Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
03.05.2014
Místo konání:
Karolín
Pořadatel:
RBK - SK Radioklub Blansko
Mapa:
Karolín
Ředitel závodu:
Jalový Jaroslav
Hlavní rozhodčí:
Brodecký Radek - R3
Stavitel tratí:
Jalový Milan - R3
JURY:
Adámek Libor, Ptáček Pavel, Kheil Radim
Protokol:
Závod proběhl za sychravého počasí. Cílem prošlo celkem 275 závodníků. Nemuselo být ošetřeno žádné zranění. Nebyl podán žádný protest. Nebyly zaznamenány žádné události, které by narušily průběh závodu.
D10
1.90 km, 40 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Finstrlová Julie ZBM0552 C SK Žabovřesky Brno 17:27
2. Čelechovská Radka UBM0451 C MENISKOS Brno 19:09 + 1:42
3. Kurečková Klára ABM0657 C KOB Moira Brno 21:50 + 4:23
4. Chroustová Michaela VBM0451 C VSK Mendelu Brno 28:26 + 10:59
5. Ingrštová Stepánka ABM0460 C KOB Moira Brno 28:56 + 11:29
D12
2.30 km, 60 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mulíčková Markéta ABM0362 C KOB Moira Brno 22:09
2. Taslerová Tereza UBM0352 C MENISKOS Brno 26:46 + 4:37
3. Králová Jolana TBM0360 C KOS TJ Tesla Brno 27:51 + 5:42
4. Hovořáková Karolína ZBM0351 C SK Žabovřesky Brno 32:59 + 10:50
D14
2.60 km, 90 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváčová Anežka TBM0199 B KOS TJ Tesla Brno 23:37
2. Auermüllerová Anna ZBM0060 B SK Žabovřesky Brno 25:57 + 2:20
3. Korpasová Lucie LBM0151 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 26:27 + 2:50
4. Mulíčková Zuzana ABM0157 C KOB Moira Brno 29:58 + 6:21
5. Opálková Martina BBM0050 B BETA URSUS Orienteering 30:59 + 7:22
6. Špringlová Kamila TBM0050 C KOS TJ Tesla Brno 33:24 + 9:47
7. Králová Lucie ABM0159 B KOB Moira Brno 33:48 + 10:11
8. Kyslingerová Marie ABM0056 C KOB Moira Brno 34:01 + 10:24
9. Baštařová Anna ZBM0059 B SK Žabovřesky Brno 37:58 + 14:21
10. Čížková Eliška ADA0051 C OOB TJ Spartak Adamov 43:30 + 19:53
11. Radová Kateřina ABM0199 B KOB Moira Brno 43:53 + 20:16
12. Bastlová Pavla ABM0061 C KOB Moira Brno 52:54 + 29:17
D16
3.30 km, 120 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grycová Kateřina TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno 27:48
2. Chroustová Šárka ZBM9862 C SK Žabovřesky Brno 34:37 + 6:49
3. Malivánková Eva ZBM9952 B SK Žabovřesky Brno 39:20 + 11:32
D18
3.80 km, 160 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Firešová Markéta ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno 34:59
2. Odehnalová Klára ABM9956 A KOB Moira Brno 35:56 + 0:57
3. Odehnalová Tereza ABM9757 A KOB Moira Brno 37:22 + 2:23
4. Nedbálková Hana ZBM9755 A SK Žabovřesky Brno 40:18 + 5:19
5. Čížková Markéta ADA9652 B OOB TJ Spartak Adamov 44:17 + 9:18
D21C
5.40 km, 225 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Müllerová Věra VAM9051 C OOB Vamberk 40:23
2. Heczková Bohdana VLI7750 R Slavia Liberec orienteering 41:14 + 0:51
3. Hlavová Jindra ZBM8989 E SK Žabovřesky Brno 41:29 + 1:06
4. Kociánová Lenka VBM8553 C VSK Mendelu Brno 42:36 + 2:13
5. Hrušková Barbora ZBM9354 R SK Žabovřesky Brno 43:12 + 2:49
