Výsledky závodu: Žebříček B-Čechy

Datum:
02.05.2015
Místo konání:
Ctětín, osada Vranov
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
1:15000 (DH16- 21); 1:10000 (ostatní)
Ředitel závodu:
Stránský Dušan - R2
Hlavní rozhodčí:
Zitka Adam - R1
Stavitel tratí:
Fencl Petr - R2
D10N
2.20 km, 25 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Oranyová Sylva SJI0751 C OK Jihlava 26:48
2. Novotná Vendula PHK0777 C OK 99 Hradec Králové 28:23 + 1:35
3. Pokorná Nela PGP0552 C SK Praga 31:21 + 4:33
3. Štoková Sofie DKP0750 C Oddíl OB Kotlářka 31:21 + 4:33
5. Hroňková Barbora VSP0650 C USK Praha 32:15 + 5:27
6. Jedličková Josefína VSP0651 C USK Praha 34:06 + 7:18
7. Zakouřilová Klára VSP0850 C USK Praha 37:19 + 10:31
8. Kuželová Ela FSP0750 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 47:13 + 20:25
9. Nemšovská Magdalena VSP0853 C USK Praha 50:29 + 23:41
10. Ehlerová Anna VSP0854 C USK Praha 56:11 + 29:23
D10C
2.10 km, 25 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škáchová Viktorie KAM0650 C SK Kamenice 16:37
2. Benešová Michaela SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec 20:04 + 3:27
3. Pecková Tereza EKP0551 C VŠTJ Ekonom Praha 21:17 + 4:40
4. Škáchová Zuzana KAM0651 C SK Kamenice 25:01 + 8:24
5. Doleželová Anna PZR0651 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 25:28 + 8:51
6. Šimšová Pavla MFP0551 C VŠSK MFF UK Praha 26:30 + 9:53
7. Kotenová Markéta RIC0651 C OB Říčany 26:59 + 10:22
8. Blažková Veronika SJH0551 C SJH Jindřichův Hradec 27:05 + 10:28
9. Baldrianová Eva VSP0751 C USK Praha 31:14 + 14:37
10. Zitková Andrea LPU0751 C OK Lokomotiva Pardubice 32:13 + 15:36
11. Komárková Zbyňka SJH0751 C SJH Jindřichův Hradec 36:54 + 20:17
12. Bambousková Julie DOR0650 C OK Dobříš 64:57 + 48:20
13. Hlaváčová Lucie TBM0660 C KOS TJ Tesla Brno 116:46 + 100:09
D12C
3.00 km, 25 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karlová Anna JIL0352 B OK Jilemnice 18:50
2. Martanová Lea VLI0555 B Slavia Liberec orienteering 22:55 + 4:05
3. Fejfarová Tereza LPU0360 C OK Lokomotiva Pardubice 24:07 + 5:17
4. Fišarová Eliška KRL0351 B Kometa Kralovice 24:27 + 5:37
5. Sobotková Klára PZR0351 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 25:02 + 6:12
6. Aschermannová Klára VSP0454 C USK Praha 25:23 + 6:33
7. Richtrová Kamila VPM0451 B KOS Slavia VŠ Plzeň 25:58 + 7:08
7. Stoklasová Zuzana OSN0454 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 25:58 + 7:08
9. Nádeníčková Iva NEJ0350 C TJ Jiskra Nejdek 26:12 + 7:22
10. Hankovcová Helena KAM0350 B SK Kamenice 26:32 + 7:42
11. Marková Hana LLI0450 C TJ Loko Liberec 27:44 + 8:54
12. Vitebská Eliška TJN0350 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 28:20 + 9:30
13. Besedová Katka PHK0351 C OK 99 Hradec Králové 29:13 + 10:23
14. Kopecká Valentýna VSP0453 C USK Praha 29:32 + 10:42
15. Kotenová Barbora RIC0452 C OB Říčany 29:43 + 10:53
16. Janečková Josefína EKP0351 C VŠTJ Ekonom Praha 32:26 + 13:36
17. Bartošová Marie MLA0451 C MLOK Mariánské Lázně 34:50 + 16:00
18. Randáková Adéla VRL0452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:55 + 16:05
19. Marečková Ema OSN0450 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 35:31 + 16:41
20. Komárková Jindra SJH0453 C SJH Jindřichův Hradec 35:49 + 16:59
21. Cincibusová Lenka FSP0450 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 39:51 + 21:01
22. Kuříková Zuzana JIL0353 C OK Jilemnice 42:12 + 23:22
23. Pokorná Linda PGP0350 C SK Praga 57:52 + 39:02
D14B
3.80 km, 70 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kochová Anna SJC0153 A TJ Sportcentrum Jičín 25:54
2. Kosová Tereza SRK0151 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 28:50 + 2:56
3. Šklíbová Veronika SRK0153 A SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 29:33 + 3:39
4. Vandasová Adéla PHK0255 B OK 99 Hradec Králové 29:53 + 3:59
5. Holečková Petra SHK0250 B OK Slavia Hradec Králové 30:10 + 4:16
6. Koberová Kateřina LPU0352 B OK Lokomotiva Pardubice 30:53 + 4:59
7. Šafková Sofie KAM0153 B SK Kamenice 31:01 + 5:07
8. Rydlová Adéla TJN0151 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 31:10 + 5:16
9. Bejvlová Karolína LME0250 B SK Los Mělník 31:16 + 5:22
10. Tokárová Regina NEJ0151 A TJ Jiskra Nejdek 31:33 + 5:39
10. Jeřábková Nina BOR0151 B OK Jiskra Nový Bor 31:33 + 5:39
12. Černá Kateřina MLA0251 B MLOK Mariánské Lázně 32:06 + 6:12
13. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 32:30 + 6:36
14. Šlechtová Tereza KRL0152 B Kometa Kralovice 32:31 + 6:37
15. Chrástová Tereza STH0251 B SK Studenec 32:37 + 6:43
16. Martanová Elin VLI0252 B Slavia Liberec orienteering 32:46 + 6:52
17. Kinštová Tereza SJH0251 B SJH Jindřichův Hradec 32:57 + 7:03
18. Vyhnálková Marie RIC0151 B OB Říčany 33:18 + 7:24
19. Vejražková Róza SJC0151 B TJ Sportcentrum Jičín 33:19 + 7:25
20. Kuchařová Rozálie SJC0251 B TJ Sportcentrum Jičín 33:37 + 7:43
21. Nádeníčková Pavla NEJ0150 B TJ Jiskra Nejdek 33:39 + 7:45
22. Škáchová Magdalena KAM0151 B SK Kamenice 33:43 + 7:49
23. Thýnová Martina SHK0350 B OK Slavia Hradec Králové 33:55 + 8:01
24. Linková Lucie TUR0251 B OOB TJ Turnov 34:18 + 8:24
25. Kroniková Štěpánka SHK0150 B OK Slavia Hradec Králové 34:26 + 8:32
26. Kubíčková Iva ZAM0151 B OB T.J. Sokol Žamberk 34:29 + 8:35
27. Janků Anna SJC0252 B TJ Sportcentrum Jičín 35:17 + 9:23
28. Zimová Barbora SHK0151 B OK Slavia Hradec Králové 35:18 + 9:24
29. Chaloupková Hana KAM0252 B SK Kamenice 35:52 + 9:58
30. Kovářová Jana CET0251 B TJ Loko Česká Třebová 36:15 + 10:21
31. Vítová Lucie BSO0250 B KOB Baník Sokolov 36:21 + 10:27
32. Aschermannová Tereza VSP0253 B USK Praha 37:07 + 11:13
33. Marešová Klára NEJ0250 B TJ Jiskra Nejdek 37:08 + 11:14
34. Štreglová Zuzana VRL0251 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:21 + 11:27
35. Pušová Bára LPU0357 B OK Lokomotiva Pardubice 37:41 + 11:47
36. Sanna Karin DKP0250 B Oddíl OB Kotlářka 38:11 + 12:17
37. Nedomlelová Lucie TJN0256 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 38:21 + 12:27
38. Nováková Světlana NPA0151 B SK LOB Nová Paka 38:25 + 12:31
39. Rydlová Magdaléna TJN0251 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 39:26 + 13:32
40. Starková Terezie CHT0251 B OOB SK Chrast 39:33 + 13:39
41. Řadová Lucie DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka 40:08 + 14:14
42. Suchánková Eliška PHK0250 B OK 99 Hradec Králové 40:17 + 14:23
43. Fantová Kateřina EKP0256 B VŠTJ Ekonom Praha 41:46 + 15:52
44. Šklíbová Míša TJN0153 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 42:28 + 16:34
45. Blažková Kateřina SJH0252 B SJH Jindřichův Hradec 43:57 + 18:03
46. Kodytková Denisa SHK0252 B OK Slavia Hradec Králové 44:03 + 18:09
47. Kastnerová Jessica DOR0250 B OK Dobříš 44:34 + 18:40
48. Raková Petra SHK0251 B OK Slavia Hradec Králové 44:49 + 18:55
49. Novotná Viktorie TJN0250 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 45:48 + 19:54
50. Geislerová Aneta DKL0151 C KOB Kladno 46:07 + 20:13
51. Randáková Alžběta VRL0252 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:33 + 21:39
52. Budská Anna TJN0253 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 48:08 + 22:14
53. Polanská Nelly PZR0152 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 48:14 + 22:20
54. Slámová Taťána OSN0250 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 48:36 + 22:42
55. Baloghová Lída TJN0150 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 49:30 + 23:36
56. Hornychová Karolína TJN0254 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 52:10 + 26:16
57. Popová Jana TAP0252 B KOB TRETRA Praha 52:23 + 26:29
58. Šimšová Barbora MFP0150 B VŠSK MFF UK Praha 52:40 + 26:46
59. Pitrmucová Antonie JIL0251 C OK Jilemnice 53:27 + 27:33
60. Jechová Pavlína JIL0152 C OK Jilemnice 81:02 + 55:08
Sládečková Barbora RIC0250 B OB Říčany DISK
D16B
5.30 km, 45 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sokolářová Šárka TUR9999 A OOB TJ Turnov 43:55
2. Chaloupková Kateřina CHC0051 B K.O.B. Choceň 46:37 + 2:42
3. Nechanická Klára OSN0050 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 48:33 + 4:38
4. Janoušková Lucie BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor 49:48 + 5:53
5. Matoušová Kateřina VRL9955 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:57 + 6:02
6. Thořová Markéta TUR9952 B OOB TJ Turnov 50:25 + 6:30
7. Zlámalová Nikola SJC9951 B TJ Sportcentrum Jičín 50:45 + 6:50
8. Borovičková Valerie LPU0054 B OK Lokomotiva Pardubice 50:59 + 7:04
9. Foltýnová Eva SJI0051 B OK Jihlava 51:15 + 7:20
9. Žejdlíková Karolína LTP9950 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 51:15 + 7:20
11. Biersaková Dagmar KRL0051 A Kometa Kralovice 51:32 + 7:37
12. Šrámková Hana RIC0051 B OB Říčany 51:47 + 7:52
