Výsledky závodu: Cena východních Čech - E3

Datum:
31.08.2014
Místo konání:
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
Mapa:
Ředitel závodu:
Balcar Aleš - R3
Hlavní rozhodčí:
Panchártek Jan - R1
Stavitel tratí:
Losman Petr
D10N
3.34 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváčová Lucie TBM0660 KOS TJ Tesla Brno 21:32
2. Holasová Barbora AOP0651 Přátelé orientačního běhu Opava 21:53 + 0:21
3. Ehlová Martina TBM0655 KOS TJ Tesla Brno 21:57 + 0:25
4. Sochová Anna BOR0550 OK Jiskra Nový Bor 23:26 + 1:54
5. Mrskočová Markéta LPU0553 OK Lokomotiva Pardubice 23:31 + 1:59
6. Mitkovová Jindřiška LTU0550 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 24:40 + 3:08
7. Čečková Karolína SHK0650 TJ Slavia Hradec Králové 31:57 + 10:25
8. Lamačová Barbora BOR0750 OK Jiskra Nový Bor 33:27 + 11:55
9. Koubková Tereza DOR0651 OK Dobříš 33:54 + 12:22
10. Kadaníková Tereza LPU0552 OK Lokomotiva Pardubice 34:09 + 12:37
11. Švíglerová Kateřina LPU0752 OK Lokomotiva Pardubice 49:42 + 28:10
12. Neradová Natálie BOR0452 OK Jiskra Nový Bor 58:23 + 36:51
13. Zakouřilová Klára VSP0850 USK Praha 71:33 + 50:01
14. Bulířová Žofie 6YC0850 Neregistrovaní 102:28 + 80:56
15. Pitrmucová Lucie JIL0651 OK Jilemnice 134:24 + 112:52
D10C
2.43 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 18:07
2. Metelková Michaela PHK0550 OK 99 Hradec Králové 18:18 + 0:11
3. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 22:15 + 4:08
4. Chrástová Magdaléna STH0551 SK Studenec 26:26 + 8:19
5. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:47 + 9:40
6. Beranová Hana VSP0455 USK Praha 27:53 + 9:46
7. Kopecká Valentýna VSP0453 USK Praha 29:23 + 11:16
8. Stryková Karolína KSU0656 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:41 + 11:34
9. Heclová Marie KSU0454 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:51 + 11:44
10. Suková Majka LTU0450 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 30:34 + 12:27
11. Lorencová Jana DOR0454 OK Dobříš 32:27 + 14:20
12. Trlidová Agáta LPU0554 OK Lokomotiva Pardubice 32:53 + 14:46
13. Šemberová Anděla SJC0451 TJ Sportcentrum Jičín 33:08 + 15:01
14. Čapková Anna PHK0451 OK 99 Hradec Králové 33:11 + 15:04
D12A
2.44 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štreglová Zuzana VRL0251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:12
2. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 20:37 + 0:25
3. Suchá Simona SHK0351 TJ Slavia Hradec Králové 20:41 + 0:29
4. Koberová Kateřina LPU0352 OK Lokomotiva Pardubice 20:53 + 0:41
5. Karlová Anna JIL0352 OK Jilemnice 21:36 + 1:24
6. Janků Anna SJC0252 TJ Sportcentrum Jičín 22:33 + 2:21
7. Thýnová Martina SHK0350 TJ Slavia Hradec Králové 23:25 + 3:13
8. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 23:29 + 3:17
9. Rudenko Zuzanna 28P0350 UNTS Warszawa 24:14 + 4:02
10. Chrástová Tereza STH0251 SK Studenec 24:35 + 4:23
11. Vávrová Vanda HOR0350 TJ Jiskra Hořice 25:02 + 4:50
12. Vedrová Ela TBM0357 KOS TJ Tesla Brno 25:18 + 5:06
13. Tichá Marie TZL0253 SKOB Zlín 26:16 + 6:04
14. Titzová Adéla VSP0250 USK Praha 26:35 + 6:23
15. Randáková Alžběta VRL0252 OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:14 + 7:02
16. Arnoštová Veronika DOR0455 OK Dobříš 27:23 + 7:11
17. Marková Ema STE0252 SK SKI-OB Šternberk 27:25 + 7:13
18. Pulda Aleksandra 19P0200 Tukan Iwiny 28:14 + 8:02
19. Kastnerová Jessica DOR0250 OK Dobříš 30:15 + 10:03
20. Nentvichová Julie DOR0351 OK Dobříš 31:02 + 10:50
21. Pluta Aleksandra DOB0351 KOB Dobruška 38:46 + 18:34
22. Besedová Katka PHK0351 OK 99 Hradec Králové 41:30 + 21:18
23. Bulířová Ema TAP0452 KOB TRETRA Praha 41:41 + 21:29
24. Krejcarová Bára BRU0351 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 47:22 + 27:10
D12B
2.43 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kodytková Denisa SHK0252 TJ Slavia Hradec Králové 24:04
2. Nehasilová Veronika LDC0350 KOB Děčín 25:02 + 0:58
3. Šritrová Lenka TUV0252 SOK TJ Turnov 25:25 + 1:21
4. Smolková Sabina STE0250 SK SKI-OB Šternberk 26:58 + 2:54
5. Raková Petra SHK0251 TJ Slavia Hradec Králové 27:04 + 3:00
6. Pilná Natálie VRL0351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:22 + 3:18
7. Kološová Veronika LPU0351 OK Lokomotiva Pardubice 28:46 + 4:42
8. Bártová Adéla LPU0353 OK Lokomotiva Pardubice 29:26 + 5:22
9. Beranová Eva VSP0254 USK Praha 30:39 + 6:35
10. Vodičková Johana LPU0354 OK Lokomotiva Pardubice 41:35 + 17:31
11. Zimová Eliška LTU0250 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:34 + 21:30
12. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 47:06 + 23:02
13. Filipová Lucie SRK0351 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 65:50 + 41:46
D14A
2.97 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peterová Jana DOB0051 KOB Dobruška 25:09
2. Grycová Kateřina TBM0058 KOS TJ Tesla Brno 26:52 + 1:43
3. Rückerová Šárka HOR0050 TJ Jiskra Hořice 27:06 + 1:57
4. Kochová Anna SJC0153 TJ Sportcentrum Jičín 27:10 + 2:01
5. Kosová Tereza SRK0151 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 28:20 + 3:11
6. Dědková Teodora TAP0051 KOB TRETRA Praha 28:23 + 3:14
7. Filipová Tereza LPU0050 OK Lokomotiva Pardubice 28:32 + 3:23
8. Biederman Adrianna 41P9850 WKS Wawel Kraków 29:34 + 4:25
9. Hlaváčová Anežka TBM0199 KOS TJ Tesla Brno 29:46 + 4:37
10. Šklíbová Veronika SRK0153 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 30:03 + 4:54
11. Vojtíšková Viktorie LPU0051 OK Lokomotiva Pardubice 30:19 + 5:10
12. Kubíčková Iva ZAM0151 OB T.J. Sokol Žamberk 31:50 + 6:41
13. Plhalová Šárka ASU0097 Magnus Orienteering 32:16 + 7:07
14. Držková Berenika LPU0151 OK Lokomotiva Pardubice 33:13 + 8:04
15. Opálková Martina BBM0050 BETA URSUS Orienteering 33:20 + 8:11
16. Korpasová Lucie LBM0151 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 33:59 + 8:50
17. Jeřábková Nina BOR0151 OK Jiskra Nový Bor 34:39 + 9:30
18. Skoupá Vendula STE0152 SK SKI-OB Šternberk 35:07 + 9:58
19. Kundratová Lucie TZL0058 SKOB Zlín 35:10 + 10:01
20. Borovičková Valerie ZAM0051 OB T.J. Sokol Žamberk 35:21 + 10:12
21. Gallová Veronika STH0053 SK Studenec 37:59 + 12:50
22. Francová Lucie LPU0152 OK Lokomotiva Pardubice 39:56 + 14:47
23. Pluta Magdalena DOB0050 KOB Dobruška 41:40 + 16:31
24. Zimová Barbora SHK0151 TJ Slavia Hradec Králové 42:27 + 17:18
25. Hápová Petra PHK0051 OK 99 Hradec Králové 42:50 + 17:41
26. Horáková Barbora VSP0150 USK Praha 42:51 + 17:42
27. Stará Tereza VRL0051 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:28 + 18:19
28. Vejražková Róza SJC0151 TJ Sportcentrum Jičín 43:33 + 18:24
29. Jelínková Zuzana CHC0151 K.O.B. Choceň 43:46 + 18:37
30. Macíková Barbora TZL0053 SKOB Zlín 43:53 + 18:44
31. Niezgodka Dominika DOB0150 KOB Dobruška 44:39 + 19:30
32. Paterová Klára TZL0093 SKOB Zlín 45:00 + 19:51
33. Golová Tereza VIC0162 OB Vizovice 46:58 + 21:49
34. Pilná Bára VRL0052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 70:58 + 45:49
D14B
2.74 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Müllerová Erika OTK0050 OOB TJ Jiskra Otrokovice 33:26
2. Kopecká Kateřina PHK0157 OK 99 Hradec Králové 35:19 + 1:53
3. Čížková Eliška ADA0051 OOB TJ Spartak Adamov 36:38 + 3:12
4. Susek Julia 23P0150 OK!Sport 36:43 + 3:17
5. Dvořáková Anna JIL0154 OK Jilemnice 37:00 + 3:34
6. Nováková Světlana NPA0151 SK LOB Nová Paka 40:07 + 6:41
7. Brancúská Lenka LPU0159 OK Lokomotiva Pardubice 43:30 + 10:04
8. Richtrová Kateřina JIL0151 OK Jilemnice 49:30 + 16:04
D16B
3.41 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopecká Anna LPU9958 OK Lokomotiva Pardubice 33:22
2. Janošíkova Tereza UOL9950 SK UP Olomouc 33:55 + 0:33
3. Janovská Kateřina PGP9850 SK Praga 36:07 + 2:45
4. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 38:04 + 4:42
5. Kalenská Dominika STH9958 SK Studenec 38:37 + 5:15
6. Sokolářová Šárka TUR9999 OOB TJ Turnov 38:52 + 5:30
7. Grycová Veronika TBM9859 KOS TJ Tesla Brno 39:30 + 6:08
8. Soldánová Tereza JPV9899 Oddíl OS SK Prostějov 40:47 + 7:25
9. Kubíčková Jana PHK9999 OK 99 Hradec Králové 43:36 + 10:14
10. Zlámalová Nikola SJC9951 TJ Sportcentrum Jičín 43:42 + 10:20
11. Odehnalová Klára ABM9956 KOB Moira Brno 44:15 + 10:53
12. Kopecká Johana VSP9950 USK Praha 45:57 + 12:35
12. Wziętek Barbara 41P9851 WKS Wawel Kraków 45:57 + 12:35
14. Tichá Veronika TZL9951 SKOB Zlín 46:01 + 12:39
15. Pilcová Sabina JPV9898 Oddíl OS SK Prostějov 47:20 + 13:58
16. Korpasová Tereza LBM9898 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 47:28 + 14:06
17. Kmentová Barbora LPU9957 OK Lokomotiva Pardubice 52:27 + 19:05
