Kód závodu          : 5006
Název               : Oblastní žebříček
Datum               : 04.05.2019
Místo konání        : Lipnice nad Sázavou
Pořadatel           : JHB - TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Ředitel závodu      : Fencíková Vladislava - R2
Hlavní rozhodčí     : Culka Josef - R3
Ředitel závodu      : Fencíková Vladislava - R2
Stavitel tratí      : Čejka Tomáš - R2
JURY                : Voborníková Alena, Kaňák Petr, Nechanický Pavel

D10 2.40 km, 70 m, 6 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
 682379 Vítková Eva               CHT1053 C OOB SK Chrast             14:00:00
2081397 Nováková Anna Marie       CTB0951 C SK OB Chotěboř            14:04:00
 433091 Novotná Nicol             SJI0953 C OK Jihlava                14:08:00
7207853 Korecká Eva               CHT1054 C OOB SK Chrast             14:12:00
7202578 Lošťáková Ela             LTP0951 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 14:16:00
2120993 Slavíková Barbora         CHT0951 C OOB SK Chrast             14:20:00
2025364 Komárková Radka           SJH1151 C SJH Jindřichův Hradec     14:24:00
  52970 Kozderková Magdalena      PZR0652 C UNITOP SKP Žďár nad Sázav 14:28:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D10N 3.55 km, 70 m, 5 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
2081379 Teringlová Veronika       VCB1251 C OB České Budějovice       14:17:00
 436927 Pilná Anna                OSN1151 C SK Orientační sporty Nové 14:19:00
    109 Zelinová Ester            SJH0999   SJH Jindřichův Hradec     14:21:00
 361944 Kubešová Kristýna         RUZ1050 C TJ Růžená                 14:23:00
2113513 Mácová Barbora            DOB1050 C KOB Dobruška              14:25:00
      0 Dosbabová Magdaléna       TTR1151 C OOB Třebíč                14:27:00
  53152 Kozderková Jolana         PZR1050 C UNITOP SKP Žďár nad Sázav 14:29:00
  52240 Dvořáčková Eliška         TTR0951 C OOB Třebíč                14:31:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D12 2.33 km, 60 m, 8 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
7210807 Honzáková Nelka           JHB0851 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod  14:18:00
2082930 Běloušková Kateřina       CTB0752 B SK OB Chotěboř            14:20:00
2135179 Gregorová Julie           RUZ0750 C TJ Růžená                 14:22:00
2111820 Boučková Eva              CHT0751 C OOB SK Chrast             14:24:00
2088194 Mácová Natálie            DOB0770 C KOB Dobruška              14:26:00
2121893 Baďurová Eliška           PZR0752 B UNITOP SKP Žďár nad Sázav 14:28:00
2115709 Škapová Markéta           CHT0752 C OOB SK Chrast             14:30:00
2125342 Krátká Eliška             SJI0851 C OK Jihlava                14:32:00
7208071 Kamenická Tereza Ester    OSN0888 C SK Orientační sporty Nové 14:34:00
2081356 Vítková Hana              SJI0750 B OK Jihlava                14:36:00
      0 Dosbabová Veronika        TTR0851 C OOB Třebíč                14:38:00
2124755 Charouzová Eliška         CHT0851 C OOB SK Chrast             14:40:00
  49689 Nešporová Terezie         TTR0852 C OOB Třebíč                14:42:00
2126393 Pejchalová Zuzana         SJI0850 C OK Jihlava                14:44:00
 416309 Janošíková Marie          VCB0752 B OB České Budějovice       14:46:00
2113415 Potužníková Adéla         SJH0754 C SJH Jindřichův Hradec     14:48:00
2134353 Plachá Nora               STA0851 C OK Střelka                14:50:00
 232404 Komárková Zbyňka          SJH0751 B SJH Jindřichův Hradec     14:52:00
2115706 Kellerová Alice           CHT0852 C OOB SK Chrast             14:54:00
2121764 Jelínková Michaela        CTB0851 C SK OB Chotěboř            14:56:00
8004350 Janíčková Jolana          OSN0777 C SK Orientační sporty Nové 14:58:00
2106738 Slavíčková Ema            JHB0852 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod  15:00:00
  52138 Dostálová Adéla           OSN0750 C SK Orientační sporty Nové 15:02:00
2088158 Kopencová Anna            SJH0752 B SJH Jindřichův Hradec     15:04:00
2120999 Zoulíková Vendula         CHT0753 C OOB SK Chrast             15:06:00
2115140 Věžníková Natálie         TTR0777 C OOB Třebíč                15:08:00
  52192 Oranyová Sylva            SJI0751 B OK Jihlava                15:10:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D14 2.58 km, 70 m, 11 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
      0 Veselá Tereza             CHTxx55   OOB SK Chrast             14:18:00
2126386 Wacková Anna              SJI0653 C OK Jihlava                14:20:00
7207889 Pekařová Nela             VTA0552 B SC vebr-sport             14:22:00
8028875 Procházková Doubravka     ADA0651 B OOB Spartak Adamov        14:24:00
7210078 Přílepková Radka          VTA0651 B SC vebr-sport             14:26:00
 220400 Doleželová Anna           PZR0651 B UNITOP SKP Žďár nad Sázav 14:28:00
2085599 Jindřichová Eliška        SJI0553 B OK Jihlava                14:30:00
      0 Horáková Markéta          CHT0653 C OOB SK Chrast             14:32:00
2126392 Pejchalová Veronika       SJI0652 B OK Jihlava                14:34:00
7210117 Lošťáková Sára            LTP0650 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 14:36:00
2801042 Hofhanzlová Štěpánka      RUZ0650 B TJ Růžená                 14:38:00
