Kód závodu          : 4925
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 30.03.2019
Místo konání        : Radostice, sokolovna
Mapa                : Radostice-Okrouhlík, 1:10000, e=5 m, 03/2019
Pořadatel           : BBM - BETA URSUS Rosice
Ředitel závodu      : Ptáček Ladislav
Hlavní rozhodčí     : Ptáček Pavel - R2
Ředitel závodu      : Ptáček Ladislav
Stavitel tratí      : Ptáček Pavel - R2
Klubová startovka

ABM - KOB ALFA Brno (38)
-------------------------------------------------------------------------------------
P          Dvořák Václav             ABM7302 C 2115713 10:30:00
P          Dvořáková Martina         ABM7253 C 2111812 10:30:00
P          Poloučková Vilma          ABM7251 C  219255 10:30:00
P          Obrátil Miroslav          ABM6502 C  361974 10:30:00
HDR        Žovincová Erika           ABM0000   2081395 10:30:00
H16        Rada Štěpán               ABM0404 B  420418 10:36:00
D12        Karafiátová Eliška        ABM0752 C   52014 10:38:00
H45        Polouček Pavel            ABM7100 C  438042 10:44:00
H21D       Theiner Lukáš             ABM9610 C  438046 10:47:00
H45        Kurečka Robert            ABM7210 C 2060216 10:48:00
H16        Dvořák Michal             ABM0402 C 2111740 10:52:00
H45        Palát Marek               ABM7047 C 1420860 10:52:00
H21D       Florián Vojtěch           ABM9901 A 8680585 10:53:00
H45        Smutný Radek              ABM6701 C  438049 10:56:00
H21D       Otrusina Jan              ABM9210 C 7209784 10:57:00
H65        Šnyrch František          ABM4902 C   52521 10:57:00
D21D       Otrusinová Jana           ABM9560 C   52013 10:59:00
H45        Svoboda Petr              ABM7124 C   49694 11:00:00
H12        Dvořák David              ABM0702 C 2134306 11:01:00
H21C       Mokrý Ondřej              ABM9410 C  886814 11:02:00
H16        Palát Tomáš               ABM0307 B  332962 11:06:00
H45        Adámek Libor              ABM6707 C  207849 11:06:00
D16        Poloučková Hana           ABM0350 B  438041 11:10:00
H21C       Obrátil Štěpán            ABM9409 C  886825 11:18:00
H21C       Palát Petr                ABM7415 C   52056 11:22:00
D35        Obrátilová Naďa           ABM6654 C  219257 11:32:00
H35        Mokrý Jan                 ABM6611 C  232736 11:32:00
D21C       Mulíčková Markéta         ABM0362 A 8656699 11:39:00
D35        Mokrá Regina              ABM6854 C  232740 11:42:00
D21C       Mulíčková Eva             ABM7469 C   52041 11:43:00
H35        Mulíček Ondřej            ABM7405 C  337650 11:46:00
D14        Palátová Renáta           ABM0655 B 2054645 11:47:00
H35        Odehnal Roman             ABM6909 C  232879 11:56:00
H14        Žovinec Pavel             ABM0509 C 2081399 11:58:00
D35        Odehnalová Kamila         ABM7052 C  332950 12:00:00
D14        Kurečková Klára           ABM0657 B  337648 12:01:00
H35        Rada Pavel                ABM7401 C    8004 12:04:00
D35        Radová Martina            ABM7451 C    8010 12:20:00
-------------------------------------------------------------------------------------

ABR - A-team NOVO Bruntál (2)
-------------------------------------------------------------------------------------
HDR        Jašková Adriana           ABR0950 C 8660585 10:30:00
HDR        Jašek Vít                 ABR1111 C 8662350 10:30:00
-------------------------------------------------------------------------------------

ADA - OOB Spartak Adamov (21)
-------------------------------------------------------------------------------------
HDR        Burdilák Robin            ADA1501   1414506 10:30:00
H21C       Mareček Jiří              ADA5901 C 2032120 10:40:00
D12        Strýčková Barbora         ADA0852 C 2073676 10:42:00
D45        Richterová Nataša         ADA7451 C   52715 10:44:00
D45        Strýčková Monika          ADA7454 C 2073658 10:48:00
D21D       Čížková Eliška            ADA0051 C   49863 10:55:00
H45        Strýček Jiří              ADA6701 C 2087717 10:58:00
D21C       Matulová Iva              ADA8451      8083 11:07:00
H55        Věžník Antonín            ADA5505 C   52712 11:09:00
D16        Richterová Julie          ADA0351 C   49285 11:12:00
H10        Procházka Ferdinand       ADA1001 C 2073729 11:14:00
D14        Procházková Doubravka     ADA0651 B  981840 11:25:00
H55        Truhlář Karel             ADA5111 C 2032151 11:25:00
D21C       Čížková Markéta           ADA9652 C   49862 11:31:00
H21C       Procházka Jiří            ADA7512 C   49864 11:32:00
H35        Čížek Petr                ADA7101 C  336714 11:40:00
D35        Procházková Lucie         ADA7651 C  352314 11:46:00
H14        Strýček Jan               ADA0503 A 2073679 11:54:00
H14        Odehnal Tomáš             ADA0500 B 8660407 12:12:00
D21C       Matulová Lucie            ADA8880 C 2042533 12:17:00
H35        Provazník Dušan           ADA7301 C 2127612 12:20:00
-------------------------------------------------------------------------------------