18. Bugaj Katarzyna 41P0050 WKS Wawel Kraków 55:36 + 22:14
19. Antonowicz Anna Maria 28P9850 UNTS Warszawa 60:01 + 26:39
20. Nentvichová Klára DOR9950 OK Dobříš 64:39 + 31:17
21. Jeřábková Ema BOR9957 OK Jiskra Nový Bor 65:37 + 32:15
22. Kolářová Johana PGP9952 SK Praga 65:48 + 32:26
23. Zurynková Michaela EKP9850 VŠTJ Ekonom Praha 68:36 + 35:14
24. Kubečková Veronika PHK9853 OK 99 Hradec Králové 68:43 + 35:21
25. Pejšková Eva JHB9953 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 94:52 + 61:30
26. Kovalčíková Taťána DOR9850 OK Dobříš 106:43 + 73:21
D18B
3.78 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wańczyk Zuzanna 25P3027 PUKS Młode Orły 31:53
2. Odehnalová Tereza ABM9757 KOB Moira Brno 37:27 + 5:34
3. Hiršová Gabriela VBM9651 VSK Mendelu Brno 38:51 + 6:58
4. Čechová Tereza SJI9852 OK Jihlava 39:46 + 7:53
5. Hornik Aleksandra 34P9650 WKS Grunwald Poznań 41:40 + 9:47
6. Kožinová Zuzana PGP9650 SK Praga 42:26 + 10:33
7. Kulhavá Eliška LPU9657 OK Lokomotiva Pardubice 42:29 + 10:36
8. Chovancová Zuzana TZL9754 SKOB Zlín 44:06 + 12:13
9. Linková Alena TUR9751 OOB TJ Turnov 44:36 + 12:43
10. Kavalírová Julie PHK9753 OK 99 Hradec Králové 46:37 + 14:44
11. Matyba Anna DOB9650 KOB Dobruška 47:01 + 15:08
12. Machusová Karolína SSU9666 SK Severka Šumperk 47:16 + 15:23
13. Jansová Doubravka LPU9750 OK Lokomotiva Pardubice 47:47 + 15:54
14. Balcarová Barbora LLI9751 TJ Loko Liberec 47:58 + 16:05
15. Zentrichová Daniela OTK9751 OOB TJ Jiskra Otrokovice 48:48 + 16:55
16. Kavánková Iva TZL9753 SKOB Zlín 52:11 + 20:18
17. Roškotová Lucie TUR9753 OOB TJ Turnov 54:16 + 22:23
18. Dominiak Dagmara 25P3014 PUKS Młode Orły 54:58 + 23:05
19. Selwon Justyna 25P3023 PUKS Młode Orły 55:57 + 24:04
20. Horvátová Hana ASU9797 Magnus Orienteering 62:26 + 30:33
21. Kašparová Zuzana SSU9661 SK Severka Šumperk 64:27 + 32:34
22. Čížková Markéta ADA9652 OOB TJ Spartak Adamov 67:25 + 35:32
D21A
5.03 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Klára PHK9751 OK 99 Hradec Králové 45:15
2. Tužilová Magdaléna ZBM9452 SK Žabovřesky Brno 47:45 + 2:30
3. Janatová Lucie DKP8154 Oddíl OB Kotlářka 48:16 + 3:01
4. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:27 + 3:12
5. Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava 48:40 + 3:25
6. Hančová Petra VRL9652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:49 + 4:34
7. Topinková Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 51:40 + 6:25
8. Kubátová Zuzka NPA9151 SK LOB Nová Paka 51:54 + 6:39
9. Bochenková Martina DKP8758 Oddíl OB Kotlářka 52:26 + 7:11
10. Chroustová Lenka ZBM9457 SK Žabovřesky Brno 52:28 + 7:13
11. Mádlová Věra ZBM8951 SK Žabovřesky Brno 53:35 + 8:20
12. Toužilová Martina SHK9151 TJ Slavia Hradec Králové 53:54 + 8:39
13. Koláriková Lucie TZL9451 SKOB Zlín 54:04 + 8:49
14. Myslivcová Pavla SHK9352 TJ Slavia Hradec Králové 54:18 + 9:03
15. Košťálová Petra DKP8256 Oddíl OB Kotlářka 55:05 + 9:50
16. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 55:11 + 9:56
17. Matrasová Vendula CHT8251 OOB SK Chrast 55:36 + 10:21
18. Kamenická Kateřina PHK9353 OK 99 Hradec Králové 55:49 + 10:34
19. Fundová Eliška SHK9351 TJ Slavia Hradec Králové 56:37 + 11:22
20. Chloupková Barbora VBM8455 VSK Mendelu Brno 58:53 + 13:38
21. Balcarová Jana PHK8753 OK 99 Hradec Králové 59:42 + 14:27
22. Čechová Jitka VBM8353 VSK Mendelu Brno 60:04 + 14:49
23. Kolešová Helena LPU8857 OK Lokomotiva Pardubice 60:19 + 15:04
24. Czajka Iza 23P8250 OK!Sport 60:32 + 15:17
25. Tvarůžková Petra ZBM8459 SK Žabovřesky Brno 60:52 + 15:37
26. Čečková Martina SHK7753 TJ Slavia Hradec Králové 61:14 + 15:59
27. Palasová Petra ZBM8658 SK Žabovřesky Brno 61:55 + 16:40
28. Dittrichová Petra KON8787 KOB Konice 62:30 + 17:15
29. Horová Magda VSP5450 USK Praha 62:48 + 17:33
30. Králová Iveta JHB8952 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 63:15 + 18:00
30. Ulahelová Jana LTU8451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 63:15 + 18:00
32. Klíchová Jana SSU8151 SK Severka Šumperk 63:47 + 18:32
33. Hrobařová Lenka TJN7754 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 64:12 + 18:57
34. Jindřišková Martina ASU8597 Magnus Orienteering 64:21 + 19:06
35. Bialožytová Tereza PGP9055 SK Praga 64:31 + 19:16
36. Kukolová Šárka LCE9251 OOB TJ Slovan Luhačovice 64:59 + 19:44
37. Vavrečková Ivana JPV6363 Oddíl OS SK Prostějov 66:37 + 21:22
38. Chmelíková Zuzana VBM9353 VSK Mendelu Brno 66:41 + 21:26
39. Schütznerová Lucie DKP8550 Oddíl OB Kotlářka 66:45 + 21:30
40. Petrová Daniela LPU8454 OK Lokomotiva Pardubice 68:02 + 22:47
41. Hoidekrová Lucie LLI9552 TJ Loko Liberec 69:02 + 23:47
42. Cahlová Blanka LCE9051 OOB TJ Slovan Luhačovice 70:50 + 25:35
43. Tesařová Marcela AOP9450 Přátelé orientačního běhu Opava 73:01 + 27:46
44. Königová Jana ZBM8661 SK Žabovřesky Brno 73:11 + 27:56
45. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 73:15 + 28:00
46. Kohlová Zuzana KPY8852 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 74:09 + 28:54
47. Wysocka Malwina 23P8550 OK!Sport 76:46 + 31:31
D21B
3.87 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koporová Petra ZBM9353 SK Žabovřesky Brno 42:19
2. Chmelařová Michaela SHK8051 TJ Slavia Hradec Králové 43:41 + 1:22
3. Skyvová Kristýna STE7054 SK SKI-OB Šternberk 45:29 + 3:10
4. Kokaislová Eva LPU7956 OK Lokomotiva Pardubice 46:40 + 4:21
5. Knapová Iva LPU6052 OK Lokomotiva Pardubice 46:41 + 4:22
6. Otrubová Johana KON7852 KOB Konice 47:09 + 4:50
7. Krpatová Klára TJN9353 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 49:02 + 6:43
8. Kazdová Lenka SJC8484 TJ Sportcentrum Jičín 51:05 + 8:46
9. Aschermannová Petra KAM9354 SK Kamenice 51:20 + 9:01
10. Košková Anička LLI9550 TJ Loko Liberec 51:55 + 9:36
11. Stachoňová Barbara ZBM8451 SK Žabovřesky Brno 52:47 + 10:28
12. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 53:02 + 10:43
13. Štrajtová Štěpánka UOL9151 SK UP Olomouc 55:51 + 13:32
14. Ducháčková Kateřina STH9356 SK Studenec 56:26 + 14:07
15. Kašparová Šárka AOP7251 Přátelé orientačního běhu Opava 56:36 + 14:17
16. Štěpánková Petra LBM8651 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 57:12 + 14:53
17. Posseltová Tereza TJN9252 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 57:30 + 15:11
18. Kondělková Radka HOS7951 TJ Tatran Hostinné 58:55 + 16:36
19. Černíková Barbora DOB7878 KOB Dobruška 60:33 + 18:14
20. Kozumplíková Alice RBK8151 SK Radioklub Blansko 60:43 + 18:24
21. Pietraszková Lenka OOP8250 TJ Opava 60:44 + 18:25
22. Csakvaryová Lenka SBK8383 KOB Start Blansko 61:44 + 19:25
23. Hrušková Kristýna ZBM9156 SK Žabovřesky Brno 62:56 + 20:37
24. Vrbatová Petra HOS8551 TJ Tatran Hostinné 66:26 + 24:07
25. Procházková Zuzana KPY8650 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 66:31 + 24:12
26. Jeřábková Zuzana UOL9453 SK UP Olomouc 69:08 + 26:49
27. Stoszková Jana AOP8850 Přátelé orientačního běhu Opava 71:08 + 28:49
28. Štefková Lucie VBM8254 VSK Mendelu Brno 75:36 + 33:17
29. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 79:54 + 37:35
30. Bulvová Tereza CHT8854 OOB SK Chrast 93:11 + 50:52
31. Gottliebová Petra KPY8752 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 99:37 + 57:18
32. Vítová Markéta EKP8454 VŠTJ Ekonom Praha 99:40 + 57:21
33. Jelínková Hana CTB8152 SK OB Chotěboř 199:34 + 157:15
D35B
4.73 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milánová Jindřiška TBM7475 KOS TJ Tesla Brno 52:28
2. Arnoštová Kateřina VSP7652 USK Praha 57:38 + 5:10
3. Forstereviczová Jana DOR7653 OK Dobříš 60:26 + 7:58
4. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 63:47 + 11:19
5. Vričanová Sylva HAV6751 SKOB Baník Havířov 64:37 + 12:09
6. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 69:19 + 16:51
7. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 71:03 + 18:35
8. Vyškovská Radka ZVS7450 TJ Zbrojovka Vsetín 71:48 + 19:20
9. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 77:11 + 24:43
10. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 78:51 + 26:23
11. Pavlů Veronika PGP6950 SK Praga 86:54 + 34:26
12. Biolik Agnieszka 46P7700 wawa bno 88:35 + 36:07
13. Kaděrová Barbora HAV7051 SKOB Baník Havířov 97:27 + 44:59
14. Smolíková Kateřina KSU7793 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 100:14 + 47:46
15. Čivrná Karolína Neregistrovaný 108:19 + 55:51
D35C
3.80 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votočková Jaroslava JIL7255 OK Jilemnice 50:46
2. Kameníková Kateřina BOR7758 OK Jiskra Nový Bor 54:46 + 4:00
