PGP7602 C SK Praga                  13:23:00
1416366 Jedlička Michal           DKL8000 C KOB Kladno                13:26:00
2085571 Kubát Tomáš               RIC7503 C OB Říčany                 13:29:00
 420417 Pavlíček Lubomír          KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.V 13:32:00
2060262 Koten Pavel               RIC7200 C OB Říčany                 13:35:00
  51498 Kovářík Tomáš             KAM6901 C OK Kamenice               13:38:00
8069069 Svoboda Jiří              ROZ7500 C OK Roztoky                13:41:00
7209464 Střelba Ondřej            PGP7510 C SK Praga                  13:44:00
      0 Hill Richard              21G7600   Airienteers               13:47:00
   9090 Junek Petr                STH7801 C SK Studenec               13:50:00
2103753 Tuček Michal              DKP8202 C Oddíl OB Kotlářka         13:53:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H45 4.48 km, 120 m, 15 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
2085008 Čech Zdeněk               ROZ7300 C OK Roztoky                11:36:00
7300190 Jandera Tomáš             SOB7300 C SOBSA                     11:39:00
2096228 Kohoutek Jan              RIC7303 C OB Říčany                 11:42:00
      0 Halač Jaroslav            1EC6700   Outdoor PRG               11:45:00
7003021 Pilař Karel               MAS5501 C KČT Aš                    11:48:00
 682636 Blažek Vladimír           5XC6900   SK Nepoměřice             11:51:00
 443079 Kalousek Jiří             DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka         11:54:00
1417262 Strnad Pavel              HCE7100 C TJ Hostivice              11:57:00
2112780 Herynek Petr              RIC7305   OB Říčany                 12:00:00
 301391 Kohl Jiří                 KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.V 12:03:00
 232041 Pavlů Jaroslav            DCE6100 C KOB Dobřichovice          12:06:00
2118484 Straka Lukáš              SLA7002 C SKOB Slaný                12:09:00
   2460 Baldrian Petr             PGP7203 C SK Praga                  12:12:00
2092439 Petrilák Miroslav         DOR6600 C OK Dobříš                 12:15:00
  51147 Fanta Miroslav            EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha         12:18:00
2035144 Šrámek Petr               RIC6905 C OB Říčany                 12:21:00
7209351 Doubek Petr               SLA7000 C SKOB Slaný                12:24:00
2031360 Kraml Martin              ZVO7102 C OB SK Zvole               12:27:00
  51613 Chum Jaroslav             SLP6601 C OOB Slavia Praha          12:30:00
  49646 Beneš Jan                 DKL6600 C KOB Kladno                12:33:00
   8641 Špičák Aleš               DKP5500 C Oddíl OB Kotlářka         12:36:00
2058507 Lorenc Václav             DOR7200 C OK Dobříš                 12:39:00
2045227 Aster Vladimír            SLA6500 C SKOB Slaný                12:42:00
2070840 Velichkov Petar           DKP6704 C Oddíl OB Kotlářka         12:45:00
1418752 Forst Libor               MFP6301 C Matfyz Praha              12:48:00
7201757 Šubrt Antonín             DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka         12:51:00
1407424 Bláha Jan                 SJP6800 C KČT Slavoj Praha          12:54:00
7204503 Vít David                 SPC7200 C SPORTICUS team            12:57:00
2801012 Zámečník Pavel            3VX7200   Zámečníci                 13:00:00
 515007 Hájek Tomáš               ZVO6401 C OB SK Zvole               13:03:00
2087658 Ptáček Jan                PVP7200 C VSS Přírodověda Praha     13:06:00
 232200 Kopečný Mojmír            TAP6402 C KOB Tretra Praha          13:09:00
7007201 Víteček Jan               DKP7201 C Oddíl OB Kotlářka         13:12:00
