Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
09.06.2013
Místo konání:
Hrčava
Pořadatel:
HAV - OB Havířov
Mapa:
Hrčava
Ředitel závodu:
Sochor Tomáš
Hlavní rozhodčí:
Preissler Adam
Stavitel tratí:
Juračka Zdeněk
JURY:
Svěchota Milan
D10N
2.30 km, 120 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Drahovska Eliska SK1 C SBR Piestany 49:48
2. Mílová Klára BFM0452 C SKOB Frýdek - Místek 53:16 + 3:28
3. Zahradníková Kateřina BFM0551 C SKOB Frýdek - Místek 94:44 + 44:56
4. Procnerová Veronika BFM0453 C SKOB Frýdek - Místek 96:11 + 46:23
Steigerová Martina HBBX051 C SK Hadveo Banska Bystrica DISK
MS Kniebüglová Hana BBA0251 C Kobra Bratislava 37:30 +
D10C
2.30 km, 110 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švidrnochová Eliška MOV0451 C SKOB Ostrava 26:28
2. Supiková Kateřina TRI0351 C TJ TŽ Třinec 31:22 + 4:54
3. Kantorová Anna TRI0352 C TJ TŽ Třinec 31:28 + 5:00
4. Trepacova Gabika VZA C Slávia ŽU Žilina 46:24 + 19:56
5. Weisman Monika S02 C UKS Sloneczko Zory 70:33 + 44:05
D12C
2.40 km, 125 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poláková Lenka SOP0151 B OOB TJ Slezan Opava 25:06
2. Dubovská Alžbeta PEZ0151 C AŠK Pezinok 37:29 + 12:23
3. Klabouchova Veronika VZA0151 C Slávia ŽU Žilina 38:43 + 13:37
4. Ciencialová Daniela TRI0254 C TJ TŽ Třinec 41:10 + 16:04
5. Mrozek Teresa TRI0251 C TJ TŽ Třinec 45:05 + 19:59
6. Navrátilová Adéla TRI0250 C TJ TŽ Třinec 50:21 + 25:15
7. Svobodová Barbora BFM0151 B SKOB Frýdek - Místek 50:34 + 25:28
8. Polewka Aleksandra 14P0250 C UKS Kometa Gliwice 54:12 + 29:06
9. Misztal Paulina S02 C UKS Sloneczko Zory 82:38 + 57:32
D14C
2.70 km, 140 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájková Lenka AOP0050 B Přátelé orientačního běhu Opava 29:07
2. Bruková Magda TRI0054 B TJ TŽ Třinec 30:12 + 1:05
3. Poláková Tereza SOP9951 B OOB TJ Slezan Opava 41:42 + 12:35
4. Švidrnochová Lenka MOV9951 B SKOB Ostrava 44:12 + 15:05
5. Šmelíková Dorota RBA0251 C TJ Rapid Bratislava 56:10 + 27:03
6. Mikusova Tamara RBA0252 C TJ Rapid Bratislava 59:56 + 30:49
7. Leciánová Veronika OOP0050 C TJ Opava 60:53 + 31:46
8. Weisman Wiktoria S02 C UKS Sloneczko Zory 65:28 + 36:21
9. Roháčová Viktória TKE0051 C Akademik TU Kosice 72:05 + 42:58
Foltýnová Klára TRI0051 C TJ TŽ Třinec DISK
Řehová Natálie BFM0051 C SKOB Frýdek - Místek DISK
D16C
3.10 km, 160 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Papugová Andrea TKE9751 C Akademik TU Kosice 35:06
2. Miklušová Tereza RBA9952 C TJ Rapid Bratislava 35:37 + 0:31
3. Šmelíková Tereza RBA9951 C TJ Rapid Bratislava 36:44 + 1:38
4. Hrabošová Magdaléna RBA0051 C TJ Rapid Bratislava 37:45 + 2:39
5. Kaufmanová Ivana TRI9761 B TJ TŽ Třinec 48:11 + 13:05
6. Kovářová Tereza TRI9756 C TJ TŽ Třinec 49:48 + 14:42
7. Harasymiuk Kinga 11P9750 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 54:21 + 19:15
8. Svěchotová Natálie MOV9751 B SKOB Ostrava 54:30 + 19:24
9. Schenková Tereza RBA9751 C TJ Rapid Bratislava 56:46 + 21:40
10. Drahovska Lydia SK1 C SBR Piestany 60:25 + 25:19
11. Malíková Natálie MOV9853 C SKOB Ostrava 60:35 + 25:29
