Kód závodu          : 5494
Název               : Sandstones | Pískovce - E3
Datum               : 02.08.2020
Pořadatel           : DOK - OK Doksy
Ředitel závodu      : Koštejn Pavel - R3
Hlavní rozhodčí     : Novák Daniel - R3
Ředitel závodu      : Koštejn Pavel - R3
Stavitel tratí      : Fürst Matouš

D10 2.00 km, 45 m, 8 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
   9436 Mojžíšová Nela            PHK1053 C OK 99 Hradec Králové      10:31:00
2148157 Svobodová Adéla           ODV1150 C TJ Aero Odolena Voda      10:33:00
2061781 Broschová Alžběta         RBK1151 C SK Radioklub Blansko      10:35:00
 771771 Mrázková Berta            SJC1151 C Sportcentrum Jičín        10:37:00
1410002 Besedová Bára             PHK1051 C OK 99 Hradec Králové      10:39:00
2125327 Hrušková Gabriela         PGP1150 C SK Praga                  10:41:00
7209658 Kvapilová Simona          PHK1150 C OK 99 Hradec Králové      10:43:00
8660577 Mišeková Lucie            KAM1050 B OK Kamenice               10:45:00
2085003 Bartalošová Ada           PGP1050 C SK Praga                  10:47:00
 246874 Pavlů Marie               TJP1051 C TJ Sokol Troja            10:49:00
2144052 Súkupová Sára             PGP1151 C SK Praga                  10:51:00
7080080 Schwarzová Katarína Sofia LBE1153 C TJ Lokomotiva Beroun      10:53:00
2099494 Dlouhá Julie              PGP1051 C SK Praga                  10:55:00
 886252 Jelínková Anna            LTP1050 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:57:00
2134299 Řepková Anna              PGP1052 C SK Praga                  10:59:00
      0 Nováková Jana             DOK       OK Doksy                  11:01:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D12A 2.20 km, 60 m, 9 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
2050490 Housková Adéla            DOR0851 C OK Dobříš                 10:05:00
2113070 Bulířová Žofie            TAP0850 C KOB Tretra Praha          10:07:00
2060292 Zabořilová Anna           JEN0951 B OB Jenišovice             10:09:00
2125321 Hrušková Tereza           PGP0953 C SK Praga                  10:11:00
   4366 Koutná Amélie             BOR0950 C OK Jiskra Nový Bor        10:13:00
2148204 Rutová Renata             PHK0959 C OK 99 Hradec Králové      10:15:00
7779755 Šimůnková Michaela        TAP0851 B KOB Tretra Praha          10:17:00
2099527 Štěpová Barbora           PGP0951 B SK Praga                  10:19:00
2124755 Charouzová Eliška         CHT0851 B OOB SK Chrast             10:21:00
8013933 Lošťáková Ela             PGP0957 C SK Praga                  10:23:00
2112736 Schwarzová Martina Justín LBE0951 C TJ Lokomotiva Beroun      10:25:00
2115706 Kellerová Alice           CHT0852 B OOB SK Chrast             10:27:00
7209356 Kvapilová Markéta         PHK0950 C OK 99 Hradec Králové      10:29:00
8680596 Novotná Karolína          TUR0853 B OOB TJ Turnov             10:31:00
2129204 Matoušková Markéta        PHK0855 C OK 99 Hradec Králové      10:33:00
 440698 Kotecká Marie Anna        TBM0989 C KOS TJ Tesla Brno         10:35:00
      0 Paldusová Nela            PGP0855 C SK Praga                  10:37:00
8028871 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 B OK Dobříš                 10:39:00
2088819 Šestáková Johana          VLI0853 B Slavia Liberec orienteeri 10:41:00
2084992 Bartalošová Anežka        PGP0853 B SK Praga                  10:43:00
8000237 Malečková Pavlína         VSP0855 B USK Praha                 10:45:00
      0 Nováková Jana             DOK       OK Doksy                  10:47:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D12B 2.00 km, 45 m, 8 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
 411591 Kvapilová Kristýna        TUV0999 C SOK TJ Turnov             11:16:00
2124784 Ryppelová Anna            TAP0954 C KOB Tretra Praha          11:18:00
2135185 Klapková Alžběta          PTE0852 B TJ Sokol Ptení            11:20:00
2134252 Krátká Linda              ROU0851 C SKOB Roudnice nad Labem   11:22:00
2073705 Fišáková Lucie Johanka    MLA0950 C MLOK Mariánské Lázně      11:24:00
1700083 Netopilová Simona         VAM0950 C OB Vamberk                11:26:00
2148160 Dudlová Hana              ODV0854 C TJ Aero Odolena Voda      11:28:00
2135196 Vavrdová Karolína         PTE0880 C TJ Sokol Ptení            11:30:00
  52247 Dosbabová Veronika        TTR0851 C OOB Třebíč                11:32:00
2143338 Berná Klára               ODV0851 B TJ Aero Odolena Voda      11:34:00
8004343 Cymorková Julie           TRI0953 C TJ TŽ Třinec              11:36:00
 428273 Pilchová Linda            ODV0953 C TJ Aero Odolena Voda      11:38:00
 339560 Růžičková Magda           PHK0951 C OK 99 Hradec Králové      11:40:00
7000706 Svobodová Ema             ODV0951 C TJ Aero Odolena Voda      11:42:00
  49330 Kawuloková Tereza         TRI0956 C TJ TŽ Třinec              11:44:00
2135198 Vrbová Marie              PTE0850 C TJ Sokol Ptení            11:46:00
      0 Nováková Jana             DOK       OK Doksy                  11:48:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D14A 2.60 km, 60 m, 9 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
8667545 Kotková Adéla             RIC0655 B OB Říčany                 10:32:00
2106747 Vozábalová Hana           PGP0654 B SK Praga                  10:34:00
8226406 Rejholcová Tereza         BOR0751 B OK Jiskra Nový Bor        10:36:00
8662326 Lošťáková Sára            PGP0660 B SK Praga                  10:38:00
8660576 Mišeková Kateřina         KAM0756 B OK Kamenice               10:40:00
8660553 Neumannová Alžběta        PHK0650 A OK 99 Hradec Králové      10:42:00
2096266 Priehodová Nela           PGP0655 B SK Praga                  10:44:00
2148245 Slavíková Tereza          CHT0656 B OOB SK Chrast             10:46:00
8663207 Kubáňová Tereza           TBM0756 B KOS TJ Tesla Brno         10:48:00
2120999 Zoulíková Vendula         CHT0753 B OOB SK Chrast             10:50:00
8033203 Novotná Vendula           PHK0777 B OK 99 Hradec Králové      10:52:00
8003607 Běloušková Kateřina       CTB0752 B SK OB Chotěboř            10:54:00
8116682 Housková Barbora          DOR0655 B OK Dobříš                 10:56:00
8226310 Waldhauserová Eliška      BOR0757 B OK Jiskra Nový Bor        10:58:00
8088288 Hlaváčová Lucie           TBM0660 B KOS TJ Tesla Brno         11:00:00
8421842 Lamačová Barbora          BOR0750 B OK Jiskra Nový Bor        11:02:00
2127896 Krejčová Hana             ROU0653 B SKOB Roudnice nad Labem   11:04:00
8226324 Štěpová Kateřina          PGP0657 A SK Praga                  11:06:00
      0 Nováková Jana             DOK       OK Doksy                  11:08:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D14B 2.20 km, 60 m, 9 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
      0 Novotná Barbora           PGP0751 C SK Praga                  11:25:00
8670796 Benešová Michaela         SJH0651 B SOS Jindřichův Hradec     11:27:00
2088166 Dvořáková Lucie           BBM0750 B BETA URSUS Orienteering   11:29:00
8660587 Holíková Petra            ONO0653 C SKOB Ostrov               11:31:00
7300213 Hovorková Marie           LDC0650 C KOB Děčín                 11:33:00
2112732 Kutková Tereza            JEN0752 C OB Jenišovice             11:35:00
 428268 Pilchová Sofia            ODV0751 C TJ Aero Odolena Voda      11:37:00
8149880 Ptáčková Hana             PGP0750 C SK Praga                  11:39:00
2001944 Kvášovská Ludmila         LTU0753 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 11:41:00
2059774 Bauerová Aneta            SKV0752 B TJ Slovan Karlovy Vary    11:43:00
      0 Nováková Jana             DOK       OK Doksy                  11:45:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D16 3.10 km, 90 m, 13 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
2148090 Koubová Hana              DKP0558 B Oddíl OB Kotlářka         10:18:00
8660369 Bruková Petra             TRI0450 B TJ TŽ Třinec              10:20:00
8660538 Holíková Simona           ONO0553 A SKOB Ostrov               10:22:00
2025350 Cejpková Karolína         SRK0552 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn 10:24:00
8656743 Šimšová Pavla             PGP0557 A SK Praga                  10:26:00
 232536 Kruschinová Jana          LTP0551 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:28:00
2102851 Chmelařová Romana         PGP0553 C SK Praga                  10:30:00
7207628 Veselá Tereza             CHT0552 C OOB SK Chrast             10:32:00
8667522 Šestáková Marie           VLI0452 A Slavia Liberec orienteeri 10:34:00
2095955 Výchová Veronika          SRK0557 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn 10:36:00
2102716 Klapková Anežka           PTE0553 C TJ Sokol Ptení            10:38:00
8660382 Mellanová Judita          TUR0559 A OOB TJ Turnov             10:40:00
 361965 Řeháková Ludmila          PGP0454 C SK Praga                  10:42:00
2115006 Plevová Barbora           SJC0559 C Sportcentrum Jičín        10:44:00
8116745 Metelková Michaela        PHK0550 A OK 99 Hradec Králové      10:46:00
8033258 Krčková Lucie             TRI0550 C TJ TŽ Třinec              10:48:00
8516920 Arnoštová Veronika        DOR0455 B OK Dobříš                 10:50:00
8033222 Kubecová Magdalena        STB0550 A TJ Stadion Nový Bor       10:52:00
8680421 Hájková Tereza            TUR0556 B OOB TJ Turnov             10:54:00
8517325 Krejčová Lucie            ROU0453 A SKOB Roudnice nad Labem   10:56:00
8226331 Čapková Lucie             KAM0459 A OK Kamenice               10:58:00
8662713 Martanová Lea             TUR0555 A OOB TJ Turnov             11:00:00
8226415 Derflová Eliška           KUL0550 C KOB Ústí nad Labem        11:02:00
1470170 Pavlíčková Hana           KPY0450 A SOOB TJ Sokol Kralupy n.V 11:04:00
8680591 Novotná Barbora           TUR0552 B OOB TJ Turnov             11:06:00
8516925 Černá Ema                 ROU0451 A SKOB Roudnice nad Labem   11:08:00
2095942 Novotná Michaela          TUR0551 B OOB TJ Turnov             11:10:00
      0 Nováková Jana             DOK       OK Doksy                  11:12:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D18 3.50 km, 150 m, 16 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
8660572 Holečková Petra           SHK0250 A OK Slavia Hradec Králové  10:13:00
8648619 Besedová Katka            PHK0351 C OK 99 Hradec Králové      10:15:00
8670788 Semíková Lucie            KAM0250 A OK Kamenice               10:17:00
2113360 Jelínková Adéla           LPU0254 B OK Lokomotiva Pardubice   10:19:00
7210923 Zamouřilová Anežka        PHK0354 A OK 99 Hradec Králové      10:21:00
8656531 Blažková Kateřina         SJH0252 A SOS Jindřichův Hradec     10:23:00
8656736 Mrózek Teresa             TRI0251 A TJ TŽ Třinec              10:25:00
8656606 Karlová Anna              JIL0352 A OK Jilemnice              10:27:00
8654913 Koberová Kateřina         LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice   10:29:00
2148235 Kropáčková Vendula        CHT0353 B OOB SK Chrast             10:31:00
2125333 Chrzová Eliška            PGP0353 A SK Praga                  10:33:00
2103705 Smutná Anna Marie         DKP0359 A Oddíl OB Kotlářka         10:35:00
8660403 Barnatová Klára           ZBM0352 A SK Žabovřesky Brno        10:37:00
8659420 Martanová Elin            TUR0253 A OOB TJ Turnov             10:39:00
8655463 Petriláková Anežka Rozári DOR0251 B OK Dobříš                 10:41:00
8656699 Mulíčková Markéta         ABM0362 A KOB ALFA Brno             10:43:00
8061463 Navrátilová Adéla         TRI0250 B TJ TŽ Třinec              10:45:00
8656737 Chrástová Tereza          STH0251 A SK Studenec               10:47:00
8226439 Žejdlíková Eliška         LTP0350 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:49:00
8656623 Vandasová Adéla           PHK0255 A OK 99 Hradec Králové      10:51:00
8019930 Nehasilová Veronika       LDC0350 C KOB Děčín                 10:53:00
      0 Nováková Jana             DOK       OK Doksy                  10:55:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D20 4.00 km, 175 m, 17 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
8656599 Peterová Janča            LPU0057 R OK Lokomotiva Pardubice   10:00:00
8659387 Šklíbová Veronika         SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn 10:02:00
8680323 Vejražková Róza           TUR0151 A OOB TJ Turnov             10:04:00
  51970 Vacková Anna              CHT0051 C OOB SK Chrast             10:06:00
8654888 Škáchová Magdalena        DKP0156 A Oddíl OB Kotlářka         10:08:00
9101185 Kosíková Eliška           TUR0052 B OOB TJ Turnov             10:10:00
8660596 Kosová Tereza             PHK0151 A OK 99 Hradec Králové      10:12:00
8033298 Foltýnová Eva             SJI0051 B OK Jihlava                10:14:00
8659389 Grycová Kateřina          TBM0058 R KOS TJ Tesla Brno         10:16:00
8662288 Riby Rose                 LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:18:00
8656742 Hlaváčová Anežka          TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno         10:20:00
7202857 Pavlová Martina           LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:22:00
8100401 Šafková Sofie             KAM0153 A OK Kamenice               10:24:00
8662719 Nešporová Alžběta         TZL0051 R SKOB Zlín                 10:26:00
8191119 Matějková Barbora         TUR0156 A OOB TJ Turnov             10:28:00
9101707 Korpasová Lucie           TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno         10:30:00
2032191 Thýnová Nikola            SHK0051 R OK Slavia Hradec Králové  10:32:00
2800315 Míchalová Šárka           KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.V 10:34:00
8659381 Opálková Martina          BBM0050 R BETA URSUS Orienteering   10:36:00
8656601 Nechanická Klára          TBM0055 R KOS TJ Tesla Brno         10:38:00
      0 Nováková Jana             DOK       OK Doksy                  10:40:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D21E 5.20 km, 215 m, 23 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
