Výsledky závodu: Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, oblastní žebříček

Datum:
07.06.2015
Místo konání:
Štěměchy
Pořadatel:
TTR - OOB Třebíč
Mapa:
VRCHY 1:10000, E 5 m, stav jaro 2015, hl. kartograf Martin Kratochvíl. Mapový klíč ISOM 2000. Mapa bude vodovzdorně upravena.
Ředitel závodu:
Orálek Miroslav - R3
Hlavní rozhodčí:
Matras Tomáš - R1
Stavitel tratí:
Věžník Roman - R1
JURY:
Mazal Zdeněk, Venhoda Milan, Hadač Miroslav
Protokol:
Hodnocení závodu: Závod proběhl za extrémně horkého, slunečného počasí. Závodu se zúčastnilo 1027 závodníků. Protest proti průběhu závodu nebyl podán. Hlavní rozhodčí schválil výsledky v plném rozsahu. Bylo ošetřeno několik drobných poranění 1x odřenina, 2x klíště, 1x úraz oka, 1x odřené mateřské znaménko, 1x bodnutí hmyzem.
D10N
2.70 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušková Hana TBM0659 C KOS TJ Tesla Brno 21:09
2. Michálková Sabina LCE0851 C OOB TJ Slovan Luhačovice 25:47 + 4:38
3. Němcová Linda VBM0552 C VSK Mendelu Brno 25:50 + 4:41
4. Kopencová Anna SJH0752 C SJH Jindřichův Hradec 27:50 + 6:41
5. Gregorová Julie CTB0760 C SK OB Chotěboř 28:16 + 7:07
6. Nepustilová Kateřina OSN0550 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 30:50 + 9:41
7. Beranová Marie SJH0951 C SJH Jindřichův Hradec 37:11 + 16:02
D10C
2.10 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Lucie SKM0551 C KOB Směr Kroměříž 15:29
2. Finstrlová Julie ZBM0552 C SK Žabovřesky Brno 25:18 + 9:49
3. Batani Valeria TZL0550 C SKOB Zlín 26:24 + 10:55
4. Doleželová Anna PZR0651 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 27:29 + 12:00
5. Batani Valentina TZL0551 C SKOB Zlín 28:44 + 13:15
6. Procházková Doubravka ADA0651 C OOB TJ Spartak Adamov 29:03 + 13:34
7. Pišová Adéla LCE0551 C OOB TJ Slovan Luhačovice 29:28 + 13:59
8. Holasová Barbora AOP0651 C Přátelé orientačního běhu Opava 29:33 + 14:04
9. Ehlová Martina TBM0655 C KOS TJ Tesla Brno 35:33 + 20:04
10. Finstrlová Kristýna ZBM0752 C SK Žabovřesky Brno 38:08 + 22:39
11. Palátová Renáta ABM0655 C KOB Moira Brno 40:08 + 24:39
12. Kopecká Nela UOL0650 C SK UP Olomouc 42:04 + 26:35
13. Matochová Adélka TZL0552 C SKOB Zlín 43:10 + 27:41
14. Komárková Zbyňka SJH0751 C SJH Jindřichův Hradec 48:20 + 32:51
15. Benešová Michaela SJH0651 C SJH Jindřichův Hradec 49:42 + 34:13
16. Běloušková Kateřina CTB0752 C SK OB Chotěboř 65:47 + 50:18
D12C
2.50 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vedrová Ela TBM0357 B KOS TJ Tesla Brno 20:35
2. Lukašáková Sára STE0450 B SK SKI-OB Šternberk 23:01 + 2:26
3. Chvátilová Johana PHK0450 C OK 99 Hradec Králové 24:58 + 4:23
4. Švidrnochová Eliška HAV0451 C SKOB Havířov 25:30 + 4:55
5. Binarová Adéla UOL0452 B SK UP Olomouc 27:17 + 6:42
6. Janečková Josefína EKP0351 C VŠTJ Ekonom Praha 27:24 + 6:49
7. Haltofová Romana TRI0451 C TJ TŽ Třinec 27:56 + 7:21
8. Komárková Jindra SJH0453 C SJH Jindřichův Hradec 29:54 + 9:19
9. Sobotková Klára PZR0351 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 30:13 + 9:38
10. Stoklasová Zuzana OSN0454 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 31:29 + 10:54
11. Marečková Ema OSN0450 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 33:37 + 13:02
12. Klechová Karolína AOP0452 C Přátelé orientačního běhu Opava 37:37 + 17:02
13. Miková Lenka TBM0460 C KOS TJ Tesla Brno 41:29 + 20:54
14. Otrubová Anna PLU0577 C TJ Sokol Plumlov 41:52 + 21:17
15. Kolaříková Eliška TZL0452 C SKOB Zlín 55:57 + 35:22
16. Nešporová Marie TTR0351 C OOB Třebíč 68:53 + 48:18
D14B
3.40 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájková Lucie AOP0350 B Přátelé orientačního běhu Opava 27:11
2. Hlaváčová Anežka TBM0199 B KOS TJ Tesla Brno 27:14 + 0:03
3. Dittrichová Michaela SKM0251 B KOB Směr Kroměříž 28:19 + 1:08
4. Poláková Lenka SOP0151 A OOB TJ Slezan Opava 28:26 + 1:15
5. Korpasová Lucie LBM0151 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 29:07 + 1:56
6. Dorota Šmelíková VBA0251 C ŠK VAZKA Bratislava 31:22 + 4:11
7. Tichá Marie TZL0253 B SKOB Zlín 32:42 + 5:31
8. Mrózek Teresa TRI0251 B TJ TŽ Třinec 32:44 + 5:33
9. Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk 33:27 + 6:16
10. Kočová Halina TZL0255 B SKOB Zlín 33:33 + 6:22
11. Golová Tereza VIC0162 B OB Vizovice 35:00 + 7:49
12. Pišová Barbora LCE0251 B OOB TJ Slovan Luhačovice 35:47 + 8:36
13. Tichá Julie TZL0252 B SKOB Zlín 36:04 + 8:53
14. Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 36:34 + 9:23
15. Plášková Anna LCE0152 B OOB TJ Slovan Luhačovice 36:41 + 9:30
16. Marková Ema STE0252 B SK SKI-OB Šternberk 38:08 + 10:57
17. Zatloukalová Hana SSU0158 B SK Severka Šumperk 41:33 + 14:22
18. Bednaříková Sára LCE0252 B OOB TJ Slovan Luhačovice 42:09 + 14:58
19. Polanská Nelly PZR0152 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 43:12 + 16:01
20. Šuráňová Pavlína TZL0257 C SKOB Zlín 57:19 + 30:08
D14C
2.60 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Starková Terezie CHT0251 B OOB SK Chrast 24:47
2. Warcopová Kateřina TRI0150 C TJ TŽ Třinec 26:13 + 1:26
3. Slámová Taťána OSN0250 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 28:54 + 4:07
4. Pittnerová Adéla RUZ0250 C TJ Růžená 37:44 + 12:57
5. Jelínková Adéla RUZ0251 C TJ Růžená 65:58 + 41:11
D16A
3.60 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupská Barbora PHK9951 A OK 99 Hradec Králové 25:07
2. Kopecká Anna LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice 26:37 + 1:30
3. Sokolářová Šárka TUR9999 A OOB TJ Turnov 27:12 + 2:05
4. Rückerová Šárka HOR0050 A TJ Jiskra Hořice 27:19 + 2:12
5. Peterová Jana LPU0057 A OK Lokomotiva Pardubice 27:25 + 2:18
6. Janošíkova Tereza UOL9950 A SK UP Olomouc 28:26 + 3:19
7. Bruková Magda TRI0054 A TJ TŽ Třinec 28:50 + 3:43
8. Firešová Markéta ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno 29:03 + 3:56
9. Grycová Kateřina TBM0058 A KOS TJ Tesla Brno 29:29 + 4:22
10. Kalenská Dominika STH9958 A SK Studenec 29:31 + 4:24
11. Nechanická Klára OSN0050 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 29:50 + 4:43
11. Sieglová Eliška PGP9954 A SK Praga 29:50 + 4:43
13. Malinová Apolena SHK9952 A OK Slavia Hradec Králové 30:00 + 4:53
14. Šmelíková Tereza LCE9952 A OOB TJ Slovan Luhačovice 30:46 + 5:39
15. Dědková Teodora TAP0051 A KOB TRETRA Praha 30:52 + 5:45
16. Aschermannová Karolína KAM0051 A SK Kamenice 30:53 + 5:46
17. Kubíčková Jana PHK9999 A OK 99 Hradec Králové 31:27 + 6:20
18. Waňková Martina VRL9951 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:57 + 6:50
19. Větříčková Andrea SHK9951 A OK Slavia Hradec Králové 32:15 + 7:08
20. Hojná Eliška SJH0052 A SJH Jindřichův Hradec 32:31 + 7:24
21. Janoušková Lucie BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor 33:06 + 7:59
22. Thýnová Nikola SHK0051 A OK Slavia Hradec Králové 33:14 + 8:07
23. Kundratová Lucie TZL0058 A SKOB Zlín 33:28 + 8:21
24. Semrádová Jana CHC9951 A K.O.B. Choceň 33:38 + 8:31
25. Plhalová Šárka ASU0097 A Magnus Orienteering 33:39 + 8:32
26. Pavlíková Markéta CHA0050 A OK Chrastava 34:11 + 9:04
27. Čechová Klára AOP9951 B Přátelé orientačního běhu Opava 35:13 + 10:06
28. Biersaková Dagmar KRL0051 A Kometa Kralovice 35:14 + 10:07
29. Filipová Tereza LPU0050 A OK Lokomotiva Pardubice 35:50 + 10:43
30. Hrabošová Magdalena ASU0099 A Magnus Orienteering 36:16 + 11:09
31. Kováříková Marie KAM0050 A SK Kamenice 36:24 + 11:17
32. Odehnalová Klára ZBM9956 A SK Žabovřesky Brno 36:35 + 11:28
33. Poláková Tereza SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava 36:42 + 11:35
34. Nešporová Alžběta TZL0051 A SKOB Zlín 37:34 + 12:27
35. Kubecová Kateřina BOR9959 A OK Jiskra Nový Bor 43:27 + 18:20
D16B
3.00 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zatloukalová Romana SSU9950 A SK Severka Šumperk 28:16
2. Auermüllerová Anna ZBM0060 B SK Žabovřesky Brno 29:06 + 0:50
3. Malivánková Eva ZBM9952 B SK Žabovřesky Brno 29:12 + 0:56
4. Tichá Veronika TZL9951 B SKOB Zlín 32:49 + 4:33
5. Křečková Jana ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov 35:19 + 7:03
6. Špringlová Kamila TBM0050 B KOS TJ Tesla Brno 36:31 + 8:15
7. Šabršulová Natálie LCE0054 B OOB TJ Slovan Luhačovice 37:00 + 8:44
8. Špendlíková Kamila LCE0051 B OOB TJ Slovan Luhačovice 39:09 + 10:53
9. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 42:34 + 14:18
10. Slovenčíková Eliška VIC9959 B OB Vizovice 43:24 + 15:08
11. Ressová Tereza LCE0052 B OOB TJ Slovan Luhačovice 45:49 + 17:33
12. Malotová Kamila LCE0055 B OOB TJ Slovan Luhačovice 49:53 + 21:37
13. Švidrnochová Lenka MOV9951 B SKOB Ostrava 51:39 + 23:23
D16C
3.40 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Utíkalová Kateřina TBM9952 C KOS TJ Tesla Brno 37:46
2. Boháčová Anna CTB0051 B SK OB Chotěboř 40:53 + 3:07
