Výsledky závodu: Český pohár, Žebříček A, Žebříček B - Čechy

Datum:
15.09.2013
Místo konání:
Šemanovice
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Mapa:
UMRLČÍ ROKLE 2013 (1:10 000, E = 5 m), rozměr A4
Ředitel závodu:
Rambová Kamila
Hlavní rozhodčí:
Janata Martin
Stavitel tratí:
Kolínová Kristýna
JURY:
Sysel Ondřej, Fátor Jan, Venhoda Milan
Protokol:
Proti regulérnosti závodu kvůli špatnému soutisku mapy a tratě byly podány 2 protesty. Oba protesty a vyjádření JURY jsou přílohou protokolu na stránkách závodu.
D10C
2.30 km, 115 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stanková Radka VPM0452 KOS Slavia VŠ Plzeň 26:07
2. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 27:25 + 1:18
3. Koberová Katerina LPU0352 OK Lokomotiva Pardubice 28:32 + 2:25
4. Nádenícková Iva NEJ0350 TJ Jiskra Nejdek 29:01 + 2:54
5. Thynová Martina SHK0350 TJ Slavia Hradec Králové 29:22 + 3:15
6. Arnostová Veronika DOR0455 OK Dobříš 30:54 + 4:47
7. Simsová Pavla MFP0551 VŠSK MFF UK Praha 32:29 + 6:22
8. Nehasilová Veronika LDC0350 KOB Děčín 32:41 + 6:34
9. Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia VŠ Plzeň 33:00 + 6:53
10. Nemecková Katerina PLU0350 TJ Sokol Plumlov 34:40 + 8:33
11. Otrubová Anna PLU0577 TJ Sokol Plumlov 38:28 + 12:21
12. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:11 + 13:04
13. Kubecová Magdalena STB0550 TJ Stadion Nový Bor 40:11 + 14:04
14. Janecková Josefína EKP0351 VŠTJ Ekonom Praha 43:47 + 17:40
15. Skáchová Viktorie KAM0650 SK Kamenice 51:49 + 25:42
16. Pecková Tereza EKP0551 VŠTJ Ekonom Praha 58:22 + 32:15
17. Komárková Jindra SJH0453 SJH Jindřichův Hradec 62:23 + 36:16
Podrábská Alzbeta VLI0451 Slavia Liberec orienteering DISK
D12C
1.80 km, 115 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kochová Anna SJC0153 Sportcentrum Jičín 15:17
2. Safková Sofie KAM0153 SK Kamenice 19:20 + 4:03
3. Vejrazková Róza SJC0151 Sportcentrum Jičín 22:56 + 7:39
4. Aschermannová Tereza VSP0253 USK Praha 23:25 + 8:08
5. Maresová Klára NEJ0250 TJ Jiskra Nejdek 25:21 + 10:04
6. Simsová Barbora MFP0150 VŠSK MFF UK Praha 25:29 + 10:12
7. Skáchová Magdalena KAM0151 SK Kamenice 25:34 + 10:17
8. Horáková Barbora VSP0150 USK Praha 26:17 + 11:00
9. Stanková Markéta VPM0153 KOS Slavia VŠ Plzeň 26:53 + 11:36
10. Zlesáková Adéla CHT0151 OOB SK Chrast 28:03 + 12:46
11. Drzková Berenika LPU0151 OK Lokomotiva Pardubice 29:06 + 13:49
12. Kucharová Rozálie SJC0251 Sportcentrum Jičín 29:07 + 13:50
13. Radová Lucie DKP0251 Oddíl OB Kotlářka 29:27 + 14:10
14. Podrábská Marie VLI0251 Slavia Liberec orienteering 29:35 + 14:18
15. Randáková Alzbeta VRL0252 OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:55 + 16:38
16. Fantová Katerina EKP0256 VŠTJ Ekonom Praha 32:00 + 16:43
17. Vlachovská Zuzana LME0150 SK Los Mělník 41:40 + 26:23
18. Blahová Pavla EKP0153 VŠTJ Ekonom Praha 76:32 + 61:15
D14B
2.10 km, 155 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecká Anna LPU9958 OK Lokomotiva Pardubice 24:41
2. Peterová Jana DOB0051 KOB Dobruška 27:06 + 2:25
3. Kalenská Dominika STH9958 SK Studenec 27:16 + 2:35
4. Wanková Martina VRL9951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:57 + 3:16
5. Chaloupská Barbora PHK9951 OK 99 Hradec Králové 29:04 + 4:23
6. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 29:56 + 5:15
7. Nechanická Klára OSN0050 SK OS Nové Město n. M. 30:37 + 5:56
8. Filipová Tereza SRK0050 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 30:40 + 5:59
9. Sokolárová Sárka TUV9951 SOK TJ Turnov 30:46 + 6:05
10. Kosová Tereza SRK0151 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 31:05 + 6:24
11. Jezdinská Natálie STH9954 SK Studenec 31:06 + 6:25
12. Pavlíková Markéta CHA0050 OK Chrastava 31:14 + 6:33
13. Vyhnálková Marie MFP0151 VŠSK MFF UK Praha 31:28 + 6:47
14. Urbanová Markéta STH9953 SK Studenec 31:38 + 6:57
15. Thynová Nikola SHK0051 TJ Slavia Hradec Králové 32:36 + 7:55
16. Vetrícková Andrea SHK9951 TJ Slavia Hradec Králové 32:48 + 8:07
17. Kubecová Katerina STB9999 TJ Stadion Nový Bor 33:02 + 8:21
18. Hojná Eliska SJH0052 SJH Jindřichův Hradec 33:26 + 8:45
19. Karlberg Trine 54S0004 Tullinge SK 33:47 + 9:06
20. Thorová Markéta TUV9952 SOK TJ Turnov 34:12 + 9:31
21. Rückerová Sárka HOR0050 TJ Jiskra Hořice 35:11 + 10:30
22. Gallová Veronika STH0053 SK Studenec 35:22 + 10:41
23. Dedková Teodora TAP0051 KOB TRETRA Praha 35:28 + 10:47
24. Sieglová Eliska MFP9950 VŠSK MFF UK Praha 35:41 + 11:00
25. Machová Marie LME0050 SK Los Mělník 36:10 + 11:29
26. Biersaková Dagmar KRL0051 Kometa Kralovice 36:28 + 11:47
27. Srenkelová Ilona LPU9955 OK Lokomotiva Pardubice 36:33 + 11:52
28. Tokárová Regina NEJ0151 TJ Jiskra Nejdek 37:11 + 12:30
29. Slechtová Tereza KRL0152 Kometa Kralovice 37:49 + 13:08
30. Nádenícková Pavla NEJ0150 TJ Jiskra Nejdek 38:00 + 13:19
31. Kováríková Marie KAM0050 SK Kamenice 38:22 + 13:41
32. Dolejsí Katerina STB0199 TJ Stadion Nový Bor 39:38 + 14:57
32. Hrabánková Zuzana PGP9950 SK Praga 39:38 + 14:57
34. Hápová Petra PHK0051 OK 99 Hradec Králové 39:47 + 15:06
35. Srámková Hana MFP0051 VŠSK MFF UK Praha 40:26 + 15:45
36. Janousková Lucie BOR9954 OK Jiskra Nový Bor 40:42 + 16:01
37. Zrníková Adéla OSN0099 SK OS Nové Město n. M. 41:38 + 16:57
38. Riby Rose LTP0051 OOB TJ Lokomotiva Teplice 42:20 + 17:39
39. Kalousková Marie DKP0151 Oddíl OB Kotlářka 43:04 + 18:23
40. Kolárová Johana SLA9950 SKOB Slaný 43:41 + 19:00
41. Vojtísková Viktorie LPU0051 OK Lokomotiva Pardubice 45:50 + 21:09
42. Maresová Alexandra NEJ9950 TJ Jiskra Nejdek 46:03 + 21:22
43. Lokajícková Klára VPM0052 KOS Slavia VŠ Plzeň 46:33 + 21:52
44. Zejdlíková Karolína LTP9950 OOB TJ Lokomotiva Teplice 47:48 + 23:07
45. Brozová Zuzana LPU0053 OK Lokomotiva Pardubice 47:56 + 23:15
46. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 48:59 + 24:18
47. Poloprutská Lucie VLI9950 Slavia Liberec orienteering 50:48 + 26:07
48. Ciháková Barbora KNC9950 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 51:15 + 26:34
49. Pilná Bára VRL0052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:30 + 32:49
50. Lisková Hana KPY9951 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 58:43 + 34:02
51. Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice 59:55 + 35:14
Illnerová Katerina DKP9950 Oddíl OB Kotlářka 299:00 + 274:19
D16A
2.30 km, 190 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vyhnálková Barbora MFP9850 VŠSK MFF UK Praha 27:41
2. Cechová Tereza SJI9852 OK Jihlava 28:22 + 0:41
3. Vavrysová Barbara LCE9751 OOB TJ Slovan Luhačovice 28:23 + 0:42
4. Stanová Karolína BOR9853 OK Jiskra Nový Bor 29:03 + 1:22
5. Novotná Klára PHK9751 OK 99 Hradec Králové 30:45 + 3:04
6. Tesarová Jana TRI9751 TJ TŽ Třinec 31:31 + 3:50
7. Chovancová Zuzana TZL9754 SKOB Zlín 31:34 + 3:53
8. Penázová Veronika SJH9752 SJH Jindřichův Hradec 32:11 + 4:30
9. Hudská Ludmila TUR9851 OOB TJ Turnov 32:21 + 4:40
10. Kovárová Lenka LTP9750 OOB TJ Lokomotiva Teplice 32:25 + 4:44
11. Veljaciková Hana SCP9750 OK Sparta Praha 32:41 + 5:00
12. Grycová Veronika TBM9859 KOS TJ Tesla Brno 32:43 + 5:02
13. Nováková Tereza DKP9751 Oddíl OB Kotlářka 33:28 + 5:47
14. Argalásová Katerina TRI9750 TJ TŽ Třinec 33:30 + 5:49
15. Janovská Katerina PGP9850 SK Praga 33:44 + 6:03
16. Fenclová Tereza LPU9752 OK Lokomotiva Pardubice 34:14 + 6:33
17. Chaloupková Veronika CHC9852 K.O.B. Choceň 34:19 + 6:38
18. Fukalová Hana AOV9850 OOB TJ Baník Ostrava 34:27 + 6:46
19. Vyvodová Jana MOV9852 SKOB Ostrava 34:38 + 6:57
20. Slavíková Silvie PGP9751 SK Praga 35:43 + 8:02
21. Odehnalová Tereza ABM9757 KOB Moira Brno 36:40 + 8:59
22. Kameníková Andrea BOR9751 OK Jiskra Nový Bor 37:01 + 9:20
23. Szarzecová Lucie TRI9850 TJ TŽ Třinec 37:17 + 9:36
24. Horvátová Hana ASU9797 Magnus Orienteering 37:26 + 9:45
25. Cervená Adéla SHK9755 TJ Slavia Hradec Králové 41:55 + 14:14
26. Doubková Petra VLI9853 Slavia Liberec orienteering 61:58 + 34:17
Hojná Dominika SJH9852 SJH Jindřichův Hradec DISK
D16B
2.10 km, 175 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Lucie BOR9854 OK Jiskra Nový Bor 28:53
2. Poloprutská Klára VLI9750 Slavia Liberec orienteering 29:58 + 1:05
3. Kohoutová Barbora BOR9850 OK Jiskra Nový Bor 30:22 + 1:29
4. Balcarová Barbora LLI9751 TJ Loko Liberec 33:41 + 4:48
5. Fürstová Anna LLI9854 TJ Loko Liberec 34:38 + 5:45
6. Simunková Gabriela TAP9755 KOB TRETRA Praha 36:05 + 7:12
7. Hlinovská Johana VPM9751 KOS Slavia VŠ Plzeň 39:54 + 11:01
8. Parkanová Veronika SJH9751 SJH Jindřichův Hradec 40:57 + 12:04
9. Obytová Katerina VPM9752 KOS Slavia VŠ Plzeň 42:40 + 13:47
10. Poláková Tereza TAP9853 KOB TRETRA Praha 46:14 + 17:21
11. Poláková Katerina TAP9854 KOB TRETRA Praha 48:52 + 19:59
12. Dundácková Julie SJH9853 SJH Jindřichův Hradec 54:57 + 26:04
D18A
2.40 km, 195 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sticková Anna LLI9651 TJ Loko Liberec 27:25
2. Hirsová Gabriela VBM9651 VSK Mendelu Brno 30:55 + 3:30
3. Svobodová Lenka PHK9551 OK 99 Hradec Králové 31:37 + 4:12
4. Kulhavá Eliska LPU9657 OK Lokomotiva Pardubice 32:10 + 4:45
5. Boránková Karolína KAM9550 SK Kamenice 32:38 + 5:13
6. Snupárková Anna DKP9652 Oddíl OB Kotlářka 33:23 + 5:58
7. Procházková Marie KAM9554 SK Kamenice 33:51 + 6:26
8. Dolezelová Katerina LPU9558 OK Lokomotiva Pardubice 34:16 + 6:51
9. Siková Karolína LPM9651 OK Lokomotiva Plzeň 34:30 + 7:05
10. Hlubucková Kristyna KAM9551 SK Kamenice 34:34 + 7:09
11. Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice 34:45 + 7:20