12. Dzik Justyna PL1 C MUKS Gliwice / Gliwice 75:00 + 39:54
D18C
3.40 km, 180 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lamanecová Radka SSN9651 C TJ Cingov Spisska Nova Ves 33:23
2. Franková Dominika KYS9553 C KOB Sokol Kysak 36:24 + 3:01
3. Hoseková Vanda VZA9651 C Slávia ŽU Žilina 36:39 + 3:16
4. Papugová Martina TKE9551 C Akademik TU Kosice 36:44 + 3:21
5. Fukalová Martina AOV9550 B OOB TJ Baník Ostrava 40:51 + 7:28
6. Snopková Dajana EBB9551 C Ekonom Banska Bystrica 51:50 + 18:27
D21E
4.50 km, 245 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prékopová Marta FBA8252 C Farmaceut Bratislava 47:05
2. Labašová Katarína TKE8351 C Akademik TU Kosice 47:58 + 0:53
3. Sokolová Ľudmila KYS9451 C KOB Sokol Kysak 50:26 + 3:21
4. Farkašová Eva SSN9053 C TJ Cingov Spisska Nova Ves 50:35 + 3:30
5. Styková Jana FBA8051 C Farmaceut Bratislava 53:57 + 6:52
6. Bartáková Zuzana BBA8451 C Kobra Bratislava 59:24 + 12:19
7. Ugrayová Kristína TKE9254 C Akademik TU Kosice 60:02 + 12:57
Steigrová Lucia HBB9351 C SK Hadveo Banska Bystrica DISK
D21B
4.20 km, 230 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlavačiková Erika EBB8752 C Ekonom Banska Bystrica 55:25
2. Kożveková Veronika TKE9351 C Akademik TU Kosice 77:06 + 21:41
3. Šmelíková Lucia RBA9151 C TJ Rapid Bratislava 84:16 + 28:51
D21C
3.70 km, 215 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wysocka Malwina 14PXXXX C UKS Kometa Gliwice 45:45
2. Kašparová Šárka AOP7251 C Přátelé orientačního běhu Opava 51:53 + 6:08
3. Vachová Zora SPE C KOB Sokol Pezinok 57:32 + 11:47
4. Skurková Vendula BFM9353 C SKOB Frýdek - Místek 65:48 + 20:03
5. Vellechová Radka MOV8051 C SKOB Ostrava 69:36 + 23:51
D35C
3.40 km, 200 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fedorova Katarina SPE C KOB Sokol Pezinok 30:21
2. Brodová Gabriela SFM7152 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 38:00 + 7:39
3. Kostková Jana AOP7151 C Přátelé orientačního běhu Opava 40:06 + 9:45
4. Kociánová Eva OOP6750 C TJ Opava 40:13 + 9:52
5. Ondrejkova Sona VZA7451 C Slávia ŽU Žilina 45:55 + 15:34
6. Schenková Katarína RBA7451 C TJ Rapid Bratislava 48:33 + 18:12
7. Bialeková Martina EBB7301 C Ekonom Banska Bystrica 49:56 + 19:35
8. Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 49:59 + 19:38
9. Pavlíčková Lenka MOV7151 C SKOB Ostrava 54:20 + 23:59
10. Švidrnochová Hana MOV7751 C SKOB Ostrava 56:26 + 26:05
11. Leciánová Vanda OOP7453 C TJ Opava 59:12 + 28:51
12. Strakošová Petra SFM7351 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 60:31 + 30:10
13. Štětínská Soňa MOV7651 C SKOB Ostrava 63:37 + 33:16
14. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 66:14 + 35:53
15. Řehová Renata BFM7151 C SKOB Frýdek - Místek 66:25 + 36:04
16. Mielcová Elena AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava 74:32 + 44:11
17. Dorčáková Pavlína MOV6951 C SKOB Ostrava 75:12 + 44:51
D40
3.00 km, 185 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chupekova Silvia VZA7250 C Slávia ŽU Žilina 28:58
2. Šmelíková Hana RBA6951 C TJ Rapid Bratislava 33:46 + 4:48
