Kód závodu          : 4873
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 14.09.2019
Místo konání        : louka u restaurace Möhwaldova bouda
Mapa                : Mejvaldka
Pořadatel           : VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí
Ředitel závodu      : Wohanka Petr - R3
Hlavní rozhodčí     : Polák Vlastimil - R3
Ředitel závodu      : Wohanka Petr - R3
Stavitel tratí      : Hrdinka Daniel - R3
JURY                : Viková Vendula, Hanzl Tomáš, Rückerová Šárka

D10N 2.00 km, 8 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
   1  405983 Maráková Sofie            SNA1151 C TJ START Náchod           10:02:00
   2 2124758 Korbelová Eliška          PHK1253 C OK 99 Hradec Králové      10:04:00
   3 2127523 Buďárková Natálie         VRL1052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí   10:06:00
   4    9298 Stryková Zuzana           LPU1351 C OK Lokomotiva Pardubice   10:08:00
   5 2099496 Horáková Eliška           PHK1152 C OK 99 Hradec Králové      10:10:00
   6 2049546 Zitková Markéta           LPU1251 C OK Lokomotiva Pardubice   10:12:00
   7 2080941 Korbelová Tereza          PHK1254 C OK 99 Hradec Králové      10:14:00
   8  426360 Jirsová Tereza            JIL0952 C OK Jilemnice              10:16:00
   9 2148072 Šumberová Gabriela        PHK1058 C OK 99 Hradec Králové      10:18:00
  10 2075642 Kroupová Anna             LPU1154 C OK Lokomotiva Pardubice   10:20:00
  11  425595 Spilková Magdalena        JIL1151 C OK Jilemnice              10:22:00
  12       0 Nováková Věra             STH1055 C SK Studenec               10:24:00
  13 2045250 Stryková Johana           LPU1151 C OK Lokomotiva Pardubice   10:26:00
  14 2116485 Kuříková Markéta          STH1052 C SK Studenec               10:28:00
  15       0 Vakant                              Vakant                    10:30:00
  16       0 Vakant                              Vakant                    10:32:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D10C 2.00 km, 8 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
  17    9431 Vítková Eliška            PHK1056 C OK 99 Hradec Králové      10:01:00
  18 2143349 Čapková Kateřina          LTU1050 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:03:00
  19 2027219 Lepšová Julie             SRK1152 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn 10:05:00
  20 8112770 Jakubcová Karolína        SJC1050 C Sportcentrum Jičín        10:07:00
  21 7210072 Švíglerová Anna           LPU0952 C OK Lokomotiva Pardubice   10:09:00
  22 7209356 Kvapilová Markéta         PHK0950 C OK 99 Hradec Králové      10:11:00
  23 2090838 Macháčková Eliška         LPU1153 C OK Lokomotiva Pardubice   10:13:00
  24 2141908 Seligrová Pavlína         PHK0957 C OK 99 Hradec Králové      10:15:00
  25 2087655 Špačková Kristýna         KOR0951   OB DDM Kostelec nad Orlic 10:17:00
  26       0 Bucharová Marie           VRL0954   OOS TJ Spartak Vrchlabí   10:19:00
  27 2025366 Komárková Veronika        CHC0955 C K.O.B. Choceň             10:21:00
  28  436951 Munzarová Monika          LPU1056 C OK Lokomotiva Pardubice   10:23:00
  29 2116482 Šimková Lucie             STH0951 C SK Studenec               10:25:00
  30    9660 Fenclová Hana             LPU1054 C OK Lokomotiva Pardubice   10:27:00
  31 2091524 Říhová Eliška             SRK0952 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn 10:29:00
  32   52171 Fukátková Ludmila         LPU1053 C OK Lokomotiva Pardubice   10:31:00
  33       0 Záveská Eliška            VRL0955 C OOS TJ Spartak Vrchlabí   10:33:00
  34 2035743 Macháčková Tereza         LPU0951 C OK Lokomotiva Pardubice   10:35:00
  35 2126271 Lapáčková Šárka           SHK0954 C OK Slavia Hradec Králové  10:37:00
  36 7210076 Froschová Magdaléna       LPU1052 C OK Lokomotiva Pardubice   10:39:00
  37 2129249 Grusserová Diana          PHK0999 C OK 99 Hradec Králové      10:41:00
  38 2126290 Zitková Veronika          LPU1051 C OK Lokomotiva Pardubice   10:43:00
  39 7209658 Kvapilová Simona          PHK1150 C OK 99 Hradec Králové      10:45:00
  40 2108902 Horklová Amálie           LPU0958 C OK Lokomotiva Pardubice   10:47:00
  41 8071009 Havrdová Selina           SJC0950 C Sportcentrum Jičín        10:49:00
  42       0 Vondrušková Jitka         SHK0956 C OK Slavia Hradec Králové  10:51:00
  43 2085596 Ehlerová Michaela         VSP1050 C USK Praha                 10:53:00
  44       0 Vakant                              Vakant                    10:55:00
  45       0 Vakant                              Vakant                    10:57:00
  46    8973 Wohanková Michaela        VRL1151 C OOS TJ Spartak Vrchlabí   10:59:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D12C 2.10 km, 9 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
  47    9665 Čapková Markéta           PHK0850 B OK 99 Hradec Králové      10:31:00
  48   52799 Chlupáčová Anežka         SHK0760 B OK Slavia Hradec Králové  10:33:00
  49 2091531 Lepšová Lucie             SRK0951 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn 10:35:00
  50 8033203 Novotná Vendula           PHK0777 B OK 99 Hradec Králové      10:37:00
  51    9523 Stavrinou Kristýna        SRK0751 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn 10:39:00
  52 2133886 Votočková Amélie          JIL0750 B OK Jilemnice              10:41:00
  53 8109320 Zitková Andrea            LPU0751 B OK Lokomotiva Pardubice   10:43:00
  54 2085583 Podlešáková Monika        PHK0752 B OK 99 Hradec Králové      10:45:00
  55 8663190 Pipková Karolína          LPU0756 B OK Lokomotiva Pardubice   10:47:00
  56 2129204 Matoušková Markéta        PHK0855 C OK 99 Hradec Králové      10:49:00
  57 8116716 Švíglerová Kateřina       LPU0752 B OK Lokomotiva Pardubice   10:51:00
  58    9050 Chrástová Barbora         STH0851 B SK Studenec               10:53:00
  59 2122286 Janáčková Michaela        LPU0759 C OK Lokomotiva Pardubice   10:55:00
  60 2144170 Hamáčková Šárka           STH0852 C SK Studenec               10:57:00
  61 8004344 Málková Michaela          PHK0853 B OK 99 Hradec Králové      10:59:00
  62       0 Dvořáková Johanka         VRL0853 C OOS TJ Spartak Vrchlabí   11:01:00
  63 2113479 Jelínková Eva             PHK0953 B OK 99 Hradec Králové      11:03:00
  64 2085588 Hanušová Markéta          VRL0852 B OOS TJ Spartak Vrchlabí   11:05:00
  65   51405 Hlavsová Tereza           SHK0857 C OK Slavia Hradec Králové  11:07:00
  66 8101007 Havrdová Sheila           SJC0750 B Sportcentrum Jičín        11:09:00
  67 8670769 Malá Anežka               JIL0751 B OK Jilemnice              11:11:00
  68 2045230 Čivrná Eliška             VRL0851 B OOS TJ Spartak Vrchlabí   11:13:00
  69 2144078 Dobiášová Johana          SHK0856 C OK Slavia Hradec Králové  11:15:00
  70 2096243 Kutlvašrová Pavla         VRL0951 C OOS TJ Spartak Vrchlabí   11:17:00
  71 2127635 Kynčlová Anna             JIL0852 B OK Jilemnice              11:19:00
  72 2027235 Hanlová Kristýna          SRK0752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn 11:21:00
  73 2127633 Klímová Anna              JIL0752 C OK Jilemnice              11:23:00
  74 2114998 Vltavská Eliška           SJC0850 C Sportcentrum Jičín        11:25:00
  75 2134347 Laštovková Jana           JIL0853 C OK Jilemnice              11:27:00
  76 2008994 Hamáčková Táňa            STH0754 C SK Studenec               11:29:00
  77 2081391 Ehlerová Anna             VSP0854 C USK Praha                 11:31:00
  78 8660536 Netuková Anežka           SHK0750 B OK Slavia Hradec Králové  11:33:00
  79       0 Vakant                              Vakant                    11:35:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D12D 2.10 km, 9 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
  80  405984 Balcarová Olga            SNA0851 C TJ START Náchod           10:36:00
  81 2058527 Němcová Kateřina          ZAM0852 C OB TJ Sokol Žamberk       10:40:00
