Kód závodu          : 5643
Název               : Mistrovství oblasti ve sprintu
Datum               : 20.06.2020
Místo konání        : Telč
Mapa                : Telč 2020
Pořadatel           : RUZ - TJ Růžená
Ředitel závodu      : Kubálek Zdeněk - R3
Hlavní rozhodčí     : Polednová Hana - R3
Ředitel závodu      : Kubálek Zdeněk - R3
Stavitel tratí      : Kubešová Eva - R3

D10 1.13 km, 11 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
2001915 Vaníčková Nikola          STA1051 C OK Střelka                16:01:00
 682379 Vítková Eva               CHT1053 C OOB SK Chrast             16:03:00
 428280 Kopecká Tereza            UOL1050 C SOB Olomouc               16:05:00
 443107 Pobudová Marie            SJH1050 C SOS Jindřichův Hradec     16:07:00
2134328 Doleželová Jolana         STA1151 C OK Střelka                16:09:00
8662283 Komárková Radka           SJH1151 C SOS Jindřichův Hradec     16:11:00
  53177 Dvořáčková Eva            OSN1050 C SK Orientační sporty Nové 16:13:00
2134353 Lubasová Nela             STA1152 C OK Střelka                16:15:00
 436927 Pilná Anna                OSN1151 C SK Orientační sporty Nové 16:17:00
7207853 Korecká Eva               CHT1054 C OOB SK Chrast             16:19:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D10N 1.14 km, 10 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
2420040 Fialová Simona            KRE1150 C OOB TJ Sokol Křemže       16:54:00
2081379 Teringlová Veronika       VCB1251 C OB České Budějovice       16:56:00
2108861 Klimenko Nikola           STA1251 C OK Střelka                16:58:00
2148179 Fialová Markéta           KRE1050 C OOB TJ Sokol Křemže       17:00:00
  51139 Gregorová Magdalena       DKP1158 C Oddíl OB Kotlářka         17:02:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D12 1.43 km, 13 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
 361944 Kubešová Kristýna         RUZ1050 C TJ Růžená                 16:49:00
2120993 Slavíková Barbora         CHT0951 C OOB SK Chrast             16:51:00
8116810 Plachá Nora               STA0851 C OK Střelka                16:53:00
7202578 Lošťáková Ela             PGP0957 C SK Praga                  16:55:00
2127643 Jarošová Linda            VCB0950 C OB České Budějovice       16:57:00
2115706 Kellerová Alice           CHT0852 B OOB SK Chrast             16:59:00
2087674 Beranová Marie            SJH0951 C SOS Jindřichův Hradec     17:01:00
8077877 Ptáčková Julie            TBM0980 C KOS TJ Tesla Brno         17:03:00
2116453 Čápová Denisa             STA0952 C OK Střelka                17:05:00
2125342 Krátká Eliška             SJI0851 B OK Jihlava                17:07:00
8648583 Nováková Anna Marie       CTB0951 C SK OB Chotěboř            17:09:00
2134325 Lubasová Aneta            STA0953 C OK Střelka                17:11:00
      0 Dvořáčková Eliška         TTR0951 C OOB Třebíč                17:13:00
8660577 Mišeková Lucie            KAM1050 B OK Kamenice               17:15:00
      0 Sobotková Lada            OPI0951 C Orientační sporty Písek   17:17:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D14 1.52 km, 14 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
8116689 Hofhanzlová Štěpánka      RUZ0650 B TJ Růžená                 16:00:00
8088288 Hlaváčová Lucie           TBM0660 B KOS TJ Tesla Brno         16:03:00
8033281 Doleželová Anna           PZR0651 B UNITOP SKP Žďár nad Sázav 16:06:00
2092371 Komínová Vendula          RUZ0751 B TJ Růžená                 16:09:00
8004350 Janíčková Jolana          OSN0777 B SK Orientační sporty Nové 16:12:00
2115708 Doležalová Barbora        CHT0655 C OOB SK Chrast             16:15:00
8120028 Dobrovolná Anna           TBM0758 B KOS TJ Tesla Brno         16:18:00
8014456 Komárková Zbyňka          SJH0751 C SOS Jindřichův Hradec     16:21:00
8003607 Běloušková Kateřina       CTB0752 B SK OB Chotěboř            16:24:00
2115701 Halamková Justýna         CHT0651 C OOB SK Chrast             16:27:00
8116825 Zemanová Barbora          KRE0750 B OOB TJ Sokol Křemže       16:30:00
8667974 Fuchsová Ema              TBM0653 B KOS TJ Tesla Brno         16:33:00
8670796 Benešová Michaela         SJH0651 B SOS Jindřichův Hradec     16:36:00
8667955 Ehlová Martina            TBM0655 A KOS TJ Tesla Brno         16:39:00
2120999 Zoulíková Vendula         CHT0753 B OOB SK Chrast             16:42:00
7208080 Gregorová Alice           DKP0758 B Oddíl OB Kotlářka         16:45:00
2088158 Kopencová Anna            SJH0752 B SOS Jindřichův Hradec     16:48:00
2025208 Krejčová Petra            VTA0658 B SC vebr-sport             16:51:00
8226390 Vítková Hana              SJI0750 B OK Jihlava                16:54:00
8654916 Rychlá Karolína           KRN0757 B KOS TJ Lokomotiva Krnov   16:57:00
8516927 Čerklová Eva              KRE0751 C OOB TJ Sokol Křemže       17:00:00