12. Machacová Michaela PHK9656 OK 99 Hradec Králové 36:16 + 8:51
13. Kozinová Zuzana PGP9650 SK Praga 37:12 + 9:47
14. Hrabánková Klára PGP9654 SK Praga 37:24 + 9:59
15. Hancová Petra VRL9652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:40 + 10:15
16. Petrasová Zuzana VAM9653 OOB Vamberk 38:29 + 11:04
17. Hoidekrová Lucie LLI9552 TJ Loko Liberec 43:52 + 16:27
18. Pavlu Katerina PGP9554 SK Praga 46:03 + 18:38
19. Kodericová Tereza LTU9651 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:08 + 18:43
20. Chládková Simona LPU9658 OK Lokomotiva Pardubice 46:13 + 18:48
21. Sádková Martina PHK9653 OK 99 Hradec Králové 53:54 + 26:29
22. Otrusinová Jana ABM9560 KOB Moira Brno 53:56 + 26:31
D18B
2.10 km, 175 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanusová Michaela TUR9554 OOB TJ Turnov 36:00
2. Valisová Martina OSN9696 SK OS Nové Město n. M. 41:10 + 5:10
3. Hejnalová Eva KAM9651 SK Kamenice 44:54 + 8:54
4. Kosková Anicka LLI9550 TJ Loko Liberec 49:39 + 13:39
5. Smejcová Anna SJC9552 Sportcentrum Jičín 51:24 + 15:24
6. Kubicková Bára SJH9551 SJH Jindřichův Hradec 64:36 + 28:36
D20A
2.40 km, 205 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horcicková Vendula UOL9353 SK UP Olomouc 28:21
2. Knapová Lenka LPU9351 OK Lokomotiva Pardubice 29:59 + 1:38
3. Chromá Katerina ZBM9451 SK Žabovřesky Brno 30:34 + 2:13
4. Myslivcová Pavla SHK9352 TJ Slavia Hradec Králové 30:43 + 2:22
5. Hrusková Barbora ZBM9354 SK Žabovřesky Brno 30:56 + 2:35
6. Kozinová Anna PGP9350 SK Praga 31:48 + 3:27
7. Chvalová Vera LPM9452 OK Lokomotiva Plzeň 32:41 + 4:20
8. Kamenická Katerina PHK9353 OK 99 Hradec Králové 34:02 + 5:41
9. Kamererová Valerie KAM9452 SK Kamenice 34:20 + 5:59
10. Voborníková Alena LPU9458 OK Lokomotiva Pardubice 36:19 + 7:58
11. Vozdová Aneta KSU9394 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:24 + 8:03
12. Procházková Klára LPU9451 OK Lokomotiva Pardubice 37:15 + 8:54
13. Benesová Jana SJH9451 SJH Jindřichův Hradec 38:06 + 9:45
14. Tesarová Markéta ZBM9456 SK Žabovřesky Brno 38:16 + 9:55
15. Kuberková Lucie LPM9451 OK Lokomotiva Plzeň 38:25 + 10:04
16. Kulhavá Sárka LPU9357 OK Lokomotiva Pardubice 38:46 + 10:25
17. Mrázová Pavla KAM9350 SK Kamenice 39:03 + 10:42
18. Tuzilová Magdaléna RBK9452 SK Radioklub Blansko 39:45 + 11:24
19. Kochová Nikola TUR9358 OOB TJ Turnov 40:29 + 12:08
20. Tesarová Marcela AOP9450 Přátelé orientačního běhu Opava 42:35 + 14:14
21. Jerábková Jitka TZL9453 SKOB Zlín 43:11 + 14:50
22. Hnilicová Sárka KSU9493 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:28 + 15:07
23. Koláriková Lucie TZL9451 SKOB Zlín 45:31 + 17:10
24. Koporová Petra ZBM9353 SK Žabovřesky Brno 48:10 + 19:49
Kosová Stepánka TRI9458 TJ TŽ Třinec DISK
Dlouhá Hana DKP9450 Oddíl OB Kotlářka 307:00 + 278:39
Svobodná Tereza DKP9350 Oddíl OB Kotlářka 308:00 + 279:39
D20B
2.20 km, 185 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chroustová Lenka ZBM9457 SK Žabovřesky Brno 34:02
2. Duchácková Katerina STH9356 SK Studenec 36:21 + 2:19
3. Teplá Barbora SJI9351 OK Jihlava 44:15 + 10:13
4. Jancová Jana VRB9450 SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 48:06 + 14:04
5. Charousková Lucie DOK9450 OK Doksy 49:55 + 15:53
Mikulásová Helena PGP9353 SK Praga DISK
D21E
3.60 km, 225 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Safka Brozková Dana SJC8156 Sportcentrum Jičín 36:28
2. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 37:52 + 1:24
3. Topinková Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 38:30 + 2:02
4. Kabáthová Eva ZBM8966 SK Žabovřesky Brno 40:24 + 3:56
5. Hermanová Zuzana LPU8752 OK Lokomotiva Pardubice 40:37 + 4:09
6. Duchová Iveta LPU8654 OK Lokomotiva Pardubice 41:37 + 5:09
7. Zverinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice 41:41 + 5:13
8. Omová Michaela TUR8153 OOB TJ Turnov 42:18 + 5:50
9. Knapová Jana LPU9053 OK Lokomotiva Pardubice 42:22 + 5:54
10. Kubátová Zuzka NPA9151 SK LOB Nová Paka 42:47 + 6:19
11. Przyczková Michaela LPU8499 OK Lokomotiva Pardubice 43:48 + 7:20
12. Hlavová Hana ZBM8888 SK Žabovřesky Brno 44:00 + 7:32
13. Mechlová Lenka SHK9051 TJ Slavia Hradec Králové 44:12 + 7:44
14. Kosová Denisa PHK9150 OK 99 Hradec Králové 44:13 + 7:45
15. Fenclová Marta LPU7667 OK Lokomotiva Pardubice 44:21 + 7:53
16. Heczková Bohdana VLI7750 Slavia Liberec orienteering 44:35 + 8:07
17. Hrstková Vladena PGP8753 SK Praga 44:40 + 8:12
18. Hepnerová Martina SHK8152 TJ Slavia Hradec Králové 45:00 + 8:32
19. Rufferová Iva TUR8354 OOB TJ Turnov 45:13 + 8:45
20. Brozková Radka SJC8456 Sportcentrum Jičín 45:15 + 8:47
21. Teplá Karolína SHK9251 TJ Slavia Hradec Králové 45:51 + 9:23
22. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 46:08 + 9:40
23. Hlavová Jindra ZBM8989 SK Žabovřesky Brno 46:28 + 10:00
24. Krafková Lucie TUR8650 OOB TJ Turnov 48:19 + 11:51
25. Jakobová Adélka UOL9052 SK UP Olomouc 48:25 + 11:57
26. Kosárková Iva AOP8152 Přátelé orientačního běhu Opava 48:59 + 12:31
27. Dittrichová Petra KON8787 KOB Konice 50:51 + 14:23
28. Kilarská Marcela VSP7151 USK Praha 51:07 + 14:39
29. Sklenárová Radka LCE9250 OOB TJ Slovan Luhačovice 51:13 + 14:45
30. Smidrkalová Monika NPA9051 SK LOB Nová Paka 53:13 + 16:45
D21A
3.30 km, 215 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Neradová Alena LIT8551 KOB Chemopetrol Litvínov 42:54
2. Valesová Jana PHK9154 OK 99 Hradec Králové 43:32 + 0:38
3. Jircáková Martina LCE8951 OOB TJ Slovan Luhačovice 45:49 + 2:55
4. Valachová Martina LPU9054 OK Lokomotiva Pardubice 46:35 + 3:41
5. Azebová Nina PHK8855 OK 99 Hradec Králové 47:04 + 4:10
6. Krejcíková Marie TZL9252 SKOB Zlín 47:43 + 4:49
7. Smutná Pavla VAM8651 OOB Vamberk 48:44 + 5:50
8. Kozinová Jana PGP6651 SK Praga 50:00 + 7:06
9. Hubácková Pavla LCE9252 OOB TJ Slovan Luhačovice 50:06 + 7:12
10. Jirácková Jana ZBM8661 SK Žabovřesky Brno 50:12 + 7:18
11. Gebauerová Jana ZBM7951 SK Žabovřesky Brno 50:22 + 7:28
12. Gabrovská Lucie TAP8854 KOB TRETRA Praha 50:34 + 7:40
13. Petrácková Klára LPU9261 OK Lokomotiva Pardubice 50:36 + 7:42
14. Kasková Katerina CHA7850 OK Chrastava 51:28 + 8:34
15. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:56 + 9:02
16. Cermáková Magdalena UOL9155 SK UP Olomouc 52:08 + 9:14
17. Svobodová Jitka DCE7450 KOB Dobřichovice 53:31 + 10:37
18. Peterová Vera DOB8751 KOB Dobruška 53:54 + 11:00
19. Vávrová Veronika ASU8598 Magnus Orienteering 54:16 + 11:22
20. Hancová Marie SNA8255 TJ START Náchod 54:32 + 11:38
21. Petrzelová Tereza LTU8950 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:53 + 11:59
22. Dolezalová Monika KAM8851 SK Kamenice 55:00 + 12:06
23. Burdová Adéla LDC9152 KOB Děčín 55:39 + 12:45
24. Zurynková Jana EKP7053 VŠTJ Ekonom Praha 55:45 + 12:51
25. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 55:53 + 12:59
26. Zamazalová Katerina TAP9053 KOB TRETRA Praha 57:16 + 14:22
27. Mezníková Lucie ZBM9150 SK Žabovřesky Brno 57:31 + 14:37
28. Horácková Katerina VLI8150 Slavia Liberec orienteering 58:24 + 15:30
29. Kopácková Iva CHT8851 OOB SK Chrast 58:56 + 16:02
30. Vildmonová Pavla LBE7451 TJ Lokomotiva Beroun 59:22 + 16:28
31. Horová Magda VSP5450 USK Praha 59:32 + 16:38
32. Janecková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 60:11 + 17:17
33. Henychová Zuzana VLI6151 Slavia Liberec orienteering 60:34 + 17:40
34. Stehlíková Jana TZL8658 SKOB Zlín 60:55 + 18:01
35. Tvaruzková Petra ZBM8459 SK Žabovřesky Brno 61:07 + 18:13
36. Králová Michaela CTB7959 SK OB Chotěboř 61:29 + 18:35
37. Schütznerová Lucie SNA8551 TJ START Náchod 62:08 + 19:14
38. Sedlácková Martina TUR7959 OOB TJ Turnov 62:17 + 19:23
39. Krízová Lenka TTR8551 OOB Třebíč 63:25 + 20:31
40. Spicarová Michaela SJC8754 Sportcentrum Jičín 64:00 + 21:06
41. Ulahelová Jana LTU8451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 64:13 + 21:19
42. Prchalová Ivana SMR8754 SK SNS Smržovka 64:25 + 21:31
43. Ondrácková Veronika EKP7850 VŠTJ Ekonom Praha 64:41 + 21:47
44. Spurná Martina PGP8556 SK Praga 65:18 + 22:24
45. Wurzelová Hana OSN8972 SK OS Nové Město n. M. 65:37 + 22:43
46. Matejková Hana TBM8954 KOS TJ Tesla Brno 67:21 + 24:27
47. Klíchová Jana SSU8151 SK Severka Šumperk 67:26 + 24:32
48. Bialozytová Tereza ZBM9050 SK Žabovřesky Brno 67:59 + 25:05
49. Adamová Eva VBM8772 VSK Mendelu Brno 71:17 + 28:23
50. Koppová Ingrid SLP7960 OOB Slavia Praha 73:25 + 30:31
51. Palasová Petra ZBM8658 SK Žabovřesky Brno 85:23 + 42:29
Mesiarkinová Kamila MBM8282 O-mikron DISK
Tichovská Hana PGP6652 SK Praga DISK
D21B
2.80 km, 190 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ondrejová Dita Terezie SHK8550 TJ Slavia Hradec Králové 38:09
2. Alblová Lucie LME7555 SK Los Mělník 40:08 + 1:59
3. Svíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 40:13 + 2:04
4. Klinkerová Jitka KAM6450 SK Kamenice 40:22 + 2:13
5. Chromá Adéla ZBM8870 SK Žabovřesky Brno 40:24 + 2:15
6. Stanková Lucie DOB8756 KOB Dobruška 40:28 + 2:19
7. Vlazná Lucie LCE8751 OOB TJ Slovan Luhačovice 41:47 + 3:38
8. Hulcová Pavla KSH7753 OOB TJ Kašperské Hory 42:11 + 4:02
9. Tucková Monika BOR7650 OK Jiskra Nový Bor 42:15 + 4:06
10. Tomesová Daniela SJC8451 Sportcentrum Jičín 42:38 + 4:29
11. Hermannová Anna TAP9251 KOB TRETRA Praha 43:06 + 4:57
12. Sedlácková Oldriska BOR8752 OK Jiskra Nový Bor 43:12 + 5:03
13. Precechtelová Tereza DOB8971 KOB Dobruška 43:21 + 5:12
14. Hojná Silvie SCP7950 OK Sparta Praha 44:01 + 5:52
15. Svihovská Eva SJC8352 Sportcentrum Jičín 44:12 + 6:03
16. Pekárková Monika RBK9252 SK Radioklub Blansko 44:56 + 6:47
