Výsledky závodu: Žebříček B-Morava

Datum:
11.05.2014
Místo konání:
Horní Temenice
Pořadatel:
KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
Mapa:
Bohdíkovský lom
Ředitel závodu:
Paloncý Pavel - R3
Hlavní rozhodčí:
Turczer Petr - R1
Stavitel tratí:
Halama Jakub - R1
JURY:
Slezák Libor, Chmelař Miroslav, Novotný Tomáš
Protokol:
Závod proběhl za zataženého počasí. Závodu se zúčastnilo celkem 400 závodníků. V cíli bylo ošetřeno několik drobných zranění. Hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu. Odvod půjčovného za SI činí 2000 Kč.
D10C
1.50 km, 130 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Lucie SKM0551 C KOB Směr Kroměříž 14:07
2. Vorlová Eva ASU0499 C Magnus Orienteering 17:10 + 3:03
3. Švidrnochová Eliška MOV0451 C SKOB Ostrava 17:14 + 3:07
4. Šánová Julie KSU0494 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 18:12 + 4:05
5. Otrubová Anna PLU0577 C TJ Sokol Plumlov 19:12 + 5:05
6. Smékalová Karolína UOL0451 C SK UP Olomouc 21:44 + 7:37
7. Klechová Karolína AOP0452 C Přátelé orientačního běhu Opava 22:13 + 8:06
8. Knyplová Tereza KSU0464 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:35 + 8:28
9. Skoumalová Petra KSU0484 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 23:15 + 9:08
10. Neumannová Kristýna STE0550 C SK SKI-OB Šternberk 24:16 + 10:09
11. Moskvová Agáta ZLH0550 C OOB TJ Zlaté Hory 27:17 + 13:10
12. Stryková Karolína KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:10 + 22:03
D12C
1.70 km, 135 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Michaela SKM0251 B KOB Směr Kroměříž 18:04
2. Hubáčková Dagmar LCE0351 C OOB TJ Slovan Luhačovice 19:06 + 1:02
3. Greschnerová Tereza ASU0299 C Magnus Orienteering 23:03 + 4:59
4. Tichá Julie TZL0252 C SKOB Zlín 23:36 + 5:32
5. Lukašáková Sára STE0450 C SK SKI-OB Šternberk 23:47 + 5:43
6. Smékalová Viktorie UOL0450 C SK UP Olomouc 28:13 + 10:09
7. Tichá Marie TZL0253 B SKOB Zlín 30:09 + 12:05
8. Šuráňová Pavlína TZL0257 C SKOB Zlín 30:27 + 12:23
9. Hegedüšová Viktorka KSU0353 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:59 + 13:55
10. Tesařová Tereza KSU0393 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:03 + 16:59
Kočová Halina TZL0255 B SKOB Zlín DISK
D14B
2.60 km, 160 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poláková Lenka SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava 27:04
2. Bruková Magda TRI0054 A TJ TŽ Třinec 27:40 + 0:36
3. Grycová Kateřina TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno 28:15 + 1:11
4. Hájková Lucie AOP0350 B Přátelé orientačního běhu Opava 29:50 + 2:46
5. Opálková Martina BBM0050 B BETA URSUS Orienteering 31:25 + 4:21
6. Plhalová Šárka ASU0097 A Magnus Orienteering 32:16 + 5:12
7. Golová Tereza VIC0162 B OB Vizovice 32:50 + 5:46
8. Kundratová Lucie TZL0058 B SKOB Zlín 33:04 + 6:00
9. Korpasová Lucie LBM0151 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 33:09 + 6:05
10. Nešporová Alžběta TZL0051 B SKOB Zlín 33:51 + 6:47
11. Hlaváčová Anežka TBM0199 B KOS TJ Tesla Brno 35:14 + 8:10
12. Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk 35:39 + 8:35
13. Auermüllerová Anna ZBM0060 B SK Žabovřesky Brno 36:40 + 9:36
14. Hajduková Jana KSU0197 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:17 + 10:13
15. Ressová Tereza LCE0052 B OOB TJ Slovan Luhačovice 37:36 + 10:32
16. Svobodová Barbora BFM0151 B SKOB Frýdek - Místek 38:51 + 11:47
17. Plášková Anna LCE0152 B OOB TJ Slovan Luhačovice 39:36 + 12:32
18. Hrabošová Magdalena ASU0099 A Magnus Orienteering 42:28 + 15:24
19. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 43:50 + 16:46