8226328 Slavíková Tereza          CHT0656 B OOB SK Chrast             17:03:00
7210117 Lošťáková Sára            PGP0660 B SK Praga                  17:06:00
8003665 Paulová Barbora           CTB0753 B SK OB Chotěboř            17:09:00
2126366 Oranyová Sylva            SJI0751 B OK Jihlava                17:12:00
8670755 Přílepková Radka          VTA0651 B SC vebr-sport             17:15:00
7210868 Baďurová Eliška           PZR0752 C UNITOP SKP Žďár nad Sázav 17:18:00
8660576 Mišeková Kateřina         KAM0756 B OK Kamenice               17:21:00
2044889 Kopecká Nela              UOL0650 B SOB Olomouc               17:24:00
2124751 Slavíková Eva             CHT0652 B OOB SK Chrast             17:27:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D16 1.80 km, 17 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
8226309 Blažková Veronika         SJH0551 A SOS Jindřichův Hradec     16:02:00
8003591 Paulová Pavlína           CTB0551 C SK OB Chotěboř            16:04:00
7207628 Veselá Tereza             CHT0552 C OOB SK Chrast             16:06:00
8414138 Kubáková Nela             SJH0451 B SOS Jindřichův Hradec     16:08:00
8116671 Teringlová Vendula        VCB0451 A OB České Budějovice       16:10:00
8670798 Kosobudová Anna           VTA0551 A SC vebr-sport             16:12:00
 436958 Pilná Klára               OSN0452 B SK Orientační sporty Nové 16:14:00
8660552 Ježková Ivana             PBM0560 B TJ Spartak 1. Brněnská    16:16:00
8116807 Plachá Zita               STA0551 B OK Střelka                16:18:00
8660560 Srbová Michaela           SJI0551 A OK Jihlava                16:20:00
8116821 Čápová Eliška             STA0451 B OK Střelka                16:22:00
 426387 Votíková Tereza           VCB0454 C OB České Budějovice       16:24:00
8663167 Miková Lenka              TBM0460 B KOS TJ Tesla Brno         16:26:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D18 1.99 km, 16 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
8656786 Bednaříková Emma          PBM0359 A TJ Spartak 1. Brněnská    16:15:00
9102283 Starková Terezie          CHT0251 C OOB SK Chrast             16:17:00
8660438 Hovořáková Karolína       PBM0351 A TJ Spartak 1. Brněnská    16:19:00
2113360 Jelínková Adéla           LPU0254 B OK Lokomotiva Pardubice   16:21:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D21C 2.34 km, 18 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
 515189 Bořilová Klára            TBM8964 C KOS TJ Tesla Brno         16:03:00
  52312 Binková Jana              CHT8651 C OOB SK Chrast             16:05:00
  53615 Nesrovnalová Iveta        JHB8952 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod  16:07:00
2088199 Polanská Nelly            PZR0152 B UNITOP SKP Žďár nad Sázav 16:09:00
8660904 Gregorová Kamila          CTB8151 E SK OB Chotěboř            16:11:00
8680400 Svobodová Anna            VTA0151 B SC vebr-sport             16:13:00
8656531 Blažková Kateřina         SJH0252 A SOS Jindřichův Hradec     16:15:00
8654885 Rychlá Pavlína            KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov   16:17:00
8662713 Martanová Lea             TUR0555 A OOB TJ Turnov             16:19:00
8662335 Šrámková Michaela         SJH9352 C SOS Jindřichův Hradec     16:21:00
   4537 Kratochvílová Stanislava  CHT8751 C OOB SK Chrast             16:23:00
8033298 Foltýnová Eva             SJI0051 B OK Jihlava                16:25:00
8659420 Martanová Elin            TUR0253 A OOB TJ Turnov             16:27:00
 336765 Vacková Anna              SJI9854 C OK Jihlava                16:29:00
8660906 Voborníková Alena         CTB9451 R SK OB Chotěboř            16:31:00
1007554 Matrasová Kateřina        CHT8353 C OOB SK Chrast             16:33:00
  52335 Kafková Tereza            SJI8956 C OK Jihlava                16:35:00
8033202 Kašparová Lucie           CHT9652 C OOB SK Chrast             16:37:00
2116188 Karbusová Kateřina        VTA0055 B SC vebr-sport             16:39:00
7210815 Procházková Zuzana        KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.V 16:41:00
2419914 Vlčková Hana              VBM8555 C VSK Mendelu Brno          16:43:00
8680611 Ondráčková Lucie          CHT9254 C OOB SK Chrast             16:45:00
 336763 Petráčková Kristýna       SJI9851 C OK Jihlava                16:47:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D21D 1.83 km, 17 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
 420443 Dundáčková Julie          SJH9853 C SOS Jindřichův Hradec     17:10:00
2029139 Vaníčková Alena           STA8651 C OK Střelka                17:13:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D35 2.22 km, 17 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
8010108 Uhnavá Markéta            PBM8485 C TJ Spartak 1. Brněnská    16:00:00
