Kód závodu          : 4391
Název               : Mistrovství oblasti na klasické trati
Datum               : 16.06.2018
Místo konání        : Zlaté Hory - Rejvíz, chata Férovka
Mapa                : Zámecký pahorek
Pořadatel           : ZLH - OOB TJ Zlaté Hory
Ředitel závodu      : Pavlíková Hana
Hlavní rozhodčí     : Moskva Roman - R3
Ředitel závodu      : Pavlíková Hana
Stavitel tratí      : Novotný Tomáš - R2
JURY                : Holas Tomáš, Krtička Luděk, Soldán Vladimír
Klubová startovka

11P - (POL) euroliga.eu / ZSZ Jastrzębie-Zdrój (149)
-------------------------------------------------------------------------------------
HDR        Wojciech Krystynka        11P1868         0 11:00:00
HDR        Pietrzak Bruno            11P1867    412422 11:00:00
T          Witka Amelia              11P1950         0 11:00:00
T          Presinska Magdalena       11P1949    887216 11:00:00
T          Mielnik Lukasz            11P1948         0 11:00:00
T          Jamrozik Marcin           11P1947   8636520 11:00:00
T          Grzegocka Aleksandra      11P1946      2043 11:00:00
H45        Dzik Miroslaw             11P1915    428768 11:00:00
H12        Chodlewski Antoni         11P1876   2801057 11:01:00
H70        Pluciennik Waldemar       11P1943   2053655 11:02:00
H10C       Kociuba Wiktor            11P1871         0 11:02:00
H20P       Filipiak Mateusz          11P1901   2067830 11:02:00
H45        Jurczyk Piotr             11P1917   2028215 11:02:00
H14        Cuprys Amadeusz           11P1887   7300456 11:03:00
H21D       Maziarek Marcin           11P1944   1408884 11:03:00
D14        Lamparska Maja            11P1832   8636994 11:03:00
D18        Seidel Jagoda             11P1844   2127769 11:03:00
H20L       Jurczyk Maciej            11P1904   2028220 11:04:00
D65        Czabanska Malgorzata      11P1866    219123 11:05:00
H35        Wojcik Grzegorz           11P1914   1415146 11:05:00
DH10N      Semenowicz Nina           11P1807         0 11:07:00
H12        Kurzyp Michal             11P1879   2057139 11:07:00
D12        Piesniak Patrycja         11P1821   2121111 11:07:00
H18        Pesta Piotr               11P1897   8656098 11:09:00
H45        Topor Marek               11P1923   1407898 11:10:00
D35        Kaszkiewicz Kamila        11P1853   2086326 11:10:00
D14        Krzyzostanek Partycja     11P1830   2048146 11:11:00
D55        Wysocka Jolanta           11P1865    886619 11:13:00
D12        Klecha Weronika           11P1814   2127756 11:13:00
H70        Kruczek Stanislaw         11P1940     54021 11:14:00
H14        Czynski Milosz            11P1888   9201349 11:15:00
D14        Niessner Pola             11P1833   8635047 11:15:00
D18        Jurczyk Marta             11P1842   2028219 11:15:00
H45        Antonowicz Jerzy          11P1926    504405 11:16:00
H55        Olbrycht Janusz           11P1936    412128 11:16:00
D12        Stefaniak Izabela         11P1825   9101308 11:17:00
D21        Mazan Aleksandra          11P1848   8650884 11:17:00
H21P       Gryzio Lukasz             11P1902    887235 11:18:00
D16        Kedzierska Nadia          11P1837   2801122 11:18:00
D14        Dreier Anna               11P1827   7300455 11:19:00
D45        Kurzyp Anna               11P1859         0 11:19:00
H14        Brozynski Oliwier         11P1886   2801129 11:21:00
H18        Seidel Nikodem            11P1898   2127753 11:21:00
H35        Michalak Tomasz           11P1919   7300277 11:21:00
D18        Ohlaszeny Zuzanna         11P1843   8638444 11:21:00
H70        Czabanski Edward          11P1942    219125 11:22:00
H12        Wyrwa Tobiasz             11P1883    997853 11:22:00
D35        Slonska Boguslawa         11P1858   1414200 11:22:00
D55        Olbrycht Anna             11P1864    412377 11:25:00
DH10N      Pralat Amelia             11P1806         0 11:25:00
D14        Domagala Emilia           11P1826   2048188 11:25:00
D21        Slusarczyk Katarzyna      11P       8636522 11:25:00
H55        Krochmal Andrzej          11P1934    940156 11:25:00
D16        Slonska Zofia             11P1839   8650899 11:26:00
H45        Forystek Jozef            11P1927   8180366 11:26:00
H35        Wojciech Sebastian        11P1911         0 11:27:00
H12        Ludwin Jakub              11P1880   2801069 11:28:00
H16        Paterek Mikolaj           11P1895   7300458 11:28:00
D10C       Ciecwierz Malgorzata      11P1801    886656 11:28:00
D35        Zalewska Elzbieta         11P1856         0 11:28:00
H65        Wysocki Andrzej           11P1939         0 11:28:00
D12        Mlynkowiak Karolina       11P1818   1424633 11:29:00
H45        Witkowski Adam            11P1924   7005151 11:30:00
DH10N      Cwik Szymon               11P         84260 11:31:00
D14        Kapska Nina               11P1829   2801127 11:31:00
H55        Wojarski Krzysztof        11P1933    412345 11:31:00
H14        Wójcik Pawel              11P1892   1415144 11:33:00
D18        Topor Magdalena           11P1845   8650894 11:33:00
D21        Sliwczynska Ilona         11P1851   7121278 11:33:00
H70        Michalek Janusz           11P1941    886317 11:34:00