 515442 Müllerová Věra            20005     2 Neregistrovaní/přihláše 10:00:00
8310220 Rufferová Iva             TUR8354 E OOB TJ Turnov             10:02:00
2102777 Baldrianová Barbora       VSP7850 C USK Praha                 10:04:00
8660435 Firešová Markéta          ZBM9951 R SK Žabovřesky Brno        10:06:00
8680582 Luštická Lucie            TUR8650 C OOB TJ Turnov             10:08:00
9101703 Korpasová Tereza          TBM9898 C KOS TJ Tesla Brno         10:10:00
7207077 Plochová Dominika         DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka         10:12:00
8210495 Nieke Patricia            TUR9552 R OOB TJ Turnov             10:14:00
8660574 Teplá Karolína            SHK9251 E OK Slavia Hradec Králové  10:16:00
8656705 Sieglová Eliška           PGP9954 E SK Praga                  10:18:00
8660903 Sokolářová Šárka          TUR9999 R OOB TJ Turnov             10:20:00
8644881 Horčičková Vendula        LCE9353 E OOB TJ Slovan Luhačovice  10:22:00
 301347 Kohlová Zuzana            KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.V 10:24:00
8662427 Jirčáková Martina         LCE8951 R OOB TJ Slovan Luhačovice  10:26:00
2020750 Poloprutská Markéta       TUR9252 C OOB TJ Turnov             10:28:00
8636765 Gárdonyi Csilla           40002     4 Hungarian national team 10:30:00
8660421 Hiršová Gabriela          ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno        10:32:00
8005907 Rollier Monika            PHK8051 C OK 99 Hradec Králové      10:34:00
8051795 Procházková Marie         KAM9554 C OK Kamenice               10:36:00
8642186 Mechlová Lenka            SHK9051 E OK Slavia Hradec Králové  10:38:00
7990513 Sárközy Zsófia            40001     4 Hungarian national team 10:40:00
8656582 Janošíkova Tereza         SSU9953 E SK Severka Šumperk        10:42:00
8629757 Kosová Denisa             PHK9150 E OK 99 Hradec Králové      10:44:00
8644886 Zháňalová Barbora         ZBM9354 R SK Žabovřesky Brno        10:46:00
1406123 Ildiko Szerencsi          40008     4 Hungarian national team 10:48:00
8660401 Šimková Johanka           ZBM9350 R SK Žabovřesky Brno        10:50:00
      0 Nováková Jana             DOK       OK Doksy                  10:52:00
8660420 Odehnalová Tereza         ZBM9757 E SK Žabovřesky Brno        10:54:00
8656524 Chaloupská Barbora        PHK9951 E OK 99 Hradec Králové      10:56:00
      0 Nováková Jana             DOK       OK Doksy                  10:58:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D21A 4.50 km, 160 m, 19 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
7003042 Kožinová Zuzana           PGP9650 C SK Praga                  10:44:00
8107998 Zlámalová Nikola          SJC9951 R Sportcentrum Jičín        10:46:00
7260013 Králová Vanda             BZP8750 C Báječné ženy v orientační 10:48:00
8070995 Kissling Xenia            20004     2 Neregistrovaní/přihláše 10:50:00
8033234 Klíchová Jana             SSU8151 C SK Severka Šumperk        10:52:00
7202891 Veljačiková Hana          PGP9756 C SK Praga                  10:54:00
8028926 Rickmeyer Tina            20056     2 Neregistrovaní/přihláše 10:56:00
 434595 Balcarová Barbora         LLI9751 C LOK-o Liberec             10:58:00
8226366 Zavadilová Barbora        KAM9454 C OK Kamenice               11:00:00
8660446 Odehnalová Klára          ZBM9956 C SK Žabovřesky Brno        11:02:00
8000244 Kudrnáčová Lucie          HCE8850 C TJ Hostivice              11:04:00
8350120 Janovská Kateřina         PGP9850 C SK Praga                  11:06:00
 434591 Metelková Taťána          PHK7250 C OK 99 Hradec Králové      11:08:00
7210125 Kovářová Julie            LTP8854 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:10:00
8662297 Justová Eliška            SHK9351 C OK Slavia Hradec Králové  11:12:00
7210812 Kožinová Jana             PGP6651 C SK Praga                  11:14:00
7203455 Přívozníková Pavla        BZP8650 C Báječné ženy v orientační 11:16:00
7200338 Kožinová Anna             PGP9350 C SK Praga                  11:18:00
8656518 Benešová Jana             CTB9452 R SK OB Chotěboř            11:20:00
7260021 Kubínová Romana           SKV9452 C TJ Slovan Karlovy Vary    11:22:00
2073746 Tesařová Jana             TRI9751 C TJ TŽ Třinec              11:24:00
8656704 Větříčková Andrea         SHK9951 C OK Slavia Hradec Králové  11:26:00
8670955 Trilca Mara               50011     5 USV TU Dresden 1        11:28:00
7210815 Procházková Zuzana        KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.V 11:30:00
8656678 Voltrová Hana             ROZ9752 C OK Roztoky                11:32:00
8629753 Chaloupková Veronika      CHC9852 C K.O.B. Choceň             11:34:00
8181015 Voltrová Alena            DKP9956 C Oddíl OB Kotlářka         11:36:00
8660408 Hendrychová Zuzana        ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno        11:38:00
 887935 Nováková Kateřina         OKP9450 C SK OK 24 Praha            11:40:00
8425544 Semrádová Jana            CHC9951 C K.O.B. Choceň             11:42:00
8640294 Feucht Ladina             20001     2 Neregistrovaní/přihláše 11:44:00
8629817 Kolaja Ehlerová Jana      VLI8055 C Slavia Liberec orienteeri 11:46:00
7200344 Kovářová Lenka            LTP9750 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:48:00
8670479 Kašková Kateřina          CHA7850 C OK Chrastava              11:50:00
2082714 Košárková Iva             PGP8155 C SK Praga                  11:52:00
      0 Nováková Jana             DOK       OK Doksy                  11:54:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D21B 3.60 km, 140 m, 16 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
2088730 Krupová Tereza            BZP8751 C Báječné ženy v orientační 11:09:00
8660480 Rydlová Eva               FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební 11:11:00
 330625 Kociánová Lenka           VBM8553 C VSK Mendelu Brno          11:13:00
8028805 Studničná Lenka           FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební 11:15:00
 303912 Müllerová Markéta         LCE9453 C OOB TJ Slovan Luhačovice  11:17:00
   9669 Smutná Pavla              VAM8651 C OB Vamberk                11:19:00
2111818 Trdá Lucie                KPY8651 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.V 11:21:00
8670776 Vlažná Lucie              LCE8762   OOB TJ Slovan Luhačovice  11:23:00
2021848 Kopecká Johana            PGP9956 C SK Praga                  11:25:00
7522295 Kašparová Šárka           AOP7251 C Orientační Běh Opava      11:27:00
8251713 Ringli Corina             20002     2 Neregistrovaní/přihláše 11:29:00
7200319 Mesiarkinová Kamila       ZBM8282 C SK Žabovřesky Brno        11:31:00
8660373 Argalášová Kateřina       TRI9750 C TJ TŽ Třinec              11:33:00
  49973 Žitná Jana                SMB9251 C SKOB Mladá Boleslav       11:35:00
8517316 Polášková Kristýna        TZL8898   SKOB Zlín                 11:37:00
7300087 Kafková Dominika          PGP9053 C SK Praga                  11:39:00
  51594 Janečková Dagmar          EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha         11:41:00
2073724 Sabelová Markéta          TRI9656 C TJ TŽ Třinec              11:43:00
2021835 Kučerová Barbora          HCE8650 C TJ Hostivice              11:45:00
 416555 Oľhavová Hana             PGP9163 C SK Praga                  11:47:00
2045224 Müllerová Petra           BZP9050 C Báječné ženy v orientační 11:49:00
  51278 Šafková Petra             KAM6650 C OK Kamenice               11:51:00
8112522 Lepšíková Eva             SJC8765 C Sportcentrum Jičín        11:53:00
8008455 Horová Klára              PGP8455 C SK Praga                  11:55:00
      0 Nováková Jana             DOK       OK Doksy                  11:57:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D21C 3.00 km, 95 m, 11 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
8663120 Podrábská Marie           VLI7451 C Slavia Liberec orienteeri 10:01:00
8660528 Havlová Adéla             BOR9161 R OK Jiskra Nový Bor        10:03:00
8226372 Šperlová Zuzna            20014     2 Neregistrovaní/přihláše 10:05:00
  52312 Moravčíková Hana          CHT9751 C OOB SK Chrast             10:07:00
 443061 Klašková Josefina         DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka         10:09:00
   8667 Kovářová Tereza           TRI9756 C TJ TŽ Třinec              10:11:00
 352326 Sklenářová Dorothea       AOP9351 C Orientační Běh Opava      10:13:00
2420005 Křížová Darina            20011     2 Neregistrovaní/přihláše 10:15:00
2113474 Zeman Klára               DCE7950 C KOB Dobřichovice          10:17:00
8028804 Pangrácová Marie          20042     2 Neregistrovaní/přihláše 10:19:00
8662298 Žejdlíková Karolína       LTP9950 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:21:00
2104589 Vaňková Martina           20044     2 Neregistrovaní/přihláše 10:23:00
2116479 Smolíková Lucie           SKV9551 C TJ Slovan Karlovy Vary    10:25:00
1425341 Líbalová Petra            ROU8952 C SKOB Roudnice nad Labem   10:27:00
2088205 Černá Eliška              SCP9050 C OK Sparta Praha           10:29:00
7207027 Černá Hana                EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha         10:31:00
   8664 Mizerová Monika           TRI9250 C TJ TŽ Třinec              10:33:00
   8780 Bialožytová Tereza        PGP9055 C SK Praga                  10:35:00
1470168 Krejčová Vlasta           SKV9453 C TJ Slovan Karlovy Vary    10:37:00
2060261 Formánková Anna           RIC9950 C OB Říčany                 10:39:00
  53527 Černá Kateřina            TJP9850 C TJ Sokol Troja            10:41:00
      0 Nováková Jana             DOK       OK Doksy                  10:43:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D35A 4.20 km, 105 m, 17 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
8007503 Daňková Veronika          SBK8151 C KOB START Blansko         11:26:00
7300472 Blažková Kristina         DKP8251 C Oddíl OB Kotlářka         11:28:00
 301536 Pecharová Michaela        TJP6550 C TJ Sokol Troja            11:30:00
8226388 Arnoštová Kateřina        VSP7652 C USK Praha                 11:32:00
8172882 Podlipná Veronika         SJC8152 C Sportcentrum Jičín        11:34:00
 682676 Dítková Jitka             SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary    11:36:00
8656724 Novotná Kateřina          PHK8252 C OK 99 Hradec Králové      11:38:00
2084985 Bartalošová Jana          PGP8154 C SK Praga                  11:40:00
 500556 Mrázková Romana           SJC8351 C Sportcentrum Jičín        11:42:00
8654900 Janovská Petra            PGP7355 C SK Praga                  11:44:00
8648627 Asterová Jana             SLA7451 C SKOB Slaný                11:46:00
 416264 Novotná Martina           PHK8255 C OK 99 Hradec Králové      11:48:00
8100973 Straube Hanka             20080     2 Neregistrovaní/přihláše 11:50:00
      0 Nováková Jana             DOK       OK Doksy                  11:52:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D35B 3.40 km, 95 m, 12 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
   9416 Melounková Lucie          PHK8054 C OK 99 Hradec Králové      10:00:00
 682355 Kučerková Romana          STB8196 C TJ Stadion Nový Bor       10:02:00
   7788 Kalousková Pavla          JEN8451 C OB Jenišovice             10:04:00
2144047 Dosbabová Magda           TTR8152 C OOB Třebíč                10:06:00
2148140 Kopecká Magdaléna         KPY8250 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.V 10:08:00
1407428 Dudová Irena              HCE8250 C TJ Hostivice              10:10:00
8226305 Havlínová Zuzana          SCP8150 C OK Sparta Praha           10:12:00
8051083 Málková Šárka             CST8351 C OB Strakonice             10:14:00
   9366 Mojžíšová Jana            PHK8254 C OK 99 Hradec Králové      10:16:00
2420003 Brotánková Lenka          ROU8152 C SKOB Roudnice nad Labem   10:18:00
8033289 Kmentová Lenka            ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk       10:20:00
   9518 Drhlíková Markéta         VAM8250 C OB Vamberk                10:22:00
 224888 Dvořáčková Jana           TTR8154 C OOB Třebíč                10:24:00
1424645 Mikušová Ivana            PTE8365 C TJ Sokol Ptení            10:26:00
2143344 Hrádková Kateřina         ROU8350 C SKOB Roudnice nad Labem   10:28:00
1302868 Zakouřilová Kamila        TUR8557 C OOB TJ Turnov             10:30:00
   7707 Kvapilová Lenka           TUV8151 C SOK TJ Turnov             10:32:00
      0 Nováková Jana             DOK       OK Doksy                  10:34:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D40A 3.60 km, 100 m, 13 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
2067234 Nedbalová Jana            MFP8050 C Matfyz Praha              10:59:00
8304113 Patková Kateřina          BOR7853 C OK Jiskra Nový Bor        11:01:00
7207872 Zoulíková Iveta           CHT8052 C OOB SK Chrast             11:03:00
8660503 Svítilová Pavla           PGP7764 C SK Praga                  11:05:00
 681852 Balusková Ida             OK7350    OKP SK OK 24 Praha        11:07:00
7500077 Pachnerová Dominika       CHA7750 C OK Chrastava              11:09:00
1886930 Dlouhá Marta              PGP7858 C SK Praga                  11:11:00
8033228 Pivcová Žaneta            MLA8050 C MLOK Mariánské Lázně      11:13:00
7210932 Šimerková Olga            PGP7551 C SK Praga                  11:15:00
2113471 Papicová Silvie           BZP7651 C Báječné ženy v orientační 11:17:00
8014514 Lošťáková Ivana           PGP7763 C SK Praga                  11:19:00
2061836 Broschová Lucie           RBK7451 C SK Radioklub Blansko      11:21:00
8226308 Hojná Silvie              SCP7950 C OK Sparta Praha           11:23:00
8103928 Veselá Eva                VCB7853 C OB České Budějovice       11:25:00
 682683 Šimšová Jana              MFP7651 C Matfyz Praha              11:27:00