6. Kozáková Zdenka TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno 43:30 + 3:07
7. Štěpánková Kateřina TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno 44:39 + 4:16
8. Hiršová Gabriela VBM9651 A VSK Mendelu Brno 45:17 + 4:54
9. Matulová Iva ADA8451 C OOB TJ Spartak Adamov 52:17 + 11:54
10. Chroustová Lenka ZBM9457 C SK Žabovřesky Brno 54:10 + 13:47
10. Daňková Veronika SBK8151 C KOB Start Blansko 54:10 + 13:47
12. Čechová Jitka VBM8353 C VSK Mendelu Brno 55:24 + 15:01
13. Hegerová Petra RBK9355 C SK Radioklub Blansko 55:25 + 15:02
14. Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 59:25 + 19:02
15. Hendrychová Zuzana ZBM8954 C SK Žabovřesky Brno 63:00 + 22:37
16. Adamová Eva VBM8772 C VSK Mendelu Brno 63:50 + 23:27
17. Mesiarkinová Kamila MBM8282 C O-mikron 64:45 + 24:22
18. Štěpánková Petra LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 71:56 + 31:33
19. Padělková Lenka LCE7952 C OOB TJ Slovan Luhačovice 97:22 + 56:59
20. Vacková Jana NER C 103:24 + 63:01
D21D
3.40 km, 100 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Otrusinová Jana ABM9560 A KOB Moira Brno 38:32
2. Otrusinová Helena ABM7054 C KOB Moira Brno 39:52 + 1:20
3. Stašková Petra ZBM8255 C SK Žabovřesky Brno 49:39 + 11:07
D35
3.90 km, 150 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milánová Jindřiška TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno 37:25
2. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 39:04 + 1:39
3. Radová Martina ABM7451 C KOB Moira Brno 40:23 + 2:58
4. Mulíčková Eva ABM7469 C KOB Moira Brno 40:29 + 3:04
5. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 41:18 + 3:53
6. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 41:35 + 4:10
7. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 44:01 + 6:36
8. Blažková Hana RBK6957 C SK Radioklub Blansko 44:47 + 7:22
9. Tršová Daniela PBM7375 C TJ Spartak 1. Brněnská 45:22 + 7:57
10. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 47:00 + 9:35
11. Hrušková Lenka ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno 48:47 + 11:22
12. Krejčiříková Nikol BBM7850 C BETA URSUS Orienteering 49:27 + 12:02
13. Odehnalová Kamila ABM7052 C KOB Moira Brno 52:40 + 15:15
14. Cicvárková Lucie ZBM7651 C SK Žabovřesky Brno 54:01 + 16:36
15. Firešová Andrea NER C 55:32 + 18:07
16. Čelechovská Zora UBM7451 C MENISKOS Brno 61:48 + 24:23
D45
3.10 km, 90 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 33:28
2. Lukášová Lenka TBM6653 C KOS TJ Tesla Brno 36:49 + 3:21
3. Jašková Monika TBM6363 C KOS TJ Tesla Brno 39:58 + 6:30
4. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 44:18 + 10:50
D55
2.60 km, 90 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolaříková Věra SBK5251 C KOB Start Blansko 29:47
2. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 33:13 + 3:26
3. Liščinská Eva TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno 40:50 + 11:03
4. Tomanová Jana LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 48:53 + 19:06
H10