  82 2127660 Kubíková Adéla            LPU0761 C OK Lokomotiva Pardubice   10:44:00
  83 2120624 Brdlíková Eliška          VRL0753 C OOS TJ Spartak Vrchlabí   10:48:00
  84  426310 Julišová Kateřina         ZAM0851 C OB TJ Sokol Žamberk       10:52:00
  85    4145 Jedličková Veronika       SHK0850 C OK Slavia Hradec Králové  10:56:00
  86 2053589 Komárková Anna            CHC0852 C K.O.B. Choceň             11:00:00
  87       0 Vakant                              Vakant                    11:04:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D14C 2.40 km, 12 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
  89 2075617 Dvořáková Anežka          LPU0556 C OK Lokomotiva Pardubice   10:08:00
  90 2103273 Doudová Alžběta           PHK0554 B OK 99 Hradec Králové      10:10:00
  91 2078451 Matěásková Šárka          JIL0551 A OK Jilemnice              10:12:00
  92 7210231 Kopecká Martina           PHK0555 B OK 99 Hradec Králové      10:14:00
  93  416295 Hylmarová Zuzana          ZAM0553 C OB TJ Sokol Žamberk       10:16:00
  94 8344417 Malínská Nela             SJC0650 B Sportcentrum Jičín        10:18:00
  95 2025350 Cejpková Karolína         SRK0552 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn 10:20:00
  96   51488 Morávková Alžběta         SHK0653 C OK Slavia Hradec Králové  10:22:00
  97 8660553 Neumannová Alžběta        PHK0650 A OK 99 Hradec Králové      10:24:00
  98 2091529 Košková Martina           SHK0652 A OK Slavia Hradec Králové  10:26:00
  99 2124759 Kubíková Magdaléna        LPU0566 C OK Lokomotiva Pardubice   10:28:00
 100  331315 Čečková Karolína          SHK0650 B OK Slavia Hradec Králové  10:30:00
 101 8656541 Chrástová Magdaléna       STH0551 A SK Studenec               10:32:00
 102 2134322 Štěrbová Agáta            SHK0656 C OK Slavia Hradec Králové  10:34:00
 103 2124766 Kopecká Anna              JIL0552 B OK Jilemnice              10:36:00
 104 2104607 Chrtková Anežka           PHK0658 B OK 99 Hradec Králové      10:38:00
 105 8300479 Gurinová Gabriela         SJC0557 C Sportcentrum Jičín        10:40:00
 106  206485 Mimrová Kateřina          CHC0658 C K.O.B. Choceň             10:42:00
 107 2045220 Kuhnová Alžběta           LPU0652 C OK Lokomotiva Pardubice   10:44:00
 108 2120068 Rážová Aneta              PHK0662 B OK 99 Hradec Králové      10:46:00
 109 8109318 Vošahlíková Ema           LPU0663 B OK Lokomotiva Pardubice   10:48:00
 110    9586 Mudruňková Barbora Nikol  VAM0555 C OB Vamberk                10:50:00
 111 2073718 Příkazská Zuzana          PHK0654 B OK 99 Hradec Králové      10:52:00
 112 8109313 Losmanová Natálie         LPU0565 B OK Lokomotiva Pardubice   10:54:00
 113 2060234 Zurynková Jana            PHK0553 C OK 99 Hradec Králové      10:56:00
 114 2127639 Pitrmucová Lucie          JIL0651 B OK Jilemnice              10:58:00
 115 2027214 Tomášová Anna             SRK0554 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn 11:00:00
 116 8109317 Skořepová Lucie           LPU0657 B OK Lokomotiva Pardubice   11:02:00
 117 2092425 Hájková Marie             VRL0651 C OOS TJ Spartak Vrchlabí   11:04:00
 118 2085568 Holcová Nikola            LPU0660 C OK Lokomotiva Pardubice   11:06:00
 119 2095955 Výchová Veronika          KOR0550 B OB DDM Kostelec nad Orlic 11:08:00
 120 8109315 Dvořáková Kateřina        LPU0656 B OK Lokomotiva Pardubice   11:10:00
 121 2134289 Buďárková Eliška          VRL0554 C OOS TJ Spartak Vrchlabí   11:12:00
 122 8654902 Mrskočová Markéta         LPU0553 B OK Lokomotiva Pardubice   11:14:00
 123 2108867 Kynclová Andrea           LTU0651 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:16:00
 124 2113068 Šumberová Johana          PHK0565 B OK 99 Hradec Králové      11:18:00
 125 8663174 Haasová Klára             LPU0655 B OK Lokomotiva Pardubice   11:20:00
 126 9201626 Morávková Zuzana          SRK0551 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn 11:22:00
 127  416281 Hovadová Iveta            ZAM0552 C OB TJ Sokol Žamberk       11:24:00
 128   51468 Mikysková Adéla           VAM0550 B OB Vamberk                11:26:00
 129       0 Hrdinková Zuzana          VRL       OOS TJ Spartak Vrchlabí   11:28:00
 130       0 Vakant                              Vakant                    11:30:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D14D 2.30 km, 10 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
 131 2027231 Hanlová Nikola            SRK0553 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn 10:01:00
 132 2067340 Zurynková Ema             PHK0655 C OK 99 Hradec Králové      10:05:00
 133       0 Vakant                              Vakant                    10:09:00
 134       0 Vakant                              Vakant                    10:13:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D16C 2.70 km, 16 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
 135 2127630 Adámková Klára            JIL0452 B OK Jilemnice              11:27:00
 136 7207502 Hrnčířová Ivana           STH0351 B SK Studenec               11:30:00
 137 8145608 Kosinová Kristýna         SJC0453 B Sportcentrum Jičín        11:33:00
 138 2082908 Morávková Barbora         SHK0352 C OK Slavia Hradec Králové  11:36:00
 139       0 Vakant                              Vakant                    11:39:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D18C 3.00 km, 15 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
 140 8000195 Janků Anna                SJC0252 B Sportcentrum Jičín        10:56:00
 141 8663114 Pitrmucová Antonie        JIL0251 B OK Jilemnice              11:00:00
 142       0 Vakant                              Vakant                    11:04:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D21C 4.10 km, 20 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
 143 8653299 Vágnerová Michaela        SJC8754 C Sportcentrum Jičín        10:03:00
 144    9536 Peremská Dana             SRK9351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn 10:07:00
 145  500267 Palasová Petra            SJC8658 C Sportcentrum Jičín        10:11:00
 146 2096126 Tihonová Martina          PHK8651 C OK 99 Hradec Králové      10:15:00
 147  410785 Valachová Martina         LPU9054 C OK Lokomotiva Pardubice   10:19:00
 148  410778 Škodová Šárka             LTU8951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:23:00
 149 7009782 Horová Magda              VSP5450 C USK Praha                 10:27:00
 150 8109302 Škorpíková Barbora        LPU0060 B OK Lokomotiva Pardubice   10:31:00
 151    8889 Viková Vendula            JIL8951 C OK Jilemnice              10:35:00
 152  331151 Vrbatová Petra            HOS8551 C TJ Tatran Hostinné        10:39:00
 153 8651740 Fenclová Marta            LPU7667 C OK Lokomotiva Pardubice   10:43:00
 154 2073708 Wiesnerová Monika         NPA9051 C SK LOB Nová Paka          10:47:00
 155 8648581 Knapová Iva               LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice   10:51:00
 156  331166 Langrová Anna             SHK9753 C OK Slavia Hradec Králové  10:55:00
 157 2053546 Rückerová Šárka           HOR0050 C TJ Jiskra Hořice          10:59:00
 158       0 Vakant                              Vakant                    11:03:00
 159       0 Vakant                              Vakant                    11:07:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D21D 3.00 km, 14 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
 160 2108886 Kmentová Lenka            ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk       10:02:00
 161       0 Vakant                              Vakant                    10:04:00
 162       0 Vakant                              Vakant                    10:06:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D35C 3.40 km, 17 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
 163 8113000 Havrdová Renata           SJC7756 C Sportcentrum Jičín        10:01:00