3. Valíková Petra AOP7351 Přátelé orientačního běhu Opava 58:19 + 7:33
4. Fikar Stránská Linda VRL7651 OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:24 + 9:38
5. Holasová Šarka AOP7853 Přátelé orientačního běhu Opava 60:44 + 9:58
6. Pipková Táňa LPU7156 OK Lokomotiva Pardubice 64:56 + 14:10
7. Šimková Markéta LME7755 SK Los Mělník 72:03 + 21:17
8. Jeřábková Tereza BOR7563 OK Jiskra Nový Bor 73:38 + 22:52
9. Karlová Kateřina JIL7553 OK Jilemnice 74:07 + 23:21
10. Lorencová Marcela DOR7752 OK Dobříš 78:51 + 28:05
11. Jílková Radka ZBP7751 OOB SK Zbraslav 79:58 + 29:12
D40B
3.80 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koutná Olga BOR7152 OK Jiskra Nový Bor 43:12
2. Trnková Dana VSP7351 USK Praha 43:49 + 0:37
3. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 45:26 + 2:14
4. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 USK Praha 45:57 + 2:45
5. Hiršová Marcela VBM7079 VSK Mendelu Brno 46:17 + 3:05
6. Křivdová Lenka 2PC1350 Sportovní klub hasičů Královehradeckého kraje 46:59 + 3:47
7. Etterle-Biederman Lilianna 41P6450 WKS Wawel Kraków 47:53 + 4:41
8. Korpasová Ivana LBM7362 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 48:46 + 5:34
9. Škorpilová Jana SJC7451 TJ Sportcentrum Jičín 48:49 + 5:37
10. Horáková Lenka VSP7255 USK Praha 50:15 + 7:03
10. Zakouřilová Helena VSP7453 USK Praha 50:15 + 7:03
12. Chovancová Jana TZL7352 SKOB Zlín 52:07 + 8:55
13. Rusinová Alena BRU7152 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 52:12 + 9:00
14. Pilcová Petra ZPV6666 KOB ZPV Prostějov 52:28 + 9:16
15. Semíková Iva KAM6850 SK Kamenice 54:03 + 10:51
16. Ehlová Pavla TBM7377 KOS TJ Tesla Brno 57:27 + 14:15
17. Hrušková Lenka ZBM6251 SK Žabovřesky Brno 63:12 + 20:00
18. Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín 64:06 + 20:54
19. Kolářová Michaela SLA7351 SKOB Slaný 78:21 + 35:09
D40C
3.74 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hanušová Zdena SJC7253 TJ Sportcentrum Jičín 53:23
2. Odehnalová Kamila ABM7052 KOB Moira Brno 54:13 + 0:50
3. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:23 + 3:00
4. Janků Radka SJC7353 TJ Sportcentrum Jičín 57:47 + 4:24
5. Kostková Jana AOP7151 Přátelé orientačního běhu Opava 59:37 + 6:14
6. Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno 67:03 + 13:40
7. Stauchová Iva 3LC7450 Lipence 69:06 + 15:43
8. Hudosová Gabriela KSU7299 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 71:59 + 18:36
9. Kunzová Ivana BBM7155 BETA URSUS Orienteering 73:11 + 19:48
10. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 73:33 + 20:10
11. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 74:35 + 21:12
12. Nechutová Alena PZR6969 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 76:12 + 22:49
13. Stará Petra VRL7354 OOS TJ Spartak Vrchlabí 76:32 + 23:09
14. Waňková Dita VRL7151 OOS TJ Spartak Vrchlabí 76:34 + 23:11
15. Beranová Iva VSP7150 USK Praha 80:53 + 27:30
16. Seidenglanzová Irena SSU7450 SK Severka Šumperk 82:31 + 29:08
17. Fenclová Markéta LPU7155 OK Lokomotiva Pardubice 92:18 + 38:55
18. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 107:41 + 54:18
D45B
3.74 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 41:46
2. Grycová Jana TBM6969 KOS TJ Tesla Brno 42:31 + 0:45
3. Poklopová Ivana UOL6451 SK UP Olomouc 42:33 + 0:47
4. Čechová Zuzana SJI6951 OK Jihlava 46:53 + 5:07
5. Komersová Jana KNC6550 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 47:44 + 5:58
6. Jirková Renata ZPV6553 KOB ZPV Prostějov 48:27 + 6:41
7. Koucká Ivana EKP6850 VŠTJ Ekonom Praha 48:30 + 6:44
8. Klapalová Jana VAM6451 OOB Vamberk 49:44 + 7:58
9. Zalabová Martina SJC6657 TJ Sportcentrum Jičín 50:56 + 9:10
10. Pávková Jana BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 53:04 + 11:18
11. Tichá Jana TJH6451 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 53:54 + 12:08
12. Mokrá Regina ABM6854 KOB Moira Brno 53:55 + 12:09
13. Fürstová Katka LLI6950 TJ Loko Liberec 54:31 + 12:45
14. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 56:03 + 14:17
15. Hlavová Miroslava KON6389 KOB Konice 56:10 + 14:24
16. Kociánová Eva OOP6750 TJ Opava 58:44 + 16:58
17. Mutinská Zdeňka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 59:11 + 17:25
18. Thýnová Ivana SHK6651 TJ Slavia Hradec Králové 59:53 + 18:07
19. Ostřanská Iveta SSU6591 SK Severka Šumperk 60:48 + 19:02
20. Julinková Dana LPU6555 OK Lokomotiva Pardubice 61:45 + 19:59
21. Dittrichová Lenka KON6285 KOB Konice 65:50 + 24:04
22. Obrátilová Naďa ABM6654 KOB Moira Brno 79:13 + 37:27
23. Kukolová Alena LCE6651 OOB TJ Slovan Luhačovice 92:05 + 50:19
24. Kosíková Helena VSP6550 USK Praha 105:27 + 63:41
D45C
3.52 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fajkusová Jitka JPV6773 Oddíl OS SK Prostějov 46:01
2. Nykodýmová Monika TBM6870 KOS TJ Tesla Brno 50:19 + 4:18
3. Picková Helena TJN6952 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 59:04 + 13:03
4. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 65:22 + 19:21
5. Bargiel Beata 23P6550 OK!Sport 92:17 + 46:16
6. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 98:06 + 52:05
7. Nesitka Doris 33A6850 WAT-Wien 109:19 + 63:18
D50B
3.52 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Benešová Iva SJC6151 TJ Sportcentrum Jičín 43:33
2. Denysenko Tamara 38S6150 VZA Žilina 47:18 + 3:45
3. Veljačiková Markéta SCP6451 OK Sparta Praha 47:34 + 4:01
4. Bochenková Jana EKP6150 VŠTJ Ekonom Praha 51:33 + 8:00
5. Kubíčková Marcela PHK6251 OK 99 Hradec Králové 52:06 + 8:33
6. Košková Vlasta LLI6351 TJ Loko Liberec 54:54 + 11:21
7. Parfianowicz Joanna 28P6450 UNTS Warszawa 58:42 + 15:09
8. Petrželová Alena LTU6351 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 60:45 + 17:12
9. Tihonová Jindra TAP6253 KOB TRETRA Praha 63:08 + 19:35
10. Novotná Iva SHK6151 TJ Slavia Hradec Králové 63:15 + 19:42
11. Sochorová Hana HAV6250 SKOB Baník Havířov 79:20 + 35:47
D50C
3.25 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 49:43
2. Jansová Alena CHT5852 OOB SK Chrast 50:04 + 0:21
3. Vlčková Pavla TYN6351 OOB SK Týniště nad Orlicí 52:11 + 2:28
4. Starčuková Jana TBM6451 KOS TJ Tesla Brno 59:45 + 10:02
5. Šilerová Zdena KNC5750 OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 62:13 + 12:30
6. Rajnošková Marie BZR6051 Bratrstvo Ždárských vrchů 63:54 + 14:11
7. Vondráčková Zdeňka SNA6251 TJ START Náchod 64:28 + 14:45
8. Zháňalová Jana TTR6051 OOB Třebíč 67:12 + 17:29
9. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 67:29 + 17:46
10. Matyášová Lenka LBM6460 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 74:02 + 24:19
11. Remešová Alena DOB6150 KOB Dobruška 104:28 + 54:45
D55
3.25 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 41:33
2. Šedivá Miroslava EKP5750 VŠTJ Ekonom Praha 43:33 + 2:00
3. Vlažná Mirka LCE5852 OOB TJ Slovan Luhačovice 43:41 + 2:08
4. Hušková Eva NPA5754 SK LOB Nová Paka 47:37 + 6:04
5. Salajková Věra LBM5558 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 54:22 + 12:49
6. Janošíková Jaroslava UOL5858 SK UP Olomouc 56:38 + 15:05
7. Wysocka Jolanta 24P5650 Slask O-Team 57:25 + 15:52
8. Sládková Eva TEH5751 Sokol Tehov 57:30 + 15:57
9. Jelínková Radana PGP5851 SK Praga 58:27 + 16:54
10. Nováková Jana NPA5552 SK LOB Nová Paka 58:58 + 17:25
11. Hauerlandová Jitka LCE5853 OOB TJ Slovan Luhačovice 59:54 + 18:21
12. Klimplová Alena LPU5551 OK Lokomotiva Pardubice 61:54 + 20:21
13. Kynčlová Miroslava JIL5851 OK Jilemnice 72:12 + 30:39
14. Filipová Dagmar SHK5651 TJ Slavia Hradec Králové 73:10 + 31:37
15. Svobodová Hana SMB5951 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 89:05 + 47:32
16. Lennerová Eva LPU5653 OK Lokomotiva Pardubice 89:27 + 47:54
D60
2.51 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalibánová Jiřina NPA5351 SK LOB Nová Paka 39:11
2. Horynová Eva TZL5254 SKOB Zlín 45:11 + 6:00
3. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 48:30 + 9:19
4. Bartoňová Marie BOR5351 OK Jiskra Nový Bor 52:12 + 13:01
5. Stehnová Hana DKP5150 Oddíl OB Kotlářka 53:42 + 14:31
6. Tvrdková Eva LBE5150 TJ Lokomotiva Beroun 53:55 + 14:44
D65
2.51 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Suchánková Libuše SOP4851 OOB TJ Slezan Opava 53:44
2. Bogdálková Věra LBM4858 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 55:31 + 1:47
3. Kašková Eva CHA4650 OK Chrastava 58:37 + 4:53
4. Ehlová Iva SRK3951 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 70:48 + 17:04
DE
5.58 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poklopová Lenka UOL8951 SK UP Olomouc 42:36
