Výsledky závodu: Bohemia - E2

Datum:
25.07.2013
Místo konání:
Chřibská
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Mapa:
Bukovina
Ředitel závodu:
Vácha Tomáš
Hlavní rozhodčí:
Krejčí Jaroslav
Stavitel tratí:
Karvánek Matouš
JURY:
Janata Martin, Farář Václav, Hrdličková Ludmila
Protokol:
Závody proběhly za velmi teplého počasí. V průběhu závodu bylo ošetřeno několik drobných zranění a jedno vážnější zranění ruky – zahraniční závodník byl transportován z prostoru závodu ošetřen a poté převezen do nemocnice na pozorování
D10
2.80 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nádeníčková Iva NEJ0350 NEJ TJ Jiskra Nejdek 20:47
2. Simonsen Siri 221 FIF HILLEROD 20:52 + 0:05
3. Vitebská Eliška TJN0350 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 22:10 + 1:23
4. Martanová Lea VLI0555 VLI Slavia Liberec orienteerin 22:30 + 1:43
5. Poulsen Mathilde 221 FIF HILLEROD 22:37 + 1:50
6. Thýnová Martina SHK0350 SHK TJ Slavia Hradec Králové 22:44 + 1:57
7. Štraitová Jolana VSP0456 VSP USK Praha 23:27 + 2:40
8. Richtrová Kamila VPM0451 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 24:34 + 3:47
9. Chvátilová Johana PHK0450 PHK OK 99 Hradec Králové 25:08 + 4:21
10. Hankovcová Helena KAM0350 KAM SK Kamenice 25:46 + 4:59
11. Staňková Radka VPM0452 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 26:02 + 5:15
12. Irbe Bluma 456 AUSEKLIS TUKUMS 26:43 + 5:56
13. Dzerve Una undine 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 27:10 + 6:23
14. Kantorová Anna TRI0352 TRI TJ TŽ Třinec 27:40 + 6:53
15. Nehasilová Veronika NEREG 30:03 + 9:16
16. Ziebová Veronika NEJ0450 NEJ TJ Jiskra Nejdek 31:03 + 10:16
17. Ender Julika 341 OK LEIPZIG 31:43 + 10:56
18. Holečková Michaela ABM0259 ABM KOB Moira Brno 33:24 + 12:37
19. Čechmánková Anna PVP0450 PVP VSK Přírodověda 36:42 + 15:55
20. Bartošová Marie MLA0451 MLA MLOK Mariánské Lázně 43:58 + 23:11
21. Kärger Eline 341 OK LEIPZIG 45:34 + 24:47
22. Havlová Kateřina VRL0552 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:02 + 26:15
Dellingerová Anna NEJ0351 NEJ TJ Jiskra Nejdek 38:29 + 17:42
D12A
3.10 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kochová Anna SJC0153 SJC Sportcentrum Jičín 22:05
2. Kosová Tereza SRK0151 SRK SOOB Spartak Rychnov nad K 26:32 + 4:27
3. Martanová Elin VLI0252 VLI Slavia Liberec orienteerin 28:36 + 6:31
4. Semíková Lucie KAM0250 KAM SK Kamenice 31:14 + 9:09
5. Haikonen Sanni 272 ULVILAN URA 34:41 + 12:36
6. Poulsen Nanna lysemose 222 SILKEBORG OK 34:43 + 12:38
7. Mašatová Eliška PHK0251 PHK OK 99 Hradec Králové 34:56 + 12:51
8. Kroniková Štěpánka SHK0150 SHK TJ Slavia Hradec Králové 35:15 + 13:10
9. Vejražková Róza SJC0151 SJC Sportcentrum Jičín 35:42 + 13:37
10. Staňková Markéta VPM0153 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 36:41 + 14:36
11. Chaloupková Hana KAM0252 KAM SK Kamenice 39:46 + 17:41
12. Sidorenkova Victoria 598 O-LEN MOSCOW 40:11 + 18:06
13. Malvina Girinskyte 477 ORIENS 44:22 + 22:17
14. Janderová Barbora PGP0251 PGP SK Praga 68:28 + 46:23
D12B
3.00 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tokárová Regina NEJ0151 NEJ TJ Jiskra Nejdek 22:46
2. Rydlová Adéla TJN0151 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 23:30 + 0:44
3. Nádeníčková Pavla NEJ0150 NEJ TJ Jiskra Nejdek 26:15 + 3:29
4. Šritrová Lenka TUV0252 TUV SOK TJ Turnov 28:12 + 5:26
5. Linková Lucie TUR0251 TUR OOB TJ Turnov 28:43 + 5:57
6. Rydlová Magdaléna TJN0251 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 29:22 + 6:36
7. Čermáková Kateřina ROZ0150 ROZ OK Roztoky 32:55 + 10:09
8. Marešová Klára NEJ0250 NEJ TJ Jiskra Nejdek 33:30 + 10:44
9. Bliudžiute Gabija 480 ŠILALES SM 34:28 + 11:42
10. Chalupová Aneta ROZ0250 ROZ OK Roztoky 35:27 + 12:41
11. Novotná Viktorie TJN0250 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 35:35 + 12:49
12. Baloghová Lída TJN0150 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 35:40 + 12:54
13. Mcmahon Anežka LBE0250 LBE TJ Lokomotiva Beroun 37:00 + 14:14
14. Šklíbová Míša TJN0153 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 37:21 + 14:35
15. Ciencialová Daniela TRI0254 TRI TJ TŽ Třinec 38:40 + 15:54
16. Zierhutová Michaela LCV0250 LCV TJ Lokomotiva, o.s. Chomut 46:35 + 23:49
17. Budská Anna TJN0253 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 64:13 + 41:27
18. Agate Blanka 456 AUSEKLIS TUKUMS 104:24 + 81:38
Mrozek Teresa TRI0251 TRI TJ TŽ Třinec DISK
Mödlhammer Kerstin 122 ASKO HENNDORF DISK
D14A
3.50 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poulsen Sara lysemose 222 SILKEBORG OK 36:57
2. Kubecová Kateřina STB9999 STB TJ Stadion Nový Bor 39:45 + 2:48
3. Hrabánková Zuzana PGP9950 PGP SK Praga 42:16 + 5:19
4. Rimkute Roberta 480 ŠILALES SM 43:34 + 6:37
5. Simonsen Annika 221 FIF HILLEROD 43:37 + 6:40
6. Berger Anni 121 NATURFREUNDE LINZ 43:53 + 6:56
7. Thýnová Nikola SHK0051 SHK TJ Slavia Hradec Králové 44:38 + 7:41
8. Pavlíková Markéta CHA0050 CHA OK Chrastava 44:49 + 7:52
9. Kolářová Johana SLA9950 SLA SKOB Slaný 48:01 + 11:04
10. Bruková Magda TRI0054 TRI TJ TŽ Třinec 48:11 + 11:14
11. Voltrová Alena ROZ9951 ROZ OK Roztoky 48:15 + 11:18
12. Zeiner Elena 124 SPORTUNION SCHOCKL ORIENTE 49:37 + 12:40
13. Svyatlovskaya Sofiya 598 O-LEN MOSCOW 51:26 + 14:29
14. Pukyšová Anežka KSU9999 KSU Klub vytrvalostních sportů 52:03 + 15:06
15. Kováříková Marie KAM0050 KAM SK Kamenice 54:06 + 17:09
16. Albrechtová Iveta KAM9950 KAM SK Kamenice 55:05 + 18:08
17. Hinge krogsgaard Celin 222 SILKEBORG OK 60:31 + 23:34
18. Kubald Marie 345 KAULSDORFER OLV BERLIN 67:30 + 30:33
Vári Ashild Egeberg 511 IF STURLA DISK
D14B
3.20 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marešová Alexandra NEJ9950 NEJ TJ Jiskra Nejdek 36:28
2. Jarmalaviciute Greta 474 ALYTAUS SRC/DAINAVA 51:38 + 15:10
3. Lokajíčková Klára VPM0052 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 53:04 + 16:36
4. Klinkerová Magdaléna ROZ9950 ROZ OK Roztoky 53:24 + 16:56
5. Doležalová Dorotka VPM9950 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 63:29 + 27:01
6. Kyralová Anna KAM0052 KAM SK Kamenice 64:58 + 28:30
7. Babanina Maria 598 O-LEN MOSCOW 67:41 + 31:13
8. Hlaváčková Petra PHK0052 PHK OK 99 Hradec Králové 71:42 + 35:14
D16A
3.70 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janovská Kateřina PGP9850 PGP SK Praga 42:34
2. Kovářová Lenka LTP9750 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:17 + 1:43
3. Tesařová Jana TRI9751 TRI TJ TŽ Třinec 44:49 + 2:15
4. Kalinina Nika 593 OMEGA MOSCOW 45:53 + 3:19
5. Slavíková Silvie PGP9751 PGP SK Praga 48:12 + 5:38
6. Hartmeyer Marie 221 FIF HILLEROD 51:25 + 8:51
7. Zusevica Austra 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 51:34 + 9:00
8. Gedgaudaite Viktorija 480 ŠILALES SM 51:51 + 9:17
9. Argalášová Kateřina TRI9750 TRI TJ TŽ Třinec 52:11 + 9:37
10. Kubínová Veronika SKV9752 SKV TJ Slovan Karlovy Vary 52:44 + 10:10
11. Linková Alena TUR9751 TUR OOB TJ Turnov 53:48 + 11:14
12. Mackeviciute Aisté 477 ORIENS 54:17 + 11:43
13. Smrčková Dominika KSU9799 KSU Klub vytrvalostních sportů 57:09 + 14:35
14. Westin Emilie 512 PORSGRUNN OL 57:53 + 15:19
15. Szarzecová Lucie TRI9850 TRI TJ TŽ Třinec 58:49 + 16:15
16. Hudská Ludmila TUR9851 TUR OOB TJ Turnov 58:56 + 16:22
17. Lapina Zelma 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 59:33 + 16:59
18. Mikešová Adéla VPM9852 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 61:01 + 18:27
19. Švancárová Veronika KSU9853 KSU Klub vytrvalostních sportů 61:30 + 18:56
20. Peyrard Julie 296 COORE ROUBIA 63:45 + 21:11
21. Hlinovská Johana VPM9751 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 64:08 + 21:34
22. Käding Henriette 345 KAULSDORFER OLV BERLIN 65:00 + 22:26
23. Kroupová Eliška VPM9853 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 66:47 + 24:13
24. Larsen Camilla 221 FIF HILLEROD 66:52 + 24:18
25. Kohlová Monika TUR9756 TUR OOB TJ Turnov 67:53 + 25:19
26. Trybyté Geida 477 ORIENS 69:21 + 26:47
27. Berger Marlene 121 NATURFREUNDE LINZ 70:18 + 27:44
28. Kempff-andersen Isabella 221 FIF HILLEROD 73:07 + 30:33
29. Jobst Thessa 345 KAULSDORFER OLV BERLIN 74:08 + 31:34
30. Staskeviciute Raminta 477 ORIENS 80:24 + 37:50
31. Garbaliauskaite Elena 477 ORIENS 98:11 + 55:37
32. Šafrhansová Lucie VPM9753 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 101:45 + 59:11
D16B
3.10 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájková Eliška ZVO9851 ZVO OB SK Zvole 39:30
2. Pärnik Edith 253 MYRAKARUD 39:51 + 0:21
3. Anna Freimane 456 AUSEKLIS TUKUMS 43:28 + 3:58
4. Voltrová Hana ROZ9752 ROZ OK Roztoky 43:32 + 4:02
5. Dita Sila 456 AUSEKLIS TUKUMS 44:22 + 4:52
6. Aiva Lake 456 AUSEKLIS TUKUMS 45:40 + 6:10
7. Kaufmanová Ivana TRI9761 TRI TJ TŽ Třinec 47:16 + 7:46
8. Kral Stefanie 122 ASKO HENNDORF 48:18 + 8:48
9. Žuchová Daniela TJN9750 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 49:25 + 9:55
10. Habigerová Jana KSU9888 KSU Klub vytrvalostních sportů 50:15 + 10:45
11. Liberdová Jana TRI9852 TRI TJ TŽ Třinec 51:28 + 11:58
12. Bukucinskaite Fausta 477 ORIENS 61:21 + 21:51
13. Rudzite Agnese 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 68:48 + 29:18
D18A
4.00 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štičková Anna LLI9651 LLI TJ Loko Liberec 42:40
2. Vári Ingunn Egeberg 511 IF STURLA 45:45 + 3:05
3. Hančová Petra VRL9652 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:53 + 3:13
4. Doleželová Kateřina LPU9558 LPU OK Lokomotiva Pardubice 47:21 + 4:41
5. Hausenblasová Karolína KAM9650 KAM SK Kamenice 47:49 + 5:09
5. Hlubučková Kristýna KAM9551 KAM SK Kamenice 47:49 + 5:09
7. Kožinová Zuzana PGP9650 PGP SK Praga 49:30 + 6:50
8. Leiboma Laura 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 53:40 + 11:00
9. Hoidekrová Lucie LLI9552 LLI TJ Loko Liberec 53:53 + 11:13
10. Hrabánková Klára PGP9654 PGP SK Praga 55:42 + 13:02
11. Zalaiskalna Annija anna 453 IK AUSEKLIS RIGA 57:02 + 14:22
12. Kulhavá Eliška LPU9657 LPU OK Lokomotiva Pardubice 57:56 + 15:16
13. Petrasová Zuzana VAM9653 VAM OOB Vamberk 59:01 + 16:21
14. Šádková Martina PHK9653 PHK OK 99 Hradec Králové 59:02 + 16:22
15. Snopková Dajana 672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA 59:36 + 16:56
16. Aparjode Kendija 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 60:48 + 18:08
17. Fukalová Martina AOV9550 AOV OOB TJ Baník Ostrava 65:03 + 22:23
18. Šmejcová Anna SJC9552 SJC Sportcentrum Jičín 66:43 + 24:03
19. Pukite Laura 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 67:35 + 24:55
20. Rusakova Diana 592 O-CLUB MOSCOW 78:42 + 36:02
21. Salkauskaite Vaiva 477 ORIENS 80:08 + 37:28
D18B
3.70 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martusyte Monika 474 ALYTAUS SRC/DAINAVA 44:19
2. Makselyte Dovile 475 ALYTAUS SRC/JAVONIS 44:48 + 0:29