2.00 km, 40 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušek Tomáš TBM0401 C KOS TJ Tesla Brno 14:22
2. Gryc Ondřej TBM0406 C KOS TJ Tesla Brno 14:55 + 0:33
3. Zřídkaveselý Adam ZBM0505 C SK Žabovřesky Brno 17:19 + 2:57
4. Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 17:35 + 3:13
5. Urbánek Tomáš ZBM0604 C SK Žabovřesky Brno 18:19 + 3:57
6. Odehnal Tomáš ADA0500 C OOB TJ Spartak Adamov 18:34 + 4:12
7. Rada Štěpán ABM0404 C KOB Moira Brno 20:46 + 6:24
8. Marek Vojtěch ZBM0410 C SK Žabovřesky Brno 20:56 + 6:34
9. Dittrich Antonín ABM0410 C KOB Moira Brno 21:28 + 7:06
10. Cicvárek Radim ZBM0601 C SK Žabovřesky Brno 28:20 + 13:58
11. Račanský Jiří TBM0706 C KOS TJ Tesla Brno 30:59 + 16:37
Račanský Jakub UBM0503 C MENISKOS Brno DISK
H12
2.30 km, 60 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milán Jakub TBM0411 B KOS TJ Tesla Brno 17:47
2. Čelechovský Matěj UBM0202 C MENISKOS Brno 21:38 + 3:51
3. Coufal Jáchym ZBM0200 B SK Žabovřesky Brno 23:00 + 5:13
4. Palát Tomáš ABM0307 C KOB Moira Brno 23:26 + 5:39
5. Soška Petr ZBM0211 B SK Žabovřesky Brno 24:07 + 6:20
6. Urbánek Adam ZBM0302 C SK Žabovřesky Brno 25:05 + 7:18
7. Lukáš Martin TBM0222 C KOS TJ Tesla Brno 28:06 + 10:19
8. Lička Adam TIS C 28:07 + 10:20
9. Ruda Miroslav UBM0203 C MENISKOS Brno 37:58 + 20:11
10. Račanský Jan UBM0302 C MENISKOS Brno 52:39 + 34:52
Rajnoha Tomáš UBM0303 C MENISKOS Brno DISK
H14
3.30 km, 120 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gryc Vojtěch TBM0106 B KOS TJ Tesla Brno 27:47
2. Milán Tomáš TBM0111 B KOS TJ Tesla Brno 28:05 + 0:18
3. Sedlář Jan TBM0010 B KOS TJ Tesla Brno 29:57 + 2:10
4. Svoboda Marek ZBM0103 C SK Žabovřesky Brno 34:39 + 6:52
5. Adámek Filip ABM0101 B KOB Moira Brno 37:29 + 9:42
6. Šeďa Šimon ABM0009 C KOB Moira Brno 38:26 + 10:39
7. Pelánek Ondřej TBM0107 B KOS TJ Tesla Brno 40:52 + 13:05
8. Kligl Radim TBM0103 B KOS TJ Tesla Brno 43:18 + 15:31
9. Rajnoha David UBM0003 C MENISKOS Brno 50:25 + 22:38
10. Vyskočil Pavel RBK0001 C SK Radioklub Blansko 55:15 + 27:28
H16
5.10 km, 250 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Říčný Vojta ZBM9903 B SK Žabovřesky Brno 44:02
2. Kún Josef BBM9802 B BETA URSUS Orienteering 45:43 + 1:41
3. Florián Vojtěch ABM9901 B KOB Moira Brno 47:29 + 3:27
4. Ingršt Matěj ABM9907 B KOB Moira Brno 55:08 + 11:06
5. Soška Marek ZBM9807 B SK Žabovřesky Brno 55:47 + 11:45
6. Šnyrch Jakub ABM9906 B KOB Moira Brno 58:02 + 14:00
7. Šnyrch Tomáš ABM9919 B KOB Moira Brno 59:04 + 15:02
8. Komenda Jan ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno 62:58 + 18:56
H18
6.20 km, 305 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváč Ondřej TBM9901 A KOS TJ Tesla Brno 55:41
2. Kelbl Vladimír ZBM9711 B SK Žabovřesky Brno 58:38 + 2:57
3. Král Jan ZBM9904 C SK Žabovřesky Brno 76:07 + 20:26
4. Peřinka Šimon BBM9700 B BETA URSUS Orienteering 81:16 + 25:35
5. Konečný Daniel BBM9702 C BETA URSUS Orienteering 98:16 + 42:35
H21C
9.40 km, 450 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vedra David TBM7402 C KOS TJ Tesla Brno 63:20