3. Štefková Klára TBM0059 C KOS TJ Tesla Brno 53:41 + 15:55
4. Vacková Anna CHT0051 C OOB SK Chrast 63:14 + 25:28
D18A
3.80 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vyhnálková Barbora RIC9850 A OB Říčany 29:33
2. Argalášová Kateřina TRI9750 A TJ TŽ Třinec 29:42 + 0:09
3. Čechová Tereza SJI9852 A OK Jihlava 30:19 + 0:46
4. Nováková Tereza DKP9751 A Oddíl OB Kotlářka 31:16 + 1:43
5. Janovská Kateřina PGP9850 A SK Praga 31:27 + 1:54
6. Tesařová Jana TRI9751 A TJ TŽ Třinec 31:31 + 1:58
7. Odehnalová Tereza ZBM9757 A SK Žabovřesky Brno 33:04 + 3:31
8. Staňová Karolína BOR9853 A OK Jiskra Nový Bor 34:31 + 4:58
9. Kovářová Lenka LTP9750 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 34:57 + 5:24
10. Fukalová Hana AOP9850 A Přátelé orientačního běhu Opava 35:05 + 5:32
11. Veljačiková Hana PGP9756 A SK Praga 35:06 + 5:33
12. Kavánková Iva TZL9753 A SKOB Zlín 35:10 + 5:37
13. Grycová Veronika TBM9859 A KOS TJ Tesla Brno 35:41 + 6:08
14. Kůstková Daniela VIC9898 A OB Vizovice 36:04 + 6:31
15. Linková Alena TUR9751 A OOB TJ Turnov 36:19 + 6:46
16. Červená Adéla SHK9755 A OK Slavia Hradec Králové 36:33 + 7:00
17. Kavalírová Julie PHK9753 A OK 99 Hradec Králové 36:58 + 7:25
18. Szarzecová Lucie TRI9850 A TJ TŽ Třinec 37:39 + 8:06
19. Jansová Doubravka LPU9750 A OK Lokomotiva Pardubice 38:09 + 8:36
20. Smrčková Dominika KSU9799 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:27 + 8:54
21. Vývodová Jana MOV9852 A SKOB Ostrava 38:36 + 9:03
22. Hojná Dominika SJH9852 A SJH Jindřichův Hradec 38:49 + 9:16
23. Horvátová Hana ASU9797 A Magnus Orienteering 39:22 + 9:49
24. Peňázová Veronika SJH9752 A SJH Jindřichův Hradec 39:29 + 9:56
25. Nováková Lucie BOR9854 A OK Jiskra Nový Bor 40:03 + 10:30
26. Fürstová Anna LLI9854 A TJ Loko Liberec 40:12 + 10:39
27. Pilcová Sabina JPV9898 A Oddíl OS SK Prostějov 40:51 + 11:18
28. Parkanová Veronika SJH9751 A SJH Jindřichův Hradec 41:36 + 12:03
29. Vacková Anna SJI9854 A OK Jihlava 41:41 + 12:08
30. Korpasová Tereza LBM9898 A TJ Lokomotiva Ingstav Brno 42:36 + 13:03
31. Chovancová Zuzana TZL9754 A SKOB Zlín 42:51 + 13:18
32. Kohoutová Barbora BOR9850 A OK Jiskra Nový Bor 43:34 + 14:01
33. Soldánová Tereza JPV9899 A Oddíl OS SK Prostějov 45:07 + 15:34
34. Novotná Klára PHK9751 A OK 99 Hradec Králové 46:05 + 16:32
35. Chaloupková Veronika CHC9852 A K.O.B. Choceň 46:19 + 16:46
36. Švancárová Veronika KSU9853 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:29 + 20:56
Koporová Lenka ZBM9753 A SK Žabovřesky Brno DISK
D18B
3.10 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kaufmanová Ivana TRI9761 B TJ TŽ Třinec 31:07
2. Liberdová Jana TRI9852 B TJ TŽ Třinec 31:30 + 0:23
3. Vlachová Kateřina KON9898 B KOB Konice 31:58 + 0:51
4. Nedbálková Hana ZBM9755 B SK Žabovřesky Brno 36:31 + 5:24
5. Komárková Silvie TBM9762 B KOS TJ Tesla Brno 36:58 + 5:51
6. Kovářová Tereza TRI9756 B TJ TŽ Třinec 38:04 + 6:57
7. Chroustová Šárka ZBM9862 B SK Žabovřesky Brno 41:53 + 10:46
8. Hanousková Renata LCE9852 B OOB TJ Slovan Luhačovice 43:43 + 12:36
9. Svěchotová Natálie MOV9751 B SKOB Ostrava 44:13 + 13:06
10. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 44:46 + 13:39
Zentrichová Daniela LCE9761 B OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
D18C
3.00 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dvořáková Klára CHT9852 C OOB SK Chrast 55:02
D20A
4.00 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štičková Anna LLI9651 A TJ Loko Liberec 32:49
2. Šiková Barbora LPM9650 R OK Lokomotiva Plzeň 32:50 + 0:01
3. Šiková Karolína LPM9651 R OK Lokomotiva Plzeň 32:55 + 0:06
4. Hiršová Gabriela ZBM9651 A SK Žabovřesky Brno 32:58 + 0:09
5. Hančová Petra LPU9659 A OK Lokomotiva Pardubice 33:06 + 0:17
6. Vališová Martina OSN9696 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 33:24 + 0:35
7. Svobodová Lenka PHK9551 R OK 99 Hradec Králové 33:34 + 0:45
8. Procházková Marie KAM9554 A SK Kamenice 33:46 + 0:57
9. Hanáková Magda KRL9651 A Kometa Kralovice 33:51 + 1:02
10. Chládková Simona LPU9658 A OK Lokomotiva Pardubice 34:52 + 2:03
11. Hošeková Vanda ASU9696 A Magnus Orienteering 34:54 + 2:05
12. Hlubučková Kristýna KAM9551 R SK Kamenice 35:00 + 2:11
13. Šňupárková Anna DKP9652 A Oddíl OB Kotlářka 35:40 + 2:51
14. Doleželová Kateřina LPU9558 R OK Lokomotiva Pardubice 35:49 + 3:00
15. Koderičová Tereza PHK9666 B OK 99 Hradec Králové 37:21 + 4:32
16. Sabelová Markéta TRI9656 A TJ TŽ Třinec 38:30 + 5:41
17. Kožinová Zuzana PGP9650 A SK Praga 38:37 + 5:48
18. Hrabánková Klára PGP9654 A SK Praga 39:31 + 6:42
19. Šádková Martina PHK9653 A OK 99 Hradec Králové 41:00 + 8:11
20. Machusová Karolína SSU9666 A SK Severka Šumperk 41:12 + 8:23
21. Končáková Klára LCE9555 A OOB TJ Slovan Luhačovice 43:41 + 10:52
22. Hoidekrová Lucie LLI9552 A TJ Loko Liberec 44:55 + 12:06
D20B
3.10 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházková Marie SOP9551 A OOB TJ Slezan Opava 34:42
2. Čížková Markéta ADA9652 B OOB TJ Spartak Adamov 51:35 + 16:53
D21E
5.40 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hlavová Hana ZBM8888 E SK Žabovřesky Brno 42:24
2. Šimková Johanka ZBM9350 R SK Žabovřesky Brno 43:18 + 0:54
3. Müllerová Věra VAM9051 R OOB Vamberk 43:22 + 0:58
4. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 44:04 + 1:40
5. Tužilová Magdaléna ZBM9452 R SK Žabovřesky Brno 44:12 + 1:48
6. Tesařová Markéta ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno 44:18 + 1:54
7. Kosová Denisa PHK9150 E OK 99 Hradec Králové 44:53 + 2:29
8. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 45:17 + 2:53
9. Hiklová Natalia ZBM8350 R SK Žabovřesky Brno 46:17 + 3:53
10. Hrstková Vladěna ZBM8787 R SK Žabovřesky Brno 46:19 + 3:55
11. Hlavová Jindra ZBM8989 R SK Žabovřesky Brno 46:42 + 4:18
12. Košárková Iva AOP8152 R Přátelé orientačního běhu Opava 47:17 + 4:53
13. Hrušková Barbora ZBM9354 R SK Žabovřesky Brno 47:37 + 5:13
14. Rufferová Iva TUR8354 R OOB TJ Turnov 48:04 + 5:40
15. Procházková Klára LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice 48:43 + 6:19
16. Fenclová Marta LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice 48:53 + 6:29
17. Sklenářová Radka LCE9250 C OOB TJ Slovan Luhačovice 49:02 + 6:38
18. Mádlová Věra ZBM8951 C SK Žabovřesky Brno 50:11 + 7:47
19. Koporová Petra ZBM9353 C SK Žabovřesky Brno 50:29 + 8:05
20. Jeřábková Jitka TZL9453 C SKOB Zlín 50:38 + 8:14
21. Kopáčková Iva CHT8851 C OOB SK Chrast 52:38 + 10:14
22. Udržalová Pavla LPU8552 R OK Lokomotiva Pardubice 53:00 + 10:36
23. Benešová Jana SJH9451 R SJH Jindřichův Hradec 55:37 + 13:13
24. Matrasová Kateřina CHT8353 C OOB SK Chrast 55:39 + 13:15
25. Horová Pavla LPU9457 E OK Lokomotiva Pardubice 55:48 + 13:24
26. Matějů Martina PGP8556 E SK Praga 55:50 + 13:26
27. Burdová Adéla BOR9161 C OK Jiskra Nový Bor 56:54 + 14:30
28. Voborníková Alena CTB9451 R SK OB Chotěboř 57:18 + 14:54
29. Jirčáková Martina LCE8951 C OOB TJ Slovan Luhačovice 58:49 + 16:25
D21A
4.30 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pekárková Eva TZL7653 C SKOB Zlín 37:38
2. Staňková Lucie ASU8756 C Magnus Orienteering 38:28 + 0:50
3. Štěpánková Kateřina TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno 38:36 + 0:58
4. Horčičková Eva UOL7051 C SK UP Olomouc 38:53 + 1:15
5. Šrámková Michaela SJH9352 C SJH Jindřichův Hradec 39:30 + 1:52
6. Petrželová Tereza LTU8950 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:39 + 2:01
7. Svobodová Jitka VSP7450 C USK Praha 40:11 + 2:33
8. Ulahelová Jana LTU8451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:25 + 2:47
9. Fučíková Hana VBM7751 C VSK Mendelu Brno 40:26 + 2:48
10. Kopcová Michaela KRN8456 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 40:35 + 2:57
11. Králová Michaela MFP7959 C VŠSK MFF UK Praha 40:39 + 3:01
12. Korecká Lenka CHT8053 C OOB SK Chrast 41:33 + 3:55
13. Gebauerová Jana ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno 42:06 + 4:28
14. Jindřišková Martina ASU8597 C Magnus Orienteering 42:19 + 4:41
15. Kamererová Valerie KAM9452 C SK Kamenice 42:45 + 5:07
16. Sedláčková Oldřiška BOR8752 C OK Jiskra Nový Bor 43:39 + 6:01
17. Voráčková Lenka OSN8555 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:45 + 6:07
18. Slováčková Věra TZL8181 C SKOB Zlín 43:58 + 6:20
19. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 48:20 + 10:42
20. Dittrichová Petra KON8787 C KOB Konice 48:41 + 11:03
21. Klíchová Jana SSU8151 C SK Severka Šumperk 48:58 + 11:20
22. Adamová Eva ZBM8772 C SK Žabovřesky Brno 50:19 + 12:41
23. Mrázová Pavla AOP9350 C Přátelé orientačního běhu Opava 50:38 + 13:00
24. Haltof Ewa VRB9499 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 54:21 + 16:43
25. Tesařová Marcela AOP9450 R Přátelé orientačního běhu Opava 55:42 + 18:04