17. Bozdechová Lenka PGP8254 SK Praga 45:03 + 6:54
18. Kasparová Sárka AOP7251 Přátelé orientačního běhu Opava 45:34 + 7:25
19. Kvapilová Lenka TUV8151 SOK TJ Turnov 45:51 + 7:42
20. Pokorná Kristyna EKP8351 VŠTJ Ekonom Praha 46:22 + 8:13
21. Kohlová Zuzana KPY8852 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 46:48 + 8:39
22. Stulíková Barbora SHK8552 TJ Slavia Hradec Králové 47:05 + 8:56
23. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 47:06 + 8:57
24. Kukolová Sárka LCE9251 OOB TJ Slovan Luhačovice 50:41 + 12:32
25. Posseltová Tereza TJN9252 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:23 + 13:14
26. Neradová Eva LIT8951 KOB Chemopetrol Litvínov 52:05 + 13:56
27. Horová Klára PGP8455 SK Praga 52:18 + 14:09
28. Cerníková Barbora DOB7878 KOB Dobruška 56:53 + 18:44
29. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 62:56 + 24:47
30. Pavlíková Klára LIT7451 KOB Chemopetrol Litvínov 63:26 + 25:17
31. Darmovzalová Lenka PGP7951 SK Praga 63:43 + 25:34
32. Kozumplíková Alice RBK8151 SK Radioklub Blansko 66:22 + 28:13
Urbanová Johana PZR9251 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
D21C
2.50 km, 155 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalinová Markéta EKP8259 VŠTJ Ekonom Praha 41:40
2. Chaloupková Marie SLP8151 OOB Slavia Praha 51:36 + 9:56
3. Drzková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 51:46 + 10:06
4. Reznícková Tereza SJI9056 OK Jihlava 53:23 + 11:43
5. Pavlíková CHA6500 OK Chrastava 54:14 + 12:34
6. Karasová Jana FSP6153 VŠTJ Stavební fakulta Praha 57:00 + 15:20
7. Winkler Hanna LPM8051 OK Lokomotiva Plzeň 57:52 + 16:12
8. Melichárková Kristyna TZL8888 SKOB Zlín 58:10 + 16:30
9. Rudolfová Jana SJC7752 Sportcentrum Jičín 59:25 + 17:45
10. Procházková Zuzana KPY8650 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 59:55 + 18:15
11. Loosová Lenka VLI8152 Slavia Liberec orienteering 60:02 + 18:22
12. Palupcíková Nikola LCE9151 OOB TJ Slovan Luhačovice 65:32 + 23:52
13. Voborská Jana PGP8454 SK Praga 69:48 + 28:08
14. Sebková Jana SCP9250 OK Sparta Praha 83:55 + 42:15
Peterková Viktorie LLI7551 TJ Loko Liberec DISK
D35B
2.70 km, 205 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Teringlová Martina VCB7851 TJ OB České Budějovice 37:45
2. Chaloupská Pavlína PHK7051 OK 99 Hradec Králové 39:04 + 1:19
3. Rysavá Magdalena PGP7650 SK Praga 39:19 + 1:34
4. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 39:56 + 2:11
5. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 40:16 + 2:31
6. Simsová Jana MFP7651 VŠSK MFF UK Praha 40:49 + 3:04
7. Arnostová Katerina VSP7652 USK Praha 41:13 + 3:28
8. Kucerová Marie VSP7551 USK Praha 41:20 + 3:35
9. Hasmanová Lenka VPM7551 KOS Slavia VŠ Plzeň 42:40 + 4:55
10. Zakourilová Helena VSP7453 USK Praha 44:10 + 6:25
11. Skáchová Petra SLP7051 OOB Slavia Praha 46:22 + 8:37
12. Kopecká Marcela PHK6852 OK 99 Hradec Králové 47:29 + 9:44
13. Skorpilová Jana SJC7451 Sportcentrum Jičín 48:25 + 10:40
14. Vandasová Markéta VAM7250 OOB Vamberk 48:55 + 11:10
15. Nechanická Daniela OSN7557 SK OS Nové Město n. M. 49:57 + 12:12
16. Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín 53:14 + 15:29
17. Kuzelová Michaela FSP7851 VŠTJ Stavební fakulta Praha 53:46 + 16:01
18. Asterová Jana SLA7451 SKOB Slaný 54:15 + 16:30
19. Mrázková Jana TUR7850 OOB TJ Turnov 55:35 + 17:50
20. Dolejsí Lenka STB7499 TJ Stadion Nový Bor 56:26 + 18:41
21. Zemlová Eva KAM7550 SK Kamenice 58:08 + 20:23
22. Smolková Alena PGP6450 SK Praga 61:11 + 23:26
23. Chvátilová Pavlína PHK7450 OK 99 Hradec Králové 64:53 + 27:08
24. Simková Markéta LME7755 SK Los Mělník 68:30 + 30:45
25. Richtrová Lucie VPM7451 KOS Slavia VŠ Plzeň 75:11 + 37:26
Janousková Iveta BOR7457 OK Jiskra Nový Bor DISK
D40B
2.50 km, 190 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smutná Jana VAM6251 OOB Vamberk 34:51
2. Paroulková Iva LLI7151 TJ Loko Liberec 38:29 + 3:38
3. Skvorová Zuzana KAM7350 SK Kamenice 39:58 + 5:07
4. Svadlenová Ivana CHC7151 K.O.B. Choceň 41:22 + 6:31
5. Cechová Zuzana SJI6951 OK Jihlava 41:47 + 6:56
6. Kamenická Lenka OSN6955 SK OS Nové Město n. M. 42:27 + 7:36
7. Teplá Hana SHK6561 TJ Slavia Hradec Králové 42:49 + 7:58
8. Klapalová Jana VAM6451 OOB Vamberk 42:54 + 8:03
9. Koberová Lenka LPU6954 OK Lokomotiva Pardubice 43:20 + 8:29
10. Hirsová Marcela VBM7079 VSK Mendelu Brno 44:03 + 9:12
11. Kaplanová Iva LPU6859 OK Lokomotiva Pardubice 45:41 + 10:50
12. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 46:22 + 11:31
13. Stanková Marcela VPM6951 KOS Slavia VŠ Plzeň 48:16 + 13:25
14. Kováríková Erika KAM7252 SK Kamenice 48:20 + 13:29
15. Forstová Lenka MFP6850 VŠSK MFF UK Praha 49:32 + 14:41
16. Svecová Iva CHT7151 OOB SK Chrast 50:21 + 15:30
17. Horáková Lenka VSP7255 USK Praha 51:45 + 16:54
18. Posseltová Romana TJN7050 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:58 + 17:07
19. Sieglová Dása MFP7050 VŠSK MFF UK Praha 54:15 + 19:24
20. Semíková Iva KAM6850 SK Kamenice 55:28 + 20:37
21. Tloustová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 55:41 + 20:50
22. Dulovcová Marie KRE7051 OOB TJ Sokol Křemže 56:22 + 21:31
23. Myslivcová Lenka SHK7051 TJ Slavia Hradec Králové 56:54 + 22:03
24. Zlesáková Stána CHT7352 OOB SK Chrast 58:05 + 23:14
25. Safková Petra KAM6650 SK Kamenice 59:28 + 24:37
26. Hejnalová Hana PHK6151 OK 99 Hradec Králové 60:09 + 25:18
27. Fürstová Katka LLI6950 TJ Loko Liberec 63:49 + 28:58
28. Benesová Jaroslava DKL7050 KOB Kladno 64:56 + 30:05
29. Srámková Iva MFP7251 VŠSK MFF UK Praha 65:24 + 30:33
30. Kroniková Jana SHK7350 TJ Slavia Hradec Králové 65:54 + 31:03
31. Kubecová Jana STB7399 TJ Stadion Nový Bor 66:03 + 31:12
32. Hancová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 69:57 + 35:06
33. Eichlerová Jana KAS7051 KOB Kamenický Šenov 71:21 + 36:30
34. Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 72:39 + 37:48
35. Riby Katerina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 74:58 + 40:07
36. Pilná Libuse VRL7153 OOS TJ Spartak Vrchlabí 76:52 + 42:01
37. Cermáková Renata LPU6553 OK Lokomotiva Pardubice 83:47 + 48:56
38. Wanková Dita VRL7151 OOS TJ Spartak Vrchlabí 93:58 + 59:07
Kavalírová Katerina PHK6756 OK 99 Hradec Králové DISK
D45B
2.30 km, 185 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nemecková Jarmila OKP6650 SK OK 24 Praha 38:03
2. Karlberg Lina 54S0001 Tullinge SK 38:29 + 0:26
3. Kucharová Ada TBM5855 KOS TJ Tesla Brno 38:48 + 0:45
4. Komersová Jana KNC6550 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 39:06 + 1:03
5. Wurzelová Dana CHT6654 OOB SK Chrast 39:45 + 1:42
6. Ciháková Lenka KNC6750 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 40:46 + 2:43
7. Lisá Monika ONO6750 SKOB Ostrov 41:37 + 3:34
8. Fantová Libuse EKP5650 VŠTJ Ekonom Praha 42:28 + 4:25
9. Maresová Pavlína BOR6651 OK Jiskra Nový Bor 43:14 + 5:11
10. Thynová Ivana SHK6651 TJ Slavia Hradec Králové 44:56 + 6:53
11. Cechlovská Jana CHA6250 OK Chrastava 45:38 + 7:35
12. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 46:18 + 8:15
13. Abelová Ivana STB6798 TJ Stadion Nový Bor 46:58 + 8:55
14. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Sokol Hostivice 47:27 + 9:24
15. Pávková Jana BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 48:19 + 10:16
16. Hasalová Jana PGP6751 SK Praga 51:32 + 13:29
17. Müllerová Zorka VAM6767 OOB Vamberk 51:39 + 13:36
18. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:00 + 15:57
19. Koucká Ivana EKP6850 VŠTJ Ekonom Praha 54:15 + 16:12
20. Veljaciková Markéta SCP6451 OK Sparta Praha 54:21 + 16:18
21. Zimmermannová Milena KRE6851 OOB TJ Sokol Křemže 55:24 + 17:21
22. Jezková Regina PGP6352 SK Praga 55:45 + 17:42
23. Veverková Yveta VAM6452 OOB Vamberk 56:34 + 18:31
24. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 58:34 + 20:31
25. Tichá Jana TJH6451 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 78:54 + 40:51
Burdová Simona LDC6851 KOB Děčín DISK
Cervinková Jitka OKP6451 SK OK 24 Praha DISK
Sebková Helena SCP6750 OK Sparta Praha DISK
Illnerová Daniela DKP6651 Oddíl OB Kotlářka 300:00 + 261:57
D50B
2.10 km, 155 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 32:09
2. Kraemer Karin 18D5000 Post SV Dresden 32:24 + 0:15
3. Behounová Jirina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 35:48 + 3:39
4. Sedivá Miroslava EKP5750 VŠTJ Ekonom Praha 37:15 + 5:06
5. Benesová Iva SJC6151 Sportcentrum Jičín 38:28 + 6:19
6. Havlícková Jindra KNC6150 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 39:08 + 6:59
7. Petrzelová Alena LTU6351 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:15 + 8:06
8. Michálková Jirina VSP6151 USK Praha 40:48 + 8:39
9. Panchártková Jitka PHK5951 OK 99 Hradec Králové 41:02 + 8:53
10. Bravená Alexandra VBM6155 VSK Mendelu Brno 43:05 + 10:56
11. Petrová Vera VLI6251 Slavia Liberec orienteering 43:28 + 11:19
12. Kovarícková Darja KRE6352 OOB TJ Sokol Křemže 44:03 + 11:54
13. Balcarová Eva PHK5952 OK 99 Hradec Králové 46:52 + 14:43
14. Klusácková Jitka TTR6152 OOB Třebíč 47:33 + 15:24
15. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 48:12 + 16:03
16. Nydrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:53 + 18:44
17. Kovárová Alena LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 51:40 + 19:31
18. Vecerová Ivana TJN6052 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 52:49 + 20:40
19. Kosková Vlasta LLI6351 TJ Loko Liberec 55:13 + 23:04
20. Syslová Drahomíra PGP5650 SK Praga 68:29 + 36:20