3. Šmelíková Barbora VBA6952 C ŠK VAZKA Bratislava 37:30 + 8:32
4. Pánková Martina RBA6953 C TJ Rapid Bratislava 47:19 + 18:21
5. Šmelíková Jana TKE6653 C Akademik TU Kosice 50:53 + 21:55
6. Roháčová Ingrid TKE7051 C Akademik TU Kosice 50:59 + 22:01
7. Mikusova Dagmar RBA7351 C TJ Rapid Bratislava 52:51 + 23:53
8. Barillová Alena SSN6951 C TJ Cingov Spisska Nova Ves 60:07 + 31:09
D45C
2.70 km, 170 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 34:02
2. Mazúrová Soňa RBA6551 C TJ Rapid Bratislava 35:06 + 1:04
3. Bialožytová Pavla TRI6350 C TJ TŽ Třinec 40:54 + 6:52
4. Franková Jana KYS6651 C KOB Sokol Kysak 48:25 + 14:23
5. Spratková Iva SFM6851 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 55:24 + 21:22
6. Paulova Iveta SPE C KOB Sokol Pezinok 59:45 + 25:43
7. Jurašková Ema TKE6453 C Akademik TU Kosice 66:39 + 32:37
D50
2.60 km, 155 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Majtanova Iveta SPE6251 C KOB Sokol Pezinok 29:59
2. Denysenko Tamara VZA C Slávia ŽU Žilina 38:40 + 8:41
3. Mižúrová Jana FBA6351 C Farmaceut Bratislava 40:45 + 10:46
4. Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava 41:58 + 11:59
5. Belicova Elena TKE C Akademik TU Kosice 43:13 + 13:14
6. Hrabicová Iva OOP6150 C TJ Opava 46:01 + 16:02
7. Mihálová Dáša EBB6151 C Ekonom Banska Bystrica 53:12 + 23:13
8. Hlavačiková Katarína EBB6152 C Ekonom Banska Bystrica 56:54 + 26:55
D55C
2.40 km, 140 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wysocka Jolanta 14P5600 C UKS Kometa Gliwice 32:45
2. Pijáková Eva SPE C KOB Sokol Pezinok 38:37 + 5:52
3. Putnovská Iveta TKE5651 C Akademik TU Kosice 39:51 + 7:06
4. Hudzieczková Danuta KVS5751 C SKOB Kobra Vsetín 41:05 + 8:20
5. Gavendová Anna TRI4650 C TJ TŽ Třinec 44:20 + 11:35
6. Řezníková Renáta AOP5451 C Přátelé orientačního běhu Opava 46:19 + 13:34
7. Novotná Ludmila OOP4850 C TJ Opava 48:42 + 15:57
8. Hájková Ludmila OOP5751 C TJ Opava 48:49 + 16:04
D60
2.50 km, 130 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kavecká Soňa SPE C KOB Sokol Pezinok 31:44
2. Polonyiova Darina VZA4850 C Slávia ŽU Žilina 47:50 + 16:06
H10N
2.40 km, 120 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrozek Pawel TRI0401 C TJ TŽ Třinec 31:51
2. Roháč Adam TKE0601 C Akademik TU Kosice 41:07 + 9:16
3. Austera Filip NERXX02 C Neregistrovani CZ 42:31 + 10:40
4. Drahovsky Timotej SK1 C SBR Piestany 75:37 + 43:46
5. Alex NERx223 C Neregistrovani CZ 76:00 + 44:09
6. Vojáček Jan BFM0401 C SKOB Frýdek - Místek 82:20 + 50:29
7. Buryan Jan MOV0400 C SKOB Ostrava 85:44 + 53:53
H10C
2.40 km, 90 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fedor Tibor SPE C KOB Sokol Pezinok 33:56
2. Mielec Radomír AOV0301 C OOB TJ Baník Ostrava 35:09 + 1:13
3. Novota Lukáš TKE0302 C Akademik TU Kosice 35:10 + 1:14
4. Bialožyt Marek TRI0301 C TJ TŽ Třinec 40:36 + 6:40
5. Trepac Adam VZAX001 C Slávia ŽU Žilina 45:05 + 11:09
6. Roháč Martin TKE0301 C Akademik TU Kosice 47:03 + 13:07
7. Haltof Adam TRI0300 C TJ TŽ Třinec 48:27 + 14:31
8. Fajkoš Lubomír MOV0301 C SKOB Ostrava 51:19 + 17:23