 515200 Hric Jan                  MFP6300 C Matfyz Praha              13:15:00
2103742 Černý Daniel              TAP7200 C KOB Tretra Praha          13:18:00
 303908 Ždimera Zdeněk            LME7000 C SK Los Mělník             13:21:00
2104696 Šácha Marek               DOR7102 C OK Dobříš                 13:24:00
1421904 Vavřina Jan               HCE7000 C TJ Hostivice              13:27:00
  51760 Stehno Pavel              DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka         13:30:00
2031359 Valla Zdeněk              ZVO6501 C OB SK Zvole               13:33:00
2058506 Španěl Ondřej             DOR7100 C OK Dobříš                 13:36:00
2099501 Buk Jiří                  ROU6901 C SKOB Roudnice nad Labem   13:39:00
  52894 Votava Petr               KNC6602 C Sokol Kostelec n. Č. l.   13:42:00
 887907 Brachtl Daniel            ZVO6902 C OB SK Zvole               13:45:00
7202892 Řada Richard              DKP6701 C Oddíl OB Kotlářka         13:48:00
2800292 Háněl Jaromír             ZVO6801 C OB SK Zvole               13:51:00
 515105 Kettner Pavel             HCE5900 C TJ Hostivice              13:54:00
  51587 Janeček Jura              EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha         13:57:00
   8650 Klaška Pavel              DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka         14:00:00
 887622 Vláčil Daniel             JPV7307 C Oddíl OS SK Prostějov     14:03:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H55 4.15 km, 90 m, 14 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
   7885 Hájek Jan                 MAS5401 C KČT Aš                    12:42:00
 301371 Kudrnáč Martin            HCE5901 C TJ Hostivice              12:45:00
      0 Šomvársky Ján             NNN5544   Neregistrovaní            12:48:00
 336747 Koč Lumír                 MKP5401 C SK GORDIC Praha Kačerov   12:51:00
7210121 Jaroš Vladimír            DCE5400 C KOB Dobřichovice          12:54:00
  51631 Přibík Jan                PGP6301 C SK Praga                  12:57:00
 981822 Malačka Milan             DKP6000 C Oddíl OB Kotlářka         13:00:00
 232045 Soukup Václav             VSP5600 C USK Praha                 13:03:00
  51658 Hurta Vladimír            1GZ6300   ALCEDO                    13:06:00
1413715 Hošek Ladislav            SCP6001 C OK Sparta Praha           13:09:00
 416324 Cabrnoch Jiří             DKL5400 C KOB Kladno                13:12:00
  52255 Jun Drahomír              KNC5501 C Sokol Kostelec n. Č. l.   13:15:00
7206545 Buriánek Jaromír          SCP4700 C OK Sparta Praha           13:18:00
 206496 Jirka Jiří                ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov         13:21:00
  49154 Štětina Jiří              HCE6100 C TJ Hostivice              13:24:00
  53514 Kraus Ota                 TJP5700 C TJ Sokol Troja            13:27:00
  49370 Knotek Kamil              OLP5701 C PSK Olymp Praha           13:30:00
  53558 Červinka Jaroslav         OKP5803 C SK OK 24 Praha            13:33:00
 331058 Buk Miloslav              ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem   13:36:00
7207870 Jahn Pavel                SCP5500 C OK Sparta Praha           13:39:00
 303940 Hrabánek David            PGP6003 C SK Praga                  13:42:00
 886277 Šváb Jan                  VSP5801 C USK Praha                 13:45:00
8116117 Hones Sepp                26A5400   HSV Ried                  13:48:00
7209455 Fiala Zdeněk              TAP5501 C KOB Tretra Praha          13:51:00
8222225 Kavka Jiří                SCP5900 C OK Sparta Praha           13:54:00
