Výsledky závodu: Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček
Kategorie: D21C

Datum:
12.09.2015
Místo konání:
Telč
Pořadatel:
SJI - OK Jihlava
Mapa:
Telč
Ředitel závodu:
Kadlec Jan
Hlavní rozhodčí:
Venhoda Milan - R1
Stavitel tratí:
Kratochvíl Martin - R1
JURY:
Zháňal Jan, Kolínová Kristýna, Poklop Martin
D21C
2.00 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fučíková Hana VBM7751 C VSK Mendelu Brno 14:31
2. Jiříková Dana TAP9055 C KOB TRETRA Praha 15:29 + 0:58
3. Myslivečková Zuzana TUR9253 C OOB TJ Turnov 15:46 + 1:15
4. Zayats Inna LPM9353 C OK Lokomotiva Plzeň 15:53 + 1:22
5. Galatíková Lucie ZBM9550 B SK Žabovřesky Brno 15:56 + 1:25
5. Snížková Petra DKP7752 C Oddíl OB Kotlářka 15:56 + 1:25
5. Bialožytová Tereza PGP9055 C SK Praga 15:56 + 1:25
8. König Lucie AOP8851 C Orientační Běh Opava 16:00 + 1:29
9. Svobodná Madla DKP9154 C Oddíl OB Kotlářka 16:09 + 1:38
10. Wurzelová Hana OSN8972 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 16:25 + 1:54
11. Smoradová Barbora ZBM9053 C SK Žabovřesky Brno 16:36 + 2:05
12. Šmídová Stanislava CHT8751 C OOB SK Chrast 16:40 + 2:09
13. Šťastná Lenka CTB8351 C SK OB Chotěboř 16:49 + 2:18
14. Kudrnáčová Lucie HCE8850 C TJ Sokol Hostivice 16:51 + 2:20
15. Tihonová Hana TAP9052 C KOB TRETRA Praha 16:52 + 2:21
16. Ondráčková Lucie CTB9254 C SK OB Chotěboř 16:59 + 2:28
17. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 17:15 + 2:44
18. Kočová Lenka ZBM8160 C SK Žabovřesky Brno 17:20 + 2:49
19. Rosecká Alena PZR5654 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 17:22 + 2:51
20. Králová Iveta JHB8952 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 17:23 + 2:52
21. Aschermannová Petra KAM9354 C SK Kamenice 17:24 + 2:53
22. Mikanová Kateřina EKP8461 C VŠTJ Ekonom Praha 17:42 + 3:11
23. Kalinová Markéta EKP8259 C VŠTJ Ekonom Praha 17:45 + 3:14
24. Pavlová Petra CHC8552 C K.O.B. Choceň 17:47 + 3:16
25. Peterová Věra DOB8751 C KOB Dobruška 17:54 + 3:23
26. Mrskočová Dana LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice 17:59 + 3:28
27. Urbanová Johana PZR9251 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 18:01 + 3:30
28. Štefková Lucie VBM8254 C VSK Mendelu Brno 18:47 + 4:16
29. Hanzlíčková Martina EKP8452 C VŠTJ Ekonom Praha 19:52 + 5:21
30. Bednaříková Daniela VLI7759 C Slavia Liberec orienteering 20:30 + 5:59
31. Míková Michaela SJH8251 C SJH Jindřichův Hradec 20:51 + 6:20
32. Krpatová Zuzana LPU7558 C OK Lokomotiva Pardubice 21:28 + 6:57
33. Pěluchová Daniela CHC8851 C K.O.B. Choceň 21:59 + 7:28
34. Jarešová Lucie EKP9855 C VŠTJ Ekonom Praha 23:33 + 9:02
35. Rajnošková Lea BZR8451 C Bratrstvo Ždárských vrchů 23:52 + 9:21
36. Šinovská Kristýna ROU9351 C SKOB Roudnice nad Labem 23:54 + 9:23
37. Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 24:19 + 9:48
38. Binková Jana CHT8651 C OOB SK Chrast 31:14 + 16:43
Švíglerová Pavla LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice DISK
Kubešová Eva RUZ8151 C TJ Růžená DISK