H12        Klakla Kacper             11P1877   2801056 11:34:00
D16        Filipiak Adrianna         11P1836    501146 11:34:00
H45        Porada Robert             11P1920   1972223 11:34:00
D12        Sikora Sandra             11P1823   2801064 11:35:00
DH10N      Murek Marcin              11P1875    345999 11:37:00
H35        Ciecwierz Slawomir        11P1907    886667 11:37:00
D12        Podgorska Marta           11P1822   2801059 11:39:00
D14        Kubacka Wiktoria          11P1831   2127751 11:39:00
D18        Dzierwa Hanna             11P1841   8636524 11:39:00
H12        Murawski Rafal            11P1881   2127754 11:40:00
H45        Ziolkowski Krzysztof      11P1925   8648670 11:40:00
H55        Pietrusinski Marek        11P1937   2035173 11:40:00
H35        Spiliszewski Piotr        11P1913    418326 11:41:00
D21        Murawska Marta            11P1849   7200180 11:41:00
H21P       Jurczyk Tomasz            11P1905   8640246 11:42:00
D16        Zajac Magdalena           11P1840   2801125 11:42:00
DH10N      Kaszkiewicz Leon          11P1873   2086327 11:43:00
D12        Murek Emilia              11P1819   2121110 11:43:00
D14        Gonda Julia               11P1828   7300459 11:43:00
H16        Nowak Grzegorz            11P1894   8656096 11:44:00
H18        Sienkiewicz Maksymilian   11P1899   9201834 11:45:00
H35        Wiktorowicz Mateusz       11P1910   2127779 11:45:00
DH10N      Domagala Jakub            11P1872   2048147 11:46:00
H12        Kotkowiak Bartosz         11P1878   9201343 11:46:00
H45        Slonski Marek             11P1922   2074452 11:46:00
D12        Ciecwierz Weronika        11P1809   9102642 11:47:00
D10C       Franc Antonina            11P1802   1424634 11:48:00
D35        Semenowicz Patrycja       11P1855         0 11:48:00
H35        Domagala Andrzej          11P1908   2086645 11:49:00
D21        Sypula-Paciorek Katarzyna 11P1850   7208278 11:49:00
H55        Andrzejewski Leszek       11P1931         0 11:49:00
D16        Piwowar Lidia             11P1838   2801123 11:50:00
D12        Golinowska Aleksandra     11P1810    346009 11:51:00
H21D       Maziarek Michal           11P1945   1408882 11:51:00
DH10N      Marszalek Dawid           11P1874   2032326 11:52:00
H12        Zielinski Tomasz          11P1884   2067836 11:52:00
H16        Grobelny Alex             11P1893   2801121 11:52:00
H45        Urbaniak Krzysztof        11P1928         0 11:52:00
D14        Skrzypczak Marika         11P1835   2127767 11:53:00
H35        Tkaczuk Tomasz            11P1909   7900030 11:53:00
H10C       Kaszkiewicz Tymon         11P1870   2086323 11:54:00
H14        Lisiak Adam               11P1890   7200171 11:54:00
D35        Filipiak Agnieszka        11P1857   2067831 11:54:00
D12        Jader Sandra              11P1813   2127759 11:55:00
D45        Topor Monika              11P1862   7204933 11:55:00
H21L       Blachut Igor              11P1900   7202770 11:56:00
H18        Michalak Kacper           11P       8655941 11:57:00
D21        Durzynska Katarzyna       11P1846   8636811 11:57:00
DH10N      Mielcarek Karolina        11P1804    423087 11:58:00
H45        Wolek Andrzej             11P1929   1409497 11:58:00
D12        Nowak Anna                11P1820   9201831 11:59:00
D10C       Mis Milena                11P1803   2127757 12:00:00
D14        Reimann Julia             11P1834   2127765 12:01:00
H55        Niessner Piotr            11P1932   8200663 12:01:00
D45        Lamparska Iwona           11P1860   8650892 12:01:00
H45        Filipiak Marek            11P1916   2067832 12:02:00
D12        Matyja Weronika           11P1815   1995097 12:03:00
DH10N      Szymanska Magdalena       11P1808         0 12:04:00
H21L       Mazan Bartlomiej          11P1906    921001 12:04:00
H35        Lisiak Pawel              11P1912    887247 12:05:00
H14        Kwiatkowski Olaf          11P1889         0 12:06:00
H45        Wrzesinski Krzysztof      11P1930   8636526 12:06:00
D35        Golinowska Elzbieta       11P1852   8636514 12:06:00
H12        Rzepka Igor               11P1882         0 12:07:00
D12        Mikula Daria              11P1816   9201340 12:07:00
H55        Kryjomski Jerzy           11P1935    886350 12:07:00
D45        Spiliszewska Roza         11P1861    412206 12:07:00
DH10N      Paterek Hanna             11P1805    423086 12:10:00
H10C       Franc Julian              11P1869   2127762 12:10:00
D35        Marszalek Maria           11P1854   2032317 12:10:00
H55        Sypula Slawomir           11P1938   7201187 12:10:00
D12        Slonska Antonina          11P1824   8640921 12:11:00
H16        Porzycz Grzegorz          11P1896   8656099 12:12:00
H21L       Jankowiak Pawel           11P1903   8640247 12:12:00
H14        Marszalek Patryk          11P1891   2032319 12:15:00
D12        Mikula Iga                11P1817   9201350 12:15:00
H45        Krzyzostanek Jaroslaw     11P1918   2048197 12:16:00
D45        Witkowska Izabela         11P1863   7130303 12:16:00
H45        Slawinski Marcin          11P1921   1603314 12:22:00
-------------------------------------------------------------------------------------