26. Šmídová Stanislava CHT8751 C OOB SK Chrast 55:58 + 18:20
27. Čechová Jitka VBM8353 C VSK Mendelu Brno 64:25 + 26:47
Otrubová Johana KON7852 C KOB Konice DISK
D21B
4.00 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 39:23
2. Šťastná Lenka CTB8351 C SK OB Chotěboř 40:16 + 0:53
3. Boháčová Lucie PTI8771 C Sportovní klub Ptení 40:22 + 0:59
4. Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 42:52 + 3:29
5. Matrasová Vendula CHT8251 C OOB SK Chrast 43:24 + 4:01
6. Vlachová Eliška KON9572 B KOB Konice 43:41 + 4:18
7. Svobodná Madla DKP9154 C Oddíl OB Kotlářka 43:52 + 4:29
8. Chloupková Barbora VBM8455 C VSK Mendelu Brno 44:55 + 5:32
9. Vernerová Radka VBM8558 C VSK Mendelu Brno 45:14 + 5:51
9. Königová Jana ZBM8661 C SK Žabovřesky Brno 45:14 + 5:51
11. Klimplová Zuzana LPU8151 C OK Lokomotiva Pardubice 47:43 + 8:20
12. Chmelíková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 47:50 + 8:27
13. Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 48:31 + 9:08
14. Daňková Veronika SBK8151 C KOB Start Blansko 49:33 + 10:10
15. Držková Markéta LPU7670 C OK Lokomotiva Pardubice 49:59 + 10:36
16. Dittrichová Zuzana KON9175 C KOB Konice 51:28 + 12:05
17. Kašparová Šárka AOP7251 C Přátelé orientačního běhu Opava 54:06 + 14:43
18. Mesiarkinová Kamila MBM8282 C O-mikron 55:32 + 16:09
19. Jiříčková Bětka KRN8383 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 55:35 + 16:12
20. Bulvová Hana CHT6655 C OOB SK Chrast 55:41 + 16:18
21. Benešová Iveta SJH9351 C SJH Jindřichův Hradec 56:14 + 16:51
22. Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 57:08 + 17:45
23. Klapalová Hana VAM8850 C OOB Vamberk 58:43 + 19:20
24. Habigerová Radka KSU9559 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 61:02 + 21:39
25. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 71:44 + 32:21
Aschermannová Petra KAM9354 C SK Kamenice DISK
Němečková Věra PLU7777 C TJ Sokol Plumlov DISK
D21C
3.90 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dékány Pavla LCE9052 C OOB TJ Slovan Luhačovice 38:59
2. Chumová Jana SLP7451 C OOB Slavia Praha 41:08 + 2:09
3. Králová Iveta JHB8952 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 43:47 + 4:48
4. Kubešová Eva RUZ8151 C TJ Růžená 49:30 + 10:31
5. Kovářová Lenka SJH8651 C SJH Jindřichův Hradec 53:50 + 14:51
6. Palasová Petra ZBM8658 C SK Žabovřesky Brno 57:53 + 18:54
7. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 57:55 + 18:56
8. Procházková Lucie ADA7651 C OOB TJ Spartak Adamov 59:22 + 20:23
9. Kubanová Kateřina CHT8451 C OOB SK Chrast 84:06 + 45:07
Šinovská Kristýna ROU9351 C SKOB Roudnice nad Labem DISK
D21D
3.10 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Binková Jana CHT8651 C OOB SK Chrast 62:26
2. Suková Renata PZR7352 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 64:03 + 1:37
3. Beranová Kristína TZL8553 C SKOB Zlín 66:55 + 4:29
4. Pittnerová Lenka RUZ7150 C TJ Růžená 67:35 + 5:09
5. Hronová Iva RUZ6450 C TJ Růžená 68:08 + 5:42
6. Kliglová Radka TBM7261 C KOS TJ Tesla Brno 71:25 + 8:59
7. Peterková Viktorie LLI7551 C TJ Loko Liberec 78:09 + 15:43
8. Kaňáková Petra SJI8751 C OK Jihlava 90:22 + 27:56
9. Zedníková Michaela NNN8058 C Neregistrovaní 93:02 + 30:36
Rozmarová Alena DKP8050 C Oddíl OB Kotlářka DISK
D35B
3.50 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 32:11
2. Milánová Jindřiška TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno 35:36 + 3:25
3. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 37:00 + 4:49
4. Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín 37:21 + 5:10
5. Dvořáčková Jana OSN7850 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 41:01 + 8:50
6. Asterová Jana SLA7451 C SKOB Slaný 46:25 + 14:14
7. Juřeníková Hana MOV8052 C SKOB Ostrava 48:20 + 16:09
8. Tesařová Jitka RBK6451 C SK Radioklub Blansko 55:53 + 23:42
9. Švidrnochová Hana HAV7751 C SKOB Havířov 55:57 + 23:46
10. Vyhnálková Eva RIC7552 C OB Říčany 61:54 + 29:43
D35C
3.30 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáčková Veronika TBM7374 C KOS TJ Tesla Brno 39:18
2. Komárková Lenka SJH7651 C SJH Jindřichův Hradec 42:04 + 2:46
3. Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 42:11 + 2:53
3. Kundratová Jana JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín 42:11 + 2:53
5. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 42:12 + 2:54
6. Kuchařová Ada TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno 44:20 + 5:02
7. Čechová Zuzana SJI6951 C OK Jihlava 45:49 + 6:31
8. Rusinová Alena BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 46:14 + 6:56
9. Ehlová Pavla TBM7377 C KOS TJ Tesla Brno 46:52 + 7:34
10. Binarová Jitka UOL7751 C SK UP Olomouc 48:31 + 9:13
11. Richterová Nataša ADA7451 C OOB TJ Spartak Adamov 48:48 + 9:30
12. Miková Iva TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno 50:14 + 10:56
13. Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 51:32 + 12:14
14. Poláčková Bohuslava PZR7070 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 56:14 + 16:56
15. Švancárová Helena KSU7252 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 59:11 + 19:53
16. Mlčková Eva TZL7560 C SKOB Zlín 59:17 + 19:59
17. Cicvárková Lucie ZBM7651 C SK Žabovřesky Brno 61:50 + 22:32
18. Beranová Jana SJH7851 C SJH Jindřichův Hradec 67:24 + 28:06
19. Šichová Radka ABM8051 C KOB Moira Brno 69:20 + 30:02
20. Jílková Radka ZBP7751 C OOB SK Zbraslav 86:31 + 47:13
21. Vavříková Iveta MOV7450 C SKOB Ostrava 88:42 + 49:24
Odehnalová Kamila ABM7052 C KOB Moira Brno DISK
D40B
3.70 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovaříková Mária TRI6950 C TJ TŽ Třinec 32:03
2. Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 34:01 + 1:58
3. Nechanická Daniela OSN7557 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 35:07 + 3:04
4. Batani Hana TZL7351 C SKOB Zlín 35:45 + 3:42
5. Kašparová Ivana SSU6951 C SK Severka Šumperk 40:35 + 8:32
6. Karásková Marcela ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov 41:09 + 9:06
7. Doleželová Iva PZR7171 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 43:13 + 11:10
8. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 45:22 + 13:19
9. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 46:00 + 13:57
10. Chovancová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 47:11 + 15:08
11. Krasnokutská Magda AOP7452 C Přátelé orientačního běhu Opava 52:23 + 20:20
12. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 56:12 + 24:09
13. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 57:47 + 25:44
14. Obrátilová Naďa ABM6654 C KOB Moira Brno 74:06 + 42:03
Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno DISK
D45B
3.30 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holinková Hana ZPV6777 C KOB ZPV Prostějov 32:28
2. Jarošová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 32:56 + 0:28
3. Hudečková Helena KTA6951 C SK Kotnov Tábor 36:38 + 4:10
4. Poklopová Ivana UOL6451 C SK UP Olomouc 37:22 + 4:54
5. Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 37:24 + 4:56
6. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 39:08 + 6:40
7. Sedlářová Pavla AOP7052 C Přátelé orientačního běhu Opava 39:19 + 6:51
8. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 45:13 + 12:45
9. Šmelíková Hana ASU6999 C Magnus Orienteering 45:57 + 13:29
10. Fürstová Katka LLI6950 C TJ Loko Liberec 47:50 + 15:22
11. Šmelíková Barbora VBA6952 C ŠK VAZKA Bratislava 48:44 + 16:16
12. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 50:49 + 18:21
13. Hrušková Lenka ZBM6251 C SK Žabovřesky Brno 52:53 + 20:25
14. Bendáková Jitka LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:07 + 20:39
15. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 54:11 + 21:43
16. Lázničková Marcela TZL6751 C SKOB Zlín 74:56 + 42:28
D45C
2.80 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voborníková Eva CTB6851 C SK OB Chotěboř 30:29
2. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 35:03 + 4:34
3. Hojná Tereza SJH6951 C SJH Jindřichův Hradec 35:24 + 4:55
4. Jansová Alena CHT5852 C OOB SK Chrast 36:32 + 6:03
5. Řezníčková Hana CHT6051 C OOB SK Chrast 40:33 + 10:04
6. Žandová Hana CTB7052 C SK OB Chotěboř 63:45 + 33:16
7. Zatloukalová Eva SSU7050 C SK Severka Šumperk 64:58 + 34:29
8. Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 65:56 + 35:27
D50B
3.10 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koláriková Irena TZL6351 C SKOB Zlín 31:48
2. Denysenko Tamara 38S6150 C VZA Žilina 36:03 + 4:15
3. Hrstková Dana SJI6051 C OK Jihlava 36:46 + 4:58
4. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 48:52 + 17:04
5. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 50:53 + 19:05
6. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 53:14 + 21:26
