Výsledky závodu: Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A
Kategorie: H21E

Datum:
13.09.2014
Místo konání:
Hostinné - Františkánský klášter
Pořadatel:
LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov
Mapa:
Hostinné, 1:4 000, E = 2 m, rozměr A4, ISSOM 2007, stav léto 2014
Ředitel závodu:
Petržela Pavel - R3
Hlavní rozhodčí:
Netuka Jan - R1
Stavitel tratí:
Petržela Jan - R3
H21E
2.40 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Jan PGP8407 E SK Praga 13:33
2. Král Vojtěch SSU8841 E SK Severka Šumperk 13:41 + 0:08
3. Schuster Marek AOP9303 E Přátelé orientačního běhu Opava 13:45 + 0:12
4. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 14:02 + 0:29
5. Losman Petr PHK7901 E OK 99 Hradec Králové 14:24 + 0:51
6. Udržal Tomáš LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice 14:30 + 0:57
7. Šedivý Jan PGP8409 E SK Praga 14:41 + 1:08
8. Hadač Filip AOP9301 E Přátelé orientačního běhu Opava 14:50 + 1:17
9. Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 14:55 + 1:22
10. Chloupek Adam ZBM9300 E SK Žabovřesky Brno 14:57 + 1:24
11. Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 14:59 + 1:26
12. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 15:00 + 1:27
13. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 15:02 + 1:29
14. Nožka Radek LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice 15:07 + 1:34
15. Kamenický Jakub PHK9104 E OK 99 Hradec Králové 15:08 + 1:35
16. Janata Martin DKP8306 E Oddíl OB Kotlářka 15:15 + 1:42
17. Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 15:19 + 1:46
18. Horyna Roman LCE7602 R OOB TJ Slovan Luhačovice 15:22 + 1:49
18. Beneš Jan SJC8703 C TJ Sportcentrum Jičín 15:22 + 1:49
20. Sysel Ctibor PGP8700 R SK Praga 15:27 + 1:54
21. Kubelka Tomáš LPU9307 R OK Lokomotiva Pardubice 15:28 + 1:55
22. Brlica Pavel ZBM9302 C SK Žabovřesky Brno 15:29 + 1:56
23. Štěrba Zbyněk LPU8304 C OK Lokomotiva Pardubice 15:35 + 2:02
24. Palas Jan ZBM8507 E SK Žabovřesky Brno 15:37 + 2:04
25. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 15:39 + 2:06
26. Makovský Jakub TAP8511 R KOB TRETRA Praha 15:40 + 2:07
27. Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 15:43 + 2:10
28. Komanec Václav SHK8406 C TJ Slavia Hradec Králové 15:47 + 2:14
29. Bravený Vít ZBM9102 R SK Žabovřesky Brno 16:04 + 2:31
30. Panchártek Jan PHK8802 C OK 99 Hradec Králové 16:06 + 2:33
31. Kořínek Tomáš BOR9007 R OK Jiskra Nový Bor 16:07 + 2:34
32. Mrázek Jan SJC8102 E TJ Sportcentrum Jičín 16:09 + 2:36
33. Wolf Daniel TUR9100 E OOB TJ Turnov 16:16 + 2:43
34. Zbranek Roman ASU8808 R Magnus Orienteering 16:18 + 2:45
35. Matějů Luboš PGP7601 R SK Praga 16:23 + 2:50
36. Zvěřina Petr LPU8208 E OK Lokomotiva Pardubice 16:26 + 2:53
37. Navrátil Boris AOP9202 R Přátelé orientačního běhu Opava 16:31 + 2:58
38. Kolovský František LPM9202 C OK Lokomotiva Plzeň 16:55 + 3:22