13. Hrabánková Zuzana PGP9950 B SK Praga 52:44 + 8:49
14. Voltrová Alena ROZ9951 B OK Roztoky 53:16 + 9:21
15. Dědková Teodora TAP0051 A KOB TRETRA Praha 53:28 + 9:33
16. Kopecká Johana VSP9950 B USK Praha 53:55 + 10:00
17. Gallová Veronika STH0053 B SK Studenec 54:52 + 10:57
18. Nejezchlebová Martina TUR9951 B OOB TJ Turnov 54:59 + 11:04
19. Poloprutská Lucie VLI9950 B Slavia Liberec orienteering 55:48 + 11:53
20. Urbanová Markéta STH9953 B SK Studenec 59:43 + 15:48
21. Hanáková Lenka KRL9951 B Kometa Kralovice 65:05 + 21:10
22. Marešová Alexandra NEJ9950 B TJ Jiskra Nejdek 65:23 + 21:28
23. Riby Rose LTP0051 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 66:10 + 22:15
24. Kolářová Johana PGP9952 B SK Praga 67:01 + 23:06
25. Illnerová Kateřina DKP9950 C Oddíl OB Kotlářka 67:32 + 23:37
26. Albrechtová Iveta KAM9950 C SK Kamenice 69:10 + 25:15
27. Stoklasová Daniela OSN0055 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 70:14 + 26:19
28. Škarková Kateřina PGP9955 C SK Praga 70:53 + 26:58
29. Nentvichová Klára DOR9950 B OK Dobříš 74:13 + 30:18
30. Míchalová Šárka KPY0050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 77:32 + 33:37
D18B
6.10 km, 65 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vyhnálková Barbora RIC9850 A OB Říčany 50:44
2. Kovářová Lenka LTP9750 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 52:31 + 1:47
3. Kinkorová Tereza LPM9850 B OK Lokomotiva Plzeň 56:54 + 6:10
4. Peňázová Veronika SJH9752 A SJH Jindřichův Hradec 62:58 + 12:14
5. Linková Alena TUR9751 A OOB TJ Turnov 63:14 + 12:30
6. Fürstová Anna LLI9854 A TJ Loko Liberec 64:20 + 13:36
7. Šimůnková Gabriela TAP9755 A KOB TRETRA Praha 64:38 + 13:54
8. Parkanová Veronika SJH9751 A SJH Jindřichův Hradec 65:23 + 14:39
9. Šafrhansová Lucie VPM9753 B KOS Slavia VŠ Plzeň 65:50 + 15:06
10. Veljačiková Hana PGP9756 A SK Praga 65:52 + 15:08
11. Hlinovská Johana VPM9751 B KOS Slavia VŠ Plzeň 68:39 + 17:55
12. Zimmerová Kateřina KAM9850 B SK Kamenice 68:57 + 18:13
13. Voltrová Hana ROZ9752 B OK Roztoky 69:18 + 18:34
14. Kroupová Eliška VPM9853 B KOS Slavia VŠ Plzeň 69:54 + 19:10
15. Obytová Kateřina VPM9752 B KOS Slavia VŠ Plzeň 69:57 + 19:13
16. Poláková Kateřina TAP9854 B KOB TRETRA Praha 70:44 + 20:00
17. Balcarová Barbora LLI9751 B TJ Loko Liberec 72:14 + 21:30
18. Poloprutská Klára VLI9750 B Slavia Liberec orienteering 72:29 + 21:45
19. Dundáčková Julie SJH9853 B SJH Jindřichův Hradec 73:21 + 22:37
20. Chaloupková Veronika CHC9852 A K.O.B. Choceň 74:08 + 23:24
21. Petráčková Kristýna SJI9851 B OK Jihlava 76:16 + 25:32
22. Mikešová Adéla VPM9852 B KOS Slavia VŠ Plzeň 79:41 + 28:57
23. Hájková Eliška KAM9851 B SK Kamenice 81:13 + 30:29
24. Kohlová Monika TUR9756 C OOB TJ Turnov 82:57 + 32:13
25. Kopecká Eliška KNC9850 B OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 98:52 + 48:08
D20B
6.50 km, 90 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kožinová Zuzana PGP9650 A SK Praga 71:43
2. Žandová Marcela SKV9653 B TJ Slovan Karlovy Vary 72:53 + 1:10
3. Šádková Lucie PHK9654 B OK 99 Hradec Králové 107:16 + 35:33
D21A
9.00 km, 150 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jedličková Zuzana SHK8150 E OK Slavia Hradec Králové 68:05
2. Poloprutská Markéta TUR9252 C OOB TJ Turnov 68:40 + 0:35
3. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 69:39 + 1:34
4. Rufferová Iva TUR8354 R OOB TJ Turnov 70:22 + 2:17
5. Mullis Kateřina PGP7756 C SK Praga 70:33 + 2:28
6. Košárková Iva AOP8152 R Přátelé orientačního běhu Opava 72:09 + 4:04
7. Fenclová Marta LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice 74:24 + 6:19
8. Bořánková Karolína KAM9550 E SK Kamenice 75:12 + 7:07
9. Matrasová Kateřina CHT8353 C OOB SK Chrast 76:58 + 8:53
10. Neradová Alena LIT8551 C KOB Chemopetrol Litvínov 77:56 + 9:51
11. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 78:27 + 10:22
12. Burdová Adéla BOR9161 C OK Jiskra Nový Bor 78:34 + 10:29
13. Teplá Karolína SHK9251 C OK Slavia Hradec Králové 80:10 + 12:05
14. Folbrechtová Šárka BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor 80:40 + 12:35
15. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 80:49 + 12:44
16. Šmidrkalová Monika NPA9051 C SK LOB Nová Paka 80:59 + 12:54
17. Ryšavá Magdalena PGP7650 C SK Praga 81:20 + 13:15
18. Randáková Helena VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 81:23 + 13:18
19. Novotná Barbora SHK8658 C OK Slavia Hradec Králové 82:18 + 14:13
20. Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast 82:41 + 14:36
21. Voborníková Alena CTB9451 R SK OB Chotěboř 84:02 + 15:57
22. Polednová Hana RUZ8051 C TJ Růžená 85:42 + 17:37
23. Čermáková Kristýna PGP9154 C SK Praga 88:47 + 20:42
24. Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 91:48 + 23:43
25. Hermannová Anna TAP9251 C KOB TRETRA Praha 93:57 + 25:52
26. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 94:00 + 25:55
27. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 94:29 + 26:24
28. Korecká Lenka CHT8053 C OOB SK Chrast 96:00 + 27:55
29. Flašarová Kristýna PGP9054 C SK Praga 96:58 + 28:53
30. Vildmonová Pavla PGP7454 C SK Praga 97:21 + 29:16
31. Dlouhá Hana DKP9450 R Oddíl OB Kotlářka 98:59 + 30:54
32. Škáchová Petra KAM7054 C SK Kamenice 100:57 + 32:52
33. Westin Kjersti PGP9255 C SK Praga 105:01 + 36:56
34. Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 116:16 + 48:11
35. Zajícová Markéta TAP9054 C KOB TRETRA Praha 122:39 + 54:34
36. Jarošová Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 129:24 + 61:19
Vališová Martina OSN9696 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě DISK
Hojná Silvie SCP7950 C OK Sparta Praha DISK
Matějů Martina PGP8556 E SK Praga DISK
Benešová Jana SJH9451 R SJH Jindřichův Hradec DISK
D21B
7.70 km, 110 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Soukupová Lucie SJC8951 C TJ Sportcentrum Jičín 68:24
2. Petrželová Tereza LTU8950 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 70:02 + 1:38
3. Sedláčková Oldřiška BOR8752 C OK Jiskra Nový Bor 70:12 + 1:48
4. Klimplová Lenka LPU7951 C OK Lokomotiva Pardubice 71:59 + 3:35
4. Šákrová Michaela BOR8850 C OK Jiskra Nový Bor 71:59 + 3:35
6. Smolková Kateřina PGP8852 C SK Praga 75:48 + 7:24
7. Hrobařová Lenka TJN7754 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 77:19 + 8:55
8. Matrasová Vendula CHT8251 C OOB SK Chrast 77:40 + 9:16
9. Širůčková Daniela 73C7650 C xxx 77:55 + 9:31
10. Štoková Mariana DKP8158 C Oddíl OB Kotlářka 79:42 + 11:18
11. Dundrová Lucie TUR8951 C OOB TJ Turnov 80:29 + 12:05
12. Kazdová Lenka SJC8484 C TJ Sportcentrum Jičín 80:31 + 12:07
13. Kopecká Eliška ASU9299 C Magnus Orienteering 81:27 + 13:03
14. Urbanová Johana PZR9251 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 81:32 + 13:08
15. Toužilová Martina SHK8051 C OK Slavia Hradec Králové 82:14 + 13:50
16. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 82:57 + 14:33
17. Šťastná Lenka CTB8351 C SK OB Chotěboř 83:37 + 15:13
18. Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 84:20 + 15:56
19. Vokurková Marta TJN7950 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 86:14 + 17:50
20. Ulahelová Jana LTU8451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 86:33 + 18:09
21. Karbanová Vendula DKP8350 C Oddíl OB Kotlářka 86:34 + 18:10
21. Kopecká Anežka VSP8150 C USK Praha 86:34 + 18:10
23. Bozděchová Lenka PGP8254 C SK Praga 87:05 + 18:41
24. Puchernová Zuzana TAP8453 C KOB TRETRA Praha 87:30 + 19:06
25. Ježková Dominika PGP9053 C SK Praga 90:01 + 21:37
26. Mesiarkinová Kamila MBM8282 C O-mikron 90:22 + 21:58
27. Tomešová Daniela SJC8451 C TJ Sportcentrum Jičín 90:27 + 22:03
28. Lesová Markéta VPM8494 C KOS Slavia VŠ Plzeň 94:36 + 26:12
29. Knoblochová Kamila VRL8353 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 94:51 + 26:27
30. Aschermannová Petra KAM9354 C SK Kamenice 96:39 + 28:15
31. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 97:02 + 28:38
32. Kudrnáčová Lucie HCE8850 C TJ Sokol Hostivice 99:04 + 30:40
33. Kvapilová Lenka TUV8151 C SOK TJ Turnov 102:26 + 34:02
34. Klapalová Hana VAM8850 C OOB Vamberk 103:54 + 35:30
35. Albrechtová Eva KAM7850 C SK Kamenice 107:04 + 38:40
36. Zamrzlová Eva SJC8759 C TJ Sportcentrum Jičín 129:43 + 61:19
37. Vejrostová Lenka KPY8853 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 136:07 + 67:43
Setínková Eva DKP8759 C Oddíl OB Kotlářka DISK
D21C
6.80 km, 75 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bulvová Hana CHT6655 C OOB SK Chrast 74:10
2. Koppová Ingrid SLP7960 C OOB Slavia Praha 76:51 + 2:41
3. Smoradová Barbora ZBM9053 C SK Žabovřesky Brno 80:56 + 6:46
4. Pěluchová Daniela CHC8851 C K.O.B. Choceň 86:07 + 11:57
5. Besedová Petra CHT7654 C OOB SK Chrast 89:12 + 15:02
6. Kutilová Jana SZP8050 C TJ Slovan Zdravotník Praha 103:43 + 29:33
7. Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 107:10 + 33:00
D35B
6.40 km, 120 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimšová Jana MFP7651 C VŠSK MFF UK Praha 56:16
2. Pavelcová Gabriela NPA7851 C SK LOB Nová Paka 56:26 + 0:10
3. Samková Renáta PHK7456 C OK 99 Hradec Králové 60:55 + 4:39
4. Králová Michaela MFP7959 C VŠSK MFF UK Praha 61:06 + 4:50
5. Kroniková Jana SHK7350 C OK Slavia Hradec Králové 61:08 + 4:52
6. Pokorná Magdaléna PGP7562 C SK Praga 62:22 + 6:06
7. Ehlerová Petra VSP7855 C USK Praha 66:29 + 10:13
8. Fukátková Miroslava VIC7658 C OB Vizovice 68:12 + 11:56
9. Šklíbová Jana SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 68:20 + 12:04
10. Tauchmanová Ivana NPA7852 C SK LOB Nová Paka 70:41 + 14:25
11. Dvořáčková Jana OSN7850 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 70:52 + 14:36
12. Šauli Iva VPM7852 C KOS Slavia VŠ Plzeň 72:21 + 16:05
13. Šrámková Iva RIC7251 C OB Říčany 73:32 + 17:16
14. Vyhnálková Eva RIC7552 C OB Říčany 76:22 + 20:06
15. Ptáčková Kateřina PGP7350 C SK Praga 77:24 + 21:08
16. Synková Petra DOK7950 C OK Doksy 81:15 + 24:59
17. Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 82:41 + 26:25
18. Kuželová Michaela FSP7851 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 88:14 + 31:58
19. Asterová Jana SLA7451 C SKOB Slaný 88:37 + 32:21
20. Uhrová Zuzana VSP8050 C USK Praha 89:37 + 33:21
Skripniková Kateřina FSP8051 C VŠTJ Stavební fakulta Praha DISK
D40B
5.90 km, 45 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandasová Markéta VAM7250 C OOB Vamberk 48:00
2. Valášková Šárka KAM6951 C SK Kamenice 48:35 + 0:35
3. Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 48:46 + 0:46
4. Škorpilová Jana SJC7451 C TJ Sportcentrum Jičín 50:10 + 2:10
5. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 52:01 + 4:01
6. Trnková Dana VSP7351 C USK Praha 55:07 + 7:07
7. Švecová Iva CHT7151 C OOB SK Chrast 55:12 + 7:12
8. Klapalová Pavla VSP7099 C USK Praha 55:24 + 7:24
9. Kučerová Marie VSP7551 C USK Praha 55:54 + 7:54
10. Nechanická Daniela OSN7557 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 56:23 + 8:23
11. Bartošová Jana MLA7051 C MLOK Mariánské Lázně 57:47 + 9:47
12. Škvorová Zuzana KAM7350 C SK Kamenice 57:48 + 9:48
12. Doleželová Iva PZR7171 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 57:48 + 9:48
14. Chaloupková Lenka CHC6951 C K.O.B. Choceň 58:05 + 10:05
15. Zakouřilová Helena VSP7453 C USK Praha 58:29 + 10:29
16. Švadlenová Ivana CHC7151 C K.O.B. Choceň 59:45 + 11:45
17. Pipková Táňa LPU7156 C OK Lokomotiva Pardubice 60:40 + 12:40
18. Rykalová Jitka VAM7251 C OOB Vamberk 62:36 + 14:36
19. Hanušová Zdena SJC7253 C TJ Sportcentrum Jičín 64:14 + 16:14
20. Vlastníková Lucie JIL7554 C OK Jilemnice 64:17 + 16:17
21. Janoušková Iveta BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor 64:59 + 16:59
22. Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 68:26 + 20:26
23. Krpatová Zuzana LPU7558 C OK Lokomotiva Pardubice 71:00 + 23:00
24. Waňková Dita VRL7151 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:18 + 23:18
25. Karlová Kateřina JIL7553 C OK Jilemnice 72:12 + 24:12
26. Kalenská Kateřina STH7351 C SK Studenec 72:31 + 24:31
27. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 72:40 + 24:40
28. Richtrová Lucie VPM7451 C KOS Slavia VŠ Plzeň 73:50 + 25:50
29. Marková Jana LLI7152 C TJ Loko Liberec 75:47 + 27:47
30. Černá Monika MLA7451 C MLOK Mariánské Lázně 76:59 + 28:59
31. Hankovcová Lenka KAM7053 C SK Kamenice 77:38 + 29:38
32. Kolářová Michaela SLA7351 C SKOB Slaný 79:21 + 31:21
33. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 79:53 + 31:53
34. Langrová Monika SHK7251 C OK Slavia Hradec Králové 85:31 + 37:31
35. Jeřábková Tereza BOR7563 C OK Jiskra Nový Bor 92:06 + 44:06
36. Balcarová Alena LLI7150 C TJ Loko Liberec 100:48 + 52:48
37. Matoušová Petra VRL7154 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 111:36 + 63:36
38. Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 112:25 + 64:25
39. Sládečková Lucie RIC7450 C OB Říčany 114:00 + 66:00
D45B
5.00 km, 90 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klapalová Jana VAM6451 C OOB Vamberk 45:51
2. Koberová Lenka LPU6954 C OK Lokomotiva Pardubice 46:31 + 0:40
3. Sieglová Dagmar MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha 47:27 + 1:36
4. Rydlová Magda TJN6850 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 47:51 + 2:00
5. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 48:09 + 2:18
6. Wurzelová Dana CHT6654 C OOB SK Chrast 48:10 + 2:19
7. Komersová Jana KNC6550 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 48:38 + 2:47
8. Dulovcová Marie KRE7051 C OOB TJ Sokol Křemže 48:54 + 3:03
9. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 49:05 + 3:14
10. Hudečková Helena KTA6951 C SK Kotnov Tábor 50:35 + 4:44
11. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 52:53 + 7:02
12. Fürstová Katka LLI6950 C TJ Loko Liberec 54:28 + 8:37
13. Benešová Jaroslava DKL7050 C KOB Kladno 55:00 + 9:09
14. Pecková Ivana EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha 55:32 + 9:41
15. Fantová Libuše EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 56:01 + 10:10
16. Procházková Alexandra VLI7051 C Slavia Liberec orienteering 57:34 + 11:43
17. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 58:22 + 12:31
18. Cincibusová Ivana FSP6651 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 58:27 + 12:36
19. Zuzánková Růžena TJN6051 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 58:42 + 12:51
20. Žandová Marie SKV6551 C TJ Slovan Karlovy Vary 59:53 + 14:02
21. Smolková Alena PGP6450 C SK Praga 61:15 + 15:24
22. Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 62:27 + 16:36
23. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 63:22 + 17:31
24. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 65:11 + 19:20
25. Kopáčková Alena DOR6450 C OK Dobříš 66:35 + 20:44
26. Bendáková Jitka LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 66:37 + 20:46
27. Illnerová Daniela DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka 68:52 + 23:01
28. Tokárová Regina NEJ6950 C TJ Jiskra Nejdek 70:10 + 24:19
29. Brázdilová Radka ODV6950 C TJ Aero Odolena Voda 70:39 + 24:48
30. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 71:04 + 25:13
31. Zimmermannová Milena KRE6851 C OOB TJ Sokol Křemže 80:05 + 34:14
32. Šebková Helena DKP6751 C Oddíl OB Kotlářka 98:21 + 52:30
D50B
4.70 km, 60 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 43:41
2. Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava 45:00 + 1:19
3. Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 47:18 + 3:37
4. Šedivá Miroslava EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha 47:45 + 4:04
5. Hindráková Martina LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:03 + 6:22
6. Košková Vlasta LLI6351 C TJ Loko Liberec 50:27 + 6:46
7. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 51:56 + 8:15
8. Tichá Jana SJH6451 C SJH Jindřichův Hradec 52:24 + 8:43
9. Hermanová Dana LPU6151 C OK Lokomotiva Pardubice 53:42 + 10:01
10. Klusáčková Jitka TTR6152 C OOB Třebíč 53:44 + 10:03
11. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 53:58 + 10:17
12. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Sokol Hostivice 54:08 + 10:27
13. Novotná Ivana PHK6354 C OK 99 Hradec Králové 55:24 + 11:43
14. Michálková Jiřina VSP6151 C USK Praha 56:38 + 12:57
15. Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 57:39 + 13:58
16. Veverková Yveta VAM6452 C OOB Vamberk 58:32 + 14:51
17. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 58:56 + 15:15
18. Benešová Iva SJC6151 C TJ Sportcentrum Jičín 60:28 + 16:47
19. Jermanová Eva TJN6150 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 60:46 + 17:05
20. Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 62:45 + 19:04
21. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 62:46 + 19:05
22. Kohlová Alena KPY6051 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 63:59 + 20:18
23. Hejnalová Hana PHK6151 C OK 99 Hradec Králové 66:28 + 22:47
24. Havlíčková Jindra KNC6150 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 67:39 + 23:58
25. Petrželová Alena LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 69:43 + 26:02
26. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 70:59 + 27:18
27. Kovářová Alena LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 73:48 + 30:07
28. Landovská Ivana PGP6251 C SK Praga 74:53 + 31:12
29. Hrabánková Ilona PGP6250 C SK Praga 78:07 + 34:26
30. Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 93:19 + 49:38
Jánská Irena DDD C DISK
D55B
4.50 km, 50 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 43:07
2. Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 46:19 + 3:12