 164 7207874 Nováková Jana             0060001   MC Cirkus                 10:05:00
 165 8655490 Křivdová Lenka            CHC7251 C K.O.B. Choceň             10:09:00
 166 1413332 Kubečková Zdena           PHK7551 C OK 99 Hradec Králové      10:13:00
 167 2124794 Kubečková Terezie         LIP7650 C SOS Mamuti z Lipovky      10:17:00
 168  889272 Švíglerová Pavla          LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice   10:21:00
 169 8660542 Hladká Petra              KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlic 10:25:00
 170 2070811 Haasová Renata            LPU7960 C OK Lokomotiva Pardubice   10:29:00
 171       0 Kuříková Zuzana           STH8452 C SK Studenec               10:33:00
 172 8656724 Novotná Kateřina          PHK8252 C OK 99 Hradec Králové      10:37:00
 173    9796 Zemánková Eva             SRK7452 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn 10:41:00
 174 9201756 Čapková Eva               LTU7852 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:45:00
 175 8033225 Mrskočová Dana            LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice   10:49:00
 176 8670748 Novotná Petra             PHK6651 C OK 99 Hradec Králové      10:53:00
 177 2053570 Vandasová Markéta         VAM7250 C OB Vamberk                10:57:00
 178  416264 Novotná Martina           PHK8255 C OK 99 Hradec Králové      11:01:00
 179    9165 Toužilová Martina         SHK8051 C OK Slavia Hradec Králové  11:05:00
 180  515134 Lučanová Marta            LPU7957 C OK Lokomotiva Pardubice   11:09:00
 181 8660534 Čečková Martina           SHK7753 C OK Slavia Hradec Králové  11:13:00
 182       0 Vakant                              Vakant                    11:17:00
 183       0 Vakant                              Vakant                    11:21:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D35D 2.90 km, 13 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
 184 7300083 Kvapilová Zuzana          PHK7853 C OK 99 Hradec Králové      10:02:00
 185 2059754 Kašparová Eva             LPU7854 C OK Lokomotiva Pardubice   10:05:00
 186    9724 Šafářová Ivana            CET8051 C TJ Loko Česká Třebová     10:08:00
 187  420436 Slavíková Jana            SHK7352 C OK Slavia Hradec Králové  10:11:00
 188 2126400 Jelínková Zuzana          PHK7452 C OK 99 Hradec Králové      10:14:00
 189 2035734 Krpatová Zuzana           LPU7558 C OK Lokomotiva Pardubice   10:17:00
 190 2115014 Pešková Renata            SJC7550 C Sportcentrum Jičín        10:20:00
 191 2008993 Gallová Helena            STH7750 C SK Studenec               10:23:00
 192 2118499 Kárníková Kamila          LPU8153 C OK Lokomotiva Pardubice   10:26:00
 193 2053587 Čapková Petra             PHK7850 C OK 99 Hradec Králové      10:29:00
 194 2087670 Tichá Kateřina            KOR7550 C OB DDM Kostelec nad Orlic 10:32:00
 195 2109696 Mudruňková Romana         VAM7752 C OB Vamberk                10:35:00
 196 2127884 Podlešáková Markéta       PHK7851 C OK 99 Hradec Králové      10:38:00
 197  253377 Linková Eva               STH7753 C SK Studenec               10:41:00
 198  682608 Zitková Radka             LPU7958 C OK Lokomotiva Pardubice   10:44:00
 199 2073717 Zurynková Iva             PHK7650 C OK 99 Hradec Králové      10:47:00
 200    9868 Kadaňová Barbora          LPU8253 C OK Lokomotiva Pardubice   10:50:00
 201       0 Vakant                              Vakant                    10:53:00
 202       0 Vakant                              Vakant                    10:56:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D45C 3.10 km, 15 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
 203 8092929 Hanušová Zdena            SJC7253 C Sportcentrum Jičín        10:04:00
 204 7204984 Junková Kateřina          STH7351 C SK Studenec               10:08:00
 205  232635 Koutná Alena              PHK7052 C OK 99 Hradec Králové      10:12:00
 206 9201630 Demlová Jitka             LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice   10:16:00
 207 8000163 Janků Radka               SJC7353 C Sportcentrum Jičín        10:20:00
 208  410775 Hrnčířová Lenka           STH7251 C SK Studenec               10:24:00
 209    9833 Kavalírová Kateřina       PHK6756 C OK 99 Hradec Králové      10:28:00
 210 7209364 Šišmová Hana              TYN6850 C OOB SK Týniště nad Orlicí 10:32:00
 211 2113055 Kábrtová Iva              PEN6350 C OK RECO Sport             10:36:00
 212   49890 Azebová Martina           PHK6757 C OK 99 Hradec Králové      10:40:00
 213    9122 Chmelařová Marie          SHK6352 C OK Slavia Hradec Králové  10:44:00
 214 7210243 Rykalová Jitka            VAM7251 C OB Vamberk                10:48:00
 215       0 Vakant                              Vakant                    10:52:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D45D 2.70 km, 14 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
 216  425554 Žáková Marcela            LPU7053 C OK Lokomotiva Pardubice   10:27:00
 217 2078472 Vaňurová Marcela          HOR6850 C TJ Jiskra Hořice          10:31:00
 218    9801 Lockerová Milena          SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn 10:35:00
 219 2017663 Thýnová Ivana             SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové  10:39:00
 220 2122275 Machová Iveta             NPA6851 C SK LOB Nová Paka          10:43:00
 221  207818 Justová Jana              PHK6153 C OK 99 Hradec Králové      10:47:00
 222    9802 Langrová Monika           SHK7251 C OK Slavia Hradec Králové  10:51:00
 223    9606 Douchová Jaroslava        SNA7155 C TJ START Náchod           10:55:00
 224    9074 Kynčlová Dagmar           JIL7256 C OK Jilemnice              10:59:00
 225  331708 Semrádová Jitka           CHC6651 C K.O.B. Choceň             11:03:00
 226  253353 Valachová Jana            LPU6654 C OK Lokomotiva Pardubice   11:07:00
 227 2060232 Raková Miroslava          SHK7250 C OK Slavia Hradec Králové  11:11:00
 228  416262 Krunková Bohuslava        SNA7053 C TJ START Náchod           11:15:00
 229 2103266 Čermáková Lucie           PHK7150 C OK 99 Hradec Králové      11:19:00
 230   51183 Roudná Eva                LPU6554 C OK Lokomotiva Pardubice   11:23:00
 231  224890 Maňáková Silvie           PHK7151 C OK 99 Hradec Králové      11:27:00
 232 9102564 Štichhauerová Kateřina    LPU7468 C OK Lokomotiva Pardubice   11:31:00
 233 8645189 Nadera Agata              009       009-CX80 Kalisz           11:35:00
 234       0 Vakant                              Vakant                    11:39:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D55C 2.80 km, 14 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
 235  888601 Víchová Ladislava         LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice   10:46:00
 236    9093 Jiřištová Hana            JIL6052 C OK Jilemnice              10:50:00
 237    9121 Mádlová Iva               SHK6351 C OK Slavia Hradec Králové  10:54:00
 238 2125366 Novotná Jiřina            LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice   10:58:00
 239  219280 Janská Iva                LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brn 11:02:00
 240 2096111 Zlesáková Vlasta          JIL5362 C OK Jilemnice              11:06:00
 241  219201 Hausvaterová Marcela      SHK6152 C OK Slavia Hradec Králové  11:10:00
 242    9612 Langrová Eva              SNA5351 C TJ START Náchod           11:14:00
 243 7203468 Hušková Eva               NPA5754 C SK LOB Nová Paka          11:18:00
 244    9118 Bláhová Luba              SHK5852 C OK Slavia Hradec Králové  11:22:00
 245 2102552 Běhounová Jiřina          PHK5651 C OK 99 Hradec Králové      11:26:00
 246    9089 Kynčlová Miroslava        JIL5851 C OK Jilemnice              11:30:00
 247       0 Vakant                              Vakant                    11:34:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D55D 2.50 km, 12 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