21. Nováková Pavla DOK5950 OK Doksy 73:04 + 40:55
D55B
2.00 km, 145 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 31:18
2. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 36:06 + 4:48
3. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 36:51 + 5:33
4. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 41:59 + 10:41
5. Bláhová Luba SHK5852 TJ Slavia Hradec Králové 42:13 + 10:55
6. Pokorná Eva TCB5751 SK Technik České Budějovice 42:28 + 11:10
7. Konopácová Jana TUR5650 OOB TJ Turnov 42:42 + 11:24
7. Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha 42:42 + 11:24
9. Dolezalová Vlasta PGP5550 SK Praga 43:46 + 12:28
10. Strossová Jirina DCE5650 KOB Dobřichovice 44:25 + 13:07
11. Bradnová Vera CHA5550 OK Chrastava 45:16 + 13:58
12. Matousková Marie LJN5550 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 47:58 + 16:40
13. Jansová Alena CHT5852 OOB SK Chrast 48:17 + 16:59
14. Kuncová Jirina TJN5752 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 54:20 + 23:02
15. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 54:46 + 23:28
16. Novotná Jirina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 62:30 + 31:12
17. Zavadilová Nada SCP5450 OK Sparta Praha 72:00 + 40:42
Dudová Hana DKP5752 Oddíl OB Kotlářka 301:00 + 269:42
Mrázková Ivana DKP5650 Oddíl OB Kotlářka 302:00 + 270:42
D60B
1.70 km, 100 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kohoutová Jitrenka CHA5150 OK Chrastava 31:34
2. Horácková Stanislava VLI4950 Slavia Liberec orienteering 32:42 + 1:08
3. Tvrdková Eva LBE5150 TJ Lokomotiva Beroun 34:13 + 2:39
4. Neradová Alena LIT5051 KOB Chemopetrol Litvínov 34:42 + 3:08
5. Omová Jana TUR5150 OOB TJ Turnov 35:26 + 3:52
6. Bartonová Marie BOR5351 OK Jiskra Nový Bor 35:42 + 4:08
7. Sevcíková Alena CHA5351 OK Chrastava 36:47 + 5:13
8. Krízová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 37:46 + 6:12
9. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 37:51 + 6:17
10. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 40:46 + 9:12
11. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 51:35 + 20:01
12. Nedvídková Jitka DLT5151 KrOB Rozmarýn Litoměřice 76:12 + 44:38
Stehnová Hana DKP5150 Oddíl OB Kotlářka 309:00 + 277:26
D65B
1.70 km, 100 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kari Timenes 23N0002 Imas IL 24:55
2. Gavendová Anna TRI4650 TJ TŽ Třinec 38:36 + 13:41
3. Kubátová Milada PGP4750 SK Praga 39:01 + 14:06
4. Dvoráková Ladislava PGP4451 SK Praga 41:32 + 16:37
5. Kasková Eva CHA4650 OK Chrastava 46:46 + 21:51
6. Knoblochová Vera VRL4851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:21 + 22:26
7. Rysavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja 50:45 + 25:50
8. Nejezchlebová Vera KAS4551 KOB Kamenický Šenov 55:52 + 30:57
9. Krtenská Leontina BOR4650 OK Jiskra Nový Bor 57:53 + 32:58
10. Hankovská Jana PGP4050 SK Praga 59:39 + 34:44
11. Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha 76:48 + 51:53
12. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 76:56 + 52:01
H10C
2.30 km, 115 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wanek Hubert VRL0302 OOS TJ Spartak Vrchlabí 19:59
2. Tokár Radim NEJ0300 TJ Jiskra Nejdek 21:08 + 1:09
3. Gajda Martin VSP0404 USK Praha 22:20 + 2:21
4. Peterka Jakub LLI0404 TJ Loko Liberec 23:01 + 3:02
5. Srámek Jaromír MFP0303 VŠSK MFF UK Praha 24:49 + 4:50
6. Skácha Vít KAM0309 SK Kamenice 24:59 + 5:00
7. Sauli Filip VPM0301 KOS Slavia VŠ Plzeň 25:07 + 5:08
8. Dundácek Karel SJH0401 SJH Jindřichův Hradec 26:45 + 6:46
9. Venhoda Matej SJI0301 OK Jihlava 27:19 + 7:20
10. Zrník Tomás OSN0606 SK OS Nové Město n. M. 28:30 + 8:31
11. Kozina Stepán PGP0300 SK Praga 28:55 + 8:56
12. Janousek Slávek BOR0400 OK Jiskra Nový Bor 29:13 + 9:14
13. Horák Pavel ml. VSP0301 USK Praha 30:34 + 10:35
14. Martínek Jaroslav KPY0300 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 32:09 + 12:10
15. Kovárík Tomás KAM0300 SK Kamenice 32:43 + 12:44
16. Baldrián Tomás VSP0405 USK Praha 33:32 + 13:33
17. Král Adam CTB0501 SK OB Chotěboř 36:06 + 16:07
18. Kucera Jáchym DOR0301 OK Dobříš 36:09 + 16:10
19. Bolehovsky Daniel EKP0508 VŠTJ Ekonom Praha 36:39 + 16:40
20. Kolár Simon HOR0400 TJ Jiskra Hořice 39:46 + 19:47
21. Zakouril Matyás VSP0400 USK Praha 41:24 + 21:25
22. Duchoslav Radek LME0402 SK Los Mělník 45:37 + 25:38
23. Zlesák Matyás CHT0601 OOB SK Chrast 46:32 + 26:33
24. Kalous Tomás EKP0601 VŠTJ Ekonom Praha 46:42 + 26:43
25. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 54:16 + 34:17
26. Novy Jáchym DOR0502 OK Dobříš 55:09 + 35:10
27. Blaha Michal EKP0402 VŠTJ Ekonom Praha 67:55 + 47:56
28. Hampl Jakub LME0500 SK Los Mělník 73:07 + 53:08
29. Vlachovsky Vojtech LME0502 SK Los Mělník 75:08 + 55:09
Pavlík Matej LIT0401 KOB Chemopetrol Litvínov DISK
Chaloupsky Jakub PHK0302 OK 99 Hradec Králové DISK
H12C
2.00 km, 115 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gajda Jan KAM0105 SK Kamenice 21:04
2. Marecek Simon CHT0202 OOB SK Chrast 22:41 + 1:37
3. Paroulek Lukás LLI0201 TJ Loko Liberec 22:58 + 1:54
4. Simsa Martin MFP0300 VŠSK MFF UK Praha 23:00 + 1:56
5. Siegl Matyás MFP0103 VŠSK MFF UK Praha 24:00 + 2:56
6. Safka Sebastian KAM0101 SK Kamenice 24:06 + 3:02
7. Rücker Jan HOR0201 TJ Jiskra Hořice 24:08 + 3:04
8. Nechanicky Jan OSN0200 SK OS Nové Město n. M. 25:44 + 4:40
9. Chaloupsky PHK OK 99 Hradec Králové 26:35 + 5:31
10. Hasman Marek VPM0201 KOS Slavia VŠ Plzeň 27:23 + 6:19
11. Klaska Martin DKP0100 Oddíl OB Kotlářka 28:38 + 7:34
12. Subrt Matej DKP0205 Oddíl OB Kotlářka 29:12 + 8:08
13. Bradác David LLI0203 TJ Loko Liberec 32:19 + 11:15
14. Vébr Tomás HAV0200 SKOB Baník Havířov 32:26 + 11:22
15. Forst Antonín MFP0101 VŠSK MFF UK Praha 32:45 + 11:41
16. Vodrázka Matej VLI0101 Slavia Liberec orienteering 33:49 + 12:45
17. Lustig Adam DKP0202 Oddíl OB Kotlářka 33:59 + 12:55
18. Pavlík Ondrej LIT0101 KOB Chemopetrol Litvínov 91:42 + 70:38
Bolehovsky Michal EKP0200 VŠTJ Ekonom Praha DISK
Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
H14B
2.40 km, 155 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krivda Tomás CHC9901 K.O.B. Choceň 23:15
2. Skvor Ota KAM9900 SK Kamenice 26:44 + 3:29
3. Mares Vít BOR0000 OK Jiskra Nový Bor 26:45 + 3:30
4. Rusin Jan BRU0001 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 27:59 + 4:44
5. Thor Tomás TUV9903 SOK TJ Turnov 28:14 + 4:59
6. Roudny Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice 28:48 + 5:33
7. Sebek Petr DKP9903 Oddíl OB Kotlářka 29:19 + 6:04
8. Ullrich Jakub BOR9900 OK Jiskra Nový Bor 29:44 + 6:29
9. Hasek Jan VPM0001 KOS Slavia VŠ Plzeň 31:13 + 7:58
10. Richtr Lukás VPM0204 KOS Slavia VŠ Plzeň 31:35 + 8:20
11. Volák Ondrej BRU0006 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 31:48 + 8:33
12. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 32:50 + 9:35
13. Janovsky Tomás PGP0101 SK Praga 33:21 + 10:06
14. Lejbl Ladislav LBE0000 TJ Lokomotiva Beroun 33:54 + 10:39
15. Melichar Petr LLI0001 TJ Loko Liberec 34:13 + 10:58
16. Kavalír Jáchym PHK9901 OK 99 Hradec Králové 35:02 + 11:47
17. Fencl Jonás LPU9902 OK Lokomotiva Pardubice 35:23 + 12:08
18. Lejbl Jakub LBE0200 TJ Lokomotiva Beroun 37:20 + 14:05
19. Pavlovec Dan BOR0001 OK Jiskra Nový Bor 38:02 + 14:47
20. Bradác Jakub LLI0002 TJ Loko Liberec 39:28 + 16:13
21. Bíly Jakub LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:37 + 17:22
22. Svadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň 40:44 + 17:29
23. Roudny Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 42:47 + 19:32
24. Hasman Ondrej VPM0002 KOS Slavia VŠ Plzeň 43:15 + 20:00
25. Cech Petr SJI0001 OK Jihlava 49:42 + 26:27
26. Smaus Antonín TJN0001 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 51:47 + 28:32
27. Svec Martin CHT9902 OOB SK Chrast 53:09 + 29:54
28. Kulhavy Tadeás LPU0005 OK Lokomotiva Pardubice 63:09 + 39:54
29. Aschermann Martin VSP0001 USK Praha 63:11 + 39:56
30. Nemecek Krystof JPV9919 Oddíl OS SK Prostějov 73:52 + 50:37
31. Solomko Adam BSO0002 KOB Baník Sokolov 76:26 + 53:11
32. Pockley Jakub MFP0000 VŠSK MFF UK Praha 90:49 + 67:34
33. Senkyr Matej SJI9902 OK Jihlava 95:41 + 72:26
Masata Metodej PHK9905 OK 99 Hradec Králové DISK
Visna Matej DKP9904 Oddíl OB Kotlářka 303:00 + 279:45
H16A
2.60 km, 195 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sykora Vojtech LCE9801 OOB TJ Slovan Luhačovice 25:44
2. Wolf Filip TUR9701 OOB TJ Turnov 26:19 + 0:35
3. Netuka Vojtech SHK9701 TJ Slavia Hradec Králové 26:30 + 0:46
4. Matejka Lukás LTP9802 OOB TJ Lokomotiva Teplice 27:21 + 1:37
5. Ruzicka Adam PHK9704 OK 99 Hradec Králové 28:18 + 2:34
6. Semerád Antonín DKP9801 Oddíl OB Kotlářka 29:04 + 3:20
7. Jíra Tomás KAM9802 SK Kamenice 29:22 + 3:38
8. Fryba Dominik SJI9702 OK Jihlava 29:24 + 3:40
9. Mielec Jaromír AOV9701 OOB TJ Baník Ostrava 29:42 + 3:58
10. Cienciala Jan TRI9801 TJ TŽ Třinec 29:57 + 4:13
11. Bendák Jan LTU9801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 29:58 + 4:14
12. Kocí Josef JPV9824 Oddíl OS SK Prostějov 30:44 + 5:00
13. Melichar Vojtech LLI9802 TJ Loko Liberec 30:52 + 5:08
14. Vandas Daniel PHK9805 OK 99 Hradec Králové 31:52 + 6:08
15. Vystavel Ondrej JPV9807 Oddíl OS SK Prostějov 31:54 + 6:10
16. Hirs Otakar VBM9801 VSK Mendelu Brno 32:09 + 6:25
17. Gebrt Jan SHK9801 TJ Slavia Hradec Králové 32:14 + 6:30
18. Stary Ondra VRL9802 OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:15 + 6:31
19. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 32:59 + 7:15