8644871 Chaloupská Pavlína        PHK7051 C OK 99 Hradec Králové      11:29:00
8660371 Sieglová Dagmar           MFP7050 C Matfyz Praha              11:31:00
7207856 Míková Lenka              VCB7653 C OB České Budějovice       11:33:00
8170272 Vandasová Markéta         VAM7250 C OB Vamberk                11:35:00
2060208 Brettlová Marta           PGP7557 C SK Praga                  11:37:00
2102812 Kučerová Berenika         DCE8050 C KOB Dobřichovice          11:39:00
9001060 Kotecká Michaela          TBM7856 C KOS TJ Tesla Brno         11:41:00
7204991 Šklíbová Jana             SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn 11:43:00
2102806 Pospíšilová Štěpánka      BZP7650 C Báječné ženy v orientační 11:45:00
8667963 Uhrová Zuzana             VSP8050 C USK Praha                 11:47:00
7210067 Smutná Jana               VAM6251 C OB Vamberk                11:49:00
7206551 Teringlová Martina        VCB7851 C OB České Budějovice       11:51:00
      0 Nováková Jana             DOK       OK Doksy                  11:53:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D40B 3.10 km, 110 m, 13 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
7300083 Kvapilová Zuzana          PHK7853 C OK 99 Hradec Králové      10:59:00
8160190 Karafiátová Lucie         BOR7658 C OK Jiskra Nový Bor        11:01:00
 218979 Nešporová Barbora         TZL7652 C SKOB Zlín                 11:03:00
2148189 Piškulová Pavla           ODV8052 C TJ Aero Odolena Voda      11:05:00
2094515 Vršková Dagmar            ZBM7850 C SK Žabovřesky Brno        11:07:00
2127610 Priehodová Kateřina       PGP7857 C SK Praga                  11:09:00
2081357 Ryppelová Monika          TAP7850 C KOB Tretra Praha          11:11:00
2148247 Kellerová Lenka           CHT8054 C OOB SK Chrast             11:13:00
7913579 Tučková Monika            BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor        11:15:00
7204994 Petriláková Petra         DOR7656 C OK Dobříš                 11:17:00
   9351 Pozdílková Alena          PHK8053 C OK 99 Hradec Králové      11:19:00
 246877 Pavlů Lenka               MFP7753 C Matfyz Praha              11:21:00
2102714 Třísková Eva              PTE8050 C TJ Sokol Ptení            11:23:00
   4329 Vacková Petra             CHT7852 C OOB SK Chrast             11:25:00
 436415 Běloušková Ilona          CTB8053 C SK OB Chotěboř            11:27:00
2081373 Hellerová Alena           ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem   11:29:00
 416330 Jirásková Pavla           KPY7950 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.V 11:31:00
2148229 Majerská Adriana          ODV8051 C TJ Aero Odolena Voda      11:33:00
2111618 Cichrová Iveta            TAP7752 C KOB Tretra Praha          11:35:00
2131187 Bartošová Dana            PTE7650 C TJ Sokol Ptení            11:37:00
2135182 Dudlová Jana              ODV7751 C TJ Aero Odolena Voda      11:39:00
2103783 Brychtová Zuzana          JHB8053 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod  11:41:00
  52889 Berná Markéta             ODV7651 C TJ Aero Odolena Voda      11:43:00
2800344 Mišeková Martina          KAM7851 C OK Kamenice               11:45:00
1417264 Besedová Petra            PHK7654 C OK 99 Hradec Králové      11:47:00
2106887 Chmelařová Zuzana         PGP7761 C SK Praga                  11:49:00
      0 Nováková Jana             DOK       OK Doksy                  11:51:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D45A 3.40 km, 95 m, 12 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
7209365 Johnová Lenka             LTP7352 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:50:00
7207787 Vildmonová Pavla          PGP7454 C SK Praga                  10:52:00
8115113 Grycová Petra             TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno         10:54:00
  53017 Janečková Veronika        SOB7151 C SOBSA                     10:56:00
2044893 Housková Monika           DOR7551 C OK Dobříš                 10:58:00
8007275 Kubáňová Jana             TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno         11:00:00
 231924 Čtrnáctová Magdalena      PGP7151 C SK Praga                  11:02:00
8160179 Koutná Olga               BOR7152 C OK Jiskra Nový Bor        11:04:00
2080949 Růžičková Kamila          PHK7153 C OK 99 Hradec Králové      11:06:00
   8410 Waldhauserová Irena       BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor        11:08:00
   7775 Zabořilová Romana         JEN7457 C OB Jenišovice             11:10:00
8656600 Nechanická Daniela        OSN7557 C SK Orientační sporty Nové 11:12:00
  51555 Ptáčková Kateřina         PGP7350 C SK Praga                  11:14:00
8149885 Martanová Daniela         VLI7452 C Slavia Liberec orienteeri 11:16:00
1413332 Melicharová Zdeňka        PHK7551 C OK 99 Hradec Králové      11:18:00
2081352 Melišíková Radka          TAP7152 C KOB Tretra Praha          11:20:00
2103763 Zámečníková Jitka         20021     2 Neregistrovaní/přihláše 11:22:00
8200027 Bialeková Martina         LBE7350 C TJ Lokomotiva Beroun      11:24:00
8660554 Průšová Markéta           VSP7256 C USK Praha                 11:26:00
2060258 Vlastníková Lucie         JIL7554 C OK Jilemnice              11:28:00
 232494 Kamírová Gabriela         LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:30:00
7121314 Nehasilová Zuzana         LDC7150 C KOB Děčín                 11:32:00
2021823 Trnková Dana              VSP7351 C USK Praha                 11:34:00
2067949 Malečková Iva             PGP7559 C SK Praga                  11:36:00
  49656 Hlaváčová Šárka           TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno         11:38:00
  53567 Smolková Alena            OKP6452 C SK OK 24 Praha            11:40:00
      0 Nováková Jana             DOK       OK Doksy                  11:42:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D45B 3.10 km, 95 m, 13 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
2103240 Ferbasová Zdeňka          TUR7361 C OOB TJ Turnov             10:09:00
1409879 Korpasová Ivana           LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brn 10:11:00
2113044 Kándlová Adéla            DCE7550 C KOB Dobřichovice          10:13:00
2092416 Krotilová Magdaléna       BZP7150 C Báječné ženy v orientační 10:15:00
   8827 Mikšíková Kateřina        PTE7375 C TJ Sokol Ptení            10:17:00
2087686 Holíková Ilona            ONO7552 C SKOB Ostrov               10:19:00
8092929 Hanušová Zdena            SJC7253 C Sportcentrum Jičín        10:21:00
  52892 Loukotová Andrea          HOR7350 C TJ Jiskra Hořice          10:23:00
8116757 Nouzová Alena             SJH7151 C SOS Jindřichův Hradec     10:25:00
2032384 Rusinová Alena            BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteering  10:27:00
2085603 Kotková Lenka             RIC7352 C OB Říčany                 10:29:00
 331208 Buková Jana               ROU7150 C SKOB Roudnice nad Labem   10:31:00
   9801 Lockerová Milena          SRK7251 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn 10:33:00
2109690 Matoušková Markéta        SLA7352 C SKOB Slaný                10:35:00
7200595 Waňková Dita              LPU7158 C OK Lokomotiva Pardubice   10:37:00
 224890 Maňáková Silvie           PHK7151 C OK 99 Hradec Králové      10:39:00
7205009 Riby Kateřina             LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:41:00
  51131 Dohnálková Jana           SHK7252 C OK Slavia Hradec Králové  10:43:00
 425554 Žáková Marcela            LPU7053 C OK Lokomotiva Pardubice   10:45:00
2102681 Klapková Jarmila          PTE7150 C TJ Sokol Ptení            10:47:00
  49890 Azebová Martina           PHK6757 C OK 99 Hradec Králové      10:49:00
      0 Hejcmanová Pavla          ROU7450 C SKOB Roudnice nad Labem   10:51:00
      0 Nováková Jana             DOK       OK Doksy                  10:53:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D50A 3.20 km, 105 m, 11 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
2129235 Šejnová Magdalena         PGP7053 C SK Praga                  10:35:00
8660392 Benešová Iva              SJH7051 C SOS Jindřichův Hradec     10:37:00
2032126 Fürstová Katka            LLI6950 C LOK-o Liberec             10:39:00
 206478 Stodůlková Lenka          LTU6752 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:41:00
 442851 Šimůnková Martina         TAP6851 C KOB Tretra Praha          10:43:00
8660597 Kosová Michaela           PHK6752 C OK 99 Hradec Králové      10:45:00
   8345 Patzeltová Beatrice       LDC6850 C KOB Děčín                 10:47:00
      0 Nováková Jana             DOK       OK Doksy                  10:49:00
8190769 Eckardt Cornelia          50001     5 USV TU Dresden 1        10:51:00
 232196 Petrová Martina           TAP6852 C KOB Tretra Praha          10:53:00
  52427 Jirková Renata            ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov         10:55:00
  51809 Linková Iva               TUR6850 C OOB TJ Turnov             10:57:00
7000809 Müllerová Zorka           BZP6750 C Báječné ženy v orientační 10:59:00
  52114 Tloušťová Eva             SCP6950 C OK Sparta Praha           11:01:00
8033288 Rejholcová Andrea         BOR6951 C OK Jiskra Nový Bor        11:03:00
8660461 Argalášová Gabriela       TRI6850 C TJ TŽ Třinec              11:05:00
 682641 Eichlerová Jana           KAS7051 C KOB Kamenický Šenov       11:07:00
 515195 Koucká Ivana              EKP6850 C VŠTJ Ekonom Praha         11:09:00
 301394 Freyová Michaela          KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.V 11:11:00
 300938 Müller-Wenzke Astrid      50013     5 USV TU Dresden 1        11:13:00
2079501 Forstová Lenka            MFP6850 C Matfyz Praha              11:15:00
2092376 Úlehlová Monika           TAP6950 C KOB Tretra Praha          11:17:00
8648581 Knapová Iva               LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice   11:19:00
  49806 Klašková Kateřina         DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka         11:21:00
2011817 Šimková Hana              UOL6653 C SOB Olomouc               11:23:00
 232198 Pavlů Veronika            TAP6952 C KOB Tretra Praha          11:25:00
   9833 Kavalírová Kateřina       PHK6756 C OK 99 Hradec Králové      11:27:00
8660598 Horáková Jindra           LPU6854 C OK Lokomotiva Pardubice   11:29:00
2133898 Nováková Irena            OKP6651 C SK OK 24 Praha            11:31:00
2053545 Zalabová Martina          SJC6657 C Sportcentrum Jičín        11:33:00
9101705 Hudečková Helena          VTA6951 C SC vebr-sport             11:35:00
      0 Nováková Jana             DOK       OK Doksy                  11:37:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D50B 2.90 km, 85 m, 12 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
 331708 Semrádová Jitka           CHC6651 C K.O.B. Choceň             11:20:00
8644816 Imhof Regine              60004     6 OL Regio Wil            11:22:00
7667667 Burdová Simona            LDC6851 C KOB Děčín                 11:24:00
 887916 Krákorová Iva             20082     2 Neregistrovaní/přihláše 11:26:00
 682670 Míchalová Marcela         KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.V 11:28:00
 332950 Odehnalová Kamila         ABM7052 C KOB ALFA Brno             11:30:00
 331779 Bartáková Eva             CHA7051 C OK Chrastava              11:32:00
8109404 Kubínová Jana             SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary    11:34:00
      0 Nováková Jana             DOK       OK Doksy                  11:36:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D55A 3.10 km, 95 m, 13 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
1421893 Sochorová Hana            HAV6250 C OB Havířov                11:01:00
 219239 Novotná Ivana             PHK6354 C OK 99 Hradec Králové      11:03:00
7205026 Kovářová Alena            LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:05:00
7300179 Voltrová Svatava          ROZ6150 C OK Roztoky                11:07:00
 886513 Benešová Iva              SJC6151 C Sportcentrum Jičín        11:09:00
2113055 Kábrtová Iva              PEN6350 C OK RECO Sport             11:11:00
 301647 Kujanová Martina          BZP5850 C Báječné ženy v orientační 11:13:00
  51446 Bialožytová Pavla         TRI6350 C TJ TŽ Třinec              11:15:00
1416361 Klapalová Jana            VAM6451 C OB Vamberk                11:17:00
8222227 Kavková Dana              SCP6150 C OK Sparta Praha           11:19:00
   9678 Veverková Yveta           VAM6452 C OB Vamberk                11:21:00
  53182 Kohlová Alena             KPY6051 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.V 11:23:00
2419963 Choutková Lenka           SOB6350 C SOBSA                     11:25:00
8033243 Slezáčková Věra           KAS6550 C KOB Kamenický Šenov       11:27:00
8130762 Leideck Heike             20033     2 Neregistrovaní/přihláše 11:29:00
  51925 Tichá Jana                SJH6451 C SOS Jindřichův Hradec     11:31:00
1954721 Procházková Miluše        DCE5450 C KOB Dobřichovice          11:33:00
7204508 Fencíková Vladislava      JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod  11:35:00
2800325 Veljačiková Markéta       SCP6451 C OK Sparta Praha           11:37:00
      0 Nováková Jana             DOK       OK Doksy                  11:39:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D55B 2.90 km, 85 m, 12 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
  49865 Prouzová Zuzana           DKP6250 C Oddíl OB Kotlářka         10:40:00
8033291 Švarcová Lenka            JEN6451 C OB Jenišovice             10:42:00
9101184 Kosíková Helena           TUR6550 C OOB TJ Turnov             10:44:00
2118474 Málková Věra              CST6550 C OB Strakonice             10:46:00
8656680 Miturová Radka            MLA6552 C MLOK Mariánské Lázně      10:48:00
  51660 Ježková Regina            PGP6352 C SK Praga                  10:50:00
2085638 Hanušová Jitka            LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:52:00