2104703 Ouška Jiří                DOR5700 C OK Dobříš                 13:57:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H65 3.46 km, 100 m, 14 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
  51863 Zelený Vladimír           PGP4800 C SK Praga                  12:22:00
  53574 Lebduška Petr             ROU4702 C SKOB Roudnice nad Labem   12:25:00
2084946 Valášek Josef             SCP4501 C OK Sparta Praha           12:28:00
  51332 Ryšavý Vít                TJP4700 C TJ Sokol Troja            12:31:00
2103786 Duda František            KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.V 12:34:00
  51621 Novotný Jiří              SLP4601 C OOB Slavia Praha          12:37:00
  49645 Fujan Sláva               DKL4800 C KOB Kladno                12:40:00
 500289 Přeček Zdeněk             SCP5200 C OK Sparta Praha           12:43:00
7200325 Hora Vladimír             VSP5100 C USK Praha                 12:46:00
 232101 Mudr Stanislav            DCE4400 C KOB Dobřichovice          12:49:00
 232091 Jelínek Martin            PGP5103 C SK Praga                  12:52:00
   8805 Nosál Stanislav           LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun      12:55:00
  52111 Hojný Oldřich             SCP5201 C OK Sparta Praha           12:58:00
2042539 Borák Stanislav           EKP5212 C VŠTJ Ekonom Praha         13:01:00
 301171 Paul Josef                DCE4401 C KOB Dobřichovice          13:04:00
  52299 Novák Miloš               SCP4600 C OK Sparta Praha           13:07:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H75 2.19 km, 40 m, 10 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
  52260 Kalivoda Vladimír         KNC3800 C Sokol Kostelec n. Č. l.   13:10:00
  53507 Hlavatý Karel             SJP4200 C KČT Slavoj Praha          13:13:00
 428292 Šubrt Václav              TJP4201 C TJ Sokol Troja            13:16:00
 682666 Attl Vladimír             PGP3800 C SK Praga                  13:19:00
 420425 Zábranský Emil            SLA4200 C SKOB Slaný                13:22:00
   8797 Bláha Svatopluk           SJP3501 C KČT Slavoj Praha          13:25:00
  52254 Kalivoda Viktor           KNC3300 C Sokol Kostelec n. Č. l.   13:28:00
2092395 Veselý Radko              TJP4200 C TJ Sokol Troja            13:31:00
-------------------------------------------------------------------------------------

HDR 2.21 km, 40 m, 12 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
  51393 Kubelková Marie                                               11:00:00
      0 Pelnář Jan                                                    11:00:00
2118482 Pokorná Elen              KAM1151 C OK Kamenice               11:00:00
2099506 Dobiáš Jaromír            ROU1101 C SKOB Roudnice nad Labem   11:00:00
2099514 Dobiášová Eliška          ROU1150 C SKOB Roudnice nad Labem   11:00:00
2131197 Svítilová Veronika        BZP1550   Báječné ženy v orientační 11:00:00
  53459 Pilař Jiří                CEP1300 C Čepíci                    11:00:00
2087720 Zápotocký Tomáš           SLA1200 C SKOB Slaný                11:00:00
   8236 Kofroň Jan                LBE1000 C TJ Lokomotiva Beroun      11:00:00
2116462 Sláma Marek               KAM1201 C OK Kamenice               11:00:00
      0 Rejšková Klára            KAM1251 C OK Kamenice               11:00:00
   7939 Motyčka Michael           TAP1003 C KOB Tretra Praha          11:00:00
 515125 Vít Christian             SPC1705 C SPORTICUS team            11:00:00
2088709 Mišek Michal              KAM1300 C OK Kamenice               11:00:00
4641781 Mička Timotej             TJP1003 C TJ Sokol Troja            11:00:00
 232906 Darmovzal Marek           PGP1300 C SK Praga                  11:00:00
 224869 Havlová Veronika          KNC0950   Sokol Kostelec n. Č. l.   11:00:00