20. Kostejn Vít DOK9800 OK Doksy 33:38 + 7:54
21. Kanta Martin LPU9705 OK Lokomotiva Pardubice 33:52 + 8:08
22. Lanc Vojtech TRI9807 TJ TŽ Třinec 34:15 + 8:31
23. Zikmund Zdenek SJC9703 Sportcentrum Jičín 34:30 + 8:46
24. Valásek Jirí KAM9700 SK Kamenice 35:13 + 9:29
25. Jezek Ondrej SLA9701 SKOB Slaný 35:26 + 9:42
26. Sedlácek Ondrej HLV9732 KČT - OB Holešov 36:58 + 11:14
27. Ptácek Patrik BBM9800 BETA URSUS Orienteering 37:30 + 11:46
28. Mikel David TZL9703 SKOB Zlín 43:40 + 17:56
29. Beránek Petr BOR OK Jiskra Nový Bor 44:42 + 18:58
30. Cernocky Libor LCE9803 OOB TJ Slovan Luhačovice 51:42 + 25:58
31. Podmolík Josef TZL9701 SKOB Zlín 59:55 + 34:11
Boril Jan SJI9700 OK Jihlava DISK
H16B
2.20 km, 185 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Werner Michal PGP9705 SK Praga 29:18
2. Vlásek Jakub TAP9702 KOB TRETRA Praha 30:11 + 0:53
3. Brázdil Petr ODV9700 TJ Aero Odolena Voda 30:22 + 1:04
4. Janecek Mirek TJN9804 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:11 + 1:53
5. Najman Matous DKP9800 Oddíl OB Kotlářka 31:24 + 2:06
6. Smaus Jan TJN9700 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 32:27 + 3:09
7. Zacha Jirí SJI9703 OK Jihlava 33:34 + 4:16
8. Ludvík Matyás STB9801 TJ Stadion Nový Bor 33:57 + 4:39
9. Birnbaum Adam BOR9802 OK Jiskra Nový Bor 34:51 + 5:33
10. Manák Michal PHK9801 OK 99 Hradec Králové 36:45 + 7:27
11. Kalista Michael LBE9701 TJ Lokomotiva Beroun 36:52 + 7:34
12. Locker Tomás SRK9802 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 36:55 + 7:37
13. Novák Ales ODV9805 TJ Aero Odolena Voda 37:35 + 8:17
14. Hasal Martin PGP9804 SK Praga 39:06 + 9:48
15. Nechuta David PZR9701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 40:50 + 11:32
16. Zieba Jakub NEJ9800 TJ Jiskra Nejdek 41:11 + 11:53
17. Ondrejcek Jirí ODV9800 TJ Aero Odolena Voda 42:24 + 13:06
18. Zák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice 42:35 + 13:17
19. Dolezal Vít SJC9802 Sportcentrum Jičín 42:43 + 13:25
20. Borovicka Tomás FSP9801 VŠTJ Stavební fakulta Praha 44:13 + 14:55
21. Ransdorf Jakub TAP9805 KOB TRETRA Praha 49:24 + 20:06
22. Mach Matej LME9901 SK Los Mělník 56:58 + 27:40
23. Cermák Adam PGP9701 SK Praga 63:42 + 34:24
24. Benes Jan DKL9800 KOB Kladno 79:57 + 50:39
Pek Daniel SHK9803 TJ Slavia Hradec Králové DISK
H18A
2.70 km, 210 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fürst Matous LLI9603 TJ Loko Liberec 24:59
2. Horák Patrik TUR9502 OOB TJ Turnov 25:18 + 0:19
3. Cech Jan SJI9601 OK Jihlava 26:16 + 1:17
4. Pavlovec Jan BOR9503 OK Jiskra Nový Bor 26:38 + 1:39
5. Masata Matej PHK9601 OK 99 Hradec Králové 27:12 + 2:13
6. Ptácek Pavel BBM9600 BETA URSUS Orienteering 28:24 + 3:25
7. Vesely Jakub PGP9503 SK Praga 28:53 + 3:54
8. Mudrák Stepán LCE9601 OOB TJ Slovan Luhačovice 29:32 + 4:33
9. Matus Vojtech VRB9606 SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 30:04 + 5:05
10. Janeba Vladimír CHC9602 K.O.B. Choceň 30:20 + 5:21
11. Slíva Jan LCE9602 OOB TJ Slovan Luhačovice 32:17 + 7:18
12. Hruska Jakub ZBM9515 SK Žabovřesky Brno 32:28 + 7:29
13. Chmelar Martin ASU9505 Magnus Orienteering 32:34 + 7:35
14. Horácek Petr PHK9602 OK 99 Hradec Králové 33:33 + 8:34
15. Glonek Jakub AOV9602 OOB TJ Baník Ostrava 33:36 + 8:37
16. Krivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň 34:25 + 9:26
17. Picek Stepán TJN9601 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 34:27 + 9:28
18. Vacek Vojtech SJI9602 OK Jihlava 34:29 + 9:30
19. Zádera Pavel BBM9500 BETA URSUS Orienteering 34:44 + 9:45
20. Stál Jan SJC9601 Sportcentrum Jičín 35:05 + 10:06
21. Deml Tomás LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice 35:12 + 10:13
22. Málek Jan PZR9505 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 36:40 + 11:41
23. Kamenicky Jeronym OSN9549 SK OS Nové Město n. M. 38:49 + 13:50
24. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 39:08 + 14:09
25. Boskovsky Vojtech DOK9601 OK Doksy 39:14 + 14:15
26. Sadílek Jan TZL9601 SKOB Zlín 50:24 + 25:25
Wanek Adam VRL9501 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
Kaplan Martin LPU9609 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Kettner Vojtech KAM9601 SK Kamenice DISK
Illner Vojtech DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 258:00 + 233:01
H18B
2.30 km, 165 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Burda Matej LDC9602 KOB Děčín 26:04
2. Aster Tomás SLA9602 SKOB Slaný 26:58 + 0:54
3. Ptácek Martin SRK9509 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 28:14 + 2:10
4. Nejman Stanislav CHA9500 OK Chrastava 29:14 + 3:10
5. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 29:32 + 3:28
6. Posselt Martin TJN9501 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 30:04 + 4:00
7. Landovsky Jakub PGP9601 SK Praga 32:52 + 6:48
8. Jurica Jan LPU9611 OK Lokomotiva Pardubice 33:17 + 7:13
9. Hájek Vojtech TJN9502 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 36:14 + 10:10
10. Trejbal Václav SHK9604 TJ Slavia Hradec Králové 38:04 + 12:00
11. Koumar Frantisek SJI9501 OK Jihlava 48:45 + 22:41
12. Vanis Ondrej TJN9500 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 49:51 + 23:47
H20A
3.00 km, 200 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hadac Filip AOP9301 Přátelé orientačního běhu Opava 28:05
2. Semík Ondrej KAM9401 SK Kamenice 29:03 + 0:58
3. Hubácek Jonás LCE9501 OOB TJ Slovan Luhačovice 29:24 + 1:19
4. Chloupek Adam ZBM9300 SK Žabovřesky Brno 29:57 + 1:52
5. Kettner Lukás KAM9403 SK Kamenice 31:15 + 3:10
6. Vavrys Johan LCE9302 OOB TJ Slovan Luhačovice 31:28 + 3:23
7. Závesky Filip LPU9306 OK Lokomotiva Pardubice 32:28 + 4:23
8. Kos Tomás LPU9303 OK Lokomotiva Pardubice 32:30 + 4:25
9. Klusácek Jan TTR9301 OOB Třebíč 32:53 + 4:48
10. Grundmann Jan LPU9410 OK Lokomotiva Pardubice 33:16 + 5:11
11. Kaspar Michal TZL9308 SKOB Zlín 33:37 + 5:32
12. Horvát Petr ASU9447 Magnus Orienteering 34:11 + 6:06
13. Rusy Tomás KAM9301 SK Kamenice 34:19 + 6:14
14. Cermák Jan LPU9301 OK Lokomotiva Pardubice 34:35 + 6:30
15. Argalás Michal TRI9301 TJ TŽ Třinec 34:39 + 6:34
16. Kubelka Tomás LPU9307 OK Lokomotiva Pardubice 35:26 + 7:21
17. Kolárik Tomás TZL9302 SKOB Zlín 36:32 + 8:27
17. Rossmanith Vojta AOP9302 Přátelé orientačního běhu Opava 36:32 + 8:27
19. Shánel Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 37:02 + 8:57
20. Sincl Jirí ASU9446 Magnus Orienteering 38:23 + 10:18
21. Skoupy Jan STE9411 SK SKI-OB Šternberk 38:27 + 10:22
22. Sákr Vít BOR9301 OK Jiskra Nový Bor 38:56 + 10:51
23. Uhlír Marek LBE9400 TJ Lokomotiva Beroun 40:25 + 12:20
24. Kamenicky Tobiás OSN9339 SK OS Nové Město n. M. 41:25 + 13:20
25. Zakouril Vít TUR9301 OOB TJ Turnov 42:28 + 14:23
26. Schäfer Jan TZL9301 SKOB Zlín 42:45 + 14:40
27. Dvorácek Radek ASU9445 Magnus Orienteering 43:28 + 15:23
28. Obrátil Stepán ABM9409 KOB Moira Brno 44:30 + 16:25
29. Láznicka Jan TZL9405 SKOB Zlín 45:23 + 17:18
30. Smejc Jakub SJC9401 Sportcentrum Jičín 45:32 + 17:27
31. Brlica Pavel ZBM9302 SK Žabovřesky Brno 45:34 + 17:29
32. Kamenicky Ondrej PHK9401 OK 99 Hradec Králové 47:06 + 19:01
33. Petr Pavel VLI9400 Slavia Liberec orienteering 49:01 + 20:56
34. Karlberg Tintin 54S0003 Tullinge SK 54:01 + 25:56
Minár Marek ASU9444 Magnus Orienteering DISK
Schuster Marek AOP9303 Přátelé orientačního běhu Opava 31:49 + 3:44
Hubácek Michal LCE9301 OOB TJ Slovan Luhačovice 30:10 + 2:05
H20B
2.40 km, 180 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vistejn Jirí KRL9305 Kometa Kralovice 29:16
2. Pova Ondrej KRL9304 Kometa Kralovice 29:37 + 0:21
3. Buk Jindrich ROU9303 SKOB Roudnice nad Labem 31:12 + 1:56
4. Prucha Pavel BOR9304 OK Jiskra Nový Bor 33:28 + 4:12
5. Zacha Ondrej SJI9304 OK Jihlava 33:53 + 4:37
6. Zelinka Jan LPU9405 OK Lokomotiva Pardubice 37:58 + 8:42
Rada Jakub DKP9401 Oddíl OB Kotlářka 304:00 + 274:44
H21E
4.30 km, 265 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedivy Jan PGP8409 SK Praga 37:35
2. Dlabaja Tomás TUR8303 OOB TJ Turnov 38:14 + 0:39
3. Nykodym Milos ZBM9005 SK Žabovřesky Brno 38:56 + 1:21
4. Hájek Daniel ZBM8919 SK Žabovřesky Brno 39:02 + 1:27
5. Chromy Adam ZBM8841 SK Žabovřesky Brno 39:12 + 1:37
6. Kubát Pavel PHK9101 OK 99 Hradec Králové 39:17 + 1:42
7. Smehlík Eduard SHK8702 TJ Slavia Hradec Králové 40:02 + 2:27
8. Klusácek Matej TTR8901 OOB Třebíč 40:31 + 2:56
9. Prásil Marek TTR7301 OOB Třebíč 40:37 + 3:02
10. Nozka Radek LPU9005 OK Lokomotiva Pardubice 40:44 + 3:09
11. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 40:59 + 3:24
12. Procházka David LPU9113 OK Lokomotiva Pardubice 41:13 + 3:38
13. Horácek Michal VLI7700 Slavia Liberec orienteering 41:30 + 3:55
14. Zverina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 41:43 + 4:08
15. Hradec Pavel TUR8801 OOB TJ Turnov 41:45 + 4:10
16. Jedlicka Michal SHK7309 TJ Slavia Hradec Králové 41:56 + 4:21
17. Kazda Ondrej SJC8202 Sportcentrum Jičín 42:19 + 4:44
18. Skoda Jakub VLI8800 Slavia Liberec orienteering 42:37 + 5:02
19. Henych Martin SJC8601 Sportcentrum Jičín 42:53 + 5:18
20. Kolarík Tomás BOR7809 OK Jiskra Nový Bor 43:58 + 6:23
21. Mokry Stanislav ABM9202 KOB Moira Brno 44:04 + 6:29
22. Kosárek Pavel AOP7102 Přátelé orientačního běhu Opava 44:44 + 7:09
23. Losman Petr PHK7901 OK 99 Hradec Králové 44:54 + 7:19
24. Navrátil Boris AOP9202 Přátelé orientačního běhu Opava 45:56 + 8:21
25. Zbranek Roman ASU8808 Magnus Orienteering 45:57 + 8:22
26. Kamenicky Jakub PHK9104 OK 99 Hradec Králové 45:59 + 8:24