ADA - OOB Spartak Adamov (4)
-------------------------------------------------------------------------------------
HDR        Procházka Ferdinand       ADA1001 C 2073729 11:00:00
H21L       Procházka Jiří            ADA7512 C   49864 11:12:00
D35        Procházková Lucie         ADA7651 C  352314 11:36:00
D14        Procházková Doubravka     ADA0651 B  981840 12:03:00
-------------------------------------------------------------------------------------

AOP - Orientační Běh Opava (39)
-------------------------------------------------------------------------------------
HDR        Liber Tomáš               AOP1302 C 2111741 11:00:00
P          Cetlová Helena            AOP7550 C       0 11:00:00
D45        Kostková Jana             AOP7151 C 2096115 11:01:00
D10C       Borunská Alžběta          AOP0950 C   52290 11:04:00
H45        Cetl Vladimír             AOP6602 C       0 11:04:00
H55        Kostka Evžen              AOP5701 C  410158 11:04:00
H10C       Kovalčík Petr             AOP0901 C   49430 11:06:00
D16        Krčková Helena            AOP0251 C 2053557 11:06:00
H45        Krček Martin              AOP7302 C  253130 11:08:00
H65        Sonnek Miloš              AOP4801 C   51192 11:08:00
D12        Gallo Natálie             AOP0652 B 7003005 11:09:00
H70        Sedlář Vladimír           AOP4201 C  889315 11:10:00
D35        Gallo Martina             AOP7951 C 7204970 11:12:00
H10C       Gallo Ondřej              AOP0802 C 7201830 11:14:00
D35        Librová Lucie             AOP8050 C   49386 11:16:00
D14        Pachmannová Katka         AOP0551 B  361953 11:17:00
DH10N      Liber Václav              AOP1000 C 2127594 11:19:00
H12        Borunský Matěj            AOP0600 B  428264 11:19:00
H21L       Hadač Filip               AOP9301 C 8656686 11:20:00
D45        Glabazňová Jana           AOP6151 C  515423 11:22:00
D45        Pachmannová Hana          AOP7252 C  361977 11:28:00
H45        Sklenář Miroslav          AOP6302 C 7200359 11:28:00
D12        Holasová Barbora          AOP0651 B   51195 11:33:00
D14        Cetlová Magdaléna         AOP0552 B 2091591 11:33:00
H21P       Holas Tomáš               AOP7802 C 1400441 11:34:00
D12        Cetlová Karolína          AOP0752 C 2091596 11:37:00
D16        Pachmannová Bára          AOP0351 B 8656710 11:38:00
D21        Šarmanová Alena           AOP9352 C  232405 11:45:00
H21P       Kostka Jiří               AOP0201 A 8656577 11:46:00
D12        Kovalčíková Alena         AOP0751 C   49438 11:49:00
D45        Sedlářová Pavla           AOP7052 C 2096150 11:52:00
D14        Kovalčíková Anna          AOP0453 B    8796 11:55:00
D10C       Pachmannová Iva           AOP0852 C  232251 11:56:00
H35        Borunský Tomáš            AOP7402 C  682655 11:59:00
H21P       Glonek Jakub              AOP9602 R 1625050 12:02:00
H45        Liber Vlastimil           AOP6402 C 2127600 12:04:00
H10C       Cetl Jan                  AOP0902 C  307338 12:06:00
H21L       Kovalčík Tomáš            AOP7301 C 2085619 12:08:00
H45        Hadač Miroslav            AOP6501 C 8656723 12:18:00
-------------------------------------------------------------------------------------

