Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
03.05.2014
Místo konání:
Meziboří
Pořadatel:
LIT - KOB Litvínov
Mapa:
Meziboří, 1:4000
Ředitel závodu:
Neradová Alena
Hlavní rozhodčí:
Neradová Eva - R3
Stavitel tratí:
Kučerka Jan
JURY:
Eiselt Miloš, Picek Jan, Eiselt Jan
Protokol:
Závod proběhl bez bez závad
D10
1.30 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matyášová Krystýna CHA0555 OK Chrastava 17:27
2. Karpíšková Kateřina LTP0450 OOB TJ Lokomotiva Teplice 18:02 + 0:35
3. Kubecová Magdalena STB0550 TJ Stadion Nový Bor 33:45 + 16:18
4. Synková Barbora DOK0450 OK Doksy 35:44 + 18:17
Haková Michaela PGP0451 SK Praga DISK
D12
1.50 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rydlová Magdaléna TJN0251 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 11:07
2. Linková Lucie TUR0251 OOB TJ Turnov 12:14 + 1:07
3. Jeřábková Andrea CHA0253 OK Chrastava 13:04 + 1:57
4. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 15:04 + 3:57
5. Šritrová Lenka TUV0252 SOK TJ Turnov 15:23 + 4:16
6. Pulda Aleksandra STB0299 TJ Stadion Nový Bor 17:09 + 6:02
7. Nedomlelová Lucie TJN0256 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 18:59 + 7:52
8. Žejdlíková Eliška LTP0350 OOB TJ Lokomotiva Teplice 21:12 + 10:05
9. Dvořáková Johana CHA0257 OK Chrastava 22:03 + 10:56
D14
1.90 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rydlová Adéla TJN0151 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 15:00
2. Jeřábková Nina BOR0151 OK Jiskra Nový Bor 15:12 + 0:12
3. Dolejší Kateřina STB0199 TJ Stadion Nový Bor 15:20 + 0:20
4. Hájková Anna TUR0051 OOB TJ Turnov 15:27 + 0:27
5. Šklíbová Míša TJN0153 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 16:08 + 1:08
6. Riby Rose LTP0051 OOB TJ Lokomotiva Teplice 16:13 + 1:13
7. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 18:38 + 3:38
8. Świca Katarzyna STB0099 TJ Stadion Nový Bor 23:00 + 8:00
9. Stuchlíková Katka TJN0156 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:51 + 16:51
D16
1.80 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janoušková Lucie BOR9954 OK Jiskra Nový Bor 12:43
2. Sokolářová Šárka TUR9999 OOB TJ Turnov 12:49 + 0:06
3. Žejdlíková Karolína LTP9950 OOB TJ Lokomotiva Teplice 15:33 + 2:50
4. Nejezchlebová Martina TUR9951 OOB TJ Turnov 17:44 + 5:01
5. Poloprutská Lucie VLI9950 Slavia Liberec orienteering 18:42 + 5:59
6. Jeřábková Ema BOR9957 OK Jiskra Nový Bor 18:58 + 6:15
D18
1.80 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linková Alena TUR9751 OOB TJ Turnov 14:16
2. Poloprutská Klára VLI9750 Slavia Liberec orienteering 17:01 + 2:45
D21
2.40 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Omová Michaela TUR8153 OOB TJ Turnov 15:03
2. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 15:51 + 0:48
3. Szeliga Malgorzata STB9399 TJ Stadion Nový Bor 16:29 + 1:26
4. Janovská Kateřina PGP9850 SK Praga 16:38 + 1:35
5. Dlouhá Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 16:39 + 1:36
6. Jiřištová Zuzana DKP8254 Oddíl OB Kotlářka 16:41 + 1:38
7. Staňová Karolína BOR9853 OK Jiskra Nový Bor 16:56 + 1:53
8. Nováková Lucie BOR9854 OK Jiskra Nový Bor 17:13 + 2:10
9. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 20:44 + 5:41
10. Mikulášová Helena PGP9353 SK Praga 20:59 + 5:56
11. Setínková Eva DKP8759 Oddíl OB Kotlářka 21:15 + 6:12
12. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 21:49 + 6:46
13. Synková Petra DOK7950 OK Doksy 23:17 + 8:14
14. Stanojkovičová Ljuba STB8099 TJ Stadion Nový Bor 25:42 + 10:39
15. Frélichová Lucie NER0001 46:03 + 31:00
16. Žižková VEndula NER0002 76:59 + 61:56
D35
1.90 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 17:34
2. Růtová Martina TJN7652 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 20:33 + 2:59
3. Haková Magda PGP7651 SK Praga 27:46 + 10:12
Dejnožková Blanka TJN7651 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
D40
1.90 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Linková Iva TUR6850 OOB TJ Turnov 16:35
2. Semíková Iva KAM6850 SK Kamenice 17:16 + 0:41
3. Dolejší Lenka STB7499 TJ Stadion Nový Bor 18:09 + 1:34
4. Vřešťálová Lucie TUR7450 OOB TJ Turnov 18:23 + 1:48
5. Martanová Daniela VLI Slavia Liberec orienteering 18:49 + 2:14
6. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 19:32 + 2:57
D45
1.90 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rydlová Magda TJN6850 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 15:44
2. Šmausová Dana TJN6750 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 16:01 + 0:17
3. Picková Helena TJN6952 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 22:45 + 7:01
D50
1.90 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šípová Soňa BOR6150 OK Jiskra Nový Bor 19:54
2. Večeřová Ivana TJN6052 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:02 + 6:08
3. Kubátová Ivana BOR6152 OK Jiskra Nový Bor 26:38 + 6:44
D55
1.90 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartoňová Marie BOR5351 OK Jiskra Nový Bor 34:15
2. Matoušková Marie LJN5550 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 38:53 + 4:38
D60
1.80 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Úlehlová Ivana BOR5150 OK Jiskra Nový Bor 19:42
2. Klímová Jitka KAS5451 KOB Kamenický Šenov 27:26 + 7:44
D65
1.80 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašková Eva CHA4650 OK Chrastava 24:12
2. Krausová Marie LLI4451 TJ Loko Liberec 31:22 + 7:10
3. Nejezchlebová Věra KAS4551 KOB Kamenický Šenov 31:59 + 7:47
4. Kubíková Hela LLI4851 TJ Loko Liberec 35:43 + 11:31
5. Folprechtová Marie TUR4250 OOB TJ Turnov 36:15 + 12:03
H10
1.30 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pulda Eryk STB0403 TJ Stadion Nový Bor 14:05
2. Kučera Filip CHA0501 OK Chrastava 14:54 + 0:49
3. Janoušek Slávek BOR0400 OK Jiskra Nový Bor 15:47 + 1:42
4. Nejezchleb Vojtěch TUR0503 OOB TJ Turnov 17:20 + 3:15
5. Clark Arthur LTP0401 OOB TJ Lokomotiva Teplice 22:08 + 8:03
6. Vřešťál Antonín TUR0604 OOB TJ Turnov 34:03 + 19:58
7. Pachnik Jedrzej STB TJ Stadion Nový Bor 34:58 + 20:53
8. Dejnožka Martin TJN0600 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 35:02 + 20:57
H12
1.50 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dejnožka Vojtěch TJN0300 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 10:30
2. Pachnik Stanislaw STB0303 TJ Stadion Nový Bor 12:10 + 1:40
3. Synek Petr DOK0200 OK Doksy 12:51 + 2:21
4. Riby Thomas LTP0202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 15:43 + 5:13
5. Šašek Jan LTP0301 OOB TJ Lokomotiva Teplice 18:18 + 7:48
6. Hnízdil Matěj KAS0301 KOB Kamenický Šenov 18:22 + 7:52