2124751 Slavíková Eva             CHT0652 B OOB SK Chrast             14:40:00
2019556 Kůrková Kateřina          VTA0657 C SC vebr-sport             14:42:00
7210128 Blažková Veronika         SJH0551 B SJH Jindřichův Hradec     14:44:00
2088190 Mácová Štěpánka           DOB0661 C KOB Dobruška              14:46:00
7210814 Honzáková Lenka           JHB0551 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod  14:48:00
2115708 Doležalová Barbora        CHT0655 C OOB SK Chrast             14:50:00
2119195 Paulová Pavlína           CTB0551 C SK OB Chotěboř            14:52:00
 416310 Janošíková Eva            VCB0552 B OB České Budějovice       14:54:00
  52247 Dosbabová Mariana         TTR0651 C OOB Třebíč                14:56:00
2115701 Halamková Justýna         CHT0651 C OOB SK Chrast             14:58:00
8660560 Srbová Michaela           SJI0551 A OK Jihlava                15:00:00
2025208 Krejčová Petra            VTA0658 C SC vebr-sport             15:02:00
2116453 Plachá Zita               STA0551 C OK Střelka                15:04:00
7208086 Kosobudová Anna           VTA0551 A SC vebr-sport             15:06:00
 553451 Benešová Michaela         SJH0651 B SJH Jindřichův Hradec     15:08:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D16 2.78 km, 70 m, 11 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
9201757 Kubáková Nela             SJH0451 B SJH Jindřichův Hradec     14:47:00
 682378 Kropáčková Vendula        CHTxx53   OOB SK Chrast             14:49:00
2116487 Čápová Eliška             STA0451 C OK Střelka                14:51:00
 232975 Teringlová Vendula        VCB0451 B OB České Budějovice       14:53:00
8656602 Marečková Ema             OSN0450 B SK Orientační sporty Nové 14:55:00
8663172 Novotná Jitka             SJH0454 A SJH Jindřichův Hradec     14:57:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D18 2.78 km, 70 m, 11 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
2088199 Polanská Nelly            PZR0152 B UNITOP SKP Žďár nad Sázav 14:28:00
7208091 Kosobudová Kateřina       VTA0253 B SC vebr-sport             14:30:00
1396852 Dočkalová Klára           SJI0250 B OK Jihlava                14:32:00
9102283 Starková Terezie          CHT0251 B OOB SK Chrast             14:34:00
2801050 Drábková Eliška           TTR0151 B OOB Třebíč                14:36:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D21C 3.86 km, 130 m, 14 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
 232877 Kubanová Kateřina         CHT8451 C OOB SK Chrast             14:01:00
7208083 Polednová Hana            RUZ8051 C TJ Růžená                 14:05:00
 515504 Korecká Lenka             CHT8053 C OOB SK Chrast             14:09:00
 703370 Gebauerová Jana           ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno        14:13:00
2109708 Moravčíková Hana          CHT9751 C OOB SK Chrast             14:17:00
8659381 Opálková Martina          BBM0050 A BETA URSUS Orienteering   14:21:00
  53127 Ondráčková Lucie          CHT9254 C OOB SK Chrast             14:25:00
 515158 Křížová Lenka             TTR8551 C OOB Třebíč                14:29:00
7210905 Nechutová Aneta           SJI9950 B OK Jihlava                14:33:00
  53211 Vernerová Radka           VBM8558 C VSK Mendelu Brno          14:37:00
8660569 Vališová Martina          TBM9669 R KOS TJ Tesla Brno         14:41:00
7205966 Foltýnová Eva             SJI0051 B OK Jihlava                14:45:00
2129212 Čechová Lenka             3GC9000   Neregistrovaní - ZOO      14:49:00
2079502 Míková Michaela           SJH8251 C SJH Jindřichův Hradec     14:53:00
9101185 Kosíková Eliška           TUR0052 B OOB TJ Turnov             14:57:00
   4537 Kratochvílová Stanislava  CHT8751 C OOB SK Chrast             15:01:00
 889312 Sklenářová Radka          LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovice  15:05:00
  51982 Matrasová Vendula         CHT8251 C OOB SK Chrast             15:09:00
7260013 Králová Vanda             BZP8750 C Báječné ženy v orientační 15:13:00
7205030 Rosecká Alena             PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázav 15:17:00
7260027 Mazalová Monika           RBK9252 C SK Radioklub Blansko      15:21:00
 336763 Petráčková Kristýna       SJI9851 C OK Jihlava                15:25:00
   8884 Boháčová Anna             CTB0051 B SK OB Chotěboř            15:29:00
1302868 Zakouřilová Kamila        TUR8557 C OOB TJ Turnov             15:33:00
 336765 Vacková Anna              SJI9854 C OK Jihlava                15:37:00
7770033 Parkanová Veronika        SJH9751 C SJH Jindřichův Hradec     15:41:00
  51765 Slámová Petra             ZBM8459 C SK Žabovřesky Brno        15:45:00
   8700 Bulvová Hana              CHT6655 C OOB SK Chrast             15:49:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D21D 2.78 km, 70 m, 11 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
   4329 Vacková Petra             CHT7852 C OOB SK Chrast             15:05:00
2106746 Jahodová Lucie            JHBja08   TJ Jiskra Havlíčkův Brod  15:09:00
2801046 Hofhanzlová Hana          RUZ7951 C TJ Růžená                 15:13:00
 443061 Klašková Josefina         DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka         15:17:00
  63591 Martincová Kristýna       CHT8551 C OOB SK Chrast             15:21:00