 426341 Votíková Monika           VCB7254 C OB České Budějovice       16:02:00
 224888 Dvořáčková Jana           TTR8154 C OOB Třebíč                16:04:00
2116452 Klimenko Zuzana           STA8151 C OK Střelka                16:06:00
 420402 Kopecká Jitka             UOL7750 C SOB Olomouc               16:08:00
7206551 Teringlová Martina        VCB7851 C OB České Budějovice       16:10:00
2081356 Vítková Lenka             SJI7852 C OK Jihlava                16:12:00
8115113 Grycová Petra             TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno         16:14:00
2096216 Gregorová Lenka           SJH7853 C SOS Jindřichův Hradec     16:16:00
  53167 Švecová Iva               CHT7151 C OOB SK Chrast             16:18:00
 436415 Běloušková Ilona          CTB8053 C SK OB Chotěboř            16:20:00
8656600 Nechanická Daniela        OSN7557 C SK Orientační sporty Nové 16:22:00
      0 Rücklová Alena            VCB8150 C OB České Budějovice       16:24:00
8654901 Jiříčková Bětka           KRN8383 C KOS TJ Lokomotiva Krnov   16:26:00
 232874 Klusáčková Lenka          CTB8051 C SK OB Chotěboř            16:28:00
7202864 Lošťáková Ivana           PGP7763 C SK Praga                  16:30:00
7300472 Blažková Kristina         0030001   Bludní tuleni             16:32:00
2035147 Beranová Jana             SJH7851 C SOS Jindřichův Hradec     16:34:00
7207856 Míková Lenka              VCB7653 C OB České Budějovice       16:36:00
2082926 Šťastná Lenka             CTB8351 C SK OB Chotěboř            16:38:00
2094550 Tachovská Kamila          PBM7655 C TJ Spartak 1. Brněnská    16:40:00
8226322 Dvořáčková Jana           OSN7850 C SK Orientační sporty Nové 16:42:00
8033277 Korecká Lenka             CHT8053 C OOB SK Chrast             16:44:00
8013928 Veselá Eva                VCB7853 C OB České Budějovice       16:46:00
8516427 Fialová Irena             KRE7950 C OOB TJ Sokol Křemže       16:48:00
2088714 Mišeková Martina          KAM7851 C OK Kamenice               16:50:00
2039078 Paulová Hana              CTB7851 C SK OB Chotěboř            16:52:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D45 1.82 km, 16 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
8028877 Melicharová Zdeňka        PHK7551 C OK 99 Hradec Králové      16:23:00
7204508 Fencíková Vladislava      JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod  16:25:00
  52715 Richterová Nataša         ADA7451 C OOB Spartak Adamov        16:27:00
2067207 Fuchsová Marcela          TBM7260 C KOS TJ Tesla Brno         16:29:00
2118452 Jarošová Irena            VCB7551   OB České Budějovice       16:31:00
8660908 Nováková Alena            KRE7450 C OOB TJ Sokol Křemže       16:33:00
2052393 Poláčková Bohuslava       PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sázav 16:35:00
8007275 Kubáňová Jana             TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno         16:39:00
8680294 Janíčková Jitka           OSN7356 C SK Orientační sporty Nové 16:41:00
  49656 Hlaváčová Šárka           TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno         16:43:00
7260028 Žandová Hana              CTB7052 C SK OB Chotěboř            16:45:00
9101672 Benešová Iva              SJH7051 C SOS Jindřichův Hradec     16:47:00
2092365 Cíchová Pavlína           TTR7452 C OOB Třebíč                16:49:00
8149884 Čechová Zuzana            BZR6951 C Bratrstvo Ždárských vrchů 16:51:00
2067998 Blažková Markéta          SJH7550 C SOS Jindřichův Hradec     16:53:00
8003667 Voborníková Eva           CTB6851 C SK OB Chotěboř            16:55:00
9101708 Svobodová Martina         VTA7151 C SC vebr-sport             16:57:00
 426396 Gottfriedová Marcela      VCB7055 C OB České Budějovice       16:59:00
  53270 Miková Iva                TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno         17:01:00
7209364 Šišmová Hana              TYN6850 C OOB SK Týniště nad Orlicí 17:03:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D55 1.44 km, 14 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
  53725 Hejzlarová Vladimíra      VCB5651 C OB České Budějovice       17:14:00
  51897 Jansová Alena             CHT5852 C OOB SK Chrast             17:16:00
2118474 Málková Věra              CST6550 C OB Strakonice             17:18:00
 303944 Klusáčková Jitka          TTR6152 C OOB Třebíč                17:20:00
8299099 Jašková Monika            TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno         17:22:00
8655485 Rosecká Alena             PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázav 17:24:00
 331257 Peřinková Irena           BBM6550 C BETA URSUS Orienteering   17:26:00
-------------------------------------------------------------------------------------

D65 1.38 km, 12 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