3. Víchová Ladislava LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice 49:28 + 6:21
4. Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:44 + 6:37
5. Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 51:43 + 8:36
6. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 52:51 + 9:44
7. Konopáčová Jana TUR5650 C OOB TJ Turnov 53:30 + 10:23
8. Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 53:58 + 10:51
9. Bláhová Luba SHK5852 C OK Slavia Hradec Králové 54:00 + 10:53
10. Pijáková Eva SPE0002 C KOB Sokol Pezinok 58:54 + 15:47
11. Pokorná Eva TCB5751 C SK Technik České Budějovice 59:57 + 16:50
12. Balcarová Eva PHK5952 C OK 99 Hradec Králové 60:07 + 17:00
13. Žemličková Jindra CHT5751 C OOB SK Chrast 60:43 + 17:36
14. Flašarová Marie KCK5756 C KOB Český Krumlov 62:18 + 19:11
15. Tichá Jiřina DOB6050 C KOB Dobruška 67:13 + 24:06
16. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 70:32 + 27:25
17. Večeřová Ivana TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 78:06 + 34:59
D60B
4.40 km, 30 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Korejčíková Dáďa LLI5550 C TJ Loko Liberec 48:21
2. Opavová Stanislava MLA5451 C MLOK Mariánské Lázně 52:25 + 4:04
3. Nováková Svatava SKV5351 C TJ Slovan Karlovy Vary 54:00 + 5:39
4. Doležalová Vlasta PGP5550 C SK Praga 55:54 + 7:33
5. Kalibánová Jiřina NPA5351 C SK LOB Nová Paka 57:24 + 9:03
6. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 58:40 + 10:19
7. Klimplová Alena LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice 60:35 + 12:14
8. Omová Jana TUR5150 C OOB TJ Turnov 63:07 + 14:46
9. Matoušková Marie LJN5550 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 66:16 + 17:55
10. Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 68:13 + 19:52
11. Hejtmánková Alena TAP5452 C KOB TRETRA Praha 71:05 + 22:44
12. Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 81:56 + 33:35
13. Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 108:40 + 60:19
14. Nováková Jana NPA5552 C SK LOB Nová Paka 112:23 + 64:02
D65B
4.10 km, 45 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubátová Milada PGP4750 C SK Praga 54:00
2. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 63:15 + 9:15
3. Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 63:32 + 9:32
4. Ryšavá Lubomíra TJP4750 C TJ Sokol Troja 74:14 + 20:14
5. Kellnerová Stanislava LPU4950 C OK Lokomotiva Pardubice 75:50 + 21:50
6. Matějů Ladislava UVP4750 C Slovan Praha 82:24 + 28:24
7. Kutáčková Stanislava LTU4751 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 88:59 + 34:59
8. Knoblochová Věra VRL4851 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 93:16 + 39:16
D70B
4.00 km, 40 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dvořáková Ladislava PGP4451 C SK Praga 57:58
2. Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 83:55 + 25:57
D75B
3.40 km, 50 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ehlová Iva SRK3951 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 55:59
H10N
2.20 km, 30 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skripnik Matouš FSP0800 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 23:13
2. Jedlička Aleš VSP0800 C USK Praha 24:07 + 0:54
3. Bažata Alberto KAM0702 C SK Kamenice 29:17 + 6:04
4. Hroněk Štěpán VSP0700 C USK Praha 34:14 + 11:01
5. Šubrt Jáchym DKP0800 C Oddíl OB Kotlářka 35:06 + 11:53
6. Rod Matyáš VSP0803 C USK Praha 36:16 + 13:03
7. Pavelec Michal NPA0801 C SK LOB Nová Paka 44:08 + 20:55
8. Červinka Adam OSN0707 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 51:58 + 28:45
9. Oujeský Dan ADA0701 C OOB TJ Spartak Adamov 147:59 + 124:46
Oujeský Lukáš ADA0504 C OOB TJ Spartak Adamov DISK
H10C
2.20 km, 25 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černý Jonáš MLA0501 C MLOK Mariánské Lázně 18:32
2. Nemšovský Filip VSP0500 C USK Praha 21:57 + 3:25
3. Zrník Tomáš OSN0606 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 22:40 + 4:08
4. Skripnik Nikola FSP0600 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 25:00 + 6:28
5. Štichhauer Adam LPU0603 C OK Lokomotiva Pardubice 25:51 + 7:19
6. Pavelec Matěj NPA0501 C SK LOB Nová Paka 28:56 + 10:24
7. Kovář Radim CET0501 C TJ Loko Česká Třebová 33:22 + 14:50
8. Dvořáček Tomáš OSN0505 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 46:57 + 28:25
9. Sládeček Matěj RIC0506 C OB Říčany 62:14 + 43:42
H12C
3.30 km, 35 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peterka Jakub LLI0404 B TJ Loko Liberec 23:00
2. Krpata Michal LPU0403 C OK Lokomotiva Pardubice 25:31 + 2:31
3. Kolář Šimon HOR0400 B TJ Jiskra Hořice 25:47 + 2:47
4. Štregl Matyáš VRL0301 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:49 + 2:49
5. Fábera David SHK0305 C OK Slavia Hradec Králové 25:50 + 2:50
6. Škácha Vít KAM0309 B SK Kamenice 26:05 + 3:05
7. Gajda Martin KAM0405 B SK Kamenice 28:06 + 5:06
8. Štichhauer Daniel LPU0405 C OK Lokomotiva Pardubice 28:08 + 5:08
9. Janda Jakub DOR0403 C OK Dobříš 28:17 + 5:17
10. Janoušek Slávek BOR0400 B OK Jiskra Nový Bor 28:38 + 5:38
11. Dundáček Karel SJH0401 B SJH Jindřichův Hradec 29:56 + 6:56
12. Procinger Jakub VRL0305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:03 + 8:03
13. Zakouřil Matyáš VSP0400 C USK Praha 31:08 + 8:08
14. Orany Vojtěch SJI0401 B OK Jihlava 31:13 + 8:13
15. Šrámek Jaromír RIC0303 B OB Říčany 31:17 + 8:17
16. Kužel Jan FSP0400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 31:50 + 8:50
17. Dohnálek Tomáš SHK0403 C OK Slavia Hradec Králové 32:19 + 9:19
18. Řehoř Vojta TJN0303 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 34:33 + 11:33
19. Kodytek Adam SHK0402 C OK Slavia Hradec Králové 35:20 + 12:20
20. Král Adam MFP0507 C VŠSK MFF UK Praha 38:00 + 15:00
21. Baldrian Tomáš VSP0405 C USK Praha 39:36 + 16:36
22. Kohoutek Oldřich BSO0301 C KOB Baník Sokolov 40:25 + 17:25
23. Waněk Hubert VRL0302 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:19 + 19:19
24. Janas Adam PGP0404 C SK Praga 46:23 + 23:23
25. Hybeš Michal CHT0401 C OOB SK Chrast 51:22 + 28:22
26. Ryba Petr JIL0303 C OK Jilemnice 52:45 + 29:45
H14B
5.80 km, 100 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Ondřej PHK0101 A OK 99 Hradec Králové 41:21
2. Gajda Jan KAM0105 A SK Kamenice 44:59 + 3:38
3. Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 45:43 + 4:22
4. Adamec Martin TJN0106 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 47:26 + 6:05
5. Richtr Lukáš VPM0204 A KOS Slavia VŠ Plzeň 47:42 + 6:21
6. Šafka Sebastian KAM0101 A SK Kamenice 48:07 + 6:46
7. Mareček Šimon OSN0201 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 50:11 + 8:50
8. Šimša Martin MFP0300 B VŠSK MFF UK Praha 50:23 + 9:02
9. Kurz Šimon VPM0208 B KOS Slavia VŠ Plzeň 51:29 + 10:08
10. Tuma Matěj SJC0202 B TJ Sportcentrum Jičín 52:07 + 10:46
11. Siegl Matyáš PGP0104 B SK Praga 52:14 + 10:53
12. Nechanický Jan OSN0200 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 52:32 + 11:11
13. Rücker Jan HOR0201 A TJ Jiskra Hořice 52:38 + 11:17
14. Koditek Jonáš KUO0101 B KOB Ústí nad Orlicí 53:39 + 12:18
15. Škvor Adam KAM0202 B SK Kamenice 54:48 + 13:27
16. Paleček Ondřej SRK0103 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 54:59 + 13:38
17. Longin Jan TAP0103 B KOB TRETRA Praha 56:20 + 14:59
18. Janda Ondřej DOR0100 B OK Dobříš 57:23 + 16:02
19. Švadlena Michal CHC0101 A K.O.B. Choceň 57:25 + 16:04
20. Tokár Radim NEJ0300 B TJ Jiskra Nejdek 57:28 + 16:07
21. Šauli Filip VPM0301 B KOS Slavia VŠ Plzeň 58:07 + 16:46
22. Ježek Jakub JIL0104 B OK Jilemnice 58:25 + 17:04
23. Synek Petr DOK0200 B OK Doksy 58:43 + 17:22
24. Hankovec Hugo KAM0201 B SK Kamenice 58:51 + 17:30
25. Bílý Jakub LTP0104 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 59:42 + 18:21
26. Průša Kryštof VSP0102 C USK Praha 60:55 + 19:34
27. Dejnožka Vojtěch TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 61:04 + 19:43
28. Šmol David DOK0100 B OK Doksy 61:27 + 20:06
29. Budský Ondřej TJN0105 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 63:06 + 21:45
30. Zalaba Tomáš SJC0101 B TJ Sportcentrum Jičín 63:27 + 22:06
31. Pipek Ondřej LPU0203 B OK Lokomotiva Pardubice 63:53 + 22:32
32. Macek Ondřej LPU0209 B OK Lokomotiva Pardubice 64:48 + 23:27
33. Lejbl Jakub LBE0200 B TJ Lokomotiva Beroun 67:11 + 25:50
34. Valášek Václav KAM0100 B SK Kamenice 67:35 + 26:14
35. Tichý Lubomír SHK0303 B OK Slavia Hradec Králové 69:01 + 27:40
36. Janas Petr PGP0200 B SK Praga 70:27 + 29:06
37. Vitebský Lukáš TJN0302 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 70:38 + 29:17
38. Poláček Tomáš PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 71:57 + 30:36
39. Vlastník Matouš JIL0201 C OK Jilemnice 72:01 + 30:40
40. Vávra Pavel BOR0101 B OK Jiskra Nový Bor 72:32 + 31:11