20. Šabršulová Natálie LCE0054 C OOB TJ Slovan Luhačovice 51:56 + 24:52
21. Müllerová Erika OTK0050 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 60:51 + 33:47
22. Malotová Kamila LCE0055 C OOB TJ Slovan Luhačovice 66:42 + 39:38
D14C
2.00 km, 130 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marková Ema STE0252 B SK SKI-OB Šternberk 22:22
2. Pšenčíková Adéla KSU0050 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:47 + 4:25
3. Čížková Eliška ADA0051 C OOB TJ Spartak Adamov 31:23 + 9:01
D16B
3.00 km, 160 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Soldánová Tereza JPV9899 A Oddíl OS SK Prostějov 32:51
2. Grycová Veronika TBM9859 A KOS TJ Tesla Brno 33:11 + 0:20
3. Vývodová Jana MOV9852 A SKOB Ostrava 33:36 + 0:45
4. Korpasová Tereza LBM9898 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 35:24 + 2:33
5. Tichá Veronika TZL9951 C SKOB Zlín 38:06 + 5:15
6. Zatloukalová Romana SSU9950 B SK Severka Šumperk 38:59 + 6:08
7. Pukyšová Anežka KSU9999 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:45 + 6:54
8. Chroustová Šárka ZBM9862 C SK Žabovřesky Brno 40:06 + 7:15
9. Křečková Jana ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov 41:42 + 8:51
10. Hanousková Renata LCE9852 B OOB TJ Slovan Luhačovice 42:35 + 9:44
11. Vlachová Kateřina KON9898 B KOB Konice 44:20 + 11:29
12. Šomanová Anna LCE9855 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:26 + 11:35
13. Švancárová Veronika KSU9853 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:28 + 11:37
14. Malivánková Eva ZBM9952 B SK Žabovřesky Brno 46:06 + 13:15
15. Slovenčíková Eliška VIC9959 B OB Vizovice 48:18 + 15:27
16. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 50:29 + 17:38
17. Habigerová Jana KSU9888 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 65:00 + 32:09
Švidrnochová Lenka MOV9951 B SKOB Ostrava DISK
D18B
3.20 km, 225 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sabelová Markéta TRI9656 A TJ TŽ Třinec 40:35
2. Argalášová Kateřina TRI9750 A TJ TŽ Třinec 45:14 + 4:39
3. Kašparová Zuzana SSU9661 B SK Severka Šumperk 49:27 + 8:52
4. Nedbálková Hana ZBM9755 A SK Žabovřesky Brno 56:13 + 15:38
5. Kavánková Iva TZL9753 C SKOB Zlín 57:03 + 16:28
6. Komárková Silvie TBM9762 B KOS TJ Tesla Brno 57:30 + 16:55
7. Čížková Markéta ADA9652 B OOB TJ Spartak Adamov 58:32 + 17:57
8. Zentrichová Daniela OTK9751 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 59:41 + 19:06
9. Svěchotová Natálie MOV9751 B SKOB Ostrava 72:11 + 31:36
10. Machusová Karolína SSU9666 B SK Severka Šumperk 74:02 + 33:27
11. Kovářová Tereza TRI9756 B TJ TŽ Třinec 74:13 + 33:38
12. Navrátilová Tereza TBM9777 C KOS TJ Tesla Brno 74:14 + 33:39
D20B
3.70 km, 260 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tužilová Magdaléna ZBM9452 R SK Žabovřesky Brno 46:23
2. Tesařová Markéta ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno 55:10 + 8:47
3. Vlachová Eliška KON9572 B KOB Konice 77:58 + 31:35
Galatíková Lucie SBR9550 C SKOB Bruntál DISK
Procházková Marie SOP9551 A OOB TJ Slezan Opava DISK
D21B
4.50 km, 275 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrušková Barbora ZBM9354 R SK Žabovřesky Brno 56:49
2. Koporová Petra ZBM9353 C SK Žabovřesky Brno 58:24 + 1:35
3. Otrubová Johana KON7852 C KOB Konice 59:21 + 2:32
4. Mašláňová Hana TZL7979 C SKOB Zlín 62:24 + 5:35
5. Jakobová Adélka UOL9052 R SK UP Olomouc 62:56 + 6:07
6. Slováčková Věra TZL8181 C SKOB Zlín 64:30 + 7:41
7. Ondráčková Veronika EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha 67:01 + 10:12
8. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 70:11 + 13:22