8659406 Křížová Zdenka            PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázav 16:01:00
2102564 Oulická Hana              TRT5350 C KOS Třešť                 16:03:00
  52092 Henková Svatava           RBK5454 C SK Radioklub Blansko      16:05:00
  52253 Orálková Libuše           TTR5351 C OOB Třebíč                16:07:00
  52361 Eremiášová Jana           TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno         16:09:00
1000506 Podhorská Věra            SJI5252 C OK Jihlava                16:11:00
8301247 Procházková Helena        TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno         16:13:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H10N 1.14 km, 10 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
2139483 Vaníček Štěpán            STA1201 C OK Střelka                16:21:00
      0 Svoboda Jan               CHT1002 C OOB SK Chrast             16:23:00
2127647 Černý Ondřej              0050001   Bez registrace            16:25:00
2102555 Mazzarese David           TRT1100 C KOS Třešť                 16:27:00
2088709 Mišek Michal              KAM1300 C OK Kamenice               16:29:00
2113412 Běloušek Matěj            CTB1202 C SK OB Chotěboř            16:31:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H10 1.13 km, 11 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
8007194 Minařík František         VCB1103 C OB České Budějovice       16:28:00
    126 Broum Matěj               PZR1002 C UNITOP SKP Žďár nad Sázav 16:30:00
2079509 Míchal Jakub              SJH1001 C SOS Jindřichův Hradec     16:32:00
8003650 Šťastný Antonín           CTB1101 C SK OB Chotěboř            16:34:00
 438608 Forst Matouš              PZR1100 C UNITOP SKP Žďár nad Sázav 16:36:00
8116772 Novák Michal              KRE1100 C OOB TJ Sokol Křemže       16:38:00
7260014 Novák Tobiáš              CTB1103 C SK OB Chotěboř            16:40:00
2088209 Kopenec Šimon             SJH1002 C SOS Jindřichův Hradec     16:42:00
 887942 Míka Ondřej               VCB1003 C OB České Budějovice       16:44:00
2067961 Beran Antonín             SJH1101 C SOS Jindřichův Hradec     16:46:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H12 1.43 km, 13 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
8116806 Hofhanzl Antonín          RUZ0902 B TJ Růžená                 16:01:00
2127621 Fiala Ondřej              KRE0800 C OOB TJ Sokol Křemže       16:03:00
2127640 Gotfried Štěpán           VCB0905 C OB České Budějovice       16:05:00
2088724 Hudec David               SJI0806 C OK Jihlava                16:07:00
8667953 Ježek David               PBM0813 B TJ Spartak 1. Brněnská    16:09:00
7210246 Šimon Eduard              PZR0800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázav 16:11:00
8014562 Blažek Vojtěch            SJH1003 C SOS Jindřichův Hradec     16:13:00
8660380 Bulička Martin            JMO0801 B Jihomoravská oblast       16:15:00
7210882 Libra Matyáš              PZR0900 C UNITOP SKP Žďár nad Sázav 16:17:00
 500580 Prášil Šimon              TTR0901 C OOB Třebíč                16:19:00
  49887 Fraj David                RUZ0900 C TJ Růžená                 16:21:00
8014566 Jelínek Vít               SJH0804 C SOS Jindřichův Hradec     16:23:00
2103300 Venhoda Lukáš             SJI0801 B OK Jihlava                16:25:00
2029215 Wierer Antonín            STA0901 C OK Střelka                16:27:00
8226414 Minařík Josef             VCB0903 C OB České Budějovice       16:29:00
 682374 Vítek Vojtěch             CHT0801 B OOB SK Chrast             16:31:00
8663132 Parkan Tomáš              SJH0803 B SOS Jindřichův Hradec     16:33:00
2420002 Vinopal Vojtěch           PZR0901 C UNITOP SKP Žďár nad Sázav 16:35:00
8660444 Zřídkaveselý Martin       PBM0808 B TJ Spartak 1. Brněnská    16:37:00
2129213 Černý Petr                SJI0905 C OK Jihlava                16:39:00
2111816 Klusáček Mikuláš          CTB0902 C SK OB Chotěboř            16:41:00
2127644 Jaroš Jáchym              VCB0800 C OB České Budějovice       16:43:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H14 1.83 km, 17 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
8662336 Blažek Cyril              SJH0701 B SOS Jindřichův Hradec     16:01:00
8667506 Srb Vladimír              SJI0701 A OK Jihlava                16:04:00
2116465 Wierer Jan                STA0701 C OK Střelka                16:07:00
7210406 Novisedlák Patrik         VTA0601 C SC vebr-sport             16:10:00
8226396 Novák Matyáš              CTB0601 B SK OB Chotěboř            16:13:00
8070717 Ptáček Jonáš              TBM0717 B KOS TJ Tesla Brno         16:16:00
2111744 Dejnožka Matěj            CHT0701 C OOB SK Chrast             16:19:00
2051534 Komenda Jakub             PBM0712 B TJ Spartak 1. Brněnská    16:22:00