2106721 Jahodová Tereza           JHBja09   TJ Jiskra Havlíčkův Brod  15:25:00
  51970 Vacková Anna              CHT0051 B OOB SK Chrast             15:29:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D35 3.41 km, 105 m, 12 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
 232874 Klusáčková Lenka          CTB8051 C SK OB Chotěboř            14:02:00
 995845 Komárková Lenka           SJH7651 C SJH Jindřichův Hradec     14:04:00
2082926 Šťastná Lenka             CTB8351 C SK OB Chotěboř            14:06:00
2111801 Jindřichová Lenka         SJI7550 C OK Jihlava                14:08:00
 436415 Běloušková Ilona          CTB8053 C SK OB Chotěboř            14:10:00
 230679 Grycová Petra             TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno         14:12:00
 899173 Jelínková Hana            CTB8152 C SK OB Chotěboř            14:14:00
2067998 Blažková Markéta          SJH7550 C SJH Jindřichův Hradec     14:16:00
 336770 Vítková Lenka             SJI7852 C OK Jihlava                14:18:00
7207872 Zoulíková Iveta           CHT8052 C OOB SK Chrast             14:20:00
2126399 Pejchalová Petra          SJI7950 C OK Jihlava                14:22:00
2096216 Gregorová Lenka           SJH7853 C SJH Jindřichův Hradec     14:24:00
 219280 Janská Iva                LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brn 14:26:00
  51676 Tichovská Hana            PGP6652 C SK Praga                  14:28:00
2092365 Cíchová Pavlína           TTR7452 C OOB Třebíč                14:30:00
2113481 Potužníková Eva           SJH7652 C SJH Jindřichův Hradec     14:32:00
7206551 Teringlová Martina        VCB7851 C OB České Budějovice       14:34:00
  53489 Jemelíková Lada           VBM6555 C VSK Mendelu Brno          14:36:00
2112761 Málková Šárka             CST8351 C OB Strakonice             14:38:00
  52242 Nešporová Marie           TTR7251 C OOB Třebíč                14:40:00
   7749 Pelcová Pavla             CST7454 C OB Strakonice             14:42:00
1400418 Mácová Martina            DOB7750 C KOB Dobruška              14:44:00
2011882 Dosbabová Magda           TTR8152 C OOB Třebíč                14:46:00
  51923 Kubešová Eva              RUZ8151 C TJ Růžená                 14:48:00
   8703 Novotná Petra             SJI8350 C OK Jihlava                14:50:00
 352314 Procházková Lucie         ADA7651 C OOB Spartak Adamov        14:52:00
  53167 Švecová Iva               CHT7151 C OOB SK Chrast             14:54:00
8660908 Nováková Alena            KRE7450 C OOB TJ Sokol Křemže       14:56:00
7201756 Hiršová Marcela           VBM7079 C VSK Mendelu Brno          14:58:00
  51836 Paulová Hana              CTB7851 C SK OB Chotěboř            15:00:00
   4673 Palátová Lenka            TTR7551 C OOB Třebíč                15:02:00
9690219 Kamenická Lenka           OSN6955 C SK Orientační sporty Nové 15:04:00
  52175 Krejsová Martina          CHT8152 C OOB SK Chrast             15:06:00
8656600 Nechanická Daniela        OSN7557 C SK Orientační sporty Nové 15:08:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D45 3.28 km, 95 m, 12 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
2118474 Málková Věra              CST6550 C OB Strakonice             14:01:00
9101705 Hudečková Helena          VTA6951 C SC vebr-sport             14:05:00
   7917 Beranová Vlasta           UVP5450 C Slovan Praha              14:09:00
 230664 Jašková Monika            TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno         14:13:00
9101672 Benešová Iva              SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec     14:17:00
2075659 Nechutová Alena           PZR6969 C UNITOP SKP Žďár nad Sázav 14:21:00
  53603 Janíčková Jitka           OSN7356 C SK Orientační sporty Nové 14:25:00
2080979 Foltýnová Lenka           SJI6751 C OK Jihlava                14:29:00
 980334 Čechová Zuzana            BZR6951 C Bratrstvo Ždárských vrchů 14:33:00
 339558 Žandová Hana              CTB7052 C SK OB Chotěboř            14:37:00
  51925 Tichá Jana                SJH6451 C SJH Jindřichův Hradec     14:41:00
2102817 Rachůnková Markéta        SJI7150 C OK Jihlava                14:45:00
 682079 Bravená Alexandra         VBM6155 C VSK Mendelu Brno          14:49:00
2080977 Voborníková Eva           CTB6851 C SK OB Chotěboř            14:53:00
 301282 Šaterová Monika           SJI6551 C OK Jihlava                14:57:00
 410374 Suková Renata             PZR7352 C UNITOP SKP Žďár nad Sázav 15:01:00
  49806 Klašková Kateřina         DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka         15:05:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D55 2.53 km, 75 m, 11 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
  52237 Syslová Iva               TTR6151 C OOB Třebíč                14:02:00
  53643 Choutková Lenka           SOB6350 C SOBSA                     14:06:00
2113055 Kábrtová Iva              PEN6350 C OK RECO Sport             14:10:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D65 2.29 km, 70 m, 10 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
  52253 Orálková Libuše           TTR5351 C OOB Třebíč                14:03:00
2102564 Oulická Hana              TRT5350 C KOS Třešť                 14:05:00
8301247 Procházková Helena        TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno         14:07:00