9. Podmolíková Dagmar TZL7155 C SKOB Zlín 70:35 + 13:46
10. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 71:39 + 14:50
11. Šrámková Vendula 26N8451 C Hemsedal IL 74:12 + 17:23
12. Bohunská Jana KRN8651 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 76:26 + 19:37
13. Mertová Eva DOB8551 C KOB Dobruška 77:55 + 21:06
14. Tesařová Marcela AOP9450 A Přátelé orientačního běhu Opava 94:13 + 37:24
15. Winkler Hanna LPM8051 C OK Lokomotiva Plzeň 121:52 + 65:03
D35B
3.60 km, 260 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 57:13
2. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 65:10 + 7:57
3. Švidrnochová Hana MOV7751 C SKOB Ostrava 66:19 + 9:06
4. Milánová Jindřiška TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno 66:52 + 9:39
5. Matoušková Jana SSU7951 C SK Severka Šumperk 72:16 + 15:03
6. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 74:11 + 16:58
7. Mrkvicová Radka ZLH7851 C OOB TJ Zlaté Hory 80:25 + 23:12
8. Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 81:07 + 23:54
Pěčková Monika SKM7350 C KOB Směr Kroměříž DISK
D40B
3.30 km, 200 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedlářová Pavla AOP7052 C Přátelé orientačního běhu Opava 38:31
2. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 39:55 + 1:24
3. Hájková Jitka AOP7150 C Přátelé orientačního běhu Opava 43:30 + 4:59
4. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 47:01 + 8:30
5. Kašparová Ivana SSU6951 C SK Severka Šumperk 47:17 + 8:46
6. Kostková Jana AOP7151 C Přátelé orientačního běhu Opava 49:40 + 11:09
7. Valíková Petra AOP7351 C Přátelé orientačního běhu Opava 49:54 + 11:23
8. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 50:22 + 11:51
9. Kundratová Jana JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín 51:58 + 13:27
10. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 55:10 + 16:39
11. Chovancová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 58:06 + 19:35
12. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 58:20 + 19:49
13. Krasnokutská Magda AOP7452 C Přátelé orientačního běhu Opava 62:34 + 24:03
14. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 70:04 + 31:33
15. Obrátilová Naďa ABM6654 C KOB Moira Brno 74:28 + 35:57
D45B
3.30 km, 220 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 45:31
2. Tesařová Bohumila TRI6957 C TJ TŽ Třinec 46:31 + 1:00
3. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 49:11 + 3:40
4. Poklopová Ivana UOL6451 C SK UP Olomouc 49:18 + 3:47
5. Šmelíková Hana ASU6999 C Magnus Orienteering 49:32 + 4:01
6. Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 49:38 + 4:07
7. Kociánová Eva OOP6750 C TJ Opava 50:02 + 4:31
8. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 50:46 + 5:15
9. Janásová Jitka SKM6551 C KOB Směr Kroměříž 54:40 + 9:09
10. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 56:02 + 10:31
11. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 56:47 + 11:16
12. Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 61:39 + 16:08
13. Ženčáková Marie 47C6850 C ASPV OA Šumperk 65:22 + 19:51
14. Lázničková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín 73:09 + 27:38
D50B
3.10 km, 190 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 46:22
2. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 48:39 + 2:17
3. Rokoszová Jaroslava MOV6351 C SKOB Ostrava 54:35 + 8:13
4. Hrušková Lenka ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno 58:02 + 11:40
5. Sochorová Hana HAV6250 C SKOB Baník Havířov 62:04 + 15:42
6. Felklová Jarmila 47C6050 C ASPV OA Šumperk 69:47 + 23:25
D55B