2126287 Kubátová Ivana            BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor        10:54:00
 207818 Justová Jana              PHK6153 C OK 99 Hradec Králové      10:56:00
  52237 Syslová Iva               TTR6151 C OOB Třebíč                10:58:00
2104601 Krejčová Vlasta           SKV6351 C TJ Slovan Karlovy Vary    11:00:00
 232184 Hrabánková Ilona          PGP6250 C SK Praga                  11:02:00
      0 Nováková Jana             DOK       OK Doksy                  11:04:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D60- 2.90 km, 85 m, 12 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
1406132 Králová Zdenka            SSU6091 C SK Severka Šumperk        10:00:00
8648580 Běhounová Jiřina          PHK5651 C OK 99 Hradec Králové      10:02:00
8670743 Kuncová Jiřina            TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. 10:04:00
  51398 Sládková Eva              TEH5751 C Sokol Tehov               10:06:00
 237549 Kubátová Lenka            SKV5551 C TJ Slovan Karlovy Vary    10:08:00
8660397 Vlažná Mirka              LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice  10:10:00
8080100 Mrázková Ivana            DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka         10:12:00
8101105 Kuleva Angelina           20055     2 Neregistrovaní/přihláše 10:14:00
  49615 Flašarová Marie           KCK5756 C KOB Český Krumlov         10:16:00
   8558 Klusáková Jitka           DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka         10:18:00
  53725 Hejzlarová Vladimíra      VCB5651 C OB České Budějovice       10:20:00
   7870 Štrossová Jiřina          DCE5650 C KOB Dobřichovice          10:22:00
2092434 Janošíková Jaroslava      UOL5858 C SOB Olomouc               10:24:00
   7868 Mrázová Pavla             DCE5550 C KOB Dobřichovice          10:26:00
2125366 Novotná Jiřina            LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice   10:28:00
   8170 Lusková Olga              CHA5650 C OK Chrastava              10:30:00
  49892 Dudová Hana               DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka         10:32:00
2080958 Zelená Markéta            PGP5850 C SK Praga                  10:34:00
      0 Nováková Jana             DOK       OK Doksy                  10:36:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D65- 2.80 km, 75 m, 11 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
 232515 Böhmová Eva               TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. 10:01:00
 682101 Jahnová Helena            SCP5550 C OK Sparta Praha           10:03:00
      0 Nováková Jana             DOK       OK Doksy                  10:05:00
 682674 Malá Jitka                KAS5451 C KOB Kamenický Šenov       10:07:00
 303959 Tvrdková Eva              TUR5151 C OOB TJ Turnov             10:09:00
7209368 Robotková Lenka           PBM5451 C TJ Spartak 1. Brněnská    10:11:00
2090862 Úlehlová Ivana            BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor        10:13:00
2059748 Nováková Svatava          SKV5351 C TJ Slovan Karlovy Vary    10:15:00
2099490 Jelínková Jana            RUZ5552 C TJ Růžená                 10:17:00
 336750 Zavadilová Naďa           SCP5450 C OK Sparta Praha           10:19:00
   7917 Beranová Vlasta           UVP5450 C Slovan Praha              10:21:00
   8259 Lukavcová Lenka           TJN5452 C OOB TJ Tatran Jablonec n. 10:23:00
2113045 Salajková Věra            LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brn 10:25:00
      0 Nováková Jana             DOK       OK Doksy                  10:27:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D70- 2.50 km, 45 m, 10 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
   9620 Rufferová Iva             SNA5052 C TJ START Náchod           11:08:00
 446344 Suchánková Libuše         SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava       11:10:00
 301209 Křížová Zdenka            PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázav 11:12:00
 887906 Kašková Eva               CHA4650 C OK Chrastava              11:14:00
2092387 Sikorová Marie            BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD      11:16:00
   8549 Křtěnská Leontina         BOR4650 C OK Jiskra Nový Bor        11:18:00
  52055 Tomanová Jana             LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brn 11:20:00
8471811 Kubíková Květa            LPU4752 C OK Lokomotiva Pardubice   11:22:00
 219220 Lohrová Jarmila           SCP4650 C OK Sparta Praha           11:24:00
      0 Nováková Jana             DOK       OK Doksy                  11:26:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D75- 2.50 km, 45 m, 10 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
 682607 Štrojsová Jaroslava       KAS4350 C KOB Kamenický Šenov       11:33:00
  51550 Zmeková Míla              SLP4451 C OOB Slavia Praha          11:39:00
      0 Nováková Jana             DOK       OK Doksy                  11:45:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H10 2.20 km, 55 m, 8 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
  52691 Kotecký Jáchym            TBM1124 C KOS TJ Tesla Brno         10:20:00
2102715 Tříska David              PTE1003 C TJ Sokol Ptení            10:22:00
8421841 Lamač Vítek               BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor        10:24:00
8007178 Bašus Ondřej              KAM1004 C OK Kamenice               10:26:00
8670452 Baldrian Josef            VSP1100 C USK Praha                 10:28:00
2111675 Pospíšil Filip            TJP1001 C TJ Sokol Troja            10:30:00
 887942 Míka Ondřej               VCB1003 C OB České Budějovice       10:32:00
2143362 Hrádek Vojtěch            ROU1000 C SKOB Roudnice nad Labem   10:34:00
2143335 Piškule František         ODV1003 C TJ Aero Odolena Voda      10:36:00
 811213 Daněk František           SBK1010 C KOB START Blansko         10:38:00
2104594 Minařík František         VCB1103 C OB České Budějovice       10:40:00
 766112 Frýdecký Tomáš            BZP1000 C Báječné ženy v orientační 10:42:00
8516913 Balga Filip               DKP1104 C Oddíl OB Kotlářka         10:44:00
2090845 Votava Vojtěch            VLI1201 C Slavia Liberec orienteeri 10:46:00
2143374 Berný Jáchym              ODV1000 C TJ Aero Odolena Voda      10:48:00
8656702 Novotný Kryštof           PHK1002 C OK 99 Hradec Králové      10:50:00
2127543 Vrba Antonín              PTE1001 C TJ Sokol Ptení            10:52:00
   8236 Kofroň Jan                LBE1000 C TJ Lokomotiva Beroun      10:54:00
8400025 Havelka Pepča             SJC1000 C Sportcentrum Jičín        10:56:00
      0 Novák Jan                 DOK       OK Doksy                  10:58:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H12A 2.20 km, 80 m, 8 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
8518320 Vilém Štěpán              VLI0902 B Slavia Liberec orienteeri 10:00:00
2099504 Dočkal Štěpán             PGP0902 C SK Praga                  10:02:00
2133881 Kvášovský Filip           LTU0902 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:04:00
2801019 Šimerka Ondřej            PGP0800 B SK Praga                  10:06:00
2060279 Novotný Vít               PHK0901 C OK 99 Hradec Králové      10:08:00
8304112 Patka Marek               BOR0902 B OK Jiskra Nový Bor        10:10:00
2108914 Svítil Martin             PGP0903 C SK Praga                  10:12:00
2119202 Žemlík Eduard             TUR0909 C OOB TJ Turnov             10:14:00
2104593 Minařík Josef             VCB0903 C OB České Budějovice       10:16:00
8226302 Metelka Tomáš             PHK0801 B OK 99 Hradec Králové      10:18:00
8007188 Veljačik Jonáš            DKP0818 C Oddíl OB Kotlářka         10:20:00
2113046 Kutek Matěj               JEN0902 C OB Jenišovice             10:22:00
2106731 Chmelař David             PGP0801 C SK Praga                  10:24:00
8226395 Hladký Radovan            KOR0900 C OB DDM Kostelec nad Orlic 10:26:00
2108898 Světnický Antonín         STE0800 B SK SKI-OB Šternberk       10:28:00
      0 Novák Jan                 DOK       OK Doksy                  10:30:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H12B 2.20 km, 55 m, 8 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
8007172 Cichra Patrik             TAP0903 C KOB Tretra Praha          11:06:00
 500580 Prášil Šimon              TTR0901 C OOB Třebíč                11:08:00
2129227 Vozábal David             PGP0904 C SK Praga                  11:10:00
  49384 Bruk Tomáš                TRI0900 C TJ TŽ Třinec              11:12:00
      0 Šnejdar Martin            PGP0806 C SK Praga                  11:14:00
8028824 Šašek Jakub               LTP0801 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:16:00
  51544 Kalousek Dominik          JEN0901 C OB Jenišovice             11:18:00
8654389 Pleva Stanislav           SJC0805 C Sportcentrum Jičín        11:20:00
  49322 Bruk Lukáš                TRI0901 C TJ TŽ Třinec              11:22:00
2135162 Mikuš Matěj               PTE0808 C TJ Sokol Ptení            11:24:00
 897367 Cingl Vojtěch             LTP0805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:26:00
2143351 Piškule Štěpán            ODV0900 C TJ Aero Odolena Voda      11:28:00
2113491 Zyma Petr                 PGP0807 C SK Praga                  11:30:00
8014569 Čihák Jakub               HOR0901 C TJ Jiskra Hořice          11:32:00
2125315 Tučný Kryštof             PGP0804 C SK Praga                  11:34:00
 218851 Forst Albert              MFP0901 C Matfyz Praha              11:36:00
2113420 Priehoda Erik             PGP0803 C SK Praga                  11:38:00
      0 Novák Jan                 DOK       OK Doksy                  11:40:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H14A 2.80 km, 75 m, 12 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
2800310 Kosák Eliáš               PGP0704 C SK Praga                  10:01:00
7300274 Hůla Tomáš                LBE0602 B TJ Lokomotiva Beroun      10:03:00
8660437 Brosch Ondřej             RBK0606 A SK Radioklub Blansko      10:05:00
8116762 Krupa Jan                 TRI0706 B TJ TŽ Třinec              10:07:00
7208229 Jelínek Václav            LTP0706 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:09:00
8304111 Patka Kryštof             BOR0702 B OK Jiskra Nový Bor        10:11:00
8028856 Koliáš Štěpán             DKP0610 B Oddíl OB Kotlářka         10:13:00
7202876 Tuharský Tobiáš           TRI0701 B TJ TŽ Třinec              10:15:00
8007173 Střelba Antonín           PGP0605 C SK Praga                  10:17:00
8662371 Jareš Ondřej              KUL0600 C KOB Ústí nad Labem        10:19:00
2099519 Dočkal Šimon              PGP0702 C SK Praga                  10:21:00
1007532 Kuc David                 SCP0600 C OK Sparta Praha           10:23:00
2087642 Matyšek Ondřej            PGP0703 C SK Praga                  10:25:00
8116777 Dolejší Jan               DOK0602 B OK Doksy                  10:27:00
2103707 Svítil Patrik             PGP0706 C SK Praga                  10:29:00
      0 Novák Jan                 DOK       OK Doksy                  10:31:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H14B 2.20 km, 80 m, 8 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
7208204 Riby Philip               LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:34:00
  52068 Salajka Michal            LBM0701 C TJ Lokomotiva Ingstav Brn 10:36:00
1417136 Pavlů Jakub               MFP0700 C Matfyz Praha              10:38:00
  53153 Dvořáček Jan              TTR0701 C OOB Třebíč                10:40:00
      0 Novák Jan                 DOK       OK Doksy                  10:42:00
7003026 Hladký Matěj              KOR0700 B OB DDM Kostelec nad Orlic 10:44:00
2148159 Dudl Vojtěch              ODV0600 C TJ Aero Odolena Voda      10:46:00
  51438 Heller Jakub              ROU0702 B SKOB Roudnice nad Labem   10:48:00
2053512 Jakša Karel               DOK0700 C OK Doksy                  10:50:00
8662368 Šimek Vojtěch             LTP0601 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:52:00
2115692 Bígl Jan                  DOK0603 C OK Doksy                  10:54:00
8007181 Jirous Erik               TAP0705 C KOB Tretra Praha          10:56:00
1418769 Pavlů Matěj               MFP0701 C Matfyz Praha              10:58:00
2419907 Kovář Vít                 PGP0608 C SK Praga                  11:00:00
7200336 Šoltész Vojtěch           LTP0604 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:02:00
2148168 Abdalla Adam              ODV0601 C TJ Aero Odolena Voda      11:04:00
      0 Novák Jan                 DOK       OK Doksy                  11:06:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H16 3.60 km, 110 m, 13 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
8662289 Tůma Šimon                TAP0400 B KOB Tretra Praha          10:48:00
8655414 Krupa Jakub               TRI0404 B TJ TŽ Třinec              10:50:00
8660412 Štěrbák Josef             ZBM0409 A SK Žabovřesky Brno        10:52:00
 420453 Haslinger Leopold         LTP0403 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:54:00
2143364 Krátký Štěpán             ROU0503 B SKOB Roudnice nad Labem   10:56:00
2011898 Dvořáček Tomáš            OSN0505 B SK Orientační sporty Nové 10:58:00
2102710 Kándl Matěj               DCE0500 C KOB Dobřichovice          11:00:00
2115707 Keller Filip              CHT0503 C OOB SK Chrast             11:02:00
8180018 Gryc Ondřej               TBM0406 A KOS TJ Tesla Brno         11:04:00
8660407 Odehnal Tomáš             PBM0500 A TJ Spartak 1. Brněnská    11:06:00
8656645 Dohnálek Tomáš            SHK0403 A OK Slavia Hradec Králové  11:08:00
8656715 Gajda Martin              KAM0405 A OK Kamenice               11:10:00
2800293 Hřivna Ondřej             PGP0505 C SK Praga                  11:12:00
2073714 Cieslar Michael           TRI0505 C TJ TŽ Třinec              11:14:00