2. Kozák Osvald TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno 63:26 + 0:06
3. Mašata Matěj PHK9601 A OK 99 Hradec Králové 63:30 + 0:10
4. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB Moira Brno 63:32 + 0:12
5. Henek Vladan VBM8002 C VSK Mendelu Brno 64:23 + 1:03
6. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 65:01 + 1:41
7. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 66:39 + 3:19
8. Palát Petr ABM7415 C KOB Moira Brno 66:42 + 3:22
9. Záděra Pavel BBM9500 A BETA URSUS Orienteering 70:12 + 6:52
10. Kříž Lukáš TTR8201 C OOB Třebíč 70:51 + 7:31
11. Švirák Ondřej ZBM9103 C SK Žabovřesky Brno 72:06 + 8:46
12. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 74:53 + 11:33
13. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 76:10 + 12:50
14. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 76:14 + 12:54
15. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 77:43 + 14:23
16. Pavelka Jan MBM8500 C O-mikron 79:13 + 15:53
17. Kasal Vít ZBM7540 C SK Žabovřesky Brno 81:20 + 18:00
18. Šrubař Michal MBM8606 C O-mikron 82:21 + 19:01
19. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 83:29 + 20:09
20. Čížek Petr ADA7101 C OOB TJ Spartak Adamov 89:04 + 25:44
21. Suchomel Vít MBM8448 C O-mikron 91:32 + 28:12
22. Kožoušek Adam NER C 100:42 + 37:22
23. Klimánek Martin ABM7703 C KOB Moira Brno 101:28 + 38:08
24. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 103:14 + 39:54
25. Rotrekl Ivo NER C 108:55 + 45:35
26. Eliáš Jan ZBM8207 C SK Žabovřesky Brno 114:14 + 50:54
Čech Viktor VBM8001 C VSK Mendelu Brno DISK
Verner Tomáš VBM8204 C VSK Mendelu Brno DISK
H21D
5.30 km, 250 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirásek Jakub TTR8601 C OOB Třebíč 44:41
2. Kříž Pavel TBM8012 C KOS TJ Tesla Brno 50:23 + 5:42
3. Otrusina Jan ABM9210 C KOB Moira Brno 50:46 + 6:05
4. Kurečka Robert ABM7210 C KOB Moira Brno 52:46 + 8:05
5. Watson Kevin RBK8101 C SK Radioklub Blansko 52:55 + 8:14
6. Berka Milan RBK9011 C SK Radioklub Blansko 53:35 + 8:54
7. Račanský Jan UBM7903 C MENISKOS Brno 55:05 + 10:24
8. Trš Lubomír PBM7302 C TJ Spartak 1. Brněnská 55:49 + 11:08
9. Bařina Jiří SBK8101 C KOB Start Blansko 56:08 + 11:27
10. Dokoupil Zbyněk VBM8206 C VSK Mendelu Brno 59:29 + 14:48
11. Šarlej Marek 4NC8100 C O sto šest 65:57 + 21:16
H35
6.30 km, 285 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kheil Radim PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská 48:56
2. Milán Pavel TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno 54:59 + 6:03
3. Věžník Roman TTR7901 C OOB Třebíč 56:38 + 7:42
4. Zelený Pavel ZBM7302 C SK Žabovřesky Brno 60:55 + 11:59
5. Martínek Jan NER C 61:33 + 12:37
6. Odehnal Roman ABM6909 C KOB Moira Brno 62:49 + 13:53
7. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB TJ Spartak Adamov 63:35 + 14:39
8. Cicvárek Ivo ZBM7504 C SK Žabovřesky Brno 64:24 + 15:28
9. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 64:52 + 15:56
10. Procházka Jiří ADA7512 C OOB TJ Spartak Adamov 67:39 + 18:43