7. Matyáš Vojtěch CHA0202 OK Chrastava 18:52 + 8:22
8. Kříž Petr LTP0205 OOB TJ Lokomotiva Teplice 20:22 + 9:52
H14
1.80 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga 11:53
2. Bílý Jakub LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice 14:46 + 2:53
3. Vávra Pavel BOR0101 OK Jiskra Nový Bor 15:20 + 3:27
4. Šmol David DOK0100 OK Doksy 15:58 + 4:05
5. Růta Matyáš TJN0102 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 16:21 + 4:28
6. Synek Antonín DOK0001 OK Doksy 16:28 + 4:35
7. Adamec Martin TJN0106 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 17:42 + 5:49
8. Nagy Josef TJN0006 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 18:17 + 6:24
9. Budský Ondřej TJN0105 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 18:27 + 6:34
10. Clark Oskar William LTP0103 OOB TJ Lokomotiva Teplice 22:37 + 10:44
11. Adamec Lukáš TJN0108 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 27:41 + 15:48
H16
1.80 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlovec Dan BOR0001 OK Jiskra Nový Bor 11:42
2. Janeček Mirek TJN9804 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 12:50 + 1:08
3. Birnbaum Adam BOR9802 OK Jiskra Nový Bor 13:06 + 1:24
4. Karatsiolis Kryštof TUR9901 OOB TJ Turnov 19:06 + 7:24
5. Drobník Michal TUR9903 OOB TJ Turnov 21:45 + 10:03
H18
2.20 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wieczorek Marcin STB9701 TJ Stadion Nový Bor 15:34
2. Šmaus Jan TJN9700 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 16:07 + 0:33
3. Kraus Jakub LLI9702 TJ Loko Liberec 17:32 + 1:58
H21
2.80 km, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semík Ondřej KAM9401 SK Kamenice 15:07
2. Kettner Vojtěch KAM9601 SK Kamenice 15:45 + 0:38
3. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 16:36 + 1:29
4. Janata Martin DKP8306 Oddíl OB Kotlářka 16:42 + 1:35
5. Kadavý Petr CHA7800 OK Chrastava 17:16 + 2:09
6. Matějka Lukáš LTP9802 OOB TJ Lokomotiva Teplice 17:19 + 2:12
7. Pachnik Wojciech STB9101 TJ Stadion Nový Bor 17:22 + 2:15
8. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 17:39 + 2:32
9. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 17:41 + 2:34
10. Žaloudek Petr SJC8309 Sportcentrum Jičín 18:30 + 3:23
11. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 18:32 + 3:25
12. Picek Štěpán TJN9601 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 19:28 + 4:21
13. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 19:41 + 4:34
14. Pawlowicz Adam STB9200 TJ Stadion Nový Bor 19:52 + 4:45
15. Lepšík Petr BOR8202 OK Jiskra Nový Bor 20:36 + 5:29
16. Picek Jan TJN9101 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 20:37 + 5:30
17. Semík Luboš KAM6201 SK Kamenice 21:14 + 6:07
18. Poloprutský Tomáš VLI6205 Slavia Liberec orienteering 21:41 + 6:34
19. Kapal Tomáš KAM9402 SK Kamenice 22:23 + 7:16
20. Hnízdil Jan KAS7100 KOB Kamenický Šenov 22:29 + 7:22
21. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 22:38 + 7:31
22. Vlach Martin PGP8605 SK Praga 22:52 + 7:45
23. Eiselt Jan LTP8801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 23:04 + 7:57
23. Wagner Libor DKP8511 Oddíl OB Kotlářka 23:04 + 7:57
25. Hopanyuk Anatoliy DKP7900 Oddíl OB Kotlářka 23:58 + 8:51
26. Posselt Martin TJN9501 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 24:09 + 9:02
