Výsledky závodu: Oblastní žebříček
Kategorie: H21C

Datum:
26.04.2014
Místo konání:
Slatina nad Zdobnicí
Pořadatel:
SRK - SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
Mapa:
Na Špičáku, 1:10 000, ekvidistance 5 m, stav léto 2013, revize duben 2014
Ředitel závodu:
Krmaš Václav - R3
Hlavní rozhodčí:
Pátek Lukáš - R2
Stavitel tratí:
Jiroušek Vít - R3
JURY:
Smutná Jana, Koblížek Kamil, Sýkora Bohumil
Protokol:
Závod proběhl za oblačného počasí beze srážek.
Hlavní rozhodčí schválil výsledky ve všech kategoriích. Během
závodu nebyl podán žádný protest. Byla ošetřena jedna osoba s krvácením z nosu a odvezena do nemocnice RK.
H21C
10.90 km, 200 m, 26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 62:49
2. Losman Petr PHK7901 OK 99 Hradec Králové 66:46 + 3:57
3. Novotný Tomáš PHK8101 OK 99 Hradec Králové 71:12 + 8:23
4. Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové 73:44 + 10:55
5. Mrázek Jiří DKP7911 Oddíl OB Kotlářka 74:17 + 11:28
6. Petras Tomáš VAM8801 OOB Vamberk 75:44 + 12:55
7. Vítek Petr PHK7601 OK 99 Hradec Králové 77:18 + 14:29
8. Pátek Michl CHC8603 K.O.B. Choceň 77:27 + 14:38
9. Moskva Roman ZLH7501 OOB TJ Zlaté Hory 77:54 + 15:05
10. Pýcha Lukáš SNA8402 TJ START Náchod 78:27 + 15:38
11. Novotný Jan LPU9201 OK Lokomotiva Pardubice 81:33 + 18:44
12. Černý Martin JIL8703 OK Jilemnice 82:16 + 19:27
13. Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 82:54 + 20:05
14. Kupka Jaroslav ALB7800 OOB Albrechtice nad Orlicí 84:40 + 21:51
15. Weiner Jakub SHK7911 TJ Slavia Hradec Králové 85:06 + 22:17
16. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 85:56 + 23:07
17. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 87:04 + 24:15
18. Kárník Jan LPU7811 OK Lokomotiva Pardubice 88:28 + 25:39
19. Vodička Oldřich LPU7715 OK Lokomotiva Pardubice 88:29 + 25:40
20. Hanzl Tomáš SJC8205 Sportcentrum Jičín 94:30 + 31:41
21. Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice 97:22 + 34:33
22. Kolář Radek BRU6901 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 101:10 + 38:21
23. Tomalík Ondřej SHK8904 TJ Slavia Hradec Králové 102:09 + 39:20
24. Šabatka Jan SHK9001 TJ Slavia Hradec Králové 111:43 + 48:54
25. Černý Vojtěch JIL9006 OK Jilemnice 117:38 + 54:49
26. Vojta Marek SHK8804 TJ Slavia Hradec Králové 118:40 + 55:51
Aur Filip 66C8001 Amateri DISK
Veverka Tomáš VAM8401 OOB Vamberk DISK
Štěpánek Milan KUO8301 KOB Ústí nad Orlicí DISK