3. Liachoviciute Sigita 476 ALYTAUS SRC/ALYTUS 45:35 + 1:16
4. Laurutyte Vaiva 475 ALYTAUS SRC/JAVONIS 53:53 + 9:34
5. Kaděrová Vendula HAV9650 HAV SKOB Baník Havířov 59:10 + 14:51
6. Košková Anička LLI9550 LLI TJ Loko Liberec 59:40 + 15:21
6. Habigerová Radka KSU9559 KSU Klub vytrvalostních sportů 59:40 + 15:21
8. Ilvija Jakane 456 AUSEKLIS TUKUMS 60:49 + 16:30
D20A
4.40 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chvalová Věra LPM9452 LPM OK Lokomotiva Plzeň 49:42
2. Kulhavá Šárka LPU9357 LPU OK Lokomotiva Pardubice 53:04 + 3:22
3. Kamererová Valerie KAM9452 KAM SK Kamenice 54:18 + 4:36
4. Sadrina Madara 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 56:37 + 6:55
5. Kožinová Anna PGP9350 PGP SK Praga 58:04 + 8:22
6. Nagele Zane 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 63:00 + 13:18
7. Kubínová Romana SKV9452 SKV TJ Slovan Karlovy Vary 63:16 + 13:34
8. Stormer Julie KAM9352 KAM SK Kamenice 63:43 + 14:01
9. Zayats Inna LPM9353 LPM OK Lokomotiva Plzeň 63:49 + 14:07
10. Mikšyte Egle 480 ŠILALES SM 74:05 + 24:23
11. Gunta Raituma 456 AUSEKLIS TUKUMS 93:54 + 44:12
D21E
5.30 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gregorová Kamila CTB8151 CTB SK OB Chotěboř 53:16
2. Baldrianová Barbora VSP7850 VSP USK Praha 55:58 + 2:42
3. Košárková Iva AOP8152 AOP Přátelé orientačního běhu 58:22 + 5:06
4. Kosová Denisa PHK9150 PHK OK 99 Hradec Králové 61:59 + 8:43
5. Kašková Kateřina CHA7850 CHA OK Chrastava 63:53 + 10:37
6. Sklenářová Radka LCE9250 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 66:48 + 13:32
7. Ruul Sigrid 252 JOKA 68:14 + 14:58
8. Minn Kadi-liis 252 JOKA 80:50 + 27:34
9. Carla Saraiva 571 ORI-ESTARREJA 99:40 + 46:24
D21A
4.20 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rothauer Lucie 122 ASKO HENNDORF 40:47
2. Janatová Lucie DKP8154 DKP Oddíl OB Kotlářka 43:40 + 2:53
3. Strasser Andrea 122 ASKO HENNDORF 45:41 + 4:54
4. Gathercole Christine 122 ASKO HENNDORF 45:52 + 5:05
5. Tomas Amber 801 QUANTICO ORIENTEERING CLUB 47:57 + 7:10
6. Vozdová Aneta KSU9394 KSU Klub vytrvalostních sportů 48:35 + 7:48
7. Tikhonova Zoya 593 OMEGA MOSCOW 49:13 + 8:26
8. Procházková Klára LPU9451 LPU OK Lokomotiva Pardubice 49:46 + 8:59
9. Čepová Daniela PHK8951 PHK OK 99 Hradec Králové 50:01 + 9:14
10. Kolomnina Ekaterina 598 O-LEN MOSCOW 50:05 + 9:18
11. Doležalová Radka VRL9252 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:01 + 11:14
12. Tihonová Martina PHK8651 PHK OK 99 Hradec Králové 52:30 + 11:43
13. Janů Hana KSU9393 KSU Klub vytrvalostních sportů 53:17 + 12:30
14. Burdová Adéla LDC9152 LDC KOB Děčín 53:39 + 12:52
15. Kociánová Lenka VBM8553 VBM VSK Mendelu Brno 53:50 + 13:03
16. Jebavá Lucie VRL9254 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:48 + 14:01
17. Flašarová Kristýna PGP9054 PGP SK Praga 54:58 + 14:11
18. Hofmanová Michaela LPM7751 LPM OK Lokomotiva Plzeň 55:44 + 14:57
19. Mezníková Lucie ZBM9150 ZBM SK Žabovřesky Brno 56:26 + 15:39
20. Kjersti Westin PGP9255 PGP SK Praga 60:46 + 19:59
21. Šmidrkalová Monika NPA9051 NPA SK LOB Nová Paka 62:20 + 21:33
22. Smolková Kateřina PGP8852 PGP SK Praga 63:04 + 22:17
23. Kuberková Lucie LPM9451 LPM OK Lokomotiva Plzeň 65:27 + 24:40
24. Koppová Ingrid SLP7960 SLP OOB Slavia Praha 67:35 + 26:48
25. Nehasilová Zuzana LDC7150 LDC KOB Děčín 67:52 + 27:05
26. Limpach Jessica 151 ASUB ORIENTATION 74:42 + 33:55
27. Timmusk Ade 251 HIIUMAA OK 77:30 + 36:43
28. Romanovska Stina 251 HIIUMAA OK 78:45 + 37:58
29. Berger Marlies 121 NATURFREUNDE LINZ 80:55 + 40:08
D21B
3.90 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovářová Josefa LTP8653 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:22
1. Janošíková Lenka UOL7651 UOL SK UP Olomouc 48:22
3. Tauchmanová Ivana NPA7852 NPA SK LOB Nová Paka 51:06 + 2:44
4. Svobodová Barbora TJN8952 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 53:46 + 5:24
5. Juřeníková Hana MOV8052 MOV SKOB Ostrava 54:27 + 6:05
6. Urbánková Kateřina ONO9250 ONO SKOB Ostrov 58:17 + 9:55
7. Bozděchová Lenka PGP8254 PGP SK Praga 60:08 + 11:46
8. Švihovská Eva SJC8352 SJC Sportcentrum Jičín 60:54 + 12:32
9. Kovářová Julie LTP8854 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 62:31 + 14:09
10. Podlipná Veronika NPA8152 NPA SK LOB Nová Paka 63:23 + 15:01
11. Dernegard Karin 701 ALEMS OK 63:57 + 15:35
12. Uhrová Zuzana VSP8050 VSP USK Praha 64:02 + 15:40
13. Urbanová Johana PZR9251 PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo 65:34 + 17:12
14. Fejková Marcela SJC7751 SJC Sportcentrum Jičín 66:52 + 18:30
15. Madara Kirmuska 456 AUSEKLIS TUKUMS 67:51 + 19:29
16. Žitná Jana SMB9251 SMB SKOB Sig-Mat Mladá Bolesla 68:28 + 20:06
17. Černíková Barbora DOB7878 DOB KOB Dobruška 69:06 + 20:44
18. Neradová Eva LIT8951 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 69:11 + 20:49
19. Klíchová Jana SSU8151 SSU SK Severka Šumperk 70:26 + 22:04
20. Lassu Viktoria 355 IHW ALEX BERLIN 86:03 + 37:41
21. Švancárová Helena KSU7252 KSU Klub vytrvalostních sportů 87:20 + 38:58
22. Jiménez carrión Virginia 241 CO CATALUNYA 148:32 + 100:10
Lemanski Sara 801 QUANTICO ORIENTEERING CLUB DISK
D21C
3.40 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kavková Dana SCP6150 SCP OK Sparta Praha 47:04
2. Pietraszková Lenka OOP8250 OOP TJ Opava 47:17 + 0:13
3. Hudečková Helena KTA6951 KTA SK Kotnov Tábor 47:35 + 0:31
4. Fujáková Katka HAV8550 HAV SKOB Baník Havířov 49:00 + 1:56
5. Kaufmann Marie-louise 341 OK LEIPZIG 53:14 + 6:10
6. Hančová Alice VRL7052 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 53:52 + 6:48
7. Chmelíková Zuzana VBM9353 VBM VSK Mendelu Brno 55:02 + 7:58
8. Schejbalová Karina SCP SCP OK Sparta Praha 55:51 + 8:47
9. Holasová Šárka AOP7853 AOP Přátelé orientačního běhu 56:22 + 9:18
10. Baiba Birzniece 456 AUSEKLIS TUKUMS 57:10 + 10:06
11. Weinlichová Hana BSO8250 BSO KOB Baník Sokolov 60:04 + 13:00
12. Hartmeyer Christina 221 FIF HILLEROD 69:11 + 22:07
13. Maliňáková Petra SVS8751 SVS Orientklub Vsetín 69:41 + 22:37
14. Šebková Jana SCP9250 SCP OK Sparta Praha 79:00 + 31:56
15. Zemanová Lenka KTA8851 KTA SK Kotnov Tábor 83:30 + 36:26
16. Koblížková Klára TJH8051 TJH TJ OK Tolar Jindřichův Hra 87:23 + 40:19
17. Poulsen Hanne 221 FIF HILLEROD 88:31 + 41:27
18. Sandija Stanke 456 AUSEKLIS TUKUMS 97:46 + 50:42
19. Klimešová Zuzana KSU7979 KSU Klub vytrvalostních sportů 109:54 + 62:50
Mesiarkinová Kamila MBM8282 MBM O-mikron DISK
D35A
4.00 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valášková Šárka KAM6951 KAM SK Kamenice 43:31
2. Kheldert Elena 593 OMEGA MOSCOW 44:30 + 0:59
3. Klinkerová Jitka KAM6450 KAM SK Kamenice 45:16 + 1:45
4. Pachnerová Dominika CHA7750 CHA OK Chrastava 52:20 + 8:49
5. Škáchová Petra SLP7051 KAM SK Kamenice 54:02 + 10:31
6. Balakova Andrea 196 GREATER VANCOUVER OC 56:12 + 12:41
7. Škorpilová Jana SJC7451 SJC Sportcentrum Jičín 57:05 + 13:34
8. Vildmonová Pavla LBE7451 LBE TJ Lokomotiva Beroun 59:55 + 16:24
9. Hasmanová Lenka VPM7551 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 61:07 + 17:36
10. Bialeková Martina 672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA 63:26 + 19:55
11. Biolik Agnieszka 552 UNTS WARSZAWA 63:33 + 20:02
12. Henychová Zuzana VLI6151 VLI Slavia Liberec orienteerin 63:34 + 20:03
13. Ilze Vilks 456 AUSEKLIS TUKUMS 65:40 + 22:09
14. Dvořáčková Jana TTR7852 TTR OOB Třebíč 68:12 + 24:41
15. Efrevova Svetlana 596 LESMASTER KIROV 69:59 + 26:28
16. Pecharová Michaela TJP6550 TJP TJ Sokol Troja 73:18 + 29:47
17. Kolářová Michaela SLA7351 SLA SKOB Slaný 78:56 + 35:25
18. Martanová Daniela VLI7452 VLI Slavia Liberec orienteerin 81:57 + 38:26
D35B
3.60 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:03
2. Městková Kateřina VSP7650 VSP USK Praha 35:13 + 0:10
3. Teringlová Martina VCB7851 VCB TJ OB České Budějovice 37:36 + 2:33
4. Čivrná Karolína VRL7355 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:02 + 3:59
5. Mrázková Jana TUR7850 TUR OOB TJ Turnov 40:22 + 5:19
6. Bartošová Jana MLA7051 MLA MLOK Mariánské Lázně 41:57 + 6:54
7. Asterová Jana SLA7451 SLA SKOB Slaný 43:39 + 8:36
8. Smolíková Kateřina KSU7793 KSU Klub vytrvalostních sportů 45:57 + 10:54
9. Binarová Jitka UOL7751 UOL SK UP Olomouc 47:11 + 12:08
10. Richtrová Lucie VPM7451 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 47:45 + 12:42
11. Šauli Iva VPM7852 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 48:45 + 13:42
12. Fukalová Radmila AOV7051 AOV OOB TJ Baník Ostrava 51:32 + 16:29
13. Kärger Brit 341 OK LEIPZIG 56:09 + 21:06
14. Chvátilová Pavlína PHK7450 PHK OK 99 Hradec Králové 56:18 + 21:15
15. Krausová Marcela LCV LCV TJ Lokomotiva, o.s. Chomut 57:31 + 22:28
16. Smrčková Věra KSU7373 KSU Klub vytrvalostních sportů 62:45 + 27:42
17. Marešová Marcela NEJ7450 NEJ TJ Jiskra Nejdek 62:56 + 27:53
18. Junková Petra STH7451 STH SK Studenec 64:29 + 29:26
19. Zemková Helena SLA7450 SLA SKOB Slaný 66:11 + 31:08
20. Janderová Markéta DVP7751 DVP TJ Sokol Praha Spořilov - 76:41 + 41:38
D40A
3.90 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kožinová Jana PGP6651 PGP SK Praga 53:16
2. Kubald Katrin 345 KAULSDORFER OLV BERLIN 54:16 + 1:00
3. Staňková Marcela VPM6951 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 55:08 + 1:52
4. Škvorová Zuzana KAM7350 KAM SK Kamenice 55:29 + 2:13
5. Paroulková Iva LLI7151 LLI TJ Loko Liberec 56:26 + 3:10
6. Janovská Petra PGP7355 PGP SK Praga 59:14 + 5:58
7. Eichlerová Jana KAS7051 KAS KOB Kamenický Šenov 63:24 + 10:08
8. Forstová Lenka MFP6850 MFP VŠSK MFF UK Praha 64:01 + 10:45
9. Hinge krogsgaard Heidi 222 SILKEBORG OK 66:45 + 13:29
10. Skaug Anne 224 OK PAN AARHUS 71:05 + 17:49
11. Kulhavá Jarmila SRK6751 SRK SOOB Spartak Rychnov nad K 72:22 + 19:06
12. Ender Ira 341 OK LEIPZIG 73:07 + 19:51
13. Eriksen alkjaer Tine 221 FIF HILLEROD 75:38 + 22:22
14. Duch Blandine 293 CSM RILLIEUX 76:56 + 23:40
15. Hankovcová Lenka KAM7053 KAM SK Kamenice 81:45 + 28:29
16. Zane Ozola 456 AUSEKLIS TUKUMS 91:13 + 37:57
17. Rohanová Markéta PVP7251 PVP VSK Přírodověda 96:07 + 42:51
18. Weber Simona 353 PHOENIX LUBECK 144:20 + 91:04
Peyrard Cécile 296 COORE ROUBIA DISK
D40B
3.60 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linková Iva TUR6850 TUR OOB TJ Turnov 43:28
2. Liga Blanka 456 AUSEKLIS TUKUMS 45:02 + 1:34
3. Vričanová Sylva HAV6751 HAV SKOB Baník Havířov 45:25 + 1:57
4. Pavlíková Pavla CHA6551 CHA OK Chrastava 47:07 + 3:39
5. Kaděrová Barbora HAV7051 HAV SKOB Baník Havířov 47:20 + 3:52
6. Kalenská Kateřina STH7351 STH SK Studenec 51:52 + 8:24
7. Bartáková Eva CHA7051 CHA OK Chrastava 52:42 + 9:14
8. Drozd Olena 751 SKIF CSO SUMY 54:07 + 10:39
9. Míková Markéta TJN7351 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 54:54 + 11:26
10. Hořáková Petra LLI6953 LLI TJ Loko Liberec 54:55 + 11:27