 248 9920924 Zelenková Lenka           0070001   zelenkovi                 10:02:00
 249 2091518 Dusílková Marie           SRK5752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn 10:06:00
 250    9608 Vondráčková Zdeňka        SNA6251 C TJ START Náchod           10:10:00
 251    9301 Smrčková Olga             LPU6055 C OK Lokomotiva Pardubice   10:14:00
 252    9535 Peremská Dana             SRK6351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn 10:18:00
 253 2060214 Nováková Jana             NPA5552 C SK LOB Nová Paka          10:22:00
 254 1006614 Klimplová Alena           LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice   10:26:00
 255    9111 Filipová Dagmar           SHK5651 C OK Slavia Hradec Králové  10:30:00
 256    9224 Lulayová Věra             LPU5651 C OK Lokomotiva Pardubice   10:34:00
 257    7249 Remešová Alena            DOB6150 C KOB Dobruška              10:38:00
 258       0 Vakant                              Vakant                    10:42:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D65C 2.10 km, 11 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
 259 2058517 Kutáčková Stanislava      LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:03:00
 260  436429 Kellnerová Stanislava     LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice   10:07:00
 261    9033 Martincová Helena         ZAM5051 C OB TJ Sokol Žamberk       10:11:00
 262 8471811 Kubíková Květa            LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice   10:15:00
 263 2060217 Kalibánová Jiřina         NPA5351 C SK LOB Nová Paka          10:19:00
 264       0 Vakant                              Vakant                    10:23:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H10N 2.00 km, 8 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
 265  253359 Nonner Prokop             JIL1101 C OK Jilemnice              10:34:00
 266 2115002 Pešek Matěj               SJC1002 C Sportcentrum Jičín        10:38:00
 267  426380 Valenta Jakub             JIL0902 C OK Jilemnice              10:42:00
 268       0 Haken Jindřich            SJC0900 C Sportcentrum Jičín        10:46:00
 269  426343 Nonner Hynek              JIL0903 C OK Jilemnice              10:50:00
 270 2115009 Posolda Lukáš             SJC1100 C Sportcentrum Jičín        10:54:00
 271  425528 Ducháček Vojtěch          JIL1001 C OK Jilemnice              10:58:00
 272 8400025 Havelka Pepča             SJC1000 C Sportcentrum Jičín        11:02:00
 273 2144101 Nedoma Oliver             PDY1000 C Běhej Poděbrady           11:06:00
 274    9000 Polák Vlastimil           VRL1001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí   11:10:00
 275 2099483 Lučan Ondřej              LPU1101 C OK Lokomotiva Pardubice   11:14:00
 276 2102542 Toužil Lukáš              SHK1000 C OK Slavia Hradec Králové  11:18:00
 277       0 Vakant                              Vakant                    11:22:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H10C 2.00 km, 8 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
 278 2049542 Kárník Štěpán             LPU1002 C OK Lokomotiva Pardubice   11:01:00
 279 2075628 Kutlvašr Vladimír         VRL1002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí   11:03:00
 280    9687 Pavelec Daniel            NPA1101 C SK LOB Nová Paka          11:05:00
 281  416258 Držka Filip               LPU0901 C OK Lokomotiva Pardubice   11:07:00
 282 2126302 Chrtek Jan                PHK1100 C OK 99 Hradec Králové      11:09:00
 283 2070816 Kroupa Matyáš             LPU0902 C OK Lokomotiva Pardubice   11:11:00
 284 2103286 Kobík Kryštof             LTU0901 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:13:00
 285 2124769 Gottstein Matouš          JIL0901 C OK Jilemnice              11:15:00
 286 2111759 Čihák Jakub               HOR0901 C TJ Jiskra Hořice          11:17:00
 287 2148080 Lučan Matěj               LPU0903 C OK Lokomotiva Pardubice   11:19:00
 288 2060279 Novotný Vít               PHK0901 C OK 99 Hradec Králové      11:21:00
 289 2121002 Jakubský David            SHK0905 C OK Slavia Hradec Králové  11:23:00
 290 2113363 Zídek Jakub               PHK0903 C OK 99 Hradec Králové      11:25:00
 291 2057580 Brož Jindřich             LTU0903 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:27:00
 292    9212 Kadaně Matěj              LPU1001 C OK Lokomotiva Pardubice   11:29:00
 293 2059756 Kunart Lukáš              PHK1010 C OK 99 Hradec Králové      11:31:00
 294 2122284 Maloch David              LPU0905 C OK Lokomotiva Pardubice   11:33:00
 295 2059759 Bernard Mikuláš           HOR0902 C TJ Jiskra Hořice          11:35:00
 296  886826 Novotný Kryštof           PHK1002 C OK 99 Hradec Králové      11:37:00
 297    9725 Šafář Jakub               CET1103 C TJ Loko Česká Třebová     11:39:00
 298       0 Vakant                              Vakant                    11:41:00
 299       0 Vakant                              Vakant                    11:43:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H12C 2.30 km, 9 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
 300 2113060 Bezvoda Jakub             SHK0807 C OK Slavia Hradec Králové  10:02:00
 301 2091558 Ježek Martin              LPU0701 C OK Lokomotiva Pardubice   10:04:00
 302 2122253 Beneda Vojtěch            SHK0703 C OK Slavia Hradec Králové  10:06:00
 303 2085640 Šedivý Josef              NPA0802 B SK LOB Nová Paka          10:08:00
 304 8656503 Frosch Vítek              LPU0801 B OK Lokomotiva Pardubice   10:10:00
 305 8051111 Vaníček Jan               SJC0705 B Sportcentrum Jičín        10:12:00
 306 8663151 Goláň František           LPU0803 B OK Lokomotiva Pardubice   10:14:00
 307    9616 Doucha Tomáš              SNA0801 C TJ START Náchod           10:16:00
 308 8663155 Šípek Daniel              LPU0806 C OK Lokomotiva Pardubice   10:18:00
 309    9387 Vrábel Štěpán             PHK0705 B OK 99 Hradec Králové      10:20:00
 310 2122259 Goláň Antonín             LPU0804 C OK Lokomotiva Pardubice   10:22:00
 311 2115003 Haken Miroslav            SJC0703 C Sportcentrum Jičín        10:24:00
 312 2057579 Hrůza Ondřej              LTU0703 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:26:00
 313 2135168 Buďárek David             VRL0703 C OOS TJ Spartak Vrchlabí   10:28:00
 314 2122266 Rémiš Štěpán              SHK0802 B OK Slavia Hradec Králové  10:30:00
 315 8670765 Třešňák Matěj             JIL0701 B OK Jilemnice              10:32:00
 316 2122288 Rémiš Šimon               SHK0801 B OK Slavia Hradec Králové  10:34:00
 317 2141894 Seligr Lukáš              PHK0709 C OK 99 Hradec Králové      10:36:00
 318 8109319 Kadaně Marek              LPU0703 B OK Lokomotiva Pardubice   10:38:00
 319 2113356 Jelínek František         PHK0900 B OK 99 Hradec Králové      10:40:00
 320 2108905 Schejbal Matyáš           LPU0710 C OK Lokomotiva Pardubice   10:42:00
 321 2102704 Zídek Filip               PHK0706 C OK 99 Hradec Králové      10:44:00
 322 2143370 Čapek Karel               LTU0801 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:46:00
 323 7003026 Hladký Matěj              KOR0700 B OB DDM Kostelec nad Orlic 10:48:00
 324 2115010 Pešek Ondřej              SJC0802 B Sportcentrum Jičín        10:50:00
 325 2124780 Kubeček Antonín           LIP0800 B SOS Mamuti z Lipovky      10:52:00
 326 2113079 Čečka Matěj               SHK0901 C OK Slavia Hradec Králové  10:54:00
 327 8654389 Pleva Stanislav           SJC0805 C Sportcentrum Jičín        10:56:00
 328 2088727 Horák Filip               PHK0701 B OK 99 Hradec Králové      10:58:00
 329 8667965 Škorpil Marek             HOR0900 B TJ Jiskra Hořice          11:00:00
 330 2112758 Chrtek Tomáš              PHK0804 C OK 99 Hradec Králové      11:02:00
 331 2103299 Karásek Šimon             SJC0804 C Sportcentrum Jičín        11:04:00
 332 2122281 Pavelec Michal            NPA0801 B SK LOB Nová Paka          11:06:00