8654908 Petrilák Matouš Nathaniel DOR0409 A OK Dobříš                 11:16:00
8670487 Stehlík Šimon             LPM0501 A OK Lokomotiva Plzeň       11:18:00
8670467 Čtrnáct František         PGP0401 B SK Praga                  11:20:00
 682668 Kuc Radim                 SCP0400 C OK Sparta Praha           11:22:00
8116803 Pivec Jan                 MLA0503 B MLOK Mariánské Lázně      11:24:00
8662293 Klein Martin              LTP0404 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:26:00
1450165 Král Quido                PGP0410 C SK Praga                  11:28:00
8662349 Heller Jiří               ROU0501 B SKOB Roudnice nad Labem   11:30:00
8666871 Prášil Tomáš              TTR0501 A OOB Třebíč                11:32:00
8667962 Neumann Matěj             PHK0400 A OK 99 Hradec Králové      11:34:00
8667503 Waldhauser Štěpán         TUR0409 B OOB TJ Turnov             11:36:00
8020220 Jelínek Filip             LPU0514 A OK Lokomotiva Pardubice   11:38:00
8667507 Janas Adam                PGP0404 B SK Praga                  11:40:00
8002604 Mrózek Pawel              TRI0401 B TJ TŽ Třinec              11:42:00
8667514 Kabát Martin              PGP0408 A SK Praga                  11:44:00
8660399 Baldrian Tomáš            VSP0405 B USK Praha                 11:46:00
8004613 Nouza Michal              SJH0505 A SOS Jindřichův Hradec     11:48:00
2085655 Dvořák Jakub              BBM0502 C BETA URSUS Orienteering   11:50:00
2067939 Vacek František           CHT0501 C OOB SK Chrast             11:52:00
      0 Novák Jan                 DOK       OK Doksy                  11:54:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H18 4.40 km, 170 m, 17 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
8020217 Bujdosó Zoltán            20053     2 Neregistrovaní/přihláše 10:01:00
8670458 Tichý Lubomír             SHK0303 A OK Slavia Hradec Králové  10:03:00
8655411 Hájek Kryštof             TUR0212 A OOB TJ Turnov             10:05:00
2070826 Šabata Radek              SRK0202 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn 10:07:00
8656696 Richtr Lukáš              VPM0204 A KOS Slavia Plzeň          10:09:00
2031346 Přibyl Jan                OSN0300 C SK Orientační sporty Nové 10:11:00
8662309 Sliž Rostislav            TRI0302 B TJ TŽ Třinec              10:13:00
8648630 Dvořáček Jakub            OSN0303 C SK Orientační sporty Nové 10:15:00
8662292 Hřivna Jakub              PGP0305 B SK Praga                  10:17:00
8656610 Rusin Vojtěch             BRU0301 C Ulita-HOBRA Orienteering  10:19:00
7207873 Riby Thomas               LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:21:00
8659404 Rücker Jan                HOR0201 A TJ Jiskra Hořice          10:23:00
8666870 Jelínek Kryštof           LPU0314 A OK Lokomotiva Pardubice   10:25:00
8656560 Šauli Filip               VPM0301 A KOS Slavia Plzeň          10:27:00
  52918 Šašek Jan                 LTP0301 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:29:00
8659414 Link Lukáš                STH0205 A SK Studenec               10:31:00
8629818 Moravec Jan               ZAM0205 B OB TJ Sokol Žamberk       10:33:00
8662688 Vitebský Lukáš            TJN0302 A OOB TJ Tatran Jablonec n. 10:35:00
8656535 Macek Ondřej              LPU0209 B OK Lokomotiva Pardubice   10:37:00
8080811 Malačka Milan             DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka         10:39:00
8656687 Světnický František       STE0204 A SK SKI-OB Šternberk       10:41:00
8660914 Tokár Radim               VPM0300 A KOS Slavia Plzeň          10:43:00
8636759 Štregl Matyáš             VRL0301 A OOS TJ Spartak Vrchlabí   10:45:00
8656647 Chaloupský Jakub          PHK0302 A OK 99 Hradec Králové      10:47:00
8656580 Kožina Štěpán             PGP0300 B SK Praga                  10:49:00
8651710 Pipek Ondřej              LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice   10:51:00
8116704 Hnízdil Matěj             KAS0301 B KOB Kamenický Šenov       10:53:00
8654907 Šimša Martin              PGP0309 A SK Praga                  10:55:00
8629759 Bialožyt Marek            TRI0301 B TJ TŽ Třinec              10:57:00
8000321 Nechanický Jan            OSN0200 A SK Orientační sporty Nové 10:59:00
 232918 Kraus Jakub               LTP0303 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:01:00
7201200 Janas Petr                PGP0200 A SK Praga                  11:03:00
 888622 Mellan Jonáš              TUR0308 B OOB TJ Turnov             11:05:00
      0 Novák Jan                 DOK       OK Doksy                  11:07:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H20 4.90 km, 195 m, 17 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
8656745 Adámek Filip              TBM0101 A KOS TJ Tesla Brno         10:42:00
2106739 Novák Přemysl             DKP0107 B Oddíl OB Kotlářka         10:44:00
 436431 Bek Jiří                  CHA0103 C OK Chrastava              10:46:00
8322332 Klaška Martin             DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka         10:48:00
8636798 Janovský Tomáš            PGP0101 A SK Praga                  10:50:00
8656540 Čech Petr                 SJI0001 A OK Jihlava                10:52:00
8028879 Tuharský Erik             TRI0100 B TJ TŽ Třinec              10:54:00
8655419 Kligl Radim               TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno         10:56:00
2060290 Zabořil Vojtěch           TUR0110 A OOB TJ Turnov             10:58:00
8221133 Šafka Sebastian           KAM0101 A OK Kamenice               11:00:00
8666867 Siegl Matyáš              PGP0104 B SK Praga                  11:02:00
8397397 Zalaba Tomáš              SHK0105 A OK Slavia Hradec Králové  11:04:00
8516919 Čtrnáct Šimon             PGP0001 B SK Praga                  11:06:00
8656513 Gajda Jan                 KAM0105 A OK Kamenice               11:08:00
8645931 Gryc Vojtěch              TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno         11:10:00
8656615 Švadlena Michal           CHC0101 A K.O.B. Choceň             11:12:00
8656640 Metelka Ondřej            PHK0101 A OK 99 Hradec Králové      11:14:00
8660463 Gottstein Jonáš           JIL0107 A OK Jilemnice              11:16:00
      0 Novák Jan                 DOK       OK Doksy                  11:18:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H21E 6.80 km, 265 m, 26 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
1393022 Schrago Gregoire          30002     3 OLC SKOG Fribourg       10:09:00
8656620 Roudný Martin             LPU0002 R OK Lokomotiva Pardubice   10:11:00
8628698 Dragowski Kuba            TUR9003 R OOB TJ Turnov             10:13:00
7775577 Grote Andreas             30001     3 OLC SKOG Fribourg       10:15:00
8651708 Kamenický Jeroným         TUR9549 R OOB TJ Turnov             10:17:00
8660450 Bravený Vít               ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno        10:19:00
8654886 Kettner Lukáš             KAM9403 R OK Kamenice               10:21:00
8655449 Wolf Filip                TUR9701 C OOB TJ Turnov             10:23:00
8000973 Szabó Marcell             40007     4 Hungarian national team 10:25:00
8656619 Rusin Jan                 LPU0008 R OK Lokomotiva Pardubice   10:27:00
8053577 Semrád Ladislav           CHC9701 C K.O.B. Choceň             10:29:00
8636552 Hubmann Daniel            60002     6 OL Regio Wil            10:31:00
7201392 Baumholczer Máté          40006     4 Hungarian national team 10:33:00
8659400 Křivda Martin             CHC9501 C K.O.B. Choceň             10:35:00
8644491 Kubát Pavel               PHK9101 E OK 99 Hradec Králové      10:37:00
8656558 Horčička Vít              TBM9919 E KOS TJ Tesla Brno         10:39:00
8656592 Křivda Tomáš              CHC9901 E K.O.B. Choceň             10:41:00
8646130 Jónás Ferenc              40004     4 Hungarian national team 10:43:00
8270982 Rollier Baptiste          PHK8200 E OK 99 Hradec Králové      10:45:00
8636768 Ormay Mihály              40003     4 Hungarian national team 10:47:00
7209346 Veselý Jakub              PGP9503 C SK Praga                  10:49:00
8651709 Hlaváč Ondřej             ZBM9901 E SK Žabovřesky Brno        10:51:00
 920696 Janda Martin              DOB8002 C KOB Dobruška              10:53:00
8656587 Kubelka Tomáš             LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice   10:55:00
8200008 Burda Matěj               BOR9608 C OK Jiskra Nový Bor        10:57:00
7717777 Mrázek Jan                SJC8102 E Sportcentrum Jičín        10:59:00
8010192 Dutkowski Mikolaj         DOB9200 C KOB Dobruška              11:01:00
8606454 Kundisch Wieland          50005     5 USV TU Dresden 1        11:03:00
8116817 Prášil Marek              SJI7313 R OK Jihlava                11:05:00
8656697 Sýkora Vojtěch            LCE9801 E OOB TJ Slovan Luhačovice  11:07:00
8656511 Procházka David           LPU9113 R OK Lokomotiva Pardubice   11:09:00
8091209 Nykodým Miloš             ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno        11:11:00
8644887 Kettner Vojtěch           KAM9601 R OK Kamenice               11:13:00
8053542 Zlámal David              SJC9603 C Sportcentrum Jičín        11:15:00
8660452 Schulhof Jan              TUR8900 R OOB TJ Turnov             11:17:00
8656722 Hirš Otakar               ZBM9801 E SK Žabovřesky Brno        11:19:00
8662697 Klusáček Matěj            LCE8903 R OOB TJ Slovan Luhačovice  11:21:00
8660571 Rusý Tomáš                KAM9301 R OK Kamenice               11:23:00
7891000 Peters Nils               50004     5 USV TU Dresden 1        11:25:00
8101092 Bakó Áron                 40005     4 Hungarian national team 11:27:00
8606499 Klein Cedrik              50003     5 USV TU Dresden 1        11:29:00
8656624 Vandas Daniel             PHK9805 E OK 99 Hradec Králové      11:31:00
8008610 Flašar Jan                PGP8610 R SK Praga                  11:33:00
8140589 Hubmann Martin            60001     6 OL Regio Wil            11:35:00
8644873 Horvát Petr               TBM9437 E KOS TJ Tesla Brno         11:37:00
8660402 Finstrle Luděk            ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno        11:39:00
7300181 Tichý Radomír             SHK0000 R OK Slavia Hradec Králové  11:41:00
8086808 Wolf Daniel               TUR9100 R OOB TJ Turnov             11:43:00
8660427 Kelbl Vladimír            ZBM9711 C SK Žabovřesky Brno        11:45:00
8680589 Luštický Martin           TUR8700 R OOB TJ Turnov             11:47:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H21A 5.30 km, 225 m, 19 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
8656676 Košárek Pavel             PGP7107 C SK Praga                  10:01:00
8517316 Polášek Jan               TZL8601 C SKOB Zlín                 10:03:00
8663123 Hora Vojtěch              PGP8301 C SK Praga                  10:05:00
8116797 Koldinský Jan             KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.V 10:07:00
8028807 Kadlec Jan                SJI8306 C OK Jihlava                10:09:00
8656595 Novotný Radek             PHK7402 C OK 99 Hradec Králové      10:11:00
8004275 Šesták Marek              VLI7403 C Slavia Liberec orienteeri 10:13:00
8656658 Losman Petr               PHK7901 C OK 99 Hradec Králové      10:15:00
8662442 Cahel Marek               LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice  10:17:00
8670463 Novotný Tomáš             PHK8101 C OK 99 Hradec Králové      10:19:00
7205561 Šabata Milan              SRK9904 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn 10:21:00
8014563 Tichý Tomáš               SJH9201 C SOS Jindřichův Hradec     10:23:00
2080992 Vilém Stanislav           VLI7703 C Slavia Liberec orienteeri 10:25:00
 301370 Kohl Ondřej               KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.V 10:27:00
8651714 Tomeš Jaroslav            DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka         10:29:00
8680600 Karatsiolis Kryštof       TUR9901 C OOB TJ Turnov             10:31:00
  49474 Šulc Václav               AOP9200 C Orientační Běh Opava      10:33:00
 523000 Pašek František           KAM7600 C OK Kamenice               10:35:00
8656563 Krejsa Martin             CHT9001 C OOB SK Chrast             10:37:00
8680585 Florián Vojtěch           ABM9901 C KOB ALFA Brno             10:39:00
      0 Zavadil Pavel             KAM6401 C OK Kamenice               10:41:00
 887901 Ehl Jiří                  TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno         10:43:00
8109377 Šafka Daniel              KAM9105 C OK Kamenice               10:45:00
      0 Novák Jan                 DOK       OK Doksy                  10:47:00
8277807 Rauturier Maxime          SSU9400 C SK Severka Šumperk        10:49:00
  52902 Karvánek Matouš           BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor        10:51:00
7205564 Červák Jan                LCE8001 C OOB TJ Slovan Luhačovice  10:53:00
8662685 Martan Jiří               VLI7300 C Slavia Liberec orienteeri 10:55:00
 995883 Bialožyt Michal           ZBM8707 C SK Žabovřesky Brno        10:57:00
8680592 Žemlík Pavel              TUR7135 C OOB TJ Turnov             10:59:00
2059757 Hlaváč Jiří               TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno         11:01:00
   9399 Kadeřávek Petr            PHK7605 C OK 99 Hradec Králové      11:03:00
8091018 Vlažný Jan                LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovice  11:05:00
7207704 Vošta Zdeněk              VCB8748 C OB České Budějovice       11:07:00
1700080 Plíhal Tomáš              SJI8509 C OK Jihlava                11:09:00
2035738 Koucký Roman              EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha         11:11:00
8199402 Sháněl Jan                CHC9402 C K.O.B. Choceň             11:13:00
8660419 Jordanov Alexandr         ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno        11:15:00
8670464 Oľhava Rastislav          PGP8909 C SK Praga                  11:17:00