11. Brousilová Petra PGP6951 PGP SK Praga 55:49 + 12:21
12. Čechlovská Jana CHA6250 CHA OK Chrastava 56:42 + 13:14
13. Grünberger Christine 121 NATURFREUNDE LINZ 57:03 + 13:35
14. Iakovenko Olga 751 SKIF CSO SUMY 57:32 + 14:04
15. Gorčicová Ivana CHA6550 CHA OK Chrastava 58:38 + 15:10
16. Šmausová Gabriela TJN6951 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 58:43 + 15:15
17. Přibíková Monika PGP7256 PGP SK Praga 60:11 + 16:43
18. Hrdličková Ludmila SLA6950 SLA SKOB Slaný 61:07 + 17:39
19. Westin Lenka 512 PORSGRUNN OL 62:19 + 18:51
20. Azebová Martina PHK6757 PHK OK 99 Hradec Králové 64:19 + 20:51
21. Hlaváčková Renata PHK7060 PHK OK 99 Hradec Králové 67:59 + 24:31
22. Maňáková Silvie PHK7151 PHK OK 99 Hradec Králové 69:59 + 26:31
23. Obrátilová Naďa ABM6654 ABM KOB Moira Brno 70:11 + 26:43
24. Leiboma Agita 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 81:51 + 38:23
25. Douchová Jaroslava SNA7155 SNA TJ START Náchod 82:52 + 39:24
26. Krunková Bohuslava SNA7053 SNA TJ START Náchod 83:33 + 40:05
27. Zierhutová Michaela LCV7151 LCV TJ Lokomotiva, o.s. Chomut 84:45 + 41:17
28. Poulsen Rikke lysemose 222 SILKEBORG OK 84:52 + 41:24
D45A
3.70 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neumannová Renata PVP6650 PVP VSK Přírodověda 43:43
2. Fogh Hanne 223 OK SORO 45:26 + 1:43
3. Rydlová Magda TJN6850 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 45:54 + 2:11
4. Sihver Wiebke 348 POST SV DRESDEN 46:12 + 2:29
5. Müller Anke 348 POST SV DRESDEN 47:11 + 3:28
6. Berger Hedi 121 NATURFREUNDE LINZ 48:00 + 4:17
7. Šmausová Dana TJN6750 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 48:52 + 5:09
8. Wurzelová Dana CHT6654 CHT OOB SK Chrast 48:53 + 5:10
9. Kosová Michaela SRK6752 SRK SOOB Spartak Rychnov nad K 51:43 + 8:00
10. Voltrová Svatava ROZ6150 ROZ OK Roztoky 53:47 + 10:04
11. Kettnerová Lenka HCE6450 HCE TJ Sokol Hostivice 54:58 + 11:15
12. Leonhardt Annette 363 LG OST BERLIN 55:19 + 11:36
13. Harju Ulla 275 TP TAMPERE 56:21 + 12:38
14. Simonsen Sandra 221 FIF HILLEROD 56:45 + 13:02
15. Berger Gislind 121 NATURFREUNDE LINZ 56:51 + 13:08
16. Lisá Monika ONO6750 ONO SKOB Ostrov 57:30 + 13:47
17. Kamarytová Martina MLA6651 MLA MLOK Mariánské Lázně 58:41 + 14:58
18. Procházková Miluše DCE5450 DCE KOB Dobřichovice 65:29 + 21:46
19. Siltere Vija 453 IK AUSEKLIS RIGA 66:21 + 22:38
20. Hemmingsen kjaer Bente 221 FIF HILLEROD 66:35 + 22:52
21. Veljačiková Markéta SCP6451 SCP OK Sparta Praha 66:45 + 23:02
22. Hindráková Martina LTU6451 LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 68:21 + 24:38
23. Vettik Pilvi-heli 252 JOKA 70:00 + 26:17
24. Mrázová Pavla DCE5550 DCE KOB Dobřichovice 70:44 + 27:01
25. Rusakova Anna 592 O-CLUB MOSCOW 71:25 + 27:42
26. Slavíková Kateřina PGP6650 PGP SK Praga 71:29 + 27:46
27. Thýnová Ivana SHK6651 SHK TJ Slavia Hradec Králové 73:49 + 30:06
28. Maenttaeri Liisa 276 Joutsenon Kullervo 76:54 + 33:11
29. Klašková Kateřina DKP6750 DKP Oddíl OB Kotlářka 77:52 + 34:09
30. Tetere Aiva 454 OK KO 77:59 + 34:16
31. Käding Kirsten 345 KAULSDORFER OLV BERLIN 78:41 + 34:58
32. Lambeau Carine 151 ASUB ORIENTATION 95:02 + 51:19
33. Koch Eva 349 OLV BERLIN 97:33 + 53:50
34. Buelens Jenny 151 ASUB ORIENTATION 106:46 + 63:03
35. Boeck Ute 345 KAULSDORFER OLV BERLIN 134:09 + 90:26
D45B
3.40 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Maliňáková Eva KVS6551 KSV SKOB Kobra Vsetín 43:00
2. Hillebrand Karin 122 ASKO HENNDORF 48:21 + 5:21
3. Argalášová Gabriela TRI6850 TRI TJ TŽ Třinec 49:14 + 6:14
4. Chroustová Petra VBM6655 VBM VSK Mendelu Brno 49:36 + 6:36
5. Kubínová Jana SKV6751 SKV TJ Slovan Karlovy Vary 52:17 + 9:17
6. Burdová Simona LDC6851 LDC KOB Děčín 53:08 + 10:08
7. Kašparová Irena SLA6852 SLA SKOB Slaný 55:17 + 12:17
8. Žandová Marie SKV6551 SKV TJ Slovan Karlovy Vary 55:45 + 12:45
9. Šoupová Jana LPM6850 LPM OK Lokomotiva Plzeň 56:47 + 13:47
10. Svalbring Marie 802 Malilla OK 61:55 + 18:55
11. Fundová Hana SHK6752 SHK TJ Slavia Hradec Králové 63:29 + 20:29
12. Šebková Helena SCP6750 SCP OK Sparta Praha 63:59 + 20:59
13. Zöbl Maria 121 NATURFREUNDE LINZ 64:08 + 21:08
14. Divecká Růžena SHK6753 SHK TJ Slavia Hradec Králové 67:33 + 24:33
15. Wagner Birgit 121 NATURFREUNDE LINZ 68:39 + 25:39
16. Inese Lacare 456 AUSEKLIS TUKUMS 70:26 + 27:26
17. Peřinková Irena BBM6550 BBM BETA URSUS Orienteering 72:40 + 29:40
18. Vychodilová Jiřina SHK5951 SHK TJ Slavia Hradec Králové 79:54 + 36:54
19. Cionoiu Michaela 352 TV COBURG-NEUSES 82:13 + 39:13
Bikeliene Ema 481 LABIRINTAS 2 DISK
D50A
3.70 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vári Helle Egeberg 511 IF STURLA 44:51
2. Zalaiskalna Velga 453 IK AUSEKLIS RIGA 51:55 + 7:04
3. Vlažná Mirka LCE5852 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 53:17 + 8:26
4. Hokajarvi Raili 271 SK POHJANTAHTI 53:42 + 8:51
5. Laure Ilze 451 CARNIKAVA 55:47 + 10:56
6. Akerblom Birgit 705 STORA TUNA OK 56:43 + 11:52
7. Michálková Jiřina VSP6151 VSP USK Praha 59:04 + 14:13
8. Hejnalová Hana PHK6151 PHK OK 99 Hradec Králové 59:10 + 14:19
9. Bayburina Dilya 591 UFA UNITED 61:23 + 16:32
10. Sluta Lyudmyla 751 SKIF CSO SUMY 63:50 + 18:59
11. Kovářová Alena LTP6151 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 65:10 + 20:19
12. Steina Mudite 456 AUSEKLIS TUKUMS 66:07 + 21:16
13. Falck-larsson Annette 709 VANERSBORGS SK 78:28 + 33:37
14. Basset Sylvie 293 CSM RILLIEUX 79:09 + 34:18
15. Jermanová Eva TJN6150 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 80:18 + 35:27
16. Cordeiro-mendes Myriam 291 POLE ESPOIR - IDF - AVON 81:39 + 36:48
D50B
3.40 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tihonová Jindra TAP6253 TAP KOB TRETRA Praha 47:38
2. Penkule Silvija 456 AUSEKLIS TUKUMS 47:46 + 0:08
3. Košková Vlasta LLI6351 LLI TJ Loko Liberec 48:16 + 0:38
4. Nýdrlová Eva VRL5451 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:50 + 1:12
5. Snuka Rota 458 BEBRI RIGA 56:02 + 8:24
6. Havlíčková Jindra KNC6150 KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č 57:50 + 10:12
7. Nováková Pavla DOK5950 DOK OK Doksy 60:08 + 12:30
8. Treibmann Bettina 341 OK LEIPZIG 63:15 + 15:37
9. Vilimovská Miroslava DOK5750 DOK OK Doksy 73:43 + 26:05
10. Hrabánková Ilona PGP6250 PGP SK Praga 76:46 + 29:08
11. Kapounová Jitka DOK6050 DOK OK Doksy 77:19 + 29:41
12. Kábrtová Iva PEN6350 PEN OK RECO Sport 82:45 + 35:07
D55A
3.30 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina 351 SSV PLANETA RADEBEUL 34:15
2. Mrázková Ivana DKP5650 DKP Oddíl OB Kotlářka 39:19 + 5:04
3. Zelená Markéta PGP5850 PGP SK Praga 39:46 + 5:31
4. Flašarová Marie KCK5756 KCK KOB Český Krumlov 42:14 + 7:59
5. Konopáčová Jana TUR5650 TUR OOB TJ Turnov 43:04 + 8:49
6. Nováková Svatava SKV5351 SKV TJ Slovan Karlovy Vary 43:22 + 9:07
7. Bradnová Věra CHA5550 CHA OK Chrastava 44:05 + 9:50
8. Dokoupilová Zuzana VBM5754 VBM VSK Mendelu Brno 44:46 + 10:31
9. Lindkvist Anneli 702 GUSTAVSBERGS OK 44:51 + 10:36
10. Daina Gredzena 456 AUSEKLIS TUKUMS 45:29 + 11:14
11. Langrová Eva SNA5351 SNA TJ START Náchod 47:23 + 13:08
12. Lange Veronika 362 USC MAGDEBURG 47:38 + 13:23
13. Kadavá Eva CHA5750 CHA OK Chrastava 48:03 + 13:48
14. Kalibánová Jiřina NPA5351 NPA SK LOB Nová Paka 53:32 + 19:17
15. Korejčíková Dáďa LLI5550 LLI TJ Loko Liberec 54:18 + 20:03
16. Braatz Monika 350 TREPTOWER S BERLIN 56:16 + 22:01
17. Lusková Olga CHA5650 CHA OK Chrastava 57:18 + 23:03
18. Oswald Luise 125 HSV PINKAFELD 57:27 + 23:12
19. Frantz Annika 703 STIGMANNEN KARLSHAMNS OK 57:35 + 23:20
20. Fejlková Alice SHK5351 SHK TJ Slavia Hradec Králové 60:45 + 26:30
21. Havlová Jaroslava JEN5452 JEN OB Jenišovice 73:20 + 39:05
Běhounová Jiřina PHK5651 PHK OK 99 Hradec Králové DISK
D55B
3.20 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Staneviciene Ruta 473 LABIRINTAS OK 40:06
2. Bláhová Luba SHK5852 SHK TJ Slavia Hradec Králové 47:06 + 7:00
3. Klimplová Alena LPU5551 LPU OK Lokomotiva Pardubice 48:21 + 8:15
4. Gazdačková Jana SHK5851 SHK TJ Slavia Hradec Králové 49:08 + 9:02
5. Kosmaceva Tamara 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 51:25 + 11:19
6. Šabatková Zdena SHK5652 SHK TJ Slavia Hradec Králové 56:17 + 16:11
7. Kubátová Lenka SKV5551 SKV TJ Slovan Karlovy Vary 60:57 + 20:51
8. Hudzieczková Danuta KVS5751 KSV SKOB Kobra Vsetín 61:05 + 20:59
9. Hejtmánková Alena TAP5452 TAP KOB TRETRA Praha 61:31 + 21:25
10. Dace Franka 456 AUSEKLIS TUKUMS 61:41 + 21:35
11. Svobodová Eva SHK5853 SHK TJ Slavia Hradec Králové 66:13 + 26:07
12. Lukavcová Lenka TJN5452 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 67:16 + 27:10
13. Stulíková Zuzana SHK5751 SHK TJ Slavia Hradec Králové 68:12 + 28:06
14. Nováková Jana NPA5552 NPA SK LOB Nová Paka 69:05 + 28:59
15. Patáková Mária KSH5751 KSH OOB TJ Kašperské Hory 72:11 + 32:05
16. Sparke Carole 321 BERKSHIRE ORIENTEERS 72:19 + 32:13
17. Henková Svatava RBK5454 RBK SK Radioklub Blansko 75:06 + 35:00
18. Trávníčková Jitka KVS5651 KSV SKOB Kobra Vsetín 75:18 + 35:12
19. Böhmová Eva TJN5450 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 91:40 + 51:34
D60
3.20 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 TZL SKOB Zlín 41:07
2. Neradová Alena LIT5051 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 46:53 + 5:46
3. Krasuckiene Egle 473 LABIRINTAS OK 47:15 + 6:08
4. Ševčíková Alena CHA5351 CHA OK Chrastava 48:11 + 7:04
5. Horáčková Stanislava VLI4950 VLI Slavia Liberec orienteerin 49:40 + 8:33
6. Challacombe Val 322 WELWYN ORIENTEERS 52:42 + 11:35
7. Zlesáková Vlasta JIL5362 JIL OK Jilemnice 52:55 + 11:48
8. Roeling Monica 501 KOVZ RIJSBERGEN 56:44 + 15:37
9. Folino Betty 221 FIF HILLEROD 62:09 + 21:02
10. Tvrdková Eva LBE5150 LBE TJ Lokomotiva Beroun 68:17 + 27:10
11. Beata Freimane 456 AUSEKLIS TUKUMS 72:08 + 31:01
12. Orálková Libuše TTR5351 TTR OOB Třebíč 74:42 + 33:35
13. Rufferová Iva SNA SNA TJ START Náchod 74:52 + 33:45
14. Silvija Seglina 456 AUSEKLIS TUKUMS 77:30 + 36:23
15. Vokálová Pavla CHA4951 CHA OK Chrastava 81:23 + 40:16
16. Antra Arina 456 AUSEKLIS TUKUMS 101:01 + 59:54
17. Eismark Inger 704 IFK GOTEBORG 110:44 + 69:37
18. Ondrůjová Anna LIT5351 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 112:27 + 71:20
D65
3.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Suchánková Libuše SOP4851 SOP OOB TJ Slezan Opava 42:00
2. Gavendová Anna TRI4650 TRI TJ TŽ Třinec 42:03 + 0:03
3. Lohrová Jarmila SCP4650 SCP OK Sparta Praha 42:10 + 0:10
4. Wagner Elfi 121 NATURFREUNDE LINZ 47:13 + 5:13
5. Městková Eva TEP4851 TEP Tempo Praha 47:18 + 5:18
6. Dvořáková Ladislava PGP4451 PGP SK Praga 48:25 + 6:25
7. Ryšavá Lubomíra TJP4750 TJP TJ Sokol Troja 49:45 + 7:45
8. Kašková Eva CHA4650 CHA OK Chrastava 53:00 + 11:00
9. Vaira Cerniseva 456 AUSEKLIS TUKUMS 64:13 + 22:13
10. Nejezchlebová Věra KAS4551 KAS KOB Kamenický Šenov 64:33 + 22:33