 224867 Pačes Vítek               KNC1300   Sokol Kostelec n. Č. l.   11:00:00
      0 Meier Otto Josef          TAP0908 C KOB Tretra Praha          11:00:00
      0 Meierová Edita            TAP0656 C KOB Tretra Praha          11:00:00
2109683 Grisa Dominik             SLA0900 C SKOB Slaný                11:00:00
2086458 Izdná Helena              DKP1351 C Oddíl OB Kotlářka         11:00:00
      0 Pařízek František         CEP1400 C Čepíci                    11:00:00
  51142 van Dongen Annemiek       DKP1257 C Oddíl OB Kotlářka         11:00:00
      0 Jakubesová Julie          TAP1052 C KOB Tretra Praha          11:00:00
      0 Machková Kateřina         LOU0450 C SK Moravan Louňovice      11:00:00
      0 Machek David              LOU0600 C SK Moravan Louňovice      11:00:00
      0 Kolář David               LOU7700 C SK Moravan Louňovice      11:00:00
      0 Zábřeský Lukáš            LOU1000 C SK Moravan Louňovice      11:00:00
      0 Dušková Tereza            LOU1054 C SK Moravan Louňovice      11:00:00
      0 Lázničková Eliška         LOU1052 C SK Moravan Louňovice      11:00:00
      0 Prchlíková Kristýna       LOU1053 C SK Moravan Louňovice      11:00:00
      0 Kolářová Veronika         LOU1050 C SK Moravan Louňovice      11:00:00
      0 Kolářová Zuzana           LOU1250 C SK Moravan Louňovice      11:00:00
      0 Horová Adéla              LOU1151 C SK Moravan Louňovice      11:00:00
      0 Nováková Kristýna         LOU1150 C SK Moravan Louňovice      11:00:00
      0 Bartůňková Lucie          LOU7750 C SK Moravan Louňovice      11:00:00
      0 Machek Viktor             LOU7500 C SK Moravan Louňovice      11:00:00
 336701 Gešev Martin              LOU0900 C SK Moravan Louňovice      11:00:00
      0 Šunková Sára              LOU1051 C SK Moravan Louňovice      11:00:00
      0 Šunka Hubert              LOU1200 C SK Moravan Louňovice      11:00:00
      0 Láznička Adam             LOU0700 C SK Moravan Louňovice      11:00:00
      0 Břízková Alžběta          LOU1153 C SK Moravan Louňovice      11:00:00
      0 Šunková Karolína          LOU7550 C SK Moravan Louňovice      11:00:00
      0 Topičová Laura            LOU1152 C SK Moravan Louňovice      11:00:00
2103246 Pohlová Sandra            TAP1151 C KOB Tretra Praha          11:00:00
 202233 Collis Emma               DKP1251 C Oddíl OB Kotlářka         11:00:00
 517704 Collis Helena             DKP1450 C Oddíl OB Kotlářka         11:00:00
      0 Tomanová Tereza           LOU0650 C SK Moravan Louňovice      11:00:00
      0 Musilová Rozálie          LOU1251 C SK Moravan Louňovice      11:00:00
2050484 Vaculovičová Alžběta      DCE0950 C KOB Dobřichovice          11:00:00
2079491 Vaculovič Matěj           DCE1000 C KOB Dobřichovice          11:00:00
2086459 Karychová Renée           DKP1353 C Oddíl OB Kotlářka         11:00:00
      0 Smutný Martin             DLP1300 C OOB TJ Dukla Praha        11:00:00
      0 Hála Tomáš                PDY0900 C Běhej Poděbrady           11:00:00
 682654 Pokorná Nela              PGP0552 C SK Praga                  11:00:00
2127553 Lukavský Vít              DKL1101 C KOB Kladno                11:00:00
2129196 Nekvasilová Julie         DKP1252 C Oddíl OB Kotlářka         11:00:00
      0 Hálová Barbora            PDY1150 C Běhej Poděbrady           11:00:00
2049635 Skála Šimon               RIC0901 C OB Říčany                 11:00:00
2102797 Lounek Alexandr           PDY1100 C Běhej Poděbrady           11:00:00
      0 Pařízek Antonín           CEP1200 C Čepíci                    11:00:00
   8914 Nitsch Lukáš              FSP1200 C VSK ČVUT Fakulta Stavební 11:00:00
2116193 Mikulová Stella           ZVO1250 C OB SK Zvole               11:00:00