41. Šubrt Matěj DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka 73:07 + 31:46
42. Rokos Michal TJN0107 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 74:06 + 32:45
43. Blaha Petr KAM0104 B SK Kamenice 74:38 + 33:17
44. Šustr Antonín KSH0201 C OOB TJ Kašperské Hory 75:50 + 34:29
45. Renda Michal KAM0207 B SK Kamenice 77:39 + 36:18
46. Gottstein Jonáš JIL0107 C OK Jilemnice 78:29 + 37:08
47. Bolehovský Michal EKP0200 C VŠTJ Ekonom Praha 78:44 + 37:23
48. Bartoš Václav MLA0101 B MLOK Mariánské Lázně 80:08 + 38:47
49. Růta Matyáš TJN0102 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 80:12 + 38:51
50. Hejsek Filip KAM0204 B SK Kamenice 81:23 + 40:02
51. Víšek Martin KAM0102 B SK Kamenice 82:03 + 40:42
52. Bartoň Michal KAM0107 B SK Kamenice 88:07 + 46:46
53. Procinger Jan VRL0102 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 88:37 + 47:16
54. Kožina Štěpán PGP0300 B SK Praga 89:30 + 48:09
55. Bradáč David LLI0203 B TJ Loko Liberec 91:28 + 50:07
56. Koblížek Václav LPU0208 B OK Lokomotiva Pardubice 96:52 + 55:31
57. Albrecht Adam KAM0203 C SK Kamenice 127:13 + 85:52
Hasman Marek VPM0201 B KOS Slavia VŠ Plzeň DISK
H16B
7.60 km, 140 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škvor Ota KAM9900 A SK Kamenice 61:09
2. Thoř Tomáš TUR9904 B OOB TJ Turnov 64:24 + 3:15
3. Šebek Petr DKP9903 B Oddíl OB Kotlářka 64:28 + 3:19
4. Šklíba Michal SRK9900 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 68:33 + 7:24
5. Lejbl Ladislav LBE0000 A TJ Lokomotiva Beroun 69:39 + 8:30
6. Šenkýř Matěj SJI9902 B OK Jihlava 71:14 + 10:05
7. Šabata Milan SRK9904 B SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 73:16 + 12:07
8. Synek Antonín DOK0001 B OK Doksy 74:27 + 13:18
9. Marek Jakub LLI9900 B TJ Loko Liberec 75:04 + 13:55
10. Nagy Josef TJN0006 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 76:09 + 15:00
11. Veselý Vojtěch SJH0001 B SJH Jindřichův Hradec 76:49 + 15:40
12. Tichý Radomír SHK0000 B OK Slavia Hradec Králové 77:35 + 16:26
13. Skalický Johan KUO9901 B KOB Ústí nad Orlicí 79:26 + 18:17
14. Semík Jakub VSP0000 B USK Praha 82:06 + 20:57
15. Šmaus Antonín TJN0001 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 83:11 + 22:02
16. Vlastník Šimon JIL9904 B OK Jilemnice 90:23 + 29:14
17. Koudelka Tomáš SJH0003 B SJH Jindřichův Hradec 91:30 + 30:21
18. Varga Ondřej KNC9900 B OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 92:35 + 31:26
19. Galbavý Matěj CHA0000 B OK Chrastava 92:59 + 31:50
20. Postolka Jáchym DKL9900 B KOB Kladno 93:11 + 32:02
21. Čermák Jiří CTB9903 C SK OB Chotěboř 95:01 + 33:52
22. Konvalinka Jindřich LPU0004 B OK Lokomotiva Pardubice 117:45 + 56:36
23. Vecko Jan NEJ0002 B TJ Jiskra Nejdek 130:16 + 69:07
24. Hybeš David CHT9903 C OOB SK Chrast 134:14 + 73:05
25. Kulhavý Tadeáš LPU0005 B OK Lokomotiva Pardubice 142:19 + 81:10
Aschermann Martin VSP0001 C USK Praha DISK
Dědek Matěj TAP0001 B KOB TRETRA Praha DISK
Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem DISK
Novotný Marek TJN9901 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
Bradáč Jakub LLI0002 B TJ Loko Liberec DISK
H18B
9.30 km, 150 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Melichar Vojtěch LLI9802 A TJ Loko Liberec 70:34
2. Vlášek Jakub TAP9702 B KOB TRETRA Praha 71:03 + 0:29
3. Bartoš Vojtěch PGP9809 A SK Praga 71:50 + 1:16
4. Šmaus Jan TJN9700 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 75:56 + 5:22
5. Janeček Mirek TJN9804 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 79:33 + 8:59
6. Čermák Adam PGP9701 B SK Praga 79:59 + 9:25
7. Paukert Lukáš KUO9801 B KOB Ústí nad Orlicí 80:21 + 9:47
8. Žák Jan LPU9802 B OK Lokomotiva Pardubice 81:03 + 10:29
9. Novák Aleš PGP9808 B SK Praga 83:11 + 12:37
10. Brázdil Petr PGP9707 B SK Praga 83:35 + 13:01
11. Michek David TJN9802 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 86:52 + 16:18
12. Moravec Jakub KAM9702 C SK Kamenice 88:16 + 17:42
13. Pokorný David SRK9701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 88:54 + 18:20
14. Doležal Vít SJC9802 B TJ Sportcentrum Jičín 89:34 + 19:00
15. Hasal Martin PGP9804 B SK Praga 93:13 + 22:39
16. Ransdorf Jakub TAP9805 B KOB TRETRA Praha 93:51 + 23:17
17. Míča Tomáš LPU9707 B OK Lokomotiva Pardubice 95:38 + 25:04
18. Foltýn Tomáš SJI9801 B OK Jihlava 96:58 + 26:24
19. Zieba Jakub NEJ9800 B TJ Jiskra Nejdek 104:29 + 33:55
20. Marek Lukáš LLI9800 C TJ Loko Liberec 107:35 + 37:01
21. Kalenský Aleš STH9801 B SK Studenec 107:37 + 37:03
22. Košek Jan LLI9801 C TJ Loko Liberec 108:30 + 37:56
23. Hrouda Matěj JIL9804 C OK Jilemnice 108:34 + 38:00
24. Peřinka Šimon BBM9700 B BETA URSUS Orienteering 111:14 + 40:40
25. Bambousek Jan DOR9800 C OK Dobříš 115:38 + 45:04
26. Borovička Tomáš FSP9801 B VŠTJ Stavební fakulta Praha 120:27 + 49:53
H20B
10.30 km, 150 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štál Jan SJC9601 A TJ Sportcentrum Jičín 81:42
2. Skalický Matyáš KUO9605 B KOB Ústí nad Orlicí 83:15 + 1:33
3. Buk Michal ROU9601 B SKOB Roudnice nad Labem 86:38 + 4:56
4. Janeba Vladimír CHC9602 B K.O.B. Choceň 87:15 + 5:33
5. Frank Jiří MAS9600 B KČT Aš 102:09 + 20:27
6. Koumar František SJI9501 B OK Jihlava 135:09 + 53:27
H21A
15.30 km, 200 m, 27 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 90:45
2. Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 91:04 + 0:19
3. Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 92:52 + 2:07
4. Fürst Matouš LLI9603 A TJ Loko Liberec 93:14 + 2:29
5. Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 94:56 + 4:11
6. Fodor Petr TUR8103 R OOB TJ Turnov 95:12 + 4:27
7. Kolovský František LPM9202 C OK Lokomotiva Plzeň 95:47 + 5:02
8. Kozák Osvald TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno 96:41 + 5:56
9. Beneš Jan SJC8703 R TJ Sportcentrum Jičín 97:28 + 6:43
10. Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 97:40 + 6:55
11. Dlabaja Štěpán TZL8508 C SKOB Zlín 98:44 + 7:59
12. Dwojak Wojciech SHK8101 R OK Slavia Hradec Králové 98:46 + 8:01
13. Kettner Lukáš KAM9403 R SK Kamenice 98:57 + 8:12
14. Kazda Ondřej SJC8202 C TJ Sportcentrum Jičín 99:07 + 8:22
15. Sysel Ctibor PGP8700 R SK Praga 99:38 + 8:53
16. Makovský Jakub TAP8511 C KOB TRETRA Praha 100:26 + 9:41
17. Horák Patrik TUR9502 R OOB TJ Turnov 100:29 + 9:44
18. Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 100:49 + 10:04
19. Hepner David SHK7601 C OK Slavia Hradec Králové 101:22 + 10:37
20. Holas Ondřej TUR8501 C OOB TJ Turnov 102:58 + 12:13
21. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 103:10 + 12:25
22. Rusý Tomáš KAM9301 C SK Kamenice 103:23 + 12:38
23. Schulhof Jan TUR8900 C OOB TJ Turnov 104:18 + 13:33
24. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 104:55 + 14:10
25. Bořil Tomáš ZBM8833 C SK Žabovřesky Brno 104:56 + 14:11
26. Vedra David TBM7402 C KOS TJ Tesla Brno 105:20 + 14:35
27. Matějů Michal VLI7702 C Slavia Liberec orienteering 106:19 + 15:34
28. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 106:31 + 15:46
29. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 108:49 + 18:04
30. Klusáček Matěj ZBM8923 C SK Žabovřesky Brno 109:11 + 18:26
31. Pucherna Jan TAP7701 C KOB TRETRA Praha 110:40 + 19:55
32. Potštejnský Jan SRK7807 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 111:49 + 21:04
33. Veselý Jakub PGP9503 R SK Praga 112:35 + 21:50
34. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 112:43 + 21:58
35. Landovský Jakub PGP9601 A SK Praga 113:43 + 22:58
36. Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga 115:55 + 25:10
37. Kazda Jiří SJC8006 C TJ Sportcentrum Jičín 115:59 + 25:14
38. Kopáček Jan CHT8510 C OOB SK Chrast 116:30 + 25:45
39. Čechlovský Jan CHA9300 C OK Chrastava 116:35 + 25:50
40. Kamaryt Tomáš VPM8807 C KOS Slavia VŠ Plzeň 117:19 + 26:34
41. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 118:08 + 27:23
42. Janas Petr PGP7106 C SK Praga 119:47 + 29:02
43. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 120:59 + 30:14
44. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 121:07 + 30:22
45. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 121:54 + 31:09
46. Černý Michal PHK8005 C OK 99 Hradec Králové 122:24 + 31:39
47. Matras Tomáš CHT8001 C OOB SK Chrast 122:44 + 31:59
48. Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 126:37 + 35:52
49. Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 134:46 + 44:01
50. Šrubař Michal MBM8606 C O-mikron 135:05 + 44:20
51. Kopecký Pavel VSP7800 C USK Praha 138:17 + 47:32
52. Aster Tomáš PGP9604 A SK Praga 138:59 + 48:14
53. Koldinský Jan KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 148:37 + 57:52
Suchomel Vít MBM8448 C O-mikron DISK
Kobr Tomáš VLI8901 C Slavia Liberec orienteering DISK
Matějů Luboš PGP7601 R SK Praga DISK