27. Hulha Lukáš LTP9405 OOB TJ Lokomotiva Teplice 26:04 + 10:57
28. Koč Zdeněk MKP4700 SK Meteor Kačerov Praha 26:10 + 11:03
29. Severýn Otto NER 27:47 + 12:40
30. Hájek Vojtěch TJN9502 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 29:24 + 14:17
31. Borovička Milan FSP6104 VŠTJ Stavební fakulta Praha 32:12 + 17:05
32. Žáček Martin FSP6803 VŠTJ Stavební fakulta Praha 32:29 + 17:22
33. Synek Marcel DOK7600 OK Doksy 36:38 + 21:31
Moutvička Ondřej NER DISK
Ris Jan NER0008 DISK
H35
2.20 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dejnožka Jiří TJN7503 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 19:34
H40
2.20 km, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vřešťál Jan TUR7301 OOB TJ Turnov 15:30
2. Průcha Miloslav BOR5800 OK Jiskra Nový Bor 15:46 + 0:16
3. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 16:34 + 1:04
4. Žejdlík Michal LTP7001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 18:15 + 2:45
5. Jeřábek Petr BOR7105 OK Jiskra Nový Bor 21:31 + 6:01
6. Provazník Jiří TUR5102 OOB TJ Turnov 22:44 + 7:14
7. Šašek Jan LTP7308 OOB TJ Lokomotiva Teplice 27:08 + 11:38
H45
1.90 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachnik Dariusz STB6901 TJ Stadion Nový Bor 13:42
2. Petr Josef VLI6300 Slavia Liberec orienteering 14:50 + 1:08
3. Bílý Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice 14:59 + 1:17
4. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 16:06 + 2:24
5. Pavel Petr LTP6806 OOB TJ Lokomotiva Teplice 16:22 + 2:40
6. Kubec Pavel STB6601 TJ Stadion Nový Bor 16:28 + 2:46
7. Picek Jan TJN6500 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 17:01 + 3:19
8. Kovář Karel LTP6102 OOB TJ Lokomotiva Teplice 20:06 + 6:24
9. Kovář Boris LTP6710 OOB TJ Lokomotiva Teplice 22:25 + 8:43
10. Kavalek Miroslav CHA6300 OK Chrastava 25:07 + 11:25
H50
1.90 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kavka Jiří SCP5900 OK Sparta Praha 18:36
2. Doškář Boris BOR6400 OK Jiskra Nový Bor 22:19 + 3:43
3. Hulha Karel LTP6001 OOB TJ Lokomotiva Teplice 29:41 + 11:05
H55
1.90 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kaška Rudolf CHA5500 OK Chrastava 17:40
2. Eiselt Miloš LTP5802 OOB TJ Lokomotiva Teplice 20:13 + 2:33
H65
1.80 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jakubec Jindřich TUR4801 OOB TJ Turnov 16:28
2. Smetana Radim CHA4700 OK Chrastava 18:00 + 1:32
3. Kraus Jan LLI4501 TJ Loko Liberec 18:58 + 2:30
4. Nejezchleba Jiří KAS4600 KOB Kamenický Šenov 22:19 + 5:51
5. Lukáš Zdeněk LLI4502 TJ Loko Liberec 26:49 + 10:21
6. Matoušek Luboš LJN4700 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 33:39 + 17:11
H70
1.80 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křtěnský Jaroslav BOR3600 OK Jiskra Nový Bor 23:14
2. Folprecht Eduard TUR4301 OOB TJ Turnov 25:09 + 1:55
3. Úlehla Zdeněk BOR4001 OK Jiskra Nový Bor 26:06 + 2:52
P2
1.60 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sychra Z CHA1597 OK Chrastava 14:03
2. Matyáš L. CHA1598 OK Chrastava 17:45 + 3:42
3. Tojnarová Dagmar NER 18:01 + 3:58
4. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 20:18 + 6:15
5. Matyášová J. CHA1599 OK Chrastava 21:47 + 7:44
6. Kučerová Lucie CHA7950 OK Chrastava 24:51 + 10:48
7. Hak Robert 66C7501 Amateri 32:08 + 18:05
Popková Klára NER DISK