9. Tyl Marek NERX012 C Neregistrovani CZ 57:36 + 23:40
Haták Michal BFM0302 C SKOB Frýdek - Místek DISK
H12C
2.70 km, 115 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ondrejka Michal VZA0201 C Slávia ŽU Žilina 27:01
2. Kovařík Martin TRI0101 B TJ TŽ Třinec 29:40 + 2:39
3. Kostka Jiří AOP0201 B Přátelé orientačního běhu Opava 39:33 + 12:32
4. Drahovsky Benjamin SK1 C SBR Piestany 41:29 + 14:28
5. Dubovský Filip PEZ0201 C AŠK Pezinok 42:54 + 15:53
6. Vojáček Tomáš BFM0201 C SKOB Frýdek - Místek 44:56 + 17:55
7. Dorčák Jan MOV0103 C SKOB Ostrava 50:52 + 23:51
8. Kołeczko Błażej 11P0200 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 57:39 + 30:38
9. Čmiel Thomas Jacob TRI0202 C TJ TŽ Třinec 72:39 + 45:38
10. Haltof Marek TRI0200 C TJ TŽ Třinec 77:02 + 50:01
11. Broda Aleš SFM0201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 79:49 + 52:48
Spratek Adam SFM0202 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek DISK
H14C
3.00 km, 140 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filipek Sebastian TRI0002 B TJ TŽ Třinec 26:45
2. Féder N Medard PEZ0102 C AŠK Pezinok 30:38 + 3:53
3. Dubovský Andrej PEZ9901 C AŠK Pezinok 37:14 + 10:29
4. Tesař Vojtěch AOP9900 B Přátelé orientačního běhu Opava 37:40 + 10:55
5. Simočko Lukáš TKE0003 C Akademik TU Kosice 40:16 + 13:31
6. Procházka Zdeněk SOP9901 B OOB TJ Slezan Opava 42:16 + 15:31
7. Holesz Sebastian TRI9902 B TJ TŽ Třinec 42:18 + 15:33
8. Ondrejka Tomas VZA0001 C Slávia ŽU Žilina 43:00 + 16:15
9. Strakoš Matěj SFM9901 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 44:00 + 17:15
10. Mihalič Štefan TKE0002 C Akademik TU Kosice 47:00 + 20:15
11. Kubíček David MOV0003 B SKOB Ostrava 48:14 + 21:29
12. Schenk Jakub RBA0001 C TJ Rapid Bratislava 50:44 + 23:59
13. Kołeczko Bartosz 11P0000 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 57:23 + 30:38
14. Navrátil Adam TRI9900 C TJ TŽ Třinec 58:19 + 31:34
15. Sikora Jakub TRI0003 B TJ TŽ Třinec 61:42 + 34:57
16. Vavřík Tomáš LOV0000 C lepus.cz 62:32 + 35:47
17. Kniebügl Jakub BBA0001 C Kobra Bratislava 66:58 + 40:13
18. Pavlíček Patrik MOV0002 C SKOB Ostrava 69:53 + 43:08
19. Przygodski Arkadiusz S02X001 C UKS Sloneczko Zory 71:48 + 45:03
Orlowski Kamil S02 C UKS Sloneczko Zory DISK
Juraško Timotej TKE0001 C Akademik TU Kosice DISK
H16C
3.60 km, 165 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sláma Dušan TKE9801 C Akademik TU Kosice 32:45
2. Franko Stanislav KYS9802 C KOB Sokol Kysak 34:32 + 1:47
3. Dudra Šimon KYS9801 C KOB Sokol Kysak 39:24 + 6:39
4. Borgiel Jarosław 11P9700 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 41:38 + 8:53
5. Chupek Jakub VZA9901 C Slávia ŽU Žilina 42:59 + 10:14
6. Bernatík Lukáš SFM9801 B OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 45:22 + 12:37
7. Drahovsky Tadeas SK1 C SBR Piestany 52:44 + 19:59
H18C
3.90 km, 180 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jonáš Martin BBA9601 C Kobra Bratislava 35:21
2. Takáč Teodor HBB9601 C SK Hadveo Banska Bystrica 38:09 + 2:48
3. Walach Ondřej TRI9601 B TJ TŽ Třinec 40:37 + 5:16
4. Klabouch Martin VZA9602 C Slávia ŽU Žilina 41:51 + 6:30