7. Kovářová Alena LTP6151 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 55:00 + 23:12
8. Sochorová Hana HAV6250 C SKOB Havířov 57:26 + 25:38
D55B
2.80 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 29:52
2. Dokoupilová Zuzana VBM5754 C VSK Mendelu Brno 33:13 + 3:21
3. Kabáthová Jitka ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno 35:13 + 5:21
4. Cahlová Slávka LCE5451 C OOB TJ Slovan Luhačovice 43:35 + 13:43
5. Hájková Ludmila OOP5751 C TJ Opava 47:10 + 17:18
D55C
2.20 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíková Jaroslava UOL5858 C SK UP Olomouc 24:18
2. Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 26:30 + 2:12
3. Cigošová Anna TBM5253 C KOS TJ Tesla Brno 28:35 + 4:17
4. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 31:56 + 7:38
5. Jelínková Jana RUZ5552 C TJ Růžená 32:29 + 8:11
6. Bogdálková Věra LBM4858 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 32:39 + 8:21
7. Tichá Ladislava NNN5559 C Neregistrovaní 36:07 + 11:49
8. Kovářová Milena SJH5350 C SJH Jindřichův Hradec 38:00 + 13:42
9. Podhorská Věra FJI5252 C SK FREE Jihlava 39:04 + 14:46
D60B
2.40 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 39:54
2. Eremiášová Jana TBM5451 C KOS TJ Tesla Brno 47:13 + 7:19
3. Řezníková Renáta AOP5451 C Přátelé orientačního běhu Opava 53:46 + 13:52
D65B
2.20 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Ludmila ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory 33:04
D70B
2.00 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 31:34
2. Liščinská Eva TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno 33:11 + 1:37
3. Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 42:09 + 10:35
H10N
2.70 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánek Jan TBM0607 C KOS TJ Tesla Brno 15:02
2. Venhauer Vojtěch SJI0505 C OK Jihlava 17:18 + 2:16
3. Vlach Timik SBR0501 C SKOB Bruntál 18:11 + 3:09
4. Cicvárek Martin ZBM0801 C SK Žabovřesky Brno 19:58 + 4:56
5. Červinka Adam OSN0707 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 21:28 + 6:26
6. Ptáček Jonáš TBM0717 C KOS TJ Tesla Brno 22:59 + 7:57
7. Folprecht Matyáš TBM0019 C KOS TJ Tesla Brno 24:05 + 9:03
7. Frýba Matyáš SJI0700 C OK Jihlava 24:05 + 9:03
9. Jelínek Jakub AOP0601 C Přátelé orientačního běhu Opava 25:20 + 10:18
10. Kundrata Vít JZL0700 C TJ Jižní svahy Zlín 26:09 + 11:07
11. Richter Rudolf ADA0601 C OOB TJ Spartak Adamov 33:26 + 18:24
12. Michálek Marián LCE1111 C OOB TJ Slovan Luhačovice 38:24 + 23:22
13. Svoboda Michal TTR0549 C OOB Třebíč 38:57 + 23:55
14. Beneš Tomáš SJI0501 C OK Jihlava 58:22 + 43:20
H10C
2.40 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prášil Tomáš TTR0501 C OOB Třebíč 25:06
2. Král Adam MFP0507 C VŠSK MFF UK Praha 26:03 + 0:57
3. Pekárek Tobias TZL0502 C SKOB Zlín 27:04 + 1:58
4. Jelínek Filip RUZ0500 C TJ Růžená 27:10 + 2:04
5. Vedra Tobiáš TBM0621 C KOS TJ Tesla Brno 30:32 + 5:26
6. Cicvárek Radim ZBM0601 C SK Žabovřesky Brno 33:07 + 8:01
7. Navrátil Sam KYL0500 C SK SP Kylešovice 42:49 + 17:43
8. Strakoš Ondřej TZL0601 C SKOB Zlín 49:20 + 24:14
9. Hendrych Vít SJI0601 C OK Jihlava 52:56 + 27:50
10. Rachůnek Stanislav SJI0602 C OK Jihlava 55:12 + 30:06
11. Daniel Šmelík VBA0701 C ŠK VAZKA Bratislava 60:04 + 34:58
12. Dvořáček Tomáš OSN0505 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 60:49 + 35:43
13. Nešpor Jiří TTR0502 C OOB Třebíč 67:09 + 42:03
14. Soldán Robin PLU0600 C TJ Sokol Plumlov 72:34 + 47:28
15. Novák Matyáš CTB0601 C SK OB Chotěboř 77:50 + 52:44
H12C
2.90 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hojný Jáchym SJH0301 B SJH Jindřichův Hradec 22:08
2. Peterka Jakub LLI0404 B TJ Loko Liberec 22:58 + 0:50
3. Deubel Jonas 12A0300 C Naturfreunde Wien 23:57 + 1:49
4. Orany Vojtěch SJI0401 B OK Jihlava 24:21 + 2:13
5. Ehl Ondřej TBM0404 C KOS TJ Tesla Brno 25:53 + 3:45
6. Mrózek Pawel TRI0401 C TJ TŽ Třinec 26:58 + 4:50
7. Jelínek Kryštof RUZ0301 C TJ Růžená 28:03 + 5:55
7. Pobuda Vojtěch SJH0302 B SJH Jindřichův Hradec 28:03 + 5:55
9. Beneš Jindřich KON0404 C KOB Konice 28:37 + 6:29
10. Gryc Ondřej TBM0406 C KOS TJ Tesla Brno 28:57 + 6:49
11. Novotný Erik ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory 29:11 + 7:03
12. Novosad Pavel TZL0404 B SKOB Zlín 30:04 + 7:56
13. Doušek Tomáš TBM0401 B KOS TJ Tesla Brno 30:11 + 8:03
14. Kovařík Tomáš TRI0400 C TJ TŽ Třinec 31:40 + 9:32
15. Otruba František PLU0501 C TJ Sokol Plumlov 31:47 + 9:39
16. Gregor Jáchym CTB0401 C SK OB Chotěboř 34:05 + 11:57
17. Černoch Martin PLU0500 C TJ Sokol Plumlov 34:36 + 12:28
18. Haltof Adam TRI0300 C TJ TŽ Třinec 40:06 + 17:58
19. Král Jiří ODR0400 C SKOB Odry 42:31 + 20:23
20. Klimeš Tomáš SJI0303 C OK Jihlava 44:06 + 21:58
21. Lička Adam VBM0301 C VSK Mendelu Brno 44:40 + 22:32
22. Vokurka Šimon SJI0300 C OK Jihlava 47:18 + 25:10
23. Palát Tomáš ABM0307 B KOB Moira Brno 49:44 + 27:36
24. Dvořáček Jakub OSN0303 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 51:13 + 29:05
25. Vaněček Tomáš SJH0404 C SJH Jindřichův Hradec 53:16 + 31:08
26. Hybeš Michal CHT0401 C OOB SK Chrast 55:27 + 33:19
Matěja Jan ODR0300 C SKOB Odry DISK
Beneš Roman SJI0403 C OK Jihlava DISK
H14B
3.40 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafář Martin KSU0105 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 25:53
2. Milán Tomáš TBM0111 A KOS TJ Tesla Brno 26:59 + 1:06
3. Milán Jakub TBM0411 B KOS TJ Tesla Brno 29:52 + 3:59
4. Féder Medard LCE0111 C OOB TJ Slovan Luhačovice 30:19 + 4:26
5. Kligl Radim TBM0103 B KOS TJ Tesla Brno 31:34 + 5:41
6. Gryc Vojtěch TBM0106 B KOS TJ Tesla Brno 31:53 + 6:00
7. Coufal Jáchym ZBM0200 B SK Žabovřesky Brno 31:54 + 6:01
8. Světnický František STE0204 B SK SKI-OB Šternberk 32:01 + 6:08
9. Kostka Jiří AOP0201 B Přátelé orientačního běhu Opava 32:35 + 6:42
10. Haltof Marek TRI0200 C TJ TŽ Třinec 32:58 + 7:05
11. Krč Matěj KSU0101 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:55 + 11:02
12. Šimek Štěpán UOL0104 B SK UP Olomouc 38:34 + 12:41
12. Čech Vít AOP0302 B Přátelé orientačního běhu Opava 38:34 + 12:41
14. Pelánek Ondřej TBM0107 B KOS TJ Tesla Brno 40:09 + 14:16
15. Kovařík Martin TRI0101 B TJ TŽ Třinec 40:15 + 14:22
16. Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 42:27 + 16:34
17. Valík Adam AOP0301 B Přátelé orientačního běhu Opava 42:37 + 16:44
18. Poláček Tomáš PZR0102 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 44:05 + 18:12
19. Neumann David STE0101 B SK SKI-OB Šternberk 47:05 + 21:12
20. Svoboda Radek STE0207 B SK SKI-OB Šternberk 47:41 + 21:48
21. Hecl František KSU0201 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 47:51 + 21:58
22. Kundrata Jan JZL0201 B TJ Jižní svahy Zlín 51:06 + 25:13
23. Jirka Matyáš ZPV0201 B KOB ZPV Prostějov 51:11 + 25:18
24. Chovanec Václav TZL0201 B SKOB Zlín 51:56 + 26:03
25. Bialožyt Marek TRI0301 B TJ TŽ Třinec 53:11 + 27:18
26. Koňařík Vít SVS0200 B Orientklub Vsetín 69:29 + 43:36
27. Doležal Matyáš STE0208 C SK SKI-OB Šternberk 77:02 + 51:09
Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč DISK
Deubel Joergen 12A0101 C Naturfreunde Wien DISK
Václavík Radek LCE0202 B OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Jelínek Jan AOP0101 C Přátelé orientačního běhu Opava DISK
H14C
2.50 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vébr Tomáš HAV0200 C SKOB Havířov 24:55
2. Tuharský Erik TRI0100 C TJ TŽ Třinec 27:07 + 2:12
3. Záboj Petr SJI0101 C OK Jihlava 28:32 + 3:37
4. Cícha Matěj TTR0102 C OOB Třebíč 29:13 + 4:18
5. Němec Ondřej VBM0102 C VSK Mendelu Brno 30:43 + 5:48
6. Kopecký Jan PZR0202 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 40:21 + 15:26
7. Močuba Václav Josef OSN0202 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 44:47 + 19:52
H16A
4.00 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fencl Jonáš LPU9902 A OK Lokomotiva Pardubice 29:17
2. Bořánek Michal STE0007 A SK SKI-OB Šternberk 29:45 + 0:28
3. Pavlovec Dan BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor 30:00 + 0:43
4. Volák Ondřej LPU0010 A OK Lokomotiva Pardubice 30:13 + 0:56
5. Jirka Mikuláš STE0000 A SK SKI-OB Šternberk 30:35 + 1:18
6. Kavalír Jáchym PHK9901 A OK 99 Hradec Králové 31:37 + 2:20
7. Filipek Sebastian TRI0002 A TJ TŽ Třinec 31:54 + 2:37
8. Hlaváč Ondřej TBM9901 A KOS TJ Tesla Brno 32:18 + 3:01
9. Šrámek Ondřej KSU9909 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:35 + 3:18
10. Roudný Martin LPU0002 A OK Lokomotiva Pardubice 33:01 + 3:44
11. Dekrét Jakub ZBM9907 A SK Žabovřesky Brno 33:09 + 3:52
12. Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 33:29 + 4:12
13. Vopařil Jan LCE9911 A OOB TJ Slovan Luhačovice 33:31 + 4:14
13. Podmolík Jonáš TZL0001 A SKOB Zlín 33:31 + 4:14
15. Mareš Vít BOR0000 A OK Jiskra Nový Bor 34:27 + 5:10