2115715 Proxová Veronika          2HC1350   NNN Px                    11:00:00
 446370 Brachtlová Josefína       ZVO1251 C OB SK Zvole               11:00:00
2109686 Václavíková Anna          SLA1151 C SKOB Slaný                11:00:00
      0 Doláková Hana             DKP1053 C Oddíl OB Kotlářka         11:00:00
2120625 Jakubský Pavel            3IZ1100   PFJ                       11:00:00
2120646 Jakubský Filip            3IZ1300   PFJ                       11:00:00
2125352 Fialová Kristýna          DOR1250 C OK Dobříš                 11:00:00
2058510 Kašpar Adam               DOR1101   OK Dobříš                 11:00:00
2092380 Skripnik Kilián           FSP1300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební 11:00:00
7202572 Junek Kryštof             STH1201 C SK Studenec               11:00:00
2111815 Tumová Simona             2PZ1051   Lipno team                11:00:00
      0 Holešínský Albert         NNN2301   Neregistrovaní            11:00:00
      0 Andrle Tomáš + Hynek      NNN2311   Neregistrovaní            11:00:00
      0 Kožich Jiří + Robin       NNN2312   Neregistrovaní            11:00:00
      0 Humešová Lenka + Eliška   NNN2313   Neregistrovaní            11:00:00
      0 Kubelková Marie           NNN2315   Neregistrovaní            11:00:00
-------------------------------------------------------------------------------------

MA 5.83 km, 130 m, 20 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
  53041 Veselý Vojta              SOB2302   SOBSA                     12:32:00
  53018 Setnička Karel            SOB2301   SOBSA                     12:34:00
  53042 Veselý Vašek              SOB2303   SOBSA                     12:36:00
2090842 Janík Pavel               SOB2307   SOBSA                     12:38:00
  53040 Kolenčík Vojtěch          SOB2309   SOBSA                     12:40:00
  53016 Janeček Ondřej            SOB2304   SOBSA                     12:42:00
  53043 Ransdorf	Mirek            SOB2310   SOBSA                     12:44:00
1396839 Choutka Jaroslav          SOB2306   SOBSA                     12:46:00
7209786 Randík Jan                SOB2308   SOBSA                     12:48:00
 232187 Beneš Filip               SOB2305   SOBSA                     12:50:00
8662373 Jandera Tomáš             SOB2311   SOBSA                     12:52:00
-------------------------------------------------------------------------------------

MB 4.95 km, 120 m, 15 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
  53050 Plánička Viktor           SOB2316   SOBSA                     13:00:00
2125316 Němec Marek               SOB2313   SOBSA                     13:02:00
  53051 Plechatý Pavel            SOB2317   SOBSA                     13:04:00
  53024 Plánička Jirka            SOB2312   SOBSA                     13:06:00
  53049 Setničková Ilona          SOB2315   SOBSA                     13:08:00
  53053 Veselý Mirek              SOB2318   SOBSA                     13:10:00
  53044 Štěpánek Bedřich          SOB2314   SOBSA                     13:12:00
  53052 Beneš Radovan             SOB2328   SOBSA                     13:14:00
  53045 Henzl Jarda               SOB2324   SOBSA                     13:16:00
  53048 Solinova Eva              SOB2327   SOBSA                     13:18:00
2125312 Janík Ondřej              SOB2322   SOBSA                     13:20:00
  53046 Šlitr Milan               SOB2325   SOBSA                     13:22:00
  53047 Hampl Michal              SOB2326   SOBSA                     13:24:00
  53054 Kubín Jiří                SOB2329   SOBSA                     13:26:00
 307327 Suchánek Jan              SOB2319   SOBSA                     13:28:00