Weiner Jakub SHK7911 C OK Slavia Hradec Králové DISK
Kovář Miroslav SJC8104 C TJ Sportcentrum Jičín
H21B
13.60 km, 180 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rambousek Karel BSO7907 C KOB Baník Sokolov 99:15
2. Jirásek Michal SHK8901 C OK Slavia Hradec Králové 99:42 + 0:27
3. Vrabec Ondřej SCP8303 C OK Sparta Praha 101:26 + 2:11
4. Kos Tomáš LPU9303 C OK Lokomotiva Pardubice 101:43 + 2:28
5. Procházka Tomáš SCP8200 C OK Sparta Praha 103:06 + 3:51
6. Jirků Roman SJI8309 C OK Jihlava 104:05 + 4:50
7. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 104:09 + 4:54
8. Prošek Michal SJI7823 C OK Jihlava 107:20 + 8:05
9. Černý Martin JIL8703 C OK Jilemnice 107:44 + 8:29
10. Kapal Tomáš KAM9402 C SK Kamenice 109:21 + 10:06
11. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 109:33 + 10:18
12. Hladký Viktor VAM8201 C OOB Vamberk 115:09 + 15:54
13. Zlámal David SJC9603 A TJ Sportcentrum Jičín 116:18 + 17:03
14. Klapal Michal VAM8802 C OOB Vamberk 116:31 + 17:16
15. Kamenický Tobiáš OSN9339 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 117:30 + 18:15
16. Remeš Petr SHK9403 C OK Slavia Hradec Králové 117:43 + 18:28
17. Hrouda Martin FSP7612 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 118:52 + 19:37
18. Korecký Miroslav CHT7901 C OOB SK Chrast 120:07 + 20:52
19. Fukátko Jan LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice 123:40 + 24:25
20. Kovář Jindřich MAS6800 C KČT Aš 125:18 + 26:03
21. Wagner Libor DKP8511 C Oddíl OB Kotlářka 127:59 + 28:44
22. Hladílek Jan PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 128:22 + 29:07
23. Pitra Martin CHT9204 C OOB SK Chrast 129:49 + 30:34
24. Vančura Martin TJN8002 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 130:53 + 31:38
25. Lžíčař Martin DOB8803 C KOB Dobruška 130:55 + 31:40
26. Potchepko Dmitri LPU7621 C OK Lokomotiva Pardubice 131:02 + 31:47
27. Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 136:57 + 37:42
28. Jahn Petr SJC8400 C TJ Sportcentrum Jičín 144:40 + 45:25
29. Koblížek Miroslav KUO9201 C KOB Ústí nad Orlicí 146:37 + 47:22
30. Knepr Lukáš BSO9401 C KOB Baník Sokolov 147:31 + 48:16
Kutílek Jakub LPU8609 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Řada Jakub DKP9401 C Oddíl OB Kotlářka DISK
H21C
11.10 km, 165 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Špicar Petr SJC8801 C TJ Sportcentrum Jičín 90:38
2. Fišer Jiří SLP8503 C OOB Slavia Praha 97:06 + 6:28
3. Lán Filip SHK8003 C OK Slavia Hradec Králové 99:18 + 8:40
4. Černý Vojtěch JIL9006 C OK Jilemnice 101:37 + 10:59
5. Vrabec Tomáš SCP8700 C OK Sparta Praha 104:59 + 14:21
6. Souček Tomáš SHK8200 C OK Slavia Hradec Králové 106:54 + 16:16
7. Sýkora Bohumil CHC8601 C K.O.B. Choceň 107:25 + 16:47
8. Oujeský Tomáš ADA7433 C OOB TJ Spartak Adamov 127:14 + 36:36
9. Ptáček Jan PVP7200 C VSS Přírodověda Praha 133:47 + 43:09
10. Červinka Jan OSN8002 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 137:04 + 46:26
11. Červinka Jaroslav OKP9000 C SK OK 24 Praha 160:12 + 69:34
Buk Jindřich ROU9303 C SKOB Roudnice nad Labem DISK
H35B
10.20 km, 140 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dvořáček Jiří OSN7502 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 71:46
2. Zikmund Zdeněk NPA6705 C SK LOB Nová Paka 73:45 + 1:59
3. Šťastný Karel CTB7901 C SK OB Chotěboř 74:47 + 3:01
4. Král Aleš MFP7808 C VŠSK MFF UK Praha 77:06 + 5:20
5. Přinda Lukáš VLI7701 C Slavia Liberec orienteering 77:57 + 6:11
6. Skripnik Ondřej FSP7502 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 79:40 + 7:54
7. Kužel Tomáš FSP7610 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 81:23 + 9:37
8. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 81:30 + 9:44
9. Toužil Karel SHK7602 C OK Slavia Hradec Králové 83:42 + 11:56
10. Nemšovský Petr PGP7602 C SK Praga 83:43 + 11:57
11. Štregl Petr VRL7303 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 84:23 + 12:37
12. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 85:14 + 13:28
13. Šklíba Jan SRK7501 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 85:39 + 13:53
14. Gregor Martin CTB7701 C SK OB Chotěboř 87:55 + 16:09
15. Balogh Jan TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 91:04 + 19:18
16. Janda Pavel DOR7600 C OK Dobříš 95:04 + 23:18
17. Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 98:49 + 27:03
18. Buriánek Kamil LPM7901 C OK Lokomotiva Plzeň 98:53 + 27:07
19. Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 103:47 + 32:01
20. Komárek Arnošt SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec 106:17 + 34:31
21. Slovák Miroslav SHK7704 C OK Slavia Hradec Králové 111:34 + 39:48
22. Kinšt David SJH7901 C SJH Jindřichův Hradec 112:56 + 41:10
23. Sládeček Petr RIC7702 C OB Říčany 114:41 + 42:55
24. Tomášek Jakub FSP7613 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 120:01 + 48:15
25. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 123:19 + 51:33
26. Škácha Michal KAM7102 C SK Kamenice 148:19 + 76:33
H40B
9.40 km, 145 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 70:30
2. Vácha Tomáš BOR7409 C OK Jiskra Nový Bor 74:41 + 4:11
3. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 75:08 + 4:38
4. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 78:02 + 7:32
5. Bambousek Martin DOR7302 C OK Dobříš 78:04 + 7:34
6. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 78:05 + 7:35
7. Orany Tomáš SJI7311 C OK Jihlava 78:12 + 7:42
8. Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 83:18 + 12:48
9. Bolehovský Pavel EKP7103 C VŠTJ Ekonom Praha 84:05 + 13:35
10. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 84:26 + 13:56
11. Mareš Alexander NEJ7300 C TJ Jiskra Nejdek 87:00 + 16:30
12. Zakouřil Václav VSP7401 C USK Praha 92:49 + 22:19
13. Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 94:57 + 24:27
14. Nechanický Pavel OSN7209 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 95:28 + 24:58
15. Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 95:40 + 25:10
16. Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 102:43 + 32:13
16. Jirous Jiří TAP7201 C KOB TRETRA Praha 102:43 + 32:13
18. Kolář Viktor HOR7300 C TJ Jiskra Hořice 104:56 + 34:26
19. Vacek František CHT7001 C OOB SK Chrast 107:56 + 37:26
20. Blažek Petr SJH7402 C SJH Jindřichův Hradec 111:32 + 41:02
21. Šmol Marcel DOK7300 C OK Doksy 114:07 + 43:37
22. Dejnožka Jiří TJN7503 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 122:01 + 51:31
Vokurka Jan TJN7501 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou DISK
H45B
8.80 km, 140 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zuzánek Zdeněk TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 64:35
2. Hasman Jan VPM6901 C KOS Slavia VŠ Plzeň 66:13 + 1:38
3. Škvor Martin KAM6700 C SK Kamenice 66:55 + 2:20
4. Illner Jakub DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka 67:51 + 3:16
5. Aschermann Jan VSP6902 C USK Praha 68:13 + 3:38
6. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 69:59 + 5:24
7. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 71:36 + 7:01
8. Vlastník Zdeněk JIL6901 C OK Jilemnice 73:27 + 8:52
9. Rydl Jiří TJN7000 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 75:35 + 11:00
10. Kober Michal LPU6702 C OK Lokomotiva Pardubice 76:15 + 11:40
11. Princ David TCB6901 C SK Technik České Budějovice 76:17 + 11:42
12. Valášek Petr KAM6600 C SK Kamenice 76:27 + 11:52
13. Langr Jan SHK6701 C OK Slavia Hradec Králové 76:32 + 11:57
14. Kubec Martin DOB7002 C KOB Dobruška 77:27 + 12:52
15. Juračka Zdeněk HAV5702 C SKOB Havířov 77:50 + 13:15
16. Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 78:47 + 14:12
17. Parkan Jiří SJH6801 C SJH Jindřichův Hradec 78:51 + 14:16
18. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 79:07 + 14:32
19. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 80:04 + 15:29
19. Siegl Roman MFP6700 C VŠSK MFF UK Praha 80:04 + 15:29
21. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 80:30 + 15:55
22. Dundáček Milan SJH6902 C SJH Jindřichův Hradec 81:57 + 17:22
23. Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 82:30 + 17:55
24. Richtr Aleš VPM6601 C KOS Slavia VŠ Plzeň 83:27 + 18:52
25. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 84:33 + 19:58
26. Bendák Petr LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 85:38 + 21:03
27. Lederer Pavel DOK6600 C OK Doksy 86:48 + 22:13
28. Cincibus Pavel FSP6605 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 87:38 + 23:03
29. Petržela Pavel LTU6301 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 90:58 + 26:23
30. Šrámek Petr RIC6905 C OB Říčany 92:13 + 27:38
31. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 92:51 + 28:16
32. Staněk Rostislav VPM6801 C KOS Slavia VŠ Plzeň 96:06 + 31:31