11. Zmeková Míla SLP4451 SLP OOB Slavia Praha 65:44 + 23:44
12. Ziliene Asta 473 LABIRINTAS OK 72:54 + 30:54
D70
2.50 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ilze Bruce 456 AUSEKLIS TUKUMS 32:22
2. Slavina Anna 452 OZONS OK RIGA 40:08 + 7:46
3. Roder Ulrika 123 HSV RIED 42:06 + 9:44
4. Štrojsová Jaroslava KAS4350 KAS KOB Kamenický Šenov 48:15 + 15:53
5. Eulitz Ilse 358 OLV WEIMAR 51:39 + 19:17
6. Walter Ingrid 355 IHW ALEX BERLIN 55:13 + 22:51
7. Hudečková Alena KTA4351 KTA SK Kotnov Tábor 56:20 + 23:58
8. Šťastná Jana PVP3650 PVP VSK Přírodověda 57:01 + 24:39
9. Provazníková Svatava TJP4250 TJP TJ Sokol Troja 77:53 + 45:31
F3
3.30 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Němeček Jan KAM9300 KAM SK Kamenice 27:47
2. Kerekes Agnes NEREG 34:52 + 7:05
3. Bauerová Kateřina SKV SKV TJ Slovan Karlovy Vary 35:01 + 7:14
4. Hartmeyer Karoline 221 FIF HILLEROD 37:50 + 10:03
5. Äkerman Jens 708 GAVLE OK 39:06 + 11:19
6. Vřešťálová Lucie TUR7450 TUR OOB TJ Turnov 39:38 + 11:51
7. Strasser Bernhard 122 ASKO HENNDORF 40:15 + 12:28
8. Sysel Zdeněk PGP5200 PGP SK Praga 42:19 + 14:32
9. Machová Věra TJN TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 42:51 + 15:04
10. Savičová Irena SKV5352 SKV TJ Slovan Karlovy Vary 43:10 + 15:23
11. Rohlík Jan KVS9801 KSV SKOB Kobra Vsetín 43:24 + 15:37
12. Krejčová Vlasta SKV9453 SKV TJ Slovan Karlovy Vary 43:25 + 15:38
13. Fejlek Vojtěch SHK5201 SHK TJ Slavia Hradec Králové 45:24 + 17:37
14. Balcarová Alena LLI7150 LLI TJ Loko Liberec 45:32 + 17:45
15. Tkáč Jan TJN TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 45:44 + 17:57
16. Melicharová Barbora LLI7252 LLI TJ Loko Liberec 46:08 + 18:21
17. Brázdilová Radka ODV6950 ODV TJ Aero Odolena Voda 46:10 + 18:23
18. Krejčí Lukáš TJN TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 46:26 + 18:39
19. Geislerová Blanka NEREG 46:45 + 18:58
20. Paurová Lenka N05 OSŽ 47:13 + 19:26
21. Krčová Martina KSU KSU Klub vytrvalostních sportů 47:14 + 19:27
22. Magyar János 391 BOF BUDAORS 47:26 + 19:39
23. Safernová Zuzana KSH86 KSH OOB TJ Kašperské Hory 48:17 + 20:30
24. Novák Jakub NEREG 48:35 + 20:48
25. Haikonen Johanna NEREG 48:56 + 21:09
26. Lisý Jan ONO ONO SKOB Ostrov 50:36 + 22:49
27. Laura Slavina NEREG 51:04 + 23:17
28. Galantíková Lucie SBR SBR SKOB Bruntál 51:40 + 23:53
29. Krásnolipská Mariána NEREG 55:07 + 27:20
30. Boeck Thomas 345 KAULSDORFER OLV BERLIN 56:02 + 28:15
31. Rohlík Petr KSV SKOB Kobra Vsetín 56:23 + 28:36
32. Klašková Josefina DKP9651 DKP Oddíl OB Kotlářka 57:10 + 29:23
33. Voltr Václav ROZ ROZ OK Roztoky 57:40 + 29:53
34. Ziebová Lenka NEJ NEJ TJ Jiskra Nejdek 58:23 + 30:36
35. Zieba Jaroslav NEJ6500 NEJ TJ Jiskra Nejdek 58:33 + 30:46
36. Lapins Aigars 454 OK KO 61:21 + 33:34
37. Obrátil Miroslav ABM ABM KOB Moira Brno 61:35 + 33:48
38. Kavalírová Kateřina OKP OKP SK OK 24 Praha 61:59 + 34:12
39. Hudeček Jaroslav KTA1965 KTA SK Kotnov Tábor 62:38 + 34:51
40. Stryková Vlasta KSU KSU Klub vytrvalostních sportů 63:45 + 35:58
41. Doležalová Liběna VPM VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 64:54 + 37:07
42. Gebel Lumír SVS SVS Orientklub Vsetín 66:10 + 38:23
43. Zenkerová Miluše LCV4550 LCV TJ Lokomotiva, o.s. Chomut 66:26 + 38:39
44. Syslová Drahomíra PGP5650 PGP SK Praga 69:58 + 42:11
45. Květoň Vladimír KSU KSU Klub vytrvalostních sportů 70:12 + 42:25
46. Farkašová Romana KTA8951 KTA SK Kotnov Tábor 71:16 + 43:29
47. Olbrycht Anna 553 OLBnO WARSZAWA 71:36 + 43:49
48. Roos Ronald 502 HOC 93 MEPPEL 72:49 + 45:02
49. Doležal Jan VPM VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 78:48 + 51:01
50. Štětínská Tereza MOV0751 MOV SKOB Ostrava 85:01 + 57:14
51. Nedvídková Jitka DLT5151 DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 88:07 + 60:20
52. Pluháčková Markéta MLA8701 MLA MLOK Mariánské Lázně 91:01 + 63:14
53. Tichá Ivana KNC6250 KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č 97:13 + 69:26
54. Jelínková Radka MLA6951 MLA MLOK Mariánské Lázně 103:40 + 75:53
55. Jobst Ivonne 345 KAULSDORFER OLV BERLIN 111:46 + 83:59
56. Jankovcová Marie TJP3950 TJP TJ Sokol Troja 117:00 + 89:13
Keszthelyi Ildikó 391 BOF BUDAORS DISK
F5
4.80 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kunc Petr MLA8801 MLA MLOK Mariánské Lázně 50:46
2. Binar Robert UOL7751 UOL SK UP Olomouc 51:37 + 0:51
3. Patzeltová Beatrice LDC6850 LDC KOB Děčín 66:45 + 15:59
4. Štípek Rostislav N10 NEREGISTR. ZLÍN 73:30 + 22:44
5. Ježek Ladislav VLI4900 VLI Slavia Liberec orienteerin 73:40 + 22:54
6. Pavlíková Klára LIT7451 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 74:00 + 23:14
7. Cienciala Martin TRI7401 TRI TJ TŽ Třinec 74:20 + 23:34
8. Charousek Karel SJC SJC Sportcentrum Jičín 74:21 + 23:35
9. Kalenská Lenka SUL7853 SUL OOB TJ Slavoj Severotuk Ús 75:48 + 25:02
10. Tesařová Bohumila TRI6957 TRI TJ TŽ Třinec 76:34 + 25:48
11. Stanojkovičová Ljuba STB8099 STB TJ Stadion Nový Bor 78:01 + 27:15
12. Vajcová Hana CHA5651 CHA OK Chrastava 79:59 + 29:13
13. Procházková Alexandra LPU7051 LPU OK Lokomotiva Pardubice 81:01 + 30:15
14. Cienciala Petr TRI7600 TRI TJ TŽ Třinec 81:20 + 30:34
15. Honvedse Zsilkin Viktor NEREG 83:16 + 32:30
16. Balcarová Barbora LLI9751 LLI TJ Loko Liberec 83:50 + 33:04
17. Funda Jiří API9301 API OK Andante Písek 84:18 + 33:32
18. Beránek Radek N06 PRAHA II 84:58 + 34:12
19. Šváb Jan VSP5801 VSP USK Praha 87:04 + 36:18
20. Kohout Josef SHK6902 SHK TJ Slavia Hradec Králové 87:16 + 36:30
21. Kořínek Zdeněk PEN PEN OK RECO Sport 89:15 + 38:29
22. Girts Slavins NEREG 90:24 + 39:38
23. Smolková Alena PGP PGP SK Praga 90:26 + 39:40
24. Lederer Vojtěch SUL9501 SUL OOB TJ Slavoj Severotuk Ús 90:46 + 40:00
25. Rajncsak Dávid NEREG 91:58 + 41:12
26. Melichar Jaromír LLI6301 LLI TJ Loko Liberec 92:34 + 41:48
27. Švarc Jiří N09 NEREGISTR. JABLONEC 94:41 + 43:55
28. Herter Laszlo NEREG 95:32 + 44:46
29. Linka Vladislav SUL SUL OOB TJ Slavoj Severotuk Ús 96:42 + 45:56
30. Schallberger Josef 641 TV KUSSNACHT 97:10 + 46:24
31. Přeček Zdeněk SCP5200 SCP OK Sparta Praha 99:54 + 49:08
32. Bruk Slavomír TRI6800 TRI TJ TŽ Třinec 102:16 + 51:30
33. Lohr Ivo SCP6801 SCP OK Sparta Praha 104:20 + 53:34
34. Košek Ladislav LLI5903 LLI TJ Loko Liberec 104:52 + 54:06
35. Košek Jan LLI9801 LLI TJ Loko Liberec 105:35 + 54:49
36. Beránek Jan N06 PRAHA II 106:14 + 55:28
37. Major Jakub NEREG 106:16 + 55:30
38. Dernegard Henric 701 ALEMS OK 106:25 + 55:39
39. Linková Alena SUL SUL OOB TJ Slavoj Severotuk Ús 107:09 + 56:23
40. Mrňavý Jaroslav NEREG 108:10 + 57:24
41. Pohořalá Anna ROU9954 ROU SKOB Roudnice nad Labem 108:18 + 57:32
42. Schejbalová Kristina ZLH5552 ZLH OOB TJ Zlaté Hory 108:31 + 57:45
43. Pohořalý Dobroslav ROU6401 ROU SKOB Roudnice nad Labem 109:44 + 58:58
44. Dubský Josef SUL SUL OOB TJ Slavoj Severotuk Ús 110:52 + 60:06
45. Hanč Jaroslav VRL6702 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 112:56 + 62:10
46. Lebedinská Romana LPU LPU OK Lokomotiva Pardubice 113:56 + 63:10
47. Schejbal Vladimír ZLH5501 ZLH OOB TJ Zlaté Hory 113:58 + 63:12
48. Pohořalá Karolína ROU6850 ROU SKOB Roudnice nad Labem 115:47 + 65:01
49. Štemberová Anna NEREG 119:59 + 69:13
50. Nosková Kateřina NEREG 123:42 + 72:56
51. Zavadilová Naďa SCP5450 SCP OK Sparta Praha 127:14 + 76:28
52. Lohrová Hana SCP6550 SCP OK Sparta Praha 145:22 + 94:36
53. Hájková Soňa ZVO ZVO OB SK Zvole 171:28 + 120:42
Äkerman Jens 708 GAVLE OK DISK
Rohlík Petr KVS6402 KSV SKOB Kobra Vsetín DISK
H10
2.80 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dejnožka Vojtěch TJN0300 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 18:14
2. Tokár Radim NEJ0300 NEJ TJ Jiskra Nejdek 19:19 + 1:05
3. Tkáč Matěj TJN0401 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 19:21 + 1:07
4. Kovářík Tomáš KAM0300 KAM SK Kamenice 19:26 + 1:12
5. Pachnik Stanislav STB0303 STB TJ Stadion Nový Bor 19:34 + 1:20
6. Vitebský Lukáš TJN0302 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 20:02 + 1:48
7. Gajda Martin VSP0404 KAM SK Kamenice 20:18 + 2:04
8. Makarenko Aleksandr 595 VOSTOK MOSCOW 20:33 + 2:19
9. Kožina Štěpán PGP0300 PGP SK Praga 21:13 + 2:59
10. Chaloupka Viktor KAM0301 KAM SK Kamenice 23:00 + 4:46
11. Kolář Matyáš SLA0300 SLA SKOB Slaný 24:51 + 6:37
12. Štěrba Marek SKV0401 SKV TJ Slovan Karlovy Vary 25:13 + 6:59
13. Šauli Filip VPM0301 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 25:31 + 7:17
14. Baldrián Tomáš VSP0405 VSP USK Praha 25:38 + 7:24
15. Oncirk Jan ONO0301 ONO SKOB Ostrov 26:14 + 8:00
16. Hnízdil Matěj KAS0301 KAS KOB Kamenický Šenov 29:54 + 11:40
17. Řehoř Vojta TJN0303 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 30:54 + 12:40
18. Biolik Emil 552 UNTS WARSZAWA 31:28 + 13:14
19. Aleshin Andrey 595 VOSTOK MOSCOW 37:27 + 19:13
20. Kyral Maxmilián KAM0305 KAM SK Kamenice 41:34 + 23:20
21. Jobst Tobin 345 KAULSDORFER OLV BERLIN 48:55 + 30:41
Peterka Jakub LLI0404 LLI TJ Loko Liberec DISK
Kalinin Matvey 593 OMEGA MOSCOW DISK
Brandt Adam ABM ABM KOB Moira Brno DISK
H12A
3.10 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafka Sebastian KAM0101 KAM SK Kamenice 21:10
2. Emils Germanis 456 AUSEKLIS TUKUMS 23:54 + 2:44
3. Gajda Jan KAM0105 KAM SK Kamenice 24:07 + 2:57
4. Janovský Tomáš PGP0101 PGP SK Praga 24:25 + 3:15
5. Richtr Lukáš VPM0204 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 25:32 + 4:22
6. Hořák Jaroslav LLI0102 LLI TJ Loko Liberec 25:34 + 4:24
7. Hinge krogsgaard Elias 222 SILKEBORG OK 26:07 + 4:57
8. Valášek Václav KAM0100 KAM SK Kamenice 26:09 + 4:59
9. Paroulek Lukáš LLI0201 LLI TJ Loko Liberec 28:56 + 7:46
10. Bílý Jakub LTP0104 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 29:51 + 8:41
11. Hemmingsen kjaer Lukas 221 FIF HILLEROD 30:11 + 9:01
12. Solmanis Davis 453 IK AUSEKLIS RIGA 30:23 + 9:13
13. Hankovec Hugo KAM0201 KAM SK Kamenice 30:51 + 9:41
14. Klaška Martin DKP0100 DKP Oddíl OB Kotlářka 31:05 + 9:55
15. Blaha Petr KAM0104 KAM SK Kamenice 31:53 + 10:43
16. Homza Daniil 171 MALINOVKA MINSK 35:21 + 14:11
17. Víšek Martin KAM0102 KAM SK Kamenice 35:23 + 14:13
18. Hasman Marek VPM0201 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 35:35 + 14:25
19. Forst Antonín MFP0101 MFP VŠSK MFF UK Praha 38:09 + 16:59
20. Skaug Soren 224 OK PAN AARHUS 38:46 + 17:36
21. Maenttaeri Eino 276 Joutsenon Kullervo 42:38 + 21:28
22. Peyrard Paul 296 COORE ROUBIA 44:59 + 23:49
23. Hejsek Filip KAM0204 KAM SK Kamenice 45:00 + 23:50
24. Zorin Michail 595 VOSTOK MOSCOW 45:30 + 24:20
25. Fogh Jonas 223 OK SORO 46:36 + 25:26
26. Albrecht Adam KAM0203 KAM SK Kamenice 57:54 + 36:44
27. Cionoiu Daniel 352 TV COBURG-NEUSES 74:32 + 53:22
28. Braatz Niklas 350 TREPTOWER S BERLIN 77:38 + 56:28
H12B
3.00 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Adamec Martin TJN0106 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 26:26