 307333 Suchánek Ondřej           SOB2320   SOBSA                     13:30:00
 682662 Beneš Radovan             SOB2321   SOBSA                     13:32:00
7207854 Zákostelecký František    SOB2323   SOBSA                     13:34:00
-------------------------------------------------------------------------------------

N1 2.51 km, 40 m, 9 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
  53020 Němec Jaromír             SOB2330   SOBSA                     11:00:00
  53055 Štěpánek Jiří             SOB2331   SOBSA                     11:00:00
  53056 Brabencová Andulka        SOB2332   SOBSA                     11:00:00
  53057 Suchánková Marie          SOB2333   SOBSA                     11:00:00
-------------------------------------------------------------------------------------

N2 3.45 km, 70 m, 15 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
  53023 Pláničková Líba           SOB2334   SOBSA                     11:00:00
  53059 Novák Jakub               SOB2335   SOBSA                     11:00:00
  53071 Macháčková Jaroslava      SOB2336   SOBSA                     11:00:00
  53072 Roháček Ivan              SOB2337   SOBSA                     11:00:00
  53073 Šlosárková Petra          SOB2338   SOBSA                     11:00:00
  53074 Václavíková Běla          SOB2339   SOBSA                     11:00:00
  53076 Šafra Martin              SOB2340   SOBSA                     11:00:00
 515054 Chroust Rudolf            SOB2341   SOBSA                     11:00:00
  53058 Šlitrová Zdeňka           SOB2342   SOBSA                     11:00:00
  53070 Beneš Karel               SOB2343   SOBSA                     11:00:00
  53075 Ransdorfová Hedvika       SOB2344   SOBSA                     11:00:00
8662280 Jandera Kryštof           SOB2345   SOBSA                     11:00:00
  53083 Cimbulková Květa          SOB2364   SOBSA                     11:00:00
  53084 Drahoňovský Roman         SOB2366   SOBSA                     11:00:00
-------------------------------------------------------------------------------------

P3 2.51 km, 40 m, 9 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
 420401 Vacek Vladimír            KNC9301   Sokol Kostelec n. Č. l.   11:00:00
  49153 Hradilová Katarína        HCE7350 C TJ Hostivice              11:00:00
 682658 Šimerka Jakub             PGP0407 C SK Praga                  11:00:00
2800300 Mišek Michal              KAM7202 C OK Kamenice               11:00:00
2113358 Darmovzal Martin          59Z7400   Uhříněves                 11:00:00
 515052 Beranová Jana             SLA7551 C SKOB Slaný                11:00:00
2127599 Král Martin               PDY8800 C Běhej Poděbrady           11:00:00
8630860 Haider Anna               26A5650   HSV Ried                  11:00:00
2127610 Priehodová Kateřina       99Z7800   Lísteček                  11:00:00
      0 Halač Viktor              1EC0500   Outdoor PRG               11:00:00
      0 Rousová Jana              DKL6950 C KOB Kladno                11:00:00
2086460 Daňková Daniela           DKP7353 C Oddíl OB Kotlářka         11:00:00
 446439 Janasová Barbora          PGP7152 C SK Praga                  11:00:00
      0 Lázničková Blanka         LOU8050 C SK Moravan Louňovice      11:00:00
      0 Šunková Berta             LOU0850 C SK Moravan Louňovice      11:00:00
      0 Břízková Anna             LOU0851 C SK Moravan Louňovice      11:00:00
2127605 Nedomová Iva              PDY7851 C Běhej Poděbrady           11:00:00
2127608 Nedoma Edgar              PDY0703 C Běhej Poděbrady           11:00:00
  86461 Lenský David              DKP7802 C Oddíl OB Kotlářka         11:00:00
  49152 Müllerová Jana            HCE7250 C TJ Hostivice              11:00:00