5. Kovac Stanislav VZA C Slávia ŽU Žilina 46:58 + 11:37
6. Svoboda František SOP9601 C OOB TJ Slezan Opava 50:41 + 15:20
7. Snopko Erik EBB9601 C Ekonom Banska Bystrica 52:26 + 17:05
Hraboš Matej RBA9501 C TJ Rapid Bratislava DISK
H21E
5.80 km, 260 m, 30 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dávidík Marián BBA7713 C Kobra Bratislava 42:05
2. Pijak Ondrej BBA8204 C Kobra Bratislava 42:30 + 0:25
3. Šurgan Štefan HBB7905 C SK Hadveo Banska Bystrica 45:58 + 3:53
4. Šmelík Martin TKE9604 C Akademik TU Kosice 47:51 + 5:46
5. Mižúr Peter FBA9101 C Farmaceut Bratislava 48:30 + 6:25
6. Papuga Miroslav TKE9002 C Akademik TU Kosice 50:36 + 8:31
7. Glončák Peter FBA7901 C Farmaceut Bratislava 52:40 + 10:35
8. Tysz Adam TKE8703 C Akademik TU Kosice 54:37 + 12:32
9. Bencúr Juraj LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 55:50 + 13:45
10. Novota Mikuláš TKE6002 C Akademik TU Kosice 58:35 + 16:30
11. Patráš Andrej HBB8201 C SK Hadveo Banska Bystrica 68:37 + 26:32
H21B
5.00 km, 240 m, 28 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Barták Lukáš BBA8301 C Kobra Bratislava 44:03
2. Kollar Miroslav KYS8801 C KOB Sokol Kysak 45:16 + 1:13
3. Patráš Igor HBB7901 C SK Hadveo Banska Bystrica 47:21 + 3:18
4. Wallner Jozef BBA6812 C Kobra Bratislava 48:55 + 4:52
5. Mižúr Šimon FBA9401 C Farmaceut Bratislava 49:09 + 5:06
6. Fukátko Jan LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice 51:38 + 7:35
7. Horniak Juraj BBA8202 C Kobra Bratislava 51:40 + 7:37
8. Volkov Oleksandr VZA C Slávia ŽU Žilina 53:00 + 8:57
9. Pavelek Michal SPE7902 C KOB Sokol Pezinok 60:21 + 16:18
10. Stasz Michal BBA8203 C Kobra Bratislava 64:35 + 20:32
11. Wartiak Peter FBA8001 C Farmaceut Bratislava 69:53 + 25:50
12. Filó Bernát KYS9005 C KOB Sokol Kysak 74:09 + 30:06
13. Nemec Andrej EBB9201 C Ekonom Banska Bystrica 80:21 + 36:18
Spisjak Marian SPE7601 C KOB Sokol Pezinok DISK
Beles Milan SPE C KOB Sokol Pezinok DISK
Agirre Joxeba HBB7902 C SK Hadveo Banska Bystrica DISK
H21C
4.70 km, 220 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hadač Miroslav AOP6501 C Přátelé orientačního běhu Opava 45:25
2. Pospíšil Petr SOP9301 B OOB TJ Slezan Opava 47:06 + 1:41
3. Stoszek Jakub AOP8300 C Přátelé orientačního běhu Opava 53:22 + 7:57
4. Hribik Miroslav HBB8501 C SK Hadveo Banska Bystrica 58:05 + 12:40
5. Szturc Jan TRC9003 C SKOB BETA Třinec 58:06 + 12:41
6. Mutina Jiří BFM9101 C SKOB Frýdek - Místek 66:41 + 21:16
7. Mutina Václav BFM9301 C SKOB Frýdek - Místek 72:49 + 27:24
H35C
4.20 km, 205 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dudra Milan KYS7201 C KOB Sokol Kysak 37:37
2. Porubčan Igor KYS7101 C KOB Sokol Kysak 41:19 + 3:42
3. Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava 41:30 + 3:53
4. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 43:30 + 5:53
5. Mikluš Marián RBA7204 C TJ Rapid Bratislava 44:46 + 7:09
6. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 44:50 + 7:13
7. Bernatík Aleš SFM7201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 45:54 + 8:17