 301209 Křížová Zdenka            PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázav 14:09:00
  49685 Kolaříková Věra           SBK5251 C KOB START Blansko         14:11:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H10 2.52 km, 65 m, 7 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
2111816 Klusáček Mikuláš          CTB0902 C SK OB Chotěboř            14:38:00
2129213 Černý Petr                SJI0905 C OK Jihlava                14:40:00
2115711 Škapa Jan                 CHT0901 C OOB SK Chrast             14:42:00
2096212 Blažek Vojtěch            SJH1003 C SJH Jindřichův Hradec     14:44:00
    126 Broum Matěj               PZR1002 C UNITOP SKP Žďár nad Sázav 14:46:00
2088209 Kopenec Šimon             SJH1002 C SJH Jindřichův Hradec     14:48:00
   8706 Vinopal Vojtěch           PZR0901 C UNITOP SKP Žďár nad Sázav 14:50:00
2103731 Rychtárik Tadeáš          SJH0901 C SJH Jindřichův Hradec     14:52:00
 232322 Prášil Šimon              TTR0901 C OOB Třebíč                14:54:00
2088159 Prášil Adam               SJI0901 C OK Jihlava                14:56:00
2079509 Míchal Jakub              SJH1001 C SJH Jindřichův Hradec     14:58:00
2126238 Kopecký Vojtěch           CHT1001 C OOB SK Chrast             15:00:00
2125311 Jirků Ondřej              SJI0904 C OK Jihlava                15:02:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H10N 3.55 km, 70 m, 5 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
2119198 Novák Tobiáš              CTB1103 C SK OB Chotěboř            14:39:00
 438608 Forst Matouš              PZR1100 C UNITOP SKP Žďár nad Sázav 14:41:00
2073729 Procházka Ferdinand       ADA1001 C OOB Spartak Adamov        14:43:00
 336789 Nouza Vítek               SJH1104 C SJH Jindřichův Hradec     14:45:00
  49887 Fraj David                RUZ0900 C TJ Růžená                 14:47:00
2108878 Krätzer Vojtěch           STA1203 C OK Střelka                14:49:00
2141936 Buršík Matěj              SJI1002 C OK Jihlava                14:51:00
2103754 Rychtárik Jáchym          SJH1201 C SJH Jindřichův Hradec     14:53:00
9201329 Hanák Kryštof             SLA1100 C SKOB Slaný                14:55:00
  51830 Šťastný Antonín           CTB1101 C SK OB Chotěboř            14:57:00
 219332 Štěpánek Jan              PZR1001 C UNITOP SKP Žďár nad Sázav 14:59:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H12 2.65 km, 70 m, 10 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
 682677 Červinka Adam             OSN0707 C SK Orientační sporty Nové 14:03:00
8662336 Blažek Cyril              SJH0701 B SJH Jindřichův Hradec     14:05:00
7210811 Knap Jakub                PZR0701 B UNITOP SKP Žďár nad Sázav 14:07:00
2127589 Prášil Jakub              SJI0702 B OK Jihlava                14:09:00
2111744 Dejnožka Matěj            CHT0701 C OOB SK Chrast             14:11:00
8663132 Parkan Tomáš              SJH0803 C SJH Jindřichův Hradec     14:13:00
8667506 Srb Vladimír              SJI0701 B OK Jihlava                14:15:00
2121768 Krupička Vít              CTB0701 C SK OB Chotěboř            14:17:00
2088724 Hudec David               SJI0806 C OK Jihlava                14:19:00
 681891 Jelínek Vít               SJH0804 C SJH Jindřichův Hradec     14:21:00
2115702 Halamka Jiří              CHT0804 C OOB SK Chrast             14:23:00
2118112 Krätzer Matěj             STA0702 C OK Střelka                14:25:00
 682374 Vítek Vojtěch             CHT0801 C OOB SK Chrast             14:27:00
 232980 Teringl Vojtěch           VCB0702 B OB České Budějovice       14:29:00
2086467 Maroušek Dominik          DKP0716 B Oddíl OB Kotlářka         14:31:00
2103300 Venhoda Lukáš             SJI0801 C OK Jihlava                14:33:00
8654887 Hofhanzl Antonín          RUZ0902 C TJ Růžená                 14:35:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H14 2.97 km, 95 m, 11 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
    128 Rosecký Adam              PZR0501 C UNITOP SKP Žďár nad Sázav 14:23:00
2118475 Kocourek Jiří             CTB0602 C SK OB Chotěboř            14:25:00
7210406 Novisedlák Patrik         VTA0601 C SC vebr-sport             14:27:00
 446402 Rachůnek Stanislav        SJI0602 C OK Jihlava                14:29:00
2081396 Novák Matyáš              CTB0601 B SK OB Chotěboř            14:31:00
7209464 Střelba Antonín           PGP0605 B SK Praga                  14:33:00
2095966 Máca Dominik              SJI0503 C OK Jihlava                14:35:00
2118111 Krätzer Jakub             STA0501 C OK Střelka                14:37:00
  52966 Jirků František           SJI0600 C OK Jihlava                14:39:00
2084938 Palát Přemek              TTR0601 C OOB Třebíč                14:41:00
2080831 Hendrych Vít              SJI0601 B OK Jihlava                14:43:00
  51330 Pelc Tadeáš               CST0601 B OB Strakonice             14:45:00
2113419 Nouza Michal              SJH0505 B SJH Jindřichův Hradec     14:47:00
2127613 Šíma Matěj                CHT0502 C OOB SK Chrast             14:49:00
 995847 Nešpor Jiří               TTR0502 C OOB Třebíč                14:51:00
2096259 Potužník Viktor           SJH0504 C SJH Jindřichův Hradec     14:53:00
2067939 Vacek František           CHT0501 C OOB SK Chrast             14:55:00
7210903 Pařízek Petr              PZR0504 C UNITOP SKP Žďár nad Sázav 14:57:00