8100019 Urválek Jan               TBM0707 B KOS TJ Tesla Brno         16:25:00
2118475 Kocourek Jiří             CTB0602 B SK OB Chotěboř            16:28:00
 446402 Rachůnek Stanislav        SJI0602 C OK Jihlava                16:31:00
2064781 Sobotka Ivo               OPI0600 B Orientační sporty Písek   16:34:00
8656659 Novák Vítek               KRE0600 B OOB TJ Sokol Křemže       16:37:00
  53153 Dvořáček Jan              TTR0701 C OOB Třebíč                16:40:00
 232980 Teringl Vojtěch           VCB0702 B OB České Budějovice       16:43:00
7207619 Svoboda Jan               VTA0701 B SC vebr-sport             16:46:00
8662280 Jandera Kryštof           PGP0700 B SK Praga                  16:49:00
2148185 Padrta Ondřej             KRE0705 C OOB TJ Sokol Křemže       16:52:00
2025201 Khýn Hubert               VTA0603 C SC vebr-sport             16:55:00
8109369 Hendrych Vít              SJI0601 B OK Jihlava                16:58:00
2025204 Kouba Martin              VTA0702 B SC vebr-sport             17:01:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H16 1.99 km, 16 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
2051518 Zelený Vladan             ZBM0405 C SK Žabovřesky Brno        16:48:00
8660425 Ježek Filip               PBM0414 B TJ Spartak 1. Brněnská    16:50:00
2127613 Šíma Matěj                CHT0502 B OOB SK Chrast             16:52:00
8654918 Ehl Ondřej                TBM0404 B KOS TJ Tesla Brno         16:54:00
8116794 Vítek Matěj               SJI0500 A OK Jihlava                16:56:00
2115707 Keller Filip              CHT0503 C OOB SK Chrast             16:58:00
8666871 Prášil Tomáš              TTR0501 A OOB Třebíč                17:00:00
8180018 Gryc Ondřej               TBM0406 A KOS TJ Tesla Brno         17:02:00
8670756 Deim Michal               VTA0402 B SC vebr-sport             17:04:00
8020220 Jelínek Filip             LPU0514 A OK Lokomotiva Pardubice   17:06:00
2095966 Máca Dominik              SJI0503 C OK Jihlava                17:08:00
8660411 Zřídkaveselý Adam         PBM0505 A TJ Spartak 1. Brněnská    17:10:00
2025207 Mengler Vojtěch           VTA0502 B SC vebr-sport             17:12:00
2125372 Venhauer Vojtěch          SJI0505 B OK Jihlava                17:14:00
2067939 Vacek František           CHT0501 C OOB SK Chrast             17:16:00
8662342 Dundáček Karel            SJH0401 B SOS Jindřichův Hradec     17:18:00
8028870 Strýček Jan               PBM0503 A TJ Spartak 1. Brněnská    17:20:00
 336711 Hybeš Michal              CHT0401 B OOB SK Chrast             17:22:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H18 2.14 km, 15 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
8670757 Kouba Marek               VTA0202 B SC vebr-sport             17:04:00
8666870 Jelínek Kryštof           LPU0314 A OK Lokomotiva Pardubice   17:06:00
 436440 Pobuda Vojtěch            SJH0302 B SOS Jindřichův Hradec     17:08:00
9201980 Hudec Filip               SJI0304 C OK Jihlava                17:10:00
8659393 Dlouhý Matěj              VTA0302 B SC vebr-sport             17:12:00
2115149 Novotný Vojtěch           TTR0203 B OOB Třebíč                17:14:00
8660920 Novák Jakub               KRE0201 B OOB TJ Sokol Křemže       17:16:00
8663165 Šišma Vojtěch             LPU0204 B OK Lokomotiva Pardubice   17:18:00
8648630 Dvořáček Jakub            OSN0303 C SK Orientační sporty Nové 17:20:00
2115144 Novotný Tomáš             TTR0305 B OOB Třebíč                17:22:00
2064779 Sobotka Radim             OPI0300 B Orientační sporty Písek   17:24:00
  52000 Chrást Lukáš              OSN0301 B SK Orientační sporty Nové 17:26:00
2092373 Cícha Václav              TTR0401 B OOB Třebíč                17:28:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H21C 2.43 km, 18 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
7200599 Frýba Dominik             SJI9702 C OK Jihlava                16:00:00
8662697 Klusáček Matěj            LCE8903 R OOB TJ Slovan Luhačovice  16:02:00
2045309 Šenkýř Matěj              SJI9902 C OK Jihlava                16:04:00
 331357 Nosek Jakub               SJH0002 B SOS Jindřichův Hradec     16:06:00
8648548 Novák Pavel               CTB7001 C SK OB Chotěboř            16:08:00
8116725 Orany Vojtěch             SJI0401 B OK Jihlava                16:10:00
8061449 Jansa Jiří                CHT8402 C OOB SK Chrast             16:12:00
  53709 Sobotka Petr              PZR7008 C UNITOP SKP Žďár nad Sázav 16:14:00
8028807 Kadlec Jan                SJI8306 C OK Jihlava                16:16:00
  53700 Novohradský Petr          PZR8903 C UNITOP SKP Žďár nad Sázav 16:18:00
7200364 Kafka Matěj               SJI9903 C OK Jihlava                16:20:00
7300171 Culka Josef               JHB8607 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod  16:22:00