 333 2144092 Kurka Antonín             SHK0700 B OK Slavia Hradec Králové  11:08:00
 334 8654570 Kopecký Matyáš            SJC0702 B Sportcentrum Jičín        11:10:00
 335  331689 Metelka Tomáš             PHK0801 B OK 99 Hradec Králové      11:12:00
 336 2144187 Horák Vít                 JIL0801 C OK Jilemnice              11:14:00
 337 2103276 Schejbal Filip            LPU0711 B OK Lokomotiva Pardubice   11:16:00
 338 2420026 Šeps Miroslav             SRK0801 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn 11:18:00
 339 2103289 Kutáček Ondřej            LTU0700 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:20:00
 340    9044 Buďárek Šimon             STH0703 B SK Studenec               11:22:00
 341 2127648 Matěásko Marek            JIL0702 B OK Jilemnice              11:24:00
 342 8662709 Hanák Matěj               LTU0701 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:26:00
 343       0 Vakant                              Vakant                    11:28:00
 344       0 Vakant                              Vakant                    11:30:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H12D 2.10 km, 9 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
 345  425538 Auersvald Daniel          JIL0804 C OK Jilemnice              11:08:00
 346 2112778 Vanický Viktor            KOR0803 C OB DDM Kostelec nad Orlic 11:12:00
 347  425574 Jirouš Matouš             JIL0805 C OK Jilemnice              11:16:00
 348 1420845 Baláž Viktor              SHK0803 C OK Slavia Hradec Králové  11:20:00
 349  425563 Spilka Petr               JIL0803 C OK Jilemnice              11:24:00
 350  232912 Vích Ondřej               CHC0801 C K.O.B. Choceň             11:28:00
 351  331365 Tlapák Dominik            BRU0703   Ulita-HOBRA Orienteering  11:32:00
 352    8224 Kopecký Michal            SJC0801   Sportcentrum Jičín        11:36:00
 353       0 Vakant                              Vakant                    11:40:00
 354       0 Vakant                              Vakant                    11:44:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H14C 3.00 km, 15 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
 355   53569 Fajfr Marek               ZAM0602 B OB TJ Sokol Žamberk       10:01:00
 356 2078481 Hanuš Filip               VRL0604 A OOS TJ Spartak Vrchlabí   10:03:00
 357 8663189 Štichhauer Adam           LPU0603 B OK Lokomotiva Pardubice   10:05:00
 358 2141913 Kerhát David              LTU0502   OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:07:00
 359 8000142 Janků Štěpán              SJC0501 B Sportcentrum Jičín        10:09:00
 360  232905 Jirout Jan                CHC0601 C K.O.B. Choceň             10:11:00
 361 8670486 Meier Jakub               BRU0501 C Ulita-HOBRA Orienteering  10:13:00
 362 2027238 Stavrinou David           SRK0506 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn 10:15:00
 363 2127658 Votoček Michal            JIL0601 B OK Jilemnice              10:17:00
 364 2091551 Jiroušek Dominik          SRK0602 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn 10:19:00
 365 8670737 Čihák Jan                 HOR0601 B TJ Jiskra Hořice          10:21:00
 366 8109314 Flos Tomáš                LPU0633 B OK Lokomotiva Pardubice   10:23:00
 367 2082901 Kurka Jaroslav            SHK0501 B OK Slavia Hradec Králové  10:25:00
 368 8662678 Stach Ondřej              JIL0602 B OK Jilemnice              10:27:00
 369 2075624 Hylmar Zdeněk             ZAM0504 C OB TJ Sokol Žamberk       10:29:00
 370 8109306 Sádovský Jáchym           LPU0508 B OK Lokomotiva Pardubice   10:31:00
 371 8660514 Hájek Dominik             CET0601 B TJ Loko Česká Třebová     10:33:00
 372 8109312 Vališ Vojtěch             LPU0512 B OK Lokomotiva Pardubice   10:35:00
 373 8052360 Dlabola Jakub             SJC0602 B Sportcentrum Jičín        10:37:00
 374    9636 Doucha Martin             SNA0501 B TJ START Náchod           10:39:00
 375 2096135 Pulc Ondřej               ZAM0505 B OB TJ Sokol Žamberk       10:41:00
 376  330520 Horáček Dominik           STH0600 C SK Studenec               10:43:00
 377 2035735 Pompach Lukáš             PHK0500 B OK 99 Hradec Králové      10:45:00
 378 2095970 Krejčí Martin             KOR0600 B OB DDM Kostelec nad Orlic 10:47:00
 379   53225 Malý Antonín              JIL0501 B OK Jilemnice              10:49:00
 380 2080847 Zounar Adam               SRK0507 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn 10:51:00
 381 2128454 Pirkl Jakub               CHC0503 C K.O.B. Choceň             10:53:00
 382 2027229 Šeps Daniel               SRK0504 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn 10:55:00
 383 8000239 Málek David               PHK0504 B OK 99 Hradec Králové      10:57:00
 384 8190806 Novotný Kamil             SJC0600 C Sportcentrum Jičín        10:59:00
 385 2080972 Čermák Martin             PHK0502 B OK 99 Hradec Králové      11:01:00
 386 7207356 Morávek Martin            SRK0503 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn 11:03:00
 387 2122282 Pavelec Matěj             NPA0501 B SK LOB Nová Paka          11:05:00
 388 2057590 Lazák Jan                 LTU0500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:07:00
 389 2102530 Hostinský Matěj           LPU0604 C OK Lokomotiva Pardubice   11:09:00
 390       0 Vakant                              Vakant                    11:11:00
 391       0 Vakant                              Vakant                    11:13:00
 392       0 Vakant                              Vakant                    11:15:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H14D 2.30 km, 10 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
 393 2032379 Janata Vojtěch            BRU0602 C Ulita-HOBRA Orienteering  10:17:00
 394       0 Novák Marek               SHK0505 C OK Slavia Hradec Králové  10:21:00
 395       0 Vakant                              Vakant                    10:25:00
 396       0 Vakant                              Vakant                    10:29:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H16C 3.20 km, 17 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
 397 2096141 Ježek Vojtěch             LPU0408 C OK Lokomotiva Pardubice   10:38:00
 398 2122280 Choutka Matěj             NPA0402 A SK LOB Nová Paka          10:42:00
 399 8109305 Váňa Vojtěch              LPU0312 C OK Lokomotiva Pardubice   10:46:00
 400 2035789 Valenta Ondřej            JIL0401 B OK Jilemnice              10:50:00
 401 8680412 Typlt Tomáš               NPA0406 B SK LOB Nová Paka          10:54:00
 402 2121005 Jakubský Adam             SHK0406 C OK Slavia Hradec Králové  10:58:00
 403 2113064 Balcar Jiří               SNA0301 C TJ START Náchod           11:02:00
 404  426308 Salaba Dan                JIL0404 C OK Jilemnice              11:06:00
 405 8109307 Novák Adam                LPU0320 B OK Lokomotiva Pardubice   11:10:00
 406 2102081 Filsak Rafael             SJC0301 C Sportcentrum Jičín        11:14:00
 407 7207030 Rak Tomáš                 SHK0400 B OK Slavia Hradec Králové  11:18:00
 408 2134333 Vanický Richard           KOR0303 C OB DDM Kostelec nad Orlic 11:22:00
 409 7207884 Fajfer Filip              NPA0401 B SK LOB Nová Paka          11:26:00
 410 2049547 Kuhn Vojtěch              LPU0404 C OK Lokomotiva Pardubice   11:30:00
 411 2051521 Hladký Filip              KOR0300 C OB DDM Kostelec nad Orlic 11:34:00
 412       0 Vakant                              Vakant                    11:38:00
 413       0 Vakant                              Vakant                    11:42:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H18C 3.60 km, 20 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
 414 7300085 Vaňura Vít                HOR0203 C TJ Jiskra Hořice          11:11:00
 415 8109304 Vališ Jan                 LPU0210 B OK Lokomotiva Pardubice   11:15:00
 416    9967 Poláček Radim             PHK0201 C OK 99 Hradec Králové      11:19:00