      0 Paulů Robert              8RC7300   BZP                       11:00:00
      0 Smutná Anna               DLP8050 C OOB TJ Dukla Praha        11:00:00
      0 Nesterov Dmitry           5RX8801   NNN                       11:00:00
  52167 Dobrevová Lucie           9XC7402   Neregistr                 11:00:00
 426378 Husáková Petra            SLA7452 C SKOB Slaný                11:00:00
      0 Khrizman Juliana          5LC9150   AJJa                      11:00:00
1421899 Kolencová Marta           HCE7450 C TJ Hostivice              11:00:00
2111745 Prox Jakub                2HC7400   NNN Px                    11:00:00
2111736 Proxová Lada              2HC8350   NNN Px                    11:00:00
      0 Dolák Ondřej              DKP8002 C Oddíl OB Kotlářka         11:00:00
2133897 Hudčeková Jana            SLP7850 C OOB Slavia Praha          11:00:00
2127585 Gregor Tahmina            DOR7552   OK Dobříš                 11:00:00
2073728 Koubková Daniela          DOR7451   OK Dobříš                 11:00:00
2115078 Magazu Radka              DOR7853   OK Dobříš                 11:00:00
2111610 Pecklová Jarmila          DOR7950   OK Dobříš                 11:00:00
2113413 Žižková Jaroslava         DOR7754   OK Dobříš                 11:00:00
1417248 Kuttelwascherová Jitka    HCE7251 C TJ Hostivice              11:00:00
      0 Berná Markéta             ODV7651 C TJ Aero Odolena Voda      11:00:00
      0 Dudl Jan                  ODV7703   TJ Aero Odolena Voda      11:00:00
      0 Dudlová Jana              ODV7751   TJ Aero Odolena Voda      11:00:00
      0 Truncová Lenka            ODV7852   TJ Aero Odolena Voda      11:00:00
2131195 Tučný Jan                 5UC5500   OB Tučňáci                11:00:00
2102693 Pavlíková Gábina          PDY7150 C Běhej Poděbrady           11:00:00
2102803 Ledinská Leona            DKP8161 C Oddíl OB Kotlářka         11:00:00
2127609 Nedoma David              PDY7300 C Běhej Poděbrady           11:00:00
 439106 Odehnal Jakub             KAM       OK Kamenice               11:00:00
  52889 Svoboda Jan               ODV0001   TJ Aero Odolena Voda      11:00:00
2126373 Trunec Antonín            ODV0002   TJ Aero Odolena Voda      11:00:00
      0 Holešínský Petr           NNN       Neregistrovaní            11:00:00
      0 Bulíčková Marie           NNN2304   Neregistrovaní            11:00:00
      0 Baborská Karolina         NNN2319   Neregistrovaní            11:00:00
 232723 Baborská Veronika         NNN2320   Neregistrovaní            11:00:00
      0 Fuxová Kateřina           SLA       SKOB Slaný                11:00:00
-------------------------------------------------------------------------------------

T5 4.95 km, 120 m, 15 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
1418756 Popová Veronika           TAP7450 C KOB Tretra Praha          11:00:00
1415713 Jírová Monika             ROZ7350 C OK Roztoky                11:00:00
  53572 Semík Jan                 VSP6507 C USK Praha                 11:00:00
2800365 Mička Aleš                TJP7300 C TJ Sokol Troja            11:00:00
2058524 Vaculovič Radim           DCE7501 C KOB Dobřichovice          11:00:00
2049633 Kindl Jiří                RIC7901 C OB Říčany                 11:00:00
 889282 Šebek Martin              DKP6705 C Oddíl OB Kotlářka         11:00:00
 889283 Šebková Helena            DKP6751 C Oddíl OB Kotlářka         11:00:00
2125341 Švejdová Eliška           ZVO0454 C OB SK Zvole               11:00:00
2099503 Mikulová Zuzana           ZVO7951 C OB SK Zvole               11:00:00
2032168 Silný Ondřej              PHK7906 C OK 99 Hradec Králové      11:00:00