ASU - Magnus Orienteering (3)
-------------------------------------------------------------------------------------
H21D       Seitler Milan             ASU9148 C  301583 10:41:00
H21C       Rohan Tomáš               ASU9009 C 7207034 11:14:00
D21C       Rešová Kateřina           ASU9090 C   52856 11:59:00
-------------------------------------------------------------------------------------

BBM - BETA URSUS Rosice (9)
-------------------------------------------------------------------------------------
D12        Dvořáková Lucie           BBM0750 B 2088166 10:30:00
P          Martinkovičová Marika     BBM0752 C 2117706 10:30:00
HDR        Kadlecová Jolana          BBM1052 C 2117705 10:30:00
HDR        Němcová Irena             BBM1051 C 2117704 10:30:00
HDR        Hess Ludvík               BBM0900 C 2117703 10:30:00
D16        Škondrová Šárka           BBM0350 C 2133889 11:16:00
D14        Petrášová Kateřina        BBM0550 C 2112728 11:33:00
H14        Martinkovič Šimon         BBM0503 C 2112721 11:56:00
H14        Dvořák Jakub              BBM0502 C 2085655 12:20:00
-------------------------------------------------------------------------------------

BOV - TJ Baník Ostrava OKD (1)
-------------------------------------------------------------------------------------
D65        Stará Pavla               BOV4251 C    9576 10:43:00
-------------------------------------------------------------------------------------

CTB - SK OB Chotěboř (1)
-------------------------------------------------------------------------------------
H21C       Hübner Jan                CTB7902 C 2082923 10:32:00
-------------------------------------------------------------------------------------

HLV - KČT - OB Holešov (1)
-------------------------------------------------------------------------------------
D35        Smětáková Ivana           HLV8153 C   52670 11:26:00
-------------------------------------------------------------------------------------

CHC - K.O.B. Choceň (1)
-------------------------------------------------------------------------------------
H21C       Pátek Michal              CHC8603 C 8025343 11:04:00
-------------------------------------------------------------------------------------

KON - KOB Konice (2)
-------------------------------------------------------------------------------------
D45        Hlavová Miroslava         KON6389 C   52417 10:56:00
D21C       Hlavová Hana              KON8888 C 8635805 11:15:00
-------------------------------------------------------------------------------------

KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk (2)
-------------------------------------------------------------------------------------
H10        Růžička Matěj             KSU0901 C 2051494 11:06:00
H35        Růžička Lukáš             KSU7849 C 8656712 11:52:00
-------------------------------------------------------------------------------------

LBM - TJ Lokomotiva Ingstav Brno (17)
-------------------------------------------------------------------------------------
P          Vlková Karolína           LBM9252 C 1409874 10:30:00
HDR        Eliášek Jakub             LBM1101 C 2112765 10:30:00
H21D       Stejskal Ondřej           LBM8801 C   52088 10:33:00
D65        Tomanová Jana             LBM4955 C   52055 10:35:00
H45        Korpas Jaroslav           LBM6113 C 1409878 10:46:00
H21D       Kycl Miroslav             LBM7100 C   52026 10:49:00
H16        Kycl Lukáš                LBM0300 C   52042 10:50:00
D45        Janská Iva                LBM5795 C  219280 10:52:00
H12        Eliášek Patrik            LBM0801 C 2112754 10:57:00
D21D       Tomanová Veronika         LBM7751 C  219277 11:11:00
D21D       Eliášková Hana            LBM8051 C 2113043 11:15:00
H12        Salajka Michal            LBM0701 C   52068 11:17:00
H55        Štěpánek Jiří             LBM5401 C 2122244 11:23:00
D35        Korpasová Ivana           LBM7362 C 1409879 11:36:00
D14        Tomanová Eliška           LBM0651 B   52032 11:49:00
D55        Matyášová Lenka           LBM6460 C   52093 12:11:00
D55        Salajková Věra            LBM5558 C 2113045 12:21:00
-------------------------------------------------------------------------------------

MAS - OOB Aš (1)
-------------------------------------------------------------------------------------
H21C       Redlich Tomáš             MAS8200 C    9097 10:36:00
-------------------------------------------------------------------------------------

MBM - O-mikron (1)
-------------------------------------------------------------------------------------
H21C       Zelinka Jiří              MBM8740 C 8656681 12:10:00
-------------------------------------------------------------------------------------