2. Bartoš Václav MLA0101 MLA MLOK Mariánské Lázně 28:33 + 2:07
3. Dosovitskiy Mikhail 598 O-LEN MOSCOW 28:42 + 2:16
4. Budský Ondřej TJN0105 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 29:12 + 2:46
5. Poikans Mikus 456 AUSEKLIS TUKUMS 32:33 + 6:07
6. Brousil Tomáš PGP0100 PGP SK Praga 34:06 + 7:40
7. Berger Peter 121 NATURFREUNDE LINZ 35:09 + 8:43
8. Hecl František KSU0201 KSU Klub vytrvalostních sportů 35:29 + 9:03
9. Dauknys Gytis 477 ORIENS 38:46 + 12:20
10. Hrdlička Jan SLA0200 SLA SKOB Slaný 54:17 + 27:51
11. Garais Raimonds 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 59:13 + 32:47
12. Pavlík Ondřej LIT0101 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 73:24 + 46:58
Hašek Adam VPM0101 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
Satalovs Daniels 457 KAPA OK/BJC LAIMITE DISK
H14A
4.10 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Melichar Petr LLI0001 LLI TJ Loko Liberec 35:29
2. Roudný Martin LPU0002 LPU OK Lokomotiva Pardubice 36:47 + 1:18
3. Chvátil Šimon PHK9908 PHK OK 99 Hradec Králové 36:49 + 1:20
4. Filipek Sebastian TRI0002 TRI TJ TŽ Třinec 37:26 + 1:57
5. Škvor Ota KAM9900 KAM SK Kamenice 38:25 + 2:56
6. Šrámek Ondřej KSU9909 KSU Klub vytrvalostních sportů 38:46 + 3:17
7. Jílek Ondřej KSU9908 KSU Klub vytrvalostních sportů 41:49 + 6:20
8. Hasman Ondřej VPM0002 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 43:03 + 7:34
9. Poulsen Malthe 221 FIF HILLEROD 44:14 + 8:45
10. Skaug Mads 224 OK PAN AARHUS 44:28 + 8:59
11. Šebek Petr DKP9903 DKP Oddíl OB Kotlářka 44:50 + 9:21
12. Bjornsen Andreas bock 224 OK PAN AARHUS 45:55 + 10:26
13. Mašata Metoděj PHK9905 PHK OK 99 Hradec Králové 48:55 + 13:26
14. Fricis Spektors 456 AUSEKLIS TUKUMS 51:06 + 15:37
15. Hemmingsen kjaer Malte 221 FIF HILLEROD 53:11 + 17:42
16. Hašek Jan VPM0001 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 55:03 + 19:34
17. Matoušek Matěj KSU0005 KSU Klub vytrvalostních sportů 55:08 + 19:39
18. Zhirkov Alexey 598 O-LEN MOSCOW 57:22 + 21:53
19. Daukšys Algirdas 480 ŠILALES SM 57:52 + 22:23
20. Vayssat Romain 291 POLE ESPOIR - IDF - AVON 59:58 + 24:29
21. Haikonen Aaro 272 ULVILAN URA 60:28 + 24:59
22. Adomas Repšys 477 ORIENS 62:28 + 26:59
23. Makarenko Alexey 595 VOSTOK MOSCOW 63:08 + 27:39
24. Boden Ricardo 351 SSV PLANETA RADEBEUL 63:43 + 28:14
25. Roudný Václav LPU0001 LPU OK Lokomotiva Pardubice 69:09 + 33:40
26. Karnitis Edgars 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 79:51 + 44:22
27. Leshenko Alexey 595 VOSTOK MOSCOW 80:27 + 44:58
H14B
3.50 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poikans Ansis 456 AUSEKLIS TUKUMS 42:13
2. Markel Samuel 122 ASKO HENNDORF 47:01 + 4:48
3. Stormer Emil KAM0000 KAM SK Kamenice 50:50 + 8:37
4. Arpáš Samuel 672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA 51:55 + 9:42
5. Novák František N03 neregistrovaní Praha 56:14 + 14:01
6. Aigner Tobias 122 ASKO HENNDORF 56:57 + 14:44
7. Kulhavý Tadeáš LPU0005 LPU OK Lokomotiva Pardubice 57:26 + 15:13
8. Eriksen alkjaer Andreas 221 FIF HILLEROD 57:56 + 15:43
9. Deividas Kasiulevičius 477 ORIENS 62:36 + 20:23
10. Vecko Jan NEJ0002 NEJ TJ Jiskra Nejdek 62:48 + 20:35
11. Gunars Gaumigs 456 AUSEKLIS TUKUMS 66:23 + 24:10
12. Holly Christoph 122 ASKO HENNDORF 67:26 + 25:13
13. Lauris Stanke 456 AUSEKLIS TUKUMS 68:45 + 26:32
14. Šmaus Antonín TJN0001 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 74:51 + 32:38
15. Martins Smigelskis 456 AUSEKLIS TUKUMS 76:29 + 34:16
16. Kdýr Matěj KAM KAM SK Kamenice 88:05 + 45:52
17. Karlis Snepste 456 AUSEKLIS TUKUMS 88:51 + 46:38
18. Kaděra Vojta HAV0000 HAV SKOB Baník Havířov 93:33 + 51:20
19. Zappe Nicholas-Benjami TJN0003 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 99:50 + 57:37
20. Zemko Zdeněk SLA9900 SLA SKOB Slaný 110:11 + 67:58
21. Pavel Martin TJN0004 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 132:56 + 90:43
H16A
4.70 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vercauteren Antoine 291 POLE ESPOIR - IDF - AVON 47:33
2. Erbland Thibault 291 POLE ESPOIR - IDF - AVON 48:11 + 0:38
3. Melichar Vojtěch LLI9802 LLI TJ Loko Liberec 48:16 + 0:43
4. Ježek Ondřej SLA9701 SLA SKOB Slaný 48:36 + 1:03
5. Zikmund Zdeněk SJC9703 SJC Sportcentrum Jičín 50:04 + 2:31
6. Lanc Vojtěch TRI9807 TRI TJ TŽ Třinec 50:32 + 2:59
7. Ptáček Patrik BBM9800 BBM BETA URSUS Orienteering 54:21 + 6:48
8. Hausenblas Šimon KAM9803 KAM SK Kamenice 55:00 + 7:27
9. Jíra Tomáš KAM9802 KAM SK Kamenice 58:11 + 10:38
10. Ašmantas Aurimas 480 ŠILALES SM 59:57 + 12:24
11. Cienciala Jan TRI9801 TRI TJ TŽ Třinec 60:18 + 12:45
12. Dreano Benjamin 291 POLE ESPOIR - IDF - AVON 61:12 + 13:39
13. Zschäckel Robin 349 OLV BERLIN 63:43 + 16:10
14. Langenhan Julian 349 OLV BERLIN 67:30 + 19:57
15. Brázdil Petr ODV9700 ODV TJ Aero Odolena Voda 70:25 + 22:52
16. Rimsa Paulius 477 ORIENS 72:46 + 25:13
17. Mordasas Arnas 477 ORIENS 75:46 + 28:13
18. Aparjods Kristers 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 77:39 + 30:06
19. Bartoš Vojtěch MLA9802 MLA MLOK Mariánské Lázně 78:51 + 31:18
20. Žygaitis Dovydas 480 ŠILALES SM 79:32 + 31:59
21. Ulmanis Haralds 456 AUSEKLIS TUKUMS 80:28 + 32:55
22. Koch Mario 349 OLV BERLIN 106:25 + 58:52
H16B
4.30 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Olbrikis Lukas 476 ALYTAUS SRC/ALYTUS 48:18
2. Šmaus Jan TJN9700 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 52:40 + 4:22
3. Maňák Michal PHK9801 PHK OK 99 Hradec Králové 55:36 + 7:18
4. Kalenský Aleš STH9801 STH SK Studenec 56:54 + 8:36
5. Ernests Ozols 456 AUSEKLIS TUKUMS 59:19 + 11:01
6. Urbelis Deimantas 477 ORIENS 59:26 + 11:08
7. Zieba Jakub NEJ9800 NEJ TJ Jiskra Nejdek 63:11 + 14:53
8. Tiriuna Aurimas 480 ŠILALES SM 64:11 + 15:53
9. Zorin Danila 595 VOSTOK MOSCOW 73:51 + 25:33
10. Vilcins Ernests 456 AUSEKLIS TUKUMS 76:01 + 27:43
11. Indrans Edgars 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 85:03 + 36:45
12. Stöckl Marcel 122 ASKO HENNDORF 91:08 + 42:50
13. Allaverdov Georgiy 595 VOSTOK MOSCOW 99:33 + 51:15
H18A
5.10 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fürst Matouš LLI9603 LLI TJ Loko Liberec 38:02
2. Hubáček Jonáš LCE9501 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 39:15 + 1:13
3. Veselý Jakub PGP9503 PGP SK Praga 42:48 + 4:46
4. Stormer Oskar KAM9600 KAM SK Kamenice 43:35 + 5:33
5. Waněk Adam VRL9501 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:47 + 5:45
6. Virlogeux Cesar 291 POLE ESPOIR - IDF - AVON 44:21 + 6:19
7. Glonek Jakub AOV9602 AOV OOB TJ Baník Ostrava 45:12 + 7:10
8. Ptáček Pavel BBM9600 BBM BETA URSUS Orienteering 45:29 + 7:27
9. Navrátil Šimon PGP9702 PGP SK Praga 46:23 + 8:21
10. Beaudenon Cedric 291 POLE ESPOIR - IDF - AVON 46:25 + 8:23
11. Sklenář Martin SBR9501 SBR SKOB Bruntál 46:46 + 8:44
12. Matuš Vojtěch VRB9606 VRB SK při gymnáziu OOB Vrbno 48:47 + 10:45
13. Illner Vojtěch DKP9600 DKP Oddíl OB Kotlářka 50:17 + 12:15
14. Chmelař Martin ASU9505 ASU Magnus Orienteering 50:58 + 12:56
15. Burda Matěj LDC9602 LDC KOB Děčín 51:34 + 13:32
16. Málek Jan PZR9505 PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo 51:54 + 13:52
17. Rooman Michael 154 TROL ANTWERPEN 52:05 + 14:03
18. Nejman Stanislav CHA9500 CHA OK Chrastava 52:45 + 14:43
19. Aster Tomáš SLA9602 SLA SKOB Slaný 53:45 + 15:43
H18B
4.70 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ulmanis Valts 456 AUSEKLIS TUKUMS 42:57
2. Chainauskas Stepas 477 ORIENS 43:48 + 0:51
3. Zlámal David SJC9603 SJC Sportcentrum Jičín 45:47 + 2:50
4. Arnis Silins 456 AUSEKLIS TUKUMS 48:56 + 5:59
5. Pirtnieks Otto 456 AUSEKLIS TUKUMS 49:34 + 6:37
6. Ervins Jansons 456 AUSEKLIS TUKUMS 49:55 + 6:58
7. Cicénas Povilas 477 ORIENS 51:55 + 8:58
8. Walach Ondřej TRI9601 TRI TJ TŽ Třinec 54:32 + 11:35
9. Snopko Erik 672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA 54:46 + 11:49
10. Pärnik Jan henrik 253 MYRAKARUD 67:24 + 24:27
11. Muratov Michail 598 O-LEN MOSCOW 93:12 + 50:15
12. Horák Martin TJN9603 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 96:40 + 53:43
H20A
5.40 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Berger Xander 121 NATURFREUNDE LINZ 46:50
2. Zakouřil Vít TUR9301 TUR OOB TJ Turnov 49:02 + 2:12
3. Argaláš Michal TRI9301 TRI TJ TŽ Třinec 49:05 + 2:15
4. Čermák Jan LPU9301 LPU OK Lokomotiva Pardubice 53:31 + 6:41
5. Klaška Pavel DKP9301 DKP Oddíl OB Kotlářka 56:12 + 9:22
6. Šmejc Jakub SJC9401 SJC Sportcentrum Jičín 61:00 + 14:10
7. Rohel Marek AOV9401 AOV OOB TJ Baník Ostrava 67:17 + 20:27
8. Uhlíř Marek LBE9400 LBE TJ Lokomotiva Beroun 68:34 + 21:44
9. Girts Silins 456 AUSEKLIS TUKUMS 78:04 + 31:14
10. Kapal Tomáš KAM9402 KAM SK Kamenice 81:01 + 34:11
11. Kučera Tomáš STH9402 STH SK Studenec 90:16 + 43:26
12. Kučera Štěpán STH9401 STH SK Studenec 90:34 + 43:44
Valášek Jan KAM9400 KAM SK Kamenice DISK
H21E
7.30 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáček Michal LCE9301 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 56:50
2. Janata Martin DKP8306 DKP Oddíl OB Kotlářka 57:01 + 0:11
3. Chloupek Adam ZBM9300 ZBM SK Žabovřesky Brno 57:18 + 0:28
4. Baltacis Karlis 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 59:22 + 2:32
5. Kamenický Jakub PHK9104 PHK OK 99 Hradec Králové 59:29 + 2:39
6. Schuster Marek AOP9303 AOP Přátelé orientačního běhu 59:45 + 2:55
7. Bravený Vít ZBM9102 ZBM SK Žabovřesky Brno 60:14 + 3:24
8. Košárek Pavel AOP7102 AOP Přátelé orientačního běhu 63:40 + 6:50
9. Flašar Jan PGP8610 PGP SK Praga 64:17 + 7:27
10. Kamaryt Tomáš VPM8807 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 65:46 + 8:56
11. Štěrba Zbyněk LPU8304 LPU OK Lokomotiva Pardubice 65:56 + 9:06
12. König Markus 122 ASKO HENNDORF 67:02 + 10:12
13. Kantor Ondřej TRI9103 TRI TJ TŽ Třinec 67:15 + 10:25
14. Van der ouderaa François 151 ASUB ORIENTATION 68:01 + 11:11
15. Král Václav SSU8243 SSU SK Severka Šumperk 69:00 + 12:10
16. Tähnas Tiit 252 JOKA 70:44 + 13:54
17. Sysel Ctibor PGP8700 PGP SK Praga 72:20 + 15:30
18. Hostaš Petr TUR9001 TUR OOB TJ Turnov 72:26 + 15:36
19. Janovský Tomáš PGP6401 PGP SK Praga 74:45 + 17:55
20. Holas Tomáš AOP7802 AOP Přátelé orientačního běhu 77:16 + 20:26
21. Schröter Pavel CHA7203 CHA OK Chrastava 79:05 + 22:15
22. Timmusk Taivo 251 HIIUMAA OK 79:33 + 22:43
23. Arizanović Đorđe 621 PSOK RUDAR GEOLOG BEOGRAD 85:55 + 29:05
24. Sysel Ondřej PGP8302 PGP SK Praga 86:30 + 29:40
25. Šrubař Michal MBM8606 MBM O-mikron 88:43 + 31:53
26. Fátor Jan DOB7907 DOB KOB Dobruška 89:57 + 33:07
27. Bojović Boško 621 PSOK RUDAR GEOLOG BEOGRAD 103:56 + 47:06
28. Munjas Bojan 621 PSOK RUDAR GEOLOG BEOGRAD 106:46 + 49:56
Dlabaja Štěpán TZL8508 TZL SKOB Zlín DISK
H21A
6.40 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švihovský Jaromír SJC8005 SJC Sportcentrum Jičín 53:07