2075669 Buk Michal                ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem   11:19:00
8632139 Janovský Tomáš            PGP6401 C SK Praga                  11:21:00
2109758 Matoušek Martin           SPC7604 C SPORTICUS team            11:23:00
7207026 Ptáček Pavel              BBM9600 C BETA URSUS Orienteering   11:25:00
7210306 Ptáček Jiří               SRK9002 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn 11:27:00
7205000 Černý Ondřej              EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha         11:29:00
8002099 Šrubař Michal             ZBM8607 C SK Žabovřesky Brno        11:31:00
8033246 Král Václav               SSU8243 C SK Severka Šumperk        11:33:00
7203451 Beneš Miroslav            PGP8108 C SK Praga                  11:35:00
2042538 Šrom Jakub                TBM9502 C KOS TJ Tesla Brno         11:37:00
8641415 Ullmann Silvan            ZBM9810 C SK Žabovřesky Brno        11:39:00
1700077 Klaška Pavel              DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka         11:41:00
 301064 Zakouřil Tomáš            TUR7500 C OOB TJ Turnov             11:43:00
8516425 Buk Petr                  ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem   11:45:00
8270989 Ringli Fabian             20003     2 Neregistrovaní/přihláše 11:47:00
8028809 Szenczi Gabriel           VLI8700 C Slavia Liberec orienteeri 11:49:00
8663146 Houska Jindřich           DOR7601 C OK Dobříš                 11:51:00
8403030 Váňa Martin               TUR8401 C OOB TJ Turnov             11:53:00
      0 Novák Jan                 DOK       OK Doksy                  11:55:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H21B 4.60 km, 175 m, 18 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
8178320 Lepšík Petr               SJC8203 C Sportcentrum Jičín        10:28:00
8680607 Hrouda Martin             FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební 10:30:00
8660916 Klomínský Václav          KPY8700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.V 10:32:00
7210926 Šunda Marek               VSP9200 C USK Praha                 10:34:00
8499979 Hájek Adam                KAM9202 C OK Kamenice               10:36:00
8323322 Karlík Jan                TBM8809 C KOS TJ Tesla Brno         10:38:00
1413339 Havel Michal              LDC8901 C KOB Děčín                 10:40:00
2023963 Preissler Adam            HAV8608 C OB Havířov                10:42:00
8102561 Mokrý Pavel               VLI7501 C Slavia Liberec orienteeri 10:44:00
2102776 Walach Ondřej             TRI9601 C TJ TŽ Třinec              10:46:00
7200599 Frýba Dominik             SJI9702 C OK Jihlava                10:48:00
  53892 Sláčík Tomáš              VIC9102 C OB Vizovice               10:50:00
7200320 Suchomel Vít              MBM8448 C O-mikron                  10:52:00
8667960 Klíma Kamil               20041     2 Neregistrovaní/přihláše 10:54:00
8662291 Janeček Jura              EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha         10:56:00
8627111 Kolaja Jan                VLI8100 C Slavia Liberec orienteeri 10:58:00
2045244 Dressler Jan              SBK7911 C KOB START Blansko         11:00:00
1400410 Cienciala Jan             TRI9801 C TJ TŽ Třinec              11:02:00
8066608 Panovec Jan               SSU8931 C SK Severka Šumperk        11:04:00
8151151 Janas Petr                PGP7106 C SK Praga                  11:06:00
8116752 Kříž Jan                  20010     2 Neregistrovaní/přihláše 11:08:00
8644875 Kavan Tomáš               TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno         11:10:00
2016470 Jirásek Jakub             20006     2 Neregistrovaní/přihláše 11:12:00
1425379 Líbal Jakub               ROU9202 C SKOB Roudnice nad Labem   11:14:00
   8557 Klusák Martin             DKP8704 C Oddíl OB Kotlářka         11:16:00
7260010 Andrš Jiří                VAM8601 C OB Vamberk                11:18:00
8670803 Šperl Milan               20013     2 Neregistrovaní/přihláše 11:20:00
   9670 Klapal Michal             VAM8802 C OB Vamberk                11:22:00
 416269 Moravec Marek             LPU8811 C OK Lokomotiva Pardubice   11:24:00
8130389 Málek Martin              CST8902 C OB Strakonice             11:26:00
2075695 Junek Vladimír            TJP8400 C TJ Sokol Troja            11:28:00
   9491 Bláha David               SRK9510 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn 11:30:00
8656695 Vojta Marek               PHK8804 C OK 99 Hradec Králové      11:32:00
8654890 Mikan Albert              EKP8606 C VŠTJ Ekonom Praha         11:34:00
 515038 Sysel Ondřej              PGP8302 C SK Praga                  11:36:00
8116734 Kořan Pavel               VBM7401 C VSK Mendelu Brno          11:38:00
7205966 Foltýn Tomáš              SJI9801 C OK Jihlava                11:40:00
2104589 Červinka Mário            20045     2 Neregistrovaní/přihláše 11:42:00
  53502 Smolka Ondřej             TJP9401 C TJ Sokol Troja            11:44:00
      0 Novák Jan                 DOK       OK Doksy                  11:46:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H35A 4.50 km, 190 m, 21 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
7260018 Kautský Jiří              SCP8201 C OK Sparta Praha           10:01:00
2143402 Hrádek Tomáš              ROU8301 C SKOB Roudnice nad Labem   10:03:00
      0 Novák Jan                 DOK       OK Doksy                  10:05:00
 515050 Mašata Roman              PHK7107 C OK 99 Hradec Králové      10:07:00
7204619 Veverka Tomáš             VAM8401 C OB Vamberk                10:09:00
2061849 Brosch Petr               RBK7111 C SK Radioklub Blansko      10:11:00
8003139 Richter Friedmar          50009     5 USV TU Dresden 1        10:13:00
8606459 Neumann Josef             TUR8407 C OOB TJ Turnov             10:15:00
7300471 Fröhlich Martin           DKP8207 C Oddíl OB Kotlářka         10:17:00
8644880 Bauer Lukáš               SKV7701 C TJ Slovan Karlovy Vary    10:19:00
  49971 Žitný Tomáš               SMB6401 C SKOB Mladá Boleslav       10:21:00
8648599 Dubec Pavel               SCP8003 C OK Sparta Praha           10:23:00
2084951 Bartaloš Tomáš            PGP8010 C SK Praga                  10:25:00
8000246 Šabatka Petr              LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice   10:27:00
8116774 Boudný Jan                SCP7417 C OK Sparta Praha           10:29:00
8149892 Ledecký Vladimír          BOR8402 C OK Jiskra Nový Bor        10:31:00
8667547 Průša Michal              VSP7310 C USK Praha                 10:33:00
8667969 Hladký Viktor             VAM8201 C OB Vamberk                10:35:00
1396839 Choutka Jaroslav          SOB6301 C SOBSA                     10:37:00
8680586 Balej Jiří                KAM7201 C OK Kamenice               10:39:00
7204489 Šklíba Jan                SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn 10:41:00
2027202 Potůček Michal            PHK7903 C OK 99 Hradec Králové      10:43:00
      0 Novák Jan                 DOK       OK Doksy                  10:45:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H35B 3.80 km, 160 m, 18 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
2419985 Grabmüller Radek          KPY8300 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.V 11:31:00
      0 Dosbaba Marek             TTR8101 C OOB Třebíč                11:33:00
8226348 Andrš Petr                ZAM8401 C OB TJ Sokol Žamberk       11:35:00
7207859 Klváček Aleš              PTE8527 C TJ Sokol Ptení            11:37:00
2118471 Bolf Vojtěch              TAP8300 C KOB Tretra Praha          11:39:00
8033290 Bernášek Jiří             STB8101 C TJ Stadion Nový Bor       11:41:00
2102083 Havelka Josef             SJC8402 C Sportcentrum Jičín        11:43:00
9201846 Mikuš Oldřich             PLU8200 C TJ SOKOL Plumlov          11:45:00
2134332 Drhlík Petr               VAM8301 C OB Vamberk                11:47:00
      0 Novák Jan                 DOK       OK Doksy                  11:49:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H40A 3.90 km, 135 m, 16 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
   7863 Tuharský Martin           TRI7702 C TJ TŽ Třinec              10:00:00
7201813 Hřivna Štěpán             PGP7507 C SK Praga                  10:02:00
8654390 Pleva Stanislav           SJC7601 C Sportcentrum Jičín        10:04:00
7209464 Střelba Ondřej            PGP7510 C SK Praga                  10:06:00
2032383 Rusin Jan                 BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteering  10:08:00
 515418 Matyšek Bronislav         PLU7823 C TJ SOKOL Plumlov          10:10:00
2801008 Dočkal Tomáš              PGP7711 C SK Praga                  10:12:00
 331503 Heller Jiří               ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem   10:14:00
2118480 Běloušek Pavel            CTB7602 C SK OB Chotěboř            10:16:00
  49366 Kawulok Marek             TRI8000 C TJ TŽ Třinec              10:18:00
 682634 Dítko Jan                 SKV7301 C TJ Slovan Karlovy Vary    10:20:00
8304110 Patka Miroslav            BOR7715 C OK Jiskra Nový Bor        10:22:00
2148244 Keller Ivo                CHT7703 C OOB SK Chrast             10:24:00
8008112 Daněk Roman               SBK7541 C KOB START Blansko         10:26:00
 442853 Lohr Ivo                  SCP6801 C OK Sparta Praha           10:28:00
2113390 Ježowicz Roman            VLI8002 C Slavia Liberec orienteeri 10:30:00
8657685 Distler Carl W.           20081     2 Neregistrovaní/přihláše 10:32:00
 420417 Pavlíček Lubomír          KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.V 10:34:00
9002029 Kotecký Ondřej            TBM7703 C KOS TJ Tesla Brno         10:36:00
2029214 Súkup Jaroslav            PGP7900 C SK Praga                  10:38:00
8116735 Pivec Lukáš               MLA7600 C MLOK Mariánské Lázně      10:40:00
2113364 Pospíšil Radek            TJP7802 C TJ Sokol Troja            10:42:00
      0 Novák Jan                 DOK       OK Doksy                  10:44:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H40B 3.80 km, 135 m, 15 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
2134359 Kutek Pavel               JEN7701 C OB Jenišovice             10:06:00
8028846 Svoboda Jan               ODV7605 C TJ Aero Odolena Voda      10:08:00
1450170 Svítil Petr               PGP7810 C SK Praga                  10:10:00
8663194 Kvapil Ondřej             PHK7804 C OK 99 Hradec Králové      10:12:00
 231948 Čtrnáct Jiří              PGP7603 C SK Praga                  10:14:00
2113082 Pozdílek Martin           PHK7803 C OK 99 Hradec Králové      10:16:00
7205015 Věžník Roman              TTR7901 C OOB Třebíč                10:18:00
   8824 Dušek Václav              PTE7619 C TJ Sokol Ptení            10:20:00
   8098 Pavlů Jiří                MFP7704 C Matfyz Praha              10:22:00
  53280 Sliž Eduard               TRI7601 C TJ TŽ Třinec              10:24:00
2143399 Matoušek Josef            PHK7900 C OK 99 Hradec Králové      10:26:00
1459072 Kofroň Jan                LBE8001 C TJ Lokomotiva Beroun      10:28:00
  52240 Dvořáček Jan              TTR7701 C OOB Třebíč                10:30:00
  52117 Berný Jan                 ODV7702 C TJ Aero Odolena Voda      10:32:00
2148209 Mojžíš Robert             PHK7902 C OK 99 Hradec Králové      10:34:00
 428285 Koukal Tomáš              ODV7600 C TJ Aero Odolena Voda      10:36:00
2116474 Kvášovský Jakub           LTU7802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:38:00
2134286 Dudl Jan                  ODV7703 C TJ Aero Odolena Voda      10:40:00
      0 Novák Jan                 DOK       OK Doksy                  10:42:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H45A 3.80 km, 160 m, 18 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
8648543 Sliva Jan                 SCP7300 C OK Sparta Praha           10:01:00
8648567 Siegl Roman               MFP6700 C Matfyz Praha              10:03:00
8007171 Dvořáček Jiří             OSN7502 C SK Orientační sporty Nové 10:05:00
2045236 Belej Jiří                LPU7421 C OK Lokomotiva Pardubice   10:07:00
   8650 Klaška Pavel              DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka         10:09:00
8020222 Müller Rico               20057     2 Neregistrovaní/přihláše 10:11:00
2090836 Šimša Jaromír             MFP7100 C Matfyz Praha              10:13:00
 301631 Zaydlar Michal            JLI7100 C OB Jizerky                10:15:00
 888639 Baldrian Petr             PGP7203 C SK Praga                  10:17:00
2801012 Zámečník Pavel            20022     2 Neregistrovaní/přihláše 10:19:00
  53145 Klvaňa Milan              CHT7500 C OOB SK Chrast             10:21:00
7700075 Pachner Pavel             CHA7501 C OK Chrastava              10:23:00
2045227 Aster Vladimír            SLA6500 C SKOB Slaný                10:25:00
2088711 Auermüller Vít            ZBM6701 C SK Žabovřesky Brno        10:27:00
8002100 Kaufmann Torsten          50008     5 USV TU Dresden 1        10:29:00
8623000 Vandas Luděk              VAM6601 C OB Vamberk                10:31:00
8007502 Švadlena Pavel            CHC7502 C K.O.B. Choceň             10:33:00
7400074 Gálus Igor                LDC7302 C KOB Děčín                 10:35:00
2127611 Dvořák Miloš              BBM7300 C BETA URSUS Orienteering   10:37:00
      0 Novák Jan                 DOK       OK Doksy                  10:39:00
  53016 Janeček Ondřej            SOB7001 C SOBSA                     10:41:00
8004312 Kondrát Martin            PGP6501 C SK Praga                  10:43:00
   8408 Waldhauser Martin         BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor        10:45:00
7800365 Mička Aleš                TJP7300 C TJ Sokol Troja            10:47:00
8667504 Hůla Pavel                LBE7300 C TJ Lokomotiva Beroun      10:49:00
2073747 Kos Michal                SRK6802 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn 10:51:00
9650526 Kavalír Karel             PHK6503 C OK 99 Hradec Králové      10:53:00