OSN - SK Orientační sporty Nové Město na Moravě (14)
-------------------------------------------------------------------------------------
D35        Dvořáčková Jana           OSN7850 C   52230 10:30:00
D10        Dostálová Adéla           OSN0750 C   52138 10:38:00
H16        Dvořáček Jakub            OSN0303 C   53173 10:40:00
D10        Dvořáčková Eva            OSN1050 C   53177 10:46:00
H21C       Kamenický Jeroným         OSN9549 C 8651708 10:50:00
H16        Chrást Lukáš              OSN0301 C   52000 10:56:00
H21C       Kamenický Tobiáš          OSN9339 C 9930517 10:58:00
D12        Dvořáčková Jana           OSN0757 C   53158 11:08:00
D12        Kamenická Tereza Ester    OSN0888 C 7208071 11:12:00
H21C       Kamenický Radan           OSN6004 C 9601003 11:26:00
H21C       Zrník Tomáš               OSN7118 C 8659415 11:38:00
H14        Zrník Tomáš               OSN0606 C 8662686 11:42:00
D35        Kamenická Lenka           OSN6955 C 9690219 11:54:00
H14        Dvořáček Tomáš            OSN0505 C 2011898 12:04:00
-------------------------------------------------------------------------------------

PBM - TJ Spartak 1. brněnská (7)
-------------------------------------------------------------------------------------
HDR        Trš Josef                 PBM1501 C 2126288 10:30:00
HDR        Sladký Ivan               PBM5513     52021 10:30:00
H45        Trš Lubomír               PBM7302 C  682097 10:50:00
H21D       Růžek Lukáš               PBM8500     52053 10:55:00
H35        Kheil Radim               PBM7301 C 2131192 11:18:00
H55        Robotka Libor             PBM5303 C 7209359 11:43:00
D55        Sladká Zora               PBM6059     49465 12:15:00
-------------------------------------------------------------------------------------

PHK - OK 99 Hradec Králové (1)
-------------------------------------------------------------------------------------
D21C       Svobodová Lenka           PHK9551 C  995893 11:27:00
-------------------------------------------------------------------------------------

PZR - UNITOP SKP Žďár nad Sázavou (2)
-------------------------------------------------------------------------------------
H55        Pospíšil Jaromír          PZR4417 C   51994 11:17:00
H35        Skryja Bořivoj            PZR6106 C  232492 12:10:00
-------------------------------------------------------------------------------------

RBK - SK Radioklub Blansko (23)
-------------------------------------------------------------------------------------
H16        Fousek Vojtěch            RBK0403 B 1414504 10:30:00
P          Pekárková Radka           RBK6767 C 2067938 10:30:00
P          Šujanová Kateřina         RBK7851 C 2127529 10:30:00
HDR        Jágrová Zuzana            RBK1051 C   53205 10:30:00
HDR        Broschová Alžběta         RBK1151 C 2061781 10:30:00
D10        Jágrová Aneta             RBK0951 C   49682 10:32:00
H16        Fousek Matěj              RBK0402 B 1413719 10:34:00
H16        Hanousek Matěj            RBK0404 B  301286 10:38:00
H45        Jalový Vlastimil          RBK6120 C   49900 10:38:00
D10        Šujanová Rozálie          RBK0952 C 2115694 10:42:00
H21D       Pekárek Aleš              RBK6602 C    4643 10:45:00
H21D       Watson Kevin              RBK8101 C 1412021 10:51:00
D12        Šujanová Berenika         RBK0752 C 2115693 10:52:00
H55        Jalový Jaroslav           RBK5719 C    8812 11:11:00
H21C       Henek Michal              RBK8605 C  515193 11:20:00
H55        Henek Milan               RBK5307 C   52078 11:21:00
D35        Broschová Lucie           RBK7451 C 2061836 11:22:00
H14        Brosch Ondřej             RBK0606 B 8660437 11:44:00
D21C       Mazalová Monika           RBK9252 C 8667995 11:51:00
D14        Vrbková Marta             RBK0651 C 2127554 11:55:00
H35        Hanousek Kamil            RBK7401 C 2115695 12:16:00
D55        Jalová Marie              RBK5761 C   49601 12:17:00
H35        Procházka Jan             RBK7901 C 2127597 12:30:00
-------------------------------------------------------------------------------------

SBK - KOB START Blansko (9)
-------------------------------------------------------------------------------------
P          Jágr Jaroslav             SBK7549    410339 10:30:00
D65        Kolaříková Věra           SBK5251 C   49685 10:33:00
H21D       Bařina Jiří               SBK8101 C  330612 10:39:00
H21D       Dressler Jan              SBK7911 C 2045244 10:43:00
D21D       Růžková Kateřina          SBK8550   1985427 11:09:00
D35        Jágrová Vlasta            SBK7789 C 8662315 11:24:00
H55        Kolařík Zdeněk            SBK5406 C 2141907 11:27:00
H55        Buřt Vladimír             SBK6301 C 2102705 11:31:00
H55        Peťovský Jan              SBK6201 C   52076 11:37:00
-------------------------------------------------------------------------------------