2011839 Henek Vladan              VBM8002 C VSK Mendelu Brno          16:24:00
8662685 Martan Jiří               VLI7300 C Slavia Liberec orienteeri 16:26:00
8662742 Picek Jan                 TJN9101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. 16:28:00
2052352 Poláček Tomáš             PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sázav 16:30:00
8662369 Kopecký David             UOL7800 C SOB Olomouc               16:32:00
8109391 Cícha Matěj               TTR0102 B OOB Třebíč                16:34:00
8667987 Hledík Jakub              CHT9501 C OOB SK Chrast             16:36:00
8323322 Karlík Jan                TBM8809 C KOS TJ Tesla Brno         16:38:00
 301360 Korecký Miroslav          CHT7901 C OOB SK Chrast             16:40:00
 436413 Sabol Josef               CTB9902 C SK OB Chotěboř            16:42:00
8109370 Venhoda Matěj             SJI0301 B OK Jihlava                16:44:00
8003631 Blažek Zdeněk             SJH7601 C SOS Jindřichův Hradec     16:46:00
8680600 Karatsiolis Kryštof       TUR9901 C OOB TJ Turnov             16:48:00
8656540 Čech Petr                 SJI0001 A OK Jihlava                16:50:00
8651708 Kamenický Jeroným         TUR9549 R OOB TJ Turnov             16:52:00
8660433 Zřídkaveselý Libor        PBM7207 C TJ Spartak 1. Brněnská    16:54:00
7200366 Vacek Vojtěch             SJI9602 C OK Jihlava                16:56:00
2088211 Dvořák Miloš              BBM7300 C BETA URSUS Orienteering   16:58:00
8028816 Venhoda Milan             SJI7104 C OK Jihlava                17:00:00
8644875 Kavan Tomáš               TBM8603 C KOS TJ Tesla Brno         17:02:00
8028815 Vítek Jaroslav            SJI7201 C OK Jihlava                17:04:00
  52146 Goncalves Joao            OSN8900 C SK Orientační sporty Nové 17:06:00
8200032 Hübner Jan                CTB7902 C SK OB Chotěboř            17:08:00
  49824 Hladílek Jan              PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sázav 17:10:00
8667505 Srb Vladimír              SJI7801 C OK Jihlava                17:12:00
8414134 Rychlý Pavel              KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov   17:14:00
8662317 Skoupý Jan                STE9411 C SK SKI-OB Šternberk       17:16:00
8017701 Ehl Jiří                  TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno         17:18:00
8003618 Žanda Jan                 CTB9901 C SK OB Chotěboř            17:20:00
8004613 Nouza Michal              SJH0505 A SOS Jindřichův Hradec     17:22:00
2801050 Drábek Vojtěch            TTR0103 C OOB Třebíč                17:24:00
8008833 Bořil Tomáš               TBM8833 C KOS TJ Tesla Brno         17:26:00
8116817 Prášil Marek              SJI7313 R OK Jihlava                17:28:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H21D 1.99 km, 16 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
 232483 Skryja Ondřej             PZR9502 C UNITOP SKP Žďár nad Sázav 16:00:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H35 2.25 km, 17 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
7202897 Močuba Stanislav          OSN8001 C SK Orientační sporty Nové 16:33:00
2118480 Běloušek Pavel            CTB7602 C SK OB Chotěboř            16:35:00
2029154 Lubas Miroslav            STA7802 C OK Střelka                16:37:00
8014440 Fröhlich Martin           DKP8207 C Oddíl OB Kotlářka         16:39:00
8636796 Blažek Petr               SJH7402 C SOS Jindřichův Hradec     16:41:00
2121756 Gregor Martin             DKP7705 C Oddíl OB Kotlářka         16:43:00
2029139 Wierer Martin             STA7702 C OK Střelka                16:45:00
2148244 Keller Ivo                CHT7703 C OOB SK Chrast             16:47:00
2087711 Šťastný Karel             CTB7901 C SK OB Chotěboř            16:49:00
7210237 Deim Karel                VTA7202 C SC vebr-sport             16:51:00
8660434 Zelený Pavel              ZBM7302 C SK Žabovřesky Brno        16:53:00
2116487 Vaníček Ondřej            STA7801 C OK Střelka                16:55:00
2127602 Máca Petr                 SJI7500 C OK Jihlava                16:57:00
2039076 Paul Pavel                CTB7601 C SK OB Chotěboř            16:59:00
8014444 Komárek Arnošt            SJH7702 C SOS Jindřichův Hradec     17:01:00
8226323 Klvaňa Milan              CHT7500 C OOB SK Chrast             17:03:00
2419941 Uchytil Tomáš             0010001   Měřín Cyklokroužek        17:05:00
8654914 Hrouza Jan                KRN8100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov   17:07:00
7210808 Matras Tomáš              CHT8001 C OOB SK Chrast             17:09:00
   5297 Doležel Tomáš             STA7701 C OK Střelka                17:11:00
 889294 Orany Tomáš               SJI7311 C OK Jihlava                17:13:00
  53676 Klimenko Igor             STA8001 C OK Střelka                17:15:00