2.70 km, 190 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 53:28
2. Špacírová Danuše UOL5852 C SK UP Olomouc 78:33 + 25:05
3. Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 81:31 + 28:03
MS Navrátil Tomáš ZLH5950 C OOB TJ Zlaté Hory 32:51 +
D60B
2.50 km, 150 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 42:43
D65B
2.30 km, 100 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gavendová Anna TRI4650 C TJ TŽ Třinec 52:09
2. Novotná Ludmila OOP4850 C TJ Opava 53:32 + 1:23
DH10N
1.60 km, 130 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváčová Lucie TBM0660 C KOS TJ Tesla Brno 18:39
2. Hojgrová Tereza SSU C SK Severka Šumperk 20:30 + 1:51
3. Jelínek Jakub AOP0601 C Přátelé orientačního běhu Opava 20:34 + 1:55
4. Zatloukalová Julie STE0650 C SK SKI-OB Šternberk 26:16 + 7:37
5. Hudosová Kristýna RIC0750 C OB Říčany 29:46 + 11:07
6. Kundrata Vít JZL0700 C TJ Jižní svahy Zlín 31:44 + 13:05
H10C
1.70 km, 130 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štábl Patrik KSU0606 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 16:51
2. Hudos Václav RIC0503 C OB Říčany 19:28 + 2:37
3. Otruba František PLU0501 C TJ Sokol Plumlov 20:13 + 3:22
4. Kovařík Tomáš TRI0400 C TJ TŽ Třinec 21:34 + 4:43
5. Štoudek Martin ASU0448 C Magnus Orienteering 21:44 + 4:53
6. Šána Robert KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 23:58 + 7:07
7. Tomanek Lukáš KSU0502 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:23 + 9:32
8. Ondráček Viktor KSU0600 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:02 + 12:11
9. Opravil Vojtěch KSU0515 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:06 + 12:15
10. Polášek Vít KSU0402 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:42 + 13:51
11. Pavelka Ondřej KSU0404 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:00 + 16:09
H12C
1.80 km, 135 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milán Jakub TBM0411 B KOS TJ Tesla Brno 16:24
2. Štábl Adam KSU0401 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 17:54 + 1:30
3. Chovanec Václav TZL0201 B SKOB Zlín 18:01 + 1:37
4. Světnický František STE0204 B SK SKI-OB Šternberk 18:15 + 1:51
5. Valík Adam AOP0301 C Přátelé orientačního běhu Opava 19:36 + 3:12
6. Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 19:51 + 3:27
7. Kundrata Jan JZL0201 B TJ Jižní svahy Zlín 20:08 + 3:44
8. Jirka Matyáš ZPV0201 B KOB ZPV Prostějov 21:20 + 4:56
9. Novotný Erik ZLH0301 C OOB TJ Zlaté Hory 21:24 + 5:00
10. Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 23:27 + 7:03
11. Karásek Matyáš ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov 23:59 + 7:35
12. Peňáz Vojtěch VRB C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 24:38 + 8:14
13. Reichl Martin KSU0202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:23 + 12:59
14. Fajkoš Lubomír MOV03 C SKOB Ostrava 32:57 + 16:33
15. Hošťálek Ondřej ZPV0300 C KOB ZPV Prostějov 50:27 + 34:03
16. Palát Tomáš ABM0307 C KOB Moira Brno 56:15 + 39:51
H14B
2.60 km, 175 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Panovec Kryštof OTK0001 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 24:32
2. Filipek Sebastian TRI0002 A TJ TŽ Třinec 24:36 + 0:04
3. Matoušek Matěj KSU0005 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:06 + 0:34
4. Šafář Vojtěch KSU0013 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:46 + 1:14
5. Zentrich Dušan OTK0002 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 25:48 + 1:16
6. Milán Tomáš TBM0111 B KOS TJ Tesla Brno 26:14 + 1:42
7. Bořánek Michal STE0007 A SK SKI-OB Šternberk 27:12 + 2:40