SHK - OK Slavia Hradec Králové (2)
-------------------------------------------------------------------------------------
D21D       Jirásková Barbora         SHK9050 C 2053561 11:05:00
H21C       Jirásek Michal            SHK8901 C 8656557 11:42:00
-------------------------------------------------------------------------------------

SJI - OK Jihlava (13)
-------------------------------------------------------------------------------------
D65        Podhorská Věra            SJI5252 C  232900 10:37:00
H45        Petráček Aleš             SJI6301 C   53631 10:42:00
H16        Orany Vojtěch             SJI0401 A 2126366 10:48:00
D12        Oranyová Sylva            SJI0751 B   52192 11:00:00
H10        Prášil Adam               SJI0901 C 2088159 11:04:00
H10        Jirků Ondřej              SJI0904 C 2125311 11:08:00
D21C       Petráčková Kristýna       SJI9851 C  336763 11:11:00
H12        Prášil Jakub              SJI0702 B 2127589 11:13:00
H14        Jirků František           SJI0600 C   52966 11:38:00
H21C       Prášil Marek              SJI7313 R  500580 11:44:00
H55        Zeman Jaroslav            SJI5901 C 2085575 11:45:00
H35        Orany Tomáš               SJI7311 C  889294 11:50:00
H35        Prášil Aleš               SJI7415 C   52152 12:06:00
-------------------------------------------------------------------------------------