 417       0 Vakant                              Vakant                    11:23:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H21C 4.70 km, 23 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
 418  515050 Mašata Roman              PHK7107 C OK 99 Hradec Králové      10:04:00
 419 2073743 Bartoň Zdeněk             NPA8301 C SK LOB Nová Paka          10:08:00
 420 8205000 Hanzl Tomáš               SJC8205 C Sportcentrum Jičín        10:12:00
 421 8670463 Novotný Tomáš             PHK8101 C OK 99 Hradec Králové      10:16:00
 422 1420240 Škoda Jáchym              LTU8700 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:20:00
 423    9193 Šabatka Jan               SHK9001 C OK Slavia Hradec Králové  10:24:00
 424    9771 Zlámal Aleš               LTU8701 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:28:00
 425 2035717 Hrouda Matěj              JIL9804 C OK Jilemnice              10:32:00
 426 8662680 Šitina Jakub              LTU0001 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:36:00
 427 2058468 Filip Filip               SHK9000 C OK Slavia Hradec Králové  10:40:00
 428  682098 Novák Jiří                NPA7502 C SK LOB Nová Paka          10:44:00
 429 8663113 Novotný Milan             PHK6502 C OK 99 Hradec Králové      10:48:00
 430    7213 Kupka Jaroslav            ALB7800 C OOB Albrechtice nad Orlic 10:52:00
 431 8656595 Novotný Radek             PHK7402 C OK 99 Hradec Králové      10:56:00
 432 8655470 Doucha Jiří               SNA7105 C TJ START Náchod           11:00:00
 433 2144189 Vítek Petr                PHK7601 C OK 99 Hradec Králové      11:04:00
 434 7208023 Jedlička Michal           SHK7309 C OK Slavia Hradec Králové  11:08:00
 435 7204489 Šklíba Jan                SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn 11:12:00
 436 7203457 Vávra Jaroslav            LPU7308 C OK Lokomotiva Pardubice   11:16:00
 437       0 Vakant                              Vakant                    11:20:00
 438       0 Vakant                              Vakant                    11:24:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H21D 3.70 km, 16 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
 439 7209785 Macl Jan                  LPU9102 C OK Lokomotiva Pardubice   10:02:00
 440 8012039 Vandělík Michal           ALB8501 C OOB Albrechtice nad Orlic 10:06:00
 441 7207613 Janeček Tomáš             PHK9205 C OK 99 Hradec Králové      10:10:00
 442    7218 Sojka Lukáš               ALB8500 C OOB Albrechtice nad Orlic 10:14:00
 443  981815 Procházka Tomáš           LPU9110 C OK Lokomotiva Pardubice   10:18:00
 444 1404034 Tomalík Ondřej            SHK8904 C OK Slavia Hradec Králové  10:22:00
 445    7207 Roll Martin               ALB8401 C OOB Albrechtice nad Orlic 10:26:00
 446 2079499 Kutílek Jakub             LPU8609 C OK Lokomotiva Pardubice   10:30:00
 447       0 Vakant                              Vakant                    10:34:00
 448       0 Vakant                              Vakant                    10:38:00
 449 2083384 Vágner Vladislav          SJC8602 C Sportcentrum Jičín        10:42:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H35C 4.20 km, 21 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
 450 8000235 Svoboda Ondřej            SHK7605 C OK Slavia Hradec Králové  10:01:00
 451 7210085 Andrš Petr                ZAM8401 C OB TJ Sokol Žamberk       10:04:00
 452 8623000 Vandas Luděk              VAM6601 C OB Vamberk                10:07:00
 453 2143399 Matoušek Josef            PHK7900 C OK 99 Hradec Králové      10:10:00
 454 8663196 Zitka Adam                LPU8402 C OK Lokomotiva Pardubice   10:13:00
 455 2032383 Rusin Jan                 BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteering  10:16:00
 456 2102085 Šnokhous Jan              SJC8002 C Sportcentrum Jičín        10:19:00
 457 2134254 Novák Pavel               0060002   MC Cirkus                 10:22:00
 458 8654390 Pleva Stanislav           SJC7601 C Sportcentrum Jičín        10:25:00
 459    9134 Toužil Karel              SHK7602 C OK Slavia Hradec Králové  10:28:00
 460 2025376 Václavek Jan              LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice   10:31:00
 461       0 Škorpil Martin            HOR5700 C TJ Jiskra Hořice          10:34:00
 462 2070817 Ježek Vladimír            LPU7311 C OK Lokomotiva Pardubice   10:37:00
 463 2122247 Jakubský Radek            SHK7603 C OK Slavia Hradec Králové  10:40:00
 464 2088213 Podlešák Marek            PHK7802 C OK 99 Hradec Králové      10:43:00
 465    7756 Čečka Jiří                SHK7600 C OK Slavia Hradec Králové  10:46:00
 466    9762 Vrbata Alan               HOS7801 C TJ Tatran Hostinné        10:49:00
 467 2116463 Matěásko Dušan            JIL7503 C OK Jilemnice              10:52:00
 468 8636191 Fukátko Jan               LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice   10:55:00
 469       0 Vakant                              Vakant                    10:58:00
 470       0 Vakant                              Vakant                    11:01:00
 471 8656634 Svoboda Lukáš             SHK7905 C OK Slavia Hradec Králové  11:04:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H35D 3.60 km, 16 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
 472    9852 Adamovský Michal          TYN7200 C OOB SK Týniště nad Orlicí 10:01:00
 473 2060298 Hladký Tomáš              KOR7600 C OB DDM Kostelec nad Orlic 10:05:00
 474 7210098 Panáček Aleš              SHK7604 C OK Slavia Hradec Králové  10:09:00
 475    9067 Zlesák Ondřej             JIL7601 C OK Jilemnice              10:13:00
 476 8670476 Puš Roman                 STH7501 C SK Studenec               10:17:00
 477 2127624 Frosch Petr               LPU7514 C OK Lokomotiva Pardubice   10:21:00
 478 2057588 Brož Michal               LTU8000 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:25:00
 479 2049548 Kuhn Jiří                 LPU7718 C OK Lokomotiva Pardubice   10:29:00
 480  553452 Souček Karel              SHK6601 C OK Slavia Hradec Králové  10:33:00
 481 2070819 Kroupa Jan                LPU8103 C OK Lokomotiva Pardubice   10:37:00
 482 2049538 Műller Kamil              TYN7500 C OOB SK Týniště nad Orlicí 10:41:00
 483 2075603 Pitrmuc Jan               JIL7703 C OK Jilemnice              10:45:00
 484 7210242 Šišma Pavel               TYN6901 C OOB SK Týniště nad Orlicí 10:49:00
 485  232633 Śafář Miroslav            CET7001 C TJ Loko Česká Třebová     10:53:00
 486 2111605 Daněk Petr                TYN7900 C OOB SK Týniště nad Orlicí 10:57:00
 487    9352 Vrábel Petr               PHK7604 C OK 99 Hradec Králové      11:01:00
 488       0 Erbert Ladislav           0080001   TJ Harant Pecka           11:05:00
 489 7210917 Goláň Oldřich             LPU7417 C OK Lokomotiva Pardubice   11:09:00
 490   53164 Čapek Miroslav            PHK7603 C OK 99 Hradec Králové      11:13:00
 491 2102528 Horkel Jan                LPU7911 C OK Lokomotiva Pardubice   11:17:00
 492   51102 Koutný Pavel              PHK7108 C OK 99 Hradec Králové      11:21:00
 493 2108901 Macháček Lubomír          LPU7515 C OK Lokomotiva Pardubice   11:25:00
 494 8663194 Kvapil Ondřej             PHK7804 C OK 99 Hradec Králové      11:29:00
 495 9201683 Nekvapil Ondřej           LPU7403 C OK Lokomotiva Pardubice   11:33:00
 496 2027222 Zemánek Miroslav          SRK7401 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn 11:37:00
 497       0 Vakant                              Vakant                    11:41:00
 498       0 Vakant                              Vakant                    11:45:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H45C 3.40 km, 16 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
 499    9232 Dvořák Luboš              LPU6801 C OK Lokomotiva Pardubice   10:02:00
 500 1451527 Slavík Pavel              SNA7349 C TJ START Náchod           10:05:00