8061483 Netopil Libor             VAM7401 C OB Vamberk                10:55:00
8069069 Svoboda Jiří              DKP7504 C Oddíl OB Kotlářka         10:57:00
8151265 Gossel Heiko              50002     5 USV TU Dresden 1        10:59:00
8660515 Chaloupský David          PHK7103 C OK 99 Hradec Králové      11:01:00
8662318 Šimík Daniel              ROZ6900 C OK Roztoky                11:03:00
8606461 Lenk Andreas              50014     5 USV TU Dresden 1        11:05:00
8160174 Vácha Tomáš               BOR7409 C OK Jiskra Nový Bor        11:07:00
 582249 Zenker Norbert            50002     5 USV TU Dresden 1        11:09:00
 434596 Arnošt Kamil              VSP7301 C USK Praha                 11:11:00
2133888 Halač Jaroslav            HCE6700 C TJ Hostivice              11:13:00
2127852 Krejčí Ladislav           ROU7301 C SKOB Roudnice nad Labem   11:15:00
2051486 Blažek Petr               SJH7402 C SOS Jindřichův Hradec     11:17:00
8517454 Hnízdil Jan               KAS7100 C KOB Kamenický Šenov       11:19:00
2109677 Matoušek Martin           SLA7100 C SKOB Slaný                11:21:00
2085613 Černý Michal              ROU7505 C SKOB Roudnice nad Labem   11:23:00
7111213 Nehasil Vladislav         LDC7101 C KOB Děčín                 11:25:00
      0 Novák Jan                 DOK       OK Doksy                  11:27:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H45B 3.60 km, 100 m, 14 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
2049557 Cibulka Radek             LPU7107 C OK Lokomotiva Pardubice   10:00:00
7208220 Kruschina Jan             LTP7202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:02:00
2127533 Tříska Richard            PTE7447 C TJ Sokol Ptení            10:04:00
2095976 Vých Luboš                SRK7300 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn 10:06:00
2053551 Odehnal Luděk             ADA7400 C OOB Spartak Adamov        10:08:00
 442867 Jirous Jiří               TAP7201 C KOB Tretra Praha          10:10:00
   9852 Adamovský Michal          TYN7200 C OOB SK Týniště nad Orlicí 10:12:00
2087685 Holík Jaromír             ONO7502 C SKOB Ostrov               10:14:00
2111706 Chmelař Bohumil           PGP7204 C SK Praga                  10:16:00
1400450 Dohnálek Pavel            SHK7100 C OK Slavia Hradec Králové  10:18:00
7205006 Nechanický Pavel          OSN7209 C SK Orientační sporty Nové 10:20:00
   4634 Vacek František           CHT7001 C OOB SK Chrast             10:22:00
9201628 Martinec Pavel            LTP7003 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:24:00
8226405 Zabořil Michal            JEN7101 C OB Jenišovice             10:26:00
2103248 Vambera Filip             TUR7305 C OOB TJ Turnov             10:28:00
2102559 Loukota Josef             HOR7100 C TJ Jiskra Hořice          10:30:00
2126272 Beseda Pavel              PHK6910 C OK 99 Hradec Králové      10:32:00
7207880 Šašek Jan                 LTP7308 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:34:00
2078471 Ulman Aleš                TJN7201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. 10:36:00
   8322 Kvapil Petr               TUV7402 C SOK TJ Turnov             10:38:00
      0 Novák Jan                 DOK       OK Doksy                  10:40:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H50A 3.80 km, 135 m, 15 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
2058529 Metelka Pavel             PHK6800 C OK 99 Hradec Králové      10:49:00
8662345 Žejdlík Michal            LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:51:00
 553456 Müller Robert             OAV6900 C Orienteering Adventure    10:53:00
8028878 Vydra Ivan                CHA6600 C OK Chrastava              10:55:00
   8513 Karvánek Petr             BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor        10:57:00
8226351 Jareš Daniel              KUL6900 C KOB Ústí nad Labem        10:59:00
 301374 Dobeš Václav              KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.V 11:01:00
 232879 Odehnal Roman             ABM6909 C KOB ALFA Brno             11:03:00
8656690 Sklenář Josef             SBR6601 C SKOB Bruntál              11:05:00
 682114 Bruner Luboš              LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:07:00
8003622 Nouza Petr                SJH6501 C SOS Jindřichův Hradec     11:09:00
 443079 Kalousek Jiří             DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka         11:11:00
 682118 Krausz Milan              FSP6700 C VSK ČVUT Fakulta Stavební 11:13:00
 995864 Tichý Martin              SJH6401 C SOS Jindřichův Hradec     11:15:00
7204992 Würz Jiří                 LTP6502 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:17:00
8149895 Machara Martin            BOR6900 C OK Jiskra Nový Bor        11:19:00
8651725 Beneš Jan                 SJH7001 C SOS Jindřichův Hradec     11:21:00
2067268 Maleček Vít               PGP6801 C SK Praga                  11:23:00
9101189 Holec Honza               MOV6701 C SKOB Ostrava              11:25:00
 682631 Eichler Petr              KAS6900 C KOB Kamenický Šenov       11:27:00
 301158 Locker Martin             SRK7001 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn 11:29:00
2060259 Vlastník Zdeněk           JIL6901 C OK Jilemnice              11:31:00
7200337 Pavel Petr                LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:33:00
   8655 Navrátil Rostislav        TRI6601 C TJ TŽ Třinec              11:35:00
 886298 Kabát Jan                 PGP6901 C SK Praga                  11:37:00
1396842 Žáček Martin              FSP6803 C VSK ČVUT Fakulta Stavební 11:39:00
8061476 Šritr Martin              TUV6802 C SOK TJ Turnov             11:41:00
8644812 Imhof Kilian              60003     6 OL Regio Wil            11:43:00
8657098 Fürst Aleš                LLI6801 C LOK-o Liberec             11:45:00
  51679 Novák Ivo                 OKP6200 C SK OK 24 Praha            11:47:00
      0 Novák Jan                 DOK       OK Doksy                  11:49:00
  51680 Novák Libor               OKP6504 C SK OK 24 Praha            11:51:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H50B 3.50 km, 85 m, 15 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
7300206 Hovorka Ladislav          LDC6802 C KOB Děčín                 11:28:00
 336760 Růžička Ivan              PHK6702 C OK 99 Hradec Králové      11:30:00
2113495 Čihák Petr                HOR6900 C TJ Jiskra Hořice          11:32:00
1418754 Průšek Petr               STB7000 C TJ Stadion Nový Bor       11:34:00
2092439 Petrilák Miroslav         DOR6600 C OK Dobříš                 11:36:00
   9555 Semrád Pavel              CHC6602 C K.O.B. Choceň             11:38:00
1416365 Kubec Pavel               STB6601 C TJ Stadion Nový Bor       11:40:00
2126381 Zamouřil Petr             PHK6808 C OK 99 Hradec Králové      11:42:00
      0 Novák Jan                 DOK       OK Doksy                  11:44:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H55A 3.60 km, 100 m, 14 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
 416828 Schindler Jiří            TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. 10:47:00
8670455 Kožina Petr               PGP6000 C SK Praga                  10:49:00
2059759 Vávra Martin              HOR6302 C TJ Jiskra Hořice          10:51:00
8662684 Argaláš Jaroslav          TRI6202 C TJ TŽ Třinec              10:53:00
2800319 Veljačik Pavel            SCP6200 C OK Sparta Praha           10:55:00
7209277 Roudný Václav             LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice   10:57:00
7206531 Teringl Radek             VCB6502 C OB České Budějovice       10:59:00
1418752 Forst Libor               MFP6301 C Matfyz Praha              11:01:00
8170663 Nieke Hagen               50010     5 USV TU Dresden 1        11:03:00
8004335 Sklenář Miroslav          AOP6302 C Orientační Běh Opava      11:05:00
2032106 Vávra Radek               HOR6301 C TJ Jiskra Hořice          11:07:00
  52279 Semík Luboš               KAM6201 C OK Kamenice               11:09:00
8246117 Málek Martin              CST6501 C OB Strakonice             11:11:00
1413715 Hošek Ladislav            SCP6001 C OK Sparta Praha           11:13:00
8149879 Kaňák Petr                SJI6115 C OK Jihlava                11:15:00
8656556 Švarc Jiří                JEN6201 C OB Jenišovice             11:17:00
  52971 Mezník Vladimír           LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun      11:19:00
7020217 Bujdosó István            20054     2 Neregistrovaní/přihláše 11:21:00
  51508 Valenta Jiří              SSU6301 C SK Severka Šumperk        11:23:00
 995804 Ročejdl Marek             KAM6400 C OK Kamenice               11:25:00
 515436 Sochor Tomáš              HAV6301 C OB Havířov                11:27:00
 301391 Kohl Jiří                 KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.V 11:29:00
8648546 Peřinka Jan               AOP6301 C Orientační Běh Opava      11:31:00
8005432 Šimek Roman               UOL6503 C SOB Olomouc               11:33:00
2067342 Mareš Hynek               JEN6101 C OB Jenišovice             11:35:00
8660919 Lužný Ladislav            HAV6000 C OB Havířov                11:37:00
      0 Novák Jan                 DOK       OK Doksy                  11:39:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H55B 3.40 km, 110 m, 13 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
1409878 Korpas Jaroslav           LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brn 10:00:00
8222225 Kavka Jiří                SCP5900 C OK Sparta Praha           10:02:00
2113100 Vydra Pavel               PEN6200 C OK RECO Sport             10:04:00
 331058 Buk Miloslav              ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem   10:06:00
1413331 Melichar Igor             PHK6504 C OK 99 Hradec Králové      10:08:00
1006613 Kršák Karel               VIC5902 C OB Vizovice               10:10:00
   9373 Justa Jaromír             PHK6101 C OK 99 Hradec Králové      10:12:00
   8490 Doškář Boris              BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor        10:14:00
 980377 Ptáček Pavel              BBM6508 C BETA URSUS Orienteering   10:16:00
8680288 Hanuš Pavel               LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:18:00
  51658 Hurta Vladimír            PGP6305 C SK Praga                  10:20:00
8516924 Pulec Pavel               VBM6201 C VSK Mendelu Brno          10:22:00
  52235 Sysel Svatobor            TTR6202 C OOB Třebíč                10:24:00
2148249 Pilch Rudolf              ODV6400 C TJ Aero Odolena Voda      10:26:00
 426375 Světnický Alexandr        OOL6300 C SK Haná orienteering      10:28:00
      0 Novák Jan                 DOK       OK Doksy                  10:30:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H60 3.50 km, 85 m, 15 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
8028829 Višňa Milan               OOL5904 C SK Haná orienteering      10:01:00
  53728 Hejzlar Josef             VCB5601 C OB České Budějovice       10:03:00
8116705 Pasnichenko Viktor        PGP6004 C SK Praga                  10:05:00
 301371 Kudrnáč Martin            HCE5901 C TJ Hostivice              10:07:00
7208240 Eiselt Miloš              LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:09:00
   8789 Bialožyt Miroslav         TRI5701 C TJ TŽ Třinec              10:11:00
   9907 Beneš Josef               SJC5801 C Sportcentrum Jičín        10:13:00
2085575 Zeman Jaroslav            SJI5901 C OK Jihlava                10:15:00
1421900 Jakobi Zdeněk             HAV5701 C OB Havířov                10:17:00
2056301 Horák Petr                TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec n. 10:19:00
   8220 Konopáč Jiří              TUR5803 C OOB TJ Turnov             10:21:00
  52360 Kopecký Zdeněk            SJI6002 C OK Jihlava                10:23:00
8660393 Běhoun Pavel              PHK5701 C OK 99 Hradec Králové      10:25:00
2096226 Prokop Lubomír            TRI6001 C TJ TŽ Třinec              10:27:00
  51542 Sucharda Jiří             BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor        10:29:00
2108909 Novotný Miroslav          LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice   10:31:00
 682075 Janošík Zdeněk            UOL5600 C SOB Olomouc               10:33:00
   9899 Kološ Oldřich             LPU6003 C OK Lokomotiva Pardubice   10:35:00
2133920 Muchl Vladimír            CST5601 C OB Strakonice             10:37:00
      0 Novák Jan                 DOK       OK Doksy                  10:39:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H65 3.40 km, 110 m, 13 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
8606435 Hickethier Manfred        VLI5201 C Slavia Liberec orienteeri 10:35:00
   8214 Hudský Vlastimil          TUR5100 C OOB TJ Turnov             10:37:00
9101101 Přeček Zdeněk             SCP5200 C OK Sparta Praha           10:39:00
8516753 Ježek Ladislav            VLI4900 C Slavia Liberec orienteeri 10:41:00
7210121 Jaroš Vladimír            DCE5400 C KOB Dobřichovice          10:43:00
8670777 Kunc Radovan              TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec n. 10:45:00
8663180 Farář Václav              LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice   10:47:00
8516412 Erlebach Josef            JIL5201 C OK Jilemnice              10:49:00
8116813 Knap Jan                  LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice   10:51:00
7777777 Kundisch Diethard         50006     5 USV TU Dresden 1        10:53:00
   8161 Barták Jiří               CHA5100 C OK Chrastava              10:55:00
8659398 Přinda Oldřich            VLI5101 C Slavia Liberec orienteeri 10:57:00
8719038 Robotka Libor             PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská    10:59:00
   8533 Švihovský Jaroslav        BOR5003 C OK Jiskra Nový Bor        11:01:00
 416833 Böhm Karel                TJN5101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. 11:03:00