TBM - KOS TJ Tesla Brno (122)
-------------------------------------------------------------------------------------
H21C       Chromý Adam               TBM8841 R 8008841 10:30:00
D10        Eliášová Viktorie         TBM1052 C  446354 10:30:00
P          Ševčík Robert             TBM7010 C  232345 10:30:00
P          Jelínková Irena           TBM7664 C 2801248 10:30:00
P          Kroutil Petr              TBM7803 C 2067978 10:30:00
HDR        Vaculín Vilém             TBM1305 C 1450163 10:30:00
HDR        La Carbonara Noemi        TBM1156 C  416206 10:30:00
HDR        Hübner Václav             TBM1112 C 2118463 10:30:00
HDR        Chromý Filip              TBM1616 C  896975 10:30:00
HDR        Doušková Daniela          TBM1358 C 2087676 10:30:00
HDR        Vedrová Anika             TBM1351 C 2103788 10:30:00
HDR        Kozáková Michaela         TBM1552 C  515006 10:30:00
HDR        Kozáková Zuzana           TBM1352 C    9577 10:30:00
HDR        Kozák Vojtěch             TBM1101 C   53103 10:30:00
HDR        Malá Lucie                TBM1165 C   53221 10:30:00
HDR        Ženková Tereza            TBM1657         0 10:30:00
HDR        Hájek Vojtěch             TBM1201 C   53234 10:30:00
HDR        Urválková Anna            TBM1177 C   51513 10:30:00
HDR        Ryglová Beáta             TBM1158 C 2083404 10:30:00
HDR        Kubáň Patrik              TBM1001 C 7204525 10:30:00
HDR        Schwabová Barbora         TBM1188 C 7210817 10:30:00
HDR        Ptáčková Lucie            TBM1372 C   53240 10:30:00
HDR        Verner Jan                TBM1114 C 2083371 10:30:00
HDR        Kroutilová Eliška         TBM1361 C 2120661 10:30:00
D45        Zajíčková Lenka           TBM7152 C  446329 10:30:00
H21D       Minařík Luboš             TBM5711 C   53235 10:31:00
H12        Navrátil Jakub            TBM0811 C 2122243 10:31:00
D12        Sedláčková Hana           TBM0778 C 2083403 10:32:00
H16        Doušek Tomáš              TBM0401 A 8222007 10:32:00
H21C       Kozák Osvald              TBM8201 C 8201000 10:34:00
D10        Ptáčková Julie            TBM0980 C   53250 10:34:00
D45        Doušková Vlasta           TBM7060 C 2067215 10:34:00
H12        Račanský Jiří             TBM0706 B 2061842 10:35:00
D12        Myšková Ema               TBM0759 C   49555 10:36:00
H21D       Kavan Tomáš               TBM8603 C 8644875 10:37:00
D10N       Mudráková Natálie         TBM0953 C   52680 10:37:00
D45        Schwabová Kateřina        TBM7371 C 8001411 10:38:00
H12        Kroutil Jošt              TBM0712 C 2087678 10:39:00
D12        Folprecht Mia             TBM0858 C 2801014 10:40:00
D10N       Granátová Markéta         TBM1053 C  320136 10:41:00
D65        Procházková Helena        TBM5351 C 8301247 10:41:00
D45        Ehlová Pavla              TBM7377 C   52037 10:42:00
H12        Štěpánek Ondřej           TBM0809 C 8208112 10:43:00
D12        Skřivanková Anna          TBM0853 C 2058523 10:44:00
H16        Gryc Ondřej               TBM0406 A  888648 10:44:00
D65        Liščinská Eva             TBM4451 C   49660 10:45:00
D45        Miková Iva                TBM7071 C   53270 10:46:00
H21C       Stehlík Martin            TBM8525 C 8112567 10:48:00
D12        Dobrovolná Anna           TBM0758 B 8120028 10:48:00
D45        Kubáňová Jana             TBM7275 C 8007275 10:50:00
H12        La Carbonara Matteo       TBM0801 C 2083414 10:53:00
D12        Vernerová Hana            TBM0780 C 2087664 10:54:00
D45        Fuchsová Marcela          TBM7260 C 2067207 10:54:00
H10N       Kroutil Tadeáš            TBM0928 C 2087680 10:55:00
H65        Procházka Jan             TBM4907 C 8320135 10:55:00
H10        Malý Matyáš               TBM0910 C  320128 10:56:00
D12        Ryglová Adéla             TBM0857 C   53244 10:58:00
D45        Jašková Monika            TBM6363 C  230664 10:58:00
H10        Svirák Benjamin           TBM0915 C       0 11:00:00
H21D       Karlík Jan                TBM8809 C 8323322 11:01:00
H65        Dufek Jan                 TBM4231 C 2083416 11:01:00