AOV - OOB TJ Baník Ostrava (1)
-------------------------------------------------------------------------------------
H21L       Vlach Jiří                AOV7900 C 7202896 11:52:00
-------------------------------------------------------------------------------------

ASU - Magnus Orienteering (20)
-------------------------------------------------------------------------------------
HDR        Macek Václav              ASU1249 C  433095 11:00:00
P          Kobylka Roman             ASU6749 C 2102553 11:00:00
H14        Kobylka David             ASU0546 C 7210915 11:06:00
D14        Navrátilová Marie         ASU0599 B 7206550 11:09:00
H14        Štoudek Martin            ASU0448 B   53112 11:18:00
D16        Šneiderová Daniela        ASU0398 B 7201771 11:22:00
D12        Pazderníková Zdeňka       ASU0698 B    9132 11:27:00
H55        Strachota Jaroslav        ASU5600 C   52556 11:34:00
H12        Macek Vojtěch             ASU0748 C  426313 11:37:00
H35        Greschner Luboš           ASU7848 C 7203335 11:39:00
D45        Strachotová Eva           ASU6099 C   52560 11:40:00
H14        Greschner Adam            ASU0547 C 7210093 11:42:00
H45        Šneider Miroslav          ASU7101 C   51471 11:42:00
H12        Navrátil Pavel            ASU0747 C 7206535 11:43:00
D35        Navrátilová Helena        ASU7799 C  301698 11:46:00
D14        Vorlová Eva               ASU0499 B  406938 11:49:00
H35        Navrátil Martin           ASU7449 C 7203338 11:51:00
H45        Macek Karel               ASU7102 C   51882 11:56:00
H12        Šneider Kvido             ASU0749 C   53003 12:01:00
H21P       Horvát Petr               ASU9447 E 8644873 12:10:00
-------------------------------------------------------------------------------------

BOV - TJ Baník Ostrava OKD (1)
-------------------------------------------------------------------------------------
H70        Ptáček Jiří               BOV4401 C 1421897 11:26:00
-------------------------------------------------------------------------------------

JPV - Oddíl OS SK Prostějov (10)
-------------------------------------------------------------------------------------
D45        Štorková Simona           JPV6556 C 2075676 11:04:00
H16        Štorek David              JPV0202 C 2075675 11:04:00
H14        Štorek Jan                JPV0505 B 2075670 11:39:00
H21L       Perknovský Radim          JPV8235 C   52475 11:40:00
D35        Chmelářová Radka          JPV7650 C 2085577 11:40:00
H45        Štorek Petr               JPV6505 C 2075678 11:48:00
D45        Vavrečková Ivana          JPV6363 C   52864 11:49:00
D45        Fajkusová Jitka           JPV6773 C   52586 12:04:00
H35        Chmelář Jan               JPV7501 C       0 12:15:00
H45        Soldán Vladimír           JPV6526 C 2020730 12:20:00
-------------------------------------------------------------------------------------

KON - KOB Konice (13)
-------------------------------------------------------------------------------------
HDR        Komínek Vojtěch           KON1313         0 11:00:00
P          Kroutil Martin            KON0001     52718 11:00:00
P          Rozsívalová Petra         KON8063 C 2112772 11:00:00
DH10N      Rozsíval Martin           KON1022 C 2090866 11:01:00
D20        Škrabalová Šárka          KON9888 B 2108866 11:01:00
D12        Rozsívalová Adéla         KON0760 C 2090865 11:05:00
D16        Kličková Anna             KON0272 C   52722 11:10:00
H45        Grepl Ladislav            KON6111 C  433100 11:18:00
D12        Jílková Pavla             KON0799 C 2069073 11:25:00
D35        Benešová Petra            KON7575 C 1418763 11:38:00
H55        Komínek Jaroslav          KON5713 C    8904 11:46:00
D12        Jílková Lenka             KON0666 B 2069072 12:13:00
H14        Beneš Jindřich            KON0404 B 1418768 12:18:00
-------------------------------------------------------------------------------------