16. Rusin Jan LPU0008 A OK Lokomotiva Pardubice 34:35 + 5:18
17. Jílek Ondřej KSU9908 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:48 + 5:31
18. Matoušek Matěj KSU0005 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:45 + 6:28
19. Melichar Petr LLI0001 A TJ Loko Liberec 35:49 + 6:32
20. Hašek Jan VPM0001 A KOS Slavia VŠ Plzeň 36:35 + 7:18
21. Zentrich Dušan LCE0012 A OOB TJ Slovan Luhačovice 36:47 + 7:30
22. Horčička Vít UOL9919 A SK UP Olomouc 37:27 + 8:10
23. Ullrich Jakub BOR9900 A OK Jiskra Nový Bor 38:17 + 9:00
24. Müller Jonáš KSU9906 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:26 + 9:09
25. Tesař Vojtěch AOP9900 A Přátelé orientačního běhu Opava 39:30 + 10:13
26. Kašpar Petr JPV9915 A Oddíl OS SK Prostějov 41:27 + 12:10
27. Kroul Josef KSU0044 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:30 + 12:13
28. Říčný Vojta ZBM9903 A SK Žabovřesky Brno 42:20 + 13:03
29. Láznička Václav TZL9901 A SKOB Zlín 45:22 + 16:05
30. Čech Petr SJI0001 A OK Jihlava 53:51 + 24:34
Panovec Kryštof OTK0001 A OOB TJ Jiskra Otrokovice DISK
Křivda Tomáš CHC9901 A K.O.B. Choceň DISK
H16B
3.30 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Zdeněk SOP9901 B OOB TJ Slezan Opava 26:48
2. Valík Tomáš AOP0001 B Přátelé orientačního běhu Opava 27:05 + 0:17
3. Gedeon Dominik KSU9900 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:27 + 2:39
4. Sedlář Jan TBM0010 B KOS TJ Tesla Brno 29:28 + 2:40
5. Florián Vojtěch ABM9901 B KOB Moira Brno 31:35 + 4:47
6. Ingršt Matěj ABM9907 B KOB Moira Brno 32:52 + 6:04
7. Holesz Sebastian TRI9902 B TJ TŽ Třinec 33:15 + 6:27
8. Šnyrch Jakub ABM9906 C KOB Moira Brno 33:20 + 6:32
9. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 34:27 + 7:39
10. Karásek Adam ZPV0001 B KOB ZPV Prostějov 35:16 + 8:28
11. Šnyrch Tomáš ABM9919 B KOB Moira Brno 35:44 + 8:56
12. Rajnoha David UBM0003 B MENISKOS Brno 36:32 + 9:44
13. Šafář Vojtěch KSU0013 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:02 + 10:14
14. Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk 37:11 + 10:23
15. Komenda Jan ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno 38:47 + 11:59
16. Bitto Maxim LCE0003 B OOB TJ Slovan Luhačovice 39:00 + 12:12
17. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 39:14 + 12:26
18. Ondráček Radek KSU9933 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:04 + 14:16
19. Grulich Ondřej KSU0049 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 58:09 + 31:21
20. Bušík David KTA0002 B SK Kotnov Tábor 61:21 + 34:33
H16C
3.40 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žanda Jan CTB9901 B SK OB Chotěboř 38:26
2. Sabol Josef CTB9902 C SK OB Chotěboř 43:15 + 4:49
3. Čermák Jiří CTB9903 C SK OB Chotěboř 48:34 + 10:08
4. Nosek Jakub SJH0002 C SJH Jindřichův Hradec 54:06 + 15:40
5. Hybeš David CHT9903 C OOB SK Chrast 58:06 + 19:40
H18A
4.40 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hirš Otakar ZBM9801 A SK Žabovřesky Brno 26:32
2. Vandas Daniel PHK9805 A OK 99 Hradec Králové 28:12 + 1:40
3. Navrátil Šimon PGP9702 A SK Praga 28:38 + 2:06
4. Wolf Filip TUR9701 A OOB TJ Turnov 28:39 + 2:07
5. Černocký Libor LCE9803 A OOB TJ Slovan Luhačovice 29:00 + 2:28
6. Bendák Jan PHK9800 A OK 99 Hradec Králové 30:14 + 3:42
7. Mielec Jaromír AOP9701 A Přátelé orientačního běhu Opava 30:34 + 4:02
8. Sýkora Vojtěch LCE9801 A OOB TJ Slovan Luhačovice 30:38 + 4:06
9. Netuka Vojtěch SHK9701 A OK Slavia Hradec Králové 30:44 + 4:12
10. Semerád Antonín DKP9801 A Oddíl OB Kotlářka 31:16 + 4:44
11. Bořil Jan SJI9700 A OK Jihlava 31:17 + 4:45
12. Pek Daniel SHK9803 A OK Slavia Hradec Králové 31:23 + 4:51
13. Kočí Josef JPV9824 A Oddíl OS SK Prostějov 31:57 + 5:25
14. Semrád Ladislav CHC9701 A K.O.B. Choceň 32:10 + 5:38
15. Vystavěl Ondřej JPV9807 A Oddíl OS SK Prostějov 32:31 + 5:59
16. Kelbl Vladimír ZBM9711 A SK Žabovřesky Brno 32:46 + 6:14
17. Šiška Petr TZL9801 A SKOB Zlín 33:12 + 6:40
18. Podmolík Josef TZL9701 A SKOB Zlín 33:35 + 7:03
19. Koštejn Vít DOK9800 A OK Doksy 34:41 + 8:09
20. Matějka Lukáš LTP9802 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 34:43 + 8:11
21. Werner Michal PGP9705 A SK Praga 34:58 + 8:26
22. Mikel David TZL9703 A SKOB Zlín 34:59 + 8:27
23. Frýba Dominik SJI9702 A OK Jihlava 35:12 + 8:40
24. Janeček Mirek TJN9804 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 37:07 + 10:35
25. Cienciala Jan TRI9801 A TJ TŽ Třinec 37:11 + 10:39
26. Kašpar Jakub ASU9747 A Magnus Orienteering 38:20 + 11:48
27. Ptáček Patrik BBM9800 B BETA URSUS Orienteering 40:05 + 13:33
28. Novák Filip TJN9801 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou 41:15 + 14:43
29. Kanta Martin LPU9705 A OK Lokomotiva Pardubice 41:44 + 15:12
30. Otruba Vojtěch JPV9717 A Oddíl OS SK Prostějov 43:15 + 16:43
31. Maňák Michal PHK9801 A OK 99 Hradec Králové 44:28 + 17:56
32. Jíra Tomáš KAM9802 A SK Kamenice 48:11 + 21:39
33. Birnbaum Adam BOR9802 A OK Jiskra Nový Bor 50:40 + 24:08
Hausenblas Šimon KAM9803 A SK Kamenice DISK
Starý Ondra VRL9802 A OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
H18B
3.70 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sedláček Ondřej HLV9732 B KČT - OB Holešov 36:04
2. Konečný Daniel BBM9702 B BETA URSUS Orienteering 37:47 + 1:43
3. Hubáček Filip JPV9800 B Oddíl OS SK Prostějov 39:47 + 3:43
4. Vosáhlo Jan SSU9701 B SK Severka Šumperk 46:49 + 10:45
5. Peřinka Šimon BBM9700 B BETA URSUS Orienteering 52:51 + 16:47
Drozd Michal BBM9701 B BETA URSUS Orienteering DISK
H20A
4.80 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kettner Vojtěch KAM9601 A SK Kamenice 28:31
2. Fürst Matouš LLI9603 A TJ Loko Liberec 29:42 + 1:11
3. Mudrák Štěpán LCE9601 A OOB TJ Slovan Luhačovice 30:56 + 2:25
4. Čech Jan SJI9601 A OK Jihlava 31:01 + 2:30
5. Ptáček Pavel BBM9600 A BETA URSUS Orienteering 33:41 + 5:10
6. Hruška Jakub ZBM9515 R SK Žabovřesky Brno 34:29 + 5:58
7. Mašata Matěj PHK9601 A OK 99 Hradec Králové 34:34 + 6:03
8. Slíva Jan LCE9602 A OOB TJ Slovan Luhačovice 35:41 + 7:10
8. Glonek Jakub AOP9602 A Přátelé orientačního běhu Opava 35:41 + 7:10
10. Veselý Jakub PGP9503 R SK Praga 36:06 + 7:35
11. Křivda Martin CHC9501 R K.O.B. Choceň 36:21 + 7:50
12. Kamenický Jeroným OSN9549 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 36:24 + 7:53
13. Záděra Pavel BBM9500 R BETA URSUS Orienteering 36:45 + 8:14
14. Sklenář Martin AOP9501 A Přátelé orientačního běhu Opava 37:06 + 8:35
15. Horáček Petr PHK9602 A OK 99 Hradec Králové 37:07 + 8:36
16. Vacek Vojtěch SJI9602 A OK Jihlava 37:44 + 9:13
17. Hraboš Matěj ASU9547 R Magnus Orienteering 38:55 + 10:24
18. Waněk Adam LPU9505 R OK Lokomotiva Pardubice 39:01 + 10:30
19. Zlámal David SJC9603 A TJ Sportcentrum Jičín 39:52 + 11:21
20. Deml Tomáš LPU9502 A OK Lokomotiva Pardubice 41:05 + 12:34
21. Matuš Vojtěch VRB9606 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 41:10 + 12:39
22. Burda Matěj BOR9608 A OK Jiskra Nový Bor 41:18 + 12:47
23. Walach Ondřej TRI9601 A TJ TŽ Třinec 47:20 + 18:49
24. Fajkus Radim JPV9509 A Oddíl OS SK Prostějov 49:20 + 20:49
25. Jurica Jan LPU9611 A OK Lokomotiva Pardubice 59:17 + 30:46
Štál Jan SJC9601 A TJ Sportcentrum Jičín DISK
H20B
4.20 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svoboda František SOP9601 B OOB TJ Slezan Opava 62:56
H21E
6.80 km, 26 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Petržela Jan PHK9200 E OK 99 Hradec Králové 38:55
2. Schuster Marek AOP9303 E Přátelé orientačního běhu Opava 39:27 + 0:32
3. Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 40:20 + 1:25
4. Semík Ondřej KAM9401 E SK Kamenice 40:25 + 1:30
5. Udržal Tomáš LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice 40:44 + 1:49
6. Procházka David LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice 40:56 + 2:01
7. Nožka Radek LPU9005 R OK Lokomotiva Pardubice 40:57 + 2:02
8. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 41:18 + 2:23
9. Zimmermann Štěpán ZBM9101 C SK Žabovřesky Brno 41:34 + 2:39
10. Matějů Luboš PGP7601 R SK Praga 41:40 + 2:45
11. Hadač Filip AOP9301 R Přátelé orientačního běhu Opava 41:53 + 2:58
12. Horvát Petr ASU9447 E Magnus Orienteering 42:08 + 3:13
13. Chloupek Adam ZBM9300 E SK Žabovřesky Brno 42:21 + 3:26
14. Minář Marek ASU9444 E Magnus Orienteering 42:22 + 3:27
15. Dlabaja Štěpán TZL8508 C SKOB Zlín 42:54 + 3:59
16. Kantor Ondřej TRI9103 C TJ TŽ Třinec 43:16 + 4:21
17. Mokrý Stanislav ZBM9202 C SK Žabovřesky Brno 43:31 + 4:36
18. Bravený Vít ZBM9102 E SK Žabovřesky Brno 43:33 + 4:38
19. Novotný Ondřej ABM9211 C KOB Moira Brno 43:53 + 4:58
20. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 44:28 + 5:33
21. Palas Jan ZBM8507 R SK Žabovřesky Brno 44:30 + 5:35
22. Zvěřina Petr LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice 44:31 + 5:36