8000013 Šafek Jiří                PBM7606 C TJ Spartak 1. Brněnská    17:17:00
   4630 Nesrovnal Jaroslav        JHB8305 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod  17:19:00
8028823 Prošek Michal             SJI7823 C OK Jihlava                17:21:00
 232875 Klusáček Luděk            CTB7803 C SK OB Chotěboř            17:23:00
2096231 Míchal Jiří               SJH7802 C SOS Jindřichův Hradec     17:25:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H45 2.10 km, 16 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
8663133 Podivínský Tomáš          SCP7201 C OK Sparta Praha           16:26:00
 442870 Pobuda Michal             SJH7403 C SOS Jindřichův Hradec     16:28:00
2067208 Fuchs Jan                 TBM7101 C KOS TJ Tesla Brno         16:30:00
8648639 Dundáček Milan            SJH6902 C SOS Jindřichův Hradec     16:32:00
8680303 Jordanov Nikolaj          VBM6501 C VSK Mendelu Brno          16:34:00
7210242 Šišma Pavel               TYN6901 C OOB SK Týniště nad Orlicí 16:36:00
8651725 Beneš Jan                 SJH7001 C SOS Jindřichův Hradec     16:38:00
 219258 Rachůnek Stanislav        SJI6801 C OK Jihlava                16:40:00
2092381 Cícha Radek               TTR7503 C OOB Třebíč                16:42:00
      0 Komenda Kamil             PBM7201 C TJ Spartak 1. Brněnská    16:44:00
8662373 Jandera Tomáš             SOB7300 C SOBSA                     16:46:00
8517327 Martin Padrta             KRE7502 C OOB TJ Sokol Křemže       16:48:00
2800300 Mišek Michal              KAM7202 C OK Kamenice               16:50:00
8246117 Málek Martin              CST6501 C OB Strakonice             16:52:00
8414102 Voborník Petr             CTB6601 C SK OB Chotěboř            16:54:00
  53296 Urválek Jiří              TBM6107 C KOS TJ Tesla Brno         16:56:00
8656643 Parkan Jiří               SJH6801 C SOS Jindřichův Hradec     16:58:00
 219243 Vacek Milan               SJI6901 C OK Jihlava                17:00:00
2801047 Drábek Petr               TTR6701 C OOB Třebíč                17:02:00
8003600 Žanda Jan                 CTB6701 C SK OB Chotěboř            17:04:00
8636195 Vébr Jiří                 VTA6901 C SC vebr-sport             17:06:00
8116757 Nouza Petr                SJH6501 C SOS Jindřichův Hradec     17:08:00
   4634 Vacek František           CHT7001 C OOB SK Chrast             17:10:00
7205006 Nechanický Pavel          OSN7209 C SK Orientační sporty Nové 17:12:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H55 1.68 km, 13 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
8226365 Hanzl Vlastimil           VBM5329 C VSK Mendelu Brno          16:45:00
8311133 Jašek Milan               TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno         16:47:00
2044881 Šenkýř Vladimír           SJI6000 C OK Jihlava                16:49:00
8655386 Hepnar Luboš              STE6307 C SK SKI-OB Šternberk       16:51:00
  53728 Hejzlar Josef             VCB5601 C OB České Budějovice       16:53:00
8659407 Kříž Pavel                PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázav 16:55:00
2103756 Klusáček Martin           TTR5601 C OOB Třebíč                16:57:00
8648620 Zeman Jaroslav            SJI5901 C OK Jihlava                16:59:00
 232492 Skryja Bořivoj            PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sázav 17:01:00
8006005 Wurzel Břetislav          OSN6005 C SK Orientační sporty Nové 17:03:00
8666873 Gawel Jiří                JBM5700   JG Sport                  17:05:00
 428296 Štípek Rostislav          TZL5702 C SKOB Zlín                 17:07:00
  52360 Kopecký Zdeněk            SJI6002 C OK Jihlava                17:09:00
8680597 Folprecht Miroslav        TUR5501 C OOB TJ Turnov             17:11:00
8028835 Teringl Radek             VCB6502 C OB České Budějovice       17:13:00
  51900 Forst Vlastimil           PZR5603 C UNITOP SKP Žďár nad Sázav 17:15:00
  53631 Petráček Aleš             SJI6301 C OK Jihlava                17:17:00
8003617 Nosek Vladimír            SJH5901 C SOS Jindřichův Hradec     17:19:00
8028839 Melichar Igor             PHK6504 C OK 99 Hradec Králové      17:21:00
8149879 Kaňák Petr                SJI6115 C OK Jihlava                17:23:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H65 1.44 km, 14 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
7001410 Orálek Miroslav           TTR5201 C OOB Třebíč                16:00:00
 232741 Novohradský Jan           PZR5309 C UNITOP SKP Žďár nad Sázav 16:02:00
 352315 Richter Rudolf            ADA5113 C OOB Spartak Adamov        16:04:00
  51989 Blecha Ladislav           TRT5100 C KOS Třešť                 16:06:00
8656611 Pospíšil Jaromír          PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázav 16:08:00
  51953 Matras Jaroslav           CHT5301 C OOB SK Chrast             16:10:00