11. Soutor Tomáš ABM7209 C KOB Moira Brno 67:56 + 19:00
12. Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 72:35 + 23:39
13. Mulíček Ondřej ABM7405 C KOB Moira Brno 73:57 + 25:01
14. Rajnoha Miroslav UBM7104 C MENISKOS Brno 76:53 + 27:57
15. Musil Radek 1DC7600 C Targa Orienteering 79:14 + 30:18
16. Zejda Jiří ABM7805 C KOB Moira Brno 79:16 + 30:20
17. Horký Tomáš TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno 92:49 + 43:53
18. Coufal Svatoš ZBM6700 C SK Žabovřesky Brno 106:36 + 57:40
H45
5.00 km, 250 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urválek Jiří TBM6107 C KOS TJ Tesla Brno 35:45
2. Gryc Jan TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno 39:26 + 3:41
3. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 41:05 + 5:20
4. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 42:12 + 6:27
5. Adámek Libor ABM6707 C KOB Moira Brno 44:25 + 8:40
6. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 45:08 + 9:23
7. Smutný Radek ABM6701 C KOB Moira Brno 47:07 + 11:22
8. Dittrich David ABM6902 C KOB Moira Brno 49:25 + 13:40
9. Hanzl Vlastimil VBM5329 C VSK Mendelu Brno 49:26 + 13:41
10. Buřt Vladimír SBK6301 C KOB Start Blansko 49:55 + 14:10
11. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 50:23 + 14:38
12. Patočka Petr BBM6300 C BETA URSUS Orienteering 51:30 + 15:45
13. Peťovský Jan SBK6201 C KOB Start Blansko 55:29 + 19:44
14. Kligl Vladislav TBM6910 C KOS TJ Tesla Brno 59:48 + 24:03
15. Jašek Milan TBM6201 C KOS TJ Tesla Brno 60:15 + 24:30
H55
3.10 km, 120 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koudelný Jiří TTR5401 C OOB Třebíč 33:43
2. Kolařík Zdeněk SBK5406 C KOB Start Blansko 35:33 + 1:50
3. Truhlář Karel ADA5111 C OOB TJ Spartak Adamov 36:16 + 2:33
4. Štěpánek Jiří LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 36:50 + 3:07
5. Zabloudil Pavel TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno 37:33 + 3:50
6. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 40:02 + 6:19
7. Pečenka Vratislav ADA5112 C OOB TJ Spartak Adamov 45:17 + 11:34
8. Věžník Antonín ADA5505 C OOB TJ Spartak Adamov 51:00 + 17:17
9. Dokoupil Vladimír VBM4806 C VSK Mendelu Brno 52:14 + 18:31
10. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 53:41 + 19:58
11. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 54:46 + 21:03
Durmon Petr TBM4501 C KOS TJ Tesla Brno DISK
H65
2.20 km, 60 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelík Milan ABM4501 C KOB Moira Brno 38:01
HDR
1.80 km, 40 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fousek Vojtěch RBK0403 C SK Radioklub Blansko 15:15
2. Vedra Tobiáš TBM0621 C KOS TJ Tesla Brno 16:26 + 1:11
3. Brosch Ondřej RBK0606 C SK Radioklub Blansko 16:44 + 1:29
4. Fousek Matěj RBK0402 C SK Radioklub Blansko 17:11 + 1:56
5. Jiřikovský Martin NER C 17:17 + 2:02
6. Velešík David NER C 17:44 + 2:29
7. Strýček Jan ADA0503 C OOB TJ Spartak Adamov 17:49 + 2:34
8. Ondrová Anna ZBM0553 C SK Žabovřesky Brno 18:22 + 3:07
9. Dittrych Josef NER C 18:51 + 3:36