23. Kolovský František LPM9202 C OK Lokomotiva Plzeň 44:41 + 5:46
24. Kettner Lukáš KAM9403 R SK Kamenice 45:02 + 6:07
25. Brlica Pavel ZBM9302 R SK Žabovřesky Brno 45:10 + 6:15
26. Argaláš Michal TRI9301 C TJ TŽ Třinec 45:17 + 6:22
27. Zbranek Roman ASU8808 R Magnus Orienteering 45:24 + 6:29
28. Horyna Roman LCE7602 R OOB TJ Slovan Luhačovice 45:31 + 6:36
29. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 46:17 + 7:22
30. Khýn Vítězslav ASU8304 C Magnus Orienteering 47:01 + 8:06
31. Slezák Zdeněk LCE8902 C OOB TJ Slovan Luhačovice 47:35 + 8:40
32. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 47:36 + 8:41
33. Sysel Ctibor PGP8700 R SK Praga 48:33 + 9:38
34. Grundmann Jan LPU9410 E OK Lokomotiva Pardubice 52:35 + 13:40
35. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 54:17 + 15:22
Procházka Jan PGP8206 C SK Praga DISK
H21A
5.70 km, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Navrátil Boris AOP9202 C Přátelé orientačního běhu Opava 36:50
2. Lenner Miroslav LPU8605 C OK Lokomotiva Pardubice 38:20 + 1:30
3. Tomanek Daniel STE7401 C SK SKI-OB Šternberk 38:27 + 1:37
4. Čermák Jan LPU9301 C OK Lokomotiva Pardubice 38:44 + 1:54
5. Bořil Tomáš ZBM8833 C SK Žabovřesky Brno 38:49 + 1:59
6. Holas Tomáš AOP7802 C Přátelé orientačního běhu Opava 38:51 + 2:01
7. Fučík Karel VBM7246 C VSK Mendelu Brno 38:54 + 2:04
8. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 39:25 + 2:35
9. Melecký Martin AOP9001 C Přátelé orientačního běhu Opava 40:05 + 3:15
10. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 40:11 + 3:21
11. Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:13 + 3:23
12. Zimmermann Jakub ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno 40:27 + 3:37
13. Záveský Filip LPU9306 C OK Lokomotiva Pardubice 40:28 + 3:38
14. Slováček Tomáš TZL8002 C SKOB Zlín 40:37 + 3:47
15. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 40:52 + 4:02
16. Hanslian David LCE7835 C OOB TJ Slovan Luhačovice 41:11 + 4:21
17. Palát Petr ABM7415 C KOB Moira Brno 41:14 + 4:24
18. Procházka Pavel PGP9002 C SK Praga 41:17 + 4:27
19. Klech Richard VRB7201 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P. 41:51 + 5:01
20. Vlažný Jakub LCE9102 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:17 + 5:27
21. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB Moira Brno 42:23 + 5:33
22. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 42:36 + 5:46
23. Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga 42:57 + 6:07
24. Bašus Petr SCP7400 C OK Sparta Praha 43:00 + 6:10
25. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 43:14 + 6:24
26. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 43:15 + 6:25
27. Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 43:29 + 6:39
28. Pešek Ondřej CHC8502 C K.O.B. Choceň 43:37 + 6:47
29. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 43:43 + 6:53
30. Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 43:49 + 6:59
31. Švirák Ondřej ZBM9103 C SK Žabovřesky Brno 44:09 + 7:19
31. Stehlík Martin ZBM8503 C SK Žabovřesky Brno 44:09 + 7:19
33. Panovec Jan VIC8931 C OB Vizovice 44:36 + 7:46
34. Pýcha Lukáš SNA8402 C TJ START Náchod 44:37 + 7:47
35. Vlažný Jan LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:38 + 7:48
36. Peths Jan KRN8101 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 44:43 + 7:53
37. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 44:55 + 8:05
38. Otruba Karel PLU7917 C TJ Sokol Plumlov 44:59 + 8:09
39. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 45:04 + 8:14
40. Otruba Marek PLU7417 C TJ Sokol Plumlov 45:14 + 8:24
41. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 45:18 + 8:28
42. Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 45:23 + 8:33
43. Kolárik Tomáš TZL9302 C SKOB Zlín 45:29 + 8:39
44. Novotný Jiří TZL8001 C SKOB Zlín 45:35 + 8:45
45. Jirka Michal PTI8403 C Sportovní klub Ptení 45:53 + 9:03
46. Dvořáček Jiří OSN7502 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 46:04 + 9:14
47. Šrubař Michal MBM8606 C O-mikron 46:34 + 9:44
48. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 46:35 + 9:45
49. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 47:33 + 10:43
50. Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 47:35 + 10:45
51. Gazda Viktor TRI9203 C TJ TŽ Třinec 48:00 + 11:10
52. Držka Štěpán LPU7604 C OK Lokomotiva Pardubice 48:09 + 11:19
53. Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 48:11 + 11:21
54. Kapal Tomáš KAM9402 C SK Kamenice 48:36 + 11:46
55. Fiala Petr LPU8701 C OK Lokomotiva Pardubice 48:50 + 12:00
56. Hadač Miroslav AOP6501 C Přátelé orientačního běhu Opava 48:51 + 12:01
57. Gregor Martin CTB7701 C SK OB Chotěboř 49:32 + 12:42
58. Vedra David TBM7402 C KOS TJ Tesla Brno 49:45 + 12:55
59. Nývlt Petr DKP8004 C Oddíl OB Kotlářka 54:50 + 18:00
60. Obrátil Štěpán ABM9409 C KOB Moira Brno 55:10 + 18:20
61. Bravený Adam VBM8801 C VSK Mendelu Brno 69:26 + 32:36
Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha DISK
Košárek Pavel AOP7102 C Přátelé orientačního běhu Opava DISK
Kašpar Michal TZL9308 C SKOB Zlín DISK
Kopec Tomáš KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK
Pospíšil Ondřej DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka DISK
H21B
5.50 km, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šidla Jan TZL6808 C SKOB Zlín 42:20
2. Voráček Michal PGP8009 C SK Praga 45:04 + 2:44
3. Liščinský Zdeněk TBM8215 C KOS TJ Tesla Brno 45:18 + 2:58
4. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 46:02 + 3:42
5. Hierweg Karol 39S5801 C KOBRA Bratislava 47:03 + 4:43
6. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 47:20 + 5:00
7. Navrátil Marek KYL7100 C SK SP Kylešovice 49:13 + 6:53
8. Popule Tomáš LPM8803 C OK Lokomotiva Plzeň 49:29 + 7:09
9. Krejsa Vladimír CHT9202 C OOB SK Chrast 49:41 + 7:21
10. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 49:44 + 7:24
11. Jirků Roman SJI8309 C OK Jihlava 50:18 + 7:58
12. Prošek Michal SJI7823 C OK Jihlava 50:38 + 8:18
12. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 50:38 + 8:18
14. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 50:51 + 8:31
15. Pitra Martin CHT9204 C OOB SK Chrast 52:11 + 9:51
16. Kunčar Vít LCE6602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 52:52 + 10:32
17. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 53:02 + 10:42
18. Korecký Miroslav CHT7901 C OOB SK Chrast 53:12 + 10:52
19. Novák Pavel CTB7001 C SK OB Chotěboř 54:34 + 12:14
20. Krtička Jan KON7931 C KOB Konice 55:18 + 12:58
21. Hrouza Jan KRN8100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 55:52 + 13:32
22. Martinec Petr CHT8502 C OOB SK Chrast 55:58 + 13:38
23. Kysilko Zdeněk CHT8601 C OOB SK Chrast 57:00 + 14:40
24. Binar Robert UOL7500 C SK UP Olomouc 57:45 + 15:25
25. König Lukáš ZBM8001 C SK Žabovřesky Brno 57:58 + 15:38
26. Schuster Martin AOP6502 C Přátelé orientačního běhu Opava 58:14 + 15:54
27. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 58:18 + 15:58
28. Klapal Michal VAM8802 C OOB Vamberk 58:27 + 16:07
29. Pátek Richard ZBM7609 C SK Žabovřesky Brno 59:47 + 17:27
30. Komárek Arnošt SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec 60:06 + 17:46
31. Wagner Libor DKP8511 C Oddíl OB Kotlářka 60:39 + 18:19
32. Minařík Luboš TBM5711 C KOS TJ Tesla Brno 63:38 + 21:18
33. Wallner Jozef 39S6812 C KOBRA Bratislava 64:53 + 22:33
34. Verner Tomáš VBM8204 C VSK Mendelu Brno 66:19 + 23:59
35. Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 69:37 + 27:17
36. Stasz Michal 39S8203 C KOBRA Bratislava 69:58 + 27:38
37. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 72:20 + 30:00
Čech Viktor VBM8001 C VSK Mendelu Brno DISK
H21C
4.70 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Buk Jindřich ROU9303 C SKOB Roudnice nad Labem 47:52
2. Slabý Jan ZHR7900 C TJ Zhoř 48:56 + 1:04
3. Kuban Michal CHT8505 C OOB SK Chrast 49:03 + 1:11
4. Chaloupka Martin CHT7301 C OOB SK Chrast 49:46 + 1:54
5. Procházka Jiří ADA7512 C OOB TJ Spartak Adamov 55:05 + 7:13
6. Kovář Jaroslav SJH8901 C SJH Jindřichův Hradec 56:18 + 8:26
7. Volkov Alexander 38S8000 C VZA Žilina 57:39 + 9:47
8. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 58:17 + 10:25
9. Culka Josef JHB8607 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 59:32 + 11:40
10. Červinka Jan OSN8002 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 89:51 + 41:59
H21D
4.00 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nouza Petr SJH9300 C SJH Jindřichův Hradec 42:15
2. Deubel Dirk 12A0100 C Naturfreunde Wien 48:27 + 6:12
3. Močuba Stanislav OSN8001 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 53:33 + 11:18
4. Leksa Robert CHT8002 C OOB SK Chrast 56:07 + 13:52