2. Peterka Vojtěch LLI7502 LLI TJ Loko Liberec 55:00 + 1:53
3. Henych Petr VLI6001 VLI Slavia Liberec orienteerin 55:29 + 2:22
4. Tihon Michal PHK7905 PHK OK 99 Hradec Králové 55:47 + 2:40
5. Navrátil Tomáš ASU8817 ASU Magnus Orienteering 59:15 + 6:08
6. Polák Vlastimil VRL7702 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:30 + 6:23
7. Šabatka Zdeněk SHK8902 SHK TJ Slavia Hradec Králové 59:43 + 6:36
8. Jorge Fortunato 571 ORI-ESTARREJA 60:07 + 7:00
9. Šrámek Jaromír KSU5801 KSU Klub vytrvalostních sportů 60:19 + 7:12
10. Sokalski Dariusz 297 GUYANCOURT ORIENTATION 78 60:50 + 7:43
11. Kobr Tomáš TJN8901 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 61:02 + 7:55
12. Martan Jiří VLI7300 VLI Slavia Liberec orienteerin 61:41 + 8:34
13. Junek Petr STH7801 STH SK Studenec 61:46 + 8:39
14. Mrázek Jiří DKP7911 DKP Oddíl OB Kotlářka 62:15 + 9:08
15. Dvořáček Radek ASU9445 ASU Magnus Orienteering 62:43 + 9:36
16. Oľhava Rastislav ASU8949 ASU Magnus Orienteering 63:10 + 10:03
17. Zikmund Zdeněk NPA6705 NPA SK LOB Nová Paka 63:12 + 10:05
18. Nehasil Vladislav LDC7101 LDC KOB Děčín 64:26 + 11:19
19. Kazda Jiří SJC8006 SJC Sportcentrum Jičín 65:35 + 12:28
20. Janů Zdeněk KSU9045 KSU Klub vytrvalostních sportů 66:01 + 12:54
21. Pachner Pavel VLI7503 VLI Slavia Liberec orienteerin 66:23 + 13:16
22. Azeb Karim PHK9110 PHK OK 99 Hradec Králové 66:33 + 13:26
23. Doucha Jiří SNA7105 SNA TJ START Náchod 66:44 + 13:37
24. Suchý Petr LPM7820 LPM OK Lokomotiva Plzeň 66:46 + 13:39
25. Svoboda Ondřej SHK7605 SHK TJ Slavia Hradec Králové 69:36 + 16:29
26. Kučera Michal STH9201 STH SK Studenec 69:49 + 16:42
27. Tomeš Jaroslav DKP8109 DKP Oddíl OB Kotlářka 70:28 + 17:21
28. Mezník Vladimír LBE6400 LBE TJ Lokomotiva Beroun 70:55 + 17:48
29. Mašata Roman PHK7107 PHK OK 99 Hradec Králové 71:35 + 18:28
30. Kovář Jindřich MAS6800 MAS KČT Aš 71:49 + 18:42
31. Stehlík Petr LPM7903 LPM OK Lokomotiva Plzeň 73:35 + 20:28
32. Loniewski Grzegorz 297 GUYANCOURT ORIENTATION 78 74:45 + 21:38
33. Turczer Petr KSU7945 KSU Klub vytrvalostních sportů 75:36 + 22:29
34. Rafael Ramos 571 ORI-ESTARREJA 76:33 + 23:26
35. Schulhof Jan TUR8900 TUR OOB TJ Turnov 76:49 + 23:42
36. Aleš David ASU7517 ASU Magnus Orienteering 77:02 + 23:55
37. Šilhavý Jakub LPM8500 LPM OK Lokomotiva Plzeň 82:10 + 29:03
38. Tomalík Ondřej SHK8904 SHK TJ Slavia Hradec Králové 82:35 + 29:28
39. Hecl Miloš KSU7601 KSU Klub vytrvalostních sportů 84:08 + 31:01
40. Weigert Thorsten 344 MTV BRAUNSCHWEIG 90:51 + 37:44
41. Casamayor otero Ignasi 241 CO CATALUNYA 103:12 + 50:05
42. Jílek Jakub KSU9202 KSU Klub vytrvalostních sportů 108:43 + 55:36
43. Cionoiu Gheorghe 352 TV COBURG-NEUSES 112:28 + 59:21
Kalenský Tomáš SJC8015 SJC Sportcentrum Jičín DISK
H21B
5.50 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Larsson Daniel 709 VANERSBORGS SK 51:36
2. Bauer Lukáš DLI DLI Dukla Liberec 54:05 + 2:29
3. Panovec Jan VIC8931 VIC OB Vizovice 54:12 + 2:36
4. Pachnik Wojciech STB9101 STB TJ Stadion Nový Bor 56:30 + 4:54
5. Anděl Robert VPM8001 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 57:16 + 5:40
6. Bína Martin MLA9102 MLA MLOK Mariánské Lázně 59:46 + 8:10
7. Obermüller Markus 121 NATURFREUNDE LINZ 60:30 + 8:54
8. Obermüller Thomas 121 NATURFREUNDE LINZ 61:15 + 9:39
9. Grünberger Dominik 121 NATURFREUNDE LINZ 61:22 + 9:46
10. Veselý Marek CHA8201 CHA OK Chrastava 62:34 + 10:58
11. Čechlovský Jan CHA9300 CHA OK Chrastava 63:03 + 11:27
12. Macek Jiří LIT8401 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 63:19 + 11:43
13. Chrást Tomáš STH7401 STH SK Studenec 64:37 + 13:01
14. Sedlák Radek SNA7501 SNA TJ START Náchod 65:02 + 13:26
15. Nemec Andrej 672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA 67:08 + 15:32
16. Kalina Miroslav EKP8211 EKP VŠTJ Ekonom Praha 71:00 + 19:24
17. Bernášek Jiří STB8101 STB TJ Stadion Nový Bor 71:14 + 19:38
18. Pavlík Libor LIT7605 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 71:26 + 19:50
19. Badura Václav SKV8101 SKV TJ Slovan Karlovy Vary 72:40 + 21:04
20. Nerad Jaroslav LIT9001 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 73:11 + 21:35
21. Vančura Martin TJN8002 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 75:24 + 23:48
22. Fejk Zbyněk SJC7501 SJC Sportcentrum Jičín 76:03 + 24:27
23. Kořan Pavel VBM7401 VBM VSK Mendelu Brno 77:40 + 26:04
24. Tanav Valter 253 MYRAKARUD 77:51 + 26:15
25. Komárek Arnošt TJH7701 TJH TJ OK Tolar Jindřichův Hra 82:27 + 30:51
26. Pavlík Bronislav LIT8201 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 83:29 + 31:53
27. Nemec Juraj 672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA 84:53 + 33:17
28. Tesař Daniel VPM8203 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 89:02 + 37:26
29. Kubec Pavel STB6601 STB TJ Stadion Nový Bor 91:20 + 39:44
30. Kolomnin Dmitriy 598 O-LEN MOSCOW 95:06 + 43:30
31. Levi Pagaime 571 ORI-ESTARREJA 104:46 + 53:10
H21C
5.00 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlíček Tomáš KNC8700 KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č 45:23
2. Hala Lukáš KAR KAR SK Karlovice 46:40 + 1:17
3. Janošík Radek VCB7402 VCB TJ OB České Budějovice 47:33 + 2:10
4. Francke Jan DOK8400 DOK OK Doksy 47:44 + 2:21
5. Dubec Pavel SCP8003 SCP OK Sparta Praha 48:18 + 2:55
6. Besta Lukáš KNC8101 KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č 48:38 + 3:15
7. Hájek Adam KAM9202 KAM SK Kamenice 51:59 + 6:36
8. Paták Pavel KSH8501 KSH OOB TJ Kašperské Hory 52:46 + 7:23
9. Nadelstumpf Bruno 356 SV WANNWEIL 53:08 + 7:45
10. Bitter Aleš KNC8803 KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č 58:13 + 12:50
11. Schach Jonathan 356 SV WANNWEIL 59:25 + 14:02
12. Gorčica Pavel CHA6200 CHA OK Chrastava 60:00 + 14:37
13. Prášek Přemysl KAM9305 KAM SK Kamenice 61:56 + 16:33
14. Sidorenkov Valeriy 598 O-LEN MOSCOW 67:10 + 21:47
15. Hájek Tomáš ZVO6401 ZVO OB SK Zvole 68:36 + 23:13
16. Lechner Thomas 121 NATURFREUNDE LINZ 69:43 + 24:20
17. Pietraszek Martin OOP8100 OOP TJ Opava 69:53 + 24:30
18. Aus Guido 251 HIIUMAA OK 71:31 + 26:08
19. Karmín Luboš LCE9103 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 71:32 + 26:09
20. Žídek Robert KSU7848 KSU Klub vytrvalostních sportů 76:56 + 31:33
21. Schimm Petr BSO8202 BSO KOB Baník Sokolov 80:55 + 35:32
22. Hudeček Petr KTA9201 KTA SK Kotnov Tábor 82:07 + 36:44
23. Thiemel Jiří ASU8948 ASU Magnus Orienteering 92:06 + 46:43
24. Rihards Sneiders 456 AUSEKLIS TUKUMS 96:49 + 51:26
25. Moutvička Ondřej LIT8301 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 108:25 + 63:02
Kamaryt Michal MLA9205 MLA MLOK Mariánské Lázně DISK
H35A
5.60 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kärger Wieland 341 OK LEIPZIG 54:33
2. Johansson Magnus 196 GREATER VANCOUVER OC 56:58 + 2:25
3. Dvořáček Jiří TTR7502 TTR OOB Třebíč 57:28 + 2:55
4. Rybakov Andrey 593 OMEGA MOSCOW 57:34 + 3:01
5. Tihonov Artem 593 OMEGA MOSCOW 59:09 + 4:36
6. Balogh Jan TJN7500 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 62:43 + 8:10
7. Gálus Igor LDC7302 LDC KOB Děčín 63:11 + 8:38
8. Procházka Antonín DCE5500 DCE KOB Dobřichovice 66:38 + 12:05
9. Biolik Grzegorz 552 UNTS WARSZAWA 71:25 + 16:52
10. Schoene Martin 360 OL-TEAM WEHRSDORF 71:47 + 17:14
11. Žitný Tomáš SMB6401 SMB SKOB Sig-Mat Mladá Bolesla 77:34 + 23:01
H35B
5.30 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matoušek Milan KSU6701 KSU Klub vytrvalostních sportů 59:02
2. Kutlvašr Ruda VRL7601 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:25 + 1:23
3. Paloncý Pavel KSU6349 KSU Klub vytrvalostních sportů 61:45 + 2:43
4. Stibor Zbyněk KAR7601 KAR SK Karlovice 65:41 + 6:39
5. Gathercole Richard 122 ASKO HENNDORF 68:00 + 8:58
6. Kronika Miroslav N01 neregistrovaní Hradec Král 68:02 + 9:00
7. Janis Snepste 456 AUSEKLIS TUKUMS 69:55 + 10:53
8. Rothauer Thomas 122 ASKO HENNDORF 72:30 + 13:28
9. Bubla Jiří UOL UOL SK UP Olomouc 73:57 + 14:55
10. Štrait Martin OKP7602 OKP SK OK 24 Praha 76:18 + 17:16
11. Dejnožka Jiří TJN7503 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 79:28 + 20:26
12. Habiger Petr KSU7001 KSU Klub vytrvalostních sportů 83:51 + 24:49
13. Šimek Martin KSU7227 KSU Klub vytrvalostních sportů 91:40 + 32:38
14. Zorin Maksim 595 VOSTOK MOSCOW 95:22 + 36:20
15. Smrček Petr KSU7401 KSU Klub vytrvalostních sportů 96:13 + 37:11
16. Zlesák Ondřej JIL JIL OK Jilemnice 116:53 + 57:51
H40A
5.40 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schmiedeberg Nils 349 OLV BERLIN 49:30
2. Bílý Milan JES7001 JES KOS Jesenice 50:37 + 1:07
3. Hašek Ondřej VPM6902 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 51:54 + 2:24
4. Zschäckel Raik 349 OLV BERLIN 53:15 + 3:45
5. Rooman Rudy 154 TROL ANTWERPEN 54:18 + 4:48
6. Baldrian Petr PGP7203 PGP SK Praga 55:40 + 6:10
7. Bleidorn Stefan 350 TREPTOWER S BERLIN 56:11 + 6:41
8. Skaug Kenneth 224 OK PAN AARHUS 56:27 + 6:57
9. Vřešťál Jan TUR7301 TUR OOB TJ Turnov 57:07 + 7:37
10. Eriksen alkjaer Thomas 221 FIF HILLEROD 59:28 + 9:58
11. Hinge krogsgaard Keld 222 SILKEBORG OK 59:36 + 10:06
12. Hasman Jan VPM6901 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 60:51 + 11:21
13. Beneš Jan SJH7001 SJH SJH Jindřichův Hradec 63:32 + 14:02
14. Pachnik Dariusz STB6901 STB TJ Stadion Nový Bor 63:52 + 14:22
15. Röhner Uwe 355 IHW ALEX BERLIN 67:39 + 18:09
16. Haikonen Jyrki 272 ULVILAN URA 69:11 + 19:41
17. Hankovec Petr KAM7101 KAM SK Kamenice 69:48 + 20:18
18. Reisinger Holm 351 SSV PLANETA RADEBEUL 71:02 + 21:32
19. Lederer Pavel SUL6602 SUL OOB TJ Slavoj Severotuk Ús 71:18 + 21:48
20. Jandera Tomáš DVP7304 DVP TJ Sokol Praha Spořilov - 76:06 + 26:36
21. Voorhof Geert 152 KOL KESSEL 78:21 + 28:51
22. Staszak Artur 552 UNTS WARSZAWA 78:40 + 29:10
23. Jobst Henry 345 KAULSDORFER OLV BERLIN 79:00 + 29:30
24. Solmanis Egons 453 IK AUSEKLIS RIGA 83:16 + 33:46
25. Widberg Peer johan MLA MLA MLOK Mariánské Lázně 88:45 + 39:15
26. Kamaryt Miloš MLA6404 MLA MLOK Mariánské Lázně 89:41 + 40:11
27. Švancar Martin CHA7000 CHA OK Chrastava 91:29 + 41:59
28. Gints Germanis 456 AUSEKLIS TUKUMS 94:35 + 45:05
29. Halíř Radim MFP7000 MFP VŠSK MFF UK Praha 97:31 + 48:01
30. Janis Ozols 456 AUSEKLIS TUKUMS 116:44 + 67:14
H40B
4.80 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájek Jiří ONO6400 ONO SKOB Ostrov 54:02
2. Hnízdil Jan KAS7100 KAS KOB Kamenický Šenov 57:12 + 3:10
3. Mareš Alexander NEJ7300 NEJ TJ Jiskra Nejdek 57:21 + 3:19
4. Šritr Martin TUV6802 TUV SOK TJ Turnov 57:50 + 3:48
5. Valters Silins 456 AUSEKLIS TUKUMS 61:55 + 7:53
6. Nádeníček Josef NEJ7000 NEJ TJ Jiskra Nejdek 73:24 + 19:22
7. Kaděra Pavel HAV HAV SKOB Baník Havířov 75:00 + 20:58
8. Chvátil Jiří PHK7200 PHK OK 99 Hradec Králové 75:07 + 21:05
9. Girts Strujevics 456 AUSEKLIS TUKUMS 75:16 + 21:14
10. Štětínský Pavel MOV7104 MOV SKOB Ostrava 79:28 + 25:26