8. Dzik Miroslaw PL1 C MUKS Gliwice / Gliwice 46:08 + 8:31
9. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 47:22 + 9:45
10. Kostka Petr MOVX001 C SKOB Ostrava 54:36 + 16:59
11. Šarman Radim MOV6201 C SKOB Ostrava 55:42 + 18:05
12. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 56:01 + 18:24
13. Oravec Miroslav VZA C Slávia ŽU Žilina 56:52 + 19:15
14. Kniebügl Anton BBA6401 C Kobra Bratislava 58:40 + 21:03
15. Míl Petr BFM7101 C SKOB Frýdek - Místek 60:31 + 22:54
16. Mastela Rafal 11P7300 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 60:41 + 23:04
17. Pavlíček Daniel MOV7100 C SKOB Ostrava 61:04 + 23:27
18. Janous Karol VZA C Slávia ŽU Žilina 62:52 + 25:15
19. Kołeczko Úukasz 11P7500 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 64:31 + 26:54
20. Masny Krzysztof 11P7600 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 74:39 + 37:02
Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry DISK
H40
3.80 km, 190 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chupek Jozef VZA7101 C Slávia ŽU Žilina 35:13
2. Roháč Zdenko TKE7301 C Akademik TU Kosice 38:43 + 3:30
3. Bednarik Martin SSN7201 C TJ Cingov Spisska Nova Ves 40:58 + 5:45
4. Féder Str. Medard PEZ7303 C AŠK Pezinok 46:40 + 11:27
5. Snopko Dušan EBB7001 C Ekonom Banska Bystrica 55:23 + 20:10
6. Polák Petr SOP7004 C OOB TJ Slezan Opava 58:54 + 23:41
H45C
3.80 km, 180 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pollak Jozef TKE6001 C Akademik TU Kosice 29:36
2. Hierweg Karol BBA5801 C Kobra Bratislava 34:33 + 4:57
3. Franko Valér KYS6601 C KOB Sokol Kysak 34:57 + 5:21
4. Šmelík Juraj RBA6603 C TJ Rapid Bratislava 36:16 + 6:40
4. Šoltés Pavol SSN6402 C TJ Cingov Spisska Nova Ves 36:16 + 6:40
6. Šoltés František SSN6202 C TJ Cingov Spisska Nova Ves 38:11 + 8:35
7. Franko Stanislav KYS6401 C KOB Sokol Kysak 38:45 + 9:09
8. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 39:32 + 9:56
9. Szturc Radek TRC6800 C SKOB BETA Třinec 42:55 + 13:19
10. Moravec Stanislav SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava 43:45 + 14:09
11. Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 46:06 + 16:30
12. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 46:35 + 16:59
13. Niedoba Jan TRC6200 C SKOB BETA Třinec 47:12 + 17:36
14. Kantor Roman TRI6501 C TJ TŽ Třinec 48:12 + 18:36
15. Sláma Peter TKE6401 C Akademik TU Kosice 49:07 + 19:31
16. Bačo Lubomír SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava 49:50 + 20:14
17. Ščehovič Roman EBB6401 C Ekonom Banska Bystrica 50:50 + 21:14
18. Vašek Rudolf SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava 51:28 + 21:52
19. Bruk Slavomír TRI6800 C TJ TŽ Třinec 54:38 + 25:02
20. Trojek Jakub TRC6400 C SKOB BETA Třinec 55:10 + 25:34
21. Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 60:51 + 31:15
22. Lecián Oldřich OOP6100 C TJ Opava 65:45 + 36:09
23. Holec Jan MOV6701 C SKOB Ostrava 67:15 + 37:39
24. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 67:34 + 37:58
Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava DISK
H50