5. Stoklasa Radek OSN7500 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 56:49 + 14:34
6. Coufal Petr 3MC8000 C FBŠ Jihlava 57:42 + 15:27
7. Pobuda Michal SJH7403 C SJH Jindřichův Hradec 62:35 + 20:20
8. Gregor Petr CTB7510 C SK OB Chotěboř 65:14 + 22:59
9. Skryja Ondřej PZR9502 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 69:28 + 27:13
10. Novotný Petr NNN8020 C Neregistrovaní 70:42 + 28:27
11. Záboj Petr SJI7202 C OK Jihlava 71:48 + 29:33
12. Nepustil Petr OSN8021 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 75:40 + 33:25
H35B
4.70 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 33:26
2. Král Aleš MFP7808 C VŠSK MFF UK Praha 36:23 + 2:57
3. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:33 + 4:07
4. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 39:21 + 5:55
5. Kopecký David UOL7800 C SK UP Olomouc 39:34 + 6:08
6. Boudný Jan SCP7417 C OK Sparta Praha 41:05 + 7:39
7. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 41:26 + 8:00
8. Matoušek Milan KSU6701 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 43:24 + 9:58
9. Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec 44:31 + 11:05
10. Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 45:13 + 11:47
11. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 48:56 + 15:30
12. Auermüller Vít NNN7001 C Neregistrovaní 49:01 + 15:35
13. Černoch Karel TZL6835 C SKOB Zlín 49:30 + 16:04
14. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 51:13 + 17:47
15. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 52:49 + 19:23
16. Vébr Radek HAV7103 C SKOB Havířov 53:24 + 19:58
17. Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 55:24 + 21:58
18. Cicvárek Ivo ZBM7504 C SK Žabovřesky Brno 57:30 + 24:04
19. Sita Vratislav SSU7341 C SK Severka Šumperk 57:31 + 24:05
20. Kašpar Jaroslav SSU7004 C SK Severka Šumperk 58:08 + 24:42
21. Daněk Roman SBK7541 C KOB Start Blansko 64:46 + 31:20
22. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 66:45 + 33:19
H35C
4.20 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ptáček Ondřej TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno 36:43
2. Dvořáček Petr TBM7013 C KOS TJ Tesla Brno 37:52 + 1:09
3. Hubáček Martin CEL7015 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 41:52 + 5:09
4. Slavík Pavel SNA7349 C TJ START Náchod 42:24 + 5:41
5. Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 43:55 + 7:12
6. Klvaňa Milan CHT7500 C OOB SK Chrast 48:43 + 12:00
7. Šebesta Petr CHT7102 C OOB SK Chrast 50:24 + 13:41
8. Čížek Petr ADA7101 C OOB TJ Spartak Adamov 51:49 + 15:06
9. Sedlář Petr TBM7319 C KOS TJ Tesla Brno 54:33 + 17:50
10. Král Jiří ODR7300 C SKOB Odry 60:15 + 23:32
11. Vacek František CHT7001 C OOB SK Chrast 64:11 + 27:28
12. Horký Tomáš TBM6747 C KOS TJ Tesla Brno 67:03 + 30:20
13. Rajnoha Miroslav UBM7104 C MENISKOS Brno 73:20 + 36:37
Rusin Jan BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov DISK
Vaněček Roman SJH7701 C SJH Jindřichův Hradec DISK
H40B
4.30 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valík Luděk AOP7101 C Přátelé orientačního běhu Opava 31:14
2. Mudrák Stanislav LCE6701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 36:28 + 5:14
3. Čech Tomáš AOP7001 C Přátelé orientačního běhu Opava 39:15 + 8:01
4. Zentrich David OTK7101 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 39:59 + 8:45
5. Orany Tomáš SJI7311 C OK Jihlava 43:05 + 11:51
6. Jelínek Jan AOP6401 C Přátelé orientačního běhu Opava 44:25 + 13:11
7. Peřinka Jan AOP6301 C Přátelé orientačního běhu Opava 44:58 + 13:44
8. Féder Medard LCE7311 C OOB TJ Slovan Luhačovice 48:12 + 16:58
9. Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové 48:23 + 17:09
10. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 50:48 + 19:34
Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha DISK
H45B
4.20 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandas Luděk VAM6601 C OOB Vamberk 32:25
2. Šmelík Juraj LCE6603 C OOB TJ Slovan Luhačovice 33:55 + 1:30
3. Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 35:39 + 3:14
4. Tesař Jiří AOP6702 C Přátelé orientačního běhu Opava 35:52 + 3:27
5. Netuka Jan SHK7001 C OK Slavia Hradec Králové 36:11 + 3:46
6. Fencl Petr LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice 36:29 + 4:04
7. Karvánek Petr BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor 37:39 + 5:14
8. Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov 37:45 + 5:20
9. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 38:41 + 6:16
10. Odehnal Roman ABM6909 C KOB Moira Brno 39:15 + 6:50
11. Bendák Petr LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:17 + 6:52
12. Siegl Roman MFP6700 C VŠSK MFF UK Praha 40:47 + 8:22
13. Chum Jaroslav SLP6601 C OOB Slavia Praha 40:53 + 8:28
14. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 43:10 + 10:45
15. Gryc Jan TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno 44:03 + 11:38
16. Láznička Robert TZL6309 C SKOB Zlín 46:16 + 13:51
17. Kůstka Marek VIC6403 C OB Vizovice 46:28 + 14:03
18. Láznička Libor TZL6701 C SKOB Zlín 47:22 + 14:57
19. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 48:18 + 15:53
20. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 58:11 + 25:46
21. Galík Svatopluk TZL6301 C SKOB Zlín 58:56 + 26:31
22. Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 62:00 + 29:35
23. Aster Vladimír SLA6500 C SKOB Slaný 66:57 + 34:32
24. Hájek Martin KYL6801 C SK SP Kylešovice 67:46 + 35:21
Urbanec Vít EZL7010 C PEV Zlín DISK
Gola Miroslav VIC6808 C OB Vizovice DISK
H45C
3.60 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klaška Jan NNN5038 C Neregistrovaní 32:30
2. Skryja Bořivoj PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 36:53 + 4:23
3. Kaňák Petr SJI6115 C OK Jihlava 37:14 + 4:44
3. Voborník Petr CTB6601 C SK OB Chotěboř 37:14 + 4:44
5. Rachůnek Stanislav SJI6801 C OK Jihlava 39:14 + 6:44
6. Parkan Jiří SJH6801 C SJH Jindřichův Hradec 39:21 + 6:51
7. Hrouza Jan KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 40:24 + 7:54
8. Nouza Petr SJH6501 C SJH Jindřichův Hradec 42:08 + 9:38
9. Kligl Vladislav TBM6910 C KOS TJ Tesla Brno 43:47 + 11:17
10. Trojan Jiří SJH6601 C SJH Jindřichův Hradec 43:56 + 11:26
11. Havlík Milan SJH6201 C SJH Jindřichův Hradec 44:45 + 12:15
12. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 45:25 + 12:55
13. Holický Jiří SJH6500 C SJH Jindřichův Hradec 45:59 + 13:29
14. Sláma Jaroslav OSN6901 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 47:13 + 14:43
15. Kopáček Miroslav CHT6049 C OOB SK Chrast 48:00 + 15:30
16. Zatloukal Tomáš SSU6700 C SK Severka Šumperk 49:28 + 16:58
17. Kopecký Zdeněk SJI6002 C OK Jihlava 49:42 + 17:12
18. Romanovský Alois SJH6101 C SJH Jindřichův Hradec 53:55 + 21:25
19. Žanda Jan CTB6701 C SK OB Chotěboř 55:06 + 22:36
20. Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 59:41 + 27:11
21. Mika Ladislav TBM6801 C KOS TJ Tesla Brno 60:13 + 27:43
22. Sobotka Petr PZR7008 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 66:14 + 33:44
H50B
4.00 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kaplan Jan LPU6401 C OK Lokomotiva Pardubice 33:13
2. Ryšavý Jiří HAV5803 C SKOB Havířov 34:42 + 1:29
3. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 35:06 + 1:53
4. Patočka Petr BBM6300 C BETA URSUS Orienteering 37:11 + 3:58
5. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 37:51 + 4:38
6. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 38:56 + 5:43
7. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 39:10 + 5:57
8. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 39:11 + 5:58
9. Šimek Roman UOL6503 C SK UP Olomouc 40:06 + 6:53
10. Kovář Karel LTP6102 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 41:42 + 8:29
11. Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 42:08 + 8:55
12. Pavlovec Petr BOR6303 C OK Jiskra Nový Bor 42:33 + 9:20
13. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 42:52 + 9:39
14. Sochor Tomáš HAV6301 C SKOB Havířov 43:50 + 10:37
15. Sklenář Miroslav AOP6302 C Přátelé orientačního běhu Opava 46:18 + 13:05
16. Pernica Jiří UOL6501 C SK UP Olomouc 46:51 + 13:38
17. Hlava Miroslav KON6515 C KOB Konice 47:02 + 13:49
18. Bořil Petr SJI6207 C OK Jihlava 48:13 + 15:00
19. Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:03 + 16:50
20. Procházka Radek LPU6504 C OK Lokomotiva Pardubice 52:34 + 19:21
21. Hudeček Jaroslav KTA6501 C SK Kotnov Tábor 62:34 + 29:21
22. Bušík Milan KTA6301 C SK Kotnov Tábor 65:57 + 32:44
23. Jaroš Vojtěch ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov 78:15 + 45:02
24. Strakoš Bohumil TZL6345 C SKOB Zlín 85:38 + 52:25
Komínek Jaroslav KON5713 C KOB Konice DISK
H55B