KRN - KOS TJ Lokomotiva Krnov (24)
-------------------------------------------------------------------------------------
HDR        Hrouza Jan                KRN1300 C   52626 11:00:00
HDR        Herman Jakub              KRN0606 C 2106890 11:00:00
P          Strohalm Rom              KRN5001         0 11:00:00
P          Špok Petr                 KRN7100 C  428248 11:00:00
H55        Strohalm Petr             KRN5601 C   52628 11:01:00
DH10N      Staškrabová Lucie         KRN0751 C  446407 11:04:00
H12        Špok Petr                 KRN0601 C  428288 11:04:00
D10C       Olekšová Natálie          KRN0652 C  446357 11:08:00
DH10N      Petlach Adam              KRN0702 C   52639 11:10:00
H21P       Rychlý Pavel              KRN8505 C 8654882 11:10:00
D12        Olekšová Viktorie         KRN0351 C  446443 11:11:00
H14        Daněk Vít                 KRN0500 C  428244 11:12:00
D21        Rychlá Pavlína            KRN8559 C 8654885 11:13:00
DH10N      Šlebodová Anna            KRN0653 C  446442 11:16:00
H16        Jurčík Martin             KRN0300 C  446411 11:16:00
H55        Hrouza Jan                KRN5401 C 2106888 11:19:00
D55        Strohalmová Milena        KRN5651 C   52630 11:21:00
DH10N      Lašová Laura              KRN0950 C   52650 11:22:00
H65        Sukeník Mojmír            KRN5202 C 9987654 11:24:00
D35        Jiříčková Bětka           KRN8383 C 8654901 11:30:00
H35        Strohalm Petr             KRN8103 C   52640 11:33:00
DH10N      Kotasová Klára            KRN0850     52636 11:40:00
H21L       Žaloudík Jiří             KRN8600 C 8630865 11:48:00
D12        Rychlá Karolína           KRN0757 B 8654916 12:09:00
-------------------------------------------------------------------------------------

KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk (57)
-------------------------------------------------------------------------------------
P          Stryková Vlasta           KSU7667 C  446436 11:00:00
P          Ondráček Martin           KSU7222 C  443095 11:00:00
P          Reichlová Jiřina          KSU7499 C 2067330 11:00:00
P          Heclová Jana              KSU7550 C  443087 11:00:00
H20L       Ondráček Radek            KSU9933 B 2056305 11:00:00
H35        Videcký Jan               KSU7504 C  446440 11:01:00
D14        Heclová Marie             KSU0454 C  446447 11:01:00
D18        Pšenčíková Adéla          KSU0050 B  446425 11:09:00
H12        Mlček Vincenc             KSU0700 C 2058486 11:10:00
D45        Polášková Jana            KSU7171 C  420442 11:10:00
H35        Hecl Miloš                KSU7601 C  886296 11:11:00
H65        Komárek Jaromír           KSU4900 C 2102554 11:12:00
D14        Venoušová Terezie         KSU0552 C 2108906 11:13:00
D45        Švancárová Helena         KSU7252 C 2027233 11:16:00
D10C       Paloncý Adéla             KSU0950 C 2058485 11:16:00
D35        Hloušková Marcela         KSU1800   2103267 11:20:00
D14        Müllerová Marie           KSU0565 C  995815 11:21:00
H10C       Marek Vít                 KSU0838 C  361910 11:22:00
D10C       Reichlová Pavla           KSU0888 C 2108889 11:24:00
H16        Stryk Štěpán              KSU0306 B  229473 11:24:00
D35        Tomanková Martina         KSU7552 C 2058462 11:24:00
H35        Matoušek Milan            KSU6701 C 2058461 11:25:00
H21L       Tomanek Daniel            KSU7410 C 7200324 11:28:00
H55        Janů Zdeněk               KSU5749 C  886293 11:28:00
H21P       Šrámek Jaromír            KSU5801 C  515101 11:30:00
H12        Šána Robert               KSU0616 B 2073738 11:31:00
D10C       Reichlová Lucie           KSU0850 C  446409 11:32:00
H45        Květoň Vladimír           KSU6800 C 2090700 11:32:00
H10C       Štábl Vít                 KSU1100 C 2053548 11:34:00
D14        Hloušková Marcela         KSU0551 C 2108916 11:35:00
H35        Štábl Roman               KSU7501 C  446432 11:35:00
H14        Polášek Vít               KSU0402 C  446419 11:36:00
H45        Paloncý Pavel             KSU6349 C  886291 11:36:00
H18        Babišta Antonín           KSU0111 B 2080935 11:39:00
D10C       Kočandrlová Natálie       KSU0979 C  446412 11:40:00
H21L       Šrámek Ondřej             KSU9909 A 8662436 11:44:00
D35        Mlčková Jana              KSU7383 C 2058486 11:44:00
H14        Šperlich Jan              KSU0403 B 2082903 11:45:00
H35        Kočandrle Jaroslav        KSU7700 C 2088163 11:47:00
H12        Ondráček Viktor           KSU0600 C 2056308 11:49:00
H21P       Janů Zdeněk               KSU9045 C 8662682 11:50:00
H14        Tomanek Lukáš             KSU0502 B 2056285 11:51:00
D10C       Tomanková Alice           KSU0959 C 2053541 11:52:00
D35        Ondráčková Adéla          KSU7676 C  443099 11:52:00
D12        Stryková Karolína         KSU0656 C 2058482 11:53:00
H16        Patterman Prokop          KSU0333 B  442865 11:56:00
D35        Pattermanová Ivana        KSU7551 C 2085601 11:56:00
H10C       Paloncý Jan               KSU0808 C 2058484 11:58:00
H12        Jordán Alexandr           KSU0626 B 2056276 11:58:00
D35        Smolíková Kateřina        KSU7793 C 2067339 12:02:00
H14        Bláha Adam                KSU0525 B 2073730 12:03:00
H16        Hecl František            KSU0201 A 8662428 12:04:00
D35        Štáblová Michaela         KSU7787 C 2073735 12:08:00
H12        Štábl Patrik              KSU0606 B  446437 12:10:00
H35        Patterman Pavel           KSU7337 C  446410 12:11:00
H14        Štábl Adam                KSU0401 A 8662429 12:12:00
D45        Pšenčíková Eva            KSU6950 C  443106 12:13:00
-------------------------------------------------------------------------------------