10. Kučera Tomáš ZBM0605 C SK Žabovřesky Brno 19:01 + 3:46
11. Dittrych Marek NER C 19:08 + 3:53
12. Odehnalová Tereza ADA0851 C OOB TJ Spartak Adamov 19:13 + 3:58
13. Pekárek Martin RBK0501 C SK Radioklub Blansko 19:21 + 4:06
14. Finstrlová Kristýna ZBM0752 C SK Žabovřesky Brno 19:32 + 4:17
15. Procházková Doubravka ADA0651 C OOB TJ Spartak Adamov 20:46 + 5:31
16. Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 21:03 + 5:48
17. Zelený Vladan ZBM0405 C SK Žabovřesky Brno 21:05 + 5:50
18. Zřídkaveselý Martin ZBM0808 C SK Žabovřesky Brno 21:13 + 5:58
19. Taslerová Martina UBM0751 C MENISKOS Brno 23:27 + 8:12
20. Kuchař Josef NER C 23:32 + 8:17
20. Kuchař Filip NER C 23:32 + 8:17
22. Kuchař Jáchym NER C 23:40 + 8:25
23. Lasota Jan ZBM0603 C SK Žabovřesky Brno 24:42 + 9:27
24. Cicvárek Martin ZBM0801 C SK Žabovřesky Brno 24:55 + 9:40
25. Dittrych František ABM C KOB Moira Brno 26:54 + 11:39
26. Vyskočilová Karla RBK0451 C SK Radioklub Blansko 27:27 + 12:12
27. Daněk František SBK7541 C KOB Start Blansko 28:46 + 13:31
28. Rondíková Anna NER C 30:36 + 15:21
29. Eliášová Marta ZBM0851 C SK Žabovřesky Brno 30:55 + 15:40
30. Dušková Tereza NER C 31:10 + 15:55
31. Nádeníčková Anna ABM0556 C KOB Moira Brno 33:25 + 18:10
32. Račanský Matěj 6YC0400 C 35:19 + 20:04
33. Králová Denisa TBM0559 C KOS TJ Tesla Brno 38:43 + 23:28
34. Eliáš Václav ZBM1000 C SK Žabovřesky Brno 39:16 + 24:01
35. Stašková Sára ZBM0751 C SK Žabovřesky Brno 43:58 + 28:43
36. Kučerová Tereza NER C 46:20 + 31:05
37. Stašková Sofie ZBM0952 C SK Žabovřesky Brno 47:10 + 31:55
38. Broschová Alžběta RBK1151 C SK Radioklub Blansko 48:09 + 32:54
39. Musilová Anna 1DC0950 C Targa Orienteering 53:36 + 38:21
40. Anděl Ladislav NER C 64:10 + 48:55
Král Jiří NER C DISK
Berka Pavel RBK0401 C SK Radioklub Blansko DISK
P
2.40 km, 60 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 19:21
2. NeckářJan NER C 20:04 + 0:43
3. Kučera Viktor NER C 20:47 + 1:26
4. Lvovská Leny TBM7561 C KOS TJ Tesla Brno 20:54 + 1:33
5. Velešíková Monika NER C 22:30 + 3:09
6. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 23:58 + 4:37
7. Strýčková Monika ADA8888 C OOB TJ Spartak Adamov 24:59 + 5:38
8. Dittrych Miroslav NER C 25:16 + 5:55
9. Finstrolvá Alena NER C 25:45 + 6:24
10. Dosedla Pavel NER C 25:59 + 6:38
11. Taslerová Renata UBM7105 C MENISKOS Brno 26:40 + 7:19
12. Urbánek Petr NER C 27:31 + 8:10
13. Jirásková Dora NER C 28:02 + 8:41
14. Hirschová Michaela NER C 28:05 + 8:44
15. Pokorná Eva NER C 28:08 + 8:47
16. Ruda Miroslav UBM7106 C MENISKOS Brno 30:02 + 10:41
17. Doušková Vlasta NER C 30:31 + 11:10
18. Přikryl Kamil PBM4134 C TJ Spartak 1. Brněnská 30:33 + 11:12
19. Rudová Hana UBM7252 C MENISKOS Brno 33:36 + 14:15
20. Macku Jaromír NER C 35:26 + 16:05
21. Rajnohová Pavla UBM7654 C MENISKOS Brno 36:28 + 17:07
22. Vedrová Ela TBM0357 C KOS TJ Tesla Brno 37:34 + 18:13
23. Doušek Ivo NER C 38:18 + 18:57
24. Tomanová Elena ABM6666 C KOB Moira Brno 40:49 + 21:28
25. Králová Alžběta NER C 44:19 + 24:58
26. Auermullerova Lenka NER C 47:31 + 28:10