2102863 Geleta Marek              ZVO7401 C OB SK Zvole               11:00:00
2124803 Jakubská Jitka            3IZ8150   PFJ                       11:00:00
2112756 Bašta Jaroslav            DOR7401   OK Dobříš                 11:00:00
2125348 Fialová Jana              DOR8050 C OK Dobříš                 11:00:00
2125353 Gregor Radek              DOR7404 C OK Dobříš                 11:00:00
2131181 Hrdličková Monika         DOR7553   OK Dobříš                 11:00:00
 443077 Kopáček Jiří              DOR6100   OK Dobříš                 11:00:00
2104710 Nováčková Anna            DOR8650   OK Dobříš                 11:00:00
2111617 Peckl Martin              DOR7701 C OK Dobříš                 11:00:00
  52117 Berný Jan                 ODV7702 C TJ Aero Odolena Voda      11:00:00
      0 Hančl Martin              ROU7601 C SKOB Roudnice nad Labem   11:00:00
2129230 Zavadil Vladimír          VSP6710 C USK Praha                 11:00:00
2115712 Tumová Pavla              2PZ7550   Lipno team                11:00:00
2111760 Tuma Pavel                2PZ7400   Lipno team                11:00:00
 682629 Milota Jan                KAM7200 C OK Kamenice               11:00:00
      0 Karas Vladimír            FSP       VSK ČVUT Fakulta Stavební 11:00:00
      0 Karas Ondřej              FSP0001   VSK ČVUT Fakulta Stavební 11:00:00
      0 Karas Ladislav            FSP0002   VSK ČVUT Fakulta Stavební 11:00:00
      0 Mikolášková Kateřina      NNN2302   Neregistrovaní            11:00:00
 253148 Procházková Iveta         NNN2303   Neregistrovaní            11:00:00
      0 Vintrová Kateřina         NNN2307   Neregistrovaní            11:00:00
      0 Vintr Matěj               NNN2308   Neregistrovaní            11:00:00
      0 Andrlová Vendula          NNN2310   Neregistrovaní            11:00:00
-------------------------------------------------------------------------------------

ŽA 3.43 km, 60 m, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
2067886 Randíková Magdaléna       SOB2350   SOBSA                     13:03:00
  53025 Němcová Barbora           SOB2346   SOBSA                     13:06:00
2051485 Janderová Markéta         SOB2349   SOBSA                     13:09:00
2090841 Janíková Martina          SOB2351   SOBSA                     13:12:00
2103779 Janíková Kateřina         SOB2352   SOBSA                     13:15:00
 887945 Brabencová Alena          SOB2348   SOBSA                     13:18:00
  53017 Janečková Veronika        SOB2347   SOBSA                     13:21:00
2113485 Hadačová Pavla            SOB2365   SOBSA                     13:24:00
-------------------------------------------------------------------------------------

ŽB 2.88 km, 80 m, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
  53077 Štěpánková Kateřina       SOB2354   SOBSA                     13:40:00
7207874 Nováková Jana             SOB2353   SOBSA                     13:42:00
  53079 Benešová Jana             SOB2361   SOBSA                     13:44:00
  51261 Vaiglová Marie            SOB2356   SOBSA                     13:46:00
 682653 Benešová Zdeňka           SOB2359   SOBSA                     13:48:00
   4192 Vaiglová Zuzana           SOB2367   SOBSA                     13:50:00
  53643 Choutková Lenka           SOB2357   SOBSA                     13:52:00
  53082 Kubínová Zuzana           SOB2363   SOBSA                     13:54:00
  53078 Křivánková Lucie          SOB2360   SOBSA                     13:56:00
 438628 Janderová Barbora         SOB2358   SOBSA                     13:58:00
  53081 Ransdorfová Šárka         SOB2362   SOBSA                     14:00:00
-------------------------------------------------------------------------------------