2125372 Venhauer Vojtěch          SJI0505 B OK Jihlava                14:59:00
2115707 Keller Filip              CHT0503 C OOB SK Chrast             15:01:00
2081398 Jelínek Jaromír           CTB0603 C SK OB Chotěboř            15:03:00
2061841 Vítek Matěj               SJI0500 B OK Jihlava                15:05:00
8666871 Prášil Tomáš              TTR0501 A OOB Třebíč                15:07:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H16 3.14 km, 95 m, 10 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
 336711 Hybeš Michal              CHT0401 B OOB SK Chrast             15:28:00
7209358 Splítek Petr              PZR0401 C UNITOP SKP Žďár nad Sázav 15:30:00
8662342 Dundáček Karel            SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec     15:32:00
2126352 Venhoda Matěj             SJI0301 B OK Jihlava                15:34:00
2115144 Novotný Tomáš             TTR0305 B OOB Třebíč                15:36:00
 436432 Pelc Matyáš               CST0401 B OB Strakonice             15:38:00
2126366 Orany Vojtěch             SJI0401 A OK Jihlava                15:40:00
  52000 Chrást Lukáš              OSN0301 C SK Orientační sporty Nové 15:42:00
9201980 Hudec Filip               SJI0304 C OK Jihlava                15:44:00
  53173 Dvořáček Jakub            OSN0303 C SK Orientační sporty Nové 15:46:00
2092373 Cícha Václav              TTR0401 B OOB Třebíč                15:48:00
 336708 Jirků Adam                OSN0400 C SK Orientační sporty Nové 15:50:00
2087716 Gregor Jáchym             RUZ0400 B TJ Růžená                 15:52:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H18 3.14 km, 95 m, 10 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
2800321 Cícha Matěj               TTR0102 B OOB Třebíč                15:06:00
7210239 Kouba Marek               VTA0202 B SC vebr-sport             15:08:00
2061788 Záboj Petr                SJI0101 B OK Jihlava                15:10:00
7300192 Nešpor Jan                TTR0101 B OOB Třebíč                15:12:00
2052352 Poláček Tomáš             PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sázav 15:14:00
2115149 Novotný Vojtěch           TTR0203 B OOB Třebíč                15:16:00
 232348 Sitař Miroslav            PZR0205 B UNITOP SKP Žďár nad Sázav 15:18:00
   4538 Palát Bohuslav            TTR0201 B OOB Třebíč                15:20:00
2087700 Kopecký Jan               PZR0202 C UNITOP SKP Žďár nad Sázav 15:22:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H21C 4.77 km, 140 m, 18 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
  52168 Martinec Petr             CHT8502 C OOB SK Chrast             14:00:00
2127532 Čermák Marek              RUZ0001 C TJ Růžená                 14:02:00
 301273 Jirků Roman               SJI8309 C OK Jihlava                14:04:00
2134278 Čermák Martin             RUZ7100 C TJ Růžená                 14:06:00
   8557 Klusák Martin             DKP8704 C Oddíl OB Kotlářka         14:08:00
  52303 Kuban Michal              CHT8505 C OOB SK Chrast             14:10:00
7209786 Randík Jan                SOB8703 C SOBSA                     14:12:00
8663150 Krejsa Jan                CHT8701 C OOB SK Chrast             14:14:00
  53700 Novohradský Petr          PZR8903 C UNITOP SKP Žďár nad Sázav 14:16:00
 331357 Nosek Jakub               SJH0002 C SJH Jindřichův Hradec     14:18:00
7200364 Kafka Matěj               SJI9903 B OK Jihlava                14:20:00
7207026 Ptáček Pavel              BBM9600 C BETA URSUS Orienteering   14:22:00
 219260 Foltýn Tomáš              SJI9801 C OK Jihlava                14:24:00
  53200 Žanda Matěj               CTB9201 C SK OB Chotěboř            14:26:00
  51726 Zakouřil Tomáš            TUR7500 C OOB TJ Turnov             14:28:00
2082923 Hübner Jan                CTB7902 C SK OB Chotěboř            14:30:00
8660460 Hanák Jan                 SLA8002 C SKOB Slaný                14:32:00
2088211 Dvořák Miloš              BBM7300 C BETA URSUS Orienteering   14:34:00
      0 Václavek Lukáš            0040001   Tišnov                    14:36:00
2129248 Malý Jakub                3GC9100   Neregistrovaní - ZOO      14:38:00
  49864 Procházka Jiří            ADA7512 C OOB Spartak Adamov        14:40:00
 995849 Chloupek Adam             ZBM9300 E SK Žabovřesky Brno        14:42:00
 899166 Jelínek Jaromír           CTB7702 C SK OB Chotěboř            14:44:00
7207858 Mazal Zdeněk              VBM8103 C VSK Mendelu Brno          14:46:00
7200599 Frýba Dominik             SJI9702 C OK Jihlava                14:48:00
2027924 Pelc Václav               CST6702 C OB Strakonice             14:50:00
8080832 Klaška Pavel              DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka         14:52:00
8663137 Fojtů Petr                PDY8700 C Běhej Poděbrady           14:54:00
8656681 Zelinka Jiří              MBM8740 C O-mikron                  14:56:00
7200584 Bořil Jan                 SJI9700 C OK Jihlava                14:58:00
  52158 Krejsa Vladimír           CHT9202 C OOB SK Chrast             15:00:00
  49824 Hladílek Jan              PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sázav 15:02:00
1413712 Žanda Jan                 CTB9901 B SK OB Chotěboř            15:04:00
 515484 Vébr Jiří                 VTA6901 C SC vebr-sport             15:06:00