11. Jarmalavicius Rimantas 474 ALYTAUS SRC/DAINAVA 87:41 + 33:39
12. Werner Lutz 356 SV WANNWEIL 96:17 + 42:15
13. Schüller Wolfgang 121 NATURFREUNDE LINZ 98:52 + 44:50
14. Kolář Tomáš SLA7103 SLA SKOB Slaný 108:11 + 54:09
Maňák Martin PHK PHK OK 99 Hradec Králové DISK
H45A
5.00 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Simonsen Bo 221 FIF HILLEROD 45:50
2. Kavalír Karel PHK6503 PHK OK 99 Hradec Králové 47:32 + 1:42
3. Teringl Radek VCB6502 VCB TJ OB České Budějovice 49:45 + 3:55
4. Ptáček Pavel BBM6508 BBM BETA URSUS Orienteering 52:09 + 6:19
5. Grote Andreas 643 OLC SKOG FRIBOURG 52:13 + 6:23
6. Zöbl Gottfried 121 NATURFREUNDE LINZ 52:21 + 6:31
7. Bartoš Luděk MLA6701 MLA MLOK Mariánské Lázně 52:59 + 7:09
8. Valášek Petr KAM6600 KAM SK Kamenice 54:00 + 8:10
9. Klaška Pavel DKP6500 DKP Oddíl OB Kotlářka 55:56 + 10:06
10. Richtr Aleš VPM6601 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 56:30 + 10:40
11. Taurit Matthias 353 PHOENIX LUBECK 57:19 + 11:29
12. Kovář Karel LTP6102 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 62:49 + 16:59
13. Saldukas Vygintas 471 ORIENS PANEVEZYS 63:21 + 17:31
14. Sklenář Josef SBR6601 SBR SKOB Bruntál 64:41 + 18:51
15. Baert Serge 152 KOL KESSEL 65:19 + 19:29
16. Röhl Stefan 342 LOK BERLIN 65:32 + 19:42
17. Grünberger Martin 121 NATURFREUNDE LINZ 65:44 + 19:54
18. Demmig Sven 345 KAULSDORFER OLV BERLIN 65:55 + 20:05
19. Bílý Petr LTP6805 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 69:14 + 23:24
20. Sklenář Miroslav AOP6302 AOP Přátelé orientačního běhu 70:40 + 24:50
21. Staněk Rostislav VPM6801 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 73:22 + 27:32
22. Käding Bernd 345 KAULSDORFER OLV BERLIN 73:48 + 27:58
23. Peyrard Jean-marc 296 COORE ROUBIA 75:17 + 29:27
24. Hlaváček Lubomír PHK6401 PHK OK 99 Hradec Králové 75:33 + 29:43
25. Svalbring Anders 802 Malilla OK 77:27 + 31:37
26. Fürst Aleš LLI6801 LLI TJ Loko Liberec 78:25 + 32:35
27. Koprnický Kamil VPM6602 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 79:22 + 33:32
28. Kovář Boris LTP6710 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 86:13 + 40:23
29. Vlk Josef LDC5801 LDC KOB Děčín 88:34 + 42:44
H45B
4.20 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sadrins Sergejs 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 42:30
2. Funda Jiří API6401 API OK Andante Písek 50:39 + 8:09
3. Havel Leoš VRL6401 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:58 + 8:28
4. Tanav Tonu 253 MYRAKARUD 53:40 + 11:10
5. Hnik Paul 253 MYRAKARUD 54:54 + 12:24
6. Mátl Pavel KSU6844 KSU Klub vytrvalostních sportů 55:29 + 12:59
7. Pärnik Jüri 253 MYRAKARUD 55:42 + 13:12
8. Kurr Maik 363 LG OST BERLIN 56:14 + 13:44
9. Hlawatsch Rudy 531 AUCLAND 57:44 + 15:14
10. Šebek Martin SCP6700 SCP OK Sparta Praha 58:30 + 16:00
11. Procházka Radek LPU6504 LPU OK Lokomotiva Pardubice 63:20 + 20:50
12. Funda Michal SHK6403 SHK TJ Slavia Hradec Králové 65:37 + 23:07
13. Černík Milan KVS6501 KSV SKOB Kobra Vsetín 66:43 + 24:13
14. Žemlík Radim KVS6401 KSV SKOB Kobra Vsetín 67:27 + 24:57
15. Ščehovič Roman 672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA 68:24 + 25:54
16. Svoboda Miloslav SHK5901 SHK TJ Slavia Hradec Králové 73:21 + 30:51
17. Navalinskas Tomas 479 DEVYNI OSK VILNIUS 75:00 + 32:30
18. Rothkegel Thomas 348 POST SV DRESDEN 78:23 + 35:53
19. Hofman Petr LPM6500 LPM OK Lokomotiva Plzeň 80:45 + 38:15
20. Kantor Roman TRI6501 TRI TJ TŽ Třinec 81:29 + 38:59
21. Žucha Jiří TJN6603 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 82:41 + 40:11
22. Poulsen Henrik 221 FIF HILLEROD 84:36 + 42:06
23. Divecký Josef SHK6102 SHK TJ Slavia Hradec Králové 85:42 + 43:12
24. Vychodil Tomáš SHK6301 SHK TJ Slavia Hradec Králové 86:22 + 43:52
25. Aster Vladimír SLA6500 SLA SKOB Slaný 93:50 + 51:20
26. Míka Zdeněk TJN6700 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 125:48 + 83:18
H50A
4.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Leiboms Aigars 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 42:19
2. Poloprutský Tomáš VLI6205 VLI Slavia Liberec orienteerin 43:34 + 1:15
3. Müller Matthias 348 POST SV DRESDEN 47:57 + 5:38
4. Westin Kjell 512 PORSGRUNN OL 48:33 + 6:14
5. Harju Juha-pekka 275 TP TAMPERE 51:02 + 8:43
6. Vávra Martin HOR6302 HOR TJ Jiskra Hořice 51:40 + 9:21
7. Wälchli Jürg 642 OLG SKANDIA 52:19 + 10:00
8. Spengler Andreas 357 ESV LOK DESSAU 52:58 + 10:39
9. Vári Tibor 511 IF STURLA 53:21 + 11:02
10. Montemont Patrice 292 ORIENTALP VIZILLE 54:05 + 11:46
11. Takács Csaba 392 SENIOR CLUB HUNGARY 54:22 + 12:03
12. Roudný Václav LPU6102 LPU OK Lokomotiva Pardubice 55:13 + 12:54
13. Zimmermann Gerd 351 SSV PLANETA RADEBEUL 55:26 + 13:07
14. Hirš Libor VBM6000 VBM VSK Mendelu Brno 56:21 + 14:02
15. Treml Peter 121 NATURFREUNDE LINZ 56:31 + 14:12
16. Kožina Petr PGP6000 PGP SK Praga 56:32 + 14:13
17. Hrabánek David PGP6003 PGP SK Praga 56:41 + 14:22
18. Veljačik Pavel SCP6200 SCP OK Sparta Praha 56:52 + 14:33
19. Kettner Pavel HCE5900 HCE TJ Sokol Hostivice 59:05 + 16:46
20. Parkkinen Pekka 271 SK POHJANTAHTI 59:24 + 17:05
21. Larsson Nils-olof 709 VANERSBORGS SK 60:24 + 18:05
22. Rysev Yurii 596 LESMASTER KIROV 65:17 + 22:58
23. Kulhavý Josef SRK5701 SRK SOOB Spartak Rychnov nad K 65:37 + 23:18
24. Basset Olivier 293 CSM RILLIEUX 66:02 + 23:43
25. Hošek Ladislav SCP6001 SCP OK Sparta Praha 66:44 + 24:25
26. Přibík Jan PGP6301 PGP SK Praga 67:11 + 24:52
27. Wurzel Břetislav OSN6005 OSN SK OS Nové Město n. M. 68:46 + 26:27
28. Mair Alois 121 NATURFREUNDE LINZ 69:04 + 26:45
29. Bayburin Rais 591 UFA UNITED 70:18 + 27:59
30. Forst Libor MFP6301 MFP VŠSK MFF UK Praha 78:10 + 35:51
31. Vandemeulebroek Marc 151 ASUB ORIENTATION 78:53 + 36:34
32. Zalaiskalns Maris 455 MONA RIGA 84:13 + 41:54
33. Pühringer Dieter 121 NATURFREUNDE LINZ 84:55 + 42:36
34. Hejtmánek Vladimír TAP5802 TAP KOB TRETRA Praha 88:34 + 46:15
35. Tihon Jaroslav TAP6102 TAP KOB TRETRA Praha 92:43 + 50:24
36. Hofmans Jacques 151 ASUB ORIENTATION 92:58 + 50:39
37. Pavlů Jaroslav DCE6100 DCE KOB Dobřichovice 98:54 + 56:35
38. Janošík Antonín UOL5201 UOL SK UP Olomouc 111:26 + 69:07
39. Braatz Frank 350 TREPTOWER S BERLIN 132:03 + 89:44
H50B
3.90 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bikelis Vytautas 481 LABIRINTAS 2 46:48
2. Nemec Juraj 672 EKONÓM BANSKÁ BYSTRICA 49:09 + 2:21
3. Slutyy Ihor 751 SKIF CSO SUMY 51:59 + 5:11
4. Cinkan Zdeněk LPU6201 LPU OK Lokomotiva Pardubice 52:57 + 6:09
5. Vydra Pavel PEN6200 PEN OK RECO Sport 56:26 + 9:38
6. Blabla Zdeněk PCB5901 PCB SKP České Budějovice 60:31 + 13:43
7. Čivrný Pavel VRL6306 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:09 + 15:21
8. Hartmeyer Karl 221 FIF HILLEROD 64:25 + 17:37
9. Pulec Pavel VBM6201 VBM VSK Mendelu Brno 65:35 + 18:47
10. Tamulionis Vytautas 476 ALYTAUS SRC/ALYTUS 66:04 + 19:16
11. Kavka Jiří SCP5900 SCP OK Sparta Praha 73:35 + 26:47
12. Argaláš Jaroslav TRI6202 TRI TJ TŽ Třinec 74:31 + 27:43
13. Treibmann Peter 341 OK LEIPZIG 75:41 + 28:53
14. Andza Edgars 452 OZONS OK RIGA 79:31 + 32:43
H55A
4.40 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 HOR TJ Jiskra Hořice 41:50
2. Flašar Jan KCK5701 KCK KOB Český Krumlov 47:17 + 5:27
3. Burman Ulf 702 GUSTAVSBERGS OK 47:32 + 5:42
4. Hermet Andre 291 POLE ESPOIR - IDF - AVON 48:12 + 6:22
5. Gazdačko Milan SHK5702 SHK TJ Slavia Hradec Králové 48:45 + 6:55
6. Novotný Otakar TJN5604 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 48:52 + 7:02
7. Běhoun Pavel PHK5701 PHK OK 99 Hradec Králové 51:45 + 9:55
8. Hanzl Vlastimil VBM5329 VBM VSK Mendelu Brno 54:36 + 12:46
9. Cachard Christian 293 CSM RILLIEUX 56:16 + 14:26
10. Konopáč Jiří TUR5803 TUR OOB TJ Turnov 56:35 + 14:45
11. John Vladimír OLP55002 OLP PSK Olymp Praha 57:00 + 15:10
12. Milota Josef MLA5801 MLA MLOK Mariánské Lázně 57:15 + 15:25
13. Fiala Zdeněk TAP5501 TAP KOB TRETRA Praha 58:41 + 16:51
14. Salkauskas Algirdas 477 ORIENS 60:00 + 18:10
15. Berger Tommy 708 GAVLE OK 60:31 + 18:41
16. Kaška Rudolf CHA5500 CHA OK Chrastava 60:35 + 18:45
17. Le calvez Eugene 295 LORIENT 66:23 + 24:33
18. Pavlík Milan CHA5400 CHA OK Chrastava 69:25 + 27:35
19. Brito Sergio 191 COMPASS MIGUEL PEREIRA 78:33 + 36:43
20. Ďurín Ján 671 ŠK CART PRINT NITRA 79:08 + 37:18
21. Maenttaeri Jakke 276 Joutsenon Kullervo 79:46 + 37:56
22. Olbrycht Janusz 553 OLBnO WARSZAWA 96:44 + 54:54
H55B
3.60 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Langr Stanislav SNA5403 SNA TJ START Náchod 49:17
2. Cedrych Karel TJP5500 TJP TJ Sokol Troja 50:33 + 1:16
3. Harijs Lacars 456 AUSEKLIS TUKUMS 54:45 + 5:28
4. Maliňák Josef SVS5501 SVS Orientklub Vsetín 57:56 + 8:39
5. Horák Petr TJN5602 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 64:33 + 15:16
6. Zákravský Zdeněk SNA5702 SNA TJ START Náchod 65:24 + 16:07
7. Klimpl Petr LPU5401 LPU OK Lokomotiva Pardubice 70:39 + 21:22
8. Krasuckis Rimantas 473 LABIRINTAS OK 72:02 + 22:45
9. Šebela Bedřich KVS5801 KSV SKOB Kobra Vsetín 81:37 + 32:20
10. Vikis Andrejs 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 87:40 + 38:23
11. Chalupa Tomáš KVS5501 KSV SKOB Kobra Vsetín 96:48 + 47:31
12. Stulík Jiří SHK5701 SHK TJ Slavia Hradec Králové 113:46 + 64:29
13. Šabatka Petr SHK5703 SHK TJ Slavia Hradec Králové 132:12 + 82:55
Fajrajzl Jaromír API5601 API OK Andante Písek DISK
H60A
3.70 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Uher Petr VSP5001 VSP USK Praha 34:28
2. Parzewski Jerzy 554 ASZ WAT WARSZAWA 35:09 + 0:41
3. Hickethier Manfred VLI5201 VLI Slavia Liberec orienteerin 35:58 + 1:30
4. Juřeník Josef MOV5201 MOV SKOB Ostrava 40:09 + 5:41
5. Farář Václav LPU5201 LPU OK Lokomotiva Pardubice 40:54 + 6:26
6. Labanouski Anatolii 171 MALINOVKA MINSK 40:55 + 6:27
7. Peterka František TJP4900 TJP TJ Sokol Troja 41:38 + 7:10
8. Přinda Oldřich VLI5101 VLI Slavia Liberec orienteerin 42:22 + 7:54
9. Hudský Vlastimil TUR5100 TUR OOB TJ Turnov 42:40 + 8:12
10. Härtelt Helmut 351 SSV PLANETA RADEBEUL 42:52 + 8:24
11. Valter Petr KBP4500 KBP KBP Praha 43:35 + 9:07
12. Frenzel Michael 342 LOK BERLIN 43:37 + 9:09
13. Wilson Martin 321 BERKSHIRE ORIENTEERS 44:29 + 10:01
14. Babický Tomáš DLT5001 DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 46:26 + 11:58
15. Ziesche Juergen 342 LOK BERLIN 46:32 + 12:04
16. Öhlund Per 702 GUSTAVSBERGS OK 46:44 + 12:16
17. Genderjahn Ludwig 342 LOK BERLIN 47:41 + 13:13
18. Kadavý Zdeněk CHA4901 CHA OK Chrastava 48:23 + 13:55
19. Horáček Miroslav VLI5000 VLI Slavia Liberec orienteerin 48:26 + 13:58
20. Ševčík Milan CHA5003 CHA OK Chrastava 49:37 + 15:09
21. Müller Leo 122 ASKO HENNDORF 50:02 + 15:34
22. Orálek Miroslav TTR5201 TTR OOB Třebíč 50:55 + 16:27
23. Wolejszo Tadeusz 554 ASZ WAT WARSZAWA 51:03 + 16:35
24. Akerblom Leif 705 STORA TUNA OK 52:48 + 18:20