LCE - OOB TJ Slovan Luhačovice (1)
-------------------------------------------------------------------------------------
H21P       Bencúr Juraj              LCE7701 C  682377 12:06:00
-------------------------------------------------------------------------------------

OOL - SK Haná orienteering (4)
-------------------------------------------------------------------------------------
H65        Pilc Oldřich              OOL5100 C 1400440 11:16:00
H55        Albert František          OOL5804 C   52531 11:55:00
H55        Višňa Milan               OOL5904 C  307337 12:04:00
H55        Zdráhal Tomáš             OOL5301 C   52530 12:13:00
-------------------------------------------------------------------------------------

PLU - TJ SOKOL Plumlov (12)
-------------------------------------------------------------------------------------
T          Otruba Karel              PLU7917 C 2035148 11:00:00
H14        Karásek Antonín           PLU0503 C 2124798 11:00:00
H14        Otruba František          PLU0501 B 2051506 11:09:00
H10C       Kubeš David               PLU0800 C       0 11:10:00
H55        Kubeš Jaromír             PLU6219 C   52500 11:10:00
D35        Otrubová Johana           PLU7852 C  995816 11:14:00
H12        Soldán Robin              PLU0600 C  682687 11:16:00
D10C       Otrubová Karolína         PLU0888 C 2061810 11:20:00
D14        Otrubová Anna             PLU0577 B 2019215 11:29:00
H14        Černoch Martin            PLU0500 B 2061762 11:30:00
H16        Karásek František         PLU0301 C 2124774 11:32:00
D16        Černochová Michaela       PLU0351 A 2061817 11:54:00
-------------------------------------------------------------------------------------

PTE - TJ Sokol Ptení (1)
-------------------------------------------------------------------------------------
D21        Zavadilová Simona         PTE8485 C    8843 11:29:00
-------------------------------------------------------------------------------------

PVP - VSK Přírodní vědy Praha (1)
-------------------------------------------------------------------------------------
H35        Cveček Martin             PVP7400 C 8629813 12:01:00
-------------------------------------------------------------------------------------

SBR - SKOB Bruntál (9)
-------------------------------------------------------------------------------------
HDR        Good Marie                SBR1250     51903 11:00:00
P          Czaschová Emílie          SBR8750 C   51883 11:00:00
T          Holý Ondřej               SBR7600 C   52493 11:00:00
H65        Toman Stanislav           SBR4801 C   51917 11:04:00
H70        Dospíšil Jaroslav         SBR4501 C   51905 11:06:00
H10C       Holý Štěpán               SBR0802 C   51914 11:42:00
D35        Good Ludmila              SBR8050 C 2092369 11:50:00
H45        Sklenář Josef             SBR6601 C 7200586 12:00:00
H45        Vodička Luděk             SBR5501 C   51913 12:08:00
-------------------------------------------------------------------------------------

SSU - SK Severka Šumperk (15)
-------------------------------------------------------------------------------------
HDR        Tichá Anna                SSU1150 C 2111615 11:00:00
P          Tichá Daniela             SSU6750 C 2121007 11:00:00
H18        Kaprál Jan                SSU0000 B 7207780 11:15:00
H35        Krtička Luděk             SSU7847 C 7204982 11:17:00
H12        Pánek Ondřej              SSU0702 C       0 11:25:00
D45        Ostřanská Iveta           SSU6591 C  224901 11:31:00
H70        Ostřanský Josef           SSU4302 C   52549 11:38:00
D35        Králová Zdenka            SSU6091 C 1406132 11:42:00
H45        Valenta Jiří              SSU6301 C   51508 11:44:00
H16        Seidenglanz Jáchym        SSU0202 B 1407427 11:48:00
H10C       Pánek Antonín             SSU0901 C       0 11:50:00
H12        Hejtmánek Štěpán          SSU0500         0 11:55:00
H35        Seidenglanz Marek         SSU7401 C 2067988 11:55:00
D12        Seidenglanzová Johana     SSU0650 C    6710 11:57:00
H21L       Král Václav               SSU8243 C  332966 12:20:00
-------------------------------------------------------------------------------------