8. Podmolík Jonáš TZL0001 B SKOB Zlín 28:11 + 3:39
9. Valík Tomáš AOP0001 B Přátelé orientačního běhu Opava 28:17 + 3:45
10. Sedlář Jan TBM0010 B KOS TJ Tesla Brno 30:20 + 5:48
11. Valenta Mikuláš KSU0107 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:30 + 5:58
12. Kostka Jiří AOP0201 B Přátelé orientačního běhu Opava 31:29 + 6:57
13. Šafář Martin KSU0105 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:44 + 8:12
14. Gryc Vojtěch TBM0106 B KOS TJ Tesla Brno 33:15 + 8:43
15. Kligl Radim TBM0103 B KOS TJ Tesla Brno 34:51 + 10:19
16. Sikora Jakub TRI0003 B TJ TŽ Třinec 35:53 + 11:21
17. Bitto Max LCE0103 B OOB TJ Slovan Luhačovice 36:38 + 12:06
18. Krč Matěj KSU0101 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:16 + 12:44
19. Hartmann Matouš PLU0101 B TJ Sokol Plumlov 38:14 + 13:42
20. Kovařík Martin TRI0101 B TJ TŽ Třinec 38:21 + 13:49
21. Karásek Adam ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov 38:26 + 13:54
22. Vavřík Tomáš LOV0000 C lepus.cz 38:27 + 13:55
23. Kaprál Jan SSU0000 C SK Severka Šumperk 38:48 + 14:16
24. Neumann David STE0101 B SK SKI-OB Šternberk 39:06 + 14:34
25. Pelánek Ondřej TBM0107 B KOS TJ Tesla Brno 39:25 + 14:53
26. Adámek Filip ABM0101 B KOB Moira Brno 42:59 + 18:27
27. Jelínek Jan AOP0101 C Přátelé orientačního běhu Opava 50:43 + 26:11
28. Zeman Jakub TZL0102 B SKOB Zlín 55:20 + 30:48
29. Dorčák Jan MOV0103 B SKOB Ostrava 66:18 + 41:46
H14C
2.20 km, 150 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grulich Ondřej KSU0049 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 33:21
H16B
3.30 km, 220 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černocký Libor LCE9803 A OOB TJ Slovan Luhačovice 28:16
2. Vopařil Jan LCE9911 A OOB TJ Slovan Luhačovice 29:46 + 1:30
3. Cienciala Jan TRI9801 B TJ TŽ Třinec 33:31 + 5:15
4. Lanc Vojtěch TRI9807 A TJ TŽ Třinec 35:06 + 6:50
5. Šiška Petr TZL9801 A SKOB Zlín 35:40 + 7:24
6. Říčný Vojta ZBM9903 B SK Žabovřesky Brno 36:40 + 8:24
7. Kašpar Petr SSU9911 A SK Severka Šumperk 38:46 + 10:30
8. Plášek Pavel LCE9907 B OOB TJ Slovan Luhačovice 38:52 + 10:36
9. Procházka Zdeněk SOP9901 B OOB TJ Slezan Opava 39:34 + 11:18
10. Dostál Pavel KSU9910 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 39:43 + 11:27
11. Tesař Vojtěch AOP9900 B Přátelé orientačního běhu Opava 43:30 + 15:14
12. Kún Josef BBM9802 B BETA URSUS Orienteering 43:41 + 15:25
13. Holesz Sebastian TRI9902 B TJ TŽ Třinec 43:55 + 15:39
14. Láznička Václav TZL9901 B SKOB Zlín 46:07 + 17:51
15. Král Jan ZBM9904 C SK Žabovřesky Brno 46:24 + 18:08
16. Gedeon Dominik KSU9900 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:39 + 18:23
17. Ondráček Radek KSU9933 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:39 + 20:23
18. Müller Tomáš OTK9901 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 49:32 + 21:16
19. Havlíček Ondřej KSU9800 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:25 + 24:09
20. Komenda Jan ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno 59:38 + 31:22
H18B
3.70 km, 260 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podmolík Josef TZL9701 A SKOB Zlín 43:04
2. Kelbl Vladimír ZBM9711 B SK Žabovřesky Brno 44:53 + 1:49
3. Kašpar Jakub ASU9747 B Magnus Orienteering 46:48 + 3:44
4. Walach Ondřej TRI9601 B TJ TŽ Třinec 55:06 + 12:02
5. Dušek Martin ZAM9602 B OB T.J. Sokol Žamberk 68:12 + 25:08
6. Knypl Jaroslav KSU9707 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 71:56 + 28:52
7. Svoboda František SOP9601 B OOB TJ Slezan Opava 87:18 + 44:14
8. Vosáhlo Jan SSU9701 C SK Severka Šumperk 122:41 + 79:37
H20B