D12        Kubáňová Tereza           TBM0756 C 8863207 11:02:00
D45        Hlaváčová Šárka           TBM7258 C   49656 11:02:00
H45        Urválek Jiří              TBM6107 C   53296 11:02:00
H12        Ševčík Filip              TBM0802 C  446368 11:03:00
H12        Hájek Štěpán              TBM0804 C 2103778 11:07:00
H35        Kubáň Pavel               TBM7506 C 7204478 11:08:00
D21C       Ptáčková Veronika         TBM7374 C 2083378 11:09:00
H21C       Vedra David               TBM7402 C 8200033 11:10:00
H12        Urválek Jan               TBM0707 B  410702 11:11:00
H35        Malý Martin               TBM7610 C 7204480 11:12:00
H12        Schwab Filip              TBM0710 B 8000710 11:15:00
D12        Čechová Johana            TBM0888 C 8180908 11:16:00
H35        Doušek Robert             TBM7911 C 2067213 11:16:00
D21C       Kozáková Zdenka           TBM7952 R 8663149 11:17:00
H12        Ptáček Jonáš              TBM0717 B 8070717 11:19:00
D35        Ševčíková Pavla           TBM7355 C   53255 11:20:00
H35        Horký Tomáš               TBM6747 C   49659 11:22:00
D21C       Grycová Veronika          TBM9859 C 9988889 11:23:00
H14        Eliáš Vojtěch             TBM0604 C 8662367 11:24:00
D14        Fuchsová Ema              TBM0653 B 8667974 11:27:00
H14        Folprecht Matyáš          TBM0606 B 8662278 11:28:00
D21C       Hlaváčová Anežka          TBM0199 A 8656742 11:29:00
D14        Mikulová Klára            TBM0553 B 2083386 11:31:00
H14        Svirák Jonatan            TBM0608 B 2087656 11:32:00
D21C       Hošeková Vanda            TBM9696 C 7200369 11:33:00
H55        Jašek Milan               TBM6201 C  232747 11:33:00
D35        La Carbonara Hana         TBM7652 C  515049 11:34:00
H14        Štěpánek Jan              TBM0607 B 8660548 11:36:00
D14        Baláčová Natálie          TBM0560 C 2083375 11:37:00
D35        Kroutilová Eva            TBM7861 C 2120617 11:40:00
D14        Doušková Kateřina         TBM0679 B 8123459 11:41:00
D35        Doušková Klára            TBM7761 C 2067214 11:44:00
D14        Hlaváčová Lucie           TBM0660 B 2059757 11:45:00
H14        Mudrák Daniel             TBM0629 B 8663145 11:46:00
H21C       Gryc Vojtěch              TBM0106 B  995867 11:50:00
D14        Doušková Hana             TBM0659 B 8149311 11:51:00
H14        Račanský Jakub            TBM0503 B 8100030 11:52:00
D21C       Korpasová Lucie           TBM0151 A 9101707 11:55:00
H35        La Carbonara Claudio      TBM7337 C 2083415 11:58:00
D35        Štěpánková Kateřina       TBM7654 C 2049566 11:58:00
D14        Dušková Tereza            TBM0554 A  232389 11:59:00
H14        Čech Radan                TBM0611 B 8663178 12:00:00
D35        Klíčová Kateřina          TBM7658 C 2083409 12:02:00
H35        Sedlář Petr               TBM7319 C  410254 12:02:00
D21C       Špringlová Kamila         TBM0050 A 7210403 12:03:00
H21C       Zimmermann Jakub          TBM8911 C 8645930 12:04:00
D35        Ryglová Kateřina          TBM7372 C   53227 12:06:00
H21C       Hlaváč Jiří               TBM6116 C   53247 12:08:00
D21C       Korpasová Tereza          TBM9898 R 9101703 12:09:00
H21C       Ehl Jiří                  TBM7701 C 8017701 12:12:00
D21C       Drábková Zuzana           TBM8452 C 8100025 12:13:00
H14        Vedra Tobiáš              TBM0621 B  446444 12:14:00
H21C       Hraboš Matej              TBM9547 C 7698697 12:16:00
H14        Ševčík Daniel             TBM0508 C 2067205 12:18:00
H35        Hájek Ondřej              TBM7511 C   53269 12:18:00
D21C       Stehlíková Jana           TBM8658 C   52339 12:19:00
H21C       Adámek Filip              TBM0101 A 8656745 12:20:00
H21C       Ptáček Ondřej             TBM7120 C 2083358 12:24:00
D35        Malá Alice                TBM7991 C 8470600 12:24:00
D55        Eremiášová Jana           TBM5451 C   52361 12:25:00
H21C       Kalina Tomáš              TBM8505 C 8352018 12:28:00
-------------------------------------------------------------------------------------