33. Nádeníček Josef NEJ7000 C TJ Jiskra Nejdek 96:46 + 32:11
34. Marek Martin LLI7000 C TJ Loko Liberec 97:35 + 33:00
35. Šebek Martin DKP6705 C Oddíl OB Kotlářka 98:02 + 33:27
36. Kubičko Petr SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec 99:12 + 34:37
37. Pšenička Jiří TCB6301 C SK Technik České Budějovice 101:38 + 37:03
38. Lejbl Ladislav LBE6900 C TJ Lokomotiva Beroun 105:23 + 40:48
39. Aster Vladimír SLA6500 C SKOB Slaný 108:41 + 44:06
40. Procházka Pavel KUO6901 C KOB Ústí nad Orlicí 108:48 + 44:13
41. Sanna Roberto DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka 113:06 + 48:31
42. Kovář Boris LTP6710 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 133:25 + 68:50
43. Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 141:40 + 77:05
Bartoš Luděk MLA6701 C MLOK Mariánské Lázně DISK
H50B
7.70 km, 130 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 58:17
2. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 59:55 + 1:38
3. Mezník Vladimír LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun 61:24 + 3:07
4. Hradecký Jaroslav DOK6300 C OK Doksy 63:28 + 5:11
5. Kurz Zdeněk VPM6301 C KOS Slavia VŠ Plzeň 64:03 + 5:46
6. Folprecht Miroslav TUR5501 C OOB TJ Turnov 65:21 + 7:04
7. Funda Jiří API6401 C OK Andante Písek 67:57 + 9:40
8. Poloprutský Tomáš VLI6205 C Slavia Liberec orienteering 69:25 + 11:08
9. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 69:58 + 11:41
10. Šimek Tomáš FSP6304 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 70:30 + 12:13
11. Mutinský Viktor KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí 70:38 + 12:21
12. Uher Petr VSP5001 C USK Praha 70:43 + 12:26
13. Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 71:46 + 13:29
14. Semík Jan VSP6507 C USK Praha 72:03 + 13:46
15. Šmaus Ivan TJN6249 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 73:23 + 15:06
16. Kovář Karel LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 80:19 + 22:02
17. Imlauf Martin SNA6301 C TJ START Náchod 82:14 + 23:57
18. Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 88:03 + 29:46
19. Bořil Petr SJI6207 C OK Jihlava 91:07 + 32:50
20. Hlaváček Lubomír PHK6401 C OK 99 Hradec Králové 94:36 + 36:19
20. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 94:36 + 36:19
22. Frey Jaromír NEJ6300 C TJ Jiskra Nejdek 97:25 + 39:08
23. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 98:44 + 40:27
24. Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 101:10 + 42:53
25. Širůček Jaromír 73C6200 C xxx 109:01 + 50:44
26. Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 116:43 + 58:26
27. Borovička Milan FSP6104 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 133:35 + 75:18
28. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 170:03 + 111:46
29. Jánský Dalimil DDD C 254:09 + 195:52
Kaňák Petr SJI6115 C OK Jihlava DISK
H55B
6.80 km, 100 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 53:22
2. Novotný Otakar TJN5604 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 58:06 + 4:44
3. Hausvater Karel SHK5801 C OK Slavia Hradec Králové 59:50 + 6:28
4. Dušátko Petr PHK5702 C OK 99 Hradec Králové 60:10 + 6:48
5. Milota Josef MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 61:10 + 7:48
6. Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 62:07 + 8:45
7. Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 63:55 + 10:33
8. Flašar Jan KCK5701 C KOB Český Krumlov 65:04 + 11:42
9. Wurzel Břetislav OSN6005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 65:29 + 12:07
10. Kamenický Radan OSN6004 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 66:42 + 13:20
11. Kopecký Zdeněk SJI6002 C OK Jihlava 67:17 + 13:55
12. Fanta Miroslav EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 67:33 + 14:11
13. Hrabánek David PGP6003 C SK Praga 71:54 + 18:32
14. Michalec Jan MLA5701 C MLOK Mariánské Lázně 71:57 + 18:35
15. Štěrba Pavel LPU5408 C OK Lokomotiva Pardubice 72:19 + 18:57
16. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Sokol Hostivice 73:12 + 19:50
17. Kološ Oldřich LPU6003 C OK Lokomotiva Pardubice 74:37 + 21:15
18. Tomaščin Jaroslav MKP5800 C SK Meteor Kačerov Praha 74:50 + 21:28
19. Červinka Jaroslav OKP5803 C SK OK 24 Praha 75:48 + 22:26
20. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 76:14 + 22:52
21. Blabla Zdeněk PCB5901 C SKP České Budějovice 78:23 + 25:01
22. Beneš Josef SJC5801 C TJ Sportcentrum Jičín 81:40 + 28:18
23. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 82:15 + 28:53
24. Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 83:26 + 30:04
25. Adrián Petr EKP5600 C VŠTJ Ekonom Praha 86:04 + 32:42
26. Vícha Vladimír LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice 86:13 + 32:51
27. Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 86:23 + 33:01
28. Balcar Aleš PHK5703 C OK 99 Hradec Králové 87:32 + 34:10
29. Janeba Petr CHC6001 C K.O.B. Choceň 88:53 + 35:31
30. Hejtmánek Vladimír TAP5802 C KOB TRETRA Praha 92:02 + 38:40
31. Böhm Karel TJN5101 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 97:25 + 44:03
32. Karel Miloš JIL6004 C OK Jilemnice 99:53 + 46:31
33. Janovič Ondřej SKV5901 C TJ Slovan Karlovy Vary 104:09 + 50:47
34. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 111:05 + 57:43
35. Grivalský Michal PGP5900 C SK Praga 122:12 + 68:50
H60B
6.20 km, 65 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 50:11
2. Šedivý Jiří EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha 52:53 + 2:42
3. Novák Tom DOK5500 C OK Doksy 53:04 + 2:53
4. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 53:41 + 3:30
5. Erlebach Josef JIL5201 C OK Jilemnice 56:57 + 6:46
6. Kalibán Jaroslav NPA5101 C SK LOB Nová Paka 57:50 + 7:39
7. Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 64:33 + 14:22
8. Provazník Jiří TUR5102 C OOB TJ Turnov 64:47 + 14:36
9. Pilař Karel MAS5501 C KČT Aš 65:16 + 15:05
10. Piják Vladislav SPE0001 C KOB Sokol Pezinok 65:17 + 15:06
11. Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 66:01 + 15:50
12. Matras Jaroslav CHT5301 C OOB SK Chrast 66:08 + 15:57
12. Tichý Boris DOB5500 C KOB Dobruška 66:08 + 15:57
14. Koudelný Jiří TTR5401 C OOB Třebíč 67:22 + 17:11
14. Jun Drahomír KNC5501 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 67:22 + 17:11
16. Fiala Zdeněk TAP5501 C KOB TRETRA Praha 71:35 + 21:24
17. Doležal Miroslav PGP5501 C SK Praga 74:21 + 24:10
18. Hájek Jan MAS5401 C KČT Aš 78:04 + 27:53
19. Brumek Stanislav DKL5201 C KOB Kladno 80:07 + 29:56
20. Pohl Zdeněk SRK5301 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 88:55 + 38:44
21. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 93:01 + 42:50
22. Hojný Oldřich SCP5201 C OK Sparta Praha 98:40 + 48:29
23. Herman Jan LPU5407 C OK Lokomotiva Pardubice 102:14 + 52:03
24. Jahn Pavel SCP5500 C OK Sparta Praha 115:14 + 65:03
H65B
5.90 km, 100 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 54:57
2. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 55:04 + 0:07
3. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 56:55 + 1:58
4. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 57:36 + 2:39
5. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 58:35 + 3:38
6. Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:01 + 4:04
7. Jirásek Jaroslav DCH4701 C Radioelektronika Cheb 59:51 + 4:54
8. Knobloch Jindřich VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:31 + 5:34
9. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 63:26 + 8:29
10. Štregl Tomáš VRL5001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 64:17 + 9:20
11. Tvrdek Vojtěch TUR4949 C OOB TJ Turnov 65:00 + 10:03
12. Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 65:03 + 10:06
13. Koč Zdeněk MKP4700 C SK Meteor Kačerov Praha 66:54 + 11:57
14. Vítek Zdeněk SRK4701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 70:23 + 15:26
15. Vítek Josef CHT4802 C OOB SK Chrast 71:52 + 16:55
16. Fiala Miloš KSH4801 C OOB TJ Kašperské Hory 73:26 + 18:29
17. Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 75:52 + 20:55
18. Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 76:21 + 21:24
19. Stárek Jiří SRK5002 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 78:00 + 23:03
20. Novák Karel NPA5001 C SK LOB Nová Paka 78:27 + 23:30
21. Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 78:35 + 23:38
22. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 81:00 + 26:03
23. Ryšavý Vít TJP4700 C TJ Sokol Troja 84:47 + 29:50
24. Matějů Ivan UVP4600 C Slovan Praha 89:22 + 34:25
25. Pokorný Karel TCB4701 C SK Technik České Budějovice 102:27 + 47:30
26. Zelený Vladimír PGP4800 C SK Praga 104:14 + 49:17
27. Dvořák Jaromír PGP4601 C SK Praga 107:54 + 52:57
28. Starka František CHT4801 C OOB SK Chrast 111:25 + 56:28