25. Lukavec Míla TJN4901 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 52:56 + 18:28
26. Wald František FSP5300 FSP VŠTJ Stavební fakulta Prah 53:03 + 18:35
27. Komárek Jaromír KSU4900 KSU Klub vytrvalostních sportů 55:01 + 20:33
28. Pospíšil Jaromír LDC5301 LDC KOB Děčín 55:40 + 21:12
29. Folander Kim 223 OK SORO 56:53 + 22:25
30. Bárta Miroslav JEN5201 JEN OB Jenišovice 58:39 + 24:11
31. Pongratz Karl 125 HSV PINKAFELD 59:36 + 25:08
32. Novák Karel NPA5001 NPA SK LOB Nová Paka 61:38 + 27:10
33. Böhm Karel TJN5101 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 64:27 + 29:59
34. Miřijovský Přemysl BOV5001 BOV TJ Baník Ostrava OKD 64:37 + 30:09
35. Tvrdek Vojtěch LBE4900 LBE TJ Lokomotiva Beroun 66:24 + 31:56
36. Lusk Karel CHA5002 CHA OK Chrastava 68:42 + 34:14
37. Hamáček Bohuslav LBE5000 LBE TJ Lokomotiva Beroun 74:27 + 39:59
Chmelík Aleš VBM4732 VBM VSK Mendelu Brno DISK
H60B
3.70 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Barták Jiří CHA5100 CHA OK Chrastava 46:33
2. Vokál Jiří CHA5001 CHA OK Chrastava 51:36 + 5:03
3. Stárek Jiří SRK5002 SRK SOOB Spartak Rychnov nad K 54:16 + 7:43
4. Breitschädel Christian 122 ASKO HENNDORF 55:57 + 9:24
5. Pospíšil Karel KAR5001 KAR SK Karlovice 56:18 + 9:45
6. Henek Milan RBK5307 RBK SK Radioklub Blansko 56:20 + 9:47
7. Pavlík Miroslav LIT5301 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 58:05 + 11:32
8. Denemarek Oldřich BBM5100 BBM BETA URSUS Orienteering 62:17 + 15:44
9. Juřina Robert FYD4901 FYD Jizerský klub OB Frýdlant 64:05 + 17:32
10. Olausson Tommy 707 SOK ANEBY 68:07 + 21:34
11. Kubát Jaroslav SKV5203 SKV TJ Slovan Karlovy Vary 70:20 + 23:47
H65A
3.70 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo 34:50
2. Buriánek Jaromír SCP4700 SCP OK Sparta Praha 39:07 + 4:17
3. Gurka Jiří TUV4601 TUV SOK TJ Turnov 39:44 + 4:54
4. Hrobař Rudolf SRK4702 SRK SOOB Spartak Rychnov nad K 42:53 + 8:03
5. Jakubec Jindřich TUR4801 TUR OOB TJ Turnov 43:30 + 8:40
6. Procházka Aleš DKP4700 DKP Oddíl OB Kotlářka 44:58 + 10:08
7. Janda Josef KAD4701 KAD Originální Vivalín Team Ka 45:18 + 10:28
8. Strib Hans Christian 225 BALLERUP OK 45:39 + 10:49
9. Böhm Eduard 122 ASKO HENNDORF 45:41 + 10:51
10. Jirásek Jaroslav SCH4701 SCH TJ Skalka Cheb 49:42 + 14:52
11. Intgroen Mike 501 KOVZ RIJSBERGEN 51:28 + 16:38
12. Zlesák Zdeněk JIL4701 JIL OK Jilemnice 53:12 + 18:22
13. Gleschner Albert 123 HSV RIED 53:41 + 18:51
14. Lindblom Ingemar 704 IFK GOTEBORG 54:46 + 19:56
15. Fišák Jan MLA4401 MLA MLOK Mariánské Lázně 55:58 + 21:08
16. Ochmann Gert 341 OK LEIPZIG 56:57 + 22:07
17. Sokolář Zdeněk SNA4501 SNA TJ START Náchod 57:11 + 22:21
18. Privett Leigh 101 AWOC STANLEY 57:54 + 23:04
19. Challacombe Alwyn 322 WELWYN ORIENTEERS 57:55 + 23:05
20. Havlík Jaroslav SJC3601 SJC Sportcentrum Jičín 59:51 + 25:01
21. Pospíšil Jiří TUV4701 TUV SOK TJ Turnov 60:08 + 25:18
22. Schimm Dieter BSO4401 BSO KOB Baník Sokolov 63:45 + 28:55
23. Ryšavý Vít TJP4700 TJP TJ Sokol Troja 65:27 + 30:37
Penttinen Juha 273 MESIK HELSINKI DISK
Dokoupil Vladimír VBM4806 VBM VSK Mendelu Brno DISK
H65B
3.30 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváč Jaroslav SMB4801 SMB SKOB Sig-Mat Mladá Bolesla 39:43
2. Lebduška Petr ROU4702 ROU SKOB Roudnice nad Labem 43:36 + 3:53
3. Fiala Miloš KSH4801 KSH OOB TJ Kašperské Hory 44:31 + 4:48
4. Nejezchleba Jiří KAS4600 KAS KOB Kamenický Šenov 47:40 + 7:57
5. Zelený Vladimír PGP4800 PGP SK Praga 52:03 + 12:20
6. Lukáš Zdeněk LLI4502 LLI TJ Loko Liberec 58:09 + 18:26
7. Dvořák Jaromír PGP4601 PGP SK Praga 70:34 + 30:51
H70
3.50 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schmalfeld Tassilo 351 SSV PLANETA RADEBEUL 36:22
2. Slavins Rodrigo 452 OZONS OK RIGA 39:55 + 3:33
3. Teteris Arvids 454 OK KO 57:45 + 21:23
4. Frey Jaromír NEJ4100 NEJ TJ Jiskra Nejdek 61:40 + 25:18
5. Güth Hans 357 ESV LOK DESSAU 62:20 + 25:58
6. Beneš Karel HAV4201 HAV SKOB Baník Havířov 65:41 + 29:19
7. Máslo Miroslav SHK4001 SHK TJ Slavia Hradec Králové 67:47 + 31:25
8. Štrojsa Josef KAS4000 KAS KOB Kamenický Šenov 70:15 + 33:53
9. Roos Ton 502 HOC 93 MEPPEL 73:10 + 36:48
10. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH SJH Jindřichův Hradec 77:02 + 40:40
11. Hlavatý Karel SJP4200 SJP KČT Slavoj Praha 97:33 + 61:11
12. Fuchs Franz 121 NATURFREUNDE LINZ 99:41 + 63:19
13. Walter Bernd 355 IHW ALEX BERLIN 103:41 + 67:19
Schlittermann Klaus 342 LOK BERLIN DISK
H75
3.20 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Attl Vladimír PGP3800 PGP SK Praga 36:34
2. Wagner Max 121 NATURFREUNDE LINZ 40:07 + 3:33
3. Horn Gerhard 347 TGV HORN 47:40 + 11:06
4. Novotný Petr PHK3802 PHK OK 99 Hradec Králové 49:11 + 12:37
5. Wittiber Wolfgang 346 BIELEFELDER SKICLUB e.V. 61:13 + 24:39
6. Fierlinger Adi 121 NATURFREUNDE LINZ 66:44 + 30:10
7. Kalinin Boris 597 KUNCEVO-ORSA 79:44 + 43:10
8. Kojalovics Stanislavs 456 AUSEKLIS TUKUMS 95:35 + 59:01
9. Taurit Rudolf 353 PHOENIX LUBECK 95:43 + 59:09
T-OPEN
3.50 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černíková Tereza KVS KSV SKOB Kobra Vsetín 41:26
2. Stiborová Blanka KAR KAR SK Karlovice 47:47 + 6:21
3. Gilova Diana NEREG 53:04 + 11:38
T10
3.50 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolomnin Leonid 598 O-LEN MOSCOW 23:41
2. Mach Ondra TJN0402 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 23:48 + 0:07
3. Bauer Matyáš SKV SKV TJ Slovan Karlovy Vary 23:50 + 0:09
4. Mrozek Pawel TRI0401 TRI TJ TŽ Třinec 27:55 + 4:14
5. Stehlík Šimon LPM LPM OK Lokomotiva Plzeň 29:34 + 5:53
6. Novák Daniel NEREG 30:10 + 6:29
7. Benešová Michaela SJH0651 SJH SJH Jindřichův Hradec 31:08 + 7:27
8. Městka Václav VSP0600 VSP USK Praha 31:19 + 7:38
9. Kroniková Sylvie SHK0450 SHK TJ Slavia Hradec Králové 31:32 + 7:51
10. Lapina Marta 454 OK KO 31:33 + 7:52
11. Solmanis Uvis 453 IK AUSEKLIS RIGA 34:22 + 10:41
12. Nedvídková Katka DLT0451 DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 35:22 + 11:41
13. Irbe Lacare 456 AUSEKLIS TUKUMS 36:05 + 12:24
14. Dvořáček Tomáš TTR0503 TTR OOB Třebíč 36:06 + 12:25
15. Holasová Barbora AOP0651 AOP Přátelé orientačního běhu 36:42 + 13:01
16. Víšková Veronika KAM0452 KAM SK Kamenice 36:43 + 13:02
17. Promberga Monta 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 38:18 + 14:37
18. Šauli Kateřina VPM0456 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 38:21 + 14:40
19. Garais Bruno 457 KAPA OK/BJC LAIMITE 38:22 + 14:41
20. Zemková Pavlína SLA0551 SLA SKOB Slaný 38:45 + 15:04
21. Dejnožka Martin TJN0600 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 38:47 + 15:06
22. Pavlík Matěj LIT0401 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 39:48 + 16:07
23. Vřešťál Antonín TUR0604 TUR OOB TJ Turnov 41:52 + 18:11
24. Haikonen Ilmo 272 ULVILAN URA 42:11 + 18:30
25. Zorin Timofey 595 VOSTOK MOSCOW 44:26 + 20:45
26. Doucha Martin SNA0501 SNA TJ START Náchod 45:21 + 21:40
27. Milota Břetislav MLA0300 MLA MLOK Mariánské Lázně 46:30 + 22:49
28. Kubecová Magdalena STB0550 STB TJ Stadion Nový Bor 46:34 + 22:53
29. Míka Bertík TJN0601 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad 50:30 + 26:49
30. Baldriánová Eva VSP0751 VSP USK Praha 50:44 + 27:03
31. Kuchařová Eliška NEREG 52:25 + 28:44
32. Čechmánek Václav PVP0600 PVP VSK Přírodověda 54:26 + 30:45
33. Janošíková Eva VCB0552 VCB TJ OB České Budějovice 57:56 + 34:15
34. Rohlík Zbyněk KVS0301 KSV SKOB Kobra Vsetín 58:23 + 34:42
35. Nedvídková Adéla DLT0452 DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 65:49 + 42:08
Emils Alberts Šnepste NEREG DISK
Toms Germanis 456 AUSEKLIS TUKUMS DISK
Teringlová Vendula VCB0451 VCB TJ OB České Budějovice DISK
Štrait Vilém VSP0701 VSP USK Praha DISK
T10P
3.50 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cienciala Filip TRI0600 TRI TJ TŽ Třinec 19:36
2. Eriksen alkjaer Lasse 221 FIF HILLEROD 20:23 + 0:47
3. Hemmingsen kjaer Gustav 221 FIF HILLEROD 20:55 + 1:19
4. Drahoňovský Tomáš TUR0701 TUR OOB TJ Turnov 24:06 + 4:30
5. Lamačová Barbora BOR0750 BOR OK Jiskra NOVÝ BOR 26:23 + 6:47
6. Jandera Kryštof PGP0700 PGP SK Praga 26:54 + 7:18
7. Čivrný Jan VRL0501 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:55 + 7:19
8. Cieslar Michael TRI0503 TRI TJ TŽ Třinec 27:36 + 8:00
9. Doleželová Anna PZR0651 PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavo 28:02 + 8:26
10. Přibíková Agáta PGP0651 PGP SK Praga 29:27 + 9:51
11. Kašpar Vojtěch ZAK0400 ZAK SK Netopýr Zákupy 29:41 + 10:05
12. Kolomnina Alena 598 O-LEN MOSCOW 30:21 + 10:45
13. Pachnik Jedrzej STB STB TJ Stadion Nový Bor 30:22 + 10:46
14. Krčmář Jáchym LLI LLI TJ Loko Liberec 32:30 + 12:54
15. Vlach Timik SBR0501 SBR SKOB Bruntál 34:02 + 14:26
16. Doucha Tomáš SNA0801 SNA TJ START Náchod 37:50 + 18:14
17. Dvořáčková Jana TTR TTR OOB Třebíč 38:46 + 19:10
18. Ender Timon 341 OK LEIPZIG 39:55 + 20:19
19. Svobodová Andrea SLA0750 SLA SKOB Slaný 41:32 + 21:56
20. Šimek Adam KSU KSU Klub vytrvalostních sportů 41:59 + 22:23
21. Najbrt Jakub KVS KSV SKOB Kobra Vsetín 43:51 + 24:15
22. Emma Hanna NEREG 43:57 + 24:21
23. Hudská Štěpánka TUR0450 TUR OOB TJ Turnov 44:03 + 24:27
24. Šoupa Martin LPM0500 LPM OK Lokomotiva Plzeň 46:52 + 27:16
25. Heclová Marie KSU0454 KSU Klub vytrvalostních sportů 48:49 + 29:13
26. Bauerová Aneta SKV SKV TJ Slovan Karlovy Vary 49:49 + 30:13
27. Kučerka Radek STB1101 STB TJ Stadion Nový Bor 50:57 + 31:21
28. Vřešťál František TUR0906 TUR OOB TJ Turnov 51:08 + 31:32
29. Besta Radek KNC KNC OOB TJ Sokol Kostelec n. Č 51:39 + 32:03
30. Mareček Libor KSU KSU Klub vytrvalostních sportů 52:11 + 32:35
31. Paloncý Jan KSU0808 KSU Klub vytrvalostních sportů 52:29 + 32:53
32. Janošíková Marie VCB0752 VCB TJ OB České Budějovice 57:59 + 38:23
33. Čivrná Eliška VRL0851 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:03 + 38:27
34. Teringl Vojtěch VCB0702 VCB TJ OB České Budějovice 58:05 + 38:29
35. Smiková Kristýna SLA SLA SKOB Slaný 61:40 + 42:04
36. Juřeník Jakub MOV0601 MOV SKOB Ostrava 65:03 + 45:27
37. Kunstová Anežka SLA1050 SLA SKOB Slaný 66:16 + 46:40
38. Rohan Vilém PVP PVP VSK Přírodověda 67:31 + 47:55
39. Kalenský Tomáš SUL SUL OOB TJ Slavoj Severotuk Ús 70:58 + 51:22
40. Mátl Jáchym KSU KSU Klub vytrvalostních sportů 73:38 + 54:02
41. Štěrba Lukáš SKV1001 SKV TJ Slovan Karlovy Vary 76:10 + 56:34
42. Holečková Kateřina ABM0553 ABM KOB Moira Brno 87:37 + 68:01
43. Pavlíková Rozárie LIT0851 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 91:17 + 71:41
44. Pavlík Tobiáš LIT1111 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 92:27 + 72:51
45. Bílá Tereza JES0551 JES KOS Jesenice 92:29 + 72:53
46. Brandt Marko ABM ABM KOB Moira Brno 103:12 + 83:36
47. Haufe Horst 343 TURBINE ZITTAU 110:31 + 90:55
Komárková Zbyňka TJH0751 TJH TJ OK Tolar Jindřichův Hra DISK
Mareček Karel KSU0303 KSU Klub vytrvalostních sportů DISK