1511127 Provazník Jiří            TUR5102 C OOB TJ Turnov             11:05:00
  51137 Kubát Jaroslav            SKV5203 C TJ Slovan Karlovy Vary    11:07:00
2113090 Ptáček Ladislav           BBM5300 C BETA URSUS Orienteering   11:09:00
7207870 Jahn Pavel                SCP5500 C OK Sparta Praha           11:11:00
1426021 Kaška Rudolf              CHA5500 C OK Chrastava              11:13:00
  52111 Hojný Oldřich             SCP5201 C OK Sparta Praha           11:15:00
   6645 Valter Petr               KBP4500 C KBP Praha                 11:17:00
      0 Novák Jan                 DOK       OK Doksy                  11:19:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H70- 3.10 km, 85 m, 12 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
2073709 Kolský Alexander          PGP5000 C SK Praga                  10:43:00
   8861 Peterka František         TJP4900 C TJ Sokol Troja            10:45:00
 682613 Nejezchleba Jiří          KAS4600 C KOB Kamenický Šenov       10:47:00
2011854 Švadlena Jiří             CHC4601 C K.O.B. Choceň             10:49:00
8648617 Paukert Milan             TJP5000 C TJ Sokol Troja            10:51:00
   8805 Nosál Stanislav           LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun      10:53:00
8666868 Uher Petr                 VSP5001 C USK Praha                 10:55:00
2060202 Lukavec Míla              TJN4901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. 10:57:00
8444519 Babický Tomáš             RUM5001 C ZOOB Rumburk              10:59:00
   9798 Hrobař Rudolf             SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn 11:01:00
8719003 Rančák Josef              BOR5004 C OK Jiskra Nový Bor        11:03:00
2023807 Kříž Pavel                PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázav 11:05:00
2103786 Duda František            KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.V 11:07:00
8266333 Procházka Aleš            DKP4700 C Oddíl OB Kotlářka         11:09:00
   8135 Dubský Josef              SUL4700 C OOB TJ Slavoj Ústí nad La 11:11:00
8644556 Jakubec Jindřich          TUR4801 C OOB TJ Turnov             11:13:00
      0 Novák Jan                 DOK       OK Doksy                  11:15:00
2102807 Sikora Miroslav           BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD      11:17:00
  51937 Kašpar Josef              HOB4601 C SK OB  Horní Benešov      11:19:00
8663188 Zelený Vladimír           PGP4800 C SK Praga                  11:21:00
   8153 Smetana Radim             CHA4700 C OK Chrastava              11:23:00
  52299 Novák Miloš               SCP4600 C OK Sparta Praha           11:25:00
8040749 Kotecký Roman             PGP4900 C SK Praga                  11:27:00
   8323 Pospíšil Jiří             TUV4701 C SOK TJ Turnov             11:29:00
      0 Novák Jan                 DOK       OK Doksy                  11:31:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H75- 2.50 km, 65 m, 11 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
2222222 Müller Rainer             20032     2 Neregistrovaní/přihláše 11:28:00
2084946 Valášek Josef             SCP4501 C OK Sparta Praha           11:30:00
8509101 Conrad Helmut             50007     5 USV TU Dresden 1        11:32:00
 443066 Rakovec Miloš             SCP4500 C OK Sparta Praha           11:34:00
  51800 Procházka Zdenko          DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka         11:36:00
8657099 Fišák Jan                 MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně      11:38:00
8100015 Němec Vladimír            SLA4202 C SKOB Slaný                11:40:00
      0 Novák Jan                 DOK       OK Doksy                  11:42:00
      0 Novák Jan                 DOK       OK Doksy                  11:44:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H80- 2.40 km, 35 m, 11 kontrol
-------------------------------------------------------------------------------------
8084000 Mikulecký Jan             PHK3801 C OK 99 Hradec Králové      10:01:00
2090863 Úlehla Zdeněk             BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor        10:07:00
8338383 Havlík Jaroslav           SJC3601 C Sportcentrum Jičín        10:13:00
  49404 Semorád Miloš             SCP3300 C OK Sparta Praha           10:19:00
      0 Novák Jan                 DOK       OK Doksy                  10:25:00
-------------------------------------------------------------------------------------

T-FIT 2.80 km, 75 m, 12 kontrol, Start: 3
-------------------------------------------------------------------------------------
  49805 Korberová Lenka           JHB8452 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod  10:00:00
7202886 Klein Aleš                LTP7601 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:00:00
2112773 Kutková Hana              JEN8050 C OB Jenišovice             10:00:00
8655482 Krupa David               TRI7602 C TJ TŽ Třinec              10:00:00
  49315 Krček Jakub               TRI7803 C TJ TŽ Třinec              10:00:00
  53556 Jirásková Kateřina        TJP8850 C TJ Sokol Troja            10:00:00
 420434 Jelínek Pavel             LTP6808 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:00:00
  51921 Jelínek Luboš             RUZ5504 C TJ Růžená                 10:00:00
2132920 Kleiberová Eliška         CHC9952 C K.O.B. Choceň             10:00:00
  53889 Jurčáková Veronika        VIC9090 C OB Vizovice               10:00:00
2103260 Jurčák Tomáš              VIC9101 C OB Vizovice               10:00:00
8680399 Novotný Marek             TJN9901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. 10:00:00
  51986 Náhlíková Erika           HCE9750 C TJ Hostivice              10:00:00
7206554 Mrozková Olga             TRI7350 C TJ TŽ Třinec              10:00:00
8116751 Pompach Martin            PHK7207 C OK 99 Hradec Králové      10:00:00
2023803 Pohořalý Dobroslav        ROU6401 C SKOB Roudnice nad Labem   10:00:00
2023951 Pohořalá Karolína         ROU6850 C SKOB Roudnice nad Labem   10:00:00
      0 Matoušková Petra          20018     2 Neregistrovaní/přihláše 10:00:00
2148228 Malá Martina              20020     2 Neregistrovaní/přihláše 10:00:00
 515136 Losmanová Zuzana          LPU8752 C OK Lokomotiva Pardubice   10:00:00
  49355 Mizerová Jarmila          TRI6851 C TJ TŽ Třinec              10:00:00
2800300 Mišek Michal              KAM7202 C OK Kamenice               10:00:00
2061773 Mikanová Kateřina         EKP8461 C VŠTJ Ekonom Praha         10:00:00
7209359 Robotka Jan               PBM7800 C TJ Spartak 1. Brněnská    10:00:00
  49377 Tuharská Aneta            TRI7751 C TJ TŽ Třinec              10:00:00
2131195 Tučný Jan                 20019     2 Neregistrovaní/přihláše 10:00:00
  52733 Šimek Štěpán              UOL0104 C SOB Olomouc               10:00:00
2051498 Dušková Pavla             KOR9050 C OB DDM Kostelec nad Orlic 10:00:00
7200340 Žejdlíková Jitka          LTP7251 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:00:00
1424653 Zavadilová Simona         PTE8485 C TJ Sokol Ptení            10:00:00
  53887 Sláčíková Marie           VIC9191 C OB Vizovice               10:00:00
8648636 Sklenářová Dita           SBR7750 C SKOB Bruntál              10:00:00
2032168 Silný Ondřej              PHK7906 C OK 99 Hradec Králové      10:00:00
7210123 Šimek Stanislav           LTP6602 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:00:00
7202881 Souček Pavel              PHK5503 C OK 99 Hradec Králové      10:00:00
  49312 Sližová Lucie             TRI0659 C TJ TŽ Třinec              10:00:00
2111732 Frajová Kamila            RUZ7950 C TJ Růžená                 10:00:00
 232335 Fraj Oldřich              RUZ7502 C TJ Růžená                 10:00:00
  52698 Erlitz Jakub              20028     2 Neregistrovaní/přihláše 10:00:00
 332966 Janigová Kristýna         SSU9650 C SK Severka Šumperk        10:00:00
 436928 Hanuš Jaroslav            HOB0001 C SK OB  Horní Benešov      10:00:00
2085606 Hančl Martin              ROU7601 C SKOB Roudnice nad Labem   10:00:00
   8829 Boháčová Lucie            PTE8771 C TJ Sokol Ptení            10:00:00
  49630 Bašová Hana               PHK8556 C OK 99 Hradec Králové      10:00:00
2134331 Balga Jiří                DKP7302 C Oddíl OB Kotlářka         10:00:00
2073677 Cymorková Kateřina        TRI7152 C TJ TŽ Třinec              10:00:00
  49327 Bruková Jana              TRI7150 C TJ TŽ Třinec              10:00:00
 416126 Bruk Miroslav             TRI6100 C TJ TŽ Třinec              10:00:00
  53178 Jastrzembská Jarmila      TRI6450 C TJ TŽ Třinec              10:00:00
2103760 Kosák Jonáš               DCE0600 C KOB Dobřichovice          10:00:00
-------------------------------------------------------------------------------------

T-OPEN 2.50 km, 55 m, 9 kontrol, Start: 3
-------------------------------------------------------------------------------------
 515032 Pinterová Kateřina        VBM6651   VSK Mendelu Brno          10:00:00
2144152 Pozdílková Zuzana         PHK0952 C OK 99 Hradec Králové      10:00:00
 420408 Kleinová Linda            LTP0850 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:00:00
2127555 Cichra Pavel              20009     2 Neregistrovaní/přihláše 10:00:00
  49887 Fraj David                RUZ0900 C TJ Růžená                 10:00:00
-------------------------------------------------------------------------------------

T10 2.50 km, 55 m, 9 kontrol, Start: 3
-------------------------------------------------------------------------------------
 336789 Nouza Vítek               SJH1104 C SOS Jindřichův Hradec     10:00:00
   9433 Pompach Tobiáš            PHK1201 C OK 99 Hradec Králové      10:00:00
   9405 Mojžíš Radovan            PHK1200 C OK 99 Hradec Králové      10:00:00
 231522 Kvapilová Klára           TUV1199 C SOK TJ Turnov             10:00:00
2088709 Mišek Michal              KAM1300 C OK Kamenice               10:00:00
8226318 Šperlová Kateřina         20015     2 Neregistrovaní/přihláše 10:00:00
  51238 Zakouřil František        TUR1204 C OOB TJ Turnov             10:00:00
2079498 Špalová Kateřina          20083     2 Neregistrovaní/přihláše 10:00:00
2122267 Pozdílková Kateřina       PHK1251 C OK 99 Hradec Králové      10:00:00
2419862 Súkupová Anita            PGP1352 C SK Praga                  10:00:00
 232884 Besedová Majda            PHK1252 C OK 99 Hradec Králové      10:00:00
2144100 Brotánková Klára          ROU1151 C SKOB Roudnice nad Labem   10:00:00
2113412 Běloušek Matěj            CTB1202 C SK OB Chotěboř            10:00:00
  51648 Arnošt Daniel             DOR1200 C OK Dobříš                 10:00:00
  51561 Bašusová Olga             KAM1250 C OK Kamenice               10:00:00
1417127 Kučerka Radek             STB1101 C TJ Stadion Nový Bor       10:00:00
2112774 Kutková Sára              JEN1351 C OB Jenišovice             10:00:00
7204525 Kubáň Patrik              TBM1001 C KOS TJ Tesla Brno         10:00:00
      0 Hejcmanová Amálie         ROU1251 C SKOB Roudnice nad Labem   10:00:00
      0 Jirousová Edita           TAP1056 C KOB Tretra Praha          10:00:00
-------------------------------------------------------------------------------------

T10P 2.50 km, 55 m, 9 kontrol, Start: 3
-------------------------------------------------------------------------------------
2067621 Pospíšil Jakub            BZP1300 C Báječné ženy v orientační 10:00:00
 682367 Průšková Veronika         STB1352 C TJ Stadion Nový Bor       10:00:00
  52051 Ramachová Michaela        PBM1151 C TJ Spartak 1. Brněnská    10:00:00
2082905 Podlipný Filip            SJC1202 C Sportcentrum Jičín        10:00:00
   9900 Mrázek Emil               SJC1300 C Sportcentrum Jičín        10:00:00
   8611 Nešporová Viktorie Anna   TZL1150 C SKOB Zlín                 10:00:00
1421925 Pivcová Lucie             MLA1650 C MLOK Mariánské Lázně      10:00:00
  52027 Robotková Tereza          PBM1150 C TJ Spartak 1. Brněnská    10:00:00
8670955 Trültzsch Minna           50012     5 USV TU Dresden 1        10:00:00
2102713 Tříska Jakub              PTE1300 C TJ Sokol Ptení            10:00:00
 416316 Zeman Annabel             DCE1850 C KOB Dobřichovice          10:00:00
2081379 Teringlová Veronika       VCB1251 C OB České Budějovice       10:00:00
 416125 Sližová Kateřina          TRI1650 C TJ TŽ Třinec              10:00:00
2131197 Svítilová Veronika        PGP1550 C SK Praga                  10:00:00
 995895 Šperlová Marie            20016     2 Neregistrovaní/přihláše 10:00:00
2102682 Mikušová Kateřina         PTE1350 C TJ Sokol Ptení            10:00:00
7434894 Havlová Aneta             LDC1750 C KOB Děčín                 10:00:00
1006283 Hora Damián               PGP1616 C SK Praga                  10:00:00
  52074 Klapal Tomáš              VAM1600 C OB Vamberk                10:00:00
2102683 Fládr Jan                 PTE1400 C TJ Sokol Ptení            10:00:00
2103771 Brychtová Lucie           JHB1352 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod  10:00:00
 219251 Daňková Viktorie          SBK1353   KOB START Blansko         10:00:00
7502000 Dvorská Veronika          CHC1054 C K.O.B. Choceň             10:00:00
 420447 Klein David               LTP1200 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:00:00
2420010 Křížová Ella              20012     2 Neregistrovaní/přihláše 10:00:00
 682506 Kučerková Adéla           STB1450 C TJ Stadion Nový Bor       10:00:00
2115728 Míka Tomáš                VCB1403 C OB České Budějovice       10:00:00
8656668 Košárková Aneta           PGP1255 C SK Praga                  10:00:00
1426044 Kofroň Ondřej             LBE1200 C TJ Lokomotiva Beroun      10:00:00
 420432 Kolmanová Lada            LTP1450 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:00:00
2103760 Kosák Damián              20017     2 Neregistrovaní/přihláše 10:00:00
-------------------------------------------------------------------------------------