27. Udrzal Tomás LPU8002 OK Lokomotiva Pardubice 46:13 + 8:38
28. Ondrácek Radim EKP7414 VŠTJ Ekonom Praha 46:24 + 8:49
29. Hrobar Stepán ASU9106 Magnus Orienteering 46:32 + 8:57
30. Flasar Jan PGP8610 SK Praga 46:40 + 9:05
31. Klapal Jan LPU9006 OK Lokomotiva Pardubice 47:18 + 9:43
32. Poklop Martin SSU8802 SK Severka Šumperk 48:42 + 11:07
33. Horyna Roman LCE7602 OOB TJ Slovan Luhačovice 49:32 + 11:57
34. Korínek Tomás BOR9007 OK Jiskra Nový Bor 50:36 + 13:01
35. Braveny Vít ZBM9102 SK Žabovřesky Brno 50:37 + 13:02
36. Kamenicky Matej LPU9036 OK Lokomotiva Pardubice 52:09 + 14:34
37. Freddy Burghardt 18D0001 Post SV Dresden 52:32 + 14:57
38. Janecek Olda 12A8200 Naturfreunde Wien 52:53 + 15:18
39. Kraemer Andrei 18D0011 Post SV Dresden 52:57 + 15:22
40. Makovsky Jakub TAP8511 KOB TRETRA Praha 55:14 + 17:39
41. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 56:35 + 19:00
42. Jens Leibiger 18D0003 Post SV Dresden 59:18 + 21:43
43. Sebastian Hörnig 18D0004 Post SV Dresden 70:52 + 33:17
Janek Leibiger 18D0002 Post SV Dresden DISK
Slezák Zdenek LCE8902 OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Urban Hynek 46C6800 Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech DISK
H21A
3.90 km, 290 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Panchártek Jan PHK8802 OK 99 Hradec Králové 38:05
2. Benes Jan SJC8703 Sportcentrum Jičín 38:17 + 0:12
3. Pospísil Vítek SCP6800 OK Sparta Praha 39:27 + 1:22
4. Zaloudek Petr SJC8309 Sportcentrum Jičín 39:50 + 1:45
5. Hora Vojtech PGP8301 SK Praga 40:21 + 2:16
6. Fiser Jirí SLP8503 OOB Slavia Praha 40:51 + 2:46
7. Pribyl Bronek TZL8603 SKOB Zlín 40:57 + 2:52
8. Sterba Zbynek LPU8304 OK Lokomotiva Pardubice 40:58 + 2:53
9. Kucera Jan VSP7302 USK Praha 41:14 + 3:09
10. Holas Ondrej TUR8501 OOB TJ Turnov 41:15 + 3:10
11. Kolovsky Frantisek LPM9202 OK Lokomotiva Plzeň 41:32 + 3:27
12. Khyn Vítezslav DOB8304 KOB Dobruška 41:38 + 3:33
13. Vána Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 41:57 + 3:52
14. Necas Jirí TZL9101 SKOB Zlín 42:12 + 4:07
15. Boril Tomás ZBM8833 SK Žabovřesky Brno 42:14 + 4:09
16. Novák Jirí NPA7502 SK LOB Nová Paka 42:15 + 4:10
17. Kovár Miroslav SCP8103 OK Sparta Praha 42:24 + 4:19
18. Slovácek Tomás TZL8002 SKOB Zlín 42:27 + 4:22
19. Pátek Michal CHC8603 K.O.B. Choceň 42:48 + 4:43
20. Procházka Jan PGP8206 SK Praga 42:58 + 4:53
21. Weiner Jakub SHK7911 TJ Slavia Hradec Králové 42:59 + 4:54
22. Zimmermann Stepán ZBM9101 SK Žabovřesky Brno 43:04 + 4:59
22. Zelinka Jirí MBM8740 O-mikron 43:04 + 4:59
24. Dlabaja Stepán TZL8508 SKOB Zlín 43:37 + 5:32
25. Henek Vladan VBM8002 VSK Mendelu Brno 43:42 + 5:37
26. Arnost Kamil VSP7301 USK Praha 44:06 + 6:01
27. Sabatka Zdenek SHK8902 TJ Slavia Hradec Králové 44:19 + 6:14
28. Jirásek Michal SHK8901 TJ Slavia Hradec Králové 44:29 + 6:24
29. Henek Michal RBK8605 SK Radioklub Blansko 45:06 + 7:01
30. Melecky Martin AOP9001 Přátelé orientačního běhu Opava 45:07 + 7:02
31. Vlcek Martin TUR8702 OOB TJ Turnov 45:19 + 7:14
31. Svihovsky Jaromír SJC8005 Sportcentrum Jičín 45:19 + 7:14
33. Procházka Tomás LPU9110 OK Lokomotiva Pardubice 45:23 + 7:18
34. Braveny Adam VBM8801 VSK Mendelu Brno 45:27 + 7:22
35. Tihon Michal PHK7905 OK 99 Hradec Králové 45:37 + 7:32
36. Komanec Václav SHK8406 TJ Slavia Hradec Králové 45:48 + 7:43
37. Korínek Jindrich TUR8406 OOB TJ Turnov 45:58 + 7:53
37. Palas Jan ZBM8507 SK Žabovřesky Brno 45:58 + 7:53
39. Hovorka Lukás LPU9001 OK Lokomotiva Pardubice 46:08 + 8:03
40. Mateju Michal VLI7702 Slavia Liberec orienteering 46:49 + 8:44
41. Janovsky Tomás PGP6401 SK Praga 47:26 + 9:21
41. Hübner Jan CTB7902 SK OB Chotěboř 47:26 + 9:21
43. Zhánal Jan ZBM8721 SK Žabovřesky Brno 47:28 + 9:23
44. Král Václav SSU8243 SK Severka Šumperk 47:43 + 9:38
45. Hepner David SHK7601 TJ Slavia Hradec Králové 47:44 + 9:39
46. Novák Daniel DOK8700 OK Doksy 47:49 + 9:44
47. Pesek Ondrej CHC8502 K.O.B. Choceň 47:57 + 9:52
47. Lenner Miroslav LPU8605 OK Lokomotiva Pardubice 47:57 + 9:52
49. Mazal Zdenek VBM8103 VSK Mendelu Brno 48:14 + 10:09
50. Rambousek Karel BSO7907 KOB Baník Sokolov 48:22 + 10:17
51. Dolezel Ondrej STE9202 SK SKI-OB Šternberk 48:32 + 10:27
52. Perutka Jan LCE8801 OOB TJ Slovan Luhačovice 48:35 + 10:30
53. Kozák Petr KAM6501 SK Kamenice 48:43 + 10:38
54. Roman Paclík SHK7801 TJ Slavia Hradec Králové 48:47 + 10:42
55. Kamaryt Tomás VPM8807 KOS Slavia VŠ Plzeň 49:05 + 11:00
56. Kadavy Petr CHA7800 OK Chrastava 49:13 + 11:08
57. Krejcík Jirí TZL8301 SKOB Zlín 49:21 + 11:16
58. Navrátil Tomás ASU8817 Magnus Orienteering 49:29 + 11:24
59. Fiala Jan BBM7205 BETA URSUS Orienteering 49:37 + 11:32
60. Polásek Jan TZL8601 SKOB Zlín 50:07 + 12:02
61. Grundman Vojtech CHC8801 K.O.B. Choceň 50:46 + 12:41
62. Kantor Ondrej TRI9103 TJ TŽ Třinec 50:56 + 12:51
63. Landovsky Tomás PGP9103 SK Praga 51:51 + 13:46
64. Klech Richard VRB7201 SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 52:03 + 13:58
65. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:05 + 14:00
66. Piltaver Jaka LCE8500 OOB TJ Slovan Luhačovice 53:26 + 15:21
67. Prikryl Petr ABM6708 KOB Moira Brno 53:42 + 15:37
67. Slezák Jirí LCE9001 OOB TJ Slovan Luhačovice 53:42 + 15:37
69. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 54:07 + 16:02
70. Novotny Ondrej ABM9211 KOB Moira Brno 54:47 + 16:42
71. Svirák Ondrej ZBM9103 SK Žabovřesky Brno 57:19 + 19:14
72. Mateju Lubos PGP7601 SK Praga 57:41 + 19:36
73. Pasek Frantisek KAM7600 SK Kamenice 69:45 + 31:40
74. Péter Illés 26H0001 Szolnoki Honvéd 84:52 + 46:47
Benroth Martin TZL9206 SKOB Zlín DISK
H21B
3.60 km, 235 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kaderávek Petr PHK7605 OK 99 Hradec Králové 37:03
1. Liscinsky Zdenek TBM8215 KOS TJ Tesla Brno 37:03
3. Kalous Vladislav EKP7702 VŠTJ Ekonom Praha 37:45 + 0:42
4. Vodrázka Jakub VLI7604 Slavia Liberec orienteering 37:51 + 0:48
5. Karvánek Matous BOR9006 OK Jiskra Nový Bor 38:28 + 1:25
6. Pachner Pavel VLI7503 Slavia Liberec orienteering 38:30 + 1:27
7. Vrabec Ondrej SCP8303 OK Sparta Praha 38:45 + 1:42
8. Fiala Petr LPU8701 OK Lokomotiva Pardubice 38:55 + 1:52
9. Hodek Michal TAP8808 KOB TRETRA Praha 38:59 + 1:56
10. Kazda Jirí SJC8006 Sportcentrum Jičín 39:53 + 2:50
11. Pycha Lukás SNA8402 TJ START Náchod 39:56 + 2:53
12. Skvor Martin KAM6700 SK Kamenice 40:13 + 3:10
13. Kondrát Martin PGP6501 SK Praga 40:29 + 3:26
14. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 40:32 + 3:29
15. Hosek Radim DOB8737 KOB Dobruška 40:34 + 3:31
16. Albl Miloslav LME7600 SK Los Mělník 40:47 + 3:44
17. Kuzel Tomás FSP7610 VŠTJ Stavební fakulta Praha 41:00 + 3:57
18. Veverka Tomás VAM8401 OOB Vamberk 41:03 + 4:00
19. Hadac Miroslav AOP6501 Přátelé orientačního běhu Opava 41:22 + 4:19
20. Tichovsky Martin PGP6100 SK Praga 41:31 + 4:28
21. Muller Martin PHK8903 OK 99 Hradec Králové 41:37 + 4:34
22. Masata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 42:19 + 5:16
23. Safka Jan SLP7704 OOB Slavia Praha 42:48 + 5:45
24. Petras Tomás VAM8801 OOB Vamberk 43:36 + 6:33
25. Teringl Radek VCB6502 TJ OB České Budějovice 43:41 + 6:38
26. Kríz Lukás TTR8201 OOB Třebíč 43:55 + 6:52
27. Picek Jan TJN9101 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:06 + 7:03
28. Procházka Tomás SCP8200 OK Sparta Praha 44:24 + 7:21
29. Novotny Jirí TZL8001 SKOB Zlín 44:26 + 7:23
30. Doucha Jirí SNA7105 TJ START Náchod 44:34 + 7:31
31. Nerad Jaroslav LIT9001 KOB Chemopetrol Litvínov 44:55 + 7:52
32. Sysel Ondrej PGP8302 SK Praga 44:58 + 7:55
33. Gregor Martin CTB7701 SK OB Chotěboř 45:04 + 8:01
34. Cerny Martin TAP8902 KOB TRETRA Praha 45:08 + 8:05
35. Fukátko Jan LPU8105 OK Lokomotiva Pardubice 45:23 + 8:20
36. Kárník Jan LPU7811 OK Lokomotiva Pardubice 45:26 + 8:23
37. Drzka Stepán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 45:42 + 8:39
38. Boránek Petr VSP7000 USK Praha 46:04 + 9:01
39. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 46:49 + 9:46
40. Safarík Ivo CST7401 OB Strakonice 47:17 + 10:14
41. Kocí Martin VBM8702 VSK Mendelu Brno 47:35 + 10:32
42. Justa Pavel PHK8701 OK 99 Hradec Králové 47:48 + 10:45
43. Macek Jirí LIT8401 KOB Chemopetrol Litvínov 48:08 + 11:05
44. Pavelka Jan MBM8500 O-mikron 48:22 + 11:19
45. Vlazny Jakub LCE9102 OOB TJ Slovan Luhačovice 48:25 + 11:22
46. Kovárík Tomás KAM6901 SK Kamenice 48:35 + 11:32
47. Silhavy Jakub LPM8500 OK Lokomotiva Plzeň 48:46 + 11:43
48. Vlach Martin SCP8605 OK Sparta Praha 48:52 + 11:49
49. Nyvlt Petr SNA8004 TJ START Náchod 48:53 + 11:50
50. Srubar Michal MBM8606 O-mikron 50:16 + 13:13
51. Tichy Martin TJH6401 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 50:21 + 13:18
52. Stehlík Martin ZBM8503 SK Žabovřesky Brno 50:43 + 13:40
53. Tomes Petr SJC7531 Sportcentrum Jičín 51:13 + 14:10
54. Hanc Petr VRL8001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:58 + 14:55
55. Kasal Vít SBK7540 KOB Start Blansko 52:06 + 15:03
56. Sístek Daniel SCP7507 OK Sparta Praha 52:57 + 15:54
57. Cechlovsky Jan CHA9300 OK Chrastava 53:04 + 16:01
58. Blahuta Marek MFP7301 VŠSK MFF UK Praha 53:39 + 16:36
59. Kafka Milos LPU8608 OK Lokomotiva Pardubice 54:14 + 17:11
60. Hanák Jan SLA8002 SKOB Slaný 54:18 + 17:15
61. Zelenka Tomás PHK9001 OK 99 Hradec Králové 54:33 + 17:30
62. Fátor Jan DOB7907 KOB Dobruška 54:34 + 17:31
63. Macka Radek LCE8110 OOB TJ Slovan Luhačovice 63:07 + 26:04
64. Schröter Pavel CHA7203 OK Chrastava 66:33 + 29:30
65. Pavlík Libor LIT7605 KOB Chemopetrol Litvínov 72:47 + 35:44