STE - SK SKI-OB Šternberk (51)
-------------------------------------------------------------------------------------
HDR        Janků Michala             STE1150 C   52510 11:00:00
HDR        Tomášek Matěj             STE1202 C  442849 11:00:00
HDR        Marek Martin              STE1100 C 2073656 11:00:00
P          Poštulková Milada         STE6850 C 2080842 11:00:00
P          Pospíšilová Lucie         STE7551 C 2102551 11:00:00
P          Smolková Dagmar           STE6451 C 2027230 11:00:00
P          Burdová Olga              STE7651 C 2122260 11:00:00
H18        Poštulka Lukáš            STE0104 B 2060295 11:03:00
D14        Pospíšilová Stella        STE0551 B 2080829 11:05:00
H45        Mikoška Eman              STE7103 C 2112775 11:06:00
D35        Lubrichová Eva            STE7556 C 2112743 11:06:00
H35        Václavek Jiří             STE5701 C 1401181 11:09:00
D16        Smolková Sabina           STE0250 B 7206537 11:14:00
H45        Poštulka Zdenek           STE6600 C 2080962 11:14:00
D12        Zatloukalová Julie        STE0650 B 2108918 11:15:00
H35        Smolka Martin             STE7100 C 2027234 11:15:00
H21L       Zapletal Martin           STE8500 C  500268 11:16:00
H35        Janků Marek               STE7102 C 2080826 11:19:00
H45        Silnoušek Jiří            STE7200 C 2073426 11:22:00
D12        Burdová Helena            STE0653 B 2108904 11:23:00
H35        Novák Jan                 STE7900 C 2102537 11:23:00
H14        Antonowicz Jan            STE0503 C 8636188 11:24:00
H21L       Poštulka Tomáš            STE9700 C 2060296 11:24:00
H21P       Tomášek Tomáš             STE8000 C 2108900 11:26:00
D35        Maťátková Marcela         STE7159 C   52532 11:26:00
H10C       Mikoška Jan               STE0807 C 2112769 11:30:00
H21L       Václavek Tomáš            STE5809 C 8655374 11:32:00
D35        Marková Eva               STE7550 C 2080963 11:34:00
D10C       Burdová Hana              STE0852 C 2112745 11:36:00
D21        Górnicka-Antonowicz Anna  STE6851 C 8240668 11:37:00
H10C       Světnický Antonín         STE0800 C 2108898 11:38:00
H21P       Jirka Mikuláš             STE0000 A 8655377 11:38:00
D14        Neumannová Kristýna       STE0550 B 2035719 11:41:00
D45        Mikošková Iveta           STE7150 C 2113042 11:43:00
H55        Doseděl Emil              STE6100 C 2049563 11:43:00
H18        Neumann David             STE0101 B 2027241 11:51:00
D14        Mikošková Marie           STE0552 C 2108903 11:51:00
H55        Sklenář Antonín           STE4801 C   52517 11:52:00
H45        Neumann Jaroslav          STE5902 C    8276 11:54:00
H35        Hepnar Luboš              STE6307 C 8655386 11:57:00
H21P       Doležel Ondřej            STE9202 C 8654919 11:58:00
D14        Lubrichová Veronika       STE0451 B 2102549 11:59:00
H14        Janků Martin              STE0404 C 2035728 12:00:00
H35        Burda Tomáš               STE7600 C 2118486 12:03:00
D12        Fendrychová Klára         STE0750 C 2108892 12:05:00
H35        Marek Antonín             STE7501 C 2049564 12:07:00
H16        Doseděl Štěpán            STE0206 C 2108907 12:08:00
H14        Maťátko Václav            STE0500 C   52512 12:09:00
H21P       Pudel Jarda               STE7505 C   52516 12:14:00
H16        Světnický František       STE0204 A 8656687 12:16:00
H21L       Fendrych Michal           STE7607 C   52503 12:16:00
-------------------------------------------------------------------------------------