7260014 Novák Pavel               CTB7001 C SK OB Chotěboř            15:08:00
2088726 Gregor Petr               RUZ7500 C TJ Růžená                 15:10:00
8667997 Střelba Ondřej            PGP7510 C SK Praga                  15:12:00
1396839 Choutka Jaroslav          SOB6301 C SOBSA                     15:14:00
 500580 Prášil Marek              SJI7313 R OK Jihlava                15:16:00
1425376 Málek Martin              CST8902 C OB Strakonice             15:18:00
2073707 Kadlec Jan                SJI8306 C OK Jihlava                15:20:00
8656563 Krejsa Martin             CHT9001 C OOB SK Chrast             15:22:00
   8650 Klaška Pavel              DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka         15:24:00
8651725 Beneš Jan                 SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec     15:26:00
1988888 Píro Matěj                TTR8802 C OOB Třebíč                15:28:00
  53168 Hybeš David               CHT9903 B OOB SK Chrast             15:30:00
 899156 Illner Vojtěch            DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka         15:32:00
2079508 Nouza Petr                SJH9300 C SJH Jindřichův Hradec     15:34:00
2081369 Voborníková Alena         CTB9451 R SK OB Chotěboř            15:36:00
  52333 Chaloupka Martin          CHT7301 C OOB SK Chrast             15:38:00
7200366 Vacek Vojtěch             SJI9602 C OK Jihlava                15:40:00
9930517 Kamenický Tobiáš          OSN9339 C SK Orientační sporty Nové 15:42:00
8002400 Červinka Jan              OKP8901 C SK OK 24 Praha            15:44:00
2080999 Tomeš Jaroslav            DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka         15:46:00
8667505 Srb Vladimír              SJI7801 C OK Jihlava                15:48:00
8667987 Hledík Jakub              CHT9501 C OOB SK Chrast             15:50:00
2061827 Vítek Jaroslav            SJI7201 C OK Jihlava                15:52:00
7008009 Hulec Filip               PCB9401 C SKP České Budějovice      15:54:00
8651708 Kamenický Jeroným         OSN9549 C SK Orientační sporty Nové 15:56:00
8662283 Komárek Arnošt            SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec     15:58:00
2087711 Šťastný Karel             CTB7901 C SK OB Chotěboř            16:00:00
 301360 Korecký Miroslav          CHT7901 C OOB SK Chrast             16:02:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H21D 3.28 km, 105 m, 12 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
2121882 Broum Tomáš               PZR7949   UNITOP SKP Žďár nad Sázav 15:02:00
7210926 Šunda Marek               VSP9200 C USK Praha                 15:06:00
   8707 Rosecký Karel             PZR7302 C UNITOP SKP Žďár nad Sázav 15:10:00
   4678 Hanousek Martin           CTB7910 C SK OB Chotěboř            15:14:00
 220398 Sitař Václav              PZR9202 C UNITOP SKP Žďár nad Sázav 15:18:00
2106745 Březina Jan               JHBja11   TJ Jiskra Havlíčkův Brod  15:22:00
 232483 Skryja Ondřej             PZR9502 C UNITOP SKP Žďár nad Sázav 15:26:00
7204508 Jahoda Martin             JHBja10   TJ Jiskra Havlíčkův Brod  15:30:00
2144083 Pařízek Miloš             PZR7701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázav 15:34:00
2106744 Brtna Matyáš              JHBja12   TJ Jiskra Havlíčkův Brod  15:38:00
   8705 Vinopal Tomáš             PZR7905 C UNITOP SKP Žďár nad Sázav 15:42:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H35 4.22 km, 125 m, 14 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
   4634 Vacek František           CHT7001 C OOB SK Chrast             14:00:00
  53145 Klvaňa Milan              CHT7500 C OOB SK Chrast             14:00:00
2092384 Kraus Martin              0010001   KOB RA                    14:07:00
 232875 Klusáček Luděk            CTB7803 C SK OB Chotěboř            14:11:00
  53174 Červinka Jan              OSN8002 C SK Orientační sporty Nové 14:15:00
  53500 Poledna Miroslav          RUZ8001 C TJ Růžená                 14:19:00
 889294 Orany Tomáš               SJI7311 C OK Jihlava                14:23:00
2800340 Hofhanzl Abrahám          RUZ7300 C TJ Růžená                 14:27:00
  51682 Tichovský Martin          PGP6100 C SK Praga                  14:31:00
   8709 Izdný Pavel               SJI7613 C OK Jihlava                14:35:00
2113365 Blažek Zdeněk             SJH7601 C SJH Jindřichův Hradec     14:39:00
2118480 Běloušek Pavel            CTB7602 C SK OB Chotěboř            14:43:00
  51929 Tichý Martin              SJH6401 C SJH Jindřichův Hradec     14:47:00
  53664 Choutka Jaroslav          BZR8000 C Bratrstvo Ždárských vrchů 14:51:00
2113492 Potužník Martin           SJH7705 C SJH Jindřichův Hradec     14:55:00
  52152 Prášil Aleš               SJI7415 C OK Jihlava                14:59:00
 301340 Leksa Robert              CHT8002 C OOB SK Chrast             15:03:00
2127602 Máca Petr                 SJI7500 C OK Jihlava                15:07:00
2133899 Nevrkla Tomáš             RUZ7600 C TJ Růžená                 15:11:00
2051486 Blažek Petr               SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec     15:15:00
1416364 Máca Petr                 DOB7701 C KOB Dobruška              15:19:00
2112763 Adam Aleš                 TRT8100 C KOS Třešť                 15:23:00