66. Nehasil David BOR7713 OK Jiskra Nový Bor 85:43 + 48:40
Svoboda Ondrej SHK7605 TJ Slavia Hradec Králové DISK
H21C
3.20 km, 220 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zimmermann Jakub ZBM8928 SK Žabovřesky Brno 30:47
2. Nyvlt Martin SNA8206 TJ START Náchod 34:27 + 3:40
3. Prosek Michal SJI7823 OK Jihlava 36:20 + 5:33
4. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 36:30 + 5:43
5. Otruba Marek PLU7417 TJ Sokol Plumlov 37:55 + 7:08
6. Safka Daniel KAM9105 SK Kamenice 38:20 + 7:33
7. Francke Jan DOK8400 OK Doksy 40:28 + 9:41
8. Sedlák Radek SNA7501 TJ START Náchod 41:16 + 10:29
9. Simon Václav LBE9100 TJ Lokomotiva Beroun 41:26 + 10:39
10. Suchy Jirí SJI9201 OK Jihlava 41:29 + 10:42
11. Cupák Jirí VRL7201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:38 + 11:51
12. Filicko Marek LPU7102 OK Lokomotiva Pardubice 44:07 + 13:20
13. Pátek Richard ZBM7609 SK Žabovřesky Brno 44:24 + 13:37
14. Orany Tomás SJI7311 OK Jihlava 45:40 + 14:53
15. Oujesky Tomás ADA7433 OOB TJ Spartak Adamov 46:21 + 15:34
16. Plíhal Tomás SJI8509 OK Jihlava 48:11 + 17:24
17. König Lukás ZBM8001 SK Žabovřesky Brno 48:41 + 17:54
18. Komárek Arnost TJH7701 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 49:02 + 18:15
19. Klomínsky Václav KPY8700 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 49:38 + 18:51
20. Janecek Jura EKP6701 VŠTJ Ekonom Praha 49:54 + 19:07
21. Koc Zdenek MKP4700 SK Meteor Kačerov Praha 49:55 + 19:08
22. Jirous Jirí TAP7201 KOB TRETRA Praha 50:26 + 19:39
23. Koldinsky Jan KPY8506 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 50:46 + 19:59
24. Rozkosny Karel EKP7900 VŠTJ Ekonom Praha 52:08 + 21:21
25. Blaha Ondrej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 52:14 + 21:27
26. Procházka Vít KPY8000 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 54:16 + 23:29
27. Kalina Miroslav EKP8211 VŠTJ Ekonom Praha 58:07 + 27:20
28. Licsinsky Tomás ZBM8411 SK Žabovřesky Brno 59:42 + 28:55
29. Kohl Ondrej KPY8600 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 62:06 + 31:19
30. Mezník Vladimír LBE6400 TJ Lokomotiva Beroun 62:34 + 31:47
31. Matejka Zbynek NNN0011 Neregistrovaní 66:06 + 35:19
32. Rezác Pavel VLI6900 Slavia Liberec orienteering 66:18 + 35:31
33. Cervinka Jaroslav OKP9000 SK OK 24 Praha 77:02 + 46:15
34. Synek Marcel DOK7600 OK Doksy 103:04 + 72:17
35. Pitra Martin CHT9204 OOB SK Chrast 109:27 + 78:40
Lukavec Petr SMR7800 SK SNS Smržovka DISK
Kutálek Jan TAP8301 KOB TRETRA Praha DISK
H35B
3.40 km, 220 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Král Ales CTB7801 SK OB Chotěboř 43:25
2. Vácha Tomás BOR7409 OK Jiskra Nový Bor 44:02 + 0:37
3. Polák Jaroslav CHA7500 OK Chrastava 45:23 + 1:58
4. Nehasil Vladislav LDC7101 KOB Děčín 46:53 + 3:28
5. Horák Pavel (Starosta) VSP7305 USK Praha 48:26 + 5:01
6. Zakouril Václav VSP7401 USK Praha 51:52 + 8:27
7. Pohl Zdenek SRK7606 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 53:09 + 9:44
8. Kvapil Petr TUV7402 SOK TJ Turnov 53:56 + 10:31
9. Pecka Jan EKP6800 VŠTJ Ekonom Praha 55:52 + 12:27
10. Slovák Miroslav SHK7704 TJ Slavia Hradec Králové 56:45 + 13:20
11. Zemla Tomás KAM7105 SK Kamenice 58:34 + 15:09
12. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 62:17 + 18:52
13. Vesely Martin ZBM7502 SK Žabovřesky Brno 63:31 + 20:06
14. Müller Kamil VAM7501 OOB Vamberk 83:16 + 39:51
Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice DISK
H40B
3.30 km, 200 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zrník Tomás OSN7118 SK OS Nové Město n. M. 38:25
2. Vakant 40:34 + 2:09
3. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 41:43 + 3:18
4. Chaloupsky David PHK7103 OK 99 Hradec Králové 43:14 + 4:49
5. Aschermann Jan VSP6902 USK Praha 43:48 + 5:23
6. Podrábsky Ctibor VLI7001 Slavia Liberec orienteering 44:35 + 6:10
7. Fencl Petr LPU6901 OK Lokomotiva Pardubice 46:12 + 7:47
8. Háp Pavel PHK7101 OK 99 Hradec Králové 47:18 + 8:53
9. Marecek Petr CHT6901 OOB SK Chrast 48:53 + 10:28
10. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 50:43 + 12:18
11. Bradác Stanislav LLI7201 TJ Loko Liberec 51:22 + 12:57
12. Honzík Tomás VLI7000 Slavia Liberec orienteering 51:29 + 13:04
13. Hasman Jan VPM6901 KOS Slavia VŠ Plzeň 51:44 + 13:19
14. Drbal Jan PGP7101 SK Praga 52:27 + 14:02
15. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 53:39 + 15:14
16. Mares Alexander NEJ7300 TJ Jiskra Nejdek 54:52 + 16:27
17. Zlesák Martin CHT7302 OOB SK Chrast 56:11 + 17:46
18. Kolár Viktor HOR7300 TJ Jiskra Hořice 56:56 + 18:31
19. Simsa Jaromír MFP7100 VŠSK MFF UK Praha 58:53 + 20:28
20. Chvátil Jirí PHK7200 OK 99 Hradec Králové 63:23 + 24:58
21. Vébr Radek HAV7103 SKOB Baník Havířov 63:30 + 25:05
22. Myslivec Tomás SHK7002 TJ Slavia Hradec Králové 64:02 + 25:37
23. Dundácek Milan SJH6902 SJH Jindřichův Hradec 66:27 + 28:02
24. Urbanik Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering 66:34 + 28:09
25. Tereschenkov Valery 13R6900 OSMOL 71:11 + 32:46
26. Nechanicky Pavel OSN7209 SK OS Nové Město n. M. 72:26 + 34:01
27. Kroupa Stepán VPM6904 KOS Slavia VŠ Plzeň 76:04 + 37:39
28. Lejbl Ladislav LBE6900 TJ Lokomotiva Beroun 78:54 + 40:29
29. Müller Robert VAM6900 OOB Vamberk 81:52 + 43:27
30. Eichler Petr KAS6900 KOB Kamenický Šenov 82:45 + 44:20
31. Srámek Petr MFP6905 VŠSK MFF UK Praha 118:46 + 80:21
Vacek Milan SJI6901 OK Jihlava DISK
Klinkera Václav ROZ6404 OK Roztoky DISK
Nádenícek Josef NEJ7000 TJ Jiskra Nejdek DISK
Kalousek Jirí DKP6901 Oddíl OB Kotlářka 310:00 + 271:35
H45B
3.10 km, 200 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kavalír Karel PHK6503 OK 99 Hradec Králové 40:19
2. Semík Lubos KAM6201 SK Kamenice 41:29 + 1:10
3. Ptácek Pavel BBM6508 BETA URSUS Orienteering 44:08 + 3:49
4. Bíly Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice 45:32 + 5:13
4. Simek Tomás FSP6304 VŠTJ Stavební fakulta Praha 45:32 + 5:13
6. Zimmermann Pavel KRE6401 OOB TJ Sokol Křemže 45:59 + 5:40
7. Uher Petr VSP5001 USK Praha 46:45 + 6:26
8. Sritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 47:17 + 6:58
9. Siegl Roman MFP6700 VŠSK MFF UK Praha 48:28 + 8:09
10. Karvánek Petr BOR6600 OK Jiskra Nový Bor 49:16 + 8:57
11. Kamenicky Jan PHK6601 OK 99 Hradec Králové 49:38 + 9:19
12. Hájek Jirí ONO6400 SKOB Ostrov 49:41 + 9:22
13. Krejcí Jaroslav BOR6302 OK Jiskra Nový Bor 50:27 + 10:08
14. Hartman Ales VSP6506 USK Praha 51:37 + 11:18
15. Richtr Ales VPM6601 KOS Slavia VŠ Plzeň 53:10 + 12:51
16. Procházka Tomás LPU6503 OK Lokomotiva Pardubice 53:37 + 13:18
17. Fürst Ales LLI6801 TJ Loko Liberec 55:16 + 14:57
18. Berggren Kent 54S0002 Tullinge SK 59:28 + 19:09
19. Parkán Jirí SJH6801 SJH Jindřichův Hradec 60:35 + 20:16
20. Sebek Martin SCP6700 OK Sparta Praha 60:43 + 20:24
21. Liska Jindrich KPY6700 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 60:45 + 20:26
22. Bruner Lubos LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 65:06 + 24:47
23. Procházka Radek LPU6504 OK Lokomotiva Pardubice 65:12 + 24:53
24. Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor 67:16 + 26:57
25. Petrácek Ales SJI6301 OK Jihlava 68:09 + 27:50
26. Posselt Martin TJN6802 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 68:33 + 28:14
27. Holec Honza MOV6701 SKOB Ostrava 70:41 + 30:22
28. Hlavácek Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové 71:14 + 30:55
29. Aster Vladimír SLA6500 SKOB Slaný 75:35 + 35:16
30. Kovár Boris LTP6710 OOB TJ Lokomotiva Teplice 80:05 + 39:46
31. Stanek Rostislav VPM6801 KOS Slavia VŠ Plzeň 81:40 + 41:21
32. Tomascin Jaroslav MKP5800 SK Meteor Kačerov Praha 85:31 + 45:12
Dobes Václav KPY5701 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Doskár Boris BOR6400 OK Jiskra Nový Bor DISK
Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha DISK
H50B
2.70 km, 205 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poloprutsky Tomás VLI6205 Slavia Liberec orienteering 29:21
2. Hradecky Jaroslav DOK6300 OK Doksy 32:39 + 3:18
3. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 34:09 + 4:48
4. Nemecek Jan VSP6201 USK Praha 35:51 + 6:30
5. Sucharda Jirí BOR5802 OK Jiskra Nový Bor 36:33 + 7:12
6. Veljacik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 39:24 + 10:03
7. Folprecht Miroslav TUR5501 OOB TJ Turnov 39:39 + 10:18
8. Hirs Libor VBM6000 VSK Mendelu Brno 39:58 + 10:37
9. Hrabánek David PGP6003 SK Praga 42:20 + 12:59
10. Kozina Petr PGP6000 SK Praga 43:23 + 14:02
11. Kettner Pavel HCE5900 TJ Sokol Hostivice 43:30 + 14:09
12. Pavlovec Petr BOR6303 OK Jiskra Nový Bor 45:44 + 16:23
13. Kohl Jirí KPY6201 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 47:26 + 18:05
14. Krejcík Zbynek TZL5704 SKOB Zlín 47:33 + 18:12
15. Koucky Roman EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha 47:40 + 18:19
16. Roudny Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 50:38 + 21:17
17. Novotny Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 50:54 + 21:33
18. Kamenicky Radan OSN6004 SK OS Nové Město n. M. 51:06 + 21:45
19. Dikos Pavel BOR6003 OK Jiskra Nový Bor 51:23 + 22:02
20. Hosek Ladislav SCP6001 OK Sparta Praha 52:03 + 22:42
21. Pavlu Jaroslav DCE6100 KOB Dobřichovice 52:59 + 23:38
22. Boril Petr SJI6207 OK Jihlava 56:28 + 27:07
23. Vrabec Martin SCP6100 OK Sparta Praha 57:09 + 27:48
24. Korínek Zdenek PEN6201 OK RECO Sport 58:11 + 28:50
25. Janeba Petr CHC6001 K.O.B. Choceň 59:56 + 30:35
26. Wurzel Bretislav OSN6005 SK OS Nové Město n. M. 60:08 + 30:47
27. Blabla Zdenek PCB5901 SKP České Budějovice 60:57 + 31:36