TRT - KOS Třešť (2)
-------------------------------------------------------------------------------------
D65        Oulická Hana              TRT5350 C 2102564 10:39:00
H65        Blecha Ladislav           TRT5100 C   51989 10:59:00
-------------------------------------------------------------------------------------

TTR - OOB Třebíč (16)
-------------------------------------------------------------------------------------
HDR        Věžník Roman              TTR1111 C 2115150 10:30:00
D65        Orálková Libuše           TTR5351 C   52253 10:31:00
D12        Věžníková Natálie         TTR0777 C 2115140 10:34:00
H35        Věžník Roman              TTR7901 C 7205015 11:10:00
H16        Cícha Václav              TTR0401 B 2092373 11:14:00
H55        Orálek Miroslav           TTR5201 C   52252 11:15:00
D21C       Kulichová Zuzana          TTR9151 C     116 11:19:00
H55        Koudelný Jiří             TTR5401 C   52251 11:29:00
H21C       Cícha Matěj               TTR0102 B 2800321 11:34:00
H55        Klusáček Martin           TTR5601 C 2103756 11:41:00
H21C       Píro Matěj                TTR8802 C 1988888 11:46:00
D35        Cíchová Pavlína           TTR7452 C 2092365 11:48:00
H14        Prášil Tomáš              TTR0501 A 8666871 11:50:00
D35        Kroupa Diana              TTR8156 C 1091203 11:52:00
D55        Klusáčková Jitka          TTR6152 C  303944 12:09:00
H35        Cícha Radek               TTR7503 C 2092381 12:14:00
-------------------------------------------------------------------------------------

UBM - MENISKOS Brno (17)
-------------------------------------------------------------------------------------
P          Floryán David             UBM7702 C 2049609 10:30:00
P          Vysočan Pavel             UBM6902 C 2049606 10:30:00
P          Ondrová Barbora           UBM7754 C  515446 10:30:00
HDR        Šilar Martin              UBM1101 C       0 10:30:00
HDR        Floryánová Alžběta        UBM1151 C  361909 10:30:00
H18        Čelechovský Matěj         UBM0202 B 2049604 10:32:00
D45        Čelechovská Zora          UBM7451 C 1410001 10:32:00
D12        Ondrová Amálie            UBM0754 C  515449 10:50:00
H10N       Ondra Vít                 UBM1002 C  515445 10:51:00
H65        Novotný Jan               UBM4401 C  682606 10:51:00
H16        Rajnoha Tomáš             UBM0303 B 2049608 11:00:00
D21D       Rajnohová Pavla           UBM7654 C  515452 11:07:00
H16        Račanský Jan              UBM0302 C 2126242 11:10:00
D12        Janíková Anna             UBM0855 C  361966 11:20:00
H35        Račanský Jan              UBM7903 C 8100030 11:28:00
D55        Svobodová Jindřiška       UBM5751 C 2121900 12:07:00
H35        Rajnoha Miroslav          UBM7104 C  515472 12:08:00
-------------------------------------------------------------------------------------

VBM - VSK Mendelu Brno (26)
-------------------------------------------------------------------------------------
P          Čechová Jitka             VBM8353 C 8660539 10:30:00
P          Banďouch Vratislav        VBM4301     53237 10:30:00
P          Růžička Tomáš             VBM8406 C       0 10:30:00
HDR        Čechová Adéla             VBM1351 C  209751 10:30:00
HDR        Sychrová Markéta          VBM1251 C   53311 10:30:00
HDR        Chloupková Kristýna       VBM1152 C   53312 10:30:00
D45        Bravená Alexandra         VBM6155 C  682079 10:36:00
H21C       Šedivý Jiří               VBM8207 C 2121762 10:42:00
H65        Dokoupil Vladimír         VBM4806 C 8656614 10:53:00
D21D       Sychrová Daniela          VBM8458 C 2116456 10:53:00
H21D       Otrusina David            VBM8205 C  682351 10:59:00
D21C       Vernerová Radka           VBM8558 C   53211 11:13:00
D21D       Chmelíková Zuzana         VBM9353 C  361990 11:17:00
H55        Svoboda Vladimír          VBM5715 C  416021 11:19:00
D21C       Fučíková Hana             VBM7751 C 1775519 11:21:00
H21C       Bravený Adam              VBM8801 C  866998 11:36:00
H21C       Chloupek Tomáš            VBM8404 C 2116496 11:40:00
H21C       Mazal Zdeněk              VBM8103 C 8656569 11:56:00
H21C       Čech Viktor               VBM8001 C   53485 12:00:00
H21C       Kořan Pavel               VBM7401 C  889316 12:14:00
D35        Hiršová Marcela           VBM7079 C 7201756 12:16:00
D55        Dokoupilová Zuzana        VBM5754 C   53306 12:19:00
H21C       Sychra Tomáš              VBM8305 C 2116498 12:22:00
D55        Potěšilová Vladimíra      VBM5655 C   53238 12:23:00
H21C       Verner Tomáš              VBM8204 C   49679 12:26:00
H21C       Fučík Karel               VBM7246 C  720921 12:30:00
-------------------------------------------------------------------------------------

