Výsledky závodu: Veřejný závod (Jarní skály)
Kategorie: H21C

Datum:
15.03.2014
Místo konání:
Podkost, hotel Helikar
Pořadatel:
TUV - SOK TJ Turnov
Mapa:
Kost 2012
Ředitel závodu:
Zakouřil Václav
Hlavní rozhodčí:
Hladíková Jana - R3
Stavitel tratí:
Zakouřil Tomáš - R3, Šritr Martin - R3, Mellan Martin - R3
JURY:
Picek Jan, Štrojsa Josef, Havlík Jaroslav
Protokol:
Závod proběhl bez závad, jury se nesešla
H21C
7.00 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Oma Jakub TUR8002 OOB TJ Turnov 50:21
2. Holas Ondřej TUR8501 OOB TJ Turnov 50:33 + 0:12
3. Nowak Maciej 65P9600 Paulinum Jelenia Góra 54:12 + 3:51
4. Kořínek Jindřich TUR8406 OOB TJ Turnov 55:11 + 4:50
5. Bendák Jan LTU9801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:17 + 5:56
6. Novotný Tomáš PHK8101 OK 99 Hradec Králové 56:26 + 6:05
7. Novotný Milan PHK6502 OK 99 Hradec Králové 58:40 + 8:19
8. Melichar Vojtěch LLI9802 TJ Loko Liberec 59:38 + 9:17
9. Albl Miloslav LME7600 SK Los Mělník 60:48 + 10:27
10. Rusin Jan BRU0001 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 62:18 + 11:57
11. Blahuta Marek MFP7301 VŠSK MFF UK Praha 63:38 + 13:17
12. Lukavec Petr SMR7800 SK SNS Smržovka 63:49 + 13:28
13. Musil Pavel SJC7705 Sportcentrum Jičín 64:44 + 14:23
14. Bartłomiej Szeliga 65P9601 Paulinum Jelenia Góra 64:46 + 14:25
15. Fencl Jonáš LPU9902 OK Lokomotiva Pardubice 66:02 + 15:41
16. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 66:24 + 16:03
17. Novák Zdeněk NPA7701 SK LOB Nová Paka 66:42 + 16:21
18. Kavalír Karel PHK6503 OK 99 Hradec Králové 66:56 + 16:35
19. Mrkvička Jiří TJN7101 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 67:34 + 17:13
20. Schindler Jiří TJN6301 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 68:36 + 18:15
21. Černý Martin JIL8703 OK Jilemnice 68:40 + 18:19
22. Fencl Jiří LPU6301 OK Lokomotiva Pardubice 69:09 + 18:48
23. Karmazín Pavel LBE6800 TJ Lokomotiva Beroun 69:47 + 19:26
24. Chaloupský David PHK7103 OK 99 Hradec Králové 70:43 + 20:22
25. Slavík Pavel SNA7349 TJ START Náchod 70:49 + 20:28
26. Pešík Marek TJN8301 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 71:57 + 21:36
27. Kalina Miroslav EKP8211 VŠTJ Ekonom Praha 72:55 + 22:34
28. Uher Petr VSP5001 USK Praha 74:19 + 23:58
29. Sedlák Radek SRK7503 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 75:05 + 24:44
30. Kavalír Jáchym PHK9901 OK 99 Hradec Králové 75:29 + 25:08
31. Dubec Pavel SCP8003 OK Sparta Praha 75:37 + 25:16
32. Cerha Milan TUR7703 OOB TJ Turnov 75:58 + 25:37
33. Thoř Tomáš TUR9904 OOB TJ Turnov 76:13 + 25:52
34. Hartman Aleš VSP6506 USK Praha 76:25 + 26:04
35. Vančura Martin TJN8002 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 76:34 + 26:13
36. Čečka Jiří SHK7600 TJ Slavia Hradec Králové 76:59 + 26:38
37. Pesničák Jan SMR7902 SK SNS Smržovka 79:05 + 28:44
38. Bernášek Jiří STB8101 TJ Stadion Nový Bor 79:09 + 28:48
39. Hlaváč Jaroslav EKP9205 VŠTJ Ekonom Praha 79:42 + 29:21
40. Novotný Dušan TJN7002 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 81:12 + 30:51
41. Černý Vojtěch JIL9006 OK Jilemnice 82:02 + 31:41
42. Mikan Petr 5HC7700 Rychlá Rota Rybníček 84:06 + 33:45
42. Krausz Milan FSP6700 VŠTJ Stavební fakulta Praha 84:06 + 33:45
44. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 84:52 + 34:31
45. Štemberg Milan EKP8608 VŠTJ Ekonom Praha 85:07 + 34:46
46. Semík Jan VSP6507 USK Praha 86:06 + 35:45
47. Marek Jakub LLI9900 TJ Loko Liberec 87:48 + 37:27
48. Haering Jan LME7500 SK Los Mělník 88:12 + 37:51
49. Pešík Michal TJN7701 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 88:57 + 38:36
50. Havlůj František DKP8308 Oddíl OB Kotlářka 89:25 + 39:04
51. Bejvl Jakub LME7100 SK Los Mělník 90:18 + 39:57
52. Mikan Albert EKP8606 VŠTJ Ekonom Praha 92:22 + 42:01
53. Kohl Jiří KPY6201 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 93:55 + 43:34
54. Mikan Tomáš 5HC8900 Rychlá Rota Rybníček 102:19 + 51:58
55. Koštejn Pavel DOK7100 OK Doksy 108:59 + 58:38
56. Šmol Marcel DOK7300 OK Doksy 111:31 + 61:10
57. Neumann Jindřich PVP9900 VSK Přírodověda 113:33 + 63:12
58. Borovička Milan FSP6104 VŠTJ Stavební fakulta Praha 114:02 + 63:41
59. Izák Pavel LME7102 SK Los Mělník 145:26 + 95:05
Zeman Tomáš DCE7500 KOB Dobřichovice DISK