2096231 Míchal Jiří               SJH7802 C SJH Jindřichův Hradec     15:27:00
  53133 Paul Pavel                CTB7601 C SK OB Chotěboř            15:31:00
2092381 Cícha Radek               TTR7503 C OOB Třebíč                15:35:00
7208073 Kosobud Dušan             VTA7201 C SC vebr-sport             15:39:00
  51999 Vítek Pavel               CHT7501 C OOB SK Chrast             15:43:00
 416301 Janošík Radek             VCB7402 C OB České Budějovice       15:47:00
8028823 Prošek Michal             SJI7823 C OK Jihlava                15:51:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H45 3.92 km, 110 m, 13 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
  51557 Podivínský Tomáš          SCP7201 C OK Sparta Praha           15:07:00
2801047 Drábek Petr               TTR6701 C OOB Třebíč                15:09:00
 442870 Pobuda Michal             SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec     15:11:00
  53631 Petráček Aleš             SJI6301 C OK Jihlava                15:13:00
  49811 Nechuta Milan             PZR7007 C UNITOP SKP Žďár nad Sázav 15:15:00
 336790 Dundáček Milan            SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec     15:17:00
  53709 Sobotka Petr              PZR7008 C UNITOP SKP Žďár nad Sázav 15:19:00
8667501 Maroušek Jan              DKP7402 C Oddíl OB Kotlářka         15:21:00
7260028 Žanda Jan                 CTB6701 C SK OB Chotěboř            15:23:00
  53233 Gryc Jan                  TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno         15:25:00
7206531 Teringl Radek             VCB6502 C OB České Budějovice       15:27:00
 219243 Vacek Milan               SJI6901 C OK Jihlava                15:29:00
2079498 Nouza Petr                SJH6501 C SJH Jindřichův Hradec     15:31:00
8006005 Wurzel Břetislav          OSN6005 C SK Orientační sporty Nové 15:33:00
1418753 Málek Martin              CST6501 C OB Strakonice             15:35:00
 515090 Pulec Pavel               VBM6201 C VSK Mendelu Brno          15:37:00
2079504 Novotný Petr              SJH6502 C SJH Jindřichův Hradec     15:39:00
 232868 Šebesta Petr              CHT7102 C OOB SK Chrast             15:41:00
 410394 Suk Marek                 PZR6701 C UNITOP SKP Žďár nad Sázav 15:43:00
  53428 Kovačič Marek             OSN6600 C SK Orientační sporty Nové 15:45:00
 232492 Skryja Bořivoj            PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sázav 15:47:00
 219258 Rachůnek Stanislav        SJI6801 C OK Jihlava                15:49:00
8656643 Parkan Jiří               SJH6801 C SJH Jindřichův Hradec     15:51:00
7205006 Nechanický Pavel          OSN7209 C SK Orientační sporty Nové 15:53:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H55 3.37 km, 90 m, 13 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
  52360 Kopecký Zdeněk            SJI6002 C OK Jihlava                15:14:00
2023807 Kříž Pavel                PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázav 15:16:00
7209359 Robotka Libor             PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská    15:18:00
2127637 Buráň Zdeněk              0030001   BzB                       15:20:00
  49683 Kolařík Zdeněk            SBK5406 C KOB START Blansko         15:22:00
7003047 Kaňák Petr                SJI6115 C OK Jihlava                15:24:00
  52251 Koudelný Jiří             TTR5401 C OOB Třebíč                15:26:00
 442873 Nosek Vladimír            SJH5901 C SJH Jindřichův Hradec     15:28:00
  52235 Sysel Svatobor            TTR6202 C OOB Třebíč                15:30:00
 897365 Kubálek Zdeněk            RUZ5306 C TJ Růžená                 15:32:00
2085575 Zeman Jaroslav            SJI5901 C OK Jihlava                15:34:00
2124752 Hanzl Vlastimil           VBM5329 C VSK Mendelu Brno          15:36:00
  53268 Cigoš Petr                TBM5602 C KOS TJ Tesla Brno         15:38:00
2113100 Vydra Pavel               PEN6200 C OK RECO Sport             15:40:00
  51406 Blabla Zdeněk             PCB5901 C SKP České Budějovice      15:42:00
   6607 Bořil Petr                SJI6207 C OK Jihlava                15:44:00
  52252 Orálek Miroslav           TTR5201 C OOB Třebíč                15:46:00
 232747 Jašek Milan               TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno         15:48:00
 232741 Novohradský Jan           PZR5309 C UNITOP SKP Žďár nad Sázav 15:50:00
8663162 Nešpor Jan                TTR6101 C OOB Třebíč                15:52:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H65 2.46 km, 65 m, 11 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
  51948 Vítek Josef               CHT4802 C OOB SK Chrast             14:02:00
8116117 Hones Sepp                26A5400   HSV Ried                  14:04:00
7510216 Denemarek Oldřich         BBM5100 C BETA URSUS Orienteering   14:06:00
  51949 Starka František          CHT4801 C OOB SK Chrast             14:08:00
  52173 Paulíček Jiří             SJI4911 C OK Jihlava                14:10:00
  51989 Blecha Ladislav           TRT5100 C KOS Třešť                 14:12:00
  52323 Vodrážka Oldřich          CHT4701 C OOB SK Chrast             14:14:00
  51994 Pospíšil Jaromír          PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázav 14:16:00
9200531 Gřunděl Ivan              SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec     14:18:00