VLI - Slavia Liberec orienteering (2)
-------------------------------------------------------------------------------------
H12        Heczko Erik               VLI0804 B 2113075 10:41:00
H14        Bednařík Vilém            VLI0509 A 8670461 12:08:00
-------------------------------------------------------------------------------------

VRB - Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem (2)
-------------------------------------------------------------------------------------
HDR        Hvorecká Eva              VRB8953 C  301211 10:30:00
H21D       Velička Jan               VRB8504 C  301233 10:35:00
-------------------------------------------------------------------------------------

XBM - PELLS ABND RACING TEAM (3)
-------------------------------------------------------------------------------------
HDR        Linhartová Anežka         XBM1051   2134298 10:30:00
HDR        Linhart Vojtěch           XBM1101   2134253 10:30:00
H35        Linhart Michal            XBM7801   8660912 11:06:00
-------------------------------------------------------------------------------------

ZBM - SK Žabovřesky Brno (99)
-------------------------------------------------------------------------------------
P          Barnatová Hana            ZBM7756 C 2094532 10:30:00
P          Mynář Martin              ZBM7403 C     130 10:30:00
HDR        Stehlíková Kateřina       ZBM1452 C 2104609 10:30:00
HDR        Zelená Berenika           ZBM1251 C 2115687 10:30:00
HDR        Hikl Martin               ZBM1104 C     114 10:30:00
D10N       Alešová Anna              ZBM1077 C 2092372 10:31:00
T          Auermüllerová Anna        ZBM0060 A  410338 10:31:00
H12        Marek Filip               ZBM0706 B 8660413 10:33:00
H18        Milán Tomáš               ZBM0111 A 7070007 10:34:00
D10        Kučerová Tereza           ZBM0957 C 2094514 10:36:00
H12        Saitl David               ZBM0805 C 2103687 10:37:00
H21C       Hikl Tomáš                ZBM8100 C 8660441 10:38:00
D10N       Beránková Julie           ZBM0956 C 2111731 10:39:00
D10        Beránková Kamila          ZBM1152 C 2111752 10:40:00
D45        Beránková Šárka           ZBM7356 C     102 10:40:00
H45        Zelený Pavel              ZBM7302 C 1403412 10:40:00
H16        Marek Vojtěch             ZBM0410 B 8660439 10:42:00
D10N       Coufalová Thea            ZBM1050 C 2092407 10:43:00
D10        Bašeová Jolana            ZBM1051 C 2103690 10:44:00
H12        Cicvárek Martin           ZBM0801 C 2067254 10:45:00
H21C       Kůr Jiří                  ZBM8304 C 1238304 10:46:00
H16        Ježek Filip               ZBM0414 B 8660425 10:46:00
D10        Coufalová Rea             ZBM0953 C 2092385 10:48:00
H12        Ježek David               ZBM0813 C 8667953 10:51:00
H21C       Drábek Jan                ZBM8511 C 8660410 10:52:00
H10N       Kyncl Ondřej              ZBM1003 C 2115684 10:53:00
H16        Štěrbák Josef             ZBM0409 B 8660412 10:54:00
H12        Bulička Martin            ZBM0807 C 2092359 10:55:00
H21C       Pauschek Karel            ZBM8509 C 8660430 10:56:00
D12        Hiklová Eva               ZBM0755 C 1633330 10:56:00
H10N       Aleš Mikuláš              ZBM1017 C 1414502 10:57:00
D21D       Kučerová Renata           ZBM7654 C 2090859 10:57:00
H16        Racek Josef               ZBM0400 C 8663130 10:58:00
H10        Koča František            ZBM1100 C 2111735 10:58:00
H12        Dohnal František          ZBM0811 C  232852 10:59:00
H21C       Zháňal Jan                ZBM8721 C 8660422 11:00:00
D21D       Hrbáčková Markéta         ZBM9959 C 2094517 11:03:00
H16        Oujezdský Matyáš          ZBM0307 C 1111187 11:04:00
H10N       Podhrázský Tomáš          ZBM1101 C 2103242 11:05:00
D12        Kočová Klára              ZBM0850 C 2061840 11:06:00
H21C       Finstrle Luděk            ZBM7902 C 8660402 11:08:00
H16        Milán Jakub               ZBM0407 A 8651737 11:08:00
H12        Zřídkaveselý Martin       ZBM0808 C 8660444 11:09:00
D12        Finstrlová Kristýna       ZBM0752 B 2067231 11:10:00
H10        Mynář Petr                ZBM0907 C     104 11:10:00
H21C       Jordanov Alexandr         ZBM9503 C 8660419 11:12:00
H16        Zelený Vladan             ZBM0405 C 2051518 11:12:00
D16        Barnatová Klára           ZBM0352 B 8660403 11:14:00
D12        Košťál Katarina           ZBM0452 C     136 11:14:00
H21C       Mokrý Stanislav           ZBM9202 R 8660442 11:16:00
D16        Pánková Klára             ZBM0456 B 2094524 11:18:00
D12        Peňázová Charlotte        ZBM0860 C  446349 11:18:00
H35        Kyncl Tomáš               ZBM7201 C 8660405 11:20:00
H21C       Hrazdil Jiří              ZBM8418 C 8660449 11:24:00
H35        Podhrázský Zbyšek         ZBM8202 C 7205034 11:24:00
H21C       Coufal Jáchym             ZBM0200 A 8660432 11:28:00
D14        Finstrlová Julie          ZBM0552 A 8660424 11:29:00
H14        Petrášek Eduard           ZBM0609 B 2090873 11:30:00
D35        Firešová Andrea           ZBM7353 C 1111097 11:30:00
H14        Zřídkaveselý Adam         ZBM0505 A 8660411 11:34:00
H35        Koča Jaroslav             ZBM8206 C  301217 11:34:00
D14        Stehlíková Barbora        ZBM0559 C 2103279 11:35:00
D35        Coufalová Martina         ZBM7755 C 2067925 11:38:00
H35        Ježek Petr                ZBM7202 C 7300188 11:38:00
D14        Mazálková Klára           ZBM0558 B 2127522 11:39:00
H14        Cicvárek Radim            ZBM0601 C 2051515 11:40:00
D21C       Křístková Veronika        ZBM8379 C   52865 11:41:00
H35        Beránek Miroslav          ZBM7705 C 2111737 11:42:00
D14        Ježková Ivana             ZBM0560 A 8660552 11:43:00
D21C       Odehnalová Tereza         ZBM9757 R 8660420 11:45:00
H35        Liščinský Tomáš           ZBM8411 C 2103680 11:48:00
D21C       Mádlová Věra              ZBM8951 C  995814 11:49:00
D35        Hrušková Lenka            ZBM6251 C   49398 11:50:00
D21C       Hendrychová Zuzana        ZBM8954 C 8660408 11:53:00
D14        Barnatová Magda           ZBM0653 B 2111757 11:53:00
H21C       Kůra Josef                ZBM8722 C  232254 11:54:00
D35        Cicvárková Lucie          ZBM7651 C 2067937 11:56:00
D21C       Hiklová Natalia           ZBM8350 E 8660431 11:57:00
D14        Ondrová Anna              ZBM0553 B 8660428 11:57:00
H21C       Mižúr Šimon               ZBM9443 C 2051380 11:58:00
H35        Baše Tomáš                ZBM7402 C 2103686 12:00:00
D21C       Indráková Adélka          ZBM9153 E 8644883 12:01:00
H21C       Hirš Otakar               ZBM9801 E 8656722 12:02:00
H14        Baše Matěj                ZBM0509 C 2092394 12:02:00
D35        Vršková Dagmar            ZBM7850 C 2094515 12:04:00
D21C       Hiršová Gabriela          ZBM9651 R 8660421 12:05:00
H21C       Zřídkaveselý Libor        ZBM7207 C 8660433 12:06:00
H14        Lasota Jan                ZBM0603 C 2067241 12:06:00
H14        Kučera Tomáš              ZBM0605 B 8660418 12:10:00
D35        Tachovská Kamila          ZBM7655 C 2094550 12:10:00
D21C       Molnárová Monika          ZBM9459 C 8122122 12:11:00
D55        Kabáthová Jitka           ZBM5582 C  232005 12:13:00
D35        Kočová Lenka              ZBM8160 C  815422 12:14:00
D21C       Hlavová Jindra            ZBM8989 E  515488 12:15:00
H14        Koča Vojtěch              ZBM0602 B 2051511 12:16:00
H21C       Kulich Martin             ZBM9009 C 2095961 12:18:00
D35        Finstrlová Alena          ZBM7550 C 2087665 12:18:00
D35        Šichová Radka             ZBM8051 C  434829 12:22:00
H35        Coufal Svatoš             ZBM6700 C 1396843 12:28:00
-------------------------------------------------------------------------------------