Matoušek Luboš LJN4700 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou DISK
H70B
5.60 km, 95 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čadil Jan FSP4300 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 59:34
2. Fišák Jan MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 62:31 + 2:57
3. Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 68:14 + 8:40
4. Frey Jaromír NEJ4100 C TJ Jiskra Nejdek 71:09 + 11:35
5. Schimm Dieter BSO4401 C KOB Baník Sokolov 76:57 + 17:23
6. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 78:04 + 18:30
7. Sklenář Jan MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně 81:00 + 21:26
8. Rakovec Miloš SCP4500 C OK Sparta Praha 90:58 + 31:24
H75B
5.00 km, 95 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 C TJ Sportcentrum Jičín 66:59
2. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 67:35 + 0:36
3. Attl Vladimír PGP3800 C SK Praga 69:12 + 2:13
4. Mikulecký Jan PHK3801 C OK 99 Hradec Králové 73:42 + 6:43
5. Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 79:12 + 12:13
6. Mašek Pavel BOR3602 C OK Jiskra Nový Bor 106:07 + 39:08
7. Kalivoda Vladimír KNC3800 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 112:09 + 45:10
H80B
4.20 km, 50 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Semorád Miloš SCP3300 C OK Sparta Praha 78:26
2. Vondra Jaroslav FSP3300 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 87:48 + 9:22
3. Hanák Milan FSP3400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 92:23 + 13:57
HDR
2.20 km, 25 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Jan VLI0803 C Slavia Liberec orienteering 21:39
2. Metelka Tomáš XXX C 22:45 + 1:06
3. Řehoř Hynek TJN0700 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 26:13 + 4:34
4. Kamenická Tereza Ester OSN0888 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 27:18 + 5:39
5. Gregorová Alice CTB0751 C SK OB Chotěboř 28:49 + 7:10
6. Červinková Veronika OSN0959 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 30:06 + 8:27
7. Procházková Elen VLI C Slavia Liberec orienteering 30:20 + 8:41
8. Přinda Vojtěch VLI1000 C Slavia Liberec orienteering 30:55 + 9:16
9. Novotný Vít PHK0901 C OK 99 Hradec Králové 34:01 + 12:22
10. Pop Jonáš TAP0600 C KOB TRETRA Praha 34:54 + 13:15
11. Korecká Eva CHT1054 C OOB SK Chrast 35:38 + 13:59
12. Ptáčková Hana PGP0750 C SK Praga 37:22 + 15:43
13. Veljačik Jonáš SCP0800 C OK Sparta Praha 42:09 + 20:30
14. Dvořáčková Jana OSN0757 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:44 + 22:05
15. Dvořáčková Eva OSN C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 44:41 + 23:02
16. Štok Jan DKP0900 C Oddíl OB Kotlářka 45:50 + 24:11
17. Gajdová Michaela VSP0752 C USK Praha 45:52 + 24:13
18. Ptáčková Veronika PGP0551 C SK Praga 46:20 + 24:41
19. Mullis Carolina May DKP0951 C Oddíl OB Kotlářka 47:36 + 25:57
20. Fukátková Ludmila LPU1053 C OK Lokomotiva Pardubice 47:51 + 26:12
21. Ehlerová Michaela VSP1050 C USK Praha 48:07 + 26:28
22. Hančová Karolína VRL0952 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:28 + 29:49
23. Kučera Jakub VSP0900 C USK Praha 52:55 + 31:16
24. Kozák Vojtěch TBM1101 C KOS TJ Tesla Brno 53:02 + 31:23
25. Buriánek Michal LPM1100 C OK Lokomotiva Plzeň 53:27 + 31:48
26. Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 53:43 + 32:04
27. Vítek Vojtěch CHT0801 C OOB SK Chrast 54:03 + 32:24
28. Šťastný Antonín CTB1101 C SK OB Chotěboř 54:17 + 32:38
29. Vítková Eva CHT1053 C OOB SK Chrast 54:29 + 32:50
30. Rodová Anežka VSP C USK Praha 56:59 + 35:20
31. Hladký Matěj KOR0700 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 57:31 + 35:52
32. Lučan Ondřej LPU1101 C OK Lokomotiva Pardubice 59:01 + 37:22
33. Lučan Matěj LPU0903 C OK Lokomotiva Pardubice 59:06 + 37:27
34. Kvapilová Kristýna TUV0999 C SOK TJ Turnov 61:33 + 39:54
35. Besedová Barborka CHT1051 C OOB SK Chrast 62:56 + 41:17
36. Zvěřinová Nina LPU1253 C OK Lokomotiva Pardubice 67:48 + 46:09
37. Procházková Anetka VLI C Slavia Liberec orienteering 73:48 + 52:09
38. Karban Ondřej DKP1100 C Oddíl OB Kotlářka 79:15 + 57:36
39. Tomešová Evelína SJC C TJ Sportcentrum Jičín 83:08 + 61:29
Kučerová Kateřina VSP0950 C USK Praha DISK
Kopecká Marie VSP0951 C USK Praha DISK
Gajda Petr VSP0902 C USK Praha DISK
Bozděch Vojta PGP1000 C SK Praga DISK
P
2.50 km, 30 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Benešová Iveta SJH9351 C SJH Jindřichův Hradec 18:57
2. Filipová Tereza LPU0050 A OK Lokomotiva Pardubice 22:26 + 3:29
3. Stoklasa Radek OSN7500 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 22:57 + 4:00
4. Freyová Andrea NEJ8950 C TJ Jiskra Nejdek 22:59 + 4:02
5. Štichhauerová Kateřina LPU7468 C OK Lokomotiva Pardubice 24:38 + 5:41
6. Kovář Lukáš CET0102 C TJ Loko Česká Třebová 25:03 + 6:06
7. Kos Radovan LPU7104 C OK Lokomotiva Pardubice 25:19 + 6:22
8. Kodytková Karolína SHK7750 C OK Slavia Hradec Králové 25:28 + 6:31
9. Dulovcová Michaela KRE8850 C OOB TJ Sokol Křemže 25:50 + 6:53
10. Žaloudková Klára LPU C OK Lokomotiva Pardubice 26:33 + 7:36
11. Rudolfová Jana SJC7752 C TJ Sportcentrum Jičín 27:36 + 8:39
12. Hudeček Jaroslav KTA6501 C SK Kotnov Tábor 28:19 + 9:22
13. Mikan Vladimír SJC4805 C TJ Sportcentrum Jičín 29:54 + 10:57
14. Kotenová Klára RIC7252 C OB Říčany 30:12 + 11:15
15. Nejedlo Radek WWW C 31:28 + 12:31
16. Beranová Kristína TZL8553 C SKOB Zlín 31:33 + 12:36
17. Dohnálek Pavel SHK7100 C OK Slavia Hradec Králové 31:57 + 13:00
18. Popová Veronika TAP0253 C KOB TRETRA Praha 33:50 + 14:53
18. Haertová Emma WWW C 33:50 + 14:53
20. Vrbská V. BBB C Športový klub BIKO Banská Bystrica 33:58 + 15:01
21. Rendová Iva KAM7152 C SK Kamenice 34:05 + 15:08
22. Kopecká Alena VSP7250 C USK Praha 34:38 + 15:41
23. Nejedlová Anna WWW C 34:39 + 15:42
24. Hroněk Jan VSP7420 C USK Praha 34:53 + 15:56
25. Novák Jan SKV5001 C TJ Slovan Karlovy Vary 35:20 + 16:23
26. Málková Alena LPU C OK Lokomotiva Pardubice 35:45 + 16:48
27. Augusta Jiří VSP7421 C USK Praha 36:48 + 17:51
28. Petrová Věra VLI6251 C Slavia Liberec orienteering 38:19 + 19:22
29. Kosová Leona LPU7153 C OK Lokomotiva Pardubice 39:36 + 20:39
30. Baudyšová Anita MFP0198 C VŠSK MFF UK Praha 41:11 + 22:14
31. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 42:39 + 23:42
32. Hroňková Milada VSP7455 C USK Praha 43:32 + 24:35
33. Holbíková Martina AAA C 46:17 + 27:20
34. Stoklasová Markéta OSN7555 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 47:53 + 28:56
35. Langrová Marie BOR3750 C OK Jiskra Nový Bor 48:24 + 29:27
36. Langr Jan BOR3601 C OK Jiskra Nový Bor 49:08 + 30:11
37. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 52:06 + 33:09
38. Punčochářová Simona 44C C Neregistrovaní 52:38 + 33:41
39. Šinovská Kristýna ROU9351 C SKOB Roudnice nad Labem 53:01 + 34:04
40. Procingerová Ilona SSS C 54:48 + 35:51
41. Meduna Filip VVV C 74:07 + 55:10
42. Máslo Miroslav SHK4001 C OK Slavia Hradec Králové 80:51 + 61:54
Horáková Eva LPU C OK Lokomotiva Pardubice DISK
T
6.40 km, 110 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Tomáš PHK8101 C OK 99 Hradec Králové 45:09
2. Kos Oldřich LPU9302 C OK Lokomotiva Pardubice 49:48 + 4:39
3. Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 51:56 + 6:47
4. Lepšík Petr BOR8202 C OK Jiskra Nový Bor 53:04 + 7:55
5. Žemlička Jakub CHT8200 C OOB SK Chrast 54:58 + 9:49
6. Ehler Tomáš VSP8102 C USK Praha 60:25 + 15:16
7. Kovářová Anna CET7552 C TJ Loko Česká Třebová 62:51 + 17:42
8. Novotná Martina PHK8255 C OK 99 Hradec Králové 67:37 + 22:28
9. Černý Libor MLA6901 C MLOK Mariánské Lázně 68:02 + 22:53
10. Kohout Josef SHK6902 C OK Slavia Hradec Králové 68:28 + 23:19
11. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 C USK Praha 72:19 + 27:10
12. Pompach Martin PHK7207 C OK 99 Hradec Králové 76:51 + 31:42
13. Beran Pavel TZL7920 C SKOB Zlín 78:01 + 32:52
14. Souček Pavel PHK5503 C OK 99 Hradec Králové 78:43 + 33:34
15. Blaha Petr KAM6605 C SK Kamenice 87:21 + 42:12
16. Vrabcová Jindra SCP6151 C OK Sparta Praha 90:08 + 44:59
17. Bradáč Stanislav LLI7201 C TJ Loko Liberec 96:48 + 51:39
18. Košek Ladislav LLI5903 C TJ Loko Liberec 96:49 + 51:40
19. Koštejn Pavel DOK7100 C OK Doksy 99:20 + 54:11
20. Kopáček Jiří DOR C OK Dobříš 101:01 + 55:52
21. Hanč Jaroslav VRL6702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 101:07 + 55:58
22. Neyrick Noel VSP7013 C USK Praha 105:43 + 60:34
23. Šubrt Jiří TEP6100 C Tempo Praha 111:23 + 66:14
24. Kočí Jiří 1IC C Neregistrovani csos 111:42 + 66:33
25. Pelcová Tereza MAS9853 C KČT Aš 114:03 + 68:54
26. Kovář Petr NER C 119:58 + 74:49
27. Fábera Petr 66C C Amateri 129:32 + 84:23
28. Černá Eliška SCP9050 C OK Sparta Praha 140:51 + 95:42
Kozáková Zdenka TBM7952 E KOS TJ Tesla Brno DISK
Janasová Barbora PGP7152 C SK Praga DISK
Bradáčová Marie LLI7550 C TJ Loko Liberec DISK