2. Jedličková Zuzana SHK8150 TJ Slavia Hradec Králové 43:02 + 0:26
3. Omová Michaela TUR8153 OOB TJ Turnov 43:44 + 1:08
4. Gornicka-Antonowicz Anna 28P6850 UNTS Warszawa 43:56 + 1:20
5. Kozáková Zdenka TBM7952 KOS TJ Tesla Brno 44:02 + 1:26
6. Jakobová Adélka UOL9052 SK UP Olomouc 44:17 + 1:41
7. Novotná Markéta PHK9451 OK 99 Hradec Králové 44:21 + 1:45
8. Spurná Martina PGP8556 SK Praga 44:43 + 2:07
9. Tesařová Markéta ZBM9456 SK Žabovřesky Brno 44:50 + 2:14
10. Kabáthová Eva ZBM8966 SK Žabovřesky Brno 44:53 + 2:17
11. Udržalová Pavla LPU8552 OK Lokomotiva Pardubice 45:29 + 2:53
12. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 45:50 + 3:14
13. Hrušková Barbora ZBM9354 SK Žabovřesky Brno 46:35 + 3:59
14. Rufferová Iva TUR8354 OOB TJ Turnov 46:46 + 4:10
15. Jirčáková Martina LCE8951 OOB TJ Slovan Luhačovice 47:12 + 4:36
16. Knapová Lenka LPU9351 OK Lokomotiva Pardubice 47:22 + 4:46
17. Svobodná Šárka DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 47:55 + 5:19
18. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 48:41 + 6:05
19. Hepnerová Martina SHK8152 TJ Slavia Hradec Králové 48:45 + 6:09
20. Hlavová Jindra ZBM8989 SK Žabovřesky Brno 49:06 + 6:30
21. Horčičková Vendula UOL9353 SK UP Olomouc 49:16 + 6:40
22. Zebrowska Barbara 28P9550 UNTS Warszawa 50:30 + 7:54
23. Szeliga Małgorzata STB9399 TJ Stadion Nový Bor 50:38 + 8:02
24. Zamazalová Kateřina TAP9053 KOB TRETRA Praha 52:38 + 10:02
25. Kopáčková Iva CHT8851 OOB SK Chrast 53:39 + 11:03
26. Kociánová Lenka VBM8553 VSK Mendelu Brno 54:06 + 11:30
27. Gebauerová Jana ZBM7951 SK Žabovřesky Brno 54:26 + 11:50
28. Kubicka Zuzanna 25P9351 PUKS Młode Orły 54:30 + 11:54
29. Sklenářová Radka LCE9250 OOB TJ Slovan Luhačovice 55:18 + 12:42
30. Novotná Barbora SHK8658 TJ Slavia Hradec Králové 55:25 + 12:49
31. Folbrechtová Šárka BOR9051 OK Jiskra Nový Bor 56:34 + 13:58
32. Dragowska Maria TUR9555 OOB TJ Turnov 58:19 + 15:43
33. Krejčíková Marie TZL9252 SKOB Zlín 61:23 + 18:47
34. Procházková Marie KAM9554 SK Kamenice 61:30 + 18:54
35. Hlubučková Kristýna KAM9551 SK Kamenice 62:48 + 20:12
36. Jelínková Zora PGP8851 SK Praga 67:39 + 25:03
H10N
3.34 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Choutka Matěj NPA0402 SK LOB Nová Paka 18:59
2. Typlt Tomáš NPA0406 SK LOB Nová Paka 20:15 + 1:16
3. Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka 22:53 + 3:54
4. Odehnal Tomáš ADA0500 OOB TJ Spartak Adamov 25:49 + 6:50
5. Šedivka Pavel LTU0401 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 26:49 + 7:50
6. Šípek Ondřej LPU0505 OK Lokomotiva Pardubice 27:07 + 8:08
7. Čivrný Jan VRL0501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:20 + 8:21
8. Vedra Tobiáš TBM0621 KOS TJ Tesla Brno 27:30 + 8:31
9. Pirožek Vojtěch LTU0400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 27:31 + 8:32
10. Horák Martin VSP0601 USK Praha 29:08 + 10:09
11. Tesař Zdeněk SJC0401 TJ Sportcentrum Jičín 29:51 + 10:52
12. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 31:06 + 12:07
13. Frosch Vítek LPU0801 OK Lokomotiva Pardubice 46:54 + 27:55
14. Kučera Teodor DOR0800 OK Dobříš 51:40 + 32:41
H10C
2.43 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peterka Jakub LLI0404 TJ Loko Liberec 18:57
2. Janda Jakub DOR0403 OK Dobříš 20:09 + 1:12
3. Antonowicz Jan 28P0600 UNTS Warszawa 21:01 + 2:04
4. Otruba František PLU0501 TJ Sokol Plumlov 22:11 + 3:14
5. Nový Jáchym DOR0502 OK Dobříš 22:21 + 3:24
6. Haas Filip LPU0401 OK Lokomotiva Pardubice 22:34 + 3:37
7. Hudos Václav RIC0503 OB Říčany 23:07 + 4:10
8. Zakouřil Matyáš VSP0400 USK Praha 23:38 + 4:41
9. Doušek Tomáš TBM0401 KOS TJ Tesla Brno 23:51 + 4:54
10. Novák Stanislav NPA0404 SK LOB Nová Paka 23:53 + 4:56
11. Beneš Jindřich KON0404 KOB Konice 25:14 + 6:17
12. Ehl Ondřej TBM0404 KOS TJ Tesla Brno 25:18 + 6:21
13. Kolář Šimon HOR0400 TJ Jiskra Hořice 25:36 + 6:39
14. Rak Tomáš SHK0400 TJ Slavia Hradec Králové 28:43 + 9:46
15. Neumann Matěj PHK0400 OK 99 Hradec Králové 29:38 + 10:41
16. Bulíř Jáchym TAP0602 KOB TRETRA Praha 32:07 + 13:10
17. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 32:42 + 13:45
18. Kašpar Štěpán ZAK0401 SK Netopýr Zákupy 33:21 + 14:24
19. Trnka Marek VSP0402 USK Praha 33:30 + 14:33
20. Polášek Vít KSU0402 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:09 + 16:12
21. Španěl Benedikt DOR0508 OK Dobříš 35:35 + 16:38
22. Janků Štěpán SJC0501 TJ Sportcentrum Jičín 35:36 + 16:39
22. Dohnálek Tomáš SHK0403 TJ Slavia Hradec Králové 35:36 + 16:39
24. Titz Adam VSP0401 USK Praha 39:17 + 20:20
25. Pavelec Matěj NPA0501 SK LOB Nová Paka 39:23 + 20:26
26. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:40 + 20:43
27. Tomanek Lukáš KSU0502 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:11 + 21:14
28. Pulda Eryk 19P0500 Tukan Iwiny 42:40 + 23:43
29. Španěl Vojtěch DOR0407 OK Dobříš 43:34 + 24:37
30. Hronza Štěpán DOR0501 OK Dobříš 47:55 + 28:58
31. Juška Michal LPU0504 OK Lokomotiva Pardubice 51:06 + 32:09
32. Forsterevicz Ondřej DOR0509 OK Dobříš 51:51 + 32:54
H12A
2.74 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milán Jakub TBM0411 KOS TJ Tesla Brno 19:48
2. Rücker Jan HOR0201 TJ Jiskra Hořice 20:50 + 1:02
3. Pachnik Stanisław STB0303 TJ Stadion Nový Bor 23:41 + 3:53
4. Chovanec Václav TZL0201 SKOB Zlín 23:44 + 3:56
5. Štregl Matyáš VRL0301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:27 + 4:39
6. Rusin Vojtěch BRU0301 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 24:46 + 4:58
7. Michalak Hubert DOB0201 KOB Dobruška 25:18 + 5:30
8. Pipek Ondřej LPU0203 OK Lokomotiva Pardubice 25:27 + 5:39
9. Jirka Matyáš ZPV0201 KOB ZPV Prostějov 26:44 + 6:56
10. Tichý Lubomír SHK0303 TJ Slavia Hradec Králové 28:16 + 8:28
11. Vávra Jakub HOR0202 TJ Jiskra Hořice 30:08 + 10:20
12. Biolik Emil 46P0300 wawa bno 31:19 + 11:31
13. Hronza Jakub DOR0300 OK Dobříš 31:39 + 11:51
14. Trnka Martin jun VSP0300 USK Praha 32:50 + 13:02
15. Horák Pavel ml. VSP0301 USK Praha 33:42 + 13:54
16. Waněk Hubert VRL0302 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:10 + 14:22
17. Seidenglanz Jáchym SSU0202 SK Severka Šumperk 34:24 + 14:36
17. Sędłak Michał 23P0300 OK!Sport 34:24 + 14:36
19. Stryk Štěpán KSU0306 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:45 + 16:57
20. Dvořáčková Jana TTR8104 OOB Třebíč 37:37 + 17:49
21. Kučera Jáchym DOR0301 OK Dobříš 44:46 + 24:58
H12B
2.44 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlastník Matouš JIL0201 OK Jilemnice 23:58
2. Mrskoč Marek LPU0205 OK Lokomotiva Pardubice 24:30 + 0:32
3. Hecl František KSU0201 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:44 + 1:46
4. Tůma Šimon TAP0400 KOB TRETRA Praha 27:40 + 3:42
5. Socha Ondřej BOR0302 OK Jiskra Nový Bor 28:19 + 4:21
6. Švestka Jakub Neregistrovaný 29:42 + 5:44
7. Staňa Ondřej BOR0301 OK Jiskra Nový Bor 31:24 + 7:26
8. Fencl Jáchym LPU0301 OK Lokomotiva Pardubice 31:48 + 7:50
9. Bárta Šimon PHK0202 OK 99 Hradec Králové 33:53 + 9:55
10. Juška Jiří LPU0304 OK Lokomotiva Pardubice 34:07 + 10:09
11. Poláček Radim PHK0201 OK 99 Hradec Králové 34:08 + 10:10
12. Nigrin Matouš DOR0303 OK Dobříš 34:43 + 10:45
13. Suk Jakub LTU0201 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:31 + 19:33
14. Javůrek Tomáš VSP0302 USK Praha 44:05 + 20:07
15. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:13 + 20:15
16. Zima Milan LTU0202 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:24 + 23:26
17. Forsterevicz Matouš DOR0302 OK Dobříš 48:44 + 24:46
18. Hanák Dominik LTU0200 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:49 + 24:51
19. Černík David DOB0303 KOB Dobruška 53:17 + 29:19
20. Kyslík Jiří BOR0801 OK Jiskra Nový Bor 61:35 + 37:37
21. Makovský Vojtěch SHK0301 TJ Slavia Hradec Králové 62:25 + 38:27
H14A
3.23 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krzysztyński Michał 41P0000 WKS Wawel Kraków 22:32
2. Jirka Mikuláš ZPV0000 KOB ZPV Prostějov 23:59 + 1:27
3. Volák Ondřej BRU0006 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 24:22 + 1:50
4. Rusin Jan BRU0001 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 25:17 + 2:45
5. Metelka Ondřej PHK0101 OK 99 Hradec Králové 25:40 + 3:08
6. Bořánek Michal STE0007 SK SKI-OB Šternberk 26:22 + 3:50
7. Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň 29:16 + 6:44
8. Zentrich Dušan OTK0002 OOB TJ Jiskra Otrokovice 29:50 + 7:18
9. Melichar Petr LLI0001 TJ Loko Liberec 31:32 + 9:00
10. Zalaba Tomáš SJC0101 TJ Sportcentrum Jičín 32:45 + 10:13
11. Panovec Kryštof OTK0001 OOB TJ Jiskra Otrokovice 33:13 + 10:41