UOL - SOB Olomouc (39)
-------------------------------------------------------------------------------------
HDR        Kubíčková Magdalena       UOL1150 C 2113056 11:00:00
P          Bartáková Veronika        UOL1800   2133908 11:00:00
P          Smékalová Jana            UOL7850 C 2045207 11:00:00
H16        Rajman Filip              UOL0301 B 2113074 11:00:00
D16        Bídová Markéta            UOL0352 C 2124801 11:02:00
H35        Kopecký David             UOL7800 C 2044889 11:03:00
D35        Vránová Helena            UOL7652 C 9201328 11:04:00
D45        Kotrlová Gita             UOL6953 C  352324 11:07:00
H35        Smékal David              UOL7503 C  886282 11:07:00
H45        Raclavský Vladislav       UOL6600 C 2087712 11:12:00
H55        Bednář Jan                UOL5402 C   52473 11:13:00
D35        Kopecká Jitka             UOL7750 C  420402 11:18:00
H16        Jedzok Vojtěch            UOL0202 C 2112759 11:20:00
H45        Kubíček Jiří              UOL6500 C 1410004 11:20:00
D12        Slehová Martina           UOL0653 C       0 11:21:00
H55        Janošík Antonín           UOL5201 C 2092418 11:22:00
D14        Binarová Adéla            UOL0452 B 1398997 11:23:00
H45        Šimek Roman               UOL6503 C 2011817 11:24:00
H18        Prachař Matouš            UOL0000 B 2102871 11:27:00
D14        Slehová Eliška            UOL0453 C 2112727 11:27:00
H70        Gottfried Jan             UOL4602 C  352323 11:30:00
D16        Procházková Sára          UOL0353 C 2133916 11:30:00
D12        Kopecká Nela              UOL0650 B  301263 11:31:00
H16        Dostál František          UOL0201 B 2088178 11:36:00
D45        Kašparová Ivana           UOL6951 C 2032169 11:37:00
D14        Smékalová Karolína        UOL0451 A 2020729 11:37:00
D12        Paulíčková Tereza         UOL0750 C 2069082 11:45:00
D14        Smékalová Viktorie        UOL0450 B 2020728 11:45:00
H10C       Kubíček Vavřinec          UOL0801 C 2113097 11:46:00
D16        Raclavská Lenka           UOL0252 B 2092435 11:46:00
H45        Pernica Jiří              UOL6501 C   52478 11:50:00
D21        Raclavská Vlaďka          UOL0253 A 2092433 11:53:00
D45        Šimková Hana              UOL6653 C   52476 11:58:00
D35        Kubíčková Eva             UOL7752 C 2133902 12:00:00
DH10N      Kopecká Tereza            UOL1050 C  428280 12:01:00
H18        Šimek Štěpán              UOL0104 B   52729 12:03:00
H35        Paulíček Michal           UOL7701 C 2118494 12:09:00
H45        Kotrle Miroslav           UOL7005 C  515079 12:10:00
D12        Šaňáková Marie            UOL0651 B 2111803 12:17:00
-------------------------------------------------------------------------------------

VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem (17)
-------------------------------------------------------------------------------------
HDR        Gangurová Linda           VRB0958 C 2067393 11:00:00
HDR        Kosíková Julie            VRB0750 C 2067385 11:00:00
HDR        Kopecký Viktor            VRB0838 C 2067399 11:00:00
HDR        Stiborová Blanka          VRB7651 C  301254 11:00:00
P          Zaoral Jan                VRB4703 C 2088453 11:00:00
P          Kratschmerová Jitka       VRB6250 C  301290 11:00:00
P          Tomčíková Hana            VRB7879 C 2067395 11:00:00
P          Labudík Milan             VRB6202 C  206457 11:00:00
H65        Pospíšil Karel            VRB5001 C   51950 11:00:00
H16        Matuš Vít                 VRB0202 A 2067396 11:08:00
H14        Kosík Dan                 VRB0403 C       0 11:27:00
DH10N      Smetana Adam              VRB0809 C 2067386 11:28:00
H35        Stibor Zbyněk             VRB7601 C  301259 11:31:00
D12        Tomášková Eliška          VRB0660 C 2067387 11:41:00
DH10N      Tomčík Šimon              VRB0818 C 2067398 11:49:00
D14        Škařupová Anna            VRB0454   2088469 11:57:00
D14        Michálková Daniela        VRB0451   2088466 12:05:00
-------------------------------------------------------------------------------------

ZBM - SK Žabovřesky Brno (2)
-------------------------------------------------------------------------------------
H21P       Přikryl Petr              ZBM6708 C 7030567 11:54:00
H21L       Mokrý Stanislav           ZBM9202 C 8660442 12:00:00
-------------------------------------------------------------------------------------

ZLH - OOB TJ Zlaté Hory (2)
-------------------------------------------------------------------------------------
P          Šťastný Libor             ZLH7100         0 11:00:00
H10C       Mrkvica Václav            ZLH0800 C  251023 11:26:00
-------------------------------------------------------------------------------------

ZPV - KOB ZPV Prostějov (4)
-------------------------------------------------------------------------------------
H16        Jirka Matyáš              ZPV0201 C 7202871 11:40:00
D45        Jarošová Petra            ZPV6666 C   52654 11:46:00
D35        Jirková Renata            ZPV6553 C   52427 12:04:00
H45        Jaroš Vojtěch             ZPV5706 C  231248 12:12:00
-------------------------------------------------------------------------------------