4.20 km, 250 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Obrátil Štěpán ABM9409 B KOB Moira Brno 56:19
2. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 75:01 + 18:42
H21B
5.10 km, 300 m, 26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zbranek Roman ASU8808 R Magnus Orienteering 45:34
2. Přibyl Bronislav TZL8603 C SKOB Zlín 47:38 + 2:04
3. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 47:54 + 2:20
4. Rajnošek Zdeněk ZBM8506 C SK Žabovřesky Brno 50:07 + 4:33
5. Tomanek Daniel STE7401 R SK SKI-OB Šternberk 51:03 + 5:29
6. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 51:13 + 5:39
7. Palát Petr ABM7415 C KOB Moira Brno 51:29 + 5:55
8. Mokrý Ondřej ABM9410 A KOB Moira Brno 51:54 + 6:20
9. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 52:49 + 7:15
10. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 53:04 + 7:30
11. Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín 53:05 + 7:31
12. Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 53:50 + 8:16
13. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 53:58 + 8:24
14. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 55:08 + 9:34
15. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 55:52 + 10:18
16. Marston Neil 26N7201 C Hemsedal IL 56:16 + 10:42
17. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 57:36 + 12:02
18. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 58:18 + 12:44
19. Sklenář Martin SBR9501 A SKOB Bruntál 59:09 + 13:35
20. Žaloudík Jiří LOV8601 C lepus.cz 60:04 + 14:30
21. Špacír Jan UOL8805 C SK UP Olomouc 62:12 + 16:38
22. Vlažný Jan LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 63:07 + 17:33
23. Moskva Roman ZLH7501 C OOB TJ Zlaté Hory 63:18 + 17:44
24. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 64:40 + 19:06
25. Zavřel Michal KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 64:57 + 19:23
26. Skřivanek Marcel JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov 65:37 + 20:03
27. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 65:54 + 20:20
28. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 66:30 + 20:56
29. Benroth Jakub TZL9002 C SKOB Zlín 71:28 + 25:54
30. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 79:10 + 33:36
31. Kostka Petr MOV8200 C SKOB Ostrava 85:24 + 39:50
32. Ryjáček Jan LPM8004 C OK Lokomotiva Plzeň 90:17 + 44:43
33. Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec 91:52 + 46:18
34. Havelka Tomáš UOL8700 C SK UP Olomouc 99:24 + 53:50
35. Smékal David UOL7503 C SK UP Olomouc 107:25 + 61:51
Kolek Petr ASU7501 C Magnus Orienteering DISK
Navrátil Marek KYL7100 C SK SP Kylešovice DISK
H35B
4.50 km, 300 m, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matoušek Jiří SSU7504 C SK Severka Šumperk 51:15
2. Milán Pavel TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno 52:22 + 1:07
3. Nečas Rudolf TZL5703 C SKOB Zlín 62:13 + 10:58
4. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 62:51 + 11:36
5. Kunčar Vít LCE6602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 63:06 + 11:51
6. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 65:42 + 14:27
7. Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava 65:56 + 14:41
8. Jelínek Jan AOP6401 C Přátelé orientačního běhu Opava 68:02 + 16:47
9. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 72:48 + 21:33
10. Peřinka Jan AOP6301 C Přátelé orientačního běhu Opava 72:54 + 21:39
11. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 75:26 + 24:11
12. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 75:33 + 24:18
13. Cveček Martin SSU7400 C SK Severka Šumperk 76:40 + 25:25
14. Čížek Petr ADA7101 C OOB TJ Spartak Adamov 78:05 + 26:50
15. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 78:50 + 27:35
16. Sita Vratislav SSU7341 C SK Severka Šumperk 92:09 + 40:54
Mašláň Jakub TZL7801 C SKOB Zlín DISK
H40B
3.90 km, 235 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valík Luděk AOP7101 C Přátelé orientačního běhu Opava 43:15
2. Holinka Martin ZPV6712 C KOB ZPV Prostějov 44:11 + 0:56
3. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 45:41 + 2:26
4. Cienciala Martin TRI7401 C TJ TŽ Třinec 47:05 + 3:50
5. Müller Libor OTK7201 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 48:06 + 4:51
6. Otruba Marek PLU7417 C TJ Sokol Plumlov 49:26 + 6:11
7. Kašpar Jaroslav SSU7004 C SK Severka Šumperk 50:14 + 6:59
8. Zentrich David OTK7101 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 54:26 + 11:11
9. Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 57:30 + 14:15
10. Hošťálek Dan KRN6808 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 61:32 + 18:17
11. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 66:34 + 23:19
12. Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 89:24 + 46:09
H45B
3.50 km, 230 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 38:16
2. Tesař Jiří AOP6702 C Přátelé orientačního běhu Opava 40:19 + 2:03
3. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 42:13 + 3:57
4. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 44:09 + 5:53
5. Adámek Libor ABM6707 C KOB Moira Brno 44:20 + 6:04
6. Sochor Tomáš HAV6301 C SKOB Baník Havířov 44:31 + 6:15
7. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 44:59 + 6:43
8. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 46:19 + 8:03
9. Ženčák Jaroslav 47C6100 C ASPV OA Šumperk 47:05 + 8:49
10. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 50:51 + 12:35
11. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 52:16 + 14:00
12. Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov 54:53 + 16:37
13. Láznička Libor TZL6701 C SKOB Zlín 56:54 + 18:38
14. Galík Svatopluk TZL6301 C SKOB Zlín 57:36 + 19:20
15. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 58:22 + 20:06
16. Jakobi Zdeněk HAV5701 C SKOB Baník Havířov 60:45 + 22:29
17. Bruk Slavomír TRI6800 C TJ TŽ Třinec 64:40 + 26:24
18. Gola Miroslav VIC6808 C OB Vizovice 65:42 + 27:26
19. Šamánek Petr ZVS6901 C TJ Zbrojovka Vsetín 92:14 + 53:58
H50B
3.30 km, 185 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryšavý Jiří MOV5803 C SKOB Ostrava 36:37
2. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 38:09 + 1:32
3. Patočka Petr BBM6300 C BETA URSUS Orienteering 38:13 + 1:36
4. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 38:23 + 1:46
5. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 41:23 + 4:46
6. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 41:48 + 5:11
7. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 42:52 + 6:15
8. Kubeš Jaromír PLU6219 C TJ Sokol Plumlov 47:24 + 10:47
9. Sklenář Miroslav AOP6302 C Přátelé orientačního běhu Opava 50:26 + 13:49
10. Kolář Leopold VRB5404 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 52:12 + 15:35
11. Felkl Luděk 47C6000 C ASPV OA Šumperk 65:26 + 28:49
H55B
3.20 km, 175 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 41:12
2. Navrátil Antonín UOL5301 C SK UP Olomouc 41:46 + 0:34
3. Strachota Jaroslav ASU5600 C Magnus Orienteering 44:53 + 3:41
4. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 47:54 + 6:42
5. Moravec Stanislav SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava 49:51 + 8:39
6. Krmášek Bohdan AOP5301 C Přátelé orientačního běhu Opava 50:35 + 9:23
7. Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 54:31 + 13:19
H60B
2.80 km, 190 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 38:33
2. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 38:44 + 0:11
3. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 40:45 + 2:12
4. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 48:55 + 10:22
5. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 54:52 + 16:19
6. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 74:05 + 35:32
H65B
2.40 km, 185 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 34:49
2. Novotný Stanisl OOP4800 C TJ Opava 37:03 + 2:14
3. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 39:36 + 4:47
4. Pěček Vítězslav SKM4903 C KOB Směr Kroměříž 43:22 + 8:33
5. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 43:30 + 8:41
6. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 50:44 + 15:55
7. Rokosz Bohumil MOV4803 C SKOB Ostrava 57:20 + 22:31
8. Šmakal Pavel TZL4801 C SKOB Zlín 62:23 + 27:34
9. Chylík Pavol MOV4901 C SKOB Ostrava 62:40 + 27:51
H70B
2.20 km, 145 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 32:42
2. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 33:51 + 1:09
3. Ptáček Jiří BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD 44:56 + 12:14
4. Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 51:04 + 18:22
5. Sedlář Vladimír AOP4201 C Přátelé orientačního běhu Opava 51:45 + 19:03
6. Beneš Karel HAV4201 C SKOB Baník Havířov 60:48 + 28:06
H75B
2.10 km, 155 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valla Stanislav TZL3125 C SKOB Zlín 103:21
2. Hynek Vladimír ZPV3511 C KOB ZPV Prostějov 174:01 + 70:40
HDR
1.60 km, 130 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlach Timik SBR0501 C SKOB Bruntál 17:04
2. Karabina Samuel C 17:29 + 0:25
3. Halama Jiří KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 19:11 + 2:07
4. Navrátil Sam KYL0500 C SK SP Kylešovice 19:41 + 2:37
5. Palátová Renáta ABM0655 C KOB Moira Brno 22:13 + 5:09
6. Moskva Vojtěch ZLH0802 C OOB TJ Zlaté Hory 22:38 + 5:34
7. Dorčák Tomáš MOV0801 C SKOB Ostrava 24:35 + 7:31
8. Pěček Tobiáš SKM C KOB Směr Kroměříž 28:52 + 11:48
9. Otrubová Karolína KON0888 C KOB Konice 32:02 + 14:58
10. Profous Štěpán C 45:32 + 28:28
11. Štábl Vít KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:52 + 30:48
12. Rajnošek Sam ZBM1301 C SK Žabovřesky Brno 58:52 + 41:48
P
1.90 km, 155 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 26:18
2. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 29:00 + 2:42
3. Moskvová Jitka ZLH7551 C OOB TJ Zlaté Hory 29:23 + 3:05
4. Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 31:38 + 5:20
5. Zatloukal Radek STE7000 C SK SKI-OB Šternberk 32:10 + 5:52
6. Peňázová Hana VRB C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 32:39 + 6:21
7. Hlaváčová Šárka TBM C KOS TJ Tesla Brno 32:52 + 6:34
8. Jurčák David SOP7808 C OOB TJ Slezan Opava 33:34 + 7:16
9. Němečková Věra PLU7777 C TJ Sokol Plumlov 34:41 + 8:23
10. Vavřík René LOV7000 C lepus.cz 35:33 + 9:15
11. Novotná Jitka ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory 41:00 + 14:42
12. Možný Stanislav SSU C SK Severka Šumperk 41:43 + 15:25
13. Dorčáková Pavlína MOV6951 C SKOB Ostrava 42:37 + 16:19
14. Koč Břetislav MKP4400 C SK Meteor Kačerov Praha 46:17 + 19:59
15. Obrátil Miroslav ABM6502 C KOB Moira Brno 48:42 + 22:24
16. Ryšavá Ilona MOV6251 C SKOB Ostrava 62:30 + 36:12
17. Vývodová Zuzana MOV6952 C SKOB Ostrava 63:33 + 37:15
18. Lužný Martin HAV C SKOB Baník Havířov 64:55 + 38:37
19. Pometlová Jana AOP C Přátelé orientačního běhu Opava 66:15 + 39:57