12. Kubát Tomáš VRL0001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:14 + 10:42
13. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 34:00 + 11:28
14. Milán Tomáš TBM0111 KOS TJ Tesla Brno 34:09 + 11:37
15. Koudelka Tomáš SJH0003 SJH Jindřichův Hradec 35:15 + 12:43
16. Pierzchala Michal 28P0101 UNTS Warszawa 35:39 + 13:07
17. Tichý Radomír SHK0000 TJ Slavia Hradec Králové 36:25 + 13:53
18. Garstka Kamil DOB0001 KOB Dobruška 37:07 + 14:35
19. Karásek Matěj SJC0001 TJ Sportcentrum Jičín 37:48 + 15:16
20. Pelánek Ondřej TBM0107 KOS TJ Tesla Brno 39:10 + 16:38
21. Semiginovský Šimon SJC0005 TJ Sportcentrum Jičín 40:25 + 17:53
22. Dědek Matěj TAP0001 KOB TRETRA Praha 41:29 + 18:57
23. Javůrek Emil VSP0100 USK Praha 44:28 + 21:56
24. Gryc Vojtěch TBM0106 KOS TJ Tesla Brno 45:51 + 23:19
25. Janda Ondřej DOR0100 OK Dobříš 49:22 + 26:50
26. Samek Tomáš PHK0001 OK 99 Hradec Králové 67:02 + 44:30
27. Porkert Jan SHK0100 TJ Slavia Hradec Králové 68:18 + 45:46
H14B
2.81 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ježek Jakub JIL0104 OK Jilemnice 32:47
2. Burket Vojtěch JIL0105 OK Jilemnice 35:58 + 3:11
3. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:52 + 7:05
4. Hašek Patrik LTU0000 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:27 + 7:40
5. Konvalinka Jindřich LPU0004 OK Lokomotiva Pardubice 41:10 + 8:23
6. Dragowski Paweł 23P0100 OK!Sport 80:32 + 47:45
H16B
3.96 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlaváč Ondřej TBM9901 KOS TJ Tesla Brno 29:12
1. Křivda Tomáš CHC9901 K.O.B. Choceň 29:12
3. Biederman Marcin 41P9801 WKS Wawel Kraków 29:13 + 0:01
4. Starý Ondra VRL9802 OOS TJ Spartak Vrchlabí 29:27 + 0:15
5. Melichar Vojtěch LLI9802 TJ Loko Liberec 33:30 + 4:18
6. Jurczyk Maciej 51P9800 UKS Sparta Czyżowice 34:27 + 5:15
7. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 34:32 + 5:20
7. Šiška Petr TZL9801 SKOB Zlín 34:32 + 5:20
9. Hausenblas Šimon KAM9803 SK Kamenice 35:06 + 5:54
10. Ptáček Patrik BBM9800 BETA URSUS Orienteering 36:35 + 7:23
11. Fencl Jonáš LPU9902 OK Lokomotiva Pardubice 36:54 + 7:42
12. Kavalír Jáchym PHK9901 OK 99 Hradec Králové 37:05 + 7:53
13. Kašpar Petr SSU9911 SK Severka Šumperk 37:22 + 8:10
14. Žák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice 42:10 + 12:58
15. Locker Tomáš SRK9802 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 43:29 + 14:17
16. Sláma Dušan ASU9843 Magnus Orienteering 43:33 + 14:21
17. Mašata Metoděj PHK9905 OK 99 Hradec Králové 43:43 + 14:31
18. Vlastník Šimon JIL9904 OK Jilemnice 43:54 + 14:42
19. Topór Michał 41P9800 WKS Wawel Kraków 44:46 + 15:34
20. Horčička Vít UOL9919 SK UP Olomouc 45:26 + 16:14
21. Hubáček Filip CEL9800 TJ Sokol Čelechovice na Hané 45:31 + 16:19
22. Hajný Vojtěch JIL9902 OK Jilemnice 46:43 + 17:31
23. Mossakowski Wojciech 28P0000 UNTS Warszawa 47:42 + 18:30
24. Burket Tomáš JIL9805 OK Jilemnice 47:59 + 18:47
25. Šklíba Michal SRK9900 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 48:41 + 19:29
26. Doležal Vít SJC9802 TJ Sportcentrum Jičín 49:03 + 19:51
27. Novák Aleš ODV9805 TJ Aero Odolena Voda 50:02 + 20:50
28. Faltejsek Jan PHK9802 OK 99 Hradec Králové 51:36 + 22:24
29. Šrámek Ondřej KSU9909 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 51:57 + 22:45
30. Hrouda Matěj JIL9804 OK Jilemnice 53:00 + 23:48
31. Beneš Miroslav KON9915 KOB Konice 58:50 + 29:38
32. Niezgodka Piotr DOB9900 KOB Dobruška 59:38 + 30:26
33. Hůlek Matěj PHK9904 OK 99 Hradec Králové 60:37 + 31:25
34. Müller Tomáš OTK9901 OOB TJ Jiskra Otrokovice 63:13 + 34:01
35. Starčuk Zenon TBM9905 KOS TJ Tesla Brno 65:47 + 36:35
36. Koubek Václav DOR9900 OK Dobříš 66:16 + 37:04
37. Macko Lukáš SJC9901 TJ Sportcentrum Jičín 72:10 + 42:58
38. Wisniewski Janek 23P9900 OK!Sport 81:24 + 52:12
39. Kučera Kryšpín PHK9900 OK 99 Hradec Králové 118:27 + 89:15
40. Hudec Antonín PGP9805 SK Praga 125:27 + 96:15
H18B
4.87 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wolf Filip TUR9701 OOB TJ Turnov 39:07
2. Sýkora Vojtěch LCE9801 OOB TJ Slovan Luhačovice 40:14 + 1:07
3. Ptáček Pavel BBM9600 BETA URSUS Orienteering 40:44 + 1:37
4. Navrátil Šimon PGP9702 SK Praga 41:12 + 2:05
5. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 41:46 + 2:39
6. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 42:41 + 3:34
7. Werner Michal PGP9705 SK Praga 46:54 + 7:47
8. Wolowczyk Michal 28P9700 UNTS Warszawa 47:26 + 8:19
9. Bořil Jan SJI9700 OK Jihlava 47:32 + 8:25
10. Picek Štěpán TJN9601 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 49:30 + 10:23
11. Růžička Adam PHK9704 OK 99 Hradec Králové 50:25 + 11:18
12. Kelbl Vladimír ZBM9711 SK Žabovřesky Brno 50:29 + 11:22
13. Mikel David TZL9703 SKOB Zlín 57:26 + 18:19
14. Zlámal David SJC9603 TJ Sportcentrum Jičín 57:59 + 18:52
15. Kaczocha Przemyslaw DOB9600 KOB Dobruška 58:38 + 19:31
16. Dušek Martin ZAM9602 OB T.J. Sokol Žamberk 62:22 + 23:15
17. Moravec Jakub KAM9702 SK Kamenice 74:03 + 34:56
18. Ježdík Václav ZAM9605 OB T.J. Sokol Žamberk 75:39 + 36:32
19. Šubrt Jan JIL9701 OK Jilemnice 85:53 + 46:46
H21A
6.97 km, 24 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nečas Jiří TZL9101 SKOB Zlín 53:14
2. Fišer Jiří SLP8503 OOB Slavia Praha 56:38 + 3:24
3. Vedra David TBM7402 KOS TJ Tesla Brno 57:35 + 4:21
4. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 57:38 + 4:24
5. Kobr Tomáš VLI8901 Slavia Liberec orienteering 57:44 + 4:30
6. Picek Jan TJN9101 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 57:47 + 4:33
7. Novák Jiří NPA7502 SK LOB Nová Paka 57:51 + 4:37
8. Henek Michal RBK8605 SK Radioklub Blansko 58:12 + 4:58
9. Mokrý Ondřej ABM9410 KOB Moira Brno 59:05 + 5:51
10. Drábek Jan ZBM8511 SK Žabovřesky Brno 59:09 + 5:55
11. Semík Vojtěch KAM9100 SK Kamenice 59:10 + 5:56
12. Přikryl Petr ZBM6708 SK Žabovřesky Brno 59:24 + 6:10
13. Peterka Vojtěch LLI7502 TJ Loko Liberec 59:29 + 6:15
14. Matras Tomáš CHT8001 OOB SK Chrast 60:00 + 6:46
15. Hruška Jakub ZBM9515 SK Žabovřesky Brno 60:57 + 7:43
16. Kašpar Michal TZL9308 SKOB Zlín 61:25 + 8:11
17. Arnošt Kamil VSP7301 USK Praha 62:01 + 8:47
18. Palas Jan ZBM8507 SK Žabovřesky Brno 62:08 + 8:54
19. Sklenář Martin SBR9501 SKOB Bruntál 63:27 + 10:13
20. Kazda Ondřej SJC8202 TJ Sportcentrum Jičín 63:29 + 10:15
21. Ehl Jiří TBM7701 KOS TJ Tesla Brno 63:30 + 10:16
22. Landovský Jakub PGP9601 SK Praga 63:34 + 10:20
23. Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň 64:17 + 11:03
24. Dvorský Vojtěch SKM9401 KOB Směr Kroměříž 64:29 + 11:15
25. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 65:49 + 12:35
26. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 66:06 + 12:52
27. Krejsa Martin CHT9001 OOB SK Chrast 66:29 + 13:15
28. Leštínský Tomáš DOB7801 KOB Dobruška 66:35 + 13:21
29. Píro Matěj TTR8802 OOB Třebíč 67:31 + 14:17
30. Kasal Vít ZBM7540 SK Žabovřesky Brno 67:47 + 14:33
31. Kopáček Jan CHT8510 OOB SK Chrast 67:51 + 14:37
32. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 68:01 + 14:47
33. Semík Luboš KAM6201 SK Kamenice 68:44 + 15:30
34. Pachnik Wojciech STB9101 TJ Stadion Nový Bor 68:54 + 15:40
35. Plíhal Tomáš SJI8509 OK Jihlava 69:27 + 16:13
36. Fukátko Petr LPU8503 OK Lokomotiva Pardubice 69:52 + 16:38
37. Cahel Marek LCE8803 OOB TJ Slovan Luhačovice 70:59 + 17:45
38. Hlaváč Jiří TBM6116 KOS TJ Tesla Brno 71:17 + 18:03
39. Dvorský Petr SKM9601 KOB Směr Kroměříž 71:27 + 18:13
40. Koucký Roman EKP6301 VŠTJ Ekonom Praha 71:28 + 18:14
41. Kondrát Martin PGP6501 SK Praga 71:33 + 18:19
42. Kořan Pavel VBM7401 VSK Mendelu Brno 72:00 + 18:46
43. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 72:02 + 18:48
44. Turczer Petr KSU7945 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 72:08 + 18:54
45. Vodička Oldřich LPU7715 OK Lokomotiva Pardubice 73:35 + 20:21
46. Krajcar Ivo SKM9501 KOB Směr Kroměříž 73:57 + 20:43
47. Lepšík Petr BOR8202 OK Jiskra Nový Bor 74:28 + 21:14
48. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 77:20 + 24:06
49. Kozumplík Aleš VBM8403 VSK Mendelu Brno 78:14 + 25:00
50. Pitra Martin CHT9204 OOB SK Chrast 78:38 + 25:24
51. Černý Martin JIL8703 OK Jilemnice 81:50 + 28:36
52. Ráb Martin RBK8307 SK Radioklub Blansko 82:33 + 29:19
53. Drągowski Piotr 23P8200 OK!Sport 85:46 + 32:32
54. Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice 88:41 + 35:27
55. Hora Vladimír VSP5100 USK Praha 111:38 + 58:24
56. Jirásek Aleš LPU7601 OK Lokomotiva Pardubice 118:42 + 65:28
57. Pátek Richard ZBM7609 SK Žabovřesky Brno 119:28 + 66:14
58. König Lukáš ZBM8001 SK Žabovřesky Brno 134:01 + 80:47
59. Jelínek Jaromír CTB7702 SK OB Chotěboř 157:12 + 103:58