 501 7200907 Pipek Kamil               LPU7310 C OK Lokomotiva Pardubice   10:08:00
 502 2113495 Čihák Petr                HOR6900 C TJ Jiskra Hořice          10:11:00
 503    9126 Netuka Jan                SHK7001 C OK Slavia Hradec Králové  10:14:00
 504 2129185 Czagan Jan                LPU7106 C OK Lokomotiva Pardubice   10:17:00
 505    9151 Chmelař Pavel             SHK6402 C OK Slavia Hradec Králové  10:20:00
 506 9200535 Křivda Ivan               CHC6701 C K.O.B. Choceň             10:23:00
 507    9531 Langr Jan                 SHK6701 C OK Slavia Hradec Králové  10:26:00
 508 7203467 Chrást Tomáš              STH7401 C SK Studenec               10:29:00
 509 2102685 Zídek Jan                 PHK7303 C OK 99 Hradec Králové      10:32:00
 510 8667967 Vališ Jan                 LPU7104 C OK Lokomotiva Pardubice   10:35:00
 511 2027249 Hanl Vratislav            SRK7402 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn 10:38:00
 512 7200596 Kaplan Jan                LPU6401 C OK Lokomotiva Pardubice   10:41:00
 513    9407 Kunart Tomáš              PHK7205 C OK 99 Hradec Králové      10:44:00
 514  301168 Filičko Marek             LPU7102 C OK Lokomotiva Pardubice   10:47:00
 515 2070821 Cichý David               PHK7001 C OK 99 Hradec Králové      10:50:00
 516    9335 Kober Michal              LPU6702 C OK Lokomotiva Pardubice   10:53:00
 517 2032106 Vávra Radek               HOR6301 C TJ Jiskra Hořice          10:56:00
 518    9230 Fencl Petr                LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice   10:59:00
 519 9650526 Kavalír Karel             PHK6503 C OK 99 Hradec Králové      11:02:00
 520 2070813 Janáček Tomáš             LPU7312 C OK Lokomotiva Pardubice   11:05:00
 521 8660388 Nadera Dariusz            009       009-CX80 Kalisz           11:08:00
 522       0 Vakant                              Vakant                    11:11:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H45D 2.80 km, 13 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
 523 2049521 Šípek Jaroslav            LPU7422 C OK Lokomotiva Pardubice   10:01:00
 524 2114991 Bílek Tomáš               SJC7307 C Sportcentrum Jičín        10:04:00
 525  682602 Věříš Jan                 LPU7103 C OK Lokomotiva Pardubice   10:07:00
 526    9702 Zemánek Mojmír            JIL7103 C OK Jilemnice              10:10:00
 527  416261 Hnyk Petr                 SNA5701 C TJ START Náchod           10:13:00
 528 8008020 Řehák Pavel               SJC6001 C Sportcentrum Jičín        10:16:00
 529 2087718 Vaňura Tomáš              HOR6800 C TJ Jiskra Hořice          10:19:00
 530  426352 Janovský Petr             JIL7202 C OK Jilemnice              10:22:00
 531  232953 Zákravský Zdeněk          SNA5702 C TJ START Náchod           10:25:00
 532 2049557 Cibulka Radek             LPU7107 C OK Lokomotiva Pardubice   10:28:00
 533 2103291 Rémiš Jaromír             SHK7200 C OK Slavia Hradec Králové  10:31:00
 534   49414 Gernert Alan              JIL7001 C OK Jilemnice              10:34:00
 535 2120620 Lapáček Jiří              SHK6600 C OK Slavia Hradec Králové  10:37:00
 536  995884 Justa Jaromír             PHK6101 C OK 99 Hradec Králové      10:40:00
 537 2096118 Třešňák Miloš             JIL6902 C OK Jilemnice              10:43:00
 538 2032371 Ptáček Miloš              BRU7000 C Ulita-HOBRA Orienteering  10:46:00
 539 2124783 Šimek Oldřich             STH7101 C SK Studenec               10:49:00
 540    9010 Vojtěch Libor             HOR7303 C TJ Jiskra Hořice          10:52:00
 541    9558 Marhold Stanislav         CHC6603 C K.O.B. Choceň             10:55:00
 542 2017669 Kohout Josef              SHK6902 C OK Slavia Hradec Králové  10:58:00
 543    9327 Cinkan Zdeněk             LPU6201 C OK Lokomotiva Pardubice   11:01:00
 544 2033634 Meier Jiří                BRU7400 C Ulita-HOBRA Orienteering  11:04:00
 545    9671 Rykala Karel              VAM6401 C OB Vamberk                11:07:00
 546    9629 Imlauf Martin             SNA6301 C TJ START Náchod           11:10:00
 547 1413331 Melichar Igor             PHK6504 C OK 99 Hradec Králové      11:13:00
 548 2035741 Rücker Petr               HOR6500 C TJ Jiskra Hořice          11:16:00
 549    9555 Semrád Pavel              CHC6602 C K.O.B. Choceň             11:19:00
 550 2095976 Vých Luboš                KOR7300 C OB DDM Kostelec nad Orlic 11:22:00
 551       0 Vakant                              Vakant                    11:25:00
 552       0 Vakant                              Vakant                    11:28:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H55C 3.00 km, 17 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
 553 2059745 Hlaváček Lubomír          PHK6401 C OK 99 Hradec Králové      10:36:00
 554 2116196 Štěrba Pavel              LPU5408 C OK Lokomotiva Pardubice   10:39:00
 555    7243 Tůma Miloš                DOB5600 C KOB Dobruška              10:42:00
 556    7224 Černý Petr                ALB6000 C OOB Albrechtice nad Orlic 10:45:00
 557    9774 Erlebach Josef            JIL5201 C OK Jilemnice              10:48:00
 558 7209277 Roudný Václav             LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice   10:51:00
 559    9772 Sombota Jiří              LTU5901 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:54:00
 560 8116813 Knap Jan                  LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice   10:57:00
 561 2102525 Běhoun Pavel              PHK5701 C OK 99 Hradec Králové      11:00:00
 562    9899 Kološ Oldřich             LPU6003 C OK Lokomotiva Pardubice   11:03:00
 563 2059741 Kalibán Jaroslav          NPA5101 C SK LOB Nová Paka          11:06:00
 564    9087 Kynčl Stanislav           JIL5401 C OK Jilemnice              11:09:00
 565 2108909 Novotný Miroslav          LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice   11:12:00
 566  232860 Záveský Richard           CET6301 C TJ Loko Česká Třebová     11:15:00
 567    9260 Farář Václav              LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice   11:18:00
 568 8670484 Škorpil Martin            HOR5700 C TJ Jiskra Hořice          11:21:00
 569       0 Vakant                              Vakant                    11:24:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H55D 2.50 km, 14 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
 570    9775 Krejčí Jaroslav           LTU5801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:03:00
 571 7202881 Souček Pavel              PHK5503 C OK 99 Hradec Králové      10:06:00
 572 7207852 Vícha Vladimír            LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice   10:09:00
 573    9070 Malý Evžen                JIL6102 C OK Jilemnice              10:12:00
 574 2032164 Sáňka Bedřich             LPU5102 C OK Lokomotiva Pardubice   10:15:00
 575 2085624 Andrš Milan               ZAM5801 C OB TJ Sokol Žamberk       10:18:00
 576 2075604 Dvořák Vladimír           LPU6004 C OK Lokomotiva Pardubice   10:21:00
 577 2088189 Čermák Libor              PHK5600 C OK 99 Hradec Králové      10:24:00
 578    9115 Šabatka Petr              SHK5703 C OK Slavia Hradec Králové  10:27:00
 579  301188 Lulay Miloš               LPU5502 C OK Lokomotiva Pardubice   10:30:00
 580       0 Vakant                              Vakant                    10:33:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H65C 2.50 km, 12 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
 581    9453 Vondrouš Jaroslav         PHK5201 C OK 99 Hradec Králové      11:01:00
 582    9533 Pohl Zdeněk               SRK5301 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn 11:05:00
 583 2085582 Čípa Jiří                 CET5002 C TJ Loko Česká Třebová     11:09:00
 584    9633 Langr Stanislav           SNA5403 C TJ START Náchod           11:13:00
 585    9818 Stárek Jiří               DOB5001 C KOB Dobruška              11:17:00
 586 8656516 Mrštík Václav             LPU5002 C OK Lokomotiva Pardubice   11:21:00