3.40 km, 170 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kollár Jaroslav KYS6102 C KOB Sokol Kysak 37:23
2. Wojarski Krzysztof PL1 C MUKS Gliwice / Gliwice 38:17 + 0:54
3. György Filó KYS6302 C KOB Sokol Kysak 38:20 + 0:57
4. Priesol Frantisek RBA5901 C TJ Rapid Bratislava 39:56 + 2:33
5. Nemec Juraj EBB6001 C Ekonom Banska Bystrica 41:00 + 3:37
6. Štubňa Ján RBA5803 C TJ Rapid Bratislava 42:18 + 4:55
7. Rybár Dušan RBA6202 C TJ Rapid Bratislava 44:32 + 7:09
8. Formanko Dušan RBA5801 C TJ Rapid Bratislava 46:03 + 8:40
9. Mazúr Milan RBA6201 C TJ Rapid Bratislava 46:39 + 9:16
10. Tysz Vladimir TKE6202 C Akademik TU Kosice 47:44 + 10:21
11. Paulo Milos SPE C KOB Sokol Pezinok 50:01 + 12:38
12. Ďurčo Boris TKE6301 C Akademik TU Kosice 57:04 + 19:41
13. Przygodski Dariusz S02 C UKS Sloneczko Zory 105:53 + 68:30
Ďurčo Peter EBB6102 C Ekonom Banska Bystrica DISK
H55C
3.20 km, 165 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fedor Jozef SPE C KOB Sokol Pezinok 34:03
2. Kostka Evžen AOP5701 C Přátelé orientačního běhu Opava 35:51 + 1:48
3. Pijak Jaroslav SPE C KOB Sokol Pezinok 36:00 + 1:57
4. Kuchta Ján TKE5701 C Akademik TU Kosice 37:46 + 3:43
5. Petrinec Milan RBA5802 C TJ Rapid Bratislava 40:32 + 6:29
6. Tursky Jan VZA5800 C Slávia ŽU Žilina 41:15 + 7:12
7. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 42:23 + 8:20
8. Slivečka Jaromír MOV5601 C SKOB Ostrava 44:02 + 9:59
9. Oravec Ivan SPE C KOB Sokol Pezinok 44:26 + 10:23
10. Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 46:04 + 12:01
11. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 47:41 + 13:38
12. Novotný Stanisl OOP4800 C TJ Opava 48:18 + 14:15
13. Malysa Ján SOP5102 C OOB TJ Slezan Opava 49:17 + 15:14
14. Žilinčík Slávko TKE5602 C Akademik TU Kosice 52:08 + 18:05
15. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 52:21 + 18:18
16. Wysocki Andrzej PL15100 C MUKS Gliwice / Gliwice 54:45 + 20:42
17. Poláček Pavol SPE C KOB Sokol Pezinok 60:30 + 26:27
18. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 61:31 + 27:28
19. Jelínek Roman ADA5506 C OOB TJ Spartak Adamov 62:24 + 28:21
Mižúr Ján FBA5501 C Farmaceut Bratislava DISK
H60
3.20 km, 155 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Piják Vladislav SPE C KOB Sokol Pezinok 34:49
2. Mikluš Viktor FBA5201 C Farmaceut Bratislava 48:39 + 13:50
3. Simočko Michal TKE5302 C Akademik TU Kosice 50:32 + 15:43
MS Gajdosik Jozef VZA5200 C Slávia ŽU Žilina 46:28 + 11:39
H65C
3.00 km, 135 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Roháč Igor TKE4301 C Akademik TU Kosice 34:23
2. Šmelík Ľudovít RBA4301 C TJ Rapid Bratislava 35:22 + 0:59
3. Diener Herbert MOV4101 C SKOB Ostrava 47:14 + 12:51
4. Rokosz Bohumil MOV4803 C SKOB Ostrava 60:27 + 26:04
5. Vávra Jiří MOV4102 C SKOB Ostrava 67:53 + 33:30
HDR
2.40 km, 120 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cienciala Filip TRI0600 C TJ TŽ Třinec 33:12
2. Šmelík Daniel RBA C TJ Rapid Bratislava 33:49 + 0:37
3. Haltofová Romana TRI0451 C TJ TŽ Třinec 36:29 + 3:17
4. Volkov Maksym VZA C Slávia ŽU Žilina 38:10 + 4:58
5. Cieslar Michael TRI0505 C TJ TŽ Třinec 38:21 + 5:09