  51951 Zlesák Milan              CHT5101 C OOB SK Chrast             14:20:00
   8712 Izdný Pavel               SJI4600 C OK Jihlava                14:22:00
  51953 Matras Jaroslav           CHT5301 C OOB SK Chrast             14:24:00
  51920 Kodys Václav              RUZ5105 C TJ Růžená                 14:26:00
-------------------------------------------------------------------------------------

HDR 3.55 km, 70 m, 5 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
      0 Boučková Elena            CHT1151 C OOB SK Chrast             14:00:00
      0 Krejsa Josef              CHT1501 C OOB SK Chrast             14:00:00
      0 Hofhanzlová Magdaléna     RUZ1650 C TJ Růžená                 14:00:00
      0 Polednová Dominika        RUZ1350 C TJ Růžená                 14:00:00
      0 Kuban Daniel              CHT1601 C OOB SK Chrast             14:00:00
      0 Močubová Magdaléna Marie  OSN1357 C SK Orientační sporty Nové 14:00:00
    110 Buršíková Eliška          SJI1450 C OK Jihlava                14:00:00
  51238 Zakouřil František        TUR1204 C OOB TJ Turnov             14:00:00
  51780 Polednová Helena          RUZ1250 C TJ Růžená                 14:00:00
  51924 Korecký Radan             CHT1401 C OOB SK Chrast             14:00:00
  52159 Sobotka Ondřej            TTR1401 C OOB Třebíč                14:00:00
  52244 Sobotková Karolína        TTR1152 C OOB Třebíč                14:00:00
 232379 Komárková Ondřejka        SJH1351 C SJH Jindřichův Hradec     14:00:00
 301356 Kubáková Laura            SJH1550 C SJH Jindřichův Hradec     14:00:00
 331439 Svitáková Ludmila         SJH1152 C SJH Jindřichův Hradec     14:00:00
 681884 Jelínková Anna            SJH1252 C SJH Jindřichův Hradec     14:00:00
 888644 Prošek Filip              SJI1401 C OK Jihlava                14:00:00
2102866 Martinec Eduard           CHT1202 C OOB SK Chrast             14:00:00
2106742 Slavíčková Julie          JHB1051 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod  14:00:00
2113412 Běloušek Matěj            CTB1202 C SK OB Chotěboř            14:00:00
2113497 Dočkal Prokop             SJI1201 C OK Jihlava                14:00:00
2118463 Hübner Václav             TBM1112 C KOS TJ Tesla Brno         14:00:00
2118501 Rychtáriková Sofie        SJH1551 C SJH Jindřichův Hradec     14:00:00
2119197 Klusáčková Johana         CTB1153 C SK OB Chotěboř            14:00:00
2125340 Kubešová Klára            RUZ1251 C TJ Růžená                 14:00:00
2133912 Nevrklová Adéla           RUZ1252 C TJ Růžená                 14:00:00
7202889 Močuba Jan Nepomuk        OSN0600 C SK Orientační sporty Nové 14:00:00
-------------------------------------------------------------------------------------

P 2.44 km, 70 m, 8 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
      0 Adamcová Tereza           JHBja02   TJ Jiskra Havlíčkův Brod  14:00:00
      0 Březinová Anička          JHBja03   TJ Jiskra Havlíčkův Brod  14:00:00
      0 Adamec David              JHBja05   TJ Jiskra Havlíčkův Brod  14:00:00
      0 Březina Jan               JHBja06   TJ Jiskra Havlíčkův Brod  14:00:00
   4686 Jahodová Julie            JHBja01   TJ Jiskra Havlíčkův Brod  14:00:00
   8699 Knap Miroslav             PZR7402 C UNITOP SKP Žďár nad Sázav 14:00:00
  49805 Jahoda Štěpán             JHBja07   TJ Jiskra Havlíčkův Brod  14:00:00
  51991 Kovačičová Ivona          OSN6850 C SK Orientační sporty Nové 14:00:00
  53149 Sobotková Helena          PZR7550 C UNITOP SKP Žďár nad Sázav 14:00:00
  53444 Jahoda Jonáš              JHBja04   TJ Jiskra Havlíčkův Brod  14:00:00
 232335 Fraj Oldřich              RUZ7502 C TJ Růžená                 14:00:00
 301207 Kaňáková Petra            SJI8751 C OK Jihlava                14:00:00
1425359 Pařízek Jan               PZR0011 C UNITOP SKP Žďár nad Sázav 14:00:00
2108870 Buráňová Hana             0030002   BzB                       14:00:00
2113478 Nouzová Alena             SJH7151 C SJH Jindřichův Hradec     14:00:00
2118113 Vítovcová Radana          STA7651 C OK Střelka                14:00:00
2120621 Nováková Hana             CTB7551 C SK OB Chotěboř            14:00:00
2126383 Wacková Hana              SJI7853 C OK Jihlava                14:00:00
2134287 Pařízková Kateřina        PZR7951 C UNITOP SKP Žďár nad Sázav 14:00:00
2141924 Buršíková Olga            SJI8150 C OK Jihlava                14:00:00
7202897 Močuba Stanislav Andy     OSN8001 C SK Orientační sporty Nové 14:00:00
8320135 Procházka Jan             TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno         14:00:00
8630860 Haider Anna               26A5650   HSV Ried                  14:00:00
-------------------------------------------------------------------------------------

T 3.43 km, 13 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
      0 Kubičková Ivana           SJH6851 C SJH Jindřichův Hradec     14:00:00
  51141 Kubičko Petr              SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec     14:00:00
 361999 Jirků František           0020001   Jirků                     14:00:00
2067886 Randíková Magdaléna       SOB8851 C SOBSA                     14:00:00
9101184 Kosíková Helena           TUR6550 C OOB TJ Turnov             14:00:00
-------------------------------------------------------------------------------------