Výsledky závodu: Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, Žebříček B-Čechy
Kategorie: D21B

Datum:
17.05.2014
Místo konání:
Rokytá
Pořadatel:
TUR - OOB TJ Turnov
Mapa:
Ředitel závodu:
Wolf Daniel - R2
Hlavní rozhodčí:
Kořínek Jindřich - R1
Stavitel tratí:
Wolf Daniel - R2
D21B
6.50 km, 245 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Veselá Anna VPM9250 KOS Slavia VŠ Plzeň 65:00
2. Gajdová Kristina VSP7752 USK Praha 68:27 + 3:27
3. Ondráčková Veronika EKP7850 VŠTJ Ekonom Praha 69:05 + 4:05
4. Petrová Daniela LPU8454 OK Lokomotiva Pardubice 69:43 + 4:43
5. Setínková Eva DKP8759 Oddíl OB Kotlářka 72:01 + 7:01
6. Smutná Pavla VAM8651 OOB Vamberk 72:21 + 7:21
7. Šrámková Michaela SJH9352 SJH Jindřichův Hradec 72:41 + 7:41
8. Zurynková Jana EKP7053 VŠTJ Ekonom Praha 73:26 + 8:26
9. Volfová Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 74:10 + 9:10
10. Mezníková Lucie ZBM9150 SK Žabovřesky Brno 75:30 + 10:30
11. Fólová Martina TJN8853 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 75:37 + 10:37
12. Širůčková Daniela 73C7650 xxx 75:58 + 10:58
13. Novotná Martina PHK8255 OK 99 Hradec Králové 77:43 + 12:43
14. Pokorná Kristýna EKP8351 VŠTJ Ekonom Praha 78:14 + 13:14
15. Kozumplíková Alice RBK8151 SK Radioklub Blansko 78:24 + 13:24
16. Kohlová Zuzana KPY8852 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 79:10 + 14:10
17. Ondřejová Dita Terezie SHK8550 TJ Slavia Hradec Králové 80:24 + 15:24
18. Vejstrková Zuzana CHA8852 OK Chrastava 81:05 + 16:05
19. Žitná Jana SMB9251 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 81:27 + 16:27
20. Dušátková Lenka PHK8557 OK 99 Hradec Králové 81:37 + 16:37
21. Zakouřilová Kamila TUV8557 SOK TJ Turnov 83:27 + 18:27
22. Gorčicová Eliška CHA9150 OK Chrastava 83:32 + 18:32
23. Knoblochová Kamila VRL8353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 84:20 + 19:20
23. Musilová Vendula SJC8355 TJ Sportcentrum Jičín 84:20 + 19:20
25. Klimplová Zuzana LPU8151 OK Lokomotiva Pardubice 86:18 + 21:18
26. Zoubková Jana ZBP8050 OOB SK Zbraslav 87:13 + 22:13
27. Bohunská Jana KRN8651 KOS TJ Lokomotiva Krnov 88:07 + 23:07
28. Pekárková Monika RBK9252 SK Radioklub Blansko 88:23 + 23:23
29. Kuklová Jana TJP8750 TJ Sokol Troja 88:38 + 23:38
30. Hanušová Petra STB8297 TJ Stadion Nový Bor 88:49 + 23:49
31. Posseltová Tereza TJN9252 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 90:35 + 25:35
31. Uhrová Zuzana VSP8050 USK Praha 90:35 + 25:35
33. Horová Klára PGP8455 SK Praga 93:50 + 28:50
34. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 94:09 + 29:09
35. Jarošová Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 95:13 + 30:13
36. Macková Lucia KAM9151 SK Kamenice 99:17 + 34:17
37. Klusáková Barbora DKP9157 Oddíl OB Kotlářka 102:47 + 37:47
38. Neradová Eva LIT8951 KOB Chemopetrol Litvínov 108:14 + 43:14
39. Viková Vendula STH8951 SK Studenec 112:06 + 47:06
Kuklová Kateřina TJP8450 TJ Sokol Troja DISK