6. Holesz Stanislav TRI0601 C TJ TŽ Třinec 39:30 + 6:18
7. Patrasova Ella MIchaela HBB9501 C SK Hadveo Banska Bystrica 43:33 + 10:21
8. Austerová Andrea NERXX01 C Neregistrovani CZ 44:27 + 11:15
9. Brychlecova Sasa NER C Neregistrovani CZ 44:54 + 11:42
10. Vellechová Eliška MOV0952 C SKOB Ostrava 45:18 + 12:06
11. Kaufman Jan TRI0605 C TJ TŽ Třinec 47:59 + 14:47
12. Drahovsky Damian SK1 C SBR Piestany 49:07 + 15:55
13. Tylová Agáta NERX011 C Neregistrovani CZ 49:28 + 16:16
14. Polewka Julianna 14P0650 C UKS Kometa Gliwice 51:09 + 17:57
15. Dorčák Tomáš MOV0801 C SKOB Ostrava 55:21 + 22:09
16. Štětínská Tereza MOV0751 C SKOB Ostrava 57:27 + 24:15
17. Walaská Klára TRI0950 C TJ TŽ Třinec 58:17 + 25:05
18. Mílová Tereza BFM0751 C SKOB Frýdek - Místek 59:45 + 26:33
19. Šoltésová Paulína SSN C TJ Cingov Spisska Nova Ves 59:47 + 26:35
20. Kołeczko Maksymilian 11P0501 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 77:20 + 44:08
20. Masny Tadek Przemek 11P0500 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 77:20 + 44:08
22. Škoda Maťej NERx123 C Neregistrovani CZ 79:28 + 46:16
Klose Albert SFM1101 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek DISK
Klose Kateřina SFM1251 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek DISK
P3
2.50 km, 150 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dubovská Mária PEZ7451 C AŠK Pezinok 31:04
2. Haltof Petr TRI7400 C TJ TŽ Třinec 31:52 + 0:48
3. Garbacz Lukasz S02x001 C UKS Sloneczko Zory 33:48 + 2:44
4. Haltof Jindřich TRI6201 C TJ TŽ Třinec 38:12 + 7:08
5. Lewandowska Jagoda S02 C UKS Sloneczko Zory 38:18 + 7:14
6. Trepacova Eva VZA C Slávia ŽU Žilina 39:08 + 8:04
7. Procner Zdeněk BFM7401 C SKOB Frýdek - Místek 40:22 + 9:18
8. Brychlec Lukas NER C Neregistrovani CZ 42:22 + 11:18
9. Klabouchova Andrea VZA7052 C Slávia ŽU Žilina 42:31 + 11:27
10. Uhrinova Zuzana BBA C Kobra Bratislava 46:17 + 15:13
11. Řeha Tomáš BFM9402 C SKOB Frýdek - Místek 47:45 + 16:41
12. Hadačová Gabriela AOP6751 C Přátelé orientačního běhu Opava 50:11 + 19:07
13. Buryanová Kateřina MOV7351 C SKOB Ostrava 50:18 + 19:14
14. Polewka Beata 14P7150 C UKS Kometa Gliwice 51:30 + 20:26
15. Trapac Matej VZAX002 C Slávia ŽU Žilina 52:32 + 21:28
16. Hlavačik Zdenko EBBXXX3 C Ekonom Banska Bystrica 54:22 + 23:18
17. Hlavníčková Markéta SFMx002 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 55:55 + 24:51
18. Hlavníčková Ilona SFMx001 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 57:32 + 26:28
19. Pipiro Grażyna 11P5750 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 58:41 + 27:37
20. Pipiro Grzegorz 11P5700 C UKS ZSZ-Jedynka Jastrzębie-Zdrój 60:42 + 29:38
21. Vývodová Zuzana MOV6952 C SKOB Ostrava 72:52 + 41:48
22. Zahradníková Kateřina BFM7751 C SKOB Frýdek - Místek 78:25 + 47:21
P5
4.70 km, 180 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cienciala Petr TRI7600 C TJ TŽ Třinec 71:05
2. Drahovsky Jozef SK1 C SBR Piestany 77:11 + 6:06
3. Vlachová Marcela NERXX03 C Neregistrovani CZ 137:24 + 66:19
4. Drahovska Katarina SK1 C SBR Piestany 144:11 + 73:06