  52078 Henek Milan               RBK5307 C SK Radioklub Blansko      16:12:00
7510216 Denemarek Oldřich         BBM5100 C BETA URSUS Orienteering   16:14:00
8116117 Hones Sepp                26A5400   HSV Ried                  16:16:00
  51948 Vítek Josef               CHT4802 C OOB SK Chrast             16:18:00
8656533 Klimpl Petr               LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice   16:20:00
2025212 Khýn Miroslav             VTA5401 C SC vebr-sport             16:22:00
  51951 Zlesák Milan              CHT5101 C OOB SK Chrast             16:24:00
-------------------------------------------------------------------------------------

H70 1.38 km, 12 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
  51949 Starka František          CHT4801 C OOB SK Chrast             17:05:00
8648557 Rychtecký Josef           VCB4801 C OB České Budějovice       17:07:00
8338383 Havlík Jaroslav           SJC3601 C Sportcentrum Jičín        17:09:00
  52323 Vodrážka Oldřich          CHT4701 C OOB SK Chrast             17:11:00
9200531 Gřunděl Ivan              SJH4201 C SOS Jindřichův Hradec     17:13:00
-------------------------------------------------------------------------------------

HDR 1.14 km, 10 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
2102692 Beneš Michal              0080001   TJ Růžená nereg           16:00:00
1425374 Blažek Robin              SJI1700 C OK Jihlava                16:00:00
2102720 Bloudíček Jakub           0080004   TJ Růžená nereg           16:00:00
2420042 Forstová Viola            PZR1551 C UNITOP SKP Žďár nad Sázav 16:00:00
8630860 Haider Anna               26A5650   HSV Ried                  16:00:00
  52627 Hrouza Jan                KRN1300 C KOS TJ Lokomotiva Krnov   16:00:00
 681884 Jelínková Anna            SJH1252 C SOS Jindřichův Hradec     16:00:00
2119197 Klusáčková Johana         CTB1153 C SK OB Chotěboř            16:00:00
2120639 Klusáčková Dorota         CTB1152 C SK OB Chotěboř            16:00:00
 995845 Komárková Ondřejka        SJH1351 C SOS Jindřichův Hradec     16:00:00
 515504 Korecký Marek             CHT1701 C OOB SK Chrast             16:00:00
2134303 Korecký Radan             CHT1401 C OOB SK Chrast             16:00:00
 301356 Kubáková Laura            JHB1550 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod  16:00:00
  51980 Matras Štěpán             CHT1402 C OOB SK Chrast             16:00:00
 232883 Matrasová Marie           CHT1451 C OOB SK Chrast             16:00:00
2148130 Mazzarese Aiden           TRT1500 C KOS Třešť                 16:00:00
7202889 Močubová Magdaléna Marie  OSN1357 C SK Orientační sporty Nové 16:00:00
2420068 Míchal Jáchym             SJH1601 C SOS Jindřichův Hradec     16:00:00
2115728 Míka Tomáš                VCB1403 C OB České Budějovice       16:00:00
2102711 Procházková Kateřina      0080002   TJ Růžená nereg           16:00:00
 888644 Prošek Filip              SJI1401 C OK Jihlava                16:00:00
2102867 Rychlý Jakub              KRN1500 C KOS TJ Lokomotiva Krnov   16:00:00
2134370 Vaníček Robin             STA1401 C OK Střelka                16:00:00
2102688 Štípková Jana             0060001   neregistrovaná            16:00:00
2102712 Šťastná Štěpánka          0080003   TJ Růžená nereg           16:00:00
  51830 Šťastný Vilém             CTB1301 C SK OB Chotěboř            16:00:00
-------------------------------------------------------------------------------------

P 1.52 km, 14 kontrol, Start: Start1
-------------------------------------------------------------------------------------
  51774 Bartáková Petra           SJI8151   OK Jihlava                16:00:00
2083370 Dobrovolný Vladimír       TBM7009 C KOS TJ Tesla Brno         16:00:00
 442862 Dundáčková Hana           SJH7052 C SOS Jindřichův Hradec     16:00:00
2148171 Fiala Tomáš               KRE7400 C OOB TJ Sokol Křemže       16:00:00
2080979 Foltýnová Lenka           SJI6751 C OK Jihlava                16:00:00
   4767 Forstová Veronika         PZR8181 C UNITOP SKP Žďár nad Sázav 16:00:00
 442885 Jelínková Marta           SJH7854 C SOS Jindřichův Hradec     16:00:00
7003047 Kaňáková Petra            SJI8751 C OK Jihlava                16:00:00
   8710 Kříž Martin               PZR7801 C UNITOP SKP Žďár nad Sázav 16:00:00
2025213 Novisedlák Dušan          0020001   Sedlaci2020               16:00:00
2102679 Ondráček Ondřej           0040001   Příchozí                  16:00:00
2126399 Pejchalová Petra          SJI7950 C OK Jihlava                16:00:00
      0 Smékal Jan                SJH0405 C SOS Jindřichův Hradec     16:00:00
2025202 Vorlíčková Lenka          VTA6751 C SC vebr-sport             16:00:00
-------------------------------------------------------------------------------------