3.60 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jakobi Zdeněk HAV5701 C SKOB Havířov 31:46
2. Lužný Ladislav HAV6000 C SKOB Havířov 32:17 + 0:31
3. Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 36:03 + 4:17
4. Navrátil Antonín UOL5301 C SK UP Olomouc 38:28 + 6:42
5. Zeman Jaroslav CHT5901 C OOB SK Chrast 38:35 + 6:49
6. Gurka Jiří TUV4601 C SOK TJ Turnov 41:32 + 9:46
7. Janů Zdeněk KSU5749 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:00 + 10:14
8. Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 42:03 + 10:17
9. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 42:40 + 10:54
10. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 42:54 + 11:08
11. Hanzl Vlastimil VBM5329 C VSK Mendelu Brno 43:17 + 11:31
12. Šebesta Vlastislav TBM5807 C KOS TJ Tesla Brno 43:53 + 12:07
13. Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 45:10 + 13:24
14. Hirš Libor VBM6000 C VSK Mendelu Brno 48:34 + 16:48
15. Moravec Stanislav SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava 50:54 + 19:08
16. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 56:52 + 25:06
17. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 70:39 + 38:53
H55C
3.20 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamenický Radan OSN6004 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 33:35
2. Matras Jaroslav CHT5301 C OOB SK Chrast 35:18 + 1:43
3. Nosek Vladimír SJH5901 C SJH Jindřichův Hradec 37:23 + 3:48
4. Vítek Josef CHT4802 C OOB SK Chrast 41:19 + 7:44
5. Blecha Ladislav FJI5106 C SK FREE Jihlava 42:17 + 8:42
6. Truhlář Karel ADA5111 C OOB TJ Spartak Adamov 43:26 + 9:51
7. Kubálek Zdeněk RUZ5306 C TJ Růžená 44:23 + 10:48
8. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 44:33 + 10:58
9. Paulíček Jiří SJI4911 C OK Jihlava 47:34 + 13:59
10. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 51:44 + 18:09
11. Kodys Václav RUZ5105 C TJ Růžená 53:13 + 19:38
12. Jelínek Luboš RUZ5504 C TJ Růžená 57:34 + 23:59
13. Tichý Libor NNN5520 C Neregistrovaní 76:12 + 42:37
Věžník Antonín ADA5505 C OOB TJ Spartak Adamov DISK
H60B
3.10 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hones Sepp 26A0001 C HSV Ried 28:03
2. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 31:24 + 3:21
3. Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 36:24 + 8:21
4. Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 39:25 + 11:22
5. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 39:34 + 11:31
6. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 40:18 + 12:15
7. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 42:43 + 14:40
8. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 45:38 + 17:35
9. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 52:03 + 24:00
10. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 52:45 + 24:42
11. Jelínek Roman ADA5506 C OOB TJ Spartak Adamov 53:33 + 25:30
H65B
3.20 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 34:02
2. Komárek Jaromír KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:42 + 2:40
3. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 37:58 + 3:56
4. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 39:17 + 5:15
5. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 40:29 + 6:27
6. Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 40:38 + 6:36
7. Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 42:04 + 8:02
8. Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 44:03 + 10:01
9. Zabloudil Pavel TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno 44:15 + 10:13
10. Šmakal Pavel TZL4801 C SKOB Zlín 45:07 + 11:05
11. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 46:40 + 12:38
12. Rejmont Milan LTU4801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:31 + 13:29
13. Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 50:53 + 16:51
14. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 62:10 + 28:08
H65C
2.40 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Starka František CHT4801 C OOB SK Chrast 41:48
H70B
2.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 25:46
2. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 25:59 + 0:13
3. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 26:06 + 0:20
4. Bauer Emil VBM4410 C VSK Mendelu Brno 28:21 + 2:35
5. Nosek Jiří OOP4401 C TJ Opava 29:34 + 3:48
6. Dufek Jan TBM4231 C KOS TJ Tesla Brno 29:39 + 3:53
7. Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 32:27 + 6:41
8. Šidla Jiří OTK4001 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 44:34 + 18:48
9. Sedlář Vladimír AOP4201 C Přátelé orientačního běhu Opava 48:45 + 22:59
HDR
2.70 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gregorová Alice CTB0751 C SK OB Chotěboř 16:30
2. Vernerová Hana TBM0780 C KOS TJ Tesla Brno 17:03 + 0:33
3. Dittrich Matouš SKM1000 C KOB Směr Kroměříž 19:20 + 2:50
4. Rychlá Karolína KRN0757 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 21:09 + 4:39
5. Walaská Klára TRI0950 C TJ TŽ Třinec 21:57 + 5:27
6. Volkov Maksym 38S0700 C VZA Žilina 23:08 + 6:38
7. Králová Hedvika ODR1185 C SKOB Odry 23:16 + 6:46
8. Slováček Ondřej NNN0999 C Neregistrovaní 24:55 + 8:25
9. Novotný Vít TTR1020 C OOB Třebíč 24:58 + 8:28
10. Valyavka Viktoriya 38S0850 C VZA Žilina 25:57 + 9:27
11. Volkova Maja 38S0950 C VZA Žilina 25:58 + 9:28
12. Otrubová Karolína KON0888 C KOB Konice 28:17 + 11:47
13. Koňařík Vojtéch SVS0701 C Orientklub Vsetín 29:23 + 12:53
14. Parkan Tomáš SJH0803 C SJH Jindřichův Hradec 30:13 + 13:43
15. Kundratová Eva JZL0950 C TJ Jižní svahy Zlín 30:51 + 14:21
16. Venhauer Štěpán SJI9340 C OK Jihlava 31:02 + 14:32
17. Sedláček Matěj HLV1000 C KČT - OB Holešov 31:30 + 15:00
18. Kopenec Šimon SJH1002 C SJH Jindřichův Hradec 33:16 + 16:46
19. Nešporová Viktorka TZL1199 C SKOB Zlín 33:17 + 16:47
20. Dvořáková Lucie 2XC0750 C Dvořákovi 33:29 + 16:59
21. Červinková Veronika OSN0959 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 34:47 + 18:17
22. Dvořáčková Eva OSN1050 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 35:16 + 18:46
23. Nepustilová Hana OSN0999 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 35:17 + 18:47
24. Juřeníková Ema MOV0951 C SKOB Ostrava 35:53 + 19:23
25. Černoch Jakub TZL1020 C SKOB Zlín 35:59 + 19:29
26. Juřeník Jakub MOV0601 C SKOB Ostrava 36:26 + 19:56
27. Kroupa Hana TTR1055 C OOB Třebíč 36:34 + 20:04
28. Šidla Dalibor NNN1025 C Neregistrovaní 43:03 + 26:33
29. Pekárek David TZL1021 C SKOB Zlín 43:09 + 26:39
30. Robotková Tereza PBM1059 C TJ Spartak 1. Brněnská 43:23 + 26:53
31. Kroupa Vít TTR1025 C OOB Třebíč 43:33 + 27:03
32. Procházka Ferdinand ADA1001 C OOB TJ Spartak Adamov 52:36 + 36:06
33. Mudrák Šimon LCE1010 C OOB TJ Slovan Luhačovice 63:59 + 47:29
34. Martinec Eduard CHT1202 C OOB SK Chrast 76:15 + 59:45
35. Korecká Eva CHT1054 C OOB SK Chrast 76:27 + 59:57
36. Kohout Čenda TTR1038 C OOB Třebíč 87:21 + 70:51
P
2.90 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lička Lukáš VBM7301 C VSK Mendelu Brno 24:56
2. Rücker Petr HOR6500 C TJ Jiskra Hořice 30:44 + 5:48
3. Gawel Jiří BBM5700 C BETA URSUS Orienteering 31:46 + 6:50
4. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 32:19 + 7:23
5. Vacek Milan SJI6901 C OK Jihlava 32:40 + 7:44
6. Frýba Robert NNN6820 C Neregistrovaní 33:18 + 8:22
7. Fajkusová Jitka JPV7059 C Oddíl OS SK Prostějov 33:32 + 8:36
8. Jurčák David SOP7808 C OOB TJ Slezan Opava 34:41 + 9:45
9. Vlachová Dita SBR7750 C SKOB Bruntál 34:51 + 9:55
10. Urbanec Hugo EZL1020 C PEV Zlín 35:29 + 10:33
11. Valíková Petra AOP7351 C Přátelé orientačního běhu Opava 37:14 + 12:18
12. Hadačová Gabriela AOP6751 C Přátelé orientačního běhu Opava 38:02 + 13:06
13. Vidomcová Anna NNN8658 C Neregistrovaní 38:54 + 13:58
14. Haltof Jindřich TRI6201 C TJ TŽ Třinec 39:59 + 15:03
15. Králová Ivana ODR7450 C SKOB Odry 41:46 + 16:50
16. Dvořák Miloš 2XC7300 C Dvořákovi 42:27 + 17:31
17. Finstrlová Alena NNN8051 C Neregistrovaní 44:21 + 19:25
18. Olexa Zdeněk BBM8700 C BETA URSUS Orienteering 45:25 + 20:29
19. Haider Anna NNN0093 C Neregistrovaní 45:41 + 20:45
20. Kopenec Milan JHB1055 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 46:29 + 21:33
21. Robotková Lenka PBM5451 C TJ Spartak 1. Brněnská 48:20 + 23:24
22. Květoň Vladimír KSU6800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 48:30 + 23:34
23. Močubová Veronika OSN8383 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 50:13 + 25:17
24. Němcová Romana VBM7754 C VSK Mendelu Brno 56:10 + 31:14
25. Rachůnková Markéta SJI7150 C OK Jihlava 56:23 + 31:27
26. Niederlová Anneli PZR0050 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 61:37 + 36:41
27. Richter Rudolf ADA5113 C OOB TJ Spartak Adamov 88:27 + 63:31
28. Dvořák Petr CHT7202 C OOB SK Chrast 93:48 + 68:52
Koštejn Pavel DOK7100 C OK Doksy DISK