H21B
5.47 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kratochvíl Martin SJI8304 OK Jihlava 47:20
2. Haas Karel LPU7304 OK Lokomotiva Pardubice 48:29 + 1:09
3. Obrátil Štěpán ABM9409 KOB Moira Brno 48:41 + 1:21
4. Filičko Marek LPU7102 OK Lokomotiva Pardubice 48:46 + 1:26
5. Zelinka Jan LPU9405 OK Lokomotiva Pardubice 48:53 + 1:33
6. Šmejc Jakub Neregistrovaný 49:37 + 2:17
7. Fencl Petr LPU6901 OK Lokomotiva Pardubice 50:20 + 3:00
8. Štregl Petr VRL7303 OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:39 + 3:19
9. Fukátko Jan LPU8105 OK Lokomotiva Pardubice 51:12 + 3:52
10. Chmelař Martin ASU9505 Magnus Orienteering 52:38 + 5:18
11. Moskva Roman ZLH7501 OOB TJ Zlaté Hory 53:12 + 5:52
12. Šedivý Jiří EKP5500 VŠTJ Ekonom Praha 55:34 + 8:14
13. Černý Vojtěch JIL9006 OK Jilemnice 57:27 + 10:07
14. Sedlák Radek SRK7503 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 58:21 + 11:01
15. Hejtmánek Martin TAP8605 KOB TRETRA Praha 58:48 + 11:28
16. Dneboský František 24C8000 OK Vršovice 59:26 + 12:06
17. Stoszek Jakub AOP8300 Přátelé orientačního běhu Opava 62:14 + 14:54
18. Záveský Marek CET9001 TJ Loko Česká Třebová 63:00 + 15:40
19. Madej Michal BFM8301 SKOB Frýdek - Místek 63:04 + 15:44
20. Eiselt Jan LTP8801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 63:10 + 15:50
21. Mutina Jiří BFM9101 SKOB Frýdek - Místek 64:50 + 17:30
22. Vašíček Michal ABM8908 KOB Moira Brno 68:11 + 20:51
23. Klomínský Václav KPY8700 SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 68:59 + 21:39
24. Kokaisl Tomáš LPU7820 OK Lokomotiva Pardubice 69:58 + 22:38
25. Liščinský Tomáš ZBM8411 SK Žabovřesky Brno 91:07 + 43:47
26. Vančura Martin TJN8002 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 122:18 + 74:58
H21C
4.73 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Filip ASU9243 Magnus Orienteering 42:11
2. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 45:11 + 3:00
3. Otruba Karel PLU7917 TJ Sokol Plumlov 47:50 + 5:39
4. Fátor Jan DOB7907 KOB Dobruška 47:52 + 5:41
5. Tichý Martin TJH6401 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 50:27 + 8:16
6. Bubela Tomáš KVS8100 SKOB Kobra Vsetín 50:29 + 8:18
7. Procházka Martin LTU8101 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:18 + 10:07
8. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 52:32 + 10:21
9. Bernášek Jiří STB8101 TJ Stadion Nový Bor 53:23 + 11:12
10. Trýzna Aleš DKP9100 Oddíl OB Kotlářka 55:47 + 13:36
11. Mutina Václav BFM9301 SKOB Frýdek - Místek 57:50 + 15:39
12. Procházka Zdenek TEH7800 Sokol Tehov 58:02 + 15:51
13. Jedlička Lukáš SHK8100 TJ Slavia Hradec Králové 58:20 + 16:09
14. Tejkal Jan ADA8110 OOB TJ Spartak Adamov 60:51 + 18:40
15. Pietraszek Martin OOP8100 TJ Opava 63:45 + 21:34
16. Souček Tomáš PHK8202 OK 99 Hradec Králové 64:16 + 22:05
17. Kumstát Jan OOP2000 TJ Opava 66:37 + 24:26
18. Havlůj František DKP8308 Oddíl OB Kotlářka 67:05 + 24:54
19. Čech Viktor VBM8001 VSK Mendelu Brno 67:48 + 25:37
20. Chloupek Tomáš VBM8404 VSK Mendelu Brno 78:54 + 36:43
21. Magrini Nicola SBR8700 SKOB Bruntál 85:34 + 43:23
22. Leksa Robert CHT8002 OOB SK Chrast 96:15 + 54:04
H35B
5.64 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netopil Libor VAM7401 OOB Vamberk 47:11
2. Toužil Karel SHK7602 TJ Slavia Hradec Králové 53:05 + 5:54
3. Polák Jaroslav CHA7500 OK Chrastava 56:09 + 8:58
4. Volák Pavel BRU7001 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 57:11 + 10:00
5. Rusin Jan BRU7601 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 58:41 + 11:30
6. Vítek Pavel CHT7501 OOB SK Chrast 59:04 + 11:53
7. Milán Radek 9TC7800 nereg. - Milánovi 60:56 + 13:45
8. Biolik Grzegorz 46P7600 wawa bno 61:00 + 13:49
9. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 61:44 + 14:33
10. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 62:15 + 15:04
11. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 64:03 + 16:52
12. Slovák Miroslav SHK7704 TJ Slavia Hradec Králové 67:18 + 20:07
13. Čížek Petr ADA7101 OOB TJ Spartak Adamov 69:34 + 22:23
14. Klvaňa Milan CHT7500 OOB SK Chrast 70:04 + 22:53
15. Vacek František CHT7001 OOB SK Chrast 81:09 + 33:58
16. Janda Pavel DOR7600 OK Dobříš 106:17 + 59:06
H35C
4.62 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vrbata Alan HOS7801 TJ Tatran Hostinné 44:19
2. Hecl Miloš KSU7601 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:35 + 0:16
3. Stibor Zbyněk KAR7601 SK Karlovice 50:19 + 6:00
4. Hlaváč David JIL7501 OK Jilemnice 57:56 + 13:37
5. Dvořáček Jan TTR7701 OOB Třebíč 67:43 + 23:24
6. Šimek Martin KSU7227 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 73:14 + 28:55
H40B
5.58 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horák Pavel (Starosta) VSP7305 USK Praha 45:27
2. Valík Luděk AOP7101 Přátelé orientačního běhu Opava 50:54 + 5:27
3. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 53:53 + 8:26
4. Kašpar Jaroslav SSU7004 SK Severka Šumperk 56:16 + 10:49
5. Biederman Paweł 41P6400 WKS Wawel Kraków 56:22 + 10:55
6. Sędłak Krystian 23P1400 OK!Sport 57:13 + 11:46
7. Smolka Martin STE7100 SK SKI-OB Šternberk 57:40 + 12:13
8. Urbanec Vít EZL7010 PEV Zlín 62:06 + 16:39
9. Háp Pavel PHK7101 OK 99 Hradec Králové 64:19 + 18:52
10. Zentrich David OTK7101 OOB TJ Jiskra Otrokovice 66:06 + 20:39
11. Titz Pavel VSP7400 USK Praha 66:34 + 21:07
12. Müller Libor OTK7201 OOB TJ Jiskra Otrokovice 67:16 + 21:49
13. Marksteiner Martin 33A0000 WAT-Wien 67:49 + 22:22
14. Silnoušek Jiří STE7200 SK SKI-OB Šternberk 76:54 + 31:27
15. Kohout Josef SHK6902 TJ Slavia Hradec Králové 86:35 + 41:08
H40C
3.87 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kolář Viktor HOR7300 TJ Jiskra Hořice 44:10
2. Kašpar Ludvík ZAK7200 SK Netopýr Zákupy 48:10 + 4:00
3. Pipek Kamil LPU7310 OK Lokomotiva Pardubice 49:11 + 5:01
4. Jeřábek Petr BOR7105 OK Jiskra Nový Bor 50:53 + 6:43
5. Nechuta Milan PZR7007 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 56:23 + 12:13
6. Tesař Zdeněk SJC7401 TJ Sportcentrum Jičín 56:38 + 12:28
7. Pelánek Libor TBM7409 KOS TJ Tesla Brno 58:24 + 14:14
8. Lorenc Václav DOR7200 OK Dobříš 62:56 + 18:46
9. Seidenglanz Marek SSU7401 SK Severka Šumperk 64:11 + 20:01
10. Španěl Ondřej DOR7100 OK Dobříš 66:20 + 22:10
11. Javůrek Jaromír VSP7110 USK Praha 69:01 + 24:51
12. Froš Štěpán LPU7309 OK Lokomotiva Pardubice 71:59 + 27:49
13. Nigrin Radek DOR7202 OK Dobříš 87:27 + 43:17
H45B
4.73 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandas Luděk VAM6601 OOB Vamberk 47:16
2. Vlastník Zdeněk JIL6901 OK Jilemnice 47:58 + 0:42
3. Fürst Aleš LLI6801 TJ Loko Liberec 51:24 + 4:08
4. Gryc Tomáš TBM6903 KOS TJ Tesla Brno 52:36 + 5:20
5. Ptáček Pavel BBM6508 BETA URSUS Orienteering 53:34 + 6:18
6. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 54:21 + 7:05
7. Václavek Jiří STE5701 SK SKI-OB Šternberk 54:29 + 7:13
8. Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:52 + 7:36
9. Petržela Pavel LTU6301 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:36 + 9:20
10. Šritr Martin TUV6802 SOK TJ Turnov 58:34 + 11:18
11. Odehnal Roman ABM6909 KOB Moira Brno 58:55 + 11:39
12. Gola Miroslav VIC6808 OB Vizovice 62:47 + 15:31
13. Mokrý Jan ABM6611 KOB Moira Brno 64:43 + 17:27
14. Stehno Pavel DKP4900 Oddíl OB Kotlářka 66:05 + 18:49
15. Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí 80:50 + 33:34
16. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 81:56 + 34:40
17. Ježek Ladislav VLI4900 Slavia Liberec orienteering 94:34 + 47:18
H45C
3.60 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dragowski Marek 23P6500 OK!Sport 43:23
2. Antonowicz Jerzy 28P6800 UNTS Warszawa 47:39 + 4:16
3. Picek Jan TJN6500 OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 48:40 + 5:17
4. Piłkowski Paweł 23P6600 OK!Sport 51:31 + 8:08
5. Konstanciak Andrzej 23P5901 OK!Sport 54:27 + 11:04
6. Holec Honza MOV6701 SKOB Ostrava 54:46 + 11:23
7. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:59 + 11:36
8. Kment Libor LPU6703 OK Lokomotiva Pardubice 61:39 + 18:16
9. Rücker Petr HOR6500 TJ Jiskra Hořice 61:51 + 18:28
10. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 64:38 + 21:15
11. Starčuk Zenon TBM6202 KOS TJ Tesla Brno 81:02 + 37:39
H50B
4.62 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 37:40
2. Grepl Ladislav KON6111 KOB Konice 40:06 + 2:26
3. Němeček Jan VSP6201 USK Praha 41:11 + 3:31
4. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 41:51 + 4:11
5. Urválek Jiří TBM6107 KOS TJ Tesla Brno 41:58 + 4:18
6. Sochor Tomáš HAV6301 SKOB Baník Havířov 43:18 + 5:38
7. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 44:11 + 6:31
8. Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč 44:39 + 6:59
9. Vávra Radek HOR6301 TJ Jiskra Hořice 45:14 + 7:34
10. Fencl Jiří LPU6301 OK Lokomotiva Pardubice 46:17 + 8:37
11. Wolowczyk Marek 28P6300 UNTS Warszawa 46:37 + 8:57
12. Lužný Ladislav HAV6000 SKOB Baník Havířov 47:30 + 9:50
13. Veljačik Pavel SCP6200 OK Sparta Praha 48:20 + 10:40
14. Láznička Robert TZL6309 SKOB Zlín 49:50 + 12:10
15. Hirš Libor VBM6000 VSK Mendelu Brno 52:36 + 14:56
16. Chmelař Miroslav JPV6217 Oddíl OS SK Prostějov 56:50 + 19:10
17. Knap Jan LPU5101 OK Lokomotiva Pardubice 58:50 + 21:10
18. Mossakowski Przemek 28P0001 UNTS Warszawa 59:18 + 21:38
19. Starý Pavel VRL6301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:09 + 22:29
20. Bačo Lubomír SOP6201 OOB TJ Slezan Opava 64:56 + 27:16
21. Tihon Jaroslav TAP6102 KOB TRETRA Praha 81:51 + 44:11
22. Hruška Tomáš ZBM6401 SK Žabovřesky Brno 91:35 + 53:55
H50C
3.52 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Pavel SHK6104 TJ Slavia Hradec Králové 39:28
2. Kopáček Miroslav CHT6049 OOB SK Chrast 39:46 + 0:18
3. Jelínek Roman CHC6301 K.O.B. Choceň 41:01 + 1:33
4. Korpas Jaroslav LBM6113 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 42:30 + 3:02
5. Nykodým Petr TBM6307 KOS TJ Tesla Brno 45:10 + 5:42
6. Paloncý Pavel KSU6349 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:32 + 7:04
7. Sysel Svatobor TTR6202 OOB Třebíč 52:08 + 12:40
8. Rajnošek Zdeněk BZR6301 Bratrstvo Ždárských vrchů 52:44 + 13:16
9. Lux Zdeněk KUN6201 TJ Sokol Kunvald 52:48 + 13:20
10. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 62:05 + 22:37
11. Šimek Miroslav LME6300 SK Los Mělník 63:13 + 23:45
12. Záveský Richard CET6301 TJ Loko Česká Třebová 70:43 + 31:15
13. Chládek Josef ZAM5901 OB T.J. Sokol Žamberk 74:10 + 34:42
14. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 75:47 + 36:19
15. Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice 77:33 + 38:05
H55B
3.52 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šrámek Jaromír KSU5801 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 31:33
2. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 34:59 + 3:26
3. Drągowski Robert 23P5900 OK!Sport 36:04 + 4:31
4. Mamis Girts 19L5500 LTTC 38:28 + 6:55
5. Jakobi Zdeněk HAV5701 SKOB Baník Havířov 39:31 + 7:58
6. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 39:53 + 8:20
7. Kaška Rudolf CHA5500 OK Chrastava 39:58 + 8:25
8. Zeman Jaroslav CHT5901 OOB SK Chrast 41:52 + 10:19
9. Jirka Jiří ZPV5501 KOB ZPV Prostějov 42:50 + 11:17
10. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 43:56 + 12:23
11. Tomášek Pavel OTK5800 OOB TJ Jiskra Otrokovice 46:22 + 14:49
12. Štěrba Pavel LPU5408 OK Lokomotiva Pardubice 47:07 + 15:34
13. Beneš Josef SJC5801 TJ Sportcentrum Jičín 48:56 + 17:23
14. Hausvater Karel SHK5801 TJ Slavia Hradec Králové 49:33 + 18:00
15. Kostka Evžen AOP5701 Přátelé orientačního běhu Opava 49:54 + 18:21
16. Adrián Petr EKP5600 VŠTJ Ekonom Praha 64:55 + 33:22
17. Vlček Josef TYN5602 OOB SK Týniště nad Orlicí 65:32 + 33:59
H55C
3.25 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kršák Karel VIC5902 OB Vizovice 40:31
2. Filip Aleš SHK5501 TJ Slavia Hradec Králové 43:24 + 2:53
3. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 51:23 + 10:52
4. Nentvich Lubomír DOR5800 OK Dobříš 51:46 + 11:15
5. Mutina Vlastimil BFM5701 SKOB Frýdek - Místek 54:04 + 13:33
6. Chalupa Tomáš KVS5501 SKOB Kobra Vsetín 58:27 + 17:56
H60
3.25 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rychlý Miloš OOP5302 TJ Opava 35:00
2. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:32 + 1:32
3. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 37:08 + 2:08
4. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 37:44 + 2:44
5. Šroler Zdeněk KUN5201 TJ Sokol Kunvald 42:20 + 7:20
6. Kynčl Stanislav JIL5401 OK Jilemnice 42:42 + 7:42
7. Štregl Tomáš VRL5001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:23 + 11:23
8. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 47:22 + 12:22
9. Novák Karel NPA5001 SK LOB Nová Paka 47:48 + 12:48
10. Jelínek Martin PGP5103 SK Praga 48:49 + 13:49
11. Wysocki Andrzej 24P5100 Slask O-Team 52:50 + 17:50
12. Štěpánek Jiří LBM5401 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 53:22 + 18:22
13. Jurčák Karel SOP5101 OOB TJ Slezan Opava 55:08 + 20:08
14. Brumek Stanislav DKL5201 KOB Kladno 56:48 + 21:48
15. Liberský Mirko MKP5100 SK Meteor Kačerov Praha 57:02 + 22:02
16. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 57:07 + 22:07
H65
3.25 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelík Aleš VBM4732 VSK Mendelu Brno 37:07
2. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 40:54 + 3:47
3. Švadlena Jiří CHC4601 K.O.B. Choceň 41:10 + 4:03
4. Rejmont Milan LTU4801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:59 + 4:52
5. Sklenář Antonín STE4801 SK SKI-OB Šternberk 42:02 + 4:55
6. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 42:42 + 5:35
7. Pospíšil Jiří TUV4701 SOK TJ Turnov 43:08 + 6:01
8. Fridrich Jaroslav LPU4501 OK Lokomotiva Pardubice 44:33 + 7:26
9. Procházka Jiří LTU4802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:33 + 17:26
10. Tvrdek Vojtěch LBE4900 TJ Lokomotiva Beroun 57:42 + 20:35
11. Zlesák Zdeněk JIL4701 OK Jilemnice 67:51 + 30:44
12. Jelínek Petr TZL4902 SKOB Zlín 70:13 + 33:06
13. Vávra Jaroslav LPU4601 OK Lokomotiva Pardubice 89:10 + 52:03
14. Vítek Zdeněk SRK4701 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 95:05 + 57:58
H70
2.51 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Josef SSU4302 SK Severka Šumperk 35:09
2. Seidl Karel SRK4301 SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 37:18 + 2:09
3. Procházka Zdenko DKP4300 Oddíl OB Kotlářka 40:00 + 4:51
4. Málek Josef LPU3901 OK Lokomotiva Pardubice 59:00 + 23:51
HDR
3.34 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Breuer Adam SHK2020 TJ Slavia Hradec Králové 23:29
2. Paloncý Jan KSU0808 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:55 + 3:26
3. Vodičková Veronika LPU0651 OK Lokomotiva Pardubice 31:39 + 8:10
4. Nýdrle Petr BOR0502 OK Jiskra Nový Bor 31:43 + 8:14
5. Španěl Filip DOR0704 OK Dobříš 32:56 + 9:27
6. Kadaník Petr LPU0802 OK Lokomotiva Pardubice 34:26 + 10:57
7. Fikar Šimon Neregistrovaný 34:59 + 11:30
8. Kyslíková Magdaléna BOR0650 OK Jiskra Nový Bor 35:13 + 11:44
9. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 35:43 + 12:14
10. Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka 37:21 + 13:52
11. Haasová Klára LPU0655 OK Lokomotiva Pardubice 38:48 + 15:19
12. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 39:11 + 15:42
13. Pochop Petr STH0701 SK Studenec 39:31 + 16:02
14. Kubát Vojtěch VRL0701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:18 + 17:49
15. Stauch Daniel 3LC0600 Lipence 41:44 + 18:15
16. Seidenglanzová Johana SSU0650 SK Severka Šumperk 42:40 + 19:11
17. Balcar Jiří SHK0600 TJ Slavia Hradec Králové 46:45 + 23:16
18. Šeborová Kačka DKL0951 KOB Kladno 47:28 + 23:59
19. Čečka Matěj SHK0900 TJ Slavia Hradec Králové 47:43 + 24:14
19. Holas Štěpán AOP0900 Přátelé orientačního běhu Opava 47:43 + 24:14
21. Voláková Viktorie BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 48:14 + 24:45
22. Dvořáček Jan TTR0701 OOB Třebíč 49:30 + 26:01
23. Odehnalová Tereza ADA0851 OOB TJ Spartak Adamov 50:30 + 27:01
24. Držka Filip LPU OK Lokomotiva Pardubice 51:22 + 27:53
25. Stiborová Blanka KAR7650 SK Karlovice 52:55 + 29:26
26. Tomanková Alice KSU0959 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:09 + 29:40
27. Bláhová Viola Neregistrovaný 55:08 + 31:39
28. Baldrián Josef Neregistrovaný 55:19 + 31:50
29. Forstereviczová Julie DOR0850 OK Dobříš 55:37 + 32:08
30. Froschová Magdaléna LPU1052 OK Lokomotiva Pardubice 55:40 + 32:11
31. Žák Daniel LPU04 OK Lokomotiva Pardubice 56:21 + 32:52
32. Milánová Viktorie 1050 - 57:58 + 34:29
33. Švíglerová Anna LPU0952 OK Lokomotiva Pardubice 58:52 + 35:23
34. Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:57 + 35:28
35. Volkov Maksym 38S0700 VZA Žilina 59:04 + 35:35
36. Tejkalová Aneta ADA2000 OOB TJ Spartak Adamov 60:11 + 36:42
37. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:14 + 36:45
38. Volkova Maja 38S0950 VZA Žilina 60:32 + 37:03
39. Polášek Filip KSU2000 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 63:07 + 39:38
40. Paloncý Adéla KSU0950 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 63:53 + 40:24