 587 2060215 Novák Karel               NPA5001 C SK LOB Nová Paka          11:25:00
 588 7200325 Hora Vladimír             VSP5100 C USK Praha                 11:29:00
 589 2075656 Pilgr Bohuslav            CET5101 C TJ Loko Česká Třebová     11:33:00
 590       0 Vakant                              Vakant                    11:37:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H65D 2.10 km, 10 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
 591    9256 Fridrich Jaroslav         LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice   10:45:00
 592    9731 Beňo Miroslav             TYN5301 C OOB SK Týniště nad Orlicí 10:49:00
 593 8656533 Klimpl Petr               LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice   10:53:00
 594       0 Vakant                              Vakant                    10:57:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H70C 2.10 km, 10 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
 595    9455 Vykysalý František        PHK3002 C OK 99 Hradec Králové      10:01:00
 596       0 Vakant                              Vakant                    10:05:00
 597  416268 Málek Josef               LPU3901 C OK Lokomotiva Pardubice   10:09:00
 598    9039 Tobiška Václav            ZAM4401 C OB TJ Sokol Žamberk       10:13:00
 599    9258 Vávra Jaroslav            LPU4601 C OK Lokomotiva Pardubice   10:17:00
 600    9038 Šponar Josef              ZAM4701 C OB TJ Sokol Žamberk       10:21:00
 601    9948 Bílek Vratislav           SJC4801 C Sportcentrum Jičín        10:25:00
 602    9610 Sokolář Zdeněk            SNA4501 C TJ START Náchod           10:29:00
 603 8084000 Mikulecký Jan             PHK3801 C OK 99 Hradec Králové      10:33:00
 604 8338383 Havlík Jaroslav           SJC3601 C Sportcentrum Jičín        10:37:00
 605       0 Vakant                              Vakant                    10:41:00
-------------------------------------------------------------------------------------

HDR 1.80 km, 6 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
 609 1006615 Stryková Kamila           LPU1651 C OK Lokomotiva Pardubice   10:00:00
 606    9302 Lučan Jakub               LPU1401 C OK Lokomotiva Pardubice   10:00:00
 614 2032381 Janatová Anežka           BRU0951   Ulita-HOBRA Orienteering  10:00:00
 608 2102521 Malochová Lenka           LPU2223   OK Lokomotiva Pardubice   10:00:00
 613 2045243 Dvořáková Marie           LPU1452 C OK Lokomotiva Pardubice   10:00:00
 610 2096245 Schmidtová Eva            VRL1251 C OOS TJ Spartak Vrchlabí   10:00:00
 607 2070814 Kuhnová Šárka             LPU1356 C OK Lokomotiva Pardubice   10:00:00
 612  920672 Kárníková Alžběta         LPU1354 C OK Lokomotiva Pardubice   10:00:00
 620       0 Krejčí Petr               VRL1103   OOS TJ Spartak Vrchlabí   10:00:00
 618  320290 Šafář Jan                 CET1402 C TJ Loko Česká Třebová     10:00:00
 615   52330 Palas Tomáš               SJC1501 C Sportcentrum Jičín        10:00:00
 667       0 Buchar Marcel Anička      VRL       OOS TJ Spartak Vrchlabí   10:00:00
 617 2070824 Cichý Marek               PHK1300 C OK 99 Hradec Králové      10:00:00
 622 2144164 Urbanec Patrik            STH1101 C SK Studenec               10:00:00
 619    9797 Vítek Michal              PHK1402 C OK 99 Hradec Králové      10:00:00
 616 2144185 Fischerová Tereza         STH1152 C SK Studenec               10:00:00
 621       0 Jakub Novák               0060003   MC Cirkus                 10:00:00
 611    9433 Pompach Tobiáš            PHK1201 C OK 99 Hradec Králové      10:00:00
 623  426351 Horák Vojtěch             JIL1501 C OK Jilemnice              10:00:00
 624       0 Matěj Novotný             0040002   Maxidum                   10:00:00
 625    8987 Wohanka Jakub             VRL1301 C OOS TJ Spartak Vrchlabí   10:00:00
 626  331655 Poláková Gabriela         VRL1351 C OOS TJ Spartak Vrchlabí   10:00:00
 627 8654569 Kopecký Mikuláš           0010001   Sportcentrum Jičín - nere 10:00:00
 628    9138 Svoboda Marek             0020001   STS Červenka              10:00:00
 629  206476 Kutlvašrová Marta         VRL1451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí   10:00:00
 630 2124785 Drápal Štěpán             STH1501 C SK Studenec               10:00:00
 631    9088 Tihonová Magdalena        PHK1450 C OK 99 Hradec Králové      10:00:00
 632  416296 Daněk Tomáš               TYN0900 C OOB SK Týniště nad Orlicí 10:00:00
 633 2108872 Brož Jiří                 LTU1101   OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:00:00
 634 2011867 Hladká Emma               KOR1350 C OB DDM Kostelec nad Orlic 10:00:00
 635 2087632 Špačková Aneta            KOR1150 C OB DDM Kostelec nad Orlic 10:00:00
 636 2111661 Bezvodová Elen            SHK1352 C OK Slavia Hradec Králové  10:00:00
 637 8102799 Zahradník Václav          SJC1200 C Sportcentrum Jičín        10:00:00
 638 7208202 Jedlička Michal           SHK1600 C OK Slavia Hradec Králové  10:00:00
 639 2120991 Jakubská Lucie            SHK1250 C OK Slavia Hradec Králové  10:00:00
-------------------------------------------------------------------------------------

P 2.30 km, 10 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
 640 2096143 Kadaně Miroslav           LPU7817 C OK Lokomotiva Pardubice   10:00:00
 641 2075645 Kroupová Kateřina         LPU8154 C OK Lokomotiva Pardubice   10:00:00
 642 2122269 Knedlíková Zuzana         SNA8052 C TJ START Náchod           10:00:00
 643 2035729 Kubík Dušan               LPU2222   OK Lokomotiva Pardubice   10:00:00
 646 1080493 Kubíková Irena            LPU6956 C OK Lokomotiva Pardubice   10:00:00
 645  416291 Zlámalová Jana            LTU8651 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:00:00
 668 2078457 Kuříková Zuzka            STH8452 C SK Studenec               10:00:00
 647  515072 Lacina Jindřich           LPU0211 C OK Lokomotiva Pardubice   10:00:00
 644    9287 Maloch Pavel              LPU7719 C OK Lokomotiva Pardubice   10:00:00
 649 2032180 Vejrová Iva               STH8852 C SK Studenec               10:00:00
 650       0 Šumberová Vladislava      0030001   Sumberky                  10:00:00
 651  301116 Tomášová Majda            SRK6753 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn 10:00:00
 652 2102083 Havelka Josef             SJC8402 C Sportcentrum Jičín        10:00:00
 655       0 Matuský Milan             0030002   Sumberky                  10:00:00
 654 2001933 Kynclová Petra            LTU7853   OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:00:00
 648 2057583 Hrůzová Martina           LTU7751   OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:00:00
 656 2129221 Věříšová Lenka            0050001   OB Lenka                  10:00:00
 653    9620 Rufferová Iva             SNA5052 C TJ START Náchod           10:00:00
-------------------------------------------------------------------------------------

T 3.70 km, 16 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
 660  301639 Jireš František           0070002   zelenkovi                 10:00:00
 657  405957 Maclová Kristýna          LPU9155 C OK Lokomotiva Pardubice   10:00:00
 659 2126355 Kubín Jan                 HOR7400 C TJ Jiskra Hořice          10:00:00
 666  339016 Ehler Tomáš               VSP8102 C USK Praha                 10:00:00
 665   51597 Ehlerová Petra            VSP7855 C USK Praha                 10:00:00
 661  416846 Novotný Vít               0040001   Maxidum                   10:00:00
 662       0 Morvay Tomáš              PHK0000 C OK 99 Hradec Králové      10:00:00
 664 2127605 Nedomová Iva              PDY7851 C Běhej Poděbrady           10:00:00
 658 2127893 Kubínová Marcela          HOR7550 C TJ Jiskra Hořice          10:00:00
 663 7207701 Zahradník Jakub           SJC8604 C Sportcentrum Jičín        10:00:00
-------------------------------------------------------------------------------------