28. Simek Miroslav LME6300 SK Los Mělník 62:14 + 32:53
29. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 65:06 + 35:45
30. Janovic Ondrej SKV5901 TJ Slovan Karlovy Vary 73:36 + 44:15
31. Petrzela Pavel LTU6301 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 75:29 + 46:08
32. Borovicka Milan FSP6104 VŠTJ Stavební fakulta Praha 82:40 + 53:19
33. Grivalsky Michal PGP5900 SK Praga 85:02 + 55:41
34. Nápravník Jirí LME6301 SK Los Mělník 88:10 + 58:49
Kovár Karel LTP6102 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
H55B
2.60 km, 190 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 32:04
2. Sedivy Jirí EKP5500 VŠTJ Ekonom Praha 38:12 + 6:08
3. Dusátko Petr PHK5702 OK 99 Hradec Králové 38:18 + 6:14
4. Kraemer Werner 18D0010 Post SV Dresden 39:20 + 7:16
5. Behoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 39:25 + 7:21
6. John Vladimír OLP5502 PSK Olymp Praha 41:56 + 9:52
7. Hausvater Karel SHK5801 TJ Slavia Hradec Králové 42:48 + 10:44
8. Sterba Pavel LPU5408 OK Lokomotiva Pardubice 42:59 + 10:55
9. Kaska Rudolf CHA5500 OK Chrastava 44:20 + 12:16
10. Konopác Jirí TUR5803 OOB TJ Turnov 46:39 + 14:35
11. Jaros Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 47:05 + 15:01
12. Novák Tom DOK5500 OK Doksy 47:25 + 15:21
13. Klusácek Martin TTR5601 OOB Třebíč 47:28 + 15:24
13. Benes Josef SJC5801 Sportcentrum Jičín 47:28 + 15:24
15. Borák Stanislav EKP5212 VŠTJ Ekonom Praha 50:45 + 18:41
16. Vícha Vladimír LPU5801 OK Lokomotiva Pardubice 50:53 + 18:49
17. Jun Drahomír KNC5501 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 56:01 + 23:57
18. Balcar Ales PHK5703 OK 99 Hradec Králové 60:22 + 28:18
19. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 63:19 + 31:15
20. Sysel Zdenek PGP5200 SK Praga 64:48 + 32:44
21. Cervinka Jaroslav OKP5803 SK OK 24 Praha 66:35 + 34:31
22. Dolezal Miroslav PGP5501 SK Praga 86:30 + 54:26
Gazdacko Milan SHK5702 TJ Slavia Hradec Králové DISK
Pavlík Milan CHA5400 OK Chrastava DISK
Jahn Pavel SCP5500 OK Sparta Praha DISK
H60B
2.30 km, 165 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prinda Oldrich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 31:29
2. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 32:15 + 0:46
3. Knobloch Jindrich VRL4901 OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:17 + 0:48
4. Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering 33:10 + 1:41
5. Provazník Jirí TUR5102 OOB TJ Turnov 36:26 + 4:57
6. Horínek Jaroslav VSP5000 USK Praha 37:02 + 5:33
7. Tvrdek Vojtech LBE4900 TJ Lokomotiva Beroun 38:54 + 7:25
8. Choteticky Václav MAS5200 KČT Aš 39:49 + 8:20
9. Precek Zdenek SCP5200 OK Sparta Praha 39:56 + 8:27
10. Farár Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:11 + 8:42
11. Rejmont Milan LTU4801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:20 + 8:51
12. Hudsky Vlastimil TUR5100 OOB TJ Turnov 40:27 + 8:58
13. Babicky Tomás DLT5001 KrOB Rozmarýn Litoměřice 41:52 + 10:23
14. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 44:02 + 12:33
15. Horácek Miroslav VLI5000 Slavia Liberec orienteering 44:11 + 12:42
16. Lukavec Míla TJN4901 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 44:15 + 12:46
17. Hora Vladimír VSP5100 USK Praha 44:49 + 13:20
18. Wald Frantisek FSP5300 VŠTJ Stavební fakulta Praha 45:20 + 13:51
19. Stregl Tomás VRL5001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:12 + 16:43
20. Kadavy Zdenek CHA4901 OK Chrastava 50:50 + 19:21
21. Ptácek Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 51:17 + 19:48
22. Sevcík Milan CHA5003 OK Chrastava 68:27 + 36:58
23. Hojny Oldrich SCP5201 OK Sparta Praha 72:35 + 41:06
Peterka Frantisek TJP4900 TJ Sokol Troja DISK
Stehno Pavel DKP4900 Oddíl OB Kotlářka 305:00 + 273:31
H65B
2.10 km, 125 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 27:54
2. Pospísil Jirí TUV4701 SOK TJ Turnov 30:30 + 2:36
3. Jakubec Jindrich TUR4801 OOB TJ Turnov 32:36 + 4:42
4. Pospísil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 32:55 + 5:01
5. Hrobar Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 34:00 + 6:06
6. Fridrich Jaroslav LPU4501 OK Lokomotiva Pardubice 34:35 + 6:41
7. Svadlena Jirí CHC4601 K.O.B. Choceň 34:53 + 6:59
8. Novotny Jirí SLP4601 OOB Slavia Praha 36:18 + 8:24
9. Kohout Tomás MLA MLOK Mariánské Lázně 36:24 + 8:30
10. Jirásek Jaroslav SCH4701 TJ Skalka Cheb 37:22 + 9:28
11. Peterka Josef LLI4702 TJ Loko Liberec 38:19 + 10:25
12. Zlesák Zdenek JIL4701 OK Jilemnice 38:44 + 10:50
13. Novák Milos SCP4600 OK Sparta Praha 38:52 + 10:58
14. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 41:22 + 13:28
15. Fiala Milos KSH4801 OOB TJ Kašperské Hory 44:40 + 16:46
16. Kríz Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 47:37 + 19:43
17. Nejezchleba Jirí KAS4600 KOB Kamenický Šenov 51:58 + 24:04
18. Rysavy Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 54:08 + 26:14
19. Rakovec Milos SCP4500 OK Sparta Praha 56:02 + 28:08
20. Safarík Bedrich CST4601 OB Strakonice 60:24 + 32:30
21. Rychtecky Josef VCB4801 TJ OB České Budějovice 62:35 + 34:41
22. Zeleny Vladimír PGP4800 SK Praga 63:01 + 35:07
23. Matousek Lubos LJN4700 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 98:12 + 70:18
Pokorny Karel TCB4701 SK Technik České Budějovice DISK
H70B
1.90 km, 105 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Laugen Jan Petter 23N0001 Imas IL 27:59
2. Grundel Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 34:40 + 6:41
3. Ulehla Zdenek BOR4001 OK Jiskra Nový Bor 37:09 + 9:10
4. Cadil Jan FSP4300 VŠTJ Stavební fakulta Praha 39:32 + 11:33
5. Máslo Miroslav SHK4001 TJ Slavia Hradec Králové 56:14 + 28:15
6. Beránek Miroslav BOR3900 OK Jiskra Nový Bor 58:55 + 30:56
7. Serák Zdenek MKP4200 SK Meteor Kačerov Praha 69:30 + 41:31
8. Hlavaty Karel SJP4200 KČT Slavoj Praha 74:45 + 46:46
Procházka Zdenko DKP4300 Oddíl OB Kotlářka 306:00 + 278:01
H75B
1.90 km, 105 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 30:07
2. Krtensky Jaroslav BOR3600 OK Jiskra Nový Bor 36:37 + 6:30
3. Zemánek Bohumil VRL3601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:14 + 8:07
4. Attl Vladimír PGP3800 SK Praga 38:34 + 8:27
5. Mikulecky Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 46:58 + 16:51
6. Semorád Milos SCP3300 OK Sparta Praha 50:34 + 20:27
7. Vondra Jaroslav FSP3300 VŠTJ Stavební fakulta Praha 52:54 + 22:47
8. Masek Pavel BOR3602 OK Jiskra Nový Bor 66:49 + 36:42
9. Kalivoda Vladimír KNC3800 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 70:21 + 40:14
10. Hanák Milan FSP3400 VŠTJ Stavební fakulta Praha 84:36 + 54:29
P
2.50 km, 150 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Thiemel Jirí ASU8948 Magnus Orienteering 46:07
2. Manáková Silvie PHK7151 OK 99 Hradec Králové 46:38 + 0:31
3. Balcarová Alena LLI7150 TJ Loko Liberec 50:01 + 3:54
4. Poláková Veronika CHA8150 OK Chrastava 50:16 + 4:09
5. Vébrová Sárka HAV7050 SKOB Baník Havířov 53:31 + 7:24
6. Ruzková Romana SCP8250 OK Sparta Praha 54:13 + 8:06
7. Nemecková Vera PLU7777 TJ Sokol Plumlov 54:34 + 8:27
8. Dovrtelová Gabriela TZL8599 SKOB Zlín 57:04 + 10:57
9. Kucera Teodor DOR0804 OK Dobříš 57:31 + 11:24
10. Jíra Filip ROZ0500 OK Roztoky 62:59 + 16:52
11. Machová Anna s maminkou LME7351 SK Los Mělník 65:22 + 19:15
12. Horák Martin VSP0601 USK Praha 67:06 + 20:59
13. Dolejsí Milos STB6701 TJ Stadion Nový Bor 73:38 + 27:31
14. Gottliebová Petra KPY8752 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 87:05 + 40:58
15. Sauli Katerina VPM0456 KOS Slavia VŠ Plzeň 91:39 + 45:32
16. Bradác Václav LLI0600 TJ Loko Liberec 116:47 + 70:40
Baldriánová Eva VSP0751 USK Praha DISK
Sinovská Kristyna ROU9351 SKOB Roudnice nad Labem DISK
Vondrasová Marta FSP5700 VŠTJ Stavební fakulta Praha DISK
T
3.30 km, 200 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grundmannová Hana LTU9251 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:22
2. Simr Pavel ROU7504 SKOB Roudnice nad Labem 49:40 + 0:18
3. Dressler Jan SBK7911 KOB Start Blansko 52:03 + 2:41
4. Kohout Josef SHK6902 TJ Slavia Hradec Králové 53:53 + 4:31
5. Tihonová Martina PHK8651 OK 99 Hradec Králové 56:04 + 6:42
6. Sauli Iva VPM7852 KOS Slavia VŠ Plzeň 56:08 + 6:46
7. Matejková Martina LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 59:27 + 10:05
8. Vyhnálková Eva MFP7500 VŠSK MFF UK Praha 61:03 + 11:41
9. Smrcek Petr KSU7401 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 66:28 + 17:06
10. Pobuda Michal SJH7403 SJH Jindřichův Hradec 70:45 + 21:23
11. Kosek Ladislav LLI5903 TJ Loko Liberec 71:56 + 22:34
12. Pohoraly Hugo ROU0103 SKOB Roudnice nad Labem 76:53 + 27:31
13. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 79:29 + 30:07
14. Pohoralá Karolína ROU6850 SKOB Roudnice nad Labem 80:15 + 30:53
15. Pohoralá Anna ROU9954 SKOB Roudnice nad Labem 80:43 + 31:21
16. Skácha Michal NNN0013 Neregistrovaní 80:57 + 31:35
17. Smrcková Vera KSU7373 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 82:28 + 33:06
18. Pohoraly Dobroslav ROU6401 SKOB Roudnice nad Labem 85:09 + 35:47
19. Balász Nagy 26H Szolnoki Honvéd 90:44 + 41:22
20. Melichárková Karolina TZL9191 SKOB Zlín 91:20 + 41:58
21. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 93:50 + 44:28
22. Zlesák Ondrej NNN Neregistrovaní 96:23 + 47:01
23. Buková Jana ROU7150 SKOB Roudnice nad Labem 105:04 + 55:42
24. Buk Miloslav ROU6202 SKOB Roudnice nad Labem 108:47 + 59:25
25. Procházka Jan NNN Neregistrovaní 121:10 + 71:48
Vanková Sasa NNN Neregistrovaní DISK