41. Stříteský Tomáš ZVS0801 TJ Zbrojovka Vsetín 65:28 + 41:59
42. Otrubová Karolína KON0888 KOB Konice 67:38 + 44:09
43. Janatová Violka DKP0950 Oddíl OB Kotlářka 70:09 + 46:40
44. Urbanec Bruno EZL PEV Zlín 71:59 + 48:30
45. Fukátková Ludmila LPU1053 OK Lokomotiva Pardubice 88:12 + 64:43
46. Křížová Magdaléna LPU OK Lokomotiva Pardubice 92:26 + 68:57
47. Van Dongen Tim DKP1000 Oddíl OB Kotlářka 110:44 + 87:15
48. Vítová Marianne EKP1158 VŠTJ Ekonom Praha 160:42 + 137:13
49. Aleš Mikuláš ASU1017 Magnus Orienteering 165:45 + 142:16
50. Alešová Anna ASU1077 Magnus Orienteering 165:54 + 142:25
HE
8.36 km, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nykodým Miloš ZBM9005 SK Žabovřesky Brno 57:50
2. Chloupek Adam ZBM9300 SK Žabovřesky Brno 58:11 + 0:21
3. Nožka Radek LPU9005 OK Lokomotiva Pardubice 58:35 + 0:45
4. Dutkowski Mikolaj DOB9200 KOB Dobruška 58:43 + 0:53
5. Kubelka Tomáš LPU9307 OK Lokomotiva Pardubice 58:44 + 0:54
6. Kozák Osvald TBM8201 KOS TJ Tesla Brno 59:08 + 1:18
7. Fodor Petr TUR8103 OOB TJ Turnov 59:17 + 1:27
8. Udržal Tomáš LPU8002 OK Lokomotiva Pardubice 59:41 + 1:51
9. Slezák Zdeněk LCE8902 OOB TJ Slovan Luhačovice 59:45 + 1:55
10. Wolf Daniel TUR9100 OOB TJ Turnov 59:55 + 2:05
11. Dragowski Kuba TUR9003 OOB TJ Turnov 59:56 + 2:06
12. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 59:59 + 2:09
13. Grundmann Jan LPU9410 OK Lokomotiva Pardubice 60:05 + 2:15
14. Kettner Vojtěch KAM9601 SK Kamenice 61:40 + 3:50
15. Schuster Marek AOP9303 Přátelé orientačního běhu Opava 61:47 + 3:57
16. Bravený Vít ZBM9102 SK Žabovřesky Brno 62:11 + 4:21
17. Holas Ondřej TUR8501 OOB TJ Turnov 62:41 + 4:51
18. Komanec Václav SHK8406 TJ Slavia Hradec Králové 63:00 + 5:10
19. Král Václav SSU8243 SK Severka Šumperk 63:11 + 5:21
20. Argaláš Michal TRI9301 TJ TŽ Třinec 63:43 + 5:53
21. Parfianowicz Piotr 28P9400 UNTS Warszawa 63:55 + 6:05
22. Hepner David SHK7601 TJ Slavia Hradec Králové 65:33 + 7:43
23. Landovský Tomáš PGP9103 SK Praga 66:07 + 8:17
24. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 66:10 + 8:20
25. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 67:10 + 9:20
26. Tomanek Daniel STE7401 SK SKI-OB Šternberk 67:25 + 9:35
27. Mokrý Stanislav ABM9202 KOB Moira Brno 67:39 + 9:49
28. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 67:58 + 10:08
29. Horvát Petr ASU9447 Magnus Orienteering 69:06 + 11:16
29. Horák Patrik TUR9502 OOB TJ Turnov 69:06 + 11:16
31. Matějů Luboš PGP7601 SK Praga 70:02 + 12:12
32. Drahokoupil Aleš CHT8501 OOB SK Chrast 70:20 + 12:30
33. Jurczyk Tomasz 51P9400 UKS Sparta Czyżowice 70:36 + 12:46
34. Hovorka Lukáš LPU9001 OK Lokomotiva Pardubice 70:40 + 12:50
35. Lučan Vladimír LPU7710 OK Lokomotiva Pardubice 70:51 + 13:01
36. Kárník Jan LPU7811 OK Lokomotiva Pardubice 71:49 + 13:59
37. Wolowczyk Krzysztof 28P9501 UNTS Warszawa 72:42 + 14:52
38. Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB TRETRA Praha 72:43 + 14:53
39. Fiala Petr LPU8701 OK Lokomotiva Pardubice 72:53 + 15:03
40. Švirák Ondřej ZBM9103 SK Žabovřesky Brno 73:23 + 15:33
41. Zháňal Jan ZBM8721 SK Žabovřesky Brno 73:41 + 15:51
42. Henek Vladan VBM8002 VSK Mendelu Brno 73:50 + 16:00
43. Fiala Jan BBM7205 BETA URSUS Orienteering 74:07 + 16:17
44. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 74:30 + 16:40
45. Václavek Tomáš STE5809 SK SKI-OB Šternberk 74:31 + 16:41
46. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 74:59 + 17:09
47. Skoupý Jan STE9411 SK SKI-OB Šternberk 75:02 + 17:12
48. Procházka Jan PGP8206 SK Praga 76:14 + 18:24
49. Perůtka Jan LCE8801 OOB TJ Slovan Luhačovice 76:19 + 18:29
50. Nývlt Martin DKP8200 Oddíl OB Kotlářka 76:34 + 18:44
51. Kamenický Tobiáš OSN9339 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 76:45 + 18:55
52. Rusý Tomáš KAM9301 SK Kamenice 77:30 + 19:40
53. Kamenický Jeroným OSN9549 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 77:54 + 20:04
54. Pašek František KAM7600 SK Kamenice 79:40 + 21:50
55. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 82:16 + 24:26
56. Holas Tomáš AOP7802 Přátelé orientačního běhu Opava 82:32 + 24:42
56. Kříž Libor LPU7804 OK Lokomotiva Pardubice 82:32 + 24:42
58. Hostaš Petr TUR9001 OOB TJ Turnov 87:04 + 29:14
59. Nejman Stanislav TUR9500 OOB TJ Turnov 89:26 + 31:36
P
2.95 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Tereza DKP9751 Oddíl OB Kotlářka 27:11
2. Švestka Jiří Neregistrovaný 31:34 + 4:23
3. Hejduková Petra LBM8252 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 34:11 + 7:00
4. Sochová Petra BOR7363 OK Jiskra Nový Bor 34:27 + 7:16
5. Kučera Pavel DOR7101 OK Dobříš 34:51 + 7:40
6. Fikar Aleš Neregistrovaný 35:14 + 8:03
7. Jeřábek Petr UOL6702 SK UP Olomouc 36:06 + 8:55
8. Jurčák David SOP7808 OOB TJ Slezan Opava 36:53 + 9:42
9. Tichá Yvona KSU2050 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:06 + 9:55
10. Linderová Eliška 9SC8750 nereg. - Linderová 37:10 + 9:59
11. Hrbek Pavel 9SC8700 nereg. - Linderová 37:35 + 10:24
12. Viková Vendula STH8951 SK Studenec 38:02 + 10:51
13. Urbanec Hugo EZL9915 PEV Zlín 39:01 + 11:50
14. Kopáčková Alena DOR6450 OK Dobříš 39:21 + 12:10
15. Hulle Jan CHT6901 OOB SK Chrast 40:09 + 12:58
16. Rábová Zuzana RBK8556 SK Radioklub Blansko 40:18 + 13:07
17. Polášková Jana KSU7171 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:27 + 13:16
18. Stará Pavla BOV TJ Baník Ostrava OKD 40:47 + 13:36
19. Neyrinck Josef VSP7012 USK Praha 41:18 + 14:07
20. Švestková Jana Neregistrovaný 41:54 + 14:43
21. Urbancová Marcela EZL9750 PEV Zlín 42:21 + 15:10
22. Ondrejček Pavel LTU8400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:54 + 16:43
23. Nentvichová Romana DOR6651 OK Dobříš 44:18 + 17:07
24. Titzová Pavlína VSP7470 USK Praha 44:33 + 17:22
25. Hepnerová Dagmar SHK5451 TJ Slavia Hradec Králové 45:12 + 18:01
26. Kučerová Vladislava CHT6460 OOB SK Chrast 46:24 + 19:13
27. Socha Tomáš BOR7312 OK Jiskra Nový Bor 46:25 + 19:14
28. Jeřábková Jana UOL6954 SK UP Olomouc 46:37 + 19:26
28. Machová Iveta NPA SK LOB Nová Paka 46:37 + 19:26
30. Hejtmánková Alena TAP5452 KOB TRETRA Praha 47:57 + 20:46
31. Doušková Vlasta Neregistrovaný 51:39 + 24:28
32. Stryková Vlasta KSU7667 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 53:11 + 26:00
33. Pitrmuc Jan Neregistrovaný 53:18 + 26:07
34. Tůmová Jitka KOB tr TAP KOB TRETRA Praha 53:33 + 26:22
34. Tučková Silvie kobtr2 TAP KOB TRETRA Praha 53:33 + 26:22
36. Poláková Veronika CHA8150 OK Chrastava 54:08 + 26:57
37. Beran Jiří VSP7102 USK Praha 55:23 + 28:12
38. Heclová Jana KSU7550 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 56:09 + 28:58
39. Linhartová Milena ZPU ZPV KOB ZPV Prostějov 56:55 + 29:44
40. Kučerová Bára DOR7851 OK Dobříš 57:34 + 30:23
41. Milánová Iva 7850 8XC NER - Neregistrovaní 57:44 + 30:33
42. Suková Jana Neregistrovaný 57:56 + 30:45
43. Obrátil Miroslav ABM6502 KOB Moira Brno 58:04 + 30:53
44. Kyslíková Hana Neregistrovaný 58:05 + 30:54
45. Kazdová Dana 24C8150 OK Vršovice 60:00 + 32:49
46. Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 61:25 + 34:14
47. Smolková Dagmar STE6451 SK SKI-OB Šternberk 65:01 + 37:50
48. Koubková Daniela DOR7451 OK Dobříš 72:14 + 45:03
49. Pitrová Zuzana Neregistrovaný 73:10 + 45:59
50. Andršová Alena Neregistrovaný 76:57 + 49:46
51. Stejskal Ondřej LBM8801 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 82:26 + 55:15
52. Simr Pavel ROU7504 SKOB Roudnice nad Labem 110:01 + 82:50
53. Sýkorová Eliška ROU9850 SKOB Roudnice nad Labem 113:37 + 86:26
T
5.42 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kunz Martin BBM7101 BETA URSUS Orienteering 57:43
2. Soldán Vladimír JPV6526 Oddíl OS SK Prostějov 64:55 + 7:12
3. Kašparová Ivana SSU6951 SK Severka Šumperk 67:43 + 10:00
4. Volkov Alexander 38S8000 VZA Žilina 73:37 + 15:54
5. Čečka Jiří SHK7600 TJ Slavia Hradec Králové 75:16 + 17:33
6. Kolář Zdeněk BRU Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 75:48 + 18:05
7. Vojta Marek SHK8804 TJ Slavia Hradec Králové 89:02 + 31:19
8. Košek Ladislav LLI5903 TJ Loko Liberec 91:04 + 33:21
9. Hoetzelová Zuzana Neregistrovaný 92:22 + 34:39
10. Benrothová Irena 5YC8850 Benroth 99:34 + 41:51
11. Hronza Jan DOR7800 OK Dobříš 100:59 + 43:16
12. Bulíř Jiří 6YC7350 Neregistrovaní 101:56 + 44:13
13. Košek Jan LLI9801 TJ Loko Liberec 104:43 + 47:00
14. Juhász Matěj LTU9900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 120:35 + 62:52
15. Kahoun Adam LTU9903 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 122:07 + 64:24
16. Binková Jana CHT8651 OOB SK Chrast 147:25 + 89:42